Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 16:18 ) *
υπαρχει δηλαδη περιπτωση να εχει χαθει???????????????????????????????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


Να εχει μπερδευτει ναι...να εχει χαθει οχι...αλλα σε ενα σπιτι γεματο βιντεοκασσετες ειναι σα να ψαχνεις στο πουθενα!!! cool.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 18:24 ) *
Να εχει μπερδευτει ναι...να εχει χαθει οχι...αλλα σε ενα σπιτι γεματο βιντεοκασσετες ειναι σα να ψαχνεις στο πουθενα!!! cool.gif

οχι ρε γαμωτο...
απογοητευτηκα τωρα,χαθηκε κ η παραμικρη μου ελπιδα sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 16:25 ) *
οχι ρε γαμωτο...
απογοητευτηκα τωρα,χαθηκε κ η παραμικρη μου ελπιδα sad.gif


Οχι οχι υπαρχει ακομα ελπιδα...αρκει να βρει το κουραγιο η tsaki να βρει τη δύναμη να ψάξει...όμως όπως κάθε άνθρωπος που ενδιαφέρεται μόνο για το πνέυμα του είναι πόλυ δύσκολο να μπεί σε μια διαδικασία που θέλει σωματικό κόπο...??? blink.gif blink.gif ???
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 18:30 ) *
Οχι οχι υπαρχει ακομα ελπιδα...αρκει να βρει το κουραγιο η tsaki να βρει τη δύναμη να ψάξει...όμως όπως κάθε άνθρωπος που ενδιαφέρεται μόνο για το πνέυμα του είναι πόλυ δύσκολο να μπεί σε μια διαδικασία που θέλει σωματικό κόπο...??? blink.gif blink.gif ???

α,καταλαβα,
εχε γεια νηπιακη ζωη...

σιγα μην κουνησει το χοντρο της ,,,εμμμ...λαθος,το αδυνατο της σωμα για να ψαξει

οποτε,πανε οι ελπιδες μου.
με αποτελειωσες τωρα sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 16:35 ) *
α,καταλαβα,
εχε γεια νηπιακη ζωη...

σιγα μην κουνησει το χοντρο της ,,,εμμμ...λαθος,το αδυνατο της σωμα για να ψαξει

οποτε,πανε οι ελπιδες μου.
με αποτελειωσες τωρα sad.gif

Μωρε μην της λες τετοια ολη την ωρα...θα την καταντησεις κομπλεξικη και να δω μετα τι θα την κανουμε???
shot.gif shot.gif
Θα δεις αμα της φερθεις καλα...με αγαπη, στοργη και προδρεμ...θα γίνει χιλια κομματια αλλα θα τη βρει!!!
Το προδερμ μην ξεχασεις αυτο ειναι που κανει τη διαφορα!! w00t.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 18:40 ) *
Μωρε μην της λες τετοια ολη την ωρα...θα την καταντησεις κομπλεξικη και να δω μετα τι θα την κανουμε???
shot.gif shot.gif
Θα δεις αμα της φερθεις καλα...με αγαπη, στοργη και προδρεμ...θα γίνει χιλια κομματια αλλα θα τη βρει!!!
Το προδερμ μην ξεχασεις αυτο ειναι που κανει τη διαφορα!! w00t.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

πλακα της κανω ρε συ......
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

καλα,θα της παρω καμια 10αρια προδερμ να στην ηρεμησω
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 16:43 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

πλακα της κανω ρε συ......
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

καλα,θα της παρω καμια 10αρια προδερμ να στην ηρεμησω


smiley.gif smiley.gif smiley.gif είπαμε πουλάκι μου και με ενα θα κανει τη δουλεια της!!!
Λοιπόν θα σε αφήσω και εγώ τώρα...πάω λίγο να ξεκουραστώ...γιατί πολύ δούλεψα πάλι σήμερα (καλέ να δεις θα πάθω τίποτα μια μέρα!!!)
Φιλάκια icon_wave.gif ... να προσέχεις...και μην ξεχνάς ποτέ τις βιταμίνες σου!!! w00t.gif w00t.gif
wink.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 18:49 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif είπαμε πουλάκι μου και με ενα θα κανει τη δουλεια της!!!
Λοιπόν θα σε αφήσω και εγώ τώρα...πάω λίγο να ξεκουραστώ...γιατί πολύ δούλεψα πάλι σήμερα (καλέ να δεις θα πάθω τίποτα μια μέρα!!!)
Φιλάκια icon_wave.gif ... να προσέχεις...και μην ξεχνάς ποτέ τις βιταμίνες σου!!! w00t.gif w00t.gif
wink.gif


ενταξει λατρεμενη αδερφη
δεν τις ξεχναω
καλη ξεκουραση κ καλο μεσημερι

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
basket4
καλημεραααααααααα
καλημεααααααααααα

τι κανετε αδερφια?????
πουσ ειστε ολοι??
ακομα κοιμαστε? ohmy.gif
ντροπηηηηηηηηηηηηη tongue.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 10:14 ) *
καλημεραααααααααα
καλημεααααααααααα

τι κανετε αδερφια?????
πουσ ειστε ολοι??
ακομα κοιμαστε? ohmy.gif
ντροπηηηηηηηηηηηηη tongue.gif


Καλημέρα...αδέλφι μικρό...!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
Δουλειές μικρό ... δουλειές μας κράτησαν μακριά σου...!!!
Τα άλλα παιδάκια που να είναι???????
Tsaki??????Sch???????
Live?????(αντε τα καφέλια μέσα σήμερα smiley.gif )
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 12:47 ) *
Καλημέρα...αδέλφι μικρό...!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
Δουλειές μικρό ... δουλειές μας κράτησαν μακριά σου...!!!
Τα άλλα παιδάκια που να είναι???????
Tsaki??????Sch???????
Live?????(αντε τα καφέλια μέσα σήμερα smiley.gif )


και ειπα μηπως με ξεχασατε και αρχισω παλι τα παραπονα και να κλαιω sad.gif
πηρα κ μια μεγαλη αποφαση.να μην κρατησω σημερα μουτρα στην τσακι..

εχω ξυπνησει με ΦΟΒΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΕΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
ολα καλα...ολα ωραια...
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 10:50 ) *
και ειπα μηπως με ξεχασατε και αρχισω παλι τα παραπονα και να κλαιω sad.gif
πηρα κ μια μεγαλη αποφαση.να μην κρατησω σημερα μουτρα στην τσακι..

εχω ξυπνησει με ΦΟΒΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΕΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
ολα καλα...ολα ωραια...
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Πολύ ευχάριστο να υπάρχει ένας άνθρωπος με πολλά κέφια ανάμεσα μας...εγώ κουτουλάω για ακόμα μια φορά...μια ταινία πήγα να δω και ξημερώθηκα!!! Δεν είναι κατάσταση αυτή...Από τότε που ο μέντορας μας μας άφησε μόνους έχω χάσει το δρόμο μου...Σας το λέω αλλά δε με ακούτε...?
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 12:59 ) *
Πολύ ευχάριστο να υπάρχει ένας άνθρωπος με πολλά κέφια ανάμεσα μας...εγώ κουτουλάω για ακόμα μια φορά...μια ταινία πήγα να δω και ξημερώθηκα!!! Δεν είναι κατάσταση αυτή...Από τότε που ο μέντορας μας μας άφησε μόνους έχω χάσει το δρόμο μου...Σας το λέω αλλά δε με ακούτε...?


ποιος ειναι ο μεντορας μας???????
ποια ταινια ειδες λαυτρεμενη αδερφη?
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 11:01 ) *
ποιος ειναι ο μεντορας μας???????
ποια ταινια ειδες λαυτρεμενη αδερφη?


Η live...ρε ανθρωπάκι...
Το Μόλις Χώρισα...Πολύ γέλιο... tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
ΚΑΛΗΜΕΡΑ πιτσουνάκια τι κάνετε???
μήπως αναζητάτε κάτι που μου ανήκει αλλά τώρα το έχει άλλος??
κάτι από την παιδική μου ηλικία???
χμ...... blink.gif blink.gif

λοιπόν τι λεει?
είναι το κρύο τσουχτερό...και εγώ να ζήσω δε μπορώ!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 11:18 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ πιτσουνάκια τι κάνετε???
μήπως αναζητάτε κάτι που μου ανήκει αλλά τώρα το έχει άλλος??
κάτι από την παιδική μου ηλικία???
χμ...... blink.gif blink.gif

λοιπόν τι λεει?
είναι το κρύο τσουχτερό...και εγώ να ζήσω δε μπορώ!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Η μικρή ψάχνει σαν τρελή κάτι που σου ανήκει αλλά τώρα το έχει άλλος...το έχει???Εγω πάντως πιστεύω ότι το έχει δεν χάνει τέτοιες δημιουργίες...
Αυτό που έχουν μπεί τα post από 3-4 φορές πολύ ωραίο είναι ε???
Άντε να κάνουμε και κανένα delete...
Τι κάνεις εσύ πουλέν μου...
G_7
Άσχετο αλλά καλό...tsaki διάβασε...

Ποιος είπε ότι οι τοίχοι πρέπει να είναι σε απαλά χρώματα? Βάψτε τους κόκκινους! Κίτρινους! Πορτοκαλί ! Ποιος είπε ότι ο άλλος θα παρεξηγηθεί αν πάρετε το αυτοκίνητο και πάτε να τον βρείτε απροειδοποίητα? Κάντε και διακόσια χιλιόμετρα αν χρειαστεί! Κάψτε βενζίνη για τις πιθανότητες σας να βρείτε την ευτυχία…

Μα μην υποτάσσεστε στο μέτριο, στο δήθεν, στην απατηλή ευγένεια…

live Life to full !
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 13:05 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ πιτσουνάκια τι κάνετε???
μήπως αναζητάτε κάτι που μου ανήκει αλλά τώρα το έχει άλλος??
κάτι από την παιδική μου ηλικία???
χμ...... blink.gif blink.gif


καλημερα τσακι...
ναι το αναζηταω εγω...μπορω να το δω????/
ε????/
σε παρακαλωωωωωωωωωω



g7,τα εσβησα εγω τα ποστ.
εγω θελω να δω το καινουριο με τον τζονυ Ντεπ που ειναι κουρεας smiley.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 11:30 ) *
καλημερα τσακι...
ναι το αναζηταω εγω...μπορω να το δω????/
ε????/
σε παρακαλωωωωωωωωωω
g7,τα εσβησα εγω τα ποστ.
εγω θελω να δω το καινουριο με τον τζονυ Ντεπ που ειναι κουρεας smiley.gif


Μιούζικαλ είναι να ξέρεις... & όλοι οι διάλογοι τραγουδιστοί...Άλλα ο Τζόνυ ένας μικρός θεός...
Και αυτό να πας να δεις εάν θες να γελάσεις...Ελληνικό αλλά γρήγορο και καλό...
Ποιός είμαι ο Τιμογιαννάκης...??? blink.gif blink.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 13:33 ) *
Μιούζικαλ είναι να ξέρεις... & όλοι οι διάλογοι τραγουδιστοί...Άλλα ο Τζόνυ ένας μικρός θεός...
Και αυτό να πας να δεις εάν θες να γελάσεις...Ελληνικό αλλά γρήγορο και καλό...
Ποιός είμαι ο Τιμογιαννάκης...??? blink.gif blink.gif


ποιος ειναι αυτος?δεν καταλαβα?

η τσακι εφυγε???
μας αφησε?????????? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 11:38 ) *
ποιος ειναι αυτος?δεν καταλαβα?

η τσακι εφυγε???
μας αφησε?????????? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


Δουλειά θα έχει τον τελευταίο καιρό όλο το κουράζουν το παιδί μας.... sad.gif sad.gif sad.gif
Ντα ντα θα τους κάνουμε όλους...αλλά λογικά αύριο δεν θα δουλεύει... blink.gif blink.gif blink.gif
Ένας κριτικός κινηματογράφου είναι...ντοινγκ... tongue.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 13:41 ) *
Δουλειά θα έχει τον τελευταίο καιρό όλο το κουράζουν το παιδί μας.... sad.gif sad.gif sad.gif
Ντα ντα θα τους κάνουμε όλους...αλλά λογικά αύριο δεν θα δουλεύει... blink.gif blink.gif blink.gif
Ένας κριτικός κινηματογράφου είναι...ντοινγκ... tongue.gif

αστην να δουλεψει...
καλο της κανει tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
θα μου πεις,στην ηλικια της επρεπε να ειχε βγει στη συνταξη...αλλα εδω που ζουμε τι να κανει η καημενουλα.

και γιατι τον ανεφερες αυτον τον κριτικο???? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 11:43 ) *
αστην να δουλεψει...
καλο της κανει tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
θα μου πεις,στην ηλικια της επρεπε να ειχε βγει στη συνταξη...αλλα εδω που ζουμε τι να κανει η καημενουλα.

και γιατι τον ανεφερες αυτον τον κριτικο???? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


Για το σχόλιο στην ταινία μήπως?? blink.gif blink.gif
Live strong
καλημέρα στη παρέα! icon_wave.gif Σας έλειψα; rolleyes.gif είχα άδεια Παρασκευή και Δευτέρα και όπως καταλαβαίνετε σήμερα με περίμεναν αρκετά πραγματάκια! καλά μου είστε; smile.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 13:51 ) *
Για το σχόλιο στην ταινία μήπως?? blink.gif blink.gif

τι σχολιο εκανε αυτος? blink.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Feb 12 2008, 11:56 ) *
καλημέρα στη παρέα! icon_wave.gif Σας έλειψα; rolleyes.gif είχα άδεια Παρασκευή και Δευτέρα και όπως καταλαβαίνετε σήμερα με περίμεναν αρκετά πραγματάκια! καλά μου είστε; smile.gif


icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Επιτέλους....πολύ μας έλειψες να ξέρεις!!! sad.gif
Ελπίζω να ξεκουράστηκες λιγουλάκι... smile.gif
Καλά σου είμαστε, αλλά αυτός ο κειρός εμένα με έχει ρίξει σε λιθαργο να ξέρεις...Απαπα να έρθει το καλοκαίρι....λίγη ζωή!!! banana.gif banana.gif banana.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 14:00 ) *
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Επιτέλους....πολύ μας έλειψες να ξέρεις!!! sad.gif
Ελπίζω να ξεκουράστηκες λιγουλάκι... smile.gif
Καλά σου είμαστε, αλλά αυτός ο κειρός εμένα με έχει ρίξει σε λιθαργο να ξέρεις...Απαπα να έρθει το καλοκαίρι....λίγη ζωή!!! banana.gif banana.gif banana.gif


βασικά η άδεια ήταν αναγκαστική για να κάνω κάποια πράγματα, δεν είχα χρόνο για ξεκούραση αλλά τέλος πάντων... rolleyes.gif
κι εμένα μ εχει τσακισει αυτός ο καιρός, κι από ότι ακούω πάμε για χειρότερα τις επόμενες μέρες.... 68.gif sad.gif
TSAKITSAN4
καλημέρα καλημέρα άργησα και αυτη τη μέρα είχα πρόβλημα μεγάλο το έλυσα και θα την βγάλω!!!

τι κάνουμε!!!
ήρθε επιτέλους από το μεγάλο ταξίδι η αγαπημένη Live????
πως ήτανε???

θέλει κανείς κάτι από μένα μήπως???εεεε???εεεε???
μανατζεράκο μου καλούλι μου τι κάνεις??/
πως ήτανε χθές????εεεε????
sch
καλημέρα και απο μένα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνει η φανταστική παρεούλα? wink.gif
βλέπω σήμερα είμαστε πλήρεις biggrin.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 14:06 ) *
θέλει κανείς κάτι από μένα μήπως???εεεε???εεεε???


ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω θελωωωωωωωωωω
ελαααααααααααααααααααααααααααααααα

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
basket4
QUOTE(sch @ Feb 12 2008, 14:10 ) *
καλημέρα και απο μένα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνει η φανταστική παρεούλα? wink.gif
βλέπω σήμερα είμαστε πλήρεις biggrin.gif


καλημερα schhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
σημερα ειμαστε ολη η παρεα...
ολο το ΗΙ5... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 14:06 ) *
καλημέρα καλημέρα άργησα και αυτη τη μέρα είχα πρόβλημα μεγάλο το έλυσα και θα την βγάλω!!!

τι κάνουμε!!!
ήρθε επιτέλους από το μεγάλο ταξίδι η αγαπημένη Live????
πως ήτανε???

θέλει κανείς κάτι από μένα μήπως???εεεε???εεεε???
μανατζεράκο μου καλούλι μου τι κάνεις??/
πως ήτανε χθές????εεεε????


ναι ειδες; πολύ μεγαλο ταξίδι...τώρα όμως γύρισα! biggrin.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 12:11 ) *
ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω θελωωωωωωωωωω
ελαααααααααααααααααααααααααααααααα

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



τι θες μικρούλι???χμ.....να ακούσω
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 14:17 ) *
τι θες μικρούλι???χμ.....να ακούσω


κατι απο τη νηπιακη σου ζωηηηηηηηηηηηηηηηηηη
που σου ανηκει αλλα δνε το εχεις εσυ wink.gif w00t.gif rolleyes.gif tongue.gif biggrin.gif smile.gif smiley.gif cool.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 12:21 ) *
κατι απο τη νηπιακη σου ζωηηηηηηηηηηηηηηηηηη
που σου ανηκει αλλα δνε το εχεις εσυ wink.gif w00t.gif rolleyes.gif tongue.gif biggrin.gif smile.gif smiley.gif cool.gif


ααααχ...τι μου το θύμησες τώρα!!!!
άραγε θα υπάρχει??????θα πεθάνω αν χαθεί!!!
καλά θα δούμε κάτσε να το βρω π΄ρώτα και μετά θα κάνουμε βραδυά ασπρόμαυρου σινεμά1!!!

ΜΑΝΑΤΖΕΡ..ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????????εεεεεεεεεεε
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 14:31 ) *
ααααχ...τι μου το θύμησες τώρα!!!!
άραγε θα υπάρχει??????θα πεθάνω αν χαθεί!!!
καλά θα δούμε κάτσε να το βρω π΄ρώτα και μετά θα κάνουμε βραδυά ασπρόμαυρου σινεμά1!!!


ελααααααααααααα ρεεεεεεεεεεεεε
να το βρειςςςςςςςςςςςςς
δεν ειναι σωστο να στερεις απο εμας,τα αγαπημενα σου αδερφια αυτη την τιμη κ τη χαρα

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 12:06 ) *
καλημέρα καλημέρα άργησα και αυτη τη μέρα είχα πρόβλημα μεγάλο το έλυσα και θα την βγάλω!!!

τι κάνουμε!!!
ήρθε επιτέλους από το μεγάλο ταξίδι η αγαπημένη Live????
πως ήτανε???

θέλει κανείς κάτι από μένα μήπως???εεεε???εεεε???
μανατζεράκο μου καλούλι μου τι κάνεις??/
πως ήτανε χθές????εεεε????


Καλημέρα αργηχε....!!! Όλα καλά...και εσυ πρωινός πρωινός... tongue.gif tongue.gif
Live...να τώρα ΄πίκρα πολύ μέσα στην καρδιά...μα αναγκαστική άδεια...να μην ξεκουραστεις??? sad.gif sad.gif
Tsaki...καλό μου παιδί...εχθές χαμός...είχε πολύ κόσμο...βέβαια κάτσαμε στην καλύτερη αίθουσα τους είχαμε όλους μπρος πίσω δεξιά (αριστερά όχι γιατί ήταν τοίχος) ohmy.gif ohmy.gif Έχω να σου πω ουουουουου....Και η ταινία καλή εγώ δηλαδή τη βλέπω ξανά χαλαρά...σου φτιάχνει το κέφι...
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 14:34 ) *
Καλημέρα αργηχε....!!! Όλα καλά...και εσυ πρωινός πρωινός... tongue.gif tongue.gif

ναι, είδες πολύυυυυυυυυυ πρωινός tongue.gif tongue.gif tongue.gif
τι κάνεις? όλα καλά?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 12:34 ) *
Καλημέρα αργηχε....!!! Όλα καλά...και εσυ πρωινός πρωινός... tongue.gif tongue.gif
Live...να τώρα ΄πίκρα πολύ μέσα στην καρδιά...μα αναγκαστική άδεια...να μην ξεκουραστεις??? sad.gif sad.gif
Tsaki...καλό μου παιδί...εχθές χαμός...είχε πολύ κόσμο...βέβαια κάτσαμε στην καλύτερη αίθουσα τους είχαμε όλους μπρος πίσω δεξιά (αριστερά όχι γιατί ήταν τοίχος) ohmy.gif ohmy.gif Έχω να σου πω ουουουουου....Και η ταινία καλή εγώ δηλαδή τη βλέπω ξανά χαλαρά...σου φτιάχνει το κέφι...


μπράβο καλή μου μάνατζερ..πολύ χαίρομαι λοιπόν γιοα σένα και για τις κοσμικές σου συναντήσεις αλλά να σε ρωτήσω κάτι ??αυτά δεν είναι καλά πράγματα και πράγματα του Θεού...πως ξέφυγες έτσι??
και χθες που σε είδα λιγάκι σαν σατανάκι μου φάνηκες!!!γιαυτό τρόμαξα και έφυγα άρων άρων...!!!χαχαχα

τι θα κάνουμε με το μικρό που θέλει την κασέτα??????
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 14:41 ) *
μπράβο καλή μου μάνατζερ..πολύ χαίρομαι λοιπόν γιοα σένα και για τις κοσμικές σου συναντήσεις αλλά να σε ρωτήσω κάτι ??αυτά δεν είναι καλά πράγματα και πράγματα του Θεού...πως ξέφυγες έτσι??
και χθες που σε είδα λιγάκι σαν σατανάκι μου φάνηκες!!!γιαυτό τρόμαξα και έφυγα άρων άρων...!!!χαχαχα

τι θα κάνουμε με το μικρό που θέλει την κασέτα??????


χαχαχαχαχαχα...τι σου λεει ρε G7??
αν ειναι δυνατον tongue.gif χαχαχχαχαχα
σατανακι η λατρεμενη αδερφη μας???


τι τι θα κανεις?θα τη βρεις κ θα μου τη δωσεις smiley.gif '
ε???φανταστικη τσακι????????? tongue.gif rolleyes.gif w00t.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 12 2008, 12:37 ) *
ναι, είδες πολύυυυυυυυυυ πρωινός tongue.gif tongue.gif tongue.gif
τι κάνεις? όλα καλά?


Όλα καλά κ όλα ωραία...Εσυ?
Live strong
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 14:34 ) *
Καλημέρα αργηχε....!!! Όλα καλά...και εσυ πρωινός πρωινός... tongue.gif tongue.gif
Live...να τώρα ΄πίκρα πολύ μέσα στην καρδιά...μα αναγκαστική άδεια...να μην ξεκουραστεις??? sad.gif sad.gif
Tsaki...καλό μου παιδί...εχθές χαμός...είχε πολύ κόσμο...βέβαια κάτσαμε στην καλύτερη αίθουσα τους είχαμε όλους μπρος πίσω δεξιά (αριστερά όχι γιατί ήταν τοίχος) ohmy.gif ohmy.gif Έχω να σου πω ουουουουου....Και η ταινία καλή εγώ δηλαδή τη βλέπω ξανά χαλαρά...σου φτιάχνει το κέφι...


ναι άστα, πίκρα!!! αλλά τώρα πάει πέρασε και είμαστε όλοι εδω! smiley.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 12 2008, 12:41 ) *
μπράβο καλή μου μάνατζερ..πολύ χαίρομαι λοιπόν γιοα σένα και για τις κοσμικές σου συναντήσεις αλλά να σε ρωτήσω κάτι ??αυτά δεν είναι καλά πράγματα και πράγματα του Θεού...πως ξέφυγες έτσι??
και χθες που σε είδα λιγάκι σαν σατανάκι μου φάνηκες!!!γιαυτό τρόμαξα και έφυγα άρων άρων...!!!χαχαχα

τι θα κάνουμε με το μικρό που θέλει την κασέτα??????


Αααααααααααα τώρα που το θυμήθηκα!!!! Πας καλά κοριτσάκι μου...πας και φεύγεις άρων άρων...
Αααααααααααα θύμωσα τώρα νομίζω....Μα καλά καθόλου ντροπή δε σε πιάνει??? Δεν κοκκινίζεις έστω λίγο???
Άκου εκεί να φύγεις...και έχεις και μισό αιώνα να με δεις...ουστ!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 14:50 ) *
Όλα καλά κ όλα ωραία...Εσυ?

και γω.. banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Feb 12 2008, 12:51 ) *
ναι άστα, πίκρα!!! αλλά τώρα πάει πέρασε και είμαστε όλοι εδω! smiley.gif



Τι καλά...όλοι μαζί ξανά.. smiley.gif
basket4
Παω να ψησω κατι κρουασαν,πιτσακια και να κανω τοστ να φαω.
να παρω κ τις βιταμινες μου,να κανω κ πορτοκαλαδιτσα.
θελει κατι να της φτιαξω η αγαπημενη μου παρεα???????? smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 12:57 ) *
Παω να ψησω κατι κρουασαν,πιτσακια και να κανω τοστ να φαω.
να παρω κ τις βιταμινες μου,να κανω κ πορτοκαλαδιτσα.
θελει κατι να της φτιαξω η αγαπημενη μου παρεα???????? smiley.gif smiley.gif

Μας δουλεύεις λίγο???? ή ιδέα μου είναι??? blink.gif blink.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 14:57 ) *
Παω να ψησω κατι κρουασαν,πιτσακια και να κανω τοστ να φαω.
να παρω κ τις βιταμινες μου,να κανω κ πορτοκαλαδιτσα.
θελει κατι να της φτιαξω η αγαπημενη μου παρεα???????? smiley.gif smiley.gif

μου φαίνεται ότι έχεις γίνει χειρότερη απο μένα... ohmy.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 12 2008, 14:59 ) *
Μας δουλεύεις λίγο???? ή ιδέα μου είναι??? blink.gif blink.gif


γιατι να σας δουλευω? ohmy.gif
προσβληθηκα τωρα evilmonkey.gif
δεν εχω φαει τιποτα απο το πρωι sad.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 12 2008, 15:01 ) *
γιατι να σας δουλευω? ohmy.gif
προσβληθηκα τωρα evilmonkey.gif
δεν εχω φαει τιποτα απο το πρωι sad.gif

και πρέπει να τα φας όλα μαζί? blink.gif blink.gif blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.