Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 01:34 ) *
ρήξη του μακρού πελματικού τένοντα! Πως με βρίσκεις? Είδατε πως την αγαπάω εγώ την ομάδα μου, ταυτίζομαι μαζί της και τραυματίζομαι κι εγώ για συμπαράσταση!! gtp !!!!!

ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:34 ) *
Μετακομισα ρε φιλε.Τωρα μενω ΝΤΑΜΠΛ(στο ποδοσφαιρο) και ΕΥΡΟΛΙΓΚΑΣ(μπασκετ) ΓΩΝΙΑ...................Αντε γεια


Εκεί δίπλα μένω και εγώ ρε φίλε! ΕΝΣΤΑΣΗΣ (η' ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ) και 4ΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ (ΜΠΑΣΚΕΤ) 1η Πάροδος!!!!
Βye Bye.... smiley.gif smiley.gif
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:35 ) *
Έλα.Με την dm θα είμαι.Και κοίτα αυτό που σου είπε.Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.Η' μήπως έχουμε?

ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
assistant
QUOTE(andy01 @ Apr 1 2008, 01:30 ) *
ΧΕ ΧΕ !!! 19.gif 19.gif
Ρε συ assistant, καιρό είχα να χαρώ τόσο !!! laugh.gif 19.gif 19.gif

Βγες απ το forum ρε παλιοχακερ
doganos
QUOTE(basketgirl @ Apr 1 2008, 01:36 ) *
siga re paidia pws kanete etsi eseis tis b kathgorias blove.gif smiley.gif

ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΙΑ Τ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΣΑΙ
andy01
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:34 ) *
Μετακομισα ρε φιλε.Τωρα μενω ΝΤΑΜΠΛ(στο ποδοσφαιρο) και ΕΥΡΟΛΙΓΚΑΣ(μπασκετ) ΓΩΝΙΑ...................Αντε γεια


19.gif 19.gif Καλό αυτό... Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? 19.gif 19.gif 19.gif
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:38 ) *
ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ


Με κανέναν φίλε.Θα έρθουμε,θα δούμε τον αγώνα παρεούλα και μετά να είναι πάμε για κάνα καφεδάκι dolce...Τώρα ποιός θα κεράσει θα δούμε... smile.gif
bxristos
QUOTE(andy01 @ Apr 1 2008, 01:41 ) *
19.gif 19.gif Καλό αυτό... Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? 19.gif 19.gif 19.gif


Μπα....Δεν το ξέρω...Θα μου το πείς......??????? wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:41 ) *
Με κανέναν φίλε.Θα έρθουμε,θα δούμε τον αγώνα παρεούλα και μετά να είναι πάμε για κάνα καφεδάκι dolce...Τώρα ποιός θα κεράσει θα δούμε... smile.gif

ΟΧΙ DOLCE ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ANTICO H CHILL OUT
basketgirl
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:38 ) *
Βγες απ το forum ρε παλιοχακερ


geia na milaw esti kati parapanw 8a eimai!
alla uposthrizw olumpiada giati mou aresei ena paidi apo ekei!
esu apo poia omada eisai?
blove.gif
basket-fun
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 00:44 ) *
ΟΧΙ DOLCE ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ANTICO H CHILL OUT

μετα τον ασσο της ολυμπιαδας με κουκου ολοι αντικοοοοοοοοο!!!!!!
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:44 ) *
ΟΧΙ DOLCE ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ANTICO H CHILL OUT


Κανένα πρόβλημα!Φιλοξενούμενοι είμαστε!Εσύ θα διαλέξεις το μέρος!Απλά πάμε κάπου που να έχει και λίγο γυναικείο φύλλο...Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.... wink.gif
andy01
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:42 ) *
Μπα....Δεν το ξέρω...Θα μου το πείς......??????? wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif


Όχι, για να σε φάει η περιέργεια 19.gif 19.gif
doganos
QUOTE(basketgirl @ Apr 1 2008, 01:44 ) *
geia na milaw esti kati parapanw 8a eimai!
alla uposthrizw olumpiada giati mou aresei ena paidi apo ekei!
esu apo poia omada eisai?
blove.gif

ΔEN MPORW NA SOY PW ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΕ 1,5 ΜΗΝΑ
bxristos
QUOTE(basketgirl @ Apr 1 2008, 01:44 ) *
geia na milaw esti kati parapanw 8a eimai!
alla uposthrizw olumpiada giati mou aresei ena paidi apo ekei!
esu apo poia omada eisai?
blove.gif



Βρίσκω πολύ καλό λόγο για να σου αρέσει η Ολυμπιάδα...!!!(Πλάκα κάνω έτσι??) smiley.gif
assistant
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:41 ) *
Με κανέναν φίλε.Θα έρθουμε,θα δούμε τον αγώνα παρεούλα και μετά να είναι πάμε για κάνα καφεδάκι dolce...Τώρα ποιός θα κεράσει θα δούμε... smile.gif

Εσυ κι η dm αρχισατε τα κολλητηλικια με τους Πετρουπολιωτες.Παλι εγω θα την πληρωσω τη νυφη την πεμπτη μου φαινεται..........Εσυ andy τραβα για υπνο γιατι θα το μαρτυρησω στη γυναικα σου και θα χεις ασχημα ξεμπερδεματα αυριο
bxristos
QUOTE(andy01 @ Apr 1 2008, 01:47 ) *
Όχι, για να σε φάει η περιέργεια 19.gif 19.gif



Οκ...όπως θές....Θα περιμένω να αλλάξεις γνώμη...!
basket-fun
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 00:46 ) *
Κανένα πρόβλημα!Φιλοξενούμενοι είμαστε!Εσύ θα διαλέξεις το μέρος!Απλά πάμε κάπου που να έχει και λίγο γυναικείο φύλλο...Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.... wink.gif

δεν θυμαμαι ομως στην εδρα σας να μας πηγατε για ποτακι μετα!!!κανω λαθος??????????
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:46 ) *
Κανένα πρόβλημα!Φιλοξενούμενοι είμαστε!Εσύ θα διαλέξεις το μέρος!Απλά πάμε κάπου που να έχει και λίγο γυναικείο φύλλο...Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.... wink.gif

αστο πανω μου τοτε
basketgirl
QUOTE(andy01 @ Apr 1 2008, 01:47 ) *
Όχι, για να σε φάει η περιέργεια 19.gif 19.gif

egw 8elw na er8w na sas dw pou einai to ghpedo?
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:49 ) *
Εσυ κι η dm αρχισατε τα κολλητηλικια με τους Πετρουπολιωτες.Παλι εγω θα την πληρωσω τη νυφη την πεμπτη μου φαινεται..........Εσυ andy τραβα για υπνο γιατι θα το μαρτυρησω στη γυναικα σου και θα χεις ασχημα ξεμπερδεματα αυριο



Τι είναι αυτά που λές ρε φίλε assistant ohmy.gif ohmy.gif ???Σε έχουμε αφήσει πολλές φορές να πληρώσεις την νύφη???Μας θίγεις...Μην σου πώ μας προσβάλλεις....
basket-fun
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 00:50 ) *
αστο πανω μου τοτε

σιγα ρε φιλοξενε dogane!!!!
andy01
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:49 ) *
Εσυ κι η dm αρχισατε τα κολλητηλικια με τους Πετρουπολιωτες.Παλι εγω θα την πληρωσω τη νυφη την πεμπτη μου φαινεται..........Εσυ andy τραβα για υπνο γιατι θα το μαρτυρησω στη γυναικα σου και θα χεις ασχημα ξεμπερδεματα αυριο


Είσαι και μαρτυριάρης!!! evilmonkey.gif
τεςπα καληνύχτα, πάω σε άλλο forum 19.gif 19.gif
doganos
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:49 ) *
Εσυ κι η dm αρχισατε τα κολλητηλικια με τους Πετρουπολιωτες.Παλι εγω θα την πληρωσω τη νυφη την πεμπτη μου φαινεται..........Εσυ andy τραβα για υπνο γιατι θα το μαρτυρησω στη γυναικα σου και θα χεις ασχημα ξεμπερδεματα αυριο

assistant θεσ να ερθεισ κι εσυ για ποτακι????????? δεν πιστευω να παντρευεσαι κι εσυ
bxristos
QUOTE(basket-fun @ Apr 1 2008, 01:50 ) *
δεν θυμαμαι ομως στην εδρα σας να μας πηγατε για ποτακι μετα!!!κανω λαθος??????????


Εμείς εώ στην Μεταμόρφωση 1 καφετέρια έχουμε μόνο...Πού να σας πάμε??(Και εσύ από Πετρούπολη??).Την επόμενη φορά εγγυώμαι εγώ με την dm και τον assistant να κεράσουμε ποτάκι!!!
doganos
QUOTE(basketgirl @ Apr 1 2008, 01:51 ) *
egw 8elw na er8w na sas dw pou einai to ghpedo?

STHN ΛΙΩΣΙΩΝ
doganos
QUOTE(basket-fun @ Apr 1 2008, 01:52 ) *
σιγα ρε φιλοξενε dogane!!!!

BASKET-FUN ΡΙΞΕ ΚΑΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 1 2008, 01:49 ) *
Εσυ κι η dm αρχισατε τα κολλητηλικια με τους Πετρουπολιωτες.Παλι εγω θα την πληρωσω τη νυφη την πεμπτη μου φαινεται..........Εσυ andy τραβα για υπνο γιατι θα το μαρτυρησω στη γυναικα σου και θα χεις ασχημα ξεμπερδεματα αυριο



Να σου πω... είμαι κουτσή! Σου λέει κάτι αυτό?! Κανονίστε να γίνει τίποτα και να φάω εγώ το ξύλο που δεν μπορώ να τρέξω!!!!!! Θα πάρω και τις πατερίτσες μαζί να έχω όπλα τουλάχιστον!!!Κι όσο για τα ποτάκια μετα νομιζώ assistant ότι δύο επιλογές έχουμε, talk&drink ή elegant!! biggrin.gif

dogane στο ίσιωμα το έπαθα! θέλει πολυ προσπάθεια!
basket-fun
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 00:55 ) *
BASKET-FUN ΡΙΞΕ ΚΑΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
alexas10
ανοιχτε ενα τοπικ ρε ασισταντ.... blink.gif
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 01:56 ) *
Να σου πω... είμαι κουτσή! Σου λέει κάτι αυτό?! Κανονίστε να γίνει τίποτα και να φάω εγώ το ξύλο που δεν μπορώ να τρέξω!!!!!! Θα πάρω και τις πατερίτσες μαζί να έχω όπλα τουλάχιστον!!!Κι όσο για τα ποτάκια μετα νομιζώ assistant ότι δύο επιλογές έχουμε, talk&drink ή elegant!! biggrin.gif

dogane στο ίσιωμα το έπαθα! θέλει πολυ προσπάθεια!

ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΑΙ........ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΠΕΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ
bxristos
Λοιπόν παιδιά,από μένα καληνύχτα γιατί δεν θα ξυπνάμε ούτε με κανόνια το πρωϊ!!!Τα λέμε αύριο!Dogane και basket-fun ελπίζω να τα πούμε την Πέμπτη από κοντά.Και μην ξεχάσετε το ποτάκι....Βότκα πίνουμε... wink.gif wink.gif
Good night...
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 1 2008, 01:54 ) *
Εμείς εώ στην Μεταμόρφωση 1 καφετέρια έχουμε μόνο...Πού να σας πάμε??(Και εσύ από Πετρούπολη??).Την επόμενη φορά εγγυώμαι εγώ με την dm και τον assistant να κεράσουμε ποτάκι!!!



Μην παραπληροφορείς τον κόσμο!!! Δεν έχουμε μόνο μια καφετέρια!!! Λοιπόν αφήστε τα ποτάκια! Δεν είναι αυτά για τώρα!!! Στο τέλος του πρωταθλήματος θα πάμε όλοι στο caliente να κάνουμε τζίρο στον Καναβό!
Και στη τελική δεν θα γίνουμε και κολλητάρια!!! Μια Ολυμπιάδα κι έναν Ωρωπό έχουμε για γίνετε κουλτούρα!!! Αλλιώς δεν θα είναι ωραία!!! Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια!!!
assistant
Ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι καταφεραμε σε μια μερα να στειλουμε 50 posts και να περασουμε τον αλλο ομιλο.Ας αποσυρθω εγω,γερος ανθρωπος.Καληνυχτα σε ολους
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 01:59 ) *
ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΑΙ........ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΠΕΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ


Κάνω πως δεν το είδα αυτό!!!! Άκου γυναικόπαιδα!! Αμα θες θα σου πω αύριο!
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 02:02 ) *
Μην παραπληροφορείς τον κόσμο!!! Δεν έχουμε μόνο μια καφετέρια!!! Λοιπόν αφήστε τα ποτάκια! Δεν είναι αυτά για τώρα!!! Στο τέλος του πρωταθλήματος θα πάμε όλοι στο caliente να κάνουμε τζίρο στον Καναβό!
Και στη τελική δεν θα γίνουμε και κολλητάρια!!! Μια Ολυμπιάδα κι έναν Ωρωπό έχουμε για γίνετε κουλτούρα!!! Αλλιώς δεν θα είναι ωραία!!! Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια!!!

ΜΕ ΣΑΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΑΠΟ ΕΦΗΒΙΚΑ ΧΕΧΕΧΕ Ε ΤΟΝ ΛΑΔΙΚΟ
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 02:04 ) *
Κάνω πως δεν το είδα αυτό!!!! Άκου γυναικόπαιδα!! Αμα θες θα σου πω αύριο!

ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΙΛΕ PM
assistant
QUOTE(alexas10 @ Apr 1 2008, 01:58 ) *
ανοιχτε ενα τοπικ ρε ασισταντ.... blink.gif

Αυτο ειναι το τοπικ μας και το forum μας Αλεξαρα.Μετονομαστηκε σε ΚΟΥΚΟΥforum.gr
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 02:04 ) *
ΜΕ ΣΑΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΑΠΟ ΕΦΗΒΙΚΑ ΧΕΧΕΧΕ Ε ΤΟΝ ΛΑΔΙΚΟ



Το κολλητάρι μου (ΛΑΔΙΚΟΣ) είναι σε φόρμα τελευταία! Μοιράζει τρίποντα!!! Ε ναι σ' όλους νομίζω αυτός ο Λαδικός έχεο μείνει αξέχαστος!!! biggrin.gif
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 02:08 ) *
Το κολλητάρι μου (ΛΑΔΙΚΟΣ) είναι σε φόρμα τελευταία! Μοιράζει τρίποντα!!! Ε ναι σ' όλους νομίζω αυτός ο Λαδικός έχεο μείνει αξέχαστος!!! biggrin.gif

καλα μην τρελενεσαι κιολασ.....στα 6,25 καθεται και σουτ τιποτε αλλο
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 02:09 ) *
καλα μην τρελενεσαι κιολασ.....στα 6,25 καθεται και σουτ τιποτε αλλο



Δεν τρελένομαι...αλλά ειναι σε φόρμα τι να κάνουμε! biggrin.gif
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 1 2008, 02:12 ) *
Δεν τρελένομαι...αλλά ειναι σε φόρμα τι να κάνουμε! biggrin.gif

τη φορμα νικε λοιπον...εφυγα παω για υπνο τα λεμε την πεμπτη
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 1 2008, 02:14 ) *
τη φορμα νικε λοιπον...εφυγα παω για υπνο τα λεμε την πεμπτη



καλά καλά! τα λέμε τη Πέμπτη!! καληνύχτα κι απο μένα!
odysseas 1998
Για να πέφτουν τα καθιερωμένα προγνωστικά σιγά-σιγά!Έρχεται η πιο σημαντική αγωνιστική...
MOUSKELAS
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 1 2008, 16:01 ) *
Για να πέφτουν τα καθιερωμένα προγνωστικά σιγά-σιγά!Έρχεται η πιο σημαντική αγωνιστική...


Καλά κέρδη.

ΑΤΤΑΛΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΡΙΣ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΠΕΡΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΚΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΤΥΦΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΝΙΚΗ-ΑΕΤΟΣ 1
aionio talento
QUOTE(MOUSKELAS @ Apr 1 2008, 13:25 ) *
Καλά κέρδη.

ΑΤΤΑΛΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΡΙΣ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΠΕΡΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΚΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΤΥΦΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΝΙΚΗ-ΑΕΤΟΣ 1



ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ[color=#FF0000][size=7] ΜΑΘΑΙΝΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ! ! !
basketgirl
QUOTE(aionio talento @ Apr 1 2008, 16:33 ) *
ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ[color=#FF0000][size=7] ΜΑΘΑΙΝΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ! ! !

41.gif cool.gif wub.gif wos_sport5.gif sport-smiley-017.gif bulls1-sm.gif
MOUSKELAS
QUOTE(aionio talento @ Apr 1 2008, 16:33 ) *
ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ[color=#FF0000][size=7] ΜΑΘΑΙΝΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ! ! !



Στις έξι το απόγευμα θα περάσει από Κατεχάκη και Μεσογείων ασθενοφόρο με προορισμό το ψυχιατρείο Πεντέλης (414). Σου έχω κλείσει θέση καθώς και σουίτα με θέα από το ψυχιατρείο. Άντε αγόρι μου, κάνε σε όλους μας τη χάρη...
ADMIRAL14
QUOTE(MOUSKELAS @ Apr 1 2008, 13:25 ) *
Καλά κέρδη.

ΑΤΤΑΛΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΡΙΣ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΠΕΡΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΚΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΤΥΦΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΝΙΚΗ-ΑΕΤΟΣ 1

Πιστεύω οτι και στα 2 ντέρμπι κορυφής θα πέσουν κορμιά, αλλά στο τέλος και τα 2 θα ΄ρθουν άσσο. Το 1ο λόγω έδρας και το 2ο λόγω ανωτερότητας. Πάντως αν κάποιος απ΄τους 2 καταφέρει να κερδίσει θ' ανοίξει και σαμπάνιες... wink.gif
mastermind
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 1 2008, 19:18 ) *
Πιστεύω οτι και στα 2 ντέρμπι κορυφής θα πέσουν κορμιά, αλλά στο τέλος και τα 2 θα ΄ρθουν άσσο. Το 1ο λόγω έδρας και το 2ο λόγω ανωτερότητας. Πάντως αν κάποιος απ΄τους 2 καταφέρει να κερδίσει θ' ανοίξει και σαμπάνιες... wink.gif


Βασικά, την Πέρα την δίνω διπλό λόγω αριθμητικής υπεροχής σε παίκτες. Όντως η έδρα θα είναι καταλυτικός παράγοντας, οπότε όλα είναι ανοικτά. Τώρα, όσον αφορά τη Νίκη, δεν έχει καμία σχέση με αυτήν του α΄γύρου και επιπλέον αν δεν παίξει ο Ασημένιος (τελευταίες φήμες λένε οτι δεν παίζει) τότε πρώτο φαβορί είναι ο Αετός.


Είδομεν
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.