Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός οff topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
Air Kef
Ότι ειπες.
Πραγματικά εντυπωσιακά ξεψαρωμένος, τα προσόντα τα είχε ανέκαθεν νομίζω.


Ψήνεστε για πολ Πριντεζης vs Μαυροκεφαλιδης;
spysta
Bασικα αυτο που πρεπει να κανει ο Λουκας .. ειναι να βαλει μερικα μουσκουλα.
Μπορει αυτο να του στερησει καπως την πλαστικοτητα στις κινησεις .. αλλα θα τον βοηθησει αμυντικα αλλα και επιθετικα στο ποσταρισμα να τα βαλει με δυνατοτερους αντιπαλους.
Και το εχει αναγκη αυτο .. γιατι αντικειμενικα ο Μαυροκεφαλιδης ειναι ενα κοντο ελαφρυ 5αρι
apkat
Kαλα πολ δεν θα εχει και πολυ μεγαλη λογικη γιατι ειναι εντελως αλλοι παικτες..Τα ακριβως αντιθετα 4αρια αν μπορει να θεωρηθει ο Λουκας 4αρι..Βασικα νομιζω οτι ειναι οσο 4αρι ηταν περσυ και ο Μπουρουσης που περνουσε πολυ χρονο εκει(αλλοι παικτες και αυτοι οι 2 εννοειται απλα θελω να πω οτι παιζει ψιλο κατα συνθηκη στο 4 ο λουκας)..

Γενικα αν το προτυπο παικτη για τον πριντεζη θεωρητικα ειναι ο Κλειζα για τον Λουκα φανταζομαι θα ειναι καποιος σαν τον Σκολα..Παντως ναι και εγω ειμαι παρα παρα πολυ ευχαριστημενος απο τον Λουκα..Κανει εξαιρετικη χρονια και ας μπηκε αργα στην ομαδα και δειχνει οτι θα μπορει να βοηθησει πραγματικα παρα πολυ..

Ας τα βλεπει αυτα ο Βασιλοπουλος που ειναι ο πρωτος απο ολη αυτην την φουρνια που επαιξε εθνικη και ο πρωτος που πηγε στον Ολυμπιακο και πηρε ολες τις ευκαιριες χωρις να μετακινηθει και σημειωσε μαζι με τον Σοφο την μικροτερη για να μην πω μηδενικη βελτιωση.Και με αυτο δεν υποννοω οτι καποιος απο τους 2 δεν ειναι χρησιμος η πρεπει να φυγει αλλα ας σκεφτουν που εχουν φτασει παιδια με πολυ λιγοτερες προοπτικες και ταλεντο και που θα μπορουσαν να ειχαν φτασει και αυτοι αν ολα αυτα τα χρονια δουλευαν σοβαρα..
Air Kef
Και οι δύο παίζουν στο 4, ο ένας αντικατέστησε τον άλλον στην ουσία (και ο Κλέιζα τον Έρτσεγκ, δύσκολο να γεμίσει τα παπούτσια του Σέρβου ο Λίνας), άσχετο ότι δεν μοιάζουν σε μπασκετικό στυλ.
Αυτό είναι το νόημα του πολ μικρέ ασχετούλη άπκατ, το ποιον προτιμάμε αναπληρωματικό του Κλέιζα στο 4, όχι να τους συγκρίνω στον τρόπο παιχνιδιού τους. tongue.gif


Στο άλλο για Βασιλόπουλο έχεις δίκιο, αν και ο Πανος μεχρι να τραυματιστεί, εκανε μια (μικρή) πρόοδο.
spysta
παντως ο Λουκας .. οταν καποια στιγμη καθιερωθει .. θα κανει ΣΟΥΠΕΡ διδυμο με παικτες στυλ Ντειβιντ Αντερσεν,Μορις κτλ δηλαδη ψηλοτερους και αθλητικοτερους παικες απ αυτον .. με πολυ καλο σουτ και περιφερειακο παιχνιδι
apkat
QUOTE(Air Kef @ Mar 2 2010, 05:45 ) *
Και οι δύο παίζουν στο 4, ο ένας αντικατέστησε τον άλλον στην ουσία (και ο Κλέιζα τον Έρτσεγκ, δύσκολο να γεμίσει τα παπούτσια του Σέρβου ο Λίνας), άσχετο ότι δεν μοιάζουν σε μπασκετικό στυλ.
Αυτό είναι το νόημα του πολ μικρέ ασχετούλη άπκατ, το ποιον προτιμάμε αναπληρωματικό του Κλέιζα στο 4, όχι να τους συγκρίνω στον τρόπο παιχνιδιού τους. tongue.gif


Στο άλλο για Βασιλόπουλο έχεις δίκιο, αν και ο Πανος μεχρι να τραυματιστεί, εκανε μια (μικρή) πρόοδο.


Καταλαβα τι λες απλα πιστευω οτι ο Λουκας δεν παιζει στην φυσιολογικη του θεση ως αναπληρωματικος του Λινας..

Ισως του χρονου αν φυγει ο Βουισιτς να παρει ο Λουκας την θεση του και να ερθει καποιος αλλος ως αναπληρωματικος του Λινας..
Razorblade Fish
Ενταξει,οχι οτι δεν ειχε προοπτικες ο Λουκας,μην τρελαθουμε.Ηταν ανεκαθεν πλαστικοτατος και μπασκετικοτατος ψηλος με χτυπητες αδυναμιες ομως...Ειχε μπροστα του και τον Σοφο στις εθνικες και δεν φαινοταν τοσο.Δεν νομιζω οτι γινεται να ειναι πιο διαφορετικοι με τον Πριντεζη,ΤΕΛΕΙΩΣ αντιθετοι παικτες.Ο Βασιλοπουλος αντιθετως αυτο για το οποιο ξεχωριζε ηταν τα αθλητικα προσοντα του και το εντυπωσιακο,ειδικα για Ελληνα,κορμι του.Ατεχνος ηταν μια ζωη και ατεχνος παραμενει,απλα εχει βελτιωσει το σταθερο σουτ του.Την μπαλα δεν μπορει να την βαλει στο παρκε για κανενα λογο και γενικα στο επιθετικο παιχνιδι εχει τεραστιες αδυναμιες.Ακομα και στην αμυνα μετα τα προβληματα με τη μεση του δεν ειναι το ιδιο καλος.Αν ο Πελεκανος ειναι ακομη παικτης μας(γιατι και για Μιλοσεβιτς και Βουγιουκα εγω ετσι νομιζα...) πιστευω πως ειναι πλεον χρησιμοτερος...
Air Kef
QUOTE
Ισως του χρονου αν φυγει ο Βουισιτς να παρει ο Λουκας την θεση του και να ερθει καποιος αλλος ως αναπληρωματικος του Λινας..


Ο Πρίντεζης να υποθέσω. 71.gif

O Boυγιούκας έιναι, το συμβόλαιό του τελειώνει το καλοκαίρι και μένει ελεύθερος, αλλά φαντάζομαι έχουμε τον πρώτο λόγο..
spysta
του χρονου η 5αδα ψηλων μας θα ειναι η εξης ..

Κλειζα/4αρο5αρι τυπου Αντερσεν ή Λαβρινοβιτς (πιθανον και ο ιδιος ο Ξιστοφ)
Μπορουσης/Σοφο/Μαυροκεφαλιδης

ΣΟΥΠΕΡΟΥΑΟΥ rolleyes.gif
apkat
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 2 2010, 05:55 ) *
Ενταξει,οχι οτι δεν ειχε προοπτικες ο Λουκας,μην τρελαθουμε.


Προς θεου δεν ειπα αυτο..Ισα ισα που παντα τον Μαυροκεφαλιδη τον θεωρουσα τον πιο μπασκετικο ψηλο απο αυτην την γενια των 84-86ρηδων..

Απλως λεω οτι αλλοι τα βρηκαν πολυ πιο ευκολα οπως ο Βασιλοπουλος και ο Σοφο και επαναπαυθηκαν και αλλοι οπως ο πριντεζης ο Λουκας ο Μπουρουσης παλεψαν και σημειωσαν απιστευτα μεγαλυτερη προοδο..
Reggie Miller #31
Δε δούλεψε την τρίπλα του ο Βασιλόπουλος...Απλά δεν του βγήκε και δεν ξεχνάει να κάνει όταν ξεκινάει την προσπάθεια! smiley.gif
Σκεφτείτε όμως ότι στο NBA αυτά δε δίνονται βήματα!!!!! icon_drunk.gif
mog#4
ρε μαγκες κατι τελειως ασχετο....μηπως ξερει κανεις καποιο καλο site με φοτο απο καθε ομαδα της α1???η για καθε παιχτη???οτιδηποτε ευπροσδεκτο... smiley.gif

τελειως ακυρο αλλα δεν ηξερα που αλλου να το γραψω!!!
lalos_syros
QUOTE(mog#4 @ Mar 3 2010, 05:28 ) *
ρε μαγκες κατι τελειως ασχετο....μηπως ξερει κανεις καποιο καλο site με φοτο απο καθε ομαδα της α1???η για καθε παιχτη???οτιδηποτε ευπροσδεκτο... smiley.gif

τελειως ακυρο αλλα δεν ηξερα που αλλου να το γραψω!!!

http://www.sport.gr/default.asp?pid=109
Air Kef
και το esake.gr λογικα
giorgos_g7
έχετε παρει το DVD της Τζούλιας? tongue.gif
kseplenhs
QUOTE(giorgos_g7 @ Mar 3 2010, 21:49 ) *
έχετε παρει το DVD της Τζούλιας? tongue.gif



ολυμπιακάρα η τζούλια?
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Mar 3 2010, 21:53 ) *
ολυμπιακάρα η τζούλια?


θα αλλαξοπιστήσω....

Κσεπλενη είμαι σίγουρος ότι το είδες... smiley.gif

kseplenhs
μπά όχι ακόμα... tongue.gif

αν δεν είναι γαυρος η τζουλια είμαστε οφ τοπικ έτσι?
giorgos_g7
QUOTE(kseplenhs @ Mar 3 2010, 22:09 ) *
μπά όχι ακόμα... tongue.gif

αν δεν είναι γαυρος η τζουλια είμαστε οφ τοπικ έτσι?

Αυτο που ξέρω ειναι οτι η Τζούλια ειναι ΠΑΟ (σοβαρα) αρα ναι ειμαστε off topic... smiley.gif
paodynasty
QUOTE(giorgos_g7 @ Mar 3 2010, 23:01 ) *
Αυτο που ξέρω ειναι οτι η Τζούλια ειναι ΠΑΟ (σοβαρα) αρα ναι ειμαστε off topic... smiley.gif


Κι αυτός με το Tattoo σίγουρα Ολυμπιακός.. σημειολογικά πάντα smiley.gif

άρα εντάξει όχι τελείως εκτός θέματος
vastravoud
Αν είναι γαύρος η Τζουλια τότε εμείς οι υπόλοιποι θα λέμε "σας μ@μησαμε ρεεεεεεεεεεεεε"

Αν βέβαια είναι γαύρος ο συμπαθής παρτενέρ τότε θα συμβαίνει το αντίθετο tongue.gif
LFO
"Ταβερνιάρης" ο Γκέρσον, ε? Ειναι σίγουροι οι ελληνες δημοσιογράφοι οτι δεν θέλουν να ανακαλέσουν?
Germany96
Κι ομως στο forum υπαρχουν ντοκουμεντα απο το μακρινο 2006 μαλιστα και πριν ακομα αναλαβει τον Ολυμπιακο που δικαιωνουν του Ελληνες δημοσιογραφους.
QUOTE(thrylos7 @ Apr 11 2006, 16:56 ) *
...

...Κι επειδή πάντα ο κόπος ανταμείβεται...





...

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Ευκαιρια εψαχνα να ξεθαψω ενα απο τα πρωτα λαβρακια του thrylos7, πριν ακομα αναδειχτει σε επισημος φωτορεπορτερ του forum. Για πληρεστερο ρεπορταζ πατηστε στο link. http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...ost&p=19272
tsouras o.a.c
Δεν θελω να βλεπω φαντασματα, αλλα πως εγινε και μεχρι μια μερα πριν ληξει η ψηφοφορια για την καλυτερη δεκαδα της δεκαετιας στην Ευρωλιγκα ο Παπαλουκας να ηταν μεσα(με νυχια και με δοντια βεβαια, αφου ολως περιεργως τις τελευταιες δυο εβδομαδες απο πεμπτος εφτασε να ειναι δεκατος) και την τελευταια μερα να βγει εντεκατος.....δεν θελω να ξερω ποσοι πρεπει να μπηκαν να ψηφισαν σωρηδον????????
Ilias7
QUOTE(tsouras o.a.c @ Mar 13 2010, 11:33 ) *
Δεν θελω να βλεπω φαντασματα, αλλα πως εγινε και μεχρι μια μερα πριν ληξει η ψηφοφορια για την καλυτερη δεκαδα της δεκαετιας στην Ευρωλιγκα ο Παπαλουκας να ηταν μεσα(με νυχια και με δοντια βεβαια, αφου ολως περιεργως τις τελευταιες δυο εβδομαδες απο πεμπτος εφτασε να ειναι δεκατος) και την τελευταια μερα να βγει εντεκατος.....δεν θελω να ξερω ποσοι πρεπει να μπηκαν να ψηφισαν σωρηδον????????



Ε!νομιζω πως δεν υπαρχει λογος να σχολιαζουμε μια τετοια ψηφοφορια..Ισως ειναι και απο τις πιο γελοιες ψηφοφοριες που εχουν γινει στην Ευρωπη για αναδειξη καλυτερων παιχτων!
rankin
QUOTE(Ilias7 @ Mar 13 2010, 15:51 ) *
Ε!νομιζω πως δεν υπαρχει λογος να σχολιαζουμε μια τετοια ψηφοφορια..Ισως ειναι και απο τις πιο γελοιες ψηφοφοριες που εχουν γινει στην Ευρωπη για αναδειξη καλυτερων παιχτων!

μην ανησυχείτε.. η ψήφος του κόσμου πιάνει 25% και των δημοσιογράφων 75%.. τα ως τώρα αποτελέσματα-ανέκδοτο, δεν είναι τελικά..
Ilias7
QUOTE(rankin @ Mar 13 2010, 20:40 ) *
μην ανησυχείτε.. η ψήφος του κόσμου πιάνει 25% και των δημοσιογράφων 75%.. τα ως τώρα αποτελέσματα-ανέκδοτο, δεν είναι τελικά..


Ε!Τοτε θα σωθει η κατασταση...Γιατι πραγματικα αυτα τα αποτελεσματα ηταν ανεκδοτο!!!
tsouras o.a.c
Κι επειλθε ταξη και συμμορφωση! Η τελικη δεκαδα βγηκε , και νομιζω οτι οι δημοσιογραφοι(οποια ειρωνεια....) εσωσαν τα προσχηματα!

http://www.euroleague.net/competition/all-decade/main-page
rankin
QUOTE(tsouras o.a.c @ Mar 15 2010, 19:26 ) *
Κι επειλθε ταξη και συμμορφωση! Η τελικη δεκαδα βγηκε , και νομιζω οτι οι δημοσιογραφοι(οποια ειρωνεια....) εσωσαν τα προσχηματα!

http://www.euroleague.net/competition/all-decade/main-page


Όπως το λεγα! Τσάμπα η προσπάθεια και η συστράτευση κόσμου και κοσμάκη!
Η τελική δεκάδα είναι νομίζω πέρα για πέρα δίκαιη!
thrylos7
QUOTE
Κι ομως στο forum υπαρχουν ντοκουμεντα απο το μακρινο 2006 μαλιστα και πριν ακομα αναλαβει τον Ολυμπιακο που δικαιωνουν του Ελληνες δημοσιογραφους.

Ευκαιρια εψαχνα να ξεθαψω ενα απο τα πρωτα λαβρακια του thrylos7, πριν ακομα αναδειχτει σε επισημος φωτορεπορτερ του forum. Για πληρεστερο ρεπορταζ πατηστε στο link. http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...ost&p=19272


laugh.gif

Πού το ξετρύπωσες; Μεγάλες αλήθειες έχουν ειπωθεί στο forum... biggrin.gif
kseplenhs
ποιές ψηφοφορίες τώρα..άλλο πράγμα μας καίει

ο σοφοκλής βρήκε γκόμενα έτσι?!
rankin
QUOTE(kseplenhs @ Mar 16 2010, 00:59 ) *
ποιές ψηφοφορίες τώρα..άλλο πράγμα μας καίει

ο σοφοκλής βρήκε γκόμενα έτσι?!

Μόνο μια;;; ohmy.gif
lalos_syros
Ρε παλικαρια,επειδη μου ρθε μια αναλαμπη...μηπως ξερει κανεις που βρισκεται ο Iverson των φτωχων Γερμανονιγηριανος Νικαγκμπατζε???
Razorblade Fish
QUOTE(lalos_syros @ Mar 24 2010, 21:51 ) *
Ρε παλικαρια,επειδη μου ρθε μια αναλαμπη...μηπως ξερει κανεις που βρισκεται ο Iverson των φτωχων Γερμανονιγηριανος Νικαγκμπατζε???

H wikipedia τον δινει στη Βαρεζε,αλλα μπηκα στη σελιδα της και δεν τον εχει στο ροστερ της.Ισως ξεκινησε εκει τη χρονια,αλλα κοπηκε...
Razorblade Fish
Εχω βαρεθει να διαβαζω συνεντευξεις παικτων των αιωνιων να τους ρωτανε ''αν θα πηγαιναν ποτε στον Παναθηναικο/Ολυμπιακο" και φυσικα (σχεδον) ολοι να απαντανε πως αποκλειουν τετοιο ενδεχομενο η στη χειροτερη να δινουν διπλωματικη απαντηση...ΠΟΤΕ θα βρεθει ενας να πει:''Ναι,οι απεναντι ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο μας και το ονειρο μου ειναι να παιξω σε αυτους...Εξαλλου παντα πιστευα πως τα κοκκινα/πρασινα μου ταιριαζουν καλυτερα και ειμαι απο μικρο παιδι Ολυμπιακος/Παναθηναικος,εδω απλα τα λεφτα τους παιρνω..." να γουσταρουμε...ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ!
vastravoud
Πολύ πιο υγιής θα ήταν μια τέτοια απάντηση παρά το χάιδεμα στα αυτιά των φανατικών
rchos
εγω αυτη την απαντηση δεν την θεωρω φυσιολογικη.
αν καποιος την δωσει θα του πω μπραβο μεν που δεν κολλησε να το κανει αλλα ταυτοχρονα θα πιστεψω πως ειναι και διαταραγμανη προσωπικοτητα.
φυσικα το χαιδεμα των αυτιων ειναι οντως βαρετο και σπαστικο αλλα δεν υπαρχει αθλητης που να μην ενδιαφερετε για την επιτυχια της ομαδας που βρισκετε εκεινη την στιγμη.αν η αγαπη του για μια αλλη ομαδα ειναι τοσο μεγαλη ωστε σαν παιχτης ενος μεγαλου αντιπαλου να λεει τετοια πραγματα δεν θα ειχε παει εξαρχης σε αυτο τον αντιπαλο.θυμηθειτε βελιτσκοβιτς ας πουμε που δηλωσε οτι σε ολυμπιακο δεν ερχετε ποτε η ντεμη νικολαιδη που επισης ενω μπορουσε με πιο πολλα χρηματα στον ολυμπιακο δεν ηρθε και περιμενε προταση της αεκ.αντιθετα σκεφτειτε τον σιγαλα που δεν ηταν ολυμπιακος ποσο πορωθηκε με την ομαδα η τον γιαννακοπουλο στο ποδοσφαιρο που επισης δεν ηταν ολυμπιακος.οταν πανε σε μια ομαδα οι παιχτες δενονται οσο ειναι εκει.οι περισσοτεροι τουλαχστον.πολλοι απο αυτους οταν λενε ποτε στον αντιπαλο μπορει και να το εννοουν(οταν το λενε).απλα στη ζωη και τον αθλητισμο το ποτε μην λες ποτε ισχυει.
LFO
QUOTE(rchos @ Apr 7 2010, 09:10 ) *
απλα στη ζωη και τον αθλητισμο το ποτε μην λες ποτε ισχυει.


Ετσι ακριβως. Ελα μου δε που ακομα και αν δεν το πιστευεις, πρεπει να το πεις.Πως θα βγει αλλιως η σεζον?? Ανω κατω την κανεις την ομαδα. Φαντασου λοιπον τον Κλέιζα στην σημερινη συνεντευξη που δημιοσιευτηκε στην sprotday να απαντα στην ερωτηση που του κανανε οτι "ναι, δεν θα ειχα προβλημα να παω του χρονου οπουδηποτε, επαγγελματιας ειμαι.." .Πόσο ανω κατω θα γινοταν η ομαδα τωρα και ποια αντιδραση θα ειχε ο κοσμος στο προσωπο του της επομενες εβδομάδες...

Δεν νομιζω οτι υπαρχει αθλητης που να του αρεσει αυτη η ερωτηση....και βεβαια επειδη η συγκεκριμενη ερωτηση ειναι στο top 5 των κλισε ερωτησεων δημοσιογραφών (παρέα με τα "τι πιστευεις για τον κοσμο της ομαδας", "τι μηνυμα θελεις να στειλεις στο φιλαθλους", "πιστευεις οτι εκανε την σωστη επιλογη που ηρθες σε αυτη την ομάδα" κ.λ.π) δεν γινεται απλα να μην την ρωτησουν....

Φαύλος κύκλος....
Reggie Miller #31
Και καινούριο μπασκετικό site...!
Πολλές όμορφες καινοτομίες,σήμα κτλ...
Η ομάδα κάνει φοβερή προσπάθεια...
pete7
ωραιο κ επιτελους ενα μονο για μπασκετ

για αγορα προιοντων δεν εχει γιατι αραγε-εμεις δυστηχως ειμαστε απο επαρχια κ δεν μπορουμε να βρουμε προιον εκτος αν πας Σεφ που δυσκολο.
Το μονο καλο ηταν οτι παρηγγελα απο το σαιτ της ευρωλιγκας ενα κασκολ αφου αλλου δεν εβρισκα.Ελπιζω στο σαιτ να μπουν κ προιοντα για αγορες
Reggie Miller #31
Αφού υπάρχουν άλλα sites για αγορές αθλητικών ειδών,υπάρχει και επίσημο για τους φίλους του Ολυμπιακού... blink.gif
pete7
φιλε περα σπορταρενα δεν εχει αλλο κ οπως του ποδοσφαιρου εχει για αγορα ελπιζω να κανουν το ιδιο κ στο μπασκετ.καθε ομαδα στο σαιτ εχει αγορα προιοντων δες του εξωτερικου που παραγγελνω
Reggie Miller #31
Νόμιζα ότι το sportarena είχε και για μπάσκετ,δεν το έχω ψάξει αν σου πω την αλήθεια...

Λογικά στο site θα υπάρξουν προσθήκες και με τον καιρό θα βελτιώνεται,αλλά πραγματικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στους ανθρώπους της ομάδας.
Η ομάδα εξελίσσεται σε όλους τους τομείς και ξεφεύγει λίγο από τα συνηθισμένα.Αν έρθουν κι άλλοι τίτλοι οι προσπάθειες αυτές θα βρουν περισσότερους θαυμαστές...!
pete7
sportarena εχει μπασκετ αλλα δεν εχει τα παντα οπως εχει το σαιτ του ποδοσφαιρου.
Το αφηνω αυτο γιατι σημασια εχει οτι εχουμε ενα σαιτ ωραιο μονο για μπασκετ κ ελπιζω κ η ομαδα να μας προσφερει χαρες στο Φαιναλ 4
LFO
Ρε παιδια, εχω μια κουφή απορια....

Ημουνα στο ΣΕΦ την Κυριακη για το ματς με την ΑΕΚ....στο ημιχρονο εκει που χαζευα, κοιταω το ταβανι και παρατηρω οτι λαβαρο για το φετινο κυπελλο δεν εχουν ανεβάσει...

Why άραγε?
pete7
Φαινεται περιμενουν μηπως σηκωσουμε κ τα αλλα τροπαια που διεκδικουμε
Ilias7
Ουτε για τη περσινη μας συμμετοχη στο Final 4..Ισως περιμενουν να τα βαλουν ολα μαζι!!
lalos_syros
QUOTE(LFO @ Apr 15 2010, 17:27 ) *
Ρε παιδια, εχω μια κουφή απορια....

Ημουνα στο ΣΕΦ την Κυριακη για το ματς με την ΑΕΚ....στο ημιχρονο εκει που χαζευα, κοιταω το ταβανι και παρατηρω οτι λαβαρο για το φετινο κυπελλο δεν εχουν ανεβάσει...

Why άραγε?

Νομιζω απ τη νεα χρονια θα κρεμασουν κ τα 3.Δε θα ναι λιγο ταλαιπωρια ν ανεβει 3 φορες καποιος?Θ ανεβει μια φορα για ολα
smiley.gif
Εγω θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις τι γινεται με το Θρυλεων?Ειχα διαβασει πριν καιρο στο Διαμαντοπουλο νομιζω,οτι τα δικαιωματα του ανηκουν στη ΠΑΕ...Ξερει κανεις κατι περισσοτερο?
kotzito
QUOTE(lalos_syros @ Apr 15 2010, 19:51 ) *
Νομιζω απ τη νεα χρονια θα κρεμασουν κ τα 3.Δε θα ναι λιγο ταλαιπωρια ν ανεβει 3 φορες καποιος?Θ ανεβει μια φορα για ολα
smiley.gif
Εγω θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις τι γινεται με το Θρυλεων?Ειχα διαβασει πριν καιρο στο Διαμαντοπουλο νομιζω,οτι τα δικαιωματα του ανηκουν στη ΠΑΕ...Ξερει κανεις κατι περισσοτερο?

Δεν ξερω.Ειχα ακουσει οτι οι Αγγελοπουλοι θα τον αντικαταστησουν με καποια αλλη μασκοτ.Λογικα αν γινει κατι θα γινει απο την νεα σεζον.
nickomcbr
QUOTE(kotzito @ Apr 15 2010, 21:52 ) *
Δεν ξερω.Ειχα ακουσει οτι οι Αγγελοπουλοι θα τον αντικαταστησουν με καποια αλλη μασκοτ.Λογικα αν γινει κατι θα γινει απο την νεα σεζον.


Ωραίος ήταν ο Θρυλέων. Το λιοντάρι έχει αναφορά και στον πειραιά. Ελπίζω να μην βάλουν κάτι άσχετο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.