Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός οff topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
rchos
QUOTE
Ο Γιαννακης δεν ειναι πια αποδεκτος απο ολο τον κοσμο και πρεπει να παει στο καλο και να μας γραφει. Αυτη ειναι η αποψη μου. Θελει να χοροπηδαει στο παγκο ας χορποπηδαει. Αν περημενει να μην αντιδρασει ο κοσμος του αντιπαλου ομως ζει σε αλλο κοσμο.



απο σενα δεν ειναι αποδεκτος.απο καποιους αλλους παναθηναικαρες δεν ειναι αποδεκτος.δεν ειναι αυτοι οι παναθηναικαρες η ολυμπιακαρες που θα κανουν κουμαντο στην εθνικη.αυτο παρτο χαμπαρι βρε συ ld.
sihainas
Από πότε ο κόσμος παίζει ρόλο στις αποφάσεις που αφορούν την Εθνική; Επειδή 2-3 κολλημένα μυαλά δεν τον θέλουν θα διαλύσουν την εθνική για χάρη τους; Ωραία λογική.... Ευτυχώς πάντως που όλοι ανεξερέτως ενδοιαφέρονται για το καλό της ομάδας... Το πρόβλημα δεν είναι ο Γιαννάκης για να φύγει.. το πρόβλημα είναι αυτά τα κολλημένα μυαλά...αυτοί είναι που πρέπει να φύγουν... Ο άνθρωπος έχει αποδείξει τόσα χρόνια για το αν νοιάζεται για την ομάδα... τώρα αν κάποιοι θέλουν να τα διαγράψουν αυτά...τι να πω... είναι τουλάχιστον αχάριστοι.
aionio talento
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 28 2008, 11:52 ) *
Γιατι τι ειχε η εποχη Ιωαννιδη???
Επειδη εκανε πλακα στους κοντους ηταν κακος κι αυτος???

Να μας πειτε ποιον θελετε προπονητη στον Ολυμπιακο να τον παρουμε
για να μην στεναχωριεστε



H εποχη Ιωαννιδη ειχε την καλυτερη ομαδα μακραν στην Ευρωπη ( 93-94 - 94-95 ) και δεν σηκωσαμε ουτε

μια Ευρωπαικη κουπα εξαιτιας του τραγικου χαρακτηρα του και των ΑΜΕΤΡΗΤΩΝ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥ με συνεπεια

να μας κουνιουνται οι τριφυλλοφοροι ( και καλα κανουν ) πως εχουν 4 . . . με εναν αλλο προπονητη θα

ειχαμε τουλαχιστον εναν - δυο ευρωπαικους τιτλους ακομη και δεν θα φταναμε στα επιπεδα του 2005 να

χανουμε στο ΣΕΦ με 50 ποντους απο ΕΦΕΣ ! ! ! και να παιζει βασικο 5αρι ο Αγαδακος . . .

αυτα !
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(aionio talento @ May 28 2008, 15:43 ) *
H εποχη Ιωαννιδη ειχε την καλυτερη ομαδα μακραν στην Ευρωπη ( 93-94 - 94-95 ) και δεν σηκωσαμε ουτε

μια Ευρωπαικη κουπα εξαιτιας του τραγικου χαρακτηρα του και των ΑΜΕΤΡΗΤΩΝ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥ με συνεπεια

να μας κουνιουνται οι τριφυλλοφοροι ( και καλα κανουν ) πως εχουν 4 . . . με εναν αλλο προπονητη θα

ειχαμε τουλαχιστον εναν - δυο ευρωπαικους τιτλους ακομη και δεν θα φταναμε στα επιπεδα του 2005 να

χανουμε στο ΣΕΦ με 50 ποντους απο ΕΦΕΣ ! ! ! και να παιζει βασικο 5αρι ο Αγαδακος . . .

αυτα !

Με τι κουνιουνται????

Μηπως με το 73-38???

Ας ειχα τον Ιωαννιδη να παιρνω πρωταθλημα για πλακα καθε χρονο
και ας μην παρω ευρωπαικο
Rondo
QUOTE(aionio talento @ May 28 2008, 15:43 ) *
H εποχη Ιωαννιδη ειχε την καλυτερη ομαδα μακραν στην Ευρωπη ( 93-94 - 94-95 ) και δεν σηκωσαμε ουτε
μια Ευρωπαικη κουπα . .

Φίλε λίγο οφ τόπικ αλλά το 95 δεν είχατε καλύτερη ομάδα από την μεγάλη τότε Ρεάλ...Για την προηγούμενη χρονιά συμφωνώ...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 28 2008, 15:47 ) *
Φίλε λίγο οφ τόπικ αλλά το 95 δεν είχατε καλύτερη ομάδα από την μεγάλη τότε Ρεάλ...Για την προηγούμενη χρονιά συμφωνώ...

Ας μην εκανε την λαλακια ο Μπακατσιας στον τελικο
και θα σου ελεγα εγω ποιος ηταν καλυτερος
aionio talento
QUOTE(Rondo @ May 28 2008, 12:47 ) *
Φίλε λίγο οφ τόπικ αλλά το 95 δεν είχατε καλύτερη ομάδα από την μεγάλη τότε Ρεάλ...Για την προηγούμενη χρονιά συμφωνώ...



H ΡΕΑΛ ειχε τον καλυτερο ψηλο της ευρωπης ever ( σαμπονις ) και τον Αρλαουκας που τοτε ηταν στα πολυ πανω

του ! θυμασαι κανεναν αλλο ? η δικη μας φροντ λαιν ειχε ( φασουλα - βολκοφ - ταρλατς υγιη ) στην περιφερεια

τον εντι που τα κολουσε απο παντου και μετα πηγε και επαιξε βασικος στους ROCKETS ohmy.gif και στον ασσο ειχες

τον τομιτς που ηταν στα καλυτερα του + τον σιγαλα που εκανε ολες τις ''βρωμοδουλειες'' μανι μανι 6 παικτες . . .

πως ηταν καλυτερη η ρεαλ δεν μπορω να καταλαβω απο που το βγαζεις ? ? ? απλα επαιζε στην εδρα της και

ειχε δυο μεγαλους παικτες ! οι υπολοιποι κατι πεπε καργκολ - σαντος - αντουνεθ κλπ ηταν για κλαμματα ! ! !
Rondo
QUOTE(aionio talento @ May 28 2008, 16:01 ) *
H ΡΕΑΛ ειχε τον καλυτερο ψηλο της ευρωπης ever ( σαμπονις ) και τον Αρλαουκας που τοτε ηταν στα πολυ πανω

του ! θυμασαι κανεναν αλλο ? η δικη μας φροντ λαιν ειχε ( φασουλα - βολκοφ - ταρλατς υγιη ) στην περιφερεια

τον εντι που τα κολουσε απο παντου και μετα πηγε και επαιξε βασικος στους ROCKETS ohmy.gif και στον ασσο ειχες

τον τομιτς που ηταν στα καλυτερα του + τον σιγαλα που εκανε ολες τις ''βρωμοδουλειες'' μανι μανι 6 παικτες . . .

πως ηταν καλυτερη η ρεαλ δεν μπορω να καταλαβω απο που το βγαζεις ? ? ? απλα επαιζε στην εδρα της και

ειχε δυο μεγαλους παικτες ! οι υπολοιποι κατι πεπε καργκολ - σαντος - αντουνεθ κλπ ηταν για κλαμματα ! ! !

Ο Αντούνιεθ δεν ήταν και τόσο για τα κλάμματα, επίσης είχαν και τον Λάσα...Τέλος την ομάδα δεν την κάνουν οι μονάδες αλλά το σύνολο...Μην ξεχνάς πως η Ρεάλ είχε και καλύτερο προπονητή τότε...
rankin
Καθάρματα, τη σκίσατε τη κουβέντα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
aionio talento
QUOTE(Rondo @ May 28 2008, 13:09 ) *
Ο Αντούνιεθ δεν ήταν και τόσο για τα κλάμματα, επίσης είχαν και τον Λάσα...Τέλος την ομάδα δεν την κάνουν οι μονάδες αλλά το σύνολο...Μην ξεχνάς πως η Ρεάλ είχε και καλύτερο προπονητή τότε...



Αυτον μερικα χρονια αργοτερα στο Περιστερι που επαιζε τον κατεβασαν απο το πουλμαν που πηγαινε για

προετοιμασια και τον εδιωξαν . . . ο Ομπραντοβιτς τοτε που λες ηταν 36-37 χρονων και παρα τις επιτυχιες του

θεωρειτο ανερχομενος ! ευτυχως για εκεινον και για εσας τους παναθηναικους δικαιωσε τις προσδοκιες . . .
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 28 2008, 16:09 ) *
Ο Αντούνιεθ δεν ήταν και τόσο για τα κλάμματα, επίσης είχαν και τον Λάσα...Τέλος την ομάδα δεν την κάνουν οι μονάδες αλλά το σύνολο...Μην ξεχνάς πως η Ρεάλ είχε και καλύτερο προπονητή τότε...

ΑΧ ΡΕ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ
Rondo
QUOTE(aionio talento @ May 28 2008, 16:14 ) *
Αυτον μερικα χρονια αργοτερα στο Περιστερι που επαιζε τον κατεβασαν απο το πουλμαν που πηγαινε για

προετοιμασια και τον εδιωξαν . . . ο Ομπραντοβιτς τοτε που λες ηταν 36-37 χρονων και παρα τις επιτυχιες του

θεωρειτο ανερχομενος ! ευτυχως για εκεινον και για εσας τους παναθηναικους δικαιωσε τις προσδοκιες . . .

Ανερχόμενος σίγουρα αλλά είχε 2 ευρωπαϊκά στην πλάτη ως προπονητής και εκείνο ήταν το τρίτο...Μιλάμε πως είχε αποκτήσει ήδη την κατάλληλη εμπειρία..

ΥΓ: Λύκε μόνος σου το λες...Μπακατσιά!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 28 2008, 21:02 ) *
Ανερχόμενος σίγουρα αλλά είχε 2 ευρωπαϊκά στην πλάτη ως προπονητής και εκείνο ήταν το τρίτο...Μιλάμε πως είχε αποκτήσει ήδη την κατάλληλη εμπειρία..

ΥΓ: Λύκε μόνος σου το λες...Μπακατσιά!!!

με τον Μπακατσια εγινε και το 73-38 ομως biggrin.gif
B for Basketball
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 00:13 ) *
με τον Μπακατσια εγινε και το 73-38 ομως biggrin.gif

Eχει καποιο νοημα το 73-38???
Αυτο εχετε να θυμαστε απο την ιστορια του Ολυμπιακου???
captain charisma
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 03:13 ) *
με τον Μπακατσια εγινε και το 73-38 ομως biggrin.gif

λες και συνεβαλε στα μεγιστα ο μπακατσιας..απλα ενας ξυλοκοπος ηταν που καταλαοθος επαιξε μπασκετ tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(B for Basketball @ May 29 2008, 03:16 ) *
Eχει καποιο νοημα το 73-38???
Αυτο εχετε να θυμαστε απο την ιστορια του Ολυμπιακου???

Αν δεν εχει καποιο νοημα,
γιατι πριν 3 χρονια ειχε λυσσαξει στα τελευταια λεπτα ο Αλβερτης
ενω κερδιζε με 32 να το κανει 36???

Και γιατι την ιδια ωρα οι κοντοι φωναζαν στους παιχτες
να μην σταματησουν και να πανε την διαφορα στους 40????

Απο την ιστορια εχω να θυμαμαι και τους ημιτελικους
σε Τελ Αβιβ και Σαραγοσα biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(big dirk @ May 29 2008, 03:17 ) *
λες και συνεβαλε στα μεγιστα ο μπακατσιας..απλα ενας ξυλοκοπος ηταν που καταλαοθος επαιξε μπασκετ tongue.gif

Δεν ηταν τοσο τραγικος.
Ηξερε μπασκετακι, αλλα απο σουτ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
captain charisma
καλα εγω τον θυμαμαι πολυ απ το παγκοσμιο του τοροντο με την ντριμ τιμ 24.gif 24.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(big dirk @ May 29 2008, 04:01 ) *
καλα εγω τον θυμαμαι πολυ απ το παγκοσμιο του τοροντο με την ντριμ τιμ 24.gif 24.gif

Αν ειχε σουτ θα γινοταν πολυ καλος παιχτης.

Διμετροι ασοι δεν υπηρχαν τοτε
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 03:48 ) *
Απο την ιστορια εχω να θυμαμαι και τους ημιτελικους
σε Τελ Αβιβ και Σαραγοσα biggrin.gif

Αυτή είναι η διαφορά μας Λύκε...Ότι εγώ θυμάμαι κούπες και εσύ ημιτελικούς tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Για τον Μπακατσιά, έχεις δίκιο στο σουτ ήταν το τεράστιο πρόβλημα...Βέβαια στο 73-38 είχε βάλει κι αυτός το τριποντάκι του...χαχαχα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 29 2008, 07:02 ) *
Αυτή είναι η διαφορά μας Λύκε...Ότι εγώ θυμάμαι κούπες και εσύ ημιτελικούς tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Για τον Μπακατσιά, έχεις δίκιο στο σουτ ήταν το τεράστιο πρόβλημα...Βέβαια στο 73-38 είχε βάλει κι αυτός το τριποντάκι του...χαχαχα

Θυμασαι κουπες γιατι δεν ημουν εγω εκει tongue.gif tongue.gif tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 11:50 ) *
Θυμασαι κουπες γιατι δεν ημουν εγω εκει tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Kαι να ησουν εκει...
Δεν θα ασχολιοσουν με τις κουπες...Αλλα με τις τσιρλιντερς tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(B for Basketball @ May 29 2008, 14:58 ) *
Kαι να ησουν εκει...
Δεν θα ασχολιοσουν με τις κουπες...Αλλα με τις τσιρλιντερς tongue.gif

Ως γνωστον η ψυχη και το χουι βγαινουν τελευταια tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(B for Basketball @ May 29 2008, 14:58 ) *
Kαι να ησουν εκει...
Δεν θα ασχολιοσουν με τις κουπες...Αλλα με τις τσιρλιντερς tongue.gif

Αν προσεξεις λιγο καλα την φωτο μου
και αν πηγαινες στο Σεφ το 1995 μπορει κατι να σου θυμιζουν τα κοριτσια biggrin.gif
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 15:27 ) *
Αν προσεξεις λιγο καλα την φωτο μου
και αν πηγαινες στο Σεφ το 1995 μπορει κατι να σου θυμιζουν τα κοριτσια biggrin.gif

Λύκε άνοιξε ένα τόπικ μόνος σου και μίλα για τα κορίτσια σου... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
B for Basketball
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2008, 12:27 ) *
Αν προσεξεις λιγο καλα την φωτο μου
και αν πηγαινες στο Σεφ το 1995 μπορει κατι να σου θυμιζουν τα κοριτσια biggrin.gif

Μια φορα πηγα στο Σεφ και ηταν σε ηττα απο την ΤΣΣΚΑ οποτε δεν χρειαζομαι κατι αλλο tongue.gif
SlobodaN
Βλέπω έχουμε τρίποντα εκατέρωθεν.. τύφλα να'χει το All Star Game..! tongue.gif
Mamuwalde
ενώ θα έρθει εδώ να τρώει τη συναγρίδα του , να πίνει το φραπόγαλα για να κάνει καριέρα ως αθλητής ...


λύκε , λύκε , είσαι εδώ !??!?! tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(giopride @ May 30 2008, 03:41 ) *
ενώ θα έρθει εδώ να τρώει τη συναγρίδα του , να πίνει το φραπόγαλα για να κάνει καριέρα ως αθλητής ...
λύκε , λύκε , είσαι εδώ !??!?! tongue.gif

Πηγαινοερχομαι περα-δωθε.
Θα τιμωρηθει η εδρα μετα τα σημερινα αραγε???
Mamuwalde
δε νομίζω . 2 επιπλήξεις έχουνε άρα μάλλον όχι . και είμαστε και offtopic tongue.gif



peace.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 30 2008, 03:50 ) *
Δεν φοβάμαι Λύκο, αρκεί να είναι εκεί το γούρι μας...Εσύ δηλαδή tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εχω να παω σε κατι βαφτησια την Κυριακη
και μετα εχει τραπεζι με αρνια οποτε..........
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 30 2008, 03:53 ) *
Εχω να παω σε κατι βαφτησια την Κυριακη
και μετα εχει τραπεζι με αρνια οποτε..........

Αν το λες σοβαρά τότε να πάρω το εισιτηριάκι μου για τον 5ο τελικό, αν όχι, όσο και να προσπαθείς να βγάλεις τη ρετσινιά δεν βγαίνει...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 30 2008, 03:54 ) *
Αν το λες σοβαρά τότε να πάρω το εισιτηριάκι μου για τον 5ο τελικό, αν όχι, όσο και να προσπαθείς να βγάλεις τη ρετσινιά δεν βγαίνει...

Θα προτιμησω τα αρνια
nikolas12
Ρε παιδες μια ερωτησις.Ο Woods ειχε παιξει πριν απο κανα τριαρια χρονια στους Celtics ή προκειται για καποια απλη συνωνυμια με αλλον;
Rondo
Λύκε πρέπει να σε ευχαριστούν που δεν πήγες στο σεφ...Άμα λείπει το γούρι μας πού να μπουν τα τελευταία σουτ???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(giannis_ @ Jun 2 2008, 01:43 ) *
Καλα ναι δεν αμφιβαλλω αλλα ο τυπος δεν στριβει....και παιρνει περισσοτερα λεφτα απο αυτα που βγαζουμε ολοι εμεις μαζι

Τοσα βγαζω τον μηνα.

QUOTE(Rondo @ Jun 2 2008, 01:45 ) *
Λύκε πρέπει να σε ευχαριστούν που δεν πήγες στο σεφ...Άμα λείπει το γούρι μας πού να μπουν τα τελευταία σουτ???

Θα ερθω στο ΟΑΚΑ ομως

ΤΡΕΜΕ
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 2 2008, 01:47 ) *
Θα ερθω στο ΟΑΚΑ ομως
ΤΡΕΜΕ

Έλα, έλα, έλα, έλα, έλα...Αφού θα είμαι εγώ μέσα δεν χάνουμε με τίποτα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Milos Teodosic
Σε ποιόν Παναγιώτη πάει περισσότερο το μικρόφωνο ;;

α) Αγγελόπουλο
β) Γιαννάκη
γ) Βασιλόπουλο
δ) Ψωμιάδη
B for Basketball
QUOTE(hip-hop @ Jun 1 2008, 18:04 ) *
Ρε παιδες μια ερωτησις.Ο Woods ειχε παιξει πριν απο κανα τριαρια χρονια στους Celtics ή προκειται για καποια απλη συνωνυμια με αλλον;

Εχει παιξει μονο σε knicks και blazers!
giannis_
QUOTE(Milos Teodosic @ Jun 2 2008, 01:51 ) *
Σε ποιόν Παναγιώτη πάει περισσότερο το μικρόφωνο ;;

α) Αγγελόπουλο
β) Γιαννάκη
γ) Βασιλόπουλο
δ) Ψωμιάδη

Νομαρχης πρωτος με διαφορα μετα βασιλο μετα δρακος και μετα αγγελοπουλος και στο τελος παναγιωτης κολλημενος
Rondo
QUOTE(Milos Teodosic @ Jun 2 2008, 01:51 ) *
Σε ποιόν Παναγιώτη πάει περισσότερο το μικρόφωνο ;;

α) Αγγελόπουλο
β) Γιαννάκη
γ) Βασιλόπουλο
δ) Ψωμιάδη

Στον Παναγιώτη Ραφαηλίδη για όσους ξέρουν από ποιοτική μουσική tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kostakis19
QUOTE(Milos Teodosic @ Jun 2 2008, 01:51 ) *
Σε ποιόν Παναγιώτη πάει περισσότερο το μικρόφωνο ;;

α) Αγγελόπουλο
β) Γιαννάκη
γ) Βασιλόπουλο
δ) Ψωμιάδη

Στο νομαρχη Ζορο ΑΚΟΠΑ.Και σιγουρα γα να κανει μια ακυρη ερωτηση σε καποιο μαγευτικο πλασμα οπως εκανε και στα καλλιστεια!!!!!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kostakis19 @ Jun 2 2008, 01:55 ) *
Στο νομαρχη Ζορο ΑΚΟΠΑ.Και σιγουρα γα να κανει μια ακυρη ερωτηση σε καποιο μαγευτικο πλασμα οπως εκανε και στα καλλιστεια!!!!!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Αυτη ειναι η λυση για τα επεισοδια.
Θα βγει στον 5ο τελικο ο Τεοντοσιτς και θα πει ειμαι Μακεδονας
και ολοι θα αποχωρησουν σε ενδειξη διαμαρτυριας tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 2 2008, 02:13 ) *
Του χρονου μαζι με Φωτση και Πριντεζη θα ειναι τα 4αρια μας

Στον φέρνω με το αμάξι όπως μου είχες πει και εσύ για τον Πυργιώτη!!!
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 2 2008, 02:13 ) *
Του χρονου μαζι με Φωτση και Πριντεζη θα ειναι τα 4αρια μας


Και εγώ πλήρώνω την βενζίνη Rondo!!!!!! smiley.gif
nikolas12
QUOTE(Milos Teodosic @ Jun 2 2008, 01:51 ) *
Σε ποιόν Παναγιώτη πάει περισσότερο το μικρόφωνο ;;

α) Αγγελόπουλο
β) Γιαννάκη
γ) Βασιλόπουλο
δ) Ψωμιάδη


Λοιπον

Στην τεταρτη θεση το γραμμα:γ) Βασιλοπουλος
Στην τριτη θεση το γραμμα:α)Αγγελοπουλος
Στη δευτρη θεση το γραμμα:β)Γιαννακης
Στην πρωτη θεση το γραμμα:δ)Ψωμιαδης
kotzito
Οι cheerleaders ειναι ολα τα λεφτα.Εμεις ψυχαγωγουμε με ωραιες γυναικες κι ο ΠΑΟ εχει τον μαμουχαλο και ξενερωτο mr. Green.Μπραβο στο τμημα marketing(ή που ανηκουν οι cheerleaders) του Ολυμπιακου.
Rondo
QUOTE(kojito @ Jun 3 2008, 20:02 ) *
Οι cheerleaders ειναι ολα τα λεφτα.Εμεις ψυχαγωγουμε με ωραιες γυναικες κι ο ΠΑΟ εχει τον μαμουχαλο και ξενερωτο mr. Green.Μπραβο στο τμημα marketing(ή που ανηκουν οι cheerleaders) του Ολυμπιακου.

Φίλε έλα μία φορά μόνο στο οακα και μετά μίλα για τις δικές μας τσιρλίντερς...Με διαφορά από τις δεύτερες οι καλύτερες οι δικές μας...Έχοντας δει και του σεφ τα κορίτσια θα τα έβαζα στην τρίτη θέση πίσω από τις κοπέλες του Πανιωνίου!!!
kotzito
QUOTE(Rondo @ Jun 3 2008, 20:04 ) *
Φίλε έλα μία φορά μόνο στο οακα και μετά μίλα για τις δικές μας τσιρλίντερς...Με διαφορά από τις δεύτερες οι καλύτερες οι δικές μας...Έχοντας δει και του σεφ τα κορίτσια θα τα έβαζα στην τρίτη θέση πίσω από τις κοπέλες του Πανιωνίου!!!

Οτι ο ΠΑΟ εχει καλες τσιρλιντερ το παραδεχομαι.Εμενα μου αρεσουν πολυ και αυτες του Αρη.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Jun 3 2008, 20:04 ) *
Φίλε έλα μία φορά μόνο στο οακα και μετά μίλα για τις δικές μας τσιρλίντερς...Με διαφορά από τις δεύτερες οι καλύτερες οι δικές μας...Έχοντας δει και του σεφ τα κορίτσια θα τα έβαζα στην τρίτη θέση πίσω από τις κοπέλες του Πανιωνίου!!!

Αν σου αρεσουν οι χοντρες οντως του ΠΑΟ ειναι οι καλυτερες 19.gif 19.gif 19.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.