Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός οff topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
spysta
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 22 2008, 17:37 ) *
Ο Δρακος οτι και να γινει θα ειναι ο προπονητης και του χρονου.

Θα μπορουσε ομως, αφου βλεπει οτι ο Γουντς δεν εχει ορεξη να παιξει,
να τον αλλαξει και να παρει ενα αλλο 3αρι.

Τωρα ομως ειναι αργα.
Ας ελπισουμε να τσιμπησει καμια μυγα τον Γουντς μπας και ξυπνησει

Υπαρχουν μυγες πτεροσαυροι ???? 69.gif






Αντί προλόγου:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...ndpost&p=199171
(ή αλλιώς, post #15)
lakersdynasty
QUOTE(spysta @ May 22 2008, 20:57 ) *
Υπαρχουν μυγες πτεροσαυροι ???? 69.gif


Να τον τσιμπησει ειπαμε οχι να τον πατησει! 71.gif
VARDINOLATSIS
Το βρήκα,....... 77.gif Μύγα τον εχει τσιμπήσει και ειναι έτσι...ΤΣΕ-ΤΣΕ smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Υπαρχει αλλη λυση.

Ας δωσει η ομαδα 5.000 στην Φαρμακη,
να του ''ανυψωσει'' το ηθικο wub.gif wub.gif wub.gif
Ginobili
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 23 2008, 00:55 ) *
Υπαρχει αλλη λυση.

Ας δωσει η ομαδα 5.000 στην Φαρμακη,
να του ''ανυψωσει'' το ηθικο wub.gif wub.gif wub.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Μετά από αυτό....το τελευταίο πράγμα που θα σκέφτεται..θα είναι το μπάσκετ..(τώρα είναι το πρωτελευταίο..)
Και σιγά μην του λείπουν 5000...του Γούντς..... laugh.gif
rchos
τι σχεση εχουν με το Ολυμπιακός - Μεταγραφές ολα αυτα?
apkat
QUOTE(rchos7 @ May 23 2008, 04:12 ) *
τι σχεση εχουν με το Ολυμπιακός - Μεταγραφές ολα αυτα?


41.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Seb12 @ May 23 2008, 14:04 ) *
Συμφωνώ απόλυτα, ήταν εμφανές ότι δεν είναι σε καλή ψυχολογία ο Σόφο και εκνευριζόταν εύκολα. Άσχετα που, μαντεύω, το ίδιο θα συμβεί και στους τελικούς διότι τα σφυρίγματα εκεί θα είναι και χειρότερα.

Δηλαδη υποννοεις οτι θα ευνοηθει ο ΠΑΟ απο την διαιτησια????????

Αν ειναι ποτε δυνατον tongue.gif tongue.gif tongue.gif
SlobodaN
Nα προσέχουμε τι λέμε γιατι οι Γιαννακόπουλοι είναι ικανοί να μπουκάρουν και εδώ!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(SlobodaN @ May 23 2008, 15:23 ) *
Nα προσέχουμε τι λέμε γιατι οι Γιαννακόπουλοι είναι ικανοί να μπουκάρουν και εδώ!

Απο πλευρας μεγεθους χωρανε παντως 69.gif
Ginobili
Μπα μην φοβάστε πια...έχετε το κατεστημένο του Βασιλακόπουλου και του Γιαννάκη πλέον..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
apkat
Ρε παιδια σας παρακαλω μπορειτε να κοιταξετε τον τιτλο του τοπικ;;4 εντελως ασχετα με τον Σοφοκλη ποστ στην σειρα.

Ανοιξτε ενα τοπικ με ασχετα και γραφετε εκει οτι σας ερθει στο μυαλο.
VARDINOLATSIS
Σας το είπα και πριν οτι βάσιμες και εμπιστευτικές εσωτερικές πληροφορίες που εχω μου είπαν οτι ο Γούντς εχει προβλημα απο τότε που τον τσίμπησε μύγα ΤΣΕ-ΤΣΕ που ως γνωστον προκαλεί υπνηλίες και μαλθακότητα. Η μόνη λύση είναι να τον τσιμπήσει < μια μέλισσα τον Αυγουστο> και να μεταμορφωθεί... 41.gif Αλλα πάλι τον Αυγουστο οι τελικοί θα έχουν τελειώσει.... ohmy.gif 19.gif
thrylos7
Πώς γίνεται να κάνετε κάθε φορά άνω κάτω ολόκληρο το subforum του Ολυμπιακού σε ελάχιστο χρόνο...

Ήρεμα με τα άσχετα ή "ότι να' ναι" posts.
thrylos7
Πλέον... ορμάτε! biggrin.gif

Με μέτρο όμως!

Υπενθυμίζω πως πρόκειται για forum, όχι για chat...

Ότι θέλετε να γράψετε και δεν κολλάει με κάποιο υπάρχον τόπικ, το γράφετε εδώ.

Αν και υπάρχουν τόπικ για όλα τα θέματα... rolleyes.gif

Ποστ ανάλογα με τα προηγούμενα που συναντώνται σε άλλα τόπικ, θα μεταφέρονται εδώ. Καλό είναι βέβαια να μη χρειαστεί να μεταφέρονται...
captain charisma
το μαλλι του σοφο ειναι για πολλα γελια.δεν του παει smiley.gif
benchwarmer
Ρε γαμωτο.... Τωρα που επαιξε καλα ο Τεοντοσιτς, ποιον θα διωξουμε το καλοκαιρι?
spysta
QUOTE(benchwarmer @ May 24 2008, 18:43 ) *
Ρε γαμωτο.... Τωρα που επαιξε καλα ο Τεοντοσιτς, ποιον θα διωξουμε το καλοκαιρι?

αν εννοεις απο ασσους .. τον Μουμου .. λογω υψους .. ο Παπαλουκας .. αλλος ενας ψηλος ασσος .. και ο Τεοντοσιτς .. ή μπορει να δοθει και δανεικος .. και να μεινει ο Μουμου ως τριτος
benchwarmer
QUOTE(spysta @ May 24 2008, 21:50 ) *
αν εννοεις απο ασσους .. τον Μουμου .. λογω υψους .. ο Παπαλουκας .. αλλος ενας ψηλος ασσος .. και ο Τεοντοσιτς .. ή μπορει να δοθει και δανεικος .. και να μεινει ο Μουμου ως τριτος


Βασικα, κυριως ειρωνικο ηταν το ποστ μου.. Καθως πολλοι βιαζομαστε (και βαζω και τον εαυτο μου μεσα) να κρινουμε προσωπα και καταστασεις... Ο Μουμου και φετος για τριτος ασος πηγαινε, αλλα ειδες... Και ο Τεοντοσιτς, το εχω ξαναπει, μου θυμιζει τον Τομιτς πααααρα πολυ

ΥΓ: spysta Αθηνο-Πατρινος κι εσυ? tongue.gif
spysta
QUOTE(benchwarmer @ May 24 2008, 18:58 ) *
Βασικα, κυριως ειρωνικο ηταν το ποστ μου.. Καθως πολλοι βιαζομαστε (και βαζω και τον εαυτο μου μεσα) να κρινουμε προσωπα και καταστασεις... Ο Μουμου και φετος για τριτος ασος πηγαινε, αλλα ειδες... Και ο Τεοντοσιτς, το εχω ξαναπει, μου θυμιζει τον Τομιτς πααααρα πολυ

ΥΓ: spysta Αθηνο-Πατρινος κι εσυ? tongue.gif

Ωπααα .. δεν την επιασα την ειρωνια .. tongue.gif

Και συ Αθηνοπατρινος εε??
Air Kef
Κανεναν.

Ακομα και να ερθει ο Θοδωρης,ο Γιαννακης παιζει με 2 και 3 κοντους,αρκετα συχνά,δειτε την Εθνικη για παράδειγμα.Απλα δεν θα παιζουν μαζι Ροντρικ και Γκριρ.

Μεγάλη παικταρα ο Ροντρικ και τερας σταθερότητας και εγγύησης για να φυγει.
lakersdynasty
QUOTE(Anaz @ May 27 2008, 00:41 ) *
Ειλικρινα με αυτα που βλεπω φετος αρχιζει να μου λειπει ο Ελληνιαδης.. blink.gif


Μπα δεν θα επρεπε...τον αντικατεστησε επαξια ο Γιαννακης με την συμπεριφορα του.

Ο Γιαννακης αν ξανακανει αυτα που εκανε θα κανει το ΟΑΚΑ πεδιο μαχης και αυτο ειναι που εννοουν προφανως οι Γιαννακοπουλοι.

Και επειδη ειδαν ηδη την πρωτη βερσιον προπονητικης παρανειας με τον Ξανθο ε τωρα καταλαβαινουν που το παει ο Γιαννακης.

Μονο στριπτιζ δεν εκανε ο προπωνητης ολων των Ελληνων. Τι εγινε δηλαδη? Μονο ο Ολυμπιακος μπορει να βγαζει ανακοινωσεις?

Εγω το καλοκαιρι πρεπει να νοιωθω ωραια που θα ειναι στον παγκο της Εθνικης ο Γιαννκαης μετα απο ολο αυτο?

Οι Γιαννακοπουλοι ζητουν τον λογο απο αυτους που τους ζητουν τον λογο. Ας μας εξηγησει και ο Γιαννακης γιατι συμπεριφερετε σαν υστερικος σε ολο το παιχνιδι, δεν χαιρεταει καν τους παικτες με τους οποιους μαζι θα εκπροσωπισει την Ελλαδα στο Προολουμπιακο Τουρνουα τουλαχιστον και "ροχαλιζει" φευγοντας απο το γηπεδο.

Αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι απλα μια αντιδραση προπονητη που εξαγριωνει τον κοσμο. Ηταν καθαρη αντιδραση για να κανει τον κοσμο να ξεφυγει.

Και οταν εχασε το σουτ ο Πριτενζης μονο τα κλαματα δεν εβαλε γιατι προσπαθουσε εντος και εκτος γηπεδου εδω και μια βδομαδα να φτιαξει την ομαδα για να παρει αυτο το παιχνιδι το οποιο ηταν η μονη του ελπιδαν να χτυπησει τον ΠΑΟ και τελικα δεν τα καταφερε.

Οι Γιαννακοπουλοι αντεδρασαν αναλογα με την δραση που υπηρξε απο απεναντι. Αν ειναι ο προπονητης του ΟΣΦΠ τερας ηθικης ας κατηγορησει αυτους που δεν ειναι, οχι στον παγκο να οδηρεται και στην συνεντευξη τυπου να το παιζει καλο παιδακι.

Και εγω σε θεματα συμπεριφορας καθαρα αρχισα εδω και καιρο να λησμονω τον Πινι. icon_drunk.gif
giannis_
Μην με κραξετε οι παντες εδω μεσα αλλα η καθε πλευρα θυμαται,σχολιαζει,παιρνει υπ'οψιν της ή οχι αυτα που τη συμφερει!Μετα απο τοσα ποστ δεν εχετε καταλαβει οτι η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση?Οπως επισης οτι ο καθενας εχει διαφορετικα κριτηρια? peace.gif
thrylos7
24.gif 24.gif 24.gif

Ότι πεις Παύλο lakersdynasty...


Οι Σκοπιανοί λιγότερη προπαγάνδα κάνουν... και έχουν και πιο ανοιχτό μυαλό... Ίσως αποτυχημένη η αναλογία, αλλά δε μπορώ να βρω κάτι άλλο σχετικό, που μπορεί να σταθεί δίπλα στο ποστ σου, πραγματικά...
Anaz
Εγω το'χω πει καιρο..Lakers φιλε μου χαραμιζεσαι.. Πρεπει να παρεις θεση ως εκπροσωπος τυπου του Παο!! Σοβαρα! (ρε μπας και εισαι και μας το κρυβεις τόσο καιρο..? rolleyes.gif )
rchos
βρε συ lakersdynasty ειναι καποιου ειδος αστειο το σημερινο?αυτη η δοκιμασια που μας βαζεις και περναμε σε διαφορα τοπικ εχει καποιο βαθυτερο σκοπο?αν θες να μας σκληραγωγησεις για τον εξω κοσμο ας πουμε θα μπορουσα να σε δικαιολογησω.παντως καλο θα ηταν να προηδοποιεις πριν απο τετοια ποστ.να καλυπτομαστε!

η μηπως σε λενε γιαννακοπουλο και μας το κρυβεις?



lakersdynasty ισως μετα απο καποιες μερες διαβααζοντας το ποστ σου αυτο να αναρωτιεσαι γιατι τα εγραφες αυτα.μακαρι να συμβει ετσι!
lakersdynasty
QUOTE(thrylos7 @ May 27 2008, 02:25 ) *
24.gif 24.gif 24.gif

Ότι πεις Παύλο lakersdynasty...
Οι Σκοπιανοί λιγότερη προπαγάνδα κάνουν... και έχουν και πιο ανοιχτό μυαλό... Ίσως αποτυχημένη η αναλογία, αλλά δε μπορώ να βρω κάτι άλλο σχετικό, που μπορεί να σταθεί δίπλα στο ποστ σου, πραγματικά...


Ανοιχτο μυαλο εχουν αυτοι που εχουν την ιδια αποψη με τους οπαδους του Ολυμπιακου που ειναι φυσικο να ειναι υπερ του προπωνητη τους? blink.gif

ΟΚ τοτε! w00t.gif

Εγω δεν αλλαζω γνωμη.Και αν θες να δεις κλειστα μυαλα μπορεις να τα βρεις και με αυτα τα χαρακτιριστικα:

Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos

19.gif

ΥΓ: Το να αποκαλουνται οι Αγγελοπουλοι καλα παιδια δεν ειναι προπαγανδα. Μαλιστα. Οποιος βαζει αλλους να κανουν οτι κανουν ειναι μια χαρα. Οσοι βγαινουν και λενε αυτο που θελουν οι ιδιοι δεν ειναι.

Αναζ και εσυ πρεπει να κρατας την προπαγανδα σου εντος οπαδικων φορουμ αν δεν θελεις να περνεις αναλογες απαντησεις. Αλλιως μην γραφεις αυτα που γραφεις εδω περημενοντας οτι στο "Τα συμπερασματα δικα σας" ολοι θα υποστιριξουν τον αθοο Γιαννακη.

Εσυ εισαι ο εκπροσωπος τυπου του ΟΣΦΠ? Μην χαραμιζεσαι. Σε εχει προλαβει ο Καβαλιερατος που εκπροσωπει επαξια τον παγκο του ΟΣΦΠ και την διοικηση αφου ποτε δεν βγηκαν να μιλησουν στα ισα μεχρι τωρα οπως ειπες και εσυ. Ολα βγαινουν προς τα εξω σαν φημες.
techno
QUOTE(lakersdynasty @ May 27 2008, 00:07 ) *
Μπα δεν θα επρεπε...τον αντικατεστησε επαξια ο Γιαννακης με την συμπεριφορα του.

Ο Γιαννακης αν ξανακανει αυτα που εκανε θα κανει το ΟΑΚΑ πεδιο μαχης και αυτο ειναι που εννοουν προφανως οι Γιαννακοπουλοι.

Και επειδη ειδαν ηδη την πρωτη βερσιον προπονητικης παρανειας με τον Ξανθο ε τωρα καταλαβαινουν που το παει ο Γιαννακης.

Μονο στριπτιζ δεν εκανε ο προπωνητης ολων των Ελληνων. Τι εγινε δηλαδη? Μονο ο Ολυμπιακος μπορει να βγαζει ανακοινωσεις?

Εγω το καλοκαιρι πρεπει να νοιωθω ωραια που θα ειναι στον παγκο της Εθνικης ο Γιαννκαης μετα απο ολο αυτο?

Οι Γιαννακοπουλοι ζητουν τον λογο απο αυτους που τους ζητουν τον λογο. Ας μας εξηγησει και ο Γιαννακης γιατι συμπεριφερετε σαν υστερικος σε ολο το παιχνιδι, δεν χαιρεταει καν τους παικτες με τους οποιους μαζι θα εκπροσωπισει την Ελλαδα στο Προολουμπιακο Τουρνουα τουλαχιστον και "ροχαλιζει" φευγοντας απο το γηπεδο.

Αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι απλα μια αντιδραση προπονητη που εξαγριωνει τον κοσμο. Ηταν καθαρη αντιδραση για να κανει τον κοσμο να ξεφυγει.

Και οταν εχασε το σουτ ο Πριτενζης μονο τα κλαματα δεν εβαλε γιατι προσπαθουσε εντος και εκτος γηπεδου εδω και μια βδομαδα να φτιαξει την ομαδα για να παρει αυτο το παιχνιδι το οποιο ηταν η μονη του ελπιδαν να χτυπησει τον ΠΑΟ και τελικα δεν τα καταφερε.

Οι Γιαννακοπουλοι αντεδρασαν αναλογα με την δραση που υπηρξε απο απεναντι. Αν ειναι ο προπονητης του ΟΣΦΠ τερας ηθικης ας κατηγορησει αυτους που δεν ειναι, οχι στον παγκο να οδηρεται και στην συνεντευξη τυπου να το παιζει καλο παιδακι.

Και εγω σε θεματα συμπεριφορας καθαρα αρχισα εδω και καιρο να λησμονω τον Πινι. icon_drunk.gif




Δεν πας καλά αγόρι μου.
apkat
Lakersdynasty for admin..!!!! biggrin.gif
Mamuwalde
καλύτερα να κουλάρετε λιγάκι γιατί μέσα σε τέτοιο φόρουμ ανταποκριτές και εκπροσώπους τύπου δεν έχω δει να κυκλοφορούν .

εμένα μου κάνει εντύπωση γιατί δεν έχει δώσει κανείς [από αυτούς που τα ρίχνουν]στο γιαννάκη ένα ελαφρυντικό . κάτι για δείγμα . ξαφνικά βγήκε ο δράκος από μέσα του ?!?! blink.gif

μα καμία ανοχή τίποτα ?

επίσης έχω δει πολλές φορές και το μεσίνα να χοροπηδάει μπροστά στους διαιτητές και στη συνέντευξη τύπου να μην αναφέρει κουβέντα και να είναι κύριος . να υποθέσω ότι ο μεσίνα είναι ένα μοχθηρό σκουλήκι που κάνει βουντού σε κάθε ματς προς όφελος της ομάδας του . χμ χμ χμ

επίσης τα του γκέρσον μάλλον τα ξεχάσανε γρήγορα κάποιοι [τα κοντάρια που κουνούσε στις εξέδρες και άλλα πολλά παρέα με τον ελληνιάδη] , μάλλον επειδή και αυτός έχασε από τον ομπράντοβιτς . εκ του αποτελέσματος βγαίνει λάδι και ο πίνι τώρα .χμ χμ χμ

και στην τελική , πριν φάτε και τους διεθνείς του παο [που θα κάνουν και θα δείξουν στον αλήτη τον προπονητή που τους πρόδωσε και τους ατίμασε μπροστά σε όλη την μπασκετική ελλάδα] , περιμένετε το προολυμπιακό να δούμε την ατμόσφαιρα της ομάδας και μετά βγάζετε φτυάρια , γκασμάδες , πριονοκορδέλες και ό,τι άλλο θέλετε ...
thrylos7
help.gif

Θα παρακαλούσα απ' όλους να μη συνεχιστεί αυτή η κουβέντα, για να προστατέψουμε έστω και τώρα, το τόπικ κι όχι μόνο, από ανεπανόρθωτη έκθεση.
Keyser_Soze
Ο Λέικερσνάιναστι έχει δίκιο.
Τι το πέρασε ο Γιαννάκης να φωνάζει έτσι; Συναυλία των Σλίπνοτ;
Και κακώς που δεν μίλησε/χαιρέτησε τους παίκτες του ΠΑΟ. Το λιγότερο που περίμενα εγώ ήταν να τους κεράσει τουλάχιστον ένα λούκοζειντ.
Δεν περιγράφω άλλο!!

(LD πέστα αγόρι μου. Πες και για το στριπτιζ του Γιαννάκη, που δεν έδειξε ούτε λίγο μπουτάκι ούτε τίποτα. Αίσχος!)
spysta
QUOTE(Keyser_Soze @ May 27 2008, 00:13 ) *
Ο Λέικερσνάιναστι έχει δίκιο.
Τι το πέρασε ο Γιαννάκης να φωνάζει έτσι; Συναυλία των Σλίπνοτ;
Και κακώς που δεν μίλησε/χαιρέτησε τους παίκτες του ΠΑΟ. Το λιγότερο που περίμενα εγώ ήταν να τους κεράσει τουλάχιστον ένα λούκοζειντ.
Δεν περιγράφω άλλο!!

(LD πέστα αγόρι μου. Πες και για το στριπτιζ του Γιαννάκη, που δεν έδειξε ούτε λίγο μπουτάκι ούτε τίποτα. Αίσχος!)

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Anaz
QUOTE
Και αν θες να δεις κλειστα μυαλα μπορεις να τα βρεις και με αυτα τα χαρακτιριστικα:

Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Nα και κατι ολοσωστο και υπερανω πασας αμφισβητησης!Μαλλον το μονο!
QUOTE
Αναζ και εσυ πρεπει να κρατας την προπαγανδα σου εντος οπαδικων φορουμ αν δεν θελεις να περνεις αναλογες απαντησεις.
Ασ'το μη λες για οπαδικα φορουμ γιατι εχω καει!! Κατεληξα να φαω μπαν γιατι υποστηριζα o προπαγανδιστης οτι δεν εφταιγε η διαιτησια που εχασε ο Ολυμπιακος στον τελικο κυπελλου απο τον Παο. icon_drunk.gif

Ο Καβαλιερατος ειναι ρεπορτερ του Ολυμπιακου! Τι σου εκανε τοση εντυπωση, δεν μπορω να καταλαβω..Το οτι ανεφερε τα μικροπαραπονα του Ολυμπιακου για την διαιτησια..?Επισης ο Τσιρονης ειναι υπευθυνος ασφαλειας του Ολυμπιακου. Τι σου κανε παλι αυτος και τον ανεφερες?Anyway..

Ενταξει, εγω κανω προπαγανδα που λεω τους Αγγελοπουλους με προφανεις δοσεις (τραγικης) ειρωνιας εμμεσως μαλακες που διατηρουν το low profile του καλου παιδιου την ιδια ωρα που οι Γιαννακοπουλαιοι κανουν οτι κανουν..Εξαλλου ειναι γνωστο απο την παρουσια μου στο φορουμ γενικα αυτο.

Αλλα εσυ πες μου τωρα ειλικρινα..Οταν λες τους Αγγελοπουλους υποκριτες, και τους Γιαννακοπουλους εμμεσως πλην σαφως "μαγκες" που τουλαχιστον οτι κανουν το κανουν στα ισα-φανερα, περιμενεις κανεις να σε παρει στα σοβαρα??? rolleyes.gif
techno
Keyser Soze twelve points....
Keyser Soze douze points.


Αφου δεν παει καλα ρε φιλε λεμεεε.
spysta
Να πουμε κατι αλλο τοτε για τον Δρακο ..!!!Για ριχτε καμια ιδεα
Anaz
Ti μαρκα ηταν το σακακι που εβγαλε ο Ξανθος Δρακος??? Γνωριζει καποιος?? rolleyes.gif
Gravedigger
QUOTE(Anaz @ May 27 2008, 03:26 ) *
Ti μαρκα ηταν το σακακι που εβγαλε ο Ξανθος Δρακος??? Γνωριζει καποιος?? rolleyes.gif

Armani.Αυτός και ο Pat έχουν τον ίδιο στυλίστα.
B for Basketball
QUOTE(Anaz @ May 27 2008, 00:26 ) *
Ti μαρκα ηταν το σακακι που εβγαλε ο Ξανθος Δρακος??? Γνωριζει καποιος?? rolleyes.gif

Giorgio Harmani....
captain charisma
μονο που ο γιαννακης δεν βαζει πολυ τζελ στα μαλλια του για να γυαλιζουν smiley.gif
apkat
Ρε συ Big dirk το φορουμ δεν ειναι τσατ.. sad.gif
B for Basketball
Nαι big dirk...Eχει δικιο...
Δεν ειναι τσατ.... angry_red.gif
Bugger12
QUOTE(lakersdynasty @ May 26 2008, 23:07 ) *
Ας μας εξηγησει και ο Γιαννακης γιατι συμπεριφερετε σαν υστερικος σε ολο το παιχνιδι, δεν χαιρεταει καν τους παικτες με τους οποιους μαζι θα εκπροσωπισει την Ελλαδα στο Προολουμπιακο Τουρνουα τουλαχιστον και "ροχαλιζει" φευγοντας απο το γηπεδο.


Γιατί είναι οπαδός του Ολυμπιακού.Χαίρομαι απίστευτα τον Πανάγο να κοουτσάρει Θρύλο με το βλέμμα του τρελού...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(lakersdynasty @ May 27 2008, 02:07 ) *
Και οταν εχασε το σουτ ο Πριτενζης μονο τα κλαματα δεν εβαλε γιατι προσπαθουσε εντος και εκτος γηπεδου εδω και μια βδομαδα να φτιαξει την ομαδα για να παρει αυτο το παιχνιδι το οποιο ηταν η μονη του ελπιδαν να χτυπησει τον ΠΑΟ και τελικα δεν τα καταφερε.

Δηλαδη τι επρεπε να κανει???
Να πανηγυρισει που εχασε ο Πριντεζης το λει απ και το ματς????

Θα μας τρελανεις τελειως???
Bugger12
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 27 2008, 00:51 ) *
Δηλαδη τι επρεπε να κανει???
Να πανηγυρισει που εχασε ο Πριντεζης το λει απ και το ματς????

Θα μας τρελανεις τελειως???


Μα δεν είναι ηλίου φαεινότερο ότι έπρεπε να πανηγυρίσει το άστοχο λει απ του παίκτη του? biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Bugger12 @ May 27 2008, 03:54 ) *
Μα δεν είναι ηλίου φαεινότερο ότι έπρεπε να πανηγυρίσει το άστοχο λει απ του παίκτη του? biggrin.gif

Σωστα εχεις δικιο.

Μα κανω κατι χαζες ερωτησεις ωρες ωρες biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bugger12
Τώρα χωρίς πλάκα φαντάζεσαι να το πανηγύριζε?Τί Μόντι Πάιθονς μου λες μετά...Το σκέφτομαι και κλαίω από τα γέλια σου λέω... 19.gif 19.gif 19.gif biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Bugger12 @ May 27 2008, 03:58 ) *
Τώρα χωρίς πλάκα φαντάζεσαι να το πανηγύριζε?Τί Μόντι Πάιθονς μου λες μετά...Το σκέφτομαι και κλαίω από τα γέλια σου λέω... 19.gif 19.gif 19.gif biggrin.gif

Να δεις γελια που θα καναμε αν πασαρε στον Γουντς

wos_sport3.gif
lakersdynasty
QUOTE(Anaz @ May 27 2008, 03:15 ) *
Αλλα εσυ πες μου τωρα ειλικρινα..Οταν λες τους Αγγελοπουλους υποκριτες, και τους Γιαννακοπουλους εμμεσως πλην σαφως "μαγκες" που τουλαχιστον οτι κανουν το κανουν στα ισα-φανερα, περιμενεις κανεις να σε παρει στα σοβαρα??? rolleyes.gif


Οι Γιαννακπουλοι λενε οι ιδιοι οτι θελουν να πουνε και δεν τα λενε εμμεσως και μεσω δημοσιευματων του στυλ:

"Βαρυ το κλιμα για την διαιτησια στα αποδυτιρια του ΟΣΦΠ αφου πιστευουν οτι ...."

και ενω ο Ζοτς δεν εχει αναφερθει στην συνεντευξη τυπου για την διαιτησια. Κι αυτο ειναι κατι που γινεται συνεχεια απο τοτε που ανελαβε ο Γιαννακης.

Και αυτο που ειπα ειναι οτι πιο πολλα πραγματα αναφερει ο ρεπορτερ του ΟΣΦΠ Καβαλιερατος για το παιχνιδι παρα ο ιδιος ο προπονητης της ομαδας στις συνεντευξεις τυπου. icon_drunk.gif

Αν δεν θες σαν προπονητης να φανει κατι δεν το δειχνεις και τελειωσε. Η δειχνεις την δυσαρεσκεια σου αμεσα ως προπονητης, οχι εμμεσα μεσω δημοσιευματων! Το θεμα ειναι οτι μιλανε τα ρεπορταζ για τα παραπονα του Γιαννακη και ο ιδος το παιζει ενωτικος και ηρεμος και τυπος και υπογραμμος και εκει φαινεται η μεγαλη αντιθεση σε σχεση με την εικονα που παρουσιαζει σε αρκετα παιχνιδια της ομαδας του και κορυφωθηκε στο τελευταιο παιχνιδι στο ΟΑΚΑ.

Ο Γιαννακης δεν ειναι πια αποδεκτος απο ολο τον κοσμο και πρεπει να παει στο καλο και να μας γραφει. Αυτη ειναι η αποψη μου. Θελει να χοροπηδαει στο παγκο ας χορποπηδαει. Αν περημενει να μην αντιδρασει ο κοσμος του αντιπαλου ομως ζει σε αλλο κοσμο.

Βugger ας εχει οτι βλεμμα θελει κι ας ειναι και Ολυμπιακαρα. Το θεμα ειναι οτι με την συμπεριφορα του εδειξε καθαρα προθεση για προκληση του κοσμου και αυτη ειναι η αληθεια.

Η συνεχεια για οποιον θελει να απαντησει κατι ας το κανει σε pm.
B for Basketball
Μα δεν ειναι τσατ το φορουμ..... rolleyes.gif

Οσο για Γιαννακη versus Γιαννακοπουλο...

Βριζει ο ενας διατητες
Βριζει ο αλλος προπονητες....
Εμεις τι καθομαστε κ σκαμε...Καμπανα δεν προβλεπεται να πεφτει...
Το πολυ πολυ να απαγορευτει στον Θαναση να καθεται πισω απο τις Μπασκετες προσωρινα.
Ε θα παει να κατσει πισω απο τον Παγκο του Ολυμπιακου για σπασιμο tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.