Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 09:10 ) *
Αμαν ρε live...ολο της δινεις αφορμες να μου κουνιεται...ακου 2-1...Tsaki λες μπουρδες...τι να κανει η κοπελα να μη σου πει και εσενα ενα γεια...!!! Ααααααααααααα μεσα στη μεση σαν να μην πω τι καθε φορα!!!!!!! Μπουουουου w00t.gif


χαχαχαχαχαχαχα....ρε μη ζηλεύεις σε παρακαλώ πολύ δηλαδή...και στη τελική ας έρθει η Live να ξεκαθαρίσει το πράμα για να τελειώνουμε...2-1 είπαμε μετά το χθεσινό..!!!που το χθεσινό επειδή ήταν εκτός έδρας θα έπρεπε να πιάνει για 2 αλλά τπάντων!!!

πάρε και αυτά να μαθαίνεις...

Κυβερνήτης πλανήτης: Άρης

Λέξεις κλειδιά: Κατηγορηματικά, άμεσα, χωρίς περιστροφές, εγωιστικά

Χαρακτηρισμός: Θετικό, αρσενικό.

Τριάδα ή στοιχείο: Φωτιά

Τετράδα ή ιδιότητα: Παρορμητικότητα

Μέρος του σώματος: Κεφάλι

Λουλούδια: Αγιόκλημα, γαϊδουράγκαθο, κισσός, δύοσμος

Δένδρα: Αγκαθωτά δέντρα και θάμνοι, κάποια είδη ελάτου.

Βότανα και μπαχαρικά: Κάπαρη, μουστάρδα, κόκκινες καυτερές πιπεριές, πιπέρι, καγιέν.

Τροφές: Κρεμμύδια, πράσα, λυκίσκος,τα περισσότερα καυτερά φαγητά.

Ζώα: Πρόβατα και κριάρια.

Χώρες: Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Δανία.

Πόλεις: Νάπολη, Βερολίνο, Βερόνα, Φλωρεντία, Μασσαλία Κρακοβία, Λέστερ και Μπέρμιγχαμ.

Χρώμα: Κόκκινο

Πολύτιμος λίθος:Διαμάντι

Μέταλλο:Σίδηρος


λοιπόν θέλω να μου πάρεις ένα κόκκινο φούτερ....ένα διαμάντι....και ένα γαϊδουράγκαθο!!!
οκ??
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 2 2008, 09:18 ) *
Είστε απιστευτες και οι δυο.... 24.gif 24.gif 24.gif τι να σας πω...να ξερετε ότ ιόποτε λεω καλημερα σε κάποια από τις δυο ισχύει και για την άλλη... wink.gif


όχι δε πάει έτσι .....σε παρακαλώ πολύ..!!!
πρέπει να κρατάμε κάποιο σκορ...και στο τέλος να βγει ένα αποτελεσμα λογικό!!!
δε γίνεται..να είμαστε όλοι ίδιοι!!!
λοιπόν να ξεκαθαρίσεις και εσύ την θέση σου!!!
η μάνατζερ είναι φαντασμένη...και μπορεί να νομίζει ότι εσύ κάθε μέρα της λες και καλημέρα,...δε το δέχομαι!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 11:19 ) *
χαχαχαχαχαχαχα....ρε μη ζηλεύεις σε παρακαλώ πολύ δηλαδή...και στη τελική ας έρθει η Live να ξεκαθαρίσει το πράμα για να τελειώνουμε...2-1 είπαμε μετά το χθεσινό..!!!που το χθεσινό επειδή ήταν εκτός έδρας θα έπρεπε να πιάνει για 2 αλλά τπάντων!!!

πάρε και αυτά να μαθαίνεις...

Κυβερνήτης πλανήτης: Άρης

Λέξεις κλειδιά: Κατηγορηματικά, άμεσα, χωρίς περιστροφές, εγωιστικά

Χαρακτηρισμός: Θετικό, αρσενικό.

Τριάδα ή στοιχείο: Φωτιά

Τετράδα ή ιδιότητα: Παρορμητικότητα

Μέρος του σώματος: Κεφάλι

Λουλούδια: Αγιόκλημα, γαϊδουράγκαθο, κισσός, δύοσμος

Δένδρα: Αγκαθωτά δέντρα και θάμνοι, κάποια είδη ελάτου.

Βότανα και μπαχαρικά: Κάπαρη, μουστάρδα, κόκκινες καυτερές πιπεριές, πιπέρι, καγιέν.

Τροφές: Κρεμμύδια, πράσα, λυκίσκος,τα περισσότερα καυτερά φαγητά.

Ζώα: Πρόβατα και κριάρια.

Χώρες: Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Δανία.

Πόλεις: Νάπολη, Βερολίνο, Βερόνα, Φλωρεντία, Μασσαλία Κρακοβία, Λέστερ και Μπέρμιγχαμ.

Χρώμα: Κόκκινο

Πολύτιμος λίθος:Διαμάντι

Μέταλλο:Σίδηρος
λοιπόν θέλω να μου πάρεις ένα κόκκινο φούτερ....ένα διαμάντι....και ένα γαϊδουράγκαθο!!!
οκ??


Αστα τα εκτος και αυτα που ξερεις...προσπαθεις να με μπερδεψεις αλλα δεν θα τα καταφερεις!!!
Κοκκινο φουτερ εχω θα στο δωσω...γαιδουραγκαθο ακουω?...ευκολο...διαμαντι???? Σαν να μην πας καλα κοπελια...για αλλαξε πλευρο ασχημα ονειρα βλεπεις w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Live μια ζωη τα ιδια κανει...καλημερα μου λεει ο αλλος και τρεχει να πει και αυτη!!! blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 09:36 ) *
Αστα τα εκτος και αυτα που ξερεις...προσπαθεις να με μπερδεψεις αλλα δεν θα τα καταφερεις!!!
Κοκκινο φουτερ εχω θα στο δωσω...γαιδουραγκαθο ακουω?...ευκολο...διαμαντι???? Σαν να μην πας καλα κοπελια...για αλλαξε πλευρο ασχημα ονειρα βλεπεις w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Live μια ζωη τα ιδια κανει...καλημερα μου λεει ο αλλος και τρεχει να πει και αυτη!!! blink.gif blink.gif blink.gif


χαχαχαχαχαχα....εμ...δε περίμενα κάτι καλύτερο από εσένα!!!τελικά!!!
είσαι αυτή που γνώρισα από την αρχή καμία αλλαγή!!!
και αν θες να μάθεις άλλαξα πλευρό αλλά το ίδιο όνειρο είδα...τι σημάινει αυτό λοιπόν???εεε???
ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΆΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΙΑΞΕΙ Η ΜΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ....ΚΑΦΕ...ΛΕΦΤΑ....ΧΡΟΝΟ...ΡΟΥΧΑ...ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...!!!γίνεται??

και εγώ είμαι αυτή που τρέχει να πει καλημέρα ή εσύ....που με παρακολουθείς όπου κι αν πάω???εεε???
τσ τσ τσ τσ τι να σε κοπέλλλα μου!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 11:48 ) *
χαχαχαχαχαχα....εμ...δε περίμενα κάτι καλύτερο από εσένα!!!τελικά!!!
είσαι αυτή που γνώρισα από την αρχή καμία αλλαγή!!!
και αν θες να μάθεις άλλαξα πλευρό αλλά το ίδιο όνειρο είδα...τι σημάινει αυτό λοιπόν???εεε???
ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΆΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΙΑΞΕΙ Η ΜΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ....ΚΑΦΕ...ΛΕΦΤΑ....ΧΡΟΝΟ...ΡΟΥΧΑ...ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...!!!γίνεται??

και εγώ είμαι αυτή που τρέχει να πει καλημέρα ή εσύ....που με παρακολουθείς όπου κι αν πάω???εεε???
τσ τσ τσ τσ τι να σε κοπέλλλα μου!!!!


Τι να με πεις...για πες με!!!!
Καλο μου παιδι...δεν θες και τιποτα...
Το ιδιο ονειρο?? Ξανα?? Μια ειναι η λυση λοιπον να μην κανεις ονειρα!!! tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 09:53 ) *
Τι να με πεις...για πες με!!!!
Καλο μου παιδι...δεν θες και τιποτα...
Το ιδιο ονειρο?? Ξανα?? Μια ειναι η λυση λοιπον να μην κανεις ονειρα!!! tongue.gif tongue.gif


ναι αλλά ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΓΙΖΩ...ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΚΡΙΖΟ!!!!

δε θα σταματήσω ποτέ να ονειρεύομαι λοιπόν...και να θες να σε πω....εγώ σήμερα.,...θα κάνω τα πάντα....!!!!
θα πάω όπου θέλω και θα χαλάσω όοοοολλλαα μου τα λεφτά...και έτσι δε θα έχω να κάνω ούτε γενέθλια που δε θα σε καλέσω...αλλά ούτε το Πάσχα θα πάω πουθενα..θα κλειστώ σπίτι μου...και θα απολαμβάνω όσα έχω πάρει....θα τα φοράω και θα πετάω...!!!
μμμμ...καλέ τι λέω...????τι έπαθα???αχ...πάλι ανέλαβε ο άλλος μου εαυτός!!!!!αχ....τι θα τον κάνω...???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 12:01 ) *
ναι αλλά ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΓΙΖΩ...ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΚΡΙΖΟ!!!!

δε θα σταματήσω ποτέ να ονειρεύομαι λοιπόν...και να θες να σε πω....εγώ σήμερα.,...θα κάνω τα πάντα....!!!!
θα πάω όπου θέλω και θα χαλάσω όοοοολλλαα μου τα λεφτά...και έτσι δε θα έχω να κάνω ούτε γενέθλια που δε θα σε καλέσω...αλλά ούτε το Πάσχα θα πάω πουθενα..θα κλειστώ σπίτι μου...και θα απολαμβάνω όσα έχω πάρει....θα τα φοράω και θα πετάω...!!!
μμμμ...καλέ τι λέω...????τι έπαθα???αχ...πάλι ανέλαβε ο άλλος μου εαυτός!!!!!αχ....τι θα τον κάνω...???


Καλε παρακρουση ηταν αυτη...σε παρακαλω μη σε πιανει πανικος...παρε το σιροπακι σου και ολα σου τα φαρμακακια και να δεις που ολα θα πανε καλα!!! Εεεεε??? Τελικα ειναι να μην παρεις φορα εσυ...δε σε σταματαει κανενας και τιποτα.......ελα πες, ειμαι ολη αυτια ετοιμη να σε ακουσω!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 10:12 ) *
Καλε παρακρουση ηταν αυτη...σε παρακαλω μη σε πιανει πανικος...παρε το σιροπακι σου και ολα σου τα φαρμακακια και να δεις που ολα θα πανε καλα!!! Εεεεε??? Τελικα ειναι να μην παρεις φορα εσυ...δε σε σταματαει κανενας και τιποτα.......ελα πες, ειμαι ολη αυτια ετοιμη να σε ακουσω!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


δεν έχω να σου πω τίποτα άλλο...μόνο ότι αμα βρέξει...θα έρθεις να με πας όπου θέλω...!!!
τέλος...και σε σηκώνω κουβέντα κατάλαβες???
λέγε το κατάλαβες ή να στο ξαναπώ????λοιπόν????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 12:22 ) *
δεν έχω να σου πω τίποτα άλλο...μόνο ότι αμα βρέξει...θα έρθεις να με πας όπου θέλω...!!!
τέλος...και σε σηκώνω κουβέντα κατάλαβες???
λέγε το κατάλαβες ή να στο ξαναπώ????λοιπόν????


Να μου το ξαναπεις σε παρακαλω...εχω μια πολυ σοβαρη δουλεια...να πληρωσω για να κλεισω μια ημερομηνια (δεν ειναι τρομερο)!!! Αρα στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 10:27 ) *
Να μου το ξαναπεις σε παρακαλω...εχω μια πολυ σοβαρη δουλεια...να πληρωσω για να κλεισω μια ημερομηνια (δεν ειναι τρομερο)!!! Αρα στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα!!!


εσύ είσαι ο κουφός για να καταλάβω δηλαδή!!!
χμ...αμ εγώ δε τα ξέρω αυτά.???γιατι τελικά τον αράπη κι αν τον πλενεις....το σαπούνι σου χαλάς αλλά και το μπάνιο σου!!

Εσύ το ήξερες αυτό που λέει όπου ακούς πολλά κεράσια...έχει λαϊκή???

αλλά δε πειράζει...γιατί ένα έχω να σου πω και βάλτο καλά στο μυαλό σου!!

. ΣΤΟΥ KUNG FU ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...
ΑΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΡΟΝΤΑ!

αλλά εγώ τελικά αυτό έπαθα...

ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ...

ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΠΕΡΟΥΚΑ!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 12:39 ) *
εσύ είσαι ο κουφός για να καταλάβω δηλαδή!!!
χμ...αμ εγώ δε τα ξέρω αυτά.???γιατι τελικά τον αράπη κι αν τον πλενεις....το σαπούνι σου χαλάς αλλά και το μπάνιο σου!!

Εσύ το ήξερες αυτό που λέει όπου ακούς πολλά κεράσια...έχει λαϊκή???

αλλά δε πειράζει...γιατί ένα έχω να σου πω και βάλτο καλά στο μυαλό σου!!

. ΣΤΟΥ KUNG FU ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...
ΑΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΡΟΝΤΑ!

αλλά εγώ τελικά αυτό έπαθα...

ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ...

ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΠΕΡΟΥΚΑ!


Περουκα??? Απο φυσικο μαλλι τουλαχιστον ή δευτερης ποιοτητας....Ειπαμε στη ζωη μας θα διαλεγουμε παντα το καλυτερο!!! tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 10:42 ) *
Περουκα??? Απο φυσικο μαλλι τουλαχιστον ή δευτερης ποιοτητας....Ειπαμε στη ζωη μας θα διαλεγουμε παντα το καλυτερο!!! tongue.gif


δεν το ήξερα ότι ήτανε δεύτερης ποιότητας μάνατζερ...τι να κάνω φταίω και γιαυτό??
με κοροιδέψανε αλλά ξέρεις κάτι??? ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΟΚΚΟΡΙΑ...
ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ!

όπως επίσης....ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ...
ΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΚΑΛΑ! και εγώ πήρα καινούρια σκάλα και δε φοβάμαι πλεόν τίποτα...!!
και μία άλλη αφιερωμένη σε σένα δασκάλα μάνατζερ.....Σ'ΟΠΟΙΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΚΑΘΗΣΕΙΣ...

ΠΑΛΙ ΒΑΘΜΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!
TSAKITSAN4
τι θα γίνει??που είσαι ??

δε πειράζει όμως γιατί....ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ...
ΞΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ!
TSAKITSAN4
οκ...όπως θες αλλά που θα πάει...ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ, ΔΥΟ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ,

ΤΡΕΙΣ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ, ΤΕΣΣΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ, 5...., 6...., 7...., !


κάποια στιγμή,.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 12:49 ) *
δεν το ήξερα ότι ήτανε δεύτερης ποιότητας μάνατζερ...τι να κάνω φταίω και γιαυτό??
με κοροιδέψανε αλλά ξέρεις κάτι??? ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΟΚΚΟΡΙΑ...
ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ!

όπως επίσης....ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ...
ΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΚΑΛΑ! και εγώ πήρα καινούρια σκάλα και δε φοβάμαι πλεόν τίποτα...!!
και μία άλλη αφιερωμένη σε σένα δασκάλα μάνατζερ.....Σ'ΟΠΟΙΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΚΑΘΗΣΕΙΣ...

ΠΑΛΙ ΒΑΘΜΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!


ΩΧ ΚΑΛΟ...ναι αλλα αμα κρατησεις μνμ λες να δεις διαφορα στο τελος????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 11:20 ) *
ΩΧ ΚΑΛΟ...ναι αλλα αμα κρατησεις μνμ λες να δεις διαφορα στο τελος????

χαχαχαχαχαχα...τώρα το κατάλαβα...καλό!!

ααα....καλλλάααααα....Από την πόλη έρχομαι και πάω στο χωριό.
με σένα άκρη δε θα βγάλω...!!!!
γιατί τελικά ένα έχω να πω και εκέι καταλήγω...ότι Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις παραμύθια.

που είσαι τόση ώρα///έλα μη φεύγεις και βαριέμαι βερυ ματσ!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 13:27 ) *
χαχαχαχαχαχα...τώρα το κατάλαβα...καλό!!

ααα....καλλλάααααα....Από την πόλη έρχομαι και πάω στο χωριό.
με σένα άκρη δε θα βγάλω...!!!!
γιατί τελικά ένα έχω να πω και εκέι καταλήγω...ότι Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις παραμύθια.

που είσαι τόση ώρα///έλα μη φεύγεις και βαριέμαι βερυ ματσ!!!!


Εδω ειμαι δεν παω πουθενα...αλλα που και που κανουμε και καμια δουλεια...
Το ξερεις οτι κυκλοφορει βιβλιο Barbie Μπαλαρινα???? Θα το ζητησω απο τη νονα μου δωρο για το Πασχα
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 11:34 ) *
Εδω ειμαι δεν παω πουθενα...αλλα που και που κανουμε και καμια δουλεια...
Το ξερεις οτι κυκλοφορει βιβλιο Barbie Μπαλαρινα???? Θα το ζητησω απο τη νονα μου δωρο για το Πασχα


έλα ρε τι μου λες τώρα???Barbie Μπαλαρινα???? πωωωωω πωωωωωω....έπαθα παλάκα τώρα μιλάμε!!!
δε θέλω εγώ Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα????

μα τι να σου πω....πότε θα μεγαλώσεις λοιπόν???
εμένα τι δώρο θα μου πάρεις??
μέχρι και η Πόπη θα μου πάρει δώρο...εσύ δε θαμου πάρεις??
αλλά βέβαια δε σε ξερω νομίζεις??
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ??

ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ...
ΠΕΡΙ ΠΑΡΤΗΣ!

ΚΑΙ

ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ...
ΠΑΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!
G_7
peace.gif
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 13:47 ) *
έλα ρε τι μου λες τώρα???Barbie Μπαλαρινα???? πωωωωω πωωωωωω....έπαθα παλάκα τώρα μιλάμε!!!
δε θέλω εγώ Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα???? Barbie Μπαλαρινα????

μα τι να σου πω....πότε θα μεγαλώσεις λοιπόν???
εμένα τι δώρο θα μου πάρεις??
μέχρι και η Πόπη θα μου πάρει δώρο...εσύ δε θαμου πάρεις??
αλλά βέβαια δε σε ξερω νομίζεις??
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ??

ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ...
ΠΕΡΙ ΠΑΡΤΗΣ!

ΚΑΙ

ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ...
ΠΑΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!


Η Ποπη....σαν τη γιαγια της την Κυβελη?Της πηγαινει πιο πολυ αυτο το λ με το η...ντοινγκ blink.gif blink.gif
Δε μεγαλωνω...το δηλωνω!!!!!!!! Εδω μπορστα σε Θεο και ανθρωπους!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 11:56 ) *
peace.gif

Η Ποπη....σαν τη γιαγια της την Κυβελη?Της πηγαινει πιο πολυ αυτο το λ με το η...ντοινγκ blink.gif blink.gif
Δε μεγαλωνω...το δηλωνω!!!!!!!! Εδω μπορστα σε Θεο και ανθρωπους!!!

ναι με λένε πόπη σα την γιαγιά μου την καλλιόπη!!
να σου πω κάτι τελικά το αποφάσισα....Κάλλιο πέντε και στο χέρι, από το να σου βάζουν χέρι.
εσύ τι λες???θέλω την γνώμη σου!!!
βοήθεια έχω???

και επίσης να ξέρεις πως...Όσα δεν φτάνει η αλεπού δεν τα φτάνει κι η νυφίτσα!!
τι λες λοιπόν για όλα αυτά???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 14:01 ) *
ναι με λένε πόπη σα την γιαγιά μου την καλλιόπη!!
να σου πω κάτι τελικά το αποφάσισα....Κάλλιο πέντε και στο χέρι, από το να σου βάζουν χέρι.
εσύ τι λες???θέλω την γνώμη σου!!!
βοήθεια έχω???

και επίσης να ξέρεις πως...Όσα δεν φτάνει η αλεπού δεν τα φτάνει κι η νυφίτσα!!
τι λες λοιπόν για όλα αυτά???


Λεω πως συμφωνω...μια ενσταση μονο...οσα φτανει η αλεπου τα φτανει και η ωυφιτσα και αυτα που ηξερες να τα ξεχασεις!!! Μιλαμε απο φυσικη κατασταση η νυφιτσα super!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 12:08 ) *
Λεω πως συμφωνω...μια ενσταση μονο...οσα φτανει η αλεπου τα φτανει και η ωυφιτσα και αυτα που ηξερες να τα ξεχασεις!!! Μιλαμε απο φυσικη κατασταση η νυφιτσα super!!!


καλά καλά εσύ λέγε τα δικά σου...αλλά αν γίνεται...Κάνε το καλό και δώσε το σε μένα.

σε παρακαλώ...
σε λίγο φαύγω πάω να φάω...Γύρο-γύρο όλοι, εγώ προτιμώ μπιφτέκι.

μανατζεράκο σε χαιρετώ από τωρα θα είμαι λιγάκι ακόμα μέσα αλλά θα φύγω έτσι ξαφνικά!!

μάλλον φεύγω τώρα!!!

φιλάκια πολλά σε όλους!!

υ.γ με εκέινα και ετούτα έκανες την αγαπημένη Live να εξαφανιστεί!!
μπράβο σου!!

γειά τώραα!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 14:18 ) *
καλά καλά εσύ λέγε τα δικά σου...αλλά αν γίνεται...Κάνε το καλό και δώσε το σε μένα.

σε παρακαλώ...
σε λίγο φαύγω πάω να φάω...Γύρο-γύρο όλοι, εγώ προτιμώ μπιφτέκι.

μανατζεράκο σε χαιρετώ από τωρα θα είμαι λιγάκι ακόμα μέσα αλλά θα φύγω έτσι ξαφνικά!!

μάλλον φεύγω τώρα!!!

φιλάκια πολλά σε όλους!!

υ.γ με εκέινα και ετούτα έκανες την αγαπημένη Live να εξαφανιστεί!!
μπράβο σου!!

γειά τώραα!!!


Ναι καλα προσπαθησε να μου δημιουργησεις προβλημα...δεν θα τα καταφερεις...η φανταστικη live δεν εχει εξαφανιστει ειναι εδω...μας βλεπει...ανοιξε τα ματακια σου και δες!!! wink.gif wink.gif
Φιλακια και να προσεχεις...γιατι οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα...
Μπιφτεκακι??? Μολις εφαγα ... αααααααααααααααα 68.gif 68.gif 68.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 12:27 ) *
Ναι καλα προσπαθησε να μου δημιουργησεις προβλημα...δεν θα τα καταφερεις...η φανταστικη live δεν εχει εξαφανιστει ειναι εδω...μας βλεπει...ανοιξε τα ματακια σου και δες!!! wink.gif wink.gif
Φιλακια και να προσεχεις...γιατι οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα...
Μπιφτεκακι??? Μολις εφαγα ... αααααααααααααααα 68.gif 68.gif 68.gif tongue.gif tongue.gif


KALHMERA...γιατί ένα πράγμα έχω να πω.....Σαν βρέξει ο Μάρτης μια φορά, κι ο Απρίλης άλλη μια, θα δεις καρβέλια στρογγυλά και πίτες και ψωμιά.

live αν με βλέπεις σε παρακαλώ πες μου γεια....τώρα που λείπει η μάνατζερ...!!!

και κάτι ακόμα...Στου κουν-φού την πόρτα υπάρχει μία τρύπα από κλωτσιά.
TSAKITSAN4
καλά εγώ πάω έχω μια δουλίτσα και επιστρέφω...γιατί..... Η πολλή δουλειά απαιτεί υπερωρίες !!
και επίσης Και παθοντα και ταφεντα, ηθελεντα κι επαθεντα. !!
τα λέμε σε λίγο...
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 10:04 ) *
KALHMERA...γιατί ένα πράγμα έχω να πω.....Σαν βρέξει ο Μάρτης μια φορά, κι ο Απρίλης άλλη μια, θα δεις καρβέλια στρογγυλά και πίτες και ψωμιά.

live αν με βλέπεις σε παρακαλώ πες μου γεια....τώρα που λείπει η μάνατζερ...!!!

και κάτι ακόμα...Στου κουν-φού την πόρτα υπάρχει μία τρύπα από κλωτσιά.


Τι λες πρωι πρωι tsaki tsan .... αντι να πεις σε ολους οτι πηγες και εσπασες την πορτα του κουν-φου (σε κανεναν δεν το ειχε πει, και εσυ πως το εμαθες??? αρα..........παλι την εκανες την παλιοδουλεια) λες οτι αρλουμπα σου ερθει!!! Καλα καλα κατσε να τον παρω τηλεφωνο να τον ενημερωσω... 19.gif 19.gif 19.gif

Καλημερα αρχηγε.... icon_wave.gif Καλημερα μικρο.... icon_wave.gif ohmy.gif
Καλημερα live........... icon_wave.gif wink.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 10:38 ) *
Τι λες πρωι πρωι tsaki tsan .... αντι να πεις σε ολους οτι πηγες και εσπασες την πορτα του κουν-φου (σε κανεναν δεν το ειχε πει, και εσυ πως το εμαθες??? αρα..........παλι την εκανες την παλιοδουλεια) λες οτι αρλουμπα σου ερθει!!! Καλα καλα κατσε να τον παρω τηλεφωνο να τον ενημερωσω... 19.gif 19.gif 19.gif

Καλημερα αρχηγε.... icon_wave.gif Καλημερα μικρο.... icon_wave.gif ohmy.gif
Καλημερα live........... icon_wave.gif wink.gif


καλημέραααααααααααααα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 3 2008, 11:07 ) *
καλημέραααααααααααααα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Ουαου......2-2...καλημερα φανταστικη mod.... smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 09:34 ) *
Ουαου......2-2...καλημερα φανταστικη mod.... smiley.gif smiley.gif

EEEEE...;oxi 2-2/.....3-2 είμαστε είπε και σε μένα καλημερα...!!!έλα τώρα μη τα πάρω και γίνει πανικός και σπάσω και την δική σου πόρτα...και για να σου πω κοπελίτσα μου...με ποιό δικαίωμα με καρφώνεις στον κουν-φου?????

τώρα αν έρθει να με βρει και πλακωθούμε δε θα φταις εσύ??

αλλά έτσι είναι αυτά...Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα ας τρώει καλαμπόκι!!!
πίτουρο εε..πίτουρο!!!!

με σένα όμως ξέρεις τι έχω κάνει...είναι αυτό που λένε...Φύλαγε τα ρούχα σου βάζοντας ναφθαλίνη.
τπάντνω...τι λεει ο καιρός όξω??
παλι τα ΄΄ιδια τελικά είναι απρίλης γδάρτης και παλουκοκαύτης!!!!ώραια Άνοιξη!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 11:48 ) *
EEEEE...;oxi 2-2/.....3-2 είμαστε είπε και σε μένα καλημερα...!!!έλα τώρα μη τα πάρω και γίνει πανικός και σπάσω και την δική σου πόρτα...και για να σου πω κοπελίτσα μου...με ποιό δικαίωμα με καρφώνεις στον κουν-φου?????

τώρα αν έρθει να με βρει και πλακωθούμε δε θα φταις εσύ??

αλλά έτσι είναι αυτά...Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα ας τρώει καλαμπόκι!!!
πίτουρο εε..πίτουρο!!!!

με σένα όμως ξέρεις τι έχω κάνει...είναι αυτό που λένε...Φύλαγε τα ρούχα σου βάζοντας ναφθαλίνη.
τπάντνω...τι λεει ο καιρός όξω??
παλι τα ΄΄ιδια τελικά είναι απρίλης γδάρτης και παλουκοκαύτης!!!!ώραια Άνοιξη!!!


Ασε να βρεξει...δεν εχουμε νερο!!!!!!!! Δες και λιγο τηλεοραση κλεισμενη μεσα στο prison brake... οχι αγαπη 2-2 στο post μου απαντησε!!! Χαχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 09:51 ) *
Ασε να βρεξει...δεν εχουμε νερο!!!!!!!! Δες και λιγο τηλεοραση κλεισμενη μεσα στο prison brake... οχι αγαπη 2-2 στο post μου απαντησε!!! Χαχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif


ωραία ΚΑΛΗΜΕΡΑ LIVE......!!!!
καλημέρα Live lewwww!!!!
όχι δε βλέπω τηλεόραση την σιχαίνομαι γιατί...Το έξυπνο πουλί διαβάζει Ιλιάδα απ'το πρωτότυπο.
και γιατί....Το ψάρι βρωμάει αν μείνει εκτός ψυγείου.
χμ...το κατάλαβες??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 11:53 ) *
ωραία ΚΑΛΗΜΕΡΑ LIVE......!!!!
καλημέρα Live lewwww!!!!
όχι δε βλέπω τηλεόραση την σιχαίνομαι γιατί...Το έξυπνο πουλί διαβάζει Ιλιάδα απ'το πρωτότυπο.
και γιατί....Το ψάρι βρωμάει αν μείνει εκτός ψυγείου.
χμ...το κατάλαβες??


Εγω ενα ξερω...το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται...και εσυ δεν εχεις...!!!
Ρε αληθεια να σου πω κατι??? Τωρα δηλαδη ειναι ανοιξη??? Μηπως εχουν παθει μια ζαλαδα αυτες οι εποχες...αφου τις χαλαει τι το πινουν??? biggrin.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 11:53 ) *
ωραία ΚΑΛΗΜΕΡΑ LIVE......!!!!
καλημέρα Live lewwww!!!!
όχι δε βλέπω τηλεόραση την σιχαίνομαι γιατί...Το έξυπνο πουλί διαβάζει Ιλιάδα απ'το πρωτότυπο.
και γιατί....Το ψάρι βρωμάει αν μείνει εκτός ψυγείου.
χμ...το κατάλαβες??


καλημέρααααααααααααααααααααααα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 3 2008, 12:07 ) *
καλημέρααααααααααααααααααααααα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif ναι καλα....εγω δεν παιζω αλλο...
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 3 2008, 10:07 ) *
καλημέρααααααααααααααααααααααα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


γιούπιιιιι......3-2 παρακαλώ....!!!!νικώ νικώ νικώ νικάω είμαι η καλύτερη!!!
χαχαχαχ...μόνο αν λείψω κάποια μέρα θα με κερδίσεις αγαπητή μου...!!!!
χαχαχαχαχ!!!

όσο για τις εποχές ...μάλλον πίνουν ότι και εμείς γιατί Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν. και τώρα να τι έπαθαν....λογικό δεν είναι??

και μη κλαις το δίκιο δίκιο και το άδικο άδικο!!!έτσι δεν είναι??

ααα....και μη ξεχάσω....καλημέρα live...
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 12:21 ) *
γιούπιιιιι......3-2 παρακαλώ....!!!!νικώ νικώ νικώ νικάω είμαι η καλύτερη!!!
χαχαχαχ...μόνο αν λείψω κάποια μέρα θα με κερδίσεις αγαπητή μου...!!!!
χαχαχαχαχ!!!

όσο για τις εποχές ...μάλλον πίνουν ότι και εμείς γιατί Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν. και τώρα να τι έπαθαν....λογικό δεν είναι??

και μη κλαις το δίκιο δίκιο και το άδικο άδικο!!!έτσι δεν είναι??

ααα....και μη ξεχάσω....καλημέρα live...


Δε σου ξαναμιλαωωωω....να μιλας μονη σου... sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 10:22 ) *
Δε σου ξαναμιλαωωωω....να μιλας μονη σου... sad.gif sad.gif


ma se paρακαλώ γιατί???γιατί μου το κάνεις αυτό??
κανονικά δε λένε ότι Χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη βρίσκει. ????εσύ γιατί με παρατάς??
σε παρακαλώ μίλα μου.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 12:37 ) *
ma se paρακαλώ γιατί???γιατί μου το κάνεις αυτό??
κανονικά δε λένε ότι Χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη βρίσκει. ????εσύ γιατί με παρατάς??
σε παρακαλώ μίλα μου.....


Γιατι τι ειμαι η μανα? Να κανει αλλος! blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 10:38 ) *
Γιατι τι ειμαι η μανα? Να κανει αλλος! blink.gif


ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ...σε παρακαλώ!!!
καλέ δε ξέρεις τι έκανα σήμερα με το καθυστέρημενο τη φίλη μας!!!
που παράτησα τη δουλειά μου να την βοηθήσω που ήταν λίγο πιο κάτω από την δουλειά μου...και δε φτάνει αυτό με πάτησε κιόλας!!!!τσ τσ τσ...τι να πω...!!!! είναι αυτο που λέει Πήγε για μαλλί (της γριάς) και βγήκε με ποπ-κορν.

μου μιλάς τώρα μετά από αυτό το νέο??έλαααα...και έχει και ωραία μέρα..!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:05 ) *
ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ...σε παρακαλώ!!!
καλέ δε ξέρεις τι έκανα σήμερα με το καθυστέρημενο τη φίλη μας!!!
που παράτησα τη δουλειά μου να την βοηθήσω που ήταν λίγο πιο κάτω από την δουλειά μου...και δε φτάνει αυτό με πάτησε κιόλας!!!!τσ τσ τσ...τι να πω...!!!! είναι αυτο που λέει Πήγε για μαλλί (της γριάς) και βγήκε με ποπ-κορν.

μου μιλάς τώρα μετά από αυτό το νέο??έλαααα...και έχει και ωραία μέρα..!!!


Μμμμμμμμμμμμ το ξερω οτι ειχε σοβαρο προβλημα το κοριτσακι...Ελπιζω να εκανες τα δικα σου και τωρα να ειναι ολα καλα....με ποπ-κορν τι ειπες τωρα??? Αααααααα ξεχασα...δε σου μιλαω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 11:09 ) *
Μμμμμμμμμμμμ το ξερω οτι ειχε σοβαρο προβλημα το κοριτσακι...Ελπιζω να εκανες τα δικα σου και τωρα να ειναι ολα καλα....με ποπ-κορν τι ειπες τωρα??? Αααααααα ξεχασα...δε σου μιλαω...


παιδακι μου ...μου πάτησε το πόδι την ώρα που έφευγε αφού το έφιαξα το μαραφέτι τώρα δε ξέρω θα πήγαινε κάπου ξανά εκεί κοντά ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!
αφού μου έδειξε βέβαια όλα τα πραματάκια που πήρε!!
τπάντων..εχω να σου πω τρία πράγματα και βάλτα καλά στο μυαλό σου...Ένα μήλο την ημέρα δεν μπορεί να σε χορτάσει.

Η αρχή είναι το ήμισυ του αρχιμανδρίτη.

Η γριά κότα θα ψοφήσει όπου να'ναι.

τώρα κατάλαβες??
και σε παρακαλώ μίλα μου....σε διατάζω να μου μιλάς!!!τώρααααα.....λοιπόν φοβήθηκες???γιατί λένε Μάρτυς γδάρτης θα σε στείλει φυλακή...όπως και ....Γελάει καλύτερα όποιος έχει καλύτερα δόντια.
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:17 ) *
παιδακι μου ...μου πάτησε το πόδι την ώρα που έφευγε αφού το έφιαξα το μαραφέτι τώρα δε ξέρω θα πήγαινε κάπου ξανά εκεί κοντά ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!
αφού μου έδειξε βέβαια όλα τα πραματάκια που πήρε!!
τπάντων..εχω να σου πω τρία πράγματα και βάλτα καλά στο μυαλό σου...Ένα μήλο την ημέρα δεν μπορεί να σε χορτάσει.

Η αρχή είναι το ήμισυ του αρχιμανδρίτη.

Η γριά κότα θα ψοφήσει όπου να'ναι.

τώρα κατάλαβες??
και σε παρακαλώ μίλα μου....σε διατάζω να μου μιλάς!!!τώρααααα.....λοιπόν φοβήθηκες???γιατί λένε Μάρτυς γδάρτης θα σε στείλει φυλακή...όπως και ....Γελάει καλύτερα όποιος έχει καλύτερα δόντια.


Επισης λενε οτι ενας κουκος δεν φερενει την ανοιξη...αλλα εχω θεμα εδω...δεν μας ειπαν ποτε τι τρελοπαρεακι πρεπει να δω για να καταλαβω οτι ειναι ανοιξη... blink.gif blink.gif blink.gif
basket4
εεεεεεεεεεεε

καλημεραααααααααααα

τι κανετε ρε παιδια?????????/
μου λειψατε... sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
λοιπόν...

Πώς λέγεται η κόλλα που βήχει;
Γκούχου
χαχαχαχαχαχ

Πώς λέγεται το λουλούδι που ρίχνει σφαλιάρες;
Φαπαρούνα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Πώς λέγεται αυτός που ζηλεύει κασέτες;
Ζηλοτέιπ!
χαχαχαχαχαχαχα

Πώς λέγεται το βλίτο που είναι αγχωμένο?
Πανικόβλητο!
χαχαχαχαχαχα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:26 ) *
λοιπόν...

Πώς λέγεται η κόλλα που βήχει;
Γκούχου
χαχαχαχαχαχ

Πώς λέγεται το λουλούδι που ρίχνει σφαλιάρες;
Φαπαρούνα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Πώς λέγεται αυτός που ζηλεύει κασέτες;
Ζηλοτέιπ!
χαχαχαχαχαχαχα

Πώς λέγεται το βλίτο που είναι αγχωμένο?
Πανικόβλητο!
χαχαχαχαχαχα


Ααααααααααααα καλο 69.gif 69.gif
Μικρο...μικρο...βλεπω καλα ή μηπως με γελουν τα ματια μου???
blink.gif cool.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 3 2008, 11:25 ) *
εεεεεεεεεεεε

καλημεραααααααααααα

τι κανετε ρε παιδια?????????/
μου λειψατε... sad.gif sad.gif sad.gif


ωχ..καλός το το παιδί μας!!!

τι έγινε μικρούλι πως είσαι??που είσαι μωρέ εσύ??

μάνατζερ....κοίτα ποιός ήρθε!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 11:20 ) *
Επισης λενε οτι ενας κουκος δεν φερενει την ανοιξη...αλλα εχω θεμα εδω...δεν μας ειπαν ποτε τι τρελοπαρεακι πρεπει να δω για να καταλαβω οτι ειναι ανοιξη... blink.gif blink.gif blink.gif

τι λες δε σε καταλαβαίνω??άλλος παίρνει χάπια και άλλον πιάνουν!!!
για σε παρακαλώ να γράφεις καλά και να σε καταλαβαίνουμε!!!
εντάξει???μην αρχίσω κι άλλες παροιμίες!!
αλλά τι λεω ποιός είδε τον Γιάννη λοιπόν καιδε σηκώθηκε να φύγει!!!μου λες???
για πες!
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 13:28 ) *
Ααααααααααααα καλο 69.gif 69.gif
Μικρο...μικρο...βλεπω καλα ή μηπως με γελουν τα ματια μου???
blink.gif cool.gif


οχι δεν σε γελουν τα ματια σου!ηρθα!!
τι κανεις λατρεμενη αδερφη?
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:28 ) *
ωχ..καλός το το παιδί μας!!!

τι έγινε μικρούλι πως είσαι??που είσαι μωρέ εσύ??

μάνατζερ....κοίτα ποιός ήρθε!!


γεια σου αγαπητη τσακι.
εδω ειμαι.
ειπα να μην παω σχολη σημερα
σηκωθηκα 5 κ 30 κ λεω δεν παει στο δι@ολο...κ ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν απο λιγο.
ασε που εχω κανει μαυρους κυκλους...
κ εχω ξεχασει τι σημαινει φαγητο κ υπνος... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

σας ελειψα καθολου?
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 3 2008, 13:39 ) *
γεια σου αγαπητη τσακι.
εδω ειμαι.
ειπα να μην παω σχολη σημερα
σηκωθηκα 5 κ 30 κ λεω δεν παει στο δι@ολο...κ ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν απο λιγο.
ασε που εχω κανει μαυρους κυκλους...
κ εχω ξεχασει τι σημαινει φαγητο κ υπνος... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

σας ελειψα καθολου?


Ουουουουουουουουου πολυ...καθε μερα σε ψαχναμε αλλα εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (μην πω τωρα μερα που ειναι)!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Λατρεμενη αδελφη εγω οπως με αφησες ... μπορει και λιγο χειροτερα... με εχει βαρεσει η ανοιξη στο σταυρο (ωχωχωχ βγανει ηλιος biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Ωωωωωωωωωω tsaki εμαθες ποιο μαγαζι εκλεισαν??? Δεν σου λεω....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.