Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 13:24 ) *
Σε παρακαλώ να αφήσεις καταμέρος τις δηλώσεις...μην ξεχνάς καλή μου tsaki οτι στο τέλος του μήνα σε σταφανώνουμε...και εάν κάποιος διαβάσει τούτες τις δηλώσεις θα αρχίσει να τρέχει...θα σε αφήσει μοναχή και τι θα σε κάνουμε μετά...Εάν και ο δρόμος ο μοναχικός είναι αυτός που σου ταιριάζει...Τι γιαουρτάκι έχεις? (κάνει να το πείς΄ή είναι διαφήμιση??)

χαχαχαχαχαχα...έχεις δίκιο αγαπημένη..αν ζεν είχα και εσένανε να με συγκρατείς τι θα έκανα??
ελπίζω να μη το δει αυτό... απλά παρασύρθηκα για λίγο!!
ελπίζω να με καλύψεις..απλά αυτή η maimoy με παρασύρει σε ακολασίες και άσχημα πράματα που ο νους μου δε χωράει.....!!!!ούτε ο δικός σου!!!
ανυπομονώ καλή μου μάνατζερ να στεφανωθώ με το πλάσμα το συγκεκριμένο!!!
αν και λιγάκι προβ,ηματικό τι να το κάμω θα το φέρω στα μέτρα μου!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ.....
TSAKITSAN4
μικρό που είσαι σε έφαγε το ψυγείο??
κλειστηκες μέσα??
τι σου έκαναν???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 13:33 ) *
χαχαχαχαχαχα...έχεις δίκιο αγαπημένη..αν ζεν είχα και εσένανε να με συγκρατείς τι θα έκανα??
ελπίζω να μη το δει αυτό... απλά παρασύρθηκα για λίγο!!
ελπίζω να με καλύψεις..απλά αυτή η maimoy με παρασύρει σε ακολασίες και άσχημα πράματα που ο νους μου δε χωράει.....!!!!ούτε ο δικός σου!!!
ανυπομονώ καλή μου μάνατζερ να στεφανωθώ με το πλάσμα το συγκεκριμένο!!!
αν και λιγάκι προβ,ηματικό τι να το κάμω θα το φέρω στα μέτρα μου!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ.....


Και οι συμπεθέροι όλοι...
Μην το λες και προβληματικό...νομίζω ότι και αυτό έχει αρχίσει να βαδίζει σε δρόμους σωστούς...φωτινούς!!!

Καλέ που πήγε το μικρό...??? Είναι καλά ή έκσασε από τα φαϊ
basket4
To ψυγειο ειναι αδειο sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 13:37 ) *
Και οι συμπεθέροι όλοι...
Μην το λες και προβληματικό...νομίζω ότι και αυτό έχει αρχίσει να βαδίζει σε δρόμους σωστούς...φωτινούς!!!

Καλέ που πήγε το μικρό...??? Είναι καλά ή έκσασε από τα φαϊ


ναι εχεις δίκιο....νομίζω ότι από τότε που πήρε την απόφαση να με παντρευτεί...κάπως έβαλε μυαλό γιατί ξέρει ότι εγώ δε θέλω και πολύ!!
καλά κάνει ο καλός μου όμως...γιαυτό και εγώ αποφάσισα να ζήσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί του!!!
ααχ!!!!

ΜΙΚΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΘΕΣ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ??

ΞΕΡΕΙΣ...Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 13:50 ) *
To ψυγειο ειναι αδειο sad.gif


χαχχαχαχαχ...και τι έκανεσ τόση ώρα έψαχνεσ μπασ και βρεισ τίποτα?>>>
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 15:50 ) *
ΜΙΚΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΘΕΣ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ??

ΞΕΡΕΙΣ...Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

ειπα οτι το ψυγειο ειναι ΑΔΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

θα παραγγειλω κατι απο εξω.
μονη μου ειμαι σπιτι ετσι κ αλλιως sad.gif
sch
Χαίρε ω χαίρε, νέες και νέοι!!! icon_wave.gif
Ήμερα Τρίτη σήμερα, μια υπέροχη μέρα...
Τι κάνετε, πως είστε σήμερον τέκνα μου? wink.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 15:53 ) *
χαχχαχαχαχ...και τι έκανεσ τόση ώρα έψαχνεσ μπασ και βρεισ τίποτα?>>>


ναι αλλα δεν βρηκα sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 13:50 ) *
To ψυγειο ειναι αδειο sad.gif


Άδειο??? w00t.gif w00t.gif
Δεν τολμώ να το πιστέψω...ότι μας έχεις αφήσει τόση ώρα για ένα άδειο ψυγείο... ohmy.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 13:54 ) *
Χαίρε ω χαίρε, νέες και νέοι!!! icon_wave.gif
Ήμερα Τρίτη σήμερα, μια υπέροχη μέρα...
Τι κάνετε, πως είστε σήμερον τέκνα μου? wink.gif


Που είσαι αξιαγάπητε αρχηγέ...ποιός δρόμος σε πήρε από κοντά μας??
Είστε καλά στην υγεία σας??
smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 13:54 ) *
Χαίρε ω χαίρε, νέες και νέοι!!! icon_wave.gif
Ήμερα Τρίτη σήμερα, μια υπέροχη μέρα...
Τι κάνετε, πως είστε σήμερον τέκνα μου? wink.gif


η αναμονή μου να σε περιμένω με σκότωσε αρχηγέ με ισοπέδωσε...κατεδάφησε..!!!
αλλά η τύχη ήταν με το μέρος μας...γιατί σήμερα και μόνο για σήμερα οι πιθανότητες να μείνω μέχρι της 3 και...είναι μεγάλες!!αν και δεν αντέχω άλλο...διοτί οι μέρες που επεράσανε ήταν σκληρές γεμάτες με υποχρεώσεις!!!

καλως ήρθες αγαπητέ λοιπόν
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 13:54 ) *
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

ειπα οτι το ψυγειο ειναι ΑΔΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

θα παραγγειλω κατι απο εξω.
μονη μου ειμαι σπιτι ετσι κ αλλιως sad.gif


καλώς..πρόσεξε όμως τι θα πάρεις γιατί θα τολμήσω να σου πω με όλο το θάρρος που μου δίνεις να μη πάρεις φαγητό που δε πρέπει...να φας υγιεινά όμορφα και λαχταριστά..πλουσιοπάροχα αν θες!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 14:00 ) *
η αναμονή μου να σε περιμένω με σκότωσε αρχηγέ με ισοπέδωσε...κατεδάφησε..!!!
αλλά η τύχη ήταν με το μέρος μας...γιατί σήμερα και μόνο για σήμερα οι πιθανότητες να μείνω μέχρι της 3 και...είναι μεγάλες!!αν και δεν αντέχω άλλο...διοτί οι μέρες που επεράσανε ήταν σκληρές γεμάτες με υποχρεώσεις!!!

καλως ήρθες αγαπητέ λοιπόν


Μέχρι τις 3+...μα τι κακό σε βρήκε καλό μου πουλέν.... blink.gif blink.gif
Είμαι δίπλα σου να ξέρεις σε τούτες τις δύσκολες στιγμές...
Αδελφέ sch μήπως γνωρίσζεις που βρίσκεται και η live...την περιμένουμε με τη δύναμη του πνεύματος της (τις γνώσεις τις με λίγα λόγια ) να συζητήσουμε σχετικά με τον φονταμενταλισμό... blink.gif blink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 15:57 ) *
Που είσαι αξιαγάπητε αρχηγέ...ποιός δρόμος σε πήρε από κοντά μας??
Είστε καλά στην υγεία σας??
smiley.gif

αυτός ο δρομος που με πηρε μακρια σας χθες με έφερε ξανα πίσω σε σας σήμερα wink.gif
είμεθα μια χαραν στην υγεία μας...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 14:03 ) *
Μέχρι τις 3+...μα τι κακό σε βρήκε καλό μου πουλέν.... blink.gif blink.gif
Είμαι δίπλα σου να ξέρεις σε τούτες τις δύσκολες στιγμές...
Αδελφέ sch μήπως γνωρίσζεις που βρίσκεται και η live...την περιμένουμε με τη δύναμη του πνεύματος της (τις γνώσεις τις με λίγα λόγια ) να συζητήσουμε σχετικά με τον φονταμενταλισμό... blink.gif blink.gif


άστα καλό μου λουλουδάκι...τούτο το κακό με βρήκε σήμερα...!!!
όμως με τη πίστη όλα θα πάνε καλα...δεν έχω και 2 depon άκια να χτυπήσω ολίγον γιατί πονώ παντού!!!
σάμπως με βοηθήσει ο φονταμελισμός πως λέγεται ξέχασα καλή μου γλωσσομαθούσα φίλη μου...(με έπιασε..ξέρεις εσύ ....)
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 16:03 ) *
καλώς..πρόσεξε όμως τι θα πάρεις γιατί θα τολμήσω να σου πω με όλο το θάρρος που μου δίνεις να μη πάρεις φαγητό που δε πρέπει...να φας υγιεινά όμορφα και λαχταριστά..πλουσιοπάροχα αν θες!!!


αν παραγγειλω απο εξω θα ερθουν σε 3 τεταρτα και θα εχω πεθανει ηδη της πεινας
οντως σου εχω δωσει πολυ θαρρος tongue.gif

ποια ειναι τα φαγητα που δεν πρεπει να παρω??


icon_wave.gif γεια σου sch.τι κανεις? smile.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 16:03 ) *
Μέχρι τις 3+...μα τι κακό σε βρήκε καλό μου πουλέν.... blink.gif blink.gif
Είμαι δίπλα σου να ξέρεις σε τούτες τις δύσκολες στιγμές...
Αδελφέ sch μήπως γνωρίσζεις που βρίσκεται και η live...την περιμένουμε με τη δύναμη του πνεύματος της (τις γνώσεις τις με λίγα λόγια ) να συζητήσουμε σχετικά με τον φονταμενταλισμό... blink.gif blink.gif

διαλογίζεται τώρα και σε λίγο θα είναι κοντά μας για να μοιραστεί τις γνωσεις της (ως ανώτερο ον που είναι) μαζί μας...
αγαπημένη τσακι μου, όλα καλά θα πάνε και θα τελειώσεις σήμερα. Υπομονή και ο Θεός μαζί σου wink.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 14:09 ) *
αν παραγγειλω απο εξω θα ερθουν σε 3 τεταρτα και θα εχω πεθανει ηδη της πεινας
οντως σου εχω δωσει πολυ θαρρος tongue.gif

ποια ειναι τα φαγητα που δεν πρεπει να παρω??
icon_wave.gif γεια σου sch.τι κανεις? smile.gif


Ξέρεις τώρα...χόρτα, ψάρι, όσπρια και ό,τι άλλο μπορεί να είναι καλό για την υγεία σου...
Να στραφείς προς τα μακορόνια, τα σουβλάκια τις πατάτες...μακριά από τις σαλάτες...
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 14:09 ) *
αν παραγγειλω απο εξω θα ερθουν σε 3 τεταρτα και θα εχω πεθανει ηδη της πεινας
οντως σου εχω δωσει πολυ θαρρος tongue.gif

ποια ειναι τα φαγητα που δεν πρεπει να παρω??
icon_wave.gif γεια σου sch.τι κανεις? smile.gif

θα σε παρακαλέσω να αλλάξεις τον τόνο της φωνής σου και να μου μιλάς καλύτερα...τούτη η συμπεριφορά δεν αρμόζει στο δικό σου προφιλ!!!
νομίζω??

αγαπητέ αρχηγέ το μικρό νομίζω ότι ακολουθεί έναν άλλον δρομο και αυτό με ανησυχεί ταμάλα θα έλεγα...ποια είναι η γνώμη σας λοιπον??
θα το εκτιμούσα αν είχα την τιμή να την διαβάσω!!!
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 5 2008, 16:09 ) *
αν παραγγειλω απο εξω θα ερθουν σε 3 τεταρτα και θα εχω πεθανει ηδη της πεινας
οντως σου εχω δωσει πολυ θαρρος tongue.gif

ποια ειναι τα φαγητα που δεν πρεπει να παρω??
icon_wave.gif γεια σου sch.τι κανεις? smile.gif

καλησπέρα, τέκνον μου icon_wave.gif
"πενία τέχνας κατεργάζεται" που σημαίνει ότι όταν πεινάς τεχνάζεσαι διαφορα πραγματα για να την αντιμετωπίσεις...
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 16:12 ) *
Ξέρεις τώρα...χόρτα, ψάρι, όσπρια και ό,τι άλλο μπορεί να είναι καλό για την υγεία σου...
Να στραφείς προς τα μακορόνια, τα σουβλάκια τις πατάτες...μακριά από τις σαλάτες...


ααα...καταλαβα sad.gif

παω μεχρι το περιπτερο που ειναι απεναντι να παρω καμια 10αρια σοκολατες,πατατακια,ποπ κορν,σοκοφρετες κτλ κτλ και ερχομαι icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 16:13 ) *
θα σε παρακαλέσω να αλλάξεις τον τόνο της φωνής σου και να μου μιλάς καλύτερα...τούτη η συμπεριφορά δεν αρμόζει στο δικό σου προφιλ!!!
νομίζω??


ο τονος της φωνης μου ειναι κανονικος
μια χαρα σου μιλαω.μαλλον κατι θα παρεξηγησες wub.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 14:11 ) *
διαλογίζεται τώρα και σε λίγο θα είναι κοντά μας για να μοιραστεί τις γνωσεις της (ως ανώτερο ον που είναι) μαζί μας...
αγαπημένη τσακι μου, όλα καλά θα πάνε και θα τελειώσεις σήμερα. Υπομονή και ο Θεός μαζί σου wink.gif


περιμένω πως και πως....να έρθει η αγαπητή live και να μοιραστεί τις γνώσεις της μαζί μας!!

όσο για το αν θα πάνε όλα καλά λατρευτέ αρχηγέ ...δεν το γνωρίζω εγώ αυτό...μόνο ο Θεός!!!
καλός ή κακός!!
εγώ ακολουθώ το ένστικτό μου!!!!πάντα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 14:15 ) *
icon_wave.gif
"πενία τέχνας κατεργάζεται" που σημαίνει ότι όταν πεινάς τεχνάζεσαι διαφορα πραγματα για να την αντιμετωπίσεις...


χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μα δεν αντέχω άλλο....
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 16:17 ) *
περιμένω πως και πως....να έρθει η αγαπητή live και να μοιραστεί τις γνώσεις της μαζί μας!!

όσο για το αν θα πάνε όλα καλά λατρευτέ αρχηγέ ...δεν το γνωρίζω εγώ αυτό...μόνο ο Θεός!!!
καλός ή κακός!!
εγώ ακολουθώ το ένστικτό μου!!!!πάντα!!!

και καλά κάνεις και το ακολουθείς, αξιαγάπητη τσάκι wink.gif
να'χεις πίστη, αυτό μετράει...
Live strong
Αχ τι να σας πω παιδιά μου….είμαι κατάκοπη σήμερα…είναι πολύ δύσκολη μέρα η σημερινή…αφήστε που το πνεύμα μου είναι τόσο απασχολημένο και αισθάνομαι μια περίεργη θολούρα… είναι βλέπετε μία πολύ σημαντική ημέρα…Χτες εδόθη ένας χρησμός και σήμερα θα φανεί το αποτέλεσμα…
Λέτε να με πείραξαν τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησα; blink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 14:15 ) *
καλησπέρα, τέκνον μου icon_wave.gif
"πενία τέχνας κατεργάζεται" που σημαίνει ότι όταν πεινάς τεχνάζεσαι διαφορα πραγματα για να την αντιμετωπίσεις...


Ωωωωωωωωωω ... 77.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 16:20 ) *
Αχ τι να σας πω παιδιά μου….είμαι κατάκοπη σήμερα…είναι πολύ δύσκολη μέρα η σημερινή…αφήστε που το πνεύμα μου είναι τόσο απασχολημένο και αισθάνομαι μια περίεργη θολούρα… είναι βλέπετε μία πολύ σημαντική ημέρα…Χτες εδόθη ένας χρησμός και σήμερα θα φανεί το αποτέλεσμα…
Λέτε να με πείραξαν τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησα; blink.gif

Ω, μέγιστη live...ελπίζω ο χρησμός σου να βγεί αληθινός για να μην πάνε χαμένα τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησες. Δηλαδή δεν θα μπορέσεις να μοιραστείς τις πάμπολλες γνώσεις σου μαζί μας σήμερον?
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 14:20 ) *
Αχ τι να σας πω παιδιά μου….είμαι κατάκοπη σήμερα…είναι πολύ δύσκολη μέρα η σημερινή…αφήστε που το πνεύμα μου είναι τόσο απασχολημένο και αισθάνομαι μια περίεργη θολούρα… είναι βλέπετε μία πολύ σημαντική ημέρα…Χτες εδόθη ένας χρησμός και σήμερα θα φανεί το αποτέλεσμα…
Λέτε να με πείραξαν τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησα; blink.gif


είσαι απίστευτη...έχω πεθάνει στα γέλια!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ...ΟΛΟΙ
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΤΟΥΤΑ ΕΔΩ ΤΑ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΕΛΗ ...


Πόσα σου χρωστάω...

…Πλάσματα, όπως εσύ, δεν πρέπει να εξαφανισθούν, αγαπητέ μου φίλε. Εμείς οι υπόλοιποι έχουμε ανάγκη από ανθρώπους σαν κι εσένα. Πόσα σου χρωστάω: παραμυθία, κατανόηση, στήριγμα στη μοναξιά μου, νόημα στη ζωή μου. Αυτά τ’ απέκτησα χάρις σ’ εσένα…

...Μέσα από το παράδειγμα σου απέκτησα προπάντων την πνευματική δύναμη να εμπιστεύομαι την κρίση μου, ακόμα κι όταν οι άλλοι με εγκαταλείπουν – όχι βέβαια εσύ – και σαν κι εσένα βλέπω πια με εγκαρτέρηση όλες τις δυσκολίες που ίσως μου φέρουν τα μελλούμενα. Για όλα αυτά δέξου τις ταπεινές μου ευχαριστίες! Γνωρίζω ότι δεν με χρειάζεσαι όσο έχω ανάγκη εγώ εσένα όπως κι ξέρω ότι έχω μια σίγουρη θέση στη φιλοστοργία σου…

…Ο συλλογισμός ότι μας απασχολεί το ίδιο έργο με γεμίζει χαρά, περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη σκέψη. Βλέπω τον τρόπο, τον δρόμο δηλαδή της απλής Ιατρικής, που αγγίζεις το ιδανικό σου: την κατανόηση του ανθρώπου στις απλές φυσιολογικές του λειτουργίες. Ακριβώς έτσι κι εγώ τρέφω τον μυστικό καημό μου: να φθάσω μέσα από τον ίδιους δρόμους, στον αρχικό μου σκοπό, τη Φιλοσοφία…
G_7
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 14:20 ) *
Αχ τι να σας πω παιδιά μου….είμαι κατάκοπη σήμερα…είναι πολύ δύσκολη μέρα η σημερινή…αφήστε που το πνεύμα μου είναι τόσο απασχολημένο και αισθάνομαι μια περίεργη θολούρα… είναι βλέπετε μία πολύ σημαντική ημέρα…Χτες εδόθη ένας χρησμός και σήμερα θα φανεί το αποτέλεσμα…
Λέτε να με πείραξαν τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησα; blink.gif


Τα λόγια σου μου φανερώουν ταραχή...η σκέψη σου μοιάζει θολωμένη... πες μας τα φύλλα που τα βρήκες να τρέξουμε & εμείς!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 16:25 ) *
είσαι απίστευτη...έχω πεθάνει στα γέλια!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ...ΟΛΟΙ
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΤΟΥΤΑ ΕΔΩ ΤΑ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΕΛΗ ...
Πόσα σου χρωστάω...

…Πλάσματα, όπως εσύ, δεν πρέπει να εξαφανισθούν, αγαπητέ μου φίλε. Εμείς οι υπόλοιποι έχουμε ανάγκη από ανθρώπους σαν κι εσένα. Πόσα σου χρωστάω: παραμυθία, κατανόηση, στήριγμα στη μοναξιά μου, νόημα στη ζωή μου. Αυτά τ’ απέκτησα χάρις σ’ εσένα…

...Μέσα από το παράδειγμα σου απέκτησα προπάντων την πνευματική δύναμη να εμπιστεύομαι την κρίση μου, ακόμα κι όταν οι άλλοι με εγκαταλείπουν – όχι βέβαια εσύ – και σαν κι εσένα βλέπω πια με εγκαρτέρηση όλες τις δυσκολίες που ίσως μου φέρουν τα μελλούμενα. Για όλα αυτά δέξου τις ταπεινές μου ευχαριστίες! Γνωρίζω ότι δεν με χρειάζεσαι όσο έχω ανάγκη εγώ εσένα όπως κι ξέρω ότι έχω μια σίγουρη θέση στη φιλοστοργία σου…

…Ο συλλογισμός ότι μας απασχολεί το ίδιο έργο με γεμίζει χαρά, περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη σκέψη. Βλέπω τον τρόπο, τον δρόμο δηλαδή της απλής Ιατρικής, που αγγίζεις το ιδανικό σου: την κατανόηση του ανθρώπου στις απλές φυσιολογικές του λειτουργίες. Ακριβώς έτσι κι εγώ τρέφω τον μυστικό καημό μου: να φθάσω μέσα από τον ίδιους δρόμους, στον αρχικό μου σκοπό, τη Φιλοσοφία…

σε προσκυνώ εγώ το ταπεινό πλάσμα, τσάκι 77.gif 77.gif 77.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 16:26 ) *
Τα λόγια σου μου φανερώουν ταραχή...η σκέψη σου μοιάζει θολωμένη... πες μας τα φύλλα που τα βρήκες να τρέξουμε & εμείς!!

δε νομίζω ότι μπορούμε να βρούμε και εμείς τούτα τα φύλλα. Είναι για ανώτερα όντα, εκτός και αν θέλει να τα μοιραστεί μαζί μας η μέγιστη live...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 14:24 ) *
Ω, μέγιστη live...ελπίζω ο χρησμός σου να βγεί αληθινός για να μην πάνε χαμένα τα πολλά φύλλα δάφνης που εμάσησες. Δηλαδή δεν θα μπορέσεις να μοιραστείς τις πάμπολλες γνώσεις σου μαζί μας σήμερον?


αλήθεια αρχηγέ η μεγαλειότητα της ύψιστης με έχει αφήσει άφωνη..άραγες θα μπορέσω να της μοιάσω ποτέ μου??
θα καταφέρω να έρθω και εγώ κάποια στιγμή σε αυτή τη κατάστασή??
μαλλον θα πρεπει νασας αφήσω ήρθε ισχυρό προσωπικό που ρουφιανεύει.....γειααα
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 16:29 ) *
αλήθεια αρχηγέ η μεγαλειότητα της ύψιστης με έχει αφήσει άφωνη..άραγες θα μπορέσω να της μοιάσω ποτέ μου??
θα καταφέρω να έρθω και εγώ κάποια στιγμή σε αυτή τη κατάστασή??
μαλλον θα πρεπει νασας αφήσω ήρθε ισχυρό προσωπικό που ρουφιανεύει.....γειααα

να προσέχεις, τσάκι τις κυρίες/κυρίους με τις κουκούλες ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
σου εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια wink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 14:29 ) *
αλήθεια αρχηγέ η μεγαλειότητα της ύψιστης με έχει αφήσει άφωνη..άραγες θα μπορέσω να της μοιάσω ποτέ μου??
θα καταφέρω να έρθω και εγώ κάποια στιγμή σε αυτή τη κατάστασή??
μαλλον θα πρεπει νασας αφήσω ήρθε ισχυρό προσωπικό που ρουφιανεύει.....γειααα


Πάντου τελίκα υπάρχει ... αλλά να ξέρεις καλή μου τη ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο ΚΑΝΕΙΣ...
Νομίζω ότι για να φτάσει κάποιος εμάς το επίπεδο της αξιαγάπητης live θα πρέπει να έχει περάσει πρώτα από το μονοπάτι της αυτογνωσίας...Για να γίνεις κριτής καλός πρέπει πρώτα να μάθεις να κρίνεις τον εαυτό σου...η αυτογνωσία οδηγεί στη γνώση... blink.gif blink.gif
Τι είχε ο καφές??? blink.gif
Live strong
Αγαπητά μου παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη που έχετε για μένα, αλλά μην είστε υπερβολικοί! Είμαι απλά ένα ταπεινό ων, που τυγχάνει μερικές φορές να λέει κάποια πράγματα που αληθεύουν…άλλες φορές ευχάριστα άλλες δυσάρεστα!
Όσο για τα φύλλα δάφνης, μπορείς να τα βρεις παντού, το θέμα είναι πως θα τα χρησιμοποιήσεις…κι αυτό θέλει πολύ εξάσκηση…
Τίποτα όμως δεν γίνεται χωρίς σκληρή δουλειά, πείσμα, αγάπη και πάθος!!!!! wink.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 14:44 ) *
Αγαπητά μου παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη που έχετε για μένα, αλλά μην είστε υπερβολικοί! Είμαι απλά ένα ταπεινό ων, που τυγχάνει μερικές φορές να λέει κάποια πράγματα που αληθεύουν…άλλες φορές ευχάριστα άλλες δυσάρεστα!
Όσο για τα φύλλα δάφνης, μπορείς να τα βρεις παντού, το θέμα είναι πως θα τα χρησιμοποιήσεις…κι αυτό θέλει πολύ εξάσκηση…
Τίποτα όμως δεν γίνεται χωρίς σκληρή δουλειά, πείσμα, αγάπη και πάθος!!!!! wink.gif


Για ακόμα μια φορά θαυμάζω το λόγο σου...δουλεία, πείσμα, αγάπη και πάθος...Τα κρατάω και με αυτά ως αρχές θα προχωράω στο σταυροδρόμι που λένε ζωή...
sch
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 16:44 ) *
Αγαπητά μου παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη που έχετε για μένα, αλλά μην είστε υπερβολικοί! Είμαι απλά ένα ταπεινό ων, που τυγχάνει μερικές φορές να λέει κάποια πράγματα που αληθεύουν…άλλες φορές ευχάριστα άλλες δυσάρεστα!
Όσο για τα φύλλα δάφνης, μπορείς να τα βρεις παντού, το θέμα είναι πως θα τα χρησιμοποιήσεις…κι αυτό θέλει πολύ εξάσκηση…
Τίποτα όμως δεν γίνεται χωρίς σκληρή δουλειά, πείσμα, αγάπη και πάθος!!!!! wink.gif

ευχαριστούμε πολύ, τιτανομέγιστη live, που μας αφήνεις να τα χρησιμοποιήσουμε και θα ήθελα πολύ να μας μάθεις τα μυστικά του μασήματος... wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 14:44 ) *
Αγαπητά μου παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη που έχετε για μένα, αλλά μην είστε υπερβολικοί! Είμαι απλά ένα ταπεινό ων, που τυγχάνει μερικές φορές να λέει κάποια πράγματα που αληθεύουν…άλλες φορές ευχάριστα άλλες δυσάρεστα!
Όσο για τα φύλλα δάφνης, μπορείς να τα βρεις παντού, το θέμα είναι πως θα τα χρησιμοποιήσεις…κι αυτό θέλει πολύ εξάσκηση…
Τίποτα όμως δεν γίνεται χωρίς σκληρή δουλειά, πείσμα, αγάπη και πάθος!!!!! wink.gif


πως γίνεται κάθε φορά που σε ακούω η διαβάζω τον γραπτό σου λόγο να νιώθω ένα δεός!!!
μια απέραντη εκτίμηση προς το πρόσωπο σου???
αυτά τα φύλλα δάφνης θα ήθελα και εγώ να τα γευτώ...να μάθω τα μυστικά της εσωτερικής δύναμης και γαλήνης που διακατέχουν τον εσωτερικό σου κόσμο!!!

μπορώ....??έχω τούτη την δυνατότητα??
Live strong
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 16:51 ) *
Για ακόμα μια φορά θαυμάζω το λόγο σου...δουλεία, πείσμα, αγάπη και πάθος...Τα κρατάω και με αυτά ως αρχές θα προχωράω στο σταυροδρόμι που λένε ζωή...



Τελικά ένας ανατονισμός ( δουλειά – δουλεία) μπορεί ν αλλάξει ριζικά μια φράση-έκφραση…
Στη παρούσα φάση όμως ταιριάζει…
Κι όμως έτσι είναι….πρέπει να προσπαθούμε για τα θέλω μας, τα ιδανικά μας, τα πιστεύω μας…
Και πάνω απ όλα πρέπει να εμπιστευόμαστε τη κρίση μας…κάποια πράγματα δηλαδή πρέπει να τα βλέπουμε με τα μάτια της ψυχής μας και όχι με τη ψυχρή λογική…γιατί απλά τότε βλέπουμε μόνο την επιφάνεια και τίποτα παρα πάνω…
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 14:34 ) *
Πάντου τελίκα υπάρχει ... αλλά να ξέρεις καλή μου τη ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο ΚΑΝΕΙΣ...
Νομίζω ότι για να φτάσει κάποιος εμάς το επίπεδο της αξιαγάπητης live θα πρέπει να έχει περάσει πρώτα από το μονοπάτι της αυτογνωσίας...Για να γίνεις κριτής καλός πρέπει πρώτα να μάθεις να κρίνεις τον εαυτό σου...η αυτογνωσία οδηγεί στη γνώση... blink.gif blink.gif
Τι είχε ο καφές??? blink.gif

άστα να πάνε εντάξει έφυγε..όξω απεδώ ρουφ...!!!!!
αααχ....πως θα μπορούσα να ανέβω τα σκαλοπάτια που ανέβηκε η σεμνή Live ....,manager????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 17:04 ) *
άστα να πάνε εντάξει έφυγε..όξω απεδώ ρουφ...!!!!!
αααχ....πως θα μπορούσα να ανέβω τα σκαλοπάτια που ανέβηκε η σεμνή Live ....,manager????

πρέπει να ανέβεις πολλά σκαλοπάτια, αλλά θυμήσου τι σου είπα πριν...να έχεις πίστη και θα δεις ότι θα τα ανεβείς wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 15:02 ) *
Τελικά ένας ανατονισμός ( δουλειά – δουλεία) μπορεί ν αλλάξει ριζικά μια φράση-έκφραση…
Στη παρούσα φάση όμως ταιριάζει…
Κι όμως έτσι είναι….πρέπει να προσπαθούμε για τα θέλω μας, τα ιδανικά μας, τα πιστεύω μας…
Και πάνω απ όλα πρέπει να εμπιστευόμαστε τη κρίση μας…κάποια πράγματα δηλαδή πρέπει να τα βλέπουμε με τα μάτια της ψυχής μας και όχι με τη ψυχρή λογική…γιατί απλά τότε βλέπουμε μόνο την επιφάνεια και τίποτα παρα πάνω…


προσκυνώ την ταπεινότητα σου...και το χάρισμα σου με τούτο εδώ τον δικό μου ταπεινό και μικρό μου λόγο!!

"Στη βαθιά ρωγμή του χρόνου η ανάσα είναι γιορτή, περιπλανώμενο όνειρο
που αναζητά τη σκήτη του, ελευθέρια ποθητή και αγκαλιά πάνω στα σύννεφα"
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 5 2008, 15:08 ) *
πρέπει να ανέβεις πολλά σκαλοπάτια, αλλά θυμήσου τι σου είπα πριν...να έχεις πίστη και θα δεις ότι θα τα ανεβείς wink.gif


προσπαθώ...προσπαθώ αρχηγέ μου...να αγγίξω την τελειότητα της!!!!

Να νομίζουμε. Να νομίζουμε πάση θυσία. Αλλιώς δεν μας αγάπησε κανείς...

Τι άλλο θέλω πλέον;
Εζήτησα ν’ αγαπήσω κι’ αγάπησα, τι άλλο θέλω πλέον; όλα όσα κάνω είναι αγιασμένα από την αγάπη μου, δεν είμαι καθόλου το αδύνατο πλάσμα που ζητά στήριγμα στην αγάπη σου, είμαι η ψυχή που υπομένει ανίκητη ένα μαρτύριο...
G_7
QUOTE(Live strong @ Feb 5 2008, 15:02 ) *
Τελικά ένας ανατονισμός ( δουλειά – δουλεία) μπορεί ν αλλάξει ριζικά μια φράση-έκφραση…
Στη παρούσα φάση όμως ταιριάζει…
Κι όμως έτσι είναι….πρέπει να προσπαθούμε για τα θέλω μας, τα ιδανικά μας, τα πιστεύω μας…
Και πάνω απ όλα πρέπει να εμπιστευόμαστε τη κρίση μας…κάποια πράγματα δηλαδή πρέπει να τα βλέπουμε με τα μάτια της ψυχής μας και όχι με τη ψυχρή λογική…γιατί απλά τότε βλέπουμε μόνο την επιφάνεια και τίποτα παρα πάνω…


Δουλειά λοιπόν...
Παν μετρον αριστον...μόνο τα μάτια της ψυχής μπορούν να σου δείξουν στο κάτι παραπάνω αλλά εάν κάποιος βλέπει μόνο με τα μάτια της ψυχής μπορεί να πέσει στην πρώτη λακούβα που θα βρεθεί μπροστά του γιατί θα είναι δύσκολο να καταλάβει την ύπαρξη της...τι είπα δεν κατάλαβα...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 5 2008, 15:12 ) *
Δουλειά λοιπόν...
Παν μετρον αριστον...μόνο τα μάτια της ψυχής μπορούν να σου δείξουν στο κάτι παραπάνω αλλά εάν κάποιος βλέπει μόνο με τα μάτια της ψυχής μπορεί να πέσει στην πρώτη λακούβα που θα βρεθεί μπροστά του γιατί θα είναι δύσκολο να καταλάβει την ύπαρξη της...τι είπα δεν κατάλαβα...

καλα΄τα λες...αλλά έτσι θα μάθεις να είσαι δυνατή και να προχωράς στη ζωή..πέφτοντας σε λακούβες μαθαίνει να συνεχίζεις...νιώθεις...αντιλαμβανεσαι!!!
μακρυά η ανία από μας.....μακρυά...η μονοτονία και το "μέσα"!!

Του χθές η επιθυμία...του σήμερα η πραγματικότητα...
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 17:08 ) *
προσκυνώ την ταπεινότητα σου...και το χάρισμα σου με τούτο εδώ τον δικό μου ταπεινό και μικρό μου λόγο!!

"Στη βαθιά ρωγμή του χρόνου η ανάσα είναι γιορτή, περιπλανώμενο όνειρο
που αναζητά τη σκήτη του, ελευθέρια ποθητή και αγκαλιά πάνω στα σύννεφα"


Κι εγώ θα σου αφιερώσω αυτό...

"Άσκοπα λόγια χωρίς νόημα, πράξεις απύθμενες στο άβατο των παραισθήσεων.
Χρησμοί για ένα αόρατο μαντείο…άναρθρες κραυγές κι ένα μεγάλο γιατί…"
TSAKITSAN4
Και μου λες να πάψω να ζω στον κόσμο μου...

Κι όμως...

συνειδητή απόφαση είναι...

ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ...

Ο Κόσμος Ο Δικός Μου ...

Με υλικά της Ψυχή Μου

χτισμένος...

Με τ' "ακριβά" μου όνειρα

με το δικό μου τίμημα πληρωμένα ...

Πλεύσεις στη δική μου θάλασσα

με το καράβι μου

που στ' αμπάρια του φόρτωσα

μέρες της σκουριάς

κι οξειδωμένες μνήμες...

Στα πανιά του ύφανα νότες

με κλωστές μετεωριτών

να ελευθερώνει ο άνεμος

αγαπημένες μουσικές ...

Γλάροι γαλάζιοι

και δελφίνια που γελάνε ...

Γοργόνες που ψιθυρίζουν

παραμυθένια αινίγματα

για βλέμμα αλμύρας

και ταξίδι αγάπης...

Ένας φάρος στην άκρη του κόσμου

που αχνοφέγγει θαμπά

το λιμάνι...



Μην γελαστείς... δεν στέρεψα...
Καρφώνω το διαβήτη....

Κλείνω τους κύκλους....

Έξοδος από τον εγκλωβισμό

του κέντρου τους....

Διεκδικώ πορεία "εκτός"

του εγωϊσμού και της συνήθειας....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 5 2008, 15:18 ) *
καλα΄τα λες...αλλά έτσι θα μάθεις να είσαι δυνατή και να προχωράς στη ζωή..πέφτοντας σε λακούβες μαθαίνει να συνεχίζεις...νιώθεις...αντιλαμβανεσαι!!!
μακρυά η ανία από μας.....μακρυά...η μονοτονία και το "μέσα"!!

Του χθές η επιθυμία...του σήμερα η πραγματικότητα...


Καλά τα λέω αλλά δεν τ'ακούω...
Μακρυά η ανία από εμάς ... του χθές η επιθυμία...του σήμερα η ραγματικότητα...το αύριο για εμάς είναι το σήμερα!!!

Live... 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.