Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
bxristos
QUOTE(ambulas @ May 24 2008, 04:26 ) *
KΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ¨¨καλη ομαδα που χαιρεσαι να παιζεις αντιπαλος της κ σιγουρα η καλυτερη κερκιδα.μακαρι να την εχουμε στον ομιλο μας.εχει κ καλο προπονητη.πολυ καλος παικτης ο παπαδοπουλος αν κ μανουριαζει συχνα.


Με λίγη προσπάθεια φίλε amboula,αυτή η εξέδρα "μεταφέρεται" και σε άλλες ομάδες και γήπεδα...
Καταλαβαίνεις τι εννοώ... wink.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif

Εκτός από την dm,που μετά από ΕΝΤΟΛΗ του Παπαδόπουλου δεν πάει ΠΟΥΘΕΝΑ παρά τις προσφορές κάποιων... rolleyes.gif rolleyes.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 24 2008, 04:39 ) *
Δεν κανει, εισαι μικρο παιδι εσυ ακομα


Ok master... 77.gif 77.gif 77.gif
Δεν πιστεύω να μου κρατήσεις μούτρα που δεν ήρθα σήμερα...???
Πάλι είχα "νυχτερινή βάρδια"....
ambulas
QUOTE(bxristos @ May 24 2008, 04:42 ) *
Με λίγη προσπάθεια φίλε amboula,αυτή η εξέδρα "μεταφέρεται" και σε άλλες ομάδες και γήπεδα...
Καταλαβαίνεις τι εννοώ... wink.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif

Εκτός από την dm,που μετά από ΕΝΤΟΛΗ του Παπαδόπουλου δεν πάει ΠΟΥΘΕΝΑ παρά τις προσφορές κάποιων... rolleyes.gif rolleyes.gif

αν παιξω κ του χρονου φιλαρακι θα χαρω πολυ να σε βλεπω στην κερκιδα εσενα κ την παρεα σου .μακαρι να ειχαν ολες οι ομαδες την κερκιδα σας
bxristos
QUOTE(ambulas @ May 24 2008, 04:53 ) *
αν παιξω κ του χρονου φιλαρακι θα χαρω πολυ να σε βλεπω στην κερκιδα εσενα κ την παρεα σου .μακαρι να ειχαν ολες οι ομαδες την κερκιδα σας


Σε ευχαριστούμε πολύ φίλε ambula.
Επειδή έχουμε ακούσει πολλά για την 'ποιότητα" της εξέδρας,είναι πολύ σημαντικό κάποιος να μας λέει αυτά τα λόγια.
Εγγυόμαστε για του χρόνου καλύτερα πράγματα!!
Παρόλο που κατά 99% θα είμαι φανταράκι,η dm με τον assistant θα συνεχίσουν αυτό το πολύ ωράιο "έργο"!!!!
X.A.D.
QUOTE(aionio talento @ May 23 2008, 13:26 ) *
41.gif 41.gif 41.gif

Δεν εχω τιποτα με το παιδι που το εγραψε απλως το διαλεξα αναμεσα σε δεκαδες αρνητικα posts που γραφτηκαν

για την ομαδα μου στην διαρκεια του πρωταθληματος ως μακραν το πιο ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ . . .


Nov 9 2007, 12:17
''ΑΙΩΝΙΟ ΤΑΛΕΝΤΟ;
Εχεις δικιο.Δεν σας ειχα δει φετος και σας συγκρινα με αλλες χρονιες.Φαινεται αλλαξατε καποια πραγματα.''

Και εγω δεν εχω κατι μαζι σου,αλλα επειδη φοραω παντελονια,παραδεχομαι τα λαθη μου και το εγραψα κι ολας.Επρεπε να το ποσταρεις το παραπανω πιστευω.Το ειχα γραψει μετα απο λιγο καιρο.

pcl? Τα αίγραπσα σοστά?Ή αίκανα πάλυ καναίνα λάθως? (μεγαλη ποιοτητα πρεπει να σαι pcl.Απο Μπεζεντακου και πανω)
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ May 23 2008, 20:31 ) *
Ώρα και τόπος διεξαγωγής του αγώνα φίλε???

Απ' οτι άκουσα τα μπαράζ(1ης,3ης & 5ης θέσης) θα γίνουν όλα Πέμπτη αλλά δεν έχω μάθει ακόμα γήπεδα και ώρες.
loufer
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 26 2008, 09:23 ) *
Απ' οτι άκουσα τα μπαράζ(1ης,3ης & 5ης θέσης) θα γίνουν όλα Πέμπτη αλλά δεν έχω μάθει ακόμα γήπεδα και ώρες.


Εσύ θα συνεχίσεις και του χρόνου Αετό??? Σε είχα παίξει αντίπαλο πέρσυ με Άμιλλα, και σε ένα τουρνουά πριν μια δεκαετία (Supersport 3 on 3 ) στο ΟΑΚΑ, στα παιχνίδια των πρωταθλητών, πρέπει να έπαιζες Κυπριάδου τότε, τι σου θύμισα έτσι?
lebronjames
QUOTE(ambulas @ May 24 2008, 04:26 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ¨¨καλη ομαδα .οχι καλυτερο ροστερ απο τους απο κατω στην βαθμολογια αλλα ηξερε να παιρνει αποτελεσματα..


Συγγνωμη αλλα μαλλον αλλο ΠΡΟΜΗΘΕΑ ειδες εσυ.Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ μετα τη Νικη αντε και τον Αετο ειχε το καλυτερο ροστερ.Τωρα σωστα θα μου πεις γιατι βρεθηκε σ' αυτη τη θεση.Και η διοικηση αυτο ψαχνει να λυσει.Αλλα το καλο ροστερ δεν σημαινει παντα καλη ΟΜΑΔΑ.
odysseas 1998
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 26 2008, 09:23 ) *
Απ' οτι άκουσα τα μπαράζ(1ης,3ης & 5ης θέσης) θα γίνουν όλα Πέμπτη αλλά δεν έχω μάθει ακόμα γήπεδα και ώρες.

Αυτό διάβασα κι εγώ σε αθλητική εφημερίδα του Σαββάτου,ότι και τα 3 ματς των μπαράζ θα διεξαχθούν Πέμπτη,όπως επίσης και το αναβληθέν ματς(Κουκουβάουνες με Αναγέννηση νομίζω).
aionio talento
QUOTE(X.A.D. @ May 26 2008, 02:56 ) *
Nov 9 2007, 12:17
''ΑΙΩΝΙΟ ΤΑΛΕΝΤΟ;
Εχεις δικιο.Δεν σας ειχα δει φετος και σας συγκρινα με αλλες χρονιες.Φαινεται αλλαξατε καποια πραγματα.''

Και εγω δεν εχω κατι μαζι σου,αλλα επειδη φοραω παντελονια,παραδεχομαι τα λαθη μου και το εγραψα κι ολας.Επρεπε να το ποσταρεις το παραπανω πιστευω.Το ειχα γραψει μετα απο λιγο καιρο.

pcl? Τα αίγραπσα σοστά?Ή αίκανα πάλυ καναίνα λάθως? (μεγαλη ποιοτητα πρεπει να σαι pcl.Απο Μπεζεντακου και πανω)



Oταν η πρωτη φραση μου ειναι : δεν εχω τιποτα με το παιδι που το εγραψε νομιζω οτι εξαφανιζει καθε πιθανοτητα

παρεξηγησης ! απλα επειδη γραφτηκε την πρωτη κιολας αγωνιστικη του πρωταθληματος με 29 . . . αγωνες ! ! !

να απομενουν ohmy.gif ειπα να το επαναφερω για να φρεσκαρω τις μνημες μερικων καθως και την δικη σου χωρις

παρεξηγηση διοτι χωρις να εχω την παραμικρη διαθεση να το παιξω σοφος ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ !
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ May 26 2008, 11:40 ) *
Αυτό διάβασα κι εγώ σε αθλητική εφημερίδα του Σαββάτου,ότι και τα 3 ματς των μπαράζ θα διεξαχθούν Πέμπτη,όπως επίσης και το αναβληθέν ματς(Κουκουβάουνες με Αναγέννηση νομίζω).


Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες
Κατα τ΄άλλα....όντως τη Πέμπτη θα γίνει το ματς
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ May 26 2008, 09:44 ) *
Εσύ θα συνεχίσεις και του χρόνου Αετό??? Σε είχα παίξει αντίπαλο πέρσυ με Άμιλλα, και σε ένα τουρνουά πριν μια δεκαετία (Supersport 3 on 3 ) στο ΟΑΚΑ, στα παιχνίδια των πρωταθλητών, πρέπει να έπαιζες Κυπριάδου τότε, τι σου θύμισα έτσι?

Σε θυμάμαι κι εσένα δαιμόνιε play maker και το 3 οn 3 και πέρυσι με Άμιλλα(στην παράταση σας κερδίσαμε εκτός). Δύσκολο το βλέπω να μένω Αετό καθώς η Α' με δυσκολεύει λόγω υποχρεώσεων, το 'χει η μοίρα μου να ανεβαίνω κάθε χρόνο Α' και μετά να ψάχνω ομάδα, αλλά θα δούμε καθώς έρχονται αρκετές αλλαγές στην ομάδα. Ωραία η ομάδα σας και εκπληκτικό το γήπεδο, χαιρετισμούς στο Βαγγέλη Ζ.
assistant
Μιας και τελειωσε η σαιζον θα ηθελα να πω την αποψη μου για τους κορυφαιους της χρονιας.

1η πενταδα Ραδης,Κοντογιαννης,Πανουριας,Παπαδοπουλος,
Ασημενιος
2η πενταδα Κατσιαπης,Τσιριδης,Κωνσταντοπουλος,Πρας,Βη
χος
MVP Ραδης(χωρις αυτον αλλη ομαδα ο Αετος)
COACH Κωλετσης(διαχειρηστηκε αψογα το πολυ καλο υλικο που χε στα χερια του κι ειχε και πολυ καλη συμπεριφορα)
Δρουμπουκης(πολυ μ αρεσε η δουλεμενη του ομαδα,αν ειχε κι αλλη συμπερφορα απ τον παγκο......................
Καρατζας(αν ειχε αλλο βοηθο μπορει να τον ειχα πρωτο)
ASSISTANT Μετα απο μενα το χαος...........αλλα ψηφιζω Πασχαλη λογω της ευχαριστης νοτας που εδινε σ οποιο γηπεδο επαιζε η ομαδα του.
6ος παιχτης Βασιλακος
διαιτητες Μαλανδρης,γριβα,ραχιωτης,
ΕΔΡΑ KOYKOY-CITY SPORTS ARENA.............εννοειται

Καλο καλοκαιρι σε ολους.Και του χρονου καλυτεροι
ADMIRAL14
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 26 2008, 09:23 ) *
Απ' οτι άκουσα τα μπαράζ(1ης,3ης & 5ης θέσης) θα γίνουν όλα Πέμπτη αλλά δεν έχω μάθει ακόμα γήπεδα και ώρες.

Μπαράζ 3ης θέσης
ΑΕΤΟΣ-ΕΦΟΑ
Πέμπτη 29/05
19.30 γήπεδο Πεύκης
ambulas
QUOTE(lebronjames @ May 26 2008, 10:56 ) *
Συγγνωμη αλλα μαλλον αλλο ΠΡΟΜΗΘΕΑ ειδες εσυ.Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ μετα τη Νικη αντε και τον Αετο ειχε το καλυτερο ροστερ.Τωρα σωστα θα μου πεις γιατι βρεθηκε σ' αυτη τη θεση.Και η διοικηση αυτο ψαχνει να λυσει.Αλλα το καλο ροστερ δεν σημαινει παντα καλη ΟΜΑΔΑ.

ειναι καλο που αγαπας την ομαδα σου αλλα μου επιτρεπεις να εχω την αποψη μου για τον προμηθεα χαλανδριου.(δεν ειδα αλλον προμηθεα...)
pointguard
File o ambulas einai to parron kai to mellon tou ellhnikou basket kai antapokrinetai oso kaneis stis entoles tou megistou alexh karatza.. gi auto oti sou leei na xereis oti isxuei
ambulas
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 02:35 ) *
File o ambulas einai to parron kai to mellon tou ellhnikou basket kai antapokrinetai oso kaneis stis entoles tou megistou alexh karatza.. gi auto oti sou leei na xereis oti isxuei

χα χα το μελλον μου αρεσε..εσυ πρεπει να εισαι φιλος μου.!!
pointguard
eimai enas agnos filathlos tou attalou kai malista exoume paixei kai mazi se ena filiko mia deutera thn epomenh apo agona mou sthn dramma pou eixa repo!!! alla kurios eimai upostiriktis sou kai tou adelfou mou alexh karatza
ambulas
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 02:45 ) *
eimai enas agnos filathlos tou attalou kai malista exoume paixei kai mazi se ena filiko mia deutera thn epomenh apo agona mou sthn dramma pou eixa repo!!! alla kurios eimai upostiriktis sou kai tou adelfou mou alexh karatza

παικταρα μου!!!!το αστερι της β εθνικης κ λατρεμενος παικτης!!
pointguard
QUOTE(ambulas @ May 26 2008, 23:49 ) *
παικταρα μου!!!!το αστερι της β εθνικης κ λατρεμενος παικτης!!

eprepe na me katalaveis me thn proth oxi na sou doso stoixeia!! ante billara anoixte to magazi na erthoume me mimh kai alexh na gelasoume ligaki!! tou xronou treno h attalara
ambulas
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 02:52 ) *
eprepe na me katalaveis me thn proth oxi na sou doso stoixeia!! ante billara anoixte to magazi na erthoume me mimh kai alexh na gelasoume ligaki!! tou xronou treno h attalara

ναι φιλαρακι !!στο opening θα σας εχω τι καλυτερο τραπεζι!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(assistant @ May 26 2008, 15:18 ) *
Μιας και τελειωσε η σαιζον θα ηθελα να πω την αποψη μου για τους κορυφαιους της χρονιας.

1η πενταδα Ραδης,Κοντογιαννης,Πανουριας,Παπαδοπουλος,
Ασημενιος
2η πενταδα Κατσιαπης,Τσιριδης,Κωνσταντοπουλος,Πρας,Βη
χος
MVP Ραδης(χωρις αυτον αλλη ομαδα ο Αετος)
COACH Κωλετσης(διαχειρηστηκε αψογα το πολυ καλο υλικο που χε στα χερια του κι ειχε και πολυ καλη συμπεριφορα)
Δρουμπουκης(πολυ μ αρεσε η δουλεμενη του ομαδα,αν ειχε κι αλλη συμπερφορα απ τον παγκο......................
Καρατζας(αν ειχε αλλο βοηθο μπορει να τον ειχα πρωτο)
ASSISTANT Μετα απο μενα το χαος...........αλλα ψηφιζω Πασχαλη λογω της ευχαριστης νοτας που εδινε σ οποιο γηπεδο επαιζε η ομαδα του.
6ος παιχτης Βασιλακος
διαιτητες Μαλανδρης,γριβα,ραχιωτης,ΕΔΡΑ KOYKOY-CITY SPORTS ARENA.............εννοειται

Καλο καλοκαιρι σε ολους.Και του χρονου καλυτεροι

Αυτοι σε σφυριξαν καλα φετος??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE(ambulas @ May 27 2008, 03:03 ) *
ναι φιλαρακι !!στο opening θα σας εχω τι καλυτερο τραπεζι!!

Σε ποιον θα εχεις το καλυτερο τραπεζι ειπες???????
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
ADMIRAL14
Η αποψη μου για τους κορυφαιους της χρονιας, χωρίς να βάζω κάποιον απ' την ομάδα μου:

1η πενταδα Χριστόπουλος(Ηράκλειο), Κοντογιάννης(Νίκη), Πανουριας(Πέρα), Παπαδόπουλος(Κούκου), Ασημενιος(Νίκη)
2η πενταδα Κουτσώνας(Νίκη), Τσιριδης(Ωρωπός), Καρτάνος(Ατταλος), Χάρος(Ηράκλειο), Δούβρος(Μάκρη)
MVP Κοντογιαννης, Πανουριάς
COACH Κωλετσης, Σγούρος
6ος παιχτης Βασιλακος, Χάρος
Ομάδα Νίκη, Πέρα
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 27 2008, 03:28 ) *
Αυτοι σε σφυριξαν καλα φετος??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Σε ποιον θα εχεις το καλυτερο τραπεζι ειπες???????
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

λθκε εσυ εχεις διαρκειας vip.
jonnyn8
Η γνώμη μου για τους καλυτερους ειναι:

Ατταλος: Πρας, Καρτάνος
Κουκουβάουνες: Παπαδοπουλος,Σταμος
Ωρωπός: Βηχος, Τσιρίδης
Αναγέννηση Πετραλώνων: Αργυροπουλος, Αθηναιος
Πέρα Κλουμπ: Πανουργιάς
Ενωση Ηρακλείου: Χαρος
Ιρις Πετρούπολης: Ηλιοπουλος
Νίκη Αμαρουσίου: Κοντογιάννης,Ασημενιος
Εστία Φιλίας: Κατσιάπης
Αετός: Ράδης
Νέα Μάκρη: Δούβρος

Με συγχωρειτε αν ξεχασα καποιον...
odysseas 1998
Να δώσω κι εγώ κάποιους mvp για μια ομάδα τρένο...

1.Χριστόπουλος(Στάμος)
2.Κοντογιάννης(Λαδικός)
3.Σοφιανόπουλος(Πανουριάς)
4.Παπαγιαννόπουλος(Πρας)
5.Ασημένιος(Χάρος)

Κόουτς:οι προπονητές της εξέδρας

Φίλαθλοι:Κουκουβάουνες

Γήπεδο:Νίκης Αμαρουσίου

ref:Γρίβα όλα τα λεφτά!
ambulas
το περα κερδισε το κουκακι με +9 νομιζω..μπραβο στα παιδια του ομιλου μας!!!!
bxristos
QUOTE(ambulas @ May 30 2008, 00:43 ) *
το περα κερδισε το κουκακι με +9 νομιζω..μπραβο στα παιδια του ομιλου μας!!!!


Tι καλό παιδί που είσαι ρε ambula.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Να δώσω και εγώ με την σειρά μου συγχαρητήρια στην Πέρα!!! 41.gif 41.gif 41.gif
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 27 2008, 03:28 ) *
Αυτοι σε σφυριξαν καλα φετος??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Σε ποιον θα εχεις το καλυτερο τραπεζι ειπες???????
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

ρε λυκε με την φωτο που εβαλες μας εχεις...τετοια ζωη εκανε κ ο ροντμαν!!
odysseas 1998
Πολύ εύκολη νίκη για τον Αετό 74-58 αν θυμάμαι καλά επί της ΕΦΟΑ στο μπαράζ των δεύτερων για το μετάλιο.Αν ξέρει κανείς τι έκανε η Νίκη Αμαρουσίου ας μας πει...
ambulas
QUOTE(bxristos @ May 30 2008, 00:53 ) *
Tι καλό παιδί που είσαι ρε ambula.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Να δώσω και εγώ με την σειρά μου συγχαρητήρια στην Πέρα!!! 41.gif 41.gif 41.gif

φιλαρακι μου εσυ..μπορει να ειχαμε διαφορες κ ο κ καναβος να μας ειπε κολοτουμπες μετα τον μεταξυ μας αγωνα αλλα περασμενα ξεχασμενα.το αξιζανε..
ambulas
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 01:11 ) *
Πολύ εύκολη νίκη για τον Αετό 74-58 αν θυμάμαι καλά επί της ΕΦΟΑ στο μπαράζ των δεύτερων για το μετάλιο.Αν ξέρει κανείς τι έκανε η Νίκη Αμαρουσίου ας μας πει...

μπραβο ρε μαγκες!!τελικα ειχε πιο καλες ομαδες ο ομιλος μας..να μου φιλησεις τον προεδρο του αετου !!
odysseas 1998
Λες να έστησε και το αδιάφορο μπαράζ? tongue.gif Κλείσανε πολλά στόματα πλέον!
ambulas
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 01:34 ) *
Λες να έστησε και το αδιάφορο μπαράζ? tongue.gif Κλείσανε πολλά στόματα πλέον!

ελα πλακα κανω ρε..μην χασουμε κ το χιουμορ μας.απλα μας ειχε ταξει πριμ που κερδισαμε το περα κ μετα εγινε καπνοοος.αστο παει τωρα..λοιπον φρεσκα νεα απο ασημενιο.ειναι υπερπρωταθλητεσ!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ May 30 2008, 00:55 ) *
ρε λυκε με την φωτο που εβαλες μας εχεις...τετοια ζωη εκανε κ ο ροντμαν!!

Εχω και μια φωτο μαζι του αν θες
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 30 2008, 01:55 ) *
Εχω και μια φωτο μαζι του αν θες

χα χα!!!παρε το ματσακι αυριο ρε!!
odysseas 1998
Για πλακίτσα το πήρα γι αυτό έβαλα και emotion!Βρε φαρσέρ σας πήρε για το πριμ της νίκης σας,στα σοβαρά το πήρατε???Μπράβο και στη Νίκη,τελικά ο όμιλός μας έπρεπε να ανεβάσει κι άλλες ομάδες!
ambulas
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 01:58 ) *
Για πλακίτσα το πήρα γι αυτό έβαλα και emotion!Βρε φαρσέρ σας πήρε για το πριμ της νίκης σας,στα σοβαρά το πήρατε???Μπράβο και στη Νίκη,τελικά ο όμιλός μας έπρεπε να ανεβάσει κι άλλες ομάδες!

οχι ρε φιλαρακι τι φαρσερ!!εχω κ φωτογραφια του στο δωματιο μου κ πεταω βελακια καθε βραδυ.στοχο τον εχω βαλει!!πεσ του οτι πειναμε .δεν υπαρχει μια.με φακες κ ρεβυθια την βγαζουμε στο μενιδι.ουτε ευρω δεν εδωσε !!
odysseas 1998
Έλα τώρα μεταξύ μας μιλάμε Μενίδι-Μενίδι αλλά τα σπίτια μέσα είναι βίλες,τα αμάξια 2000 κυβικά και πάνω και οι τράπεζες της περιοχής έχουν τα μεγαλύτερα αποθεματικά!Ο Καρατζάς δεν θα πήγαινε όπου κι όπου!
ambulas
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 02:11 ) *
Έλα τώρα μεταξύ μας μιλάμε Μενίδι-Μενίδι αλλά τα σπίτια μέσα είναι βίλες,τα αμάξια 2000 κυβικά και πάνω και οι τράπεζες της περιοχής έχουν τα μεγαλύτερα αποθεματικά!Ο Καρατζάς δεν θα πήγαινε όπου κι όπου!

στο ψηστηρι καλος ειναι.ελα στον ατταλο φιλαδελφειας μου ελεγε το καλοκαιρι αλλα φιλαδελφεια δεν ειδαμε ποτε!!το αυτοκινητο μου οταν πηγαινα στο γηπεδο για προπονηση το εδενα με αλυσιδες για να το βρω μετα..εχε χαρη που τον αγαπαμε..
bxristos
QUOTE(ambulas @ May 30 2008, 02:16 ) *
στο ψηστηρι καλος ειναι.ελα στον ατταλο φιλαδελφειας μου ελεγε το καλοκαιρι αλλα φιλαδελφεια δεν ειδαμε ποτε!!το αυτοκινητο μου οταν πηγαινα στο γηπεδο για προπονηση το εδενα με αλυσιδες για να το βρω μετα..εχε χαρη που τον αγαπαμε..


Για το γήπεδο ξέρετε τίποτα ρε φίλε?
Θα πάτε στο δικό σας από Σεπτέμβρη?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ May 30 2008, 02:16 ) *
στο ψηστηρι καλος ειναι.ελα στον ατταλο φιλαδελφειας μου ελεγε το καλοκαιρι αλλα φιλαδελφεια δεν ειδαμε ποτε!!το αυτοκινητο μου οταν πηγαινα στο γηπεδο για προπονηση το εδενα με αλυσιδες για να το βρω μετα..εχε χαρη που τον αγαπαμε..

Λιγα με το χωριο μου λαμογιο
dreamtheater
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΚΟΥΚΑΚΙ: 73-62 (37-39). Ντέρμπι με όλη τη σημασία της λέξης, με το σκορ να είναι στον πόντο, μέχρι τρία λεπτά πριν τη λήξη όταν και πάλι μίλησε η πολυφωνία (4 παίκτες με διψήφιο αριθμό πόντων σε τέτοιο ματς), αλλά και η ποιότητα κάποιων παικτών της Πέρα Κλουμπ. Συγχαρητήρια στα παιδιά του Κουκακίου που πάλεψαν μέχρι το τέλος και έδειξαν ότι δίκαια έφτασαν μέχρι εδώ.

Μία ακόμα μαγική χρονιά έφτασε χθες στο τέλος της. Ανεξάρτητα από εάν η ομάδα θα ανέβει, ή -πολύ περισσότερο- εάν θα αγωνιστεί του χρόνου στην Α' ΕΣΚΑ, συμπληρώθηκαν 24 μήνες που ούτε ο πιο ευφάνταστος σεναριογράφος δεν θα μπορούσε να συλλάβει.
Από το... ένα βήμα πριν τη διάλυση, το μπασκετικό τμήμα της Πέρα Κλουμπ έφτασε να χτυπάει επίσημα πλέον την πόρτα της Α' ΕΣΚΑ! Χωρίς παράγοντες, χωρίς μάνατζερς, χωρίς γήπεδο, χωρίς διασυνδέσεις, χωρίς πριμ, αλλά με πάρα πολύ μεγάλη ΚΑΡΔΙΑ!!!! Αποδείχθηκε και πάλι ότι για να φτιάξεις μια καλή ομάδα δεν χρειάζονται απαραίτητα μεγάλο μπάτζετ και καλές δημόσιες σχέσεις. Ένας καλός προπονητής και 14-15 παίκτες που ματώνουν τη φανέλα (ακόμα κι αν έχουν παίξει από Α1 μέχρι... Δ'ΕΣΚΑΝΑ), χωρίς να σκέφτονται το μισθό ή τα πριμ είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Υ.Γ: Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης απέδειξαν αυτό που κατά βάση όλοι ήξεραν: Ο 1ος όμιλος ήταν μακράν πιο ανταγωνιστικός από τον 2ο.
ADMIRAL14
QUOTE(dreamtheater @ May 30 2008, 09:32 ) *
Υ.Γ: Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης απέδειξαν αυτό που κατά βάση όλοι ήξεραν: Ο 1ος όμιλος ήταν μακράν πιο ανταγωνιστικός από τον 2ο.

Συγχαρητήρια σε Νίκη και Πέρα για τις νίκες τους, καλή επιτυχία στην Α'.
Πράγματι αποδείχτηκε οτι ο όμιλος μας ήταν πολύ πιο ανταγωνιστικός και κατά τη γνώμη η πρώτη 8άδα του ομίλου μας θα μπορούσε να ανέβει απ΄τον άλλο όμιλο.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 01:11 ) *
Πολύ εύκολη νίκη για τον Αετό 74-58 αν θυμάμαι καλά επί της ΕΦΟΑ στο μπαράζ των δεύτερων για το μετάλιο.Αν ξέρει κανείς τι έκανε η Νίκη Αμαρουσίου ας μας πει...

πολυ ανετη επικρατηση της ομαδας μου επι της εφοα που εδειξε ελαχιστα πραγματα.απο την πλευρα μας ολα τα παιδια ηταν σε πολυ καλη μερα και ευχαριστηθηκαμε το τελευταιο μας παιχνιδι για φετος.κλεισαμε τη χρονια με το καλυτερο τροπο και φυσικα με το μεταλλιακι που ολοι μας το θελαμε!ετσι λοιπον για μια ακομα φορα θα δωσουμε το παρον στη βραβευση της εσκα παρειτσα με το φιλαρακο μου τον admiral14!! 77.gif
αν και δεν ειναι σωστο να βγαζουμε συμπερασματα απο εναν αγωνα πιστευω πως αν καποια απο τις τρεις ομαδες που διεκδικησαμε φετος την ανοδο ηταν στον αλλο ομιλο θα ειχε ανεβει περιπατο...
συγχαρητηρια στη νικη για το τιτλο του υπερπρωταθλητη και συγχαρητηρια στο περα που ευχομαι του χρονου να βρισκεται και αυτο στην α'. 41.gif 41.gif
ευχομαι σε ολους τα καλυτερα και πιστευω πως εφτασε επιτελους η ωρα να αφησουμε προσωρινα τα παρκε να παμε και για κανενα μπανακι!!! biggrin.gif
ΥΓ.ολα καλα χθες..,αυτος ο δρακοπουλος γιατι δεν επαιξε το 50 κατω prive ρε γαμωτο?με διαφορα η μεγαλυτερη μορφη της ομαδας.ελπιζω και του χρονου να ειμαστε παλι μαζι(abalos,admiral,paralias,διδυμα και μεγας δρακοπουλος) 77.gif 77.gif
paralias
QUOTE(dreamtheater @ May 30 2008, 09:32 ) *
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΚΟΥΚΑΚΙ: 73-62 (37-39). Ντέρμπι με όλη τη σημασία της λέξης, με το σκορ να είναι στον πόντο, μέχρι τρία λεπτά πριν τη λήξη όταν και πάλι μίλησε η πολυφωνία (4 παίκτες με διψήφιο αριθμό πόντων σε τέτοιο ματς), αλλά και η ποιότητα κάποιων παικτών της Πέρα Κλουμπ. Συγχαρητήρια στα παιδιά του Κουκακίου που πάλεψαν μέχρι το τέλος και έδειξαν ότι δίκαια έφτασαν μέχρι εδώ.

Μία ακόμα μαγική χρονιά έφτασε χθες στο τέλος της. Ανεξάρτητα από εάν η ομάδα θα ανέβει, ή -πολύ περισσότερο- εάν θα αγωνιστεί του χρόνου στην Α' ΕΣΚΑ, συμπληρώθηκαν 24 μήνες που ούτε ο πιο ευφάνταστος σεναριογράφος δεν θα μπορούσε να συλλάβει.
Από το... ένα βήμα πριν τη διάλυση, το μπασκετικό τμήμα της Πέρα Κλουμπ έφτασε να χτυπάει επίσημα πλέον την πόρτα της Α' ΕΣΚΑ! Χωρίς παράγοντες, χωρίς μάνατζερς, χωρίς γήπεδο, χωρίς διασυνδέσεις, χωρίς πριμ, αλλά με πάρα πολύ μεγάλη ΚΑΡΔΙΑ!!!! Αποδείχθηκε και πάλι ότι για να φτιάξεις μια καλή ομάδα δεν χρειάζονται απαραίτητα μεγάλο μπάτζετ και καλές δημόσιες σχέσεις. Ένας καλός προπονητής και 14-15 παίκτες που ματώνουν τη φανέλα (ακόμα κι αν έχουν παίξει από Α1 μέχρι... Δ'ΕΣΚΑΝΑ), χωρίς να σκέφτονται το μισθό ή τα πριμ είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Υ.Γ: Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης απέδειξαν αυτό που κατά βάση όλοι ήξεραν: Ο 1ος όμιλος ήταν μακράν πιο ανταγωνιστικός από τον 2ο.



Καλημέρα και από μένα,

Θα συμφωνήσω με τον dreamtheater στην άποψη ότι δεν χρειάζεται μεγάλο μπάτζετ για μια επιτυχημένη ομάδα. Βασικό ρόλο παίζει η σχέση ανάμεσα στους παίχτες και να έχουν διάθεση να τα δώσουν όλα. Τα συγχαρητήριά μου στην ομάδα του και ελπίζω του χρόνου (ανεξάρτητα από την κατηγορία που θα παίζει) να είναι το ίδιο καλοί. Μεγάλο ρόλο έπαιξε και ο προπονητής του Πέρα (κέρασε και τα σουβλάκια μετά το μεταξύ μας παιχνίδι), ο οποίος θεωρώ ότι ήταν ο καλύτερος για φέτος στον όμιλό μας.
Φίλε άμπαλε, του χρόνου ελπίζω να παίξουμε πάλι μαζί αλλά δεν το βλέπω. Τέλοσ πάντων, όλα είναι ρευστά ακόμα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!

ΥΓ: Όταν πάει κάποιος να καρφώσει και το παιχνίδι έχει κριθεί, καλό θα είναι να μην τον σπρώχνετε
στη μέση, μπορεί να χτυπήσει.
dm_7
QUOTE(ambulas @ May 30 2008, 01:24 ) *
φιλαρακι μου εσυ..μπορει να ειχαμε διαφορες κ ο κ καναβος να μας ειπε κολοτουμπες μετα τον μεταξυ μας αγωνα αλλα περασμενα ξεχασμενα.το αξιζανε..



Πως σας είπε?? Κολοτούμπες???!!! χαχαχαχαχαχα!!! ΘΕΟΣ!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Δεν πίστευα οτι δεν θα κέρδιζε η Πέρα το Κουκάκι!!! ΜΠΡΑΒΟ κι απο μένα λοιπόν 41.gif
taper
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 30 2008, 08:43 ) *
Συγχαρητήρια σε Νίκη και Πέρα για τις νίκες τους, καλή επιτυχία στην Α'.
Πράγματι αποδείχτηκε οτι ο όμιλος μας ήταν πολύ πιο ανταγωνιστικός και κατά τη γνώμη η πρώτη 8άδα του ομίλου μας θα μπορούσε να ανέβει απ΄τον άλλο όμιλο.


δηλαδή άμα ειχαν χάσει εχθές δεν θα ισχυε αυτό?
και εγω πιστεύω ότι ο ομιλός σας ήταν πιο δυνατός ,αλλά όχι και έτσι.
κερατέα εδώ και καιρό (μετά το πάσχα) έχασε σχεδόν όλα της τα παιχνίδια,ΕΦΟΑ( ρώτα τους παίχτες αν ενδιαφερόντουσαν για το ματς με αυτά που είχαν γίνει),όσο για το Κουκάκι έτσι όπως το πάλεψε εχθές έτσι ήταν πάντα( κατι σαν την Πέρα περίπου.τίποτα το συγκλονιστικό για όλους αλλά πραγματικά ομάδα)
ADMIRAL14
QUOTE(paralias @ May 30 2008, 10:49 ) *
Μεγάλο ρόλο έπαιξε και ο προπονητής του Πέρα (κέρασε και τα σουβλάκια μετά το μεταξύ μας παιχνίδι), ο οποίος θεωρώ ότι ήταν ο καλύτερος για φέτος στον όμιλό μας.
Φίλε άμπαλε, του χρόνου ελπίζω να παίξουμε πάλι μαζί αλλά δεν το βλέπω. Τέλοσ πάντων, όλα είναι ρευστά ακόμα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!

ΥΓ: Όταν πάει κάποιος να καρφώσει και το παιχνίδι έχει κριθεί, καλό θα είναι να μην τον σπρώχνετε
στη μέση, μπορεί να χτυπήσει.

Respect στο Σγούρο και για τη φετινή χρονιά, κύριος και στη μάσα.
Του χρόνου σε βλέπω κάτι μεταξύ Will Smith και Axel Foly... icon_drunk.gif
Πάντως απ' έξω φάνηκε οτι σου γλύστρισε η μπάλα.
Όσο για μένα, δε βλέπω να 'χω κανέναν απ' τους 2 σας συμπαίκτη του χρόνου, θα ρίξω μπόμπα τη Τρίτη! wink.gif
ADMIRAL14
QUOTE(taper @ May 30 2008, 13:30 ) *
δηλαδή άμα ειχαν χάσει εχθές δεν θα ισχυε αυτό?
και εγω πιστεύω ότι ο ομιλός σας ήταν πιο δυνατός ,αλλά όχι και έτσι.
κερατέα εδώ και καιρό (μετά το πάσχα) έχασε σχεδόν όλα της τα παιχνίδια,ΕΦΟΑ( ρώτα τους παίχτες αν ενδιαφερόντουσαν για το ματς με αυτά που είχαν γίνει),όσο για το Κουκάκι έτσι όπως το πάλεψε εχθές έτσι ήταν πάντα( κατι σαν την Πέρα περίπου.τίποτα το συγκλονιστικό για όλους αλλά πραγματικά ομάδα)

Φίλε και η Νίκη είχε ανέβει πριν τα Χριστούγεννα οπότε αυτό που λες απορρίπτεται.
Εκτός των 3 πρώτων που μόνο σύμπτωση δεν είναι οτι κέρδισαν όλες, ομάδες όπως ο Ωρωπος, το Ηράκλειο, οι Κούκου, η Αναγέννηση, η Ολυμπιάδα χτύπαγαν με αξιώσεις 2η θέση στον όμιλο σας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.