Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός οff topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
papp7
QUOTE (Quincy @ Jan 10 2019, 02:57 ) *
Μπορεί να είναι πάρα πολλοί οι λόγοι. Μπορεί πχ να αισθάνθηκε δικαιωμένος για την απόφασή του και να του βγήκε έτσι. Νταξ δεν έχει νόημα να κάνουμε ψυχανάλυση στον κάθε Παπέτρου για το λόγο που αντιδράει σε καταστάσεις. Απλά τους έχω στο μυαλό σαν πιο ολοκληρωμένους ανθρώπους και δεν μπορώ να τα εξηγώ όλα ανάλογα με την καριέρα τους και τη φανέλα που φοράνε. Ούτε έχω πάει για καφέ με τον Παπαπέτρου ούτε με πήρε τηλέφωνο να μου εξηγήσει το backround για να βγάλω συμπέρασμα. Δεν το λέω για σένα προσωπικά, sorry αν ακούγεται κάπως, απλά έτσι το έχω στο μυαλό μου.



Καταλαβαινω τι εννοεις. Ισως να το πολυ αναλυω εγω ισως να φταιει που σαν ολυμπιακος εχω φαει τοσα αρθρα για ομαδα- οικογενεια και οικογενειακο κλιμα που στο τελος της ημερας το σκεφτομαι μονο ετσι χωρις τους υπολοιπους πιθανους παραγοντες.

QUOTE (LaChDaNaN @ Jan 10 2019, 02:56 ) *
Νομίζω ότι το άρθρο αναφέρεται σε Αγραβάνη που συμμετείχε στα υβριστικά εναντίων του Παπαπέτρου. Η κόντρα Αγραβάνη-Παπαπέτρου πάντως δεν πρέπει να ξεκίνησε τώρα.. Γιατί και ο Λοτζέσκι άλλαξε ομάδα αλλά εκεί δεν έγινε τίποτα. Απλά από τα αποδυτήρια του ΟΣΦΠ δεν βγαίνουν πολλά προς τα έξω. Δεν γίνεται πχ να παίζει ξύλο ο Αγραβάνης με τον Καββαδά στο Aegean απλά για ένα μαρκάρισμα.. κάτι είχε γίνει.. απλά ποτέ δεν είχε βγει προς τα έξω. Ίσως και το γεγονός αυτό, να χάλασε τη σχέση τους, αφού ο Καββαδάς είχε πολύ καλή σχέση με τους 2 ΠΑΠ (είχαν πάει διακοπές μαζί.. στα Aegean είχαν κατέβει ως συμπαίχτες κλπ..)



Παντως σε αναρτηση σε προσωπικο λογαριασμο ο αγραβανης εκραξε τους δημοσιογραφους για λασπολογιες, λεγοντας απλα οτι κουναγε το κεφαλι του στο ρυθμο χωρις να λεει κατι. Τωρα αν αυτο ειναι καλυτερο ή εξισου κακο δεν ειμαι εγω αυτος που θα το πει.Δεν εχω εικονα του τι και πως. Ομως οντως υπαρχει μια τριβη μεταξυ αγραβανη-παπαπετρου.
Τωρα αν μιλα για τον μπογρη το αρθρο δεν θα μου εκανε εντυπωση 65.gif
shaq7
QUOTE (LaChDaNaN @ Jan 10 2019, 02:56 ) *
Δεν γίνεται πχ να παίζει ξύλο ο Αγραβάνης με τον Καββαδά στο Aegean απλά για ένα μαρκάρισμα.. κάτι είχε γίνει.. απλά ποτέ δεν είχε βγει προς τα έξω.


οντως?για αυτους τους 2 μιλαμε ετσι?? Τους εχω ικανους να πλακωθουν και χωρις λογο αυτοι ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif

Zephyr
QUOTE(john wick @ Jan 11 2019, 08:55 ) *


panikosmode#on#
Πωπωπω πάει το κλείνουμε το μαγαζί. Σηκώστε μαύρα πανιά συντρόφια, πάμε για Α2 biggrin.gif
panikosmode#off#

Όταν ο κόσμος καταλάβει για τι οικονομικά μεγέθη πρεσβεύουν αυτές οι οικογένειες και τι ποσά διαχειρίζεται ο καθένας από αυτούς, θα σταματήσει να συνδέει π.χ. την απόκτηση ενός γκαρντ με την οποιαδήποτε μεταξύ τους δικαστική διαμάχη.
john wick
Μεγάλα καράβια, μεγάλες φουρτούνες λέει μια παροιμία στο Τατζικισταν...
Zephyr
QUOTE(john wick @ Jan 11 2019, 11:09 ) *
Μεγάλα καράβια, μεγάλες φουρτούνες λέει μια παροιμία στο Τατζικισταν...


Καλό αλλά άσχετο.
Εκτός αν θεωρούμε ότι περιμένουν πως θα πάει το μεροκάματο για να δουν αν θα πάρουν συμπληρωματικό γκαρντ ή όχι.
Η Arcadia πέρσι βραβεύτηκε σαν διεθνώς ανερχόμενη ναυτηλιακή εταιρεία - στόλος, αλλά εμείς θα αγχωθούμε για το δικαστήριο με τον πατέρα τους, λες και οι Αφοι ζουν με τα μηνιαία τσεκ του πλούσιου μπαμπά. Βέβαια στο sdna πιθανότατα αυτό πιστεύουν αλλά και να μην το πιστεύουν δεν έχουν λόγο να μην το αναπαράγουν. Τσιμπάει ο κόσμος.
osfp
QUOTE(Zephyr @ Jan 11 2019, 09:33 ) *
Καλό αλλά άσχετο.
Εκτός αν θεωρούμε ότι περιμένουν πως θα πάει το μεροκάματο για να δουν αν θα πάρουν συμπληρωματικό γκαρντ ή όχι.
Η Arcadia πέρσι βραβεύτηκε σαν διεθνώς ανερχόμενη ναυτηλιακή εταιρεία - στόλος, αλλά εμείς θα αγχωθούμε για το δικαστήριο με τον πατέρα τους, λες και οι Αφοι ζουν με τα μηνιαία τσεκ του πλούσιου μπαμπά. Βέβαια στο sdna πιθανότατα αυτό πιστεύουν αλλά και να μην το πιστεύουν δεν έχουν λόγο να μην το αναπαράγουν. Τσιμπάει ο κόσμος.



Έλα στο sdna εντολές παίρνουν από τον dpg..τι περίμενες να γράψουν ? Δεν αξίζει καν να ασχολούμαστε.
Future7
Το ότι σε θέματα του Ολυμπιακού ποστάρετε άρθρα του sdna με ξεπερνάει.
Zoys
Το topic αφορά τον Ολυμπιακό. Το έχω ξαναπεί σε προηγούμενο ποστ με ειδήσεις επί προσωπικών υποθέσεων των παραγόντων της ομάδας. Σε επόμενο off-topic ποστ θα υπάρξει φάουλ.
Firnen
Ειναι δυνατον να βαζετε ως πηγη το γνωστο και μη εξαιρετεο sdna? Μη χειροτερα...
back2back
Δεν ξέρω που αλλού να το γράψω, ας το μεταφέρει στο σωστό τόπικ κάποιος admin αν κάνω λάθος. Το news247 και το sport24 είχαν πρώτη είδηση όλη την ημέρα τη δικαίωση του Πατέρα Αγγελόπουλου για την άνοια, τώρα που κέρδισαν τα παιδιά στο ένα σάιτ είναι στα ψιλά κάτω κάτω και στο άλλο δεν το βρήκα, θα είναι κάπου παραχωμένο εάν υπάρχει. Κι όλα αυτά για τη Bwin ohmy.gif
Redoctor
Ξέρουμε αν αξιζουν οι εμφανισεις της Μπουτικ;
http://officialstore.olympiacosbc.gr/index...roduct_id=31153
Volunteer
Φαίνεται να μην έχουν το σήμα της NIKE στο ύψος του στήθους δεξιά κάτω από το σήμα της ομάδας, ενώ η ετικέτα αριστερά κάτω δείχνει ότι είναι παραγωγής του OLBid PERSONALIZE (του ποιού; ) και όχι της NIKE που υποτίθεται ότι είναι ο επίσημος προμηθευτής αθλητικού υλικού της ΚΑΕ Ολυμπιακός.
Ως εκ τούτου οι συγκεκριμένες φανέλες έχουν την ίδια συλλεκτική αξία που έχει οποιαδήποτε άλλη μπορεί να βρει κανείς στη λαϊκή της γειτονιάς (για όποιον θυμάται τη δεκαετία του '80 ήταν της μόδας οι ποδοσφαιρικές μαϊμουδοεμφανίσεις φανέλα/σορτς για παιδικά νούμερα biggrin.gif ).
Redoctor
Και ημουν ετοιμος να παρω με το 50% εκπτωση αλλα ειχαν εξαντληθει. Πηρα διαφορα αλλα μπιχλιμπιδια βεβαια. Το γραφικοτερο ολων που δεν πηρα ομως: θηκη κινητου "the greatest team of the last 8 years" 2009-2016. Με αναλυτικα τα επιτευγματα καθε χρονιας στην ευρωλιγκα.

Ευχαριστω για την επεξηγηματικη απαντηση!
Future7
Υπάρχει όντως τέτοια θήκη;;;;
Redoctor
Ιδου
http://officialstore.olympiacosbc.gr/index...roduct_id=30928

Εχει και για σαμσουνγκ. Κριμα βεβαια που δεν ανανεωθηκε με 2009-2018
Future7
Κλαίω
Redoctor
QUOTE (Redoctor @ Feb 1 2019, 00:53 ) *
Ιδου
http://officialstore.olympiacosbc.gr/index...roduct_id=30928

Εχει και για σαμσουνγκ. Κριμα βεβαια που δεν ανανεωθηκε με 2009-2018


Το εν λογω προιον ανεβηκε και στο ινστα του δπγ χθες μολις. Ειτε μας διαβαζει και ο δπγ ειτε μας διαβαζουν γνωστοι του . Νταξει το 2ο σιγουρα συμβαινει
benchwarmer
Ας αφήσουμε κι αυτό εδώ..

https://www.adidasngt.com/u18/competition/t...TB18#!stats
basket72
Επειδή δεν ασχολούμαι με τα της ομοσπονδίας, διαιτησίας, παρασκηνιού κ.α δεν είχα ιδέα ότι ο Βασιλοκάπουλος έχει διατελέσει παίκτης αλλά κι έφορος του Παναθηναϊκού.
Μου έκανε εντύπωση ομολογώ.

Τον είχα για φόλα Ολυμπιακό. tongue.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.