Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 12:45 ) *
πινέζαααααααα....με αφήνεις άφωνη.....καλέ πάλι τεμπελιάζεισ????θα σε σκοτώσω ρε...το καταλαβαίνεις???
πεθαίνω βόθα με...!!!
τρύπα με.....

Τι επαθες Τσακι??εγω ειμαι εδω...εγω δεν τεμπελιαζω ποτεεεεεεε, ο μανατζερ που χαθηκε?αχ η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη κ εγω αργησα να το καταλαβω...
pinezaki
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 13:13 ) *
Τι επαθες Τσακι??εγω ειμαι εδω...εγω δεν τεμπελιαζω ποτεεεεεεε, ο μανατζερ που χαθηκε?αχ η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη κ εγω αργησα να το καταλαβω...

Τρυπα μου τη nose!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 11:13 ) *
Τι επαθες Τσακι??εγω ειμαι εδω...εγω δεν τεμπελιαζω ποτεεεεεεε, ο μανατζερ που χαθηκε?αχ η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη κ εγω αργησα να το καταλαβω...


τι λες ρε καθυστερημένο????ασε πολύ δουλειά...και γιατί δε σηκώνεις το τηλ.που σε παίρνω λέμε????
η μάνατζερ...δε ξέρω....αγνοείται.....μάλλον έφυγε ταξίδι γιατί με τα τα χθεσινά δεν άντεξε!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 11:17 ) *
Τρυπα μου τη nose!!!


ξέρεις αγγλικά βλέπω πουλάκι μου μπράαβοοο!!!
για ποιά δουλειά μιλάς και ποιός είναι ο αφέντης??
TSAKITSAN4
που είσαι ρε πινέζαααααααααααααα...........εμφανίσου.....τώρα
ααααα
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 13:32 ) *
που είσαι ρε πινέζαααααααααααααα...........εμφανίσου.....τώρα
ααααα

ο αφεντης ειμαι εγωωω!!τα αγγλικα μου ειναι θεσπεσια και αν θες να μαθεις ξερω κ πολλα αλλα τετοια...
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 13:19 ) *
τι λες ρε καθυστερημένο????ασε πολύ δουλειά...και γιατί δε σηκώνεις το τηλ.που σε παίρνω λέμε????
η μάνατζερ...δε ξέρω....αγνοείται.....μάλλον έφυγε ταξίδι γιατί με τα τα χθεσινά δεν άντεξε!!!

τι επαθε ο μανατζερ???θελει βοηθεια να κατεβασω παρεα????
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 11:52 ) *
τι επαθε ο μανατζερ???θελει βοηθεια να κατεβασω παρεα????


λες να κάνουμε κανένα ντου αφέντη????
έχεις μεγάλη παρέα??εμένα όμως μη με ανακατεύεις γιατί εγώ είμαι πολύ καλό παιδί και έχω και καλό όνομα στην πιάτσα...χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

τι άλλα κάνεις δηλαδή ρεεεε.....!!!!!
βασικά...μη παθεις τίποτα φοβάμαιι από το πολύ αραλίκη!!!
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 13:59 ) *
λες να κάνουμε κανένα ντου αφέντη????
έχεις μεγάλη παρέα??εμένα όμως μη με ανακατεύεις γιατί εγώ είμαι πολύ καλό παιδί και έχω και καλό όνομα στην πιάτσα...χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

τι άλλα κάνεις δηλαδή ρεεεε.....!!!!!
βασικά...μη παθεις τίποτα φοβάμαιι από το πολύ αραλίκη!!!

ηρθε το πληρωμα του χρονου φιλε Τσακι, τωρα θα δουλευετε ολοι οι αλλοι εκτος απο εμενα...ετσι πρεπει...Ε ψιτ...!!!καλο παιδι..τι νεα?smile.gif))))))
G_7
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 13:52 ) *
τι επαθε ο μανατζερ???θελει βοηθεια να κατεβασω παρεα????


Τις λες βρε catwoman...τη δουλεια τη σταματησες...τωρα σηκωσες τα χερια ψηλα και ελπιζουμε μονο στη βοηθεια του Κυριου??? Μια φορα τη βδαμαδα δουλευω να ξερεις...ετσι για τα ματια του κοσμου!!!
Tsaki δεν μπορεσα να ερθω εχθες, ειμασταν παρεα τι να κανω...πες μου!!! Θελεις να πεθανω??? Ουστ!!! tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 12:09 ) *
ηρθε το πληρωμα του χρονου φιλε Τσακι, τωρα θα δουλευετε ολοι οι αλλοι εκτος απο εμενα...ετσι πρεπει...Ε ψιτ...!!!καλο παιδι..τι νεα?smile.gif))))))


ποιό πλήρωμα του χρόνου ρε..που τα έμαθες εσύ αυτά καλό μου???
γιατί εμείς σταματήσαμε και ποτέ να δουλεύουμε για να το κάνουμε και τώρα???βρέξει χιονίσει στη δουλειά...ξενύχτι κούραση πόνος αρρώστεια στη δουλειά...ενώ εσύ???
αραχτή και κουλ...και δε ξέρω κξαι εγώ τι ΄΄αλλο!!!
μα σε παρακαλώ τώρα μη με εκνευρίζεισ και είμαι και κουρασμένη!!!

μάνατζερ...γιατί άργησες να έρθεις αν επιτρέπεται σήμερα??που ήσουνα??
ήρθες επίτησες την ώρα που φεύγω εγώ??
οκ....

λοιπόν κουλουράκια σας αφήνω εγώ γιατί έτσι πρέπει...και κάντε ότι νομίζετε εσείς....όπως κάνετε πάντα άλλωστε!!!
φιλάκια....θα μιλήσουμε στο οικογενειακό μας τηλ.!!!

φιλάκια πολλά...
pinezaki
QUOTE(G_7 @ Mar 31 2008, 14:10 ) *
Τις λες βρε catwoman...τη δουλεια τη σταματησες...τωρα σηκωσες τα χερια ψηλα και ελπιζουμε μονο στη βοηθεια του Κυριου??? Μια φορα τη βδαμαδα δουλευω να ξερεις...ετσι για τα ματια του κοσμου!!!
Tsaki δεν μπορεσα να ερθω εχθες, ειμασταν παρεα τι να κανω...πες μου!!! Θελεις να πεθανω??? Ουστ!!! tongue.gif

εγω φταιω που σε υποστηριζω...τς τς τς!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 14:17 ) *
ποιό πλήρωμα του χρόνου ρε..που τα έμαθες εσύ αυτά καλό μου???
γιατί εμείς σταματήσαμε και ποτέ να δουλεύουμε για να το κάνουμε και τώρα???βρέξει χιονίσει στη δουλειά...ξενύχτι κούραση πόνος αρρώστεια στη δουλειά...ενώ εσύ???
αραχτή και κουλ...και δε ξέρω κξαι εγώ τι ΄΄αλλο!!!
μα σε παρακαλώ τώρα μη με εκνευρίζεισ και είμαι και κουρασμένη!!!

μάνατζερ...γιατί άργησες να έρθεις αν επιτρέπεται σήμερα??που ήσουνα??
ήρθες επίτησες την ώρα που φεύγω εγώ??
οκ....

λοιπόν κουλουράκια σας αφήνω εγώ γιατί έτσι πρέπει...και κάντε ότι νομίζετε εσείς....όπως κάνετε πάντα άλλωστε!!!
φιλάκια....θα μιλήσουμε στο οικογενειακό μας τηλ.!!!

φιλάκια πολλά...


Αααααααααααα καλα κρασια...εχω μπει απο το πρωι και εχω καλημερησει τη μαμα pineza ... αλλα εσυ... σε εχει φαει η κουεαση νομιζω...!!!
Παντα στη θεση μου ειμαι Κυρια... icon_wave.gif
Καλη ξεκουραση!!!
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 14:17 ) *
ποιό πλήρωμα του χρόνου ρε..που τα έμαθες εσύ αυτά καλό μου???
γιατί εμείς σταματήσαμε και ποτέ να δουλεύουμε για να το κάνουμε και τώρα???βρέξει χιονίσει στη δουλειά...ξενύχτι κούραση πόνος αρρώστεια στη δουλειά...ενώ εσύ???
αραχτή και κουλ...και δε ξέρω κξαι εγώ τι ΄΄αλλο!!!
μα σε παρακαλώ τώρα μη με εκνευρίζεισ και είμαι και κουρασμένη!!!

μάνατζερ...γιατί άργησες να έρθεις αν επιτρέπεται σήμερα??που ήσουνα??
ήρθες επίτησες την ώρα που φεύγω εγώ??
οκ....

λοιπόν κουλουράκια σας αφήνω εγώ γιατί έτσι πρέπει...και κάντε ότι νομίζετε εσείς....όπως κάνετε πάντα άλλωστε!!!
φιλάκια....θα μιλήσουμε στο οικογενειακό μας τηλ.!!!

φιλάκια πολλά...

αυτος ο Τσακι παρακρουση επαθε, ποια οικογενεα καλε τι λεει??Εγω Τσακι φυτρωσα...καλο μεσημερι κ απο μενα οσο για σενα μανατζερακο οταν καταλαβεισ την αξια μου ισως να εινια αργα...φιλακιααααααααα!!!
TSAKITSAN4
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ....!!!!
είναι κανείς εδώ...???μάνατζερ???
παιδιάαααααα??!!!!
ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
μπου!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 10:06 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ....!!!!
είναι κανείς εδώ...???μάνατζερ???
παιδιάαααααα??!!!!
ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
μπου!


Βρε βρε ... πρωι πρωι...Καλημερα μικρο πουλεν...ο μανατζερ ειναι παντα εδω αλλα οχι και στα καλυτερα του!!! Μου χτυπησαν το αυτοκινητο εχθες, παρκαρισμενο και να στο σπανε...!!!@@@%%$$!!! shot.gif shot.gif shot.gif Δεν μου εφταναν ολα τα αλλα εξοδα ηρθε και αυτο να δεσει το γλυκο!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 08:16 ) *
Βρε βρε ... πρωι πρωι...Καλημερα μικρο πουλεν...ο μανατζερ ειναι παντα εδω αλλα οχι και στα καλυτερα του!!! Μου χτυπησαν το αυτοκινητο εχθες, παρκαρισμενο και να στο σπανε...!!!@@@%%$$!!! shot.gif shot.gif shot.gif Δεν μου εφταναν ολα τα αλλα εξοδα ηρθε και αυτο να δεσει το γλυκο!!!


άστα να πάνε πρωί πρωί!!
πότε θα μάθω να αντέχω το πρωί???παιδί της νύχτας είμαι εγώ....!!!είδα ζωή μάνατζερ στα μάυρα τα μεσάνυχτα!!

που στο τράκαραν ρε παιδάκι μου????έλα μη στενοχωριέσαι σε παρακαλώ!!
είναι μεγάλη ζημιά δεν αφήσανε σημείωμα??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 10:21 ) *
άστα να πάνε πρωί πρωί!!
πότε θα μάθω να αντέχω το πρωί???παιδί της νύχτας είμαι εγώ....!!!είδα ζωή μάνατζερ στα μάυρα τα μεσάνυχτα!!

που στο τράκαραν ρε παιδάκι μου????έλα μη στενοχωριέσαι σε παρακαλώ!!
είναι μεγάλη ζημιά δεν αφήσανε σημείωμα??


που βαλανε post it...παλακα μου κανεις!!! ολη μερια του οδηγου ειναι ψηλοκομματια... !!!
για πες κανενα ευχαριστο!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 08:50 ) *
που βαλανε post it...παλακα μου κανεις!!! ολη μερια του οδηγου ειναι ψηλοκομματια... !!!
για πες κανενα ευχαριστο!!!


κατάλαβα...είχα δουλίτσα!!

τι ευχάριστο να πω μωρέ...κατσε να σκεφτώωωω....!!!!
ααα...θες να πάμε αράχωβα??να θυμηθούμε τα παλιά μιας και έχουμε πολύ καιρό να πάμε???
εεε...τι άλλο...ααα το πάσχα τελικά??
τι άλλο./....εεε....το ότι είμαι χάλια??χαχαχαχαχα.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 11:46 ) *
κατάλαβα...είχα δουλίτσα!!

τι ευχάριστο να πω μωρέ...κατσε να σκεφτώωωω....!!!!
ααα...θες να πάμε αράχωβα??να θυμηθούμε τα παλιά μιας και έχουμε πολύ καιρό να πάμε???
εεε...τι άλλο...ααα το πάσχα τελικά??
τι άλλο./....εεε....το ότι είμαι χάλια??χαχαχαχαχα.....


Χαλια smiley.gif smiley.gif αυτο ειναι ενα καλο σε ολη τουτη τη μαυριλα!!!
Το Πασχα...ναι...τι??? Ψαχνω....ψαχνω...κατι ομως θα βρω στο τελος!!!
Αραχωβα??????? blink.gif blink.gif blink.gif εγω λεω να παμε στη Νεα Μακρη για θαλασσιο...Νεα Μακρη??????/ Μου εχει κατσει εεε??????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 09:52 ) *
Χαλια smiley.gif smiley.gif αυτο ειναι ενα καλο σε ολη τουτη τη μαυριλα!!!
Το Πασχα...ναι...τι??? Ψαχνω....ψαχνω...κατι ομως θα βρω στο τελος!!!
Αραχωβα??????? blink.gif blink.gif blink.gif εγω λεω να παμε στη Νεα Μακρη για θαλασσιο...Νεα Μακρη??????/ Μου εχει κατσει εεε??????

είδες τι σου έλεγα???χάλια δε λες τίποτα....νοσοκομείο θέλω να πάω και να κάτσω εκεί καμιά βδομάδα..να ξεκουραστώ΄...να χαλαρώσω...να ηρεμήσωωωωω.....ρεεεε...με ακούς??

ψάξε ψάξε κάτι θα βρεις....ψάξε ψάξε θα με θυμηθείς!!!

πως σου ήρθε τώρα η Ν.Μάκρη...χθες έριχνε κεραυνούς χιόνια καταποντή βροχή και εσύ ζητάς θάλασσα??
έλα στο βουνό παιδάκι μου να ηρεμήσει το ματάκι σου...και πάμε την άλλη βδομάδα θάλασσα...!!
σε παρακαλώ πολύ δηλαδή!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 11:59 ) *
είδες τι σου έλεγα???χάλια δε λες τίποτα....νοσοκομείο θέλω να πάω και να κάτσω εκεί καμιά βδομάδα..να ξεκουραστώ΄...να χαλαρώσω...να ηρεμήσωωωωω.....ρεεεε...με ακούς??

ψάξε ψάξε κάτι θα βρεις....ψάξε ψάξε θα με θυμηθείς!!!

πως σου ήρθε τώρα η Ν.Μάκρη...χθες έριχνε κεραυνούς χιόνια καταποντή βροχή και εσύ ζητάς θάλασσα??
έλα στο βουνό παιδάκι μου να ηρεμήσει το ματάκι σου...και πάμε την άλλη βδομάδα θάλασσα...!!
σε παρακαλώ πολύ δηλαδή!!!!!


Εγω αποψε θελω θαλασσα ... δε θελω βουνο...ΤΕΛΟΣ!!!
Αρχηγε???? Μικρο????
Αυτο το μικρο αμα το βρω μπροστα μου...αμα το βρω μπροστα μου!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 10:06 ) *
Εγω αποψε θελω θαλασσα ... δε θελω βουνο...ΤΕΛΟΣ!!!
Αρχηγε???? Μικρο????
Αυτο το μικρο αμα το βρω μπροστα μου...αμα το βρω μπροστα μου!!!


κακομαθημένο....!!!να πας μόνη σου...εγώ δε θα αρρωστήσω για σένα...πως μου ζητάς να πάμε για μπάνιο βραδυνό ενώ ξέρεις ότι είμαι άρρωστη??τσ τσ ωραία΄φίλη είσαι!!

αλήθεια ρε μανατζεράκο που είναι όλοι??
έχω χάσει και τελείως την Live....καλά το μικ΄ρο δε το συζητώ....όσο για τον αρχηγό...καλά κρασά..να ήταν κι άλλοι!!!
μήπως με την σιωπή τους θέλουν να μας πουνε κάτι???χ,μ...
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 12:14 ) *
κακομαθημένο....!!!να πας μόνη σου...εγώ δε θα αρρωστήσω για σένα...πως μου ζητάς να πάμε για μπάνιο βραδυνό ενώ ξέρεις ότι είμαι άρρωστη??τσ τσ ωραία΄φίλη είσαι!!

αλήθεια ρε μανατζεράκο που είναι όλοι??
έχω χάσει και τελείως την Live....καλά το μικ΄ρο δε το συζητώ....όσο για τον αρχηγό...καλά κρασά..να ήταν κι άλλοι!!!
μήπως με την σιωπή τους θέλουν να μας πουνε κάτι???χ,μ...


Καλε δεν μου περνανε και εμενα τετοιες σκεψεις απο το μυαλο????
Ποιο βραδυνο μπανιο ...??? Καλε πας καλα...??? για κανενα ψαρακι ελεγα να με πας με το τουτου σου (ααα ουτε εσυ εχεις εμαθα!!!) Υπεροχα!!!
Λες να σωπασουμε και εμεις....η σιωπη λενε ειναι χρυσος...μπορει να τα βγαλουμε τα λεφτα μας ετσι!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 10:22 ) *
Καλε δεν μου περνανε και εμενα τετοιες σκεψεις απο το μυαλο????
Ποιο βραδυνο μπανιο ...??? Καλε πας καλα...??? για κανενα ψαρακι ελεγα να με πας με το τουτου σου (ααα ουτε εσυ εχεις εμαθα!!!) Υπεροχα!!!
Λες να σωπασουμε και εμεις....η σιωπη λενε ειναι χρυσος...μπορει να τα βγαλουμε τα λεφτα μας ετσι!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ....είχα καιρό να γελάσω μαζί σου τα πρωινά....!!
όρε λες...αν σωπάσουμε να βγάλουμε κανένα φράγκο??
θες θάλασσα παιδάκι μου???θα νοικιάσω εγώ μια λιμουζίνα για σένα και θα σε πάω!!
καλά το ότι δεν έχω αμάξι δε τρέχει κάτι...αμά θες μπορεί να μας πάει η φίλη μας με το αμάξι μου...χαχαχαχα!!!καλό?????
εγώ πάντος δεν έχω αμάξι δεν οδηγάω...δε ξέρω ποιά είμαι και τι κάνω,....
ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...μη με ρωτήσεις γιατί...για να στο λέω κάτι θα ξέρω...εεε????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 12:41 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ....είχα καιρό να γελάσω μαζί σου τα πρωινά....!!
όρε λες...αν σωπάσουμε να βγάλουμε κανένα φράγκο??
θες θάλασσα παιδάκι μου???θα νοικιάσω εγώ μια λιμουζίνα για σένα και θα σε πάω!!
καλά το ότι δεν έχω αμάξι δε τρέχει κάτι...αμά θες μπορεί να μας πάει η φίλη μας με το αμάξι μου...χαχαχαχα!!!καλό?????
εγώ πάντος δεν έχω αμάξι δεν οδηγάω...δε ξέρω ποιά είμαι και τι κάνω,....
ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...μη με ρωτήσεις γιατί...για να στο λέω κάτι θα ξέρω...εεε????


Ναι εγω μαζι σου...οτι πεις!!! Απο το κακο στο χειροτερο θες? Εγω μεσα!!! Και δε ρωταω και τιποτα...
Να νοικιασεις λιμουζινα...Να νοικιασεις λιμουζινα...αυτο θελω!!!! Η φιλη μας ας κατσει με το αυτοκινητο σου να κανει βολτες στην αθηνα....λιμουζιναααααααα λιμουζινααααααα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Σωπασε τωρα...ερχεται το χρημα....σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 10:51 ) *
Ναι εγω μαζι σου...οτι πεις!!! Απο το κακο στο χειροτερο θες? Εγω μεσα!!! Και δε ρωταω και τιποτα...
Να νοικιασεις λιμουζινα...Να νοικιασεις λιμουζινα...αυτο θελω!!!! Η φιλη μας ας κατσει με το αυτοκινητο σου να κανει βολτες στην αθηνα....λιμουζιναααααααα λιμουζινααααααα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Σωπασε τωρα...ερχεται το χρημα....σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ


σωπαίνω αγαπημένη αν είναι νάρθει θε ναρθεί αλλιώς...?????ας μείνει εκεί που είναι εγώ πάντος πάντα θα το περιμένω το άτιμο....!!
σσσσσσσσσσ......ας κάνουμε λίγο ησυχία!!!!!

μα να μη μπορώ να το κλείσω το στόμα μου όμως???
και τα χέρια μου φωτιά έχουνε πάρει...καλέ...σσσσσσσσ
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 13:01 ) *
σωπαίνω αγαπημένη αν είναι νάρθει θε ναρθεί αλλιώς...?????ας μείνει εκεί που είναι εγώ πάντος πάντα θα το περιμένω το άτιμο....!!
σσσσσσσσσσ......ας κάνουμε λίγο ησυχία!!!!!

μα να μη μπορώ να το κλείσω το στόμα μου όμως???
και τα χέρια μου φωτιά έχουνε πάρει...καλέ...σσσσσσσσ


Ενω εγω ειδες ηρεμια που την εχω... φαντασου δηλαδη να ειχα και ορεξη!!!
Να σε πω γκαρνταση μου (οχι οχι αυτο ειναι για αρσενικο τη γυναικα πως τι λενε γκαρντασινα...???? blink.gif blink.gif blink.gif ενα βλεπει κανεις ας μας βοηθησει...μηπως πρεπει να παω στο topic ερωτηση???) βλεπω εκει υπαρχει κοσμος και κοσμακης!!!
Ωχ να τωρα βαρεθηκα λιγο... sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 11:23 ) *
Ενω εγω ειδες ηρεμια που την εχω... φαντασου δηλαδη να ειχα και ορεξη!!!
Να σε πω γκαρνταση μου (οχι οχι αυτο ειναι για αρσενικο τη γυναικα πως τι λενε γκαρντασινα...???? blink.gif blink.gif blink.gif ενα βλεπει κανεις ας μας βοηθησει...μηπως πρεπει να παω στο topic ερωτηση???) βλεπω εκει υπαρχει κοσμος και κοσμακης!!!
Ωχ να τωρα βαρεθηκα λιγο... sad.gif


πως/??γκαρντάσινα??τι λες πάλι???
λες να πάμε εκεί ??εγώ έγραψα και εκεί τι να κάνω η δόλια και στην Α2 αν θες πήγαινε έχει λίγο ψωμί!!!

τελικά πήρες κανά ψιλό από την σιωπή ??????
εγω δεν είδα φως!!!!
TSAKITSAN4
χε χε...εμένα η live με χαιρέτησε αλλά σε άλλο τοπικ!!!

ωχ...λες να σημαίνει κάτι αυτο???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 13:32 ) *
πως/??γκαρντάσινα??τι λες πάλι???
λες να πάμε εκεί ??εγώ έγραψα και εκεί τι να κάνω η δόλια και στην Α2 αν θες πήγαινε έχει λίγο ψωμί!!!

τελικά πήρες κανά ψιλό από την σιωπή ??????
εγω δεν είδα φως!!!!


Μπααααααααααα τιποτα .... νεκρα .... να παω στην Α2 και τι να πω .... δεν θελω να κανω κανενα πικρο σχολιο αυτη την εβδομαδα .... εχω και νευρακια μην ξεσπασω εκει ... δεν ειναι αυτο που θα ηθελαν οι φιλοι μας mod .... Τι λες παμε Χαβαι...παμε καπου που δεν εχουμε παει επιτελους!!! Καλημερα ασπρονησι!!! Το αφεντικο μας εφερε τωρα κατι ωραια βαζακια με λουλουδακια...τι καλη που ειναι μωρε!!! ohmy.gif ohmy.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 13:36 ) *
χε χε...εμένα η live με χαιρέτησε αλλά σε άλλο τοπικ!!!

ωχ...λες να σημαίνει κάτι αυτο???


Ναι καλα...δε μετραει...0-0 ειμαστε!!! Μπουουουουουου!!!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 11:45 ) *
Μπααααααααααα τιποτα .... νεκρα .... να παω στην Α2 και τι να πω .... δεν θελω να κανω κανενα πικρο σχολιο αυτη την εβδομαδα .... εχω και νευρακια μην ξεσπασω εκει ... δεν ειναι αυτο που θα ηθελαν οι φιλοι μας mod .... Τι λες παμε Χαβαι...παμε καπου που δεν εχουμε παει επιτελους!!! Καλημερα ασπρονησι!!! Το αφεντικο μας εφερε τωρα κατι ωραια βαζακια με λουλουδακια...τι καλη που ειναι μωρε!!! ohmy.gif ohmy.gif


χαβαι???δεν είν κακό!!!αλλά πως....με μία ρόδα??πως το βλέπεις θα φτάσουμε ποτέ ΄έτσι??
πόσα μαγιό έχεις και φύγαμε!!!

να ξεσπάσεις να ξεσπάσεις...καλό θα σου κάνει!!!

λουλουδάκια εεΕ????τι καλό αφεντικό που έχεις μωρε΄...και εμείς εδώ τίποτα....μόνο τασάκια...μετράει αυτό???
φωνές....βαβούρα...πόσο τυχερή είμαι...αλλάζουμε δουλειές???

΄και όσο για το σκορ....1-0 είμαστε μην είσαι ζηλιάρα...εμένα μου είπε γεια και πρέπει να το δεχτείς εντάξει???μπουυυυ εσύ!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 13:52 ) *
χαβαι???δεν είν κακό!!!αλλά πως....με μία ρόδα??πως το βλέπεις θα φτάσουμε ποτέ ΄έτσι??
πόσα μαγιό έχεις και φύγαμε!!!

να ξεσπάσεις να ξεσπάσεις...καλό θα σου κάνει!!!

λουλουδάκια εεΕ????τι καλό αφεντικό που έχεις μωρε΄...και εμείς εδώ τίποτα....μόνο τασάκια...μετράει αυτό???
φωνές....βαβούρα...πόσο τυχερή είμαι...αλλάζουμε δουλειές???

΄και όσο για το σκορ....1-0 είμαστε μην είσαι ζηλιάρα...εμένα μου είπε γεια και πρέπει να το δεχτείς εντάξει???μπουυυυ εσύ!!


Με μια ροδα...........Κοιτα πρεπει να το δεις θετικα το ολο θεμα...και στην τελικη μια προταση εκανε η κοπελια εμεις μπορουμε να παμε με δυο....να παρουμε τη μηχαναρα του αρχηγου και να την κανουμε...ααααααα τωρα που το σκεφτομαι και με 4ρις παμε...το αυτοκινητο μου 1Απριλια σημερα νομιζω μεχρι το απογευμα θα ειναι ετοιμο......Χαχαχαχχαχα και μη μου το παιξεις εξυπνη σε επιασα...Οσο για τη live οκ το δεχομαι...αλλα θα πω οτι και για το μικρο...μην την πετυχω πουθενα...χαμος θα γινει να ξερεις....!!!!!!!!Μπουμ εσυ και στα μουτρα σου...καθρεφτακι!!! w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 11:59 ) *
Με μια ροδα...........Κοιτα πρεπει να το δεις θετικα το ολο θεμα...και στην τελικη μια προταση εκανε η κοπελια εμεις μπορουμε να παμε με δυο....να παρουμε τη μηχαναρα του αρχηγου και να την κανουμε...ααααααα τωρα που το σκεφτομαι και με 4ρις παμε...το αυτοκινητο μου 1Απριλια σημερα νομιζω μεχρι το απογευμα θα ειναι ετοιμο......Χαχαχαχχαχα και μη μου το παιξεις εξυπνη σε επιασα...Οσο για τη live οκ το δεχομαι...αλλα θα πω οτι και για το μικρο...μην την πετυχω πουθενα...χαμος θα γινει να ξερεις....!!!!!!!!Μπουμ εσυ και στα μουτρα σου...καθρεφτακι!!! w00t.gif


καθρεφτάκι λεει...δε μπορώ...χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
μα πόσο χρονών είσαι παιδάκι???εεε??
απαπαπαπαπαπαπαπα...

κάτσε τώρα γιατί θα τα πάρω....δηλαδή για το αμάξι μου έκανες πλάκα??
εεε??΄ΛΕΓΕ ΤΩΩΩΡΑΑΑΑΑ....ΚΑΛΑΑΑΑ!!!!!!!
πίσω έχει η αχλάδα την ουρά της μη το ξεχνάς!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 14:04 ) *
καθρεφτάκι λεει...δε μπορώ...χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
μα πόσο χρονών είσαι παιδάκι???εεε??
απαπαπαπαπαπαπαπα...

κάτσε τώρα γιατί θα τα πάρω....δηλαδή για το αμάξι μου έκανες πλάκα??
εεε??΄ΛΕΓΕ ΤΩΩΩΡΑΑΑΑΑ....ΚΑΛΑΑΑΑ!!!!!!!
πίσω έχει η αχλάδα την ουρά της μη το ξεχνάς!!!


Εεεεεεεεεεεμα και βεβαια σου εκανα πλακα...ειναι η μερα τετοια διαφορετικα ξερεις εγω δεν κανω τετοια πραγματα...απαπα!!!
Ειμαι 10!!! Εσενα το σε νοιαζει???
Ενω εσυ πισω εχει αχλαδα την ουρα...καλα εντελως ακυρο...εχει η αχλαδα ουρα??? w00t.gif w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 12:12 ) *
Εεεεεεεεεεεμα και βεβαια σου εκανα πλακα...ειναι η μερα τετοια διαφορετικα ξερεις εγω δεν κανω τετοια πραγματα...απαπα!!!
Ειμαι 10!!! Εσενα το σε νοιαζει???
Ενω εσυ πισω εχει αχλαδα την ουρα...καλα εντελως ακυρο...εχει η αχλαδα ουρα??? w00t.gif w00t.gif


δε σε μπορώ σήμερα καθόλου!!!

έτσι πάει η παροιμία κοριτσάκι...μικρό!!! η αχλάδια έχει ουρά και μεγάλη μάλιστα...το κοτσάνι θα εννοεί μάλλον!!!!
τι τάξη πας αλήθεια??κάνει και αστειάκια το παιδί...χοχαχ χοχοχοχοχαχαχαχα!!!

και για να μάθεις σε λίγο θα φύγω....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 14:15 ) *
δε σε μπορώ σήμερα καθόλου!!!

έτσι πάει η παροιμία κοριτσάκι...μικρό!!! η αχλάδια έχει ουρά και μεγάλη μάλιστα...το κοτσάνι θα εννοεί μάλλον!!!!
τι τάξη πας αλήθεια??κάνει και αστειάκια το παιδί...χοχαχ χοχοχοχοχαχαχαχα!!!

και για να μάθεις σε λίγο θα φύγω....


Να μου απαντησεις πρωτα στο pm που σου εστειλα και μετα να πας οπου θες...αλλα με προσοχη !!! tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Ρε να σου πω και κατι το αχλαδι εχει το κοτσανι πανω και οχι κατω γ πισω... blink.gif blink.gif blink.gif μηπως αχλαδα και αχλαδια καμια σχεση???? 39.gif 39.gif Αντι να με βοηθησεις μου φωναζεις...ειναι κατασταση αυτη τωρα?? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 1 2008, 12:19 ) *
Να μου απαντησεις πρωτα στο pm που σου εστειλα και μετα να πας οπου θες...αλλα με προσοχη !!! tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Ρε να σου πω και κατι το αχλαδι εχει το κοτσανι πανω και οχι κατω γ πισω... blink.gif blink.gif blink.gif μηπως αχλαδα και αχλαδια καμια σχεση???? 39.gif 39.gif Αντι να με βοηθησεις μου φωναζεις...ειναι κατασταση αυτη τωρα?? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif


σου απάντησα....αλλά τι να σου πω!!

το κοτσάνι το έχει πίσω ρε το αχλάδι μα τι να σου πω...τώρα!!!!! πράμτα είναι αυτά!!!
καλά πάω να το αναλύσω σπίτι μου και θα σου πω...!!!
έφυγα παιδάκι....φιλάκια μικρούλι...χαχαχ!!!
θα μιλήσουμε!!!
φιλάκιαααααααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 1 2008, 14:22 ) *
σου απάντησα....αλλά τι να σου πω!!

το κοτσάνι το έχει πίσω ρε το αχλάδι μα τι να σου πω...τώρα!!!!! πράμτα είναι αυτά!!!
καλά πάω να το αναλύσω σπίτι μου και θα σου πω...!!!
έφυγα παιδάκι....φιλάκια μικρούλι...χαχαχ!!!
θα μιλήσουμε!!!
φιλάκιαααααααα


Στελνεις φιλακια, μετα γελας, μετα ξαναστελνεις...μηπως το εχεις χασει???
Ρωταω ομως ειδες!!!! Δεν το θεωρω δεδομενο!!! Ελπιζω ακομα!!!
Να προσεχεις μη σε κοροϊδευει ολος ο κοσμος σημερα!!!
Φιλακιααααααα icon_wave.gif smiley.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...στο τσακ να βρέξει..τι κακό με έχει πιάσει!!!
τέτοια καντεμιά???
μανατζεράκοοοοοο....τι έγινε???
εισαι εδώ...στο ποτό που με ζαλίζει....???!!!
οι υπόλοιποι????αααχ........σιωπή!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 09:44 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...στο τσακ να βρέξει..τι κακό με έχει πιάσει!!!
τέτοια καντεμιά???
μανατζεράκοοοοοο....τι έγινε???
εισαι εδώ...στο ποτό που με ζαλίζει....???!!!
οι υπόλοιποι????αααχ........σιωπή!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις, τσάκι μου?
καιρό έχουμε να τα πουμε...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Apr 2 2008, 07:48 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις, τσάκι μου?
καιρό έχουμε να τα πουμε...



βρε βρε βρε.....γειά σου αρχηγέ μου...!!!
που είσαι εσύ???που βρίσκεσαι??
ποιός σε πήρε μακρυά από το στρουμφοχωριό????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 2 2008, 09:59 ) *
βρε βρε βρε.....γειά σου αρχηγέ μου...!!!
που είσαι εσύ???που βρίσκεσαι??
ποιός σε πήρε μακρυά από το στρουμφοχωριό????

ο δρακουμέλ και με είχε βάλει να κάνω συνέχεια δουλειές, κεφάλι δε σήκωσα...αλλά τώρα του την έφερα και δεν έχω πολύ δουλειά, ελπίζω... biggrin.gif
G_7
Καλημερα καλημερα στην τρελη τρελη παρεα...
Τι κανετε μικρα στρουμφακια????
Πουλεν μου??? Εδω ειμαι...καλα δεν θα το πιστεψεις το οικογενειακο μου κινητο μπηκε ξανα μπροστα!!! 41.gif 41.gif 41.gif Ευχαριστω!!!!
Αρχηγε...σαν τα χιονια βρε....
Μικρο??????????....Αφαντοοοοοοοοοοοο
Live Καλημερα!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 08:39 ) *
Καλημερα καλημερα στην τρελη τρελη παρεα...
Τι κανετε μικρα στρουμφακια????
Πουλεν μου??? Εδω ειμαι...καλα δεν θα το πιστεψεις το οικογενειακο μου κινητο μπηκε ξανα μπροστα!!! 41.gif 41.gif 41.gif Ευχαριστω!!!!
Αρχηγε...σαν τα χιονια βρε....
Μικρο??????????....Αφαντοοοοοοοοοοοο
Live Καλημερα!!!!


ax....θα γίνω γραφική αλλά είχα δουλειά...!!
γιατί τι έιχε το οικογενειακό σου κινητό...??χαμπάρι δεν πήρα αν και΄είχες κάποιες απουσίες εδώ που τα λέμε!!! και μιας και είπες σαν τα χιόνια έτσι όπως το πάει ο καιρός το βλέπω να χιονίζει!!!
κανονίστε....μόνο αυτό σου λέω!!!!

αρχηγέ μπήκες αλλά εξαφανίστηκες πάλι!!!
Live strong
QUOTE(G_7 @ Apr 2 2008, 10:39 ) *
Καλημερα καλημερα στην τρελη τρελη παρεα...
Τι κανετε μικρα στρουμφακια????
Πουλεν μου??? Εδω ειμαι...καλα δεν θα το πιστεψεις το οικογενειακο μου κινητο μπηκε ξανα μπροστα!!! 41.gif 41.gif 41.gif Ευχαριστω!!!!
Αρχηγε...σαν τα χιονια βρε....
Μικρο??????????....Αφαντοοοοοοοοοοοο
Live Καλημερα!!!!


καλημέρα στη παρέα...καλημέρα G7 καλημέρα Tsaki icon_wave.gif icon_wave.gif τι μου κάνετε; μια χαρά σας βλέπω... smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 2 2008, 08:58 ) *
καλημέρα στη παρέα...καλημέρα G7 καλημέρα Tsaki icon_wave.gif icon_wave.gif τι μου κάνετε; μια χαρά σας βλέπω... smiley.gif smiley.gif


ααααααααααα....οοοοοοοοοοοοο.......live......καλημ
ρααα...!!!!
καλά είμαστε...προσπαθούμε δηλαδή....!!!!
εσύ τι κάνεις???

μάνατζερ..είμαστε 2-1!!
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 2 2008, 10:58 ) *
καλημέρα στη παρέα...καλημέρα G7 καλημέρα Tsaki icon_wave.gif icon_wave.gif τι μου κάνετε; μια χαρά σας βλέπω... smiley.gif smiley.gif


Αμαν ρε live...ολο της δινεις αφορμες να μου κουνιεται...ακου 2-1...Tsaki λες μπουρδες...τι να κανει η κοπελα να μη σου πει και εσενα ενα γεια...!!! Ααααααααααααα μεσα στη μεση σαν να μην πω τι καθε φορα!!!!!!! Μπουουουου w00t.gif
Live strong
Είστε απιστευτες και οι δυο.... 24.gif 24.gif 24.gif τι να σας πω...να ξερετε ότ ιόποτε λεω καλημερα σε κάποια από τις δυο ισχύει και για την άλλη... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.