Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
lebronjames
QUOTE(kojito @ Feb 13 2008, 19:49 ) *
Ξερει κανεις ποσο ηρθε ο Γ.Σ.Χ χθες;



Εχασε 60-59 απο τη Μακρη με τριποντο στο τελος.
dimitris 888
δυσκολο ματς αυριο με οροπο μεσα στην εδρα μας για την ομαδας μας...εχουμε καποιες σημαντικοτατες απουσιες αλλα δεν νομιζω τα παιδια οτι αν παιξουν σοβαρα θα αντιμετωπισουν καποιο προβλημα...καλη επιτυχια στον προπονητη και στα παιδια ελπιζω να μην δωσουμε δικαιωματα να μιλανε καποιοι....(και να προβλεπουν διπλο μεσα στο λουη)!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
pcl
Αποχαιρετισμος στον Λαπα

Γεμάτη
αποχαιρετισμούς η ζωή..
μικρούς
στην αρχή
για να μαθαίνουμε
την απόσταση.
Σιγά-σιγά ενηλικιώνεται μέσα μας
η θνητότητα.
Κρυφά η μέρα,
μετακινεί των ρολογιών τους χαλασμένους
δείχτες..
μικραίνει ύπουλα
το στρογγυλό σχήμα
του χρόνου.
Δεινή
ταχυδακτυλουργός η αποσταση ,κλείνει ολοένα
τον χώρο του υπαρκτού,
κοιμίζει εύκολα
τις αντιστάσεις
για να μας
παραδόσει
ανέτοιμους
στο μέγα
χάος.
ADMIRAL14
QUOTE(pcl @ Feb 14 2008, 09:42 ) *
Αποχαιρετισμος στον Λαπα

Τι ακριβως εννοείς με το μήνυμα σου?
pera fan
Μου σηκώθηκε η τρίχα από το ποίημα του pcl... Ναι κύριοι, μέσα στους δύσκολους καιρούς που ζούμε, υπάρχουν άνθρωποι που συνεχίζουν το έργο του Καβάφη, του Ελύτη και του κορυφαίου Νίκου Καρβέλα...

Υ.Γ. PCL ΖΟΥΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ...
tasos5
μια λογικη συνηθεια της αποταμιευσης ειναι η ολοκληρωση της ανθρωπινης σχεσης κυριαρχουμενη απο την πληρη συνειδηση της αφελειας!Παραδειγμα μεταφορας των αποικων μεσα απο το
δυσβατο μονοπατι της ζωης!!



ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΟΥΤΣΑΣ
canobis
Πνευμα Κυριου επ' εμε, ου εινεκεν
εχρισε με, ευαγγελισασθαι πτωχοις απεσταλκε με, ιασασθαι
τους συντετριμμενους την καρδιαν, κηρυξαι αιχμαλωτοις
αφεσιν και τυφλοις αναβλεψιν, αποστειλαι τεθρασμενους
εν αφεσει, κηρυξαι ενιαυτον Κυριου δεκτον.





peace.gif
BILL79
QUOTE(tasos5 @ Feb 14 2008, 12:22 ) *
μια λογικη συνηθεια της αποταμιευσης ειναι η ολοκληρωση της ανθρωπινης σχεσης κυριαρχουμενη απο την πληρη συνειδηση της αφελειας!Παραδειγμα μεταφορας των αποικων μεσα απο το
δυσβατο μονοπατι της ζωης!!
ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΟΥΤΣΑΣ

Ασε μας ρε tasos5...κανενα αλλο ποιηματακι δεν ξερεις;;; το εχεις γραψει σ ολες τις σελιδες, σ ολα τα site...επαναλαμβανεσαι, μαθε και τιποτα αλλο και πες το μας...αλλιως ασε τους αληθινους και αγνους ποιητες να εκφραστουν...
evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
MOUSKELAS
QUOTE(canobis @ Feb 14 2008, 14:14 ) *
Πνευμα Κυριου επ' εμε, ου εινεκεν
εχρισε με, ευαγγελισασθαι πτωχοις απεσταλκε με, ιασασθαι
τους συντετριμμενους την καρδιαν, κηρυξαι αιχμαλωτοις
αφεσιν και τυφλοις αναβλεψιν, αποστειλαι τεθρασμενους
εν αφεσει, κηρυξαι ενιαυτον Κυριου δεκτον.

peace.gif


Φίλε είσαι κλινικά κατεστραμένος...
canobis
QUOTE(MOUSKELAS @ Feb 14 2008, 17:31 ) *
Φίλε είσαι κλινικά κατεστραμένος...

Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟN ΒΑΛΕΤΩ
dreamtheater
[quote name='ADMIRAL14' date='Feb 14 2008, 12:17 ' post='162764']
Τι ακριβως εννοείς με το μήνυμα σου?

Ο αγαπητός pcl αναφέρεται στην αποχώρηση του τελευταίου αληθινού σέντερ-μπετονιέρα Μιχάλη Λάππα, ο οποίος αποφάσισε να μετακομίσει στη Λαμία, ξεκινώντας μια καινούρια ζωή μακριά από την πρωτεύουσα.
Έχει τις ευχές όλων μας στην Πέρα Κλουμπ για ευτυχία και επιτυχία σε ότι κι αν κάνει. Εμείς θα τον θυμόμαστε πάντα σαν τον αγαθό μας γίγαντα που αγάπησε την ομάδα και αγαπήθηκε όσο λίγοι σε λιγότερο από έξι μήνες!
MOUSKELAS
QUOTE(canobis @ Feb 14 2008, 17:48 ) *
Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟN ΒΑΛΕΤΩ


Ο Καναβός είπε: Αφιερωμένο στο Λάπα: Η πούλια και ο Αυγερινός του ουρανού τα άστρα, θα χ_ _ ω μές τη μούρη σου και θα τα βλέπεις άσπρα...

True romance...

Φιλιά...
dimitris 888
νικη αμαρουσιου-οροπος 29-28 τελος Α ημιχρονου
lebronjames
Αετος-Γ.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=47-43..Το σκορ μιλαει απο μονο του...
lebronjames
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 14 2008, 20:41 ) *
νικη αμαρουσιου-οροπος 29-28 τελος Α ημιχρονου



Νικη αμαρουσιου-ωροπος=2 ΤΕΛΙΚΟ
dimitris 888
δυστυχως ηρθε και η ηττα μεσα στην εδρα μας..ειχαμε στο τελος την ευκαιρια να παρουμε το ματς αλλα δυστυχως δεν τα καταφεραμε...η ομαδα πρεπει να συνεχισει και να τελειωνει οσο πιο γρηγορα γινεται την υποθεση ανοδος...δεν πρεπει να δινει δικαιωματα αμφισβητησης....οι απουσιες που ειχε ομαδα(ασημενιος,τασιος)δεν αποτελουν σε καμία περιπτωση δικαιολογια...συγχαρητηρια στα παιδια του ωροπου!!!! 41.gif 41.gif 41.gif
drairfood
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 00:02 ) *
δυστυχως ηρθε και η ηττα μεσα στην εδρα μας..ειχαμε στο τελος την ευκαιρια να παρουμε το ματς αλλα δυστυχως δεν τα καταφεραμε...η ομαδα πρεπει να συνεχισει και να τελειωνει οσο πιο γρηγορα γινεται την υποθεση ανοδος...δεν πρεπει να δινει δικαιωματα αμφισβητησης....οι απουσιες που ειχε ομαδα(ασημενιος,τασιος)δεν αποτελουν σε καμία περιπτωση δικαιολογια...συγχαρητηρια στα παιδια του ωροπου!!!! 41.gif 41.gif 41.gif


ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?????ΑΝΕΤΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΤΤΑΛΟΥ..........ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ!!!! shot.gif shot.gif shot.gif cool.gif
dimitris 888
ενα ποντο κερδισε ο ωροπος ..αστοχησε σε βολη η νικη πηραν ριμπαουντ αλλα στα 3 δευτερολεπτα γλιστρησε η μπαλα απο ενα παιχτη της και εκει εληκσε το ματς....
drairfood
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 00:15 ) *
ενα ποντο κερδισε ο ωροπος ..αστοχησε σε βολη η νικη πηραν ριμπαουντ αλλα στα 3 δευτερολεπτα γλιστρησε η μπαλα απο ενα παιχτη της και εκει εληκσε το ματς....

αδερφε ξερεις αλλα αποτελεσματα
I love this game
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΕΣΤΙΑ 91-68 νομίζω.
nikefalin
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 00:15 ) *
ενα ποντο κερδισε ο ωροπος ..αστοχησε σε βολη η νικη πηραν ριμπαουντ αλλα στα 3 δευτερολεπτα γλιστρησε η μπαλα απο ενα παιχτη της και εκει εληκσε το ματς....

68-69.καταπληκτικό παιχνίδι, ήταν κρίμα να το κρίνουν μόνο οι ελεύθερες βολές, καλύτερα που στα 2.7'' κρίθηκε σε λάθος πάσα.
Περαστικά στο 9 του Ωρωπού, η Νίκη δεν εκμεταλεύτηκε τον καλύτερο πάγκο της ,είχε και σε κάκη μέρα τους σκόρερ (5 & 8)
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν για το καθαρό παιχνίδι και το ήθος τους
Thunder
Διπλο της Περα Κλουμπ εναντιον του ΓΣΧ στο Χαλανδρι με 14 ποντους.
assistant
Μεγαλες νικες για ωρωπο και αετο.παραμενουν στο κυνηγι της περα.μακαρι να συνεχιστει αυτο για να διατηρηθει το ενδιαφερον στο πρωταθλημα.καλη συνεχεια σε ολους
aionio talento
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 14 2008, 22:02 ) *
δυστυχως ηρθε και η ηττα μεσα στην εδρα μας..ειχαμε στο τελος την ευκαιρια να παρουμε το ματς αλλα δυστυχως δεν τα καταφεραμε...η ομαδα πρεπει να συνεχισει και να τελειωνει οσο πιο γρηγορα γινεται την υποθεση ανοδος...δεν πρεπει να δινει δικαιωματα αμφισβητησης....οι απουσιες που ειχε ομαδα(ασημενιος,τασιος)δεν αποτελουν σε καμία περιπτωση δικαιολογια...συγχαρητηρια στα παιδια του ωροπου!!!! 41.gif 41.gif 41.gif



τι εγινε ρε μαγκες ? με περα κλουμπαρα ΟΛΟΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ και με τους ανταγωνιστες μας ( για τη 2η θεση )

κοκοκοκοκο ? ? ? σα να μη μας τα λετε καλα εκει στον ηλεκτρικο σιδηροδρομο μου φαινεται ! ! !
gmbasket
Καλημέρα σε όλους. Πολλά μπράβο αξίζουν στον Ωρωπό που έσπασε την έδρα της Νίκης ( δεν πιστεύω οτι θα ξαναχάσει εντός φέτος ) Τελικά οι απόυσίες των ομάδων αποδεικνείονται σημαντικός παράγοντας για τα αποτελέσματα, γιατί προφανώς δεν υπάρχει το αντίστοιχο βάθος στον πάγκο ( αν και πίστευα οτι η Νίκη δεν θα είχε τέτοιο πρόβλημα, αλλα αποδεικνείεται το αντίθετο ) Το ευχάριστο είναι οτι ο όμιλος θα έχει ενδιαφέρον μέχρι το τέλος !! 41.gif
dreamtheater
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 67-81 (38-31). Κακό πρώτο ημίχρονο για την ομάδα μας, όπως φαίνεται και από το σκορ, απέναντι σε έναν αντίπαλο που ίσως έπαιζε το τελευταίο του χαρτί για παραμονή. Συγχαρητήρια στα παιδιά του Χαλανδρίου για την αξιέπαινη προσπάθειά τους, σε ένα από τα χειρότερα γήπεδα στη χώρα...
Η συνέχεια αναμένεται πολύ δύσκολη αρχής γενομένης από την επόμενη Πέμπτη, με super ντέρμπι Πέρα Κλουμπ-Κουκουβάουνες και Ωρωπός-Αετός!
Καλημέρα σε όλους
dimitris 888
QUOTE(assistant @ Feb 14 2008, 23:35 ) *
Μεγαλες νικες για ωρωπο και αετο.παραμενουν στο κυνηγι της περα.μακαρι να συνεχιστει αυτο για να διατηρηθει το ενδιαφερον στο πρωταθλημα.καλη συνεχεια σε ολους

εσυ φιλε απο την περα μεινε με το 0/2 απεναντι μας και με τα τριγωνα(απ το πανοραμα) στο στομα.......... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Jabar
Κουκουβάουνες-Ιρις 79-64
pera fan
Μπορεί κάποιος να βάλει την βαθμολογία και το υπόλοιπο πρόγραμμα? ( ή να μας πει που μπορούμε να το βρούμε?)
copkillas
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 11:16 ) *
εσυ φιλε απο την περα μεινε με το 0/2 απεναντι μας και με τα τριγωνα(απ το πανοραμα) στο στομα......... icon_wave.gif icon_wave.gif



Click to view attachment
nikefalin
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 11:15 ) *
εσυ φιλε απο την περα μεινε με το 0/2 απεναντι μας και με τα τριγωνα(απ το πανοραμα) στο στομα.......... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

ηρεμία, αφήστε τα τρίγωνα πανοράματος και ασχοληθείτε με το αγωνιστικό κομμάτι.
Ο Ωρωπός εκμεταλλεύθηκε παρά τον τραυματισμό του 9 τις απουσίες της Νίκης που δεν μπόρεσε να σταματήσει τον εξαιρετικό ψηλό του Ωρωπού (το νο 14). Ήταν και σε κακή μέρα οι σκόρερ της (5& 8) που παρότι σκόραραν αρκετά πήραν πάρα πολλές προσπάθειες, ο Ωρωπός είχε πιο γρήγορο αμυντικό rotation κι έτσι πήγε το παιχνίδι στον πόντο.
Δεκάλεπτα : 13 -15,29-28, 51- 51,68-69
ματσάρα κοινώς smile.gif
Jabar
το πρόγραμμαwww. eska.gr
dimitris 888
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 77-68
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 79-53
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 68-69
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47-42
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 67-81
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-64
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 91-63
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 98-83
dimitris 888
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33 18
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 32 18
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 29 17
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 28 17
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 28 17
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 27 17
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 26 18
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 26 16
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 26 17
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 26 17
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 26 17
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 23 16 16
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 22 17
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 21 17
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 20 18
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18 17
aionio talento
QUOTE(ace @ Feb 15 2008, 10:03 ) *
εσυ αμπαλο ταλεντο απο τιν στιγμη που δεν εχεις δει το παιχνιδι δεν μπορεις να εχεις αποψη για το χθεσινο ματς.
οποτε αντε πηγαινε εκει πανω στο γουδι που εχει το οραιο παρκακι στο γηπεδο απεξω να παρεις λιγο αερα και να κανεις και την βολτιτσα σου, και ασε ολους τους αλλους που το ειδαν να που αυτοι την γνωμη τους καλυτερα.



μη μου νευραζετε μια ηττα κανατε ! γιατι τοσα νευρα ? τι εγινε ? φοβαστε ? αφου ειστε τραινο ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?

εσεις δεν θα πηγαινατε αηττητοι στην Α ΕΣΚΑ ? γιατι τοσα νευρα ? ? απαπαπαπα . . . προς τι οι συσχετισμοι με

τριγωνα και τετραγωνα ? ? πηγε ο δαμιανος στην αμερικη και τερμα δεν εχει αλλο ? μεχρι εδω ηταν το τραινο ?

εκτροχιαστηκε ? κριμα τα λεφτα που βαλατε ρε γαμωτο . . . ελα ενταξει σταματαω τωρα γιατι ο δημητρακης με

τα 3 8αρια και ο ace gentille εχουν βγαλει τα κομπιουτερακια για τους υπολογισμους και εγω ο καφρος τους

διακοπτω πανω που . . . ξεσκονιζαν τα μαθηματικα τους ! ! !
aionio talento
QUOTE(I love this game @ Feb 14 2008, 22:34 ) *
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΕΣΤΙΑ 91-68 νομίζω.



αυτη η απατη που θελει να ονομαζεται play maker ο σαπλαουρας εκανε τιποτα ? ? ?
zigolo7
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2008, 12:32 ) *
μη μου νευραζετε μια ηττα κανατε ! γιατι τοσα νευρα ? τι εγινε ? φοβαστε ? αφου ειστε τραινο ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?

εσεις δεν θα πηγαινατε αηττητοι στην Α ΕΣΚΑ ? γιατι τοσα νευρα ? ? απαπαπαπα . . . προς τι οι συσχετισμοι με

τριγωνα και τετραγωνα ? ? πηγε ο δαμιανος στην αμερικη και τερμα δεν εχει αλλο ? μεχρι εδω ηταν το τραινο ?

εκτροχιαστηκε ? κριμα τα λεφτα που βαλατε ρε γαμωτο . . . ελα ενταξει σταματαω τωρα γιατι ο δημητρακης με

τα 3 8αρια και ο ace gentille εχουν βγαλει τα κομπιουτερακια για τους υπολογισμους και εγω ο καφρος τους

διακοπτω πανω που . . . ξεσκονιζαν τα μαθηματικα τους ! ! !


γιατι τοση ειρωνεία ρε φιλαρακι? πιο πολύ πρεπει να χαρηκές που εχασε η νίκη παρα αν κερδιζε η ομάδα σου (ποια ειναι?)

Συγχαρητήρια στον Ωροπο για την νίκη του μέσα στο λούη. ειναι μάγκες μπραβο τους. ηρθαν χωρίς διθυραμβους για νικές και τετοια οπως οι υπόλοιποι και κέρδισαν. οσο για εμάς πρέπει να μας προβληματίσει περισσότερο το οτι δεν παίζουμε καλό μπασκετ και η χαλαρότητα. επειδη έλειπε ο δαμιανός και ο τασσιος επρεπε να χασουμε?? απαράδεκτο!!
Saras
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2008, 15:32 ) *
μη μου νευραζετε μια ηττα κανατε ! γιατι τοσα νευρα ? τι εγινε ? φοβαστε ? αφου ειστε τραινο ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?

εσεις δεν θα πηγαινατε αηττητοι στην Α ΕΣΚΑ ? γιατι τοσα νευρα ? ? απαπαπαπα . . . προς τι οι συσχετισμοι με

τριγωνα και τετραγωνα ? ? πηγε ο δαμιανος στην αμερικη και τερμα δεν εχει αλλο ? μεχρι εδω ηταν το τραινο ?

εκτροχιαστηκε ? κριμα τα λεφτα που βαλατε ρε γαμωτο . . . ελα ενταξει σταματαω τωρα γιατι ο δημητρακης με

τα 3 8αρια και ο ace gentille εχουν βγαλει τα κομπιουτερακια για τους υπολογισμους και εγω ο καφρος τους

διακοπτω πανω που . . . ξεσκονιζαν τα μαθηματικα τους ! ! !

απλα να θυμισω οτι στο ματς του πρωτου γυρου με "περα" εκτος ο δαμιανος δεν επαιζε......επισης απο νευρακια και μια εμπαθεια προς την ομαδα της νικης(ισως να φταινε οι 2 ηττες και η παρα ενα ποντο κατσοσταρα στο 2ο ματς)διaκρινεται το δικο σοy post....Τι να κανουμε παραδοσιακα ο πρωτος ενοχλει.....
I love this game
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2008, 12:38 ) *
αυτη η απατη που θελει να ονομαζεται play maker ο σαπλαουρας εκανε τιποτα ? ? ?


Το σκορ τελικά ήταν 91-63!

1ον έπρεπε να ξέρεις ότι είναι Σιαπλαούρας και

2ον φυσικά και δεν έκανε τπτ tongue.gif
ADMIRAL14
ΑΕΤΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47-43(29-27)
Κόντεψαν χθες να σπάσουν τα επισκευασμένα σκληρά καλάθια στη Γκράβα κι απ' τις 2 ομάδες, 18.gif τελικά κέρδισε ο πιο ψύχραιμος στις βολές. Κακή εμφάνιση γιά την ομάδα μου που ευτυχώς δεν μας στοίχησε απέναντι σ' ένα μαχητικό αντίπαλο(το απέδειξε και με τη νίκη του μέσα στην έδρα της Ολυμπιάδας). Ελπίζουμε να διευρίνουμε το σερί μας(7/7) και την επόμενη εβδομάδα τη Δευτέρα με Ίριδα στη Γκράβα και βέβαια στο ντέρμπι στον Ωρωπό.
Συγχαρητήρια στον Ωρωπό γιά τη μεγάλη νίκη του μέσα στο Μαρούσι(λείπει ο Ασημένιος, χορεύουν τα ποντίκια...), μπορεί να είναι λίγοι αλλά σίγουρα καλοί παίκτες και απέδειξαν οτι μπορούν να κερδίσουν οποιονδήποτε και οπουδήποτε. Πλέον η μοναδική αήττητη έδρα είναι οι Κουκουβάουνες, ενδεικτικό των πολλών καλών ομάδων του πρωταθλήματος.
Καλή τύχη στη νέα αρχή του φίλου Μιχάλη 77.gif από το Πέρα, σημαντική απώλεια για την Πέρα καθώς ήταν η κολώνα στη front line της ομάδας.
copkillas
QUOTE(Saras @ Feb 15 2008, 14:47 ) *
απλα να θυμισω οτι στο ματς του πρωτου γυρου με "περα" εκτος ο δαμιανος δεν επαιζε......επισης απο νευρακια και μια εμπαθεια προς την ομαδα της νικης(ισως να φταινε οι 2 ηττες και η παρα ενα ποντο κατσοσταρα στο 2ο ματς)διaκρινεται το δικο σοy post....Τι να κανουμε παραδοσιακα ο πρωτος ενοχλει.....



το παραδοξο φιλε Saras ειναι οτι πιο πολυ ενοχλει που η ΠΕΡΑ παει καλα και ειναι στη δευτερη θεση.
αλλα δεν εχεις καταλαβει κατι μεγαλε, οτι η ΠΕΡΑ ειναι ομαδα με αρχ.....δια και οχι αρχ.....δια ομαδα.

ΠΑΡΤΥ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΗΤΤΕΣ
drairfood
QUOTE(plato @ Feb 15 2008, 16:37 ) *
dr de les pali kala pou de tis fagate kiolas;;;;;;; hammer.gif

PLATO ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΦΑΜΕ ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
papagos13
ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 9 ΤΟΥ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΕΠΑΘΕ ΡΗΞΗ ΕΣΩ ΜΗΝΙΣΚΟΥ, ΡΗΞΗ ΕΣΩ ΠΛΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΡΗΞΗ ΠΡΟΣΘΙΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ............

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ.
aionio talento
QUOTE(zigolo7 @ Feb 15 2008, 12:44 ) *
γιατι τοση ειρωνεία ρε φιλαρακι? πιο πολύ πρεπει να χαρηκές που εχασε η νίκη παρα αν κερδιζε η ομάδα σου (ποια ειναι?)

Συγχαρητήρια στον Ωροπο για την νίκη του μέσα στο λούη. ειναι μάγκες μπραβο τους. ηρθαν χωρίς διθυραμβους για νικές και τετοια οπως οι υπόλοιποι και κέρδισαν. οσο για εμάς πρέπει να μας προβληματίσει περισσότερο το οτι δεν παίζουμε καλό μπασκετ και η χαλαρότητα. επειδη έλειπε ο δαμιανός και ο τασσιος επρεπε να χασουμε?? απαράδεκτο!!



επειδη εσυ σε σχεση με τους υπολοιπους που προσκεινται στην ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ εχω διακρινει απο τα post

σου οτι εχεις μια ''στοιχειωδη'' λογικη θα σου απαντησω λεγοντας σου απλως να πας σε αυτο το topic μερικες

σελιδες πισω και θα διαπιστωσεις ποιος ειναι εμπαθης και ειρωνικος με την ομαδα μου τι φωτογραφιες εχει

ανεβασει και γενικοτερα τι εχει γραψει ! τοτε θα καταλαβεις και ποια ειναι η ομαδα μου και γιατι εγραψα ετσι !
nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2008, 16:46 ) *
επειδη εσυ σε σχεση με τους υπολοιπους που προσκεινται στην ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ εχω διακρινει απο τα post

σου οτι εχεις μια ''στοιχειωδη'' λογικη θα σου απαντησω λεγοντας σου απλως να πας σε αυτο το topic μερικες

σελιδες πισω και θα διαπιστωσεις ποιος ειναι εμπαθης και ειρωνικος με την ομαδα μου τι φωτογραφιες εχει

ανεβασει και γενικοτερα τι εχει γραψει ! τοτε θα καταλαβεις και ποια ειναι η ομαδα μου και γιατι εγραψα ετσι !

μάγκες μείνετε στα αγωνιστικά νέα και αφήστε τις αντιπαραθέσεις για τα τρένα κλπ, η προειδοποίηση ισχύει για όλους!
assistant
QUOTE(dimitris 888 @ Feb 15 2008, 11:15 ) *
εσυ φιλε απο την περα μεινε με το 0/2 απεναντι μας και με τα τριγωνα(απ το πανοραμα) στο στομα.......... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

οταν λες ¨εσυ φιλε απ την Περα¨...........σ εμενα αναφερεσαι;
zigolo7
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2008, 14:46 ) *
επειδη εσυ σε σχεση με τους υπολοιπους που προσκεινται στην ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ εχω διακρινει απο τα post

σου οτι εχεις μια ''στοιχειωδη'' λογικη θα σου απαντησω λεγοντας σου απλως να πας σε αυτο το topic μερικες

σελιδες πισω και θα διαπιστωσεις ποιος ειναι εμπαθης και ειρωνικος με την ομαδα μου τι φωτογραφιες εχει

ανεβασει και γενικοτερα τι εχει γραψει ! τοτε θα καταλαβεις και ποια ειναι η ομαδα μου και γιατι εγραψα ετσι !



σε προηγουμενο post μου εχω δωσει συγχαρητηρια στην ομάδα της πέρα για την πορεια της, γιατι ολοι σας αποκαλούν αμπαλους και τέτοια και ειστε πλέον το 2ο φαβορι για άνοδο. το να χάνεις απο(στα λογια) αμπαλους πονάει λιγο. το να βγαίνεις ομως και να πανυγιρίζεις και να ειρωνέυεσαι καθε φορά που θα χάνει η νίκη δεν σε τιμά και περισσότερο την προσπάθειά σας. καλη συνέχεια

περαστικά στον φιλο μου κώστα αναγνώστου και ελπίζω να μην είναι πολύ σοβαρα. αν καποιος γνωρίζει νεοτερα να πει.
dimitris 888
QUOTE(assistant @ Feb 15 2008, 15:15 ) *
οταν λες ¨εσυ φιλε απ την Περα¨...........σ εμενα αναφερεσαι;

οχι...γι αυτο διορθωσα μετα.....!!!!!!
assistant
Θα ηθελα να εκφρασω τα ειλικρινη μου περαστικα σε δυο μεγαλους αθλητες του ομιλου μας που τους βρηκε ο ιδιος τραυματισμος.Στον Κωστα Αναγνωστου του ωρωπου και στο φιλαρακι μου εδω και πολλα χρονια τον Χαρη τον Μυστιλογλου που φετος κατεβηκε για λιγα παιχνιδια με τις κουκουβαουνες.Πολυ κριμα πρωτα απ ολα για τους ιδιους και μετα για το αθλημα που τους εχει αναγκη.Σιδερενιοι ρε μαγκες και καλη επανοδο.
mimos8
περαστικα και στους δυο που εκτος απο καλοι παιχτες ειναι και καταπληκτικα παιδια!με τον χαρη τον μυστιλογλου ημουν και συμπαικτης και υποκλινομαι στο ταλεντο του να βαζει την μπαλα στο καλαθι οπως θελει!μιλαμε για μεγαλη παιχταρα που επαιζε α εσκα περπατωντας!καλη αναρρωση παλικαρια!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.