Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
MOUSKELAS
QUOTE(pcl @ Mar 12 2008, 17:43 ) *
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ 1
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1


ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
bxristos
QUOTE(zigolo7 @ Mar 11 2008, 18:17 ) *
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ 1
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1


Σωστό σε βρίσκω...
Liosiotis1177
QUOTE(bxristos @ Mar 12 2008, 22:17 ) *
Σωστό σε βρίσκω...

ΦΙΛΕ DR AIR FOOD Η' ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟΝ ΑΡΗ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΚΑΡΦΩΘΩ Κ ΟΥΤΕ ΝΑΛΟΓΟΔΟΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ..ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ..ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ Ή' ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ..ΔΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΑΙΤ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΗΞΑΝ,ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΙΟΣΙΟΤΗΣ,ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ..

Κ ΘΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!ΜΑΓΓΕΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΜΗ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΥΒΑ!Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΟΠΡΟΣΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.ΝΙΚΗΣΕ ΣΤΟ ΠΟΝΤΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΗ ΝΙΚΗ..ΟΠΩΣ Κ ΠΕΡΣΥ ΝΙΚΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΧΙΚΟ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!!
ΠΡΟΣΕΞΤΕ!!!ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ..ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ...
ΕΜΑΘΑ ΕΣΧΑΤΩΣ ΟΤΙ ΛΕΙΠΟΥΝ Κ 2 ΒΑΣΙΚΟΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ..ΑΡΑ...
ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΜΒΑ Κ ΤΡΕΧΕΤΑΙ(ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ)

ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!
bxristos
QUOTE(drairfood @ Mar 12 2008, 23:54 ) *
FFILE LΙΟΣΙΟΤΙ EΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΤ......ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ Η ΜΑΛΛΟΝ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.....ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ...ΤΕΤΟΙΟ ΨΑΞΙΜΟ ΕΣΥ ΚΑΙ Ι ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ....ΕΛΕΟΣ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Άστο ρε φίλε το θέμα.Μην το συνεχίζεις.Για μπασκετάκι μιλάμε εδώ.Κάντε το "διπλό" αύριο και στείλτε μας για βρούβες!!!!!!!
His Airness
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ 2 καλυτερη ομαδα ο ατταλος
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 καλυτερη ομαδα η κουκουβαουνες και μες στην εδρα της δυσκολα χανει
ΜΑΚΡΗ - ΩΡΩΠΟΣ 2 υπο αλλες συνθηκες θα ταν δυσκολο ματς γιατι η μακρη ειναι πολυ καλη στην εδρα της
ομως η 7αδα του ωρωπου ειναι σε καλη φορμα
ΕΣΤΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 πληρεστερη ομαδα ο προμηθεας αλλα παιζει σε ενα απο τα χειροτερα γηπεδα που σιγουρα
θα τους επηρεασει αλλα και εκτος εδρα δεν εχουν καλη αποδοση
ΙΡΙΣ - ΠΕΡΑ 1 δυσκολα παιχνιδι που το θελει παρα πολυ η ιριδα στην προσπαθεια να σωθει και εντος εδρα χανει
δυσκολα μενει να δουμε και την κατασταση του περα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΟΡΤΟ 1 πολυ καλυτερο θλικο το ηρακλειο και δεν επιτρεπεται να στραβοπαταει σε τετοια παιχνιδια
αν θελει να διεκδικησει κατι το πορτο αρχισε να ρολαρει αργα
ΑΕΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1 σε καλη κατασταση ο αετος καλυτερη ομαδα προερχεται απο καλο σερι και πιστευω θα το
συνεχισει
ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1 δυσκολα η νικη δεν ειναι σε πολυ καλη κατασταση παρολα αυτα επειδη διαθετει την
ποιοτηκοτερη ομαδα καταφερνει να κερδιζει παρα τισ απουσιες της κατι που πιστευω θα
γινει και τωρα
kobra
Άς έχουμε καλό αγώνα σήμερα όλοι και ελπίζω να φέρω το διπλό από Κουκουβάουνες... Περιμένω όσους πιστούς στο γήπεδο γιατί προβλέπω ντερμπάκι..Δεν πέφτουμε εύκολα...
Και αύριο λέω να επισκεφτώ τους φίλους της Πέρα στο γνωστό της Πανόρμου...Έχουμε άλλο ντέρμπυ εκεί icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ...Κρίμα που λείπει ο Μάικ όμως...
Καλή επιτυχία σε όλους...
dm_7
Δεν κάνω πότε προγνωστικά αλλά μου ζητήθηκε,
όποτε:

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ - ΩΡΩΠΟΣ 2
ΕΣΤΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΙΡΙΣ - ΠΕΡΑ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΟΡΤΟ 1
ΑΕΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1


Πήγα να κάνω Copy-Paste... biggrin.gif άλλα όπως είπες είναι θέμα έμπνευσης και τελικώς διαφωνώ μόνο σ' ένα...
Για να δούμε....
bxristos
Κουκουβάουνες-Φίλλιπος 64-72.Τζάμπα ήττα με κακή εμφάνιση και πολύ αρνητικά ποσοστά.Το τρένο της ανόδου χάθηκε..Του χρόνου πάλι...Προς το παρόν:πυτζάμες και υπνό...
dimitris 888
νικη αμαρουσιου-ολυμπιαδα 78-70 δυστυχως η εκπληξη που θελατε δεν εγινε...κριμα.... 41.gif 41.gif
hulk
QUOTE(dm_7 @ Mar 13 2008, 16:32 ) *
Δεν κάνω πότε προγνωστικά αλλά μου ζητήθηκε,
όποτε:

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΚΡΗ - ΩΡΩΠΟΣ 2
ΕΣΤΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΙΡΙΣ - ΠΕΡΑ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΟΡΤΟ 1
ΑΕΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1
Πήγα να κάνω Copy-Paste... biggrin.gif άλλα όπως είπες είναι θέμα έμπνευσης και τελικώς διαφωνώ μόνο σ' ένα...
Για να δούμε....


Παιδιά φέρτε πυροτεχνουργό γρήγορα, σκάνε μπόμπες παντού...Αετός-Πετράλωνα διπλό, Κουκουβάουνα-Φίλιππος διπλό...φωτιά πήρε το πρωτάθλημα...κάνω log out για να καλέσω την Πυροσβεστική...Ξέρουμε άλλα αποτελέσματα?

ΥΓ: Ίριδα-Πέρα διπλό

Φιλιά στα μάγουλα!!!
pcl
και περασαμ' ομορφα,ομορφα ομορφα(τρις) , που λενε και τα κοπελακια στα σχολικα οταν γυρνανε απο εκδρομη..
hulk
QUOTE(assistant @ Mar 11 2008, 19:51 ) *
Φιλακια και σε σενα ρε γλωσσομαθη μουσκελα. τα δα ολα με τις γνωσεις σου.εχεις παρει και lower;



DM7/ assistant κρύο τοστ και ύπνο γρήγορα!!!

Όνειρα γλυκά και απονήρευτα...
hulk
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 12 2008, 14:27 ) *
Μην ξαναδώσεις προγνωστικά αν δεν έχεις ξεμεθύσει πρώτα... icon_drunk.gif
Κατ' αποκλειστικότητα σας δίνω την νικήτρια στήλη:
Χαλάνδρι-Άτταλος 2
Κουκου-Φίλιππος 1
Μάκρη-Ωρωπός 1
Εστία-Προμηθέας 1
Ίρις-Πέρα 1
Τυφώνας-Πόρτο Ράφτη 1
Αετός-Πετράλωνα 1
Νίκη-Ολυμπιάδα 1
Όσο για την κόντρα Κούκου-Ωρωπού, το ματς παίζεται μες τις 4 γραμμές και μέσα σ' αυτές είναι και οι διαιτητές που άλλες φορές μας αδικούν κι άλλες μας ευνοούν άθελα ή εσκεμμένα, πρέπει να μάθουμε να παίζουμε και μ΄αυτούς. Πάντως η εμπειρία μου έχει διδάξει οτι όταν υπάρχει στημένο παιχνίδι συνήθως δεν το καταλαβαίνει κανείς γιατί είναι πολύ προσεκτικό... wink.gif


Σου είχα πει για την αλαζονεία σου, ο ύψιστος κρατάει ρομφέα και τιμωρεί τους αυθαδιάζοντες αυτόν, μέσα σε αυτούς εμένα πρώτον.-
hulk
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 12 2008, 17:52 ) *
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΜΑΚΡΗ-ΩΡΩΠΟΣ
ΕΣΤΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΙΡΙΣ-ΠΕΡΑ
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΕΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2
ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ


Πόσο μέσα έπεσες? πρέπει να κάνει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου ο ΟΠΑΠ για να μπορέσει να σου πληρώσει το διπλό...

Α...ρε Μουσκέλα μάγε...
ADMIRAL14
ΑΕΤΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2ο στην παράταση, όπως ακριβώς και στο ματς του 1ου γύρου. sad.gif
Δίκαιη νίκη των φιλοξενούμενων καθώς η ομάδα μου δεν κατόρθωσε σε κανένα σημείο του παιχνιδιού να βρεθεί μπροστά στο σκορ, και δεν θα πήγαινε ούτε παράταση αν δεν βάζαμε κάποια "μαγικά" καλάθια το τελευταίο δίλεπτο που συνοδεύτηκαν από τραγικά λάθη των αντιπάλων.
Το σερί μας σταμάτησε στις 11 νίκες αλλά και πάλι είμαστε 2οι(με καλύτερη ισοβαθμία από την Πέρα) και είναι στο χέρι μας να παραμείνουμε εκεί αρκεί να μάθουμε από το πάθημα μας.
Υ.Γ.1 Μεγάλο 2ο του Ωρωπού στη Νέα Μάκρη με 1 πόντο, προβλέπεται "σφαγή" για 2η και 3η θέση
Υ.Γ.2 Cobra πες μας τι πίνεις κι έδωσες τόσες εύστοχες εκπλήξεις 41.gif , επειδή σε έθιξα χρωστάω μάθημα τριπόντων στα ανοιχτά της Κυπριάδου να πατσίσουμε. laugh.gif
dimitris 888
κοιτα τωρα που θα ξαναεμφανιστουν ολα τα παιδακια απο την περα..... tongue.gif tongue.gif
hulk
QUOTE(dimitris 888 @ Mar 14 2008, 00:49 ) *
κοιτα τωρα που θα ξαναεμφανιστουν ολα τα παιδακια απο την περα..... tongue.gif tongue.gif


Δημητράκη πες οτι γουστάρεις κι άσε τα σάπια, ένα μήνα ήταν νεκρό το topic, εμείς το κρατάμε ζωντανό, ούτως ή άλλως εσείς παίζετε σε άλλο έργο εδώ και καιρό...
zigolo7
QUOTE(hulk @ Mar 13 2008, 22:57 ) *
Δημητράκη πες οτι γουστάρεις κι άσε τα σάπια, ένα μήνα ήταν νεκρό το topic, εμείς το κρατάμε ζωντανό, ούτως ή άλλως εσείς παίζετε σε άλλο έργο εδώ και καιρό...


πλάκα-πλάκα έχεις δίκιο...θα ξεκινήσω να γράφω στο topic της Α`ΕΣΚΑ!!!! 69.gif
dimitris 888
και πολυ αργησαμε ζιγκολο7...εχεις δικιο!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
keltis 10
Σιγα ρε dimitris 888 k zigolo 7...πολυ ψηλα εχετε τον αμανε νομιζω...παρκαρετε λιγο το καλαμι σας...ειπαμε ενταξει, κ εμεις την νικη υποστηριζουμε κ χαιρομαστε που η ομαδα θα ανεβει αλλα χαλαρωστε λιγο..το πρωταθλημα εχει κ αλλα παιχνιδια κ παιζουν κ αλλες ομαδες...μην ειστε τοσο υπεροπτες γιατι δεν νομιζω οτι και οι παιχτες της νικης θα επιθυμουν τετοιους φιλαθλους.... 68.gif 68.gif 68.gif
dimitris 888
QUOTE(keltis 10 @ Mar 13 2008, 23:09 ) *
Σιγα ρε dimitris 888 k zigolo 7...πολυ ψηλα εχετε τον αμανε νομιζω...παρκαρετε λιγο το καλαμι σας...ειπαμε ενταξει, κ εμεις την νικη υποστηριζουμε κ χαιρομαστε που η ομαδα θα ανεβει αλλα χαλαρωστε λιγο..το πρωταθλημα εχει κ αλλα παιχνιδια κ παιζουν κ αλλες ομαδες...μην ειστε τοσο υπεροπτες γιατι δεν νομιζω οτι και οι παιχτες της νικης θα επιθυμουν τετοιους φιλαθλους.... 68.gif 68.gif 68.gif

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
air kostas
για σας παιδια!ειδα το παιχνιδι του αετου με τα πετραλωνα!2 στην παραταση χαρις στα τρομερα λαθη των πετραλωνων και στην τρομερη ευστοχια του αετου!(παπαγιανοπουλλος γυρω στους 15 ποντους μεσα σε δυο λεπτα!!και ραδης!)τα πετραλωνα επεβαλαν τον ρυθμο τους σε εναν αετο που επαιζε μια κακιστη αμυνα και που δεν μπορουσε να βρει λυση στο διαρκες τρεξιμο των πετραλωνων!μεγαλη ευθηνη για μενα εχει ο κοουτσ!
ΥΓ:αφου ειδα ολες τισ ομαδες που πανε για ανοδο αετο περα ηρακλειο και κουκου!(τον ωροπο δεν εχω δει προσφατα)εχω να πω οτι ο αετος σιγουρα εχει καλυτερους και ποιοτικοτερους παικτες απο τις υπολοιπες ομαδες και τον θετω φαβορι για την δευτερη θεση!!ΑΛΛΑ θεωρω (παντα με κριτηριο την σημερινη εμφανιση)οτι παιζει ενα απο τα χειροτερα μπασκετ στην κατηγορια αργο ,μηδεν αμυνα κλπ!και οτι τα παιχνιδια τα παιρνει καθαρα απο τις ατομικες προσπαθειες των παικτων της!οπως πηγε να γινει και σημερα αλλωστε!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
keltis 10
QUOTE(dimitris 888 @ Mar 14 2008, 01:11 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Δεν καταλαβα???Με ειρωνευεσαι???? torture.gif
hulk
QUOTE(keltis 10 @ Mar 14 2008, 01:09 ) *
Σιγα ρε dimitris 888 k zigolo 7...πολυ ψηλα εχετε τον αμανε νομιζω...παρκαρετε λιγο το καλαμι σας...ειπαμε ενταξει, κ εμεις την νικη υποστηριζουμε κ χαιρομαστε που η ομαδα θα ανεβει αλλα χαλαρωστε λιγο..το πρωταθλημα εχει κ αλλα παιχνιδια κ παιζουν κ αλλες ομαδες...μην ειστε τοσο υπεροπτες γιατι δεν νομιζω οτι και οι παιχτες της νικης θα επιθυμουν τετοιους φιλαθλους.... 68.gif 68.gif 68.gif


Θα δώσει κανείς πλήρη αποτελέσματα ή να πέσουμε για ύπνο?
alexas10
Συγχαρητηρια στα πετραλωνα... Απορω πως γινεται μια ομαδα που παιζει μονο για το γοητρο(Πετραλωνα προμηθεας και η Ολυμπιαδα νομιζω πως ειναι ρυθμιστες πλεον καθως δεν πανε για τιποτα)να κερδιζουν μεσα στη Γκραβα μια πληρη κατα τη γνωμη μου ομαδα που καιγεται για τη νικη.(Ο ραδης επαιζε?)Πλεον ολοι μαζι στο κολπο. Αν το ηρακλειο νικησει την ηδη Πρωταθλητρια Εχει πολυ τυχη. Νομιζω πως το Ηρακλειο ειναι η πιο φορμαρισμενη ομαδα αυτη τη στιγμη απο τις 4 που διεκδικουν(σε καλυτερο φεγγαρι να το πω καλυτερα...)

Οσο για εμας νικησαμε σχετικα ευκολα(81-89) στο χαλανδρι (ΚΟΨΙΔΑΣ 37) αλλα μετα το δωρο που μας εκαναν οι ΚΟΥΚΟΥ νομιζω πως ο Φιλλιπος (που εχει και πολυ καλο προγραμμα φαινεται οτι θα φτασει ευκολα τις 13 νικες που δειχνουν σιγουρη σωτηρια) σωθηκε και πλεον η τελευταια θεση που οδηγει στη Γ θα κριθει μεταξυ Ατταλου κ της Ιριδας. Κριμα για την ομαδα μου να κανει υπερπροσπαθεια να κρατηθει στη κατηγορια αλλα επειδη οι αγωνες κερδιζονται κατα τη γνωμη μου απο τη προπονηση που κανεις ολη την εβδομαδα πριν τη πεμπτη ειναι δυσκολο να παιζεις ουσιαστικα ολο το χρονο εκτος εδρας...Κ ας παραδοθει επιτελους το γηπεδο της Φιλαδελφειας που ειναι ετοιμο απο το νοεμβριο blink.gif (!!!!) αλλα καποιοι αρνουνται να το ανοιξουν να μπουν τα παιδακια των ομαδων του δημου φιλαδελφειας(κ εμεις βασικα...) να παιξουν...
kobra
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 12 2008, 12:27 ) *
Μην ξαναδώσεις προγνωστικά αν δεν έχεις ξεμεθύσει πρώτα... icon_drunk.gif
Κατ' αποκλειστικότητα σας δίνω την νικήτρια στήλη:
Χαλάνδρι-Άτταλος 2
Κουκου-Φίλιππος 1
Μάκρη-Ωρωπός 1
Εστία-Προμηθέας 1
Ίρις-Πέρα 1
Τυφώνας-Πόρτο Ράφτη 1
Αετός-Πετράλωνα 1
Νίκη-Ολυμπιάδα 1
Όσο για την κόντρα Κούκου-Ωρωπού, το ματς παίζεται μες τις 4 γραμμές και μέσα σ' αυτές είναι και οι διαιτητές που άλλες φορές μας αδικούν κι άλλες μας ευνοούν άθελα ή εσκεμμένα, πρέπει να μάθουμε να παίζουμε και μ΄αυτούς. Πάντως η εμπειρία μου έχει διδάξει οτι όταν υπάρχει στημένο παιχνίδι συνήθως δεν το καταλαβαίνει κανείς γιατί είναι πολύ προσεκτικό... wink.gif

Φιλαράκι τελικά με ένα μπουκαλάκι Βότκα μαζί με μπύρες σου μιλάει ο Θεός...
Καλούτσικα πήγα σήμερα...
Τεσπά θα πάω αύριο να τα πιώ στην Πανόρμου για να δώ τι θα παίξω την άλλη πέμπτη...
Καληνύχτα...
BASK3TBALL
Π Ρ Ω Τ Α Θ Λ Η Μ Α
[font=Arial Black]
bxristos
QUOTE(alexas10 @ Mar 14 2008, 01:22 ) *
Συγχαρητηρια στα πετραλωνα... Απορω πως γινεται μια ομαδα που παιζει μονο για το γοητρο(Πετραλωνα προμηθεας και η Ολυμπιαδα νομιζω πως ειναι ρυθμιστες πλεον καθως δεν πανε για τιποτα)να κερδιζουν μεσα στη Γκραβα μια πληρη κατα τη γνωμη μου ομαδα που καιγεται για τη νικη.(Ο ραδης επαιζε?)Πλεον ολοι μαζι στο κολπο. Αν το ηρακλειο νικησει την ηδη Πρωταθλητρια Εχει πολυ τυχη. Νομιζω πως το Ηρακλειο ειναι η πιο φορμαρισμενη ομαδα αυτη τη στιγμη απο τις 4 που διεκδικουν(σε καλυτερο φεγγαρι να το πω καλυτερα...)

Οσο για εμας νικησαμε σχετικα ευκολα(81-89) στο χαλανδρι (ΚΟΨΙΔΑΣ 37) αλλα μετα το δωρο που μας εκαναν οι ΚΟΥΚΟΥ νομιζω πως ο Φιλλιπος (που εχει και πολυ καλο προγραμμα φαινεται οτι θα φτασει ευκολα τις 13 νικες που δειχνουν σιγουρη σωτηρια) σωθηκε και πλεον η τελευταια θεση που οδηγει στη Γ θα κριθει μεταξυ Ατταλου κ της Ιριδας. Κριμα για την ομαδα μου να κανει υπερπροσπαθεια να κρατηθει στη κατηγορια αλλα επειδη οι αγωνες κερδιζονται κατα τη γνωμη μου απο τη προπονηση που κανεις ολη την εβδομαδα πριν τη πεμπτη ειναι δυσκολο να παιζεις ουσιαστικα ολο το χρονο εκτος εδρας...Κ ας παραδοθει επιτελους το γηπεδο της Φιλαδελφειας που ειναι ετοιμο απο το νοεμβριο blink.gif (!!!!) αλλα καποιοι αρνουνται να το ανοιξουν να μπουν τα παιδακια των ομαδων του δημου φιλαδελφειας(κ εμεις βασικα...) να παιξουν...


Σε ποιό γήπεδο παίζεται??Από τον πρώτο γύρο δεν περιμένετε το δικό σας??
assistant
Aπιστευτα κακη εμφανιση για την ομαδα μου και δικαιοτατη νικη για τα παιδια του Φιλιππου που φανηκε να το ηθελαν περισσοτερο.Η δικια μου ομαδα ελπιζω να πηρε το μηνυμα οτι η σιγουρια κι η χαλαροτητα πληρωνονται.Κατι ειναι κι αυτο για τα πιτσιρικια της ομαδας μου που πρεπει που και που να παιρνουν τα μαθηματα τους για να γινονται καλυτεροι.

Το καλο της ημερας ειναι οτι ξανασκαρισαν μετα απο χειμερεια ναρκη οι φιλοι Περακλουμπιωτες κι ετσι θα ξαναποκτησει ζωη το forum.

Καλη συνεχεια σε ολους αφου το πρωταθλημα φαινεται να εχει πολυ δρομο ακομη.
alexas10
QUOTE(bxristos @ Mar 14 2008, 01:56 ) *
Σε ποιό γήπεδο παίζεται??Από τον πρώτο γύρο δεν περιμένετε το δικό σας??


οχι στο μενιδι παιζουμε. 2 προπονησεις μας δινουν τη βδομαδα κ οχι σταθερα. απο τον αυγουστο μας λεγανε οτι θα ειναι ετοιμο.....
bxristos
QUOTE(alexas10 @ Mar 14 2008, 02:03 ) *
οχι στο μενιδι παιζουμε. 2 προπονησεις μας δινουν τη βδομαδα κ οχι σταθερα. απο τον αυγουστο μας λεγανε οτι θα ειναι ετοιμο.....


Είναι φιλαράκι μου ο Προκόπης ο έφορος και θέλω την επόμενη Πέμπτη να έρθω να δω τον αγώνα (από τις Κουκουβάουνες είμαι). Έχω ένα τηλεφωνό του αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.Μπορείς να επικοινωνησούμε κάπως για βα δω αν είναι το σωστό??

Υ.Γ Πόσο βγήκατε σήμερα?
alexas10
Μεχρι κ ο Προκοπης μας παρατησε λογω υποχρεωσεων... δεν αλλαξε τηλ εδω κ χρονια αν δεν μπορεις να τον βρεις στειλε μου pm να σου το στειλω icon_wave.gif εγραψα πιο πανω ποσο ηρθαμε...
dreamtheater
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 81-82 (28-43).
Αγχωτική, όσο και πολύτιμη, νίκη για την ομάδα μας, που αν και στο τέλος έκανε τα εύκολα δύσκολα, πήρε το ροζ φύλλο, απέναντι σε μια ψυχωμένη και αποφασισμένη να πουλήσει ακριβά το τομάρι της ομάδα. Ενδεικτικό ότι η διαφορά έφθασε στο +20 (!!!) και κυμαινόταν μεταξύ +11 και +15 μέχρι και 5 λεπτά πριν τη λήξη. Το παιχνίδι γύρισε στο τέλος χάρη στην ανύπαρκτη άμυνά μας, που δέχθηκε 53π στο β' ημίχρονο (!!!) και την εκπληκτική ευστοχία των παιδιών της Ίριδας, που πίστεψαν στο θαύμα και παραλίγο να το καταφέρουν με κάποια απίστευτα τρίποντα και -τελικά- κρίθηκε στην τελευταία επίθεση, με τρία (!!!) συνεχή άστοχα σουτ των γηπεδούχων.
Το πρωτάθλημα σίγουρα έχει πολύ δρόμο ακόμα και αυτοί που γρήγορα ξέγραψαν την Πέρα Κλουμπ καλά θα κάνουν να την ξαναβάλουν στο παιχνίδι, ρίχνοντας παράλληλα και μια ματιά στο πρόγραμμα των διεκδικητών τις επόμενες αγωνιστικές. Όσο για τις αφυπνίσεις και τις χειμερείες νάρκες, εμείς πάντα εδώ είμασταν και θα είμαστε, ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα, όσο υπάρχουν μπύρες, σουβλάκια, ουϊσκι, αλλά και Ραβαϊσι, Calliente κλπ....
dm_7
Eχθες ήμασταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ από ποτέ!
Μπράβο στους αντιπάλους!

The show must go on.... 41.gif
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 14 2008, 10:51 ) *
Eχθες ήμασταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ από ποτέ!
Μπράβο στους αντιπάλους!

The show must go on.... 41.gif


Όπως είσαι παραδίδεις user name, password και τον υπολογιστή σου στα γραφεία της Πέρα Κλουμπ. Θα σου στείλω personal msg για δ/νσεις κλπ. Εναλλακτικά, στέλνουμε και courier να τα παραλάβει από το χώρο σου.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
zigolo7
QUOTE(keltis 10 @ Mar 13 2008, 23:09 ) *
Σιγα ρε dimitris 888 k zigolo 7...πολυ ψηλα εχετε τον αμανε νομιζω...παρκαρετε λιγο το καλαμι σας...ειπαμε ενταξει, κ εμεις την νικη υποστηριζουμε κ χαιρομαστε που η ομαδα θα ανεβει αλλα χαλαρωστε λιγο..το πρωταθλημα εχει κ αλλα παιχνιδια κ παιζουν κ αλλες ομαδες...μην ειστε τοσο υπεροπτες γιατι δεν νομιζω οτι και οι παιχτες της νικης θα επιθυμουν τετοιους φιλαθλους.... 68.gif 68.gif 68.gif


καλά ρε kelti αυτά τα έλεγαν οι αντίπαλοί μας στην αρχή, μέχρι που φάνηκε οτι εχουμε δίκιο και έρχεσαι 8 αγωνιστικές πριν τελειώσει το πρωτάθλημα να μας πείς να ηρεμίσουμε.....όσο για τις άλλες ομάδες χάνουν μόνες τους την άνοδο. η μία τη δίνει στην άλλη(πέρα-κούκου-αετός-ωροπός). ενώ εμείς το είπαμε και το κάναμε!!!
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 14 2008, 11:12 ) *
Όπως είσαι παραδίδεις user name, password και τον υπολογιστή σου στα γραφεία της Πέρα Κλουμπ. Θα σου στείλω personal msg για δ/νσεις κλπ. Εναλλακτικά, στέλνουμε και courier να τα παραλάβει από το χώρο σου.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!



Καλά πάρε κι εσύ ένα ρακούν προς το παρόν και τα λέμε...

Φιλάκια και σε σένα biggrin.gif
pcl
QUOTE(dm_7 @ Mar 14 2008, 12:59 ) *
Καλά πάρε κι εσύ ένα ρακούν προς το παρόν και τα λέμε...

Φιλάκια και σε σένα biggrin.gif


τι ειναι το ρακουν?
keltis 10
QUOTE(BASK3TBALL @ Feb 22 2008, 11:30 ) *
Καλημερα σε ολους..

1 λεπτο θα φαω απο το χρονο ολων στο φορουμ..

πως γινετε ναι μεν να μην ειμαστε ποτε σε φορμα και να κερδιζουμε

με 5 - 6 ποντους τα ματς και απο την αλλη να εχουμε κερδισει το πρωτο

παιχνιδι με το φιλλιπο με 30 ?? για να μην πιασω ολα τα παιχνιδια ενα ενα..

ειπαμε οχι δικαιολογιες για κακη εμφανιση αλλα μην ψαχνουμε να βρουμε τους

μπουλς της β εσκα.. οπως ολοι και εμεις ιδρωνουμε σε καθε ματς για να παρουμε

τη νικη δεν μας χαριζεται κανεις και πιστευω πως αποδυκνυεται καθε πεμπτη αυτο..

ας χαλαρωσουμε λιγο λοιπον αγαπητε φιλε zigolo7 και ας αφησουμε την ομαδα να προχωρησει

ολα στην ωρα τους και εμεις θελουμε να κερδιζουμε ανετα και να το ευχαριστιομαστε ολοι

αλλα δεν παιζουμε με τους νεκρους ουτε μονοι μας...


Καλη συνεχεια σε ολους!

Καλα εσενα zigolo 7 δεν χρειαζεται να σου απαντησω γιατι αποδεδειγμενα μικρο σε ειχαν ριξει στην χυτρα με τον πονηροζωμο...Αν ησουν σωστος φιλαθλος της ομαδας θα ησουν διπλα της και στις κακες εμφανισεις...κ δεν θα εκανες την γνωστη κολοτουμπα ως γνησιος Ελληνας και να το παιζεις προπονητης της εξεδρας και να ερχεσαι σε αντιπαραθεση (σε ηρεμα επιπεδα παντα ) με παιχτες της ομαδας οπου σου απαντουν αναλογως...! 68.gif 68.gif Γι'αυτο λοιπον παρε κανενα διπλωμα προπονητικης πρωτα και παρατα τα πονηροπιτακια... icon_wave.gif icon_wave.gif καλο μεσημερι Πατ Ραιλι!!! smiley.gif
zigolo7
QUOTE(keltis 10 @ Mar 14 2008, 11:19 ) *
Καλα εσενα zigolo 7 δεν χρειαζεται να σου απαντησω γιατι αποδεδειγμενα μικρο σε ειχαν ριξει στην χυτρα με τον πονηροζωμο...Αν ησουν σωστος φιλαθλος της ομαδας θα ησουν διπλα της και στις κακες εμφανισεις...κ δεν θα εκανες την γνωστη κολοτουμπα ως γνησιος Ελληνας και να το παιζεις προπονητης της εξεδρας και να ερχεσαι σε αντιπαραθεση (σε ηρεμα επιπεδα παντα ) με παιχτες της ομαδας οπου σου απαντουν αναλογως...! 68.gif 68.gif Γι'αυτο λοιπον παρε κανενα διπλωμα προπονητικης πρωτα και παρατα τα πονηροπιτακια... icon_wave.gif icon_wave.gif καλο μεσημερι Πατ Ραιλι!!! smiley.gif


το να έχεις απαιτήσεις από την ομάδα σου που έχει πολλές δυνατότητες δεν νομίζω οτι είναι κωλοτούμπα. αν εσένα σου αρέσει να κερδίζεις με 5 και 6 πόντους ομάδες πολύ κατώτερες και να δίνεις δικαιώματα τότε είσαι πολύ μικρός. εγώ θέλω να βλέπω την ομάδα μου να παίζει ωραίο μπάσκετ γιατί έχει τις δυνατότητες. και όταν αγαπάς κάποιον ή κάτι πρέπει να τον κρίνεις πιο αυστηρά και όχι να τον χαιδεύεις γιατί έτσι δεν βελτιώνεται.
όσο για τις ειρωνείες απλά διάβασε τα μπλε γράμματα πιο κάτω(τη δεύτερη πρόταση). icon_wave.gif
MOUSKELAS
QUOTE(pcl @ Mar 14 2008, 13:04 ) *
τι ειναι το ρακουν?


Μοιάζει λίγο με αλεπού και κάνει επιδρομές σε κάδους σκουπιδιών έξω από σπίτια στην Αμερικανική επαρχία κυρίως. Έχει τρελή λύσα και αν δαγκώσει άνθρωπο χρειάζεται επειγόντως αντιλυσικό ορό, ειδάλλως παίρνει διαβατήριο για Άγιο Πέτρο Ά θέση.

Τώρα γιατί την βρίσκει η DM με ρακούν και κουκουβάγιες, δεν έχω καταλάβει ακόμα...
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 14 2008, 13:32 ) *
Μοιάζει λίγο με αλεπού και κάνει επιδρομές σε κάδους σκουπιδιών έξω από σπίτια στην Αμερικανική επαρχία κυρίως. Έχει τρελή λύσα και αν δαγκώσει άνθρωπο χρειάζεται επειγόντως αντιλυσικό ορό, ειδάλλως παίρνει διαβατήριο για Άγιο Πέτρο Ά θέση.

Τώρα γιατί την βρίσκει η DM με ρακούν και κουκουβάγιες, δεν έχω καταλάβει ακόμα...



Μουσκέλα με εντυπωσιάζεις με τις γνώσεις σου! Τον Μπαμπινιώτη να φανταστώ τον έχεις σε γιγαντοαφίσα πάνω από το κρεβάτι σου ε? 41.gif
pcl
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 14 2008, 13:32 ) *
Μοιάζει λίγο με αλεπού και κάνει επιδρομές σε κάδους σκουπιδιών έξω από σπίτια στην Αμερικανική επαρχία κυρίως. Έχει τρελή λύσα και αν δαγκώσει άνθρωπο χρειάζεται επειγόντως αντιλυσικό ορό, ειδάλλως παίρνει διαβατήριο για Άγιο Πέτρο Ά θέση.

Τώρα γιατί την βρίσκει η DM με ρακούν και κουκουβάγιες, δεν έχω καταλάβει ακόμα...



το ρακουν το γνωριζω ως μελος του ζωικου βασιλειου , την ενιολογικη σημασια της φρασης "παρε ενα ρακουν" αδυνατω να συλλαβω εκ πρωτης.
keltis 10
Το να εχεις απαιτησεις εννοειται οτι δν ειναι κολοτουμπα..ομως το να δηλωνεις στην αρχη οτι η ομαδα θα ανεβει αητητη και με τις πρωτες κακες εμφανισεις να αρχιζεις να κριτικαρεις ειναι... smile.gif ανθρωποι ειναι και οι παιχτες και δεν γινεται να παιζουν μονο καλα κ εξαλου δεν παιζουν κ μονοι τους...εσυ το μεγαλειο σου το δειχνεις υποτιμωντας τις υπολοιπες ομαδες???μην ξεχνας οτι παιζουν γιατι γουσταρουν το μπασκετακι... η ομαδα φτιαχτηκε για να ανεβει..στο τελος κανενας δεν θα θυμαται οτι καπου δεν επαιξε καλα..και ο παναθηναικος δεν παιζει καλα αλλα αν παρει ολους τους ολοι θα μιλανε για μεταλλο πρωταθλητη(λογο κακων εμφανισεων και πληρης υλικου)...τελος, δεν νομιζω οτι οι παιχτες της Νικης περιμενουν απο σενα για ν βελτιωθουν..προπονητη εχουν νομιζω... icon_wave.gif οσο για το τελευταιο που λες δεν μπορω να το δω γιατι κυκλοφορουν φημες περι ανυπαρξιας σου..μονο σκουφακια κ καπελα βλεπω...ααα!κ ενα Pundo...μονο του παντα.. peace.gif
dm_7
QUOTE(pcl @ Mar 14 2008, 13:46 ) *
το ρακουν το γνωριζω ως μελος του ζωικου βασιλειου , την ενιολογικη σημασια της φρασης "παρε ενα ρακουν" αδυνατω να συλλαβω εκ πρωτης.



Ανέτρεξε σε προηγούμενα ποστ και θα καταλάβεις...
Αλλιώς τα λέμε με pm!
Δεν νομίζω να καίγονται και πολύ να μάθουν για το ρακούν!
zigolo7
QUOTE(keltis 10 @ Mar 14 2008, 11:50 ) *
Το να εχεις απαιτησεις εννοειται οτι δν ειναι κολοτουμπα..ομως το να δηλωνεις στην αρχη οτι η ομαδα θα ανεβει αητητη και με τις πρωτες κακες εμφανισεις να αρχιζεις να κριτικαρεις ειναι... smile.gif ανθρωποι ειναι και οι παιχτες και δεν γινεται να παιζουν μονο καλα κ εξαλου δεν παιζουν κ μονοι τους...εσυ το μεγαλειο σου το δειχνεις υποτιμωντας τις υπολοιπες ομαδες???μην ξεχνας οτι παιζουν γιατι γουσταρουν το μπασκετακι... η ομαδα φτιαχτηκε για να ανεβει..στο τελος κανενας δεν θα θυμαται οτι καπου δεν επαιξε καλα..και ο παναθηναικος δεν παιζει καλα αλλα αν παρει ολους τους ολοι θα μιλανε για μεταλλο πρωταθλητη(λογο κακων εμφανισεων και πληρης υλικου)...τελος, δεν νομιζω οτι οι παιχτες της Νικης περιμενουν απο σενα για ν βελτιωθουν..προπονητη εχουν νομιζω... icon_wave.gif οσο για το τελευταιο που λες δεν μπορω να το δω γιατι κυκλοφορουν φημες περι ανυπαρξιας σου..μονο σκουφακια κ καπελα βλεπω...ααα!κ ενα Pundo...μονο του παντα.. peace.gif


1ον: βάλε κάνα τόνο
2ον: μάθε ορθογραφία γιατί δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα
3ον: δεν υποτιμώ τις άλλες ομάδες, απλά δεν γίνεται yugo να κερδίζει bmw
4ον: όλους τους τι?? θα πάρει ο παναθηναικός?
5ον: φένεται το μικρό επιπεδό σου από τις ειρωνείες σου και το οτι δεν εκτιμάς κάποια πράγματα....
dimitris 888
keltis 10 καλυτερα να μεινεις στο καθαρα μπασκετικο κομματι και να αφησεις στην ακρη τους διαπληκτισμους....αυτο ελειπε να μην ανεβουμε κιολας....ας αφησουμε ομως τις εσωτερικες αντιπαραθεσεις...ο δρομος για την Γ ΕΘΝΙΚΗ μολις ανοιγει......ειναι το ονειρο μας και ολοι πρεπει να βοηθησουμε γι αυτο..... 41.gif
keltis 10
Μεγαλε zigolo 7 εχεις δικιο...!! 41.gif 41.gif ειμαι λαθος..το παραδεχομαι...για τους τονους που λες,ναι δεν βαζω γιατι δεν εχω την δικη σου εξικειωση με το πληκτρολογιο.... 77.gif 77.gif για τα λαθη,μαλλον δεν εχω τις ''τεραστιες'' γνωσεις σου.. 77.gif 77.gif οσο για τον παναθηναικο, τωρα ειδα την αγαπημενη σου ομαδα.. cool.gif λογικα εχει ξεχασεις τους τιτλους sad.gif sad.gif χιλια συγνωμη..δεν μπορω να τα βαλω με το μεγαλειο σου και να συνεχισω to off-topic...σταματαω Πατ.. peace.gif
zigolo7
QUOTE(dimitris 888 @ Mar 14 2008, 12:15 ) *
keltis 10 καλυτερα να μεινεις στο καθαρα μπασκετικο κομματι και να αφησεις στην ακρη τους διαπληκτισμους....αυτο ελειπε να μην ανεβουμε κιολας....ας αφησουμε ομως τις εσωτερικες αντιπαραθεσεις...ο δρομος για την Γ ΕΘΝΙΚΗ μολις ανοιγει......ειναι το ονειρο μας και ολοι πρεπει να βοηθησουμε γι αυτο..... 41.gif


έχεις δίκιο dimitris. ο στόχος είναι κοινός για όλους και είναι χαζομάρα μου να διαπληκτιζόμαστε μεταξύ μας.
ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ`ΕΘΝΙΚΗ!!! blove.gif
riadis
QUOTE(dimitris 888 @ Mar 14 2008, 00:49 ) *
κοιτα τωρα που θα ξαναεμφανιστουν ολα τα παιδακια απο την περα..... tongue.gif tongue.gif

Tα παιδια απο το Περα (η αλλιως ψυχη του forum) δεν εξαφανιστηκαν ποτε απλα λιγο καιρο ξαποσταιναν.Βοηθησαν βεβαια λιγο και τα χτεσινα αποτελεσματα.Αλλωστε εμεις εχουμε και το δικο μας ξεχωριστο topic και ειμαστε υποχρεωμενοι να παιζουμε σε δυο ταμπλω. Κατα τα αλλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την εκπληκτικη χτεσινη εμφανιση επι 36 λεπτα και τη μεγαλη εκτος εδρας νικη σε ενα γηπεδο που εβραζε απο τις φωνες των νεαρων οπαδων της Ιριδας.Ευχομαστε καλη συνεχεια στην ομαδα τους.Ενα επι πλεον μπραβο στο μεγιστο Χρονη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.