Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
odysseas 1998
Νίκη για τον Αετό 25 πόντους εντός με Πόρτο Ράφτη με σούπερ Παπαγιαννόπουλο και πολύ καλό Δρακόπουλο.
duke10
Η ηττα του Ατταλου επισκιασε τη μεγαλη εμφανιση του amboula. Κριμα. Ειμαι σιγουρος πως για εναν τετοιο παιχτη-ομαδας, η προσωπικη εμφανιση περαει σε δευτερη μοιρα μπροστα στην ηττα της ομαδας... Ενας παιχτης πολυ-εργαλειο, χρησιμος σε καθε ομαδα. 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(duke10 @ Apr 11 2008, 02:16 ) *
Η ηττα του Ατταλου επισκιασε τη μεγαλη εμφανιση του amboula. Κριμα. Ειμαι σιγουρος πως για εναν τετοιο παιχτη-ομαδας, η προσωπικη εμφανιση περαει σε δευτερη μοιρα μπροστα στην ηττα της ομαδας... Ενας παιχτης πολυ-εργαλειο, χρησιμος σε καθε ομαδα. 77.gif

Ο τροπος με τον οποιο μεταφερει τα νερα και το φαρμακειο της ομαδας
απο τα αποδυτηρια στον παγκο ειναι οντως μοναδικος
assistant
Σπουδαια εμφανιση για την ομαδα μου στο δευτερο ημιχρονο που χωρις τον Παπαδοπουλο και με 6-7 εναπομειναντες παιχτες εκανε πραγματικη καταθεση ψυχης απεναντι στο πληρες-παρα τις φημες-Ηρακλειο(πλην Χριστοπουλου).Μπραβο και στους φιλαθλους μας που για μια ακομα αγωνιστικη το γεμισαν κι εσπρωξαν τους παιχτες μας στη νικη.Επομενο ταξιδακι στη Νικη οπου ο μουρλος(Παπαδοπουλος)δεν το χανει και με τουλαχιστον 100 φιλους τους στο πλευρο τους τα παιδια θα επιχειρησουν να δειξουν στους πρωταθλητες οτι εχουμε κι εμεις καλη ομαδα.

ΥΓ μια ομαδα δεν εχουμε κερδισει φετος.κι αυτο το παιχνιδι περιμενουν τα παιδια αφου δεν πιστευουν οτι θα χασουν 2 φορες απ την ιδια ομαδα.Καλη συνεχεια σε ολους.
3d-razen
QUOTE(assistant @ Apr 11 2008, 02:48 ) *
Σπουδαια εμφανιση για την ομαδα μου στο δευτερο ημιχρονο που χωρις τον Παπαδοπουλο και με 6-7 εναπομειναντες παιχτες εκανε πραγματικη καταθεση ψυχης απεναντι στο πληρες-παρα τις φημες-Ηρακλειο(πλην Χριστοπουλου).Μπραβο και στους φιλαθλους μας που για μια ακομα αγωνιστικη το γεμισαν κι εσπρωξαν τους παιχτες μας στη νικη.Επομενο ταξιδακι στη Νικη οπου ο μουρλος(Παπαδοπουλος)δεν το χανει και με τουλαχιστον 100 φιλους τους στο πλευρο τους τα παιδια θα επιχειρησουν να δειξουν στους πρωταθλητες οτι εχουμε κι εμεις καλη ομαδα.

ΥΓ μια ομαδα δεν εχουμε κερδισει φετος.κι αυτο το παιχνιδι περιμενουν τα παιδια αφου δεν πιστευουν οτι θα χασουν 2 φορες απ την ιδια ομαδα.Καλη συνεχεια σε ολους.

δικαια πανηγυριζουν οι φιλοι απο τις κουκουβαουνες καθως κερδισαν ενα παιχνιδι με μεγαλες διακυμανσεις.
το παιχνιδι παντως το πηρε ολομοναχος ο Σταμος.οσο θυμαμαι σε αυτες κατηγοριες,τετοια συνδεση με το καλαθι σαν και αυτη που ειχε στο β' ημιχρονο,δεν εχω ξαναδει...
αν ξαναναφερθω και σε αυτη την ηττα για την διαιτησια θα γινω γραφικος οποτε δεν το κανω....αρκουμαι σε οτι ειπαν οι φιλοι απο τις Κουκου.οποιος θελει ειμαι στην διαθεση του να συζητησω τουλαχιστον 7-8 φασεις που εβγαζαν ματια.
παντως η ομαδα μου μονο πληρης δεν ηταν,γιατι μπορει στο γηπεδο να κατεβηκαν ολοι οι υπολοιποι εκτος του Χριστοπουλου,στην πραξη ομως μονο 6 ατομα ηταν για να παιξουν.και γενικα η αποστολη μας ηταν παρα πολυ δυσκολη λογω ειδικων συνθηκων που δε μπορει να ειναι γνωστες προς τα εξω.
οπως και να χει η χρονια τελειωσε και για εμας και μα8ηματικα πλεον,οποτε ο καθενας μας πρεπει να κανει την αυτοκριτικη του...συγχαρητηρια στο Σταμο....
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 10 2008, 22:48 ) *
Νίκη για τον Αετό 25 πόντους εντός με Πόρτο Ράφτη με σούπερ Παπαγιαννόπουλο και πολύ καλό Δρακόπουλο.

νικη αλλα τι νικη..μεχρι και το τριτο δεκαλεπτο κοντα στο σκορ οι δυο ομαδες με αισχρο μπασκετ απο τον αετο ολο λαθη και η 5αδα του πορτο ραφτη(δεν ειχε αλλους οι υπολοιποι ηταν εφηβοι η παιδες)ναι παιζουν ψυχωμενα και με το 14 να κανει οτι θελει τον αετο μεσα στη ρακετα.....στο τελος του τριτου δεκαλεπτου η σεμνη τελετη ελαβε τελος με το πορτο ραφτη να μην αντεχει σωματικα και ψυχικα και ο αετος με πρισσοτερες λυσεις να περναει μπροστα στο σκορ....ο προπονητης του πορτο ραφτη που ειδε οτι χανοταν το ματς αποφασισε να δωσει χρονο συμμετοχης και στους μικρους μπραβο και σε αυτον και στους μικρους....πολυ καλος παπαγιαννοπουλος και το 11 του αετου που μπηκε αλλαγη και βοηθησε...μετριος και εκνευρισμενος σοφιανοπουλος δε θυμησε σε τιποτα την εμφανιση με τη νικη αμαρουσιου αλλα ευτχως δεν χρειαστηκε..κρατα δυναμεις για τα δυσκολα φιλαρακι..... 77.gif 77.gif 77.gif καλημερα...... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 11 2008, 08:20 ) *
νικη αλλα τι νικη..μεχρι και το τριτο δεκαλεπτο κοντα στο σκορ οι δυο ομαδες με αισχρο μπασκετ απο τον αετο ολο λαθη και η 5αδα του πορτο ραφτη(δεν ειχε αλλους οι υπολοιποι ηταν εφηβοι η παιδες)ναι παιζουν ψυχωμενα και με το 14 να κανει οτι θελει τον αετο μεσα στη ρακετα.....στο τελος του τριτου δεκαλεπτου η σεμνη τελετη ελαβε τελος με το πορτο ραφτη να μην αντεχει σωματικα και ψυχικα και ο αετος με πρισσοτερες λυσεις να περναει μπροστα στο σκορ....ο προπονητης του πορτο ραφτη που ειδε οτι χανοταν το ματς αποφασισε να δωσει χρονο συμμετοχης και στους μικρους μπραβο και σε αυτον και στους μικρους....πολυ καλος παπαγιαννοπουλος και το 11 του αετου που μπηκε αλλαγη και βοηθησε...μετριος και εκνευρισμενος σοφιανοπουλος δε θυμησε σε τιποτα την εμφανιση με τη νικη αμαρουσιου αλλα ευτχως δεν χρειαστηκε..κρατα δυναμεις για τα δυσκολα φιλαρακι..... 77.gif 77.gif 77.gif καλημερα...... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

ανετη νικη για την ομαδα μου σε ενα ματς που δε χρειαζεται πιστευω περισσοτερη αναλυση.τραγικη εικονα απο πλευρας μας και αν παιζαμε με αλλον αντιπαλο ισως να ειχαμε προβληματα.πολλοι καλοι οι παπαγιανο και δρακοπουλος,εκανε οτι ηθελε το 14 του πορτο ραφτη.οσο για τη συνεχεια οσο ζουμε ελπιζουμε αλλα πολυ δυσκολα να γινουν θαυματα.κακο αποτελεσμα η ηττα του ηρακλειου που θα κατεβει χωρις βαθμολογικο ενδιαφερον με το περα και χωρις κινητρο ουσιαστικα.
Steryios
Καλημέρα σε όλους.Ας γράψει κάποιος τα χθεσινά αποτελέσματα μη περιμένουμε τις εφημερίδες αύριο.Αν κάποιος μπορεί να δώσει το προφίλ του χθεσινού αγώνα του Αττάλου ας το κάνει παρακαλώ.
ADMIRAL14
QUOTE(assistant @ Apr 10 2008, 23:48 ) *
ΥΓ μια ομαδα δεν εχουμε κερδισει φετος.κι αυτο το παιχνιδι περιμενουν τα παιδια αφου δεν πιστευουν οτι θα χασουν 2 φορες απ την ιδια ομαδα.Καλη συνεχεια σε ολους.

Ποιά να 'ναι αυτή?!?! tongue.gif Πάντως η ήττα σας στο 1ο ματς ήταν δίκαιη καθώς μπλοκάραμε καλά τον Παπαδόπουλο. Πρέπει να κερδίσουμε οπωσδήποτε και στο 2ο ματς και ελπίζουμε να σας βρουμε με γεμάτο στομάχι μετά το Πάσχα και να το εκμεταλλευτούμε... icon_wave.gif
pepe
ας τα δωσω κι εδω τα αποτελεσματα...

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/2008 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 69-63
10/04/2008 20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67-61
10/04/2008 21:00:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-73
10/04/2008 19:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 79-55
10/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 72-95
10/04/2008 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 72-62
10/04/2008 21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 70-60
10/04/2008 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-83
dm_7
QUOTE(pepe @ Apr 11 2008, 10:46 ) *
ας τα δωσω κι εδω τα αποτελεσματα...

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/2008 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 69-63
10/04/2008 20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67-61
10/04/2008 21:00:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-73
10/04/2008 19:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 79-55
10/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 72-95
10/04/2008 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 72-62
10/04/2008 21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 70-60
10/04/2008 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-83



Ευχαριστούμε pepe κυπελλούχε!!! biggrin.gif
ADMIRAL14
QUOTE(dreamtheater @ Apr 10 2008, 19:57 ) *
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 67-61 (37-35). Μία ακόμα νίκη, με το παραδοσιακό άγχος στο τέλος, για να έχει ενδιαφέρον ο αγώνας. Τέσσερα ακόμα βήματα έμειναν και όσο αυξάνονται τα... κίνητρα που δέχονται οι αντίπαλοι, τόσο πιο δύσκολες και γλυκές θα είναι οι νίκες!

Φίλε σε συνέλαβα offside, ομάδα που παλεύει να σωθεί δεν χρειάζεται extra κίνητρα από κανένα. Μην ψάχνετε φαντάσματα στο Γουδή γιατί έχουν πάει για ύπνο... Η άνοδος είναι στο χέρι σας, καλή συνέχεια. icon_wave.gif
Steryios
QUOTE(pepe @ Apr 11 2008, 10:46 ) *
ας τα δωσω κι εδω τα αποτελεσματα...

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/2008 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 69-63
10/04/2008 20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67-61
10/04/2008 21:00:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-73
10/04/2008 19:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 79-55
10/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 72-95
10/04/2008 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 72-62
10/04/2008 21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 70-60
10/04/2008 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-83

Είσαι άρχοντας.Ευχαριστούμε.
mouskelas-part 2
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 12:41 ) *
Φίλε σε συνέλαβα offside, ομάδα που παλεύει να σωθεί δεν χρειάζεται extra κίνητρα από κανένα. Μην ψάχνετε φαντάσματα στο Γουδή γιατί έχουν πάει για ύπνο... Η άνοδος είναι στο χέρι σας, καλή συνέχεια. icon_wave.gif


Δε νομίζω, εγώ βλέπω Αετό να ανεβαίνει, έχει πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα και τώρα που οι Κουκουβάουνες έχουν ξεκληριστεί, είναι πρώτο φαβορί. Επιπλέον, το θέμα της διαφοράς σε περίπτωση ισοβαθίας ξεκαθάρισε. Καλή τύχη αν και δεν την χρειάζεστε...
wink.gif
aionio talento
QUOTE(Steryios @ Apr 11 2008, 06:10 ) *
Καλημέρα σε όλους.Ας γράψει κάποιος τα χθεσινά αποτελέσματα μη περιμένουμε τις εφημερίδες αύριο.Αν κάποιος μπορεί να δώσει το προφίλ του χθεσινού αγώνα του Αττάλου ας το κάνει παρακαλώ.



μπες στο eskabasket.gr για να μην περιμενεις ! εκει λογικα θα τα εχουν !
aionio talento
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 09:41 ) *
Φίλε σε συνέλαβα offside, ομάδα που παλεύει να σωθεί δεν χρειάζεται extra κίνητρα από κανένα. Μην ψάχνετε φαντάσματα στο Γουδή γιατί έχουν πάει για ύπνο... Η άνοδος είναι στο χέρι σας, καλή συνέχεια. icon_wave.gif



Δεν χρειαζονται τα offside και οι ποδοσφαιρικες ''ορολογιες''! αυτος που το εγραψε και ειναι μεσα στην ομαδα μας

( πιο μεσα δεν γινεται tongue.gif ) κατι παραπανω ξερει απο εσενα που εισαι απ εξω γι αυτο δεν επρεπε να σηκωσεις

το σημαιακι σου . . . και να μιλας με χιλιοειπωμενες και τετριμενες ατακες φαντασματα κ.λ.π. !

ΕΠΙΚΕΝΤΩΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ !


Αντε φευγω τωρα γιατι ο συγκατοικος μου στον θαλαμο 9 με βλεπει και συγχυζεται ! ! !
ADMIRAL14
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 11 2008, 10:09 ) *
Δε νομίζω, εγώ βλέπω Αετό να ανεβαίνει, έχει πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα και τώρα που οι Κουκουβάουνες έχουν ξεκληριστεί, είναι πρώτο φαβορί. Επιπλέον, το θέμα της διαφοράς σε περίπτωση ισοβαθίας ξεκαθάρισε. Καλή τύχη αν και δεν την χρειάζεστε...
wink.gif

Ότι μας κάνεις πλάκα σ' αυτό και σε προηγούμενα post σου είναι δεδομένο, αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί είναι πετυχημένη. peace.gif
Καλή τύχη και σ' εσάς γιατί θα την χρειαστείτε... wink.gif
assistant
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 11 2008, 13:09 ) *
Δε νομίζω, εγώ βλέπω Αετό να ανεβαίνει, έχει πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα και τώρα που οι Κουκουβάουνες έχουν ξεκληριστεί, είναι πρώτο φαβορί. Επιπλέον, το θέμα της διαφοράς σε περίπτωση ισοβαθίας ξεκαθάρισε. Καλή τύχη αν και δεν την χρειάζεστε...
wink.gif

Φιλαρακι μην κανεις λογαριασμους χωρις να υπολογιζεις την καρδια αυτων των παιδιων.Και με μια πενταδα αν χρειαστει να κατεβουμε θα πρεπει να χυσει κουβαδες ιδρωτα ο Αετος για να μας κερδισει.
Αυτο αλλωστε αποδειχθηκε κι εχθες οπου για ενα ημιχρονο μαρκαρε το Βασιλακη παιχτης γυρω στο 1.80 και τον Χαρο παιχτης κατω απο 1.90 κι ομως δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα.

Αν κι ο καθενας απο εμας εχει τις προτιμησεις του σαν ομαδα γενικα αδιαφορουμε για το ποιος θ ανεβει.Αυτο που μας νοιαζει εμας ειναι να τα δινουμε ολα για τη νικη σε καθε παιχνιδι.παροτι βαθμολογικα αδιαφοροι,ωστε να μην μπορει κανεις να μας πιασει στο στομα του.

ΥΓ μονο ενα παιχνιδι στησαμε φετος,αυτο με τον Φιλιππο.Αφιερωμενο εξαιρετικα στο συναδελφο..........assistant..............του Ατταλου.

ΥΓ2 προσωπικη μου προτιμηση για ανοδο ειναι ο Αετος οχι λογω ομαδας αλλα λογω του φιλου μου του Ραδη και του παλιου συμμαθητη του ΑDMIRAL
3d-razen
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 11 2008, 13:09 ) *
Δε νομίζω, εγώ βλέπω Αετό να ανεβαίνει, έχει πολύ πιο εύκολο πρόγραμμα και τώρα που οι Κουκουβάουνες έχουν ξεκληριστεί, είναι πρώτο φαβορί. Επιπλέον, το θέμα της διαφοράς σε περίπτωση ισοβαθίας ξεκαθάρισε. Καλή τύχη αν και δεν την χρειάζεστε...
wink.gif

πλακα εχετε...
τωρα το γυρισατε το παραμυθι?οι μεν δινετε ως φαβορι του δε??? evilmonkey.gif
biggrin.gif
εκτος απο το κανονικο πρωταθλημα που παιζεται στο γηπεδο,εδω εχουμε και το πρωταθλημα των εντυπωσεων και της πονηριας...

επισης μια παρακληση προς τους Κουκουβαουνιστες:αν καποιος εχει γραψει το χθεσινο μας παιχνιδι,ας επικοινωνησει μαζι μου! ευχαριστω...
kobra
QUOTE(assistant @ Apr 11 2008, 12:26 ) *
ΥΓ μονο ενα παιχνιδι στησαμε φετος,αυτο με τον Φιλιππο.Αφιερωμενο εξαιρετικα στο συναδελφο..........assistant..............του Ατταλου.

Ποιό παιχνίδι στήσατε φίλε assistant???????????????????????????????????????????????????????????
Σόρυ αλλά δεν το πολυκατάλαβα αυτό που λές......
Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο?????
abalos9
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 14:48 ) *
Ότι μας κάνεις πλάκα σ' αυτό και σε προηγούμενα post σου είναι δεδομένο, αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί είναι πετυχημένη. peace.gif
Καλή τύχη και σ' εσάς γιατί θα την χρειαστείτε... wink.gif

πολυ πετυχημενη τι να σου πω..αλλα ετσι ειναι καλα να παθουμε αφου σας δινουμε το δικαιωμα να μας κανετε πλακα με τις μαλακιες μας.οσο για τις κουκου ολα τα παιχνιδια τα κοντραρουν και δε βρισκω το λογο να μη το κανουν και μ'εμας οσοι και αν εχουν απομεινει.ειναι καλη ομαδα με μπασκετικα παιδια και πολυ καλη εδρα.
KOMAS13
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 11:48 ) *
Ότι μας κάνεις πλάκα σ' αυτό και σε προηγούμενα post σου είναι δεδομένο, αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί είναι πετυχημένη. peace.gif
Καλή τύχη και σ' εσάς γιατί θα την χρειαστείτε... wink.gif

περι παρασκηνιων και τετοια δεν ξερω μονο οτι πρεπει να τα δωσετε ολα στα εναπομειναντα παιχνιδια..επισης να σε ρωτησω κατι φιλε admiral γιατι κερναγες γλυκα χθες στο γηπεδο...?
assistant
QUOTE(kobra @ Apr 11 2008, 15:41 ) *
Ποιό παιχνίδι στήσατε φίλε assistant???????????????????????????????????????????????????????????
Σόρυ αλλά δεν το πολυκατάλαβα αυτό που λές......
Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο?????

ρε φιλε εσυ τσιμπησες;ειναι γνωστη η ιστορια με τον βοηθο του Καρατζα(δε θελω καν ν αναφερω τ ονομα του) που μας κατηγορησε οτι στησαμε το μεταξυ μας παιχνιδι για να σωθειτε εσεις και να πεσει ο Ατταλος..................................
kostaps3
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 12:41 ) *
Φίλε σε συνέλαβα offside, ομάδα που παλεύει να σωθεί δεν χρειάζεται extra κίνητρα από κανένα. Μην ψάχνετε φαντάσματα στο Γουδή γιατί έχουν πάει για ύπνο... Η άνοδος είναι στο χέρι σας, καλή συνέχεια. icon_wave.gif



ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ
ΜΕΓΑΛΕ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.................
kobra
QUOTE(assistant @ Apr 11 2008, 13:45 ) *
ρε φιλε εσυ τσιμπησες;ειναι γνωστη η ιστορια με τον βοηθο του Καρατζα(δε θελω καν ν αναφερω τ ονομα του) που μας κατηγορησε οτι στησαμε το μεταξυ μας παιχνιδι για να σωθειτε εσεις και να πεσει ο Ατταλος..................................

Σόρυ φίλε assistant απλά το είδα λίγο γρήγορα πριν....
Τώρα κατάλαβα τι λές.... peace.gif peace.gif
soouza
QUOTE(Steryios @ Apr 11 2008, 09:10 ) *
Καλημέρα σε όλους.Ας γράψει κάποιος τα χθεσινά αποτελέσματα μη περιμένουμε τις εφημερίδες αύριο.Αν κάποιος μπορεί να δώσει το προφίλ του χθεσινού αγώνα του Αττάλου ας το κάνει παρακαλώ.

Καλησπέρα.Χτες η Ίριδα κέρδισε δίκαια τον Άτταλο και συνεχίζει να ελπίζει.Μαχητική η ομάδα της Πετρούπολης με πάθος στην άμυνα έκλεψε μπάλες,πήρε τα rebaund και γενικά υπερίσχυσε!Παρακολούθησα μόνο το τελευταίο δεκάλεπτο οπότε η κρίση μου περιορίζεται σε αυτό που είδα.Το προφίλ του Αττάλου είναι μίας ομάδας που δε μου άρεσε εκτός του 7 ενός point guard που προσπαθούσε αλλά οι συμπαίκτες του με ατομικές κυρίως ενέργειες δεν απειλούσαν.Αυτό θα πρέπει να προβληματίσει τις ομάδες,ότι δηλαδή δεν εμφανίζονται ως ομάδες αλλά ως πέντε φίλοι να βαρέσουν κανένα σουτ.Η Ίριδα από την άλλη με σκυλίσια άμυνα έβγαλε πολλά εύκολα καλάθια και οι συνεργασίες που επιχείρησε απέδωσαν με αποτέλεσμα να πάρει δύο υπερπολύτιμους βαθμούς. bball.gif
ADMIRAL14
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 11 2008, 12:47 ) *
περι παρασκηνιων και τετοια δεν ξερω μονο οτι πρεπει να τα δωσετε ολα στα εναπομειναντα παιχνιδια..επισης να σε ρωτησω κατι φιλε admiral γιατι κερναγες γλυκα χθες στο γηπεδο...?

Για να κάνω κι εγώ λίγο πλάκα στο muskela: γιόρταζα -έστω και λίγο πρόωρα- την άνοδο... tongue.gif
Γενέθλια είχα, 32 στην πλάτη και συνεχίζω ακόμα να ταλαιπωρώ τα γήπεδα του μπάσκετ.
star1
QUOTE(bxristos @ Apr 11 2008, 00:25 ) *
Παρακαλούνται θερμά οι φίλαθλοι της Νίκης Αμαρουσίου να μας ενημερώσουν μέσω pm ποιοί θα είναι την επόμενη Πέμπτη στο γήπεδο (εννοώ Νίκη-Κουκουβάουνες) για να δούμε τον αγώνα παρεούλα....
Ευχαριστώ πολύ.....



ΟΛΟΙ wos_sport5.gif java script:add_smilie(":alleyoop:","smid_20")
wos_sport5.gif
dm_7
QUOTE(star1 @ Apr 11 2008, 17:21 ) *
ΟΛΟΙ wos_sport5.gif java script:add_smilie(":alleyoop:","smid_20")
wos_sport5.gif


Μη γίνουμε κι με εσάς κολλητάρια γιατί μπορεί να σπάσει πάλι καμιά μπασκέτα......
amboulas
QUOTE(soouza @ Apr 11 2008, 16:55 ) *
Καλησπέρα.Χτες η Ίριδα κέρδισε δίκαια τον Άτταλο και συνεχίζει να ελπίζει.Μαχητική η ομάδα της Πετρούπολης με πάθος στην άμυνα έκλεψε μπάλες,πήρε τα rebaund και γενικά υπερίσχυσε!Παρακολούθησα μόνο το τελευταίο δεκάλεπτο οπότε η κρίση μου περιορίζεται σε αυτό που είδα.Το προφίλ του Αττάλου είναι μίας ομάδας που δε μου άρεσε εκτός του 7 ενός point guard που προσπαθούσε αλλά οι συμπαίκτες του με ατομικές κυρίως ενέργειες δεν απειλούσαν.Αυτό θα πρέπει να προβληματίσει τις ομάδες,ότι δηλαδή δεν εμφανίζονται ως ομάδες αλλά ως πέντε φίλοι να βαρέσουν κανένα σουτ.Η Ίριδα από την άλλη με σκυλίσια άμυνα έβγαλε πολλά εύκολα καλάθια και οι συνεργασίες που επιχείρησε απέδωσαν με αποτέλεσμα να πάρει δύο υπερπολύτιμους βαθμούς. bball.gif

Θα συμφωνησω οτι ο ατταλος ηταν κακος κ χασαμε απο μια πολυ μετρια ομαδα..παντως κερδισανε δικαια.
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 02:33 ) *
Ο τροπος με τον οποιο μεταφερει τα νερα και το φαρμακειο της ομαδας
απο τα αποδυτηρια στον παγκο ειναι οντως μοναδικος

καλυτερα τα νερα στον ατταλο παρα στην κηφισια βασικος..αστα αυτα κ ελα για ποτο το βραδυ
alexas10
ειναι γεγονος οτι καναμε μια απο τις χειροτερες εμφανισεις μας μεσα στη χρονια αλλα παρολα αυτα μη ξεχνατε οτι εκει σε αυτο το κλουβακι που εχει εδρα η ιρις η μακρη εχασε 40 ο ωρωπος 20 το περα νικησε 1 ποντο και το ηρακλειο νικησε στη παραταση,η ομαδα μου δεν παιζει καλα,εχω ευθυνη για αυτο αλλα πιστεψτε με, αλλες ομαδες θα ειχαν διαλυθει με οσα εχουμε περασει φετος....Μεγαλο σχολειο η φετινη χρονια για μενα που ειμαι ακομη μικρουλης (οχι σε ηλικια)προπονητης...Αυτο που εχω μαθει παντως ολα αυτα τα χρονια στα γηπεδα ειναι οτι πρεπει να εχεις πιστη στην ομαδα σου και αυτο που κανει και να στηριζεις τα παιδια στα κακα τους παιχνιδια πιο πολυ απο οταν πανε ολα πριμα κ ευνοικα. και αυτο θα γινει κ τωρα...
kostaps3
ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΕΤΟΣ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ
ΟΠΟΥ Η ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΗ ΕΠΕΦΤΕ ...(ΕΠΕΣΕ........!!!).
ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΕΝΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ .................. ΜΑΤΣ!!!
ADMIRAL14
QUOTE(alexas10 @ Apr 11 2008, 15:45 ) *
Μεγαλο σχολειο η φετινη χρονια για μενα που ειμαι ακομη μικρουλης (οχι σε ηλικια)προπονητης...Αυτο που εχω μαθει παντως ολα αυτα τα χρονια στα γηπεδα ειναι οτι πρεπει να εχεις πιστη στην ομαδα σου και αυτο που κανει και να στηριζεις τα παιδια στα κακα τους παιχνιδια πιο πολυ απο οταν πανε ολα πριμα κ ευνοικα. και αυτο θα γινει κ τωρα...

Γι' αυτό το λόγο θα γίνεις και μεγάλος(όχι σε ηλικία) προπονητής! 77.gif
amboulas
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 19:01 ) *
Γι' αυτό το λόγο θα γίνεις και μεγάλος(όχι σε ηλικία) προπονητής! 77.gif

γι Αυτο ευχαριστω τον θεο που εστω κ στα τελευταια μου με αξιωσε να εχω προπονητη τον καρατζα.δικαιος,καλος ανθρωπος κ γνωστης του αθληματος..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 18:24 ) *
καλυτερα τα νερα στον ατταλο παρα στην κηφισια βασικος..αστα αυτα κ ελα για ποτο το βραδυ

Το βραδυ θα ερθω με μεγαλη μπασκετικη παρεα

QUOTE(alexas10 @ Apr 11 2008, 18:45 ) *
ειναι γεγονος οτι καναμε μια απο τις χειροτερες εμφανισεις μας μεσα στη χρονια αλλα παρολα αυτα μη ξεχνατε οτι εκει σε αυτο το κλουβακι που εχει εδρα η ιρις η μακρη εχασε 40 ο ωρωπος 20 το περα νικησε 1 ποντο και το ηρακλειο νικησε στη παραταση,η ομαδα μου δεν παιζει καλα,εχω ευθυνη για αυτο αλλα πιστεψτε με, αλλες ομαδες θα ειχαν διαλυθει με οσα εχουμε περασει φετος....Μεγαλο σχολειο η φετινη χρονια για μενα που ειμαι ακομη μικρουλης (οχι σε ηλικια)προπονητης...Αυτο που εχω μαθει παντως ολα αυτα τα χρονια στα γηπεδα ειναι οτι πρεπει να εχεις πιστη στην ομαδα σου και αυτο που κανει και να στηριζεις τα παιδια στα κακα τους παιχνιδια πιο πολυ απο οταν πανε ολα πριμα κ ευνοικα. και αυτο θα γινει κ τωρα...

Αν ειναι να στεναχωριεσαι τοσο πολυ,
το βραδυ θα φερω μαζι μου στο Κρυσταλ
μερικα ''κομματια'' απο την καινουργια παραλαβη εκ Ουκρανιας
να σε παρηγορησουν
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 19:33 ) *
Το βραδυ θα ερθω με μεγαλη μπασκετικη παρεα
Αν ειναι να στεναχωριεσαι τοσο πολυ,
το βραδυ θα φερω μαζι μου στο Κρυσταλ
μερικα ''κομματια'' απο την καινουργια παραλαβη εκ Ουκρανιας
να σε παρηγορησουν

ΩΡΑΙΑ.αλλα τι σχεση εχεις με το μπασκετ εσυ¨?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 19:47 ) *
ΩΡΑΙΑ.αλλα τι σχεση εχεις με το μπασκετ εσυ¨?

Οτι σχεση εχει και ο Λουμιδης με τους καφεδες
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 19:50 ) *
Οτι σχεση εχει και ο Λουμιδης με τους καφεδες

τι ατομο εισαι εσυ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 19:55 ) *
τι ατομο εισαι εσυ?

ΛΥΚΟΣ
mouskelas-part 2
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 11 2008, 19:01 ) *
Γι' αυτό το λόγο θα γίνεις και μεγάλος(όχι σε ηλικία) προπονητής! 77.gif


Μήπως να αρχίσουμε να βάζουμε σαλιάρες όταν μπαίνουμε στο forum πλέον?
alexas10
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 11 2008, 22:59 ) *
Μήπως να αρχίσουμε να βάζουμε σαλιάρες όταν μπαίνουμε στο forum πλέον?


Σωστα....Ειναι στα ξεκινηματα ο Παπαγιαννοπουλος και θελει να με γλυψει για να τον παρω στον Ατταλο να τον προωθησω μιας και δεν τον ξερει κανενας... Να αναδειχθει θελει μη τον παρεξηγεις... 68.gif 68.gif
Steryios
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 19:14 ) *
γι Αυτο ευχαριστω τον θεο που εστω κ στα τελευταια μου με αξιωσε να εχω προπονητη τον καρατζα.δικαιος,καλος ανθρωπος κ γνωστης του αθληματος..

Πες μου ότι είσαι εσύ Big-Τσεκ...
amboulas
QUOTE(mouskelas-part 2 @ Apr 11 2008, 22:59 ) *
Μήπως να αρχίσουμε να βάζουμε σαλιάρες όταν μπαίνουμε στο forum πλέον?

κακια.. κ περιμενεις απαντηση?
amboulas
QUOTE(Steryios @ Apr 12 2008, 00:22 ) *
Πες μου ότι είσαι εσύ Big-Τσεκ...

ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 12 2008, 01:39 ) *
ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Καλα ρε λαμογιο εμεις σε περιμενουμε εξω τοση ωρα
και εσυ λαλακιζεσαι στο φορουμ μαζι με τον Καρατζα????

Ηρθαν τα κοριτσια
alexas10
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 12 2008, 02:45 ) *
Καλα ρε λαμογιο εμεις σε περιμενουμε εξω τοση ωρα
και εσυ λαλακιζεσαι στο φορουμ μαζι με τον Καρατζα????

Ηρθαν τα κοριτσια

με δουλευεις ρε λαμογιο σε ψαχνω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Apr 12 2008, 03:01 ) *
με δουλευεις ρε λαμογιο σε ψαχνω..

Ασε ρε το παραμυθι.
Αφου κι εσυ παντοφλας εισαι τελικα.
Απο κοντα σε ειχε η γυναικα, βημα δεν μπορεις να κανεις.
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 12 2008, 04:53 ) *
Ασε ρε το παραμυθι.
Αφου κι εσυ παντοφλας εισαι τελικα.
Απο κοντα σε ειχε η γυναικα, βημα δεν μπορεις να κανεις.


Να σαι καλά Λύκε που μέχρι τέτοια ώρα κοσμείς με την παρουσία σου το topic μας....
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ Apr 12 2008, 05:00 ) *
Να σαι καλά Λύκε που μέχρι τέτοια ώρα κοσμείς με την παρουσία σου το topic μας....
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Μπες στο Γ Εσκα να διαβασεις ενα ωραιο παραμυθι

Το παραμυθι βασιζεται σε πραγματικα γεγονοτα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.