Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Jan 31 2008, 13:48 ) *
εισαι εσυ παιδι μου....
αλλα πραγμα...
ποιο γλυκο εφαγες απο αυτα που σου φεραμε χθες??
γιατι βαλαμε κατι μεσα...μαλλον αυτο θα σε πειραξε...
λοιπον παιδακια....
την κανω...ηδη αργησα...επρεπε να ειχα φυγει αλλα τι να σας κανω εσας??? blove.gif

θα τα πουμε...
να προσεχετε
φιλακια...

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

δεν εχω φαει ακομα..χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink.gif
θα τα δωσω ολα στην πολυαγαπημενη μου αδερφη...ξεριες εσυ...χαχαχαχαχαχαχα!!!!
αντε πηγαινε καιν α προσεχεις!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Jan 31 2008, 13:49 ) *
καλα,αν θες βαλτην
αφου ξερεις οτι δεν σου λεω οχι εσενα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
tongue.gif blove.gif tongue.gif blove.gif

αυτο ελλειπε..χιχι...ωραια λοιπον... smiley.gif icon_wave.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 15:46 ) *
α για την τρεφ λες??? ohmy.gif smiley.gif laugh.gif icon_drunk.gif
ελα μωρα ειναι καλη κοπελα κατα βαθος... 19.gif 19.gif 19.gif

Giuliana13_fan, μην βάζεις φιτιλιές γιατί ξέρεις ότι δεν θέλω και πολύ αυτές τις μέρες! 19.gif

Όσο για τον περίφημο σερβιτόρο. Ωραίο παλικάρι αλλά μην μου τον θυμίζεις.
Πρέπει πάντως να παραδεχτείτε ότι η ψυχραιμία που έδειξα ήταν ΓΙ-ΓΑ-ΝΤΙ-Α γιατί, ειδικά με την διάθεση των ημερών, η φυσιολογική αντίδραση θα ήταν να του φέρω στο κεφάλι το παγωτό με την συνοδεία ψαλμωδιών, καμία σχέση με αυτών της εκκλησίας. 19.gif
G_7
ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!!!!!
ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ....
icon_wave.gif icon_wave.gif
Θα τα πουμε αυριο...
smiley.gif sch...
smiley.gif smiley.gif live...
wink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 31 2008, 18:31 ) *
ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!!!!!
ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ....
icon_wave.gif icon_wave.gif
Θα τα πουμε αυριο...
smiley.gif sch...
smiley.gif smiley.gif live...
wink.gif

καλό απόγευμα, φανταστική μάνατζερ!!!!!!!
θα τα πούμε αύριο icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 31 2008, 18:31 ) *
ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!!!!!
ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ....
icon_wave.gif icon_wave.gif
Θα τα πουμε αυριο...
smiley.gif sch...
smiley.gif smiley.gif live...
wink.gif


φιλακια πολλα μικρή!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif smiley.gif
B.I.L
QUOTE(basket4 @ Jan 31 2008, 07:40 ) *
καπου σε χανω... blink.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
εννοω δεν καταλαβα τι λες?

Aσε ασε!Δικιο εχει η Giuliana που λεει γιατην παρεα με τον σερβιτορο!Θα σου εξηγησω αλλη στιγμη μικρο!! smiley.gif
B.I.L
QUOTE(basket4 @ Jan 31 2008, 07:43 ) *
ναι ειναι κ αυτο....

ρε παιδια,μιας κ εχω πολυ λαο...ελατε το σαββατο στον αγωνα μου να μας εμψυχωσετε γιατι θελουμε κ πρεπει να κερδισουμε smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Basket4 θα σου φτιαξουμε κερκιδα επειδη εισαι καλο παιδακι και παντα μας φτιαχνεις τη διαθεση!!!
ΕΦΗ ΕΦΗ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ!!ΕΦΗ ΕΦΗ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ!!!! wav.gif wav.gif smiley.gif
Κι εσυ εννοειται θα μας αφιερωνεις καλαθια!!!
Και το βραδυ θα παμε στην Τρεφοιλ ε παιδια????????????????????????????? wink.gif evilmonkey.gif smiley.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 07:46 ) *
α για την τρεφ λες??? ohmy.gif smiley.gif laugh.gif icon_drunk.gif
ελα μωρα ειναι καλη κοπελα κατα βαθος... 19.gif 19.gif 19.gif

Δεν θα ξεχασω τις αντιδρασεις της Trefoil χθες το βραδυ οταν μου περιεγραφε την σκηνη που συζητουσατε εσυ και η basket4 και την ειχατε αφησει απ' εξω!Ελεος βρε παιδια!Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλαμε για σχοινι!!Ετσι Τρεφ????????????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 14:58 ) *
Δεν θα ξεχασω τις αντιδρασεις της Trefoil χθες το βραδυ οταν μου περιεγραφε την σκηνη που συζητουσατε εσυ και η basket4 και την ειχατε αφησει απ' εξω!Ελεος βρε παιδια!Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλαμε για σχοινι!!Ετσι Τρεφ????????????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε παραφερθηκαμε σαν παιδια και εμεις... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:01 ) *
xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε παραφερθηκαμε σαν παιδια και εμεις... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Ηταν που ηταν την κανατε.........χαχαχαχα!!!
Θα ειχε κοκκινησει κιολας φανταζομαι!!!Απεχθανεται και το κοκκινο!!!!χιχιχιχ!!! smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 14:53 ) *
Basket4 θα σου φτιαξουμε κερκιδα επειδη εισαι καλο παιδακι και παντα μας φτιαχνεις τη διαθεση!!!
ΕΦΗ ΕΦΗ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ!!ΕΦΗ ΕΦΗ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ!!!! wav.gif wav.gif smiley.gif
Κι εσυ εννοειται θα μας αφιερωνεις καλαθια!!!
Και το βραδυ θα παμε στην Τρεφοιλ ε παιδια????????????????????????????? wink.gif evilmonkey.gif smiley.gif

νΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και μετα ολοι στο σπιτι της τρεφ γ ια πυτζαμα ππαρτυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!! laugh.gif biggrin.gif tongue.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:03 ) *
Ηταν που ηταν την κανατε.........χαχαχαχα!!!
Θα ειχε κοκκινησει κιολας φανταζομαι!!!Απεχθανεται και το κοκκινο!!!!χιχιχιχ!!! smiley.gif

μπαα...περισσοτερο το ματι της γυαλιζε λιγουλακι..χεχε...την γλυτωσαμε ευτυχως!!! laugh.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:03 ) *
νΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και μετα ολοι στο σπιτι της τρεφ γ ια πυτζαμα ππαρτυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!! laugh.gif biggrin.gif tongue.gif

Μεσα!!!!Αρκει να με αφησουν εμενα το μικρο!! sad.gif
Θα βαλω τα μεγαλα μεσα(οπως λεει και η Τρεφ) και θα ερθω!!!!!!!
Τρεφοιλ συμφωνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; smiley.gif wink.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:05 ) *
Μεσα!!!!Αρκει να με αφησουν εμενα το μικρο!! sad.gif
Θα βαλω τα μεγαλα μεσα(οπως λεει και η Τρεφ) και θα ερθω!!!!!!!
Τρεφοιλ συμφωνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; smiley.gif wink.gif

μονο την τρεφ δεν ρωτησαμε...αλλα λεπτομεριες..χαχα! biggrin.gif smiley.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:04 ) *
μπαα...περισσοτερο το ματι της γυαλιζε λιγουλακι..χεχε...την γλυτωσαμε ευτυχως!!! laugh.gif

Εμενα παντως μου περιεγραψε τον αυτο της πολυ ψυχραιμο!!!
Παλι καλα που δεν εβρισε τον σερβιτορο!!Κοκομπλοκο θα παθαινε ο ανθρωπος!!Τρεφ σου αξιζουν συγχαρητηρια!!! 77.gif smiley.gif 41.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:08 ) *
μονο την τρεφ δεν ρωτησαμε...αλλα λεπτομεριες..χαχα! biggrin.gif smiley.gif

Σιγα που θα την ρωτησουμε κιολας!!!!!!!χαχαχα smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:08 ) *
Εμενα παντως μου περιεγραψε τον αυτο της πολυ ψυχραιμο!!!
Παλι καλα που δεν εβρισε τον σερβιτορο!!Κοκομπλοκο θα παθαινε ο ανθρωπος!!Τρεφ σου αξιζουν συγχαρητηρια!!! 77.gif smiley.gif 41.gif

ναι πραγματικα μεσα πο την καρδια μου τρεφ... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif για την υπομονη σου!!
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:09 ) *
Σιγα που θα την ρωτησουμε κιολας!!!!!!!χαχαχα smiley.gif smiley.gif

ετσι σε θελωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμεις θα ειμαστε οι ψυχη του παρτυ..χαχα!!! smiley.gif laugh.gif biggrin.gif tongue.gif 69.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:11 ) *
ετσι σε θελωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμεις θα ειμαστε οι ψυχη του παρτυ..χαχα!!! smiley.gif laugh.gif biggrin.gif tongue.gif 69.gif

Ναι κι επειδη απ' οσο ξερω ειμαστε και οι πιο μικρες θα προσπαθησουμε να βαλουμε και της γριουλες στο κεφι-Ναι την basket4 και την Τρεφ εννοω-!Και που εισαι Τρεφ,αν δεν συμφωνεις δεν πειραζει!!Δωσε μας τα κλειδια και παμε εμεις!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:15 ) *
Ναι κι επειδη απ' οσο ξερω ειμαστε και οι πιο μικρες θα προσπαθησουμε να βαλουμε και της γριουλες στο κεφι-Ναι την basket4 και την Τρεφ εννοω-!Και που εισαι Τρεφ,αν δεν συμφωνεις δεν πειραζει!!Δωσε μας τα κλειδια και παμε εμεις!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

ναι ναι!!!εχω ετοιμες ατακες που θα κανουν την τρεφ μπουρλοτο!!!!χαχα...κυριολεκτικα!!!χαχα!!!
η basket4 ειναι δικη μου...θα την βαλω ωστο κεφι εγω!χιχι...εχω τον τροπρ μου... tongue.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:18 ) *
ναι ναι!!!εχω ετοιμες ατακες που θα κανουν την τρεφ μπουρλοτο!!!!χαχα...κυριολεκτικα!!!χαχα!!!
η basket4 ειναι δικη μου...θα την βαλω ωστο κεφι εγω!χιχι...εχω τον τροπρ μου... tongue.gif

Ναι το εχω καταλαβει....την εχεις!!την εχεις!!Θα ψαξω κι εγω καμια ατακα για την Τρεφ!!Ηδη βρηκα μια!!Αν γινει αυτο,μας βλεπω να αποχωρουμε απο το παραθυρο!!!χαχαχαχα!!!Δεν σηκωνει τετοιες πλακες η Τρεφ!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:22 ) *
Ναι το εχω καταλαβει....την εχεις!!την εχεις!!Θα ψαξω κι εγω καμια ατακα για την Τρεφ!!Ηδη βρηκα μια!!Αν γινει αυτο,μας βλεπω να αποχωρουμε απο το παραθυρο!!!χαχαχαχα!!!Δεν σηκωνει τετοιες πλακες η Τρεφ!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

εδω δεν σηκωσε το αθωο λαθος του σερβιτορου.... 19.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:23 ) *
εδω δεν σηκωσε το αθωο λαθος του σερβιτορου.... 19.gif

Κακια Τρεφ!!Τι εκανε ο ανθρωπος?????Επειδη του ειπες ζεστο ροφημα με παγωτο και σου εφερε μονο παγωτο????Ακουστικα φορουσε????????????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif wink.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 17:18 ) *
ναι ναι!!!εχω ετοιμες ατακες που θα κανουν την τρεφ μπουρλοτο!!!!χαχα...κυριολεκτικα!!!χαχα!!!
η basket4 ειναι δικη μου...θα την βαλω ωστο κεφι εγω!χιχι...εχω τον τροπρ μου... tongue.gif

Θα ήθελα πολύ να τις ακούσω... 45.gif

Κανένα πρόβλημα για πυτζάμα πάρτυ στο σπίτι μου! Απαραίτητη προυπόθεση οι πράσινες πυτζάμες γιατί ως γνωστών... τα θέλω όλα πράσινα!!!
Και Κυριακή πρωί, όλες μαζί Τάφο, σε ένα συλλαλητήριο διαμαρτυρίας, άνεφ προηγουμένου, με τα γνωστά αιτήματα(ξέρετε εσείς!)! tongue.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 09:27 ) *
Θα ήθελα πολύ να τις ακούσω... 45.gif

Κανένα πρόβλημα για πυτζάμα πάρτυ στο σπίτι μου! Απαραίτητη προυπόθεση οι πράσινες πυτζάμες γιατί ως γνωστών... τα θέλω όλα πράσινα!!!
Και Κυριακή πρωί, όλες μαζί Τάφο, σε ένα συλλαλητήριο διαμαρτυρίας, άνεφ προηγουμένου, με τα γνωστά αιτήματα(ξέρετε εσείς!)! tongue.gif

Τρεφ θα πουμε και το συνθημα Κυριακη πρωι???????????????? smiley.gif wink.gif
Μα πιο πολυ θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν τι Τρεφ,πες μας!!!
Παιδια ξερατε οτι το δωματιο της Τρεφ ειναι ροζ???Εγω το φανταζομουν πρασινο με ζωγραφισμενο ενα μεγαλο αυτογραφο στον τοιχο(ενννοειται καταλαβαμε απο ποιον ή μαλλον ποια),κανενα πανο,κανενα τυμπανο!!Εχεις και καθισμα!!!Κατα τ' αλλα κινεισαι σε νορμαλ επιπεδα!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 15:27 ) *
Θα ήθελα πολύ να τις ακούσω... 45.gif

Κανένα πρόβλημα για πυτζάμα πάρτυ στο σπίτι μου! Απαραίτητη προυπόθεση οι πράσινες πυτζάμες γιατί ως γνωστών... τα θέλω όλα πράσινα!!!
Και Κυριακή πρωί, όλες μαζί Τάφο, σε ένα συλλαλητήριο διαμαρτυρίας, άνεφ προηγουμένου, με τα γνωστά αιτήματα(ξέρετε εσείς!)! tongue.gif

θα κανουμε και απεργια πεινας??? smiley.gif smiley.gif w00t.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:32 ) *
Τρεφ θα πουμε και το συνθημα Κυριακη πρωι???????????????? smiley.gif wink.gif
Μα πιο πολυ θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν τι Τρεφ,πες μας!!!
Παιδια ξερατε οτι το δωματιο της Τρεφ ειναι ροζ???Εγω το φανταζομουν πρασινο με ζωγραφισμενο ενα μεγαλο αυτογραφο στον τοιχο(ενννοειται καταλαβαμε απο ποιον ή μαλλον ποια),κανενα πανω,κανενα τυμπανο!!Εχεις και καθισμα!!!Κατα τ' αλλα κινεισαι σε νορμαλ επιπεδα!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ΡΟΟΟΟΟΟΖΖ????????τρεφ με απογοητευεις.... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:35 ) *
θα κανουμε και απεργια πεινας??? smiley.gif smiley.gif w00t.gif

Ναι!!!Θα φαμε μονο σοκολατα Παυλιδης φραουλα!!!Ειμαι σιγουρη πως θα μεινουν ολοι ευχαριστημενοι και κυριως η basket4!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif wink.gif
Απο τοτε που γνωρισα την basket4 συνεχεια κιλα παιρνω!!Μας εμαθε την σοκολατα και αντε να την κοψω τωρα!!! smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 17:32 ) *
Τρεφ θα πουμε και το συνθημα Κυριακη πρωι???????????????? smiley.gif wink.gif
Μα πιο πολυ θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν τι Τρεφ,πες μας!!!
Παιδια ξερατε οτι το δωματιο της Τρεφ ειναι ροζ???Εγω το φανταζομουν πρασινο με ζωγραφισμενο ενα μεγαλο αυτογραφο στον τοιχο(ενννοειται καταλαβαμε απο ποιον ή μαλλον ποια),κανενα πανω,κανενα τυμπανο!!Εχεις και καθισμα!!!Κατα τ' αλλα κινεισαι σε νορμαλ επιπεδα!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τι μπορεί να έχουμε διάθεση να τραγουδήσουμε Κυριακή πρωί; Μελωδικό χασμουρητό θα προσφέρουμε μόνο!!! icon_bored.gif

Πες μου ότι δεν σου άρεσε κιόλας το δωματιό μου!
Έχει ότι ακριβώς πρέπει, στον βαθμό που πρέπει! Ούτε τα τριφύλλια λείπουν, ούτε το πρασινάκι, ούτε τα καθίσματα, ούτε τίποτα! cool.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:36 ) *
ΡΟΟΟΟΟΟΖΖ????????τρεφ με απογοητευεις.... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Μολις απομυθοποιηθηκε η Τρεφ!!! smiley.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 17:35 ) *
θα κανουμε και απεργια πεινας??? smiley.gif smiley.gif w00t.gif

Ομολογώ ότι δεν είχε περάσει κάτι τέτοιο από το μυαλό μου!!! 39.gif w00t.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:39 ) *
Ναι!!!Θα φαμε μονο σοκολατα Παυλιδης φραουλα!!!Ειμαι σιγουρη πως θα μεινουν ολοι ευχαριστημενοι και κυριως η basket4!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif wink.gif
Απο τοτε που γνωρισα την basket4 συνεχεια κιλα παιρνω!!Μας εμαθε την σοκολατα και αντε να την κοψω τωρα!!! smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif tongue.gif

....και δεν εισαι η μονη.... smiley.gif laugh.gif icon_drunk.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 09:39 ) *
Τι μπορεί να έχουμε διάθεση να τραγουδήσουμε Κυριακή πρωί; Μελωδικό χασμουρητό θα προσφέρουμε μόνο!!! icon_bored.gif

Πες μου ότι δεν σου άρεσε κιόλας το δωματιό μου!
Έχει ότι ακριβώς πρέπει, στον βαθμό που πρέπει! Ούτε τα τριφύλλια λείπουν, ούτε το πρασινάκι, ούτε τα καθίσματα, ούτε τίποτα! cool.gif

Να σου πω εδω ή σε πμ τι λειπει???? wink.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 15:41 ) *
Ομολογώ ότι δεν είχε περάσει κάτι τέτοιο από το μυαλό μου!!! 39.gif w00t.gif

...ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ????????? dry.gif unsure.gif wacko.gif blink.gif ph34r.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 09:41 ) *
Ομολογώ ότι δεν είχε περάσει κάτι τέτοιο από το μυαλό μου!!! 39.gif w00t.gif

Giuliana τι φωτιες μας αναψες τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αντε να της το βγαλεις απο το μυαλο(?)!!! smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 17:36 ) *
ΡΟΟΟΟΟΟΖΖ????????τρεφ με απογοητευεις.... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Λοιπόν.
Λίγα λόγια για το δωματιό μου!!!
Άντε μην τα ακούσετε μαζεμένα για τον σερβιτόρο και για όποιον άλλον είναι να τα ακούσει αυτόν τον καιρό. angry_red.gif

Giuliana13_fan, έχεις ανοιχτή πρόσκληση να επισκεφτείς το δωματιό μου και να δεις αν όντως είναι καλό ή όχι! cool.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:41 ) *
....και δεν εισαι η μονη.... smiley.gif laugh.gif icon_drunk.gif

Καταστρεφει και τα κοκκαλα!!!Μετα παραπονιεται η basket4 για τους χιαστους της!!!! smiley.gif smiley.gif wink.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:43 ) *
...ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ????????? dry.gif unsure.gif wacko.gif blink.gif ph34r.gif

Ε μα κι εσυ παιδι μου μην τις βαζεις ιδεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif biggrin.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 31 2008, 09:44 ) *
Λοιπόν.
Λίγα λόγια για το δωματιό μου!!!
Άντε μην τα ακούσετε μαζεμένα για τον σερβιτόρο και για όποιον άλλον είναι να τα ακούσει αυτόν τον καιρό. angry_red.gif

Giuliana13_fan, έχεις ανοιχτή πρόσκληση να επισκεφτείς το δωματιό μου και να δεις αν όντως είναι καλό ή όχι! cool.gif

Ξερει η Giuliana τι να σου απαντησει για να σε κανει μπουρλωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:48 ) *
Ξερει η Giuliana τι να σου απαντησει για να σε κανει μπουρλωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif

Θατα πω απο κοντα αγαπητη τρεφ....για να δω και την αντιδραση σου...χεχε απο δω δεν λεει..δεν θα το ευχαριστηθω!!!χαχα!!
ευχαριστω για ητν προσκληση...θα το σκεφτω σοβαρα!! cool.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:53 ) *
Θατα πω απο κοτα αγαπητη τρεφ....για να δω και την αντιδραση σου...χεχεαπο δω δεν λεει..δεν θα το ευχαριστηθω!!!χαχα!!
ευχαριστω για ητν προσκληση...θα το σκεφτω σοβαρα!! cool.gif

Θελω μονο μια χαρη:αν δεν ειμαι μπροστα τραβα ενα βιντεακι!!!Κι αν βγει καλο το ανεβαζεις και στο youtube!!!θα γινει η Τρεφ και international!!!χιχιχιχι!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif icon_drunk.gif 77.gif 41.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:56 ) *
Θελω μονο μια χαρη:αν δεν ειμαι μπροστα τραβα ενα βιντεακι!!!Κι αν βγει καλο το ανεβαζεις και στο youtube!!!θα γινει η Τρεφ και international!!!χιχιχιχι!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif icon_drunk.gif 77.gif 41.gif

οκ θα παρω και την επαγγελματικη καμερα..χαχα!! smiley.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 09:57 ) *
οκ θα παρω και την επαγγελματικη καμερα..χαχα!! smiley.gif

Tρεμε Τρεφοιλ σου ερχομαστε!!!!! smiley.gif
Και η basket4 θα φροντισει να μπουν τα "μπιπ" μ' αυτα που θα κετεβαζει η Τρεφ!!!!!!!!χαχαχα!!! smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 15:59 ) *
Tρεμε Τρεφοιλ σου ερχομαστε!!!!! smiley.gif

ποιος θα φοβηθει ποιον...φοβαμαι μην μου ερθει καμια καμερα στο κεφαλι... w00t.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 10:03 ) *
ποιος θα φοβηθει ποιον...φοβαμαι μην μου ερθει καμια καμερα στο κεφαλι... w00t.gif

Εχω 3 κρανη στο σπιτι!!!
Ισα ισα μας ειναι!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 31 2008, 16:04 ) *
Εχω 3 κρανη στο σπιτι!!!
Ισα ισα μας ειναι!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!!
τωρα ησυχασα..... rolleyes.gif peace.gif cool.gif wink.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 31 2008, 10:05 ) *
ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!!
τωρα ησυχασα..... rolleyes.gif peace.gif cool.gif wink.gif

To θεμα ειναι πως θα καλυψουμε το υπολοιπο σωμα που θα γεμισει μελανιες!!Να μην μας κοψει και το μπασκετ!!! smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif
B.I.L
Τρεφ ακομα μεσα εισαι??Δεν θα πας φροντ.???
Για ξεκινα σιγα σιγα!!!
Εγω που ειμαι αρρωστουλι πηρα αδεια σημερα!!!!χαχαχα!! smiley.gif evilmonkey.gif tongue.gif
G_7
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ smiley.gif
Ακουει κανεις??? blink.gif
Κανεις!!! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.