Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
odysseas 1998
Ο Σίμτσακ που έπαιζε Άγιο Θωμά και τώρα είναι στην ΆΕΚ,ο Μαντζάνας όταν έπαιζε Πειραϊκό,ο Αμάτο,ο Πρόκος που ήταν Φιλαθλητικό και τώρα στο Αίγιο,ο Ασημένιος,ο Χάρος,παιχταράς ο Μακρής που ήταν στο Γαλάτσι και φέτος έπαιξε Παπάγου και ο center ο Μαργώνης.
pcl
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 21 2008, 19:04 ) *
Ο Σίμτσακ που έπαιζε Άγιο Θωμά και τώρα είναι στην ΆΕΚ,ο Μαντζάνας όταν έπαιζε Πειραϊκό,ο Αμάτο,ο Πρόκος που ήταν Φιλαθλητικό και τώρα στο Αίγιο,ο Ασημένιος,ο Χάρος,παιχταράς ο Μακρής που ήταν στο Γαλάτσι και φέτος έπαιξε Παπάγου και ο center ο Μαργώνης.



αλλος ο Προκος του Φιλαθλητικου-Σεραφειμ-,αλλος του Αιγιου-Δημητρης- . Αδελφια ειναι παντως.
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 21 2008, 04:57 ) *
Ελάτε νωρίς καλού κακού γιατί δεν λέει να μείνετε απ'έξω παίζοντας στην έδρα σας(λόγω χωριτηκότητας)!Εμείς θα έρθουμε 80-100 άτομα με συνοδεία τυμπάνου και φυσικά με αρκετές κόρνες!Εξάλλου 99% το ματς μέχρι το τελευταίο 5λεπτο θα πάει πόντο-πόντο πιστεύω(εκτός αν κάποια ομάδα βρεθεί σε μεγάλη μέρα ή της λείπουν πάνω από 2-3 παίχτες).


Δηλαδή θα υπάρχουν στο γήπεδο 2 τύμπανα και αρκετές κόρνες????Χορωδία θα το κάνουμε το γήπεδο...
Άντε να έρθει επιτέλους μια ομάδα στην Μεταμόρφωση και να φέρει κόσμο...
Βαρεθήκαμε να βλέπουμε τα παιχνίδια χωρίς αντίπαλους φιλάθλους...
Και η καλύτερη εξέδρα στο τέλος θα πάρει λάφυρο το τύμπανο της άλλης... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Η καλύτερη εξέδρα...όχι αυτή που η ομάδα της θα κερδίσει...
Μην παρεξηγηθούμε....
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 21 2008, 16:17 ) *
χαχαχαχα!! Όχι οτι δεν θα μπορούσα αλλά οκ...φέτος είμαι πιο ψύχραιμη!!!
odysseas 1998 ελάτε όσοι θέλετε και όπως θέλετε! Θα σας περιμένουμε! smile.gif


Κοίτα μην πάθεις καμιά θλάση πάλι εσύ την ώρα που πάς να ανέβεις στην εξέδρα...
Γιατί είσαι και λίγο... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Έτσι σε θέλω πάντως...Καλή οικοδέσποινα να είσαι...
Ξέρεις εσύ... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
assistant
QUOTE(bxristos @ Apr 22 2008, 01:31 ) *
Κοίτα μην πάθεις καμιά θλάση πάλι εσύ την ώρα που πάς να ανέβεις στην εξέδρα...
Γιατί είσαι και λίγο... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Έτσι σε θέλω πάντως...Καλή οικοδέσποινα να είσαι...
Ξέρεις εσύ... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Αν οργανωσεις τη εξεδρα με τον Αετο οπως σημερα στο Ψυχικο ειλικρινα δε φοβαμαι τιποτα.Μονο μη μας παρουν οι Αετιωτες το κλειστο μας και το πανε στη Γκραβα.........................
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 22 2008, 01:40 ) *
Αν οργανωσεις τη εξεδρα με τον Αετο οπως σημερα στο Ψυχικο ειλικρινα δε φοβαμαι τιποτα.Μονο μη μας παρουν οι Αετιωτες το κλειστο μας και το πανε στη Γκραβα.........................


Ικάνη την έχω ρε φίλε assistant...Να λέει,να λέει και εκείνη την μέρα να πεί "Έπαθα θλάση στο...μυαλό και δεν έρχομαι..."... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Γειά σου ρε dm οργανώτρια..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
odysseas 1998
QUOTE(bxristos @ Apr 21 2008, 23:34 ) *
Δηλαδή θα υπάρχουν στο γήπεδο 2 τύμπανα και αρκετές κόρνες????Χορωδία θα το κάνουμε το γήπεδο...
Άντε να έρθει επιτέλους μια ομάδα στην Μεταμόρφωση και να φέρει κόσμο...
Βαρεθήκαμε να βλέπουμε τα παιχνίδια χωρίς αντίπαλους φιλάθλους...
Και η καλύτερη εξέδρα στο τέλος θα πάρει λάφυρο το τύμπανο της άλλης... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Η καλύτερη εξέδρα...όχι αυτή που η ομάδα της θα κερδίσει...
Μην παρεξηγηθούμε....

Θα φύγουμε με 2 τύμπανα δηλαδή???Αμάν του χρόνου θα βράζει το γήπεδο του Αετού...Θέλουμε να φέρουμε κι ένα μπασίστα για να παίξουμε κάτι κομμάτια πριν το παιχνίδι αν υπάρχει κανείς διαθέσιμος ευπρόσδεκτος!16 και σήμερα έμειναν!DM7 δεν κανονίζεται με τα παιδιά της εξέδρας και 4-5 παίχτες σας να πάτε για ποτάκι την ώρα του αγώνα???
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 02:35 ) *
Θα φύγουμε με 2 τύμπανα δηλαδή???Αμάν του χρόνου θα βράζει το γήπεδο του Αετού...Θέλουμε να φέρουμε κι ένα μπασίστα για να παίξουμε κάτι κομμάτια πριν το παιχνίδι αν υπάρχει κανείς διαθέσιμος ευπρόσδεκτος!16 και σήμερα έμειναν!DM7 δεν κανονίζεται με τα παιδιά της εξέδρας και 4-5 παίχτες σας να πάτε για ποτάκι την ώρα του αγώνα???

καλημερα σε ολους και ειδικα στο φιλο μου τον οδυσσεα 1998 στον οποιο θα πω ακομα μια φορα οτι του αρεσει να υπερβαλλει εκτος και αν εχει κανονισει κατι και δε με εχει ειδοποιησει(κορνες τυμπανα κτλ)dm7 μην εχεις και προσδοκιες τετοιες για το γηπεδο γιατι στο τελος θα απογοητευεις...το σιγουρο ειναι οτι οσοι θα ειμαστε θα κανουμε πολυ ωραια ατμοσφαιρα εξαλλου εχουμε φαει τα γηπεδα με το κουταλι και ως φιλαθλοι και ως παικτες......αντε να αναψουν τα αιματα λιγο
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 22 2008, 01:43 ) *
Ικάνη την έχω ρε φίλε assistant...Να λέει,να λέει και εκείνη την μέρα να πεί "Έπαθα θλάση στο...μυαλό και δεν έρχομαι..."... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Γειά σου ρε dm οργανώτρια..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Εγώ δεν τον χάνω το ματς! Βέβαια πιο πιθανό είναι να μην έρθεις εσύ επειδή έπαθες τενοντίτιδα απο το πολύ chat! 69.gif

Σε λίγες μέρες θα ανεβάσω και την αφίσα να τη δείτε!!! Όχι παίζουμε!!!! cool.gif
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 08:44 ) *
Εγώ δεν τον χάνω το ματς! Βέβαια πιο πιθανό είναι να μην έρθεις εσύ επειδή έπαθες τενοντίτιδα απο το πολύ chat! 69.gif

Σε λίγες μέρες θα ανεβάσω και την αφίσα να τη δείτε!!! Όχι παίζουμε!!!! cool.gif

αντε να δουμε τι θα γινει θα βρεθουμε στο γηπεδο και δε θα ξερουμε ποιος ειναι ποιος....ποια αφισα?εχω χασει επεισοδια?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 11:50 ) *
αντε να δουμε τι θα γινει θα βρεθουμε στο γηπεδο και δε θα ξερουμε ποιος ειναι ποιος....ποια αφισα?εχω χασει επεισοδια?




Στα καλά ματς που θέλουμε παραπάνω κόσμο φτιάχνουμε αφισές! Μόλις την φτιάξω θα την ανεβάσω να τη δείτε!
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 08:52 ) *
Στα καλά ματς που θέλουμε παραπάνω κόσμο φτιάχνουμε αφισές! Μόλις την φτιάξω θα την ανεβάσω να τη δείτε!

οτι θα ειναι καλο το ματς συμφωνω τωρα για τις αφισες εχω μια μικρη αμφιβολια αλλα ενταξει ο καθενας οτι του αρεσει κανει...η μαχη της κερκιδας θα κριθει απο τις αφισες δηλαδη?ποσοι υπολογιζετε να ειστε?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 12:06 ) *
οτι θα ειναι καλο το ματς συμφωνω τωρα για τις αφισες εχω μια μικρη αμφιβολια αλλα ενταξει ο καθενας οτι του αρεσει κανει...η μαχη της κερκιδας θα κριθει απο τις αφισες δηλαδη?ποσοι υπολογιζετε να ειστε?



Έλα μώρε.....χαβαλέ κάνουμε!!!!
Δεν ξέρω πόσοι θα είμαστε! Θα δείξει!
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 09:17 ) *
Έλα μώρε.....χαβαλέ κάνουμε!!!!
Δεν ξέρω πόσοι θα είμαστε! Θα δείξει!

κι εγω χαβαλε κανω μην αχωνεσαι....περιπου ποσοι μαζευεστε?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 12:21 ) *
κι εγω χαβαλε κανω μην αχωνεσαι....περιπου ποσοι μαζευεστε?



150-200, στη προκειμένη πιστεύω θα ρθουν παραπάνω... αλλά ποτε δεν ξέρεις
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 09:23 ) *
150-200, στη προκειμένη πιστεύω θα ρθουν παραπάνω... αλλά ποτε δεν ξέρεις

ωραια..πλακα θα εχει..νιωθω ηδη σαν τους σπαρτιατες που αντιμετωπισαν τον πολυαριθμο στρατο των περσων.......tonight we dine in hell... smiley.gif smiley.gif
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 12:29 ) *
ωραια..πλακα θα εχει..νιωθω ηδη σαν τους σπαρτιατες που αντιμετωπισαν τον πολυαριθμο στρατο των περσων.......tonight we dine in hell... smiley.gif smiley.gif




χαχαχαχαχα!!! Ωραία θα είναι! wink.gif
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 09:30 ) *
χαχαχαχαχα!!! Ωραία θα είναι! wink.gif

εδω απο το φορουμ ποιοι θα ειστε στην εξεδρα και ποιοι παικτες?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 12:42 ) *
εδω απο το φορουμ ποιοι θα ειστε στην εξεδρα και ποιοι παικτες?


Όλοι είμαστε εξέδρα, εκτός από τον His Airness που είναι παίκτης
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 09:57 ) *
Όλοι είμαστε εξέδρα, εκτός από τον His Airness που είναι παίκτης

ε τοτε θα εχει οντως πλακα...πανω απο ολα ομως μετραει να κερδισουμε το ματς και οχι μονο τησ εξεδρας κυριως του γηπεδου.....
odysseas 1998
Έλα ρε Κολόμβε,τι είπες τώρα!
abalos9
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 12:23 ) *
150-200, στη προκειμένη πιστεύω θα ρθουν παραπάνω... αλλά ποτε δεν ξέρεις

αμα δε χωρατε να σας βαλουμε στο παγκο μας γιατι ειμαστε και πολλοι εμεις,πλακιτσα κανω.καλο θα ειναι να υπαρχει ωραια ατμοσφαιρα ωστε να παιξουμε και καλυτερο μπασκετ.να το χαρειτε κι εσεις οχι μονο εμεις.
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 10:09 ) *
Έλα ρε Κολόμβε,τι είπες τώρα!

ο κολομβος τι σχεση εχει ρε μεγαλε?
amboulas
QUOTE(assistant @ Apr 21 2008, 18:34 ) *
Να προσθεσω κι εγω Σαμοθρακη,Θανο,Παρασκευοπουλο,Ψωμαδερη,Καρ
ατζα,Στεργακη,Γοντικα,Ρουσσο,Περδικα,Βουρδο
υμπα,Τσιριδη,Στραταριδακη,Ραδη,Τριγαζη,Βηχο
ς(αγ.θωμα),Μπαλαμπανη,Χρονοπουλο.Εννοειται πως λογω ελλειψης του απαιτουμενου ταλεντου δεν τους εχω αντιμετωπισει ολους αυτους απλα τους παρακολουθω κι ειναι σταθερα για χρονια καλοι παιχτες.

μην ξεχασουμε τον μενουδακο που πιστευω οτι αυτη την στιγμη ειναι ο πιο ολοκληρωμενος παικτης της εσκα .επισης ασημενιος,μπουσουλας(ραφηνα),μπαστας(ν.μακρ
η)
odysseas 1998
Που ανακάλυψε την Αμερική.Είναι κλασσική ατάκα.Ο Κολόμβος ανακάλυωε την Αμερική κι εσύ ανκάλυψες ότι σημασία έχει ποιος θα κερδίσει στο γήπεδο και όχι στην εξέδρα!Πρέπει να πάρουμε τη μάχη της ρακέτας και να επιβάλουμε γρήγορο ρυθμό στο ματς.
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 10:57 ) *
Που ανακάλυψε την Αμερική.Είναι κλασσική ατάκα.Ο Κολόμβος ανακάλυωε την Αμερική κι εσύ ανκάλυψες ότι σημασία έχει ποιος θα κερδίσει στο γήπεδο και όχι στην εξέδρα!Πρέπει να πάρουμε τη μάχη της ρακέτας και να επιβάλουμε γρήγορο ρυθμό στο ματς.

παλι καλα που εχω και εσενα και μου λυνεις τισ αποριες ρε φιλαρακι..οπως σε ολα τα παιχνιδια οποιος καθαριζει τα ριμπαουντ και τρεχει κερδιζει το παινιδι απλα πραγματα...το θεμα ειναι οτι δεν εχω δει τις κουκουβαουνες σαν ομαδα για να σου πω αν θα μπορεσουμε να το κανουμε αυτο..
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 13:59 ) *
παλι καλα που εχω και εσενα και μου λυνεις τισ αποριες ρε φιλαρακι..οπως σε ολα τα παιχνιδια οποιος καθαριζει τα ριμπαουντ και τρεχει κερδιζει το παινιδι απλα πραγματα...το θεμα ειναι οτι δεν εχω δει τις κουκουβαουνες σαν ομαδα για να σου πω αν θα μπορεσουμε να το κανουμε αυτο..

ρε φιλαρακι θα ηθελα να μου κανεις μια χαρη.αν και δε με συμφερει θα σε κερασω οτι πιεις αρκει να μην ερθεις στο γηπεδο με τις κουκουβαουνες.σε ενα εκτος ηρθες και χασαμε ρε γκαντεμη shot.gif shot.gif μεινε μακρια μπας και περασουμε απο κει.εκτος αν ερθεις για δημοσιες σχεσεις οποτε παω πασο.
odysseas 1998
Άμπαλε θα σου έρθει πολύ ακριβός ο λογαριασμός,δεν λέει...Ας έρθει καλύτερα γιατί όταν δει το τύμπανο των γηπεδούχων θα θέλει να παίξει τα τραγούδια από τα ¨ζουζούνια¨ γιατί πήρε το cd τους προχθές!
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 22 2008, 11:43 ) *
ρε φιλαρακι θα ηθελα να μου κανεις μια χαρη.αν και δε με συμφερει θα σε κερασω οτι πιεις αρκει να μην ερθεις στο γηπεδο με τις κουκουβαουνες.σε ενα εκτος ηρθες και χασαμε ρε γκαντεμη shot.gif shot.gif μεινε μακρια μπας και περασουμε απο κει.εκτος αν ερθεις για δημοσιες σχεσεις οποτε παω πασο.

ρε μεγαλε μη ξεχνας οτι το παιχνιδι που ειχα ερθει ηταν αυτο με τη νικη αμαρουσιου που ηταν πρωτη και εχει πολυ καλη ομαδα και ασ μη ξεχνας πως ειχε χαθει αυτο το παιχνιδι....θα ερθω και θα το παρουμε το ματσακι και μετα για να γιορτασουμε τη νικη θα με κερασεις και ποατκι σωστος??????????? smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif
odysseas 1998
Λοιπόν εγώ προτείνω να πάμε Κουκουβάουνες με μπουκαλάκι!Και όποιος παίχτης βγαίνει αλλαγή να έρχεται κερκίδα να κερνάμε σφυνάκι!
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 14:49 ) *
Άμπαλε θα σου έρθει πολύ ακριβός ο λογαριασμός,δεν λέει...Ας έρθει καλύτερα γιατί όταν δει το τύμπανο των γηπεδούχων θα θέλει να παίξει τα τραγούδια από τα ¨ζουζούνια¨ γιατί πήρε το cd τους προχθές!



To τυμπανό μας παιζει μόνο "mazoo and the zoo"
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 11:57 ) *
Λοιπόν εγώ προτείνω να πάμε Κουκουβάουνες με μπουκαλάκι!Και όποιος παίχτης βγαίνει αλλαγή να έρχεται κερκίδα να κερνάμε σφυνάκι!

απο τους δικους μασ η τους αντιπαλους?ειναι καινουρια μεθοδος προπονητικη.../??????????????????
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 14:57 ) *
Λοιπόν εγώ προτείνω να πάμε Κουκουβάουνες με μπουκαλάκι!Και όποιος παίχτης βγαίνει αλλαγή να έρχεται κερκίδα να κερνάμε σφυνάκι!

αντε ας ερθει γιατι με βλεπω να με ξεβρακωνει με αυτα που θα πιει.μπουκαλακι και στα ταιμ αουτ γυρα σφηνακια.το καναμε λιγο σωβρακο μου φαινεται και φταιει ο κομας γι'αυτο.ελα να κανεις και τις γνωριμιες σου για να μη μας πρηξεις μετα.αλλα αν χασουμε σε βλεπω να γυρνας απο το μενιδι με τα ποδια και ξεβρακωτος.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 22 2008, 12:06 ) *
αντε ας ερθει γιατι με βλεπω να με ξεβρακωνει με αυτα που θα πιει.μπουκαλακι και στα ταιμ αουτ γυρα σφηνακια.το καναμε λιγο σωβρακο μου φαινεται και φταιει ο κομας γι'αυτο.ελα να κανεις και τις γνωριμιες σου για να μη μας πρηξεις μετα.αλλα αν χασουμε σε βλεπω να γυρνας απο το μενιδι με τα ποδια και ξεβρακωτος.

φιλαρακι αν δεν παιξετε καλα και χασουμε εγω θα φταιω?δωστε τα ολα μεσα στο γηπεδο και για εκτος γηπεδου τα κανονιζουμε εμεις...πρεπει να ειστε συγκεντρωμενοι και σοβαροι για να κερδισουμε..εσυ συνηθως οταν νευριαζεις παιζεις καλα...μηπως να σε νευριασω για να παιξεις?
odysseas 1998
Θα κάνουμε πορεία πρώτα στα προπύλαια του μαγαζιού με αίτημα την εκκένωση του γηπέδου των Κουκουβάουνων από τους οπαδούς των γηπεδούχων!
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 22 2008, 15:10 ) *
φιλαρακι αν δεν παιξετε καλα και χασουμε εγω θα φταιω?δωστε τα ολα μεσα στο γηπεδο και για εκτος γηπεδου τα κανονιζουμε εμεις...πρεπει να ειστε συγκεντρωμενοι και σοβαροι για να κερδισουμε..εσυ συνηθως οταν νευριαζεις παιζεις καλα...μηπως να σε νευριασω για να παιξεις?

καποιος πρεπει να τη πληρωσει ρε φιλαρακι.σοβαροι και συγκεντρωμενοι θα ειμαστε,θα βρω ενα τροπο να τσαντιστω,δεν εχω προβλημα οποτε θα παιξω καλα.
dm_7
QUOTE(abalos9 @ Apr 22 2008, 15:35 ) *
καποιος πρεπει να τη πληρωσει ρε φιλαρακι.σοβαροι και συγκεντρωμενοι θα ειμαστε,θα βρω ενα τροπο να τσαντιστω,δεν εχω προβλημα οποτε θα παιξω καλα.


Αν θες σε τσαντίζουμε και εμείς! Το μόνο ευκολο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
odysseas 1998
Θα έχει και τύμπανα στην εξέδρα και κόρνες.Αν θέλω να σου τραβήξω κανένα μπινελίκι πως θα με ακούσεις?
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 12:40 ) *
Αν θες σε τσαντίζουμε και εμείς! Το μόνο ευκολο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

εσυ κυρια μου λιγα με τους παικτες μασ ε? smiley.gif peace.gif οδυσσεα μαζι θα τον κανουμε να τα παρει για να αποδωσει..φιλε abale 9 καποις να την πληρωσει γιατι ομως εγω?
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 15:40 ) *
Θα έχει και τύμπανα στην εξέδρα και κόρνες.Αν θέλω να σου τραβήξω κανένα μπινελίκι πως θα με ακούσεις?

ριξε τα μπινελικια σου και θα τα ακουσω εγω.αν και θα με τσαντισει και η dm7 απο οτι μου ειπε.
odysseas 1998
Άμπαλε που πιστεύεις ότι θα κριθεί το ματς?
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 15:51 ) *
Άμπαλε που πιστεύεις ότι θα κριθεί το ματς?


στις αφίσες!!! χαχαχαχαχα smiley.gif
odysseas 1998
Ωχ ρε Κοσμά τι λέει η dm???Μήπως να φτιάξω ένα πανό????
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 12:58 ) *
Ωχ ρε Κοσμά τι λέει η dm???Μήπως να φτιάξω ένα πανό????

στο εχω πει οτι παμε ανοργανωτοι η dm και αφισα θα φτιαξει και τυμπανα θαφερει και κορνες εμεις τι θα εχουμε?πρεπει να κανουμε ενα συμβουλιο για να αποφασισουμε..τουλκαχιστον αν ειναι να μην ειμασστε τελειως off....
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 15:51 ) *
Άμπαλε που πιστεύεις ότι θα κριθεί το ματς?

εκτος απο τις αφισες στη θεληση για νικη και πιστευω οτι σε αυτο το τομεα θα υπερισχυσουμε αν θελουμε να ανεβουμε.θα ειναι παντως πολυ καλο ματσακι και θα το ευχαριστηθουμε.μακαρι να ειμαστε και οι νικητες ωστε να αγκαλιασουμε την ανοδο.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 22 2008, 13:07 ) *
εκτος απο τις αφισες στη θεληση για νικη και πιστευω οτι σε αυτο το τομεα θα υπερισχυσουμε αν θελουμε να ανεβουμε.θα ειναι παντως πολυ καλο ματσακι και θα το ευχαριστηθουμε.μακαρι να ειμαστε και οι νικητες ωστε να αγκαλιασουμε την ανοδο.

περα απο την πλακα που κανουμε εγω πιστευω οτι και οι δυο ομαδεσ εχοθν κινητρο...ο αετοσ αν κερδισει βρισκεται αγκαλια ουσιαστικα με τη δευτερη θεση και την ανοδο ενω οι κουκου θελουν να κερδισουν για να δειξουν οτι εχουν δυνατη ομαδα και να μη χασουν απο μας δευτερη φορα.....
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 22 2008, 15:58 ) *
Ωχ ρε Κοσμά τι λέει η dm???Μήπως να φτιάξω ένα πανό????


Εμείς έχουμε πανό! 69.gif
Βλέπεις προσπαθώ να σας εντυπωσιάσω!!!!
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 22 2008, 17:39 ) *
Εμείς έχουμε πανό! 69.gif
Βλέπεις προσπαθώ να σας εντυπωσιάσω!!!!


Άρχισες τα κολλητιλίκια με τους αντιπάλους????
Τα ίδια έμαθε ότι έκανες και χθές στο Ψυχικό και ακούσανε την φωνή σου 2-3 φορές...
Το πανό θα το κρεμάσεις εσύ η' θα σε πονάει κανά πόδι πάλι και θα κάνουμε εμείς τον Tarzan????
bxristos
QUOTE(abalos9 @ Apr 22 2008, 15:46 ) *
ριξε τα μπινελικια σου και θα τα ακουσω εγω.αν και θα με τσαντισει και η dm7 απο οτι μου ειπε.


Μην παίρνεις και όρκο...Πιο πολύ θα σε τσαντίσουμε εμείς άμα μας το ζητήσεις παρά η dm..
Αυτή είναι καλό και αγαθό κορίτσι...
Δεν κάνει τέτοια... wink.gif wink.gif wink.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 22 2008, 19:21 ) *
Μην παίρνεις και όρκο...Πιο πολύ θα σε τσαντίσουμε εμείς άμα μας το ζητήσεις παρά η dm..
Αυτή είναι καλό και αγαθό κορίτσι...
Δεν κάνει τέτοια... wink.gif wink.gif wink.gif



χαχαχαχα καλό! Εχθές στο Ψυχικό ήμουν Κυρία! Και δεν φταίνε οι φιλίες μου! 30 φάγαμε τι ήθελες να κάνω? Εντάξει δεν είμαι καμένη!!! Αλήθεια ρε Χρήστο, εσύ που ήσουν?
Κι όσο για το πανό... φέτος είναι μόνιμα κρεμασμένο, αλλά έχεις έρθει τόσο πολύ στο γήπεδο που δεν το έχεις προσέξει! 69.gif 69.gif
Βέβαια και πέρυσι που το κρεμούσαμε κάθε Πέμπτη, οι γκόμενες και οι ακαδημίες βοηθούσαν!
Άντρες …… πεταμένα λεφτα! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.