Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
doganos
QUOTE(basket-fun @ Apr 5 2008, 21:04 ) *
Click to view attachment μία μικρή προσφορά για το φιλαράκι dogano στο κλειστό γυμναστήριο Πετρούπολης!!!! Τα λεφτά μαζεύτηκαν από τα κάλαντα!!!!!Ξέρεις εσύ dogane.......................

RE BASKET-FUN ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
basket-fun
QUOTE(doganos @ Apr 7 2008, 15:30 ) *
RE BASKET-FUN ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Για σένα κάτι θα κάνω...........................αυτή μήπως είναι καλύτερη???????Click to view attachment tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
doganos
QUOTE(basket-fun @ Apr 7 2008, 15:35 ) *
Για σένα κάτι θα κάνω...........................αυτή μήπως είναι καλύτερη???????Click to view attachment tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ BASKET-FUN ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΦΩΜΑ....... wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif
odysseas 1998
Ο Αετός θέλει αλλαγή προπονητή επειγόντως...
basket-fun
QUOTE(doganos @ Apr 7 2008, 15:38 ) *
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ BASKET-FUN ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΦΩΜΑ....... wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif

οκ τί θα έλεγες για κάτι πιο σταθέρο??????? Τί θα έλεγες για αυτήν???Click to view attachment χαχαχαχαχαχα evilmonkey.gif
doganos
QUOTE(basket-fun @ Apr 7 2008, 15:45 ) *
οκ τί θα έλεγες για κάτι πιο σταθέρο??????? Τί θα έλεγες για αυτήν???Click to view attachment χαχαχαχαχαχα evilmonkey.gif

ΑΥΤΗ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ...... blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 7 2008, 15:40 ) *
Ο Αετός θέλει αλλαγή προπονητή επειγόντως...

δε ξερω φιλε μου αν ειναι αυτο που χρειαζεται.τωρα πια ειναι πολυ αργα για τετοιου ειδους κινησεις.το πρωταθλημα ουσιαστικα τελειωσε,ταμειο θα γινει σε 5 αγωνιστικες και τοτε θα δουμε τι εφταιξε.ελπιζουμε βεβαια σε ενα θαυμα αλλα οταν εχεις τη τυχη στα χερια σου και εσυ τη κλωτσας τοτε δε σου φταιει κανενας αλλος.
mouskelas-part 2
QUOTE(assistant @ Apr 7 2008, 15:28 ) *
Συμφωνω σε ολα εκτος απ το προτελευταιο.Οι Κουκου θα κερδισουν την Πεμπτη.


Μαζί σας, σας βλέπω σε ανοδική πορεία. Όταν έβαζα το διπλό δε μου πήγαινε στο χέρι...
zigolo7
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
3d-razen
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 7 2008, 16:55 ) *
Μαζί σας, σας βλέπω σε ανοδική πορεία. Όταν έβαζα το διπλό δε μου πήγαινε στο χέρι...

etsi e???
tongue.gif
3d-razen
QUOTE(abalos9 @ Apr 7 2008, 15:56 ) *
δε ξερω φιλε μου αν ειναι αυτο που χρειαζεται.τωρα πια ειναι πολυ αργα για τετοιου ειδους κινησεις.το πρωταθλημα ουσιαστικα τελειωσε,ταμειο θα γινει σε 5 αγωνιστικες και τοτε θα δουμε τι εφταιξε.ελπιζουμε βεβαια σε ενα θαυμα αλλα οταν εχεις τη τυχη στα χερια σου και εσυ τη κλωτσας τοτε δε σου φταιει κανενας αλλος.


συμφωνω...τετοια κινηση αυτη την στιγμη σαν την απομακρυνση του Λεμονη θα ηταν...χωρις νοημα
alexas10
Περαστικα στο Χριστοπουλο του Ηρακλειου για το ξαφνικο προβλημα υγειας που του παρουσιαστηκε.. Οσο για το προπονητη που αναφερεις 3d-razenεισαι αδικος γιατι ο Μπιλαλης σας συμμαζεψε κ αν διεκδικησατε ανοδο μεχρι τωρα το οφειλετε κ σε αυτον και στη προσπαθεια σας.Κ αν εισαι κ αυτος που νομιζω κανεις διπλο φαουλ μιλοντας ετσι για τον κοουτς οτι και να ειναι αυτος.. 68.gif
abalos9
QUOTE(abalos9 @ Apr 7 2008, 15:56 ) *
δε ξερω φιλε μου αν ειναι αυτο που χρειαζεται.τωρα πια ειναι πολυ αργα για τετοιου ειδους κινησεις.το πρωταθλημα ουσιαστικα τελειωσε,ταμειο θα γινει σε 5 αγωνιστικες και τοτε θα δουμε τι εφταιξε.ελπιζουμε βεβαια σε ενα θαυμα αλλα οταν εχεις τη τυχη στα χερια σου και εσυ τη κλωτσας τοτε δε σου φταιει κανενας αλλος.

επειδη δε θελω σε καμια περιπτωση να δημιουργηθει θεμα απο το πουθενα και να βγω μετα εγω ο κακος της υποθεσης οτι βγαινω και σχολιαζω τον προπονητη του αετου μεσα απο το σαιτ του forum,θελω να ξεκαθαρισω οτι ολα αυτα που εγραψα τα εχω ηδη πει μεσα στην ομαδα ανα διαστηματα ειτε απευθειας στον κοουτς ειτε στους συμπαιχτες μου.εγω αλλωστε δεν ειμαι απο αυτους που εχουν παραπονο,ισα ισα!απλα ορισμενες φορες ξενερωνω με καποια πραγματα που βλεπω.ολοι μας εχουμε ευθυνη στην ομαδα,ποτε δε φταιει μονο ενας.ολα αυτα τα γραφω για να προλαβω καταστασεις που μπορει να δημιουργηθουν.
3d-razen
QUOTE(alexas10 @ Apr 8 2008, 04:02 ) *
Περαστικα στο Χριστοπουλο του Ηρακλειου για το ξαφνικο προβλημα υγειας που του παρουσιαστηκε.. Οσο για το προπονητη που αναφερεις 3d-razenεισαι αδικος γιατι ο Μπιλαλης σας συμμαζεψε κ αν διεκδικησατε ανοδο μεχρι τωρα το οφειλετε κ σε αυτον και στη προσπαθεια σας.Κ αν εισαι κ αυτος που νομιζω κανεις διπλο φαουλ μιλοντας ετσι για τον κοουτς οτι και να ειναι αυτος.. 68.gif


καταρχην φιλε μου θα σου ζητουσα να μου πεις τι εχω αναφερει συγκεκριμενα εγω εναντιον του coach που λες οτι ειμαι αδικος...και κατα δευτερον αν εχω προσωπικη αποψη νομιζω οτι την δικαιουμαι,περισσοτερο απο οποιοδηποτε αλλο εδω μεσα,καθως ειμαι ο μοναδικος που γραφω απο την ομαδα μου,οποτε και γνωριζω πιο καλα απο τον καθενα αν πρεπει να ειμαι ικανοποιημενος απο την βαθμολογικη θεση της ομαδας μου η οχι.οταν διαβαζω λοιπον καποια κριτικη η οποια εμενα με βρισκει συμφωνο,οπως και τον καθενα που τυχον ειδε το παιχνιδι με τον Αετο για παραδειγμα,και απλα συμφωνω,δε νομιζω οτι κανω καποιο φαουλ,οπως λες... απλα λεω τη γνωμη μου.και η γνωμη μου,για να ολοκληρωσω, ειναι οτι ναι μεν μας συμμαζεψε(αν και χειροτερα δεν γινοταν να συνεχισει η ομαδα οταν ανελαβε,ετσι και αλλιως),αλλα απο την αλλη η ομαδα εχασε παιχνιδια τα οποια εχουν στοιχισει παρα πολυ τελικα φετος και αυτο δε με ικανοποιει καθολου.
οπως βλεπεις λοιπον,η οποια κριτικη μου εδω μεσα βασιζεται μονο στην βαθμολογικη μου θεση και τον απολογισμο εως τωρα της ομαδας μου και οχι στις ικανοτητες του coach.αυτες κρινονται σε βαθος χρονου και σιγουρα δεν ειμαι ο αρμοδιος για να το κανω.αλλα στην τελικη,ολοι κρινουμε και κρινομαστε σε αυτη τη ζωη!!! peace.gif
και οσο αφορα στον Τακαρο,θα δειξει τις επομενες μερες το ποσο σοβαρο ειναι το θεμα του...
τις καλημερες μου!!! icon_wave.gif
mouskelas-part 2
QUOTE(3d-razen @ Apr 8 2008, 03:22 ) *
etsi e???
tongue.gif


Μετά το κρύο τοστ, που με κεράσατε στην Γκράβα τι να κάνω Χ?
pcl
για τους προπονητες της κατηγοριες υπαρχουν πολλες και αντικρουομενες γνωμες , το μονο σιγουρο ειναι οτι εμεις εχουμε τον καλυτερο και πιο μελιχιο..! wub.gif wub.gif βοηθο προπονητη..(οχι σε ολα τα παιχνιδια..)
ADMIRAL14
Καλημέρα σε όλους, τώρα που έχουμε μπει στο "ζουμί" του πρωταθλήματος με χαρά διακρίνω ιδιαίτερη κίνηση στο forum και χαιρετίζω τη δυναμική επάνοδο του mouskela-part 2(όλοι οι τρελοί χωράμε). 41.gif

Κατ΄ αποκλειστικότητα σας αποκαλύτω τη νικήτρια στήλη:

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
3d-razen
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 8 2008, 12:42 ) *
Μετά το κρύο τοστ, που με κεράσατε στην Γκράβα τι να κάνω Χ?

το λες σα να ηθελα και εγω να χασω....
με δουλευεις μωρε???ακομα δε μπορω να τη χωνεψω αυτη την ηττα....δευτερος θα ημουν μαζι σου!
ετσι οπως ειναι τα πραγματα παντως αυτη τη στιγμη σε καλο σου εχει βγει.και εγω ειμαι εκτος παιχνιδιου ουσιαστικα και ο αετος απο κατω σου...
mouskelas-part 2
QUOTE(3d-razen @ Apr 8 2008, 13:13 ) *
το λες σα να ηθελα και εγω να χασω....
με δουλευεις μωρε???ακομα δε μπορω να τη χωνεψω αυτη την ηττα....δευτερος θα ημουν μαζι σου!
ετσι οπως ειναι τα πραγματα παντως αυτη τη στιγμη σε καλο σου εχει βγει.και εγω ειμαι εκτος παιχνιδιου ουσιαστικα και ο αετος απο κατω σου...


Και ο Αετός και το Πέρα πολύ δύσκολα θα κάνουν 5/5. Μην αποκλείεις τίποτα λοιπόν και για εσάς. Επιπλέον, πολύ πιθανό το μπαράζ να μετρήσει για την τρίτη θέση, όπως είναι τα πράγματα τώρα στις πιο πάνω κατηγορίες.

wink.gif
3d-razen
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 8 2008, 14:01 ) *
Και ο Αετός και το Πέρα πολύ δύσκολα θα κάνουν 5/5. Μην αποκλείεις τίποτα λοιπόν και για εσάς. Επιπλέον, πολύ πιθανό το μπαράζ να μετρήσει για την τρίτη θέση, όπως είναι τα πράγματα τώρα στις πιο πάνω κατηγορίες.

wink.gif

σκεψου λοιπον ποσο μου στοιχισε εμενα αυτη η ηττα....
assistant
QUOTE(alexas10 @ Apr 8 2008, 04:02 ) *
Περαστικα στο Χριστοπουλο του Ηρακλειου για το ξαφνικο προβλημα υγειας που του παρουσιαστηκε.. Οσο για το προπονητη που αναφερεις 3d-razenεισαι αδικος γιατι ο Μπιλαλης σας συμμαζεψε κ αν διεκδικησατε ανοδο μεχρι τωρα το οφειλετε κ σε αυτον και στη προσπαθεια σας.Κ αν εισαι κ αυτος που νομιζω κανεις διπλο φαουλ μιλοντας ετσι για τον κοουτς οτι και να ειναι αυτος.. 68.gif

Και τα δικα μου ειλικρινη περαστικα στον Χριστοπουλο.Πολυ καλος παιχτης και καλο παιδι.Μπροστα στην υγεια ολα ερχονται δευτερα.Περαστικα και γρηγορα παλι στα γηπεδα δυνατος φιλε.
His Airness
ευχομαι τα καλυτερα στον τακαρο.δυναμη φιλαρακι.
odysseas 1998
Περαστικά φιλαράκο και σύντομα στα παρκέ.
3d-razen
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 9 2008, 04:37 ) *
Περαστικά φιλαράκο και σύντομα στα παρκέ.

αν ηταν μονο στα παρκε καλα θα ηταν...εγω να προσθεσω και στα πλαστικα και ακομα χειροτερα και στα τσιμεντα........
amboulas
QUOTE(3d-razen @ Apr 8 2008, 11:07 ) *
καταρχην φιλε μου θα σου ζητουσα να μου πεις τι εχω αναφερει συγκεκριμενα εγω εναντιον του coach που λες οτι ειμαι αδικος...και κατα δευτερον αν εχω προσωπικη αποψη νομιζω οτι την δικαιουμαι,περισσοτερο απο οποιοδηποτε αλλο εδω μεσα,καθως ειμαι ο μοναδικος που γραφω απο την ομαδα μου,οποτε και γνωριζω πιο καλα απο τον καθενα αν πρεπει να ειμαι ικανοποιημενος απο την βαθμολογικη θεση της ομαδας μου η οχι.οταν διαβαζω λοιπον καποια κριτικη η οποια εμενα με βρισκει συμφωνο,οπως και τον καθενα που τυχον ειδε το παιχνιδι με τον Αετο για παραδειγμα,και απλα συμφωνω,δε νομιζω οτι κανω καποιο φαουλ,οπως λες... απλα λεω τη γνωμη μου.και η γνωμη μου,για να ολοκληρωσω, ειναι οτι ναι μεν μας συμμαζεψε(αν και χειροτερα δεν γινοταν να συνεχισει η ομαδα οταν ανελαβε,ετσι και αλλιως),αλλα απο την αλλη η ομαδα εχασε παιχνιδια τα οποια εχουν στοιχισει παρα πολυ τελικα φετος και αυτο δε με ικανοποιει καθολου.
οπως βλεπεις λοιπον,η οποια κριτικη μου εδω μεσα βασιζεται μονο στην βαθμολογικη μου θεση και τον απολογισμο εως τωρα της ομαδας μου και οχι στις ικανοτητες του coach.αυτες κρινονται σε βαθος χρονου και σιγουρα δεν ειμαι ο αρμοδιος για να το κανω.αλλα στην τελικη,ολοι κρινουμε και κρινομαστε σε αυτη τη ζωη!!! peace.gif
και οσο αφορα στον Τακαρο,θα δειξει τις επομενες μερες το ποσο σοβαρο ειναι το θεμα του...
τις καλημερες μου!!! icon_wave.gif

Ο ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ
amboulas
QUOTE(Steryios @ Apr 3 2008, 23:02 ) *
Άτταλος-Εστία 91-75.Καλό και ήσυχο παιχνίδι με τον Άτταλλο να έχει λίγες αλλά περισσότερες δυνάμεις και λύσεις από την Εστία.Η διαφορά χτίστηκε στο 4ο δεκάλεπτο.Μέχρι εκείνη την ώρα οι ομάδες ήταν κοντά στο σκορ.Ο γεροδεινόσαυρος Πρας έδωσε λύσεις όπου χρειάστηκε.Αρκετά καλός ο Βιδάκης.
Μπράβο στην Εστία για την προσπάθειά της.Καλό βράδυ σε όλους.

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ..Μ.ΤΡΙΤΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕ ΑΡΔΗΤΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ
3d-razen
QUOTE(amboulas @ Apr 9 2008, 14:21 ) *
Ο ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ

το ξαναλεω...το αποτελεσμα ειναι αυτο που κρινει τελικα αν ενας προπονητης ειχε πετυχημενη συνεργασια με μια ομαδα η οχι.
εγω δεν εκρινα τις μεθοδους η τις προπονητικες ικανοτητες κανενος.προτιμω τον χειροτερο προπονητη που θα πετυχει τους στοχους της ομαδας,εστω και με τον δικο του "λαθος" τροπο,απο εναν αψογο προπονητη που δεν θα τους καταφερει.ο πρωτος ειναι αυτοματως πετυχημενος,ενω ο αλλος αποτυχημενος.αυτο μενει επι της ουσιας.
οσο για τις εμμονες...εμμονες εχουν ολοι οι προπονητες οπως και οι ανθρωποι γενικα,αυτο ειναι δεδομενο.το θεμα ειναι ομως αυτες οι εμμονες να μην φτανουν να χαλανε την ψυχολογια των παιχτων και τις ισορροπιες μεσα σε μια ομαδα, γιατι ολα αυτα εχουν σαν αποτελεσμα την κακη της λειτουργια της και κατ'επεκταση την κακη αποδοση των παιχτων,αρα και τη μη επιτευξη των στοχων...ποσο μαλλον αν οι εμμονες αυτες δεν εξαντλουνται σε επιπεδο προσωπων,αλλα εχουν να κανουν και με το προπονητικο προγραμμα και το couchαρισμα μεσα στο παιχνιδι.και δεν αναφερομαι στο Μπιλαλη...μιλαω γενικα:χαρακτηριστικοτερο παραδειγμα ο Ghersson,ενας απο τους πιο πετυχημενους προπονητες στην Ευρωπη,ο οποιος ομως ακριβως επειδη ειχε καποιες τρανταχτες εμμονες στην φιλοσοφια του,η θητεια του στον Ολυμπιακο κρινεται ως αποτυχημενη!
ελπιζω να μην συνεχιστει η κουβεντα αναφορικα στο Μπιλαλη συγκεκριμιενα, καθως εχω δωσει ηδη αρκετες φορες τις οποιες εξηγησεις χρειαζοταν για να μην παρεξηγηθω...

με την ευκαιρια,επειδη σε προηγουμενο post μου ξεχασα να το αναφερω, θα ηθελα να πω οτι οι παιχτες των ομαδων που εχουν εδρα γηπεδα με πλαστικο,η ακομα και με τσιμεντο,οτι ειναι ολοι τους ηρωες οι οποιοι εν γνωση τους υποβαλλουν τα κορμια τους σε τοση καταπονηση καθημερινα....μακαρι καποια στιγμη ολα τα γηπεδα που αγωνιζομαστε να ηταν μονο με παρκε!
doganos
[quote name='assistant' date='Apr 8 2008, 15:05 ' post='184451']
Και τα δικα μου ειλικρινη περαστικα στον Χριστοπουλο.Πολυ καλος παιχτης και καλο παιδι.Μπροστα στην υγεια ολα ερχονται δευτερα.Περαστικα και γρηγορα παλι στα γηπεδα δυνατος φιλε.
[/quo
ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΕΔΡΑ ΛΟΓΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΣ ΠΑΙΔΙΑ sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
yao2
QUOTE(amboulas @ Apr 9 2008, 14:21 ) *
Ο ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ

Το οτι ειναι σοβαρος στη δουλεια του το ξερουν ολοι οι παιχτες που εχει προπονησει αρα πρεπει να τον ειχες προπονητη? εμενα παντως που καποτε τον ειχα με βοηθησε πολυ. 69.gif 77.gif 77.gif

Νομιζω οτι το ΗΡΑΚΛΕΙΟ εχασε μια ευκαιρια να γινει καλη [/b]ΟΜΑΔΑ.
amboulas
QUOTE(3d-razen @ Apr 9 2008, 15:46 ) *
το ξαναλεω...το αποτελεσμα ειναι αυτο που κρινει τελικα αν ενας προπονητης ειχε πετυχημενη συνεργασια με μια ομαδα η οχι.
εγω δεν εκρινα τις μεθοδους η τις προπονητικες ικανοτητες κανενος.προτιμω τον χειροτερο προπονητη που θα πετυχει τους στοχους της ομαδας,εστω και με τον δικο του "λαθος" τροπο,απο εναν αψογο προπονητη που δεν θα τους καταφερει.ο πρωτος ειναι αυτοματως πετυχημενος,ενω ο αλλος αποτυχημενος.αυτο μενει επι της ουσιας.
οσο για τις εμμονες...εμμονες εχουν ολοι οι προπονητες οπως και οι ανθρωποι γενικα,αυτο ειναι δεδομενο.το θεμα ειναι ομως αυτες οι εμμονες να μην φτανουν να χαλανε την ψυχολογια των παιχτων και τις ισορροπιες μεσα σε μια ομαδα, γιατι ολα αυτα εχουν σαν αποτελεσμα την κακη της λειτουργια της και κατ'επεκταση την κακη αποδοση των παιχτων,αρα και τη μη επιτευξη των στοχων...ποσο μαλλον αν οι εμμονες αυτες δεν εξαντλουνται σε επιπεδο προσωπων,αλλα εχουν να κανουν και με το προπονητικο προγραμμα και το couchαρισμα μεσα στο παιχνιδι.και δεν αναφερομαι στο Μπιλαλη...μιλαω γενικα:χαρακτηριστικοτερο παραδειγμα ο Ghersson,ενας απο τους πιο πετυχημενους προπονητες στην Ευρωπη,ο οποιος ομως ακριβως επειδη ειχε καποιες τρανταχτες εμμονες στην φιλοσοφια του,η θητεια του στον Ολυμπιακο κρινεται ως αποτυχημενη!
ελπιζω να μην συνεχιστει η κουβεντα αναφορικα στο Μπιλαλη συγκεκριμιενα, καθως εχω δωσει ηδη αρκετες φορες τις οποιες εξηγησεις χρειαζοταν για να μην παρεξηγηθω...

με την ευκαιρια,επειδη σε προηγουμενο post μου ξεχασα να το αναφερω, θα ηθελα να πω οτι οι παιχτες των ομαδων που εχουν εδρα γηπεδα με πλαστικο,η ακομα και με τσιμεντο,οτι ειναι ολοι τους ηρωες οι οποιοι εν γνωση τους υποβαλλουν τα κορμια τους σε τοση καταπονηση καθημερινα....μακαρι καποια στιγμη ολα τα γηπεδα που αγωνιζομαστε να ηταν μονο με παρκε!
το χειροτερο ειναι να εχεις ετοιμο γηπεδο παρκε κ να μην μπορεις να μπεις μεσα λογω γραφειοκρατιας.πικρα..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 10 2008, 01:09 ) *
το χειροτερο ειναι να εχεις ετοιμο γηπεδο παρκε κ να μην μπορεις να μπεις μεσα λογω γραφειοκρατιας.πικρα..

Θελει και παρκε η αφεντομουτσουναρα σου?????

Κανονικα σε ανοιχτα θα επρεπε να παιζεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 10 2008, 03:02 ) *
Θελει και παρκε η αφεντομουτσουναρα σου?????

Κανονικα σε ανοιχτα θα επρεπε να παιζεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λοιπον μιλησα με καρατζα κ του ειπα οτι βρηκα φροντιστη..
amboulas
QUOTE(yao2 @ Apr 10 2008, 00:57 ) *
Το οτι ειναι σοβαρος στη δουλεια του το ξερουν ολοι οι παιχτες που εχει προπονησει αρα πρεπει να τον ειχες προπονητη? εμενα παντως που καποτε τον ειχα με βοηθησε πολυ. 69.gif 77.gif 77.gif

Νομιζω οτι το ΗΡΑΚΛΕΙΟ εχασε μια ευκαιρια να γινει καλη [/b]ΟΜΑΔΑ.

οχι δεν τον ειχα ποτε αλλα αλλα τον εκτιμω.τον ειχα αντιπαλο παικτη ομως,ημουν εφηβος τοτε.πω πω γερασα..
dm_7
Ρε dogane πως το κάνεις αυτό? Δεν φτάνει που χάλασες τη μπασκέτα και πάτε σε άλλο γήπεδο, προσπαθώ απο έχθες να απαντήσω στο post σου και δεν μπορώ!!! Κανόνισε να μπλοκάρεις και το forum!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 10 2008, 04:19 ) *
λοιπον μιλησα με καρατζα κ του ειπα οτι βρηκα φροντιστη..

Θα μου εχετε και προσωπικο φροντιστη για μου σκουπιζει τον ιδρωτα
και να μου κουβαλαει την τσαντα??????
Αρχιζω να το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

Κανονισε να ξερει να ''δενει'' και τα ποδια
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 10 2008, 12:56 ) *
Θα μου εχετε και προσωπικο φροντιστη για μου σκουπιζει τον ιδρωτα
και να μου κουβαλαει την τσαντα??????
Αρχιζω να το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

Κανονισε να ξερει να ''δενει'' και τα ποδια

αν ξερεις να δενεις κ ποδια μην φοβασαι τιποτα
flipio
Διπλό σήμερα ο Άτταλος στην Πετρούπολη..Έχω ακούσει ότι ο Τσεκούρας είναι σε εξαιρετική κατάσταση..
lebronjames
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
abalos9
QUOTE(lebronjames @ Apr 10 2008, 14:25 ) *
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
basket-fun
Dogane δεν πιστεύω να κατεδαφίσεις καμιά μπασκέτα στην Ν.Μάκρη σήμερα? wos_sport5.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Steryios
QUOTE(flipio @ Apr 10 2008, 14:17 ) *
Διπλό σήμερα ο Άτταλος στην Πετρούπολη..Έχω ακούσει ότι ο Τσεκούρας είναι σε εξαιρετική κατάσταση..

O Tσεκούρας είναι δύναμη....τι ώρα παίζει σήμερα ο Άτταλος και σε ποιο γήπεδο?
amboulas
QUOTE(basket-fun @ Apr 10 2008, 15:55 ) *
Dogane δεν πιστεύω να κατεδαφίσεις καμιά μπασκέτα στην Ν.Μάκρη σήμερα? wos_sport5.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif

ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ 20.30 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
zigolo7
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
63 - 83
41.gif
cliff_ac
Νίκη της ίριδας επί του άτταλου για 5-6 πόντους
dreamtheater
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 67-61 (37-35). Μία ακόμα νίκη, με το παραδοσιακό άγχος στο τέλος, για να έχει ενδιαφέρον ο αγώνας. Τέσσερα ακόμα βήματα έμειναν και όσο αυξάνονται τα... κίνητρα που δέχονται οι αντίπαλοι, τόσο πιο δύσκολες και γλυκές θα είναι οι νίκες!
mikrosTheoulis
Νεα Μακρη - Πετρουπολη 1 +10 περιπου
Manos E.S.N.M.
ANETA H NEA MAKRH!!!
bxristos
Κουκουβάουνες-Τυφώνας 70-60.Καταπληκτικό παιχνίδι για την ομάδα μας που παρόλο ότι έπαιζε από το 15' χωρίς τον Παπαδόπουλο (αποχώρησε τραυματίας) κατάφερε με μπροστάρηδες τον Στάμο και τον Ζερβόπουλο να πάρει το ρόζ φύλλο αγώνος. Η διαιτησία για άλλον έναν αγώνα κατάφερε να κάνει ένα ολόκληρο γήπεδο να γελάει....Μαζέψτε τους ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
..............................
bxristos
Παρακαλούνται θερμά οι φίλαθλοι της Νίκης Αμαρουσίου να μας ενημερώσουν μέσω pm ποιοί θα είναι την επόμενη Πέμπτη στο γήπεδο (εννοώ Νίκη-Κουκουβάουνες) για να δούμε τον αγώνα παρεούλα....
Ευχαριστώ πολύ.....
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 11 2008, 00:00 ) *
Κουκουβάουνες-Τυφώνας 70-60.Καταπληκτικό παιχνίδι για την ομάδα μας που παρόλο ότι έπαιζε από το 15' χωρίς τον Παπαδόπουλο (αποχώρησε τραυματίας) κατάφερε με μπροστάρηδες τον Στάμο και τον Ζερβόπουλο να πάρει το ρόζ φύλλο αγώνος. Η διαιτησία για άλλον έναν αγώνα κατάφερε να κάνει ένα ολόκληρο γήπεδο να γελάει....Μαζέψτε τους ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
..............................



Τρελή έδρα σήμερα!! Νομίζω πως φέτος δεν έχει ξαναγίνει αυτό! Μπράβο σε όσους ήταν εκεί!!! Καταφέραμε για άλλη μια φορά να γεμίσουμε το γήπεδο! Πολύ ωραίος αγώνας, τουλάχιστον για εμάς τους έξω! Μέσα πρέπει να έπεσε πολύ ξύλο!! Τελοσπάντων, το αποτέλεσμα μετράει!!
Ελπίζουμε ο ΠΑΠ να γίνει γρήγορα καλά!
Και όσο για τους διαιτητές...όπως δήλωσαν στο τέλος, έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν! Το χειρότερο δηλαδή πως είναι?!! Να τους χαιρόμαστε!! 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.