Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 4 2008, 01:04 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif



xaxaxa!! Εσυ είσαι?! Είσαι καλά?
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 4 2008, 01:22 ) *
xaxaxa!! Εσυ είσαι?! Είσαι καλά?

giati na mhn eimai kala
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 4 2008, 01:23 ) *
giati na mhn eimai kala



γιατί φάνηκε λιγό περιέργη η φάση! Ελεγα μηπως είχες κανα τράβηγμα! καλα ρε παιδάκι μου, δεν μας λυπήθηκες? Ολοκλήρο ταξίδι εκανα το κουτσάβλι κ μας τη βγήκες έτσι? χαχαχα biggrin.gif
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 4 2008, 01:26 ) *
γιατί φάνηκε λιγό περιέργη η φάση! Ελεγα μηπως είχες κανα τράβηγμα! καλα ρε παιδάκι μου, δεν μας λυπήθηκες? Ολοκλήρο ταξίδι εκανα το κουτσάβλι κ μας τη βγήκες έτσι? χαχαχα biggrin.gif

ΟΧΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΑΠΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΛΥΣΤΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΑΣΤΑ ΤςΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ... ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΟ ΜΑΤΣ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 4 2008, 01:28 ) *
ΟΧΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΑΠΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΛΥΣΤΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΑΣΤΑ ΤςΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ... ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΟ ΜΑΤΣ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!!! Ηθελε και ποτακι ο bxristos!!! ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
mastermind
QUOTE(dm_7 @ Apr 4 2008, 01:29 ) *
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!!! Ηθελε και ποτακι ο bxristos!!! ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Συγχαρητήρια στη Νίκη, είναι σε άλλο topic πλέον, για να δούμε την Πέρα τώρα να παίζει με το πιστόλι στον κρόταφο για 5 αγωνιστικές. Πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα ο Αετός, περιμένει στραβοπάτημα στη γωνία ενώ έχει ακόμη καλύτερο goal average...
Για να μην είμαι άδικος, οφείλω να ομολογήσω οτι έκανε μεγάλο διπλό σήμερα στον Ωρωπό.

Μουσκέλα που είσαι?
dm_7
QUOTE(mastermind @ Apr 4 2008, 01:48 ) *
Συγχαρητήρια στη Νίκη, είναι σε άλλο topic πλέον, για να δούμε την Πέρα τώρα να παίζει με το πιστόλι στον κρόταφο για 5 αγωνιστικές. Πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα ο Αετός, περιμένει στραβοπάτημα στη γωνία ενώ έχει ακόμη καλύτερο goal average...
Για να μην είμαι άδικος, οφείλω να ομολογήσω οτι έκανε μεγάλο διπλό σήμερα στον Ωρωπό.

Μουσκέλα που είσαι?



το γιορτάζει!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
odysseas 1998
Ήττα για την ομάδα σήμερα στην έδρα της νίκης...Συγχαρητήρια στην ομάδα του Αμαρουσίου για τη νίκη της που είναι 100% δίκαιη.Στο πρώτο ημίχρονο το ματς πήγαινε πόντο-πόντο αλλά δεν βγήκαν οι προσπάθειες του Ασημένιου.Στο δεύτερο μέρος εμφανώς καλύτερη η Νίκη.Ο Ασημένιος έκανε ότι ήθελε.Ανίκητος πραγματικά στην επίθεση.Ευστοχία και στα τρίποντα από τους περιφεριακούς και ξέφυγε 15 πόντους η γηπεδούχος.Αλλά ο Αετός δεν είχε πει την τελευταία κουβέντα.Με ηγέτη τον σούπερ σκόρερ Σοφιανόπουλο και τον μαέστρο Δρακόπουλο να κλέβει μπάλες μείωσε στους 2!!!Και κάπου εκεί καθάρισε το ματς ο Ασημένιος με την μεγάλη βοήθεια του προπονητή του Αετού ο οποίος δυσκόλευε την ίδια του την ομάδα πάρα πολύ.Ο δεύτερος καλύτερος παίχτης του Αετού(μετά τον Σοφιανόπουλο)ο Δρακόπουλος ήταν στο μεγαλύτερο μέρος του β ημιχρόνου στον πάγκο.Και τον Σοφιανόπουλο δεν τον ξεκίνησε στο β μέρος.Άβυσσος...Η νίκη Αμαρουσίου πάρα πολύ καλή ομάδα,νομίζω ότι δεν τίθεται θέμα ότι είναι η καλύτερη ομάδα του ομίλου.Αν κρατήσει τους βασικούς και πάρει 2 παίχτες για να έχει καλύτερο πάγκο,νομίζω ότι έχει καλές πιθανότητες να την δουν οι φίλοι της σύντομα στην Γ εθνική.
kryono
[quote name='dm_7' post='182393' date='Apr 3 2008, 23:51 ']
Και σας το είπα εγώ...μη γίνουμε κολλητάρια! Ούτε ο Θεός δεν το θέλει! Πάει η μπασκέτα να 'ταν κι άλλη!
Μπράβο σε Νίκη και Πέρα!!!
Ειδικά για Πέρα χάρηκα πολύ! 41.gif
Kryono....κρυώνεις?
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 4 2008, 02:07 ) *
Ήττα για την ομάδα σήμερα στην έδρα της νίκης...Συγχαρητήρια στην ομάδα του Αμαρουσίου για τη νίκη της που είναι 100% δίκαιη.Στο πρώτο ημίχρονο το ματς πήγαινε πόντο-πόντο αλλά δεν βγήκαν οι προσπάθειες του Ασημένιου.Στο δεύτερο μέρος εμφανώς καλύτερη η Νίκη.Ο Ασημένιος έκανε ότι ήθελε.Ανίκητος πραγματικά στην επίθεση.Ευστοχία και στα τρίποντα από τους περιφεριακούς και ξέφυγε 15 πόντους η γηπεδούχος.Αλλά ο Αετός δεν είχε πει την τελευταία κουβέντα.Με ηγέτη τον σούπερ σκόρερ Σοφιανόπουλο και τον μαέστρο Δρακόπουλο να κλέβει μπάλες μείωσε στους 2!!!Και κάπου εκεί καθάρισε το ματς ο Ασημένιος με την μεγάλη βοήθεια του προπονητή του Αετού ο οποίος δυσκόλευε την ίδια του την ομάδα πάρα πολύ.Ο δεύτερος καλύτερος παίχτης του Αετού(μετά τον Σοφιανόπουλο)ο Δρακόπουλος ήταν στο μεγαλύτερο μέρος του β ημιχρόνου στον πάγκο.Και τον Σοφιανόπουλο δεν τον ξεκίνησε στο β μέρος.Άβυσσος...Η νίκη Αμαρουσίου πάρα πολύ καλή ομάδα,νομίζω ότι δεν τίθεται θέμα ότι είναι η καλύτερη ομάδα του ομίλου.Αν κρατήσει τους βασικούς και πάρει 2 παίχτες για να έχει καλύτερο πάγκο,νομίζω ότι έχει καλές πιθανότητες να την δουν οι φίλοι της σύντομα στην Γ εθνική.

δυστυχως η ομαδα μου δεν καταφερε να παρει το διπλο στη νικη και πλεον δεν ειναι στο χερι μας η ανοδος.συγχαρητηρια στην ομαδα της νικης,ειναι η καλυτερη ομαδα του ομιλου και δικαια ανεβαινει κατηγορια.εμεις στον αετο παραδεχομαστε την ανωτεροτητα του αντιπαλου.για το παιχνιδι τωρα συμφωνω με ολα τα παραπανω,πραγματικα ηταν κριμα γιατι καταφεραμε οι ΠΑΙΧΤΕΣ μονο να γυρισουμε το ματς απο 12 στους 2 και με τραγικα λαθη κυριως απο το παγκο το σκορ ξαναπηγε στους 15.πραγματικα ηταν κριμα αλλα τωρα δεν αλλαζει τιποτα.συγχαρητηρια και παλι στη νικη και αν παρεξηγηθηκα και με καποιον απο εσας ζητω συγγνωμη,ελπιζω να με καταλαβαινετε,ηταν ματς ολη η κατηγορια.μπραβο και στους συμπαιχτες μου και συνεχιζουμε..
mastermind
QUOTE(abalos9 @ Apr 4 2008, 09:29 ) *
δυστυχως η ομαδα μου δεν καταφερε να παρει το διπλο στη νικη και πλεον δεν ειναι στο χερι μας η ανοδος.συγχαρητηρια στην ομαδα της νικης,ειναι η καλυτερη ομαδα του ομιλου και δικαια ανεβαινει κατηγορια.εμεις στον αετο παραδεχομαστε την ανωτεροτητα του αντιπαλου.για το παιχνιδι τωρα συμφωνω με ολα τα παραπανω,πραγματικα ηταν κριμα γιατι καταφεραμε οι ΠΑΙΧΤΕΣ μονο να γυρισουμε το ματς απο 12 στους 2 και με τραγικα λαθη κυριως απο το παγκο το σκορ ξαναπηγε στους 15.πραγματικα ηταν κριμα αλλα τωρα δεν αλλαζει τιποτα.συγχαρητηρια και παλι στη νικη και αν παρεξηγηθηκα και με καποιον απο εσας ζητω συγγνωμη,ελπιζω να με καταλαβαινετε,ηταν ματς ολη η κατηγορια.μπραβο και στους συμπαιχτες μου και συνεχιζουμε..


Παιδιά είχα πάει Caliente χθες και μου είπαν κάποια παιδιά από Πέρα ότι ο Μουσκέλας αποσύρθηκε από το Forum μέχρι να λήξει το πρωτάθλημα. Εγώ πιστεύω οτι δεν θα κρατηθεί, είδομεν...

Μάλλον δε θέλει να πέσει στην παγίδα του παρελθόντος, που του κόστισε 4 παιχνιδάκια.

Πολυ ψωμί ακόμη, όλα ανοιχτά...
Jabar
Χθες είδα ένα ημίχρονο Ολυμπιάδα και ένα ημίχρονο Φίλιππο.Πολλά συγχαρητήρια στον κόουτς που έχει στήσει επιθετικά άψογα τις Κουκουβάουνες .Αμυντικά βέβαια κάπου κάνουν λίγη οικονομία οι παίκτες, λίγο φυσική κατάσταση παραπάνω.Τώρα η υπόθεση παραμονής ξεκαθάρισε.Ασε που δύο ματς έχω δει το Φίλιππο
και κέρδισε και τα δύο.Αν τους παρακολουθούσα σταθερά θα βγαίνανε πρωταθλητές?
ADMIRAL14
QUOTE(mastermind @ Apr 4 2008, 07:04 ) *
Πολυ ψωμί ακόμη, όλα ανοιχτά...

Νίκη-Αετός 62-55(25-23)
Όπως αναμενόταν πολύ δυνατό παιχνίδι κι απ΄τις 2 ομάδες. Το 1ο ημίχρονο πήγαινε πόντο-πόντο με πολύ ξύλο καθώς οι ref άφηναν το παιχνίδι. Στο 2ο η Νίκη μπήκε δυνατά και είχε σταθερά το προβάδισμα, το πήγαμε στον πόντο(46-44) με super Σοφιανόπουλο αλλά 3 σερί άστοχα τρίποντα μου ολομόναχος και 3-4 καλάθια των γηπεδούχων με την κόρνα έκαναν σερί 14-0 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος...
Συγχαρητήρια στη Νίκη 77.gif για την και "μαθηματική" πανάξια κατάκτιση του πρωταθλήματος, πιστεύω θα κερδίσει εύκολα και την Κερατέα στον υπερπρωταθλητή.
Συγχαρητήρια και στην Πέρα 41.gif για τη πολύ μεγάλη νίκη μες τον Ωρωπό, άξια βρίσκεται στη 2η θέση αλλά δεν νομίζω να την κρατήσει μέχρι το τέλος καθώς έχει πολύ πιο δύσκολο πρόγραμμα από τον Αετό που δεν έχει άλλη ήττα μέχρι το τέλος. wink.gif
mouskelas-part 2
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 4 2008, 13:59 ) *
Νίκη-Αετός 62-55(25-23)
Όπως αναμενόταν πολύ δυνατό παιχνίδι κι απ΄τις 2 ομάδες. Το 1ο ημίχρονο πήγαινε πόντο-πόντο με πολύ ξύλο καθώς οι ref άφηναν το παιχνίδι. Στο 2ο η Νίκη μπήκε δυνατά και είχε σταθερά το προβάδισμα, το πήγαμε στον πόντο(46-44) με super Σοφιανόπουλο αλλά 3 σερί άστοχα τρίποντα μου ολομόναχος και 3-4 καλάθια των γηπεδούχων με την κόρνα έκαναν σερί 14-0 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος...
Συγχαρητήρια στη Νίκη 77.gif για την και "μαθηματική" πανάξια κατάκτιση του πρωταθλήματος, πιστεύω θα κερδίσει εύκολα και την Κερατέα στον υπερπρωταθλητή.
Συγχαρητήρια και στην Πέρα 41.gif για τη πολύ μεγάλη νίκη μες τον Ωρωπό, άξια βρίσκεται στη 2η θέση αλλά δεν νομίζω να την κρατήσει μέχρι το τέλος καθώς έχει πολύ πιο δύσκολο πρόγραμμα από τον Αετό που δεν έχει άλλη ήττα μέχρι το τέλος. wink.gif


Παιδιά δεν άντεξα...

Έχεις δίκιο Ναύαρχε, μαζί σου. Δεν εχει καμία τύχη η Πέρα, ήδη ο Αετός είναι στην Α' Έσκα. Συγχαρητήρια, ανοίξτε σαμπάνιες!!!
3d-razen
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 4 2008, 13:59 ) *
Νίκη-Αετός 62-55(25-23)
Όπως αναμενόταν πολύ δυνατό παιχνίδι κι απ΄τις 2 ομάδες. Το 1ο ημίχρονο πήγαινε πόντο-πόντο με πολύ ξύλο καθώς οι ref άφηναν το παιχνίδι. Στο 2ο η Νίκη μπήκε δυνατά και είχε σταθερά το προβάδισμα, το πήγαμε στον πόντο(46-44) με super Σοφιανόπουλο αλλά 3 σερί άστοχα τρίποντα μου ολομόναχος και 3-4 καλάθια των γηπεδούχων με την κόρνα έκαναν σερί 14-0 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος...
Συγχαρητήρια στη Νίκη 77.gif για την και "μαθηματική" πανάξια κατάκτιση του πρωταθλήματος, πιστεύω θα κερδίσει εύκολα και την Κερατέα στον υπερπρωταθλητή.
Συγχαρητήρια και στην Πέρα 41.gif για τη πολύ μεγάλη νίκη μες τον Ωρωπό, άξια βρίσκεται στη 2η θέση αλλά δεν νομίζω να την κρατήσει μέχρι το τέλος καθώς έχει πολύ πιο δύσκολο πρόγραμμα από τον Αετό που δεν έχει άλλη ήττα μέχρι το τέλος. wink.gif

καλα τα λες φιλε παπ και πραγματι αν γινουν τα πραγματα οπως τα προβλεπεις, ανεβαινεις...ομως αν κανει ηττα το περα οπως θελεις και ισχυριζεσαι και κανεις μια ηττα και εσυ,λεω αν...τι γινεται??ξερεις οτι εχω και την περα τελ αγωνιστικη εξω.....εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα και χαιρομαι που ολοι μας εχουν ξεγραμενους πλεον. wink.gif
τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους μοιραιε παιχτη μου! icon_wave.gif
aionio talento
QUOTE(mastermind @ Apr 4 2008, 07:04 ) *
Παιδιά είχα πάει Caliente χθες και μου είπαν κάποια παιδιά από Πέρα ότι ο Μουσκέλας αποσύρθηκε από το Forum μέχρι να λήξει το πρωτάθλημα. Εγώ πιστεύω οτι δεν θα κρατηθεί, είδομεν...

Μάλλον δε θέλει να πέσει στην παγίδα του παρελθόντος, που του κόστισε 4 παιχνιδάκια.

Πολυ ψωμί ακόμη, όλα ανοιχτά...



Σοβαρα ? ποσα ποτα ηπιες ?
assistant
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 4 2008, 13:59 ) *
Νίκη-Αετός 62-55(25-23)
Όπως αναμενόταν πολύ δυνατό παιχνίδι κι απ΄τις 2 ομάδες. Το 1ο ημίχρονο πήγαινε πόντο-πόντο με πολύ ξύλο καθώς οι ref άφηναν το παιχνίδι. Στο 2ο η Νίκη μπήκε δυνατά και είχε σταθερά το προβάδισμα, το πήγαμε στον πόντο(46-44) με super Σοφιανόπουλο αλλά 3 σερί άστοχα τρίποντα μου ολομόναχος και 3-4 καλάθια των γηπεδούχων με την κόρνα έκαναν σερί 14-0 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος...
Συγχαρητήρια στη Νίκη 77.gif για την και "μαθηματική" πανάξια κατάκτιση του πρωταθλήματος, πιστεύω θα κερδίσει εύκολα και την Κερατέα στον υπερπρωταθλητή.
Συγχαρητήρια και στην Πέρα 41.gif για τη πολύ μεγάλη νίκη μες τον Ωρωπό, άξια βρίσκεται στη 2η θέση αλλά δεν νομίζω να την κρατήσει μέχρι το τέλος καθώς έχει πολύ πιο δύσκολο πρόγραμμα από τον Αετό που δεν έχει άλλη ήττα μέχρι το τέλος. wink.gif

Ωστε δεν εχει αλλη ηττα ο Αετος.............και πιο κατω διαβαζω οτι ουτε το Ηρακλειο εχει αλλη ηττα...........Για να δουμε ρε καλα παιδια τι θα δουμε μεχρι το τελος.

Τα συγχαρητηρια μου στην ομαδα της Περα για την μεχρι εδω πορεια της.Για μενα δεν εχουν ουτε το υλικο(ποιοτητα) της Νικης,ουτε του Αετου,ουτε του Ηρακλειου,ουτε του Ωρωπου ουτε και του Προμηθεα κι αυτο δινει μεγαλυτερη αξια στην επιτυχια τους αφου σμαινει οτι εχουν προσπαθησει και δουλεψει περισσοτερο.Ασχετως αν θα καταφερουν τελικα την ανοδο.
thodoris
QUOTE(doganos @ Apr 3 2008, 22:04 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif


nba-sm.gif smilie_schal1.gif 69.gif 77.gif
assistant
QUOTE(Jabar @ Apr 4 2008, 13:29 ) *
Χθες είδα ένα ημίχρονο Ολυμπιάδα και ένα ημίχρονο Φίλιππο.Πολλά συγχαρητήρια στον κόουτς που έχει στήσει επιθετικά άψογα τις Κουκουβάουνες .Αμυντικά βέβαια κάπου κάνουν λίγη οικονομία οι παίκτες, λίγο φυσική κατάσταση παραπάνω.Τώρα η υπόθεση παραμονής ξεκαθάρισε.Ασε που δύο ματς έχω δει το Φίλιππο
και κέρδισε και τα δύο.Αν τους παρακολουθούσα σταθερά θα βγαίνανε πρωταθλητές?

Δεν ειναι θεμα κακης φυσικης καταστασης νομιζω.Κατα τη γνωμη μου φταιει η ελλειψη εμπειριας και η κακη νοοτροπια που βγαζουν μερικες φορες αυτη την κακη εικονα στην αμυνα.
3d-razen
QUOTE(assistant @ Apr 4 2008, 15:35 ) *
Ωστε δεν εχει αλλη ηττα ο Αετος.............και πιο κατω διαβαζω οτι ουτε το Ηρακλειο εχει αλλη ηττα...........Για να δουμε ρε καλα παιδια τι θα δουμε μεχρι το τελος.

Τα συγχαρητηρια μου στην ομαδα της Περα για την μεχρι εδω πορεια της.Για μενα δεν εχουν ουτε το υλικο(ποιοτητα) της Νικης,ουτε του Αετου,ουτε του Ηρακλειου,ουτε του Ωρωπου ουτε και του Προμηθεα κι αυτο δινει μεγαλυτερη αξια στην επιτυχια τους αφου σμαινει οτι εχουν προσπαθησει και δουλεψει περισσοτερο.Ασχετως αν θα καταφερουν τελικα την ανοδο.

"πιο κατω διαβαζω οτι ουτε το Ηρακλειο εχει αλλη ηττα"...
μπορεις να μου πεις ,σε παρακαλω πολυ, που το διαβασες αυτο???καμια σχεση αυτο που εγραψα με την δικη σου ερμηνεια που του εδωσες...να το εξηγησω λοιπον για να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις smile.gif :
το πρωταθλημα εχει ακομα πολυ δρομο και μαθηματικα ακομα και το ηρακλειο και ο ωρωπος και οι κουκου φτανουν στην ανοδο.αν μου αναλογουν 2-3% πι8ανοτητων, απλα διαπιστωνω οτι κανενας δεν με υπολογιζει και ειπα οτι χαιρομαι για αυτο(οπως με την ιδια λογικη επισημανες και εσυ οτι δεν σε υπολογιζει ο αετος να τον κερδισεις).αρα,μηπως τελικα ερχεσαι στα λογια μου και ειπαμε το ιδιο πραγμα??γιατι απο την αλλη αν περα και αετος το πανε αηττητοι μεχρι την τελευταια αγωνιστη,τοτε θα με υπολογισουν ολοι...και βασικα απευθυνομουν στο πολυ αγαπητο μου παπ γιατι δειχνει αλαζονεια...πλακα κανω,νικολα, το ξερω οτι ο καθενας το βλεπει απο την δικη του οπτικη γωνια biggrin.gif
θα δουμε λοιπον πως θα εξελιχθουν τα πραγματα,εδω ειμαστε και τα κουβεντιαζουμε φιλικα!! rolleyes.gif
odysseas 1998
Καλά λέει,δεν έγραψε πουθενά ότι το Ηράκλειο δεν έχει άλλη ήττα...
abalos9
QUOTE(assistant @ Apr 4 2008, 15:35 ) *
Ωστε δεν εχει αλλη ηττα ο Αετος.............και πιο κατω διαβαζω οτι ουτε το Ηρακλειο εχει αλλη ηττα...........Για να δουμε ρε καλα παιδια τι θα δουμε μεχρι το τελος.

Τα συγχαρητηρια μου στην ομαδα της Περα για την μεχρι εδω πορεια της.Για μενα δεν εχουν ουτε το υλικο(ποιοτητα) της Νικης,ουτε του Αετου,ουτε του Ηρακλειου,ουτε του Ωρωπου ουτε και του Προμηθεα κι αυτο δινει μεγαλυτερη αξια στην επιτυχια τους αφου σμαινει οτι εχουν προσπαθησει και δουλεψει περισσοτερο.Ασχετως αν θα καταφερουν τελικα την ανοδο.

πραγματι το υλικο του περα δεν ειναι σαν του ηρακλειου,του ωρωπου,της νικης και του αετου και τους αξιζουν συγχαρητηρια ομως εχουν κατι που δεν εχει η ομαδα μου ο αετος.ειναι ομαδα.εμεις εχουμε καλυτερους παιχτες αλλα δυστυχως δεν ειμαστε ομαδα,λειτουργουμε εντελως ατομικα και σχεδον ολα προερχονται απο ατομικες ενεργειες των παιχτων.ετσι δυστυχως δε γινεται δουλεια.τωρα παρακαλαμε σε γκελα του περα,φιλε χρονη κανε μου τη χαρη...
assistant
QUOTE(3d-razen @ Apr 4 2008, 14:13 ) *
καλα τα λες φιλε παπ και πραγματι αν γινουν τα πραγματα οπως τα προβλεπεις, ανεβαινεις...ομως αν κανει ηττα το περα οπως θελεις και ισχυριζεσαι και κανεις μια ηττα και εσυ,λεω αν...τι γινεται??ξερεις οτι εχω και την περα τελ αγωνιστικη εξω.....εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα και χαιρομαι που ολοι μας εχουν ξεγραμενους πλεον. wink.gif
τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους μοιραιε παιχτη μου! icon_wave.gif

Συγνωμη φιλε μου αν παρανοησα το κειμενο σου.Δεν εγινε εσκεμμενα.Απλά εγω αυτο που καταλαβα ηταν οτι πιστευεις σε αηττητη πορεια του Ηρακλειου,ωστε με μια ηττα του Αετου και δυο της Περα να κριθουν ολα στην τριπλη ισοβαθμια στις 8 ηττες...........Αν δεν εννοουσες αυτο τοτε sorry και παλι
zigolo7
QUOTE(zigolo7 @ Apr 2 2008, 15:25 ) *
'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 1
Ωρωπός-Πέρα 2
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1
Νίκη-Αετός 1


41.gif
3d-razen
QUOTE(assistant @ Apr 4 2008, 16:32 ) *
Συγνωμη φιλε μου αν παρανοησα το κειμενο σου.Δεν εγινε εσκεμμενα.Απλά εγω αυτο που καταλαβα ηταν οτι πιστευεις σε αηττητη πορεια του Ηρακλειου,ωστε με μια ηττα του Αετου και δυο της Περα να κριθουν ολα στην τριπλη ισοβαθμια στις 8 ηττες...........Αν δεν εννοουσες αυτο τοτε sorry και παλι

ναι ρε ολα οκ....
συνεννοηθηκαμε τελικα smile.gif και συμφωνουμε οτι το θεμα της ανοδου εχει παρα πολυ ψωμι ακομα..
οσο για το ενδεχομενο που ανεφερες ειδες οτι απο μονος μου του εδωσα ενα 2-3%,οσο αναλογει μαθηματικα δηλαδη.το πιο πιθανο ειναι παντως στην τελευταια αγωνιστικη το παιχνιδι μου με την περα να κρινει τον 2ο...
επειδη ομως ολα αυτα ειναι θεωρια,στην πραξη οποιος κερδιζει θα ανεβει...γιαυτο προπονηση και παλι προπονηση bball.gif παιδες, για αυτα τα 5 ματσακια που μενουν...
mouskelas-part 2
Δεν έχει ρεπό, πάμε σερί...

Κάνω την αρχή

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

Για ρίχτε
pcl
QUOTE(abalos9 @ Apr 4 2008, 16:15 ) *
πραγματι το υλικο του περα δεν ειναι σαν του ηρακλειου,του ωρωπου,της νικης και του αετου και τους αξιζουν συγχαρητηρια ομως εχουν κατι που δεν εχει η ομαδα μου ο αετος.ειναι ομαδα.εμεις εχουμε καλυτερους παιχτες αλλα δυστυχως δεν ειμαστε ομαδα,λειτουργουμε εντελως ατομικα και σχεδον ολα προερχονται απο ατομικες ενεργειες των παιχτων.ετσι δυστυχως δε γινεται δουλεια.τωρα παρακαλαμε σε γκελα του περα,φιλε χρονη κανε μου τη χαρη...


και κατι αλλα ειναι που εχει η περα και δεν εχει ο αετος..και αρκετοι αλλοι..
μαλλον εχει.. αλλα οχι και τοσο ευμεγεθη..
ειδικα τα του φιλου Χρονη..
pcl
Quiz:
ποιος νεος αθλητης ,ομαδας που πρωταγωνιστει στον ομιλο ,ωραιος σαν αδωνις,νεαρος επιχειρηματιας που δραστηριοποιηται στη Δυτ.Ατιικη και συναππτει συμφωνιες με μαγαλεμπορες φρουτων-λαχανικων
( μπανανες ) και ειδων interior design (κιλιμια , πατανιες) , μπασκετικος βραχος με πλαστικες κινησεις , σημερα κλεινει 5 χρονια κοινης πορειας με την ηλιαχτιδα της καρδιας του και θα της κανει δωρο ρολοι Voulgari οπως ανεφερε - οχι Βulgari , Voulgari με V-.
dreamtheater
QUOTE(pcl @ Apr 4 2008, 17:12 ) *
Quiz:
ποιος νεος αθλητης ,ομαδας που πρωταγωνιστει στον ομιλο ,ωραιος σαν αδωνις,νεαρος επιχειρηματιας που δραστηριοποιηται στη Δυτ.Ατιικη και συναππτει συμφωνιες με μαγαλεμπορες φρουτων-λαχανικων
( μπανανες ) και ειδων interior design (κιλιμια , πατανιες) , μπασκετικος βραχος με πλαστικες κινησεις , σημερα κλεινει 5 χρονια κοινης πορειας με την ηλιαχτιδα της καρδιας του και θα της κανει δωρο ρολοι Voulgari οπως ανεφερε - οχι Βulgari , Voulgari με V-.


Εμείς, απλά να ευχηθούμε να ζήσουνε, η ώρα η καλή και καλούς απογόνους....και κατά προτίμηση 4 (απογόνους).....!
pcl
QUOTE(dreamtheater @ Apr 4 2008, 17:49 ) *
Εμείς, απλά να ευχηθούμε να ζήσουνε, η ώρα η καλή και καλούς απογόνους....και κατά προτίμηση 4 (απογόνους).....!


γιατι 4? χωραφια εχει και θελει χερια?
dimitris 888
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
3d-razen
μια ερωτηση προς τα παιδια της ολυμπιαδας:εχουμε καμια ενημερωση σχετικα με το θεμα της μπασκετας στο γηπεδο,ο αγωνας της κυριακης θα γινει??
stormrider13
Σήμερα δεν υπήρξε καμία πρόοδος με το θέμα της μπασκέτας και το πιθανότερο είναι να ανβλήθει το παιχνίδι της Κυριακής
bxristos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 5 2008, 00:08 ) *
Σήμερα δεν υπήρξε καμία πρόοδος με το θέμα της μπασκέτας και το πιθανότερο είναι να ανβλήθει το παιχνίδι της Κυριακής


Α ρε dogane με τα καρφώματα σου!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τόσο δρόμο κάναμε,δεν είδαμε αγώνα και δεν ήπιαμε και ποτάκι wink.gif wink.gif ...Τέσπα.....Πάντως το παιχνιδάκι ήταν αρκετά όμορφο για εμάς που το είδαμε απ' έξω.
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 5 2008, 01:05 ) *
Α ρε dogane με τα καρφώματα σου!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τόσο δρόμο κάναμε,δεν είδαμε αγώνα και δεν ήπιαμε και ποτάκι wink.gif wink.gif ...Τέσπα.....Πάντως το παιχνιδάκι ήταν αρκετά όμορφο για εμάς που το είδαμε απ' έξω.

ΡΕ bxristos ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΕΝΤΟΛΗ ΕΚΤΕΛΟΥΣΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 5 2008, 01:48 ) *
ΡΕ bxristos ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΕΝΤΟΛΗ ΕΚΤΕΛΟΥΣΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif


Είδες ότι χάνετε και το διέκοψες??????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Την επόμενη θα τα πούμε και από κοντά ελπίζω...
3d-razen
QUOTE(stormrider13 @ Apr 5 2008, 00:08 ) *
Σήμερα δεν υπήρξε καμία πρόοδος με το θέμα της μπασκέτας και το πιθανότερο είναι να ανβλήθει το παιχνίδι της Κυριακής

οταν λες προοδο εννοεις να επισκευασουν την ιδια η να την αλλαξουν?σορυ,απλα δεν ξερω τι ζημια εχει προκληθει ακριβως!ευχαριστω παντως για την ενημερωση....οποτε μεχρι αυριο το μεσημερι φανταζομαι οτι θα ξερουμε οριστικα,ε?
doganos
QUOTE(3d-razen @ Apr 5 2008, 02:03 ) *
οταν λες προοδο εννοεις να επισκευασουν την ιδια η να την αλλαξουν?σορυ,απλα δεν ξερω τι ζημια εχει προκληθει ακριβως!ευχαριστω παντως για την ενημερωση....οποτε μεχρι αυριο το μεσημερι φανταζομαι οτι θα ξερουμε οριστικα,ε?

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΔΕΡΦΕ!!!!!!
stormrider13
QUOTE(3d-razen @ Apr 5 2008, 02:03 ) *
οταν λες προοδο εννοεις να επισκευασουν την ιδια η να την αλλαξουν?σορυ,απλα δεν ξερω τι ζημια εχει προκληθει ακριβως!ευχαριστω παντως για την ενημερωση....οποτε μεχρι αυριο το μεσημερι φανταζομαι οτι θα ξερουμε οριστικα,ε?

Όπως είπε και ο μέγιστος κατεδαφιστής καλαθιών doganos 77.gif 77.gif 77.gif το παιχνίδι αναβλήθηκε. Η μπασκέτα θέλει αντικατάσταση, Παρακαλείται ο κύριος doganos να περάσει από τα γραφεία του γηπέδου να παραλάβει ατα σχετικά τιμολόγια tongue.gif tongue.gif

wav.gif doganos ΕΠΕ: αναλαμβάνουμε κατεδαφίσεις. Στο χώρο σας με ένα τηλέφωνο wav.gif
wos_sport5.gif
3d-razen
thx guys!
to ema8a kai egw
kalo sk...
mastermind
QUOTE(pcl @ Apr 4 2008, 18:01 ) *
γιατι 4? χωραφια εχει και θελει χερια?


77.gif 77.gif 77.gif στην αυτή μεγαλειότητά σου!!!
basket-fun
Click to view attachment μία μικρή προσφορά για το φιλαράκι dogano στο κλειστό γυμναστήριο Πετρούπολης!!!! Τα λεφτά μαζεύτηκαν από τα κάλαντα!!!!!Ξέρεις εσύ dogane.......................
amboulas
QUOTE(abalos9 @ Apr 4 2008, 16:15 ) *
πραγματι το υλικο του περα δεν ειναι σαν του ηρακλειου,του ωρωπου,της νικης και του αετου και τους αξιζουν συγχαρητηρια ομως εχουν κατι που δεν εχει η ομαδα μου ο αετος.ειναι ομαδα.εμεις εχουμε καλυτερους παιχτες αλλα δυστυχως δεν ειμαστε ομαδα,λειτουργουμε εντελως ατομικα και σχεδον ολα προερχονται απο ατομικες ενεργειες των παιχτων.ετσι δυστυχως δε γινεται δουλεια.τωρα παρακαλαμε σε γκελα του περα,φιλε χρονη κανε μου τη χαρη...

καλε μου φιλε πρεπει να κερδισει τον ατταλο πρωτα.δεν παραταμε κανενα παιχνιδι.αυτο μας εμαθε ο καρατζας..
KOMAS13
καλημερα...ειμαι καινουριοσ στο topic αλλα οχι και στο site.θελω να πω οτι ο αετος δειχνει μια προσαρμοστικοτητα στη δυναμικοτητα του αντιπαλου...δηλαδη εαν ο αντιπαλοσ ειναι δυνατοσ παιζει δυνατα και κοντραρει τα παιχνιδια..εαν παλι ειναι χαμηλοτερης δυναμικοτητας τοτε παιζουν χαλαρα σα να μη θελουν να κερδισουν και συνηθωσ στο τελος εξασφαλιζουν τη νικη....o abalos 9 ειχε δικιο ομως οι περισσοτεροι [αιζουν για τον εαυτο τους και οχι για την ομαδα και ετσι ειναι πολυ δυσκολο.τελος ηθελα να πω οτι ο προπονητης του αετου δεν εχω καταλαβει εαν αυτα που κανει τα κανει επιτηδες η κατα λαθος.μιλαμε για ορισμενα πραγματα κραχτα οπως ορισμενες εμμονεσ που εχει με μερικους παικτεσ....open your mind.......καλη τυχη σε ολους στα υπολοιπα παιχνιδια
odysseas 1998
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 6 2008, 11:48 ) *
καλημερα...ειμαι καινουριοσ στο topic αλλα οχι και στο site.θελω να πω οτι ο αετος δειχνει μια προσαρμοστικοτητα στη δυναμικοτητα του αντιπαλου...δηλαδη εαν ο αντιπαλοσ ειναι δυνατοσ παιζει δυνατα και κοντραρει τα παιχνιδια..εαν παλι ειναι χαμηλοτερης δυναμικοτητας τοτε παιζουν χαλαρα σα να μη θελουν να κερδισουν και συνηθωσ στο τελος εξασφαλιζουν τη νικη....o abalos 9 ειχε δικιο ομως οι περισσοτεροι [αιζουν για τον εαυτο τους και οχι για την ομαδα και ετσι ειναι πολυ δυσκολο.τελος ηθελα να πω οτι ο προπονητης του αετου δεν εχω καταλαβει εαν αυτα που κανει τα κανει επιτηδες η κατα λαθος.μιλαμε για ορισμενα πραγματα κραχτα οπως ορισμενες εμμονεσ που εχει με μερικους παικτεσ....open your mind.......καλη τυχη σε ολους στα υπολοιπα παιχνιδια

Άσχημο πράγμα να έχεις καλούς παίχτες και κακό προπονητή.
3d-razen
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 6 2008, 14:18 ) *
Άσχημο πράγμα να έχεις καλούς παίχτες και κακό προπονητή.

tell me about it............... 68.gif
MOUSKELAS
QUOTE(3d-razen @ Apr 6 2008, 19:04 ) *
tell me about it............... 68.gif
mouskelas-part 2
Απευθύνομαι σε όλους.

Επειδή ακούγονται διάφορα για κίνητρα που δίνονται εκατέρωθεν, να παρακαλέσω το πρωτάθλημα να παιχτεί μέσα στο γήπεδο...

Ευκαιρίες θα υπάρξουν και μετά τη λήξη του πρωταθλήματος για τους ανυπόμονους....

68.gif 68.gif 68.gif
aionio talento
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 7 2008, 10:09 ) *
Απευθύνομαι σε όλους.

Επειδή ακούγονται διάφορα για κίνητρα που δίνονται εκατέρωθεν, να παρακαλέσω το πρωτάθλημα να παιχτεί μέσα στο γήπεδο...

Ευκαιρίες θα υπάρξουν και μετά τη λήξη του πρωταθλήματος για τους ανυπόμονους....

68.gif 68.gif 68.gif



Στην ληξη του πρωταθληματος εσυ θα γυρισεις εκει απο οπου σε βγαλανε και θα ξαναβαλεις τα λευκα ρουχα

που τοσο πολυ σου πανε
assistant
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 4 2008, 16:54 ) *
Δεν έχει ρεπό, πάμε σερί...

Κάνω την αρχή

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

Για ρίχτε

Συμφωνω σε ολα εκτος απ το προτελευταιο.Οι Κουκου θα κερδισουν την Πεμπτη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.