Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
assistant
QUOTE(trelos @ Mar 1 2008, 23:03 ) *
ένα θα σας πω... την πέμπτη το γήπεδο του ωρωπού θα είναι γεμάτο... η ομάδα εχει ανεβει τον τελευταίο καιρό κ ελπίζει σε κάποιο στραβοπάτημα του αετού για να κάνει την εκπληξη... bball.gif

Εισαι πολυ τρελος......................
andy01
assistant, ποιός είναι ο τρελλός? 19.gif shot.gif
assistant
QUOTE(andy01 @ Mar 2 2008, 10:57 ) *
assistant, ποιός είναι ο τρελλός? 19.gif shot.gif

Ουτε που ξερω ρε φιλαρακι.Πλακα εκανα με το nickname του τρελου.Την Πεμπτη προτινω 2 μεγαλα ντερμπι.για ολους τους ουδετερους.Ατταλος-Αετος και ωρωπος-κουκου νομιζω θ αποζημιωσουν οσους κανουν τον κοπο να πανε να τα δουν.Προβλεψη της αγωνιστικης θα κανω αυριο-μεθαυριο μηπως μαθω κανα τελευταιο νεο.

ΥΓ εχουν αρχισει κι ακουγονται περιεργα πραγματα για καποιους αγωνες,που δε μου αρεσουν καθολου.Μακαρι να ειναι μονο φημες,αλλα δυστυχως συνηθως οπου υπαρχει καπνος.............................
trelos
δεν νομιζω οτι ειμαι κ τοσο τρελός... μεθαυριο πιστεύω οτι εύκολα ή δυσκολα η ομάδα θα κερδίσει.. άλλωστε οι κουκου εκτός έδρας κερδίζουν ένα στα τέσσερα παιχνίδια..
andy01
QUOTE(assistant @ Mar 2 2008, 17:50 ) *
Ουτε που ξερω ρε φιλαρακι.Πλακα εκανα με το nickname του τρελου.Την Πεμπτη προτινω 2 μεγαλα ντερμπι.για ολους τους ουδετερους.Ατταλος-Αετος και ωρωπος-κουκου νομιζω θ αποζημιωσουν οσους κανουν τον κοπο να πανε να τα δουν.Προβλεψη της αγωνιστικης θα κανω αυριο-μεθαυριο μηπως μαθω κανα τελευταιο νεο.

ΥΓ εχουν αρχισει κι ακουγονται περιεργα πραγματα για καποιους αγωνες,που δε μου αρεσουν καθολου.Μακαρι να ειναι μονο φημες,αλλα δυστυχως συνηθως οπου υπαρχει καπνος.............................


Φιλαράκο ... δεν ξέρω... αλλά ακούγεσαι πολύ περίεργα. Σαν να τα ξέρεις καλά,..... από μέσα να'ούμε....19.gif 19.gif
BTW (by the way) γράφεται προτείνω ..... 19.gif 19.gif shot.gif
assistant
QUOTE(andy01 @ Mar 2 2008, 19:30 ) *
Φιλαράκο ... δεν ξέρω... αλλά ακούγεσαι πολύ περίεργα. Σαν να τα ξέρεις καλά,..... από μέσα να'ούμε....19.gif 19.gif
BTW (by the way) γράφεται προτείνω ..... 19.gif 19.gif shot.gif

Για το ορθογραφικα εχεις απολυτο δικιο ,ζητω συγνωμη.Για τα υπολοιπα δε θα ηθελα να συνεχισω την κουβεντα.Κακο κανει,καλο δεν κανει στο αθλημα που γουσταρουμε
dm_7
QUOTE(trelos @ Mar 1 2008, 23:03 ) *
ένα θα σας πω... την πέμπτη το γήπεδο του ωρωπού θα είναι γεμάτο... η ομάδα εχει ανεβει τον τελευταίο καιρό κ ελπίζει σε κάποιο στραβοπάτημα του αετού για να κάνει την εκπληξη... bball.gif


Και γιατί θα 'ναι γεμάτο τη συγκεκριμένη Πέμπτη? smile.gif
assistant
QUOTE(trelos @ Mar 1 2008, 23:03 ) *
ένα θα σας πω... την πέμπτη το γήπεδο του ωρωπού θα είναι γεμάτο... η ομάδα εχει ανεβει τον τελευταίο καιρό κ ελπίζει σε κάποιο στραβοπάτημα του αετού για να κάνει την εκπληξη... bball.gif

O Ωρωπος απεχει απ την ομαδα του Αετου 2 βαθμους.Την μεταξυ τους ισοβαθμια την εχει ο Αετος αφου εχει κερδισει και στα 2 παιχνιδια.Για να παρει λοιπον τη δευτερη προνομιουχο θεση θελει ο Ωρωπος 3 ηττες του Αετου κι ο Ωρωπος να μεινει αηττητος μεχρι το τελος.Κι αν υποθεσουμε-για την οικονομια της κουβεντας-οτι ο Ωρωπος θα πετυχει το αηττητο δε βλεπω που θα γινουν οι 3 ηττες του Αετου.Μηπως εναντιον των αδιαφορων Ολυμπιαδας και Κουκουβαουνων;Υπαρχει βεβαια και η περιπτωση,οπωςκαθε χρονο αλλωστε των μπαραζ.

ΥΓ θα ηθελα να δωσω τα ειλικρινη μου συγχαρητηρια στον coach Δαμιανιδη.Δεν πιστευω οτι οταν ανελαβε ο οποιοσδηποτε περιμενε αυτην την πορεια,δεδομενου του περιορισμενου ροστερ που παρελαβε.Εγω προσωπικα τους ειχα στο γκρουπ των ομαδων που θα κινδυνευαν κι επεσα πολυ εξω οπως φανηκε.
His Airness
QUOTE(trelos @ Mar 2 2008, 17:51 ) *
δεν νομιζω οτι ειμαι κ τοσο τρελός... μεθαυριο πιστεύω οτι εύκολα ή δυσκολα η ομάδα θα κερδίσει.. άλλωστε οι κουκου εκτός έδρας κερδίζουν ένα στα τέσσερα παιχνίδια..




τρελε... τρελος παπας σε βαφτησε!!!
trelos
αντε να ερθει αυτή η πέμπτη να γίνει κανενα παιχνίδι γιατί βαρέθηκα... οσο για σενα dm7 δεν καταλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι... οσο για την άνοδο πιστεύω οτι μπορεί να έρθει κ από την τρίτη θέση γιατι από φήμες που κυκλοφορούν προβλέπονται κάποιες αλλαγές κανονισμών από την ομοσπονδία για του χρόνου ή του παραχρόνου.... αρα κ η τρίτη θέση ποτέ δεν ξέρεις που οδηγεί..


ΥΓ καλα ολες οι κουκουβάουνες γράφουνε εδώ???? εδώ φαίνεστε πολλοί....
ADMIRAL14
Αφού βλέπω πως ζεσταθήκαμε από νωρίς, σας δίνω τη νικήτρια στήλη του δελτίου:

ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
assistant
QUOTE(trelos @ Mar 3 2008, 17:11 ) *
αντε να ερθει αυτή η πέμπτη να γίνει κανενα παιχνίδι γιατί βαρέθηκα... οσο για σενα dm7 δεν καταλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι... οσο για την άνοδο πιστεύω οτι μπορεί να έρθει κ από την τρίτη θέση γιατι από φήμες που κυκλοφορούν προβλέπονται κάποιες αλλαγές κανονισμών από την ομοσπονδία για του χρόνου ή του παραχρόνου.... αρα κ η τρίτη θέση ποτέ δεν ξέρεις που οδηγεί..
ΥΓ καλα ολες οι κουκουβάουνες γράφουνε εδώ???? εδώ φαίνεστε πολλοί....

Aρα φιλε μου το ιδιο πραγμα λεμε.Κυνηγατε την τριτη θεση και το μπαραζ.δε σας ενδιαφερει στραβοπατημα του Αετου που δεν τον προλαβαινετε αλλα των υπολοιπων ομαδων που εινα πιο κοντα σας(Περα,Κουκου,Ηρακλειο).Κανω λαθος;

ΥΓ πραγματι πολλες Κουκουβαουνοφατσες εχουν μαζευτει εδω.Για αφηστε το forum ρε μαγκες και πηγαιντε κανα γηπεδακι..............η μηπως σας πεφτει μακρυα ο Ωρωπος;;;;;;;;;;;
kobra
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 3 2008, 15:36 ) *
Αφού βλέπω πως ζεσταθήκαμε από νωρίς, σας δίνω τη νικήτρια στήλη του δελτίου:

ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Μας είδες και φοβήθηκες φιλαράκι και μας δίνεις άσσο??
Τυχεροί είσασταν πάντως την προηγούμενη εβδομάδα...Εύκολα θα μπορούσε να ήταν άλλο το αποτέλεσμα...
dm_7
QUOTE(trelos @ Mar 3 2008, 17:11 ) *
αντε να ερθει αυτή η πέμπτη να γίνει κανενα παιχνίδι γιατί βαρέθηκα... οσο για σενα dm7 δεν καταλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι... οσο για την άνοδο πιστεύω οτι μπορεί να έρθει κ από την τρίτη θέση γιατι από φήμες που κυκλοφορούν προβλέπονται κάποιες αλλαγές κανονισμών από την ομοσπονδία για του χρόνου ή του παραχρόνου.... αρα κ η τρίτη θέση ποτέ δεν ξέρεις που οδηγεί..
ΥΓ καλα ολες οι κουκουβάουνες γράφουνε εδώ???? εδώ φαίνεστε πολλοί....


Αλήθεια? Eδώ φαινόμαστε πολλοί? Χμ... κάτσε γιατί κάτι έρχεται στο νου μου....να δεις τι είναι...ΑΑΑ ναι! Θυμήθηκα!!!!
Παρασκευή 26 Μαΐου 2006, ένας αγώνας για το τέλος, μία νίκη για την άνοδο...το ντέρμπυ? ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ! Τρία πούλμαν φτάνουν στο γήπεδο του Ωρωπού και μέσα σ' αυτά... οπαδοί των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ! Τότε οι ελάχιστοι οπαδοί του Ωρωπού, με δύο κινητά ο καθένας στο χέρι του, καλούν οποίον κι οποίον για να γεμίσει το γήπεδο και να είναι ίση οι οπαδοί!!! Το τέλος το θυμάσαι? Μη μου αγχώνεσαι, εγώ είμαι εδώ!!! Μέσα σ' αυτό το γήπεδο αγαπητέ πήραμε την άνοδο μας! Και δεν ήμασταν καθόλου λίγοι! Άραξε τα κυβικά σου γιατί...Άλλα τα μάτια του Ωρωπού κι άλλα τις Κουκουβάγιας!!!
Μέχρι και βιντεάκι σας κάναμε!!!!
lebronjames
τυφωνας-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=1..3-4 ποντους η διαφορα 68.gif 68.gif 68.gif


Δεν γινεται αλλο αυτη η κατασταση...Με τετοιο ροστερ αυτη η ομαδα και παει τοσο ασχημα..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...
assistant
Σχετικα ευκολη και δικαιη νικη για το ηρακλειο απεναντι στον προμηθεα.Το ηρακλειο ειχε την πρωτοπορεια σ ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου και μου φανηκε οτι ηθελε πιο πολυ τη νικη καθως ετσι παραμενει στο κυνηγι της 2ης-3ης θεσης

Για την αγωνιστικης της Πεμπτης βλεπω 4 ασους(Φιλιππο,Προμηθεα,Περα,Πορτο Ραφτη) και 3 διπλα(Νικη,Κουκου,Ηρακλειο).Στο ογδοο παιχνιδι Ατταλος-Αετος πολλα θα εξαρτηθουν κατα τη γνωμη μου απ τη συμμετοχη η μη του Ραδη που υποφερει απο τραυματισμο.Αν τα καταφερει διπλο αλλιως πολυ δυσκολα τα πραγματα για τον Αετο.

Καλο βραδυ σε ολους.
trelos
admiral, σε ολες τις προβλέψεις σου συμφωνω... εκτός από μία.... θα σου πω την πεμπτη σε ποια διαφωνω αργα το βράδυ.... η βαθμολογια φοβαμαι μηπως είναι λίγο περίεργη τότε...

καλό βραδυ σε όλους
dimitris 888
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ADMIRAL14
QUOTE(kobra @ Mar 3 2008, 16:32 ) *
Μας είδες και φοβήθηκες φιλαράκι και μας δίνεις άσσο??
Τυχεροί είσασταν πάντως την προηγούμενη εβδομάδα...Εύκολα θα μπορούσε να ήταν άλλο το αποτέλεσμα...

Ρε φίλε αν χάσετε απ΄το Χαλάνδρι στο γήπεδο σας τότε σας βλέπω να πέφτετε! blink.gif
Όσο για την προηγούμενη εβδομάδα αν δεν "σελινιάζονταν" οι πρώην Κυπριαδιστές 77.gif Καψής και Δρακόπουλος θα χάναμε εύκολα, αφού τη γλιτώσατε και είδα το ματς απ' τον πάγκο... sad.gif
Πάντως η ομάδα σας με 2 ψηλούς θα ήταν μες τους διεκδικητές για άνοδο. 41.gif
ADMIRAL14
QUOTE(trelos @ Mar 3 2008, 22:05 ) *
admiral, σε ολες τις προβλέψεις σου συμφωνω... εκτός από μία.... θα σου πω την πεμπτη σε ποια διαφωνω αργα το βράδυ.... η βαθμολογια φοβαμαι μηπως είναι λίγο περίεργη τότε...

καλό βραδυ σε όλους

Για να αλλάξει ριζικά η βαθμολογία μάλλον πιστεύεις ότι θα σκάσει "μπόμπα" στο Ρούφ ή στον Άτταλο, σωστά?!?
Θα δείξει... wink.gif
gmbasket
Πραγματικά ενδιαφέρουσα αγωνιστική θα γίνει την Πέμπτη! Εκτός από τη Νίκη ,που δύσκολα αλλά θα κερδίσει, ΄προβλέπω οτι πολύ δύσκολα θα γίνει άλλο διπλό! Ο Αετός δύσκολα αν δεν παιξει ο Ράδης, οι Κουκου δύσκολα αν δεν παίξουν Παπαδόπουλος, Κόκκαλης , το Ηρακλειο δύσκολα γιατί πιστεύω οτι η Ολυμπιάδα μάλλον θα ανακάμψει!! Οσο για τα παράξενα που ακούει ο assistant, νομίζω οτι διάφορα παράξενα ακούγονται κατά καιρούς ,που μάλλον τελικά είναι ευσεβείς πόθοι παρά πραγματικότητα!! 41.gif
assistant
QUOTE(gmbasket @ Mar 4 2008, 14:04 ) *
Πραγματικά ενδιαφέρουσα αγωνιστική θα γίνει την Πέμπτη! Εκτός από τη Νίκη ,που δύσκολα αλλά θα κερδίσει, ΄προβλέπω οτι πολύ δύσκολα θα γίνει άλλο διπλό! Ο Αετός δύσκολα αν δεν παιξει ο Ράδης, οι Κουκου δύσκολα αν δεν παίξουν Παπαδόπουλος, Κόκκαλης , το Ηρακλειο δύσκολα γιατί πιστεύω οτι η Ολυμπιάδα μάλλον θα ανακάμψει!! Οσο για τα παράξενα που ακούει ο assistant, νομίζω οτι διάφορα παράξενα ακούγονται κατά καιρούς ,που μάλλον τελικά είναι ευσεβείς πόθοι παρά πραγματικότητα!! 41.gif

Κοντος ψαλμος gm
kobra
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 4 2008, 08:36 ) *
Ρε φίλε αν χάσετε απ΄το Χαλάνδρι στο γήπεδο σας τότε σας βλέπω να πέφτετε! blink.gif
Όσο για την προηγούμενη εβδομάδα αν δεν "σελινιάζονταν" οι πρώην Κυπριαδιστές 77.gif Καψής και Δρακόπουλος θα χάναμε εύκολα, αφού τη γλιτώσατε και είδα το ματς απ' τον πάγκο... sad.gif
Πάντως η ομάδα σας με 2 ψηλούς θα ήταν μες τους διεκδικητές για άνοδο. 41.gif

Και ψηλούς θέλουμε και έναν-δύο περιφέρεια γιατί είμαστε απροπόνητοι και τα πάντα...
Άστα να πάνε...
Αν σώσουμε την κατηγορία με όλα τα προβλήματα που έχουμε περάσει θα είμαι ευχαριστημένος...
Εσένα γιατί δεν σε έβαλε πολύ?????Μήπως είχες icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif λόγο ημέρας???
Πάντως ήταν ωραίο παιχνιδάκι...Καλή επιτυχία την Πέμπτη...
bxristos
kalispera paidia....oloi eixate tis koukoubaounes ektos anodou.parola ayta me ligo yliko,aprosmenes apwleies(o megas mystiloglou) kai me kontra diathsia einai akoma sthn ypo8esh anodou.oles oi omades einai sympa8htikes ektos apo thn olympiada.proklhtikoi paiktes kai proponhths.elpizw na milame syxna gia to basketaki.
bxristos
όσο για τον αν πηγαίνουμε γήπεδο ρωτήστε κανέναν ωρωπιότη για πρόπερσυ που πάθανε την πλάκα τους με τα 150 ατόμα.2 πούλμαν γεμάτα και 10 αυτοκίνητα πορεία.όλοι ξέρουνε τι κάνουν οι κουκουβάουνες στο θέμα κόσμος.
assistant
QUOTE(bxristos @ Mar 4 2008, 23:55 ) *
όσο για τον αν πηγαίνουμε γήπεδο ρωτήστε κανέναν ωρωπιότη για πρόπερσυ που πάθανε την πλάκα τους με τα 150 ατόμα.2 πούλμαν γεμάτα και 10 αυτοκίνητα πορεία.όλοι ξέρουνε τι κάνουν οι κουκουβάουνες στο θέμα κόσμος.

Tι λε ρε Χρησταρα.Ακουστηκε οτι την αλλη φορα θα βαλετε και πτηση τσαρτερ.....................Παντως πραγματι μεγας παιχτης ο ΧΑΡΗς ΜΥΣΤΙΛΟΓΛΟΥ.μ αυτον οι κουκου αλλη ομαδα
bxristos
Tι λε ρε Χρησταρα.Ακουστηκε οτι την αλλη φορα θα βαλετε και πτηση τσαρτερ.....................Παντως πραγματι μεγας παιχτης ο ΧΑΡΗς ΜΥΣΤΙΛΟΓΛΟΥ.μ αυτον οι κουκου αλλη ομαδα



εγω δεν θα σου πω πολλα.ρωτα τους ωρωπιοτες.και αν εχεις ερθει στην μεταμόρφωση σε αγωνα θα δεις απο κοσμο.ρωτα απλά και θα σου πουνε
dreamtheater
QUOTE(bxristos @ Mar 4 2008, 23:55 ) *
όσο για τον αν πηγαίνουμε γήπεδο ρωτήστε κανέναν ωρωπιότη για πρόπερσυ που πάθανε την πλάκα τους με τα 150 ατόμα.2 πούλμαν γεμάτα και 10 αυτοκίνητα πορεία.όλοι ξέρουνε τι κάνουν οι κουκουβάουνες στο θέμα κόσμος.


Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα από όσα λες φίλε μου. Πράγματι πολύ καλή ομάδα οι Κουκουβάουνες, με κόσμο, ωραία ατμόσφαιρα και μεγάλη απώλεια τον -πρώην ΑΕΚτζή- Μυστιλόγλου. Αλλά δεν νομίζω ότι ποτέ τους έβγαλε ποτέ εκτός διεκδίκησης της ανόδου. Ισα- ίσα που όλοι πάντα τους περιελάμβαναν στα φαβορί. Όσο για την κόντρα διαιτησία δεν νομίζω να είναι έτσι, αντιθέτως όσα παιχνίδια έχω δει έχουν μάλλον καλή μεταχείριση...
Liosiotis1177
QUOTE(bxristos @ Mar 4 2008, 23:45 ) *
kalispera paidia....oloi eixate tis koukoubaounes ektos anodou.parola ayta me ligo yliko,aprosmenes apwleies(o megas mystiloglou) kai me kontra diathsia einai akoma sthn ypo8esh anodou.oles oi omades einai sympa8htikes ektos apo thn olympiada.proklhtikoi paiktes kai proponhths.elpizw na milame syxna gia to basketaki.


file oi paixtes einai poly kaloi xarakthres!!!o proponhths einai manouras...k pistepse me oi paixtes pote den ton ypakoun otan manouriazei....ton koitane me miso mati....

ayta gia tin olympiada!!
xeraitai!
dm_7
QUOTE(bxristos @ Mar 4 2008, 23:55 ) *
όσο για τον αν πηγαίνουμε γήπεδο ρωτήστε κανέναν ωρωπιότη για πρόπερσυ που πάθανε την πλάκα τους με τα 150 ατόμα.2 πούλμαν γεμάτα και 10 αυτοκίνητα πορεία.όλοι ξέρουνε τι κάνουν οι κουκουβάουνες στο θέμα κόσμος.



Για να είμαστε ρεαλιστές, τα τρία πούλμαν (διορθώνω) και τα ΙΧ που ακολούθησαν στον Ωρωπό ήταν καθαρά επειδή διεκδικούσαμε την άνοδο και ήταν τον τελευταίο ματς! Δεν γίνονται αυτά σε κάθε αγωνιστική, για να μην υπερβάλουμε! Κάποιοι από εμάς το παρόν το δίνουμε σε κάθε αγώνα (εντός ή εκτός) βρέξει χιονίσει!!! Το εντυπωσιακό με την ομάδα μας είναι ότι πάντα στην έδρα μας το γήπεδο είναι γεμάτο και όταν η ομάδα χρειαστεί βοήθεια και εκτός έδρας τότε είναι όλοι πρόθυμοι να παρατήσουν δουλείες - σχολεία - φροντιστήρια και να έρθουν! Γιατί απλά, είμαστε δεμένοι σαν εξέδρα και γιατί και τα παιδιά στο παρκέ πολλές φορές μας ξεσηκώνουν πράγμα που δείχνει ότι μας χρειάζονται και καραγουστάρουν αυτό που ζούμε κάθε δεύτερη Πέμπτη και όχι μόνο! Για μένα προσωπικά όλα τα λεφτά (πέρα από το ντέρμπυ τότε με τον Ωρωπό) ήταν ο περσινός αγώνας με το Ψυχικό (στην έδρα μας) εκεί νομίζω πως δείξαμε ποιοι είμαστε!
Το οποίο Ψυχικό, να ενημερώσω, πως πρώτη χρονιά στην Α ΕΣΚΑ και διεκδικέι άνοδο!
Τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!! 41.gif

Και όσο για τις ομάδες που δείχνουν άσχημο χαρακτήρα να προσθέσουμε και την Εστία Φιλίας!! Τώρα, για την Ολυμπιάδα… σίγουρα φταίει ο προπονητής, για παίκτες δεν έχω γνώμη! Πάντως ότι και να φταίει, τους κάνει σε κάθε ματς να φαίνονται αντιπαθέστατοι! Κι αν είναι έτσι όπως τα λες Liosiotis1177, τότε καιρός είναι να συμμορφωθεί με κάποια τρόπο ο «φίλτατος» ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ !!!
bxristos
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 5 2008, 01:48 ) *
file oi paixtes einai poly kaloi xarakthres!!!o proponhths einai manouras...k pistepse me oi paixtes pote den ton ypakoun otan manouriazei....ton koitane me miso mati....

ayta gia tin olympiada!!
xeraitai!


μπορεί να έχεις δίκιο,άλλα φέτος ένα παικτάκι από την ολυμπιάδα με το 10 στην πλάτη χωρίς λόγο έκανε ένα γήπεδο μπάχαλο.ο προπονητής καλά θα κάνει να ηρεμήσει λίγο γιατί σπάνε πολύ πλάκα στα γήπεδα που τον βλέπουν.
Liosiotis1177
QUOTE(bxristos @ Mar 6 2008, 01:12 ) *
μπορεί να έχεις δίκιο,άλλα φέτος ένα παικτάκι από την ολυμπιάδα με το 10 στην πλάτη χωρίς λόγο έκανε ένα γήπεδο μπάχαλο.ο προπονητής καλά θα κάνει να ηρεμήσει λίγο γιατί σπάνε πολύ πλάκα στα γήπεδα που τον βλέπουν.

se poion agwna file??me koukouvaounes??
me ton papadopoulo manouriase k pistepse me o papadopoulos einai aptous pio antrigadorous se auta!oso kalos paixths k nanai...ama den exei swsth syberifora se paidi 19 xronwn opws o 10 pou eipes...asta...
epeisis ligos sevasmos sto sygekrimeno paidi giati exei xasei olh th xronia me xiastous!!!.....
bxristos
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 6 2008, 01:32 ) *
se poion agwna file??me koukouvaounes??
me ton papadopoulo manouriase k pistepse me o papadopoulos einai aptous pio antrigadorous se auta!oso kalos paixths k nanai...ama den exei swsth syberifora se paidi 19 xronwn opws o 10 pou eipes...asta...
epeisis ligos sevasmos sto sygekrimeno paidi giati exei xasei olh th xronia me xiastous!!!.....


με τις κουκουβάουνες λέω.μέσα στον αγώνα κάτι του είπε του παπαδόπουλου για μάνα.να μου έλεγες για τον κόκκαλη να σε πίστευα.αλλά δεν έχει δικαίωμα το 10 να βρίζει και να απειλεί 20 άτομα έξω από τα αποδυτηρία.μια χαρά συμπεριφερθήκαμε,μην τα ακούσουμε και απο πάνω.
Liosiotis1177
QUOTE(dm_7 @ Mar 5 2008, 13:05 ) *
Για να είμαστε ρεαλιστές, τα τρία πούλμαν (διορθώνω) και τα ΙΧ που ακολούθησαν στον Ωρωπό ήταν καθαρά επειδή διεκδικούσαμε την άνοδο και ήταν τον τελευταίο ματς! Δεν γίνονται αυτά σε κάθε αγωνιστική, για να μην υπερβάλουμε! Κάποιοι από εμάς το παρόν το δίνουμε σε κάθε αγώνα (εντός ή εκτός) βρέξει χιονίσει!!! Το εντυπωσιακό με την ομάδα μας είναι ότι πάντα στην έδρα μας το γήπεδο είναι γεμάτο και όταν η ομάδα χρειαστεί βοήθεια και εκτός έδρας τότε είναι όλοι πρόθυμοι να παρατήσουν δουλείες - σχολεία - φροντιστήρια και να έρθουν! Γιατί απλά, είμαστε δεμένοι σαν εξέδρα και γιατί και τα παιδιά στο παρκέ πολλές φορές μας ξεσηκώνουν πράγμα που δείχνει ότι μας χρειάζονται και καραγουστάρουν αυτό που ζούμε κάθε δεύτερη Πέμπτη και όχι μόνο! Για μένα προσωπικά όλα τα λεφτά (πέρα από το ντέρμπυ τότε με τον Ωρωπό) ήταν ο περσινός αγώνας με το Ψυχικό (στην έδρα μας) εκεί νομίζω πως δείξαμε ποιοι είμαστε!
Το οποίο Ψυχικό, να ενημερώσω, πως πρώτη χρονιά στην Α ΕΣΚΑ και διεκδικέι άνοδο!
Τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!! 41.gif

Και όσο για τις ομάδες που δείχνουν άσχημο χαρακτήρα να προσθέσουμε και την Εστία Φιλίας!! Τώρα, για την Ολυμπιάδα… σίγουρα φταίει ο προπονητής, για παίκτες δεν έχω γνώμη! Πάντως ότι και να φταίει, τους κάνει σε κάθε ματς να φαίνονται αντιπαθέστατοι! Κι αν είναι έτσι όπως τα λες Liosiotis1177, τότε καιρός είναι να συμμορφωθεί με κάποια τρόπο ο «φίλτατος» ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ !!!


ti na symorfwthei mwre o vlahos...oute paideia oute tpt den exei....
ena tha pw k tpt allo na mi thiksw k allo ypolipseis...
evgale allagh se ena paixnidi ena paixth me dikaiologia oti den epaize amyna k otan ton rwtise aytos se poia fash-giati den ypirxe kati tetoio- pige na ton xtypisei...
ayto egine se paidi 19 xronwn tote!@@!

xeretai!!!,,,
dm_7
Καλημέρα! Εχθές έκανα μια αναφορά σε Α ΕΣΚΑ και Ψυχικό. Να ενημερώσω ότι αύριο στο γήπεδο της Πεντέλης θα γίνει ο αγώνας που αναβλήθηκε λόγω χιονιού, Νεοπεντελικός - Ψυχικό, στις 21:00!
Για όσους θέλουν να παρακολουθήσουν ένα παιχνίδι που σίγουρα θα 'χει ενδιαφέρον μπασκετικά αλλά και παρασκηνιακά! Ένα Ψυχικό που δείχνει ότι έχει την άνοδο στα χέρια του αλλά και ο Νεοπεντελικός είναι μια ομάδα με πολλές εκπλήξεις που ακόμα μπορεί να διεκδικήσει πολλά!

Όσο για τα δικά μας... "κοντός ψαλμός" όπως λέει ο assistant, που μας τη μπαίνει τώρα τελευταία! smile.gif
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Feb 25 2008, 01:42 ) *
Kαλημερα σε ολους και καλη βδομαδα.δε βλεπω κινηση στο forum για τον ομιλο μας-κι αυτο γιατι μαλλον οι φιλοι της Περα που ηταν η ζωη κι η ενεργεια του forum ειναι λιγο μουδιασμενοι μετα τα τελευταια ανεπιτυχη γι αυτους αποτελεσματα.Καθε αγωνιστικη απο εδω και περα ειναι για μενα πολυ δυσκολη για προβλεψεις γιατι γινεται μεγαλη μαχη και στην κορυφη και στην ουρα μ ελαχιστες ομαδες αδιαφορες.Γι αυτην την Πεμπτη εγω βλεπω μονο 2 διπλα κι αυτα πολυ δυσκολα,του Ωρωπου και της Ιριδας.


Δυστυχώς ενώ δεν ήθελα να ξαναγράψω στο Forum μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος, τέτοιες προκλήσεις δεν μπορούν να μένουν αναπάντητες...Η αλήθεια είναι μία: αν η Πέρα στερεί κάτι από τον εαυτό της, αυτό το κάνει αυτοβούλως και όχι άλλοι. Οι ομάδες, από τις οποίες έχασε (πλην Νίκης) δεν ήταν καλύτερες, απλά δεν είχαν να χάσουν τίποτα. Τώρα όμως, που το άγχος μεταφέρθηκε αλλού, μπορεί να δούμε τελείως διαφορετική εικόνα. Δεν θα μπω σε σχόλια τύπου "κάποια παιδιά φύγανε λόγω μετοίκησης /στρατού, κάποιοι σοβαροί τραυματισμοί" γιατί λίγο-πολύ κάθε ομάδα τραβάει τα δικά της ζόρια αλλά το timing, 56.gif που συμβαίνουν όλα αυτά έχει ιδιέταιρη βαρύτητα...Τ.Π. πιστεύω οτι σήμερα είναι μια μεγάλη ευκαιρία για μια νέα αρχή για την Πέρα γιατί στο φινάλε έχουμε μάθει αλλιώς...
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 6 2008, 12:49 ) *
Δυστυχώς ενώ δεν ήθελα να ξαναγράψω στο Forum μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος, τέτοιες προκλήσεις δεν μπορούν να μένουν αναπάντητες...Η αλήθεια είναι μία: αν η Πέρα στερεί κάτι από τον εαυτό της, αυτό το κάνει αυτοβούλως και όχι άλλοι. Οι ομάδες, από τις οποίες έχασε (πλην Νίκης) δεν ήταν καλύτερες, απλά δεν είχαν να χάσουν τίποτα. Τώρα όμως, που το άγχος μεταφέρθηκε αλλού, μπορεί να δούμε τελείως διαφορετική εικόνα. Δεν θα μπω σε σχόλια τύπου "κάποια παιδιά φύγανε λόγω μετοίκησης /στρατού, κάποιοι σοβαροί τραυματισμοί" γιατί λίγο-πολύ κάθε ομάδα τραβάει τα δικά της ζόρια αλλά το timing, 56.gif που συμβαίνουν όλα αυτά έχει ιδιέταιρη βαρύτητα...Τ.Π. πιστεύω οτι σήμερα είναι μια μεγάλη ευκαιρία για μια νέα αρχή για την Πέρα γιατί στο φινάλε έχουμε μάθει αλλιώς...



Καλά τα λες αλλά σου θυμίζω ότι εσύ συγκεκριμένα ήσουν πολυ προκλητικός με ατάκες που πόσταρες στο forum! Άρα θα ήταν καλό να μην μιλάς κ πολύ για προκλήσεις!
Τέλος αγωνιστικής θα έρθω μια βόλτα από το Caliente στη Πανόρμου να πιούμε κανά ποτάκι smile.gif Είδες είμαι διαβασμένη!
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 6 2008, 12:49 ) *
Δυστυχώς ενώ δεν ήθελα να ξαναγράψω στο Forum μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος, τέτοιες προκλήσεις δεν μπορούν να μένουν αναπάντητες...Η αλήθεια είναι μία: αν η Πέρα στερεί κάτι από τον εαυτό της, αυτό το κάνει αυτοβούλως και όχι άλλοι. Οι ομάδες, από τις οποίες έχασε (πλην Νίκης) δεν ήταν καλύτερες, απλά δεν είχαν να χάσουν τίποτα. Τώρα όμως, που το άγχος μεταφέρθηκε αλλού, μπορεί να δούμε τελείως διαφορετική εικόνα. Δεν θα μπω σε σχόλια τύπου "κάποια παιδιά φύγανε λόγω μετοίκησης /στρατού, κάποιοι σοβαροί τραυματισμοί" γιατί λίγο-πολύ κάθε ομάδα τραβάει τα δικά της ζόρια αλλά το timing, 56.gif που συμβαίνουν όλα αυτά έχει ιδιέταιρη βαρύτητα...Τ.Π. πιστεύω οτι σήμερα είναι μια μεγάλη ευκαιρία για μια νέα αρχή για την Πέρα γιατί στο φινάλε έχουμε μάθει αλλιώς...



Και κάτι ακόμα, στο μεταξύ μας αγώνα τουλάχιστον, η Πέρα έχασε γιατί δεν ξέρει να μετράει σωστά τους αντιπάλους της! Αυτό που λες ότι καμία ομάδα δεν ήταν καλύτερη πλην της Νίκης, δείχνει οτι είστε υπερόπτες! Αν δεν το είχατε αυτό μπορεί να είχατε πάρει κι άλλα ματσάκια! Η σιγουριά σας έφαγε....! Λες "... δεν ήταν καλύτερες, απλά δεν είχαν να χάσουν τίποτα. " αυτό εγώ το μεταφράζω αλλιώς! Εσείς πήρατε παραπάνω αέρα απ' αυτόν που θα έπρεπε να πάρετε! Οι άλλες ομάδες κάνουν απλά τη δουλειά τους!
lebronjames
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε...
gmbasket
QUOTE(lebronjames @ Mar 6 2008, 13:59 ) *
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε...


Φίλε lebron πολύ ενδιαφέρον το δελτίο σου, εάν έρθουν έτσι έχει να γίνει χαμός στον όμιλο , αν και θα επιμοίνω στην προηγούμενη προβλεψή μου ότι θα έχουμε μόνο ένα διπλό ( μάλλον τη Νίκη ). Να ύποθέσω οτι μπορεί να υπάρξει και κάποια αναβολή , με τις διακοπές ρεύματος που συμβαίνουν!! 41.gif
zigolo7
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 6 2008, 12:49 ) *
Δυστυχώς ενώ δεν ήθελα να ξαναγράψω στο Forum μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος, τέτοιες προκλήσεις δεν μπορούν να μένουν αναπάντητες...Η αλήθεια είναι μία: αν η Πέρα στερεί κάτι από τον εαυτό της, αυτό το κάνει αυτοβούλως και όχι άλλοι. Οι ομάδες, από τις οποίες έχασε (πλην Νίκης) δεν ήταν καλύτερες, απλά δεν είχαν να χάσουν τίποτα. Τώρα όμως, που το άγχος μεταφέρθηκε αλλού, μπορεί να δούμε τελείως διαφορετική εικόνα. Δεν θα μπω σε σχόλια τύπου "κάποια παιδιά φύγανε λόγω μετοίκησης /στρατού, κάποιοι σοβαροί τραυματισμοί" γιατί λίγο-πολύ κάθε ομάδα τραβάει τα δικά της ζόρια αλλά το timing, 56.gif που συμβαίνουν όλα αυτά έχει ιδιέταιρη βαρύτητα...Τ.Π. πιστεύω οτι σήμερα είναι μια μεγάλη ευκαιρία για μια νέα αρχή για την Πέρα γιατί στο φινάλε έχουμε μάθει αλλιώς...

Ποια ακριβως φιλε μου ηταν η προκληση που περιειχε το post μου που παρεθεσες;Και τι ακριβως μου απαντησες,δεν καταλαβα;
His Airness
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 2 δυσκολο ο αετος καλυτερη ομαδα ομως οπως εχω ξαναπει ο ατταλος ειναι αλλοπροσαλλη
ομαδα και στην εδρα του μπορει να κανει την ζημια αν ποιασει καλο παιχνιδι
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 φιλοτιμη προσπαθεια απο το χαλαωδι αλλα ο φιλλιπος καλυτερη ομαδα και το θελει το
παιχνιδι για να τελειωνει με την παραμονη
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2 δυσκολο χωρις παπαδοπουλο,κοκκαλη οι κουκουβαουνες.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1 καλυτερη ομαδα ο προμηθεας απειλη και απο την περιφερεια και απο μεσα,ενω η μακρη
εκτος χανεται
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1 λογικα αν και το περα δεν ειναι και σε καλη κατασταση
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΔΑ 2 δυσκολο το πορτο τα παλευει τα παιχνιδια αλλα χανει στισ λεπτομεριες η ιρις εκτος δεν ειναι και
τοσο καλη αλλα πιστευω οτι το θελει περισσοτερο και πιστευω θα νικησει αν θελει να παλεψει για την παραμονη
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 2 δυσκολο ποιοτικοτερη ομαδα η νικη χωρις καλη αποδοση τελευταια,οσο για το γηπεδο τα
χω ξανα πει
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 δυσκολο το ηρακλειο μπορει να μην παιζει οσο καλα μπορει αλλα εχειτους παιχτες
που μπορουν να παρουν ενα ματς

καλη τυχη σε ολες τις ομαδες
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 6 2008, 15:17 ) *
Ποια ακριβως φιλε μου ηταν η προκληση που περιειχε το post μου που παρεθεσες;Και τι ακριβως μου απαντησες,δεν καταλαβα;


Δεν προκάλεσες εσύ φίλε assistant, απλά πιάστηκα από το post σου, που έλεγες οτι χάθηκαν οι φίλοι του Πέρα, οι οποίοι ήταν είναι η ψυχή και ενέργεια του forum. Τ.Π. αυτοί που προκαλούν ξέρουν ποιοι είναι και να αφήσουν αυτά περί δικιάς μου πρόκλησης, γιατί πολύς κόσμος είχε πρόβλημα με την ψηλή κατάταξη του Πέρα τόσο καιρό. Δεν πειράζει όμως, διότι η ιστορία έχει δείξει οτι τα παραμύθια έχουν πάντα happy end...
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 6 2008, 13:21 ) *
Καλά τα λες αλλά σου θυμίζω ότι εσύ συγκεκριμένα ήσουν πολυ προκλητικός με ατάκες που πόσταρες στο forum! Άρα θα ήταν καλό να μην μιλάς κ πολύ για προκλήσεις!
Τέλος αγωνιστικής θα έρθω μια βόλτα από το Caliente στη Πανόρμου να πιούμε κανά ποτάκι smile.gif Είδες είμαι διαβασμένη!


Καλύτερα να μην έρθεις γιατί θα αλλάξεις ομάδα μέσα σε ένα βράδυ...σοβαρολογώ...άσε γιατί εάν μάθει ο έμπορος της Βενετίας Καναβός οτι του κόβω πελατεία θα με κηνυγάει...Μου κάνει εντύπωση μια γυναίκα να έχει τέτοιο πάθος με μπασκετικό forum. Γιατί υπογράφεις με το νούμερο 7?
drairfood
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 6 2008, 01:37 ) *
ti na symorfwthei mwre o vlahos...oute paideia oute tpt den exei....
ena tha pw k tpt allo na mi thiksw k allo ypolipseis...
evgale allagh se ena paixnidi ena paixth me dikaiologia oti den epaize amyna k otan ton rwtise aytos se poia fash-giati den ypirxe kati tetoio- pige na ton xtypisei...
ayto egine se paidi 19 xronwn tote!@@!

xeretai!!!,,,

ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΡΕ LIOSIOTI ΠΟΤΕ ΠΗΓΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ.....ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΔΥΣΚΟΛΑ !!!!ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΛΕΜΕ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
aionio talento
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 6 2008, 15:09 ) *
Καλύτερα να μην έρθεις γιατί θα αλλάξεις ομάδα μέσα σε ένα βράδυ...σοβαρολογώ...άσε γιατί εάν μάθει ο έμπορος της Βενετίας Καναβός οτι του κόβω πελατεία θα με κηνυγάει...Μου κάνει εντύπωση μια γυναίκα να έχει τέτοιο πάθος με μπασκετικό forum. Γιατί υπογράφεις με το νούμερο 7?



ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΡΛΑΔΙΚΟ . . .
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 6 2008, 17:09 ) *
Καλύτερα να μην έρθεις γιατί θα αλλάξεις ομάδα μέσα σε ένα βράδυ...σοβαρολογώ...άσε γιατί εάν μάθει ο έμπορος της Βενετίας Καναβός οτι του κόβω πελατεία θα με κηνυγάει...Μου κάνει εντύπωση μια γυναίκα να έχει τέτοιο πάθος με μπασκετικό forum. Γιατί υπογράφεις με το νούμερο 7?



Δεν αλλάζεις τόσο εύκολα ομάδα!!! Έχω μάθει πως περνάτε τις βραδιές σας στη Πανόρμου και σίγουρα θα σας επισκεφτώ κάποια βραδιά! Βλέπεις έχουμε κοινούς φίλους! Αλλά έχουμε και εμείς τα στέκια μας σαν ομάδα και περνάμε εξίσου καλά! Το 7 υπάρχει επειδή είμαι "άρρωστη" γαυρίνα!!! Κι όσο για το πάθος με το μπάσκετ... το 'χει η μοίρα μου να γνωρίζω μόνιμα άτομα από το χώρο, αλλά αν δεν ήταν οι Κουκου και όσα έχω ζήσει μ' αυτή την ομάδα.... δεν νομίζω οτι θα ήμουν όπως είμαι!! Να 'ναι καλά γιατί το Φάληρο πέφτει μακριά! Άσε που περισσότερες χαρές παίρνω απο τις Κουκουβάουνες παρά απο τον Γαύρο!
dm_7
QUOTE(drairfood @ Mar 6 2008, 17:18 ) *
ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΡΕ LIOSIOTI ΠΟΤΕ ΠΗΓΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ.....ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΔΥΣΚΟΛΑ !!!!ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΛΕΜΕ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



Καλά αυτά πείτε τα σε κανέναν που δεν ξέρει!!! Εμείς είδαμε τι έγινε εκείνο το βράδυ, ποιός προκάλεσε ποιόν και γιατί ο αδερφός του Παπαδόπουλου βγήκε εκτός εαυτού! Πάντως τα έχετε καταφέρει μια χαρά, τόσες φορές έχετε κάνει μανούρα μέσα στο γήπεδο, το οποίο είναι το μόνο σ' όλη την ΕΣΚΑ που έχει τέτοιο κόσμο και αντί να πείτε ευχαριστώ που πάρα τις συνεχείς προκλήσεις πάντα είμαστε ψύχραιμοι και φεύγετε όρθιοι, μιλάτε κιόλας! Όχι τίποτε άλλο αλλά αν είμαστε αληταράδες όπως υποστηρίζει ο ESKAMANIA θα έπρεπε να είχατε φύγει με σπασμένα αμάξια και σπασμένα κεφάλια! Αλλά όπως βλέπετε στις Κουκουβάουνες αληταρία δεν υπάρχει! Βλέπουν τους αγώνες παιδάκια των Ακαδημιών και άλλων τμημάτων κι όποτε πήγε να αλλάξει το κλίμα και να κάνουν ότι θέλουν κάτι χουλιγκάνια, πήραν πόδι! Εμείς δεν θέλουμε να μαθαίνουν τα παιδία στον Χουλιγκανισμό, εμείς θέλουμε αυτό το γήπεδο να 'ναι πάντα γεμάτο και να υπάρχει πάντα οικογενειακό κλίμα!
dreamtheater
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΕΣΤΙΑ Φ.Θ: 72-58 (33-29). Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα μας με καλή άμυνα στο δεύτερο ημίχρονο. Ζητούμενο πλέον η σταθεροποίηση στις καλές εμφανίσεις και μια-δυο νίκες ακόμα που θα επαναφέρουν την ηρεμία και την καλή ψυχολογία στο στρατόπεδο του δικέφαλου.
Προς το παρόν, σουβλάκια στο Ραβαϊσι και ποτάκι στο Caliente. Όσοι πιστοί προσέλθετε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.