Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Jun 3 2008, 21:03 ) *
Χρονια πολλά στον φίλο μου assistant!!! 6.gif

Αντε Μητσάκο και τωρα που κλείνεις τα 18 θα σε αφήνουν να πίνεις κανα ποτάκι στα μαγαζιά που βγαίνουμε!! biggrin.gif icon_drunk.gif biggrin.gif

sorry για το off topic....αλλα τι να κάνουμε....ΑSSISTANT είναι αυτος!!! smile.gif


Να ευχηθώ και εγω με την σειρά μου Χρονια Πολλά στον φίλτατο assistant!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(bxristos @ Jun 4 2008, 00:22 ) *
Να ευχηθώ και εγω με την σειρά μου Χρονια Πολλά στον φίλτατο assistant!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

πολύχρωμος κι εντοιχισμένος 19.gif με υγεία και χαρές assistant
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ Jun 4 2008, 00:22 ) *
Να ευχηθώ και εγω με την σειρά μου Χρονια Πολλά στον φίλτατο assistant!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Χρονια πολλα και καλα
assistant
Eυχαριστω πολυ ολους για τις ευχες.Απλα μια διορθωση στη dm7.Ta 17 κλεινω οχι τα 18............
assistant
QUOTE(mimos8 @ Jun 3 2008, 22:57 ) *
ΕΙΔΗΣΗ ΒΟΜΒΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ:ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΑΤΤΑΛΟ icon_wave.gif !!!με συνοπτικες διαδικασιες... 68.gif !μετα τον παιχτη καρατζα που εψαχνε ομαδα τωρα ψαχνει και ο προπονητης καρατζας ομαδα.

Τον coach Καρατζα δεν εχω τις ακρες να τον βολεψω.Τον παιχτη ομως πολυ θα τον γουσταρα για Κουκου.........δες το σαν προταση Αλεξη.
bxristos
QUOTE(assistant @ Jun 4 2008, 01:24 ) *
Τον coach Καρατζα δεν εχω τις ακρες να τον βολεψω.Τον παιχτη ομως πολυ θα τον γουσταρα για Κουκου.........δες το σαν προταση Αλεξη.


Γεια σου ρε "Ιβιτς" τον Κουκου... 19.gif 19.gif
Φερε μας τον Alexas να τρελαθουμε... 77.gif 77.gif
Μηπως πρεπει να ανακοινωσεις και σε εμας τους απλους φιλάθλους την μεταγραφη που εγραψες οτι εκανε η ομαδα μας....???? rolleyes.gif rolleyes.gif
ambulas
τελος ο καρατζας απο τον αταλλο!!ασχημη εξελιξη στην ομαδα για εναν ανθρωπο που εδωσε κ την ψυχη του.καταφερε παικτες που δεν γνωριζομασταν μεταξυ μας να γινουμε μια γροθια κ να παλευουμε για να σωσουμε την ομαδα.εκεινος ηταν που καταφερνε με τον δικο του τροπο να κερδιζει τον σεβασμο ολων μας!!ηταν προπονητης φιλος παιδαγωγος ολα!!!κοουτς ευχαριστουμε ησουν ο καλυτερος προπονητης που ειχα στα20 χρονια που παιζω.θα πας μπροστα γιατι αγαπας αυτο που κανεις.παμε για αλλα!!!περασα τελεια στον ατταλο!!
ambulas
QUOTE(dm_7 @ Jun 3 2008, 21:03 ) *
Χρονια πολλά στον φίλο μου assistant!!! 6.gif

Αντε Μητσάκο και τωρα που κλείνεις τα 18 θα σε αφήνουν να πίνεις κανα ποτάκι στα μαγαζιά που βγαίνουμε!! biggrin.gif icon_drunk.gif biggrin.gif

sorry για το off topic....αλλα τι να κάνουμε....ΑSSISTANT είναι αυτος!!! smile.gif

δημητρη χρονια πολλα φιλαρακι!!!ευχομαι τα καλυτερα για σενα!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 4 2008, 01:42 ) *
τελος ο καρατζας απο τον αταλλο!!ασχημη εξελιξη στην ομαδα για εναν ανθρωπο που εδωσε κ την ψυχη του.καταφερε παικτες που δεν γνωριζομασταν μεταξυ μας να γινουμε μια γροθια κ να παλευουμε για να σωσουμε την ομαδα.εκεινος ηταν που καταφερνε με τον δικο του τροπο να κερδιζει τον σεβασμο ολων μας!!ηταν προπονητης φιλος παιδαγωγος ολα!!!κοουτς ευχαριστουμε ησουν ο καλυτερος προπονητης που ειχα στα20 χρονια που παιζω.θα πας μπροστα γιατι αγαπας αυτο που κανεις.παμε για αλλα!!!περασα τελεια στον ατταλο!!

Αφου εφυγε η συμπαθεια σου,
δεν ερχεσαι στην κηφισια να παιξουμε παρεα του χρονου.
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 4 2008, 02:54 ) *
Αφου εφυγε η συμπαθεια σου,
δεν ερχεσαι στην κηφισια να παιξουμε παρεα του χρονου.

θα δουμε ρε λυκακι..
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Jun 3 2008, 16:39 ) *
Όπου πάτε ανεβαίνετε κατηγορία παιχταρά μου,άντε να δούμε που θα πάει ο παπαγιαννόπουλος γιατί είναι μεγάλη μονάδα για την ομάδα.Σας ρούφηξε το Γαλάτσι τότε με την συγχώνευση εκεί στην κυπριάδου,ε?

ας ειναι καλα ο τοτε προεδρος μας που πουλησε την ανοδο,καναμε μαγκες αλλους που κινδυνευανε να πεσουνε με το δικο μας κοπο και τη δικια μας υπερπροσπαθεια!!και οχι μονο αυτο αλλα μετα μας το επαιζαν και οτι καποιοι ειναι ενω στην ουσια εμεις τους ανεβασαμε!!να'ναι καλα τα λεφτα που εδωσαν αλλιως πλατη θα εβλεπαν ακομα!!αλλα ο καιρος εχει γυρισματα και με τη καινουργια χρονια θα γελασουμε πολυ(ειδικα στα 2 ματσακια μεταξυ μας).
το ακουσαμε και αυτο:το γαλατσι λεει δεν στεκεται ποτε εμποδιο σε κανεναν αν αυτος θελει να αποχωρησει απο την ομαδα!!χαχαχα ξερω και ενα με το τοτο να σας πω!!
το διαπιστωσα και μονος μου αυτο οταν εδινα 3 χιλιαρικα για να μεινω ελευθερος και οποιος εχει καποια αντιρρηση απο τους "κυριους" ας με διαψευσει.αλλιως απο κοντα οταν θα ερθει η ωρα....
abalos9
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 30 2008, 13:36 ) *
Respect στο Σγούρο και για τη φετινή χρονιά, κύριος και στη μάσα.
Του χρόνου σε βλέπω κάτι μεταξύ Will Smith και Axel Foly... icon_drunk.gif
Πάντως απ' έξω φάνηκε οτι σου γλύστρισε η μπάλα.
Όσο για μένα, δε βλέπω να 'χω κανέναν απ' τους 2 σας συμπαίκτη του χρόνου, θα ρίξω μπόμπα τη Τρίτη! wink.gif

και οπως αναμενοταν χθες εσκασε η μεγαλη μπομπα απο το φιλο μου το νικολα κατα τη διαρκεια της συγκεντρωσης στα γραφεια της ομαδας!!ολοι περιμεναμε να ακουσουμε το καινουργιο του προορισμο και ξαφνιαστηκαμε οταν μας αποκαλυψε πως αυτη η χρονια ηταν και η τελευταια του...
δυστυχως δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει με τις οικογενειακες του υποχρεωσεις οποτε οπως ειναι φυσικο το μπασκετ μπαινει σε δευτερη μοιρα!!!με το καλο ρε φιλαρακι το δευτερο παιδακι σου,να'ναι γερο και οπως επιθυμεις να τα δεις!!ησουν χαζομπαμπας..φαντασου τωρα τι θα κανεις!!
χαιρομαστε για σενα νικολα αν και θα'ναι κριμα να μην παιξουμε ξανα παρειτσα!!τουλαχιστον κλεινεις τη καριερα σου με μια ακομα ανοδο οπως σου αξιζε!!να'σαι καλα ρε νικολα και θα τα λεμε στο γηπεδο...απο τη κερκιδα εσυ βεβαια!!! 77.gif biggrin.gif icon_wave.gif
odysseas 1998
Καλή συνέχεια Admiral σε ότι κι αν κάνεις και συγχαρητήρια για ό,τι έχεις πετύχει.Πάνω απ'όλα να χαίρεσαι την οικογένειά σου!Θα έχεις να λες στα παιδιά σου για τις τόσες ανόδες που πέτυχες στις ομάδες που έπαιξες και φυσικά ότι υπήρξες συμπαίκτης του άμπαλου9!
ADMIRAL14
QUOTE(abalos9 @ Jun 4 2008, 11:23 ) *
και οπως αναμενοταν χθες εσκασε η μεγαλη μπομπα απο το φιλο μου το νικολα κατα τη διαρκεια της συγκεντρωσης στα γραφεια της ομαδας!!ολοι περιμεναμε να ακουσουμε το καινουργιο του προορισμο και ξαφνιαστηκαμε οταν μας αποκαλυψε πως αυτη η χρονια ηταν και η τελευταια του...
δυστυχως δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει με τις οικογενειακες του υποχρεωσεις οποτε οπως ειναι φυσικο το μπασκετ μπαινει σε δευτερη μοιρα!!!με το καλο ρε φιλαρακι το δευτερο παιδακι σου,να'ναι γερο και οπως επιθυμεις να τα δεις!!ησουν χαζομπαμπας..φαντασου τωρα τι θα κανεις!!
χαιρομαστε για σενα νικολα αν και θα'ναι κριμα να μην παιξουμε ξανα παρειτσα!!τουλαχιστον κλεινεις τη καριερα σου με μια ακομα ανοδο οπως σου αξιζε!!να'σαι καλα ρε νικολα και θα τα λεμε στο γηπεδο...απο τη κερκιδα εσυ βεβαια!!! 77.gif biggrin.gif icon_wave.gif

Ευχαριστώ τους φίλους(συμπαίκτες και αντιπάλους) για τις πολλές πανέμορφες αναμνήσεις-εντός κι εκτός γηπέδου-που μου δωσαν στα 14 χρόνια που παίζω αντρικά και στις 4 κατηγορίες της ΕΣΚΑ(Λεόντειο, Κυπριάδου, Γκυζιακό, Άμιλλα & Αετό). Πλέον είναι καιρός ν' αφοσιωθώ στην οικογένεια μου που σε λίγο καιρό θ' αποκτήσει καινούριο μέλος. Ελπίζω να προλαβαίνω να βλέπω κανά ματσάκι και να κάνω και καμιά προπόνηση καθώς η αγάπη για το μπάσκετ δεν είναι κάτι που ξεπερνιέται εύκολα. blove.gif
assistant
QUOTE(ADMIRAL14 @ Jun 4 2008, 14:29 ) *
Ευχαριστώ τους φίλους(συμπαίκτες και αντιπάλους) για τις πολλές πανέμορφες αναμνήσεις-εντός κι εκτός γηπέδου-που μου δωσαν στα 14 χρόνια που παίζω αντρικά και στις 4 κατηγορίες της ΕΣΚΑ(Λεόντειο, Κυπριάδου, Γκυζιακό, Άμιλλα & Αετό). Πλέον είναι καιρός ν' αφοσιωθώ στην οικογένεια μου που σε λίγο καιρό θ' αποκτήσει καινούριο μέλος. Ελπίζω να προλαβαίνω να βλέπω κανά ματσάκι και να κάνω και καμιά προπόνηση καθώς η αγάπη για το μπάσκετ δεν είναι κάτι που ξεπερνιέται εύκολα. blove.gif

Νικο καλη τυχη να εχεις σ ο,τι κανεις απο εδω και στο εξης.Υγεια σε σενα και στην οικογενεια σου ευχομαι και ραντεβου στα γηπεδα οπου πλεον θα βλεπουμε τα ματσακια απ την ιδια θεση.
#13.
QUOTE(ADMIRAL14 @ Jun 4 2008, 13:29 ) *
Ευχαριστώ τους φίλους(συμπαίκτες και αντιπάλους) για τις πολλές πανέμορφες αναμνήσεις-εντός κι εκτός γηπέδου-που μου δωσαν στα 14 χρόνια που παίζω αντρικά και στις 4 κατηγορίες της ΕΣΚΑ(Λεόντειο, Κυπριάδου, Γκυζιακό, Άμιλλα & Αετό). Πλέον είναι καιρός ν' αφοσιωθώ στην οικογένεια μου που σε λίγο καιρό θ' αποκτήσει καινούριο μέλος. Ελπίζω να προλαβαίνω να βλέπω κανά ματσάκι και να κάνω και καμιά προπόνηση καθώς η αγάπη για το μπάσκετ δεν είναι κάτι που ξεπερνιέται εύκολα. blove.gif


Νικόλα ως ‘μόνιμος’ αντίπαλος για πολλά χρόνια σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για το μέλλον και με το καλό το δεύτερο παιδάκι! Είσαι σίγουρα από τους καλύτερους αντιπάλους που έχω αντιμετωπίσει και μόνιμο φόβητρο (βασικά στην επίθεση biggrin.gif). Δεν θα ξεχάσω το συνεχές πίτσι-πίτσι σου την ώρα που κάποιος εκτελούσε βολές κι εγώ προσπαθούσα να συγκεντρωθώ στο μπλοκ-άουτ!
Τυχαίνει φέτος να σταματάμε και μαζί (ήμουν στη Γ’ ΕΣΚΑ) για τους ίδιους λόγους, οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Βάιος #13

Υ.Γ. Αν ενδιαφέρεσαι για κάτι πιο χαλαρό σκέψου την περίπτωση Γ’ ΕΣΚΑ και την Κηφισιά!
paralias
QUOTE(abalos9 @ Jun 4 2008, 11:23 ) *
και οπως αναμενοταν χθες εσκασε η μεγαλη μπομπα απο το φιλο μου το νικολα κατα τη διαρκεια της συγκεντρωσης στα γραφεια της ομαδας!!ολοι περιμεναμε να ακουσουμε το καινουργιο του προορισμο και ξαφνιαστηκαμε οταν μας αποκαλυψε πως αυτη η χρονια ηταν και η τελευταια του...
δυστυχως δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει με τις οικογενειακες του υποχρεωσεις οποτε οπως ειναι φυσικο το μπασκετ μπαινει σε δευτερη μοιρα!!!με το καλο ρε φιλαρακι το δευτερο παιδακι σου,να'ναι γερο και οπως επιθυμεις να τα δεις!!ησουν χαζομπαμπας..φαντασου τωρα τι θα κανεις!!
χαιρομαστε για σενα νικολα αν και θα'ναι κριμα να μην παιξουμε ξανα παρειτσα!!τουλαχιστον κλεινεις τη καριερα σου με μια ακομα ανοδο οπως σου αξιζε!!να'σαι καλα ρε νικολα και θα τα λεμε στο γηπεδο...απο τη κερκιδα εσυ βεβαια!!! 77.gif biggrin.gif icon_wave.gif


Δυστυχώς, η ΕΣΚΑ θα χάσει έναν καλό παίχτη και ένα ακόμα καλύτερο παιδί από το δυναμικό της. Αυτά που θα μου λείψουν περισσότερο απο το Νικόλα είναι η αγαπημένη ραχιαία τρίπλα (ξέρεις εσυ) και το ΕΓΩ!!!! μετά από κάθε τρίποντο. Του χρόνου αν και δεν θα παίζουμε μαζί μπορούμε να συνεχίσουμε να τρώμε στο Σπυραντώνη και μετά παγωτάκι Χαρά, αν βέβαια συνεχίσω να βρίσκομαι στην Αθήνα. Τι λες??? Καλό deal????
Ο Άμπαλος τι λέει???
Jabar
Για όλους έρχεται το πλήρωμα του χρόνου κάποτε.Εύχομαι στον Admiral14 να περνά καλά με την οικογένεια του και να μείνει όσο το δυνατόν πιό κοντά στο μπάσκετ.
abalos9
QUOTE(paralias @ Jun 4 2008, 20:28 ) *
Δυστυχώς, η ΕΣΚΑ θα χάσει έναν καλό παίχτη και ένα ακόμα καλύτερο παιδί από το δυναμικό της. Αυτά που θα μου λείψουν περισσότερο απο το Νικόλα είναι η αγαπημένη ραχιαία τρίπλα (ξέρεις εσυ) και το ΕΓΩ!!!! μετά από κάθε τρίποντο. Του χρόνου αν και δεν θα παίζουμε μαζί μπορούμε να συνεχίσουμε να τρώμε στο Σπυραντώνη και μετά παγωτάκι Χαρά, αν βέβαια συνεχίσω να βρίσκομαι στην Αθήνα. Τι λες??? Καλό deal????
Ο Άμπαλος τι λέει???

καλα αυτη η ραχιαια τριπλα ηταν ολα τα λεφτα! evilmonkey.gif
δυστυχως δεν εχω φτασει ακομα σε αυτο το επιπεδο....γι'αυτο και δεν το κοβω!! biggrin.gif
επισης προκυπτει μεγαλο προβλημα για την ομαδα καθως θα αναγκαστει να ψαξει και για υπευθυνο δημοσιων σχεσεων!!ποιος θα κανει τωρα pr με τους αντιπαλους??
φιλαρακι μου εννοειται οτι θα πηγαινουμε,δεν χρειαζοταν καν να το ρωτησεις!!αν και δεν τρωμε βραδυ,το εχουμε κοψει!! biggrin.gif
ambulas
μετα την απομακρυνση καρατζα.δηλωσαν οτι αποχωρουν απο την ομαδα του ατταλου καρτανος,παπαγιαννακης,τσεκουρας.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 01:42 ) *
μετα την απομακρυνση καρατζα.δηλωσαν οτι αποχωρουν απο την ομαδα του ατταλου καρτανος,παπαγιαννακης,τσεκουρας.

Ελα σε μενα αγορι μου να παιξεις
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 01:44 ) *
Ελα σε μενα αγορι μου να παιξεις

xa xa!!εχω κ 4 αδερφακια μαζι μου ρε φιλε..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 01:50 ) *
xa xa!!εχω κ 4 αδερφακια μαζι μου ρε φιλε..

Ολοι οι καλοι χωρανε.

Μπες λιγο στο καφενειο της Εσκα
alexas10
εμενα με θελετε ρε λυκε? ψαχνω ομαδες οχι ομαδα... icon_wave.gif icon_wave.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Jun 6 2008, 02:00 ) *
εμενα με θελετε ρε λυκε? ψαχνω ομαδες οχι ομαδα... icon_wave.gif icon_wave.gif

Αν σε αφησει η γυναικα ελα ρε παντοφλινο
bxristos
QUOTE(alexas10 @ Jun 6 2008, 02:00 ) *
εμενα με θελετε ρε λυκε? ψαχνω ομαδες οχι ομαδα... icon_wave.gif icon_wave.gif


Εσενα φιλε alexas σε περιμενουμε με μπαντα,κοκκινα χαλια και βεγγαλικα στις κουκου!!! biggrin.gif biggrin.gif

Ολα αυτα μετα απο εντολη του assistant...

Οχι οτι και εμεις δεν θελουμε!!! laugh.gif laugh.gif
Steryios
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 01:42 ) *
μετα την απομακρυνση καρατζα.δηλωσαν οτι αποχωρουν απο την ομαδα του ατταλου καρτανος,παπαγιαννακης,τσεκουρας.

Kαλημέρα BIG-TSEK.Όντως και πολύ κρίμα γιατί εκτός από πολύ καλοί παίχτες και ακέραιοι χαρακτήρες-όλη τη χρονιά δεν είπατε ποτέ κουβέντα-είσαστε και πολύ καλοί φίλοι μου.Έχω λυπηθεί πάρα πολύ που οι μπασκετικοί μας δρόμοι χωρίζουν.
ambulas
QUOTE(Steryios @ Jun 6 2008, 08:59 ) *
Kαλημέρα BIG-TSEK.Όντως και πολύ κρίμα γιατί εκτός από πολύ καλοί παίχτες και ακέραιοι χαρακτήρες-όλη τη χρονιά δεν είπατε ποτέ κουβέντα-είσαστε και πολύ καλοί φίλοι μου.Έχω λυπηθεί πάρα πολύ που οι μπασκετικοί μας δρόμοι χωρίζουν.

κ εγω ρε φιλε ηθελα να μεινω αλλα δεν μπορω τα λαμογια ..τ παντων μονο κερδισμενος φευγω απο εκει γιατι εκανα φιλους οπως εσυ κ ο πρας.φιλαρακο να γυρισεις σιδερενιος κ δεν χανομαστε εμεις.μολις κλεισω καπου θα σε ενημερωσω..
Steryios
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 12:29 ) *
κ εγω ρε φιλε ηθελα να μεινω αλλα δεν μπορω τα λαμογια ..τ παντων μονο κερδισμενος φευγω απο εκει γιατι εκανα φιλους οπως εσυ κ ο πρας.φιλαρακο να γυρισεις σιδερενιος κ δεν χανομαστε εμεις.μολις κλεισω καπου θα σε ενημερωσω..

Εννοείται ότι θα με ενημερώσεις.Θα είμαι ο πιο φανατικός σου οπαδός στην εξέδρα.Και κάτι άλλο...ξανασκέψου το για την επόμενη Τετάρτη.Εγώ θα σε περιμένω πάντως.
ambulas
QUOTE(Steryios @ Jun 6 2008, 13:32 ) *
Εννοείται ότι θα με ενημερώσεις.Θα είμαι ο πιο φανατικός σου οπαδός στην εξέδρα.Και κάτι άλλο...ξανασκέψου το για την επόμενη Τετάρτη.Εγώ θα σε περιμένω πάντως.

αδερφουλη μου!!!ειναι οριστικη η αποφαση μου.ηθελα αλλα ειναι ηθικο το θεμα.παντως θα κανω μια προπονηση στο καινουργιο.ετσι για το απωθημενο..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 13:50 ) *
αδερφουλη μου!!!ειναι οριστικη η αποφαση μου.ηθελα αλλα ειναι ηθικο το θεμα.παντως θα κανω μια προπονηση στο καινουργιο.ετσι για το απωθημενο..

Το Ζηρηνειο σε περιμενει
Steryios
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 13:50 ) *
αδερφουλη μου!!!ειναι οριστικη η αποφαση μου.ηθελα αλλα ειναι ηθικο το θεμα.παντως θα κανω μια προπονηση στο καινουργιο.ετσι για το απωθημενο..

Σύμφωνοι κι εγώ θα σου δίνω πάσες αφού ακόμα δε μπορώ να προπονηθώ.Τότε τα λέμε στο καινούργιο γήπεδο σύντομα.
BIG-TSEK FOR EVER!!!
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 14:05 ) *
Το Ζηρηνειο σε περιμενει

ρε φιλε ειμαι ακριβος!!χα χα!!
larry33
Θα αναφερθώ στο θέμα Άτταλος-Καρατζάς!

Ο Αλέξης Καρατζάς με μηδενικό μπάτζετ, χωρίς γήπεδο για προπόνηση και με πολλές αντιξοότητες που του κόστισαν σε ψυχική ηρεμία και γαλήνη κατάφερε να συγκροτήσει μία πραγματικά αξιόμαχη ομάδα πού όλοι μιλάγαν για το όμορφο και επιθετικό μπάσκετ που έπαιζε.
Έπεισε παίχτες που σίγουρα ανήκουν σε μεγαλύτερες κατηγορίες (Πράς, Καρτάνος, Κοσένας) να αγωνιστούν και να βοηθήσουν τους υπόλοιπους συμπαίχτες τους να σταθούν στην κατηγορία.
Ο Άτταλος παρά το μέτριο υλικό του (χωρίς να θέλω να αδικήσω τα υπόλοιπα παιδιά) τελικά σώθηκε εύκολα ενώ και εγώ δεν θυμάμαι πόσα ματς έχασε στον πόντο και τις παρατάσεις!
Και όλα αυτά στον πρώτο του χρόνο σας 1ος προπονητής......αφού δεν ανέβασε την ομάδα λοιπόν πρέπει να θεωρείται αποτυχημένος!
Έχοντας λοιπόν ήδη βολιδοσκοπήσει παίχτες μεγαλύτερων κατηγοριών και έχοντας ήδη βρεί χορηγούς για την επόμενη χρονιά του ανακοινώνεται ότι ζητάει πολλά.....γιατί έκανε το λάθος να ζητήσει να μάθει τις διαθέσεις της διοίκησης για το μπάτζετ, αν θα υπήρχε μπάτζετ βέβαια, για την επόμενη χρονιά!

Shame on u λοιπόν Αλέξη Καρατζά.....αποτυχημένε-looser προπονητή.....ήθελες και μπάτζετ τρομάρα σου!

P.S.: Το παιδί δεν μου είπε τίποτα.....αλλά στόματα υπάρχουν και τα νέα μαθαίνονται! Επίσης δεν είμαι ούτε manager, δημοσιογράφος, προπονητής, παράγοντας etc. Με μία απλή ματιά διαβάζεις εύκολα αυτές τις καταστάσεις!
ambulas
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 12:29 ) *
κ εγω ρε φιλε ηθελα να μεινω αλλα δεν μπορω τα λαμογια ..τ παντων μονο κερδισμενος φευγω απο εκει γιατι εκανα φιλους οπως εσυ κ ο πρας.φιλαρακο να γυρισεις σιδερενιος κ δεν χανομαστε εμεις.μολις κλεισω καπου θα σε ενημερωσω..

λεγοντας λαμογια για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις δεν εννοω την προεδρο κ νικολετου.ηταν αψογη,αλλα καποιουςοικονομικους παραγοντες κ καποια κεντρικη διοικηση (δεν τους εχω δει ποτε)συμφωνα με τα λεγομενα του γενικου αρχηγου.τελος!!γιατι το κουρασαμε το θεμα..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.