Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
doganos
QUOTE(dreamtheater @ May 16 2008, 02:42 ) *
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 78-81 παρ. (70-70), (37-33). Τεράστια νίκη για την ομάδα μας, που απέδειξε για μία ακόμα φορά ότι είναι πολύ σκληρή για να πεθάνει, όσες δυσκολίες κι αν βρίσκει απέναντί της. Τα φοβερά ψυχικά αποθέματα, η ψυχραιμία και η ποιότητα κάποιων παικτών έκριναν το ματς στην παράταση, κόντρα σε μια καλή και ιδιαίτερα παθιασμένη ομάδα, οι παίκτες της οποίας πανηγύρισαν την ισοφάριση με τρίποντο στο τέλος όπως προχθές ο ... Σκούφαλης! Συγχαρητήρια στα παιδιά της Ολυμπιάδας που τα έδωσαν όλα. Μαγκιά τους που έπαιξαν το ματς στα ίσια, έτσι πρέπει να κάνουν όλες οι ομάδες.
Έτσι έκαναν και την περασμένη εβδομάδα τα Πετράλωνα, παρά το τελικό σκορ και τις ειρωνείες κάποιων. Μάλλον δεν έχουν ακούσει την παροιμία "στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί".... Ειλικρινά θα περίμενα κάποιο παιδί της Αναγέννησης να βγει και να τοποθετηθεί, γιατί εγώ στη θέση τους τουλάχιστον θα θιγόμουν.
Όσο για τον φίλο stormrider θα ήθελα να εξηγήσει ποιων ακριβώς τα στόματα έκλεισαν σχετικά με εξωπραγματικές διαφορές, γιατί εμείς στην Πέρα Κλουμπ ποτέ δεν μιλήσαμε ούτε ασχοληθήκαμε με κάτι παρόμοιο.


ΛΟΙΠΟΝ dreamtheater ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟ 8 ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ 14 ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο coach ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΙΚΟΣ..(επεσε και κατω ολα τα λεφτα ηταν).ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ!!!!
stormrider13
QUOTE(dreamtheater @ May 16 2008, 02:42 ) *
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 78-81 παρ. (70-70), (37-33).... Όσο για τον φίλο stormrider θα ήθελα να εξηγήσει ποιων ακριβώς τα στόματα έκλεισαν σχετικά με εξωπραγματικές διαφορές, γιατί εμείς στην Πέρα Κλουμπ ποτέ δεν μιλήσαμε ούτε ασχοληθήκαμε με κάτι παρόμοιο.

Εγώ δεν μίλησα για τα παιδιά από την Πέρα, αλλά για κάποιους που την έχουν δει ειδικοί και δίνουν προγνωστικά χωρίς να το ψάχνουν καλύτερα wink.gif
stormrider13
Dogane είσαι μεγάλο πολυβόλο shot.gif shot.gif shot.gif 77.gif 77.gif 77.gif
amboulas
τριτη σερι καλη εμφανιση για ατταλο με αντιπαλο τον ορωπο.οπως φαινεται τελειωνουμε το πρωταθλημα ευχαριστα κ χωρις το ανχος του υποβιβασμου πια περιμενουμε τον αγωνα κυπελου απεναντι σε μια πολυ καλυτερη ομαδα απο εμας..θα κυνηγησουμε το θαυμα.. μακαρι να ανεβουν 3 απο τον ομιλο μας οχι επειδη συμπαθω το περα αλλα πρεπει να παραδεκτουμε οτι αν κ εχει χειροτερο ροστερ απο αλλες ομαδες απεδειξε οτι ειναι OMADA!!
ADMIRAL14
QUOTE(assistant @ May 16 2008, 12:52 ) *
Χρονια και ζαμανια Νικο μου.Πραγματι ο.τι και να γινε στο παρασκηνιο 17-2 σερι δε γινεται καθε μερα.Οποτε μπραβο και καλη συνεχεια στην α εσκα.Η ταπεινη μου αποψη βεβαια ειναι οτι χρειαζεται ριζικες αλλαγες η ομαδα στην Α γιατι δεν ξερω ποσοι μπορουν να σταθουν επαξια(αλλοι λογω προσοντων,αλλοι λογω ηλικιας και ορεξης).

Φίλε δεν νομίζω ότι χρειάζεται ριζικές αλλαγές για να σταθεί αξιοπρεπώς στην Α, εξάλλου ο βασικός κορμός έχει παίξει ξανά Α -ή και πιό πάνω- όταν ήταν πιό δυνατή απ' ότι τώρα, αλλαγή νοοτροπίας χρειάζεται ολόκληρος ο σύλλογος αλλιώς θα γίνει πάλι ομάδα-ασανσέρ όπως και πέρυσι.
abalos9
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 16 2008, 16:25 ) *
Φίλε δεν νομίζω ότι χρειάζεται ριζικές αλλαγές για να σταθεί αξιοπρεπώς στην Α, εξάλλου ο βασικός κορμός έχει παίξει ξανά Α -ή και πιό πάνω- όταν ήταν πιό δυνατή απ' ότι τώρα, αλλαγή νοοτροπίας χρειάζεται ολόκληρος ο σύλλογος αλλιώς θα γίνει πάλι ομάδα-ασανσέρ όπως και πέρυσι.

θα συμφωνησω με το φιλτατο καραφλα.πιστευω πως η ομαδα αν κρατησει το φετινο κορμο με 3 ακομη προσθηκες πιστευω οτι θα τα παει μια χαρα στην α'.
paralias
Καλησπέρα σε όλους, Αετός σπίκινκ.

Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για την άνοδο στην Α' ΕΣΚΑ.

Η αλήθεια είναι ότι η ομάδα μου είχε πολύ μεγάλο μπάτζετ σε σχέση με τους υπόλοιπους και θα έπρεπε να έχει καθαρίσει την άνοδο νωρίτερα αλλά ας είναι.

Για μένα μετράει ότι παρά την παραφιλολογία που αναπτύχθηκε τελευταία, κερδίσαμε τα δύσκολα και κρίσιμα παιχνίδια μέσα στο γήπεδο.

Μερικοί πιστεύουν ότι έπαιξε μεγάλο ρόλο το παρασκήνιο αλλά πιστέυω ότι ο ρόλος του ήταν αμελητέος, όσο και αν δεν το πιστεύουν κάποιοι, ακόμα και μέσα στην ομάδα μου.

Αντε και την Πέμτπη στο Γονίδη....

ΥΓ. Ο Δράκος ήλθε για καφέ???????????????????????????????????
KOMAS13
QUOTE(paralias @ May 16 2008, 14:43 ) *
Καλησπέρα σε όλους, Αετός σπίκινκ.

Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για την άνοδο στην Α' ΕΣΚΑ.

Η αλήθεια είναι ότι η ομάδα μου είχε πολύ μεγάλο μπάτζετ σε σχέση με τους υπόλοιπους και θα έπρεπε να έχει καθαρίσει την άνοδο νωρίτερα αλλά ας είναι.

Για μένα μετράει ότι παρά την παραφιλολογία που αναπτύχθηκε τελευταία, κερδίσαμε τα δύσκολα και κρίσιμα παιχνίδια μέσα στο γήπεδο.

Μερικοί πιστεύουν ότι έπαιξε μεγάλο ρόλο το παρασκήνιο αλλά πιστέυω ότι ο ρόλος του ήταν αμελητέος, όσο και αν δεν το πιστεύουν κάποιοι, ακόμα και μέσα στην ομάδα μου.

Αντε και την Πέμτπη στο Γονίδη....

ΥΓ. Ο Δράκος ήλθε για καφέ???????????????????????????????????

καλημερα σε ολους αν και λιγο αργα να σχολιασω κι εγω το προηγουμενο ματς του αετου....λιγο πολυ οτι ειπαν και οι προηγουμενοι,δηλαδη ξεκινησε καλα ο αετος η μακρη κοντα στο σκορ και τελειωσε το ημιχρονο προηγουμενη με 4 ποντους η ομαδα του αετου προηγηθηκαμε στο ματς με 10 ποντοσ ενα σερι ομως της μακρης 12-0 τους εφερε να προηγουνται με 2 ποντους καπου εκει η ομαδα του αετου εδειξε την απαραιτητη συγκεντρωση και με αρκετα ευστοχα σουτ βρεθηκε να κερδιζει 15 ποντους και τελειωσαν ολα....συγχαρητηρια και στις δυο ομαδες για την αποδοση..ο αετος απο οτι δειχνουν τα πραγματα κερδισε την ανοδο με αυτη τη νικη και μενει μονο ενα παιχνιδι με την εστια στο οποιο πρεπει να φανουν το ιδιο σοβαροι...παντως αν πατε γονιδη ελπιζω να ισχυει και για τους φιλαθλους οχι μονο για παικτες smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 16 2008, 16:23 ) *
τριτη σερι καλη εμφανιση για ατταλο με αντιπαλο τον ορωπο.οπως φαινεται τελειωνουμε το πρωταθλημα ευχαριστα κ χωρις το ανχος του υποβιβασμου πια περιμενουμε τον αγωνα κυπελου απεναντι σε μια πολυ καλυτερη ομαδα απο εμας..θα κυνηγησουμε το θαυμα.. μακαρι να ανεβουν 3 απο τον ομιλο μας οχι επειδη συμπαθω το περα αλλα πρεπει να παραδεκτουμε οτι αν κ εχει χειροτερο ροστερ απο αλλες ομαδες απεδειξε οτι ειναι OMADA!!

Αφου εχεις παρει εσυ την ομαδα στις πλατες σου αγορι μου πλεον,
ειναι φυσικο να κανετε καλες εμφανισεις.

Ποτε ανοιγει η ταρατσα????
odysseas 1998
QUOTE(abalos9 @ May 16 2008, 16:35 ) *
θα συμφωνησω με το φιλτατο καραφλα.πιστευω πως η ομαδα αν κρατησει το φετινο κορμο με 3 ακομη προσθηκες πιστευω οτι θα τα παει μια χαρα στην α'.

Μια χαρά θα είναι και στη Α η ομάδα αφού πολλοί παίχτες της έχουν διαπρέψει σε αυτή.Απλά δεν θα ανεβούμε και του χρόνου κατηγορία! icon_drunk.gif
air kostas
φιλε μιλας για ειρωνειες αλλα δεν ανεφερες τα αξιοσημιωτα του αγωνα!καταρχην λοιπον να διαβεβαιωσω οτι τα πετραλωνα ηθελαν παρα πολυ να κερδισουν και αυτο το παιχνιδι!ομως λογο τραυματισμων η ομαδα κατεβηκε με 6 παικτες στο παρκε!2 απο τις απουσιες ηταν του αθηναιου και του αργιροπουλου!που για οσους δεν γνωριζουν φετος τραβανε σχεδον μονοι τους την επιθεση της ομαδας!το παιχνιδι πηγαινε ποντο ποντο και στο τελος του τριτου δεκαλεπτου με ενα απιστευτο τριποντο γκολ φαουλ του βουζα η διαφορα εκλεισε στη μεγιστη τιμη της +9!καπου εκει ολα τελειωσαν τα πετραλωνα σκασανε απο δυναμεις και ουσιαστικα δεν μπηκανε ποτε στο 4 δεκαλεπτο!η διαφορα εκτοξευθηκε στο +20 και σιγα σιγα ο προπονητης σας αρχιζε τα δικα του...εκτος οτι εκανε λες και επαιζε τελικο ευρωπης πηρε ταιμ αουτ 3 δευτερα πριν τη ληξη του παιχνιδιου!και οχι οτι ειχε καμια κοντρα!αλλα για να φτασει τον αετο σε διαφορα ποντων!που τοτε ηταν στο +50 τωρα στο +70 περιπου και εχει παιχνιδι και με την εστια!σαν ομαδα δεν σας ειρωνευτηκε κανεις!ειστε ομαδα-παρεα που σαφως πρωταγανιστησε
φετος στην κατηγορια και μακαρι να ανεβειτε!(το πιο πιθανο κιολας)το γραφικοτατο προπονητη σας ομως εγω προσωπικα και τον εκραξα τον ειρωνευτηκα!!!
abalos9
QUOTE(paralias @ May 16 2008, 17:43 ) *
Καλησπέρα σε όλους, Αετός σπίκινκ.

Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για την άνοδο στην Α' ΕΣΚΑ.

Η αλήθεια είναι ότι η ομάδα μου είχε πολύ μεγάλο μπάτζετ σε σχέση με τους υπόλοιπους και θα έπρεπε να έχει καθαρίσει την άνοδο νωρίτερα αλλά ας είναι.

Για μένα μετράει ότι παρά την παραφιλολογία που αναπτύχθηκε τελευταία, κερδίσαμε τα δύσκολα και κρίσιμα παιχνίδια μέσα στο γήπεδο.

Μερικοί πιστεύουν ότι έπαιξε μεγάλο ρόλο το παρασκήνιο αλλά πιστέυω ότι ο ρόλος του ήταν αμελητέος, όσο και αν δεν το πιστεύουν κάποιοι, ακόμα και μέσα στην ομάδα μου.

Αντε και την Πέμτπη στο Γονίδη....

ΥΓ. Ο Δράκος ήλθε για καφέ???????????????????????????????????

καλημερα σε ολους.
θα συμφωνησω με το φιλο μου παραλια,η ομαδα εδειξε χαρακτηρα και πιστεψε οτι μπορει να πετυχει την ανοδο και τελικα δικαιωθηκε.κερδισαμε ολα τα ντερμπι εκτος απο τη νικη μεσα και εξω και δικαι παιρνουμε το εισητηριο της ανοδου.το παρασκηνιο δεν επαιξε ρολο,ετσι τουλαχιστον οπως θελουν να παρουσιασουν ορισμενοι τα πραγματα για τους δικους τους ευνοητους λογους.
τη πεμπτη φιλαρακι ολοι πρωτο τραπεζι γονιδη,βλεπω να τα κανουμε....
ο Δρακος θα ερθει στο γονιδη?????????????
abalos9
[quote name='abalos9' date='May 19 2008, 09:05 ' post='197279']
εκτος απο μεταγραφικη ενισχυση για του χρονου καθως χρειαζομαστε 3 παιχτες μπορει και περισσοτερους η ομαδα χρειαζεται την ενισχυση της εξεδρας και ηδη εχουν γινει οι απαραιτητες ενεργειες ωστε να αποκτηθουν με μεταγραφη η dm7μαζι με το τυμπανο της και οι κομας και οδυσσεας που ουτως η αλλως ακολουθουν την ομαδα.ελπιζω να τους ψησουμε να μας ακολουθησουν...
paralias
QUOTE(abalos9 @ May 19 2008, 09:05 ) *
καλημερα σε ολους.
θα συμφωνησω με το φιλο μου παραλια,η ομαδα εδειξε χαρακτηρα και πιστεψε οτι μπορει να πετυχει την ανοδο και τελικα δικαιωθηκε.κερδισαμε ολα τα ντερμπι εκτος απο τη νικη μεσα και εξω και δικαι παιρνουμε το εισητηριο της ανοδου.το παρασκηνιο δεν επαιξε ρολο,ετσι τουλαχιστον οπως θελουν να παρουσιασουν ορισμενοι τα πραγματα για τους δικους τους ευνοητους λογους.
τη πεμπτη φιλαρακι ολοι πρωτο τραπεζι γονιδη,βλεπω να τα κανουμε....
ο Δρακος θα ερθει στο γονιδη?????????????



Καλησπέρα σε όλους και κυρίως στον Άμπαλο,

Ας ευλογήσουμε λίγο τα γένια μας λέγοντας για μια φορά ακόμα οτι η ομάδα μας ανεβαίνει δίκαια, καθώς μπορεί να μην έπαιξε το καλύτερο μπάσκετ των τελευταίων ετών αλλά τουλάχιστον εκμεταλλεύτηκε τα λάθη των αντιπάλων της στο έπακρο.
Πιστέυω ότι ο Αετός με το ίδιο υλικό και κάποιες άλλες προϋποθέσεις (δεν είναι του παρόντος) θα πάει καλά και στην Α' ΕΣΚΑ.
Οι αντίπαλοί μας φέτος - με εξαίρεση τη Νίκη και το Πέρα - ήταν πολύ μονοδιάστατοι στο παιχνίδι τους, και τα περίμεναν όλα απο έναν ή δυο παίχτες. Αυτή ήταν η διαφορά ανάμεσα σε 'μας και τους συνδιεκδικητές της ανόδου. Εμείς είχαμε μια 14άδα (ναι καλά βλέπετε) καλών παιχτών, που όλοι μπορούσαν να παίξουν πρωταγωνιστικό ρόλο, άσχετα αν δεν το έδειξαν όλοι. Συν τοις άλλοις, δείξαμε χαρακτήρα εκεί που έπρεπε. Ορισμένοι υπερεκτίμησαν τη δυνατότητα κάποιων παραγόντων να επηρεάσουν την εξέλιξη του πρωταθλήματος.
Καλώ (όχι προκαλώ) όποιον έχει αντίρρηση να την εκφράσει ανοιχτά, τώρα που το πρωτάθλημα τελειώνει.

Την Πέμπτη στο Γονίδη θα έρθουν όλοι οι παίχτες με εξαίρεση αυτούς που δεν θα μπορούν λόγω παντόφλας...
ας ελπίσουμε ότι θα έλθουν όλοι (και ο Δράκος) smiley.gif smiley.gif smiley.gif
zigolo7
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
79 - 57


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α`ΕΣΚΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

icon_wave.gif
Morpheus
QUOTE(zigolo7 @ May 19 2008, 20:05 ) *
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
79 - 57
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α`ΕΣΚΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

icon_wave.gif


Συγχαρητήρια στα παιδιά της ΝΙΚΗΣ για την πολύ καλή πορεία τους και την αναμενόμενη άνοδο!

Συγχαρητήρια στον προπονητή και στη διοίκηση!

Τέλος συγχαρητήρια στον κόσμο της ομάδας για την συμπαράστασή του!

http://www.youtube.com/v/fzRwDxX4ngM όσοι έχασαν τη φιέστα ας μπούν εδώ... Καλό καλοκαίρι σε όλους
και καλά μπάνια!!!! peace.gif
amboulas
QUOTE(zigolo7 @ May 19 2008, 23:05 ) *
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
79 - 57
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α`ΕΣΚΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

icon_wave.gif

αξια πρωταθλητρια η ομαδα σας!μπραβο σε ολα τα παιδια κ ιδιαιτερα στον κοουτς,στον κοντογιαννη κ βεβαια στον καλυτερο ψηλο της κατηγοριας ..ASHMENIOS OE OE!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 20 2008, 03:46 ) *
αξια πρωταθλητρια η ομαδα σας!μπραβο σε ολα τα παιδια κ ιδιαιτερα στον κοουτς,στον κοντογιαννη κ βεβαια στον καλυτερο ψηλο της κατηγοριας ..ASHMENIOS OE OE!!!

Aσε ρε λαμογιο τις δημοσιες σχεσεις και τραβα για υπνο tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ποτε ανοιγει η ταρατσα???
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 20 2008, 04:01 ) *
Aσε ρε λαμογιο τις δημοσιες σχεσεις και τραβα για υπνο tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ποτε ανοιγει η ταρατσα???

παλι αυπνιες εχεις?? τον αλλο μηνα θα ανοιξουμε.θα σε ενημερωσω!opening χωρις λυκο δεν γινεται!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 20 2008, 04:06 ) *
παλι αυπνιες εχεις?? τον αλλο μηνα θα ανοιξουμε.θα σε ενημερωσω!opening χωρις λυκο δεν γινεται!!

Εσπασα το δαχτυλο μου σημερα στην προπονηση
και ο γιατρος μου ειπε να το βαλω καπου ''ζεστα και υγρα''.

Μετα απο 2 ωρες ''δαχτυλοθεραπεια''
ειπα να κοιμηθω και λιγακι.

Ενημερωσε με καμια βδομαδα πριν, να ετοιμαζω το μπαλλετο
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 20 2008, 04:10 ) *
Εσπασα το δαχτυλο μου σημερα στην προπονηση
και ο γιατρος μου ειπε να το βαλω καπου ''ζεστα και υγρα''.

Μετα απο 2 ωρες ''δαχτυλοθεραπεια''
ειπα να κοιμηθω και λιγακι.

Ενημερωσε με καμια βδομαδα πριν, να ετοιμαζω το μπαλλετο

χα χα τι ατομο θεε μου!!
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 20 2008, 04:10 ) *
Εσπασα το δαχτυλο μου σημερα στην προπονηση
και ο γιατρος μου ειπε να το βαλω καπου ''ζεστα και υγρα''.

Μετα απο 2 ωρες ''δαχτυλοθεραπεια''
ειπα να κοιμηθω και λιγακι.

Ενημερωσε με καμια βδομαδα πριν, να ετοιμαζω το μπαλλετο


Περαστικά φίλε Λύκε...
Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να συνεχίσεις την "δαχτυλοθεραπεία" για πολλές μέρες... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
abalos9
QUOTE(paralias @ May 19 2008, 17:25 ) *
Καλησπέρα σε όλους και κυρίως στον Άμπαλο,

Ας ευλογήσουμε λίγο τα γένια μας λέγοντας για μια φορά ακόμα οτι η ομάδα μας ανεβαίνει δίκαια, καθώς μπορεί να μην έπαιξε το καλύτερο μπάσκετ των τελευταίων ετών αλλά τουλάχιστον εκμεταλλεύτηκε τα λάθη των αντιπάλων της στο έπακρο.
Πιστέυω ότι ο Αετός με το ίδιο υλικό και κάποιες άλλες προϋποθέσεις (δεν είναι του παρόντος) θα πάει καλά και στην Α' ΕΣΚΑ.
Οι αντίπαλοί μας φέτος - με εξαίρεση τη Νίκη και το Πέρα - ήταν πολύ μονοδιάστατοι στο παιχνίδι τους, και τα περίμεναν όλα απο έναν ή δυο παίχτες. Αυτή ήταν η διαφορά ανάμεσα σε 'μας και τους συνδιεκδικητές της ανόδου. Εμείς είχαμε μια 14άδα (ναι καλά βλέπετε) καλών παιχτών, που όλοι μπορούσαν να παίξουν πρωταγωνιστικό ρόλο, άσχετα αν δεν το έδειξαν όλοι. Συν τοις άλλοις, δείξαμε χαρακτήρα εκεί που έπρεπε. Ορισμένοι υπερεκτίμησαν τη δυνατότητα κάποιων παραγόντων να επηρεάσουν την εξέλιξη του πρωταθλήματος.
Καλώ (όχι προκαλώ) όποιον έχει αντίρρηση να την εκφράσει ανοιχτά, τώρα που το πρωτάθλημα τελειώνει.

Την Πέμπτη στο Γονίδη θα έρθουν όλοι οι παίχτες με εξαίρεση αυτούς που δεν θα μπορούν λόγω παντόφλας...
ας ελπίσουμε ότι θα έλθουν όλοι (και ο Δράκος) smiley.gif smiley.gif smiley.gif

καλημερα φιλε μου παραλια
πραγματι μπορει να μην παιξαμε κανενα τρελο μπασκετ αλλα με χαρακτηρα και θεληση πετυχαμε το στοχο μας.χρειαστηκε βεβαια να εκμεταλλευτουμε το δωρακι απο το μενιδι μιας κι εμεις λιγο νωριτερα ειχαμε αυτοκτονησει με τα πετραλωνα.
η ομαδα ετσι οπως ειναι ανετα στεκοταν στην α' εσκα ομως πρεπει να δουμε στο τελος ποιοι θα μεινουν.ειχαμε ενα πολυ καλο υλικο με 14 παιχτες ομως ορισμενοι δυστυχως δεν καταφεραν να αποδειξουν οτι αξιζουν...ελπιζω να το πετυχουν του χρονου ειτε ειναι στην ομαδα ειτε οχι.ευχομαι η ομαδα να παραμεινει κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο ως εχει καθως το κλιμα ειναι παρα πολυ καλο και ειναι κατα τη γνωμη μου ο σημαντικοτερος παραγοντας στην καλη πορεια μιας ομαδας και ο λογος που τελικα ανεβαινουμε.(ειδικα ορισμενοι απο εμας το ζησαμε πριν 3-4 χρονια με τη Κυπριαδου οταν και ανεβηκαμε 2 σερι χρονιες κατηγορια χωρις να παιρνουμε ουτε ευρω και τελικα καναμε μαγκες το γαλατσι πουλωντας του την ανοδο)

ελπιζω κι εγω τη πεμπτη να ερθουν ολοι στο γονιδη,νικολακη μη ξεχασεις το πρωτο τραπεζακι...
τελικα ο Δρακος θα ερθει για καφε τη πεμπτη???????????????? smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 20 2008, 04:40 ) *
Περαστικά φίλε Λύκε...
Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να συνεχίσεις την "δαχτυλοθεραπεία" για πολλές μέρες... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Μονο την νυχτα μπορω να κανω την συγκεκριμενη ''θεραπεια'' icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
karabelas ioannis
καλησπερα,ειμαι ο προπονητης του τριφυλλιακου πολυδροσου γ εσκα με εδρα το
γηπεδο χαλανδριου στη λεωφορο πεντελης.λογω αποχωρησης καποιων αθλητων της
ομαδας λογω στρατου κ επαγγελματικων υποχρεωσεων αναζητω παιχτες.οποιος
ενδιαφερεται ας μου στελει πμ.ευχαριστω
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 20 2008, 15:21 ) *
Μονο την νυχτα μπορω να κανω την συγκεκριμενη ''θεραπεια'' icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Δεν σε φοβάμαι εσένα..
Νύχτα-μέρα άμα θες εσύ την κάνεις αυτή τη δουλειά.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
odysseas 1998
Τελευταία μέρα του Αετού στη Β έσκα.Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν αυτό που λίγοι πίστευαν με μόλις 2 ήττες τις τελευταίες 20 αγωνιστικές!Τελευταίος σταθμός του τρένου αύριο η Εστία Φιλίας που θέλει λίγο προσοχή καθώς στην έδρα της έχασε ο Ωροπός και οι Κουκουβάουνες.Abale να φέρω τις τσιρλίντερ μου???
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 21 2008, 09:23 ) *
Τελευταία μέρα του Αετού στη Β έσκα.Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν αυτό που λίγοι πίστευαν με μόλις 2 ήττες τις τελευταίες 20 αγωνιστικές!Τελευταίος σταθμός του τρένου αύριο η Εστία Φιλίας που θέλει λίγο προσοχή καθώς στην έδρα της έχασε ο Ωροπός και οι Κουκουβάουνες.Abale να φέρω τις τσιρλίντερ μου???

να τις φερεις φιλε μου,αυριο ειναι μεγαλη μερα για ολους μας και πρεπει να το γιορτασουμε.το να ανεβαινεις κατηγορια ειναι οτι καλυτερο μπορει να συμβει σε εναν αθλητη και ειναι η επιβραβευση του κοπου μιας χρονιας και δε γινεται καθε μερα.προσωπικα για μενα ειναι η τριτη ανοδος και ολες μαζι με τη τρελοπαρεα απο τη κυπριαδου(παπαγιαννοπουλος,δρακοπουλος,κα
ης και ο μεγιστος πασχαλης).ολοι λοιπον αυριο στο ρουφ για να γιορτασουμε την ανοδο!!! 41.gif 41.gif
odysseas 1998
Τελευταίες ώρες του Αετού στη Β έσκα,τελευταία μαγική και ονειρεμένη Πέμπτη για φέτος και ο Αετός ακονίζει τα νύχια του για το τελευταίο "θύμα"!Το κοινό απαιτεί ωραίο και γρήγορο μπάσκετ και γιατί όχι,μια κατοστάρα!
odysseas 1998
Αγώνας Σκορ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ:2 O Άτταλος θα κλείσει πανηγυρικά τη σαιζόν

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:1 Το πόρτο ράφτη δεν είναι αετός

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ:1 με μεγάλη επιφύλαξη.

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96:1 τα έχει αυτά τα ματς ο Προμηθέας

ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ:2 γιατί η Νίκη είναι καλύτερη από όσο δείχνει στη βαθμολογία

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ:2 δεν παίζεται αυτή η ομάδα

ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ:2 ούτε αυτή η ομάδα παίζεται

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ:1 γιατί έχω εξοχικό στο Μάτι

Παίζω αυτά τα ματσάια σε σύστημα 6-7-8 με στάνταρ αετό,μάκρη και νίκη αμαρουσίου!
ADMIRAL14
QUOTE(odysseas 1998 @ May 22 2008, 08:57 ) *
Τελευταίες ώρες του Αετού στη Β έσκα,τελευταία μαγική και ονειρεμένη Πέμπτη για φέτος και ο Αετός ακονίζει τα νύχια του για το τελευταίο "θύμα"!Το κοινό απαιτεί ωραίο και γρήγορο μπάσκετ και γιατί όχι,μια κατοστάρα!

Μακάρι να γίνει έτσι αλλά ποτέ κανείς δεν έχει κερδίσει πριν γίνει το παιχνίδι, και πολλοί την έχουνε πατήσει σε τέτοια ματς(π.χ. φέτος Αγία-Γκυζιακός). Σεβασμός στον αντίπαλο και σοβαρότητα θα φέρουν τη νίκη απέναντι σε μια ομάδα που πηγαίναμε πόντο-πόντο για 3 δεκάλεπτα στη Γκράβα. Ας τελειώσει πρώτα το ματσάκι και μετά, με το καλό, έχουμε πολύ χρόνο να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί. icon_drunk.gif
Ωραία γιορτή θα γίνει τη Δευτέρα στο κλειστό του Περιστερίου με all star game Α' ΕΣΚΑ στις 7 και αμέσως μετά στις 9 τελικό κυπέλου ΕΣΚΑ. 41.gif
taper
QUOTE(odysseas 1998 @ May 22 2008, 07:57 ) *
Τελευταίες ώρες του Αετού στη Β έσκα,τελευταία μαγική και ονειρεμένη Πέμπτη για φέτος και ο Αετός ακονίζει τα νύχια του για το τελευταίο "θύμα"!Το κοινό απαιτεί ωραίο και γρήγορο μπάσκετ και γιατί όχι,μια κατοστάρα!


αν και δεν με καιει, κρατήστε και μια πισινη ( βλέπε Ωροπό πέρσι,Κουκάκι φέτος και οι δύο κατα τύχη από την ίδια ομάδα που ήταν παντελώς αδιάφορη και σίγουρα όχι και από τις καλύτερες)
amboulas
QUOTE(odysseas 1998 @ May 22 2008, 09:55 ) *
Αγώνας Σκορ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ:2 O Άτταλος θα κλείσει πανηγυρικά τη σαιζόν

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ:1 Το πόρτο ράφτη δεν είναι αετός

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ:1 με μεγάλη επιφύλαξη.

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96:1 τα έχει αυτά τα ματς ο Προμηθέας

ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ:2 γιατί η Νίκη είναι καλύτερη από όσο δείχνει στη βαθμολογία

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ:2 δεν παίζεται αυτή η ομάδα

ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ:2 ούτε αυτή η ομάδα παίζεται

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ:1 γιατί έχω εξοχικό στο Μάτι

Παίζω αυτά τα ματσάια σε σύστημα 6-7-8 με στάνταρ αετό,μάκρη και νίκη αμαρουσίου!

εκτος απο το περα που ειναι ασσος σε ολα συμφωνουμε.ο ατταλος μετα το πολυ ωραιο ματσακι του κυπελου με τον γκυζιακο ,σημερα εχουμε παρτυ στα αποδυτηρια με μουσικη κ χορο με dj παπαγιαννακη για τον αρχηγο μας ΠΡΑ(ο καλυτερος συμπαικτης που ειχα ποτε,κ για μενα ο καλυτερος παικτης της κατηγοριας φετος)που σκεφτεται να το κοψει αλλα υπολογιζει χωρις τον ξενοδοχο!!(τους συμπαικτες κ προπονητη του).καλη επιτυχια σε ολους!!
odysseas 1998
Και πλέον η άνοδος είναι γεγονός...Τα αετόπουλα μας χάρισαν μια ακόμα μαγευτική Πέμπτη κερδίζοντας 64-92 την ένωση εστίας φιλίας η οποία για 15 λεπτά κρατιόταν στη διεκδίκηση του παιχνιδιού μέχρι που ο admiral Παπαγιαννόπουλος με 2 τρίποντα και ο Καψής με 1 έδωσαν προβάδισμα 9 πόντων και η διαφορά είχε ανοδικές τάσεις ύστερα.Μπράβο στα παιδιά για την παλικαρίσια άνοδο,μπράβο στον Γκολφινόπουλο και στον Πασχάλη που οδήγησαν την ομάδα,μπράβο στον πρόεδρο,μπράβο και στους φιλάθλους που ακολουθούν την ομάδα και με τις ιαχές τους και την παρουσία τους γεμίζουν την εξέδρα!Ας ελπίσουμε ότι θα κρατηθεί ο κορμός της ομάδας και του χρόνου για να παίξουν τα παιδιά στην κατηγορία που ανέβασαν τον Αετό.Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές και πάμε για την τρίτη θέση στο ματς με τον δεύτερο του Β ομίλου!
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ολυμπιαδα πετρ.=70-61


Περα-Τυφων=92-56
alexas10
Η χρονια δεν εκλεισε νικηφορα για μας(71-58) απο το Φιλιππο κατω απο επικινδυνες κ αντιαθλητικες συνθηκες για μπασκετ..Ζηταω συγνωμη απο το διαιτητη ΤΕΦΤΙΚΗ για οτι του ειπα πανω στα νευρα μου αλλα ειχα την απαιτηση απο αυτον μιας και ειναι πολυ αξιολογος διαιτητης να πραξει τα αυτονοητα.Τελοσπαντων...μπορει και του χρονου να ποσταρω εδω...Καλο καλοκαιρι σε ολους τους αθλητες που ιδρωσαν σε αυτον τον μαραθωνιο και συγχαρητηρια στις ομαδες που πετυχαν αυτο που ειχαν βαλει σκοπο...
assistant
Νικη για την ομαδα μου με 20 ποντους με το Πορτο και τελειωνουμε για πρωτη φορα στην ιστορια μας στην 4η θεση της β εσκα με 11 ηττες.Μπραβο σε ολα τα παιδια κι εις ανωτερα του χρονου αφου ο προγραμματισμος εχει ξεκινησει με πολυ ορεξη για τη νεα χρονια.Καλο καλοκαιρι σε ολους.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 23 2008, 00:22 ) *
Και πλέον η άνοδος είναι γεγονός...Τα αετόπουλα μας χάρισαν μια ακόμα μαγευτική Πέμπτη κερδίζοντας 64-92 την ένωση εστίας φιλίας η οποία για 15 λεπτά κρατιόταν στη διεκδίκηση του παιχνιδιού μέχρι που ο admiral Παπαγιαννόπουλος με 2 τρίποντα και ο Καψής με 1 έδωσαν προβάδισμα 9 πόντων και η διαφορά είχε ανοδικές τάσεις ύστερα.Μπράβο στα παιδιά για την παλικαρίσια άνοδο,μπράβο στον Γκολφινόπουλο και στον Πασχάλη που οδήγησαν την ομάδα,μπράβο στον πρόεδρο,μπράβο και στους φιλάθλους που ακολουθούν την ομάδα και με τις ιαχές τους και την παρουσία τους γεμίζουν την εξέδρα!Ας ελπίσουμε ότι θα κρατηθεί ο κορμός της ομάδας και του χρόνου για να παίξουν τα παιδιά στην κατηγορία που ανέβασαν τον Αετό.Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές και πάμε για την τρίτη θέση στο ματς με τον δεύτερο του Β ομίλου!

καλημερα σε ολους.
μεγαλη μερα η χθεσινη για την ομαδα μου καθως και τυπικα ειμαστε στην Α' εσκα.ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους βοηθησαν ωστε να επιτευχθει ο στοχος αυτος,στο τεχνικο τιμ,τη διοικηση και πανω απο ολα τους συμπαιχτες μου.βεβαια ακομα δεν εχουμε τελειωσει καθως εχουμε αλλο ενα ματσακι με την εφοα και ορισμενοι απο εμας θελουμε να παρουμε την εκδικηση μας.για το ματσακι δεν εχω να σχολιασω κατι,πολυ καλος ο παπαγιαννοπουλος(γεννημενος για τετοια ματς),ο καψης και ο φιλος μου ο παραλιας.το μυαλο μας ηταν ηδη στα μπουζουκια οπου δεν περιγραφεται τι εγινε icon_drunk.gif icon_drunk.gif
μακαρι να μεινει ο κορμος και του χρονου τωρα που ειμαστε δεμενοι μεταξυ μας και ειμαι σιγουρος πως θα τα παμε μια χαρα και στην Α'.
ΥΓ.απο σημερα θα παιζουμε 50 με δρακοπουλο καθως απεδειξε οτι ειναι πολυ μπροστα...εχοντας 2 ευστοχες προσπαθειες 41.gif 77.gif smiley.gif
τελικα ο δρακο ηρθε στα μπουζουκια?????? smiley.gif
aionio talento
QUOTE(X.A.D. @ Oct 9 2007, 09:45 ) *
Ενταξυ.το εχει παρακανει το Περα.Τους ξερω καλα,και μπορω να πω πως,με 2-3 εξαιρεσεισ ειναι ψιλοαμπαλοι. Ξυλο και Αγιος Ο Θεος.Θα πεσουν για πλακα



41.gif 41.gif 41.gif

Δεν εχω τιποτα με το παιδι που το εγραψε απλως το διαλεξα αναμεσα σε δεκαδες αρνητικα posts που γραφτηκαν

για την ομαδα μου στην διαρκεια του πρωταθληματος ως μακραν το πιο ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ . . .
pcl
QUOTE(aionio talento @ May 23 2008, 13:26 ) *
41.gif 41.gif 41.gif

Δεν εχω τιποτα με το παιδι που το εγραψε απλως το διαλεξα αναμεσα σε δεκαδες αρνητικα posts που γραφτηκαν

για την ομαδα μου στην διαρκεια του πρωταθληματος ως μακραν το πιο ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ . . .


η ορθογραφια ειναι που σε εξιταρει στο συγκεκριμενιο post
kobra
QUOTE(alexas10 @ May 22 2008, 22:12 ) *
Η χρονια δεν εκλεισε νικηφορα για μας(71-58) απο το Φιλιππο κατω απο επικινδυνες κ αντιαθλητικες συνθηκες για μπασκετ..Ζηταω συγνωμη απο το διαιτητη ΤΕΦΤΙΚΗ για οτι του ειπα πανω στα νευρα μου αλλα ειχα την απαιτηση απο αυτον μιας και ειναι πολυ αξιολογος διαιτητης να πραξει τα αυτονοητα.Τελοσπαντων...μπορει και του χρονου να ποσταρω εδω...Καλο καλοκαιρι σε ολους τους αθλητες που ιδρωσαν σε αυτον τον μαραθωνιο και συγχαρητηρια στις ομαδες που πετυχαν αυτο που ειχαν βαλει σκοπο...

Συγνώμη κιόλας κόουτς αλλά αυτά που λές είναι το λιγότερο γραφικά.....
Χάνατε με 20 και οι αντιαθλητικές και επικίνδυνες συνθήκες ήταν ότι γλίστραγε το γήπεδο?????????
Μην τρελαθούμε τώρα...Λές και δεν έχεις παίξει σε γήπεδο που γλιστράει ή ακόμα χειρότερα σε ανοιχτό...Έλεος...Τι προσπαθείς να δικαιολογήσεις ή να κερδίσεις???Το πρωτάθλημα τελείωσε....
Συγχαρητήρια και από μένα σε Νίκη και Αετό για την άνοδο και καλή επιτυχία σε Πέρα στα μπαράζ....
alexas10
μαλλον δεν καταλαβες τι ειπα. κερδισατε δικαιοτατα και επρεπε να κερδισετε κ παραπανω.επειδη εχω παιξει λιγο μπασκετ κ εγω οταν ενα γηπεδο γλιστραει κ δεν μπορεις να σταθεις ορθιος απο το χαλι στο οποιο βρισκεται η εδρα σου και γινεται και χυμα το παιχνιδι επειδη οι ρεφ δεν σφυρανε τοτε το παιχνιδι γινεται επικινδυνο.Σου θυμιζω μια φαση ενος δικου σας παιδιου που βγηκε αιφνιδιασμο και του καναμε φαουλ και επεσε ατσαλα κατω αν επεφτε στα σιδερα της μπασκετας που εχει απο πισω τι θα γινοταν? σου επιστεφω το χαρακτηρισμο σου ως ατυχη στιγμη σου,μαλλον εσυ ηθελες να κερδισεις εντυπωσεις οχι εγω. Εσας ηθελα να προστατευσω οχι εμενα.Φαντασου τι κριμα ειναι να χτυπησει ενα παιδι 22 μαιου..
ADMIRAL14
QUOTE(aionio talento @ May 23 2008, 13:26 ) *
41.gif 41.gif 41.gif

Δεν εχω τιποτα με το παιδι που το εγραψε απλως το διαλεξα αναμεσα σε δεκαδες αρνητικα posts που γραφτηκαν

για την ομαδα μου στην διαρκεια του πρωταθληματος ως μακραν το πιο ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ . . .

Πράγματι στην αρχή πολλοί ήταν αυτοί που υποτίμησαν την Πέρα, μεταξύ αυτών κι εγώ, και τελικά διαψευστήκαμε καθώς ήταν η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος. 41.gif Καλή επιτυχία στο μπαράζ, πότε γίνεται?
Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου στον Αετό για την καλή παρέα που φτιάξαμε και που οδήγησε την ομάδα στην άνοδο. Τρίτη παίζουμε για το μετάλιο με αντίπαλο την ΕΦΟΑ και πιστεύω να έχουμε συνέλθει από τα χθεσινά "έκτροπα" ώστε να προσθέσω το 6ο στη συλλογή μου. Τιμή και δόξα στον "prive" Νίκο Δρακόπουλο την ψυχή της ομάδας μέσα, αλλά κυρίως, έξω απ' το γήπεδο... wink.gif
Καλό καλοκαίρι σε όλους και του χρόνου πάλι κάπου εδώ θα τα λέμε, εκτός κι αν ενδώσω στη δελεαστικότατη πρόταση από την ομάδα των Κ.Α.Π.Η. laugh.gif
paralias
w00t.gif
QUOTE(abalos9 @ May 23 2008, 10:25 ) *
καλημερα σε ολους.
μεγαλη μερα η χθεσινη για την ομαδα μου καθως και τυπικα ειμαστε στην Α' εσκα.ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους βοηθησαν ωστε να επιτευχθει ο στοχος αυτος,στο τεχνικο τιμ,τη διοικηση και πανω απο ολα τους συμπαιχτες μου.βεβαια ακομα δεν εχουμε τελειωσει καθως εχουμε αλλο ενα ματσακι με την εφοα και ορισμενοι απο εμας θελουμε να παρουμε την εκδικηση μας.για το ματσακι δεν εχω να σχολιασω κατι,πολυ καλος ο παπαγιαννοπουλος(γεννημενος για τετοια ματς),ο καψης και ο φιλος μου ο παραλιας.το μυαλο μας ηταν ηδη στα μπουζουκια οπου δεν περιγραφεται τι εγινε icon_drunk.gif icon_drunk.gif
μακαρι να μεινει ο κορμος και του χρονου τωρα που ειμαστε δεμενοι μεταξυ μας και ειμαι σιγουρος πως θα τα παμε μια χαρα και στην Α'.
ΥΓ.απο σημερα θα παιζουμε 50 με δρακοπουλο καθως απεδειξε οτι ειναι πολυ μπροστα...εχοντας 2 ευστοχες προσπαθειες 41.gif 77.gif smiley.gif
τελικα ο δρακο ηρθε στα μπουζουκια?????? smiley.gif


Καλησπέρα σε όλους,

όντως μεγάλη βραδιά η χθεσινή για την ομάδα μου, τόσο εντός όσο και εκτός γηπέδου.
Έμαθα ότι ο ιδιοκτήτης καταστήματος που βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το γήπεδο του Ρουφ έχει προτείνει ήδη στις ομάδες που παίζουν εκεί να πάρουν το Δρακόπουλο διότι θα ανέβει πολύ ο τζίρος του.
Για το χθεσινό παιχνίδι δεν θα πω πολλά, μόνο ότι τα νέα μας σύστηματα "50" και "50 prive" έκαναν τη διαφορά.

Συγχαρητήρια σε όλους τους παίχτες που έδωσαν για μια ακόμη χρονιά τον καλύτερο εαυτό τους και έύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι και του χρόνου να εκπληρώσουν τους στόχους τους (όχι μόνο μπασκετικούς).

Από σήμερα άρχισαν οι κινήσεις για μεταγραφές από όλες τις ομάδες και προτείνω να φτιαχτεί ένα topic που θα αφορά το θέμα αυτό. Καλό θα είναι για όλους μας να ξέρουμε τις εξελίξεις στα ρόστερ των ομάδων.

ΥΓ. Κουίζ: Ποια γνωστή τραγουδίστρια έχει ερωτευτεί παράφορα παίχτη του Αετού, που φορούσε ροζ (λεκιασμένο) πουκάμισο στη χθεσινοβραδινή φιέστα της ομάδας στα μπουζόύκια?????????
w00t.gif w00t.gif 77.gif 77.gif
loufer
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 23 2008, 15:40 ) *
Πράγματι στην αρχή πολλοί ήταν αυτοί που υποτίμησαν την Πέρα, μεταξύ αυτών κι εγώ, και τελικά διαψευστήκαμε καθώς ήταν η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος. 41.gif Καλή επιτυχία στο μπαράζ, πότε γίνεται?
Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου στον Αετό για την καλή παρέα που φτιάξαμε και που οδήγησε την ομάδα στην άνοδο. Τρίτη παίζουμε για το μετάλιο με αντίπαλο την ΕΦΟΑ και πιστεύω να έχουμε συνέλθει από τα χθεσινά "έκτροπα" ώστε να προσθέσω το 6ο στη συλλογή μου. Τιμή και δόξα στον "prive" Νίκο Δρακόπουλο την ψυχή της ομάδας μέσα, αλλά κυρίως, έξω απ' το γήπεδο... wink.gif
Καλό καλοκαίρι σε όλους και του χρόνου πάλι κάπου εδώ θα τα λέμε, εκτός κι αν ενδώσω στη δελεαστικότατη πρόταση από την ομάδα των Κ.Α.Π.Η. laugh.gif



Ώρα και τόπος διεξαγωγής του αγώνα φίλε???
kobra
QUOTE(alexas10 @ May 23 2008, 11:49 ) *
μαλλον δεν καταλαβες τι ειπα. κερδισατε δικαιοτατα και επρεπε να κερδισετε κ παραπανω.επειδη εχω παιξει λιγο μπασκετ κ εγω οταν ενα γηπεδο γλιστραει κ δεν μπορεις να σταθεις ορθιος απο το χαλι στο οποιο βρισκεται η εδρα σου και γινεται και χυμα το παιχνιδι επειδη οι ρεφ δεν σφυρανε τοτε το παιχνιδι γινεται επικινδυνο.Σου θυμιζω μια φαση ενος δικου σας παιδιου που βγηκε αιφνιδιασμο και του καναμε φαουλ και επεσε ατσαλα κατω αν επεφτε στα σιδερα της μπασκετας που εχει απο πισω τι θα γινοταν? σου επιστεφω το χαρακτηρισμο σου ως ατυχη στιγμη σου,μαλλον εσυ ηθελες να κερδισεις εντυπωσεις οχι εγω. Εσας ηθελα να προστατευσω οχι εμενα.Φαντασου τι κριμα ειναι να χτυπησει ενα παιδι 22 μαιου..

Παρεξήγησα το αντιαθλητικό που είπες Αλέξη..
Σόρυ για την ¨επίθεση¨πρίν.. peace.gif peace.gif peace.gif
Κι όσο για τη φάση που λές πέφτω λίγο άτσαλα...Από μικρός το έχω αυτό... smiley.gif smiley.gif
Καλο καλοκαίρι σε όλους...
ambulas
τωρα που τελειωσε το πρωταθλημα θα ηθελα την αποψη σας για τις ομαδες του ομιλου μας.ξεκιναω με ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ αξια πρωταθλητρια!ηταν η καλυτερη ομαδα.
AETOS:πολυ καλο ροστερ δειξανε χαρακτηρα στα δυσκολα κ πηραν αξια την δευτερη θεση.επισης εχουν τον πιο δημοφιλη προεδρο χα χα!!
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:μετριο ροστερ σε σχεση με τους αλλους διεκδικητες της ανοδου αλλα ειναι ο ορισμος της ομαδας.παθος,αγωνιστηκοτητα κ σιγουρα καλο προπονητη.ειμαι σιγουρος οτι θα κερδισει το μπαραζ!
ΟΡΩΠΟΣ:μια πενταδα κ τελος.δεν μπορεις να παρεις κατι παραπανω σε ενα πρωταθλημα με 30 αγωνες.
KΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ¨¨καλη ομαδα που χαιρεσαι να παιζεις αντιπαλος της κ σιγουρα η καλυτερη κερκιδα.μακαρι να την εχουμε στον ομιλο μας.εχει κ καλο προπονητη.πολυ καλος παικτης ο παπαδοπουλος αν κ μανουριαζει συχνα.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄¨η αγαπημενη μου ομαδα αλλα κ η μεγαλη απογοητευση του πρωταθληματος.πολυ καλοι παικτες,μπιλαλης προπονητης ωραιο γηπεδο κ μπατζετ.απορω πως δεν ανεβηκε..μαλλον δεν ειχαν υπομονη εκει στο ηρακλειο..
ΑΝ.ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ΄¨συμπαθητικη ομαδα .καλος παικτης ο αθηναιος..
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ¨¨καλη ομαδα .οχι καλυτερο ροστερ απο τους απο κατω στην βαθμολογια αλλα ηξερε να παιρνει αποτελεσματα..
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ¨¨η ομαδα που μας κερδισε ευκολα 2 φορες..μου αρεσε πολυ.μπορουσε να κανει περισσοτερες νικες.
Ν.ΜΑΚΡΗ¨¨η ομαδα με τα δυο προσωπα!!!εντος εδρας θηριο κ εκτος αστα να πανε..
ΦΙΛΛΙΠΟΣ¨¨απροβλεπτη ομαδα .αν υπηρχε κουπονι δεν θα την αγγιζε κανεις!γηπεδο παγοδρομιο..ειχαν τις πιο hot εμφανισεις.ετοιμοι για μυκονο!(πλακα κανω φιλαρακια)
ΙΡΙΣ¨¨το ανχος του ατταλου μεχρι την καθοριστικη νικη που καναμε με το περα..
ΕΣΤΙΑ¨¨δεν θα ξεχασω την περιεργη ατμοσφαιρα που υπηρχε στο γηπεδο στο μεταξυ μας παιχνιδι αφου λιγες μερες πιο πριν ειχαν χασει το παληκαρακι τους.κριμα..
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ¨¨μπορουσε περισσοτερες νικες.δικαια επεσε κατηγορια..
ΧΑΛΑΝΔΡΙ¨¨οντως η χειροτερη ομαδα του ομιλου
ΑΤΤΑΛΟΣ¨¨η ομαδα μου!!δυσκολη χρονια αφου μετα τους συνεχομενους υποβιβασμους κ 3παικτες να εχουν απομεινει απο την περσινη ομαδα καταφερε ο καρατζας να φτιαξει μια αξιοπρεπεις ομαδα χωρις λεφτα γηπεδο κ με παικτες απο χαμηλες κατηγοριες οπως κ εγω..νομιζω τα καταφεραμε αλλα αν θελουμε κατι παραπανω με δυο προπονησεις την εβδομαδα δεν γινεται.του χρονου μπαινουμε στο καινουργιο παλατακι μας.ερχονται καλυτερες μερες.!!αυταα.ελπιζω να μην εθιξα καποιον η καποια ομαδα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ May 24 2008, 04:26 ) *
τωρα που τελειωσε το πρωταθλημα θα ηθελα την αποψη σας για τις ομαδες του ομιλου μας.ξεκιναω με ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ αξια πρωταθλητρια!ηταν η καλυτερη ομαδα.
AETOS:πολυ καλο ροστερ δειξανε χαρακτηρα στα δυσκολα κ πηραν αξια την δευτερη θεση.επισης εχουν τον πιο δημοφιλη προεδρο χα χα!!
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:μετριο ροστερ σε σχεση με τους αλλους διεκδικητες της ανοδου αλλα ειναι ο ορισμος της ομαδας.παθος,αγωνιστηκοτητα κ σιγουρα καλο προπονητη.ειμαι σιγουρος οτι θα κερδισει το μπαραζ!
ΟΡΩΠΟΣ:μια πενταδα κ τελος.δεν μπορεις να παρεις κατι παραπανω σε ενα πρωταθλημα με 30 αγωνες.
KΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ¨¨καλη ομαδα που χαιρεσαι να παιζεις αντιπαλος της κ σιγουρα η καλυτερη κερκιδα.μακαρι να την εχουμε στον ομιλο μας.εχει κ καλο προπονητη.πολυ καλος παικτης ο παπαδοπουλος αν κ μανουριαζει συχνα.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄¨η αγαπημενη μου ομαδα αλλα κ η μεγαλη απογοητευση του πρωταθληματος.πολυ καλοι παικτες,μπιλαλης προπονητης ωραιο γηπεδο κ μπατζετ.απορω πως δεν ανεβηκε..μαλλον δεν ειχαν υπομονη εκει στο ηρακλειο..
ΑΝ.ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ΄¨συμπαθητικη ομαδα .καλος παικτης ο αθηναιος..
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ¨¨καλη ομαδα .οχι καλυτερο ροστερ απο τους απο κατω στην βαθμολογια αλλα ηξερε να παιρνει αποτελεσματα..
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ¨¨η ομαδα που μας κερδισε ευκολα 2 φορες..μου αρεσε πολυ.μπορουσε να κανει περισσοτερες νικες.
Ν.ΜΑΚΡΗ¨¨η ομαδα με τα δυο προσωπα!!!εντος εδρας θηριο κ εκτος αστα να πανε..
ΦΙΛΛΙΠΟΣ¨¨απροβλεπτη ομαδα .αν υπηρχε κουπονι δεν θα την αγγιζε κανεις!γηπεδο παγοδρομιο..ειχαν τις πιο hot εμφανισεις.ετοιμοι για μυκονο!(πλακα κανω φιλαρακια)
ΙΡΙΣ¨¨το ανχος του ατταλου μεχρι την καθοριστικη νικη που καναμε με το περα..
ΕΣΤΙΑ¨¨δεν θα ξεχασω την περιεργη ατμοσφαιρα που υπηρχε στο γηπεδο στο μεταξυ μας παιχνιδι αφου λιγες μερες πιο πριν ειχαν χασει το παληκαρακι τους.κριμα..
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ¨¨μπορουσε περισσοτερες νικες.δικαια επεσε κατηγορια..
ΧΑΛΑΝΔΡΙ¨¨οντως η χειροτερη ομαδα του ομιλου
ΑΤΤΑΛΟΣ¨¨η ομαδα μου!!δυσκολη χρονια αφου μετα τους συνεχομενους υποβιβασμους κ 3παικτες να εχουν απομεινει απο την περσινη ομαδα καταφερε ο καρατζας να φτιαξει μια αξιοπρεπεις ομαδα χωρις λεφτα γηπεδο κ με παικτες απο χαμηλες κατηγοριες οπως κ εγω..νομιζω τα καταφεραμε αλλα αν θελουμε κατι παραπανω με δυο προπονησεις την εβδομαδα δεν γινεται.του χρονου μπαινουμε στο καινουργιο παλατακι μας.ερχονται καλυτερες μερες.!!αυταα.ελπιζω να μην εθιξα καποιον η καποια ομαδα

Εγω σου ειπα να ερθεις μαζι σημερα αλλα δεν με ακουσες.
Πολυ θεμα ειχε
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 24 2008, 04:29 ) *
Εγω σου ειπα να ερθεις μαζι σημερα αλλα δεν με ακουσες.
Πολυ θεμα ειχε


Πες τίποτα ρε φίλε...
Μην μας αφήνεις με την αγωνία.. 19.gif 19.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 24 2008, 04:38 ) *
Πες τίποτα ρε φίλε...
Μην μας αφήνεις με την αγωνία.. 19.gif 19.gif

Δεν κανει, εισαι μικρο παιδι εσυ ακομα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.