Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
sch
QUOTE(alexako @ Nov 30 2007, 01:43 ) *
χλωμή την κόβω να έρχεται!θα το προσπαθήσω πάντως!α!το μαγαζί που ειναι ακριβώς παρεπιπτόντως?

έχουμε βάλει χάρτη σε ένα ποστ στην σελίδα 6 (περίπου στην μέση, είναι ποστ της live strong). Ελάτε, έστω και για λίγο wink.gif
basket4
γιαγιαααααα......ωραιο avatar!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


sch
οχι δεν θα ρθει στη συναντηση..δεν ειναι για ξενυχτια ohmy.gif
να μου παθει τιποτα θελεις?
sch
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 01:52 ) *
γιαγιαααααα......ωραιο avatar!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
sch
οχι δεν θα ρθει στη συναντηση..δεν ειναι για ξενυχτια ohmy.gif
να μου παθει τιποτα θελεις?

εσύ να κάτσεις στα αυγά σου και άσε εμάς (τα μεγάλα παιδάκια) να κανονίσουμε, εντάξει??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
basket4
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 01:54 ) *
εσύ να κάτσεις στα αυγά σου και άσε εμάς (τα μεγάλα παιδάκια) να κανονίσουμε, εντάξει??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif


καλααααααααααααααααααααααααα
καλααααααααααααααααααααααααα!!
η γιαγια δεν παει πουθενα χωρις την αδεια μου tongue.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 01:56 ) *
καλααααααααααααααααααααααααα
καλααααααααααααααααααααααααα!!
η γιαγια δεν παει πουθενα χωρις την αδεια μου tongue.gif

σιγά μην σε ρωτήσει, γιαγιά είναι και ότι θέλει κάνει. Αααααααα, δεν θα τα πάμε καλά...και θα πέσει hammer.gif hammer.gif hammer.gif
basket4
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 02:00 ) *
σιγά μην σε ρωτήσει, γιαγιά είναι και ότι θέλει κάνει. Αααααααα, δεν θα τα πάμε καλά...και θα πέσει hammer.gif hammer.gif hammer.gif


καλα..εννοειται οτι θα με ρωτησει..
πρωτα απο ολα πως θα ερθει μεχρι το Βυρωνα με το πι??? tongue.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 02:04 ) *
καλα..εννοειται οτι θα με ρωτησει..
πρωτα απο ολα πως θα ερθει μεχρι το Βυρωνα με το πι??? tongue.gif

έχει βάλει ο Δήμος Βύρωνα λεωφορεία διαδημοτικής συγκοινωνίας... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
basket4
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 02:06 ) *
έχει βάλει ο Δήμος Βύρωνα λεωφορεία διαδημοτικής συγκοινωνίας... tongue.gif tongue.gif tongue.gif


δεν βαζετε και ενα κτελ να ρθω και εγω? tongue.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 02:09 ) *
δεν βαζετε και ενα κτελ να ρθω και εγω? tongue.gif

γιατί, δεν θα'ρθεις??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
basket4
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 02:11 ) *
γιατί, δεν θα'ρθεις??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif


ρε...το σαββατο πρεπει να ξυπνησω κατα τις 7 η ωρα.
παιζω πρωι πρωι στο περιστερι sad.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 02:14 ) *
ρε...το σαββατο πρεπει να ξυπνησω κατα τις 7 η ωρα.
παιζω πρωι πρωι στο περιστερι sad.gif

δεν θα ξυπνήσεις, κατευθείαν θα πας biggrin.gif
basket4
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 02:18 ) *
δεν θα ξυπνήσεις, κατευθείαν θα πας biggrin.gif


χαχαχα!καλο ανεκδοτο
παρασκευη θα κοιμαμαι ολη μερα!!!
απο το μεσημερι μεχρι την επομενη μερα που θα χρειαστει να φυγω για αθηνα!!
πρεπει να ειμαι ξεκουραστη και φραπα tongue.gif


αντε να σηκωθω λιγο το πρωι να πω ενα καλημερα κατα τις 12 στην τσακιτσαν αμα μου κραταει ακομα κακια
Live strong
καλημέρα σε όλους και σε όλες! icon_wave.gif

Τελευταία μέρα του Νοέμβρη... Τώρα βέβαια δε ξέρω αν ήταν sweet November (όπως λέει και η ταινία)..ή ήταν bitter November...αλλά όπως και να έχει φεύγει...Από αύριο μπαίνει Δεκέμβρης και μετράμε αντίστροφα για τα χριστούγεννα...Γιορτή γεμάτη εικόνες, μυρωδιές, γεύσεις και συναισθήματα...
Γι αυτό πάρτε ένα πρωκαταβολικόδωράκι smiley.gif

κι άλλο έναχε χε tongue.gif και τέλος αυτό wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 10:46 ) *
καλημέρα σε όλους και σε όλες! icon_wave.gif

Τελευταία μέρα του Νοέμβρη... Τώρα βέβαια δε ξέρω αν ήταν sweet November (όπως λέει και η ταινία)..ή ήταν bitter November...αλλά όπως και να έχει φεύγει...Από αύριο μπαίνει Δεκέμβρης και μετράμε αντίστροφα για τα χριστούγεννα...Γιορτή γεμάτη εικόνες, μυρωδιές, γεύσεις και συναισθήματα...
Γι αυτό πάρτε ένα πρωκαταβολικόδωράκι smiley.gif

κι άλλο έναχε χε tongue.gif και τέλος αυτό wink.gif

καλημέρα...και καλό μήνα προκαταβολικά!!!!
δεν μάρεσε το δώρο σου...εγώ θέλω κάτι απότ ο jambo....και επίσης τι έκανες στην μανατζέρ μου???ΕΕΕΕΕ!!!
γιατί δεν είναι καλά...τι της είπες πάλι??εφυγα και αρχίσατε τα δικά σας έτσι???
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 00:31 ) *
χαχαχα!καλο ανεκδοτο
παρασκευη θα κοιμαμαι ολη μερα!!!
απο το μεσημερι μεχρι την επομενη μερα που θα χρειαστει να φυγω για αθηνα!!
πρεπει να ειμαι ξεκουραστη και φραπα tongue.gif
αντε να σηκωθω λιγο το πρωι να πω ενα καλημερα κατα τις 12 στην τσακιτσαν αμα μου κραταει ακομα κακια

πότε να σηκωθείς...το σάββατο...???δεν έχω ιντερνετ καλό μου!!!
αν θες βγες έξω στην αυλή σου φώναξε το και εγώ θα το ακούσω...!!!
θα είμαι στο δρόμο για Αράχωβα!!!! ενώ εσύ θα πηγαίνεις για αγώνα...χαχαχαχαχαχ
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Nov 29 2007, 14:53 ) *
εχεις τατουαζ???που και τι???
σε ευχαριστω για τη σοκολατα!
καλο μεσημερι

την κανω και εγω!
τα λεμε αυριο
icon_wave.gif icon_wave.gif

έχω ένα από πίσω...δε σου λέω όμως που...και φυσικά δε σου λέω και τι...γιατί αυτό μόνο εγώ το έχω...δε μοιάζει με κανένα άλλο!!!
συνήθως όλοι κάνουν τα ίδια!!
ρε να σου πω..καλά θα μου απαντήσεις με το καλό όταν ξυπνήσεις..κατά της 1 δηλαδή!!
στην απάντηση που κάνω πως μπορώ να σβήσω κάποια και να απάντησω σε συγκεκριμένη πρόταση του άλλου!!!κατάλαβες τι εννοώ ε??
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 12:57 ) *
καλημέρα...και καλό μήνα προκαταβολικά!!!!
δεν μάρεσε το δώρο σου...εγώ θέλω κάτι απότ ο jambo....και επίσης τι έκανες στην μανατζέρ μου???ΕΕΕΕΕ!!!
γιατί δεν είναι καλά...τι της είπες πάλι??εφυγα και αρχίσατε τα δικά σας έτσι???



Από το jumbo το δώρο θα στο φέρει ο Άγιος Βασίλης αν είσαι καλο παιδί!!!!! smiley.gif
Στη μανατζέρ σου δεν έκανα τίποτα...έτσι σου είπε; ότι της έκανα; blink.gif Γιατί δεν είναι στα καλά της; sad.gif πάντως να ξέρεις σέρνεται ίωση... smiley.gif Λες;;;;;; όχι τίποτε άλλο...έχετε και Αράχωβα.... tongue.gif
TSAKITSAN4
ΜΑΝΑΤΖΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΡ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ.....σε παρακαλώ που είσαι????
η πατσά καλή χθες??????
ναι καλά εγώ να μην έρθω στη χασαποταβέρνα που έχεις και στην αθήνα!!!
Live strong
Άντε και για να μη κλαις πάρε κι εσύ ένα δωράκι icon_wave.gif

ΥΓ Με αγάπη στη tsaki
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 11:08 ) *
Άντε και για να μη κλαις πάρε κι εσύ ένα δωράκι icon_wave.gif

ΥΓ Με αγάπη στη tsaki


χαχα,...τι καλό???ευχαριστώ!!
ααααα...δε σου μιλάω όμως...γιατί κάτι έκανες στην μάνατζερ μου και έχει εξαφανιστεί!!!!
τι της έκανες μου λες??? να της ζητήσεις συγνώμη...!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 13:27 ) *
χαχα,...τι καλό???ευχαριστώ!!
ααααα...δε σου μιλάω όμως...γιατί κάτι έκανες στην μάνατζερ μου και έχει εξαφανιστεί!!!!
τι της έκανες μου λες??? να της ζητήσεις συγνώμη...!!!


Δε ζητάω ποτέ συγνώμη αν δεν έχω κάνει κάτι... cool.gif Τώρα αν νομίζεις ότι εγώ την magic.gif εξαφάνησα..λυπάμαι θα σε απογοητεύσω... wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 11:35 ) *
Δε ζητάω ποτέ συγνώμη αν δεν έχω κάνει κάτι... cool.gif Τώρα αν νομίζεις ότι εγώ την magic.gif εξαφάνησα..λυπάμαι θα σε απογοητεύσω... wink.gif

έκανες τα μαγικά σου και την εξαφάνισες???
η μηπως την έδιωξες??
και όλα αυτά γιατί??????????
ναι αλλά που είναι?????
γιατί έτσι???
:-(((((
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 13:56 ) *
έκανες τα μαγικά σου και την εξαφάνισες???
η μηπως την έδιωξες??
και όλα αυτά γιατί??????????
ναι αλλά που είναι?????
γιατί έτσι???
:-(((((


Που να ξέρω εγώ που είναι; blink.gif μπορεί να τη πήρε ο ύπνος...ή μπορεί αφού είναι μάνατζερ να ψάχνει για νέα ταλέντα... smiley.gif
και εννοείται πως δεν την έδιωξα..γιατί να το κάνω; ohmy.gif ποιον θα έχω να πειράζω μου λες; smiley.gif
christina n10
η live strong,δεν θα εκανε ποτε κατι τετοιο...ειναι το πιο γλυκο πλασμα.... wink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 11:27 ) *
χαχα,...τι καλό???ευχαριστώ!!
ααααα...δε σου μιλάω όμως...γιατί κάτι έκανες στην μάνατζερ μου και έχει εξαφανιστεί!!!!
τι της έκανες μου λες??? να της ζητήσεις συγνώμη...!!!



Αγαπημενο μου παιδι εδω ειμαι...Παω να κανω και ενα τσιγαρο τωρα γιατι τα νευρα μου κορδελες και ερχομαι...!!! Καλημερα τι καλημερα? Καλησπερα σε ολους!!!!! biggrin.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 12:01 ) *
Που να ξέρω εγώ που είναι; blink.gif μπορεί να τη πήρε ο ύπνος...ή μπορεί αφού είναι μάνατζερ να ψάχνει για νέα ταλέντα... smiley.gif
και εννοείται πως δεν την έδιωξα..γιατί να το κάνω; ohmy.gif ποιον θα έχω να πειράζω μου λες; smiley.gif

άλλα ταλένταααα??????
αποκλείεται...δε θα μου το έκανε ποτέ αυτό η αγαπημένη μου μάνατζερ!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 12:07 ) *
Αγαπημενο μου παιδι εδω ειμαι...Παω να κανω και ενα τσιγαρο τωρα γιατι τα νευρα μου κορδελες και ερχομαι...!!! Καλημερα τι καλημερα? Καλησπερα σε ολους!!!!! biggrin.gif


ουφ..ήρθες....επιτέλους???γιούπιιιιιι!!!!!!
ηρέμησε...είναι παρασκευή...και την παρασκευή όλα πρέπει να τα συγχωρούμε....!!!!

να ηρεμούμε....και να παίρνουμε μια ανάσα αισιοδοξίας!!!
καλά εγώ πρέπει να στα λέω...??εσύ είσαι η μάνατζερ μου!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(christina n10 @ Nov 30 2007, 12:04 ) *
η live strong,δεν θα εκανε ποτε κατι τετοιο...ειναι το πιο γλυκο πλασμα.... wink.gif

ναι και εγώ αυτό λέω για μένα,,,αλλά....!!!αλλά...άστο!!!
πάντως πραγματικά,....θα ήθελα πολύ να ήξερα με ποιούς μιλάω..είμαι πολύ περίεργη ρε γαμώτο!!!
live sνα σε ρωτήσω κάτι??
μόνο αυτό...είσαι παίκτρια η προπονήτρια???η τίποτα από τα δύο??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 12:11 ) *
άλλα ταλένταααα??????
αποκλείεται...δε θα μου το έκανε ποτέ αυτό η αγαπημένη μου μάνατζερ!!!



Να της πεις να μη βαζει τ'ονομα μου στο στομα της...να καθεται παντου να με εκθετει....!!!
Αλλα ταλεντα εγω...ποτε!!! Ενα εχω που μας παρακαλαει ... 2 εβδαμαδα τρωει πορτα και τον βλεπω να αυτοκτονει οπου να'ναι...!!! Μην την ακουσε καλε μου Tsaki...Σε 3 ωριτσες φυγαμε...χαλαει και ο καιρος...super...!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 12:17 ) *
Να της πεις να μη βαζει τ'ονομα μου στο στομα της...να καθεται παντου να με εκθετει....!!!
Αλλα ταλεντα εγω...ποτε!!! Ενα εχω που μας παρακαλαει ... 2 εβδαμαδα τρωει πορτα και τον βλεπω να αυτοκτονει οπου να'ναι...!!! Μην την ακουσε καλε μου Tsaki...Σε 3 ωριτσες φυγαμε...χαλαει και ο καιρος...super...!!!


δε την ακούω....φύγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
jambo skiiiiiii...!!!
ρε αν βρέξει πως θα πάω σπίτι???
δε πήρα την τραγιάσκα μαζί μου!!!γαμώτο.....
Live strong
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 14:17 ) *
Να της πεις να μη βαζει τ'ονομα μου στο στομα της...να καθεται παντου να με εκθετει....!!!
Αλλα ταλεντα εγω...ποτε!!! Ενα εχω που μας παρακαλαει ... 2 εβδαμαδα τρωει πορτα και τον βλεπω να αυτοκτονει οπου να'ναι...!!! Μην την ακουσε καλε μου Tsaki...Σε 3 ωριτσες φυγαμε...χαλαει και ο καιρος...super...!!!


Στο στόμα μου μικρή μου βάζω μονο ότι τρώγεται... rolleyes.gif smiley.gif ποιος σε εκθέτει; εγώ;;;;; blink.gif υποθέσεις κάνω....γιατί απο το πρωί με ρωτάει που είσαι και που είσαι.... εε τι να κάνω κι εγω; rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 12:21 ) *
Στο στόμα μου μικρή μου βάζω μονο ότι τρώγεται... rolleyes.gif smiley.gif ποιος σε εκθέτει; εγώ;;;;; blink.gif υποθέσεις κάνω....γιατί απο το πρωί με ρωτάει που είσαι και που είσαι.... εε τι να κάνω κι εγω; rolleyes.gif

μόνο ότι τρώγεται???????
τι να πω....!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 14:27 ) *
μόνο ότι τρώγεται???????
τι να πω....!!!


και ότι πίνεται!!! wink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 12:21 ) *
δε την ακούω....φύγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
jambo skiiiiiii...!!!
ρε αν βρέξει πως θα πάω σπίτι???
δε πήρα την τραγιάσκα μαζί μου!!!γαμώτο.....



Εδω παντως βρεχει ... Και ειναι καθαρα τα παραθυρα ...!!! Ελα Live sad.gif ...θες να μιλαμε ξανα οπως πριν...Βαρεθηκα να σου κραταω μουτρα!!! Ελα ελα ... Φιλες??? wink.gif ....
Live strong
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 14:31 ) *
Εδω παντως βρεχει ... Και ειναι καθαρα τα παραθυρα ...!!! Ελα Live sad.gif ...θες να μιλαμε ξανα οπως πριν...Βαρεθηκα να σου κραταω μουτρα!!! Ελα ελα ... Φιλες??? wink.gif ....


peace.gif blove.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 30 2007, 12:27 ) *
μόνο ότι τρώγεται???????
τι να πω....!!!




Τρωγεται???? 68.gif Πινεται καλυτερα.... icon_drunk.gif ....
G_7
QUOTE(Live strong @ Nov 30 2007, 12:33 ) *
peace.gif blove.gif



Ωωωωωω....ποσο ευτυχισμενη με εκανες??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
basket4
ελα βρε τσακι..
σημερα θα σου ελεγα καλημερα για να σε καλοπιασω που θυμωσες χθες.

οσο για αυτο που ρωτας...
εκει που φαινεται η απαντηση του αλλου διαγραφεις με το backspace οτι δεν θες να κρατησεις.
ΠΡΟΣΟΧΗ ομως...μη σβησεις τα quote

για κανε μια δοκιμη..

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ icon_wave.gif
G_7
Μα που πηγατε ολοι???... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 14:50 ) *
Μα που πηγατε ολοι???... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

καλησπέρα και απο το βρεγμένο sch sad.gif , τι κάνετε???
froso
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 12:52 ) *
καλησπέρα και απο το βρεγμένο sch sad.gif , τι κάνετε???

αντε λίγο νεράκι δεν κάνει κακό...ευκαιρία είναι!! 19.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 14:50 ) *
Μα που πηγατε ολοι???... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

εγω δεν σου κανω? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 12:52 ) *
καλησπέρα και απο το βρεγμένο sch sad.gif , τι κάνετε???


Καλησπερα!!! tongue.gif ... Ειμαστε καλα αφου ειναι παρασκευη ... Αν και βροχερη ... Προσεξε μη μας κρυωσεις !!!
G_7
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 12:55 ) *
εγω δεν σου κανω? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif



biggrin.gif tongue.gif Ναι!!!! Μα τι ερωτησεις ειναι αυτες που κανεις!!! Θα πας τελικα Βυρωνα σημερα??? Εεεεε Φανταστικη μου mod...Αααα και δεν ξεχνω ακομα περιμενω να μου πεις πως βαζω photo στη "σφραγιδα????" Χα...Οπως βλεπεις ακομα δεν τα εχω καταφερει...!!! sad.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 14:55 ) *
Καλησπερα!!! tongue.gif ... Ειμαστε καλα αφου ειναι παρασκευη ... Αν και βροχερη ... Προσεξε μη μας κρυωσεις !!!

ναι, πάλι καλά είναι Παρασκευή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Θα προσέξω, φανταστική jumbomanager smile.gif
Απ'ότι είδα είχατε ανακωχη με την live, ε? Χαίρομαι!!! biggrin.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 14:52 ) *
καλησπέρα και απο το βρεγμένο sch sad.gif , τι κάνετε???


υπομονή να περασει η ωρα!!!! laugh.gif icon_drunk.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Nov 30 2007, 12:37 ) *
ελα βρε τσακι..


για κανε μια δοκιμη..

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ icon_wave.gif


Λοιπόν???τα κατάφερα για να δούμε
καλημέρα σου!!!
TSAKITSAN4
ΒΡΕΧΕΙΙΙΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΡΑΝΟΣ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ...!!!συγνώμη για την ΄λέξη!!
τι θα κάνω μάνατζερ μου???
δηλαδή τι καντεμιά??και το πρωί είπα να το πάρω αλλά...αμαν!!!
G_7
QUOTE(sch @ Nov 30 2007, 12:59 ) *
ναι, πάλι καλά είναι Παρασκευή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Θα προσέξω, φανταστική jumbomanager smile.gif
Απ'ότι είδα είχατε ανακωχη με την live, ε? Χαίρομαι!!! biggrin.gif



Τι να κανω...Αφου αμα δε μου τι λενε και δεν τι λεω σε καποιον δεν ειμαι καλα!!! Τραβαω ζορια τελικα... Jumboπαπι!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Nov 30 2007, 12:55 ) *
Καλησπερα!!! tongue.gif ... Ειμαστε καλα αφου ειναι παρασκευη ... Αν και βροχερη ... Προσεξε μη μας κρυωσεις !!!

δεν είμαστε καλά γιατί βρέχει και δε θέλω....!!
δε θεεεελωωωωωωω!!!!!!
ας σταματήσει η βροχή...κάνε τα μαγικά σου live σε παρακαλώ!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.