Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 29 2007, 22:35 ) *
Ήμουν σίγουρη ότι στο τέλος θα παραδεχόσουν το λάθος σου και θα σταμάταγες να κατηγορείς για κακίες ένα wub.gif παιδάκι σαν εμένα! tongue.gif

ναι!! rolleyes.gif rolleyes.gif
σεβασμος στους μεγαλυτερους...trefoil... 77.gif ( 24.gif )
λοιπον σαν καλα παιδακια που ειμαστε και οι 2 παμε για νανι τωρα γιατι αυριο εχουμε δυσκολη μερα..(ξερεις εσυ... wink.gif )
καληνυχτα trefoilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Dec 30 2007, 00:45 ) *
ναι!! rolleyes.gif rolleyes.gif
σεβασμος στους μεγαλυτερους...trefoil... 77.gif ( 24.gif )
λοιπον σαν καλα παιδακια που ειμαστε και οι 2 παμε για νανι τωρα γιατι αυριο εχουμε δυσκολη μερα..(ξερεις εσυ... wink.gif )
καληνυχτα trefoilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif

Καληνύχτα και σε εσένα νιάνιαρο...! ( 24.gif )
Daskalopoulou_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 29 2007, 23:53 ) *
Η Giuliana13_fan είχε σήμερα γενέθλια και δεν της έχει ευχηθεί κανείς...

Χρόνια πολλά από εμένα παιδί μου! Σου εύχομαι ότι επιθυμείς και φυσικά να δεις την Μεντιόλα σε μια πράσινη ομάδα του wnba (για να πειστεί επιτέλους ότι της πάνε τα πράσινα και όταν γυρίσει Ελλάδα να παίξει στον Παναθηναικό! tongue.gif )

Επίσης να προσθέσω ότι την ίδια μέρα με την γέννηση της Giuliana13_fan είναι και η ημέρα σφαγής των 14000 νηπίων από τον Ηρώδη.. Σημαδιακό; tongue.gif

icon_wave.gif icon_wave.gif αν και λιγο καθυστερημενα,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και απο μενα Giuliana fan!οτι επιθυμεις...και τωρα που μεγαλωσες ενα χρονο ελπιζω να βαλεις περισσοτερο μυαλο...και πολλα πολλα καλαθια!!! smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Daskalopoulou_fan @ Dec 30 2007, 17:51 ) *
icon_wave.gif icon_wave.gif αν και λιγο καθυστερημενα,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και απο μενα Giuliana fan!οτι επιθυμεις...
icon_wave.gif
γεια σου Daskalopoulou fan!!
σ'ευχαριστω πολυυυυυυυυυυ!!! smiley.gif
και εσυ ο,τι επιθυμεις!! wink.gif
QUOTE(Daskalopoulou_fan @ Dec 30 2007, 17:51 ) *
και τωρα που μεγαλωσες ενα χρονο ελπιζω να βαλεις περισσοτερο μυαλο...

....χμ...χθες που ετρωγες την τουρτα αλλα ελεγες.... 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 71.gif
Daskalopoulou_fan
QUOTE(Giuliana13_fan @ Dec 30 2007, 19:58 ) *
icon_wave.gif
γεια σου Daskalopoulou fan!!
σ'ευχαριστω πολυυυυυυυυυυ!!! smiley.gif
και εσυ ο,τι επιθυμεις!! wink.gif

....χμ...χθες που ετρωγες την τουρτα αλλα ελεγες.... 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 71.gif

ειδες τι κανει το πνευμα των εορτων?με πιανει που και που καλοσυνη...ομως αυτα ηταν για την τουρτα...οχι για σενα! laugh.gif laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Daskalopoulou_fan @ Dec 30 2007, 18:11 ) *
ειδες τι κανει το πνευμα των εορτων?με πιανει που και που καλοσυνη...ομως αυτα ηταν για την τουρτα...οχι για σενα! laugh.gif laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

sad.gif sad.gif sad.gif
καλα....sad-smiley-009.gif
εγω φταιω που πηρα και ειδικη τουρτα για να την φας εσυ η περιεργη!!!!!! evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
αχαριστη..... evilmonkey.gif
MELAS11
Kαλη χρονια παιδια.Ειθε ο καινουριος χρονος να φερει καλυτερα posts και επιτυχια στις ομαδες μας
Daskalopoulou_fan
QUOTE(Giuliana13_fan @ Dec 30 2007, 20:15 ) *
sad.gif sad.gif sad.gif
καλα....sad-smiley-009.gif
εγω φταιω που πηρα και ειδικη τουρτα για να την φας εσυ η περιεργη!!!!!! evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
αχαριστη..... evilmonkey.gif

tongue.gif εεεε...οχι και αχαριστη...!!τεσπα αντε και του χρονου βρε...! happy.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Daskalopoulou_fan @ Dec 30 2007, 18:38 ) *
tongue.gif εεεε...οχι και αχαριστη...!!τεσπα αντε και του χρονου βρε...! happy.gif

αν και θα σκεφτω αν θα σου μιλαω μεχρι τοτε και αν θα ξανα φας τουρτα μου...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! biggrin.gif
TSAKITSAN4
εντάξει για να μη λέτε ότι δε μπήκα...εγώ μπήκα και κανένας δεν είναι εδω΄!!!!
τι πράμα και αυτό να δουλεύω μόνον εγώ σήμερα?
καλή χρονιά σε όλους...με υγεία..περισσότερο μυαλο...λιγότερες [size=3]κακίες...κατινιές...[/size]...και όλα όσα υπάρχουν δυστυχώς!!! evilmonkey.gif
αντε και του χρόνου..πάντα τέτοια!!! tongue.gif biggrin.gif smiley.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
Χρονια πολλα και καλη χρονια!!! smile.gif
εχετε και τα Χρονια πολλα απο τον sch ο οποιος λογω αρρωστιας και παραμονης του στο νοσοκομειο δεν μπορει να σας τα πει αυτοπροσωπος! smiley.gif
diama13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Dec 31 2007, 13:06 ) *
Χρονια πολλα και καλη χρονια!!! smile.gif
εχετε και τα Χρονια πολλα απο τον sch ο οποιος λογω αρρωστιας και παραμονης του στο νοσοκομειο δεν μπορει να σας τα πει αυτοπροσωπος! smiley.gif


Noσοκομειο.......?? blink.gif blink.gif τι επαθε.........?? sad.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(diama13 @ Dec 31 2007, 15:17 ) *
Noσοκομειο.......?? blink.gif blink.gif τι επαθε.........?? sad.gif

εγχειρηση σκωληκοειδητη... sad.gif
αλλα τωρα ειναι μια χαρα και αυριο θα επιστρεψει δριμύτερος...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ιιιι!!!!!!!!!!!! smiley.gif biggrin.gif tongue.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif
basket4
παιδακια...
εγω την κανω!
χρονια πολλα και καλα να περασετε ολοι!
καλη πρωτοχρονια να εχετε και να σας φερει ο καινουριος χρονος οτι επιθυμειτε με υγεια αγαπη ευτυχια και πολλες επιτυχιες!!!! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

και οπως ειπε και ψυχη πριν λιγο...

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
sch
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
οτι επιθυμείτε με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας και χωρίς τραυματισμούς για τις παίκτριες... wink.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 14:50 ) *
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
οτι επιθυμείτε με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας και χωρίς τραυματισμούς για τις παίκτριες... wink.gif


Σιδερένιοςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!! wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 15:01 ) *
Σιδερένιοςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!! wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif

ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωω πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 15:19 ) *
ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωω πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif


ναι σπίτι!!!!!! όχι τιποτε άλλο να σταματίσεις τη γκρινια!!!! tongue.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 15:28 ) *
ναι σπίτι!!!!!! όχι τιποτε άλλο να σταματίσεις τη γκρινια!!!! tongue.gif

εγώ blink.gif ?...γκρινιάζω blink.gif ?
leonkalf
Είναι παλικάρι ο Σπύρος, δε νομίζω να γκρινιάζει!!

Υπομονή Σπύρο, θα περάσει...
sch
QUOTE(leonkalf @ Jan 2 2008, 16:27 ) *
Είναι παλικάρι ο Σπύρος, δε νομίζω να γκρινιάζει!!

Υπομονή Σπύρο, θα περάσει...

που θα πάει? θα περάσει... rolleyes.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 16:30 ) *
που θα πάει? θα περάσει... rolleyes.gif

ωχ καημενούλι μου...τωρα που έφυγε και το σκουλίκι...ποιος σε πιάνει!!!! 69.gif
soouza
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 16:23 ) *
ωχ καημενούλι μου...τωρα που έφυγε και το σκουλίκι...ποιος σε πιάνει!!!! 69.gif

41.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 18:23 ) *
ωχ καημενούλι μου...τωρα που έφυγε και το σκουλίκι...ποιος σε πιάνει!!!! 69.gif

καλά όχι ακόμα, αλλά σε ένα μήνα... ποιός με πιάνειιιιιιιιι....
fast.gif fast.gif fast.gif fast.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 18:25 ) *
καλά όχι ακόμα, αλλά σε ένα μήνα... ποιός με πιάνειιιιιιιιι....
fast.gif fast.gif fast.gif fast.gif


γενικα ή ειδικα ποιος σε πιάνει;;;;; χα χα χαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 18:27 ) *
γενικα ή ειδικα ποιος σε πιάνει;;;;; χα χα χαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

γενικά, πάντα μιλάω tongue.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 18:29 ) *
γενικά, πάντα μιλάω tongue.gif


καλα τοτε ενταξει!!! αφου ειναι γενικα! tongue.gif laugh.gif laugh.gif
soouza
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 16:38 ) *
καλα τοτε ενταξει!!! αφου ειναι γενικα! tongue.gif laugh.gif laugh.gif

Ρε παιδιά που να βόσκει ο/η kobes?Mε τρώει ε?
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 18:38 ) *
καλα τοτε ενταξει!!! αφου ειναι γενικα! tongue.gif laugh.gif laugh.gif

γιατί, αν ήταν ειδικά????........ blink.gif
Live strong
blech.gif blech.gif blech.gif
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 18:41 ) *
γιατί, αν ήταν ειδικά????........ blink.gif


χα χα χα χα! δε σου λεω!!!!!!! blech.gif blech.gif blech.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 2 2008, 18:50 ) *
blech.gif blech.gif blech.gif

χα χα χα χα! δε σου λεω!!!!!!! blech.gif blech.gif blech.gif

μμμμμμμ...άρχισες ohmy.gif ? ακόμα δε μπήκε το νέο έτος? 68.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 2 2008, 18:54 ) *
μμμμμμμ...άρχισες ohmy.gif ? ακόμα δε μπήκε το νέο έτος? 68.gif


κι ακομα δεν ειδες τιποτα! που να δεις τι σε περιμενει...στο μέλλον! banana.gif banana.gif 24.gif 24.gif 24.gif
diama13
Καλησπερα και απο εμενα...........καταρχην περαστικα στον sch,γιατι ειπαμε να εχουμε υγεια αλλα το παρακανε εκεινος......... icon_drunk.gif σιδερενιος και καλη αναρρωση........(με πολυ φαγητο,και σουβλακια laugh.gif )

στους υπολοιπους........καλη χρονια με υγεια...........προσθεστε ελπιδα,αφαιρεστε λαθη και πολλαπλασιαστε τα ονειρα σας αναλαμβανοντας δραση και διαιρεστε την αγαπη σας σε εκεινους που την αξιζουν.......αυτα...... biggrin.gif
sch
QUOTE(diama13 @ Jan 2 2008, 19:52 ) *
Καλησπερα και απο εμενα...........καταρχην περαστικα στον sch,γιατι ειπαμε να εχουμε υγεια αλλα το παρακανε εκεινος......... icon_drunk.gif σιδερενιος και καλη αναρρωση........(με πολυ φαγητο,και σουβλακια laugh.gif )

Ευχαριστώ πολύ, diama μου, σου εύχομαι καλή χρονιά με υγεία (γιατί αυτό είναι το πιό σημαντικό) και πάντα να χαμογελάς 41.gif 41.gif 41.gif
TSAKITSAN4
καλημέρα.....και καλή χρονιά να έχουμε...με υγεία πάνωω απόλα!!!

αρχηγέ μου τι έπαθες??? τι σου έκαναν????
ζεις?????
είναι κανείς εδώωωω???
δε θέλω δουλειά άλλη......!!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 11:30 ) *
καλημέρα.....και καλή χρονιά να έχουμε...με υγεία πάνωω απόλα!!!

αρχηγέ μου τι έπαθες??? τι σου έκαναν????
ζεις?????
είναι κανείς εδώωωω???
δε θέλω δουλειά άλλη......!!!!

καλημέρα και καλή χρονιά, γλυκιά τσάκι. Εύχομαι πάνω απ'όλα υγεία και μετά όλα τ'άλλα έρχονται και να'σαι πάντα χαμογελαστή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ένα καταραμένο σκουλήκι με ταλαιπώρησε, αλλά τώρα πήρε τον π..... tongue.gif
το μόνο κακό ήταν ότι έχασα την πρωτοχρονιά αλλά δε πειράζει τουλάχιστον όλα πήγαν καλά wink.gif
τσάκι μου, δεν έχεις άδεια? πως πέρασες στις γιορτές? smile.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 09:37 ) *
καλημέρα και καλή χρονιά, γλυκιά τσάκι. Εύχομαι πάνω απ'όλα υγεία και μετά όλα τ'άλλα έρχονται και να'σαι πάντα χαμογελαστή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ένα καταραμένο σκουλήκι με ταλαιπώρησε, αλλά τώρα πήρε τον π..... tongue.gif
το μόνο κακό ήταν ότι έχασα την πρωτοχρονιά αλλά δε πειράζει τουλάχιστον όλα πήγαν καλά wink.gif
τσάκι μου, δεν έχεις άδεια? πως πέρασες στις γιορτές? smile.gif


ΑΑΑΑΑ...ζεις λοιπόν έτσι??
το παλιό σκούληκο....χρονιάρες μέρες!!!
τώρα είσαι καλύτερα??
εγώ ήρεμα μωρέ τίποτα το ιδιαίτερο...και η άδεια μου τελείωσε φυσικά...ο Θεός να την κάνει άδεια φυσικά!!!
θα συνεχίσω να γκρινιάζω...δε θέλω άλλη δουλειάαααα!!!
ήρεμα λοιπόν που λες...και κρύωσαααα!!!!
TSAKITSAN4
τελικά χωρίς την μάνατζερ μου....΄΄ολα είναι άδεια και κενά...κανείς δε μου μιλάει..που είναι η Live....η basket4...εσύ αρχηγέ....όλοι έφυγαν....!!! :-((((((((
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 12:23 ) *
ΑΑΑΑΑ...ζεις λοιπόν έτσι??
το παλιό σκούληκο....χρονιάρες μέρες!!!
τώρα είσαι καλύτερα??
εγώ ήρεμα μωρέ τίποτα το ιδιαίτερο...και η άδεια μου τελείωσε φυσικά...ο Θεός να την κάνει άδεια φυσικά!!!
θα συνεχίσω να γκρινιάζω...δε θέλω άλλη δουλειάαααα!!!
ήρεμα λοιπόν που λες...και κρύωσαααα!!!!

ναι, είμαι καλύτερα...χθες ήρθα σπίτι...απλά θέλει προσοχή τουλάχιστον μέχρι να βγάλω τα ράμματα. Εγώ δε σου λέω πόσο θα κάτσω έξω γιατί θα με shot.gif ......αν και δεν το θέλω, αλλά δεν γίνεται αλλιώς.
Έχεις δουλειά sad.gif ? να κάνουμε κανένα βουντού για να μην έχεις δουλειά? wink.gif
έλα τσάκι μου, υπομονή biggrin.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 12:43 ) *
τελικά χωρίς την μάνατζερ μου....΄΄ολα είναι άδεια και κενά...κανείς δε μου μιλάει..που είναι η Live....η basket4...εσύ αρχηγέ....όλοι έφυγαν....!!! :-((((((((

τσάκι, να σ'ενημερώσω ότι η Live έχει άδεια όπως και η μάνατζερ σου... sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 10:46 ) *
ναι, είμαι καλύτερα...χθες ήρθα σπίτι...απλά θέλει προσοχή τουλάχιστον μέχρι να βγάλω τα ράμματα. Εγώ δε σου λέω πόσο θα κάτσω έξω γιατί θα με shot.gif ......αν και δεν το θέλω, αλλά δεν γίνεται αλλιώς.
Έχεις δουλειά sad.gif ? να κάνουμε κανένα βουντού για να μην έχεις δουλειά? wink.gif
έλα τσάκι μου, υπομονή biggrin.gif

έλα πες πόσες μέρες??
άσε με να μαντέψω...κανά μήνα????
εεεε???
θέλω και εγώ...ναι ναι να κάνεις βουντού σε παρακαλώ....!!!
παρέ τηλ. και πες ότι έχουνε βάλει βόμβα!!!εεε???
άδεια και η Live εεεεε???καλααααααααααα!!!!
το μικρό ???όλο ξενυχτάει που να ξυπνήσει!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 12:52 ) *
έλα πες πόσες μέρες??
άσε με να μαντέψω...κανά μήνα????
εεεε???
θέλω και εγώ...ναι ναι να κάνεις βουντού σε παρακαλώ....!!!
παρέ τηλ. και πες ότι έχουνε βάλει βόμβα!!!εεε???
άδεια και η Live εεεεε???καλααααααααααα!!!!
το μικρό ???όλο ξενυχτάει που να ξυπνήσει!!!

σωστά μάντεψες, ένα μήνα και μην με shot.gif shot.gif shot.gif
θα προσπαθήσω να κάνω βουντού για να νοιώσεις καλύτερα wink.gif
ναι έχει άδεια η live,
τώρα για την Basket4 ας σου απαντήσει η ίδια όταν ξυπνήσει...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 11:01 ) *
σωστά μάντεψες, ένα μήνα και μην με shot.gif shot.gif shot.gif
θα προσπαθήσω να κάνω βουντού για να νοιώσεις καλύτερα wink.gif
ναι έχει άδεια η live,
τώρα για την Basket4 ας σου απαντήσει η ίδια όταν ξυπνήσει...

καλά κατάλαβα..'άσε!!
μωρέ μια χαρά περνάτε εσείς...!!!
εγώ γιατί τα τραβάω αυτά δε ξέρω...έχω κάνει πολλές αμαρτίες μάλλον ε??
μήνα ε???
ζηλεύω αρχηγέ...θέλω και εγώ άδεια ένα μήνα αλλά χωρίς να αρρωστήσω...χιχιχιχιχι
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 13:14 ) *
καλά κατάλαβα..'άσε!!
μωρέ μια χαρά περνάτε εσείς...!!!
εγώ γιατί τα τραβάω αυτά δε ξέρω...έχω κάνει πολλές αμαρτίες μάλλον ε??
μήνα ε???
ζηλεύω αρχηγέ...θέλω και εγώ άδεια ένα μήνα αλλά χωρίς να αρρωστήσω...χιχιχιχιχι

να σου πω την αλήθεια? προτιμώ να δούλευα και να ήμουν υγιής (όχι ότι τώρα δεν είμαι) παρά να τραβήξω αυτή την ταλαιπωρία. Οπότε, ας έχουμε την υγεία μας και όλα τ'άλλα έρχονται wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 11:21 ) *
να σου πω την αλήθεια? προτιμώ να δούλευα και να ήμουν υγιής (όχι ότι τώρα δεν είμαι) παρά να τραβήξω αυτή την ταλαιπωρία. Οπότε, ας έχουμε την υγεία μας και όλα τ'άλλα έρχονται wink.gif


ναι έχεις δίκιο σε αυτό!!!
εντάξει αφού τώρα είσαι καλύτερα...όλα καλά θα πάνε και θα ξεκουραστείς κιόλας...
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 13:30 ) *
ναι έχεις δίκιο σε αυτό!!!
εντάξει αφού τώρα είσαι καλύτερα...όλα καλά θα πάνε και θα ξεκουραστείς κιόλας...

πρέπει να'μαι σε φόρμα γιατί μόλις γυρίσουν οι αδειούχες θα'χουμε να λέμε... wink.gif
αν και δε πρέπει να τους μιλήσουμε γιατί λείπουν, τι λες να κάνουμε?
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 11:34 ) *
πρέπει να'μαι σε φόρμα γιατί μόλις γυρίσουν οι αδειούχες θα'χουμε να λέμε... wink.gif
αν και δε πρέπει να τους μιλήσουμε γιατί λείπουν, τι λες να κάνουμε?

να μην τους ξανα μιλήσουμε...ή να πάρουμε άδεια όταν έρθουν...χεχε...
καλά άμα μπορούσα να έπερνα άδεια θα είχα φύγει τρέχοντας να σου πω την αλήθεια!!!
εγώ δε θα τους ξανα μιλήσω....!!!
είναι άδικο αυτό...!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 13:42 ) *
να μην τους ξανα μιλήσουμε...ή να πάρουμε άδεια όταν έρθουν...χεχε...
καλά άμα μπορούσα να έπερνα άδεια θα είχα φύγει τρέχοντας να σου πω την αλήθεια!!!
εγώ δε θα τους ξανα μιλήσω....!!!
είναι άδικο αυτό...!!!

οκ, ότι πεις...δεν θα τους ξαναμιλήσουμε 68.gif . Για να μην χάσουμε την επικοινωνία μας και να τους σπάσουμε τα νεύρα λέω να μιλάμε εδώ και να μην τους δίνουμε σημασία, σα να είμαστε οι 2 μας...όπως τώρα, τι λες? wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 3 2008, 11:45 ) *
οκ, ότι πεις...δεν θα τους ξαναμιλήσουμε 68.gif . Για να μην χάσουμε την επικοινωνία μας και να τους σπάσουμε τα νεύρα λέω να μιλάμε εδώ και να μην τους δίνουμε σημασία, σα να είμαστε οι 2 μας...όπως τώρα, τι λες? wink.gif

ναι ναι..μέσα,....και την μικρή τι θα την κάνουμε????χμ....
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 3 2008, 13:49 ) *
ναι ναι..μέσα,....και την μικρή τι θα την κάνουμε????χμ....

κάνε ότι θες... 39.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.