Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 12:42 ) *
εμ...το κατάλαβα εγώ ότι κάτι δε πήγαινε κάλά!!
κάτσε για΄τι με έχει βάλει η άλλη να βρω αντιπροσωπεία!!
μάνατζερ τι θες τσουρέκι η τρίγωνα θεσ/νίκης???


Τιποτα απο τα δυο...αυτο που ζηταω εγω απο Θεσσαλονικη μου το εφεραν ... την πηρα τη δωση μου!!!
Αντιπροσωπεια????? αλλη??? ποια αλλη??? δεν εχω παρει τα χαπια μου ειπαμε και ειναι η σκεψη μου λιγο μπερδεμενη...
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 14:38 ) *
Σιγα μην παιξουμε ξυλο...θα το θελατε ε???? Δεν σας κανουμε τη χαρη!!!!:evil: 19.gif


ακριβώς! 33.gif δε σας κανουμε τη χαρη!!!! wink.gif smiley.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 14:42 ) *
εμ...το κατάλαβα εγώ ότι κάτι δε πήγαινε κάλά!!
κάτσε για΄τι με έχει βάλει η άλλη να βρω αντιπροσωπεία!!
μάνατζερ τι θες τσουρέκι η τρίγωνα θεσ/νίκης???

εγώ, πάντως, προσφέρω το τσουρέκι μου σε όποιον το θέλει wink.gif
τέρμα οι πολλές καταχρήσεις... sad.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 12:52 ) *
εγώ, πάντως, προσφέρω το τσουρέκι μου σε όποιον το θέλει wink.gif
τέρμα οι πολλές καταχρήσεις... sad.gif


Στην tsaki να το δωσεις....σε παρακαλω οτι εχει σπιτι να τρωει καλο ειναι...οι μερες ειναι δυσκολες...!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 14:56 ) *
Στην tsaki να το δωσεις....σε παρακαλω οτι εχει σπιτι να τρωει καλο ειναι...οι μερες ειναι δυσκολες...!!!

αν το θέλει, ευχαρίστως biggrin.gif
κανένα πρόβλημα...
απλά να το πει στον κομιστή των τσουρεκιών laugh.gif laugh.gif laugh.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 12:48 ) *
ακριβώς! 33.gif δε σας κανουμε τη χαρη!!!! wink.gif smiley.gif


banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif

Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii evilmonkey.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 13:00 ) *
αν το θέλει, ευχαρίστως biggrin.gif
κανένα πρόβλημα...
απλά να το πει στον κομιστή των τσουρεκιών laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Και να σου πω ο κομιστης θα τα φερει σε μαυρες σακουλες.......??? Αμα ειναι να βαλω τις καμερες μου παντου να καταγραψω τα γεγονοτα μη μας λεει μετα τα δικα της....ααααααααα και αμα το βγαλει το γεγονος πρωτο το Mega να ξερεις οτι εγω δεν θα χω πει κουβεντα...καταλαβες κατι??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Εγω παντως οχι...ρε αυτα τα χαπια...αμα τα ξεχναω χαλια γινομαι... w00t.gif w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 15:03 ) *
Και να σου πω ο κομιστης θα τα φερει σε μαυρες σακουλες.......??? Αμα ειναι να βαλω τις καμερες μου παντου να καταγραψω τα γεγονοτα μη μας λεει μετα τα δικα της....ααααααααα και αμα το βγαλει το γεγονος πρωτο το Mega να ξερεις οτι εγω δεν θα χω πει κουβεντα...καταλαβες κατι??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Εγω παντως οχι...ρε αυτα τα χαπια...αμα τα ξεχναω χαλια γινομαι... w00t.gif w00t.gif w00t.gif

μπα, απο κει που θα τα πάρει δεν έχει μαύρες σακούλες...εκτός και αν... rolleyes.gif
έχεις δίκιο βάλε κάμερες, αύριο το απόγευμα έρχεται σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες wink.gif
εντάξει, μην φοβάσαι και εισαγγελέας να με καλέσει δεν θα πω τίποτα...δεν προδίδω την φανταστική παρέα 77.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 13:08 ) *
μπα, απο κει που θα τα πάρει δεν έχει μαύρες σακούλες...εκτός και αν... rolleyes.gif
έχεις δίκιο βάλε κάμερες, αύριο το απόγευμα έρχεται σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες wink.gif
εντάξει, μην φοβάσαι και εισαγγελέας να με καλέσει δεν θα πω τίποτα...δεν προδίδω την φανταστική παρέα 77.gif


Ωραι χαιρομαι...πανω απ'ολα που καταλαβες τι εγραφα...εγω ακομα να καταλαβω...!!!
Sorry αλλα που πηγαν ολοι...??? ολοι μαζι δεν μπορουμε να βρεθουμε ποτε??? Και καλα η Live μπορει να εχει δουλειά, λεμε τωρα ( tongue.gif tongue.gif tongue.gif )...ο αρχοντας της πιτσας και της μουρμουρας ομως????
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 15:11 ) *
Ωραι χαιρομαι...πανω απ'ολα που καταλαβες τι εγραφα...εγω ακομα να καταλαβω...!!!
Sorry αλλα που πηγαν ολοι...??? ολοι μαζι δεν μπορουμε να βρεθουμε ποτε??? Και καλα η Live μπορει να εχει δουλειά, λεμε τωρα ( tongue.gif tongue.gif tongue.gif )...ο αρχοντας της πιτσας και της μουρμουρας ομως????


όχι λεμε...όταν δε γραφει η live εχει δουλεια...ενώ όπως πολύ καλά τα λες ο άρχοντας της πίτσας.... rolleyes.gif rolleyes.gif smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:00 ) *
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif

Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii evilmonkey.gif


παιδιά πολύ δουλειά άσε που τσακώνομαι και στην Α2 και εσύ μάνατζερ με αφηνεις μόνη μου!!!
δε φεύγαμε καλύτερα λέω εγώ????μου τα έχουνε κάνει τσουρέκιαεδώ πέρα...και όχι θεσσαλονίκης!!!
ουφ......κουράστηκα!!!
τι λεει λοιπόν??

μανατζερ...τα χαπάκια τα πήραμε??
ναι ναι σε μένα όλα τα τσουρέκια,,,δεν έχω να φάααωωωωωω
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 15:11 ) *
Ωραι χαιρομαι...πανω απ'ολα που καταλαβες τι εγραφα...εγω ακομα να καταλαβω...!!!
Sorry αλλα που πηγαν ολοι...??? ολοι μαζι δεν μπορουμε να βρεθουμε ποτε??? Και καλα η Live μπορει να εχει δουλειά, λεμε τωρα ( tongue.gif tongue.gif tongue.gif )...ο αρχοντας της πιτσας και της μουρμουρας ομως????

είδες? καταλαβαίνω αυτά που δεν κατάλαβες laugh.gif laugh.gif laugh.gif
η live δε ξέρω που είναι... ohmy.gif
ο άρχοντας της πίτσας και της μουρμούρας μάλλον έχει δουλειά σε άλλο τόπικ... wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:11 ) *
Sorry αλλα που πηγαν ολοι...??? ολοι μαζι δεν μπορουμε να βρεθουμε ποτε??? Και καλα η Live μπορει να εχει δουλειά, λεμε τωρα ( tongue.gif tongue.gif tongue.gif )...ο αρχοντας της πιτσας και της μουρμουρας ομως????


εγώ είμαι ρε ο άρχοντας της πίτσας και της μουρμούρας??χαχαχαχα

βασίλησσα είπαμε..της πίτσας!!!!χαζό!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 15:19 ) *
εγώ είμαι ρε ο άρχοντας της πίτσας και της μουρμούρας??χαχαχαχα

βασίλησσα είπαμε..της πίτσας!!!!χαζό!!

ή αρχόντισσα της πίτσας...διαλέγεις και παίρνεις laugh.gif laugh.gif laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 13:17 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ohmy.gif
ο άρχοντας της πίτσας και της μουρμούρας μάλλον έχει δουλειά σε άλλο τόπικ... wink.gif


χαχαχαχα...ακριβώς!!!
λίγο βοήθεια????
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 13:20 ) *
ή αρχόντισσα της πίτσας...διαλέγεις και παίρνεις laugh.gif laugh.gif laugh.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...
αχ..ναι αρχόντισσα...σάπμπως και βλέπω τι γράφω???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 13:19 ) *
εγώ είμαι ρε ο άρχοντας της πίτσας και της μουρμούρας??χαχαχαχα

βασίλησσα είπαμε..της πίτσας!!!!χαζό!!


Ειπα να μην καρφωθουμε, μπορει αυτο να το ξερουν κ αλλοι...
Να σου πω βασιλησσα εχω βαρεθει να δουλευω τωρα...θελω να παω για καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Live strong
οριστε μιλουσατε για πιτσα και πεινασα...γιαμ γιαμ!!! smiley.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 13:26 ) *
οριστε μιλουσατε για πιτσα και πεινασα...γιαμ γιαμ!!! smiley.gif



Εγω να δεις...πειναω απο την ωρα που ξυπναω...καθε μερα αυτο να ξερεις...και οταν παω για υπνο πειναω...δεν ειμαι καλα να ξερετε!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 13:22 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...
αχ..ναι αρχόντισσα...σάπμπως και βλέπω τι γράφω???


.................αααααααααααααααααααααααααααα δεν θα τα παμε καλα...ειναι κανεις εδω??????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Ρε παω να κανω τσιγαρο να φτιαξω και το καφεδακι μου γιατι με εσας σημερα ακρη δεν βγαζω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:28 ) *
Εγω να δεις...πειναω απο την ωρα που ξυπναω...καθε μερα αυτο να ξερεις...και οταν παω για υπνο πειναω...δεν ειμαι καλα να ξερετε!!!!

το ξέρουμε μάνατζερ.....ότι δεν είσαι καλά!!!
εγώ τώρα δε μπορώ να φύγω..να με αφήσετε ήσυχη!!!!
χα
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:37 ) *
.................αααααααααααααααααααααααααααα δεν θα τα παμε καλα...ειναι κανεις εδω??????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Ρε παω να κανω τσιγαρο να φτιαξω και το καφεδακι μου γιατι με εσας σημερα ακρη δεν βγαζω...


πάλι για τσιγάρο και θα πιεις και άλλον καφέ??
έλεος!!
παιδιά πάρτε με απόδω που είμαι!!
θέλω να φύγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωω
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 13:45 ) *
πάλι για τσιγάρο και θα πιεις και άλλον καφέ??
έλεος!!
παιδιά πάρτε με απόδω που είμαι!!
θέλω να φύγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωω


ελα πιασε το χερι μου καιαιαιαιαιαιαιαι fast.gif fast.gif fast.gif
& εγω θελω να φυγω!!!!!!
Live & sch ..........
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 15:45 ) *
πάλι για τσιγάρο και θα πιεις και άλλον καφέ??
έλεος!!
παιδιά πάρτε με απόδω που είμαι!!
θέλω να φύγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωω


κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωω sad.gif sad.gif w00t.gif w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:47 ) *
ελα πιασε το χερι μου καιαιαιαιαιαιαιαι fast.gif fast.gif fast.gif
& εγω θελω να φυγω!!!!!!
Live & sch ..........


ρε μάνατζερ τι θα κάνουμε??
πως θα την κάνουμε βασικά???
δε μπορωωωω..ο χειμωνας με θυμωνει αλλο πια δε μπορωωω...την αυλή μου καιει το χιονιιιιι
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 13:52 ) *
κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωωωωωωωω sad.gif sad.gif w00t.gif w00t.gif


αχ....χάλια είμαστε όλοι έτσι???
απαππαπααπαπαπα.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 13:54 ) *
αχ....χάλια είμαστε όλοι έτσι???
απαππαπααπαπαπα.....


Απαπαπαπαπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα...εγω βασικα απο που να την κανω...??? Εδω εχει τον καφε μου...εχω μουσικη...μπαινει ηλιος απο το παραθυρο...αρα αλλαζω τα πλανα μου και λεω οτι θελω να φυγω και να παω για ουζααααααααααα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 15:57 ) *
Απαπαπαπαπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα...εγω βασικα απο που να την κανω...??? Εδω εχει τον καφε μου...εχω μουσικη...μπαινει ηλιος απο το παραθυρο...αρα αλλαζω τα πλανα μου και λεω οτι θελω να φυγω και να παω για ουζααααααααααα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


γιατι άσχημο ειναι το ούζο με μεζεδάκι....καλη παρέα και παραλια; rolleyes.gif rolleyes.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 14:01 ) *
γιατι άσχημο ειναι το ούζο με μεζεδάκι....καλη παρέα και παραλια; rolleyes.gif rolleyes.gif


Το αντιθετο θα ελεγα.........τωρα να δεις πως πεινασα!!!!!!!
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 16:03 ) *
Το αντιθετο θα ελεγα.........τωρα να δεις πως πεινασα!!!!!!!


σας αφηνω για λιγο...παω για μαμ!!! icon_wave.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 14:04 ) *
σας αφηνω για λιγο...παω για μαμ!!! icon_wave.gif


Για μαμ????????????????????? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif ugly8.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 13:57 ) *
Απαπαπαπαπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα...εγω βασικα απο που να την κανω...??? Εδω εχει τον καφε μου...εχω μουσικη...μπαινει ηλιος απο το παραθυρο...αρα αλλαζω τα πλανα μου και λεω οτι θελω να φυγω και να παω για ουζααααααααααα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

ουζάκιιιιιιιιιι...θέλωωωωωωωω.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 14:07 ) *
ουζάκιιιιιιιιιι...θέλωωωωωωωω.....


Τι θελεις κ εσυ??????? αφου θα φυγεις τωρα και θα ειμαι μονη σαν το λεμονι... sad.gif sad.gif
Αλλα...Περνώ και μόνη μου καλά τα καταφέρνω μια χαρά ... μπορεί να έρθει και η maimou...ποιος ξερει???
Live?????? ενταξει εφαγες τωρα φτανει...ελεος!!! evilmonkey.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 14:11 ) *
Τι θελεις κ εσυ??????? αφου θα φυγεις τωρα και θα ειμαι μονη σαν το λεμονι... sad.gif sad.gif
Αλλα...Περνώ και μόνη μου καλά τα καταφέρνω μια χαρά ... μπορεί να έρθει και η maimou...ποιος ξερει???
Live?????? ενταξει εφαγες τωρα φτανει...ελεος!!! evilmonkey.gif

οκ..τ΄'οτε σε αφήνω με την maimou σου λοιπόν...
αντίο και σήμερα...αγαπημένα μου μπουμπούκια...!!!
για σκεφτήτε αυτό που λέγαμε για τον καφέ!!!!

τα λέμε αύριο πουλάκια το βουνού!!
μανατζεράκο μου...άσε με χάλια εδώ!!!
θα σε πάρω τηλ.
τελικά αυτή η δουλειά μου χαλάει πολύ την διάθεση μερικές φορε΄ς και με κάνει να έχω νεύρα για όλη την μέρα!!!
βρήκα τι φταίει!!
φιλάκιααααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 22 2008, 14:20 ) *
οκ..τ΄'οτε σε αφήνω με την maimou σου λοιπόν...
αντίο και σήμερα...αγαπημένα μου μπουμπούκια...!!!
για σκεφτήτε αυτό που λέγαμε για τον καφέ!!!!

τα λέμε αύριο πουλάκια το βουνού!!
μανατζεράκο μου...άσε με χάλια εδώ!!!
θα σε πάρω τηλ.
τελικά αυτή η δουλειά μου χαλάει πολύ την διάθεση μερικές φορε΄ς και με κάνει να έχω νεύρα για όλη την μέρα!!!
βρήκα τι φταίει!!
φιλάκιααααα


Φιλακια πουλεεεεεεεεεεεν μου...παω να αποκαταστησω τα πραγματα στην Α2..........
Live strong
ήρθα! έχασα κατι; rolleyes.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 14:34 ) *
ήρθα! έχασα κατι; rolleyes.gif


Ασε γιατι τωρα εγραφα μια ωρα στην Α2 και κολλησε το ριμαδι κ τα εχασα....κ βαριεμαι να τα ξαναγραψω...εφαγες??? Τι εφαγες??? sad.gif w00t.gif icon_wave.gif wink.gif evilmonkey.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 16:39 ) *
Ασε γιατι τωρα εγραφα μια ωρα στην Α2 και κολλησε το ριμαδι κ τα εχασα....κ βαριεμαι να τα ξαναγραψω...εφαγες??? Τι εφαγες??? sad.gif w00t.gif icon_wave.gif wink.gif evilmonkey.gif smiley.gif


ναι εφαγα μια ομελετίτσα.... rolleyes.gif καλή ήταν!!!! 41.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 14:40 ) *
ναι εφαγα μια ομελετίτσα.... rolleyes.gif καλή ήταν!!!! 41.gif


Ομελέτα...ωραίαααααααααααααααααααα...............
.. shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Δεν πεινάω,δεν πειναω,δεν πειναω....
womanplayer
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 16:40 ) *
ναι εφαγα μια ομελετίτσα.... rolleyes.gif καλή ήταν!!!! 41.gif

εγω εφαγα παστιτσιο για να ζηλευετε tongue.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 16:43 ) *
Ομελέτα...ωραίαααααααααααααααααααα...............
.. shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Δεν πεινάω,δεν πειναω,δεν πειναω....


ναι καλα...δε πεινας δε πεινας!!!! ψευτράκι!!!! smiley.gif smiley.gif

QUOTE(womanplayer @ Jan 22 2008, 16:45 ) *
εγω εφαγα παστιτσιο για να ζηλευετε tongue.gif


εγώ δε ζηλεύω γιατί είχα χτες παστίτσιο χε χε χε !!! icon_joy.gif blech.gif blech.gif
G_7
QUOTE(womanplayer @ Jan 22 2008, 14:45 ) *
εγω εφαγα παστιτσιο για να ζηλευετε tongue.gif


Παστιτσιο??? απο το καλο στο καλυτερο το παμε τωρα... icon_drunk.gif icon_drunk.gif να και θα ερθει και o sch σε λιγο να μας πει τι εφαγε...αντε να παιρνουν και αλλοι σειρα...και σας ειπα δεν τα λεμε αυτα ειναι και στη μοδα οι βουτιες απο τα μπαλκονια...και η περιοχη...πειτε κι αλλα πειτε... w00t.gif w00t.gif shot.gif w00t.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 16:51 ) *
Παστιτσιο??? απο το καλο στο καλυτερο το παμε τωρα... icon_drunk.gif icon_drunk.gif να και θα ερθει και o sch σε λιγο να μας πει τι εφαγε...αντε να παιρνουν και αλλοι σειρα...και σας ειπα δεν τα λεμε αυτα ειναι και στη μοδα οι βουτιες απο τα μπαλκονια...και η περιοχη...πειτε κι αλλα πειτε... w00t.gif w00t.gif shot.gif w00t.gif


να σου πω εγω τι έφαγε....ψάρι!!! κάθε τριτη και Σάββατο η μαμα του του κάνει ψαράκι του μπέμπη της!!!! blech.gif
womanplayer
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 16:52 ) *
να σου πω εγω τι έφαγε....ψάρι!!! κάθε τριτη και Σάββατο η μαμα του του κάνει ψαράκι του μπέμπη της!!!! blech.gif



mmm ψαρακι καλο και αυτο αρκει να το φας διπλα στη θαλασσα
Live strong
QUOTE(womanplayer @ Jan 22 2008, 16:57 ) *
mmm ψαρακι καλο και αυτο αρκει να το φας διπλα στη θαλασσα


Συμφωνώ!!!! άλλωστε πάντα συμφωνούμε εμεις! blove.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 14:52 ) *
να σου πω εγω τι έφαγε....ψάρι!!! κάθε τριτη και Σάββατο η μαμα του του κάνει ψαράκι του μπέμπη της!!!! blech.gif


Ψαρι...γιατι δεν ειναι ωραιο το ψαρι...αλλα δυο φορες την εβδομαδα??? smiley.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 22 2008, 16:59 ) *
Ψαρι...γιατι δεν ειναι ωραιο το ψαρι...αλλα δυο φορες την εβδομαδα??? smiley.gif smiley.gif


ναι το μικρό μου! για τα ματακια του βλέπεις. blech.gif blech.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 16:52 ) *
να σου πω εγω τι έφαγε....ψάρι!!! κάθε τριτη και Σάββατο η μαμα του του κάνει ψαράκι του μπέμπη της!!!! blech.gif

έφαγα το ωραιότατο ψαράκι μου και ήρθα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
μωρέ, ξέρεις τι θα ήθελα? γεμιστά κρουασανάκια.......... 38.gif 38.gif 38.gif
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 22 2008, 17:03 ) *
έφαγα το ωραιότατο ψαράκι μου και ήρθα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
μωρέ, ξέρεις τι θα ήθελα? γεμιστά κρουασανάκια.......... 38.gif 38.gif 38.gif


θα σκασεις βρε καμια ωρα!!!! ugly8.gif θες και κρουασανακια!!! ugly1.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 22 2008, 17:00 ) *
ναι το μικρό μου! για τα ματακια του βλέπεις. blech.gif blech.gif

έχω και ωραία μάτια ο........ laugh.gif laugh.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.