Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
bxristos
QUOTE(mastermind @ Apr 1 2008, 21:51 ) *
Βασικά, την Πέρα την δίνω διπλό λόγω αριθμητικής υπεροχής σε παίκτες. Όντως η έδρα θα είναι καταλυτικός παράγοντας, οπότε όλα είναι ανοικτά. Τώρα, όσον αφορά τη Νίκη, δεν έχει καμία σχέση με αυτήν του α΄γύρου και επιπλέον αν δεν παίξει ο Ασημένιος (τελευταίες φήμες λένε οτι δεν παίζει) τότε πρώτο φαβορί είναι ο Αετός.
Είδομεν


Κατά την γνώμη μου,επειδή έχω δει και Ωρωπό και Πέρα,η Πέρα θα κερδίσει εύκολα-δύσκολα.Τώρα όσο για την έδρα δεν έχει και κανά "καμίνι" το γήπεδο του Ωρωπού...Θα δούμε..
bxristos
Άτταλος - Εστία 1 (πιστεύουμε και θέλουμε Alexas!!)
Φίλλιπος - Ίρις 1
Ωρωπός - Πέρα 2 (καλύτερη ομάδα η Πέρα)
Πόρτο Ράφτη - Προμηθέας 2
Πετράλωνα - Μάκρη 1
Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες 2 (πολύ δύσκολα πιστεύω θα το πάρουμε το ματσάκι)
Τυφών - Χαλάνδρι 1
Νίκη - Αετός 1 (δύσκολο να χάσει η Νίκη εντός)
odysseas 1998
QUOTE(bxristos @ Apr 2 2008, 01:06 ) *
Άτταλος - Εστία 1 (πιστεύουμε και θέλουμε Alexas!!)
Φίλλιπος - Ίρις 1
Ωρωπός - Πέρα 2 (καλύτερη ομάδα η Πέρα)
Πόρτο Ράφτη - Προμηθέας 2
Πετράλωνα - Μάκρη 1
Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες 2 (πολύ δύσκολα πιστεύω θα το πάρουμε το ματσάκι)
Τυφών - Χαλάνδρι 1
Νίκη - Αετός 1 (δύσκολο να χάσει η Νίκη εντός)

'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 2
Ωρωπός-Πέρα 2(στην παράταση)
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1
Νίκη-Αετός 2(έχει να χάσει εκτός ο αετός από την 9η αγωνιστική)
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 2 2008, 01:27 ) *
'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 2
Ωρωπός-Πέρα 2(στην παράταση)
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1
Νίκη-Αετός 2(έχει να χάσει εκτός ο αετός από την 9η αγωνιστική)

'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 1
Ωρωπός-Πέρα 1(μεγαλο ρολο ο παραγοντας εδρα+ο χρονης δε θα παιξει καλα)
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1(σε καλυτερη κατασταση οι γηπεδουχοι)
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1(πολυ καλο ματσακικριμα που ειναι αδιαφορο)
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1(χωρις σχολια)
Νίκη-Αετός 2(ελπιζουμε στην αδιαφορια της νικης μιας και εχει ηδη ανεβει και στη σουπερ μερα του αετου)
stormrider13
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:52 ) *
assistant θεσ να ερθεισ κι εσυ για ποτακι????????? δεν πιστευω να παντρευεσαι κι εσυ


Δεν σου έχω πει φίλε dogane να μην αρχίζεις το ψηστήρι και τις πολλές κουβέντες με τους αντιπάλους;;;; tongue.gif tongue.gif
Φωτια και τσεκούρι στους αλλόθρησκους 19.gif 19.gif torture.gif kill.gif kill.gif

smiley.gif smiley.gif

Σοβαρά τώρα ελπίζω να γίνει καλό παιχνίδι και να κερδίσει ... η Πετρούπολη
3d-razen
QUOTE(abalos9 @ Apr 2 2008, 14:14 ) *
'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 1
Ωρωπός-Πέρα 1(μεγαλο ρολο ο παραγοντας εδρα+ο χρονης δε θα παιξει καλα)
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1(σε καλυτερη κατασταση οι γηπεδουχοι)
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1(πολυ καλο ματσακικριμα που ειναι αδιαφορο)
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1(χωρις σχολια)
Νίκη-Αετός 2(ελπιζουμε στην αδιαφορια της νικης μιας και εχει ηδη ανεβει και στη σουπερ μερα του αετου)

δε συμφωνω οτι η νικη εχει ανεβει 100% ακομα...
δε νομιζω να θελει να ρισκαρει το ενδεχομενο να ειναι ενα βαθμο μπροστα απο αετο και περα αν κερδισουν,5 αγωνιστικες πριν το τελος.υπαρχει και το περσινο παραδειγμα του ωρωπου.
αν κερδισει αυριο εξασφαλιζεται,γιατι θα εχει ουσιαστικα 4 βαθμους διαφορα απο τον αετο.
το πρωταθλημα μπορει να ξεκαθαρισει αυριο το βραδι,μπορει ομως και να μπλεξει παρα πολυ!εδω θα ειμαστε και θα τα αναλυσουμε,αν ωρωπος και νικη γινουν ασσοι....
zigolo7
'Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 1
Ωρωπός-Πέρα 2
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 1
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1
Νίκη-Αετός 1
dimitris 888
Aτταλος-Εστία 1
Φίλλιπος-Ίρις 1
Ωρωπός-Πέρα 1
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη 1
Ολύμπιάδα-Κουκουβάουνες 2
Τυφώνας-Χαλάνδρι 1
Νίκη-Αετός 1
Steryios
Φίλε μου Αλέξη καλή επιτυχία αύριο.Θα έχεις τη συμπαράστασή μου από την εξέδρα.
Όπως επίσης και ευχές για ένα πολύ ωραίο κατά τα φαινόμενα παιχνίδι στο Σ.Λούης.
Φίλε Παπαγιαννόπουλε δώσε σε παρακαλώ πολλά χαιρετίσματα στον αειθαλή-αδερφό ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗ!
bxristos
[quote name='abalos9' date='Apr 2 2008, 14:14 ' post='181750']
Ωρωπός-Πέρα 1(μεγαλο ρολο ο παραγοντας εδρα+ο χρονης δε θα παιξει καλα)

Κατα ποιά έννοια θεωρείται μεγάλο παράγοντα την έδρα??Γιατί από πλευράς κόσμου και ατμόσφαιρας,η Πέρα θα είναι σαν να παίζει σπίτι της...
bxristos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 2 2008, 16:15 ) *
Δεν σου έχω πει φίλε dogane να μην αρχίζεις το ψηστήρι και τις πολλές κουβέντες με τους αντιπάλους;;;; tongue.gif tongue.gif
Φωτια και τσεκούρι στους αλλόθρησκους 19.gif 19.gif torture.gif kill.gif kill.gif

smiley.gif smiley.gif

Σοβαρά τώρα ελπίζω να γίνει καλό παιχνίδι και να κερδίσει ... η Πετρούπολη



Eλπίζω αύριο να μας πάτε σε καλό μέρος για ποτάκι...Να έχει λίγο τζέρτζελο και αρκετό γυναικείο πληθυσμό... wink.gif wink.gif Το αφήνω πάνω σας... cool.gif cool.gif cool.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 2 2008, 22:22 ) *
Eλπίζω αύριο να μας πάτε σε καλό μέρος για ποτάκι...Να έχει λίγο τζέρτζελο και αρκετό γυναικείο πληθυσμό... wink.gif wink.gif Το αφήνω πάνω σας... cool.gif cool.gif cool.gif



68.gif Είπαμε δεν έχει ποτάκια και τέτοια! Αλλιώς χάνουμε την ουσία! Ποτάκι αμα θέλουμε, είπαμε, στο τέλος του πρωταθλήματος θα πάμε να κάνουμε τζίρο στον Καναβό!!! Αμα θέλετε εσείς βγήτε και αύριο! Εγώ δεν έχω πρόβλημα...ούτε θα εκβιάσω καταστάσεις, απλώς bxristos, δεν σε πειράζει να δείξω στη κοπέλα σου αυτές τις συζητήσεις?! Σε πειραζεί?! biggrin.gif
dm_7
Λοιπόν, ας κάνω κι εγώ την προβλεψή μου, έτσι για την ιστορία!


Άτταλος - Εστία 1
Φίλλιπος - Ίρις 1
Ωρωπός - Πέρα 2
Πόρτο Ράφτη - Προμηθέας 2
Πετράλωνα - Μάκρη 1
Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες 2
Τυφών - Χαλάνδρι 1
Νίκη - Αετός 1
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 2 2008, 22:50 ) *
68.gif Είπαμε δεν έχει ποτάκια και τέτοια! Αλλιώς χάνουμε την ουσία! Ποτάκι αμα θέλουμε, είπαμε, στο τέλος του πρωταθλήματος θα πάμε να κάνουμε τζίρο στον Καναβό!!! Αμα θέλετε εσείς βγήτε και αύριο! Εγώ δεν έχω πρόβλημα...ούτε θα εκβιάσω καταστάσεις, απλώς bxristos, δεν σε πειράζει να δείξω στη κοπέλα σου αυτές τις συζητήσεις?! Σε πειραζεί?! biggrin.gif


Καταρχήν,και να ήθελες να έρθεις μαζί μας δεν θα σε παίρναμε...Κατάλαβες "κουτσάλογο"??????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Και επίσης,ότι και να πείς στην κοπέλα μου.δεν θα σε ακούσει...Την έχω εκπαιδεύσει...!!!!!!!!
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 2 2008, 23:36 ) *
Καταρχήν,και να ήθελες να έρθεις μαζί μας δεν θα σε παίρναμε...Κατάλαβες "κουτσάλογο"??????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Και επίσης,ότι και να πείς στην κοπέλα μου.δεν θα σε ακούσει...Την έχω εκπαιδεύσει...!!!!!!!!



χαχαχαχαχα!! Καλό καλό! Εγώ θα πάω με τον assistant και τους αλλους ρε, δεν σας έχω ανάγκη!

Γιατι ρε δεν τη φερνείς τη κοπέλα μαζί στο γήπεδο? χαχα!!!

Αντε να το παρούμε αυριο το ματσάκι!!! Αυτό έχει σημασία τώρα!
assistant
QUOTE(dm_7 @ Apr 2 2008, 23:39 ) *
χαχαχαχαχα!! Καλό καλό! Εγώ θα πάω με τον assistant και τους αλλους ρε, δεν σας έχω ανάγκη!

Γιατι ρε δεν τη φερνείς τη κοπέλα μαζί στο γήπεδο? χαχα!!!

Αντε να το παρούμε αυριο το ματσάκι!!! Αυτό έχει σημασία τώρα!

Μονο αν βαλετε κι εσεις καμια φωνη και δε μ αφηνετε να ξελαρυγκιαζομαι εχει ποτακι.Ασε που αν κερδισουμε αυριο εχω ταξει μπουκαλακι.................................
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 2 2008, 23:39 ) *
χαχαχαχαχα!! Καλό καλό! Εγώ θα πάω με τον assistant και τους αλλους ρε, δεν σας έχω ανάγκη!

Γιατι ρε δεν τη φερνείς τη κοπέλα μαζί στο γήπεδο? χαχα!!!

Αντε να το παρούμε αυριο το ματσάκι!!! Αυτό έχει σημασία τώρα!


Καλό ματσάκι να γίνει κατά πρώτον και μετά ας το πάρουμε το ματσάκι...Ο assistant που έχει εξαφανιστεί σήμερα????Μήπως πήγε από τώρα Μαδρίτη???????
Στο μπουκαλάκι είμαστε και εμελις μέσα η' είναι prive?????
assistant
QUOTE(bxristos @ Apr 2 2008, 23:57 ) *
Καλό ματσάκι να γίνει κατά πρώτον και μετά ας το πάρουμε το ματσάκι...Ο assistant που έχει εξαφανιστεί σήμερα????Μήπως πήγε από τώρα Μαδρίτη???????
Στο μπουκαλάκι είμαστε και εμελις μέσα η' είναι prive?????

Μεσω pm ο φιλος bxristos θελει ν απαντησω δημοσια στις ερωτησεις του.

Α)δεν εχω εξαφανιστει απλα προετοιμαζομαι ψυχολογικα για αυριο...............

Β)δεν ειμαι ακομα Μαδριτη αλλα ετοιμαζω τις βαλιτσες μου................

Γ)το μπουκαλακι η τα μπουκαλακια θ ανοιχτουν για την ομαδα.ολοι εκτος αυτων ειναι φυσικα ευπροσδεκτοι απλα θα πρεπει να συνεισφερουν τον οβολο τους γιατι με τον assistant μιλατε............οχι τον Κοκκαλη.


ΥΓ την προηγουμενη βδομαδα δεν ειδα στην εφημεριδα τον coach Κριμιτζακη.Κατα πρωτον ελπιζω ειλικρινα να ειναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος.Κατα δευτερον ελπιζω να τον δω στην ακρη του παγκου γιατι νικη επι της Ολυμπιαδας χωρις αυτον απεναντι μας να ουρλιαζει σ ολο το παιχνιδι πολυ μικροτερη σημασια θα εχει για μας.
stormrider13
QUOTE(assistant @ Apr 3 2008, 00:21 ) *
ΥΓ την προηγουμενη βδομαδα δεν ειδα στην εφημεριδα τον coach Κριμιτζακη.Κατα πρωτον ελπιζω ειλικρινα να ειναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος.Κατα δευτερον ελπιζω να τον δω στην ακρη του παγκου γιατι νικη επι της Ολυμπιαδας χωρις αυτον απεναντι μας να ουρλιαζει σ ολο το παιχνιδι πολυ μικροτερη σημασια θα εχει για μας.


Ο coach θα είναι στη θέση του όπως πάντα, μην αγχώνεστε... 19.gif
Και οι ορδές των οπαδών μας θα σας περιμένουν όπως κάθε φορά... shot.gif shot.gif laugh.gif laugh.gif
Την υπόθεση νίκη την αγνοείτε μέσα στην Πετρούπολη τα τελευταία χρόνια, θα δείξει αύριο όμως. Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα γίνει καλό και δυνατό παιχνίδι.
bxristos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 3 2008, 00:39 ) *
Ο coach θα είναι στη θέση του όπως πάντα, μην αγχώνεστε... 19.gif
Και οι ορδές των οπαδών μας θα σας περιμένουν όπως κάθε φορά... shot.gif shot.gif laugh.gif laugh.gif
Την υπόθεση νίκη την αγνοείτε μέσα στην Πετρούπολη τα τελευταία χρόνια, θα δείξει αύριο όμως. Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα γίνει καλό και δυνατό παιχνίδι.


Μακάρι όμως αύριο να έχετε και λίγο κόσμο να γνωριστούμε μεταξύ μας.Μακάρι να γίνει καλό,δυνατό και ΚΑΘΑΡΟ παιχνίδι.Θα είσαι αύριο γηπεδάκι?
stormrider13
Ναι φίλε μου.Θα είμαι μέσα στο παρκέ και καλός εχόντων των πραγμάτων θα τα πούμε μετά με dogano και σια smile.gif smile.gif
bxristos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 3 2008, 00:55 ) *
Ναι φίλε μου.Θα είμαι μέσα στο παρκέ και καλός εχόντων των πραγμάτων θα τα πούμε μετά με dogano και σια smile.gif smile.gif


Οκ φιλαράκι.Μετά τον αγώνα θα σας περιμένω να τα πούμε.Τα λέμε αύριο!Καλό αγώνα να έχεις.
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 3 2008, 00:21 ) *
Μεσω pm ο φιλος bxristos θελει ν απαντησω δημοσια στις ερωτησεις του.

Α)δεν εχω εξαφανιστει απλα προετοιμαζομαι ψυχολογικα για αυριο...............

Β)δεν ειμαι ακομα Μαδριτη αλλα ετοιμαζω τις βαλιτσες μου................

Γ)το μπουκαλακι η τα μπουκαλακια θ ανοιχτουν για την ομαδα.ολοι εκτος αυτων ειναι φυσικα ευπροσδεκτοι απλα θα πρεπει να συνεισφερουν τον οβολο τους γιατι με τον assistant μιλατε............οχι τον Κοκκαλη.
ΥΓ την προηγουμενη βδομαδα δεν ειδα στην εφημεριδα τον coach Κριμιτζακη.Κατα πρωτον ελπιζω ειλικρινα να ειναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος.Κατα δευτερον ελπιζω να τον δω στην ακρη του παγκου γιατι νικη επι της Ολυμπιαδας χωρις αυτον απεναντι μας να ουρλιαζει σ ολο το παιχνιδι πολυ μικροτερη σημασια θα εχει για μας.


Γεια σου ρε Assistant κουβαρντά!!!

bxristos...έτσι είναι αυτά φίλε μου.... Άλλοι πάνε Μαδρίτη κι άλλοι Καπανδρίτι!!!
Όσο για το τελευταίο, συμφωνώ και επαυξάνω... Ολυμπιάδα χωρίς Κριμιτζάκη να ουρλιάζει, είναι σαν ελέφαντας χωρίς ποδήλατο!

Να πω και κάτι ακόμα, έλαβα προσφάτως ένα pm από τον MOUSKELA κι ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα! Χαίρομαι που ενώ ανά διαστήματα έχουν υπάρξει διάφορες κόντρες μεταξύ μας, εν τέλει φάνηκε ότι υπάρχει κάποιο επίπεδο και «ειρηνική διάθεση». Πραγματικά χαίρομαι πολύ!
Καλό βράδυ σε όλους!
basket-fun
QUOTE(stormrider13 @ Apr 2 2008, 23:55 ) *
Ναι φίλε μου.Θα είμαι μέσα στο παρκέ και καλός εχόντων των πραγμάτων θα τα πούμε μετά με dogano και σια smile.gif smile.gif

stormrider13 ο doganos μαλλον θα φυγει βιαστικος απο το παιχνιδι για να προλαβει τα γλεντια του θρυλου για την νικη επι της τσσκα!!!!!!!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 3 2008, 00:58 ) *
bxristos...έτσι είναι αυτά φίλε μου.... Άλλοι πάνε Μαδρίτη κι άλλοι Καπανδρίτι!!!


Ναι ρε dm...Δίκιο έχεις...Άλλοι έχουν 4 αστεράκια στην φανέλα και σηκώνουν κάτι Κυπελλάκια στο Ελληνικό....
(ποιοί άραγε?????????) και άλλοι παλεύουν να σηκώσουν ανα 10 ετία καμιά κούπα.....Έτσι είναι αυτά....
Φιλάκια...... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 2 2008, 23:55 ) *
Μονο αν βαλετε κι εσεις καμια φωνη και δε μ αφηνετε να ξελαρυγκιαζομαι εχει ποτακι.Ασε που αν κερδισουμε αυριο εχω ταξει μπουκαλακι.................................


Όσο γι' αυτό...από μένα δεν νομιζώ να χεις παράπονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dm_7
QUOTE(basket-fun @ Apr 3 2008, 01:02 ) *
stormrider13 ο doganos μαλλον θα φυγει βιαστικος απο το παιχνιδι για να προλαβει τα γλεντια του θρυλου για την νικη επι της τσσκα!!!!!!!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif


Κι έγω με τον dogano θα είμαι! ΣΤΕΓΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 3 2008, 01:08 ) *
Κι έγω με τον dogano θα είμαι! ΣΤΕΓΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αμέσως εσύ.....Μην χάσεις......Παναθεμά σε....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
arxiepiskopos
QUOTE(mastermind @ Apr 1 2008, 18:51 ) *
Βασικά, την Πέρα την δίνω διπλό λόγω αριθμητικής υπεροχής σε παίκτες. Όντως η έδρα θα είναι καταλυτικός παράγοντας, οπότε όλα είναι ανοικτά. Τώρα, όσον αφορά τη Νίκη, δεν έχει καμία σχέση με αυτήν του α΄γύρου και επιπλέον αν δεν παίξει ο Ασημένιος (τελευταίες φήμες λένε οτι δεν παίζει) τότε πρώτο φαβορί είναι ο Αετός.
Είδομεν

Η ΝΙΚΗ σήμερα κατεβαίνει κομπλέ.Ο Ασημένιος από την Δευτέρα προπονήται κανονικά και σήμερα θα είναι παρόν.Δύσκολο το παιχνίδι γιατί πράγματι δεν είμαστε σε καλή κατάσταση αλλά πιστεύω η ανωτερότητα της ομάδος μου να φανεί στο γήπεδο και να πάρουμε το ματσάκι για να εξασφαλίσουμε και μαθηματικά την άνοδο.Παρόν και ο Τάσιος σήμερα.Εύχομαι τα κοράκια να περάσουν απαρατήρητα σημερα από το ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ.
abalos9
QUOTE(arxiepiskopos @ Apr 3 2008, 09:00 ) *
Η ΝΙΚΗ σήμερα κατεβαίνει κομπλέ.Ο Ασημένιος από την Δευτέρα προπονήται κανονικά και σήμερα θα είναι παρόν.Δύσκολο το παιχνίδι γιατί πράγματι δεν είμαστε σε καλή κατάσταση αλλά πιστεύω η ανωτερότητα της ομάδος μου να φανεί στο γήπεδο και να πάρουμε το ματσάκι για να εξασφαλίσουμε και μαθηματικά την άνοδο.Παρόν και ο Τάσιος σήμερα.Εύχομαι τα κοράκια να περάσουν απαρατήρητα σημερα από το ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ.

συμφωνω μαζι σου φιλε μου,ελπιζω να γινει καλο,καθαρο και δυνατο ματσακι και να κερδισει ο καλυτερος.να κριθει απο την αποδοση των παιχτων και οχι απο αλλους παραγοντες.
ADMIRAL14
QUOTE(arxiepiskopos @ Apr 3 2008, 06:00 ) *
Η ΝΙΚΗ σήμερα κατεβαίνει κομπλέ.Ο Ασημένιος από την Δευτέρα προπονήται κανονικά και σήμερα θα είναι παρόν.Δύσκολο το παιχνίδι γιατί πράγματι δεν είμαστε σε καλή κατάσταση αλλά πιστεύω η ανωτερότητα της ομάδος μου να φανεί στο γήπεδο και να πάρουμε το ματσάκι για να εξασφαλίσουμε και μαθηματικά την άνοδο.Παρόν και ο Τάσιος σήμερα.Εύχομαι τα κοράκια να περάσουν απαρατήρητα σημερα από το ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ.

Με πλήρη τη Νίκη πιστεύω πως πολύ δύσκολα θα γίνει 2ο σήμερα, και βέβαια κανείς μας δεν θέλει τα κοράκια 68.gif πρωταγωνιστές αλλά τους παίκτες 41.gif.
kryono πως το βλέπεις το ματσάκι σας σήμερα?
odysseas 1998
Καλά παιχνίδια να έχουμε σήμερα παιδιά και να κερδίσουν οι καλύτεροι.Πάμε γερά για το διπλό στο Σπύρος Λούης,πρέπει όλη η ομάδα να πιάσει καλά απόδοση.Πιστεύω σήμερα θα παίξει καλά η παιχτούρα ο Σοφιανόπουλος και ο Δρακόπουλος!
MOUSKELAS
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 3 2008, 14:27 ) *
Με πλήρη τη Νίκη πιστεύω πως πολύ δύσκολα θα γίνει 2ο σήμερα, και βέβαια κανείς μας δεν θέλει τα κοράκια 68.gif πρωταγωνιστές αλλά τους παίκτες 41.gif.
kryono πως το βλέπεις το ματσάκι σας σήμερα?


Στεγνό διπλό είναι, πολύ καλύτερη ομάδα ο Αετός κατά την διάρκεια του β' γύρου.-
doganos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 3 2008, 00:39 ) *
Ο coach θα είναι στη θέση του όπως πάντα, μην αγχώνεστε... 19.gif
Και οι ορδές των οπαδών μας θα σας περιμένουν όπως κάθε φορά... shot.gif shot.gif laugh.gif laugh.gif
Την υπόθεση νίκη την αγνοείτε μέσα στην Πετρούπολη τα τελευταία χρόνια, θα δείξει αύριο όμως. Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα γίνει καλό και δυνατό παιχνίδι.

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ.....(ΠΟΙΟΙ ΑΡΑΓΕ)...ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ 19:30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ....ΚΑΛΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ (ΞΥΛΟ)....... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dimitris 888
QUOTE(MOUSKELAS @ Apr 3 2008, 12:14 ) *
Στεγνό διπλό είναι, πολύ καλύτερη ομάδα ο Αετός κατά την διάρκεια του β' γύρου.-

μουσκελα δεν παιζεσαι ρε φιλε.......θα τα πουμε μετα το ματσακι.....παντως ολοι εμεις οι οπαδοι της ομαδος ακομα σε περιμενουμε εκει στις γραμμες του σταθμου..εσυ το χες πει οχι εγω....αλλα μαλλον με 0/2 που να ρθεις ε....αλλα δεν πειραζει...να ναι καλα το πανοραμα!!!! 69.gif 69.gif
arxiepiskopos
NIKH-AETOS 62-55. Ενα δεκάλεπτο (4ο) ηταν αρκετο να καθαρήσει το ματσάκι η ομάδα μου.
Ψάχτε τον δεύτερο.
bxristos
Ολυμπιάδα-Κουκουβάουνες διακοπή αγώνα 2.45 πρίν το τέλος της 3ης περιόδου λόγω "κατεδάφισης" της μπασκέτας από παίκτη της Ολυμπιάδας...Μέχρι εκείνη την ώρα 46-50 για τις Κουκουβάουνες...Όπως καταλαβαίνετε το παιχνίδι είχε κάποια δόση All Star....
dreamtheater
ΩΡΩΠΟΣ- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 74-76 (41-40).
Το διπλό έγινε και το πούλμαν της επιστροφής αναμένεται πανηγυρικό. Η νύχτα που μας φέρνει και πάλι δεύτερους προβλέπεται μακριά και γεμάτη σουβλάκια, μπύρες και πολύ ποτό... Κσι έπεται και συνέχεια... Έμειναν πέντε μαγικά βράδια ακόμα!
Αν είναι όνειρο, μη με ξυπνάτε...
star1
QUOTE(arxiepiskopos @ Apr 3 2008, 22:16 ) *
NIKH-AETOS 62-55. Ενα δεκάλεπτο (4ο) ηταν αρκετο να καθαρήσει το ματσάκι η ομάδα μου.
Ψάχτε τον δεύτερο.

Ηταν ολοι τους καταπληκτικοι .Μιλαμε φυσικά για τους παικτες της ΝΙΚΗς ενα ΜΕΓΛΑΟ ΜΠΡΑΒΟ και καλη ξεκουραση. Οσο για τον αετο ασ παραδεχθει οτι υπάρχουν και καλλιτεροι smiley.gif smiley.gif
bxristos
QUOTE(dreamtheater @ Apr 3 2008, 22:43 ) *
ΩΡΩΠΟΣ- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 74-76 (41-40).
Το διπλό έγινε και το πούλμαν της επιστροφής αναμένεται πανηγυρικό. Η νύχτα που μας φέρνει και πάλι δεύτερους προβλέπεται μακριά και γεμάτη σουβλάκια, μπύρες και πολύ ποτό... Κσι έπεται και συνέχεια... Έμειναν πέντε μαγικά βράδια ακόμα!
Αν είναι όνειρο, μη με ξυπνάτε...


Μπράβο ρε μάγκες 41.gif 41.gif Ήμουν από τους μοναδικούς που πίστευα ότι θα κάνετε διπλό εκεί.Και πάλι μπράβο.
cliff_ac
φιλιππος ιριδα 1
Steryios
Άτταλος-Εστία 91-75.Καλό και ήσυχο παιχνίδι με τον Άτταλλο να έχει λίγες αλλά περισσότερες δυνάμεις και λύσεις από την Εστία.Η διαφορά χτίστηκε στο 4ο δεκάλεπτο.Μέχρι εκείνη την ώρα οι ομάδες ήταν κοντά στο σκορ.Ο γεροδεινόσαυρος Πρας έδωσε λύσεις όπου χρειάστηκε.Αρκετά καλός ο Βιδάκης.
Μπράβο στην Εστία για την προσπάθειά της.Καλό βράδυ σε όλους.
bxristos
Πολύ καιρό έχουμε να δούμε τον kryono...Μήπως επειδή βγήκε ο ήλιος η' λόγω των αποτελεσμάτων της ομάδας του?????
dm_7
Και σας το είπα εγώ...μη γίνουμε κολλητάρια! Ούτε ο Θεός δεν το θέλει! Πάει η μπασκέτα να 'ταν κι άλλη!
Μπράβο σε Νίκη και Πέρα!!!
Ειδικά για Πέρα χάρηκα πολύ! 41.gif
Kryono....κρυώνεις?
dimitris 888
συγχαρητηρια στην αγαπημενη μας ομαδα για την μεγαλη νικη επι του αετου...πλεον μπορουμε να μιλαμε σιγουρα για επιστροφη της ομαδας στην α εσκα...το αξιζε να ανεβει κ αξιζουν πολλα μπραβο στον προπονητη και σε ολους τους παιχτες για την επιτευξη αυτου του στοχου που ειχαν θεσει στην αρχη της χρονιας...ολοι μας ομως ελπιζουμε να γινει πραγματικοτητα το ονειρο που ειναι η ανοδος στη γ εθνικη...κ παλι συγχαρητηρια!!!! 41.gif 41.gif
jonnyn8
Πετράλωνα-Νέα Μάκρη αν θυμάμαι καλά περίπου 15 πόντους διαφορά.Καλό παιχνιδάκι!
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 3 2008, 23:51 ) *
Και σας το είπα εγώ...μη γίνουμε κολλητάρια! Ούτε ο Θεός δεν το θέλει! Πάει η μπασκέτα να 'ταν κι άλλη!
Μπράβο σε Νίκη και Πέρα!!!
Ειδικά για Πέρα χάρηκα πολύ! 41.gif
Kryono....κρυώνεις?

ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif
stormrider13
QUOTE(doganos @ Apr 4 2008, 01:04 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif


Ασ'τα αυτά. Είχες σαφής εντολές από τον προπονητή σου να διακόψεις το ματς με οποιοδήποτε τρόπο tongue.gif .
wav.gif doganos wav.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
doganos
QUOTE(stormrider13 @ Apr 4 2008, 01:12 ) *
Ασ'τα αυτά. Είχες σαφής εντολές από τον προπονητή σου να διακόψεις το ματς με οποιοδήποτε τρόπο tongue.gif .
wav.gif doganos wav.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

ΡΕ ΣΤΟΡΜ ΜΗΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΞΩ ΑΥΤΑ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
stormrider13
Εσύ και ο Μπατίστ ρε φίλε. Προσκυνώ ταπεινά 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Και μετά ξέρεις εσύ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.