Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Duke78
QUOTE(bxristos @ Mar 27 2008, 23:40 ) *
Και αναφέρομαι σε σένα φίλε Duke γιατί μόνο εσύ μιλάς για τον Ωρωπό.Μην παρεξηγξθούμε κιόλας.


Χαρήκατε ε ????? Δε πειράζει... Υπάρχει και συνέχεια... Αλλά τότε να δούμε ποίος θα είναι ο κερδισμένος...Και αν χάθηκε για φέτος η άνοδος, μη ξεχνάτε οτι του χρόνου πάλι στην ίδια κατηγορία θα είμαστε, για κακή σας τύχη και τότε τα λέμε... Και όταν κάτι ομαδούλες σαν τις Κουκουβάουνες κτλ. θα τις έχουμε για πρωινό και θα μοιράζουμε 20αρες, να δούμε ποιός θα μιλάει....
Όσο για το ρευστό τα υπονοούμενα αλλού...
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 29 2008, 10:43 ) *
Χαρήκατε ε ????? Δε πειράζει... Υπάρχει και συνέχεια... Αλλά τότε να δούμε ποίος θα είναι ο κερδισμένος...Και αν χάθηκε για φέτος η άνοδος, μη ξεχνάτε οτι του χρόνου πάλι στην ίδια κατηγορία θα είμαστε, για κακή σας τύχη και τότε τα λέμε... Και όταν κάτι ομαδούλες σαν τις Κουκουβάουνες κτλ. θα τις έχουμε για πρωινό και θα μοιράζουμε 20αρες, να δούμε ποιός θα μιλάει....
Όσο για το ρευστό τα υπονοούμενα αλλού...


biggrin.gif Αυτά είναι τα ωραία φίλε μου!! Μακάρι και του χρόνου η ομαδούλα μου να είναι στον ίδιο όμιλο με την ομαδάρα σου, γιατί ομολογώ πως πέρυσι πολύ μου στοίχισε που δεν συνέπεσαν οι δρόμοι μας!
Να σου θυμίσω μόνο ότι φέτος την εικοσάρα εμείς την μοιράσαμε σε εσάς! Εσείς φύγατε από Κουκουβάουνες ηττημένοι με 24 πόντους, ενώ εμείς φύγαμε από Ωρωπό ηττημένοι με 8 πόντους!
Όσο για το ρευστό τα υπονοούμενα αλλού... biggrin.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Mar 29 2008, 01:38 ) *
Καταρχήν συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση.Η διατησία ήταν ΚΑΚΙΣΤΗ και για τις 2 ομάδες.Αν θυμάσαι,πολλές φορές η άμυνα των Πετραλώνων στον Στάμο (#5) και Παπαδόπουλο (#7) ήταν για φάουλ.Υπήρχαν βέβαια και σφυρίγματα υπέρ μας,αλλά δεν πιστεύω ότι διαμόρφωσαν απότελεσμα.Όσο για τα "κολλητιλίκια" μεταξύ των παικτών μας και των διαιτητών,ήμουν στα κάγκελα που μπαίνουν οι ομάδες μέσα και δεν είδα κάτι τέτοιο.Μπορεί και ο ίδιος να ξέρεις ότι σε άλλους αγώνες τα "κολλητιλίκια" είναι ΜΙΚΡΗ λέξη για τις σχέχεις διαιτητών-παικτών.Τέσπα.Το θετικό για μένα είναι ότι είδαμε έναν πολύ καλό αγώνα από δύο αξιόλογες ομάδες.Και πάλι συγνώμη για το μακροσκελές post.



Διορθώνω... ο Σταμος #6 και όχι #5
assistant
QUOTE(dm_7 @ Mar 29 2008, 12:10 ) *
biggrin.gif Αυτά είναι τα ωραία φίλε μου!! Μακάρι και του χρόνου η ομαδούλα μου να είναι στον ίδιο όμιλο με την ομαδάρα σου, γιατί ομολογώ πως πέρυσι πολύ μου στοίχισε που δεν συνέπεσαν οι δρόμοι μας!
Να σου θυμίσω μόνο ότι φέτος την εικοσάρα εμείς την μοιράσαμε σε εσάς! Εσείς φύγατε από Κουκουβάουνες ηττημένοι με 24 πόντους, ενώ εμείς φύγαμε από Ωρωπό ηττημένοι με 8 πόντους!
Όσο για το ρευστό τα υπονοούμενα αλλού... biggrin.gif

Φιλη dm εχω το βιντεο του πρωτου αγωνα με τον Ωρωπο οπου ο ενας εβριζε τον αλλο με τα χειροτερα και επεσαν και κατι ψιλες μεταξυ τους.Επειδη ως γνωστον ειμαι κομματακι ασχετος με την τεχνολογια μπορεις να με βοηθησεις να το ανεβασουμε στο internet για να γελασει κι ο καθε πικραμενος.....για να καταλαβουμε δηλαδη ολοι πως οριζονται οι ομαδαρες σ ολα τα επιπεδα.
Οσο για tο ρευστο μονο σε pm για ευνοητους λογους στελνω και τιμοκαταλογο....
dm_7
QUOTE(assistant @ Mar 29 2008, 14:19 ) *
Φιλη dm εχω το βιντεο του πρωτου αγωνα με τον Ωρωπο οπου ο ενας εβριζε τον αλλο με τα χειροτερα και επεσαν και κατι ψιλες μεταξυ τους.Επειδη ως γνωστον ειμαι κομματακι ασχετος με την τεχνολογια μπορεις να με βοηθησεις να το ανεβασουμε στο internet για να γελασει κι ο καθε πικραμενος.....για να καταλαβουμε δηλαδη ολοι πως οριζονται οι ομαδαρες σ ολα τα επιπεδα.
Οσο για tο ρευστο μονο σε pm για ευνοητους λογους στελνω και τιμοκαταλογο....



Εννοείται πως μπορώ! Τώρα που είμαι σπίτι λόγω ποδιού.. περνά όποτε θες να το ανεβάσουμε! Πρέπει να βάλεις και display, μη το ξεχνάς!!!¨ biggrin.gif
assistant
QUOTE(dm_7 @ Mar 29 2008, 14:43 ) *
Εννοείται πως μπορώ! Τώρα που είμαι σπίτι λόγω ποδιού.. περνά όποτε θες να το ανεβάσουμε! Πρέπει να βάλεις και display, μη το ξεχνάς!!!¨ biggrin.gif

what is display;εγω ειμ απο χωριο ρε κοπελια............
dm_7
QUOTE(assistant @ Mar 29 2008, 14:59 ) *
what is display;εγω ειμ απο χωριο ρε κοπελια............




χαχαχα! Σωστά...κι από ωραίο χωρίο μάλιστα! Η εικόνα που σε αντιπροσωπεύει στο forum! Όπως έχω εγώ το KOU-KOU FANS! Κι έχουμε πει ποια photo θα βάλουμε!!!!!
His Airness
ρε duke ακομα σε περιμενω να μου απαντησεις.αλλα μαλλον θα χεις επιλεκτικη μνημη αλλιως θα θυμωσουν την 24 στο κεφαλι.
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 29 2008, 10:43 ) *
Χαρήκατε ε ????? Δε πειράζει... Υπάρχει και συνέχεια... Αλλά τότε να δούμε ποίος θα είναι ο κερδισμένος...Και αν χάθηκε για φέτος η άνοδος, μη ξεχνάτε οτι του χρόνου πάλι στην ίδια κατηγορία θα είμαστε, για κακή σας τύχη και τότε τα λέμε... Και όταν κάτι ομαδούλες σαν τις Κουκουβάουνες κτλ. θα τις έχουμε για πρωινό και θα μοιράζουμε 20αρες, να δούμε ποιός θα μιλάει....
Όσο για το ρευστό τα υπονοούμενα αλλού...


Καταρχήν.για ποιό λόγο να χαρούμε??Που ο Ωρωπός (Σου θυμίζω : Ωρωπός-Κουκουβάουνες 58-61 και Κουκουβάουνες-Ωρωπός 84-60) χάσανε??Επειδή πολύ το ζαλίσαμε και αρκετή αξία δώσαμε στον Ωρωπό,στο τέλος που θα γίνει το ταμείο τα ξαναλέμε.Αν είσαι μέσα μέχρι τότε.ΜΟΝΟ τότε τα ξαναλέμε. Dm,assistant.his airness,έχουμε την ομάδα μας να ασχοληθούμε.Αφήστε και κανέναν Ωρωπιότη,(όπως το λέω :ΚΑΝΕΝΑΝ) να γράψει για την ομάδα του..
bxristos
QUOTE(assistant @ Mar 29 2008, 14:19 ) *
Φιλη dm εχω το βιντεο του πρωτου αγωνα με τον Ωρωπο οπου ο ενας εβριζε τον αλλο με τα χειροτερα και επεσαν και κατι ψιλες μεταξυ τους.Επειδη ως γνωστον ειμαι κομματακι ασχετος με την τεχνολογια μπορεις να με βοηθησεις να το ανεβασουμε στο internet για να γελασει κι ο καθε πικραμενος.....για να καταλαβουμε δηλαδη ολοι πως οριζονται οι ομαδαρες σ ολα τα επιπεδα.
Οσο για tο ρευστο μονο σε pm για ευνοητους λογους στελνω και τιμοκαταλογο....


Σωστός.... 77.gif 77.gif 77.gif Άπλά φίλτατε assistant,πρέπει να συζητήσουμε που ακριβώς θα το ανεβάσετε το video....Αυτό θα πάει με το περιεχόμενο...Σε video για μπάσκετ η' για κάτι άλλο????Περιμένω ενημέρωση...
odysseas 1998
Το Αετός-Ένωση Τυφώνα Ηρακλείου ήταν φοβερό ματσάκι.Μάχες σώμα με σώμα από 2 ομάδες που ήθελαν πολύ τη νίκη.Πιο μάγκας ο Αετός στο τέταρτο δεκάλεπτο που κρίθηκε το ματς με πολύ καλή εφαρμογή της ζώνης,πολλά κλεψίματα κυρίως από Δρακόπουλο(κάποιος έγραψε ότι μετά τον Ράδη το χάος στους άσσους του αετού)και ευστοχία στα κρίσιμε σουτ πήρε ένα ακόμα ντέρμπι.Τώρα έξω τη Νίκη Αμαρουσίου που είναι μάλλον η καλύτερη ομάδα του ομίλου αλλά ακόμα δεν έχει εξασφαλίσει την άνοδο.Κερδίσαμε εκτός Ωροπό στην παράταση και εύκολα την Πέρα κλουμπ οπότε πάμε ΄ξέροντας ότι μπορεί η ομάδα. Υ.Γ:Ο προπονητής του Ηρακλείου άφησε στο μισό ματς έξω τον Χάρο,το καλύτερο ίσως σέντερ της Έσκα.Ήμαρτον.........
3d-razen
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 30 2008, 02:49 ) *
Το Αετός-Ένωση Τυφώνα Ηρακλείου ήταν φοβερό ματσάκι.Μάχες σώμα με σώμα από 2 ομάδες που ήθελαν πολύ τη νίκη.Πιο μάγκας ο Αετός στο τέταρτο δεκάλεπτο που κρίθηκε το ματς με πολύ καλή εφαρμογή της ζώνης,πολλά κλεψίματα κυρίως από Δρακόπουλο(κάποιος έγραψε ότι μετά τον Ράδη το χάος στους άσσους του αετού)και ευστοχία στα κρίσιμε σουτ πήρε ένα ακόμα ντέρμπι.Τώρα έξω τη Νίκη Αμαρουσίου που είναι μάλλον η καλύτερη ομάδα του ομίλου αλλά ακόμα δεν έχει εξασφαλίσει την άνοδο.Κερδίσαμε εκτός Ωροπό στην παράταση και εύκολα την Πέρα κλουμπ οπότε πάμε ΄ξέροντας ότι μπορεί η ομάδα. Υ.Γ:Ο προπονητής του Ηρακλείου άφησε στο μισό ματς έξω τον Χάρο,το καλύτερο ίσως σέντερ της Έσκα.Ήμαρτον.........

giayto kai apo ex8es einai spiti toy.....
wink.gif
bxristos
Φίλε assistant,προσκυνάμε και ευχαριστούμε για την foto που έχεις.... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Επιτέλους μας έδωσες την δυνατότητα να βλέπουμε τους εαυτούς μας κάπου στο internet...Ελπίζουμε σε παρόμοιες φωτογραφίες...Και πάλι τα σέβη μας... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Mar 30 2008, 23:52 ) *
Φίλε assistant,προσκυνάμε και ευχαριστούμε για την foto που έχεις.... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Επιτέλους μας έδωσες την δυνατότητα να βλέπουμε τους εαυτούς μας κάπου στο internet...Ελπίζουμε σε παρόμοιες φωτογραφίες...Και πάλι τα σέβη μας... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Κανονικά πρέπει να προσκυνάτε και την φωτογράφο!!!!! Αλλά τεσπα...!!! biggrin.gif
pepe
πολλα μπραβο στην φωτογραφο.... 77.gif 77.gif
dm_7
QUOTE(pepe @ Mar 31 2008, 08:08 ) *
πολλα μπραβο στην φωτογραφο.... 77.gif 77.gif



χαχαχα!!! Μη χάσεις εσύ!
assistant
Πολυς λογος γινεται τελευταια για το ρολο της διαιτησιας στη διαμορφωση της καταστασης στον ομιλο μας.Διαχρονικα η αποψη μου ηταν και ειναι οτι σ ενα πρωταθλημα 30 αγωνιστικων αυτοι που ανεβαινουν δικαια ανεβαινουν κι αυτοι που υποβιβαζονται επισης δικαια υποβιβαζονται.
Η διαιτησια ειναι ενα κομματι του παιχνιδιου οπως ειναι η εδρα μιας ομαδας,ο καλος η μη προπονητης,η κατασταση των γηπεδων,οι τραυματισμοι κ.τ.λ.Σε ολα πρεπει να δινει καποιος σημασια προκειμενου να πετυχει τους στοχους του.Μια ομαδα που εχει 30-40 χιλιαρικα μπατζετ σιγουρα θα εχει αφησει και καμια δραχμουλα στην ακρη για μια δυσκολη..........για να μπορεσει να υπερασπισει την επενδυση της δηλαδη.
Μερος της κοινωνιας μας ειναι το μπασκετ αρα οποιος παει με το σταυρο στο χερι δεν εχει και μεγαλη τυχη.

Στο φιλοσοφικο κομματι αυτα.Στο αγωνικο τωρα γι αυτην τη βδομαδα βλεπω ασους για Ατταλο,Πετραλωνα,Ηρακλειο και Νικη και διπλα για Ιριδα,Περα,Προμηθεα,Κουκου.

Καλη βδομαδα και καλη επιτυχια σε ολους.
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 31 2008, 15:22 ) *
Πολυς λογος γινεται τελευταια για το ρολο της διαιτησιας στη διαμορφωση της καταστασης στον ομιλο μας.Διαχρονικα η αποψη μου ηταν και ειναι οτι σ ενα πρωταθλημα 30 αγωνιστικων αυτοι που ανεβαινουν δικαια ανεβαινουν κι αυτοι που υποβιβαζονται επισης δικαια υποβιβαζονται.
Η διαιτησια ειναι ενα κομματι του παιχνιδιου οπως ειναι η εδρα μιας ομαδας,ο καλος η μη προπονητης,η κατασταση των γηπεδων,οι τραυματισμοι κ.τ.λ.Σε ολα πρεπει να δινει καποιος σημασια προκειμενου να πετυχει τους στοχους του.Μια ομαδα που εχει 30-40 χιλιαρικα μπατζετ σιγουρα θα εχει αφησει και καμια δραχμουλα στην ακρη για μια δυσκολη..........για να μπορεσει να υπερασπισει την επενδυση της δηλαδη.
Μερος της κοινωνιας μας ειναι το μπασκετ αρα οποιος παει με το σταυρο στο χερι δεν εχει και μεγαλη τυχη.

Στο φιλοσοφικο κομματι αυτα.Στο αγωνικο τωρα γι αυτην τη βδομαδα βλεπω ασους για Ατταλο,Πετραλωνα,Ηρακλειο και Νικη και διπλα για Ιριδα,Περα,Προμηθεα,Κουκου.

Καλη βδομαδα και καλη επιτυχια σε ολους.


Αφού έδωσες την Πέρα διπλό, θα παίξω με κ_βλα εφήβου την Πέμπτη φίλε assistant. Δεν το περίμενα από σένα, αλήθεια...Όσον αφορά την κόντρα μας, εγώ την χάρηκα πολύ και πιστεύω οτι προσφέραμε αρκετή διασκέδαση στους φίλους θεατές και ακροατές...

Υ/Γ: Δεν την εμπιστεύομαι τη Νίκη εύκολα, είναι περίεργο το παιχνίδι με Αετό. Ελπίζω ο Βλαχονάτσιος να με διαψεύσει...
lebronjames
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΡΙΣ 2
ΩΡΩΠΟΣ-ΠΕΡΑ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΚΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΤΥΦΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΝΙΚΗ-ΑΕΤΟΣ 1
3d-razen
QUOTE(assistant @ Mar 31 2008, 15:22 ) *
Πολυς λογος γινεται τελευταια για το ρολο της διαιτησιας στη διαμορφωση της καταστασης στον ομιλο μας.Διαχρονικα η αποψη μου ηταν και ειναι οτι σ ενα πρωταθλημα 30 αγωνιστικων αυτοι που ανεβαινουν δικαια ανεβαινουν κι αυτοι που υποβιβαζονται επισης δικαια υποβιβαζονται.
Η διαιτησια ειναι ενα κομματι του παιχνιδιου οπως ειναι η εδρα μιας ομαδας,ο καλος η μη προπονητης,η κατασταση των γηπεδων,οι τραυματισμοι κ.τ.λ.Σε ολα πρεπει να δινει καποιος σημασια προκειμενου να πετυχει τους στοχους του.Μια ομαδα που εχει 30-40 χιλιαρικα μπατζετ σιγουρα θα εχει αφησει και καμια δραχμουλα στην ακρη για μια δυσκολη..........για να μπορεσει να υπερασπισει την επενδυση της δηλαδη.
Μερος της κοινωνιας μας ειναι το μπασκετ αρα οποιος παει με το σταυρο στο χερι δεν εχει και μεγαλη τυχη.

Στο φιλοσοφικο κομματι αυτα.Στο αγωνικο τωρα γι αυτην τη βδομαδα βλεπω ασους για Ατταλο,Πετραλωνα,Ηρακλειο και Νικη και διπλα για Ιριδα,Περα,Προμηθεα,Κουκου.

Καλη βδομαδα και καλη επιτυχια σε ολους.

δεν εχεις αδικο...
μια επισημανση ομως...
αν η ανοδος φτασει να παιζεται σε 1 ή 2 παιχνιδακια τοτε η δικια μου εμπειρια λεει οτι η διαιτησια παιζει πολυ μεγάλο ρολο....και δεν το λεω μονο για φετος.πιστεψε με μεχρι τωρα εχω παιξει καμια 10αρια τετοια παιχνιδια στη ζωη μου ,που εκριναν κατηγορια και μπορω να σου πω οτι σχεδον κανενα δεν ηταν καθαρο στο 50-50...
φιλικα....
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 31 2008, 17:24 ) *
Αφού έδωσες την Πέρα διπλό, θα παίξω με κ_βλα εφήβου την Πέμπτη φίλε assistant. Δεν το περίμενα από σένα, αλήθεια...Όσον αφορά την κόντρα μας, εγώ την χάρηκα πολύ και πιστεύω οτι προσφέραμε αρκετή διασκέδαση στους φίλους θεατές και ακροατές...

Υ/Γ: Δεν την εμπιστεύομαι τη Νίκη εύκολα, είναι περίεργο το παιχνίδι με Αετό. Ελπίζω ο Βλαχονάτσιος να με διαψεύσει...

Aν παιζατε την προηγουμενη βδομαδα θα σας εβαζα ασσο,γιατι δεν πιστευα οτι θα ξαναχασει ο Ωρωπος(οχι για αγωνιστικους λογους φυσικα).Μετα την κεντα της Ιριδας ομως που τους εβγαλε απ το κολπο παρουσιαζεται η μεγαλη σας ευκαιρεια.Παιξαμε και με τους 2 σας σχετικα προσφατα και πιστευω οτι ειστε πολυ πιο δουλεμενη ομαδα.Τα παιδια του Ωρωπου με το ζορι περπατανε δε συζηταμε φυσικα για τρεξιμο.Βεβαια ο φιλος kryono ειχε ισχυριστει οτο αυτο ειναι τακτικη και συστημα του coach τους................

υγ Η Νικη χρειαζεται τη νικη για ν αναδειχθει πρωταθλητρια και θα την παρει ευκολα η δυσκολα.Ομολογω παντως οτι δεν ξερω καθολου το παρασκηνιο του παιχνιδιου.
assistant
QUOTE(3d-razen @ Mar 31 2008, 18:36 ) *
δεν εχεις αδικο...
μια επισημανση ομως...
αν η ανοδος φτασει να παιζεται σε 1 ή 2 παιχνιδακια τοτε η δικια μου εμπειρια λεει οτι η διαιτησια παιζει πολυ μεγάλο ρολο....και δεν το λεω μονο για φετος.πιστεψε με μεχρι τωρα εχω παιξει καμια 10αρια τετοια παιχνιδια στη ζωη μου ,που εκριναν κατηγορια και μπορω να σου πω οτι σχεδον κανενα δεν ηταν καθαρο στο 50-50...
φιλικα....

Φιλε μου αν εχεις καλυτερη ομαδα και αξιζεις την ανοδο φροντισε να την καθαρισεις απο νωρις (πχ Νικη) και να μη φτασεις να κρινεται σ ενα -δυο παιχνιδια.Αν δεν εχεις καλυτερη ομαδα-αλλα ισαξια με αλλες- θ ανεβει οποιος κανονισει καλυτερα τις λεπτομερειες που ελεγα σε προηγουμενο post μου.
mastermind
QUOTE(assistant @ Mar 31 2008, 19:28 ) *
Aν παιζατε την προηγουμενη βδομαδα θα σας εβαζα ασσο,γιατι δεν πιστευα οτι θα ξαναχασει ο Ωρωπος(οχι για αγωνιστικους λογους φυσικα).Μετα την κεντα της Ιριδας ομως που τους εβγαλε απ το κολπο παρουσιαζεται η μεγαλη σας ευκαιρεια.Παιξαμε και με τους 2 σας σχετικα προσφατα και πιστευω οτι ειστε πολυ πιο δουλεμενη ομαδα.Τα παιδια του Ωρωπου με το ζορι περπατανε δε συζηταμε φυσικα για τρεξιμο.Βεβαια ο φιλος kryono ειχε ισχυριστει οτο αυτο ειναι τακτικη και συστημα του coach τους................

υγ Η Νικη χρειαζεται τη νικη για ν αναδειχθει πρωταθλητρια και θα την παρει ευκολα η δυσκολα.Ομολογω παντως οτι δεν ξερω καθολου το παρασκηνιο του παιχνιδιου.


1) Ο Ωρωπός με νίκη την Πέμπτη βλέπει τρίτη θέση σε περίπτωση ισοβαθμίας με Πέρα, η οποία έχει αρκετά πιο δύσκολο πρόγραμμα.
2) Κλειδί στο παιχνίδι Νίκη-Αετός είναι η συμμετοχή ή όχι του Ασημένιου. Αν παίξει, ο Αετός πεθαίνει στο έδαφος , φυλακισμένος και αδύνατος, όπως θα έλεγε και ο Σφακιανάκης...σε αντίθετη περίπτωση αλλάζουν άρδην τα δεδομένα...
nikefalin
QUOTE(mastermind @ Mar 31 2008, 21:34 ) *
2) Κλειδί στο παιχνίδι Νίκη-Αετός είναι η συμμετοχή ή όχι του Ασημένιου. Αν παίξει, ο Αετός πεθαίνει στο έδαφος , φυλακισμένος και αδύνατος, όπως θα έλεγε και ο Σφακιανάκης...σε αντίθετη περίπτωση αλλάζουν άρδην τα δεδομένα...

όταν είχε λείψει στο παιχνίδι με τον Ωρωπό ο Βήχος είχε κάνει πάρτυ και ο Ωρωπός είχε νικήσει στο Μαρούσι, όντως αν δεν παίξει αλλάζουν οι ισορροπίες
mastermind
Λοιπόν, για όσους θέλουν να πάνε ταμείο

ΑΤΤΑΛΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΡΙΣ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΠΕΡΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΚΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΤΥΦΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΝΙΚΗ-ΑΕΤΟΣ 1
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Mar 31 2008, 03:02 ) *
Κανονικά πρέπει να προσκυνάτε και την φωτογράφο!!!!! Αλλά τεσπα...!!! biggrin.gif


Οk κοπελιά....Μας συγχωρείς...Προσκυνάμε.... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Περαστικά κιόλας... biggrin.gif biggrin.gif
bxristos
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 31 2008, 17:24 ) *
Αφού έδωσες την Πέρα διπλό, θα παίξω με κ_βλα εφήβου την Πέμπτη φίλε assistant. Δεν το περίμενα από σένα, αλήθεια...Όσον αφορά την κόντρα μας, εγώ την χάρηκα πολύ και πιστεύω οτι προσφέραμε αρκετή διασκέδαση στους φίλους θεατές και ακροατές...

Υ/Γ: Δεν την εμπιστεύομαι τη Νίκη εύκολα, είναι περίεργο το παιχνίδι με Αετό. Ελπίζω ο Βλαχονάτσιος να με διαψεύσει...


Που είσαι ρε φίλε mouskela?Μας έλειψες.Δεν πιστεύω να έπαθες κάτι?(Σοβαρά μιλάω,δεν ειρωνεύομαι)
assistant
Πολλους Κουκουβανιωτες βλεπω μεσα.Γρηγορα στα κρεβατια σας για υπνο...............
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 00:16 ) *
Πολλους Κουκουβανιωτες βλεπω μεσα.Γρηγορα στα κρεβατια σας για υπνο...............



Δεν μπορούμε τώρα! Μας κάνουν καζούρα οι ΑΕΚΤΖΙΔΕΣ!! Ακόμα το γιορτάζουν!!!!
assistant
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 00:26 ) *
Δεν μπορούμε τώρα! Μας κάνουν καζούρα οι ΑΕΚΤΖΙΔΕΣ!! Ακόμα το γιορτάζουν!!!!

Γ...........ΣΕ ΤΑ.
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 00:16 ) *
Πολλους Κουκουβανιωτες βλεπω μεσα.Γρηγορα στα κρεβατια σας για υπνο...............



Assistant,πέρασε από το μαγαζί μου ένας βραζιλιάνος και σε έψαχνε...Του είπα ότι μένεις "Κλάψας και πόνου " 4.....Μήπως ξέρεις ποιός είναι....?????????????????? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
zigolo7
ρε παιδιά αφου είστε τόσοι πολλοί γιατί δεν φτιάχνετε ενα topic για τις κουκου?? (δεν έχω κάτι μαζί σας, ούτε με ενοχλείτε απλά το λές επειδή σας βλέπω πολλούς!!) icon_wave.gif
dm_7
QUOTE(zigolo7 @ Apr 1 2008, 00:46 ) *
ρε παιδιά αφου είστε τόσοι πολλοί γιατί δεν φτιάχνετε ενα topic για τις κουκου?? (δεν έχω κάτι μαζί σας, ούτε με ενοχλείτε απλά το λές επειδή σας βλέπω πολλούς!!) icon_wave.gif



έχεις κι εσύ τα δίκια σου! Αλλά είμαστε περιπτωσάρες , οπότε και topic να φτιάξουμε, πάλι εδώ θα τα λέμε!!!
bxristos
QUOTE(zigolo7 @ Apr 1 2008, 00:46 ) *
ρε παιδιά αφου είστε τόσοι πολλοί γιατί δεν φτιάχνετε ενα topic για τις κουκου?? (δεν έχω κάτι μαζί σας, ούτε με ενοχλείτε απλά το λές επειδή σας βλέπω πολλούς!!) icon_wave.gif


Αν το καλοσκεφτείς,είμαστε πολλοί από κάποιες συγκεκριμένες ομάδες(Κούκου,Νίκη,Πέρα)...Δεν φτιάχνουμε ένα topic όλοι εμείς να μιλάμε και εκεί?????
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 00:53 ) *
έχεις κι εσύ τα δίκια σου! Αλλά είμαστε περιπτωσάρες , οπότε και topic να φτιάξουμε, πάλι εδώ θα τα λέμε!!!

dm ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ?
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:12 ) *
dm ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ?



Θα έρθει φίλε μου μαζί μου.Θα είσαι εκεί να γνωριστούμε?
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:14 ) *
Θα έρθει φίλε μου μαζί μου.Θα είσαι εκεί να γνωριστούμε?

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΕ ΣΑΣ..... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:18 ) *
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΕ ΣΑΣ..... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif


Αυτός γιατί να έρθει?Υπάρχει λόγος?Εμείς δεν σου κάνουμε να γνωριστούμε από κοντά για να τα λέμε και απο δώ?
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:20 ) *
Αυτός γιατί να έρθει?Υπάρχει λόγος?Εμείς δεν σου κάνουμε να γνωριστούμε από κοντά για να τα λέμε και απο δώ?

ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΟΥΡΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΣ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ
ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:23 ) *
ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΟΥΡΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΣ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ
ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ


Και να έρθει θα έρθει να δει αγώνα,όχι για τίποτα άλλο.Εσύ γιατί ψάχνεσαι?Με το 10 τσακώθηκε,όχι με σένα.Παίκτης είσαι εσύ?
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:26 ) *
Και να έρθει θα έρθει να δει αγώνα,όχι για τίποτα άλλο.Εσύ γιατί ψάχνεσαι?Με το 10 τσακώθηκε,όχι με σένα.Παίκτης είσαι εσύ?

MHN ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.......
andy01
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 00:28 ) *
Γ...........ΣΕ ΤΑ.


ΧΕ ΧΕ !!! 19.gif 19.gif
Ρε συ assistant, καιρό είχα να χαρώ τόσο !!! laugh.gif 19.gif 19.gif
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:12 ) *
dm ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ?



Και εγώ θα ερθώ και ο αδερφός του Παπαδόπουλου θα έρθει απ' οτι ξέρω! Δεν είναι δύσκολο να με καταλάβεις ένα κουτσό θα είμαι! biggrin.gif Όσο για τον αδερφό του ΠΑΠ δεν νομιζώ οτι έχει διάθεση για κάτι αλλό!! Καλο παιχνίδι να γίνει κι ας αφήσουμε τ' άλλα στην άκρη! Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι!
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 01:30 ) *
Και εγώ θα ερθώ και ο αδερφός του Παπαδόπουλου θα έρθει απ' οτι ξέρω! Δεν είναι δύσκολο να με καταλάβεις ένα κουτσό θα είμαι! biggrin.gif Όσο για τον αδερφό του ΠΑΠ δεν νομιζώ οτι έχει διάθεση για κάτι αλλό!! Καλο παιχνίδι να γίνει κι ας αφήσουμε τ' άλλα στην άκρη! Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι!

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΤΗ ΕΠΑΘΕΣ?
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:28 ) *
MHN ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.......


Δεν αγχώνομαι φίλε μου.Καθόλου.Απλά ρωτάω.Εσυ μάθε από τώρα ότι έιμαι από την foto του assistant αυτός με το καπελάκι και την μπλέ μπλούζα.Την Πέμπτη έλα από κοντά να μιλήσουμε.Οκ?
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:32 ) *
Δεν αγχώνομαι φίλε μου.Καθόλου.Απλά ρωτάω.Εσυ μάθε από τώρα ότι έιμαι από την foto του assistant αυτός με το καπελάκι και την μπλέ μπλούζα.Την Πέμπτη έλα από κοντά να μιλήσουμε.Οκ?

κανενα προβλημα θα ερθω....
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:31 ) *
ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΤΗ ΕΠΑΘΕΣ?


ρήξη του μακρού πελματικού τένοντα! Πως με βρίσκεις? Είδατε πως την αγαπάω εγώ την ομάδα μου, ταυτίζομαι μαζί της και τραυματίζομαι κι εγώ για συμπαράσταση!! gtp !!!!!
assistant
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 00:42 ) *
Assistant,πέρασε από το μαγαζί μου ένας βραζιλιάνος και σε έψαχνε...Του είπα ότι μένεις "Κλάψας και πόνου " 4.....Μήπως ξέρεις ποιός είναι....?????????????????? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Μετακομισα ρε φιλε.Τωρα μενω ΝΤΑΜΠΛ(στο ποδοσφαιρο) και ΕΥΡΟΛΙΓΚΑΣ(μπασκετ) ΓΩΝΙΑ...................Αντε γεια
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:34 ) *
κανενα προβλημα θα ερθω....


Έλα.Με την dm θα είμαι.Και κοίτα αυτό που σου είπε.Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.Η' μήπως έχουμε?
basketgirl
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:28 ) *
MHN ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.......

siga re paidia pws kanete etsi eseis tis b kathgorias blove.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.