Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 17:18 ) *
χαχαχαχα καλό! Εχθές στο Ψυχικό ήμουν Κυρία! Και δεν φταίνε οι φιλίες μου! 30 φάγαμε τι ήθελες να κάνω? Εντάξει δεν είμαι καμένη!!! Αλήθεια ρε Χρήστο, εσύ που ήσουν?
Κι όσο για το πανό... φέτος είναι μόνιμα κρεμασμένο, αλλά έχεις έρθει τόσο πολύ στο γήπεδο που δεν το έχεις προσέξει! 69.gif 69.gif
Βέβαια και πέρυσι που το κρεμούσαμε κάθε Πέμπτη, οι γκόμενες και οι ακαδημίες βοηθούσαν!
Άντρες …… πεταμένα λεφτα! smiley.gif

ρε χρηστο γιατι στη λεει ετσι?τι γινεται σε παρακαλω υπερασπισου λιγο το αντρικο φυλο...δηλαδη αν χανετε 30 και απο μας δε θα μιλατε ?εκκλησια?α ωραια θα ειναι ωραια ..... smiley.gif smiley.gif peace.gif
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 21:17 ) *
ρε χρηστο γιατι στη λεει ετσι?τι γινεται σε παρακαλω υπερασπισου λιγο το αντρικο φυλο...δηλαδη αν χανετε 30 και απο μας δε θα μιλατε ?εκκλησια?α ωραια θα ειναι ωραια ..... smiley.gif smiley.gif peace.gif


Έτσι είμαστε εμείς! Τη λέει ο ένας στον άλλον!
Μέσα στην έδρα μας χλωμό να χάσουμε με 30 κι επίσης δεν νομίζω οτι συγκρίνεται κάποια από τις ομάδες της Β με το Ψυχικό!
Και τέλοσπαντων.... αν θες να πας εκκλησία, ευκαιρία τώρα που είναι Μ. Εβδομάδα! Στο γήπεδο της Μεταμόρφωσης δεν παίζει τέτοιο θέμα! wink.gif
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 20:18 ) *
χαχαχαχα καλό! Εχθές στο Ψυχικό ήμουν Κυρία! Και δεν φταίνε οι φιλίες μου! 30 φάγαμε τι ήθελες να κάνω? Εντάξει δεν είμαι καμένη!!! Αλήθεια ρε Χρήστο, εσύ που ήσουν?
Κι όσο για το πανό... φέτος είναι μόνιμα κρεμασμένο, αλλά έχεις έρθει τόσο πολύ στο γήπεδο που δεν το έχεις προσέξει! 69.gif 69.gif
Βέβαια και πέρυσι που το κρεμούσαμε κάθε Πέμπτη, οι γκόμενες και οι ακαδημίες βοηθούσαν!
Άντρες …… πεταμένα λεφτα! smiley.gif


Sorry ρε πουλάκι μου αλλά δεν πρόλαβα να έρθω Ψυχικό...Είχα πάει όμως με την Νίκη στο 4ο δεκάλεπτο....
Εσύ με την Νίκη?????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Φυσιολογικό είναι να το κρεμάτε οι γκόμενες αγάπη μου..
Τόσες κουρτίνες έχετε κρεμάσαει στην ζωή σας.....
Εσείς ξέρετε από αυτά... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bxristos
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 21:17 ) *
ρε χρηστο γιατι στη λεει ετσι?τι γινεται σε παρακαλω υπερασπισου λιγο το αντρικο φυλο...δηλαδη αν χανετε 30 και απο μας δε θα μιλατε ?εκκλησια?α ωραια θα ειναι ωραια ..... smiley.gif smiley.gif peace.gif


Εκκλησία δεν υπάρχει περίπτωση να είναι το γήπεδο.Το πολύ πολύ να αρχίσουμε να βρίζουμε τους δικούς μας.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Όσο για την dm της απάντησα...
Άσε που μπορεί να πάρει το χούι τώρα από την ομάδα της και να μας κάνει καμία έντσαση και να φάμε κανά warn πάλι από τον moderator... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
dm_7
Ο πρώτος που κρεμάει το πανό (απο αριστερά βέβαια) εσύ δεν είσαι ρε Χρήστο?
Ξερεις και εσύ απο κουρτίνες ε? 77.gif
Η παντόφλα που τρως είναι τουλάχιστον mitsuko??? 69.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 22 2008, 23:35 ) *
Εκκλησία δεν υπάρχει περίπτωση να είναι το γήπεδο.Το πολύ πολύ να αρχίσουμε να βρίζουμε τους δικούς μας.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Όσο για την dm της απάντησα...
Άσε που μπορεί να πάρει το χούι τώρα από την ομάδα της και να μας κάνει καμία έντσαση και να φάμε κανά warn πάλι από τον moderator... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif


Εγώ τους δικούς μας δεν τους βρίζω ποτέ!!
Εσείς οι Βάζελοι που ξέρετε απο αυτά...γιουχάρετε με την ησυχία σας! biggrin.gif
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 23:54 ) *
Ο πρώτος που κρεμάει το πανό (απο αριστερά βέβαια) εσύ δεν είσαι ρε Χρήστο?
Ξερεις και εσύ απο κουρτίνες ε? 77.gif
Η παντόφλα που τρως είναι τουλάχιστον mitsuko??? 69.gif


Tην κρέμαγα γιατί μου είχε τάξει κάτι χάρες η αδερφή σου που είναι η δεύτερη από αριστερά...
Καταλαβαίνεις τι χάρες είχε τάξει.... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Άσε την παντόφλα σε μένα...
Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν ισχύει....
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 23 2008, 00:17 ) *
Tην κρέμαγα γιατί μου είχε τάξει κάτι χάρες η αδερφή σου που είναι η δεύτερη από αριστερά...
Καταλαβαίνεις τι χάρες είχε τάξει.... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Άσε την παντόφλα σε μένα...
Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν ισχύει....


Αυτή η photo είναι απο τον αγώνα με την Ολυμπιάδα το 2006!!!! Τότε η αδερφή μου δεν σου είχε τάξει τίποτα! Αυτό είναι σίγουρο! Όσο για φέτος, το μόνο που σου έχει τάξει (και όχι μόνο σε σενα) είναι οτι αμα κανει κανένα σεισμό να πάμε να μείνουμε σπίτι της επειδή μένει σε μονοκατοικία!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Αλλά αυρίο θα της τα δείξω αυτά και μετά θα τους φιλοξενήσει όλους εκτος απο σένα!!!!!!!!!!!! Ηττα ε? smiley.gif
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 23 2008, 01:03 ) *
Αυτή η photo είναι απο τον αγώνα με την Ολυμπιάδα το 2006!!!! Τότε η αδερφή μου δεν σου είχε τάξει τίποτα! Αυτό είναι σίγουρο! Όσο για φέτος, το μόνο που σου έχει τάξει (και όχι μόνο σε σενα) είναι οτι αμα κανει κανένα σεισμό να πάμε να μείνουμε σπίτι της επειδή μένει σε μονοκατοικία!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Αλλά αυρίο θα της τα δείξω αυτά και μετά θα τους φιλοξενήσει όλους εκτος απο σένα!!!!!!!!!!!! Ηττα ε? smiley.gif


Δεν περιμένω πλέον τίποτα γιατί υπάρχουν δεσμεύσεις στην μέση.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Δείξε και κάμια άλλη foto από την έδρα μας να ξέρουν οι υπόλοιποι που έρχονται.... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
amboulas
οι κουκουβαουνες μακραν η καλυτερη κερκιδα!!μπραβο παιδια!να μου προσεχετε τον φιλο μου τσενε!!
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ Apr 22 2008, 23:56 ) *
οι κουκουβαουνες μακραν η καλυτερη κερκιδα!!μπραβο παιδια!να μου προσεχετε τον φιλο μου τσενε!!

καλημερα μεγαλε....η μεταμορφωση εχει την καλυτερη κερκιδα?κριμα δεν την εχω δει..βεβαια οταν εγω και ο φιλος μου ο οδυσσεας 1998 εχουμε κεφια δεν υπαρχει συγκριση......εχουμε κανει τα καλυτερα στα γηπεδα της β εσκα..ετσι δεν ειναι φιλαρακι?
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 22:03 ) *
Αυτή η photo είναι απο τον αγώνα με την Ολυμπιάδα το 2006!!!! Τότε η αδερφή μου δεν σου είχε τάξει τίποτα! Αυτό είναι σίγουρο! Όσο για φέτος, το μόνο που σου έχει τάξει (και όχι μόνο σε σενα) είναι οτι αμα κανει κανένα σεισμό να πάμε να μείνουμε σπίτι της επειδή μένει σε μονοκατοικία!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Αλλά αυρίο θα της τα δείξω αυτά και μετά θα τους φιλοξενήσει όλους εκτος απο σένα!!!!!!!!!!!! Ηττα ε? smiley.gif

ρε παιδια εσεις στο γηπεδο πατε για την ομαδα η για δημοσιες σχεσεις-κοινωνικες επαφες?παντως εχετε ωραιο πανο οντως....μου θυμιζει καλες εποχες που οργωναμε τα γηπεδα της β εσκα μεχρι μαρκοπουλο κερατεα ειχαμε παει αχχχχχχχχ καλες εποχες
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 18:26 ) *
Έτσι είμαστε εμείς! Τη λέει ο ένας στον άλλον!
Μέσα στην έδρα μας χλωμό να χάσουμε με 30 κι επίσης δεν νομίζω οτι συγκρίνεται κάποια από τις ομάδες της Β με το Ψυχικό!
Και τέλοσπαντων.... αν θες να πας εκκλησία, ευκαιρία τώρα που είναι Μ. Εβδομάδα! Στο γήπεδο της Μεταμόρφωσης δεν παίζει τέτοιο θέμα! wink.gif

θα παω εκκλησια γιατι ειμαι και θρησκος εγω...τους 30 το ειπα για πλακα γιατι οπως εχω ξαναπει δεν εχω δει την ομαδα της μεταμορφωσης...εσεις ειχατε παει στον πρωτο γυρο?ποια ειναι τα δυνατα σημεια της ομαδας?
odysseas 1998
Τι θυμήθηκες τώρα!Το γήπεδο των Κούκου έτσι είναι μέσα?Δηλαδή σηκώνομαι και μπαίνω στο γήπεδο ότι ώρα θέλω???
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 23 2008, 05:46 ) *
Τι θυμήθηκες τώρα!Το γήπεδο των Κούκου έτσι είναι μέσα?Δηλαδή σηκώνομαι και μπαίνω στο γήπεδο ότι ώρα θέλω???

θυμασαι φιλαρακι?καναμε κουμαντο τωρα οχι αστεια...βεβαια ειχαμε δεθει πολυ και με την ομαδα μετον αετο δεν ειναι ετσι τα πραγματα ακριβως.....βεβαια για νη μην ξεχναμε το βασικο ειναι να κερδισουμε το ματσακι και στην εξεδρα ας μην ακουγομαστε καθολου..δυσκολο ομως smiley.gif peace.gif laugh.gif icon_drunk.gif
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 23 2008, 08:50 ) *
θυμασαι φιλαρακι?καναμε κουμαντο τωρα οχι αστεια...βεβαια ειχαμε δεθει πολυ και με την ομαδα μετον αετο δεν ειναι ετσι τα πραγματα ακριβως.....βεβαια για νη μην ξεχναμε το βασικο ειναι να κερδισουμε το ματσακι και στην εξεδρα ας μην ακουγομαστε καθολου..δυσκολο ομως smiley.gif peace.gif laugh.gif icon_drunk.gif

καποτε μπορει να τα εκανες τωρα ομως εχεις γινει μεγαλη κοτα ενω το φιλαρακι μου ο οδυσσεας συνεχιζει ακαθεκτος.κανονισε να ερθεις και να κατσεις σε μια μερια οπως κανεις συνηθως,θα γυρισεις απο το μενιδι με τα ποδια.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 23 2008, 08:23 ) *
καποτε μπορει να τα εκανες τωρα ομως εχεις γινει μεγαλη κοτα ενω το φιλαρακι μου ο οδυσσεας συνεχιζει ακαθεκτος.κανονισε να ερθεις και να κατσεις σε μια μερια οπως κανεις συνηθως,θα γυρισεις απο το μενιδι με τα ποδια.

δε μιλας ομορφα και ξερεις στεναχωριεμαι με κατι τετοια....το αν ειμαι κοτα η οχι το εχεις δει φιλε μου και ειδικα μεσα στο μαρουσι...με τα ποδια απο το μενιδι αποκλειεται εξαλλυ υπαρχουν και ταξι....κοιταξε εσυ να παιξεις καλα για να εχουμε ενα λογο να ασχολουμαστε μμε το παιχνιδι μην ειναι σουπα
dm_7
Το πανό αυτό είναι άλλο! τώρα έχουμε καινούργιο! Κ πλέον υπάρχουν κάγκελα μπροστά απ την κερκίδα!

Τον προσέχουμε τον Τσενέ μην ανησυχείς!!! biggrin.gif biggrin.gif

Κοσμά, στο γήπεδο πηγαίνουμε για την ομάδα! Αλλά ότι προκύπτει καλό είναι! smiley.gif
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 23 2008, 09:30 ) *
Το πανό αυτό είναι άλλο! τώρα έχουμε καινούργιο! Κ πλέον υπάρχουν κάγκελα μπροστά απ την κερκίδα!

Τον προσέχουμε τον Τσενέ μην ανησυχείς!!! biggrin.gif biggrin.gif

Κοσμά, στο γήπεδο πηγαίνουμε για την ομάδα! Αλλά ότι προκύπτει καλό είναι! smiley.gif

ΚΑΓΚΕΛΑ?ΣΑ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ?σαφως παμε για την ομαδα πανω απο ολα...απο κει και περα οτι προκυψει ε?εσυ στη φωτο που εισαι?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 23 2008, 12:33 ) *
ΚΑΓΚΕΛΑ?ΣΑ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ?σαφως παμε για την ομαδα πανω απο ολα...απο κει και περα οτι προκυψει ε?εσυ στη φωτο που εισαι?


Εγώ βγάζω τη φώτο!!! 69.gif
odysseas 1998
Κομά τον λένε όχι Κοσμά.Κομά θα αναλάβεις το pr???
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 23 2008, 14:12 ) *
Κομά τον λένε όχι Κοσμά.Κομά θα αναλάβεις το pr???


Εγώ τόσο καιρό Κοσμά το διάβαζα! blink.gif
odysseas 1998
Κομάς λέγεται...Απλά αν δεν παρατηρήσεις το nick του θα νομίζεις ότι λέγεται Κοσμάς...Ίσως δεν είσαι παρατηρητική! blech.gif
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 23 2008, 11:16 ) *
Εγώ τόσο καιρό Κοσμά το διάβαζα! blink.gif

φιλε οδυσσεα αφου ξερεις ειδικοτητα μου οι δημοσιες σχεσεις...κομας ειναι το νικ που εχω βαλει και οχι το ονομα μου κοσμας οι λογοι γνωστοι στα φιλαρακια μου
odysseas 1998
Το μικρό του ανιψάκι που δεν μπορεί να πει κανονικά τις λέξεις προσπαθεί να πει ¨Κοσμά¨ και λέει ¨Κομά¨!Τόσο γλυκό του φαίνεται που το έχει κρατήσει και στο φόρουμ...
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 23 2008, 14:30 ) *
Το μικρό του ανιψάκι που δεν μπορεί να πει κανονικά τις λέξεις προσπαθεί να πει ¨Κοσμά¨ και λέει ¨Κομά¨!Τόσο γλυκό του φαίνεται που το έχει κρατήσει και στο φόρουμ...

αχου το μωρε τι γλυκουλης που εισαι?η αληθεια ειναι πως οταν βγαινει και πινει χανονται ορισμενα συμφωνα.ετσι λοιπον χαθηκε το 'σ' και εμεινε ο κομα.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
odysseas 1998
24.gif
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 23 2008, 07:57 ) *
καλημερα μεγαλε....η μεταμορφωση εχει την καλυτερη κερκιδα?κριμα δεν την εχω δει..βεβαια οταν εγω και ο φιλος μου ο οδυσσεας 1998 εχουμε κεφια δεν υπαρχει συγκριση......εχουμε κανει τα καλυτερα στα γηπεδα της β εσκα..ετσι δεν ειναι φιλαρακι?
δεν σας εχω δει αλλα για να το λες μαλλον θα γινει χαμος κ στην κερκιδα..
amboulas
QUOTE(dm_7 @ Apr 23 2008, 12:30 ) *
Το πανό αυτό είναι άλλο! τώρα έχουμε καινούργιο! Κ πλέον υπάρχουν κάγκελα μπροστά απ την κερκίδα!

Τον προσέχουμε τον Τσενέ μην ανησυχείς!!! biggrin.gif biggrin.gif

Κοσμά, στο γήπεδο πηγαίνουμε για την ομάδα! Αλλά ότι προκύπτει καλό είναι! smiley.gif

αν μπορεις να του μεταφερεις οτι τον περιμενει ο φιλος του απο τον ατταλο για ποτο...
dm_7
QUOTE(amboulas @ Apr 23 2008, 17:19 ) *
αν μπορεις να του μεταφερεις οτι τον περιμενει ο φιλος του απο τον ατταλο για ποτο...


Κανένα πρόβλημα, θα ενημερώσω απόψε κιόλας! biggrin.gif
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ Apr 23 2008, 14:15 ) *
δεν σας εχω δει αλλα για να το λες μαλλον θα γινει χαμος κ στην κερκιδα..

οταν το γαλατσι επαιζε β εσκα πηγαιναμε με παικτες ξανθοπουλο μακρη μαργωνη και πολλους αλλους ακολουθουσαμε παντου την ομαδα....τωρα εχουμε ψιλοηρεμησει...μακαρι να εχει ενδιαφερον το ματς και εμεις να δωσουμε αυτα που πρεπει απ εξω χωρις υπερβολες
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 23 2008, 19:43 ) *
οταν το γαλατσι επαιζε β εσκα πηγαιναμε με παικτες ξανθοπουλο μακρη μαργωνη και πολλους αλλους ακολουθουσαμε παντου την ομαδα....τωρα εχουμε ψιλοηρεμησει...μακαρι να εχει ενδιαφερον το ματς και εμεις να δωσουμε αυτα που πρεπει απ εξω χωρις υπερβολες
τωρα καταλαβα..αν τελειωσοθμε πιο νωρις θαερθω να δω ..
bxristos
Καλό Πάσχα σε όλους!
Με μυαλό προπάντων..
Και μην ξεχνάτε...
ΟΤΑΝ ΠΙΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΜΕ!!!!!!!
odysseas 1998
Άντε καλό Πάσχα σε όλους,φεύγω κι εγώ...και μην ξεχνάτε...Όταν πίνουμε δεν οδηγάμε.Μπορεί να χυθεί το ποτό!
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 25 2008, 10:39 ) *
Άντε καλό Πάσχα σε όλους,φεύγω κι εγώ...και μην ξεχνάτε...Όταν πίνουμε δεν οδηγάμε.Μπορεί να χυθεί το ποτό!



XAAXAXAXAXXAXAXAAXAXXAXAXAAXAXAXXA!!!
ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!! smiley.gif

Καλό Πάσχα κι απο μένα!!! smile.gif
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 25 2008, 07:39 ) *
Άντε καλό Πάσχα σε όλους,φεύγω κι εγώ...και μην ξεχνάτε...Όταν πίνουμε δεν οδηγάμε.Μπορεί να χυθεί το ποτό!

τελικα καπου καπου λες και κανα καλο ε?καλη ανασταση σε ολους και να γυρισουμε ολοι γεροι δυνατοι..το κοκορετσι με μετρο ε?οχι με το μετρο bye
KOMAS13
καλημερα σε ολους και ολες..χριστος ανεστη..χρονια πολλα να ειστε γεροι,υγιεις..τις ευχες μου σε ολους
doganos
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 28 2008, 10:48 ) *
καλημερα σε ολους και ολες..χριστος ανεστη..χρονια πολλα να ειστε γεροι,υγιεις..τις ευχες μου σε ολους


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΟ...ΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΟΨΑ......................................................................
......................(ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ) 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
odysseas 1998
Τα παιδιά κάποιας ομάδας κρύβονται πάλι...
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 29 2008, 20:14 ) *
Τα παιδιά κάποιας ομάδας κρύβονται πάλι...


Χρόνια πολλά σε όλους!!!
Χριστός Ανέστη...
Ποιούς αναφέρεις ρε φίλε Οδυσσέα????
Εξήγησε μας....
assistant
Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε ολους με υγεια.Σουπερ ανακαταταξεις στην ομαδα μου που δεσμευομαι να ενημερωσω το forum μετα το μεγαλο ματς με τον Αετο προκειμενου να μην αποπροσανατολισω τα παιδια που εμαθα οτι ετοιμαζονται πολυ σοβαρα -και πληρεις-για το συγκεκριμενο αγωνα.
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 29 2008, 23:59 ) *
Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε ολους με υγεια.Σουπερ ανακαταταξεις στην ομαδα μου που δεσμευομαι να ενημερωσω το forum μετα το μεγαλο ματς με τον Αετο προκειμενου να μην αποπροσανατολισω τα παιδια που εμαθα οτι ετοιμαζονται πολυ σοβαρα -και πληρεις-για το συγκεκριμενο αγωνα.


Ωχ ωχ ωχ.....
Φορτσάτος γύρισε ο assistant από το αρνάκι και το κοκορέτσι..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 29 2008, 17:14 ) *
Τα παιδιά κάποιας ομάδας κρύβονται πάλι...

καλημερα...φιλαρακι αρχισες παλι τις μπηχτες σου...?το τσακισες το κοκορετσακι ε?εισαι ετοιμος να παμε να γηπεδο σε μια βδομαδα ε?τιποτα αγωνιστικο ουσιωδες ξερουμε?αναφερομαι σε ολους
odysseas 1998
Στα παιδιά του Αετού αναφέρομαι!!!Άντε 8 και σήμερα.
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 30 2008, 15:36 ) *
Στα παιδιά του Αετού αναφέρομαι!!!Άντε 8 και σήμερα.


7 και σήμερα...
Βλέπω μεγάλη ανυπομονησία και ελπίζω να σας δούμε στο γήπεδο...
Μην έχετε τίποτα ελλείψεις τελευταία στιγμή.... cool.gif cool.gif cool.gif
odysseas 1998
QUOTE(bxristos @ May 1 2008, 19:57 ) *
7 και σήμερα...
Βλέπω μεγάλη ανυπομονησία και ελπίζω να σας δούμε στο γήπεδο...
Μην έχετε τίποτα ελλείψεις τελευταία στιγμή.... cool.gif cool.gif cool.gif

Δεν παίζει να χάσουμε το ματς της χρονιάς!Ήδη ψάχνουμε τα καλά ψητοπωλεία της περιοχής για τα πιθανά επινίκεια!
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 1 2008, 22:16 ) *
Δεν παίζει να χάσουμε το ματς της χρονιάς!Ήδη ψάχνουμε τα καλά ψητοπωλεία της περιοχής για τα πιθανά επινίκεια!


Μην φοβάσαι για τα ψητοπωλεία...
Σαν καλοί οικοδεσπότες θα σας "ξεναγήσουμε" εμείς...
Όσο για τα επινίκεια δεν ξέρω...
Στο τέλος θα τον ξυρίσουμε τον γαμπρό..
odysseas 1998
Επιτέλους θα παίξουμε σε γεμάτο γήπεδο.Αυτά είναι τα ωραία παιχνίδια!Άντε 6 και σήμερα...Κρατήστε μας 10 καρέκλες για τους ηρωικούς οπαδούς του Αετού...
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 2 2008, 04:35 ) *
Επιτέλους θα παίξουμε σε γεμάτο γήπεδο.Αυτά είναι τα ωραία παιχνίδια!Άντε 6 και σήμερα...Κρατήστε μας 10 καρέκλες για τους ηρωικούς οπαδούς του Αετού...

6 και σημερα λοιπον εμειναν για να μαθουμε κατα 90% ποια ομαδα θα ακολουθησει την ηδη πρωτη νικη στην α' εσκα.δυσκολο παιχνιδακι για την ομαδα μου μιας και πληρης θα ειναι οι κουκουβαουνες αλλα και κινητρο για τη νικη εχουν.ελπιζω να γινει ωραιο ματσακι υπο ομορφες συνθηκες και με κοσμο και πανω απ'ολα να το ευχαριστηθουμε.
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 2 2008, 04:35 ) *
Επιτέλους θα παίξουμε σε γεμάτο γήπεδο.Αυτά είναι τα ωραία παιχνίδια!Άντε 6 και σήμερα...Κρατήστε μας 10 καρέκλες για τους ηρωικούς οπαδούς του Αετού...


Γεμάτο θα είναι το γήπεδο και θα ευχαριστηθούμε παιχνιδάκι.Όσο για τις καρέκλες δύσκολο...
Δεν έχουμε...
Αλλα θα υπάρχει ειδικά διαμορφωμένος χώρος για όσους έρθετε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.