Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 30 2008, 11:23 ) *
Μα δε σου βρηκα εγω ομαδουλα...ειναι σε νησι ομως....για σκεψου ποιο και απαντησε μου εαν θα πας!!!

ante re paliopaido....α να χαθείς να χάνεσαι!!!
όχι δε θέλω !!!!
ααα...λεσ αυτό που πάει το μυαλό μου??το πρόσφατο??αλλά και πάλι δε θέλω... shot.gif shot.gif
basket4
Καλημερα!!! icon_wave.gif
τι κανετε????????????????/

παω για μαθημα!!
μακιαααααααααα


smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 5 2008, 06:59 ) *
Καλημερα!!! icon_wave.gif
τι κανετε????????????????/

παω για μαθημα!!
μακιαααααααααα
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
icon_wave.gif

geia saσ ρε παιδιά...γειά σας και ας μην είναι κανένας εδώ..άντε να δούμε τι θα κάνουμε με εσάς!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:05 ) *
geia saσ ρε παιδιά...γειά σας και ας μην είναι κανένας εδώ..άντε να δούμε τι θα κάνουμε με εσάς!!!


Οχι και κανεις...ο manager σου ειναι παντα εδω!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:06 ) *
Οχι και κανεις...ο manager σου ειναι παντα εδω!!!!!


ΑΑΑΑΑ...καλή μου μάνατζερ...τικάνεισ??
πάλι κάτι έπαθα και δε μπορώ να στείλω εμαιλ και είμαι πάρα πολύ χάλιαααα!!!!!
που είσαι λοιπον??
πόσο καιρό έχω να σε δω???
πόσο...??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:15 ) *
ΑΑΑΑΑ...καλή μου μάνατζερ...τικάνεισ??
πάλι κάτι έπαθα και δε μπορώ να στείλω εμαιλ και είμαι πάρα πολύ χάλιαααα!!!!!
που είσαι λοιπον??
πόσο καιρό έχω να σε δω???
πόσο...??


Ποσο καιρο???????? Ελα μου ντε χαθηκαμε .... κατσε να το σκεφτω ... 17ωρες περιπου.... tongue.gif tongue.gif
Βαριεμαι μωρε λιγο...μοναξιες tsaki κοριτσαρα μου...ολοι εχουν χαθει νομιζω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:19 ) *
Ποσο καιρο???????? Ελα μου ντε χαθηκαμε .... κατσε να το σκεφτω ... 17ωρες περιπου.... tongue.gif tongue.gif
Βαριεμαι μωρε λιγο...μοναξιες tsaki κοριτσαρα μου...ολοι εχουν χαθει νομιζω...


μανάρα μοναξιές αυτό ξαναπέστο...!!

γιαυτό και εγώ θα σου βάλω εβδομαδιαίο ζώδιο επειδή εισαί γλυκούλι...χεχε

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ (05.05.2008 - 11.05.2008)


Δεν χρειάζεσαι MBA για να καταλάβεις ότι όλη η οικονομία εξαρτάται από την τιμή του πετρελαίου. Αυτό που δημιουργεί έκπληξη όμως είναι πόσο πολύ βαθιά επηρεάζει την άνεσή σου και πόσο πολύ σε αποσταθεροποιεί. Αστρολογικά μιλώντας το πέρασμα του Άρη στο 2ο ηλιακό σου οίκο που συμβολίζει την οικονομική σου ασφάλεια υποσκάπτει την ικανότητά σου να διαχειριστείς και να ελέγξεις την ευημερία σου. Κι ενώ ο Κρόνος σε ορθή πορεία σε βάζει στην πρίζα για να βρεις τρόπους για να σταθεροποιήσεις ή και για να αυξήσεις το εισόδημά σου (τώρα που τα επιτόκια αυξάνονται και τα κάθε είδους δάνεια αρχίζουν να σε πιέζουν σοβαρά), ο Δίας ανάδρομος πλέον στον Αιγόκερω σε απογυμνώνει από όσους θα μπορούσαν να σε στηρίξουν και βυθίζει τις συντροφικές σου σχέσεις στο τέλμα. Με λίγα λόγια πρόκειται για μια εποχή που οι ικανότητές σου και το ένστικτό σου μπορούν να σε κάνουν πλούσιο ή να σε στείλουν στα σισίτια των απόρων. (ΩΧ...ΤΙ ΛΕΕΙ...ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ??ΤΡΟΜΑΖΩΩΩΩΩΩΩ)
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:28 ) *
μανάρα μοναξιές αυτό ξαναπέστο...!!

γιαυτό και εγώ θα σου βάλω εβδομαδιαίο ζώδιο επειδή εισαί γλυκούλι...χεχε

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ (05.05.2008 - 11.05.2008)
Δεν χρειάζεσαι MBA για να καταλάβεις ότι όλη η οικονομία εξαρτάται από την τιμή του πετρελαίου. Αυτό που δημιουργεί έκπληξη όμως είναι πόσο πολύ βαθιά επηρεάζει την άνεσή σου και πόσο πολύ σε αποσταθεροποιεί. Αστρολογικά μιλώντας το πέρασμα του Άρη στο 2ο ηλιακό σου οίκο που συμβολίζει την οικονομική σου ασφάλεια υποσκάπτει την ικανότητά σου να διαχειριστείς και να ελέγξεις την ευημερία σου. Κι ενώ ο Κρόνος σε ορθή πορεία σε βάζει στην πρίζα για να βρεις τρόπους για να σταθεροποιήσεις ή και για να αυξήσεις το εισόδημά σου (τώρα που τα επιτόκια αυξάνονται και τα κάθε είδους δάνεια αρχίζουν να σε πιέζουν σοβαρά), ο Δίας ανάδρομος πλέον στον Αιγόκερω σε απογυμνώνει από όσους θα μπορούσαν να σε στηρίξουν και βυθίζει τις συντροφικές σου σχέσεις στο τέλμα. Με λίγα λόγια πρόκειται για μια εποχή που οι ικανότητές σου και το ένστικτό σου μπορούν να σε κάνουν πλούσιο ή να σε στείλουν στα σισίτια των απόρων. (ΩΧ...ΤΙ ΛΕΕΙ...ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ??ΤΡΟΜΑΖΩΩΩΩΩΩΩ)


Ααααααααααααααα τωρα μου εκανες την καρδια μου πετρα...λεφτα δεν θα εχω, απο φιλους μαυρα τα βλεπω τα πραγματα...οκ ... δεν υπαρχει αλλος δρομος ... θα παω σε ενα νησι να βρω καμια δουλεια και να βρω και την ηρεμια ... και οποιος θελει ερχεται!!! τα δικα σου ειναι ετσι χαλια ή ειναι δικο μου προνομιο??
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:32 ) *
Ααααααααααααααα τωρα μου εκανες την καρδια μου πετρα...λεφτα δεν θα εχω, απο φιλους μαυρα τα βλεπω τα πραγματα...οκ ... δεν υπαρχει αλλος δρομος ... θα παω σε ενα νησι να βρω καμια δουλεια και να βρω και την ηρεμια ... και οποιος θελει ερχεται!!! τα δικα σου ειναι ετσι χαλια ή ειναι δικο μου προνομιο??


ΕΛΑΑΑ μην απογοητεύεσαι...όλα καλά θα πάνε..ασ πάνε στο καλό τα παλιό ζώδια..!!!

ααα..αξίζει να διαβάσεις το δικό μου....θα στο στείλω...καλύτερο δεν έχω διαβάσει..κάτσε και θα δεισ και πες μου...



Εάν είσαι χωμένος με τα μούτρα σε κάτι δημιουργικό κανείς δεν μπορεί να σταματήσει τη φόρα σου. Go for it. Μην χάνεις ούτε ένα λεπτό, γιατί αύριο… ποιος ξέρει τι θα γίνει αύριο; Η νέα Σελήνη στον Ταύρο, ο Ερμής στους Διδύμους και ο Άρης στο Λέοντα απαιτούν από σένα να μπεις στο χορό, να τραβήξεις πάνω σου τους προβολείς και να εκφράσεις όσο μπορείς περισσότερο τη μοναδικότητά σου. Μικ Τζάγκερ, υπάλληλος, Μαντόνα, ή σπουδαστής τώρα είσαι performer. Μπορείς να φλερτάρεις, να τολμήσεις, να ρισκάρεις, να το ρίξεις έξω, να μεθύσεις με τον εαυτό σου και να μεθύσεις τους άλλους με το ακαταμάχητο εγώ σου. Breaking News: Ο Δίας ανάδρομος στον τομέα της καριέρας δημιουργεί δέκατα στην καριέρα, αλλά ο Κρόνος σε ορθή πορεία σε καλεί να στερεώσεις με μπετόν εργασιακά ό,τι έχεις κερδίσει μέχρι τώρα επαγγελματικά. Υ.Γ. Have fun!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:36 ) *
ΕΛΑΑΑ μην απογοητεύεσαι...όλα καλά θα πάνε..ασ πάνε στο καλό τα παλιό ζώδια..!!!

ααα..αξίζει να διαβάσεις το δικό μου....θα στο στείλω...καλύτερο δεν έχω διαβάσει..κάτσε και θα δεισ και πες μου...
Εάν είσαι χωμένος με τα μούτρα σε κάτι δημιουργικό κανείς δεν μπορεί να σταματήσει τη φόρα σου. Go for it. Μην χάνεις ούτε ένα λεπτό, γιατί αύριο… ποιος ξέρει τι θα γίνει αύριο; Η νέα Σελήνη στον Ταύρο, ο Ερμής στους Διδύμους και ο Άρης στο Λέοντα απαιτούν από σένα να μπεις στο χορό, να τραβήξεις πάνω σου τους προβολείς και να εκφράσεις όσο μπορείς περισσότερο τη μοναδικότητά σου. Μικ Τζάγκερ, υπάλληλος, Μαντόνα, ή σπουδαστής τώρα είσαι performer. Μπορείς να φλερτάρεις, να τολμήσεις, να ρισκάρεις, να το ρίξεις έξω, να μεθύσεις με τον εαυτό σου και να μεθύσεις τους άλλους με το ακαταμάχητο εγώ σου. Breaking News: Ο Δίας ανάδρομος στον τομέα της καριέρας δημιουργεί δέκατα στην καριέρα, αλλά ο Κρόνος σε ορθή πορεία σε καλεί να στερεώσεις με μπετόν εργασιακά ό,τι έχεις κερδίσει μέχρι τώρα επαγγελματικά. Υ.Γ. Have fun!


ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ.....ολα οδηγουν στο να μεθυσεις???????? Και εγω θελω...αμαν ολα δικα σου!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:41 ) *
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ.....ολα οδηγουν στο να μεθυσεις???????? Και εγω θελω...αμαν ολα δικα σου!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....άστα να πάνε..κατεστραμένη είμαι...αλλά όλα καλά έτσι???

δε θέλω να ζηλεύεις..άσε με να χαρώκαι εγώ λιγάκι!!
δεν έχω το δικαίωμα αυτο???να πάρω την ζωή στα χέρια μου???εεε???γιατί ΟΧΙ???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:42 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....άστα να πάνε..κατεστραμένη είμαι...αλλά όλα καλά έτσι???

δε θέλω να ζηλεύεις..άσε με να χαρώκαι εγώ λιγάκι!!
δεν έχω το δικαίωμα αυτο???να πάρω την ζωή στα χέρια μου???εεε???γιατί ΟΧΙ???


Τη ζωη ναι...τη μπουκαλα να αφησεις κατω icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:44 ) *
Τη ζωη ναι...τη μπουκαλα να αφησεις κατω icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

χαχααχαχαχαααχαχααχαχαχαααωχαχααχαχαχααα
χαχααχαχαχααα

ρε γιατί το λες αυτό..??
μας βλέπουνε κιόλας και τι θα λένε??
αθλήτρια πράγμα??
σε παρακαλώ μην είσαι υπερβο΄λική όπως χθες!!

μα πραγματικά δε μπόρεσα να την καταλάβω...μα να εκνευριστεί αμέσωσ??

χαχαχαχαχαχαχαχα.....κόοντεψα να πεθάνω από το γέλιο!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 13:49 ) *
χαχααχαχαχαααχαχααχαχαχαααωχαχααχαχαχααα
χαχααχαχαχααα

ρε γιατί το λες αυτό..??
μας βλέπουνε κιόλας και τι θα λένε??
αθλήτρια πράγμα??
σε παρακαλώ μην είσαι υπερβο΄λική όπως χθες!!

μα πραγματικά δε μπόρεσα να την καταλάβω...μα να εκνευριστεί αμέσωσ??

χαχαχαχαχαχαχαχα.....κόοντεψα να πεθάνω από το γέλιο!!!!


Μα τι καλη που ησουν...θεε μου λες και ηταν φιλος σου!!! Και το ποδαρακι να χτυπαει σαν τρελο... smiley.gif smiley.gif Τρελα... θελω να ερθει Τεταρτη να φυγω...μωρε με εχει πιασει το καλοκαιρι... ακουω και κατι τραγουδακια τωρα (που ειναι για μπαρ στην παραλια, χορο ποτο...) τι θα κανουμε??? Δεν ειναι αυτη ζωη για εμας!!! Ξεκιναμε τυχερα παιχνιδια...και μια βολτα στο βουνο μηπως δουμε ασπρη μερα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 11:53 ) *
Μα τι καλη που ησουν...θεε μου λες και ηταν φιλος σου!!! Και το ποδαρακι να χτυπαει σαν τρελο... smiley.gif smiley.gif Τρελα... θελω να ερθει Τεταρτη να φυγω...μωρε με εχει πιασει το καλοκαιρι... ακουω και κατι τραγουδακια τωρα (που ειναι για μπαρ στην παραλια, χορο ποτο...) τι θα κανουμε??? Δεν ειναι αυτη ζωη για εμας!!! Ξεκιναμε τυχερα παιχνιδια...και μια βολτα στο βουνο μηπως δουμε ασπρη μερα!!!


ΝΑΙ ΡΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ....αμάν!!

ναι ρε θέλω και εγώ...ρε συ πάλι καλά που φεύγεις την τετάρτη εσύ..εγώ τι θα κάνω??
πως θα τα βγάλω πέρα μου λες???
εεε..όχι πες μου...!!
δεν μέχει πιάσει εμένα το καλοκαίρι??
δε θα πάω εγώ κάθε μέρα αυτή τη βδομάδα γυμναστήριο??
πανικός.....1!!!!
πρέπει να βάλουμ εένα πρόγραμμα!!
τι τυχερή που είσαι...ένα λαχείο αλήθεια και τα έχω παρατήσει όλα!!
εκτός από το μπάσκετ....αλλα θα φύγω απτην δουλειά νύχτα και δε θα ειδοποιήσω και κανέναν...ουστ όλοι τους!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 14:00 ) *
ΝΑΙ ΡΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ....αμάν!!

ναι ρε θέλω και εγώ...ρε συ πάλι καλά που φεύγεις την τετάρτη εσύ..εγώ τι θα κάνω??
πως θα τα βγάλω πέρα μου λες???
εεε..όχι πες μου...!!
δεν μέχει πιάσει εμένα το καλοκαίρι??
δε θα πάω εγώ κάθε μέρα αυτή τη βδομάδα γυμναστήριο??
πανικός.....1!!!!
πρέπει να βάλουμ εένα πρόγραμμα!!
τι τυχερή που είσαι...ένα λαχείο αλήθεια και τα έχω παρατήσει όλα!!
εκτός από το μπάσκετ....αλλα θα φύγω απτην δουλειά νύχτα και δε θα ειδοποιήσω και κανέναν...ουστ όλοι τους!!


Τι προγραμμα να βαλουμε...???????
Καλε εδω σου λεω οτι εχω χασει το μπουσουλα...2 δουλειες εχω να κανω και τις γραφω και τις ξαναγραφω αλλα να τις κανω δεν το εχω καταφερει!!! Χαλια σε λεω...χαλια
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 5 2008, 12:06 ) *
Τι προγραμμα να βαλουμε...???????
Καλε εδω σου λεω οτι εχω χασει το μπουσουλα...2 δουλειες εχω να κανω και τις γραφω και τις ξαναγραφω αλλα να τις κανω δεν το εχω καταφερει!!! Χαλια σε λεω...χαλια


τι με λες τώρα ρε....τόσο σοβαρά είναι η κατάστασησ σου!!!???

απαπαπαπαπα...χαλλλια τα πράματα...

και εγώ σε λιγους θα φύγω και σε χαιρετώ από τώρα αγαπημένη μου....

το βράδυ αν προλάβω θα ξεκινήσω το αποτέτοιο μας...ξέρεις τώρα...!!
το πήρα χθες από το παιδί!!!
καταλαβαίνεις έτσι??εε??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 5 2008, 14:10 ) *
τι με λες τώρα ρε....τόσο σοβαρά είναι η κατάστασησ σου!!!???

απαπαπαπαπα...χαλλλια τα πράματα...

και εγώ σε λιγους θα φύγω και σε χαιρετώ από τώρα αγαπημένη μου....

το βράδυ αν προλάβω θα ξεκινήσω το αποτέτοιο μας...ξέρεις τώρα...!!
το πήρα χθες από το παιδί!!!
καταλαβαίνεις έτσι??εε??


Σε πιανω δικια μου...θα μιλησουμε...φιλια...
basket4
καλημεραααααααααααααααα

ειναι κανεις εδω????
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 10:16 ) *
καλημεραααααααααααααααα

ειναι κανεις εδω????
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


μικ΄ρο καλημέραααα...είσαι ακόμα εδώ???υπάρχεισ???
συγνώμη για χθές αλλά τρέχω σαν....άσε μη πω καλύτερα!!!
μάνατζερρρρρ???????????Ααααααααααα
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 12:33 ) *
μικ΄ρο καλημέραααα...είσαι ακόμα εδώ???υπάρχεισ???
συγνώμη για χθές αλλά τρέχω σαν....άσε μη πω καλύτερα!!!
μάνατζερρρρρ???????????Ααααααααααα

καλημερααα
εδω ειμαι...
τι κανεις?????
με πηρε καποιοσ τηλ απο ενα σταθερο κ με ξυπνησε sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
τωρα σηκωθηκα να κανω μια εργασια

γιατι τρεχεις καλε???τι εγινε??? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 10:49 ) *
καλημερααα
εδω ειμαι...
τι κανεις?????
με πηρε καποιοσ τηλ απο ενα σταθερο κ με ξυπνησε sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
τωρα σηκωθηκα να κανω μια εργασια

γιατι τρεχεις καλε???τι εγινε??? ohmy.gif


δεν έγινε κάτι απλά τρέχω ρε...ΑΑ..ΚΑΙ Σου έστειλα και μήνυμα!!!
έχω να κάνωψ αρκετές δουλίτσες..και συναντήσεις..ξέρεις είναι περίεργη φάση αυτή!!
εσύ σκατούλα??
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 12:52 ) *
δεν έγινε κάτι απλά τρέχω ρε...ΑΑ..ΚΑΙ Σου έστειλα και μήνυμα!!!
έχω να κάνωψ αρκετές δουλίτσες..και συναντήσεις..ξέρεις είναι περίεργη φάση αυτή!!
εσύ σκατούλα??

εγω καθε φορα που εχω εργασια στη σχολη τη θυμαμαι μια μερα πριν και τωρα εχω κατσει να τη γραψω...
πωπωπω...δεν ειναι για μενα το πολυ διαβασμα...
θα παθω τιποτα...
και αμα παθω??τι θα κανεις εσυ χωρις εμενα??πωπω...καημενουλι μου sad.gif


σου απαντησα στο πμ σου tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 10:52 ) *
δεν έγινε κάτι απλά τρέχω ρε...ΑΑ..ΚΑΙ Σου έστειλα και μήνυμα!!!
έχω να κάνωψ αρκετές δουλίτσες..και συναντήσεις..ξέρεις είναι περίεργη φάση αυτή!!
εσύ σκατούλα??


έλα ντε τι θα κάνω χωρίς εσένα???

λογικά ότι κάνω και τώρα...χαχαχαχαχαχα
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 12:56 ) *
έλα ντε τι θα κάνω χωρίς εσένα???

λογικά ότι κάνω και τώρα...χαχαχαχαχαχα


τωρα αυτο ειναι καλα η κακο??
να αρχιζω να κλαιω ???? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 10:59 ) *
τωρα αυτο ειναι καλα η κακο??
να αρχιζω να κλαιω ???? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ...να μην κλάψεις είναι πολύυυυυ καλόοοο!!!
ναι???
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 13:02 ) *
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ...να μην κλάψεις είναι πολύυυυυ καλόοοο!!!
ναι???

το ξερα οτι δεν μπορεις μακρια μου tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λοιπον,ακου με προσεχτικα τωρα

μετρηση της επιταχυνσης της βαρυτητας με το απλο εκκρεμες (φυσικη ειναι)

αυτο λεει η εργασια..
εγω τι κανω τωρα????
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 11:04 ) *
το ξερα οτι δεν μπορεις μακρια μου tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λοιπον,ακου με προσεχτικα τωρα

μετρηση της επιταχυνσης της βαρυτητας με το απλο εκκρεμες (φυσικη ειναι)

αυτο λεει η εργασια..
εγω τι κανω τωρα????
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


ακού να δεις τι θα κάνεις..θα αρχίσεις να τρέχεις ...και μια πέτρα αγκαλιά και έτσι θα κάνεις την μέτρηση σου!!χαχαχαχαχαχαχα

που θες να ξέρω ρε σκατούλα??????
κάτι άλλο??
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 13:18 ) *
ακού να δεις τι θα κάνεις..θα αρχίσεις να τρέχεις ...και μια πέτρα αγκαλιά και έτσι θα κάνεις την μέτρηση σου!!χαχαχαχαχαχαχα

που θες να ξέρω ρε σκατούλα??????
κάτι άλλο??


Σε ευχαριστω παρα πολυ...
με υποχρεωσες... sad.gif
μηπως να δωσω την πετρα στο λαιμο μου κ να φουνταρω στη θαλασσα?λογο βαρους λογικα η ταχυτητα θα αυξηθει...χμμμ blink.gif rolleyes.gif ohmy.gif

που ειναι η λατρεμενη G7 να με βοηθησει??
sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 11:26 ) *
Σε ευχαριστω παρα πολυ...
με υποχρεωσες... sad.gif
μηπως να δωσω την πετρα στο λαιμο μου κ να φουνταρω στη θαλασσα?λογο βαρους λογικα η ταχυτητα θα αυξηθει...χμμμ blink.gif rolleyes.gif ohmy.gif

που ειναι η λατρεμενη G7 να με βοηθησει??
sad.gif


λες ??για κάντο να δούμε!!

έλα μου ντε που είναι??πάρτην τηλ. να την ρωτήσεις!!!
σίγουρα θα ξέρει...χαχαχαχαχα...ΣΙΓΟΥΡΑ σου λέω...
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 13:28 ) *
λες ??για κάντο να δούμε!!

έλα μου ντε που είναι??πάρτην τηλ. να την ρωτήσεις!!!
σίγουρα θα ξέρει...χαχαχαχαχα...ΣΙΓΟΥΡΑ σου λέω...


δεν εχω το τηλ της...
τι ειναι?
φυσικος???
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 11:30 ) *
δεν εχω το τηλ της...
τι ειναι?
φυσικος???
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


ναι ναι φυσικός είναι!!και όχι μόνο.....!!και χημικός και μαθηματικός....και όλα τα ξέρει και τα κάνει και συμφέρει....άντε άντε πάρτηνα
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 13:34 ) *
ναι ναι φυσικός είναι!!και όχι μόνο.....!!και χημικός και μαθηματικός....και όλα τα ξέρει και τα κάνει και συμφέρει....άντε άντε πάρτηνα


δεν μου λες κ το κινητο της κ το ονομα της κοπελες?
ετσι θα την παρω??
θα της πω ΄'γεια σου ειμαι η Basket4 και θελω βοηθεια στη φυσικη''???
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 11:37 ) *
δεν μου λες κ το κινητο της κ το ονομα της κοπελες?
ετσι θα την παρω??
θα της πω ΄'γεια σου ειμαι η Basket4 και θελω βοηθεια στη φυσικη''???
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


ναι ναι έχεις δίκιο...θα στο δώσω πμ..κάνε υπομονή...!!!!και μετά θα δεις τρελές αλλαγές!!
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 6 2008, 13:39 ) *
ναι ναι έχεις δίκιο...θα στο δώσω πμ..κάνε υπομονή...!!!!και μετά θα δεις τρελές αλλαγές!!

θα παρω το πτυχιο μου 3 χρονια νωριτερα????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
ναι ναι ναι...αυτο θελω!!
το πτυχιο! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


τι ωρα σχολας εσυ??
πεινασα laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 11:43 ) *
θα παρω το πτυχιο μου 3 χρονια νωριτερα????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
ναι ναι ναι...αυτο θελω!!
το πτυχιο! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
τι ωρα σχολας εσυ??
πεινασα laugh.gif

αμ..δε θα το παρεις??πιο νωρίς???

σε λιγάκι την κάνω..και εγώ!!!!!!
σε κανά 1ολεπτο!!
basket4
ενταξει...
παω να συνεχισω την εργασιουλα μου κ εγω!
καλο μεσημερο-απογευμα-βραδυ

φιλακια smiley.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ May 6 2008, 12:06 ) *
ενταξει...
παω να συνεχισω την εργασιουλα μου κ εγω!
καλο μεσημερο-απογευμα-βραδυ

φιλακια smiley.gif icon_wave.gif


φιλάκια μικρό..καλό διάβασμα!!!
G_7
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....αν και ο καιρος ειναι και παλι δροσερος!!! tongue.gif tongue.gif
Αντε τελευταια μερα σημερα...tsaki δεν ξερω εαν το εχεις προσεξει αλλα εχω κουραστει πολυ αυτο το μηνα!!! Θα παθω τιποτα στο τελος...στο λεω για να το ξερεις!!! Μικρο...μικρο λεω μηπως θες βοηθεια στη φυσικη? Εγω ειμαι εδω... cool.gif Αρχηγε? Ζεις? Μα που εχεις παει? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Live μου? Live μου που εισαι? Καλημερααααααααα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 08:26 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....αν και ο καιρος ειναι και παλι δροσερος!!! tongue.gif tongue.gif
Αντε τελευταια μερα σημερα...tsaki δεν ξερω εαν το εχεις προσεξει αλλα εχω κουραστει πολυ αυτο το μηνα!!! Θα παθω τιποτα στο τελος...στο λεω για να το ξερεις!!! Μικρο...μικρο λεω μηπως θες βοηθεια στη φυσικη? Εγω ειμαι εδω... cool.gif Αρχηγε? Ζεις? Μα που εχεις παει? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Live μου? Live μου που εισαι? Καλημερααααααααα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif

καλημέρα αγαπημένη μου οπτασία...τι κάνεις????
μανατζεράκο μου βρήκες ομάδα???
πόσα λεφτά να ζητήσω??τι λεσ για 100,000 ευρουλάκια???ειναι καλά??
καλημέρα σε όλους .....αλλά που να είναι άραγε??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 7 2008, 11:43 ) *
καλημέρα αγαπημένη μου οπτασία...τι κάνεις????
μανατζεράκο μου βρήκες ομάδα???
πόσα λεφτά να ζητήσω??τι λεσ για 100,000 ευρουλάκια???ειναι καλά??
καλημέρα σε όλους .....αλλά που να είναι άραγε??


Σε δινω εγω για τοσα???? Αμα ειναι εκτος συνορων σε δινω και με τα μισα.... smiley.gif smiley.gif ελα ελα πλακα κανω...σε αφηνω εγω να φυγεις...και με ποιον θα τα βαζω οταν θελω να ξεσπασω???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif και ξανα πλακα κανω!!!! Ρε tsaki κοριτσαρα μου βαριεμαιαιαιαιαιαιαι....
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 09:45 ) *
Σε δινω εγω για τοσα???? Αμα ειναι εκτος συνορων σε δινω και με τα μισα.... smiley.gif smiley.gif ελα ελα πλακα κανω...σε αφηνω εγω να φυγεις...και με ποιον θα τα βαζω οταν θελω να ξεσπασω???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif και ξανα πλακα κανω!!!! Ρε tsaki κοριτσαρα μου βαριεμαιαιαιαιαιαιαι....


και εγώ βαριέμαι...μανατζεράρα μου...!!!
ρε θέλω να φάω επιτέλους ένα πιάτο φαγητό της προκοπής!!!
ΠΕΙΝΑΑΑΑΩΩΩΩ....!!!
τελικά πιο καλά τρώγαμε εκεί το Πάσχα παρά εδώ απόταν ήρθα....."ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΒΗΝΩ ΑΠΤΟΝ ΚΑΗΜΟ ΜΟΥ....ΜΟΝΟ Η ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ...!!!!""
αααχ.....τελευταία μέρα εσύ έεεΕ???καλάααα????!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 7 2008, 11:55 ) *
και εγώ βαριέμαι...μανατζεράρα μου...!!!
ρε θέλω να φάω επιτέλους ένα πιάτο φαγητό της προκοπής!!!
ΠΕΙΝΑΑΑΑΩΩΩΩ....!!!
τελικά πιο καλά τρώγαμε εκεί το Πάσχα παρά εδώ απόταν ήρθα....."ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΒΗΝΩ ΑΠΤΟΝ ΚΑΗΜΟ ΜΟΥ....ΜΟΝΟ Η ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ...!!!!""
αααχ.....τελευταία μέρα εσύ έεεΕ???καλάααα????!!!!!


Τι να κανω βρε κοριτσαρα μου....και εκει που θα παω δουλιτσες θα παω να κανω... Αλλα αυτα ειναι ευχαριστα πραγματα...Να ηξερα να φτιαχνω κατι θα σου εδινα να φας τα καλυτερα!!! wink.gif wink.gif
Παναγια μου παναγια μου...εχω αναγκη απο λιγο υπνο με καταλαβαινεις...με καταλαβαινεις δε μπορει!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 09:45 ) *
Σε δινω εγω για τοσα???? Αμα ειναι εκτος συνορων σε δινω και με τα μισα.... smiley.gif smiley.gif ελα ελα πλακα κανω...σε αφηνω εγω να φυγεις...και με ποιον θα τα βαζω οταν θελω να ξεσπασω???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif και ξανα πλακα κανω!!!! Ρε tsaki κοριτσαρα μου βαριεμαιαιαιαιαιαιαι....


για δουλειές πασ???αααα...αρχίζω και νευριάζω τώρα ..για κάτσε φρόνιμα!!

όσο για τον ύπνο...όχι απλά σε καταλαβαίνω....σε ασπάζομαι κιόλας....(άσχετο)
σε πιάννννωωω απόλυτα,...και εγώ θέλω έναν ύπνο όλο τρέλα...καλά...προχθές ξάπλωσα το βράδυ και ήμουν ανάσκελα έβλεπα τηλεόραση..ένα σου λέω..με πήρε ο ύπνος...έτσι ανάσκλελα με το κεφάλι υπερυψωμένο...και το πρωί που σηκώθηκα ήμουν στο ίδιο σημείο...ρε δεν κουνήθηκα καθόλου...και φυσικά ήμουνα πιασμένη...!!!
άστα να πάνε..τι να κάνομεν να περάσει η ώρα???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 7 2008, 12:09 ) *
για δουλειές πασ???αααα...αρχίζω και νευριάζω τώρα ..για κάτσε φρόνιμα!!

όσο για τον ύπνο...όχι απλά σε καταλαβαίνω....σε ασπάζομαι κιόλας....(άσχετο)
σε πιάννννωωω απόλυτα,...και εγώ θέλω έναν ύπνο όλο τρέλα...καλά...προχθές ξάπλωσα το βράδυ και ήμουν ανάσκελα έβλεπα τηλεόραση..ένα σου λέω..με πήρε ο ύπνος...έτσι ανάσκλελα με το κεφάλι υπερυψωμένο...και το πρωί που σηκώθηκα ήμουν στο ίδιο σημείο...ρε δεν κουνήθηκα καθόλου...και φυσικά ήμουνα πιασμένη...!!!
άστα να πάνε..τι να κάνομεν να περάσει η ώρα???


Θες να παιξουμε κανενα παιχνιδακι??? Αλλα δεν ξερω τι .... ελα πας καμια ιδεα που εισαι εξυπνο παιδι ...
Αυτο το υπερυψωμενο θες να μου το εξηγησεις λιγο σε παρακαλω πολυ ... Δεν υπαρχεις πουθενα... τρελες οι photos...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 10:25 ) *
Θες να παιξουμε κανενα παιχνιδακι??? Αλλα δεν ξερω τι .... ελα πας καμια ιδεα που εισαι εξυπνο παιδι ...
Αυτο το υπερυψωμενο θες να μου το εξηγησεις λιγο σε παρακαλω πολυ ... Δεν υπαρχεις πουθενα... τρελες οι photos...


ΤΟ ΥΠΕΡΥΨΩΜΈΝΟ Ε???τι να σου πω..ξέρεις τώρα αυ΄το μου ήρθε και αυτό έγραψα...σιγά τώρα μεταξύ μας είμαστε..εμείς και 500χίλιάδες άτομα ακόμα!!!χιχι

έλα να παίξουμε κάτι πες και εσύ...θες κρεμάλα??ή σταυαρόλεξο??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 7 2008, 12:37 ) *
ΤΟ ΥΠΕΡΥΨΩΜΈΝΟ Ε???τι να σου πω..ξέρεις τώρα αυ΄το μου ήρθε και αυτό έγραψα...σιγά τώρα μεταξύ μας είμαστε..εμείς και 500χίλιάδες άτομα ακόμα!!!χιχι

έλα να παίξουμε κάτι πες και εσύ...θες κρεμάλα??ή σταυαρόλεξο??


Σταυρολεξο το βλεπω λιγο δυσκολο...κρεμαλα...ενα ενα γραμματακι αμα τα βαζουμε νομιζω πως το off topic θα βγει off και μετα αντε να σκαβουμε λαγουμι για να μπουμε!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 10:39 ) *
Σταυρολεξο το βλεπω λιγο δυσκολο...κρεμαλα...ενα ενα γραμματακι αμα τα βαζουμε νομιζω πως το off topic θα βγει off και μετα αντε να σκαβουμε λαγουμι για να μπουμε!!!


και τι θα κάνουμε τελικά?????ε πεσ κάτι εσένα που ο νους σου όλα τα κατεβάζει και τα ξέρει!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 7 2008, 12:46 ) *
και τι θα κάνουμε τελικά?????ε πεσ κάτι εσένα που ο νους σου όλα τα κατεβάζει και τα ξέρει!!!


Α ναι καλα τωρα βρηκες ανθρωπο...λεω να παιξουμε ενα παιχνιδι που παιζαμε με τη δασκαλα στο δημοτικο...θα μετρησω μεχρι το 3 και οποια κοιμηθει πρωτη κερδιζει...μεσα?
Οργανακι μουουουουουουου......... smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 7 2008, 10:48 ) *
Α ναι καλα τωρα βρηκες ανθρωπο...λεω να παιξουμε ενα παιχνιδι που παιζαμε με τη δασκαλα στο δημοτικο...θα μετρησω μεχρι το 3 και οποια κοιμηθει πρωτη κερδιζει...μεσα?
Οργανακι μουουουουουουου......... smiley.gif

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..............ΑΣΕ ΜΕΕΕΕΕΕ.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.