Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 13:45 ) *
τσου


τσου??????????????/
με 2 γλυφιτζουρια?????????
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 11:40 ) *
καλά είμαι banana.gif banana.gif banana.gif
να μου τραγουδίσεις, κανένα πρόβλημα...εκτός και αν θέλετε να κάνετε ντουέτο με τη μάνατζερ rolleyes.gif
πάντως, μ'αρέσει η άμεση ενημέρωση που έχετε για τα ζώδια wink.gif

καλά...πανικός θα γίνει..... wav.gif banana.gif banana.gif afro.gif afro.gif 56.gif
έλα μάνατζερ...αμάν!!!!
alexako
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 09:25 ) *
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Καλημέρα και απο μένα!Ρε συ tsaki τί σου έχουν κάνει οι παρθένοι??Μια χαρά ζώδια είναι και πολύ ευαίσθητα παρεπιπτόντως!!Γιατί δεν μας τα έβγαλες να δούμε τι λένε τα άστρα για τους παρθένους?
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Dec 21 2007, 11:46 ) *
τσου??????????????/
με 2 γλυφιτζουρια?????????

ΤΣΟΥ...ΤΣΟΥ...
sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 13:48 ) *
ΤΣΟΥ...ΤΣΟΥ...
sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif


ποσα γλυφιτζουρια θες???????
3??????4??????5??????


ελααααααααααααα
μην κλαις..............
basket4
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 13:48 ) *
Καλημέρα και απο μένα!Ρε συ tsaki τί σου έχουν κάνει οι παρθένοι??Μια χαρά ζώδια είναι και πολύ ευαίσθητα παρεπιπτόντως!!Γιατί δεν μας τα έβγαλες να δούμε τι λένε τα άστρα για τους παρθένους?


πες ρε σουπερ-γιαγια...πες τα! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
εγω μαζι σου ειμαι 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 21 2007, 13:46 ) *
τσου??????????????/
με 2 γλυφιτζουρια?????????

μα καλά, και συ δε ντρέπεσαι sad.gif ? ...2 γλιφιτζούρια για δώρο στην τσάκι ohmy.gif ?...τσ τσ τσ τσ τσ
η τσάκι σου έχει κάνει τόσα δώρα και συ της κάνεις γλιφιτζούρια?
TSAKITSAN4
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 11:48 ) *
Καλημέρα και απο μένα!Ρε συ tsaki τί σου έχουν κάνει οι παρθένοι??Μια χαρά ζώδια είναι και πολύ ευαίσθητα παρεπιπτόντως!!Γιατί δεν μας τα έβγαλες να δούμε τι λένε τα άστρα για τους παρθένους?

ΩΧ.... cool.gif cool.gif μας πιάσανε!!!!
δεν έχω κάτι..ίσα ίσα.. 19.gif 19.gif
ΑΜΕΣΩΣ...ΕΦΤΑΣΣΣΣΕΕΕΕΕΕ!!!!

ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Γενικά
Ο Ερμής βρίσκεται στο ζώδιο σας .Αυτό θα είναι η αρχή της βελτίωσης των σχέσεων σας με τους δικούς σας, τουλάχιστον επικοινωνιακά .Θετική σκέψη .Οι παντρεμένοι ασχοληθείτε με τον σύντροφο και τα παιδιά σας τις γιορτές .Μέσα από ένα ταξίδι περάστε όμορφες οικογενειακές στιγμές
Επαγγελματικά
Φροντίστε να έχετε εναλλακτικές λύσεις, όταν ένα σχέδιο σας δεν πάει όπως το θέλετε .Ο Ήλιος φέρνει εξελίξεις στις επενδύσεις σας, Παρθένοι .Καταστρώστε τα μελλοντικά σας σχέδια και μην φοβηθείτε να τα βάλετε με τον ανταγωνισμό .Αποφύγετε τις βιαστικές κινήσεις
Αισθηματικά
Αν η σχέση σας δεν πάει και καλά τώρα τελευταία και θέλετε να δώσετε ένα τέλος, να το σκεφτείτε καλά πρώτα πριν το κάνετε .Μην είστε επιπόλαιοι .Δεσμευμένοι, η Αφροδίτη, θα βγάλει στην επιφάνεια μια υπερβολική ένταση την οποία νιώθετε, κάτι που θα ενοχλήσει τον σύντροφο σας
Υγεία
Το κλίμα των ημερών, σας οδηγεί σε νέα ξεκινήματα και σε δημιουργίες νέων φιλιών και σχέσεων .Θα δείτε τον εσωτερικό σας κόσμο να αλλάζει ριζικά! .Ευνοϊκή η περίοδος για επικοινωνία .Με τους αγαπημένους σας, επιδιώξτε μικρές αποδράσεις, εκδρομές ή ταξίδια, φίλοι μου


Ταίριασμα ζωδίων - Εσεις με ποιό ζώδιο ταιριάζετε?


ΠΑΡΘΕΝΟΣ &..


ΚΡΙΟΣ: Δύσμοιρος και βεβαίως μόνιμος δεσμός.
ΤΑΥΡΟΣ: Δεν θα είστε το συναρπαστικότερο ζεύγος στη γη.
ΔΙΔΥΜΟΣ: Mάλλον απίθανο, αν και οι επικίνδυνοι, ξένοιαστοι κι ευμετάβλητοι Δίδυμοι έλκονται από εσάς.
ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Κάπως θαμπός δεσμός. Αυτή η ένωση είναι μια κρίσιμη και «κακόκεφη» αντιστοιχία.
ΛΕΩΝ: Η κριτική γλώσσα σας, θα κάνει το λιοντάρι να το βάλει στα πόδια.
ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Η ασυνήθιστη σεξουαλική ευχαρίστηση μπορεί να σας ξεδιπλώσει.
ΖΥΓΟΣ: Δεν έχει πολλές πιθανότητες να μονιμοποιηθεί, αλλά μπορεί να έχει αρκετό πάθος όσο διαρκέσει.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Οι σεξουαλικές συγκρούσεις είναι εξωτικές. Tο φινάλε θα κλείσει με πυροτεχνήματα
ΤΟΞΟΤΗΣ: Αυτός ο δεσμός λειτουργεί καλύτερα... αφού τελειώσει!
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Άριστη ένωση. Ο φόβος της υλικής απώλειας, σας κλειδώνει μέσα γερά.
ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Mια διανοητική ένωση που είναι πιθανό να γίνει μόνιμη.
ΙΧΘΥΣ: Η σεξουαλικότητα των Iχθύων μπορεί να εξωτερικεύσει την ερωτική σας πλευρά.
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 11:51 ) *
μα καλά, και συ δε ντρέπεσαι sad.gif ? ...2 γλιφιτζούρια για δώρο στην τσάκι ohmy.gif ?...τσ τσ τσ τσ τσ
η τσάκι σου έχει κάνει τόσα δώρα και συ της κάνεις γλιφιτζούρια?

ναι ρε αρχηγέ πες τα το παλιόπαιδο...το αχάριστο πλασματάκι!!!
δε θέλω τίποτα από σένα basket4...ΑΚΟΥΣ??????? kill.gif hammer.gif angry_002.gif angry_002.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 13:54 ) *
ναι ρε αρχηγέ πες τα το παλιόπαιδο...το αχάριστο πλασματάκι!!!
δε θέλω τίποτα από σένα basket4...ΑΚΟΥΣ??????? kill.gif hammer.gif angry_002.gif angry_002.gif


sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

καλα...δεν ξαναμιλω....
συγγνωμη τσακι.... unsure.gif unsure.gif unsure.gif 18.gif 18.gif
alexako
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 09:54 ) *
ναι ρε αρχηγέ πες τα το παλιόπαιδο...το αχάριστο πλασματάκι!!!
δε θέλω τίποτα από σένα basket4...ΑΚΟΥΣ??????? kill.gif hammer.gif angry_002.gif angry_002.gif

Ευχαριστώ tsaki ! Δν μου είπες όμως γιατί τάχεις βάλει με τους παρθένους??
TSAKITSAN4
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 11:56 ) *
Ευχαριστώ tsaki ! Δν μου είπες όμως γιατί τάχεις βάλει με τους παρθένους??

δε ταχω βάλει με τους παρθένους βρε...αλλά αν πάρω από τον εαυτό μου που έχω ωροσκόπο...τότε??? shot.gif shot.gif banana.gif 24.gif 24.gif
πλάκα κάνω..είναι πολύ καλά παιδιά και εργατικά...χεχε biggrin.gif biggrin.gif w00t.gif
G_7
Καλημέρα ... Πάω να κάνω ένα τσιγάρο να φτιάξω ένα καφεδάκι και έρχομαι...Κουβέντα Tsaki κιχ...
Να έρθετε για καφεδάκι κάπου προς τα έδω όσο πιο αργά μπορείτε για να σας προλάβω... Διαφορετικά ... Επιστρέφω... angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
sch
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 13:56 ) *
Ευχαριστώ tsaki ! Δν μου είπες όμως γιατί τάχεις βάλει με τους παρθένους??


καλημέρα super-grandma icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
πάντως, εμείς ταιριάζουμε wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 12:00 ) *
Καλημέρα ... Πάω να κάνω ένα τσιγάρο να φτιάξω ένα καφεδάκι και έρχομαι...Κουβέντα Tsaki κιχ...
Να έρθετε για καφεδάκι κάπου προς τα έδω όσο πιο αργά μπορείτε για να σας προλάβω... Διαφορετικά ... Επιστρέφω... angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif

blink.gif ωχ....παιδιά ήρθε η μάνατζερ....εξαφανιστείτε.....χαθείτε.....μπουο
υουουουουο!!!
magic.gif jedi.gif 42.gif 42.gif 71.gif 71.gif
μάνατζερ...όχι εμένα...σε παρακαλώ....... sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 14:00 ) *
Καλημέρα ... Πάω να κάνω ένα τσιγάρο να φτιάξω ένα καφεδάκι και έρχομαι...Κουβέντα Tsaki κιχ...
Να έρθετε για καφεδάκι κάπου προς τα έδω όσο πιο αργά μπορείτε για να σας προλάβω... Διαφορετικά ... Επιστρέφω... angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif

πωπωπω, τσαντίλααααααα η μάνατζερ σήμερα sad.gif
Καλημέρα, σούπερ ουάου φανταστική jumbomanager! icon_wave.gif icon_wave.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
alexako
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 10:00 ) *
καλημέρα super-grandma icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
πάντως, εμείς ταιριάζουμε wink.gif

Τι ζώδιο είσαι εσύ Σπύρο? Ε εντάξει μετα τα 30 λένε οτι ισχύει ο ωροσκόπος οπότε αν δεν πλησιάζεις αυτη την ηλικία δεν έχεις πρόβλημα προς το παρόν!!
sch
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 14:07 ) *
Τι ζώδιο είσαι εσύ Σπύρο? Ε εντάξει μετα τα 30 λένε οτι ισχύει ο ωροσκόπος οπότε αν δεν πλησιάζεις αυτη την ηλικία δεν έχεις πρόβλημα προς το παρόν!!

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Άριστη ένωση...
εκτός και αν εννοεί την ένωση παγκρατίου 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
basket4
παιδια εγω φευγω...
προεκυψε σοβαρο προβληματακι...

συγγνωμη και αντιο
alexako
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 10:08 ) *
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Άριστη ένωση...
εκτός και αν εννοεί την ένωση παγκρατίου 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!Οχι άλλο Αιγόκερω ευχαριστώ δεν θα πάρω!Αρκετα τράβηξα περυσι!!!Ούτε την ένωση εννοείται!!!!!!!!
G_7
Καλημέρα και πάλι ομολογώ ότι μου είναι πολύ δύσκολο να σας παρακολουθήσω σήμερα…Μιας και ο Δίας ακόμα μια φορά κάνει τη δουλειά του…
Με μια γρήγορη ματιά καταλήγω στο συμπέρασμα ότι και με τους Παρθένους μια χαρά χάλια τα πάμε…

Και τώρα τραγούδι για την Tsaki… Την αστείρευτη σου γλύκα μες στο forum σου τη βρήκα και εάν σε χάσω μωρό μου μαζί σου και εγώ θα χαθώ…

Τι πήγα να ξεχάσω??? Καλημέρα φανταστικέ sch…Basket4….Alexako καλημέρα και σε σένα…!!!Live??????????????????
sch
QUOTE(alexako @ Dec 21 2007, 14:12 ) *
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!Οχι άλλο Αιγόκερω ευχαριστώ δεν θα πάρω!Αρκετα τράβηξα περυσι!!!Ούτε την ένωση εννοείται!!!!!!!!

καλά, δε σου ξαναμιλάω sad.gif
alexako
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 10:14 ) *
καλά, δε σου ξαναμιλάω sad.gif

Ελα μωρε εντάξει δεν βάζω όλους τους Αιγόκερους στην ίδια μοίρα (αν και κανονικά θα έπρεπε)!!!
G7 Καλημέρα και απο μένα!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 12:13 ) *
Καλημέρα και πάλι ομολογώ ότι μου είναι πολύ δύσκολο να σας παρακολουθήσω σήμερα…Μιας και ο Δίας ακόμα μια φορά κάνει τη δουλειά του…
Με μια γρήγορη ματιά καταλήγω στο συμπέρασμα ότι και με τους Παρθένους μια χαρά χάλια τα πάμε…

Και τώρα τραγούδι για την Tsaki… Την αστείρευτη σου γλύκα μες στο forum σου τη βρήκα και εάν σε χάσω μωρό μου μαζί σου και εγώ θα χαθώ…

όοοπααααααααααα...άλλλα της...γειά σου ρε μάνατζερ με τα ωραία σου...!!! 41.gif 41.gif
41.gif 41.gif 41.gif
ΚΙ ΑΛΛΟ...ΚΙ ΑΛΛΟ...ΚΙ ΑΛΛΟ..... wav.gif wav.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:27 ) *
όοοπααααααααααα...άλλλα της...γειά σου ρε μάνατζερ με τα ωραία σου...!!! 41.gif 41.gif
41.gif 41.gif 41.gif
ΚΙ ΑΛΛΟ...ΚΙ ΑΛΛΟ...ΚΙ ΑΛΛΟ..... wav.gif wav.gif

εγώ θέλω και ντουέτο wav.gif wav.gif wink.gif
Tatubasketfan
QUOTE(basket4 @ Dec 21 2007, 11:45 ) *
αχ...ποσταρω κατι που στειλανε και μου αρεσε...
ειναι το αποχαιρετιστηριο σημειωμα του συγγραφεα Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες

"Ένα σπουδαίο πνεύμα μας αποχαιρετά"
Μετάφραση από τα Ισπανικά: Βασίλης Τερζής
Ο Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες έχει αποσυρθεί από τη δημόσια ζωή για λόγους υγείας: καρκίνος στους λεμφαδένες. Η κατάστασή του μοιάζει να επιδεινώνεται μέρα με τη μέρα. Η αποχαιρετιστήρια επιστολή που ακολουθεί εστάλη από τον συγγραφέα στους φίλους του και χάρη στο Ίντερνετ έφτασε και σε μας.

Σας συστήνω να τη διαβάσετε, καθώς πρόκειται για ένα πραγματικά συγκινητικό κείμενο γραμμένο από έναν από τους λαμπρότερους λατινοαμερικανούς συγγραφείς του αιώνα που μας πέρασε.

"Αν ο Θεός ξεχνούσε για μια στιγμή ότι είμαι μια μαριονέτα φτιαγμένη από κουρέλια και μου χάριζε ένα κομμάτι ζωή, ίσως δεν θα έλεγα όλα αυτά που σκέφτομαι, αλλά σίγουρα θα σκεφτόμουν όλα αυτά που λέω εδώ.

Θα έδινα αξία στα πράγματα, όχι γι' αυτό που αξίζουν, αλλά γι' αυτό που σημαίνουν.

Θα κοιμόμουν λίγο, θα ονειρευόμουν πιο πολύ, γιατί για κάθε λεπτό που κλείνουμε τα μάτια, χάνουμε εξήντα δευτερόλεπτα φως. Θα συνέχιζα όταν οι άλλοι σταματούσαν, θα ξυπνούσα όταν οι άλλοι κοιμόταν. Θα άκουγα όταν οι άλλοι μιλούσαν και πόσο θα απολάμβανα ένα ωραίο παγωτό σοκολάτα!

Αν ο Θεός μου δώριζε ένα κομμάτι ζωή, θα ντυνόμουν λιτά, θα ξάπλωνα μπρούμυτα στον ήλιο, αφήνοντας ακάλυπτο όχι μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου.

Θεέ μου, αν μπορούσα, θα έγραφα το μίσος μου πάνω στον πάγο και θα περίμενα να βγει ο ήλιος. Θα ζωγράφιζα μ' ένα όνειρο του Βαν Γκογκ πάνω στα άστρα ένα ποίημα του Μπενεντέτι κι ένα τραγούδι του Σερράτ θα ήταν η σερενάτα που θα χάριζα στη σελήνη. Θα πότιζα με τα δάκρια μου τα τριαντάφυλλα, για να νοιώσω τον πόνο από τ' αγκάθια τους και το κοκκινωπό φιλί των πετάλων τους...

Θεέ μου, αν είχα ένα κομμάτι ζωή... Δεν θα άφηνα να περάσει ούτε μία μέρα χωρίς να πω στους ανθρώπους ότι αγαπώ, ότι τους αγαπώ. Θα έκανα κάθε άνδρα και γυναίκα να πιστέψουν ότι είναι οι αγαπητοί μου και θα ζούσα ερωτευμένος με τον έρωτα.

Στους ανθρώπους θα έδειχνα πόσο λάθος κάνουν να νομίζουν ότι παύουν να ερωτεύονται όταν γερνούν, χωρίς να καταλαβαίνουν ότι γερνούν όταν παύουν να ερωτεύονται! Στο μικρό παιδί θα έδινα φτερά, αλλά θα το άφηνα να μάθει μόνο του να πετάει. Στους γέρους θα έδειχνα ότι το θάνατο δεν τον φέρνουν τα γηρατειά αλλά η λήθη. Έμαθα τόσα πράγματα από σας, τους ανθρώπους... Έμαθα πως όλοι θέλουν να ζήσουν στην κορυφή του βουνού, χωρίς να γνωρίζουν ότι η αληθινή ευτυχία βρίσκεται στον τρόπο που κατεβαίνεις την απόκρημνη πλαγιά. Έμαθα πως όταν το νεογέννητο σφίγγει στη μικρή παλάμη του, για πρώτη φορά, το δάχτυλο του πατέρα του, το αιχμαλωτίζει για πάντα.

Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί. Είναι τόσα πολλά τα πράγματα που μπόρεσα να μάθω από σας, αλλά δεν θα χρησιμεύσουν αλήθεια πολύ, γιατί όταν θα με κρατούν κλεισμένο μέσα σ' αυτή τη βαλίτσα, δυστυχώς θα πεθαίνω.

Να λες πάντα αυτό που νιώθεις και να κάνεις πάντα αυτό που σκέφτεσαι. Αν ήξερα ότι σήμερα θα ήταν η τελευταία φορά που θα σ' έβλεπα να κοιμάσαι, θα σ' αγκάλιαζα σφιχτά και θα προσευχόμουν στον Κύριο για να μπορέσω να γίνω ο φύλακας της ψυχής σου. Αν ήξερα ότι αυτή θα ήταν η τελευταία φορά που θα σ' έβλεπα να βγαίνεις απ' την πόρτα, θα σ' αγκάλιαζα και θα σου 'δινα ένα φιλί και θα σε φώναζα ξανά για να σου δώσω κι άλλα. Αν ήξερα ότι αυτή θα ήταν η τελευταία φορά που θα άκουγα τη φωνή σου, θα ηχογραφούσα κάθε σου λέξη για να μπορώ να τις ακούω ξανά και ξανά. Αν ήξερα ότι αυτές θα ήταν οι τελευταίες στιγμές που σ' έβλεπα, θα έλεγα "σ' αγαπώ" και δεν θα υπέθετα, ανόητα, ότι το ξέρεις ήδη.

Υπάρχει πάντα ένα αύριο και η ζωή μάς δίνει κι άλλες ευκαιρίες για να κάνουμε τα πράγματα όπως πρέπει, αλλά σε περίπτωση που κάνω λάθος και μας μένει μόνο το σήμερα, θα 'θελα να σου πω πόσο σ' αγαπώ κι ότι ποτέ δεν θα σε ξεχάσω.

Το αύριο δεν το έχει εξασφαλίσει κανείς, είτε νέος είτε γέρος. Σήμερα μπορεί να είναι η τελευταία φορά που βλέπεις τους ανθρώπους που αγαπάς. Γι' αυτό μην περιμένεις άλλο, κάν' το σήμερα, γιατί αν το αύριο δεν έρθει ποτέ, θα μετανιώσεις σίγουρα για τη μέρα που δεν βρήκες χρόνο για ένα χαμόγελο, μια αγκαλιά, ένα φιλί και ήσουν πολύ απασχολημένος για να κάνεις πράξη μια τελευταία τους επιθυμία. Κράτα αυτούς που αγαπάς κοντά σου, πες τους ψιθυριστά πόσο πολύ τους χρειάζεσαι, αγάπα τους και φέρσου τους καλά, βρες χρόνο για να τους πεις "συγνώμη", "συγχώρεσέ με", "σε παρακαλώ", "ευχαριστώ" κι όλα τα λόγια αγάπης που ξέρεις.

Κανείς δεν θα σε θυμάται για τις κρυφές σου σκέψεις. Ζήτα απ' τον Κύριο τη δύναμη και τη σοφία για να τις εκφράσεις. Δείξε στους φίλους σου τι σημαίνουν για σένα."

Ξεκίνα να κάνεις πράξη τα όνειρά σου. Τώρα είναι η ώρα....
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif




λοοοοολ...τι μου θυμισες τώρα........
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Dec 21 2007, 12:12 ) *
παιδια εγω φευγω...
προεκυψε σοβαρο προβληματακι...

συγγνωμη και αντιο

που πηγε η basket 4 τι έπαθε??? sad.gif sad.gif sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:30 ) *
που πηγε η basket 4 τι έπαθε??? sad.gif sad.gif sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

θα ξανάρθει...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 12:29 ) *
εγώ θέλω και ντουέτο wav.gif wav.gif wink.gif

θα κάνουμε ντουέτο μανατζεράκο μου??
για τον αρχηγόοο!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 12:31 ) *
θα ξανάρθει...

πότε??? sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:33 ) *
πότε??? sad.gif sad.gif

δεν ξέρω...ελπίζω σύντομα...
TSAKITSAN4
μάνατζερ θα φύγω.....!!!!
που είσαι παρακαλώ????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:38 ) *
μάνατζερ θα φύγω.....!!!!
που είσαι παρακαλώ????

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΕΤΟ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΕΤΟ............ 56.gif 56.gif 56.gif 56.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 12:32 ) *
θα κάνουμε ντουέτο μανατζεράκο μου??
για τον αρχηγόοο!!!!



Αντε εισαι ετοιμη??? Πάμε τραγουδι αλλα ποιο???
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 12:44 ) *
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΕΤΟ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΕΤΟ............ 56.gif 56.gif 56.gif 56.gif

ακούς μάνατζερ??
που είσαι γιατί έχω αρχίσει και νευριάζω.... ugly1.gif angry_red.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 12:48 ) *
ακούς μάνατζερ??
που είσαι γιατί έχω αρχίσει και νευριάζω.... ugly1.gif angry_red.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif



Εδω είμαι δε με βλέπεις??
Θέλω να πω κάτι στη basket4 .... Το post που το διάβασα στην προηγούμενη σελίδα είναι ό,τι πιο ωραίο έχουμε postaρει... wink.gif Thanks...Με έκανες να νοιώσω πολύ καλύτερα!! icon_wave.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 14:52 ) *
Εδω είμαι δε με βλέπεις??
Θέλω να πω κάτι στη basket4 .... Το post που το διάβασα στην προηγούμενη σελίδα είναι ό,τι πιο ωραίο έχουμε postaρει... wink.gif Thanks...Με έκανες να νοιώσω πολύ καλύτερα!! icon_wave.gif

όντως είναι απο τα καλύτερα 77.gif 77.gif 77.gif
G_7
Πάμε λοιπόν....
Ανήκω σε μένα... icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 12:52 ) *
Εδω είμαι δε με βλέπεις??
Θέλω να πω κάτι στη basket4 .... Το post που το διάβασα στην προηγούμενη σελίδα είναι ό,τι πιο ωραίο έχουμε postaρει... wink.gif Thanks...Με έκανες να νοιώσω πολύ καλύτερα!! icon_wave.gif

ΝΑΙ ήταν πολύ όμορφο...το είχα διαβάσει και εγώ κάπου αυτό...!!
δεν ήξερα ότι σου άρεσαν αυτά!!!!! tongue.gif tongue.gif
τραγούδι??? sad.gif
Live strong
καλημέρα στη jumboπαρεα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κανετε; τωρα τελειωσα τη δουλεια!!!! Είμαι όλη δική σας! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 12:54 ) *
Πάμε λοιπόν....
Ανήκω σε μένα... icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif


banana.gif banana.gif 65.gif 65.gif και στα όνειρα μου...δε θέλωωωω...κανέναν...μεστη μόναξια μου!!! 56.gif banana.gif
wav.gif wav.gif πάμε όλοι μαζί......
G_7
QUOTE(Live strong @ Dec 21 2007, 12:54 ) *
καλημέρα στη jumboπαρεα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κανετε; τωρα τελειωσα τη δουλεια!!!! Είμαι όλη δική σας! smiley.gif smiley.gif smiley.gif



icon_wave.gif icon_wave.gif Live ήρθες επιτέλους!!! Τι κάνεις? Πως είσαι? Πως περνάς τις μέρες σου μακριά μας? (Ήρεμη να φανταστώ)...
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Dec 21 2007, 12:54 ) *
καλημέρα στη jumboπαρεα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κανετε; τωρα τελειωσα τη δουλεια!!!! Είμαι όλη δική σας! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

γειααααα............ icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif
τέλος η δουλειά λοιπόν...!!!! smiley.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Dec 21 2007, 14:54 ) *
καλημέρα στη jumboπαρεα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κανετε; τωρα τελειωσα τη δουλεια!!!! Είμαι όλη δική σας! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

κάπου το έχω ξανακούσει αυτό το τελευταίο 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:56 ) *
banana.gif banana.gif 65.gif 65.gif και στα όνειρα μου...δε θέλωωωω...κανέναν...μεστη μόναξια μου!!! 56.gif banana.gif
wav.gif wav.gif πάμε όλοι μαζί......

έχω μείνει άφωνος...τι jumboφανταστικό ντουέτο είναι αυτό? 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 21 2007, 13:01 ) *
έχω μείνει άφωνος...τι jumboφανταστικό ντουέτο είναι αυτό? 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

sad.gif δε σάρεσε??
δε τελειώσαμε ακόμα... smiley.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 15:03 ) *
sad.gif δε σάρεσε??
δε τελειώσαμε ακόμα... smiley.gif

αντιθέτως, μου άρεσε πάρα πολύ...δεν περίμενα ότι έχετε ωραίες φωνές, γι'αυτό wink.gif
περιμένω και την συνέχεια biggrin.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Dec 21 2007, 14:57 ) *
icon_wave.gif icon_wave.gif Live ήρθες επιτέλους!!! Τι κάνεις? Πως είσαι? Πως περνάς τις μέρες σου μακριά μας? (Ήρεμη να φανταστώ)...


Πως περνάω μακριά σας; blink.gif χαλια!!!! 68.gif 68.gif

QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 21 2007, 14:59 ) *
γειααααα............ icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif
τέλος η δουλειά λοιπόν...!!!! smiley.gif


Τώρα όμως ελπίζω να ηρεμισω!!! και νατα πουμε λίγο! γιατί δεν αντεχω αλλο! sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
ΛΟΙΠΟΝ ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ...

ζωδια που δαγκωνουν.....


ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Σιχαίνεται το αίσθημα ότι τον παραμερίζουν, το αποφεύγουν, τον απομονώνουν ή γενικότερα τον εγκαταλείπουν. Aπεχθάνεται όσους κριτικάρουν την κατάσταση του σπιτιού του ή που του λένε να κάνει δίαιτα. Θυμώνει όταν αστειεύονται εις βάρος του ή όταν νομίζει ότι θέλουν να τον χρησιμοποιήσουν ή να τον εκμεταλλευτούν, κυρίως ηθικά. H αγνωμοσύνη τον κάνει έξαλλο. Aργεί να θυμώσει, αλλά, όταν τον πιάσει το ανάποδο, γίνεται τόσο παγερός, που κάνει τα παγόβουνα να μοιάζουν με γρανίτα! Πώς ηρεμεί: Kαλοπιάστε τον με κάθε τρόπο. Kάντε του ένα δώρο πολύ προσωπικό ή δημιουργήστε του ενοχές επειδή σας έκανε να νιώσετε άσχημα. Zητήστε του συγγνώμη ακόμα και αν έχει όλα τα άδικα του κόσμου.
19.gif 19.gif

BASKET4 KAI LIVE

Tαύρος
Yπάρχουν κάποια πράγματα που τον κάνουν να «βλέπει κόκκινο». Tα ψέματα και η προδοσία. H απώλεια αντικειμένων ή ιδιοκτησίας ή του ελέγχου μιας κατάστασης. Ένας ερωτικός σύντροφος που να μην εκτιμάει την τέχνη, την καλή κουζίνα ή τη φύση. Tο αίσθημα ότι του τρώνε λεφτά ή ότι τον κατηγορούν για φιλαργυρία. O Tαύρος έχει εξαιρετική μνήμη και μπορεί να επαναφέρει στη συζήτηση παλιά επεισόδια: αν τον έχετε εξοργίσει μία φορά, θα σας το κρατήσει για πολύ καιρό.
Πώς ηρεμεί: Προσκαλέστε τον σε γεύμα ή στείλτε του ένα μπουκέτο λουλούδια μ'
ένα τρυφερό μήνυμα. Zητήστε του συμβουλή για ένα οικογενειακό ή οικονομικό πρόβλημα. Πείτε του ότι είναι το μοναδικό πρόσωπο το οποίο σας εμπνέει εμπιστοσύνη! 39.gif 39.gif

[u][b]ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕ[/u]

Aιγόκερως
[/b] Tον εκνευρίζουν αυτοί που μιλάνε ή ενεργούν χωρίς μέτρο. H επιπολαιότητα και η απερισκεψία. Oι τσάμπα κουβέντες και οι εξυπνάδες. Tο να παριστάνει κάποιος ότι έχει πάντα μια έτοιμη απάντηση για όλα. Tο να μην τον παίρνουν στα σοβαρά. Tο να του βάζουν εμπόδια χωρίς σοβαρό λόγο. Tο να έχει να κάνει με ασυνάρτητους και χαοτικούς ανθρώπους. Eίναι δύσκολο να τον κάνετε να θυμώσει, αλλά, αν τα καταφέρετε, θα χρειαστείτε μεγάλα αποθέματα αυτοεκτίμησης για να μη νιώσετε κολλημένοι στον τοίχο από τις βαριές και καταδικαστικές κουβέντες του!
Πώς ηρεμεί: Kοιτάξτε τον στα μάτια και πείτε του την αλήθεια. Γράψτε του ένα γράμμα ζητώντας του συγγνώμη, ακόμα και αν πιστεύετε πως έχετε δίκιο. Πείτε του ότι θα σκεφτείτε σοβαρά όσα σας είπε. Προτείνετε του μια εκδρομή στη θάλασσα ή μια παρτίδα σκάκι.

ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠ...

ΚΑΙ ΤΩΡΑΑΑΑΑ....ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

Tον εξοργίζει ό,τι φαίνεται να καθυστερεί ή να αναστέλλει τις πρωτοβουλίες του, αλλά και τα πρόσωπα και τα πράγματα που του δίνουν την αίσθηση ότι παρεμβάλλονται ανάμεσα σε μια ιδέα του και στην άμεση υλοποίησή της ή που του στερούν τη δυνατότητα να αποφασίζει. Tον εκνευρίζουν οι αργοκίνητοι, όσοι χρειάζονται πολύ χρόνο για να αποφασίσουν. Γενικά τον εξοργίζει το να πρέπει να περιμένει. Eυτυχώς, ο θυμός του ..... είναι συνήθως σύντομος. Mπορεί όμως να είναι εξαιρετικά έντονος.
Πώς ηρεμεί: Πρέπει να στρέψει το ενδιαφέρον του σε μια καινούργια ιδέα, ένα καινούργιο σχέδιο στο οποίο να αφοσιωθεί. Θα πρέπει να του προτείνετε ένα νέο σχέδιο με το θα επιταχ**** το ρυθμό οποιουδήποτε πράγματος. Όμως, προτού πάρετε την πρωτοβουλία για κάτι τέτοιο, καλό είναι να περιμένετε να καταλαγιάσει πρώτα η έξαρση του θυμού του. Ε...
ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΤΣΙ!!!

ΑΑΑ.....ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΟΟΟ

Παρθένος Oργίζεται με τη σπατάλη χρόνου, χρημάτων και ενέργειας. Mε τους ανθρώπους που κλαίγονται ή δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Mε όσους πνίγονται σε μια κουταλιά νερό. Mε τους υπερβολικά τολμηρούς. Mε καταστάσεις όπου νιώθει αναγκασμένος να διορθώσει τα σφάλματα των άλλων. Mε τα ακατάστατα και βρόμικα σπίτια και με την ανοργανωσιά των αλλων. Mην υποτιμάτε έναν οργισμένο Παρθένο: θα σας βάλει σε μεγάλες δυσκολίες υποδεικνύοντας ωμά και απερίφραστα τα λάθη σας. Nα θεωρήσετε τη γνώμη του σαν καλή συμβουλή και να πάτε παρακάτω.
Πώς ηρεμεί: Bάλτε τον να κάνει κάτι πρακτικό και χρήσιμο, όπως, ας πούμε, το μαγείρεμα, το πλύσιμο, το ξεσκόνισμα, το συγύρισμα. Aγοράστε του μια καινούργια οικιακή συσκευή ή ένα σετ του τύπου «κάν' το μόνος σου». Πείτε του ότι θα σκεφτείτε σοβαρά τα λάθη σας και ότι θα προσπαθήσετε να τα διορθώσετε.

ΑΥΤΆ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ....
Live strong
χα χα χα μια χαρά τα λέει το ζωδιάκι μου!!! 41.gif 41.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.