Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
melrok
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 21 2008, 00:27 ) *
Νίκησε και ο αετός 8-9 πόντους μέσα στην πετρούπολη.

72-77 νικη του Αετου μεσα στην Πετρουπολη δικαιη και πεντακαθαρη!!!Καλη ομαδα αν και τη παρακολουθησα 1η φορα σημερα!!!Πιστευω οτι θα ειναι και η ομαδα που θα ακολουθησει την Νικη στην Α'......
kobra
Φίλιππος-Ν.Μάκρη 68-64
assistant
Ξεκιναω αναγνωριζοντας για να μην παρεξηγηθω τη δικαιη νικη του Ατταλου επι της ομαδος μου.Μπραβο στο φιλο Αλεξη Καρατζα για την πολυ καλη δουλεια που κανει.

Ηθελα να αναφερθω στον ενα διαιτητη του παιχνιδιου.Δυστυχως δε γνωριζω τ ονομα του για να τ αναφερω.Το γεγονος οτι ειναι επικινδυνος για παιχνιδια εκτος πανκορασιδων ειναι πλεον πανθομολογουμενο.Το συζηταγα στην εξεδρα και με τον παιχταρα τονmimo που δεν πιστευε κι αυτος αυτα που εβλεπε.Το κακο ομως ηταν οτι επι 40 λεπτα ειρωνευοταν την ομαδα μας και τον παγκο μας με τα πιο απιστευτα.Εφτασε στο σημειο να λεει στη σημαια μας τον μεγιστο ΜΑΝΟ ΣΟΥΛΙΩΤΗ-36 χρονων πλεον-που εχεις παιξει εσυ και μου μιλας;θα του απαντουσα εγω να ρωτησει το συγχωρεμενο τον ΤΣΟΣΙΤΣ η εστω τον Παταβουκα και τον Κατσικαρη για το που εχει παιξει ο ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ.......Ασχετοι.

Κανενα πραγματικα παραπονο απ την ομαδα του Ατταλου κι ειδικα τον coach και τα παιδια που ειναι αψογοι.Απαραδεκτοι ομως ο βοηθος κι ο γερακος ο εφορος που ελεγαν οτι το στησαμε με το Φιλιππο για να πεσει ο Ατταλος.Ποιος να το στησει ρε ασχετοι σε μια ομαδα με μπατζετ 4500 ευρω το χρονο που ολα σχεδον τα παιδια ειναι γηγενη και παιζουν για την καυλα τους..............Ο μονος που μπορει να το εστησε ειναι ο coach μας που ειναι εμμισθος.Αν εχετε καποιο στοιχειο γι αυτον πεστε το και σε μας για να τον διωξουμε.ΑΣΧΕΤΟΙ..................Απολαυστε το παιχνιδακι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε.


Χιλια μπραβο στους φιλους της ομαδας μας που εκαναν οπως παντα τα παιδια να νοιωθουν οτι παιζουν μες στις Κουκουβαουνες.ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.Μεχρι τελευταια αγωνιστικη τιγκα το γηπεδο μας και καμια 100στι νοματαιοι εκτος εδρας.
bxristos
QUOTE(assistant @ Mar 21 2008, 00:59 ) *
Χιλια μπραβο στους φιλους της ομαδας μας που εκαναν οπως παντα τα παιδια να νοιωθουν οτι παιζουν μες στις Κουκουβαουνες.ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.Μεχρι τελευταια αγωνιστικη τιγκα το γηπεδο μας και καμια 100στι νοματαιοι εκτος εδρας.


Ευχαριστούμε για τα μπράβο.... 41.gif 41.gif Στα υπόλοιπα παιχνίδια όπως τα είπες φίλε.
arxiepiskopos
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΝΙΚΗ 64-54. Μπράβο στα παιδιά του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για την πέρα για πέρα καθαρή νίκη τους.Η ομάδα μου είχε σε πολύ κακή μέρα τον Κοντογιάννη και με απροπόνητο εδω και 10 ημέρες τον Ασημένιο (έλειπε Αμερική) και χωρίς τον Τάσιο, δίκαια έχασε.
Εχει παιχνίδια να διεκδικήσει την δεύτερη θέση το ΗΡΑΚΛΕΙΟ και το εύχομαι γιατί έχει καλό υλικό.Την πέμπτη θα κριθεί στο ΑΕΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ποιά από τις δυο θα παλαίψει μαζί με ΠΕΡΑ για την 2η θέση.
pcl
QUOTE(bxristos @ Mar 21 2008, 01:17 ) *
Ευχαριστούμε για τα μπράβο.... 41.gif 41.gif Στα υπόλοιπα παιχνίδια όπως τα είπες φίλε.


Σιγα ρε φλιφλικοι το γιαντ ελιαου της κουκουβαουνας με τους σκληροπυρηνικους..
αληθευει οτι σας ζητηθηκε απο τους οπαδους της River Plate να αδελφοποιηθητε?
οσο για την Περα και τα περι πυγμαχιας , αλλο ειναι να εισαι αδιαφορος και 6ος απο μεσα Μαρτιου και αλλο 2ος και να το παλευεις μεχρι τελος. το να λετε την ομαδα με την καλυτερη επιθεση και στους 2 ομιλους της Β πυγμαχικη , μονο γραφικους σας κανει..
και μια ερωτησουλα το σαββατο το πρωι οταν καθεστε εκει στα καφενεια της μαγευτικης κουκουβαουνας και παιρνετε εφημεριδα , διαβαζετε πρωτα τα μπασκετικα της Β ή λογω απογοητευσης διαβαζεται για το πως παει ο Εργοτελης , αν χτυπησε ο Κορακακης , για το σερι τον Rockets και στο τελος ριχνεται και μια ματια στη Β Εσκα..
assistant
QUOTE(pcl @ Mar 21 2008, 09:33 ) *
Σιγα ρε φλιφλικοι το γιαντ ελιαου της κουκουβαουνας με τους σκληροπυρηνικους..
αληθευει οτι σας ζητηθηκε απο τους οπαδους της River Plate να αδελφοποιηθητε?
οσο για την Περα και τα περι πυγμαχιας , αλλο ειναι να εισαι αδιαφορος και 6ος απο μεσα Μαρτιου και αλλο 2ος και να το παλευεις μεχρι τελος. το να λετε την ομαδα με την καλυτερη επιθεση και στους 2 ομιλους της Β πυγμαχικη , μονο γραφικους σας κανει..
και μια ερωτησουλα το σαββατο το πρωι οταν καθεστε εκει στα καφενεια της μαγευτικης κουκουβαουνας και παιρνετε εφημεριδα , διαβαζετε πρωτα τα μπασκετικα της Β ή λογω απογοητευσης διαβαζεται για το πως παει ο Εργοτελης , αν χτυπησε ο Κορακακης , για το σερι τον Rockets και στο τελος ριχνεται και μια ματια στη Β Εσκα..

Εχεις δικιο φιλε.Δε διαβαζουμε εφημεριδα το Σαββατο γιατι εχουμε παει στο γηπεδο και ξερουμε τι εχει γινει.Εσυ αυριο στις 6 το πρωι πηγαινε στην Ομονοια να παρεις εφημεριδα γιατι ουτε στο γηπεδο σας δε σε ειδα.Καμια κουβεντα φυσικα για εκτος εδρας.

Ειναι πικρα να χανεις 2 φορες για πλακα απ τον αδιαφορο τον 6ο.
nikefalin
Ηρεμείστε με τους εκατέρωθεν χαρακτηρισμούς και τις ειρωνείες , κάθε παραβίαση του κανονισμού λειτουργίας θα έχει συνέπειες
mimos8
QUOTE(arxiepiskopos @ Mar 21 2008, 07:42 ) *
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΝΙΚΗ 64-54. Μπράβο στα παιδιά του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για την πέρα για πέρα καθαρή νίκη τους.Η ομάδα μου είχε σε πολύ κακή μέρα τον Κοντογιάννη και με απροπόνητο εδω και 10 ημέρες τον Ασημένιο (έλειπε Αμερική) και χωρίς τον Τάσιο, δίκαια έχασε.
Εχει παιχνίδια να διεκδικήσει την δεύτερη θέση το ΗΡΑΚΛΕΙΟ και το εύχομαι γιατί έχει καλό υλικό.Την πέμπτη θα κριθεί στο ΑΕΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ποιά από τις δυο θα παλαίψει μαζί με ΠΕΡΑ για την 2η θέση.

αρχιεπισκοπε αληθευει οτι η νικη εχει κλεισει ηδη τον παιχτη καρατζα για του χρονου?εχει βουηξει ο τοπος με αυτη τη φημη!
dm_7
Με ρεφ μαϊμού και με δεύτερο προπονητή (δεν αναφέρομαι στον Αλέξη Καρατζά) τον Μακάκα του Λαζόπουλου νομίζω ότι κάναμε μια φοβερή παρουσίαση του ζωικού βασιλείου αυτή τη Πέμπτη στα Λιόσια!
Και μετά ΜOUSEKLA σας φταίνε τα δικά μου ρακούν και οι κουκουβάγιες!
Όσο για τον προπονητή που ανέφερα, είχε απαράδεκτη συμπεριφορά σε παίχτη της ομάδας μας! Ατάκες σαν το «Είσαι πολύ Μου..πανο» δεν νομίζω ότι τον τιμάνε και πολύ! Για τον ρεφ τα είπε ο assistant! Μπράβο για υψηλό επίπεδο που διατηρείται με τέτοιες παρουσίες στα γήπεδα!

Και όσο για σένα pcl, ασέ εμάς στα "καφενεία της μαγευτικής Κουκουβάουνας" και κάτσε εσύ στα υπερλούξ cafe-bar του Γουδίου να παίρνεις καθαρό αέρα και να μιλάς για τους Rockets της Αττικής! Αφού δεν ξέρεις... γιατί μιλάς?

Γίνεστε γελοίοι με το να σχολιάζετε με αυτό τον τρόπο ποστ σαν αυτό του assistant και του bxristos! Δεν μπορώ να καταλάβω για ποίο λόγο βγάζετε τέτοια χολή όταν μιλάμε για τον κόσμο που μαζεύουμε στο γήπεδο!
Γουστάρετε να χλευάζετε κάτι που το αναγνωρίζει όλη η ΕΣΚΑ?! Τι να πω ρε παιδία, κόντρες είναι λογικό να υπάρχουν αλλά σχόλια σαν αυτά, τη στιγμή που αντικειμενικά μαζεύουμε τόσο κόσμο και εντος και εκτός, δείχνουν ότι έχετε τρελό κόμπλεξ! Μπορεί να μην είναι έτσι, αλλά αυτό δείχνετε!
Ας χαλαρώσουμε λίγο, δεν χρειάζονται αυτά!

Μπράβο στον Άτταλο για την χθεσινή του εμφάνιση! 41.gif

Και είπαμε.... εμείς ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ! Όσο και αν αυτό ενοχλεί κάποιους! 41.gif
arxiepiskopos
QUOTE(mimos8 @ Mar 21 2008, 09:00 ) *
αρχιεπισκοπε αληθευει οτι η νικη εχει κλεισει ηδη τον παιχτη καρατζα για του χρονου?εχει βουηξει ο τοπος με αυτη τη φημη!


Η πόρτα της ΝΙΚΗΣ είναι ορθάνοιχτη για τον Αλέξη.Αλλωστε έχει συνδέσει την παρουσία του στην ΝΙΚΗ με συμαντικότατες επιτυχίες.Μακάρι και ποιος δεν το θέλει? Αποψή μου είναι πως εκεί πρέπει να κλείσει την καριέρα του σαν παίχτης και να συνεχίσει μετέπειτα σαν προπονητής. Εγώ προσωπικά τον πίστευα και συνεχίζω να τον πιστεύω πολύ σαν παίχτη (παιχταραςςςςςςςςςςςςςς) αλλά διαβλέπω πως μελλοντικά ως προπονητής θα οδηγήσει την ΝΙΚΗ ψηλά, πολύ ψηλά.
ADMIRAL14
QUOTE(arxiepiskopos @ Mar 21 2008, 05:42 ) *
Εχει παιχνίδια να διεκδικήσει την δεύτερη θέση το ΗΡΑΚΛΕΙΟ και το εύχομαι γιατί έχει καλό υλικό.Την πέμπτη θα κριθεί στο ΑΕΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ποιά από τις δυο θα παλαίψει μαζί με ΠΕΡΑ για την 2η θέση.

Καλά τα λες φίλε, αλλά ξεχνάς οτι μέσα στο κόλπο είναι κι ο Ωρωπός που δεν βλέπω να έχει ήττα μέχρι το τέλος κι έχει και την Πέρα στην έδρα του.
Κατά τη γνώμη μου η άνοδος θα κριθεί σε ισοβαθμίες.
I L S
QUOTE(pcl @ Mar 21 2008, 09:33 ) *
Σιγα ρε φλιφλικοι το γιαντ ελιαου της κουκουβαουνας με τους σκληροπυρηνικους..
αληθευει οτι σας ζητηθηκε απο τους οπαδους της River Plate να αδελφοποιηθητε?
οσο για την Περα και τα περι πυγμαχιας , αλλο ειναι να εισαι αδιαφορος και 6ος απο μεσα Μαρτιου και αλλο 2ος και να το παλευεις μεχρι τελος. το να λετε την ομαδα με την καλυτερη επιθεση και στους 2 ομιλους της Β πυγμαχικη , μονο γραφικους σας κανει..
και μια ερωτησουλα το σαββατο το πρωι οταν καθεστε εκει στα καφενεια της μαγευτικης κουκουβαουνας και παιρνετε εφημεριδα , διαβαζετε πρωτα τα μπασκετικα της Β ή λογω απογοητευσης διαβαζεται για το πως παει ο Εργοτελης , αν χτυπησε ο Κορακακης , για το σερι τον Rockets και στο τελος ριχνεται και μια ματια στη Β Εσκα..




Λυπάμαι όσους δεν ξέρουν πως είναι να είσαι αθλητής, όπως επίσης κ όσους δε ξέρουν πως είναι να είσαι φίλαθλος!
BASK3TBALL
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ-ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΑΣΧΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

Η ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΞΤΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕΙ

ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΦΙΛΟ (?) ΑΠΟ ΕΞΩ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
dimitris 888
QUOTE(BASK3TBALL @ Mar 21 2008, 12:38 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ-ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΑΣΧΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

Η ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΞΤΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕΙ

ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΦΙΛΟ (?) ΑΠΟ ΕΞΩ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

συμφωνω απολυτα..η ομαδα εχει προπονητη πολυ καλο και σοβαρο που πετυχαινει αυτο που ειχε ως στοχο η ομαδα την αμεση επιστροφη στην α εσκα..οσο για τον αλεξαρα απο αυτο το φορουμ ολοι εμεις οι φιλαθλοι της νικης εχουμε εκφρασει την επιθυμια μας να επιστρεψει στην ομαδα μας...και ποιος δεν θα το θελε...ολοι μας ελπιζουμε του χρονου να τον βλεπουμε ξανα στα αποδυτηρια του λουη!!!αλλα και παλι πολυ σωστα δεν ειναι ωρα για τετοια αφου αυτο δεν ειναι σωστο για τα παιδια που ειναι τωρα στην ομαδα κ παλευουν καθε αγωνιστικη!ολα στην ωρα τους!!!!!!!αλλα ειπαμε το νουμερο 10 καποιον περιμενει.....!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
zigolo7
να συμπληρώσω ότι περιμένει και κάποιον άλλον.......dimitris888.....με το νούμερο 8.......ή το 4!
mimos8
QUOTE(BASK3TBALL @ Mar 21 2008, 14:38 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ-ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΑΣΧΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

Η ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΞΤΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕΙ

ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΦΙΛΟ (?) ΑΠΟ ΕΞΩ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

1)εγω δεν αναφερθηκα σε προπονητη
2)μεγαλε,ποιος μιλησε για μεταφραφες?για τον καρατζα μιλησα που για τη νικη δε μπορει να θεωρηθει μεταγραφη!ηταν σημαια για πολλα χρονια!
Duke78
Θέλετε δε θέλετε ο Ωροπός θα ανέβει γιατί έχει και πολύ καλό coach, που δεν είναι μάγειρας σαν κάτι άλλους και πόλύ καλή ομάδα. Και του χρόνου τα ξαναλέμε στην Α ΕΣΚΑ.
Η Κουκου, συγγνώμη ΤΣΣΚΑ ήθελα να πω, τι έγινε ?? Πάει η άνοδος ε ??
zigolo7
Ο Καρατζάς είναι η ιστορία της Νίκης και η μόνη ομάδα που ανήκει είναι η Νίκη....εκεί πρέπει να κλείσει την καριέρα του ως αθλητής και να συνεχίσει ως προπονητής. Αλέξη γύρνα πίσω να κόψουμε κανα διαρκείας!!!
assistant
QUOTE(Duke78 @ Mar 23 2008, 14:03 ) *
Θέλετε δε θέλετε ο Ωροπός θα ανέβει γιατί έχει και πολύ καλό coach, που δεν είναι μάγειρας σαν κάτι άλλους και πόλύ καλή ομάδα. Και του χρόνου τα ξαναλέμε στην Α ΕΣΚΑ.
Η Κουκου, συγγνώμη ΤΣΣΚΑ ήθελα να πω, τι έγινε ?? Πάει η άνοδος ε ??

Aπολυτο δικιο εχει ο φιλος,συμφωνω κιεγω.θελουμε δε θελουμε ο,τι και να γινει,ο κοσμος να χαλασει ο Ωρωπος θ ανεβει................Ετσι πρεπει να γινει και θα γινει.

Η κουκου,συγνωμη τσσκα ηθελα να πω,παει η ανοδος.
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 23 2008, 14:03 ) *
Θέλετε δε θέλετε ο Ωροπός θα ανέβει γιατί έχει και πολύ καλό coach, που δεν είναι μάγειρας σαν κάτι άλλους και πόλύ καλή ομάδα. Και του χρόνου τα ξαναλέμε στην Α ΕΣΚΑ.
Η Κουκου, συγγνώμη ΤΣΣΚΑ ήθελα να πω, τι έγινε ?? Πάει η άνοδος ε ??


Oκ θα ανέβει! Μετά τι γίνετε όμως? Πείτε μου ειλικρινά ποια ομάδα από αυτές που διεκδικούν ή διεκδικούσαν άνοδο πιστεύετε πως θα αντέξει στην Α ΕΣΚΑ! Το γεγονός ότι υπάρχει καλή πορεία σε κάποιες ομάδες και φτάνουν σε σημείο να διεκδικούν άνοδο μόνο και μόνο επειδή ενθουσιάζονται με αυτή την καλή τους πορεία και επειδή υπάρχει τρελή καυλά (βάζω και εμάς μέσα σε αυτές), δεν σημαίνει ότι όλες αυτές οι ομάδες μπορούν ν' αντέξουν σε μια κατηγορία σαν την Α!
Κακά τα ψέματα, το επίπεδο είναι πολύ υψηλό! Και σας φέρνω σαν παράδειγμα την περσινή χρονιά! Πέρυσι από τον δικό μας όμιλο ανέβηκαν τα Σπάτα και το Ψυχικό! Τα Σπάτα αυτή τη στιγμή κατρακυλάνε ενώ το Ψυχικό...ανεβαίνει Γ ΕΘΝΙΚΗ! Κατά την άποψη μου μόνο η ΝΙΚΗ έχει τα φώτα να ανέβει και να παραμείνει! Για όλους τους άλλους...το λέει η ψυχούλα μας, αλλά στην Α ΕΣΚΑ δεν νομίζω ότι αρκεί μόνο αυτό!
Duke78
QUOTE(dm_7 @ Mar 23 2008, 17:21 ) *
Oκ θα ανέβει! Μετά τι γίνετε όμως? Πείτε μου ειλικρινά ποια ομάδα από αυτές που διεκδικούν ή διεκδικούσαν άνοδο πιστεύετε πως θα αντέξει στην Α ΕΣΚΑ! Το γεγονός ότι υπάρχει καλή πορεία σε κάποιες ομάδες και φτάνουν σε σημείο να διεκδικούν άνοδο μόνο και μόνο επειδή ενθουσιάζονται με αυτή την καλή τους πορεία και επειδή υπάρχει τρελή καυλά (βάζω και εμάς μέσα σε αυτές), δεν σημαίνει ότι όλες αυτές οι ομάδες μπορούν ν' αντέξουν σε μια κατηγορία σαν την Α!
Κακά τα ψέματα, το επίπεδο είναι πολύ υψηλό! Και σας φέρνω σαν παράδειγμα την περσινή χρονιά! Πέρυσι από τον δικό μας όμιλο ανέβηκαν τα Σπάτα και το Ψυχικό! Τα Σπάτα αυτή τη στιγμή κατρακυλάνε ενώ το Ψυχικό...ανεβαίνει Γ ΕΘΝΙΚΗ! Κατά την άποψη μου μόνο η ΝΙΚΗ έχει τα φώτα να ανέβει και να παραμείνει! Για όλους τους άλλους...το λέει η ψυχούλα μας, αλλά στην Α ΕΣΚΑ δεν νομίζω ότι αρκεί μόνο αυτό!


Να εισαι σιγουρος πως οταν ανεβει ο Ωροπος οχι μονο δεν θα πεσει αλλα θα ανεβει και ψηλοτερα. Θυμησου το αυτο και θα δεις .....Και οχι μονο θα μεινει στην Α ΕΣΚΑ αλλα θα ανεβει και Γ και Β Εθνικη. Να το θυμασαι αυτο που σου λεω !!!!!
assistant
QUOTE(Duke78 @ Mar 23 2008, 19:22 ) *
Να εισαι σιγουρος πως οταν ανεβει ο Ωροπος οχι μονο δεν θα πεσει αλλα θα ανεβει και ψηλοτερα. Θυμησου το αυτο και θα δεις .....Και οχι μονο θα μεινει στην Α ΕΣΚΑ αλλα θα ανεβει και Γ και Β Εθνικη. Να το θυμασαι αυτο που σου λεω !!!!!

Παλι θα συμφωνησω μαζι σου φιλε.Εχετε ενα μειονεκτημα οτι δε βγαζετε παιχτες απο κατω αρα θα πρεπει παντα να τα.....χωνετε.Το καλο για σας ειναι βεβαια οτι τα εχετε μπολικα.Αυτο ομως να ξερεις εχει ακουστει στην εσκα(οτι χωνετε δηλαδη υπερβολικα για την αξια των παιχτων σας φραγκα) κι οποιον θα προσεγγισετε το καλοκαιρι θα σας ζητησει τον ουρανο με τ αστρα.Προσοχη λοιπον μην κλεισει η κανουλα.
bxristos
QUOTE(pcl @ Mar 21 2008, 09:33 ) *
Σιγα ρε φλιφλικοι το γιαντ ελιαου της κουκουβαουνας με τους σκληροπυρηνικους..
αληθευει οτι σας ζητηθηκε απο τους οπαδους της River Plate να αδελφοποιηθητε?
οσο για την Περα και τα περι πυγμαχιας , αλλο ειναι να εισαι αδιαφορος και 6ος απο μεσα Μαρτιου και αλλο 2ος και να το παλευεις μεχρι τελος. το να λετε την ομαδα με την καλυτερη επιθεση και στους 2 ομιλους της Β πυγμαχικη , μονο γραφικους σας κανει..
και μια ερωτησουλα το σαββατο το πρωι οταν καθεστε εκει στα καφενεια της μαγευτικης κουκουβαουνας και παιρνετε εφημεριδα , διαβαζετε πρωτα τα μπασκετικα της Β ή λογω απογοητευσης διαβαζεται για το πως παει ο Εργοτελης , αν χτυπησε ο Κορακακης , για το σερι τον Rockets και στο τελος ριχνεται και μια ματια στη Β Εσκα..



Δεν χρειάζεται να σου απαντήσω.Ήδη δεν μπορούσα 2 μέρες να γράψω χωρίς να έχω πει κάτι.Δεν αξίζει να μείνω και άλλο έξω για σένα...Σου απάντησαν οι dm και ο assistant.
bxristos
QUOTE(assistant @ Mar 23 2008, 20:58 ) *
Παλι θα συμφωνησω μαζι σου φιλε.Εχετε ενα μειονεκτημα οτι δε βγαζετε παιχτες απο κατω αρα θα πρεπει παντα να τα.....χωνετε.Το καλο για σας ειναι βεβαια οτι τα εχετε μπολικα.Αυτο ομως να ξερεις εχει ακουστει στην εσκα(οτι χωνετε δηλαδη υπερβολικα για την αξια των παιχτων σας φραγκα) κι οποιον θα προσεγγισετε το καλοκαιρι θα σας ζητησει τον ουρανο με τ αστρα.Προσοχη λοιπον μην κλεισει η κανουλα.


Βλακεία δεν κάνουμε ρε assistant να ασχολούμαστε με άλλες ομάδες??Ας κοιτάξουμε την δικιά μας που μας καλύπτει σε ΟΛΑ και τα υπόλοιπα ας τα κοιτάμε.
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 23 2008, 19:22 ) *
Να εισαι σιγουρος πως οταν ανεβει ο Ωροπος οχι μονο δεν θα πεσει αλλα θα ανεβει και ψηλοτερα. Θυμησου το αυτο και θα δεις .....Και οχι μονο θα μεινει στην Α ΕΣΚΑ αλλα θα ανεβει και Γ και Β Εθνικη. Να το θυμασαι αυτο που σου λεω !!!!!


Μακάρι! Εύχομαι καλή επιτυχία λοιπόν! Εγώ πάντως συνεχίζω να πιστεύω πως μόνο η ΝΙΚΗ έχει τα φώτα να παραμείνει στην Α! Αν αυτά που λες βγουν στο μέλλον, τότε τι να πω, τα συγχαρητήρια μου! smile.gif
Και να σου πω, έχω δηλώσει ότι είμαι γυναίκα, μη μου αλλάζεις φύλλο!

Και κάτι ακόμα φίλε Duke78, περίμενα να γράψεις εδώ και καιρό.... γιατί άργησες τόσο?
Steryios
Καλησπέρα σε όλους.Γράφω για πρώτη φορά και ζητώ συγνώμη για τα λάθη μου.
θα ήθελα μόνο να ευχαριστήσω το φίλο μου Παπαγιαννόπουλο του Αετού για την κίνηση
που έκανε στο μεταξύ μας παιχνίδι και την οποία έπρεπε να έχουν κάνει εδώ και πολύ καιρό
κάποιοι άλλοι...
Steryios
Επειδή ξέχασα να το αναφέρω λέγομαι Μαστρακούλης και είμαι παίχτης του Αττάλλου(όχι ενεργός
πλέον λόγω σοβαρού τραυματισμού).
bxristos
QUOTE(Steryios @ Mar 24 2008, 13:13 ) *
Επειδή ξέχασα να το αναφέρω λέγομαι Μαστρακούλης και είμαι παίχτης του Αττάλλου(όχι ενεργός
πλέον λόγω σοβαρού τραυματισμού).


Καλως ήρθες φίλε.Περαστικά σου και γρήγορη ανάρρωση.
MOUSKELAS
QUOTE(Steryios @ Mar 24 2008, 13:13 ) *
Επειδή ξέχασα να το αναφέρω λέγομαι Μαστρακούλης και είμαι παίχτης του Αττάλλου(όχι ενεργός
πλέον λόγω σοβαρού τραυματισμού).


Τι έπαθες ρε φίλε? Με ξέρεις, έχουμε παίξει αντίπαλοι και στην Γ' Εθν. και στην Α' Έσκα με Αρδηττό.
His Airness
[quote name='Duke78' date='Mar 23 2008, 14:03 ' post='177673']
Θέλετε δε θέλετε ο Ωροπός θα ανέβει γιατί έχει και πολύ καλό coach, που δεν είναι μάγειρας σαν κάτι άλλους και πόλύ καλή ομάδα. Και του χρόνου τα ξαναλέμε στην Α ΕΣΚΑ.
Η Κουκου, συγγνώμη ΤΣΣΚΑ ήθελα να πω, τι έγινε ?? Πάει η άνοδος ε ??
[/quot


κατι σε ειχα ρωτησει και δεν εχεις απαντησει ακομα και συνεχιζεις να βγαζεις κακια για τις κουκουβαουνες.τελικα πρεπει να χεις φαει μεγαλη πικρα απο τις κουκουβαουνες.δεν πειραζει περαστηκα.
Steryios
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 24 2008, 15:44 ) *
Τι έπαθες ρε φίλε? Με ξέρεις, έχουμε παίξει αντίπαλοι και στην Γ' Εθν. και στην Α' Έσκα με Αρδηττό.

έπαθα ρήξη πρόσθιου χιαστού και εγχείρησα και τους δύο μηνίσκους.
ποιος είσαι φίλε μου?
MOUSKELAS
QUOTE(Steryios @ Mar 24 2008, 16:03 ) *
έπαθα ρήξη πρόσθιου χιαστού και εγχείρησα και τους δύο μηνίσκους.
ποιος είσαι φίλε μου?


Πανουργιάς. Σου εύχομαι περαστικά και γρήγορα υγιής στο γήπεδο. Ο καθένας μας τραβάει τα ζόρια του. Κοιλιακοί-προσαγωγοί μ' έχουν κρατήσει συνολικά τρισήμισι χρόνια έξω απ' τα γήπεδα στα 15 χρόνια που παίζω ανδρικά.
zigolo7
Στέργιο περαστικά ρε φίλε.... γρήγορα πίσω στα γήπεδα!
Duke78
QUOTE(dm_7 @ Mar 24 2008, 00:11 ) *
Και κάτι ακόμα φίλε Duke78, περίμενα να γράψεις εδώ και καιρό.... γιατί άργησες τόσο?


Νομιζω οτι ξερω και ποια εισαι. Οπαδος της ΝΙΚΗΣ δεν εισαι ? Αν δε κανω λαθος εισαι τακτικη οπαδος και μαλιστα τα χωνεις ε? Σου ελειψα και μου τη λες για τον καιρο που ειχα να γραψω ?
Steryios
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 24 2008, 16:24 ) *
Πανουργιάς. Σου εύχομαι περαστικά και γρήγορα υγιής στο γήπεδο. Ο καθένας μας τραβάει τα ζόρια του. Κοιλιακοί-προσαγωγοί μ' έχουν κρατήσει συνολικά τρισήμισι χρόνια έξω απ' τα γήπεδα στα 15 χρόνια που παίζω ανδρικά.

Φίλε Πανουργιά σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και ανταποδίδω.Πάνω από όλα η υγεία.
Καλή συνέχεια στις αγωνιστικές σου υποχρεώσεις.
Steryios
QUOTE(zigolo7 @ Mar 24 2008, 16:28 ) *
Στέργιο περαστικά ρε φίλε.... γρήγορα πίσω στα γήπεδα!

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ και σένα.Θέλεις να μου πεις το όνομά σου να ξέρω με ποιον συνομιλώ?
zigolo7
QUOTE(Steryios @ Mar 24 2008, 16:14 ) *
Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ και σένα.Θέλεις να μου πεις το όνομά σου να ξέρω με ποιον συνομιλώ?


είμαι ο Μιχάλης...ήμασταν συμπαίκτες στη Νίκη με ψωμαδέρη τότε η ομάδα, φαναρτζή, βουρδουμπά......δεν ξέρω αν θυμάσαι!!
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 24 2008, 17:42 ) *
Νομιζω οτι ξερω και ποια εισαι. Οπαδος της ΝΙΚΗΣ δεν εισαι ? Αν δε κανω λαθος εισαι τακτικη οπαδος και μαλιστα τα χωνεις ε? Σου ελειψα και μου τη λες για τον καιρο που ειχα να γραψω ?


Μέσα έπεσες!!!Συγνώμη κιόλας,αλλά ο "Ωρωπός" έτσι δεν γράφεται?????
Steryios
QUOTE(zigolo7 @ Mar 24 2008, 20:22 ) *
είμαι ο Μιχάλης...ήμασταν συμπαίκτες στη Νίκη με ψωμαδέρη τότε η ομάδα, φαναρτζή, βουρδουμπά......δεν ξέρω αν θυμάσαι!!


Φίλε Μιχάλη-σούτερμαν-Ρ...ίτσα ασφαλώς και σε θυμάμαι.Που βρίσκεσαι έχω χάσει τα ίχνη σου.Ποιο καλάθι βομβαρδίζεις τώρα?Ελπίζω να είσαι καλά.
Duke78
QUOTE(bxristos @ Mar 24 2008, 22:09 ) *
Μέσα έπεσες!!!Συγνώμη κιόλας,αλλά ο "Ωρωπός" έτσι δεν γράφεται?????


Ναι εχεις δικιο, ετσι γραφεται. Κεκτημενη ταχυτητα. Καλη σταδιοδρομια στην καριερα σου ως φιλαθλος smiley.gif
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 24 2008, 17:42 ) *
Νομιζω οτι ξερω και ποια εισαι. Οπαδος της ΝΙΚΗΣ δεν εισαι ? Αν δε κανω λαθος εισαι τακτικη οπαδος και μαλιστα τα χωνεις ε? Σου ελειψα και μου τη λες για τον καιρο που ειχα να γραψω ?


Καλησπέρα! Μέσα έπεσες σε όλα εκτός απο την ομάδα! Δες το display...δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις!
Όχι δεν μου έλειψες (προφανώς), αλλά κάποια στιγμή έκανες κάποια σχόλια στα οποία πήρες απαντήσεις και τελικά τις έκανες γαργάρα! Στα πε και ο His Airness! Τεσπα, θύμισε μου στο τέλος του πρωταθλήματος, είτε ανέβετε είτε όχι, να σου δώσω να κάνεις link σε κάποιες σελίδες, να δεις κάτι που σίγουρα σε ενδιαφέρει!

ΑΑΑ και MOUSKELA, είχαμε βγάλει κάποια συμπεράσματα για το ποιός είσαι και τελικά μας τα επιβεβαίωσες! Thx!
Duke78
QUOTE(dm_7 @ Mar 25 2008, 13:16 ) *
Καλησπέρα! Μέσα έπεσες σε όλα εκτός απο την ομάδα! Δες το display...δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις!
Όχι δεν μου έλειψες (προφανώς), αλλά κάποια στιγμή έκανες κάποια σχόλια στα οποία πήρες απαντήσεις και τελικά τις έκανες γαργάρα! Στα πε και ο His Airness! Τεσπα, θύμισε μου στο τέλος του πρωταθλήματος, είτε ανέβετε είτε όχι, να σου δώσω να κάνεις link σε κάποιες σελίδες, να δεις κάτι που σίγουρα σε ενδιαφέρει!

ΑΑΑ και MOUSKELA, είχαμε βγάλει κάποια συμπεράσματα για το ποιός είσαι και τελικά μας τα επιβεβαίωσες! Thx!


Δεν έκανα τιποτα γαργαρα. Απλα βαρεθηκα να ασχολουμαι με γραφικους/ες, οκ ? Οσο για το link μπορεις να το δωσεις και τωρα, μην ανησυχεις.
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 25 2008, 20:04 ) *
Δεν έκανα τιποτα γαργαρα. Απλα βαρεθηκα να ασχολουμαι με γραφικους/ες, οκ ? Οσο για το link μπορεις να το δωσεις και τωρα, μην ανησυχεις.


Σε ευχαριστούμε duke για τον χαρακτηρισμό...Και εμείς όταν δεν ξέρουμε τι να απαντήσουμε βρίζουμε τους άλλους..Και όταν αποφασίσεις να μιλίσεις με επιχειρήματα τα λέμε τότε..
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 25 2008, 09:27 ) *
Ναι εχεις δικιο, ετσι γραφεται. Κεκτημενη ταχυτητα. Καλη σταδιοδρομια στην καριερα σου ως φιλαθλος smiley.gif


Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου...Και να σε ενημερώσω ότι ως φίλαθλος έχω ζήσει περισσότερα από αλλούς που είναι παίκτες smiley.gif
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 25 2008, 20:04 ) *
Δεν έκανα τιποτα γαργαρα. Απλα βαρεθηκα να ασχολουμαι με γραφικους/ες, οκ ? Οσο για το link μπορεις να το δωσεις και τωρα, μην ανησυχεις.


Γαργάρα τα έκανες!!! Στη τελική όταν λες κατί δημόσια πρέπει να επιχειρηματλογείς! Το να εξαφανίζεσαι και να γράφεις μέτα απο τόσο καίρο για άσχετο θέμα δεν σε τιμά ιδιαίτερα! Να τιμάτε τα παντελόνια που φοράτε!
Όλοι οι άλλοι δηλαδή γιατί μιλάμε επιχειρήματα? Και να πω ότι απλώς δεν έμπαινες στο φορουμ.... συνέχεια σε βλέπαμε online!
Τα link θα στα δώσω στο τέλος του πρωταθλήματος, έτσι για να σου θυμισώ στιγμές που δεν πρέπει να ξεχνάς!
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 25 2008, 09:27 ) *
Ναι εχεις δικιο, ετσι γραφεται. Κεκτημενη ταχυτητα. Καλη σταδιοδρομια στην καριερα σου ως φιλαθλος smiley.gif



Αυτό τώρα τι ήταν? Αστειάκι? Έκαστος στο είδος του αγαπητέ! Επαγγέλματα για να κάνουμε καριέρα έχουμε!
Τη ψυχή μας όμως γουστάρουμε να τη δίνουμε στην εξέδρα μας! Μήπως θες να λογοδοτήσουμε και για αυτό?
doganos
QUOTE(dm_7 @ Mar 26 2008, 01:58 ) *
Αυτό τώρα τι ήταν? Αστειάκι? Έκαστος στο είδος του αγαπητέ! Επαγγέλματα για να κάνουμε καριέρα έχουμε!
Τη ψυχή μας όμως γουστάρουμε να τη δίνουμε στην εξέδρα μας! Μήπως θες να λογοδοτήσουμε και για αυτό?

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΡΕΛΟ ΜΑΤΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
assistant
Mετα απο ολιγοημερη απουσια απ την πρωτευουσα λεω να επανελθω στην πραγματικοτητα και να κανω μια προβλεψη για αυριο.

βλεπω λοιπον 5 ασους και 3 μονο διπλα(Φιλιππο,Ωρωπο κι Ολυμπιαδα)

Kαλη επιτυχια σε ολους αυριο.

ΥΓ οφειλω να ομολογησω τον απεριοριστο σεβασμο που τρεφω για τον παιχτη Πανουργια αν κι εχω διαπληκτιστει λεκτικα αρκετες φορες-μεσω του forum-με το φιλο,συνφορουμιτη Mouskela...........
mastermind
QUOTE(assistant @ Mar 26 2008, 17:24 ) *
Mετα απο ολιγοημερη απουσια απ την πρωτευουσα λεω να επανελθω στην πραγματικοτητα και να κανω μια προβλεψη για αυριο.

βλεπω λοιπον 5 ασους και 3 μονο διπλα(Φιλιππο,Ωρωπο κι Ολυμπιαδα)

Kαλη επιτυχια σε ολους αυριο.

ΥΓ οφειλω να ομολογησω τον απεριοριστο σεβασμο που τρεφω για τον παιχτη Πανουργια αν κι εχω διαπληκτιστει λεκτικα αρκετες φορες-μεσω του forum-με το φιλο,συνφορουμιτη Mouskela...........


Χαιρετώ σας και παραθέτω τη νικήτρια στήλη της 24ης αγωνιστικής ως ακολούθως

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.