Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 10:50 ) *
καλημέρα, φανταστική μάνατζερ!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις? wink.gif
έχω αρκετή δουλειά αλλά που και που θα πετάγομαι, για να μην σας λείψω tongue.gif


Αρκετη δουλεια...μονο εγω καθομαι...δεν αισθανομαι ωραια τωρα...Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rolleyes.gif rolleyes.gif
Μικροοοοοοοοοο???????????????????? rolleyes.gif rolleyes.gif
TSAKITSAN4
KALHMΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΝΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ......τι κάνετε???
είχα δουλειά η κακομοίρα...!!!
αααααχ.......!!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 12:52 ) *
Αρκετη δουλεια...μονο εγω καθομαι...δεν αισθανομαι ωραια τωρα...Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rolleyes.gif rolleyes.gif
Μικροοοοοοοοοο???????????????????? rolleyes.gif rolleyes.gif

το βράδυ έρχεται το μικρό... wink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 10:55 ) *
KALHMΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΝΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ......τι κάνετε???
είχα δουλειά η κακομοίρα...!!!
αααααχ.......!!!!


Γεια ρε Tsaki με τα τραγουδια σου!!!!!!!!!!!
Και συ δουλεια????? Μα τι γινεται σημερα????????
Tsaki παμε για καφε σε καποια παραλια...μπες μες στο καμπριολε παμε για κανα καφε!!!!!!!!!!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:00 ) *
Γεια ρε Tsaki με τα τραγουδια σου!!!!!!!!!!!
Και συ δουλεια????? Μα τι γινεται σημερα????????
Tsaki παμε για καφε σε καποια παραλια...μπες μες στο καμπριολε παμε για κανα καφε!!!!!!!!!!!!!!

γιατί έχεις καμπριολέ?????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααα

θες τσουρέκι εσύ??
άντε πες να ξέρω!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 11:05 ) *
γιατί έχεις καμπριολέ?????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααα

θες τσουρέκι εσύ??
άντε πες να ξέρω!!!


Γιατί εχεις εσυ???
Νευρακια πρωι πρωι... εεεεεεε???
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Απο εχθες το εχω πει!!! tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:08 ) *
Γιατί εχεις εσυ???
Νευρακια πρωι πρωι... εεεεεεε???
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Απο εχθες το εχω πει!!! tongue.gif


ναι ρε..εγώ έχω!!!
όχι δεν έχω νευράκια προς το παρόν!!!
ίσως αποκτήσω αργότερα!!!

καλά ακατάδεκτη..δε θα σου πάρουμε τσουρέκι!!!
μπουυυυυ..παλιό μπαμπούλαααααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 11:16 ) *
ναι ρε..εγώ έχω!!!
όχι δεν έχω νευράκια προς το παρόν!!!
ίσως αποκτήσω αργότερα!!!

καλά ακατάδεκτη..δε θα σου πάρουμε τσουρέκι!!!
μπουυυυυ..παλιό μπαμπούλαααααα


Πας καλα καλο μου κοριτσι...? Πρεπει να μου αρεσει το τσουρεκι??? οχι για να καταλαβω τωρα!!!???
Υπαρχουν αλλα γλυκα που μου αρεσουν & σου ειπα οτι μου φερανε προσφοτα και εφαγα μεχρι σκασμου για να μη σου πω οτι εχω ακομα...Ξερεις τα προσεχω σαν τα ματια μου....
tongue.gif tongue.gif
Μπα σε καλο σου σημερα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:20 ) *
Πας καλα καλο μου κοριτσι...? Πρεπει να μου αρεσει το τσουρεκι??? οχι για να καταλαβω τωρα!!!???
Υπαρχουν αλλα γλυκα που μου αρεσουν & σου ειπα οτι μου φερανε προσφοτα και εφαγα μεχρι σκασμου για να μη σου πω οτι εχω ακομα...Ξερεις τα προσεχω σαν τα ματια μου....
tongue.gif tongue.gif
Μπα σε καλο σου σημερα!!!

ααα...να χαθείς παλιο κόριτσο με έσκασες σήμερα!!!
αμπα....
πάω να τελεφωνήσω τώρα....!!
μησώσεις και μη φας...αλλά μετά μη μου ζητάς στο λέω!!!αχα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 11:25 ) *
ααα...να χαθείς παλιο κόριτσο με έσκασες σήμερα!!!
αμπα....
πάω να τελεφωνήσω τώρα....!!
μησώσεις και μη φας...αλλά μετά μη μου ζητάς στο λέω!!!αχα


Εεεεεεεε ρε με το τσουρεκι σημερα.......αλλαξε θεμα κοριτσακι μου!!!
Live...που εισαι??? μου λες...??? μάρεσει που θα μου εκανες παρεα σημερα!!! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:29 ) *
Εεεεεεεε ρε με το τσουρεκι σημερα.......αλλαξε θεμα κοριτσακι μου!!!
Live...που εισαι??? μου λες...??? μάρεσει που θα μου εκανες παρεα σημερα!!! smiley.gif


άσε γιατί ούττε καλημέρα δε μου είπανε και πραγματικά έχω νευριάσει πάρα πολύ..πολύ όμως!!!
υπερβολικά πολύ!!!
καλάααααα...
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 13:29 ) *
Εεεεεεεε ρε με το τσουρεκι σημερα.......αλλαξε θεμα κοριτσακι μου!!!
Live...που εισαι??? μου λες...??? μάρεσει που θα μου εκανες παρεα σημερα!!! smiley.gif


έλα εδώ ειμαι! είχα οίστρο και έγραφα κάτι για τις εθνικές...
τωρα λεω να παω για ενα τσιγαρο κι ερχομαι... wink.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 13:36 ) *
άσε γιατί ούττε καλημέρα δε μου είπανε και πραγματικά έχω νευριάσει πάρα πολύ..πολύ όμως!!!
υπερβολικά πολύ!!!
καλάααααα...


καλημέρα μπουμπου μου!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 13:36 ) *
άσε γιατί ούττε καλημέρα δε μου είπανε και πραγματικά έχω νευριάσει πάρα πολύ..πολύ όμως!!!
υπερβολικά πολύ!!!
καλάααααα...

τσάκι μου?
καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ποιός σε πείραξε? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 11:41 ) *
τσάκι μου?
καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ποιός σε πείραξε? ohmy.gif

ναι καλά τώρα με θυμηθήκατε όλοι σας..που με έχετε παρατήσει στα κρύα του λουτρού...που δε μου μιλάτε και που δε μου λέτε καλημέρα!!!
που με έχει πιάσει γκρίνια.,....μουρμούρα....!!!
δε ξέρω τι με έπιασε...μάλλον ξέρω αλλά ...είναι οι μέρες μου...το παθαίνω που και που και είχε καιρό να με πιάσει!!!
τπάντων.... :-(((((
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 11:36 ) *
άσε γιατί ούττε καλημέρα δε μου είπανε και πραγματικά έχω νευριάσει πάρα πολύ..πολύ όμως!!!
υπερβολικά πολύ!!!
καλάααααα...


Για να δεις οτι μονο εγω σε αγαπαω...αντε και οι αλλοι λιγο...σου ειπαν γεια ολοι τελικα!!!
Αμαν ρε Live... sad.gif sad.gif
Καλε μου sch τωρα θα εξαφανιστει παλι? μια ερωτηση κανεις και μετα το κενο...!!!
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 13:45 ) *
Για να δεις οτι μονο εγω σε αγαπαω...αντε και οι αλλοι λιγο...σου ειπαν γεια ολοι τελικα!!!
Αμαν ρε Live... sad.gif sad.gif
Καλε μου sch τωρα θα εξαφανιστει παλι? μια ερωτηση κανεις και μετα το κενο...!!!


τι έκανα; sad.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 13:44 ) *
ναι καλά τώρα με θυμηθήκατε όλοι σας..που με έχετε παρατήσει στα κρύα του λουτρού...που δε μου μιλάτε και που δε μου λέτε καλημέρα!!!
που με έχει πιάσει γκρίνια.,....μουρμούρα....!!!
δε ξέρω τι με έπιασε...μάλλον ξέρω αλλά ...είναι οι μέρες μου...το παθαίνω που και που και είχε καιρό να με πιάσει!!!
τπάντων.... :-(((((

εγώ εξηγήθηκα, πριν μπεις, ότι θα πετάγομαι που και που γιατί έχω δουλειά...
πάρε ένα μικρό δωράκι απο μένα...

ξέρεις απο που είναι, ε?
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 23 2008, 11:50 ) *
τι έκανα; sad.gif


Ολο σε ψαχνω...ειναι κατασταση αυτη???
Ηρθε το αφεντικο να ξερετε και τωρα κανουμε οτι δουλευουμε...κανουμε επαναλαμβανω...
Αμα χανομαι...θα το παιζω κουρασμενη...!
Live εσυ να μη χανεσαι!!!???
Τsaki μου που εισαι??? Ελα ριξε μα χαμογελο...απο αυτο το καλο...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 11:51 ) *
εγώ εξηγήθηκα, πριν μπεις, ότι θα πετάγομαι που και που γιατί έχω δουλειά...
πάρε ένα μικρό δωράκι απο μένα...

ξέρεις απο που είναι, ε?

μμμμμμ....ανυπομονώ να το δαγκάσω!!!!!!!!!!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:52 ) *
Τsaki μου που εισαι??? Ελα ριξε μα χαμογελο...απο αυτο το καλο...

χου χου χου χαχαχαχαχ χιχιχιχιχι χεχεχεχεχεχεχ
καλό ???
TSAKITSAN4
Η μουσική αλληλουχία για το κάθε ζώδιο είναι η εξής:

Ξεκινώντας με το ζώδιο του Κριού, και την μουσική νότα, "Ρε ύφεση", απελευθερώνονται οι πνευματικές παρορμήσεις του, και καταπραύνονται τα νεύρα του κρανίου, που είναι το ευαίσθητο σημείο του Κριού.

Ο Ζυγός είναι ακριβώς απέναντι από το ζώδιο του Κριού. Έχει την ίδια μουσική νότα του "Ρε" αφού σαν απέναντι ζώδια έχουν αλληλοεξαρτώμενες ευαισθησίες. Η μουσική λοιπόν αρμονία του Ρε δημιουργεί την σωματική αρμονία απελευθερώνοντας ενέργεια στο αδύνατο σημείο των Ζυγών που είναι τα νεφρά.

Η μουσική νότα του Ταύρου, είναι το "Μι ύφεση". Με την νότα αυτή απελευθερώνεται ενέργεια από το λαιμό και τα όργανα ομιλίας, που εκεί συγκεντρώνεται η μεγαλύτερη ευαισθησία των Ταύρων.

Ο Σκορπιός βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το ζώδιο του Tαύρου. Έχει σαν θεραπευτική μουσική νότα το "Μι" που βοηθά στην ευαίσθητη περιοχή των οργάνων αναπαραγωγής".

Η μουσική νότα των Διδύμων είναι το "Φα δίεση". Βοηθά στην καλύτερη λειτουργία των πνευμόνων και των χεριών.

Το απέναντι ζώδιο των Διδύμων, ο Τοξότης, έχει εξ ίσου την ίδια θεραπευτική μουσική νότα, "Φα". Η χρήση της βοηθά στην πνευματική διαύγεια και την πνευματική δύναμη του Τοξότη.

Η μουσική νότα του Καρκίνου, είναι το "Σολ δίεση". Το "Σολ δίεση", απελευθερώνει την πίεση στην ευαίσθητη περιοχή του στομαχιού και του στήθους. Περιοχές ευπαθείς για τους Καρκίνους.

Ο Αιγόκερως βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το ζώδιο του Καρκίνου. Ευεργετείται στις κλειδώσεις των ποδιών και των χεριών (δηλ. γόνατα και αγκώνες) με το άκουσμα της μουσικής νότας "Σολ".

Η μουσική νότα του Λέοντα και του Υδροχόου είναι το "Λα δίεση". Το άκουσμα της λειτουργεί θετικά στην καρδιά και το κυκλοφορικό.

Ολοκληρώνοντας το ζωδιακό κύκλο, για την Παρθένο η μουσική νότα είναι η "Ντο". Το άκουσμα της βοηθάει στις παθήσεις των εντέρων.

Ενώ, μουσική νότα των Ιχθύων είναι το "Σι". Το άκουσμα της βοηθάει στην απελευθέρωση ενέργειας από τα πέλματα, που είναι η ευαίσθητη περιοχή των Ιχθύων.
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 11:54 ) *
μμμμμμ....ανυπομονώ να το δαγκάσω!!!!!!!!!!!!!!


Φαε...φαε...βασιλισσα της πιτσας!!! smiley.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 13:56 ) *
Φαε...φαε...βασιλισσα της πιτσας!!! smiley.gif

ή και αλλιώς αρχόντισσα του τσουρεκιού 77.gif
Live strong
εκτός από τις νότες τι λεει για σήμερα το ζώδιο μας; πως είναι οι βιορυθμοί μας; για πειτε... smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 11:56 ) *
Φαε...φαε...βασιλισσα της πιτσας!!! smiley.gif


για αρχή έφαγα ένα σάντουιτσ.....!!!!!
αρχόντισα της βλακείας!!!χαχαχαχα
G_7
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 11:59 ) *
ή και αλλιώς αρχόντισσα του τσουρεκιού 77.gif


24.gif 24.gif 24.gif
Οι βιο τι???? αυτο τι ειναι κακο??
Tsaki... μα τι ξεστομιζει????? wink.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 14:02 ) *
24.gif 24.gif 24.gif
Οι βιο τι???? αυτο τι ειναι κακο??
Tsaki... μα τι ξεστομιζει????? wink.gif


βιορυθμοί παιδί μου... δεν το εχεις ξανακούσει; που σου λενε πως ειναι θαειναι η διαθεση σου σημερα... rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 12:02 ) *
24.gif 24.gif 24.gif
Οι βιο τι???? αυτο τι ειναι κακο??
Tsaki... μα τι ξεστομιζει????? wink.gif

μάνατζερ δε κατάλαβα τι έγινε?? :-((
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 14:05 ) *
μάνατζερ δε κατάλαβα τι έγινε?? :-((


εσύ πρέπει να φας και να δυναμώσεις για να καταλαβεις... άστο!!!! blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 14:05 ) *
μάνατζερ δε κατάλαβα τι έγινε?? :-((

εγώ που το κατάλαβα, κερδίζω κάτι? blink.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 23 2008, 12:04 ) *
βιορυθμοί παιδί μου... δεν το εχεις ξανακούσει; που σου λενε πως ειναι θαειναι η διαθεση σου σημερα... rolleyes.gif


Ααααααααααα πες το στα Ελληνικα γιατι εγω ασχολουμαι με μεταφρασεις και τα χανω λιγο... tongue.gif tongue.gif
Το χω ξανακουσει μπουμπουκα αλλα ξαφνιαστηκα τετοια λεξη για να πεις σε καποιον να σου πει τι λενε τ'αστρα σημερα...& σε αυτο το topic... smiley.gif
Αγαπω Live...ανεβαζει το επιπεδο!!!
Ακου λοιππον: Να μη γκρινιαζετε στο συντροφο σας , θα σας τιμωρησει και μαλιστα πολυ ακριβα. Καποια λαθη βγαινουν στην επιφανεια και δημιουργουν σημαντικα προβληματα (για τα κοινωνικα ηταν αυτο) Επαγγελματικα, τα προβληματα να μενουν εκει που δημιουργουνται και πουθενα αλλου...

Δουλευουμε τωρα...τα αλλα σε λιγο! smiley.gif
TSAKITSAN4
ΔΕ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ..

Έχει ο καιρός γυρίσματα.... Μέχρι και -10 την Πέμπτη

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/01/08
(μέχρι το απόγευμα)
Σταδιακή αλλαγή θα παρουσιάσει ο καιρός την Τετάρτη, από τις πρωινές ώρες οι νεφώσεις θα αρχίσουν να πυκνώνουν και από το απόγευμα θα αρχίσουν να σημειώνονται ασθενή φαινόμενα αρχικά στα γύρω ορεινά (άνω των 1000μ χιονοπτώσεις) ενώ στα χαμηλά χιονόνερο, καθώς και μέσα στην Πτολεμαΐδα.

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/01/2008 (μετά το απόγευμα)
Από αργά το βράδυ τα φαινόμενα θα ενταθούν ενώ με την παράλληλη πτώση της θερμοκρασίας το χιονόνερο θα μετατραπεί σε χιόνι στην πεδινή Εορδαία και την πόλη της Πτολεμαΐδας. Οι άνεμοι θα πνέουν από Βόρειες διευθύνσεις ισχυροί και θα κάνουν την αίσθηση του κρύου έντονη. Η θερμοκρασία σε κατακόρυφη πτώση, από το μεσημέρι και μετά, έτσι το πρωί της Τετάρτης η θερμοκρασία θα είναι υψηλότερη από ότι το μεσημέρι, ενώ το βράδυ θα επικρατεί παγωνιά. Πηγή : meteo.ptolemaida.net
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 14:11 ) *
Ααααααααααα πες το στα Ελληνικα γιατι εγω ασχολουμαι με μεταφρασεις και τα χανω λιγο... tongue.gif tongue.gif
Το χω ξανακουσει μπουμπουκα αλλα ξαφνιαστηκα τετοια λεξη για να πεις σε καποιον να σου πει τι λενε τ'αστρα σημερα...& σε αυτο το topic... smiley.gif
Αγαπω Live...ανεβαζει το επιπεδο!!!
Ακου λοιππον: Να μη γκρινιαζετε στο συντροφο σας , θα σας τιμωρησει και μαλιστα πολυ ακριβα. Καποια λαθη βγαινουν στην επιφανεια και δημιουργουν σημαντικα προβληματα (για τα κοινωνικα ηταν αυτο) Επαγγελματικα, τα προβληματα να μενουν εκει που δημιουργουνται και πουθενα αλλου...

Δουλευουμε τωρα...τα αλλα σε λιγο! smiley.gif


μια χαρα χάλια δηλαδη΄!!!! 24.gif 24.gif 24.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 14:10 ) *
εγώ που το κατάλαβα, κερδίζω κάτι? blink.gif


όπως πάντα λουκούμι!!! banana.gif banana.gif
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 14:12 ) *
ΔΕ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ..

Έχει ο καιρός γυρίσματα.... Μέχρι και -10 την Πέμπτη

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/01/08
(μέχρι το απόγευμα)
Σταδιακή αλλαγή θα παρουσιάσει ο καιρός την Τετάρτη, από τις πρωινές ώρες οι νεφώσεις θα αρχίσουν να πυκνώνουν και από το απόγευμα θα αρχίσουν να σημειώνονται ασθενή φαινόμενα αρχικά στα γύρω ορεινά (άνω των 1000μ χιονοπτώσεις) ενώ στα χαμηλά χιονόνερο, καθώς και μέσα στην Πτολεμαΐδα.

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/01/2008 (μετά το απόγευμα)
Από αργά το βράδυ τα φαινόμενα θα ενταθούν ενώ με την παράλληλη πτώση της θερμοκρασίας το χιονόνερο θα μετατραπεί σε χιόνι στην πεδινή Εορδαία και την πόλη της Πτολεμαΐδας. Οι άνεμοι θα πνέουν από Βόρειες διευθύνσεις ισχυροί και θα κάνουν την αίσθηση του κρύου έντονη. Η θερμοκρασία σε κατακόρυφη πτώση, από το μεσημέρι και μετά, έτσι το πρωί της Τετάρτης η θερμοκρασία θα είναι υψηλότερη από ότι το μεσημέρι, ενώ το βράδυ θα επικρατεί παγωνιά. Πηγή : meteo.ptolemaida.net



blech.gif blech.gif blech.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 23 2008, 12:13 ) *
μια χαρα χάλια δηλαδη΄!!!! 24.gif 24.gif 24.gif


Οι βιορυθμοι στα κοκκινα...χαλαει ο καιρος...
Ρε πουλεν πες τιποτα αλλο...
Παιδια να δειτε θα χιονισει...ωωωωωωωωωωω slalom στο κεντρο super!!! 19.gif 19.gif
G_7
Μοναξια μου ολα ... μοναξια μου τιποτα ...
Δουλευουμε τωρα...
TSAKITSAN4
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ από 21/1/08 έως 27/1/08





Ταύρος

21/4 - 20/5
Θετικά χαρακτηριστικά: Πρακτικός, αξιόπιστος, υπομονετικός, ήρεμος, ευγενικός. Επιδέξιος στις επιχειρήσεις, με πολύ μεγάλη αντοχή. Σίγουρη εκτίμηση των αξιών, κυρίως των καλλιτεχνικών. Αγαπάει την πολυτέλεια και τα εκλεκτά φαγητά. Επίμονος, σταθερός, αποφασιστικός, καρτερικός, γλυκομίλητος.
Αρνητικά χαρακτηριστικά:Κατακτητικός, οκνηρός, αδύναμος. Τον διακρίνει ναρκισσισμός, μια οχληρότητα ίσως, συντηρητισμός στις ιδέες, έλλειψη ευστροφίας και πρωτοτυπίας. 'Aπληστος, ισχυρογνώμων.

Η ζωτικότητά σας θα κυμανθεί σε καλά επίπεδα, εάν δείξετε την απαραίτητη φροντίδα στην διατροφή σας και εάν φροντίσετε ώστε να υπάρχει ο απαραίτητος χρόνος για ξεκούραση.
Καλή εποχή για επισκευές ακινήτων ή αγορά κατοικιών.
Αποφύγετε να κλεισθείτε στο συναισθηματικό σας κόσμο και στις αναμνήσεις σας στις αρχές αυτής της βδομάδας.
Αυξημένη φαίνεται πως θα είναι τώρα η φιλοδοξία σας, καθώς θα θέλετε με κάθε τρόπο να προωθήσετε και να υλοποιήσετε τα επαγγελματικά σας σχέδια.
Κάποια προβλήματα που υπήρξαν από το παρελθόν στη σχέση σας φαίνεται να τα αντιμετωπίζετε και πάλι. Από τα μέσα της βδομάδας και μετά διάφορες σκέψεις θα σας περνούν που θα έχουν άμεση σχέση με τις ερωτικές σας επιθυμίες.
Ίσως να χρειαστεί να επενδύστε περισσότερα στην εργασία σας ή ακόμα και να προχωρήσετε σε κάποια συνεργασία. Την περίοδο αυτή θα σας απασχολήσει η απόδοση των κεφαλαίων σας ενώ θα επωφεληθείτε απʼ τις συνεργασίες σας
ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΤΑΥΡΟΙ: mmingos
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 12:22 ) *
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ από 21/1/08 έως 27/1/08
Ταύρος

21/4 - 20/5
Θετικά χαρακτηριστικά: Πρακτικός, αξιόπιστος, υπομονετικός, ήρεμος, ευγενικός. Επιδέξιος στις επιχειρήσεις, με πολύ μεγάλη αντοχή. Σίγουρη εκτίμηση των αξιών, κυρίως των καλλιτεχνικών. Αγαπάει την πολυτέλεια και τα εκλεκτά φαγητά. Επίμονος, σταθερός, αποφασιστικός, καρτερικός, γλυκομίλητος.
Αρνητικά χαρακτηριστικά:Κατακτητικός, οκνηρός, αδύναμος. Τον διακρίνει ναρκισσισμός, μια οχληρότητα ίσως, συντηρητισμός στις ιδέες, έλλειψη ευστροφίας και πρωτοτυπίας. 'Aπληστος, ισχυρογνώμων.

Η ζωτικότητά σας θα κυμανθεί σε καλά επίπεδα, εάν δείξετε την απαραίτητη φροντίδα στην διατροφή σας και εάν φροντίσετε ώστε να υπάρχει ο απαραίτητος χρόνος για ξεκούραση.
Καλή εποχή για επισκευές ακινήτων ή αγορά κατοικιών.
Αποφύγετε να κλεισθείτε στο συναισθηματικό σας κόσμο και στις αναμνήσεις σας στις αρχές αυτής της βδομάδας.
Αυξημένη φαίνεται πως θα είναι τώρα η φιλοδοξία σας, καθώς θα θέλετε με κάθε τρόπο να προωθήσετε και να υλοποιήσετε τα επαγγελματικά σας σχέδια.
Κάποια προβλήματα που υπήρξαν από το παρελθόν στη σχέση σας φαίνεται να τα αντιμετωπίζετε και πάλι. Από τα μέσα της βδομάδας και μετά διάφορες σκέψεις θα σας περνούν που θα έχουν άμεση σχέση με τις ερωτικές σας επιθυμίες.
Ίσως να χρειαστεί να επενδύστε περισσότερα στην εργασία σας ή ακόμα και να προχωρήσετε σε κάποια συνεργασία. Την περίοδο αυτή θα σας απασχολήσει η απόδοση των κεφαλαίων σας ενώ θα επωφεληθείτε απʼ τις συνεργασίες σας
ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΤΑΥΡΟΙ: mmingos


Για εμενα κουβεντα??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 23 2008, 12:14 ) *
όπως πάντα λουκούμι!!! banana.gif banana.gif
blech.gif blech.gif blech.gif

καλά καλά......!!!!
βρέχει φωτιά στη στράτα μου....φωτιά που μέχει κάψει!!!
για τα φτωχά τα νιάτα μου οοορεεε κανένας δε θα κλάψει!!!
και ναι....Η ΖΩΗ Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ.......
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 14:22 ) *
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ από 21/1/08 έως 27/1/08
Ταύρος

21/4 - 20/5
Θετικά χαρακτηριστικά: Πρακτικός, αξιόπιστος, υπομονετικός, ήρεμος, ευγενικός. Επιδέξιος στις επιχειρήσεις, με πολύ μεγάλη αντοχή. Σίγουρη εκτίμηση των αξιών, κυρίως των καλλιτεχνικών. Αγαπάει την πολυτέλεια και τα εκλεκτά φαγητά. Επίμονος, σταθερός, αποφασιστικός, καρτερικός, γλυκομίλητος.
Αρνητικά χαρακτηριστικά:Κατακτητικός, οκνηρός, αδύναμος. Τον διακρίνει ναρκισσισμός, μια οχληρότητα ίσως, συντηρητισμός στις ιδέες, έλλειψη ευστροφίας και πρωτοτυπίας. 'Aπληστος, ισχυρογνώμων.

Η ζωτικότητά σας θα κυμανθεί σε καλά επίπεδα, εάν δείξετε την απαραίτητη φροντίδα στην διατροφή σας και εάν φροντίσετε ώστε να υπάρχει ο απαραίτητος χρόνος για ξεκούραση.
Καλή εποχή για επισκευές ακινήτων ή αγορά κατοικιών.
Αποφύγετε να κλεισθείτε στο συναισθηματικό σας κόσμο και στις αναμνήσεις σας στις αρχές αυτής της βδομάδας.
Αυξημένη φαίνεται πως θα είναι τώρα η φιλοδοξία σας, καθώς θα θέλετε με κάθε τρόπο να προωθήσετε και να υλοποιήσετε τα επαγγελματικά σας σχέδια.
Κάποια προβλήματα που υπήρξαν από το παρελθόν στη σχέση σας φαίνεται να τα αντιμετωπίζετε και πάλι. Από τα μέσα της βδομάδας και μετά διάφορες σκέψεις θα σας περνούν που θα έχουν άμεση σχέση με τις ερωτικές σας επιθυμίες.
Ίσως να χρειαστεί να επενδύστε περισσότερα στην εργασία σας ή ακόμα και να προχωρήσετε σε κάποια συνεργασία. Την περίοδο αυτή θα σας απασχολήσει η απόδοση των κεφαλαίων σας ενώ θα επωφεληθείτε απʼ τις συνεργασίες σας
ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΤΑΥΡΟΙ: mmingos


ωωωωωωωωωωω !!!!!!!! rolleyes.gif μια χαρα μου ακουγονται χε χε banana.gif banana.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 12:30 ) *
καλά καλά......!!!!
βρέχει φωτιά στη στράτα μου....φωτιά που μέχει κάψει!!!
για τα φτωχά τα νιάτα μου οοορεεε κανένας δε θα κλάψει!!!
και ναι....Η ΖΩΗ Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ.......


Ολε ολε παμε.....
Παμε για καφε σε καποια παραλια...παμε για να γραψουμε δικη μας ιστορια???
G_7
ΟΚ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ... ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif

icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 12:29 ) *
Για εμενα κουβεντα??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif


ΑΜΕΣΩΣ...

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΝΑΤΖΕΡ...

Ημέρα

Η σημερινή πανσέληνος από τον Λέοντα μπορεί να φέρει απρόβλεπτα στα οικονομικά ζητήματα και ξαφνικά έξοδα . Η δυσμενής όψη της με τον Ουρανό αυτές τις ημέρες φέρνει δυσάρεστες αλλαγές στον οικονομικό σας τομέα. Μαχητική ατμόσφαιρα και διαμάχες επικρατούν και στα αισθηματικά σας.

Γενικά

Ο Δίας περνά από τον 7ο Οίκο σας φέρνοντας δώρα και υλικές απολαύσεις με τη βοήθεια ενός γάμου μιας συνεργασίας ή μέσω των συνεργατών σας. Ένα από τα μεγαλύτερα προσόντα σας θα είναι μια βαθιά αντίληψη των αναγκών των ανθρώπων γύρω σας , ενώ θα σας αρέσει να βλέπετε τη θετική πλευρά τους. Θα έχετε εξαιρετικά συντροφική διάθεση, και θα μπορούσατε να κάνετε καριέρα σαν σύμβουλος, ειδικά γάμου.Σε προσωπικό επίπεδο, ένα διαφορετικός σύντροφος θα διευρύνει τους πνευματικούς αλλά και τους υλικούς σας ορίζοντες. Ο σύντροφος σας μπορεί να έχει ιδιαίτερα πολιτικά ή θρησκευτικά ενδιαφέροντα ή μπορεί να προέρχεται από άλλη χώρα.

ΔΙΚΟ ΜΟΥ....

Ημέρα


Με την φλογερή αυτή πανσέληνο,στον Λέοντα,και για συν ή μείον τέσσερις ημέρες, θα μπορείτε να κάνετε σημαντικά σχέδια και να ασχοληθείται για τα παιδιά σας ή με την γονιμότητά σας. Η ημέρα προσφέρετε για έρωτα, διασκέδαση, ψώνια, όπως και για δραστηριότητες μαζί με τα παιδιά σας ή όποιαδήποτε δημιουργική εργασία σας αρέσει . Θα είστε σε καλή διάθεση, αλλά μην ξεχνάτε πως οι άλλοι δεν νιώθουν όπως εσείς ! Αυτή η πανσέληνος θα ωφελήσει περισσότερο τους Κριούς που γεννήθηκαν μέσα σε πέντε ημέρες μπρος ή πίσω από την 22η Μαρτίου.


Γενικά

Από την 20η μέρα, το πέρασμα του ήλιου στον Υδροχόο στρέφει την προσοχή σας στην κοινωνική σας ζωή και τις ομαδικές δραστηριότητες. Τα κοινά και η ενασχόλησή σας με τα κοινωνικά προβλήματα, γίνονται άμεσης προτεραιότητας. Αν ηγείστε σε μια ομάδα επωφεληθείτε από την διέλευση αυτή και διεκδικήστε τα δικαιώματά σας. Η παρουσία θα σας δίνει την ώθηση να κάνετε αλλαγές σε στόχους σας και σε κινήσεις για τα όνειρα και τα οράματά σας.

Το πέρασμα του Δία στον Αιγόκερω στο ζενίθ του ωροσκοπίου σας,είναι γεγονός που συμβαίνει κάθε 12 χρόνια. Η διέλευση αυτή σας υπόσχεται σημαντική επαγγελματική πρόοδο και άνοδο . Είναι ένας μοναδικός χρόνος για την καριέρα και για την καταξίωσής σας. Μην αφήσετε να πάει χαμένη καμμιά επαγγελματική ευκαιρία όσο θα υπάρχει η μεγάλη του εύνοια . Προσπαθείτε να ανακαλύψετε το βαθύτερο νόημα της ζωής μέσω της καριέρας και της αναγνώρισης σας στο χώρο της δουλειάς σας. Θα έχετε μαγνητική προσωπικότητα και πολλές ευκαιρίες στη ζωή σας. Η επαγγελματική σας καταξίωση πιθανόν να έρθει με τρόπο φυσικό. Η ικανότητα σας να διακρίνετε τις ευκαιρίες πριν από τους άλλους και η μεγάλη σας αυτοπεποίθηση θα συμβάλλουν στην επαγγελματική σας άνοδο. Μπορεί να κάνετε καριέρα στην πολιτική ή στο εμπόριο. Πιθανόν να έχετε τη τύχη να έχετε ένα γονιό που σας παροτρύνει να ‘κυνηγήσετε’ τα όνειρα σας, γι’ αυτό και θα δείχνετε μεγάλη εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σας και στο κόσμο.

Η θέση του Κρόνου στον έκτο οίκο φέρνει πολλές ευθύνες, υποχρεώσεις αλλά και ακριβά μαθήματα στον εργασιακό σας τομέα, από τον Σεπτέμβριο. Η στάση σας γίνετε πολύ πιο σοβαροί και υπεύθυνοι σε εργασιακά ζητήματα, ενώ γίνεστε πολύ πιο αυστηροί απέναντι στις εργασίες των άλλων. Το τετράγωνο ήλιου Κρόνου θα ενεργοποιήσει αισθητά τις δυσκολίες και τα εμπόδια, αυτές τις μέρες, στην εργασία ή στην υγεία σας. Στην προσπάθειά σας να βάλετε έναν έλεγχο και μια οργάνωση, ίσως νιώσετε άγχος και απαισιοδοξία. Μπορεί επίσης να πρέπει να εργάζεστε με πιο έντονους ρυθμούς γεγονός που θα είναι σε βάρος της αισθηματικής σας ζωής. Φροντίστε η καθημερινή σας ζωή να είναι πολύ πιο οργανωμένη και προγραμματισμένη, και όλα να βρίσκονται κάτω από τον έλεγχο σας.


ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕ

Ημέρα
Η ευνοϊκή όψη τριγώνου του Δία με τον Κρόνο εμπλουτίζει με ευχάριστες εμπειρίες την προσωπική σας ζωή . Πιστέψτε στον εαυτό σας μέσα σε συνεργασίες και σε σχέσεις .Φανείτε πιο δραστικοί σε θέματα εκπαιδευτικά ή νομικά εφόσον η τύχη είναι με το μέρος σας. Κάποια νέα μπορεί να σας εκπλήξουν σήμερα. Ζητήστε αυτά που θέλετε από τον σύντροφο ή τον συνεταίρο σας.

Γενικά



Μια σοβαρή σύγκρουση θα μπορούσε να εμφανιστεί με την αντίθεση του Άρη με τον Πλούτωνα από ζητήματα της εργασίας ή της υγείας σας. Η αρνητική συμβολή τους φέρνει ενδεχομένως εκρηκτικές αλληλεπιδράσεις που σας καθιστούν αρκετά ανήσυχους αυτές τις ημέρες. Ακόμα κι αν θέλετε να αποφύγετε μια αντιπαράθεση θα αναγκαστείτε να την αντιμετωπίσετε από τις τελεσίδικες καταστάσεις . Εάν αλλάξετε τους έντονους ρυθμούς σας μπορεί να μετριάσετε τις αρνητικές κατευθύνσεις .


Ο Δίας θα περνά από τον ωροσκόπο ή από το ζώδιο σας για ένα ολόκληρο χρόνο είναι ένα γεγονός που σας υπόσχεται μια πολύ καλή προσωπική ζωή Γίνεστε πιο αισιόδοξοι και γενναιόδωροι , επιδεικνύοντας μια πιο μεγαλοπρεπή παρουσία στο περιβάλλον σας. Θα έχετε την ικανότητα να κινητοποιείτε τους άλλους και να τους δίνετε ελπίδα και πίστη για το μέλλον. Τα πνευματικά,τα φιλοσοφικά ή τα θρησκευτικά ενδιαφέροντα, και η μεγάλη επιθυμία σας να διευρύνετε τους ορίζοντες σας θα παίξουν σημαντικό ρόλο και στη καριέρα σας. Θα σας αρέσει να ασχολείστε με μεγάλες ιδέες και θα απολαμβάνετε τη ζωή. Οι επιδράσεις του θα προκαλέσουν βαθιές αλλαγές στις απόψεις και στην μετέπειτα στάση σας στη ζωή.


ΤΑΥΡΟΣ lIVE

Ημέρα

Η πανσέληνος πραγματοποιείται στον θερμόαιμο Λέοντα σήμερα, φέρνοντας ξαφνικά οικογενειακά ζητήματα στο προσκήνιο που πρέπει να χειριστείτε με επιδεξιότητα. Σκεφτείτε και ψάξτε για λύσεις σε προβλήματα που εκκρεμούν και σας βαραίνουν ψυχολογικά. Μερικές αποφάσεις θα σας ταλαντεύσουν βασανιστικά, εφόσον θα φέρουν ριζικές αλλαγές στο σπίτι σας. Δείξτε προσοχή στον τρόπο που θα εκφράσετε την γνώμη ή την στάση σας προς τους γονείς ή τους οικείους σας. Ένα ταξίδι αναψυχής κατά τη διάρκεια ερχόμενων εβδομάδων θα ήταν ότι καλύτερο για την ψυχολογία σας. Πιθανώς μέσα από αυτό να διασκεδάσετε παρά πολύ και να ζήσετε κάτι νέο και συνταρακτικό Η επιρροή του Δία στον 9ο δηλώνει ένα μακροχρόνιο και ευχάριστο μακρινό ταξίδι.Οι εμπειρίες σας μπορεί επίσης να διευρυνθούν μέσω ενός έρωτα που σας παρουσιάζει νέα πράγματα.

Γενικά

Το υπέροχο τρίγωνο του Δία με τον Κρόνο θα σας δίνει ιδιαίτερη εύνοια αυτές τις ημέρες και την δυνατότητα να τακτοποιήσετε οικονομικές ή ερωτικές υποχρεώσεις, με επιτυχία. Οι ευνοϊκές αυτές επιδράσεις σας βοηθούν να πετύχετε πολύ περισσότερα τώρα και σε αισθηματικό επίπεδο. Ο ερωτισμός σας επηρεάζετε άμεσα από την όψη αυτή και έλκεστε από πιο ώριμους τύπους ανθρώπων. Μπορείτε επίσης να σταθεροποιήσετε ή να επισημοποιήσετε την σχέση σας.

Με πρωτοποριακές ιδέες και μεθοδικά,μπορεί η είσοδος του Ερμή στον Υδροχόο να σας βοηθήσει ώστε να φθάσετε στον προορισμό σας, ακόμα κι αν θέτετε πολύ υψηλούς στόχους για σας. Αυτήν την περίοδο, η καθορισμένη αίσθηση της ακεραιότητάς σας,θα σας δίνει την δυνατότητα να αναρριχηθείτε σε ακόμη υψηλότερες επαγγελματικές θέσεις. Θυμηθείτε ότι έχετε την ευκαιρία να αρχίσετε κάτι που θα βελτιώσει την παιδεία και την πνευματική σας ανάπτυξη,αλλά και το μέλλον της καριέρας σας.


Το πέρασμα του Δία στον Αιγόκερω, στον 9ο οίκο του ωροσκοπίου σας, είναι γεγονός που συμβαίνει κάθε 12 χρόνια. Η διέλευση αυτή σας προικίζει με αρκετή σοφία και την ικανότητα να αντιλαμβάνεστε το βαθύτερο νόημα της ζωής. Θα δείχνετε πιο πολύ ενδιαφέρον τον νόμο και την θρησκεία. Η γνώση ,η παιδεία και η φιλοσοφία θα κατευθύνουν την αναζήτηση σας για πνευματική εξέλιξη . Μπορεί να επιλέξετε επιτυχώς ένα επάγγελμα που θα σχετίζετε με τα μεγάλα ταξίδια,με το εξωτερικό και τους ξένους . Ο Δίας στον οίκο αυτό κάνει άριστους δικηγόρους, γιατρούς, ηθοποιούς και δασκάλους. Θα εισπράξετε αρκετή ευχαρίστηση μέσα από τομείς που σχετίζονται με την εκπαίδευση, το νόμο, τις πολιτιστικές εκδηλώσεις.Η πρόοδος σας γενικότερα μπορεί να προέρθει από όποια θέση θα σας έδινε τη δυνατότητα να στείλετε ένα αισιόδοξο οικουμενικό μήνυμα στην ανθρωπότητα .
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 12:31 ) *
Ολε ολε παμε.....
Παμε για καφε σε καποια παραλια...παμε για να γραψουμε δικη μας ιστορια???

ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΔΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΥΥΝΕΕΕ ΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΟΥΝΕ...

ΣΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΤΗ ΜΑΤΙΑΑΑ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑ ΜΕΚΟΙΤΑΣ!!!

ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 14:46 ) *
ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕ

Ημέρα
Η ευνοϊκή όψη τριγώνου του Δία με τον Κρόνο εμπλουτίζει με ευχάριστες εμπειρίες την προσωπική σας ζωή . Πιστέψτε στον εαυτό σας μέσα σε συνεργασίες και σε σχέσεις .Φανείτε πιο δραστικοί σε θέματα εκπαιδευτικά ή νομικά εφόσον η τύχη είναι με το μέρος σας. Κάποια νέα μπορεί να σας εκπλήξουν σήμερα. Ζητήστε αυτά που θέλετε από τον σύντροφο ή τον συνεταίρο σας.

Γενικά



Μια σοβαρή σύγκρουση θα μπορούσε να εμφανιστεί με την αντίθεση του Άρη με τον Πλούτωνα από ζητήματα της εργασίας ή της υγείας σας. Η αρνητική συμβολή τους φέρνει ενδεχομένως εκρηκτικές αλληλεπιδράσεις που σας καθιστούν αρκετά ανήσυχους αυτές τις ημέρες. Ακόμα κι αν θέλετε να αποφύγετε μια αντιπαράθεση θα αναγκαστείτε να την αντιμετωπίσετε από τις τελεσίδικες καταστάσεις . Εάν αλλάξετε τους έντονους ρυθμούς σας μπορεί να μετριάσετε τις αρνητικές κατευθύνσεις .


Ο Δίας θα περνά από τον ωροσκόπο ή από το ζώδιο σας για ένα ολόκληρο χρόνο είναι ένα γεγονός που σας υπόσχεται μια πολύ καλή προσωπική ζωή Γίνεστε πιο αισιόδοξοι και γενναιόδωροι , επιδεικνύοντας μια πιο μεγαλοπρεπή παρουσία στο περιβάλλον σας. Θα έχετε την ικανότητα να κινητοποιείτε τους άλλους και να τους δίνετε ελπίδα και πίστη για το μέλλον. Τα πνευματικά,τα φιλοσοφικά ή τα θρησκευτικά ενδιαφέροντα, και η μεγάλη επιθυμία σας να διευρύνετε τους ορίζοντες σας θα παίξουν σημαντικό ρόλο και στη καριέρα σας. Θα σας αρέσει να ασχολείστε με μεγάλες ιδέες και θα απολαμβάνετε τη ζωή. Οι επιδράσεις του θα προκαλέσουν βαθιές αλλαγές στις απόψεις και στην μετέπειτα στάση σας στη ζωή.

αυτή είναι άμεση ενημέρωση...ευχαριστώ, τσάκι μου!!! 77.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 12:46 ) *
ΑΜΕΣΩΣ...

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΝΑΤΖΕΡ...

Ο σύντροφος σας μπορεί να έχει ιδιαίτερα πολιτικά ή θρησκευτικά ενδιαφέροντα ή μπορεί να προέρχεται από άλλη χώρα.



Αυτο μετα θρησκευτικα ενδιαφεροντα ειναι το ανεκδοτο της ημερας!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif smiley.gif smiley.gif
Αααααααααα καλε ξεχασα δε σας μιλαω...με εχετε κανει να βαρεθω....
Liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ωχ ο λαιμος μου!!! ohmy.gif ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 23 2008, 12:49 ) *
αυτή είναι άμεση ενημέρωση...ευχαριστώ, τσάκι μου!!! 77.gif

παρακαλώ παιδιά δε κάνει τίποτα...στη διάθεση σας πάντα...!!!
μόνο για αυτά με έχετε εμένα!!
εντάξει..
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 23 2008, 12:49 ) *
ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΔΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΥΥΝΕΕΕ ΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΟΥΝΕ...

ΣΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΤΗ ΜΑΤΙΑΑΑ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑ ΜΕΚΟΙΤΑΣ!!!

ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....



Ειναι σωστο πες μου να ξερω που δεν σε ξεχασα και υποφερω ειναι σωστοοοοοοοοοοοοοο ειναι σωστοοοοοοοοοο..................... blink.gif blink.gif blink.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 23 2008, 14:50 ) *
Αυτο μετα θρησκευτικα ενδιαφεροντα ειναι το ανεκδοτο της ημερας!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif smiley.gif smiley.gif
Αααααααααα καλε ξεχασα δε σας μιλαω...με εχετε κανει να βαρεθω....
Liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ωχ ο λαιμος μου!!! ohmy.gif ohmy.gif


Εδώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωω smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.