Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
aionio talento
QUOTE(amboulas @ Apr 18 2008, 00:29 ) *
ο γατος οπως τον αποκαλεις ειναι ο καλυτερος παικτης στην εσκα . δεν ειπε τιποτα προσβλητικο κ μην ακυρωνεις την μεγαλη νικη μας.ειδες ποσοι ειμασταν..κ η αξια του αντιπαλου την κανει μεγαλυτερη..καλο βραδυ φιλε..



αν εγραφες κατι που δεν γνωριζα η εστω κατι καινουργιο μπορει και να ασχολιομουν σοβαρα με το post σου ! !

επειδη δεν συνεβη κατι τετοιο με την σειρα μου θα σε καληνυχτησω και εγω !
KOMAS13
καλημερα σε ολους ελπιζω ολοι να ειστε καλα...ανατροπες ειχαμε χθες οπως γνωριζετε ολοι με τον ατταλο να κερδιζει το περα και να βαζει φωτια στην κατηγορια οσο αφορα την 2η θεση...3 αγωνιστικες εχουν μεινει μεχρι το τελος και καθε μια θα ειναι τελικος.Θεωρητικα το πιο δυσκολο παιχνιδι για την ομαδα του αετου θα ειναι αυτο με τις κουκουβαουνες στο οποιο ελπιζω να γινει ενα ωραιο ματς να παρακολουθησουμε....το περα εχυσε την καρδαρα με το γαλα που μαζεψε ολη την χρονια και τωρα περιμενει στραβοπατημα του αετου(αντιστροφη ρολων δηλαδη)στο τελος ο πιο ικανος,ο πιο φορμαρισμενος και ο πιο συγκεντρωμενος στο στοχο του θα ανεβει στην α εσκα.το παιχνιδι της νικης δεν το παρακολουθησα οποτε δεν ξερω σε ποιο συμβαν αναφερεστε παντως οπως παραδεχτηκαν ολοι η νικη εχει παρα πολυ καλη ομαδα...καλο πασχα δε λεω απο τωρα....
Steryios
Kαλημέρα σε όλους.Επειδή έρχονται και άγιες μέρες ας αφήσουμε τα πικρόχολα σχόλια.Ας ενημερώσει κάποιος σας παρακαλώ ποιος ευννοείται στην ισοβαθμία Πέρα-Αετού καθώς και για τον ακριβή αριθμό των ομάδων που υποβιβάζονται.
ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΑΡΑ!!!
odysseas 1998
Στέργιο ο η Πέρα κέρδισε 6 πόντους στην έδρα του Αετού και ο Αετός 6 πόντους στην έδρα της Πέρα.Άρα στην ισοβαθμία ανεβαίνει αυτός που έχει καλύτερη διαφορά πόντων στο πρωτάθλημα και αυτή είναι ο Αετός με καμμιά 50αριά θετικότερη διαφορά πόντων.Συγχαρητήρια στον Άτταλο για τη νίκη του,τώρα πρέπει να περάσουμε από την πολύ δύσκολη έδρα που έχουν οι Κουκουβάουνες,από την οποία δεν πέρασε ούτε η Πέρα,ούτε η Νίκη Αμαρουσίου,ούτε ο Ωρωπός,ούτε το Ηράκλειο.Ούτε μία από τις ομάδες που χτύπησαν άνοδο δηλαδή.Πρέπει όμως να περάσει ο Αετός για να κάνει τη νίκη που θα κάνει τη διαφορά και θα του δώσει την άνοδο.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 18 2008, 09:11 ) *
Στέργιο ο η Πέρα κέρδισε 6 πόντους στην έδρα του Αετού και ο Αετός 6 πόντους στην έδρα της Πέρα.Άρα στην ισοβαθμία ανεβαίνει αυτός που έχει καλύτερη διαφορά πόντων στο πρωτάθλημα και αυτή είναι ο Αετός με καμμιά 50αριά θετικότερη διαφορά πόντων.Συγχαρητήρια στον Άτταλο για τη νίκη του,τώρα πρέπει να περάσουμε από την πολύ δύσκολη έδρα που έχουν οι Κουκουβάουνες,από την οποία δεν πέρασε ούτε η Πέρα,ούτε η Νίκη Αμαρουσίου,ούτε ο Ωρωπός,ούτε το Ηράκλειο.Ούτε μία από τις ομάδες που χτύπησαν άνοδο δηλαδή.Πρέπει όμως να περάσει ο Αετός για να κάνει τη νίκη που θα κάνει τη διαφορά και θα του δώσει την άνοδο.

καλημερα σε ολους και απο μενα και τα συγχαρητηρια μου στους νικητες.για το παιχνιδι μας με το χαλανδρι δεν εχω να πω και πολλα,ανετη η επικρατηση μας με 25 ποντους με το μυαλο ολων μας να βρισκεται στο ατταλος-περα.αυτη τη στιγμη ειμαστε σε πλεονεκτικη θεση αλλα τιποτα δεν εχει κριθει ακομα.μενουν 3 τελικοι οπου πρεπει να τα δωσουμε ολα για να εκπληρωσουμε το στοχο μας.θεωρητικα το πιο δυσκολο ματς ειναι με τις κουκουβαουνες οπου θα πρεπει να δωσουμε μεγαλη προσοχη γιατι ειναι δυσκολο να ανεβεις αλλα πολυ ευκολο να πεσεις απο τη κορυφη.και οι κουκου δεν ειναι καμια ομαδουλα,εχει πολυ καλους παικτες και πολυ καλη εδρα οπου κανενας απο τους μεγαλους δεν εχει περασει και αυτο ειναι ενα κινητρο γι'αυτους.ελπιζω η τυχη τωρα που μας χαμογελασε να μη μας ξαναγυρισει τη πλατη και να ειμαστε εμεις που θα ανεβουμε στην α'.επιτελους να παμε και σε ενα γηπεδο με κοσμο γιατι αν εξαιρεσουμε 5-6 ματσακια σε ολα τ'αλλα ειμασταν εμεις κι εμεις.
sa-gt
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΩΡΩΠΟΣ 62-78
Εύκολα στο 4ο δεκάλεπτο
pepe
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 78-73
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-58
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 62-78
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-58
17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 75-76
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 58-64
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 71-53
17/04/2008 21:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 78-53
abalos9
QUOTE(pepe @ Apr 18 2008, 10:23 ) *
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 78-73
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-58
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 62-78
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-58
17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 75-76
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 58-64
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 71-53
17/04/2008 21:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 78-53

τελικα δεν ηταν ακριβως η μερα των γηπεδουχων αλλα αυτοι που επρεπε να κερδισουν το εκαναν...
Steryios
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 18 2008, 09:11 ) *
Στέργιο ο η Πέρα κέρδισε 6 πόντους στην έδρα του Αετού και ο Αετός 6 πόντους στην έδρα της Πέρα.Άρα στην ισοβαθμία ανεβαίνει αυτός που έχει καλύτερη διαφορά πόντων στο πρωτάθλημα και αυτή είναι ο Αετός με καμμιά 50αριά θετικότερη διαφορά πόντων.Συγχαρητήρια στον Άτταλο για τη νίκη του,τώρα πρέπει να περάσουμε από την πολύ δύσκολη έδρα που έχουν οι Κουκουβάουνες,από την οποία δεν πέρασε ούτε η Πέρα,ούτε η Νίκη Αμαρουσίου,ούτε ο Ωρωπός,ούτε το Ηράκλειο.Ούτε μία από τις ομάδες που χτύπησαν άνοδο δηλαδή.Πρέπει όμως να περάσει ο Αετός για να κάνει τη νίκη που θα κάνει τη διαφορά και θα του δώσει την άνοδο.

Εντάξει φίλε μου ευχαριστώ πολύ.Καλή σου μέρα.
mimos8
QUOTE(aionio talento @ Apr 18 2008, 03:15 ) *
Που ξερεις ρε γατε τι καταλαβαμε εμεις και τι οχι ? μηπως καθοσουν στον παγκο μας ? η τρυπωσες στα

αποδυτηρια μας και δεν σε πηραμε χαμπαρι ? ? ? καλη η αβαντα στους κολλητους . . . μαζι σου δεν λεω αλλα

σαν πολυ ξανοιχτηκες ! καλο βραδυ.

τον παγκο σας τον εβλεπα και εν αντιθεσει με ολα τα αλλα παιχνιδια σας φετος ηταν εκκλησια!!!κανενα παθος και ολοι σαν υπνωτισμενοι.οσο για τα αποδυτηρια οντως δεν ημουν εκει,αλλα οι φωνες και τα μπινελικια του προπονητη σου στο ημιχρονο ακουστηκαν μεχρι το γουδι!νομιζω απαντησα στα ερωτηματα σου και χωρις να χρησιμοποιησω χαρακτηρισμους...
aionio talento
QUOTE(mimos8 @ Apr 18 2008, 08:08 ) *
τον παγκο σας τον εβλεπα και εν αντιθεσει με ολα τα αλλα παιχνιδια σας φετος ηταν εκκλησια!!!κανενα παθος και ολοι σαν υπνωτισμενοι.οσο για τα αποδυτηρια οντως δεν ημουν εκει,αλλα οι φωνες και τα μπινελικια του προπονητη σου στο ημιχρονο ακουστηκαν μεχρι το γουδι!νομιζω απαντησα στα ερωτηματα σου και χωρις να χρησιμοποιησω χαρακτηρισμους...



καλα αφου ηταν εκκλησια ο παγκος μας ( αληθεια σε ποσους αγωνες εχεις ερθει απορω ? ) τοτε παω πασο

γιατι μαλλον βρισκομασταν σε διαφορετικα γηπεδα εχθες ! τα μπινελικια του coach θα επρεπε να τα εχεις

ακουσει και στα αλλα ματς που εχεις ερθει ? καθως δεν τα ριχνει ουτε για να τα ριξει ουτε για να τα ακουσεις

εσυ ! αν κρινω απο τις νικες που εχουμε κανει τα 2 χρονια που ειμαστε μαζι το ΠΟΣΟΙ ειμαστε και ΠΩΣ ειμαστε

σε καθε προπονηση στις σχεσεις που εχουμε μεταξυ μας ανεξαρτητα απο ηλικιες ποιος παιζει κ.λ.π. μαλλον

τα μπινελικια που τα ακουσες και μεχρι το γουδι μαλλον πιανουν ! !



Επισης αν ησουν περισσοτερο προσεκτικος και λιγοτερο καχυποπτος ( τωρα σε χαρακτηρισα ) θα

καταλαβαινες οτι η ουσια του post μου ηταν η φιλια που εχεις ( και πολυ καλα κανεις ) με τον αντιπαλο

coach ! εχω φιλους που παιζουν σε παρα πολλες ομαδες της ΕΣΚΑ και πηγαινω οποτε μπορω να τους δω

και κανω οτι εκανες και εσυ μετα το ματς και χειροτερα ( πανο - κορνες - καμερες κλπ . . . ) αλλα το να

μπαινεις και να λες για σκακιερες και για ματ συγκρινοντας ενα παιδι που λογικα ειναι γυρω 25 με 30 και

τωρα ξεκιναει την προπονητικη ( αν καταλαβα και χωρις να ειμαι σιγουρος δεν πρεπει καν να εχει διπλωμα )

με εναν ανθρωπο που εχει κατσει πρωτος προπονητης μεχρι Β' ΕΘΝΙΚΗ - ASSISTANT A1 - A2 και στην

ΕΣΚΑ που αγωνιζεσαι εχει ανεβει κατηγορια 6 - 7 φορες ειναι ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΤΟΠΗΜΑ + οτι δημιουργει

εντυπωσεις για αυτους που διαβαζουν και δεν ειχαν την δυνατοτητα να βρεθουν στο ματς ! !




ελπιζω να σε καλυψα !
abalos9
QUOTE(aionio talento @ Apr 18 2008, 12:20 ) *
καλα αφου ηταν εκκλησια ο παγκος μας ( αληθεια σε ποσους αγωνες εχεις ερθει απορω ? ) τοτε παω πασο

γιατι μαλλον βρισκομασταν σε διαφορετικα γηπεδα εχθες ! τα μπινελικια του coach θα επρεπε να τα εχεις

ακουσει και στα αλλα ματς που εχεις ερθει ? καθως δεν τα ριχνει ουτε για να τα ριξει ουτε για να τα ακουσεις

εσυ ! αν κρινω απο τις νικες που εχουμε κανει τα 2 χρονια που ειμαστε μαζι το ΠΟΣΟΙ ειμαστε και ΠΩΣ ειμαστε

σε καθε προπονηση στις σχεσεις που εχουμε μεταξυ μας ανεξαρτητα απο ηλικιες ποιος παιζει κ.λ.π. μαλλον

τα μπινελικια που τα ακουσες και μεχρι το γουδι μαλλον πιανουν ! !
Επισης αν ησουν περισσοτερο προσεκτικος και λιγοτερο καχυποπτος ( τωρα σε χαρακτηρισα ) θα

καταλαβαινες οτι η ουσια του post μου ηταν η φιλια που εχεις ( και πολυ καλα κανεις ) με τον αντιπαλο

coach ! εχω φιλους που παιζουν σε παρα πολλες ομαδες της ΕΣΚΑ και πηγαινω οποτε μπορω να τους δω

και κανω οτι εκανες και εσυ μετα το ματς και χειροτερα ( πανο - κορνες - καμερες κλπ . . . ) αλλα το να

μπαινεις και να λες για σκακιερες και για ματ συγκρινοντας ενα παιδι που λογικα ειναι γυρω 25 με 30 και

τωρα ξεκιναει την προπονητικη ( αν καταλαβα και χωρις να ειμαι σιγουρος δεν πρεπει καν να εχει διπλωμα )

με εναν ανθρωπο που εχει κατσει πρωτος προπονητης μεχρι Β' ΕΘΝΙΚΗ - ASSISTANT A1 - A2 και στην

ΕΣΚΑ που αγωνιζεσαι εχει ανεβει κατηγορια 6 - 7 φορες ειναι ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΤΟΠΗΜΑ + οτι δημιουργει

εντυπωσεις για αυτους που διαβαζουν και δεν ειχαν την δυνατοτητα να βρεθουν στο ματς ! !
ελπιζω να σε καλυψα !

δε νομιζω ρε φιλαρακι να ηθελε να μειωσει την αξια του προπονητη σου.σαφως και ειναι καλος προπονητης και το ξερω κι εγω καθως εχουμε αναμετρηθει αρκετες φορες στο παρελθον με τη κυπριαδου αλλα ειναι αφυσικο δηλαδη χθες να εκανε ο καρατζας καλυτερο κοουτσαρισμα?
rsgouros
Καλησπερα σε ολους.Κατα αρχην θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στουs διαιτητεs του αγωνα `παπαθανασιου καπνια`κι αυτο διοτι ειχαν ακουστει πολλα,βεβαια υπαρχει μεγαλη συνεχεια και περιμενουμε αναλογη συμπεριφορα.Το γιατι ακουστηκαν ειναι πολυ ασχημο αλλα ποιο ασχημο ακομα ειναι οτι εχουν βαση ετσι δεν ειναι κυριε Κικιλα:Σ ενα αλλο θεμα το οποιο θα ηθελα να απαντησω ειναι οτι η ομαδα μου εχασε δικαιωτατα χτες απο εναν καλυτερο αντιπαλο αλλα μου ειναι αδιανοητο να παραδεχτω οτι οι παιχτες του Αταλλου ηταν ηρωες η οτι εκαναν επος η οτι ο κοουτς καρατζας εκανε μαγικα τρικ κτλ Θα ηθελα να πω μεσα πο το τοpic στα δικα μου παιδια και για ναξερετε ολοι οτι αυτο που εχτισαν δυσκολα να το ξανακανουν αλλοι οτι περα απ το μπασκετακι δεν πηρε κανεις τους δεκαρα ΠΛΗΡΩΣΑΝ 4 εγχειρησης, πουλμαν, παπουτσια,γιατρο, φορμες ακομα και γηπεδο για προπονηση που δεν μας παρεχει ο απιστευτος ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ !! Και μαζι μ αυτα προσθεστε και το οτι η ομαδα δυο χρονια κανει πρωταθλητισμο και κανειs μεγαλοπαραγων δε εσκασε μυτη να φερει ενα μικρο μπουκαλι νερο! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΥΡΙΑΖΗ που με μονο 300.000 ευρω ανεβασεs το ποδοσφαιρο,οντως ειναι για μεγαλο πανυγηρι! Για να μη σας κουραζω αλλο να ξερετε οτι οι μαγκες του Περα πηραν εναν ωραιο υπνακο χτες στο μενιδι αλλα θα συνεχεισουν μεχρι τελους,τα συμπερασματα δικα σας! Ρομπερτ Σγουρος.
vaskonos
ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΣΠ. ΛΟΥΗ . Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΟΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 20 ΚΑΙ ΟΜΩΣ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΜΟ. ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ. ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ. Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΑ.ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ. Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ , ΦΙΛΟΥΣ ,ΓΝΩΣΤΟΥΣ ,ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ.
KOMAS13
πανω στην ενταση και στο παθος του αγωνα ολοι παρεκτρεπονται..και οι φιλαθλοι και οι παικτες...οι αθλητες βεβαια εχουν μεγαλυτερη ευθυνη γιατι πρεπει να ειναι οι πρωτοι που δειχνουν ηθος μεσα στο γηπεδο...να ξεκαθαρισω οτι δεν ημουν μεσα στο γηπεδο και δεν ξερω τι εγινε μιλαω γενικα και εκφραζω την αποψημου χωρις να κατηγορω κανενα και ουτε να παιρνω το μερος κανενος
dm_7
QUOTE(vaskonos @ Apr 18 2008, 15:37 ) *
ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΣΠ. ΛΟΥΗ . Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΟΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 20 ΚΑΙ ΟΜΩΣ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΜΟ. ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ. ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ. Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΑ.ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ. Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ , ΦΙΛΟΥΣ ,ΓΝΩΣΤΟΥΣ ,ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ.


Το ότι ζητάς συγγνώμη μετράει! Και μπράβο σου!
Οι περισσότεροι το παθαίνουν αυτό μέσα στην έδρα μας! Εξοργίζεστε! Αλλά το καταλαβαίνω γιατί μάλλον έχετε συνηθίσει να παίζετε αλλιώς!
Εμείς δεν πάμε στους αγώνες για να δούμε απλώς το εκάστοτε ματς, εμείς πηγαίνουμε και βοηθάμε την ομάδα όπως μπορούμε κάθε φορά! Άλλοτε φωνάζοντας νορμάλ συνθήματα, πατώντας κόρνες, χτυπώντας τύμπανα και άλλοτε βρίζοντας, γιουχάροντας κτλ.
Τις περισσότερες φορές προσπαθούμε να αποφύγουμε συμπεριφορές σαν τις τελευταίες που ανέφερα!
Κάποιες φορές είναι τόσο προκλητικά ορισμένα γεγονότα που δεν γίνεται να το αποφύγουμε!
Δεν θυμάμαι τι ακριβώς είχε γίνει στο παιχνίδι στις Κουκουβάουνες που ενόχλησε τόσο!
Ωστόσο πρέπει να παραδεχτώ ότι υπάρχουν και 2-3 συγκεκριμένα άτομα που βρίζουν ασταμάτητα! Αλλά, όλοι οι άλλοι δεν ακολουθούμε αυτούς!
Κι απλώς να πω ότι τέτοια άτομα λίγο πολύ όλες οι ομάδες έχουν! Είτε μαζεύουν 200 άτομα σε κάθε αγώνα όπως εμείς είτε είναι 5 νοματαίοι όλοι κι όλοι!!!!
Έχουν δει και έχουν δει τα μάτια μας!
Έχω λοιπόν την αίσθηση ότι σας τσιτώνει η έδρα λόγω κόσμου και βαβούρας!
Aν διαφωνείς, περιμένω να μάθω την άποψη σου
star1
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ Β ΕΣΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ. ΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΜΥΛΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΟ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ cool.gif icon_wave.gif
assistant
QUOTE(vaskonos @ Apr 18 2008, 15:37 ) *
ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΣΠ. ΛΟΥΗ . Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΟΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 20 ΚΑΙ ΟΜΩΣ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΜΟ. ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ. ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ. Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΑ.ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ. Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ , ΦΙΛΟΥΣ ,ΓΝΩΣΤΟΥΣ ,ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ.

Φιλε Βασιλη,πραγματικα απορω γι αυτα που λες για το γηπεδο μας.Δε νομιζω να σε εβρισε κανεις,να σε ειρωνευτηκε,να σε προκαλεσε η κατι αλλο.Το οτι συνηθως μαζευουμε πολυ κοσμο-κυριως πιτσιρικια απ τις ακαδημιες-που κανει πολυ θορυβο και αποσυντονιζει την αντιπαλη ομαδα και αληθεια ειναι και ασυνηθιστο γι αυτες τις κατηγοριες ειναι και στην τελικη δε θελουμε να τ αλλαξουμε.
Δε νομιζω να το θυμασαι βεβαια αλλα μετα το τελος εκεινου του αγωνα σε περιμενα στα καγκελα για να σου δωσω το χερι μου ως ως ελαχιστη ενδειξη αναγνωρισης της μπασκετικης σου αξιας.Αυτο βεβαια δεν ειναι κατι αγνωστο για μενα γιατι το κανω σχεδον σε ολα μας τα παιχνιδια((χασουμε-κερδισουμε).Εσυ απ την αλλη με κοιταξες απαξιωτικα και φυσικα δεν μου εδωσες το χερι σου.Δε σε παρεξηγησα φυσικα(λογω μιας ηττας δικαιολογουνται διαφορες συμπριφορες) απλα μη μας παραδιδεις και μαθηματα για το πως θα μεγαλωσουμε τα νεα παιδια της ομαδας μας........Σιγουρα παντως οχι με τακτικες σαν αυτες που συμβουλευες εσυ φωναχτα τον Κουτσωνα πως να παιζει...........αμυνα το Σταμο εχθες.
Οσο για χθες ζηταω και παλι συγνωμη που μιλησα σε αθλητη που αγωνιζεται.Αυτο εγινε μονο και μονο γιατι εσυ απηυθηνες το λογο με πολυ ασχημο τροπο σε 3-4 κοπελιες που εκαναν πλακα με τον εξεζητημενο τροπο-για το ειδος του συγκεκριμενου παιχνιδιου-που πανηγυριζες τα καλαθια σου.
Συγνωμη για το μακροσκελες post,για μενα το θεμα θεωρειται ληξαν.Καλη επιτυχια στο Βασιλη και τους συμπαιχτες του στην Α Εσκα.
BASK3TBALL
TELIKA TO MONO POU MENEI EINAI OTI PANTA KAPOIOS FTAIEI EKTOS APO EMAS TOUS IDIOUS......

GIA NA SINELTHOUME LIGO ORISMENOI....
dm_7
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 18 2008, 16:42 ) *
TELIKA TO MONO POU MENEI EINAI OTI PANTA KAPOIOS FTAIEI EKTOS APO EMAS TOUS IDIOUS......

GIA NA SINELTHOUME LIGO ORISMENOI....



Δεν τα λες σωστά! Θεωρώ ότι εξηγούμε αναλυτικά τη κατάσταση! Και δεν πιστεύω οτι υπάρχει κάποιο λάθος σε αυτά που λέμε! Αν θεωρείς το αντίθετο...μπορείς να το υποστηρίξεις με επιχειρήματα! Συζήτηση κάνουμε... όλες οι απόψεις είναι καλό να φαίνονται!
smile.gif
amboulas
QUOTE(Steryios @ Apr 18 2008, 08:42 ) *
Kαλημέρα σε όλους.Επειδή έρχονται και άγιες μέρες ας αφήσουμε τα πικρόχολα σχόλια.Ας ενημερώσει κάποιος σας παρακαλώ ποιος ευννοείται στην ισοβαθμία Πέρα-Αετού καθώς και για τον ακριβή αριθμό των ομάδων που υποβιβάζονται.
ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΑΡΑ!!!
αδερφουλη ευχαριστουμε που ησουν στον παγκο χθες.μας εδωσες μεγαλη δυναμη!θελω να αναφερω την πολυ καλη εμφανιση του παπαγιαννακη .ειναι πολυ σημαντικος παικτης για μας .για τον πρα τι να πω¨?απιστευτος !!!φιλε νομιζω οτι σωθηκαμε.πρεπει να κανει η ιριδα 3νικες κ εμεις καμια.με ανησυχει μονο σε τι κατασταση θα βρουνε το ηρακλειο,την ολυμπιαδακ τελευταια αγωνιστικη με την αδιαφορη νικη..επομενως ολαγια ολα να κερδισουμε αλλο ενα ματς για να σωθουμε κ μαθηματικα.πεφτουν 4.
dm_7
BASK3TBALL άκυρο το προηγούμενο ποστ! Δεν είχα δει το pm!
Εμένα με κάλυψες! Νομίζω όμως πως και εγώ κάλυψα εσένα... smile.gif
mimos8
α ρε κοουτσαρα καρατζα ολο μαζι σου ασχολουνται τελικα!εγραψα μια καλη κουβεντα για σενα και πεσαν να με φανε...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 18 2008, 18:18 ) *
αδερφουλη ευχαριστουμε που ησουν στον παγκο χθες.μας εδωσες μεγαλη δυναμη!θελω να αναφερω την πολυ καλη εμφανιση του παπαγιαννακη .ειναι πολυ σημαντικος παικτης για μας .για τον πρα τι να πω¨?απιστευτος !!!φιλε νομιζω οτι σωθηκαμε.πρεπει να κανει η ιριδα 3νικες κ εμεις καμια.με ανησυχει μονο σε τι κατασταση θα βρουνε το ηρακλειο,την ολυμπιαδακ τελευταια αγωνιστικη με την αδιαφορη νικη..επομενως ολαγια ολα να κερδισουμε αλλο ενα ματς για να σωθουμε κ μαθηματικα.πεφτουν 4.

Για μενα ουτε ενα ευχαριστω ρε κοπροσκυλο?????????

Εγω φταιω που ηρθα και εφερα την αυρα του νικητη μαζι μου.
dreamtheater
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 78-73 (39-41). Δυστυχώς, το άγχος φάνηκε να πνίγει την ομάδα μας, ίσως στην κρισιμότερη καμπή του πρωταθλήματος, ακριβώς πριν τη διακοπή του Πάσχα. Αν και βρέθηκε στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα μπροστά στο σκορ (μέχρι και +8), δεν κατάφερε να "τελειώσει" το παιχνίδι και στο τέλος η ολιγωρία σε 5-6 φάσεις στοίχισε ισάριθμα αμυντικά rebounds και καλάθια του Άτταλου σε δεύτερες και τρίτες επιθέσεις. Συγχαρητήρια στον Άτταλο που φάνηκε πιο έτοιμος για το ματς και με ψυχραιμία και ψυχή στο τέλος κέρδισε δίκαια. Σίγουρα δεν άξιζε να πέσει. Εμείς συνεχίζουμε όπως είπε και ο coach, όπως ξέρουμε και όπως κάνουμε όλη τη χρονιά. Κάνοντας όλο και περισσότερες υπερβάσεις ΟΛΟΙ ΜΑΣ, έτσι ώστε να κυνηγήσουμε όσες πιθανότητες μας αναλογούν για το θαύμα.
dodi
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΤΤΑΛΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.
1.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
2.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ.
3.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΡΑΤΟΣ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ,ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ.
4.ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
5.ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΠΩΘΗΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ,Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΕΠΑΙΖΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ 7 ΜΟΛΙΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ?

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΝΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ <<ΑΠΟ ΠΙΣΩ>>,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ-ΕΓΩΙΣΜΟΣ-ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ
bxristos
QUOTE(vaskonos @ Apr 18 2008, 15:37 ) *
ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΣΠ. ΛΟΥΗ . Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΟΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 20 ΚΑΙ ΟΜΩΣ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΜΟ. ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ. ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ. Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΑ.ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ. Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ , ΦΙΛΟΥΣ ,ΓΝΩΣΤΟΥΣ ,ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ.


Σου βγάζω το καπέλο.Σε όλα τα χθεσινά post έλεγα ότι είσαι μεγάλος παίκτης που είχες μια άσχημη συμπεριφορά.Τώρα δείχνεις το μεγαλείο σου.Απλά πες στον bask3tball, ότι δεν χρειάζεται να σε υποστηρίζει μήπως του δώσει και αυτουνού κανένας σημασία. Γλώσσα έχεις και την χρησιμοποιείς πολύ σωστά.Αυτός όταν του δίνουν τον λόγο να μιλάει και να μιλάει σοβαρά.Τις ειρωνείες τύπου "Άντε γειά" να τις πεί σε άλλο site.Και πάλι συγχαρητήρια για την ΔΙΚΑΙΗ και ΚΑΘΑΡΗ ανοδός σας αφού είστε με διαφορά οι καλύτη ομάδα.
alexas10
QUOTE(rsgouros @ Apr 18 2008, 15:12 ) *
Καλησπερα σε ολους.Κατα αρχην θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στουs διαιτητεs του αγωνα `παπαθανασιου καπνια`κι αυτο διοτι ειχαν ακουστει πολλα,βεβαια υπαρχει μεγαλη συνεχεια και περιμενουμε αναλογη συμπεριφορα.Το γιατι ακουστηκαν ειναι πολυ ασχημο αλλα ποιο ασχημο ακομα ειναι οτι εχουν βαση ετσι δεν ειναι κυριε Κικιλα:Σ ενα αλλο θεμα το οποιο θα ηθελα να απαντησω ειναι οτι η ομαδα μου εχασε δικαιωτατα χτες απο εναν καλυτερο αντιπαλο αλλα μου ειναι αδιανοητο να παραδεχτω οτι οι παιχτες του Αταλλου ηταν ηρωες η οτι εκαναν επος η οτι ο κοουτς καρατζας εκανε μαγικα τρικ κτλ Θα ηθελα να πω μεσα πο το τοpic στα δικα μου παιδια και για ναξερετε ολοι οτι αυτο που εχτισαν δυσκολα να το ξανακανουν αλλοι οτι περα απ το μπασκετακι δεν πηρε κανεις τους δεκαρα ΠΛΗΡΩΣΑΝ 4 εγχειρησης, πουλμαν, παπουτσια,γιατρο, φορμες ακομα και γηπεδο για προπονηση που δεν μας παρεχει ο απιστευτος ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ !! Και μαζι μ αυτα προσθεστε και το οτι η ομαδα δυο χρονια κανει πρωταθλητισμο και κανειs μεγαλοπαραγων δε εσκασε μυτη να φερει ενα μικρο μπουκαλι νερο! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΥΡΙΑΖΗ που με μονο 300.000 ευρω ανεβασεs το ποδοσφαιρο,οντως ειναι για μεγαλο πανυγηρι! Για να μη σας κουραζω αλλο να ξερετε οτι οι μαγκες του Περα πηραν εναν ωραιο υπνακο χτες στο μενιδι αλλα θα συνεχεισουν μεχρι τελους,τα συμπερασματα δικα σας! Ρομπερτ Σγουρος.

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΩ κοουτς. Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα. Κ μη τρελενεσαι με αυτα που διαβαζεις πλακιτσα κανουν οι φιλοι μου.Σεβομαι τη δουλεια που κανεις κ εισαι πολυ καλος προπονητης (η πορεια της ομαδας σου το δειχνει αυτο) αλλα μη κυνηγας φαντασματα και μη μπερδευεις το ΚΙΚΙΛΙΑ γιατι ο ανθρωπος απο το μπασκετ εχει να παρει λεφτα 5 χρονια.ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ 100% ειναι..οι διαιτητες οντως ηταν πολυ καλοι αλλα ηταν ο ΝΤΑΒΑΡΗΣ και οχι ο αλλος που ειπες.
dodi
QUOTE(alexas10 @ Apr 19 2008, 22:05 ) *
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΩ κοουτς. Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα. Κ μη τρελενεσαι με αυτα που διαβαζεις πλακιτσα κανουν οι φιλοι μου.Σεβομαι τη δουλεια που κανεις κ εισαι πολυ καλος προπονητης (η πορεια της ομαδας σου το δειχνει αυτο) αλλα μη κυνηγας φαντασματα και μη μπερδευεις το ΚΙΚΙΛΙΑ γιατι ο ανθρωπος απο το μπασκετ εχει να παρει λεφτα 5 χρονια.ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ 100% ειναι..οι διαιτητες οντως ηταν πολυ καλοι αλλα ηταν ο ΝΤΑΒΑΡΗΣ και οχι ο αλλος που ειπες.

ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΟΟΥΤΣ ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΟΣΟΣ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΣΟΛΟΥΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΣ ΟΜΑΔΕΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΚΟΟΥΤΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑ ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΠΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΗΝ Α'ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΠΗΡΧΑΝ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΟΥΤΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΜΙΖΕΡΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ
assistant
QUOTE(alexas10 @ Apr 19 2008, 22:05 ) *
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΩ κοουτς. Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα. Κ μη τρελενεσαι με αυτα που διαβαζεις πλακιτσα κανουν οι φιλοι μου.Σεβομαι τη δουλεια που κανεις κ εισαι πολυ καλος προπονητης (η πορεια της ομαδας σου το δειχνει αυτο) αλλα μη κυνηγας φαντασματα και μη μπερδευεις το ΚΙΚΙΛΙΑ γιατι ο ανθρωπος απο το μπασκετ εχει να παρει λεφτα 5 χρονια.ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ 100% ειναι..οι διαιτητες οντως ηταν πολυ καλοι αλλα ηταν ο ΝΤΑΒΑΡΗΣ και οχι ο αλλος που ειπες.

Προσωπικα θα ηθελα τετοιοι χομπιστες να λειπουν απ το αθλημα.Καλυτερα οι επαγγελματιες που τιμουν τα λεφτα τους και δε θιγουν συνειδησεις με τον πιο βρωμικο τροπο.Δυστυχως παρα τα φραγκα που πηραμε απ το Φιλιππο δεν καταφεραμε να ριξουμε τον Ατταλο,ε Κε Κικιλια;Αποτυχαμε........................

Συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες το γηπεδο στο επομενο παιχνιδι μας θα ειναι πραγματικο κολαστηριο για τον Αετο.Δε λεω οτι θα κερδισουμε σιγουρα απλα ο Αετος θα πρεπει να δωσει ολο του το ειναι για να μας καταβαλει.Αν το καταφερει ολοι θα τον χειροκροτησουμε για τη νικη του και την διαφαινομενη ανοδο του.Αλλωστε ειναι γνωστο οτι οι Κουκουβανιωτες αναγνωριζουν τις αξιες οπως τους πρεπει.Ελπιζω φυσικα να παιχτει στα ισια το ματσακι και να μη μας σφυριξουν ο κυριος κι η κυρια που ηταν στον Ωρωπο.
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 20 2008, 01:35 ) *
Προσωπικα θα ηθελα τετοιοι χομπιστες να λειπουν απ το αθλημα.Καλυτερα οι επαγγελματιες που τιμουν τα λεφτα τους και δε θιγουν συνειδησεις με τον πιο βρωμικο τροπο.Δυστυχως παρα τα φραγκα που πηραμε απ το Φιλιππο δεν καταφεραμε να ριξουμε τον Ατταλο,ε Κε Κικιλια;Αποτυχαμε........................

Συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες το γηπεδο στο επομενο παιχνιδι μας θα ειναι πραγματικο κολαστηριο για τον Αετο.Δε λεω οτι θα κερδισουμε σιγουρα απλα ο Αετος θα πρεπει να δωσει ολο του το ειναι για να μας καταβαλει.Αν το καταφερει ολοι θα τον χειροκροτησουμε για τη νικη του και την διαφαινομενη ανοδο του.Αλλωστε ειναι γνωστο οτι οι Κουκουβανιωτες αναγνωριζουν τις αξιες οπως τους πρεπει.Ελπιζω φυσικα να παιχτει στα ισια το ματσακι και να μη μας σφυριξουν ο κυριος κι η κυρια που ηταν στον Ωρωπο.


Είναι έγκυρες οι πληροφορίες σου...Το γήπεδο θα ζήσει στιγμές περσινές με το Ψυχικό...
Άστο σε μένα και στην dm...
odysseas 1998
QUOTE(bxristos @ Apr 20 2008, 02:03 ) *
Είναι έγκυρες οι πληροφορίες σου...Το γήπεδο θα ζήσει στιγμές περσινές με το Ψυχικό...
Άστο σε μένα και στην dm...

Είναι μεγάλο το γήπεδό σας?ρωτάω γιατί θα έρθουμε 100 άτομα! tongue.gif
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 20 2008, 04:05 ) *
Είναι μεγάλο το γήπεδό σας?ρωτάω γιατί θα έρθουμε 100 άτομα! tongue.gif


Δεν είναι μεγάλο! Θυμάμαι εποχές με Ολυμπιάδα που παίζαμε για άνοδο...400 άτομα!!!! Και βέβαια τα 350 δικά μας!! biggrin.gif ΤΙΓΚΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ!!! Μα αυτά είναι τα ωραία!!!!
Όπως ήταν με το Ψυχικό δεν ξέρω αν θα είναι! biggrin.gif Αυτά δεν ξαναγίνονται!!!
Άλλα και σ' αυτό το ματς θα γίνει κόλαση το γήπεδο! biggrin.gif
Για περάστε – για περάστε !!!
amboulas
QUOTE(dreamtheater @ Apr 18 2008, 20:53 ) *
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 78-73 (39-41). Δυστυχώς, το άγχος φάνηκε να πνίγει την ομάδα μας, ίσως στην κρισιμότερη καμπή του πρωταθλήματος, ακριβώς πριν τη διακοπή του Πάσχα. Αν και βρέθηκε στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα μπροστά στο σκορ (μέχρι και +8), δεν κατάφερε να "τελειώσει" το παιχνίδι και στο τέλος η ολιγωρία σε 5-6 φάσεις στοίχισε ισάριθμα αμυντικά rebounds και καλάθια του Άτταλου σε δεύτερες και τρίτες επιθέσεις. Συγχαρητήρια στον Άτταλο που φάνηκε πιο έτοιμος για το ματς και με ψυχραιμία και ψυχή στο τέλος κέρδισε δίκαια. Σίγουρα δεν άξιζε να πέσει. Εμείς συνεχίζουμε όπως είπε και ο coach, όπως ξέρουμε και όπως κάνουμε όλη τη χρονιά. Κάνοντας όλο και περισσότερες υπερβάσεις ΟΛΟΙ ΜΑΣ, έτσι ώστε να κυνηγήσουμε όσες πιθανότητες μας αναλογούν για το θαύμα.
φιλε τα συνχαρητηρια μου για την σωστη τοποθετηση σου.εισαι αξιοπρεπεστατος.ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την ομαδα μου!ευχομαι τα καλυτερα για την ομαδα σου κ αν το αξιζεται στο τελος να πανηγυρισεται!!
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 20 2008, 01:05 ) *
Είναι μεγάλο το γήπεδό σας?ρωτάω γιατί θα έρθουμε 100 άτομα! tongue.gif

καλημερα φιλαρακι.....υπερβολικο σε βρισκω αλλα οσοι και να ειμαστε το σιγουρο ειναι οτι θα φωναζουμε και θα τποστηριζουμε την ομαδα σα να ειμαστε 100 η και παραπανω ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα στην ουσια σε ενα παιχνιδι παιζεται η ανοδος...παμε.....
assistant
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 20 2008, 04:05 ) *
Είναι μεγάλο το γήπεδό σας?ρωτάω γιατί θα έρθουμε 100 άτομα! tongue.gif

Ολοι οι καλοι χωραμε φιλαρακι.Μακαρι να ερθετε και 200 γιατι αυτα τα παιχνιδια πρεπει να γινονται σε γεματα γηπεδα ωστε να γουσταρουν οι παιχτες και να τα δινουν ολα μες στο γηπεδο.Μακαρι να ειναι πληρεις κι οι 2 ομαδες ωστε να δουμε ενα σουπερ ματσακι.
KOMAS13
QUOTE(assistant @ Apr 20 2008, 10:11 ) *
Ολοι οι καλοι χωραμε φιλαρακι.Μακαρι να ερθετε και 200 γιατι αυτα τα παιχνιδια πρεπει να γινονται σε γεματα γηπεδα ωστε να γουσταρουν οι παιχτες και να τα δινουν ολα μες στο γηπεδο.Μακαρι να ειναι πληρεις κι οι 2 ομαδες ωστε να δουμε ενα σουπερ ματσακι.

το βασικο ειναι αυτο να γινει καλο ματς να το ευχαριστηθουμε και να τελειωσει και να ειναι ολοι υγιεις...οσο για μας καφροι δεν ειμαστε θα ερθουμε για να υποστηριξουμε την ομαδα και μεχρι εκει
bxristos
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 20 2008, 13:36 ) *
το βασικο ειναι αυτο να γινει καλο ματς να το ευχαριστηθουμε και να τελειωσει και να ειναι ολοι υγιεις...οσο για μας καφροι δεν ειμαστε θα ερθουμε για να υποστηριξουμε την ομαδα και μεχρι εκει


Σωστό σε βρίσκω φίλε μου.Ούτε εμείς είμαστε κάφροι.Απλά να γίνει ένα καλό παιχνιδάκι και ας κερδίσει ο καλύτερος εκείνη την μέρα.
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 20 2008, 23:19 ) *
Σωστό σε βρίσκω φίλε μου.Ούτε εμείς είμαστε κάφροι.Απλά να γίνει ένα καλό παιχνιδάκι και ας κερδίσει ο καλύτερος εκείνη την μέρα.



Tι δεν είμαστε εμείς?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΚΑΛΟ!!! smiley.gif
Πλακίτσα! Εντάξει, δεν είμαστε και του κατηχητικού!
Το ζήτημα είναι οτι αναγνωρίζουμε και χειροκροτούμε
τις καλές και σωστές ομάδες! 41.gif
kobra
QUOTE(dm_7 @ Apr 20 2008, 23:18 ) *
Tι δεν είμαστε εμείς?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΚΑΛΟ!!! smiley.gif
Πλακίτσα! Εντάξει, δεν είμαστε και του κατηχητικού!
Το ζήτημα είναι οτι αναγνωρίζουμε και χειροκροτούμε
τις καλές και σωστές ομάδες! 41.gif

Όπως τον Φίλιππο?? 41.gif 41.gif 41.gif
odysseas 1998
Ελάτε νωρίς καλού κακού γιατί δεν λέει να μείνετε απ'έξω παίζοντας στην έδρα σας(λόγω χωριτηκότητας)!Εμείς θα έρθουμε 80-100 άτομα με συνοδεία τυμπάνου και φυσικά με αρκετές κόρνες!Εξάλλου 99% το ματς μέχρι το τελευταίο 5λεπτο θα πάει πόντο-πόντο πιστεύω(εκτός αν κάποια ομάδα βρεθεί σε μεγάλη μέρα ή της λείπουν πάνω από 2-3 παίχτες).
KOMAS13
QUOTE(bxristos @ Apr 20 2008, 20:19 ) *
Σωστό σε βρίσκω φίλε μου.Ούτε εμείς είμαστε κάφροι.Απλά να γίνει ένα καλό παιχνιδάκι και ας κερδίσει ο καλύτερος εκείνη την μέρα.

την dm7 φοβαμαι πιστευω οτι ειναι ετοιμη για επεισοδια πρεπει να την κρατησετε να μη μπει μεσα στο γηπεδο και δαγκωσει κανεναν χαχαχα...παιδες δεν τρεχει τιποτα ολα καλα το παιχνιδι να ευχαριστηθουμε
Steryios
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Λοιπόν ενόψει διακοπής του πρωταθλήματος θα ήθελα να θέσω μία νομίζω αρκετά ενδιαφέρουσα ερώτηση
την οποία ήθελα να απευθύνω σε όλους σας καιρό τώρα και νομίζω ότι τώρα είναι το ποιο σωστό timing.
[u]Ονομάστε τον παίχτη ή τους παίχτες που έχει βρει ο καθένας στη μπασκετική πορεία του και ο οποίος σας-μας
έχει "διαλύσει" σε κάθε ή σχεδόν σε κάθε συνάντηση.

Ασφαλώς όπως είναι το σωστό ξεκινάω πρώτος...με τυχαία σειρά...
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(Αίολος-Αγ.Παρασκευή),
2.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ(Νίκη Αμαρουσίου),
3.ΝΤΑΣΗΣ(Χαλάνδρι,Χολαργός,Κορωπί,Άτταλος,Σ
άτα κ.ο.κ),
4.ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ(Κάδμος Θήβας,Ηράκλειο,Αθηναικός,Κορωπί κ.ο.κ),
5.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Αιγέας,Χολαργός.Κρόνος),
6.ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ(Δούκας,Πανερυθραικός),
7.ΓΡΑΒΑΝΗΣ(Αίολος,Ηράκλειο),
8.ΔΟΥΒΡΟΣ(Κένταυρος Δάφνης,Αργοναύτης Ραφήνας(νομίζω),Κερατέα,Ν.Μάκρη),
9.ΠΡΑΣ(Άτταλος),
10.ΑΠΕΡΓΗΣ(Χαλάνδρι,Ηλιούπολη ,Αγ.Παρασκευή)
11.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ(Περιστέρι,Πετρούπολη,Πανελλήνι
ος,Νεοπεντελικός),
Τους παιχταράδες αυτούς τους αντιμετώπισα κατά συρροή στα περίπου 17 χρόνια που αγωνίστηκα στον Απόλλων Αθηνών,στον 1 χρόνο στη Νίκη Αμαρουσίου και στα 3 χρόνια στον Άτταλο.
Ζητώ συγνώμη αν κάποιον αδίκησα και δεν τον ανέφερα.Λοιπόν όποιος βρει την ερώτηση ενδιαφέρουσα και έχει κέφι ας γράψει την εμπειρία του.Εγώ πάντως έχω την αγωνία να μάθω τις τοποθετήσεις σας.
Και πάλι ευτυχισμένες γιορτές σε εσάς και τις οικογένειες σας.
odysseas 1998
Πολύ καλή η σκέψη σου...Έτσι χωρίς σκέψη 2 παίχτες μου ΄ρχονται στο νου:Από λίγο μεγαλύτερες κατηγορίες η Δημήτρης Καζιάνης και σε επίπεδο 'Εσκα ο Χρήστος Ξανθόπουλος που έπαιζε στο ΑΟ Γαλατσίου.Στέργιο εσύ έπαιζες στον Απόλλωνα Αθηνών αν θυμάμαι καλά?
Steryios
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 21 2008, 13:14 ) *
Πολύ καλή η σκέψη σου...Έτσι χωρίς σκέψη 2 παίχτες μου ΄ρχονται στο νου:Από λίγο μεγαλύτερες κατηγορίες η Δημήτρης Καζιάνης και σε επίπεδο 'Εσκα ο Χρήστος Ξανθόπουλος που έπαιζε στο ΑΟ Γαλατσίου.Στέργιο εσύ έπαιζες στον Απόλλωνα Αθηνών αν θυμάμαι καλά?

Ναι σωστά στον Απόλλων Αθηνών έπαιζα.Έχουμε βρεθεί αντίπαλοι?Σωστή η σημείωση για τον Καζιάνη.Μεγάλος σκόρερ τον έχω μαρκάρει άπειρες φορές από τον καιρό που έπαιζε στη Νήαρ Ηστ.
Άντε για τοποθετηθείτε και οι υπόλοιποι...άρχισα να ζεσταίνομαι....
odysseas 1998
Ή στην στατιστική υπηρεσία του Παπαδά 8 χρόνια από Α2 μέχρι Α Έσκα και ξέρω σχεδόν όλους τους παίχτες...Για πείτε και οι υπόλοιποι παιδιά την άποψη σας.
amboulas
QUOTE(Steryios @ Apr 21 2008, 09:49 ) *
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Λοιπόν ενόψει διακοπής του πρωταθλήματος θα ήθελα να θέσω μία νομίζω αρκετά ενδιαφέρουσα ερώτηση
την οποία ήθελα να απευθύνω σε όλους σας καιρό τώρα και νομίζω ότι τώρα είναι το ποιο σωστό timing.
[u]Ονομάστε τον παίχτη ή τους παίχτες που έχει βρει ο καθένας στη μπασκετική πορεία του και ο οποίος σας-μας
έχει "διαλύσει" σε κάθε ή σχεδόν σε κάθε συνάντηση.

Ασφαλώς όπως είναι το σωστό ξεκινάω πρώτος...με τυχαία σειρά...
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(Αίολος-Αγ.Παρασκευή),
2.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ(Νίκη Αμαρουσίου),
3.ΝΤΑΣΗΣ(Χαλάνδρι,Χολαργός,Κορωπί,Άτταλος,Σ
άτα κ.ο.κ),
4.ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ(Κάδμος Θήβας,Ηράκλειο,Αθηναικός,Κορωπί κ.ο.κ),
5.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Αιγέας,Χολαργός.Κρόνος),
6.ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ(Δούκας,Πανερυθραικός),
7.ΓΡΑΒΑΝΗΣ(Αίολος,Ηράκλειο),
8.ΔΟΥΒΡΟΣ(Κένταυρος Δάφνης,Αργοναύτης Ραφήνας(νομίζω),Κερατέα,Ν.Μάκρη),
9.ΠΡΑΣ(Άτταλος),
10.ΑΠΕΡΓΗΣ(Χαλάνδρι,Ηλιούπολη ,Αγ.Παρασκευή)
11.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ(Περιστέρι,Πετρούπολη,Πανελλήνι
ος,Νεοπεντελικός),
Τους παιχταράδες αυτούς τους αντιμετώπισα κατά συρροή στα περίπου 17 χρόνια που αγωνίστηκα στον Απόλλων Αθηνών,στον 1 χρόνο στη Νίκη Αμαρουσίου και στα 3 χρόνια στον Άτταλο.
Ζητώ συγνώμη αν κάποιον αδίκησα και δεν τον ανέφερα.Λοιπόν όποιος βρει την ερώτηση ενδιαφέρουσα και έχει κέφι ας γράψει την εμπειρία του.Εγώ πάντως έχω την αγωνία να μάθω τις τοποθετήσεις σας.
Και πάλι ευτυχισμένες γιορτές σε εσάς και τις οικογένειες σας.
φιλαρακι μακαρι να μπορουσα να απαντησω αλλα δυστυχως δεν ειχα το ταλεντο να τους αντιμετωπισω καθοτι ημουν γ εσκα boy τατελευταια δεκα χρονια..παντως κοντουδης πρας κοντογιαννης ειναι παικταραδες!
Steryios
QUOTE(amboulas @ Apr 21 2008, 14:36 ) *
φιλαρακι μακαρι να μπορουσα να απαντησω αλλα δυστυχως δεν ειχα το ταλεντο να τους αντιμετωπισω καθοτι ημουν γ εσκα boy τατελευταια δεκα χρονια..παντως κοντουδης πρας κοντογιαννης ειναι παικταραδες!

Aδερφέ μου όλο το ταλέντο σου έχει συσσωρευτεί στην ψυχή και στο πάθος σου.Αυτό φτάνει και περισσεύει για να λέγεσαι ΜΕΓΑΣ...
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 21 2008, 08:37 ) *
την dm7 φοβαμαι πιστευω οτι ειναι ετοιμη για επεισοδια πρεπει να την κρατησετε να μη μπει μεσα στο γηπεδο και δαγκωσει κανεναν χαχαχα...παιδες δεν τρεχει τιποτα ολα καλα το παιχνιδι να ευχαριστηθουμε



χαχαχαχα!! Όχι οτι δεν θα μπορούσα αλλά οκ...φέτος είμαι πιο ψύχραιμη!!!
odysseas 1998 ελάτε όσοι θέλετε και όπως θέλετε! Θα σας περιμένουμε! smile.gif
assistant
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 21 2008, 13:14 ) *
Πολύ καλή η σκέψη σου...Έτσι χωρίς σκέψη 2 παίχτες μου ΄ρχονται στο νου:Από λίγο μεγαλύτερες κατηγορίες η Δημήτρης Καζιάνης και σε επίπεδο 'Εσκα ο Χρήστος Ξανθόπουλος που έπαιζε στο ΑΟ Γαλατσίου.Στέργιο εσύ έπαιζες στον Απόλλωνα Αθηνών αν θυμάμαι καλά?

Να προσθεσω κι εγω Σαμοθρακη,Θανο,Παρασκευοπουλο,Ψωμαδερη,Καρ
ατζα,Στεργακη,Γοντικα,Ρουσσο,Περδικα,Βουρδο
υμπα,Τσιριδη,Στραταριδακη,Ραδη,Τριγαζη,Βηχο
ς(αγ.θωμα),Μπαλαμπανη,Χρονοπουλο.Εννοειται πως λογω ελλειψης του απαιτουμενου ταλεντου δεν τους εχω αντιμετωπισει ολους αυτους απλα τους παρακολουθω κι ειναι σταθερα για χρονια καλοι παιχτες.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.