Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ
QUOTE(Johnny @ Jan 10 2008, 16:37 ) *
αν ανεβει η Ολυμπιαδα Πετρουπολης με προπονητη τον Ζελιμιρ Κριμιτζακη,τοτε θα δωσω 1000 ευρω για καλοκαιρινες διακοπες σε καθεναν που αγωνιζεται στην Β ΕΣΚΑ και στους 2 ομιλους....

Εαν δεν κάνω λάθος επειδη γνωρίζω τον ιγγλέζο προσωπικα, χαβιαρη , τα δικαιωματά σου ανήκουν ακόμα στην ολυμπιαδα, με υποσχετική είσαι στην παλατιανή,τοση χολή για την ομάδα σου? εσυ θα επρεπε να είσαι ο πρώτος που θα επρεπε να θέλεις να ανέβει η ομάδα, η διοίκηση έχει αρχίσει και φορτώνει μαζί σου,βλέπω να στο κολάνε το δελτίο,δεν σε βλέπω καλα το καλοκαιρι.
Johnny
QUOTE(Johnny @ Jan 10 2008, 16:37 ) *
αν ανεβει η Ολυμπιαδα Πετρουπολης με προπονητη τον Ζελιμιρ Κριμιτζακη,τοτε θα δωσω 1000 ευρω για καλοκαιρινες διακοπες σε καθεναν που αγωνιζεται στην Β ΕΣΚΑ και στους 2 ομιλους....

ρε παιδια εχετε κανονισει να ανεβει η ομαδα του Zελιμιρ Κριμιτζακη για να παρει ο καθενας απο 1000 ευρω????αν ανεβει η Ολυμπιαδα Πετρουπολης τοτε θα πιστεψω σε αυτους που υποστηριζουν οτι υπαρχουν UFOs.....
dreamtheater
QUOTE(melrok @ Jan 11 2008, 02:12 ) *
Δηλαδη κανετε ονειρα και για διπλο στο Μαρουσι????Αχαχα laugh.gif laugh.gif laugh.gif



Φιλαράκο, αν από αυτό που διάβασες κατάλαβες αυτό που γράφεις....
Johnny
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Jan 11 2008, 13:20 ) *
Εαν δεν κάνω λάθος επειδη γνωρίζω τον ιγγλέζο προσωπικα, χαβιαρη , τα δικαιωματά σου ανήκουν ακόμα στην ολυμπιαδα, με υποσχετική είσαι στην παλατιανή,τοση χολή για την ομάδα σου? εσυ θα επρεπε να είσαι ο πρώτος που θα επρεπε να θέλεις να ανέβει η ομάδα, η διοίκηση έχει αρχίσει και φορτώνει μαζί σου,βλέπω να στο κολάνε το δελτίο,δεν σε βλέπω καλα το καλοκαιρι.

πες μου ποιος εισαι εσυ και θα σου απαντησω σε οτι θελεις.....
soouza
QUOTE(Johnny @ Jan 11 2008, 14:44 ) *
ρε παιδια εχετε κανονισει να ανεβει η ομαδα του Zελιμιρ Κριμιτζακη για να παρει ο καθενας απο 1000 ευρω????αν ανεβει η Ολυμπιαδα Πετρουπολης τοτε θα πιστεψω σε αυτους που υποστηριζουν οτι υπαρχουν UFOs.....

Τον Κριμιτζάκη δε τον γνωρίζω ούτε θα πω τι γνώμη έχω για την Ολυμπιάδα!Επειδή τους βλέπω πριν μπω στην προπόνηση σχεδόν 3 φορές την εβδομάδα,πρόκειται για μια πολύ ισοροπημένη κατάσταση!12 παίχτες πάντα στην προπόνηση,καλη πειθαρχiα,γενικά ωραία ατμόσφαιρα.Ακουσα πως αυτός τους μάζεψε την τελευταία τετραετία.Τώρα, τα Ζέλιμιρ, τα ακούω βερεσέ και καλό θα ήταν να σταματήσουν.Ουδέτερος speaking!
Johnny
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Jan 11 2008, 13:20 ) *
Εαν δεν κάνω λάθος επειδη γνωρίζω τον ιγγλέζο προσωπικα, χαβιαρη , τα δικαιωματά σου ανήκουν ακόμα στην ολυμπιαδα, με υποσχετική είσαι στην παλατιανή,τοση χολή για την ομάδα σου? εσυ θα επρεπε να είσαι ο πρώτος που θα επρεπε να θέλεις να ανέβει η ομάδα, η διοίκηση έχει αρχίσει και φορτώνει μαζί σου,βλέπω να στο κολάνε το δελτίο,δεν σε βλέπω καλα το καλοκαιρι.

γιατι εχει φορτωσει μαζι μου???επειδη μου χρωσταει πριμ ανοδου που εδωσε σε ολους τους παιχτες εκτος απο μενα,επειδη με πηρε απο την Παλατιανη χωρις να δωσει τιποτα και οταν ζητησα να φυγω επειδη δεν με υπολογιζε ο προπονητης καθολου,εγινε ολοκληρο θεμα και ενω ειπε πως θα με δωσει ελευθερο,στο τελος χωρις να το ξερω με εδωσε με υποσχετικη???οπως με σεβαστηκε η διοικηση,και οποιος εχει τα φρυδια ας ερθει να μου πει οτι δεν εχω προσφερει στην ομαδα,ετσι την σεβομαι και εγω....οταν δεν θελεις ενα παιχτη και δεν τον υπολογιζεις και του λες οτι δεν κανει να παιζει μπασκετ,τον αφηνεις να παιζει μπασκετ οπου γουσταρει.....δεν ειμαστε επαγγελματιες και η διοικηση ξερει καλα και τους το εχω πει οτι εγω Ολυμπιαδα Πετρουπολης δεν ξαναπαιζω ποτε....οταν θελεις να σε σεβονται σαν ομαδα πρεπει να σεβεσαι και εσυ τους αθλητες σου....και να ξερεις Εσκαμανια πως ειναι τυχερη η Ολυμπιαδα που δεν ετυχε φετος με Παλατιανη στον ιδιο ομιλο γιατι τοτε ο Ζελιμιρ Κριμιτζακης θα καταλαβαινε ποιος δεν κανει να παιζει μπασκετ...στην Ολυμπιαδα περασα φοβερα ολα τα χρονια που επαιξα και δεθηκα παρα πολυ με σχεδον ολους τους παιχτες και οσα παιδια παιζουν ακομα με ολους εχω αριστες σχεσεις και ξερουν οτι θελω να πανε καλα και μακαρι να ανεβουν και κατηγορια γιατι απο αποψη παιχτων η Ολυμπιαδα εχει πολυ δυνατο ροστερ....αλλα απο την αλλη δεν θελω να ανεβουν λογω Κριμιτζακη...δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται σε Αντωνοπουλο,Σουλελε,Κορωνιδη,Κοτσακη που επισης δεν τους υπολογιζε τους δωθηκαν τα δελτια χωρις κανενα παρατραγουδο,ενω με μενα που επισης δεν με υπολογιζε κανεις,εχουν κανει το δελτιο μου ολοκληρο θεμα λες και θα βγαλουν τα εκατομμυρια.....μπορει να μου απαντησεις ρε ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ που αναφερεις και το ονομα μου για πιο λογο γινεται αυτο???
Johnny
QUOTE(soouza @ Jan 11 2008, 19:13 ) *
Τον Κριμιτζάκη δε τον γνωρίζω ούτε θα πω τι γνώμη έχω για την Ολυμπιάδα!Επειδή τους βλέπω πριν μπω στην προπόνηση σχεδόν 3 φορές την εβδομάδα,πρόκειται για μια πολύ ισοροπημένη κατάσταση!12 παίχτες πάντα στην προπόνηση,καλη πειθαρχiα,γενικά ωραία ατμόσφαιρα.Ακουσα πως αυτός τους μάζεψε την τελευταία τετραετία.Τώρα, τα Ζέλιμιρ, τα ακούω βερεσέ και καλό θα ήταν να σταματήσουν.Ουδέτερος speaking!

επειδη δεν γνωριζεις καλυτερα και να μην μιλας....μου ειναι παντελως αδιαφορο αν σου ακουγονται βερεσε
Duke78
Μεγάλο διπλό ο Ωροπός με τον πρωτομάστορα στον πάγκο !!!!!
Johnny
QUOTE(soouza @ Jan 11 2008, 19:13 ) *
Τον Κριμιτζάκη δε τον γνωρίζω ούτε θα πω τι γνώμη έχω για την Ολυμπιάδα!Επειδή τους βλέπω πριν μπω στην προπόνηση σχεδόν 3 φορές την εβδομάδα,πρόκειται για μια πολύ ισοροπημένη κατάσταση!12 παίχτες πάντα στην προπόνηση,καλη πειθαρχiα,γενικά ωραία ατμόσφαιρα.Ακουσα πως αυτός τους μάζεψε την τελευταία τετραετία.Τώρα, τα Ζέλιμιρ, τα ακούω βερεσέ και καλό θα ήταν να σταματήσουν.Ουδέτερος speaking!

2,5 χρονια ειναι στην Ολυμπιαδα ο Κριμιτζακης....τετραετια εχει περασει απο το Εuro 2004 ουδετερε speaking....η Ολυμπιαδα εχει πολυ καλο ροστερ παιχτων τοσο ως χαρακτηρες οσο και ως μπασκετικη αξια, απλα καποιοι παιχτες οπως ο Κωνσταντοπουλος,Φουντας,Πισκουλης που εχουν τα φοντα να παιξουν και πιο ψηλα με τον Κριμιτζακη μενουν σε πολλα σημεια στασιμοι και αυτο θα το καταλαβουν μονο αν εχουν καποιο προπονητη που γνωριζει απο μπασκετ και απο προπονητικη και οχι απο εναν προπονητη που τακτικη του και οδηγια του ειναι να βαρανε τους αντιπαλους....προκαλω οποιον θελει να ερθει να κανει μια προπονηση με την Παλατιανη που εχει προπονητη με διπλωμα Α1 και μετα να παει να κανει προπονηση και με τον Κριμιτζακη και τοτε θα καταλαβει τι εννοω περι στασιμοτητας και φιλοσοφιας μπασκετ....επισης θα ηθελα να δω τι θα εκανε ο Κριμιτζακης αν δεν ειχε απο πισω τον Μαρουσο που αυτος εχει γνωσεις απο μπασκετ και ουσιαστικα για μενα αυτος ειναι προπονητης της Ολυμπιαδας...ο Μαρουσος ξερει να κουατσαρει και γενικα ξερει να σου πει καποια πραγματα που θα σε βελτιωσουν σαν μπασκετμπολιστα...τωρα ο Κριμιτζακης πολυ απλα δεν κανει για προπονητης....
hulk
QUOTE(ADMIRAL14 @ Jan 11 2008, 11:11 ) *
Αετός-Κουκουβάουνες 1(+12).
Καλή νίκη γιά την ομάδα μου που εμφανίζεται βελτιωμένη μετά τις γιορτές, αλλά έχει πολύ δρόμο γιά να διεκδικήσει θέση ανόδου. Μου άρεσαν οι Κουκουβάουνες και ο προπονητής τους αλλά τους λείπει 2η πεντάδα γιά να ανέβουν, πολύ καλός ο Παπαδόπουλος. Μπράβο στην Πέρα που κατάφερε(πάλι στον πόντο) να κερδίσει σε δύσκολη έδρα. 41.gif Πρόβλεψη: Αν σε 4 αγώνες το παιχνίδι Πέρα-Αετός έρθει 1 θα έχει τελειώσει το παιχνίδι της ανόδου... wink.gif


Φίλε Admiral καλησπερίζω,

Σε σχέση με αυτό που είπες οτι η Πέρα κέρδισε και πάλι στον πόντο, πιστεύω οτι δείχνει περισσότερο ικανότητα παρά τύχη. Με την εμπειρία που έχουν αποκτήσει οι παίκτες του Πέρα σε οριακές νίκες, δύσκολα θα χάσουν ντέρμπυ. Είναι ψυχοφθόρο να πηγαίνει το παιχνίδι πόντο-πόντο και λίγοι παίκτες έχουν δυνατά στομάχια για να ανταπεξέλθουν. Πεποίθησή μου είναι οτι θα γίνει μεγάλη μπόμπα μέσα στο Μαρούσι...
hulk
QUOTE(arxiepiskopos @ Jan 11 2008, 07:45 ) *
NIKH-Ν.ΜΑΚΡΗ 67-57


Αρχιεπίσκοπε,

Καταρχήν ντροπή σου να χρησιμοποιείς τέτοιο user name ειδικά τώρα που ο ΧΡΙΣΤΌΔΟΥΛΟΣ περνάει τόσο κρίσιμες ώρες. Υποστηρίζεις Ν. Αμαρουσίου?
drairfood
QUOTE(Johnny @ Jan 11 2008, 14:44 ) *
ρε παιδια εχετε κανονισει να ανεβει η ομαδα του Zελιμιρ Κριμιτζακη για να παρει ο καθενας απο 1000 ευρω????αν ανεβει η Ολυμπιαδα Πετρουπολης τοτε θα πιστεψω σε αυτους που υποστηριζουν οτι υπαρχουν UFOs.....

ΣΙΓΑ ΡΕ ΧΑΒΙΑΡΗ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ 8 ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ... ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ
gate13
QUOTE(hulk @ Jan 12 2008, 16:30 ) *
Αρχιεπίσκοπε,

Καταρχήν ντροπή σου να χρησιμοποιείς τέτοιο user name ειδικά τώρα που ο ΧΡΙΣΤΌΔΟΥΛΟΣ περνάει τόσο κρίσιμες ώρες.

ενας αιτοσ καθοτανεεεε,στον ηλιο και λιαζοτανεεεε ναι μωρεεεε.....
Johnny
QUOTE(drairfood @ Jan 12 2008, 17:57 ) *
ΣΙΓΑ ΡΕ ΧΑΒΙΑΡΗ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ 8 ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ... ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ

3 χρονια ημουν Αρουλη....ρε φιλε δεν θα κατσω τωρα να σου πω αν εχω προσφερει η οχι,μεσα σε 3 χρονια ημουν σε 2 ανοδους και στην μια ανοδο ημουν το πρωτο βιολι....και στην σωτηρια την επομενη χρονια ειχα προσφορα...εσυ τι προσφορα εχεις στο αντρικο και ποσα χρονια παιζεις???αν θεωρεις προσφορα τα μινι,παιδικα,εφηβικα που η Ολυμπιαδα δεν ειχε ποτε ακαδημιες τοτε παω πασο....οσο για αυτο που λες δεν στεκει για την Παλατιανη...ο Λεμονης που ειναι στον πρωτο Ολυμπιακο ειναι καλυτερος προπονητης απο τον Μπαγεβιτς που ειναι στον τεταρτο Αρη????να σε ρωτησω κατι ρε φιλε....γιατι εδωσαν το δελτιο σε ολους οσους δεν ηθελαν(Αντωνοπουλο,Σουλελε,Κορωνιδη,Κοτσακ
η) και σε μενα ενω μου ειπε ο Ιγγλεζος οτι θα μου το δωσει με εδωσε με υποσχετικη????οσο για τον Εσκαμανια καλο ειναι οταν αναφερει το ονομα καποιου να λεει και το δικο του ονομα για να ξερω με ποιον εχω να μιλησω.....και αφου εχει φορτωσει η διοικηση γιατι δεν με επιασαν σαν αντρες τωρα στο φιλικο που παιξαμε να μου μιλησουνε παρα καθονται και μιλανε σε τριτους για μενα???
soouza
Φίλε johnny άλλα σου λέω άλλα καταλαβαίνεις.Δεν κρίνω τον Κριμιτζάκη ως Προπονητή και δε πρέπει να το κάνω στην τελική.Απλά μου αρέσει η οργάνωση της ομάδας οπτικά.Οταν βλέπεις πάντα 12 παίχτες και καλή ατμόσφαιρα είναι σημαντικό σε ερασιτεχνικό επίπεδο.Τώρα η πικρία που σου βγαίνει αφορά τον όποιο παρελθόν σου με την ομάδα,το οποίο δε γνωρίζω.Θα σε παρακαλούσα να μιλάς καλύτερα δεδομένου πως δε σε έθιξα!Ευχαριστώ bball.gif
Υ..Γ.Από τη Σεούλ έχουν περάσει 20 χρόνια(1988).....Όπως βλέπεις ξέρω να μετράω.....
Υ.Γ 2. Μη γίνεις ο kobes του αντρικού forum....
pera fan
Ρε παιδιά ποιός ασχολείται με τον Κριμιτζάκη όταν υπάρχει στην κατηγορία ο γίγαντας ο Κλιματσάκης?

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Την Πέμπτη θα εξασφαλιστεί η άνοδος, παιδιά κάποιος να φέρει τις σαμπάνιες
MOUSKELAS
QUOTE(pera fan @ Jan 14 2008, 10:18 ) *
Ρε παιδιά ποιός ασχολείται με τον Κριμιτζάκη όταν υπάρχει στην κατηγορία ο γίγαντας ο Κλιματσάκης?

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Την Πέμπτη θα εξασφαλιστεί η άνοδος, παιδιά κάποιος να φέρει τις σαμπάνιες


Καλημέρα,

της μουσκέλας έγινε στα Πετράλωνα την περασμένη Πέμπτη...Όσο για Κλιματσάκη συμφωνώ απόλυτα και είμαι σίγουρος οτι σαν γνήσιος Κρητικός που είναι, στο τέλος αυτής της σούπερ χρονιάς, θα υψώσει την σημαία της Πέρα Κλουμπ στην ψηλότερη κορυφή του Ψηλορείτη...
pera fan
Του χρόνου θα γράφω σε άλλο topic

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=3138
mouskel man
QUOTE(MOUSKELAS @ Jan 14 2008, 10:29 ) *
Καλημέρα,

της μουσκέλας έγινε στα Πετράλωνα την περασμένη Πέμπτη...Όσο για Κλιματσάκη συμφωνώ απόλυτα και είμαι σίγουρος οτι σαν γνήσιος Κρητικός που είναι, στο τέλος αυτής της σούπερ χρονιάς, θα υψώσει την σημαία της Πέρα Κλουμπ στην ψηλότερη κορυφή του Ψηλορείτη...






Συμφωνω απολυτος ειναι ΚΡΗΤΙΚΟΣ με τα ολα του ειναι η ψυχη κ η τρελα της ομαδας bball.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
MOUSKELAS
QUOTE(mouskel man @ Jan 14 2008, 12:16 ) *
Συμφωνω απολυτος ειναι ΚΡΗΤΙΚΟΣ με τα ολα του ειναι η ψυχη κ η τρελα της ομαδας bball.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Έτσι θα βαράνε τα πιστόλια της Πέρα την Πέμπτη:


shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
assistant
QUOTE(pera fan @ Jan 14 2008, 10:18 ) *
Ρε παιδιά ποιός ασχολείται με τον Κριμιτζάκη όταν υπάρχει στην κατηγορία ο γίγαντας ο Κλιματσάκης?

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Την Πέμπτη θα εξασφαλιστεί η άνοδος, παιδιά κάποιος να φέρει τις σαμπάνιες

Αν νικωντας την πεμπτη πιστεψετε οτι ανεβηκατε κι ανοιξετε σαμπανιες τοτε ο δευτερος γυρος θα εχει πολλες εκπληξεις για σας.Αν μεινετε προσγειωμενοι θα ειστε πρωτο φαβορι για ανοδο.
την προηγουμενη βδομαδα επιασα 6 στα 8.για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αυτην
Ωρωπος-Ατταλος:ασσος αν και θα θελα διπλο λογω του φιλου Αλεξη
Φιλιππος-Πορτο:αν και με ριξε κουβα ο Φιλιππος θα τον ξαναπονταρω.Ασσος
Προμηθεας-Πετραλωνα:ασσος, πολυ δυσκολα ομως
Περα-Ολυμπιαδα:ασσος
Ιριδα-Τυφωνας:διπλο,δε νομιζω ομως πολυ ευκολα
Εστια-Νικη:διπλο
Μακρη-Αετος:παρα,παρα,παρα πολυ δυσκολο διπλο
Κουκου-Χαλανδρι:ασσος

Καλη βδομαδα σε ολους
gmbasket
Θα ήθελα να πω στα παιδιά απο το Πέρα , για καλό της ομάδας , να μένουν οι τόνοι χαμηλά! Η πορεία της ομάδας μέχρι τώρα είναι super και εάν συνεχιστεί έτσι δεν νομίζω να χαθεί η άνοδος ! Ομως παρόμοιο κλίμα είχαμε δει στο forum και από τα παιδιά της Νίκης πριν από δύο μήνες και όταν έχασαν από τους Κουκουβάουνες οι τόνοι έπεσαν!! Μην ξυπνάτε το θηρίο , λέγοντας για διπλό στο Μαρούσι ( δινω πιθανότητες 60 - 40 στη Νίκη ). Νομίζω ότι η Νίκη έχει στόφα και ποιότητα πρωταθλητή , ενώ το Πέρα ομοιογένεια και ενθουσιασμό ανόδου!! Μην ξεχνάμε όλοι οτι είμαστε σχεδόν στου δρόμου τα μισά και πολλά έχουν να δουν τα μάτια μας ακόμη . Ας μην υποτιμάμε Αετο, Ηράκλειο , Ολυμπιάδα, Κουκουβάουνες , που είναι ομάδες που μπορούν να φέρουν μεγάλα αποτελέσματα!! 41.gif
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Jan 14 2008, 12:56 ) *
Αν νικωντας την πεμπτη πιστεψετε οτι ανεβηκατε κι ανοιξετε σαμπανιες τοτε ο δευτερος γυρος θα εχει πολλες εκπληξεις για σας.Αν μεινετε προσγειωμενοι θα ειστε πρωτο φαβορι για ανοδο.
την προηγουμενη βδομαδα επιασα 6 στα 8.για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αυτην
Ωρωπος-Ατταλος:ασσος αν και θα θελα διπλο λογω του φιλου Αλεξη
Φιλιππος-Πορτο:αν και με ριξε κουβα ο Φιλιππος θα τον ξαναπονταρω.Ασσος
Προμηθεας-Πετραλωνα:ασσος, πολυ δυσκολα ομως
Περα-Ολυμπιαδα:ασσος
Ιριδα-Τυφωνας:διπλο,δε νομιζω ομως πολυ ευκολα
Εστια-Νικη:διπλο
Μακρη-Αετος:παρα,παρα,παρα πολυ δυσκολο διπλο
Κουκου-Χαλανδρι:ασσος

Καλη βδομαδα σε ολους


Assistant καλησπέρα,

συμφωνώ απόλυτα σχετικά με τα άτοπα σχόλια για πανηγύρια και σαμπάνια από ελαφρόμυαλους οπαδούς του Πέρα. Όσον αφορά τα προγνωστικά σου, σου προτείνω το εξής:

Δώσε τα προγνωστικά σου για τα επόμενα τέσσερα παιχνίδια του Πέρα, αν πέσεις έξω όμως δεν ξαναγράφεις ποτέ ξανά στο συκεκριμένο topic.

Δέχεσαι?

69.gif
aionio talento
QUOTE(assistant @ Jan 14 2008, 10:56 ) *
Αν νικωντας την πεμπτη πιστεψετε οτι ανεβηκατε κι ανοιξετε σαμπανιες τοτε ο δευτερος γυρος θα εχει πολλες εκπληξεις για σας.Αν μεινετε προσγειωμενοι θα ειστε πρωτο φαβορι για ανοδο.
την προηγουμενη βδομαδα επιασα 6 στα 8.για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αυτην
Ωρωπος-Ατταλος:ασσος αν και θα θελα διπλο λογω του φιλου Αλεξη
Φιλιππος-Πορτο:αν και με ριξε κουβα ο Φιλιππος θα τον ξαναπονταρω.Ασσος
Προμηθεας-Πετραλωνα:ασσος, πολυ δυσκολα ομως
Περα-Ολυμπιαδα:ασσος
Ιριδα-Τυφωνας:διπλο,δε νομιζω ομως πολυ ευκολα
Εστια-Νικη:διπλο
Μακρη-Αετος:παρα,παρα,παρα πολυ δυσκολο διπλο
Κουκου-Χαλανδρι:ασσος

Καλη βδομαδα σε ολους



φιλε δεν μπορω να πω οτι εχεις τελειως αδικο σε αυτα που γραφεις μονο που θα ηταν καλο να ξερουμε

''τι ρολο βαρας'' με την εννοια οτι εμεις μπορει να ενθουσιαζομαστε να κανουμε καφριλες αλλα τουλαχιστον

ξερουν ολοι εδω μεσα με ποιον ειμαστε που παιζουμε κλπ ! ενω εσυ ( δεν λεω να μας πεις ονομα και τετοια )

πετας ενα : assistant και γραφεις διαφορα για περα χωρις να ξερουμε με ποια ομαδα εισαι αν παιζεις πουθενα

η οχι κλπ ! οσο για τους ενθουσιασμους πρωτα φτασαμε στο 11-2 και στις 9 σερι νικες το τελευταιο 3μηνο και

μετα απλα πανηγυρισαμε μεταξυ μας χωρις ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ! αυτα εσεις τα

γραφετε και για του λογου το αληθες πηγαινε στις πρωτες σελιδες του topic και δες ποιος μιλαγε ειχε ανεβει

απο τον αυγουστο !
okso
Συγγνώμη που ρωτάω αλλά μήπως μπορείς να μας πεις εσύ ποιος είσαι και γράφεις με τέτοιο υπεροπτικό υφάκι για την Πέρα και επίσης προσπαθείς να γίνεις εριστικός και απέναντι σε μενουδάκο - ψωμαδέρη? για πες μας λοιπόν ρε φίλε κι εσύ πού έχεις παίξει και τι έχουν δει τα ματάκια από μέσα από το γήπεδο και όχι από κερκίδα, που βγαίνεις και παντογνώστη...Λέγε ακούμε όλοι...
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Jan 14 2008, 14:59 ) *
Assistant καλησπέρα,

συμφωνώ απόλυτα σχετικά με τα άτοπα σχόλια για πανηγύρια και σαμπάνια από ελαφρόμυαλους οπαδούς του Πέρα. Όσον αφορά τα προγνωστικά σου, σου προτείνω το εξής:

Δώσε τα προγνωστικά σου για τα επόμενα τέσσερα παιχνίδια του Πέρα, αν πέσεις έξω όμως δεν ξαναγράφεις ποτέ ξανά στο συκεκριμένο topic.

Δέχεσαι?

69.gif

Η προβλεψη μου φιλε μου ειναι η εξης:εχετε 2 νικες(λογικα) με Ολυμπιαδα,Αετο.Επισης μια ηττα απο Νικη(λογικα)και 1 σουπερ ντερμπι με τυφωνα.

υγ Τα χρονια μου σαυτες τις κατηγοριες-δεκαεννια(19)-μ εχουν μαθει να μη στοιχηματιζω για τιποτα,γιατι πολλα εχουν δει τα ματια...........
aionio talento
QUOTE(okso @ Jan 14 2008, 13:29 ) *
Συγγνώμη που ρωτάω αλλά μήπως μπορείς να μας πεις εσύ ποιος είσαι και γράφεις με τέτοιο υπεροπτικό υφάκι για την Πέρα και επίσης προσπαθείς να γίνεις εριστικός και απέναντι σε μενουδάκο - ψωμαδέρη? για πες μας λοιπόν ρε φίλε κι εσύ πού έχεις παίξει και τι έχουν δει τα ματάκια από μέσα από το γήπεδο και όχι από κερκίδα, που βγαίνεις και παντογνώστη...Λέγε ακούμε όλοι...




με το υφος που εχεις και με αυτα που γραφεις θα επρεπε να σου απαντησω με μια λεξη ! το nick name σου

αλλα τελος παντων ! ! ! ενα παιδακι 5 χρονων ( μη σου πω και πιο λιγο ) θα καταλαβαινε οτι εγω και ενα δυο

παιδια ακομα που γραφουμε εδω μεσα τοσο καιρο για περα ειμαστε παικτες της ομαδας που γουσταρουμε

την ομαδα - το μπασκετ - και πανω απο ολα το παρεακι που εχουμε φτιαξει ( ιδιως τα 2 τελευταια χρονια ! )

το ποιος ειναι ερειστικος ( με ει γραφεται ) το δειχνουν τα γραφομενα σου ! για να γραφεις ετσι για την ομαδα

μας 2 τεινα συμβαινουν : η ανηκεις σε καποια ομαδα απο τις 11 που εχουμε νικησει φετος σε 13 αγωνες και

ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΟΛΥ . . . η στην μπασκετικη σου πορεια (οποια και αν ειναι αυτη ) δεν εισαι και πολυ μεσα

στις 4 γραμμες του γηπεδου και αυτο το ''OKSO'' εχεις φαει σου εχει πεσει βαρυ κι ασηκωτο !



οσο για αυτο που γραφεις για τα παιδια που παιζουν στην ΑΕΝΚ μιλησα μαζι τους ( με τον ενα απο τους 2 )

με pm και λυθηκε καθε υποψια παρεξηγησης μιας και κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν ! οι περισσοτερες

λογομαχιες εδω ξεκινανε απο κατι posts σαν το προηγουμενο δικο σου ! !


ΣΥΝΕΠΩΣ : αχολησου με τιποτε αλλο και ασε την περα ησυχη ! οτι και να κανεις δεν την φτανεις icon_wave.gif
assistant
QUOTE(aionio talento @ Jan 14 2008, 15:13 ) *
φιλε δεν μπορω να πω οτι εχεις τελειως αδικο σε αυτα που γραφεις μονο που θα ηταν καλο να ξερουμε

''τι ρολο βαρας'' με την εννοια οτι εμεις μπορει να ενθουσιαζομαστε να κανουμε καφριλες αλλα τουλαχιστον

ξερουν ολοι εδω μεσα με ποιον ειμαστε που παιζουμε κλπ ! ενω εσυ ( δεν λεω να μας πεις ονομα και τετοια )

πετας ενα : assistant και γραφεις διαφορα για περα χωρις να ξερουμε με ποια ομαδα εισαι αν παιζεις πουθενα

η οχι κλπ ! οσο για τους ενθουσιασμους πρωτα φτασαμε στο 11-2 και στις 9 σερι νικες το τελευταιο 3μηνο και

μετα απλα πανηγυρισαμε μεταξυ μας χωρις ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ! αυτα εσεις τα

γραφετε και για του λογου το αληθες πηγαινε στις πρωτες σελιδες του topic και δες ποιος μιλαγε ειχε ανεβει

απο τον αυγουστο !

Το εχω ξανα γραψει:δεν παιζω σε καμια ομαδα(δυστυχως),δεν ειμαι σε κανενα παγκο(ευτυχως),δεν ειμαι σε καμια διοικηση(χιλια ευτυχως)-ειμαι καθε βδομαδα στις εξεδρες καποιου γηπεδου κι απολαμβανω αυτο το υπεροχο αθλημα.το μπασκετακι μας.Αυτος ειναι ο μοναδικος ρολος που βαραω................
υγ μπηκα σ αυτο το site oxi για να λεω και να κανω καφριλες αλλα για να εκφραζω κι εγω μια οσο το δυνατον πιο ψυχραιμη κι αντικειμενικη αποψη.γι αυτο κι η μονη κακια που εχω πει ειναι για τον coach Κριμιτζακη-κι ισως λαθος μου-κι εδω το μονο που καυτηριασα ειναι η εμμονη του στη ζωνη(που προσωπικα τη σιχαινομαι) και ποτε σ οτιδηποτε αλλο αφορα αυτον και την ομαδα του
Γεια χαρα
pera fan
Ούτε εγώ παίζω στην Πέρα, απλά είμαι κουμπάρος της... Και επειδή δεν υποστηρίζω ότι είμαι και πολύ γνώστης του μπάσκετ, διαβάζοντας την βαθμολογία και ενώ κοντεύει να κλείσει ο πρώτος γύρος, η Πέρα έχει 2 ήττες. Η επόμενη ομάδα έχει 4 ήττες και τυχαίνει να είναι αυτή με την οποία παίζει την επόμενη αγωνιστική. Εφόσον νικήσει η Πέρα δεν περνάει τον αμέσως επόμενο στην βαθμολογία 3 βαθμούς, δηλαδή 3 ήττες λιγότερες?

Έχουμε λοιπόν μια ομάδα η οποία κάνει σε ένα γύρο 2 ήττες και απέχει από τον επόμενο 3 ήττες.

Δεν είμαι και ο Αινστάιν αλλά αν αυτό δεν είναι ένδειξη ανόδου (εφόσον νικήσει φυσικά), τότε τι να πω...
okso
Επειδή μάλλον δεν κατάλαβες που μου φαίνεται λογικό αφού μόνο να προκαλέσεις προσπαθείς (κι εκεί δεν τα καταφέρνεις) θα το απλά. Δεν ασχολούμαι με την Πέρα, κάθε άλλο αναγνωρίζω την αξία των Κανναβού, Πανουργιά και Βούζα. Μια απλή ερώτηση κάνω: εσύ ποιος είσαι πόσο παίζεις και πού αλλού έχεις παίξει? αλλά όντως να έχεις παίξει , όχι να είσαι τυπικά στους καταλόγους κάποιας ομάδας. Γιατί έχω μια υπόνοια ότι στην Πέρα είσαι της προσκολλήσεως και καρπώνεσαι επιτεύγματα άλλων...Λέω τώρα...
Δεν είχα σκοπό να σε θίξω τόσο αλλά επειδή την έχεις δει πάαααρα πολύ για αυτό που είσαι (μπασκετικά πάντα) ξεκαβάλα λίγο.
aionio talento
QUOTE(okso @ Jan 14 2008, 16:09 ) *
Επειδή μάλλον δεν κατάλαβες που μου φαίνεται λογικό αφού μόνο να προκαλέσεις προσπαθείς (κι εκεί δεν τα καταφέρνεις) θα το απλά. Δεν ασχολούμαι με την Πέρα, κάθε άλλο αναγνωρίζω την αξία των Κανναβού, Πανουργιά και Βούζα. Μια απλή ερώτηση κάνω: εσύ ποιος είσαι πόσο παίζεις και πού αλλού έχεις παίξει? αλλά όντως να έχεις παίξει , όχι να είσαι τυπικά στους καταλόγους κάποιας ομάδας. Γιατί έχω μια υπόνοια ότι στην Πέρα είσαι της προσκολλήσεως και καρπώνεσαι επιτεύγματα άλλων...Λέω τώρα...
Δεν είχα σκοπό να σε θίξω τόσο αλλά επειδή την έχεις δει πάαααρα πολύ για αυτό που είσαι (μπασκετικά πάντα) ξεκαβάλα λίγο.



επειδη κουραζεις ( τον κοσμο που διαβαζει κι εμενα προσωπικα ) αν ειναι στειλε pm να σου πω ποιος ειμαι

για την παρτη μου δεν μου αρεσει να μιλαω ! το πιασες τωρα ?

οτι προσπαθω να προκαλεσω καλυτερα να το παρεις πισω ( οχι πως μου καιγεται καρφι ) απλα ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ !

η απεραντη ασχετοσυνη σου φιανεται στο το οτι απο τους τοσους καλους παικτες που εχουν παιξει σε αυτην

την κατηγορια ( και μερικοι πιο πανω ) εσυ γνωριζεις και παραδεχεσαι ( λες και χρειαζεται κανεις την δικη

παραδοχη ΗΜΑΡΤΟΝ . . . ) μονο τους 3 που ανεφερες πιο πανω ! ξεχνοντας τους υπολοιπους που εχουν

μοιρασει σακκουλες σε αγωνες που οι 3 φιλοι ετυχε ( για διαφορους λογους ) να απουσιασουν απο καποιους

αγωνες και οι υπολοιποι παικτες του ροστερ 13 τον αριθμο ( που καρπωνονται επιτευγματα αλλων και ειναι

της προσκολλησεως ΟΠΩΣ ΕΓΩ ) κερδισαν πολυ δυσκολα παιχνιδια με καλες ομαδες με αυτα τα παιδια να ειναι

στον παγκο με πολιτικα και να βγαζουν την φωνη τους με τους αντικαταστατες τους να νικανε και να

σκοραρουν χωρις 2-3 παικτες πενταδας 85-90 ποντους ! ! ! αλλα ξεχασα ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΣΤΟΥΣ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ! ! ! !


τι να σου πω αγορι μου ? κοριτσι μου ? ( με το okso που γραφεις δεν μας γνωστοποιεις το φυλλο σου )

ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !
v-span
QUOTE(aionio talento @ Jan 14 2008, 16:47 ) *
επειδη κουραζεις ( τον κοσμο που διαβαζει κι εμενα προσωπικα ) αν ειναι στειλε pm να σου πω ποιος ειμαι

για την παρτη μου δεν μου αρεσει να μιλαω ! το πιασες τωρα ?

οτι προσπαθω να προκαλεσω καλυτερα να το παρεις πισω ( οχι πως μου καιγεται καρφι ) απλα ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ !

η απεραντη ασχετοσυνη σου φιανεται στο το οτι απο τους τοσους καλους παικτες που εχουν παιξει σε αυτην

την κατηγορια ( και μερικοι πιο πανω ) εσυ γνωριζεις και παραδεχεσαι ( λες και χρειαζεται κανεις την δικη

παραδοχη ΗΜΑΡΤΟΝ . . . ) μονο τους 3 που ανεφερες πιο πανω ! ξεχνοντας τους υπολοιπους που εχουν

μοιρασει σακκουλες σε αγωνες που οι 3 φιλοι ετυχε ( για διαφορους λογους ) να απουσιασουν απο καποιους

αγωνες και οι υπολοιποι παικτες του ροστερ 13 τον αριθμο ( που καρπωνονται επιτευγματα αλλων και ειναι

της προσκολλησεως ΟΠΩΣ ΕΓΩ ) κερδισαν πολυ δυσκολα παιχνιδια με καλες ομαδες με αυτα τα παιδια να ειναι

στον παγκο με πολιτικα και να βγαζουν την φωνη τους με τους αντικαταστατες τους να νικανε και να

σκοραρουν χωρις 2-3 παικτες πενταδας 85-90 ποντους ! ! ! αλλα ξεχασα ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΣΤΟΥΣ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ! ! ! !
τι να σου πω αγορι μου ? κοριτσι μου ? ( με το okso που γραφεις δεν μας γνωστοποιεις το φυλλο σου )

ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !

Μην ασχολείσαι ρε Κωστάρα. Όταν κάποιος πάει καλά οι άλλοι θέλουν να τον φρενάρουν και να τον υποβαθμίσουν. ΟΞΩ ΡΕΕΕ!
ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ
jonny να θυμάσαι το εξής: Α) Γνωρισμα της ηλιθιότητας είναι η παντογνωσία, όσα λιγότερα αναγνωρίσεις ότι γνωρίζεις, τόσα περισσότερα θα μάθεις, μάθε λοιπόν επειδή και μικρός σε ηλικία είσαι και ελάχιστες μπασκετικές εικόνες έχεις, ότι πρέπει να φάς χρόνια στα γήπεδα για να κρίνεις πρωτα απο όλα τον ευατό σου. Οταν βγαίνεις δημόσια και εκθειάζεις την τεράστια προσφορά σου στο άθλημα και στην ομάδα σου, μόνο γραφικός καταφέρνεις να γίνεις, και να αδικεις τον ευατό σου, ασε τους άλλους να σε κρίνουν π.χ τους συμπαίκτες σου ή τους προπονητές σου,μπορεί επαγγελματίας να μην είσαι αλλα εδω με τα λεγόμενα σου κρίνεσαι σαν ανθρωπος και πίστεψε με, έχεις μικρίνει πολύ τον ευατό σου με τις μικροπρέπειες και τίς κατηγόριες που σκορπάς δεξιά και αριστερά. Πάψε λοιπόν να σχολείσαι με τους άλλους και ασχολήσου με τον εαυτό σου, όταν θα αρχίσουν να μιλάνε για εσένα χωρίς εσένα(να το προκαλέις εσύ δηλ.) αυτο θα δηλώνει ότι είσαι στον σωστό δρόμο,καλός ο χαβαλές αλλα έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις. Δηλ. σκέψου να έπαιζες κιόλας στην τωρινή σου ομάδα, πρώτο μου βιολί!!!!!!!! Ρεκόρ πόντων στην β ΕΣΚΑ (ΕΞΙ) blove.gif
Το να προκαλείς είναι το μόνο εύκολο, το να κερδίσεις τον σεβασμό και την αναγνώριση θέλει δουλειά και πολυ λιγαααααααα λόγια.ΕΣΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.
Λοιπόν JONNY θα ασχοληθούμε μαζί σου ξανα, όταν θα σπάσεις το ρεκόρ των έξι πόντων και όταν πραγματικά θα γίνεις πρώτο βιολί της ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ, γιατι προς το παρόν μόνο λαλακίες ξέρεις να λές την στιγμή που μαζί σου δεν ασχολείται ούτε η καθαρίστρια του γηπέδου.
Υ.Γ δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου απλά γιατί δεν υπάρχεις, πήρες τα 5' δημοσιότητας που σου αντιστοιχούν,αντε τώρα στο τόπικ της β εσκα 2ου ομίλου ασχολήσου με την ομάδα σου και τον ευατό σου, είσαι σάν τον σκύλο του τσοπάνη που όλο τρίβεσαι στην γκλίτσα του, σαν την πρώην γκόμενα που όλο την βρίζουμε αλλα κατα βάθος την γουστάρεις, αφου δεν γουστάρεις την ολυμπιάδα τι ασχολείσαι μαζί της?
Υ.Γ2 Το ποιός είμαι θα το μάθεις το καλοκαίρι,θα σου συστηθώ,έαν βεβαίως πρώτα έχεις σπάσει το ρεκόρ των έξι πόντων.Διαφορετικά.........................αστα να πάνε.
mouskel man
QUOTE(okso @ Jan 14 2008, 18:09 ) *
Επειδή μάλλον δεν κατάλαβες που μου φαίνεται λογικό αφού μόνο να προκαλέσεις προσπαθείς (κι εκεί δεν τα καταφέρνεις) θα το απλά. Δεν ασχολούμαι με την Πέρα, κάθε άλλο αναγνωρίζω την αξία των Κανναβού, Πανουργιά και Βούζα. Μια απλή ερώτηση κάνω: εσύ ποιος είσαι πόσο παίζεις και πού αλλού έχεις παίξει? αλλά όντως να έχεις παίξει , όχι να είσαι τυπικά στους καταλόγους κάποιας ομάδας. Γιατί έχω μια υπόνοια ότι στην Πέρα είσαι της προσκολλήσεως και καρπώνεσαι επιτεύγματα άλλων...Λέω τώρα...
Δεν είχα σκοπό να σε θίξω τόσο αλλά επειδή την έχεις δει πάαααρα πολύ για αυτό που είσαι (μπασκετικά πάντα) ξεκαβάλα λίγο.



Μαλλον ενοχλει πολυ η πορια της ΠΕΡΑ κ αν ανεβει γιατι δεν ξερουμε ακομα γιαιτ υπαρχει ενας γυρος ακομα θα πονεσουν πολλες ΤΣΕΠΕΣ.Παντως μεχρι τσιγμη ριχνουμε μονο shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
nikefalin
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Jan 14 2008, 19:43 ) *
jonny να θυμάσαι το εξής: Α) Γνωρισμα της ηλιθιότητας είναι η παντογνωσία, όσα λιγότερα αναγνωρίσεις ότι γνωρίζεις, τόσα περισσότερα θα μάθεις, μάθε λοιπόν επειδή και μικρός σε ηλικία είσαι και ελάχιστες μπασκετικές εικόνες έχεις, ότι πρέπει να φάς χρόνια στα γήπεδα για να κρίνεις πρωτα απο όλα τον ευατό σου. Οταν βγαίνεις δημόσια και εκθειάζεις την τεράστια προσφορά σου στο άθλημα και στην ομάδα σου, μόνο γραφικός καταφέρνεις να γίνεις, και να αδικεις τον ευατό σου, ασε τους άλλους να σε κρίνουν π.χ τους συμπαίκτες σου ή τους προπονητές σου,μπορεί επαγγελματίας να μην είσαι αλλα εδω με τα λεγόμενα σου κρίνεσαι σαν ανθρωπος και πίστεψε με, έχεις μικρίνει πολύ τον ευατό σου με τις μικροπρέπειες και τίς κατηγόριες που σκορπάς δεξιά και αριστερά. Πάψε λοιπόν να σχολείσαι με τους άλλους και ασχολήσου με τον εαυτό σου, όταν θα αρχίσουν να μιλάνε για εσένα χωρίς εσένα(να το προκαλέις εσύ δηλ.) αυτο θα δηλώνει ότι είσαι στον σωστό δρόμο,καλός ο χαβαλές αλλα έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις. Δηλ. σκέψου να έπαιζες κιόλας στην τωρινή σου ομάδα, πρώτο μου βιολί!!!!!!!! Ρεκόρ πόντων στην β ΕΣΚΑ (ΕΞΙ) blove.gif
Το να προκαλείς είναι το μόνο εύκολο, το να κερδίσεις τον σεβασμό και την αναγνώριση θέλει δουλειά και πολυ λιγαααααααα λόγια.ΕΣΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.
Λοιπόν JONNY θα ασχοληθούμε μαζί σου ξανα, όταν θα σπάσεις το ρεκόρ των έξι πόντων και όταν πραγματικά θα γίνεις πρώτο βιολί της ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ, γιατι προς το παρόν μόνο λαλακίες ξέρεις να λές την στιγμή που μαζί σου δεν ασχολείται ούτε η καθαρίστρια του γηπέδου.
Υ.Γ δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου απλά γιατί δεν υπάρχεις, πήρες τα 5' δημοσιότητας που σου αντιστοιχούν,αντε τώρα στο τόπικ της β εσκα 2ου ομίλου ασχολήσου με την ομάδα σου και τον ευατό σου, είσαι σάν τον σκύλο του τσοπάνη που όλο τρίβεσαι στην γκλίτσα του, σαν την πρώην γκόμενα που όλο την βρίζουμε αλλα κατα βάθος την γουστάρεις, αφου δεν γουστάρεις την ολυμπιάδα τι ασχολείσαι μαζί της?
Υ.Γ2 Το ποιός είμαι θα το μάθεις το καλοκαίρι,θα σου συστηθώ,έαν βεβαίως πρώτα έχεις σπάσει το ρεκόρ των έξι πόντων.Διαφορετικά.........................αστα να πάνε.


Δεν θα δωθεί δημόσια συνέχεια σε αυτό το ζήτημα από κανέναν...Κατανοητό ? Μόνο με Pm ή με report αν σας ενοχλεί οτιδήποτε
nikefalin
Όποιος θέλησει να απαντήσει στον Johhny ας το κάνει με πμ.
Ο ίδιος παραβίασε την οδηγία και είχε τις επιπτώσεις που προβλέπονται από τον κανονισμό λειτουργίας. Το ίδιο θα συμβεί και για οποιονδήποτε άλλον κάνει το ίδιο

Τα προσωπικά ζητήματα και οι διαμάχες σας στο στυλ Καρβέλα - Λαζόπουλου και μεσημεριανών κατινιάσματων της TV δεν θα συμβαίνουν δημόσια. Ο γραπτός λόγος διαφέρει από τον προφορικό και θέλω να πιστεύω πως όλοι σας είστε παλικάρια με μόρφωση και επίπεδο (έτσι είναι συνήθως όσοι ασχολούνται με το άθλημα αυτό), δώστε λίγη προσοχή στα αγωνιστικά σας σχόλια. Ο χαβαλές καλό είναι να γίνεται, αλλά να σκέφτεστε πως αυτό που γράφετε αν το βλέπατε γραμμένο για εσάς θα σας πείραζε ενδεχομένως.
Αυτό το τόπικ έγινε για να ενημερώνονται όλοι για την κατηγορία και τα αγωνιστικά νέα, κρατήστε το εκεί
Jabar
Προς το φίλο αιώνιο ταλέντο. Καλό είναι οι ορθογραφικές παρατηρήσεις να μένουν μακριά απο το μπάσκετ.
Αν βέβαια είσαι φιλόλογος ξέρεις καλό μπάσκετ για τέτοιος αλλά όχι καλή ορθογραφία επέτρεψε ένα χημικό να σου πεί.Τεινά το σωστό τινά Φύλλο το πράσινο ναι το γένος φύλο και δύο άλλα βρέστα μόνο σου smiley.gif Αυτό βέβαια δεν ακυρώνει την αγάπη σου για το μπάσκετ ούτε την προσπάθεια της ομάδας σου.Θα δω το ντέρμπι Νίκης - Πέρα και ίσως τα πούμε σε κάποιο ματς του Παπάγου.Οσοι ασχολούνται με το μπάσκετ όλοι κάτι προσφέρουν
aionio talento
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 08:11 ) *
Προς το φίλο αιώνιο ταλέντο. Καλό είναι οι ορθογραφικές παρατηρήσεις να μένουν μακριά απο το μπάσκετ.
Αν βέβαια είσαι φιλόλογος ξέρεις καλό μπάσκετ για τέτοιος αλλά όχι καλή ορθογραφία επέτρεψε ένα χημικό να σου πεί.Τεινά το σωστό τινά Φύλλο το πράσινο ναι το γένος φύλο και δύο άλλα βρέστα μόνο σου smiley.gif Αυτό βέβαια δεν ακυρώνει την αγάπη σου για το μπάσκετ ούτε την προσπάθεια της ομάδας σου.Θα δω το ντέρμπι Νίκης - Πέρα και ίσως τα πούμε σε κάποιο ματς του Παπάγου.Οσοι ασχολούνται με το μπάσκετ όλοι κάτι προσφέρουν



στο κειμενο που εγραψα υπηρχαν πολυ περισσοτερα πραγματα που επρεπε να προσεξεις εκτος απο το ενα ''λ''

περισσοτερο - λιγοτερο ! τελος παντων φιλολογος δεν ειμαι ( μακαρι να πληρωνομουν 3 μηνες το καλοκαιρι

χωρις να δουλευω αλλα που τετοια τυχη . . . ) συμφωνω σε αυτο που λες στο τελος οτι οσοι ασχολουνται με

το μπασκετ κατι προσφερουν αλλα οπως βλεπεις καποιοι ασχολουνται και με αλλα πραγματα και μιλανε ( για

μια ομαδα και τους παικτες της ) χωρις να ξερουν !
Jabar
Στη πορεία σε ένα σύνολο αγώνων όλο πάνω κάτω παίρνουν αυτό που τους αξίζει .Οπότε η Πέρα άξια βρίσκεται εκεί ,έχει αναπληρώσει τραυματισμούς ,απουσίες και προφανώς θα έχει καλό κλίμα γιατί χωρίς χημεία δεν πας ούτε μέχρι τη γωνία.Επίσης καμμία προσπάθεια δεν πρέπει να ακυρώνεται .Η αγάπη μας για το μπάσκετ είναι πιό πάνω από τους συλλόγους
MOUSKELAS
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 11:10 ) *
Στη πορεία σε ένα σύνολο αγώνων όλο πάνω κάτω παίρνουν αυτό που τους αξίζει .Οπότε η Πέρα άξια βρίσκεται εκεί ,έχει αναπληρώσει τραυματισμούς ,απουσίες και προφανώς θα έχει καλό κλίμα γιατί χωρίς χημεία δεν πας ούτε μέχρι τη γωνία.Επίσης καμμία προσπάθεια δεν πρέπει να ακυρώνεται .Η αγάπη μας για το μπάσκετ είναι πιό πάνω από τους συλλόγους



Παιδιά χτες έγινε φιλικό μεταξύ Πέρα και Άγιου Θωμά. Είχα λοιπόν την ευκαιρία να δω Τόλη Σαπλαούρα να παίζει μετά από πολλά χρόνια. Θέλω να τον συγχαρώ δημόσια γιατί παραμένει μεγάλος παικταράς και πρέπει να αισθάνονται υπερ-τυχεροί όλοι εκείνοι, συμπαίκτες και αντίπαλοι, που τον βλέπουν να προσφέρει τόσο ποιοτικό μπάσκετ...Έμπαινε Τολάρα...
xalasmenos
ΧΑΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΕ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 83-78
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΣΕΡΙ,ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΜΑΤΣ ΟΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΑΥΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ KRYONO
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ
ΘΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ?ΚΑΘΩΣ ΕΧΟΥΜΕ 7 ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΥΣ
ADMIRAL14
QUOTE(hulk @ Jan 12 2008, 14:24 ) *
Φίλε Admiral καλησπερίζω,

Σε σχέση με αυτό που είπες οτι η Πέρα κέρδισε και πάλι στον πόντο, πιστεύω οτι δείχνει περισσότερο ικανότητα παρά τύχη. Με την εμπειρία που έχουν αποκτήσει οι παίκτες του Πέρα σε οριακές νίκες, δύσκολα θα χάσουν ντέρμπυ. Είναι ψυχοφθόρο να πηγαίνει το παιχνίδι πόντο-πόντο και λίγοι παίκτες έχουν δυνατά στομάχια για να ανταπεξέλθουν. Πεποίθησή μου είναι οτι θα γίνει μεγάλη μπόμπα μέσα στο Μαρούσι...

Για ν' ανέβει μια ομάδα χρειάζεται εμπειρία, τύχη αλλά και καλό coach και πράγματι η Πέρα έχει και τα 3, αλλά μέσα στη Νίκη είναι πολύ δύσκολο να κερδίσει γιατί κι αυτοί διαθέτουν τα ίδια συν την έδρα που θα παίξει το ρόλο της. wink.gif Αν πάντως κάνει το διπλό τότε αυτές οι 2 ομάδες θα ανέβουν μαζί.
vaskonos
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΠΗΚΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ. ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΔΕΝΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΩΤΟΙ.ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΗ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Ο ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΗΡΕΜΙΑ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗ
pitbull
QUOTE(vaskonos @ Jan 16 2008, 13:04 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΠΗΚΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ. ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΔΕΝΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΩΤΟΙ.ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΗ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Ο ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΗΡΕΜΙΑ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗ

αυτος ο ψηλος που εχετε το τριαροτεσσαρακι με την μεγαλη μυτη φταει για ολα smiley.gif smiley.gif
assistant
sorry απ ολους τους συν φορουμιτες για το ασχετο του θεματος απλα ηθελα να θυμισω κατι:


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ :4ΠΟΣΟ; 4 - 0
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Jan 16 2008, 23:45 ) *
sorry απ ολους τους συν φορουμιτες για το ασχετο του θεματος απλα ηθελα να θυμισω κατι:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ :4ΠΟΣΟ; 4 - 0

Είσαι σε λάθος TOPIC φίλε...
air kostas
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
gmbasket
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΔΙΠΛΑ , ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ , ΕΝΩ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ!! 41.gif
dimitris 888
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
MOUSKELAS
[quote name='dimitris 888' date='Jan 17 2008, 12:55 ' post='151158']
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
[/quote

Πας καρφωτός για κουβά...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.