Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 12:37 ) *
Αρχηγε???? Μα που εισαι??? Γιατί δε μας μιλάς???
45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 65.gif 65.gif 65.gif 17.gif 17.gif 21.gif 7.gif 15.gif wacko.gif wacko.gif 33.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif Που πηγατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

έλα ντε....μα τι του έκανες...με το που μπήκες!!
μήπως δε σε συμπαθεί τελικά???
χμ.......δε ξέρω!!!
σκέψου το!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 12:43 ) *
αφού σου είπα βρε ότι ειδικά σήμερα δε θα προλάβωωωω....!!!!
θα δω αύριο η μεθάυριο μήπως προλάβω και έρθω!!!
βασικά μόνο αύριο που θα είσαι και μόνη!!!!χιχιχιχιχιχχιχιχιχιιι!!!
μακάρι να μπορούσα....να ερχόμουνα και τώρα γαμώτο μου!!!
άντε μη με ξεσηκώνεις κακό παιδάκι!!!!
αυτά...
τι άλλα????



Ελα...ελα...ελα...ελα...σε ξεσηκωνω τωρα δεν ξερω εαν το καταλαβες!!!
Αληθεια βαρεθηκα τωρα μονη μου...θελω πισω την παρεα μου...Μα τι επαθα??? Αντι να ειμαι στη Θεσσαλονικη τωρα καθομαι εδω και μη σου πω τι κανω...Το ξερο μου το κεφαλι ομως...Τα ειπα και ηρεμησα...!!!
Ελα...ελα...ελα...ελα...

Εσυ??? Για πες κανενα νεο τρομερο κ φοβερο...Εχεις διαβασμα σημερα? Γραφεις αυριο? Να καπως ετσι χαλια αισθανομαι...δεν ξερω εαν με καταλαβαινεις...Αχ μοναξια μου! Αχ μοναξια μου! tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 12:44 ) *
γεια σου μπουμπου!!!! icon_wave.gif

wink.gif smiley.gif


μπουμπού????????
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

άκου μπουμπού κοτζάμ γαϊδούρα....!!
που θα πάει για ψώνια και παίζει με τον πόνο μας κάθε φορά!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 14:49 ) *
μπουμπού????????
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

άκου μπουμπού κοτζάμ γαϊδούρα....!!
που θα πάει για ψώνια και παίζει με τον πόνο μας κάθε φορά!!!


blech.gif blech.gif blech.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 12:48 ) *
Ελα...ελα...ελα...ελα...σε ξεσηκωνω τωρα δεν ξερω εαν το καταλαβες!!!
Αληθεια βαρεθηκα τωρα μονη μου...θελω πισω την παρεα μου...Μα τι επαθα??? Αντι να ειμαι στη Θεσσαλονικη τωρα καθομαι εδω και μη σου πω τι κανω...Το ξερο μου το κεφαλι ομως...Τα ειπα και ηρεμησα...!!!
Ελα...ελα...ελα...ελα...

Εσυ??? Για πες κανενα νεο τρομερο κ φοβερο...Εχεις διαβασμα σημερα? Γραφεις αυριο? Να καπως ετσι χαλια αισθανομαι...δεν ξερω εαν με καταλαβαινεις...Αχ μοναξια μου! Αχ μοναξια μου! tongue.gif

τι διάβασμα ρε μπουμπού???
με δουλεύεις??μακάρι να πήγαινα σχολείο!!μακάααριιιι!!!!
ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!
λοιπόν έλα έλα έλα διάβασε κανα βιβλίο καμιά ποίηση τίποτα καλό και γράψτο μας!!
όλά καλά θα πάνε...στο υπόσχομαι!!!!!!!!!
ναι???γέλα μου όπως και χθές γέλα μου στα μάτια σου δε θέλω αλλα δάκρυα!!!
κάτι για τον έρωτα έχουμε???τον απόλυτο έρωτα...???
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 12:50 ) *
blech.gif blech.gif blech.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχα

ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 12:45 ) *
έλα ντε....μα τι του έκανες...με το που μπήκες!!
μήπως δε σε συμπαθεί τελικά???
χμ.......δε ξέρω!!!
σκέψου το!!!!


Το εχω σκεφτει μη νομίζεις...και εχω αποφασισει...Εχεις δικιο...!!!
Ενα ψεμα ηταν ολα...και παει περασε...
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 14:53 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχα

ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χα


τι γελας βρεεεε laugh.gif εμενα μ αρεσει το μπουμπου! άντε θα σε λεω και σενα.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 12:53 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχα

ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χα


Μπουμπου ρε παλιο ζηλιαρογατο...και αυτο το 33 μεσα σ'ολα τι ειναι...Τα μαπιδια που θα φας αμα σε πιασω στα χερια μου??? tongue.gif tongue.gif
33??? Σε παρακαλω πολυ ειμαι και μονη μου και τα μπαλκονια ειναι στενα...!!!
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 14:58 ) *
Μπουμπου ρε παλιο ζηλιαρογατο...και αυτο το 33 μεσα σ'ολα τι ειναι...Τα μαπιδια που θα φας αμα σε πιασω στα χερια μου??? tongue.gif tongue.gif
33??? Σε παρακαλω πολυ ειμαι και μονη μου και τα μπαλκονια ειναι στενα...!!!


τι σκας εσύ καλε;άστη να λεει...μη δινεις σημασία!!!!!! wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 12:58 ) *
Μπουμπου ρε παλιο ζηλιαρογατο...και αυτο το 33 μεσα σ'ολα τι ειναι...Τα μαπιδια που θα φας αμα σε πιασω στα χερια μου??? tongue.gif tongue.gif
33??? Σε παρακαλω πολυ ειμαι και μονη μου και τα μπαλκονια ειναι στενα...!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
θα πεθάνω δε μπορώ.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
καταλάθος το έγραψααααααααααααα το 33 ρεεεεεε!!!!
μαπίδια.....???μα πως μου μιλάς έτσι εσύ μια μπουμπού γλυκιά????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 12:56 ) *
τι γελας βρεεεε laugh.gif εμενα μ αρεσει το μπουμπου! άντε θα σε λεω και σενα.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ναι θέλω και εγώ.....
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 12:53 ) *
Το εχω σκεφτει μη νομίζεις...και εχω αποφασισει...Εχεις δικιο...!!!
Ενα ψεμα ηταν ολα...και παει περασε...
ένα ψέμα μπουμού μου,....μη το συζητάς!!!

μα που είσαι αρχηγέεεεε!!!!????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 13:02 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
θα πεθάνω δε μπορώ.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
καταλάθος το έγραψααααααααααααα το 33 ρεεεεεε!!!!
μαπίδια.....???μα πως μου μιλάς έτσι εσύ μια μπουμπού γλυκιά????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


Ασε τις γλυκες και τις μαλαγανιες...Ελα αφου το εγραψες καταλαθος παιρνω και εγω τα μαπιδια πισω...θα τα κρατησω για κανεναν αλλο...εξαφανισμενο...Τον εχω δε νομιζεις???
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 15:03 ) *
ναι θέλω και εγώ.....


καλα λοιπόν μπουμπου!!! κι εσενα!!! smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 13:09 ) *
Ασε τις γλυκες και τις μαλαγανιες...Ελα αφου το εγραψες καταλαθος παιρνω και εγω τα μαπιδια πισω...θα τα κρατησω για κανεναν αλλο...εξαφανισμενο...Τον εχω δε νομιζεις???
άνετα τον έχεις μπουμπού μου!!!
αχ..καλό το μπουμπού μαρέσει τελικά!!νασαι καλά live !!!

να του τις ρίξεις ένα χεράκια και εγώ μαζί σου!!!
G_7
w00t.gif w00t.gif
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 13:18 ) *
άνετα τον έχεις μπουμπού μου!!!
αχ..καλό το μπουμπού μαρέσει τελικά!!νασαι καλά live !!!

να του τις ρίξεις ένα χεράκια και εγώ μαζί σου!!!


Τωρα εσυ δε με ξαναλες παλι manager!!! Μπουμπου και μπουμπου ολη την ωρα!!!
Πρεπει να παω να κοιταξω τα νευρα μου ... δεν ειναι σε καλη κατασταση!!! w00t.gif shot.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 15:21 ) *
w00t.gif w00t.gif

Τωρα εσυ δε με ξαναλες παλι manager!!! Μπουμπου και μπουμπου ολη την ωρα!!!
Πρεπει να παω να κοιταξω τα νευρα μου ... δεν ειναι σε καλη κατασταση!!! w00t.gif shot.gif


μη μου συγχύζεσαι..... tongue.gif tongue.gif έχει και ωραια μερα σημερα... smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 13:21 ) *
w00t.gif w00t.gif

Τωρα εσυ δε με ξαναλες παλι manager!!! Μπουμπου και μπουμπου ολη την ωρα!!!
Πρεπει να παω να κοιταξω τα νευρα μου ... δεν ειναι σε καλη κατασταση!!! w00t.gif shot.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

έλα μανατζεράκο μου μη μου νευριάζεις!!
μικρό μου μπουμπουκάκι!!!
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 13:26 ) *
μη μου συγχύζεσαι..... tongue.gif tongue.gif έχει και ωραια μερα σημερα... smiley.gif


Βαριεμαι μονη μου ... laugh.gif laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif εχει και ωραια μερα smiley.gif
και δεν μπορω να παω και καμια βολτα...ποιος θα μεινει πισω ο τηλεφωνητης μονος του!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 13:26 ) *
μη μου συγχύζεσαι..... tongue.gif tongue.gif έχει και ωραια μερα σημερα... smiley.gif

αυτό είναι χειρότερο καλέ...να έχει ωραία μέρα και να είσαι κλεισμένος σένα μπουντρούμι αντί να είσαι έξω για καφέ!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 13:31 ) *
αυτό είναι χειρότερο καλέ...να έχει ωραία μέρα και να είσαι κλεισμένος σένα μπουντρούμι αντί να είσαι έξω για καφέ!!!


Καλα εδω που ειμαι δεν το λες και μπουντρουμι...αλλα επειδη μιλας για εσενα θα συμφωνησω!!!
Μονο μπουντρουμι??? Θες και 1 μερα για να βρεις που πρεπει να πας!!! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 13:33 ) *
Καλα εδω που ειμαι δεν το λες και μπουντρουμι...αλλα επειδη μιλας για εσενα θα συμφωνησω!!!
Μονο μπουντρουμι??? Θες και 1 μερα για να βρεις που πρεπει να πας!!! smiley.gif
έλα υπερβολική σε βρίσκω...εντάξει δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγμτα!!1
συνήθεια είναι..όπως και όλα στη ζωή!!τι είπα πάλι η Θεά?????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 13:39 ) *
έλα υπερβολική σε βρίσκω...εντάξει δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγμτα!!1
συνήθεια είναι..όπως και όλα στη ζωή!!τι είπα πάλι η Θεά?????


Ελα ντε!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
G_7
Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Live............ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 13:40 ) *
Ελα ντε!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif


χμ....κοίτα τι θα του βάλω εγώ τώρα να γελάσει...!!

Τα ζώδια της παραλίας...

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΩΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΝΑΤΖΕΡΑΚΟ ΜΟΥ

Σίγουρα η παρουσία του δεν περνά απαρατήρητη αν και δεν την κραυγάζει. Ο ίδιος ή η ίδια σκίζουν τα ρούχα τους ότι δε θέλουν να τραβούν την προσοχή, αλλά αυτό είναι κομματάκι δύσκολο όταν σκάνε μύτη στην παραλία με την τεράστια ομπρέλα και το χρυσό μαγιό(γυναίκες) ή το άσπρο σλίπ(άντρες) και η πετσέτα τους είναι 2 στρέμματα. Τώρα από καμάκι μην περιμένετε και πολλά αφού είναι ιδιαίτερα εγωιστές και ανασφαλείς ταυτόχρονα, συνδυασμός θανατηφόρος.


ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....(ΡΕΖΙΛΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ)

Είναι ο τύπος που θα κάνει φασαρία και θα παίζει επιδεικτικά ρακέτες δίπλα σας, πετώντας όλη την άμμο στα μάτια σας, νομίζοντας πως σας αρέσει κιόλας!!! Σίγουρα Κριός είναι αυτός που θα σας ρωτήσει «γνωριζόμαστε από κάπου;» ή «μήπως έχετε ώρα;». Κλασσικές αξίες στο καμάκι της παραλίας. Θα σας πλησιάσει λέγοντας διάφορα αστεία, τα περισσότερα κρύα, και σίγουρα η αμηχανία θα τον κάνει να είναι μέχρι και προσβλητικός, δεν τα εννοεί δώστε του μια δεύτερη ευκαιρία. Και μην ξεχνάτε είναι καλοί εραστές.


ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο τύραννος της πλαζ είναι ο τίτλος που του ταιριάζει. Είναι ο τύπος που δεν αφήνει τα παιδιά του να παίζουν με την άμμο γιατί λερώνονται, δεν τα αφήνει να παίζουν με τη θάλασσα γιατί βρέχονται και διάφορα άλλα ακατάληπτα. Θα βλέπεται παντού τρίχρονα να βγάζουν τα μπρατσάκια και ανοίγονται στα βαθιά. Όσο για τις συζύγους τους μην τους απευθύνετε το λόγο γιατί σίγουρα δεν σας ακούν. Όχι γιατί έχουν κάποιο πρόβλημα ακοής, αλλά γιατί έχουν εφοδιαστεί από νωρίς με ωτασπίδες. Πως αλλιώς να επιζήσουν από την γκρίνια;

ΚΑΙ ΤΗΣ LIVE ΤΑΥΡΑΚΙ

Όποιον δεν αντιλαμβάνεστε ότι υπάρχει δίπλα σας, αυτός είναι σίγουρα Ταύρος. Άτομο που δεν θα κουνηθεί από τη θέση του κάτω από την ομπρέλα, μιας και ο ήλιος είναι επικίνδυνος για την υγεία, και αν κάτσει στον ήλιο θα είναι τα 15 λεπτά που επιτρέπει το δελτίο ηλιοθεραπείας του υπουργείου υγείας. Δεν θα σας πλησιάσει ακόμα και αν καλείτε σε βοήθεια επειδή πνίγεστε. Πάρτε απόφαση ότι εσείς θα κάνετε την πρώτη κίνηση. Να μη σας πω και τη δεύτερη και την τρίτη.
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 13:58 ) *
Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Live............ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

έγραφα τα ζώδια μανατζεράκο μου....εδώ είμαι πάνταα!!!
έχω και μια κουβέντα στην Α2!!!
natty
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 11:59 ) *
χμ....κοίτα τι θα του βάλω εγώ τώρα να γελάσει...!!



ΚΑΙ ΤΗΣ LIVE ΤΑΥΡΑΚΙ

Όποιον δεν αντιλαμβάνεστε ότι υπάρχει δίπλα σας, αυτός είναι σίγουρα Ταύρος. Άτομο που δεν θα κουνηθεί από τη θέση του κάτω από την ομπρέλα, μιας και ο ήλιος είναι επικίνδυνος για την υγεία, και αν κάτσει στον ήλιο θα είναι τα 15 λεπτά που επιτρέπει το δελτίο ηλιοθεραπείας του υπουργείου υγείας. Δεν θα σας πλησιάσει ακόμα και αν καλείτε σε βοήθεια επειδή πνίγεστε. Πάρτε απόφαση ότι εσείς θα κάνετε την πρώτη κίνηση. Να μη σας πω και τη δεύτερη και την τρίτη.

Ψέματα Ψέματα 65.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 15:59 ) *
ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο τύραννος της πλαζ είναι ο τίτλος που του ταιριάζει. Είναι ο τύπος που δεν αφήνει τα παιδιά του να παίζουν με την άμμο γιατί λερώνονται, δεν τα αφήνει να παίζουν με τη θάλασσα γιατί βρέχονται και διάφορα άλλα ακατάληπτα. Θα βλέπεται παντού τρίχρονα να βγάζουν τα μπρατσάκια και ανοίγονται στα βαθιά. Όσο για τις συζύγους τους μην τους απευθύνετε το λόγο γιατί σίγουρα δεν σας ακούν. Όχι γιατί έχουν κάποιο πρόβλημα ακοής, αλλά γιατί έχουν εφοδιαστεί από νωρίς με ωτασπίδες. Πως αλλιώς να επιζήσουν από την γκρίνια;

να'μαι πάλιιιιιιι...
TSAKITSAN4
QUOTE(natty @ Jan 15 2008, 14:03 ) *
Ψέματα Ψέματα 65.gif

ωπ...σε πιάσαμε ..κι άλλο ταυράκι?????
για να σφυρίζεις εσύ πάει να πει ότι είναι αλήθεια!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 13:59 ) *
χμ....κοίτα τι θα του βάλω εγώ τώρα να γελάσει...!!

Τα ζώδια της παραλίας...

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΩΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΝΑΤΖΕΡΑΚΟ ΜΟΥ
σκάνε μύτη στην παραλία με την τεράστια ομπρέλα και το χρυσό μαγιό(γυναίκες) ή το άσπρο σλίπ(άντρες) και η πετσέτα τους είναι 2 στρέμματα.

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....(ΡΕΖΙΛΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ)
Είναι ο τύπος που θα κάνει φασαρία και θα παίζει επιδεικτικά ρακέτες δίπλα σας, πετώντας όλη την άμμο στα μάτια σας, νομίζοντας πως σας αρέσει κιόλας!!!

ΚΑΙ ΤΗΣ LIVE ΤΑΥΡΑΚΙ


Τα σχόλια μου...???
Εκει με τις πετσέτες, τις ομπρέλες...και τα υπόλοιπα συμπραγκάλα η αλήθεια είναι ότι θέλουμε μια παραλιά δικιά μας...άμα υπολογίσεις τσιγάρα περιοδικά ποτα βάλε και τη δίπλα παραλιά...

Για εσένα στο μόνο που συμφωνώ είναι το κομμάτι που εχω αφησει...ρακέτες καπως ετσι παιζεις..έδω τα λεει καλα!!

Για τον Αρχηγό μάλλο άκυρο το βρίσκω...αν και μια μανία με την άμμο στην πετσέτα νομίζω ότι υπάρχει αλλά μέχρι εκεί!

Τέλος των Ταυρων άκυρο...όλο??? που ξέρουμε έτσι είναι ή το αντίθετο???
TSAKITSAN4
Πώς φλερτάρουν οι γυναίκες των εξής ζωδίων;

ΔΙΚΟ ΜΟΥ

Ας το παραδεχθούμε - λατρεύει τα δώρα οποιαδήποτε στιγμή και για οποιαδήποτε αιτία. Η αποπλάνηση είναι μια τέχνη, και να αποπλανήσετε μια γυναίκα ...., μπορεί να είναι μια θαυμάσια εμπειρία, αν και κουραστική μερικές φορές! θα είναι επίσης τόσο γεμάτη από αξέχαστες στιγμές που κάθε κακή στιγμή θα σβήσει γρήγορα, και θα ξεχάσετε σχεδόν ότι υπήρξε


ΜΑΝΑΤΖΕΡΡΡ.....

Ίσως να εκτιμά πράγματα όπως ένα Βικτοριανό μενταγιόν, τα μαργαριτάρια της γιαγιάς σας, ένα ασημένιο πλαίσιο για φωτογραφία, ένα δυο ρομαντικά βιβλία, μια μηχανή για μακαρόνια. Είναι επίσης οι σκέψεις πίσω από τις πράξεις που μετράνε όταν έρχεται η στιγμή να γοητεύσετε μια γυναίκα .....??, γι αυτό αν είναι να περάσετε μόνο μια νύχτα πάθους, ξεχάστε το.
Αγάπη και σεξ πρέπει να συνυπάρχουν και όταν συνυπάρχουν είναι μαγεία


ΤΑΥΡΑΚΙΑ....
Ίσως να αναρωτηθείτε γιατί ασχολείστε, αλλά όταν ζηλέψει για τον χρόνο που αφιερώσατε σε κάποια παλιά σας αγάπη, όταν τα μάτια της λάμψουν βλέποντας σας με μια αγκαλιά με τα αγαπημένα της λουλούδια, όταν τελικά χάσει τις αναστολές της και φανερώσει πόσο θερμή και τρυφερή μπορεί να είναι - θα καταλάβετε ότι συναντήσατε κάποια που μπορεί να σας κάνει ευτυχισμένο με χιλιάδες διαφορετικούς τρόπους.'Oλα τα προηγούμενα κατορθώματα σας θα φαίνονται να είναι εκατομμύρια έτη φωτός μακριά.

αρχηγέ εσύ δεν έχεις έιναι για γυναίκες...και τιμωρία γιατί άργησες....!!!
εγώ κρατάω μούτρα...
G_7
QUOTE(sch @ Jan 15 2008, 14:09 ) *
να'μαι πάλιιιιιιι...


Μπα μπα...πως και μας θυμηθηκες??? Δεν εχεις τι να κανεις??? Εγω δε σου μιλαω να ξερεις σου κραταω μουτρα!!! Ολα ηταν ενα ψεμα...
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 16:12 ) *
Μπα μπα...πως και μας θυμηθηκες??? Δεν εχεις τι να κανεις??? Εγω δε σου μιλαω να ξερεις σου κραταω μουτρα!!! Ολα ηταν ενα ψεμα...

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 14:10 ) *
Τα σχόλια μου...???
Εκει με τις πετσέτες, τις ομπρέλες...και τα υπόλοιπα συμπραγκάλα η αλήθεια είναι ότι θέλουμε μια παραλιά δικιά μας...άμα υπολογίσεις τσιγάρα περιοδικά ποτα βάλε και τη δίπλα παραλιά...

Για εσένα στο μόνο που συμφωνώ είναι το κομμάτι που εχω αφησει...ρακέτες καπως ετσι παιζεις..έδω τα λεει καλα!!

Για τον Αρχηγό μάλλο άκυρο το βρίσκω...αν και μια μανία με την άμμο στην πετσέτα νομίζω ότι υπάρχει αλλά μέχρι εκεί!

Τέλος των Ταυρων άκυρο...όλο??? που ξέρουμε έτσι είναι ή το αντίθετο???

ρε τομάρι έτσι παίζω εγώ ρακέτες??
μόνο τα μπαλάκια σκάω στους άλλους τίποτα άλλο!!!
μμμ...δε χρησιμοποιώ αυτή την τέχνη για να την πέσω σε κάποιον...!!!οουστ..την ομπρελίτσα σου και σε άλλη παραλία παρακαλώ..επειδή εσύ δε ξέρεις να παίζεις ρακέτεσ!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχ
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 16:11 ) *
αρχηγέ εσύ δεν έχεις έιναι για γυναίκες...και τιμωρία γιατί άργησες....!!!
εγώ κρατάω μούτρα...

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 14:12 ) *
Μπα μπα...πως και μας θυμηθηκες??? Δεν εχεις τι να κανεις??? Εγω δε σου μιλαω να ξερεις σου κραταω μουτρα!!! Ολα ηταν ενα ψεμα...

και εγώ....το 33 πάλι καταλάθος...δε ξέρω γιατί μου βγαίνει λες να σημαίνει κάτι??
απαπαπαπαπα...αυτά είναι του σατανά τα πράγματα!!!
natty
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 12:09 ) *
ωπ...σε πιάσαμε ..κι άλλο ταυράκι?????
για να σφυρίζεις εσύ πάει να πει ότι είναι αλήθεια!!!

Για την ηλιοθεραπεια ναι αλλα για τα αλλα ΟΧΙ ΟΧΙ smiley.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 15 2008, 14:14 ) *
ρε τομάρι έτσι παίζω εγώ ρακέτες??
μόνο τα μπαλάκια σκάω στους άλλους τίποτα άλλο!!!
μμμ...δε χρησιμοποιώ αυτή την τέχνη για να την πέσω σε κάποιον...!!!οουστ..την ομπρελίτσα σου και σε άλλη παραλία παρακαλώ..επειδή εσύ δε ξέρεις να παίζεις ρακέτεσ!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχ


Να σου θυμήσω το καλοκαίρι που προσπαθούσαμε κανένα 2ωρο να βγάλουμε μια μπαλιά και πέταγες το ποαδαράκι μια δεξιά μια αριστερά σαν την πεταλουδίτσα??? Τι κάνεις κοριτσάκι μου???
Οσο για τα δωρα που γραφει το αλλο να ξερεις...οτι τα κοσμηματα της γιαγιας δεν τα θελω, οπως και τη μηχανη για τα μακαρονια...1 δε μου αρεσουν & 2 οπως ξερεις, ξερω φτιαχνω πολλα φαγητα ... τοστ αν θυμαμαι καλα και.......τοστ ναι θυμηθηκα!!!
Αρχηγε... sad.gif sad.gif sad.gif κι αλλα μουτρα!
TSAKITSAN4
QUOTE(natty @ Jan 15 2008, 14:18 ) *
Για την ηλιοθεραπεια ναι αλλα για τα αλλα ΟΧΙ ΟΧΙ smiley.gif

καλά καλά!!!εσύ ξέρεις καλύτερα!!

λοιπόν παιδάκιαμπουμπουκάκια σας αφήνω....φιλάκια πολλά πολλά μανατζεράκο μου υπομονή σε παρακαλώ!!!
αρχχηγέ....αντίο...αύριο να είσαι κάλύτερο παιδάκι σε παρακαλώ!!!
μπουμπού live...φιλιά!
γενικότερα φιλάκια σε όλους!!!
γειαααααααααα......
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 16:21 ) *
Αρχηγε... sad.gif sad.gif sad.gif κι αλλα μουτρα!

πόσα ακόμα?
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
καλό μεσημέρι, τσάκι και ας μου κρατάς μούτρα icon_wave.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 15 2008, 14:27 ) *
πόσα ακόμα?
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
καλό μεσημέρι, τσάκι και ας μου κρατάς μούτρα icon_wave.gif


Μα πόσες ώρες μας έχεις αφήσει μόνους & έρημους!!!

Live....γιατί μας παράτησες κ εσυ??? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 16:32 ) *
Μα πόσες ώρες μας έχεις αφήσει μόνους & έρημους!!!

Live....γιατί μας παράτησες κ εσυ??? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

είχα πρόβλημα με το γ@@@μένο ιντερνετ... sad.gif
η live πρέπει να τρώει γι'αυτό δεν είναι εδώ wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 15 2008, 14:36 ) *
είχα πρόβλημα με το γ@@@μένο ιντερνετ... sad.gif
η live πρέπει να τρώει γι'αυτό δεν είναι εδώ wink.gif


Εντάξει λοιπόν...περασμένα ξεχασμένα... smiley.gif
Βρήκα και δουλειά να κάνω...Φοβερο!!! wink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 16:41 ) *
Εντάξει λοιπόν...περασμένα ξεχασμένα... smiley.gif
Βρήκα και δουλειά να κάνω...Φοβερο!!! wink.gif

ουφ...ησύχασα τώρα biggrin.gif
τι δουλειά βρήκες να κάνεις?
Live strong
¨ηρθαααααααααα σας έλειψα; ειχα παει για φαι!!! γιαμμμμμ smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 16:44 ) *
¨ηρθαααααααααα σας έλειψα; ειχα παει για φαι!!! γιαμμμμμ smiley.gif smiley.gif

τι σαλάτα έφαγες?
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 15 2008, 14:44 ) *
¨ηρθαααααααααα σας έλειψα; ειχα παει για φαι!!! γιαμμμμμ smiley.gif smiley.gif


Αντε ρε Live... tongue.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 15 2008, 16:45 ) *
τι σαλάτα έφαγες?


απο everest
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 15 2008, 16:49 ) *
Αντε ρε Live... tongue.gif smiley.gif


6.gif 6.gif 6.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.