Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός οff topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 3 2008, 20:09 ) *
Αν σου αρεσουν οι χοντρες οντως του ΠΑΟ ειναι οι καλυτερες 19.gif 19.gif 19.gif

Καλά ρε Λύκε, έλα στο οακα να σου βγουν τα μάτια έξω...Δεν τις έχεις δει γι'αυτό μην μιλάς...Εγώ σου λέω τις έχω δει των τριών ομάδων που ανέφερα...Άσε που το να έχει πιασίματα δεν είναι κακό, από το να πιάνεις κόκκαλα για σούπα όπως στο σεφ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kotzito
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 3 2008, 20:09 ) *
Αν σου αρεσουν οι χοντρες οντως του ΠΑΟ ειναι οι καλυτερες 19.gif 19.gif 19.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif .Εμεις ομως στο ΣΕΦ εχουμε και αλλα happenings.Σουτ απο το τριποντο και οχι απο το κεντρο στο ημιχρονο,stereo mike να τραγουδαει και τα σουπερ εφε οταν μπαινουν βολες η σουτ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Jun 3 2008, 20:11 ) *
Καλά ρε Λύκε, έλα στο οακα να σου βγουν τα μάτια έξω...Δεν τις έχεις δει γι'αυτό μην μιλάς...Εγώ σου λέω τις έχω δει των τριών ομάδων που ανέφερα...Άσε που το να έχει πιασίματα δεν είναι κακό, από το να πιάνεις κόκκαλα για σούπα όπως στο σεφ tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Αλλο να εχει πιασιματα
και αλλο να πιανονται τα χερια σου για να τις αγκαλιασεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Rondo
QUOTE(kojito @ Jun 3 2008, 20:13 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif .Εμεις ομως στο ΣΕΦ εχουμε και αλλα happenings.Σουτ απο το τριποντο και οχι απο το κεντρο στο ημιχρονο,stereo mike να τραγουδαει και τα σουπερ εφε οταν μπαινουν βολες η σουτ.

Ρε κοχίτο, τί έχετε μπροστά στα δικά μας??? Έχετε και τον Θρυλέοντα icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ...Τον Στέρεο Μάικ εσείς οι ίδιοι τον κράζετε και για τα εφέ ας το καλύτερα...

Λύκε σε καλώ του χρόνου στο οακα να κάνεις λίγο οφθαλμόλουτρο γιατί στο σεφ παίρνεις μαζί και το μαξίμ για να περάσεις την ώρα σου στις διακοπές του παιχνιδιού tongue.gif tongue.gif tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(kojito @ Jun 3 2008, 17:13 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif .Εμεις ομως στο ΣΕΦ εχουμε και αλλα happenings.Σουτ απο το τριποντο και οχι απο το κεντρο στο ημιχρονο,stereo mike να τραγουδαει και τα σουπερ εφε οταν μπαινουν βολες η σουτ.

Πως φαινεται αυτος που δεν εχει παει στο ΟΑΚΑ.
Ξεχωρα οτι το τημημα Μαρκετινγκ του Παο εχει βραβευτει , και μετα θυμηθηκαν κ οι υπολοιποι να αρχισουν τα δικα τους. rolleyes.gif
nikolas12
QUOTE(kojito @ Jun 3 2008, 20:13 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif .Εμεις ομως στο ΣΕΦ εχουμε και αλλα happenings.Σουτ απο το τριποντο και οχι απο το κεντρο στο ημιχρονο,stereo mike να τραγουδαει και τα σουπερ εφε οταν μπαινουν βολες η σουτ.


εμ βεβαια εμεις ειμαστε πιο συγχρονοι τραγουδια π.χ του Ισπανου Ευροβιζιον 2008,τρομερα κοριτσια (καλυτερα απο τα δικα σας)και με πολυ πιο ωραια χορευτικα!!!
Gravedigger
Οι κοπέλες του Ολυμπιακού είναι μπάζα.Enough said.
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 4 2008, 03:10 ) *
Απο μενα εχετε το ελευθερο να συνεχισετε ακαθεκτοι.

Ετσι κι αλλιως δεν θα αφησουν αυριο τον Μανωλη να σηκωσει την κουπα. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Λύκε ώρα για ύπνο...Αύριο ξεκινάει μία πολύ δύσκολη μέρα για σένα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Jun 4 2008, 03:12 ) *
Λύκε ώρα για ύπνο...Αύριο ξεκινάει μία πολύ δύσκολη μέρα για σένα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Αυριο ο Γιαννακης θα αμολυσει το πυρηνικο οπλο Γουντς,
οπως το ειχε αμολυσει στο πρωτο ματς στην Μοσχα.

Σιγουρα ο Κιντελ αυριο θα βαλει πανω απο 25 ποντακια με 4 καρφωματα

Ευτυχως που το Ιατρικο και το Υγεια ειναι κοντα
και θα προλαβουν τα εγκεφαλικα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 4 2008, 03:23 ) *
Αυριο ο Γιαννακης θα αμολυσει το πυρηνικο οπλο Γουντς,
οπως το ειχε αμολυσει στο πρωτο ματς στην Μοσχα.

Σιγουρα ο Κιντελ αυριο θα βαλει πανω απο 25 ποντακια με 4 καρφωματα

Ευτυχως που το Ιατρικο και το Υγεια ειναι κοντα
και θα προλαβουν τα εγκεφαλικα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ο Γουντς αύριο δεν θα έρθει στο οακα, έμαθε για κάτι κυνομαχίες στη Χαλκίδα και δεν μπορεί να λείψει..Βρες άλλον!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kotzito
Ρε παιδια ο καλυτερος θα κερδισει σημερα.Μπορει αυτος που θα κανει την διαφορα να ειναι ο Γουντς,μπορει ο Γκριρ,μπορει ο Ουινστον μπορει ο Περπερογλου.Τουλαχιστον μην μας σκοτωσει κανας ξεχασμενος Μπετσιροβιτς.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Ginobili @ Jun 9 2008, 02:37 ) *
Μην μπερδεύουμε το ποδόσφαιρο με το μπάσκετ.Δεν είναι όμοια πράγματα.Στο ποδόσφαιρο...σε όλην την Ελλάδα θα βρεις ανθρώπους που θα αμφισβητούν τουλάχιστον 2-3 πρωταθλήματα του Ολυμπιακού θεωρώντας τα κάλπικα.Στο μπάσκετ...δεν μπορεί κάποιος να ισχυριστεί κάτι παρόμοιο για τον Παναθηναικό....ιδιαίτερα από την στιγμή που σαρώνει και καταξιώνεται στην Ευρώπη..με μεγάλη διαφορά από τους άλλους.

Επίσης να υπενθυμίσω ότι ο Ολυμπιακός ήταν ελάχιστα κλικ πίσω από τον Παναθηναικό και την περίοδο 1998-2002.... wink.gif

Τον Πηλοιδη βλεπω οτι τον ξεχασαμε γρηγορα.
giannis_
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 9 2008, 03:34 ) *
Τον Πηλοιδη βλεπω οτι τον ξεχασαμε γρηγορα.

Για ρωτα τη καλαμαρια και την αεκ να δουμε αυτοι ξεχασανε? smiley.gif
Συμφωνω με τον ginobili δεν γινεται να συγκρινουμε μπασκετ με ποδοσφαιρο!
Αν ο ολυμπιακος στη μπαλα ειχε καταξιωθει στην ευρωπη οπως ο παο στο μπασκετ κανεις δεν θα του την ελεγε για διαιτησια παραγκες και ολα τα υπολοιπα!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(giannis_ @ Jun 9 2008, 03:41 ) *
Για ρωτα τη καλαμαρια και την αεκ να δουμε αυτοι ξεχασανε? smiley.gif
Συμφωνω με τον ginobili δεν γινεται να συγκρινουμε μπασκετ με ποδοσφαιρο!
Αν ο ολυμπιακος στη μπαλα ειχε καταξιωθει στην ευρωπη οπως ο παο στο μπασκετ κανεις δεν θα του την ελεγε για διαιτησια παραγκες και ολα τα υπολοιπα!

Ειναι δυνατον να συγκρινεις την μπαλα με το μπασκετ???

Με το μπασκετ ασχολουνται σοβαρα 5 ομαδες ολες κι ολες στην Ευρωπη.
Οσο μπατζετ εχουν ολες οι ομαδες της Ευρωλιγκα μαζι,
εχει η Λιον μονη της, μια μεσαια ομαδα της ευρωπης.

Το μονο που θα ρωτησω ειναι το ευρωπαικο δικαστηριο.
giannis_
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 9 2008, 04:00 ) *
Ειναι δυνατον να συγκρινεις την μπαλα με το μπασκετ???

Με το μπασκετ ασχολουνται σοβαρα 5 ομαδες ολες κι ολες στην Ευρωπη.
Οσο μπατζετ εχουν ολες οι ομαδες της Ευρωλιγκα μαζι,
εχει η Λιον μονη της, μια μεσαια ομαδα της ευρωπης.

Το μονο που θα ρωτησω ειναι το ευρωπαικο δικαστηριο.

Σε θεμα αξιοπιστιας εννοω δεν μπορεις να τα συγκρινεις οχι σε θεμα μπατζετ!Βγες και ρωτα ποσοι ελληνες εμπιστευονται τους διαιτητες του ποδοσφαιρου και ποσοι του μπασκετ!Αντικειμενικα ποιοι εχουν φαει το περισσοτερο κραξιμο?
Οπως επισης αυτο που συγκρινω ειναι η αξιοπιστια της κυριαρχιας του παο στο μπασκετ με αυτη του οσφπ στο ποδοσφαιρο!Κοινως αυτο που λεω ειναι οτι ο παο μπορει να αντικρουσει αυτα που λεγονται για παραγκες βασιλακοπουλου κλπ με τα 4 ευρωπαικα του ο οσφπ στη μπαλα με τι?το πρωτο του διπλο στην ιστορια τουστην ευρωπη εν ετει 2008?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(giannis_ @ Jun 9 2008, 04:03 ) *
Σε θεμα αξιοπιστιας εννοω δεν μπορεις να τα συγκρινεις οχι σε θεμα μπατζετ!Βγες και ρωτα ποσοι ελληνες εμπιστευονται τους διαιτητες του ποδοσφαιρου και ποσοι του μπασκετ!Αντικειμενικα ποιοι εχουν φαει το περισσοτερο κραξιμο?

Και για τους 2 τα ιδια λενε στην ουσια.

Απλα με το ποδοσφαιρο ασχολειται το 90% των Ελληνων,
οποτε ειναι λογικο να φαινεται περισσοτερο εκει η γκρινια.

Αλλα 12 χρονια δεν θυμαμαι εναν διαιτητη στο ποδοσφαιρο
να πει οτι ηταν φαουλ αλλα δεν γινοταν να το δωσω εκεινη την στιγμη (νον κολ)
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 9 2008, 04:06 ) *
Και για τους 2 τα ιδια λενε στην ουσια.

Απλα με το ποδοσφαιρο ασχολειται το 90% των Ελληνων,
οποτε ειναι λογικο να φαινεται περισσοτερο εκει η γκρινια.

Αλλα 12 χρονια δεν θυμαμαι εναν διαιτητη στο ποδοσφαιρο
να πει οτι ηταν φαουλ αλλα δεν γινοταν να το δωσω εκεινη την στιγμη (νον κολ)

Για τον νον κολ φάουλ πάνω στον Μπατίστ που θα τελείωνε 3-1 η σειρά δεν θυμάσαι, ούτε για τον Παπουτσέλη θυμάσαι με το πέναλτι 2 μέτρα έξω από την περιοχή που ο Τζόρτζεβιτς πήγε να τη στήσει για φάουλ και ο διαιτητής μόνο που δεν τον παρακάλεσε να χτυπήσει πέναλτι (Εσύ μίλησες για μπάλα)...Έτσι πανηγυρίσατε το πρώτο <<τίμιο>> πρωτάθλημά σας...
dizzy_fingers
Από ένα warn σε όσους συμμετείχαν σε αυτό το τριπάκι της διαιτησίας.
Πρώτον, έχουμε πει οι συζητήσεις για τη διαιτησία να γίνονται στα παρασκηνιακά.
Δεύτερον, δεν ενδιαφέρουν κανέναν στο basketforum οι οπαδικές αντιπαραθέσεις.

Επίσης, ο Rondo συμπληρώνει τα 100% και δε θα μπορεί να ποστάρει, τουλάχιστον μέχρι την αρχή της νέας σεζόν (Σεπτέμβρης), επομένως αν έχετε κάτι να πείτε επί των γραφόμενών του (αυτών ή οποιονδήποτε άλλων μέσα στο φόρουμ) το του στέλνετε με πμ.
kostakis19
Κατι εντελως ασχετο με το κλιμα της εποχης (τις μεταγραφες δηλαδη)...
Μου εχει κολλησει αρκετο καιρο τωρα (δεν ξερω γιατι) πως μαζι με την τεραστια φετινη ενδυναμωση της ομαδας θα επρεπε να αλλαξουμε και το σημα και να επαναφερουμε μια πιο βελτιωμενη εκδοχη του αποκλειστικα μπασκετικου σηματος που ειχαμε πριν απο μερικα χρονια.Δεν ξερω αν το θυμαστε αλλα ηταν ενα τριγωνικο με το σημα του δαφνοστεφανομενου στη μεση.Το συγκεκριμενο φερνει ευχαριστες αναμνησεις και θα μου αρεσε να το ξαναδω...
Anaz
Ναι φοβερο σημα!Να σου πω την αληθεια δεν ειχα παρατηρησει οτι εχει αλλαξει, μεχρι τωρα που το΄πες. Συμφωνω να επανελθει η αυτουσιο ή σε μια παραλλαγμενη-βελτιωμενη εκδοση, ενα αμιγως μπασκετικο σημα!!
thrylos7
Γιατί ρε παιδιά, το Ολυμπιακός Heat δε σας αρέσει; tongue.gif

Εγώ νομίζω πως πρέπει να βάλουμε και τους μικρούς Θρυλέοντες στο γήπεδο... Γιατί δηλαδή, ο Πελεκάνος με τις θάλασσες και ακτές καλύτερος είναι; icon_drunk.gif

(ή είναι πελαργός; 39.gif όπως και να' χει, μπασκετικός είναι... biggrin.gif )
nikolas12
Καλα να σας ρωτησω κατι;Ολες αυτες τις ασχετες επιλογες(εκτος των παικτων)οπως ειναι ο Θρυλεων,ο Γιαννακης ποιος τις εβαλε και εκανε το poll μου να μην εχει καμμια σχεση με τον τιτλο του;
apkat
Μισο λεπτο ρε hip-hop δηλαδη αν καποιος θεωρει οτι προβλημα του ολυμπαικου ειναι η διαφημηση του Γιαννακη με την vodafone γιατι του τρωει χρονο απο τον Ολυμπιακο δηλαδη να μην μπορει να εκφραστει;;Η αν καποιος πιστευει οτι εχουμε να παρουμε τοσα χρονια τιτλο επειδη ειναι γκαντεμης ο Θρυλεων να μην το πει;;Η καποιος μπορει να μην πηγαινει γηπεδο επειδη δεν ειναι η Πηλιχου..Ολα αυτα πρεπει να λεγονται.Οσο σημαντικο ειναι το αθλητικο τμημα της ομαδας αλλο τοσο ειναι και αυτα που το περιβαλλουν wink.gif
nikolas12
QUOTE(apkat @ Jun 24 2008, 12:44 ) *
Μισο λεπτο ρε hip-hop δηλαδη αν καποιος θεωρει οτι προβλημα του ολυμπαικου ειναι η διαφημηση του Γιαννακη με την vodafone γιατι του τρωει χρονο απο τον Ολυμπιακο δηλαδη να μην μπορει να εκφραστει;;Η αν καποιος πιστευει οτι εχουμε να παρουμε τοσα χρονια τιτλο επειδη ειναι γκαντεμης ο Θρυλεων να μην το πει;;Η καποιος μπορει να μην πηγαινει γηπεδο επειδη δεν ειναι η Πηλιχου..Ολα αυτα πρεπει να λεγονται.Οσο σημαντικο ειναι το αθλητικο τμημα της ομαδας αλλο τοσο ειναι και αυτα που το περιβαλλουν wink.gif



apkat
Τι σημαινει τωρα αυτο;; sad.gif

Διαφωνεις σε κατι που γραφω;; wink.gif
nikolas12
Να τα λεμε εδω στο off topic Ολυμπιακου οχι στο poll για τους παικτες.Ή ανοιξτε αλλο τοπικ να λεμε ποιος να φυγει γενικα απο τον Ολυμπιακο.Οχι εκει που λεμε για παικτες.Οποτε φιλε απκατ διαφωνω.
apkat
Η εικονα ομως τι ρολο επαιζε;;Εγω δεν νομιζω οτι σε ειρωνευτηκα και θα περιμενα καλυτερη συμπεριφορα wink.gif wink.gif
nikolas12
Για μενα επαιζε το ρολο <<τραβατε με και ας κλαιω>>.Δηλαδη απορουσα πως βρηκες ενα σωρο επιχειρηματα.Προφανως το εκανες για πλακα.
apkat
QUOTE(hip-hop @ Jun 24 2008, 13:07 ) *
Για μενα επαιζε το ρολο <<τραβατε με και ας κλαιω>>.Δηλαδη απορουσα πως βρηκες ενα σωρο επιχειρηματα.Προφανως το εκανες για πλακα.


Οχι αφου επιχειρηματολογω για την αποψη μου.Αλλωστε ηταν καιθ δικη μου προτροπη προς τους μοντς να μπουν αυτες οι επιλογες στο πολ.Ειδικα για την διαφημηση της vodafone του Γιαννακη ηταν προσωπικη απαιτηση
Big Ticket
QUOTE
Απο δω κ περα θα "την λεω" με χιουμορ , ε apkat???


Εδω αναφερομουν , ελπιζω να το καταλαβες!
thrylos7
QUOTE
Ή ανοιξτε αλλο τοπικ να λεμε ποιος να φυγει γενικα απο τον Ολυμπιακο.


Άνοιξε ένα νέο τόπικ με το ίδιο poll (για παίκτες μόνο), αλλά να υπάρχουν λογικές επιλογές, είτε όλες... Κι ότι είναι το διορθώνουμε εκείνη τη στιγμή. wink.gif

Εγώ στο χάλασα το τόπικ, sorry!
Vaggelis
Ξερει κανεις κατι για διαρκειας??Θα εχουμε αυξησεις φετος??
spysta
off topic mode on

Ρε μαγκες τον 3ο προημιτελικο Μακαμπι Μπαρτσα τον κατεβασατε ?????Γιατι δινω seed απο χθες ..λογικα θα σας κατεβαινει πιο γρηγορα ..
olympiakos
QUOTE(Vaggelis @ Jun 25 2008, 02:20 ) *
Ξερει κανεις κατι για διαρκειας??Θα εχουμε αυξησεις φετος??


νωρίς είναι ακόμα φίλε..λογικά τον αύγουστο θα βγούνε
reignman
οι τιμες των διαρκειας ειναι ιδιες. μου ηρθε μηνυμα απο την ΚΑΕ για την ανανεωση. 41.gif
sihainas
Ξέρουμε αν θα βγει κανα διαρκείας μόνο για Ευρωλίγκα; Γιατί θα με ενδοιέφερε κάτι τέτοιο...
reignman
ποιος ο λογος? blink.gif
B for Basketball
QUOTE(reignman @ Jun 26 2008, 16:11 ) *
ποιος ο λογος? blink.gif

Πολυ απλα καποια ατομα ενδιαφερονται μονο για Ευρωλιγκα.
Και το βρισκω λογικοτατο.
Αν υπηρχε κατι αναλογο κ για τον Παο θα πηγαινα.
Αλλα ο σκοπος των διαρκειας ειναι να πηγαινουν οι οπαδοι σε ολους τους αγωνες. 68.gif
sihainas
Βασικά για το πρωτάθλημα δεν το χρειάζομαι καθώς...let's just say έχω τον τρόπο μου να έρθω αν θέλω σε κάποιο ματς... Η Ευρωλίγκα είναι εκείνο που με καίει... wink.gif
apkat
Reign που εχεις διαρκειας;;Στο central;;Εγω και περσυ εκει ειχα με 200 ευρω.Εκει εχουν μεινει ιδιες οι τιμες;;
reignman
Executive B εχω. 800 ευρω.
Ιδια η τιμη .
apkat
Tο excutive B ειναι απεναντι απο τους παγκους κατω απο τα δημοσιογραφικα;;

Πολλα λεφτα ρε reign.. tongue.gif Διπλα στους Αγγελοπουλους καθεσαι;; tongue.gif tongue.gif
Bugger12
QUOTE(apkat @ Jun 26 2008, 17:09 ) *
Tο excutive B ειναι απεναντι απο τους παγκους κατω απο τα δημοσιογραφικα;;
Διπλα στους Αγγελοπουλους καθεσαι;; tongue.gif tongue.gif


Eκεί έχει 3 χιλιάρικα!!! w00t.gif
Vaggelis
Εγω στο central ειχα τα 2 προηγουμενα χρονια..Και καθομουνα οπου ηθελα(οταν πηγαινα)!!
reignman
QUOTE(apkat @ Jun 26 2008, 20:09 ) *
Tο excutive B ειναι απεναντι απο τους παγκους κατω απο τα δημοσιογραφικα;;

Πολλα λεφτα ρε reign.. tongue.gif Διπλα στους Αγγελοπουλους καθεσαι;; tongue.gif tongue.gif


αυτα που λες εχουν 3000 smile.gif
spysta
και γω central εχω (συμφερει καργα) και εννοειται οτι θα ανανεωσω και φετος .. αν και ακομα δεν μου εχει φτασει μηνυμα tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Την Τριτη 01/07/2008 και ωρα 21.00
στην ταβερνα Τριγωνο στα Καλυβια
θα πραγματοποιηθει μεγα φαγοποτι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Περιμενω τις συμμετοχες σας
vastravoud
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 28 2008, 05:15 ) *
Τωρα ιδιαιτερως που μετα το ''μπουκετο''
ειναι και το αγαπημενο παιδι της εξεδρας,
αν δεν δεν βρουν κατι αλλο σουπερ θα τον κρατησουν.


Δυστυχώς αυτό και μόνο του μπορεί να αποδείξει το πόσο τρομακτικά ανόητες είναι οι Ελληνικές εξέδρες....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(vastravoud @ Jun 28 2008, 09:18 ) *
Δυστυχώς αυτό και μόνο του μπορεί να αποδείξει το πόσο τρομακτικά ανόητες είναι οι Ελληνικές εξέδρες....

Προφανως ειναι ή ηταν το ιδιο ανοητες και οι εξεδρες

των Μπουλς που γουσταραν τον Ροντμαν,
των Σανς και των 76ερς που γουσταραν τον Μπαρκλει,
των Πιστονς που γουσταρουν τον Γουαλας,κλπ κλπ κλπ
ή
της Μαντσεστερ που γουσταραν τον Ροι Κιν και τον Καντονα,
της Μπαρτσελονα που γουσταραν τον Στοιτσκοφ και τον Πουγιολ,
της Μιλαν που γουσταρουν τον Γκατουζο,
της Μπαγερν που γουσταραν τον Καν και τον Εφεμπεργκ, κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ.
vastravoud
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 28 2008, 13:12 ) *
Προφανως ειναι ή ηταν το ιδιο ανοητες και οι εξεδρες

των Μπουλς που γουσταραν τον Ροντμαν,
των Σανς και των 76ερς που γουσταραν τον Μπαρκλει,
των Πιστονς που γουσταρουν τον Γουαλας,κλπ κλπ κλπ
ή
της Μαντσεστερ που γουσταραν τον Ροι Κιν και τον Καντονα,
της Μπαρτσελονα που γουσταραν τον Στοιτσκοφ και τον Πουγιολ,
της Μιλαν που γουσταρουν τον Γκατουζο,
της Μπαγερν που γουσταραν τον Καν και τον Εφεμπεργκ, κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ.


Όλοι αυτοί που παρέθεσες έγραψαν ιστορία με τις επιδόσεις τους σε μεγάλο βάθος χρόνου, και έδωσαν πάρα πολλά στις ομάδες τους. Ο Γουντς δεν είχε δώσει τίποτα μέσα στη χρονιά πέρα από 1-2 καλά παιχνίδια, και ξαφνικά γίνεται "αγαπημένο παιδί";

Οι Έλληνες έχουμε δυστυχώς ανύπαρκτη αθλητική παιδεία, και η καφρίλα περισσεύει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.