Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 8 2008, 16:55 ) *
Τι είσαι εσυ ???? Είσαι πανάσχετος μάλλον με το αντικείμενο... |Μπορούμε να ξεκινήσουμε λοιπόν από τα βασικά, λέγοντας σου πως αυτό το πορτοκαλί με τα σπυριά είναι μπάλα μπάσκετ... Μάθε το καλά λοιπόν αυτό το πρώτο μαθηματάκι και τα ξαναλέμε...
Όσο για την ομάδα, πελάτης ήσουν και του Περισσού και της Νέας Ιωνίας ΠΑΝΑΣΧΕΤΕ !!!


Αφού εμείς είμαστε πανάσχετοι και εσύ ο σχετικός,πες μας τι ομάδα υποστηρίζεις για να συγκριθούμε. Γιατι όσο περναέι η ώρα φαίνεσαι για καλός πελάτης.Πολύ καλός μάλιστα. Και όσο για την ποροκαλί μπάλα,σου εξήγησα ότι ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ, (αν ξέρεις καλά τα ελληνικά σημαίνει άλλα άτομα και όχι εγω) ξέρουν πολλά για το μπάσκετ. Μάθε να διαβάζεις πρώτα,άσε τις ειρωνείς που θιμίζουν παιδάκι 3ης Γυμνασίου και πες μας την ομαδούλα σου..Οk D(i)uck????
zigolo7
ρε κόψτε λίγο.... το δικό μου παγωτό είναι μεγαλύτερο!!!!! bball.gif
assistant
QUOTE(zigolo7 @ Mar 8 2008, 18:28 ) *
ρε κόψτε λίγο.... το δικό μου παγωτό είναι μεγαλύτερο!!!!! bball.gif

Aπολυτα σωστος ο φιλος.Εγω προσωπικα ζηταω συγνωμη απ το forum για τη μικρη συμμετοχη μου σ αυτου του επιπεδου την αντιπαραθεση.
His Airness
QUOTE(Duke78 @ Mar 8 2008, 14:35 ) *
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!

Μιλάς για τις Κουκουβάουνες τόσες φορές λες και είναι η ΡΕΑΛ ή η ΤΣΣΚΑ. Σιγά την ομάδα και σιγά την ιστορία. Του κλώτσου και του μπάτσου είσαστε μια ζωή. Πελάτες των γειτονικών ομάδων και περιοχών.

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!

Και όσο για το παιχνίδι με τον Ωροπό, δε σας χάλασε που σας κέδισε μια ομάδα που έχει τόσα προβλήματα στο σχηματισμό ρόστερ, αλλά όσοι παίζουν δίνουν και την ψυχή τους .....

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ......



καταρχας ρε φιλε σε ποια ομαδα παιζεις?
και απο οτι φαινεσαι πρεπει να εχεις ζοριστει πολυ με τις κουκουβαουνες για να μιλας ετσι.
και αφου οι κουκουβαουνες ειναι πελατες του περισσου και της ιωνιας οπως λες θυμησε μου που παιζουν αυτες οι ομαδες!!!
οσο για το τι χρωμα εχει η μπαλα μαθε πρωτα εσυ να την κρατας και μετα κανε υποδειξεις στους αλλους.

υ.γ οσο για το πως θα μιλαμε για την ομαδας και για το τι θα νιωθουμε για αυτη δεν θα μας το υποδειξεις εσυ τυχαιε.
His Airness
QUOTE(kryono @ Mar 8 2008, 11:11 ) *
Θα αρχίσω λέγοντας ότι αυτο που είπες για την ποιότητα με βάζει σε σκέψεις για το αν γνωρίζεις πραγματικά το αντικείμενο , έχεις ασχοληθεί ποτέ ή απλώς σ'αρέσει να πηγαίνεις να βλέπεις κάθε βδομαδα την ομαδα σου...
Έκτός από τον Στάμο που είναι ένα από τα καλύτερα point guards της κατηγορίας κ τον Παπαδόπουλο τα άλλα παιδιά δεν μπορούν ή τουλάχιστον όχι ακόμα ... είναι ρολίστες...
Επίσης για το τρέξιμο...
Το μόνο που μπορούν να κάνουν όταν δεν είναι ο Στάμος μέσα να τους οργανώσει λίγο είναι να τρέχουν...
μονο όμως ..Θυμήσου πόσες φορές έχασαν layups μόνοι τους ή με έλαχιστη πίεση ή η μπάλα πήγε μόνο ταμπλό...
Ακόμα υπάρχει ένα πράγμα που ονομάζεται τακτική...κ ίσως να περπατάγαμε επειδή έτσι μας είχε πει ο προπονητής μας....
Όσο για τη διαιτησία που είπες :
α) οι κουκουβάουνες έπρεπε να τελειώσουν τον αγώνα με 4...
έχουν 2-3 παιδάκια τα οποία το μόνο που μπορούν να κάνουν (χωρις αυτό να είναι κακο γιατι είναι μέσα στο παιχνίδι) προς το παρόν είναι να κλωτσάνε κ να βαράνε στην άμυνα να τραβάνε μπλούζες κ να βρίζουν...
Ξαναλέω ότι αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό είναι μέσα στο παιχνίδι...
Βγήκε με 5 φάουλ το 15 μόνο απο την ομάδα σας(λαδικος νομιζω) ο οποίος έπρεπε να έχει βγει από το πρώτο ημίχρονο . Χαρακτηριστηκό είναι ότι τσακώθηκε κ με τον 2ο μας ασσο ο οποίος είναι 15 χρονων!!!!!
δε σου λεώ τι γινόταν μαζί μου γιατι αν ήσουν εκεί μάλλον είναι περιττο....
Το 5 που έπιανε τον Βήχο έπρεπε να έχει βγει κ αυτό από το πρώτο ημίχρονο γιατι απλά δεν μπορεί να μαρκάρει τον Βήχο χωρίς να του κάνει 3 φάουλ σε κάθε φάση γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά ύψους, εμπειρίας κ ποιότητας μεταξύ τους (δεν ξέρω αν όταν μεγαλώσει θα γίνει αντίστοιχος παίκτης)
β) Για να ξέρεις όταν ένα παιχνίδι είναι φτιαχτό δεν το αφήνουν οι διαιτητές να πάει στον πόντο μέχρι το τελευταίο λεπτό...
1,10 πριν το τέλος ο Ωρωπός 1 πόντο μπροστά σουτάρει βολές ο Βήχος βάζει κ τις δύο κ του ακυρώνει τη δεύτερη γιατί πάταγε γραμμή ο Κεράτσας νομίζω που πήδαγε για ριμπάουντ...
Όταν οι διαιτητές είναι πιασμένοι δε σφυράνε τέτοιες αηδίες...
γ)αν ήθελε η διαιτησία έδεινε δύο φάουλ στην άμυνα στον Στάμο κ 2 επιθετικά που θα μπορούσε να δώσει όταν πόσταρε τον μικρό μας (όπως έδωσε 2 στον Βήχο.....) κ να πήγαινε η διαφορά στουν 10 κ τέλος γιατι έπαιζε μόνος του...
Σόρρυ αν κούρασα κ εγώ τους υπόλοιπους αλλα δεν μπορώ να ακούω τέτοια!!!
Μια διαιτησία που δείνει 2-3 σφυρίγματα έδρας δεν είναι πιασμένη.... γιατί απλά οι άνθρωποι του Ωρωπού δεν μπορούν κ δε ξέρουν να πιάσουν τους διαιτητές....



φιλε η ποιοτητα για την οποια λες περιλαμβανει και την ποιοτητα των 2 γκριζοφορων? γιατι οση ποιοτητα και αν εχετε οι 5 σας οι 2 επιπλεον σας αν και δεν προπονουνται μαζι σας εχουν καλυτερη(και ηχιτικη)ποιοτητα.

σε μια ομαδα φιλε μου για να ξερεις(η να μαθεις)μιας και ασχολεισαι δεν απαρτιζεται απο 12 παιχταραδες αλλα απο 2-3 πολυ καλους παιχτες και μερικους ρολιστες που ο καθενας κανει μια δουλεια μεσα στο γηπεδο και καθε φορα και αλλοςθα βοηθησει και τους 2-3 περισσοτερο.

επισης να σου θυμισω οτι αυτη η ομαδα για την οποια λες οτι δεν εχει ποιοτητα και απλα ειναι καποια παιδια που τρεχουν σε κερδισαν(δεν θα ηταν κομψω να το πω αλλιως)με 24 ποντους στον 1γυρο οταν ακομα δεν ειχατε διαλυθει.σε αυτο το παιχνιδι να σου θυμισω οτι η ποιοτικη σου ομαδα μονο που δεν πλακωθηκε μεταξυ της μες το παιχνιδι,ο καθενας εβριζε τον αλλο και εκανε οτι ηθελε,χαρακτηριστικο παραδειγμα το#5 που ειχε γονατισει κατω μες το γηπεδο και εβλεπε.

οσο για την τακτικη που λες, ειτε σας το χε πει ο προπονητης σας ειτε οχι και να θελατε δεν μπορουσατε να τρεξετε.

οσο για την διαιτησια
τα φαουλ μιλανε απο μονα τους 19-29 που αν καποια απο αυτα τα μεταφρασεις σε βολες καταλαβαινεις.με την παραμικρη επαφη απο την πλευρα των κουκουβαουνων ειχαμε σφιριγμα.οσο για το #15που λες δεν τσακωθηκε με κανεναν επαιζε την αμυνα του αν τωρα εσυ την πιεστικη αμυνα την μεταφραζεις ετσι δικο σου προβλημα.αν καποιος επρεπε να βγει ειναι το #5 του ωρωπου που οσο καλος παιχτης και αν ειναι ειναι μεγας γκιοζης οταν βλεπει οτι με εναν παιχτη πανω του ασφικτια γιατι εκτος απο το σουτ(που το χει)δεν μπορει να κανει κατι αλλοαρχιζει να βριζει να τραβαει να ριχωει αγκωνιες να βαραει με την μπαλα και να κανει μαλακιουλες στην σεντρα για να νομιζει οτι τρομαζει τον αντιπαλο.
οσο για τον βηχο(καλος παιχτης) αλλα οσες φορες εποιανε την μπαλα και ξεκιναγε προσπαθεια εκανε βηματα και οταν γυριζε απο το post παντα κλειδωνε τον αντιπαλο με το χερι του,για να μαθεις το μπασκετ δεν παιζετε μονο με το υψος την εμπειρια και την ποιοτητα ειδικα σε αυτες τις κατηγοριες αλλα και το μυαλο τη θεληση και το παθος.
οσο για το πως ειναι στημενο ενα παιχνιδι ισως εχεις δικιο και εμεις να μην ξερουμε,εσεις ομως που ειστε μετρ σε αυτα πειτε μας για να μαθουμε.οσο για τις βολες ο βηχος παντα στην δευτερη βολη παταγε την γραμμη και παρολα αυτα του ακυρωσαν μονο μια.

παντως εμεις δεν αναφεραμε οτι το ματς ηταν στημενο εσεις το πηγατε εκει οποτε κατι παραπανω θα ξερετε.
συγνωμη για τον πλατιασμο.
kryono
QUOTE(His Airness @ Mar 8 2008, 21:37 ) *
φιλε η ποιοτητα για την οποια λες περιλαμβανει και την ποιοτητα των 2 γκριζοφορων? γιατι οση ποιοτητα και αν εχετε οι 5 σας οι 2 επιπλεον σας αν και δεν προπονουνται μαζι σας εχουν καλυτερη(και ηχιτικη)ποιοτητα.

σε μια ομαδα φιλε μου για να ξερεις(η να μαθεις)μιας και ασχολεισαι δεν απαρτιζεται απο 12 παιχταραδες αλλα απο 2-3 πολυ καλους παιχτες και μερικους ρολιστες που ο καθενας κανει μια δουλεια μεσα στο γηπεδο και καθε φορα και αλλοςθα βοηθησει και τους 2-3 περισσοτερο.

επισης να σου θυμισω οτι αυτη η ομαδα για την οποια λες οτι δεν εχει ποιοτητα και απλα ειναι καποια παιδια που τρεχουν σε κερδισαν(δεν θα ηταν κομψω να το πω αλλιως)με 24 ποντους στον 1γυρο οταν ακομα δεν ειχατε διαλυθει.σε αυτο το παιχνιδι να σου θυμισω οτι η ποιοτικη σου ομαδα μονο που δεν πλακωθηκε μεταξυ της μες το παιχνιδι,ο καθενας εβριζε τον αλλο και εκανε οτι ηθελε,χαρακτηριστικο παραδειγμα το#5 που ειχε γονατισει κατω μες το γηπεδο και εβλεπε.

οσο για την τακτικη που λες, ειτε σας το χε πει ο προπονητης σας ειτε οχι και να θελατε δεν μπορουσατε να τρεξετε.

οσο για την διαιτησια
τα φαουλ μιλανε απο μονα τους 19-29 που αν καποια απο αυτα τα μεταφρασεις σε βολες καταλαβαινεις.με την παραμικρη επαφη απο την πλευρα των κουκουβαουνων ειχαμε σφιριγμα.οσο για το #15που λες δεν τσακωθηκε με κανεναν επαιζε την αμυνα του αν τωρα εσυ την πιεστικη αμυνα την μεταφραζεις ετσι δικο σου προβλημα.αν καποιος επρεπε να βγει ειναι το #5 του ωρωπου που οσο καλος παιχτης και αν ειναι ειναι μεγας γκιοζης οταν βλεπει οτι με εναν παιχτη πανω του ασφικτια γιατι εκτος απο το σουτ(που το χει)δεν μπορει να κανει κατι αλλοαρχιζει να βριζει να τραβαει να ριχωει αγκωνιες να βαραει με την μπαλα και να κανει μαλακιουλες στην σεντρα για να νομιζει οτι τρομαζει τον αντιπαλο.
οσο για τον βηχο(καλος παιχτης) αλλα οσες φορες εποιανε την μπαλα και ξεκιναγε προσπαθεια εκανε βηματα και οταν γυριζε απο το post παντα κλειδωνε τον αντιπαλο με το χερι του,για να μαθεις το μπασκετ δεν παιζετε μονο με το υψος την εμπειρια και την ποιοτητα ειδικα σε αυτες τις κατηγοριες αλλα και το μυαλο τη θεληση και το παθος.
οσο για το πως ειναι στημενο ενα παιχνιδι ισως εχεις δικιο και εμεις να μην ξερουμε,εσεις ομως που ειστε μετρ σε αυτα πειτε μας για να μαθουμε.οσο για τις βολες ο βηχος παντα στην δευτερη βολη παταγε την γραμμη και παρολα αυτα του ακυρωσαν μονο μια.

παντως εμεις δεν αναφεραμε οτι το ματς ηταν στημενο εσεις το πηγατε εκει οποτε κατι παραπανω θα ξερετε.
συγνωμη για τον πλατιασμο.

ΚΡΥΩΝΩ!!! Φιλε μου είσαι πραγματικα
ΑΣΧΕΤΟΣ .....
bxristos
QUOTE(kryono @ Mar 9 2008, 19:40 ) *
ΚΡΥΩΝΩ!!! Φιλε μου είσαι πραγματικα
ΑΣΧΕΤΟΣ .....


Όταν θα λες σε κάποιον ότι είναι άσχετος να έχεις και κάποια επιχειρήματα. Πολλοί είστε οι μάγκες και οι σχετικοί πίσω από ενα pc. Kαι θα στο ξαναπώ:λύσε πρώτα τα προβλήματα σου,μάζεψε λίγο κόσμο στο γήπεδο που είστε πιο πολλοί οι πάικτες από την εξέδρα και μετά πέτα τις ειρωνείες σου "kryono". Άντε γειά σου...
His Airness
QUOTE(kryono @ Mar 9 2008, 19:40 ) *
ΚΡΥΩΝΩ!!! Φιλε μου είσαι πραγματικα
ΑΣΧΕΤΟΣ .....



ωραια επειχηρηματα
magic10
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum παρακολουθώ πολύ καιρό τι γίνετα εδώ μέσα αλλά 1η φορά αποφάσισα να γράψω γιατί θα ήθελα πολύ να συζητήσω με κάποιους από εσας κάποια θέματα στα οποία διαφωνώ και να μάθω και περισσότερες πληροφορίες για κάποιες ταυτότητες.
magic10
QUOTE(bxristos @ Mar 6 2008, 01:36 ) *
με τις κουκουβάουνες λέω.μέσα στον αγώνα κάτι του είπε του παπαδόπουλου για μάνα.να μου έλεγες για τον κόκκαλη να σε πίστευα.αλλά δεν έχει δικαίωμα το 10 να βρίζει και να απειλεί 20 άτομα έξω από τα αποδυτηρία.μια χαρά συμπεριφερθήκαμε,μην τα ακούσουμε και απο πάνω.


Επειδή είμαι νέος όπως είπα θα θελα να σε ρωτήσω αν ήσουν στο γήπεδο γιατί από οτι ξέρω ο Παπαδόπουλος από το 5ο λέπτό έβριζε χωρίς να τον ακούει κανένας. Και μόλις τελείωσε το παιχνίδι και ενώ η κουκου κερδίσανε κιόλας ο αδερφός του παπαδόπουλου μπήκε μες στο γήπεδο και κινήθηκε προς το 10 βρίζοντας τον και μόνο όταν τον έσπρωξε και μόνο τότε το νούμερο 10 αντέδρασε λεκτικά γιατί κάποιοι μπήκαν στη μέση απευθυνόμενος σ αυτόν γιατί οι υπόλοιποι δεν φταίγανε.΄Μήπως κάποιοι στα μεταφέρανε λίγο λάθος αν όμως ήσουν εκεί απλά δεν είσαι αντικειμενικός.
bxristos
QUOTE(magic10 @ Mar 10 2008, 21:30 ) *
Επειδή είμαι νέος όπως είπα θα θελα να σε ρωτήσω αν ήσουν στο γήπεδο γιατί από οτι ξέρω ο Παπαδόπουλος από το 5ο λέπτό έβριζε χωρίς να τον ακούει κανένας. Και μόλις τελείωσε το παιχνίδι και ενώ η κουκου κερδίσανε κιόλας ο αδερφός του παπαδόπουλου μπήκε μες στο γήπεδο και κινήθηκε προς το 10 βρίζοντας τον και μόνο όταν τον έσπρωξε και μόνο τότε το νούμερο 10 αντέδρασε λεκτικά γιατί κάποιοι μπήκαν στη μέση απευθυνόμενος σ αυτόν γιατί οι υπόλοιποι δεν φταίγανε.΄Μήπως κάποιοι στα μεταφέρανε λίγο λάθος αν όμως ήσουν εκεί απλά δεν είσαι αντικειμενικός.


Ήμουν ακριβώς μπροστά,έξω από τα αποδυτήρια.όταν ο αδεφός του Παπαδόπουλου ρώτησε το 10 γιατί βρίζει αυτός απείλησε ότι θα τον γ...Μήπως εσύ δεν ήσουν εκεί και στα μεταφέρανε λάθος??Και τέλος πάντων επειδή το κουράσαμε το θέμα και επειδή από οτι έμαθα το 10 τραυματίστηκε σοβαρά(χιαστούς μου φαίνεται) το θέμα θεωρείται λήξαν.
magic10
QUOTE(bxristos @ Mar 10 2008, 21:33 ) *
Ήμουν ακριβώς μπροστά,έξω από τα αποδυτήρια.όταν ο αδεφός του Παπαδόπουλου ρώτησε το 10 γιατί βρίζει αυτός απείλησε ότι θα τον γ...Μήπως εσύ δεν ήσουν εκεί και στα μεταφέρανε λάθος??Και τέλος πάντων επειδή το κουράσαμε το θέμα και επειδή από οτι έμαθα το 10 τραυματίστηκε σοβαρά(χιαστούς μου φαίνεται) το θέμα θεωρείται λήξαν.


Ναι ότι έμαθες ισχύει χιαστούς και όλη η χρονιά χαμένη. Απλά μην αναφέρονται πράγματα που δεν ισχύουν για παίχτες που δεν έχουν δώσει δικαίωμα. Δεν νομίζω το 10 της Ολυμπιάδας να έχει ξαναπροκαλέσει φασαρία. Τυχαίο που έγινε στις κουκου η μανούρα????? Τεσπά ας το θεωρήσουμε λήξαν όπως είπες. Οσο για το προπονητή της Ολυμπιάδας δεν θα πρέπει να παίρνει η μπάλα και τους παίχτες και αφού αυτοί δεν συμφωνουν κιόλας.
bxristos
QUOTE(magic10 @ Mar 10 2008, 21:43 ) *
Ναι ότι έμαθες ισχύει χιαστούς και όλη η χρονιά χαμένη. Απλά μην αναφέρονται πράγματα που δεν ισχύουν για παίχτες που δεν έχουν δώσει δικαίωμα. Δεν νομίζω το 10 της Ολυμπιάδας να έχει ξαναπροκαλέσει φασαρία. Τυχαίο που έγινε στις κουκου η μανούρα????? Τεσπά ας το θεωρήσουμε λήξαν όπως είπες. Οσο για το προπονητή της Ολυμπιάδας δεν θα πρέπει να παίρνει η μπάλα και τους παίχτες και αφού αυτοί δεν συμφωνουν κιόλας.


Αν έχεις δει καλά τα post μου είπα για προκλητική ομάδα. Και πρόπερσυ στην έδρα μας αλλά και πέρυσι στην Πετρούπολη πάλι έγινε το ίδιο με πρωταγωνιστή τον ίδιο φίλαθλο (έναν χοντρό ασπρομάλλη με μούσια που ούτε τον ξέρω ούτε θέλω να τον μάθω). Ούτε αυτό είναι τυχαίο...Τέσπα. Δεν είμαστε εδώ για να συζητάμε για 2 ομάδες. Θα μας κράξουν φίλε μου...(Γιατί έχω την εντύπωση ότι είσαι παίκτης από την Ολυμπιάδα???)
magic10
QUOTE(bxristos @ Mar 10 2008, 21:51 ) *
Αν έχεις δει καλά τα post μου είπα για προκλητική ομάδα. Και πρόπερσυ στην έδρα μας αλλά και πέρυσι στην Πετρούπολη πάλι έγινε το ίδιο με πρωταγωνιστή τον ίδιο φίλαθλο (έναν χοντρό ασπρομάλλη με μούσια που ούτε τον ξέρω ούτε θέλω να τον μάθω). Ούτε αυτό είναι τυχαίο...Τέσπα. Δεν είμαστε εδώ για να συζητάμε για 2 ομάδες. Θα μας κράξουν φίλε μου...(Γιατί έχω την εντύπωση ότι είσαι παίκτης από την Ολυμπιάδα???)


Τον κύριο που αναφέρεις ούτε εγώ τιν ξέρω ούτε και θέλω και γω να τον μάθω. Οσο για περυσι και πρόπερσι δεν ξέρω τι γινότανε γιατί απλά δεν άνηκα στην ομάδα. Και ναι καλά κατάλαβες φίλε πάίζω στην Ολυμπιάδα και μπήκα να γράψω μόνο και μόνο για να σου πω οτι εγώ δεν έβρισα ούτε απείλησα κανέναν και άμα θέλεις με πιστεύεις δεν είναι το στυλάκι μου αυτό. Αλλά για να μην μας κράξουνε (έχεις δίκιο) το θέμα θεωρειται λήξαν. Απλά έπρεπε να πω και την δική μου πλευρά.
bxristos
QUOTE(magic10 @ Mar 10 2008, 22:02 ) *
Τον κύριο που αναφέρεις ούτε εγώ τιν ξέρω ούτε και θέλω και γω να τον μάθω. Οσο για περυσι και πρόπερσι δεν ξέρω τι γινότανε γιατί απλά δεν άνηκα στην ομάδα. Και ναι καλά κατάλαβες φίλε πάίζω στην Ολυμπιάδα και μπήκα να γράψω μόνο και μόνο για να σου πω οτι εγώ δεν έβρισα ούτε απείλησα κανέναν και άμα θέλεις με πιστεύεις δεν είναι το στυλάκι μου αυτό. Αλλά για να μην μας κράξουνε (έχεις δίκιο) το θέμα θεωρειται λήξαν. Απλά έπρεπε να πω και την δική μου πλευρά.


Το 10 είσαι ρε φιλαράκι???Τις είπες τις κουβεντούλες σου πάντως προς τον κόσμο...Τέλος πάντων... Αυτά γίνονται μέσα στους αγώνες...Πότε τραυματίστηκες ρε φίλε?Περαστικά σου.Γρήγορη ανάρρωση να έχεις σου εύχομαι
drairfood
QUOTE(magic10 @ Mar 10 2008, 21:43 ) *
Ναι ότι έμαθες ισχύει χιαστούς και όλη η χρονιά χαμένη. Απλά μην αναφέρονται πράγματα που δεν ισχύουν για παίχτες που δεν έχουν δώσει δικαίωμα. Δεν νομίζω το 10 της Ολυμπιάδας να έχει ξαναπροκαλέσει φασαρία. Τυχαίο που έγινε στις κουκου η μανούρα????? Τεσπά ας το θεωρήσουμε λήξαν όπως είπες. Οσο για το προπονητή της Ολυμπιάδας δεν θα πρέπει να παίρνει η μπάλα και τους παίχτες και αφού αυτοί δεν συμφωνουν κιόλας.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΤΕ.....ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ LIOSIOTI ΠΟΥ ΒΓΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ....ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΧΑΖΟΥΣ.....
magic10
QUOTE(drairfood @ Mar 10 2008, 23:33 ) *
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΤΕ.....ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ LIOSIOTI ΠΟΥ ΒΓΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ....ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΧΑΖΟΥΣ.....


Συμφωνώ μαζί σου ρε ψηλέ όσο για το liosioti εγώ θα έπρεπε να ξέρω ποιος είναι γιατί έχει μιλήσει για μένα χωρίς να πει τίποτα κακό βέβαια αλλά έχει αναφερθεί άρα είναι γνωστός...
drairfood
QUOTE(magic10 @ Mar 10 2008, 23:40 ) *
Συμφωνώ μαζί σου ρε ψηλέ όσο για το liosioti εγώ θα έπρεπε να ξέρω ποιος είναι γιατί έχει μιλήσει για μένα χωρίς να πει τίποτα κακό βέβαια αλλά έχει αναφερθεί άρα είναι γνωστός...

ΔΕΝ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΕΙ ΧΑΖΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
His Airness
να διορθωσω κατι στο μακροσκελες post μου τις προαλλες αναφερομουν στο #4 του ωρωπου και οχι στο #5 οπως εγραψα κατα λαθος.
bxristos
QUOTE(drairfood @ Mar 10 2008, 23:44 ) *
ΔΕΝ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΕΙ ΧΑΖΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif


Σωστά μιλάς φίλε μου. Όταν κάποιος λέει τόσα πρέπει να βγαίνει και να απαντάει με στοιχεία.Δίκιο έχεις
dm_7
biggrin.gif Καλά περάσατε βλέπω το τριημεράκι! Γεμίσαμε δυο σελιδούλες άνετα!

Duke78 πήγαινε να βρεις το ρακούν που σου είπα κι όταν το βρεις ίσως ψάξω κι εγώ να βρω αν αυτά που λες έχουν κάποια βάση!

kryono την έχεις ακούσει στερεοφωνικά φίλε μου! Στο μόνο που συμφωνώ μαζί σου είναι οτι το #5 των Κουκουβαούνων όταν μεγαλώσει ίσως αλλάξει το παιχνίδι του!
Είναι πολύ μικρός έχεις δίκιο! Για να καταλάβεις την περασμένη εβφομάδα έβγαλε δόντια! (ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;;)

Αυτά μόνο γιατί εχώ την αισθήση οτι την επόμενη φορά που θα γράψω τη λέξη Κουκου και Ωρωπός, θα βγάλει χέρι το pc και θα με σφαλιαρίσει! Το ζαλίσαμε το ζήτημα!
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 11 2008, 10:33 ) *
biggrin.gif Καλά περάσατε βλέπω το τριημεράκι! Γεμίσαμε δυο σελιδούλες άνετα!

Duke78 πήγαινε να βρεις το ρακούν που σου είπα κι όταν το βρεις ίσως ψάξω κι εγώ να βρω αν αυτά που λες έχουν κάποια βάση!

kryono την έχεις ακούσει στερεοφωνικά φίλε μου! Στο μόνο που συμφωνώ μαζί σου είναι οτι το #5 των Κουκουβαούνων όταν μεγαλώσει ίσως αλλάξει το παιχνίδι του!
Είναι πολύ μικρός έχεις δίκιο! Για να καταλάβεις την περασμένη εβφομάδα έβγαλε δόντια! (ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;;)

Αυτά μόνο γιατί εχώ την αισθήση οτι την επόμενη φορά που θα γράψω τη λέξη Κουκου και Ωρωπός, θα βγάλει χέρι το pc και θα με σφαλιαρίσει! Το ζαλίσαμε το ζήτημα!


Με έχει κουράσει τόσο πολύ το forum με το θέμα Ωρωπός- Κουκουβάουνα, που προτιμώ να δουλέψω...
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 11:31 ) *
Με έχει κουράσει τόσο πολύ το forum με το θέμα Ωρωπός- Κουκουβάουνα, που προτιμώ να δουλέψω...



Δίκιο έχεις! Αλλά δεν μου είπες που ήσουν τη Κυριακή το βράδυ?
Όλοι από το Πέρα Κλουμπ διασκέδαζαν στο Caliente κι εσύ ήσουν απών?
Ρώταγα κι εγώ να μάθω ποιος είναι ο MOUSKELAS... αλλά τζίφος!
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 11 2008, 11:43 ) *
Δίκιο έχεις! Αλλά δεν μου είπες που ήσουν τη Κυριακή το βράδυ?
Όλοι από το Πέρα Κλουμπ διασκέδαζαν στο Caliente κι εσύ ήσουν απών?
Ρώταγα κι εγώ να μάθω ποιος είναι ο MOUSKELAS... αλλά τζίφος!


Κανείς δεν έχει δει το Μουσκέλα, είναι κάτι σαν μύθος...απλά τον νοιώθεις...μαρτυρίες αναφέρουν οτι πρόκειται για μία πολύ υγρή αίσθηση, που προσβάλει περιοχές κάτωθεν της κοιλιακής χώρας, πάντα γυναικείες...
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 11:55 ) *
Κανείς δεν έχει δει το Μουσκέλα, είναι κάτι σαν μύθος...απλά τον νοιώθεις...μαρτυρίες αναφέρουν οτι πρόκειται για μία πολύ υγρή αίσθηση, που προσβάλει περιοχές κάτωθεν της κοιλιακής χώρας, πάντα γυναικείες...


Α καλά.... είμαστε εμείς αλλά είσαι κι εσύ.....!!!!!!!!!
kryono
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 11:31 ) *
Με έχει κουράσει τόσο πολύ το forum με το θέμα Ωρωπός- Κουκουβάουνα, που προτιμώ να δουλέψω...

Kai emena re file poly
to stisame k tous kerdisame giati den borousame allios
eimaste ligoi k os paiktes k os omada k os opadoi
ta leme tou xronou k perastika...
min to sinexisete to ta leme tou xronou to ennoo kyriolektika
dm_7
QUOTE(kryono @ Mar 11 2008, 12:06 ) *
Kai emena re file poly
to stisame k tous kerdisame giati den borousame allios
eimaste ligoi k os paiktes k os omada k os opadoi
ta leme tou xronou k perastika...
min to sinexisete to ta leme tou xronou to ennoo kyriolektika



ναι πες μας τι να κάνουμε κι όλας...
gmbasket
Μάγκες επειδή πραγματικά το παραζαλίσαμε το θέμα Ωρωπου - Κουκου , αυτό που θα πω είναι οτι το μόνο θετικό που κρατάω ,σαν άνθρωπος που μου αρέσει ο αθλητισμός, από το συγκεκριμένο παιχνίδι , είναι η επιστροφή του Βελισαράκου ( πολύ καλό παιδί και αθλητής, εύχομαι να συνεχίσει πάντα υγειής ).Οσοι ήταν εκεί είχαν τη δικίά τους οπτική γωνία, μερικά όμως τα είδαν όλοι (... κυρίως τον ξανθό άγγελο!! ). Η εμπειρία μου αυτά τα λίγα χρόνια που ασχολούμε με τις κατηγορίες της ΕΣΚΑ, μου έχει δείξει οτι ανεβαίνουν οι ομάδες που έχουν καλό μπάτζετ ( αρα και καλούς αθλητές και προπονητές ) , σταθερή διοίκηση και καλή σχέση με τους εκάστοτε ... ξανθούς αγγέλους ( για όταν χρειαστούν ).Εχω λοιπόν να κάνω την τελική φετινή μου εκτίμηση ( αν και λίγο νωρίς , μάλλον δύσκολα θα αλλάξει ο ρους..! )
1η Νίκη
2ος Αετός
3ος Ωρωπός

Υ.Γ. Φίλε kryono, πραγματικά στεναχωριέμαι όταν βλέπω δημόσια , αθλητές να κατακρίνουν ως άσχετους ,άλλους αθλητές. Κρίμα!! 41.gif
assistant
Καλημερα και καλη Σαρακοστη σε ολους με υγεια και χαρα.

Αφηνουμε πισω μας λοιπον το Ωρωπος-Κουκου(ο,τι εγινε εγινε........μην το καταντησουμε και Μεσανατολικο το ζητημα)και παμε σε φρεσκα κουλουρια.Γι αυτην τη βδομαδα εγω βλεπω 5 ασους και 3 διπλα.Αυτα ειναι Ατταλος,Ωρωπος,Προμηθεας.
lebronjames
Για παμε....


ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ 2
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1
gmbasket
Πιστεύω πως θα γίνουν 3 διπλά : Ωρωπός, Πέρα, Προμηθέας!! Ντέρμπι στο Χαλάνδρι ,αλλά ποντάρω στη γηπεδούχο !! 41.gif
kobra
Χαλάνδρι-Άτταλος Χ (παράταση)
Κουκου-Φίλιππος 2
Μάκρη-Ωρωπός 1
Εστία-Προμηθέας 2
Ίρις-Πέρα 2
Τυφώνας-Πόρτο Ράφτη 1
Αετός-Πετράλωνα 2
Νίκη-Ολυμπιάδα 1
Δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν,απλά πάω για πολλά λεφτά...
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 11 2008, 12:04 ) *
Α καλά.... είμαστε εμείς αλλά είσαι κι εσύ.....!!!!!!!!!


DM, φήμες λένε οτι είσαι πιο όμορφη και από Δόμνα Σαμίου, αληθεύουν?
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 16:48 ) *
DM, φήμες λένε οτι είσαι πιο όμορφη και από Δόμνα Σαμίου, αληθεύουν?

Ρε Μουσκελα η φημη οτι τοIQ σου βρεθηκε αρνητικο αληθευει;
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 11 2008, 17:33 ) *
Ρε Μουσκελα η φημη οτι τοIQ σου βρεθηκε αρνητικο αληθευει;

Καλώς τον Κούγια του forum...130 μετρημένο από MENSA επειδή ρωτάς...Τι σου λέω τώρα ε?

I challenge you in public to spell out what IQ and MENSA both stand for, I'm sure you don't have the slightest idea...

As you understand my friend, I'm way out of your league so in future never respond το or comment on my posts...

Φιλάκια

torture.gif torture.gif torture.gif
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 11 2008, 14:35 ) *
Καλημερα και καλη Σαρακοστη σε ολους με υγεια και χαρα.

Αφηνουμε πισω μας λοιπον το Ωρωπος-Κουκου(ο,τι εγινε εγινε........μην το καταντησουμε και Μεσανατολικο το ζητημα)και παμε σε φρεσκα κουλουρια.Γι αυτην τη βδομαδα εγω βλεπω 5 ασους και 3 διπλα.Αυτα ειναι Ατταλος,Ωρωπος,Προμηθεας.


Τι θα 'βλεπες παλιοκομπλεξικέ...πλάτη μια ζωή θα βλέπεις...
zigolo7
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ 1
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 16:48 ) *
DM, φήμες λένε οτι είσαι πιο όμορφη και από Δόμνα Σαμίου, αληθεύουν?


Πιο όμορφη δεν ξέρω αλλά πιο φωνάρα στανταρ.
Ρώτα τους θαυμαστές μου θα σου πουν!
Την επομένη φορά στο caliente ελπίζω να μου πεις ποιος είσαι και
να μη περιμένεις να μουσκέψει όλος ο γυναικείος πληθυσμός για να σε
καταλάβω!

Φιλάκια ομορφάντραwink.gif
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 17:57 ) *
Καλώς τον Κούγια του forum...130 μετρημένο από MENSA επειδή ρωτάς...Τι σου λέω τώρα ε?

I challenge you in public to spell out what IQ and MENSA both stand for, I'm sure you don't have the slightest idea...

As you understand my friend, I'm way out of your league so in future never respond το or comment on my posts...

Φιλάκια

torture.gif torture.gif torture.gif

Φιλακια και σε σενα ρε γλωσσομαθη μουσκελα. τα δα ολα με τις γνωσεις σου.εχεις παρει και lower;
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 11 2008, 18:16 ) *
Τι θα 'βλεπες παλιοκομπλεξικέ...πλάτη μια ζωή θα βλέπεις...


Πάντως για ν' αφήσουμε λίγο τα καλλιστεία και τις μετρήσεις IQ...
είναι πραγματικά φοβερό πως κάποιοι άνθρωποι μεμονωμένα μπορούν να χαλάνε
εντελώς τη φήμη μιας ομάδας!
Για παράδειγμα, εγώ βρέθηκα προχθές το βράδυ να διασκεδάζω με παιδιά από
το πέρα κλουμπ! Γνώρισα αρκετά άτομα, τα οποία ήταν εξαιρετικά παιδιά
με κάποιους μιλήσαμε λίγο και για μπάσκετ και πραγματικά μόνο καλά λόγια μπορώ να πω!
Η βλακεία είναι ότι δημόσια τους αντιπροσωπεύουν άτομα σαν τον MOUSKELA που είναι μες στην ειρωνεία
και το χιουμοράκι που σπάει κόκαλα!
Το ζήτημα είναι ότι τέτοια άτομα πάντα κρύβονται πίσω από την ανωνυμία τους, το παίζουν μαγκάκια πίσω από το μόνιτορ ενώ στη πραγματικότητα είναι... πληγωμένα κυκλάμινα!
Είναι κρίμα έτσι? Τουλάχιστον αν δεν σκέφτεστε τον εαυτός σας που γίνετε ρόμπα έτσι σκεφτείτε την ομάδα που λέτε ότι υποστηρίζεται και αγαπάτε!
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Mar 11 2008, 20:33 ) *
Πάντως για ν' αφήσουμε λίγο τα καλλιστεία και τις μετρήσεις IQ...
είναι πραγματικά φοβερό πως κάποιοι άνθρωποι μεμονωμένα μπορούν να χαλάνε
εντελώς τη φήμη μιας ομάδας!
Για παράδειγμα, εγώ βρέθηκα προχθές το βράδυ να διασκεδάζω με παιδιά από
το πέρα κλουμπ! Γνώρισα αρκετά άτομα, τα οποία ήταν εξαιρετικά παιδιά
με κάποιους μιλήσαμε λίγο και για μπάσκετ και πραγματικά μόνο καλά λόγια μπορώ να πω!
Η βλακεία είναι ότι δημόσια τους αντιπροσωπεύουν άτομα σαν τον MOUSKELA που είναι μες στην ειρωνεία
και το χιουμοράκι που σπάει κόκαλα!
Το ζήτημα είναι ότι τέτοια άτομα πάντα κρύβονται πίσω από την ανωνυμία τους, το παίζουν μαγκάκια πίσω από το μόνιτορ ενώ στη πραγματικότητα είναι... πληγωμένα κυκλάμινα!
Είναι κρίμα έτσι? Τουλάχιστον αν δεν σκέφτεστε τον εαυτός σας που γίνετε ρόμπα έτσι σκεφτείτε την ομάδα που λέτε ότι υποστηρίζεται και αγαπάτε!


Dm,μην προκαλείς γιατί θα τα ακούσεις και εσύ σαν εμένα..Άσε τον mouskela να λέει τα δικά του...Μας διασκεδάζει ο άνθρωπος...
Liosiotis1177
QUOTE(drairfood @ Mar 10 2008, 23:44 ) *
ΔΕΝ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΕΙ ΧΑΖΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif


ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΗΛΩΝΩ ΛΙΟΣΙΟΤΗΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΛΙΟΣΙΑ.ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΠΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ....Η' ΣΧΕΔΟΝ....ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ..ΑΡΑ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΑΖΟΥΣ-ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ-...ΜΗ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ.Κ ΑΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΥΣΤΑΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΛΑΘΟΣ Κ ΑΝΑΚΑΛΩ..ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΑΠΛΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΟΝΟΜΑ..ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΠΡΟΠΕΡΣΥ..ΑΡΑ ΜΗ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ...

ΜΑΤΖΙΚ10..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΧΟΝΤΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΜΟΥΣΑΤΟ...ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΤΕΡΓΑΡΕΩΝ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ!ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΥΡΤΣΣΣ.....Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..ΠΧ ΤΟΥ ΩΡΟΠΟΥ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΑΓΚΕΣ Κ ΜΗ ΣΤΡΑΒΩΝΕΤΕ..

ΓΙΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑ.......ΕΣ ΜΑΣ...ΞΕΛΩΛΑΤΕ...

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΝΤΡΙΓΚΑΔΟΡΟΣ!!Κ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΠΑΣΧΟΛΩ...ΦΙΛΙΑ
bxristos
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 11 2008, 22:54 ) *
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΗΛΩΝΩ ΛΙΟΣΙΟΤΗΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΛΙΟΣΙΑ.ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΠΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ....Η' ΣΧΕΔΟΝ....ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ..ΑΡΑ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΑΖΟΥΣ-ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ-...ΜΗ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ.Κ ΑΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΥΣΤΑΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΛΑΘΟΣ Κ ΑΝΑΚΑΛΩ..ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΑΠΛΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΟΝΟΜΑ..ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΠΡΟΠΕΡΣΥ..ΑΡΑ ΜΗ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ...

ΜΑΤΖΙΚ10..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΧΟΝΤΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΜΟΥΣΑΤΟ...ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΤΕΡΓΑΡΕΩΝ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ!ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΥΡΤΣΣΣ.....Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..ΠΧ ΤΟΥ ΩΡΟΠΟΥ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΑΓΚΕΣ Κ ΜΗ ΣΤΡΑΒΩΝΕΤΕ..

ΓΙΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑ.......ΕΣ ΜΑΣ...ΞΕΛΩΛΑΤΕ...

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΝΤΡΙΓΚΑΔΟΡΟΣ!!Κ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΠΑΣΧΟΛΩ...ΦΙΛΙΑ



Για αυτό που λες για τον χοντρό έχεις δίκιο.Είναι γνωστός φίλαθλος (ο Θεός να τον κάνει) στην Πετρούπολη. Και
πάντα κάνει μανούρα.Τέσπα,για το μπασκετάκι είμαστε εδώ και όχι για μ...ες.
magic10
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 11 2008, 22:54 ) *
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΗΛΩΝΩ ΛΙΟΣΙΟΤΗΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΛΙΟΣΙΑ.ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΠΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ....Η' ΣΧΕΔΟΝ....ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ..ΑΡΑ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΑΖΟΥΣ-ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ-...ΜΗ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ.Κ ΑΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΥΣΤΑΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΛΑΘΟΣ Κ ΑΝΑΚΑΛΩ..ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΑΠΛΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΟΝΟΜΑ..ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΠΡΟΠΕΡΣΥ..ΑΡΑ ΜΗ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ...

ΜΑΤΖΙΚ10..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΧΟΝΤΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΜΟΥΣΑΤΟ...ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΤΕΡΓΑΡΕΩΝ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ!ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΥΡΤΣΣΣ.....Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..ΠΧ ΤΟΥ ΩΡΟΠΟΥ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΑΓΚΕΣ Κ ΜΗ ΣΤΡΑΒΩΝΕΤΕ..

ΓΙΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑ.......ΕΣ ΜΑΣ...ΞΕΛΩΛΑΤΕ...

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΝΤΡΙΓΚΑΔΟΡΟΣ!!Κ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΠΑΣΧΟΛΩ...ΦΙΛΙΑ


Για να δεις ότι είμαι εντάξει όταν αναφέρθηκε αυτός ο κύριος ρώτησα και έμαθα ποιος είναι από τον dr. air food οπότε δεν κρύβομαι. . . Μέχρι και τον κύριο που λέτε έμαθα μόνο εσένα δεν έχουμε γνωρίσει ακόμη. Αν όπως λες δεν μένεις λιοσια γιατί αυτό το ψευδώνυμο??? Πρέπει να είσαι γνωστός όμως γιατί απ την αρχή ήξερες και τον τραυματισμό μου και άλλα πολλά. Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά και ελπίζω και γω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα γίνεται.
ADMIRAL14
QUOTE(kobra @ Mar 11 2008, 13:12 ) *
Χαλάνδρι-Άτταλος Χ (παράταση)
Κουκου-Φίλιππος 2
Μάκρη-Ωρωπός 1
Εστία-Προμηθέας 2
Ίρις-Πέρα 2
Τυφώνας-Πόρτο Ράφτη 1
Αετός-Πετράλωνα 2
Νίκη-Ολυμπιάδα 1
Δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν,απλά πάω για πολλά λεφτά...

Μην ξαναδώσεις προγνωστικά αν δεν έχεις ξεμεθύσει πρώτα... icon_drunk.gif
Κατ' αποκλειστικότητα σας δίνω την νικήτρια στήλη:
Χαλάνδρι-Άτταλος 2
Κουκου-Φίλιππος 1
Μάκρη-Ωρωπός 1
Εστία-Προμηθέας 1
Ίρις-Πέρα 1
Τυφώνας-Πόρτο Ράφτη 1
Αετός-Πετράλωνα 1
Νίκη-Ολυμπιάδα 1
Όσο για την κόντρα Κούκου-Ωρωπού, το ματς παίζεται μες τις 4 γραμμές και μέσα σ' αυτές είναι και οι διαιτητές που άλλες φορές μας αδικούν κι άλλες μας ευνοούν άθελα ή εσκεμμένα, πρέπει να μάθουμε να παίζουμε και μ΄αυτούς. Πάντως η εμπειρία μου έχει διδάξει οτι όταν υπάρχει στημένο παιχνίδι συνήθως δεν το καταλαβαίνει κανείς γιατί είναι πολύ προσεκτικό... wink.gif
Liosiotis1177
QUOTE(magic10 @ Mar 12 2008, 14:21 ) *
Για να δεις ότι είμαι εντάξει όταν αναφέρθηκε αυτός ο κύριος ρώτησα και έμαθα ποιος είναι από τον dr. air food οπότε δεν κρύβομαι. . . Μέχρι και τον κύριο που λέτε έμαθα μόνο εσένα δεν έχουμε γνωρίσει ακόμη. Αν όπως λες δεν μένεις λιοσια γιατί αυτό το ψευδώνυμο??? Πρέπει να είσαι γνωστός όμως γιατί απ την αρχή ήξερες και τον τραυματισμό μου και άλλα πολλά. Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά και ελπίζω και γω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα γίνεται.

ΣΟΥ ΠΑ ΦΙΛΟΣ..ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ Ν.ΛΙΟΣΙΑ...ΑΠΛΑ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ..ΟΠΩΣ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ Κ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ...ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ..
ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΣ..
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ..

ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ..

Υ.Γ. ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕΤΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ..ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΟΜΩΣ..ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,...ΚΑΤΑΛΑΒΕ...

CU!!!
arxiepiskopos
Κρατήστε λιγο στο μυαλουδάκι σας οτι η ΝΙΚΗ παίζει αύριο χωρίς ΑΣΗΜΕΝΙΟ και ΤΑΣΙΟ!!!!!
drairfood
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 12 2008, 14:53 ) *
ΣΟΥ ΠΑ ΦΙΛΟΣ..ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ Ν.ΛΙΟΣΙΑ...ΑΠΛΑ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ..ΟΠΩΣ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ Κ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ...ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ..
ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΣ..
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ..

ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ..

Υ.Γ. ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕΤΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ..ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΟΜΩΣ..ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,...ΚΑΤΑΛΑΒΕ...

CU!!!

ΦΙΛΕ LIOSIOTI ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΙΑ ΤΟΤΕ ΦΟΒΑΣΑΙ???????
leonkalf
Παίδες,

μετά από 5 μέρες απουσίας βλέποντας σήμερα όλα τα posts από την Πέμπτη βράδυ και μετά... μπορείτε να φανταστείτε τι εικόνα έχετε δώσει στο topic.. και στα δικά μου μάτια και σε όλων πιστεύω των αναγνωστών!!!!

Κάποιοι είστε πολύ προκλητικοί (ξέρουν ποιοι είναι αυτοί, δεν θέλω να αρχίσω να αναφέρω ονόματα) και στο επόμενο post ανάλογου ύφους θα υπάρχουν οι κυρώσεις που προβλέπονται από τον κανονισμό.
Θα μπορούσα να σβήσω όλα τα εμπρηστικά posts..

Επιτέλους, κάποιοι δείτε το forum όπως θα πρέπει...!!! Δεν είναι πεδίο χλευασμού και ψευτοαντιπαραθέσεων!!! Μιλήστε για μπάσκετ!! bball.gif Αυτό είναι το αντικείμενο!!!! Κι όχι το πόσο άσχετος είναι ο καθένας και πως θα βγει ο καθένας παραπάνω μάγκας από τον άλλον!
Και η διαιτησία είναι μέσα στο παιχνίδι, δε λέω να πει ο καθένας τη γνώμη του και να αναφέρει τυχόν αδικία αλλά μην ξεφτιλίζεται το θέμα με τα post που διαβάσαμε!

Και να σταματήσουν οι χαρακτηρισμοί.

Ελπίζω να είναι κατανοητά και να μην επανέλθει κανείς από τους moderator. Αλλιώς κάποιοι δεν θα έχετε τη δυυνατότητα να ποστάρετε για αρκετό καιρό. Και δε νομίζω να το θέλετε. Έχουμε δημιουργήσει μια ωραία παρέα εδώ και δε νομίζω να θέλετε να χαλάσει.

Καλή συνέχεια σε όλους...
pcl
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ 1
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.