Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 12:54 ) *
ναι ναι...και εγώ αυτό πιστεύω...δε ξέρω τι της συμβαίνει!!!
τα Χριστούγεννα μάλλον φταίνε!!!
από του χρόνου θα είναι καλύτερα...είναι και το φεγγάρι...καταλαβαίνεις!!!


Καλε χαλια με αυτο το φεγγαρι...Χαλια μαυρα κ αραχνα...Μα τοσο πολυ χαλια...Δεν ξερω εαν σας το ειπα χαλια...Μωρε τη φωναζω γιατι αυριο ποσο να δουλεψουμε??Προπροπροπαραμονη πρωτοχρονιας ειναι!!!
Μη με μαλωνετε...Να δεν θα ασχοληθω ποτε ξανα μαζι της!! Και ειναι να μην το παρω αποφαση!!! Ε Tsaki??
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 12:56 ) *
όλα μαζί πέσανε ohmy.gif ?...άντε να δούμε, ας ελπίσουμε ότι απο το νέο έτος θα'ναι καλύτερα rolleyes.gif

ο Θεός ας βάλει το χέρι του!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 12:58 ) *
Καλε χαλια με αυτο το φεγγαρι...Χαλια μαυρα κ αραχνα...Μα τοσο πολυ χαλια...Δεν ξερω εαν σας το ειπα χαλια...Μωρε τη φωναζω γιατι αυριο ποσο να δουλεψουμε??Προπροπροπαραμονη πρωτοχρονιας ειναι!!!
Μη με μαλωνετε...Να δεν θα ασχοληθω ποτε ξανα μαζι της!! Και ειναι να μην το παρω αποφαση!!! Ε Tsaki??

ναι ναι....!!!!έτσι είναι!!!
εμένα που μου έρχονται όλα μαζί τώρα!!!
άκου μάνατζερ για να τρομάξεις...έχουμε φεγγάρι...έχουμε Χριστούγεννα...και το χειρότερο..όπου ναναι περιμένω!!!
θες κι άλλα μάνατζερ...???
τα χάλια μου..
και πεινάωωωωω
TSAKITSAN4
άσχετο αλλά ο jops ζει???είναι καλά??
είναι εδώ????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 15:01 ) *
άσχετο αλλά ο jops ζει???είναι καλά??
είναι εδώ????

κάπου θα ξεκουράζεται, βρε μπας και πήγε και άλλο ταξιδάκι? blink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 13:00 ) *
ναι ναι....!!!!έτσι είναι!!!
εμένα που μου έρχονται όλα μαζί τώρα!!!
άκου μάνατζερ για να τρομάξεις...έχουμε φεγγάρι...έχουμε Χριστούγεννα...και το χειρότερο..όπου ναναι περιμένω!!!
θες κι άλλα μάνατζερ...???
τα χάλια μου..
και πεινάωωωωω



Οχι οχι σε παρακαλω...Φτανει...Καταλαβα...Ενα δράμα η κατάσταση σου!!!
Ο tsops ζει νομίζω...Ειχε εμφανιστεί κάποια στιγμή αλλά μετα μάλλον τον έφαγε ξανα η μαρμάγκα!!! wink.gif smiley.gif cool.gif laugh.gif icon_drunk.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 13:06 ) *
Οχι οχι σε παρακαλω...Φτανει...Καταλαβα...Ενα δράμα η κατάσταση σου!!!
Ο tsops ζει νομίζω...Ειχε εμφανιστεί κάποια στιγμή αλλά μετα μάλλον τον έφαγε ξανα η μαρμάγκα!!! wink.gif smiley.gif cool.gif laugh.gif icon_drunk.gif

αααχ.....τώρα έχεις πάρει μια ιδέα για το τι επρόκειτο να τραβήξεις!!!!! χιχιχιχιχι....
πεινάωωωωω...λέμεεεεεεε!!!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 13:10 ) *
αααχ.....τώρα έχεις πάρει μια ιδέα για το τι επρόκειτο να τραβήξεις!!!!! χιχιχιχιχι....
πεινάωωωωω...λέμεεεεεεε!!!!!!!


Και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 13:12 ) *
Και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!


άντε που είναι αυτή να έρθει για να τελειώνουμε!!!
εσύ δε ξέρεις τι ώρα θα τελειώσεις εε????
να μου πεις εδώ δε ξέρω εγώ!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 13:14 ) *
άντε που είναι αυτή να έρθει για να τελειώνουμε!!!
εσύ δε ξέρεις τι ώρα θα τελειώσεις εε????
να μου πεις εδώ δε ξέρω εγώ!!!!


Εχω και δουλεια παλι...Τι κακο μας βρηκε σημερα!!!????
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 15:19 ) *
Εχω και δουλεια παλι...Τι κακο μας βρηκε σημερα!!!????

θες να'ρθω να σε σώσω? wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 13:19 ) *
Εχω και δουλεια παλι...Τι κακο μας βρηκε σημερα!!!????

ωχ..ήρθε η μαντάμ..πάω και εγώ για δουλειά σε λίγο!!!
οπότε αν φύγω απότομα..θα ξέρετε...;-)

τι έπαθε το μικρό???αρχηγέ??
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 13:21 ) *
θες να'ρθω να σε σώσω? wink.gif

σωθήκαμε...:-ppppp
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 15:26 ) *
ωχ..ήρθε η μαντάμ..πάω και εγώ για δουλειά σε λίγο!!!
οπότε αν φύγω απότομα..θα ξέρετε...;-)

τι έπαθε το μικρό???αρχηγέ??

δε ξέρω, επειδή θα κοιμήθηκε στην αθήνα χθες, θα έφυγε για το σπίτι της. Είδες για να μην την φιλοξενήσεις χθες τι γίνεται? ohmy.gif
θα μάθουμε... wink.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 27 2007, 15:27 ) *
σωθήκαμε...:-ppppp

απο τι blink.gif ?
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 13:30 ) *
απο τι blink.gif ?

από σενα που θα σώσεις την μάνατζερ...χιχιχιχ :-pppppppp
basket4
βρε g7...
δεν βαζεις τα ζωδια απο καπου?
παλι δεν βλεπω καλες μερες και συγχιζομαι...

γυρισα σπιτι...
παραλιγο να χασω και το κτελ...

σορρυ για πριν
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 16:06 ) *
βρε g7...
δεν βαζεις τα ζωδια απο καπου?
παλι δεν βλεπω καλες μερες και συγχιζομαι...

γυρισα σπιτι...
παραλιγο να χασω και το κτελ...

σορρυ για πριν

δεν πήρε το down town η φανταστική μάνατζερ, οπότε δεν έχει ζώδια sad.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 16:14 ) *
δεν πήρε το down town η φανταστική μάνατζερ, οπότε δεν έχει ζώδια sad.gif


απο το internet η απο καπου αλλου δεν μπορει να τα βρει? sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 14:06 ) *
βρε g7...
δεν βαζεις τα ζωδια απο καπου?
παλι δεν βλεπω καλες μερες και συγχιζομαι...

γυρισα σπιτι...
παραλιγο να χασω και το κτελ...

σορρυ για πριν


Ελα μικρο παιδι...Οπως ειπε ο αρχηγος ειμαι χωρις περιοδικο για να σε ενημερωσω...
Οτι βρω θα στο πω...!!!
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:29 ) *
Ελα μικρο παιδι...Οπως ειπε ο αρχηγος ειμαι χωρις περιοδικο για να σε ενημερωσω...
Οτι βρω θα στο πω...!!!


ενταξει sad.gif

η τσακι που ειναι? sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 14:25 ) *
απο το internet η απο καπου αλλου δεν μπορει να τα βρει? sad.gif


Για σήμερα λέει...Να κανετε τα ψωνια που χρειαζεται το σπιτι σας ψωνιζοντας παραλληλα και καποια αντικειμενα που θα το ομορφυνουν. Σημερα να παραμεινετε ψυχραιμοι και μη δινετε σημασια στις διεκδικητικες απαιτησεις των αλλων.
Τυχεροι αριθμοι... 4,7,14,25,29,40
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 14:31 ) *
ενταξει sad.gif

η τσακι που ειναι? sad.gif


Τωρα την πηρα...Ενα θα σας πω εφυγε!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Αλλα μην της κρατησετε κακια!!!
sad.gif sad.gif
Αν και για να λεμε την αληθεια της αξιζει... 19.gif 19.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:33 ) *
Για σήμερα λέει...Να κανετε τα ψωνια που χρειαζεται το σπιτι σας ψωνιζοντας παραλληλα και καποια αντικειμενα που θα το ομορφυνουν. Σημερα να παραμεινετε ψυχραιμοι και μη δινετε σημασια στις διεκδικητικες απαιτησεις των αλλων.
Τυχεροι αριθμοι... 4,7,14,25,29,40

για εμάς τα φανταστικά αιγοκεράκια, έχει τίποτα? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:36 ) *
Τωρα την πηρα...Ενα θα σας πω εφυγε!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Αλλα μην της κρατησετε κακια!!!
sad.gif sad.gif
Αν και για να λεμε την αληθεια της αξιζει... 19.gif 19.gif

εγώ, δεν της κρατάω κακία wink.gif ...άλλωστε το είπε ότι μπορεί να φύγει ξαφνικά wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 14:38 ) *
για εμάς τα φανταστικά αιγοκεράκια, έχει τίποτα? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Θα κάνεις λίγη υπομονή να φτιάξω καφεδάκι να κάνω τσιγαράκι και κάτι θα βρω και για εσας... smile.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:45 ) *
Θα κάνεις λίγη υπομονή να φτιάξω καφεδάκι να κάνω τσιγαράκι και κάτι θα βρω και για εσας... smile.gif

άντε θα κάνω υπομονή, φανταστική jumbomanager wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 14:47 ) *
άντε θα κάνω υπομονή, φανταστική jumbomanager wink.gif



Μην κλείνεστε στον εαυτό σας σκεφτόμενοι τα λάθη της χρονιάς που σύντομα τελειώνει. Δείτε πως διορθώνονται απο δω και μπρος. Ξεκλέψτε λίγο χρόνο και χαρείτε τις χαρές που σας δίνει η καθημερινότητα. Μην αφήνετε καμία ευκαιρία να πάει χαμένη.
5 14 22 23 30 43
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:54 ) *
Μην κλείνεστε στον εαυτό σας σκεφτόμενοι τα λάθη της χρονιάς που σύντομα τελειώνει. Δείτε πως διορθώνονται απο δω και μπρος. Ξεκλέψτε λίγο χρόνο και χαρείτε τις χαρές που σας δίνει η καθημερινότητα. Μην αφήνετε καμία ευκαιρία να πάει χαμένη.
5 14 22 23 30 43

αχ, τι γλυκιά μάνατζερ που είσαι rolleyes.gif
ευχαριστώ, φανταστική μάνατζερ wink.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 16:36 ) *
Τωρα την πηρα...Ενα θα σας πω εφυγε!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Αλλα μην της κρατησετε κακια!!!
sad.gif sad.gif
Αν και για να λεμε την αληθεια της αξιζει... 19.gif 19.gif

δεν της κραταμε κακια.
εγω τουλαχιστον...
(δεν με συμφερει κιολας...θα με δειρει tongue.gif tongue.gif tongue.gif )
δεν της αξιζει...ειναι καλουλα κατα βαθος tongue.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 15:13 ) *
δεν της κραταμε κακια.
εγω τουλαχιστον...
(δεν με συμφερει κιολας...θα με δειρει tongue.gif tongue.gif tongue.gif )
δεν της αξιζει...ειναι καλουλα κατα βαθος tongue.gif


Κατα βάθος...Σα να λέμε πόσο βάθος...Για να ξέρω έχεις πέσει μέσα!!! tongue.gif
sch
παιδάκια (όσοι είστε εδώ) καλό απόγευμααααααα
τα λέμε αύριο icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(sch @ Dec 27 2007, 16:09 ) *
παιδάκια (όσοι είστε εδώ) καλό απόγευμααααααα
τα λέμε αύριο icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Καλό απόγευμα σε όλους!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
Ελπίζω να τα πούμε αύριο... tongue.gif tongue.gif
Φιλάκια...
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 27 2007, 17:29 ) *
Κατα βάθος...Σα να λέμε πόσο βάθος...Για να ξέρω έχεις πέσει μέσα!!! tongue.gif


οχι πολυ βαθος... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 19:21 ) *
οχι πολυ βαθος... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif

δηλαδή? blink.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 17:21 ) *
οχι πολυ βαθος... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif


Καλημέρααααααααααααααααααα!!!!!!!!!
Κανένας........ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Αχ μοναξία μου....ααααα Αχ μοναξιά μου........ sad.gif sad.gif

Εεεεεε μικρό παιδί μέσα είσαι!!! wink.gif

Τsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wacko.gif unsure.gif icon_bored.gif icon_bored.gif
G_7
65.gif 65.gif 45.gif 45.gif 40.gif 40.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 28 2007, 10:39 ) *
65.gif 65.gif 45.gif 45.gif 40.gif 40.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 6.gif 6.gif
KALHMERA καλημέρα σε όλους!!!
καλημέρα μανατζεράκο μου!!!
ουφ...τα τελείωσα όλα ελπίζω...είμαι τόσο εκνευρισμένη με τα Pc 68.gif που έχουμε εδώ στη δουλειά άλλο πράμα!!!
τι κάνετε???? smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 17:21 ) *
οχι πολυ βαθος... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif

ας αναλύσουμε τη λέξη βάθος λοιπόν!!!!!

εγώ μάνατζερ ζώδια δεν έχω???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 28 2007, 10:46 ) *
ας αναλύσουμε τη λέξη βάθος λοιπόν!!!!!

εγώ μάνατζερ ζώδια δεν έχω???


Ήρθε........ banana.gif banana.gif banana.gif

Βάθος...Βάθος...Βάθος....Τι θες να πούμε για τη λέξη βάθος???

Αφου τα διάβασες εσυ μη με βάζεις να ψάχνω, σε παρακαλω!!!! sad.gif sad.gif

Να σου πω κάτι??? Νομίζω ότι μας παράτησαν όλοι...Η Live και αν μας έχει παρατήσει sad.gif ...Θα βρούμε το μπελά μας στο λέω να το ξέρεις... laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 28 2007, 10:51 ) *
Ήρθε........ banana.gif banana.gif banana.gif

Βάθος...Βάθος...Βάθος....Τι θες να πούμε για τη λέξη βάθος???

Αφου τα διάβασες εσυ μη με βάζεις να ψάχνω, σε παρακαλω!!!! sad.gif sad.gif

Να σου πω κάτι??? Νομίζω ότι μας παράτησαν όλοι...Η Live και αν μας έχει παρατήσει sad.gif ...Θα βρούμε το μπελά μας στο λέω να το ξέρεις... laugh.gif

πες το ψέματα αγαπητή μου... tongue.gif
στο τέλος θα καταλείξουμε να γράφουμε εγώ και εσύ μόνο!!!
μάνατζερ....που πήγαν όλοι??
αρχίζω και φοβάμαι... 17.gif 42.gif λες να μας στήνουνε καμιά παγίδααααα???? 45.gif 45.gif
δε καταλαβαίνω τι γίνεται!!
τα διάβασα τα δικά μου...καλά τα λεει νομίζω!!!

να την αναλύσουμε λίγο....και να πούμε τι εννοούμε όταν λέμε..πχ ότι κάποιος είναι καλό παιδί καταβάθος....
Live strong
QUOTE(G_7 @ Dec 28 2007, 12:51 ) *
Ήρθε........ banana.gif banana.gif banana.gif

Βάθος...Βάθος...Βάθος....Τι θες να πούμε για τη λέξη βάθος???

Αφου τα διάβασες εσυ μη με βάζεις να ψάχνω, σε παρακαλω!!!! sad.gif sad.gif

Να σου πω κάτι??? Νομίζω ότι μας παράτησαν όλοι...Η Live και αν μας έχει παρατήσει sad.gif ...Θα βρούμε το μπελά μας στο λέω να το ξέρεις... laugh.gif


δε σας παράτησα rolleyes.gif καλημέρα στη παρέα μου! απλά πήρε το τηλέφωνο φωτια! χε χε smiley.gif smiley.gif
σήμερα ειμαστε χαλαρά!!!! γιουπιιιι wav.gif wav.gif
TSAKITSAN4
κρυώνω εδώ που είμαι πάλι....και νυστάζωωωωωωω...πολύυυυυ!!!!
θα παίξω λίγο μπασκετάκι.... wos_sport4.gif wos_sport5.gif wos_sport3.gif wav.gif wav.gif
θα κάνω λίγο.... icon_workout.gif icon_workout.gif για να ζεσταθώ...και μετά.... hammer.gif ninja.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Dec 28 2007, 10:57 ) *
δε σας παράτησα rolleyes.gif καλημέρα στη παρέα μου! απλά πήρε το τηλέφωνο φωτια! χε χε smiley.gif smiley.gif
σήμερα ειμαστε χαλαρά!!!! γιουπιιιι wav.gif wav.gif

ναι... sad.gif καλώς την...μπα??? μας θυμήθηκες???
που πήγατε όλοι??
τι παγίδα ετοιμάζετε???? shot.gif evilmonkey.gif peace.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 28 2007, 13:00 ) *
ναι... sad.gif καλώς την...μπα??? μας θυμήθηκες???
που πήγατε όλοι??
τι παγίδα ετοιμάζετε???? shot.gif evilmonkey.gif peace.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


μμμμ...καλώς με!!!!! ναι σας θυμήθηκα, τι θες; εεεεε;;;;;;;παγίδα; τι λες καλές χρονιάρες μέρες; μου λεεεεεεςςςς που πήγε το πνέυματων γιορτών;;;; 19.gif

ΥΓ. η χτεσινή φωτο μου άρεσε καλύτερα!!! smiley.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Dec 28 2007, 10:57 ) *
δε σας παράτησα rolleyes.gif καλημέρα στη παρέα μου! απλά πήρε το τηλέφωνο φωτια! χε χε smiley.gif smiley.gif
σήμερα ειμαστε χαλαρά!!!! γιουπιιιι wav.gif wav.gif


Βρε βρε...που εισαι εσυ??? smiley.gif smiley.gif
Τωρα που ειμαστε τα 3 μας δε μας λες τι ετοιμαζετε??Εεεεεεεεεεεεε?? cool.gif

Tsaki κοιτα τι βρηκα...Τα εχουμε ξαναδει? Δε θυμάμαι...

Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΖΩΔΙΩΝ.

Το δικό σου λεει: ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΜΕΝΟΣ;
Κατα βάθος είστε χοντροκέφαλοι και συντηρητικοί άνθρωποι και αυτό σημαίνει ότι είστε κότες!!! Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν τον καταπιέσατε. Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux. Κανένας Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό γιά καποιον άλλον. Πάνω απο όλα ο εαυτούλης σας. . Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε. Οταν βάλετε κάτι στο μάτι κουτουλάτε ακόμη επάνω και σε τοίχο για να το αποκτήσετε. Γενικά ειστε βλαμένοι απο γεννησιμιου σας.
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Ταύρος 21/4 - 20/5 -ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΩ
Έχετε μεγάλη υπομονή και ηρεμία και αυτο γιατί είστε παντελώς ηλίθιοι και γι αυτό επιμένετε πάντα στις απόψεις σας. Δεν καταλαβαίνετε πότε πρέπει να το βουλώσετε. Τρώτε χοντρά κολλήματα και σας κοροϊδεύουν όλοι. Είστε γενικά φαιδρά και αξιολύπητα άτομα, που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα. Ζείτε για να τρώτε και για να αρπάζετε χρήματα. Στυγνοί εκμεταλλευτες απο γεννησιμιου σας. Το φαγητό είναι το μόνο που σας προκαλει ευχαρίστηση μετά απο το σεξ που το κανετε για να αρπάξετε υλικά αγαθά και φαγητό. Απο το πολύ λίπος έχετε φρακάρει τον εγκέφαλο σας.

To δικό μου???

ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΛΕΦΤΑ
Είστε κλαψιάρηδες και αναποφάσιστοι. Είστε παντελώς άχρηστοι και δεν πετυχαίνετε τίποτα ποτέ. Οι περισσότεροι Καρκίνοι που καταλήγουν στη φυλακή είναι απο βλακεία. Αγαπάτε το χρήμα περισσότερο και απο το τομάρι σας και τρέμει το χέρι σας οταν πρέπει να πληρώσετε. Δίνετε λεφτά μόνο αν είναι να πάρετε. Η τσιγγουνιά σας δεν έχει ταίρι. Τα μόνα χρηματα που ξοδευετε χωρίς ενοχές, είναι για την πάρτη σας. Το κλάμμα είναι η ειδικότητά σας και η γκρίνια σας, σας καταντα ανυπόφορους. ( 68.gif 68.gif Εμένα γιατί δε μου μένει φράγκο???) blink.gif

Αιγόκερως 22/12 - 19/1- Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ-
.Είστε μεγαλομανείς και παρτάκιδες και πουλάτε και την ίδια την μάννα σας για να πετύχετε τους στόχους σας. Σας αρέσει να σκαλίζετε τη μύτη σας. Είστε αναιδείς, φαντασμένοι και καθίκια. Προσπαθείτε να δώσετε την εντύπωση ότι είστε καλλιεργημένοι ενώ είστε μπουρτζόβλαχοι. Στοχος σας μια καλη κοινωνικη θέση με οποιοδήποτε τιμημα. Σύνθημά σας ο θάνατός σου, η ζωή μου. (Δεν το περίμενα αυτό ohmy.gif )
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Dec 28 2007, 11:03 ) *
μμμμ...καλώς με!!!!! ναι σας θυμήθηκα, τι θες; εεεεε;;;;;;;παγίδα; τι λες καλές χρονιάρες μέρες; μου λεεεεεεςςςς που πήγε το πνέυματων γιορτών;;;; 19.gif

ΥΓ. η χτεσινή φωτο μου άρεσε καλύτερα!!! smiley.gif tongue.gif

πιο πνεύμα είπες???? των γιορτών??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
εγώ έχω δικό μου πνέυμα...αντιλογίας.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
έλα μωρέ...απλά εεξαφανίζεσαι συνέχεια...και σήμερα που είναι και παρασκευή που πήγαν όλοι???
ε??
καλά αυτή η basket4 εκτός από το να κοιμάται κάνει και τίποτ αλλο??? tongue.gif tongue.gif
32.gif 32.gif 32.gif blech.gif *μόλις το δει αυτό θα νευριάσει πάλι...χεχε!!! peace.gif peace.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 28 2007, 10:55 ) *
πες το ψέματα αγαπητή μου... tongue.gif
στο τέλος θα καταλείξουμε να γράφουμε εγώ και εσύ μόνο!!!
μάνατζερ....που πήγαν όλοι??
αρχίζω και φοβάμαι... 17.gif 42.gif λες να μας στήνουνε καμιά παγίδααααα???? 45.gif 45.gif
δε καταλαβαίνω τι γίνεται!!
τα διάβασα τα δικά μου...καλά τα λεει νομίζω!!!

να την αναλύσουμε λίγο....και να πούμε τι εννοούμε όταν λέμε..πχ ότι κάποιος είναι καλό παιδί καταβάθος....



Ελα ρε το χαζο μας κάνεις?
Να εσυ είσαι καλο παιδι...Αλλα μεχρι να το παρεις αποφαση και να το δειξεις και στους αλλους θελει χρονο...χρονια κατι τετοιο!!! Αρα ενω εαν σε δει καποιος θα πει...Τι κακο παιδι (το λεω με τροπο βλεπεις ε???) στην πραγματικοτητα εαν κοιταξει μεσα σου???στο βαθος???θα δει οτι εισαι το καλυτερο παιδι του κοσμου του πλανητη μη σου πω...Μη στο πω καλυτερα!!! Καταλαβες??? Εγω οχι!!! blink.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 28 2007, 13:09 ) *
πιο πνεύμα είπες???? των γιορτών??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
εγώ έχω δικό μου πνέυμα...αντιλογίας.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
έλα μωρέ...απλά εεξαφανίζεσαι συνέχεια...και σήμερα που είναι και παρασκευή που πήγαν όλοι???
ε??
καλά αυτή η basket4 εκτός από το να κοιμάται κάνει και τίποτ αλλο??? tongue.gif tongue.gif
32.gif 32.gif 32.gif blech.gif *μόλις το δει αυτό θα νευριάσει πάλι...χεχε!!! peace.gif peace.gif


εδω ειμαι...δε χανομαι σου λεω angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif να δω όμως που θα χαθώ από σημερα μέχρι τις 7 τι θακάνουν κάποιες ψυχές! ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε... 65.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 28 2007, 11:08 ) *
smiley.gif smiley.gif


Tsaki κοιτα τι βρηκα...Τα εχουμε ξαναδει? Δε θυμάμαι...

Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΖΩΔΙΩΝ.

Το δικό σου λεει: ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΜΕΝΟΣ;
Κατα βάθος είστε χοντροκέφαλοι και συντηρητικοί άνθρωποι και αυτό σημαίνει ότι είστε κότες!!! Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν τον καταπιέσατε. Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux. Κανένας Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό γιά καποιον άλλον. Πάνω απο όλα ο εαυτούλης σας. . Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε. Οταν βάλετε κάτι στο μάτι κουτουλάτε ακόμη επάνω και σε τοίχο για να το αποκτήσετε. Γενικά ειστε βλαμένοι απο γεννησιμιου σας.
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif



To δικό μου???

ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΛΕΦΤΑ
Είστε κλαψιάρηδες και αναποφάσιστοι. Είστε παντελώς άχρηστοι και δεν πετυχαίνετε τίποτα ποτέ. Οι περισσότεροι Καρκίνοι που καταλήγουν στη φυλακή είναι απο βλακεία. Αγαπάτε το χρήμα περισσότερο και απο το τομάρι σας και τρέμει το χέρι σας οταν πρέπει να πληρώσετε. Δίνετε λεφτά μόνο αν είναι να πάρετε. Η τσιγγουνιά σας δεν έχει ταίρι. Τα μόνα χρηματα που ξοδευετε χωρίς ενοχές, είναι για την πάρτη σας. Το κλάμμα είναι η ειδικότητά σας και η γκρίνια σας, σας καταντα ανυπόφορους. ( 68.gif 68.gif Εμένα γιατί δε μου μένει φράγκο???) blink.gif

ohmy.gif


ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙΞΕΙ.... 33.gif
,μμμμμ..το δικό σου είναι καλύτερο νομίζεις???
τώρα θα δεις... fast.gif shot.gif kill.gif angry.gif magic.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.