Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Jabar
Προμηθέας-Ν. Μάκρη 69-55
bxristos
οι κουκουβάουνες έχασαν από τον ωρωπό σε έναν αγώνα που η διαιτησία έπαιξε τον ρόλο της.δεν χρειάζεται να πούμε πολλά.όποιος ξέρει από αυτές τις κατηγορίες καταλαβαίνει τι θέλω να πώ.
bxristos
QUOTE(drairfood @ Mar 6 2008, 17:18 ) *
ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΡΕ LIOSIOTI ΠΟΤΕ ΠΗΓΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ.....ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΔΥΣΚΟΛΑ !!!!ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΛΕΜΕ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



άκου να σου πω κάτι.όταν το 10 απείλησει 20 άτομα ότι θα μας γ.... εσύ τι περίμενεις να κάνει ο αδερφός του Παπαδόπουλου?να του πεί ευχαριστώ?και ασε αυτά που λες για τα κουνούπια και τις μύγες.πολλοί που δεν πειράζανε κουνούπια είναι στην φυλάκα.
zigolo7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 62-78
εύκολη νίκη για την ομάδα μας με τη διαφορά να ξεπερνά και τους 20 ποντούς. πολύ καλός ο δαμιανός, ακολούθησαν οι κοντογιάννης και βλαχονάτσιος.
hulk
Άτταλος-Αετός πόσο ήρθε?
hulk
QUOTE(dreamtheater @ Mar 6 2008, 22:11 ) *
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΕΣΤΙΑ Φ.Θ: 72-58 (33-29). Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα μας με καλή άμυνα στο δεύτερο ημίχρονο. Ζητούμενο πλέον η σταθεροποίηση στις καλές εμφανίσεις και μια-δυο νίκες ακόμα που θα επαναφέρουν την ηρεμία και την καλή ψυχολογία στο στρατόπεδο του δικέφαλου.
Προς το παρόν, σουβλάκια στο Ραβαϊσι και ποτάκι στο Caliente. Όσοι πιστοί προσέλθετε...


Είσαι Bon Viver ρε πρόεδρε...
hulk
QUOTE(dm_7 @ Mar 6 2008, 17:46 ) *
Δεν αλλάζεις τόσο εύκολα ομάδα!!! Έχω μάθει πως περνάτε τις βραδιές σας στη Πανόρμου και σίγουρα θα σας επισκεφτώ κάποια βραδιά! Βλέπεις έχουμε κοινούς φίλους! Αλλά έχουμε και εμείς τα στέκια μας σαν ομάδα και περνάμε εξίσου καλά! Το 7 υπάρχει επειδή είμαι "άρρωστη" γαυρίνα!!! Κι όσο για το πάθος με το μπάσκετ... το 'χει η μοίρα μου να γνωρίζω μόνιμα άτομα από το χώρο, αλλά αν δεν ήταν οι Κουκου και όσα έχω ζήσει μ' αυτή την ομάδα.... δεν νομίζω οτι θα ήμουν όπως είμαι!! Να 'ναι καλά γιατί το Φάληρο πέφτει μακριά! Άσε που περισσότερες χαρές παίρνω απο τις Κουκουβάουνες παρά απο τον Γαύρο!


Μην αποσυντονίζεις τον Μουσκέλα γιατί είναι προσηλωμένος στο στόχο του. Όσες γυναίκες τον πλησίασαν έγιναν μούσκεμα...
hulk
QUOTE(lebronjames @ Mar 6 2008, 13:59 ) *
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΚΡΗ 1
ΠΕΡΑ - ΕΣΤΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ - ΙΡΙΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΙΚΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε...


Ρε 'συ Lebron, που είσαι πάντα πρώτος σε ενημέρωση, ξέρεις τι έγινε Άτταλος-Αετός?
liakopoulos
κερδισε ο αετος
ADMIRAL14
Σχετικά εύκολη νίκη με 12 πόντους για τον Αετό μέσα στον αξιόμαχο Άτταλο. Η έμπνευση του Καρατζά να πιέσει σ' όλο το γήπεδο όταν έβλεπε οτι ξέφευγε το παιχνίδι απέδωσε καρπούς και στο 29' το σκορ ήταν ισόπαλο. Κάπου εκεί όμως σοβαρευτήκαμε και καθαρίσαμε εύκολα με διακριθέντες Ράδη, Μελά και Δρακόπουλο, ενώ απ' τον Άτταλο Καρτάνος και Πρας.
Πολλοί έφαγαν κουβά με τη νίκη μας και το σερί συνεχίζεται με 11/11.
Συγχαρητήρια στον Ωρωπό για τη μεγάλη νίκη με βάσει και το γεγονός οτι παλεύει μιά πεντάδα μόνη της, πιστεύω οτι μαζί με το Πέρα είναι φαβορί για την 3η θέση που οδηγεί στο μπαράζ καθώς εμείς φαίνεται να καθαρίζουμε την 2η. wink.gif
dm_7
Χάσαμε με μια διαιτησία κάκιστη !!! Βέβαια δεν έφταιγε μόνο αυτό! Απλώς έπαιξε κι αυτό το ρόλο του! Καλή προσπάθεια από κάποια παιδία άλλα δυστυχώς το αποτέλεσμα έχει σημασία και όχι η προσπάθεια! Εμείς δώσαμε το παρόν και βοηθήσαμε την ομάδα όσο μπορούσαμε! Από την πλευρά του Ωρωπού καλή εξέδρα χωρίς προκλήσεις! Να ευχηθώ να πάνε όλα καλά στο εξής στον Βελισσαράκο του Ωρωπού που εχθές, μετά από ενάμιση χρόνο ξεκίνησε πάλι να παίζει! 41.gif

Και κάτι ακόμα, μετά από κάποιες πληροφορίες που είχα εχθές εγώ θα απαντήσω ξανά σε καινούργιο χρήστη του forum μόνο αν μου δώσει μέχρι και Α.Φ.Μ.
Καλό τριημεράκι σε όλους!
cliff_ac
porto rafti -iris 63-64
MOUSKELAS
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 7 2008, 11:20 ) *
Σχετικά εύκολη νίκη με 12 πόντους για τον Αετό μέσα στον αξιόμαχο Άτταλο. Η έμπνευση του Καρατζά να πιέσει σ' όλο το γήπεδο όταν έβλεπε οτι ξέφευγε το παιχνίδι απέδωσε καρπούς και στο 29' το σκορ ήταν ισόπαλο. Κάπου εκεί όμως σοβαρευτήκαμε και καθαρίσαμε εύκολα με διακριθέντες Ράδη, Μελά και Δρακόπουλο, ενώ απ' τον Άτταλο Καρτάνος και Πρας.
Πολλοί έφαγαν κουβά με τη νίκη μας και το σερί συνεχίζεται με 11/11.
Συγχαρητήρια στον Ωρωπό για τη μεγάλη νίκη με βάσει και το γεγονός οτι παλεύει μιά πεντάδα μόνη της, πιστεύω οτι μαζί με το Πέρα είναι φαβορί για την 3η θέση που οδηγεί στο μπαράζ καθώς εμείς φαίνεται να καθαρίζουμε την 2η. wink.gif


Κι εγώ έτσι αλλαζόνας ήμουν πριν από έναν μήνα και δε μου βγήκε σε καλό...έχει πολύ φαί ακόμα όσο κι αν έχεις φαινομενικά πολύ βατό πρόγραμμα...
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 7 2008, 12:23 ) *
Χάσαμε με μια διαιτησία κάκιστη !!! Βέβαια δεν έφταιγε μόνο αυτό! Απλώς έπαιξε κι αυτό το ρόλο του! Καλή προσπάθεια από κάποια παιδία άλλα δυστυχώς το αποτέλεσμα έχει σημασία και όχι η προσπάθεια! Εμείς δώσαμε το παρόν και βοηθήσαμε την ομάδα όσο μπορούσαμε! Από την πλευρά του Ωρωπού καλή εξέδρα χωρίς προκλήσεις! Να ευχηθώ να πάνε όλα καλά στο εξής στον Βελισσαράκο του Ωρωπού που εχθές, μετά από ενάμιση χρόνο ξεκίνησε πάλι να παίζει! 41.gif

Και κάτι ακόμα, μετά από κάποιες πληροφορίες που είχα εχθές εγώ θα απαντήσω ξανά σε καινούργιο χρήστη του forum μόνο αν μου δώσει μέχρι και Α.Φ.Μ.
Καλό τριημεράκι σε όλους!


DM τι έγινε χθες? Τζάμπα το διπλό στο Πέρα...
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 7 2008, 15:10 ) *
DM τι έγινε χθες? Τζάμπα το διπλό στο Πέρα...


Τίποτα δεν πάει τζάμπα!! Για το συγκεκριμένο παιχνίδι με τον Ωρωπό είχαν ακουστεί πολλά και η εικόνα η χθεσινή δυστυχώς δεν τα διέψευσε!
lebronjames
QUOTE(hulk @ Mar 7 2008, 00:09 ) *
Ρε 'συ Lebron, που είσαι πάντα πρώτος σε ενημέρωση, ξέρεις τι έγινε Άτταλος-Αετός?



Ρε φιλε σορρυ που σε απογοητευσα αλλα ειχα ενα προβλημα με την κωλοσυνδεση..

Οσο για το χθεσινο ματς ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ επαιξε οσο χρειαστηκε για να νικησει την παντοτε μαχητικη Νεα Μακρη...
drairfood
QUOTE(bxristos @ Mar 6 2008, 23:17 ) *
άκου να σου πω κάτι.όταν το 10 απείλησει 20 άτομα ότι θα μας γ.... εσύ τι περίμενεις να κάνει ο αδερφός του Παπαδόπουλου?να του πεί ευχαριστώ?και ασε αυτά που λες για τα κουνούπια και τις μύγες.πολλοί που δεν πειράζανε κουνούπια είναι στην φυλάκα.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΘΑ ΣΑΣ Γ.......
zigolo7
από www.basketblog.gr

Ατταλος-Αετός 63-75 (34-37)
Διαιτητές: Παπαγιαννόπουλος-Καλατζάκης
Άτταλος (Καρατζάς-Κικίλιας): Αθανασόπουλος 5 (1), Κίτσος 2, Βιδάκης 15 (3), Τσεκούρας, Τσιτίνης 2, Πρας 12 (1), Καρτάνος 14, Παπαγιαννάκης, Καλοβυρνάς 5 (1), Βλάχος, Τσακίρης 8
Αετός (Γκολφινόπουλος-Πασχάλης): Ράδης 17 (4), Δρακόπουλος 8, Τσιγονάκης, Καψής 10 (2), Σοφιανόπουλος 6, Μπαρδουνιώτης 12, Καβράκης 5, Μελάς 14, Παπαγιαννόπουλος 3
Φίλιππος-ΓΣ Χαλάνδρι 74-57 (31-30)
Διαιτητές: Τσώνος-Πλιάκας
Φίλιππος (Ανυφαντής): Καραγιαννιώτης 10, Κοντάκης 22 (3), Σπηλιάκος 5, Κιαχόπουλος 12 (1), Κωστόπουλος 4, Μανωλίτσης 6, Γιαννόπουλος 15
ΓΣ Χαλάνδρι (Καρούτζος): Σταυρίδης 11 (2), Μαλανδρής 7 (1), Ξύδης 4 (1), Κοψιδάς 28, Δημητριάδης 7, Μπάτσος, Τσίτουρας, Μελετιάδης, Φακίρης
Ωρωπός-Κουκουβάουνες 78-70 (44-33)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Γρίβα
Ωρωπός (Δαμιανίδης): Τσιρίδης 18 (4), Διαγκελάκης 9 (1), Βελισαρράκος 5 (1), Καρασάβας, Φωτής 16 (2), Κεράτσας 3 (1), Γαρμπής 6 (1), Βήχος 21, Ρίπης
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Παπαδόπουλος 6, Στάμος 23 (2), Παπαδόπουλος Σ. 10, Παπαβασιλείου, Γιώτης 5, Ζερβόπουλος 4, Τσενές 19 (2), Λαδικός 3 (1)
Προμηθέας-Ν. Μάκρη 69-55 (35-30)
Διαιτητές: Γολεγού-Σταυρίδης
Προμηθέας (Τσίκος): Καραγκάνης 12 (1), Καραθανασόπουλος Θ. 12 (1), Βαϊνδερλής 5, Σπετσιέρης 2, Μακούλης 15, Μαυραγάνης 8, Κουτσοπέτρος, Ροζακέας 10, Μέλος 3
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 6, Χουλιάρας, Μπάστας 19 (3), Δούβρος 8, Κατσαμπέκης 8, Αναματερός, Δράκος 4, Τζήμας
Πέρα Κλουμπ-Εστία Φ.Θ. 72-58 (33-29)
Διαιτητές: Θεωνάς-Τσουραπάς
Πέρα Κλουμπ (Σγούρος): Καραγιώργος, Παναγόπουλος, Βαρθολομαίος 6, Πανουργιάς 17 (1), Βούζας 13 (3), Βάμβουρας 3, Κλιματσάκης 15 (1), Χρόνης 10 (1), Γιαννακόπουλος 8, Σιλιτζίρης, Ανέστης 1
Εστία Φ.Θ. (Περτέσης): Κατσιάπης 24 (3), Τζανακάκης 6, Παπακαλοδουκάς, Κουμάρ Σιβαράμ 10, Κουφόπουλος 1, Γραμματικός 8 (1), Σαριδημητρίου 2, Χαραλαμπόπουλος 7, Χατζηαναστασίου
Πόρτο Ράφτη-Ιρις Πετρούπολης 63-64 (35-26)
Διαιτητές: Σώμος-Γκαμήλη
Πόρτο Ράφτη (Αλεξανδράκης): Μητρόπουλος 6 (1), Μπαγλατζής, Παπάρας 6 (2), Κουμπής, Σούρλας 20 (3), Σκαμνάκης 10, Κόντος 6, Κουτρούλης 13, Σαββόγλου
Ιρις Πετρούπολης (Κοσιβάκης): Τόλιος 9, Κουτσάφτης 3 (1), Ψυχογιός 2, Βοσκάκης, Ηλιόπουλος 18 (2), Καρακώστας 7, Στασινός 13, Γκούμας, Πετρόπουλος 12
Αναγέννηση Π.-Νίκη Αμαρουσίου 62-78 (30-41)
Διαιτητές: Μπούκας-Κουτσουμπός
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 8 (1), Αρβανιταντώνης 4, Τασίου 3 (1), Περγαντής Γ. 6, Καταραχιάς 2, Αργυρόπουλος 18 (2), Αθηναίος 9, Περγαντής Κ. 12
Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Κουτσώνας 8 (2), Βλαχονάτσιος 7 (2), Μητρόπουλος, Βασιλάκος 5 (1), Κοντογιάννης 22 (4), Γιατράκος Χ., Υφαντής 8 (1), Τάσιος 9 (1), Καλόσακας, Θωμάς, Αντωνάκης, Ασημένιος 19

Το παιχνίδι Ολυμπιάδα 96-Εν. Ηρακλείου αναβλήθηκε.

Η βαθμολογία (σε 21 αγώνες): Νίκη Αμαρουσίου 39, Αετός 37, Πέρα Κλουμπ 36, Κουκουβάουνες 35, Ωρωπός 35, Εν. Ηρακλείου Τ. 33, Προμηθέας 32, Αναγέννηση Π. 32, Ν. Μάκρη 31, Ολυμπιάδα 96 30, Ατταλος Ν.Φ. 29, Φίλιππος 28, Ιρις Πετρούπολης 28, Εστία Φ. Θ. 26, Πόρτο Ράφτη 24, ΓΣ Χαλανδρίου 23. (Εν. Ηρακλείου Τ. και Φίλιππος έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο. Η Ολυμπιάδα 96 έχει δύο παιχνίδια λιγότερα).

Η επόμενη αγωνιστική (22η 13/03/2008): ΓΣ Χαλάνδρι-Ατταλος Ν.Φ., Κουκουβάουνες-Φίλιππος, Ν. Μάκρη-Ωρωπός, Εστία Φ.Θ.-Προμηθέας, Ιρις Πετρούπολης-Πέρα Κλούμπ, Εν. Ηρακλείου Τ.-Πόρτο Ράφτη, Αετός-Αναγέννηση Π., Νίκη Αμαρουσίου-Ολυμπιάδα 96.
Liosiotis1177
QUOTE(drairfood @ Mar 7 2008, 16:11 ) *
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΘΑ ΣΑΣ Γ.......

Ε ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΧΤΗ ΧΑΛΑΡΩΣΕ..ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΓΑΜΕ...ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ????ΡΟΖ????

ΧΕ ΧΕ ΧΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ...ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΕΠΕΣΕ ΛΕΣ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΥΡΟΛΙΓΚΑ!!!!
ADMIRAL14
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 7 2008, 13:04 ) *
Κι εγώ έτσι αλλαζόνας ήμουν πριν από έναν μήνα και δε μου βγήκε σε καλό...έχει πολύ φαί ακόμα όσο κι αν έχεις φαινομενικά πολύ βατό πρόγραμμα...

Όχι φίλε μου δεν είμαι αλλαζόνας, και βέβαια δεν έχουμε ανέβει από τώρα, απλά αν εξετάσεις το "momentum" που βρίσκονται οι διεκδικητές της 2ης θέσης θα συμφωνήσεις κι εσύ ότι ο Αετός έχει το πλέονέκτημα. Συμφωνώ οτι έχει πολύ φαϊ ακόμα και το πρόγραμμα μας δεν είναι καθόλου εύκολο(Ολυμπιάδα, Κουκουβάουνες,Νίκη εκτός και Ηράκλειο,Αναγέννηση εντός), αλλά και καλό σερί έχουμε, και "μαζεμένοι" στην προπόνηση είμαστε και ο καθένας έχει βρει το ρόλο του.
bxristos
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 7 2008, 18:00 ) *
Ε ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΧΤΗ ΧΑΛΑΡΩΣΕ..ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΓΑΜΕ...ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ????ΡΟΖ????

ΧΕ ΧΕ ΧΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ...ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΕΠΕΣΕ ΛΕΣ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΥΡΟΛΙΓΚΑ!!!!


δίκιο έχεις.πολύ το ζαλίσαμε το θέμα.για το ωρωπός-κουκουβάουνες,δεν είχαμε καλή απόδοση σε όλο τον αγώνα αλλά και η διατησία το έβαλε το..βρωμοχερό της..never mind..κάποια ματσάκια <κλειδί> για τη άνοδο μπορούμε να τα <χτυπήσουμε>..μην ξεχνάμε ότι στο τέλος γίνεται ταμείο...
kryono
ΚΡΥΩΝΩ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!
Η διαιτησία ήταν τραγική κ για τι δύο πλευρές αλλα το εχουμε συνηθήσει πια..
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Β' ΕΣΚΑ!!
Κάθε Πέμπτη κ χειρότερα!!!!!!!!!!
Οι άνθρωποι που σφυρίζουν είναι άσχετοι!!!!!!
Απλά δεν υπάρχουν άλλοι... Τέλος!!
Όσο για την νίκη του Ωρωπού η διαφορά ποιότητας μεταξύ των δύο ομάδων είναι μεγάλη...
ου΄τε διαιτησίες ούτε αλλα τέτοια τρελλά...
drairfood
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 7 2008, 18:00 ) *
Ε ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΧΤΗ ΧΑΛΑΡΩΣΕ..ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΓΑΜΕ...ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ????ΡΟΖ????

ΧΕ ΧΕ ΧΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ...ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΕΠΕΣΕ ΛΕΣ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΥΡΟΛΙΓΚΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ LIOSIOTI ΓΙΑ ΧΑΛΑΡςΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΠΟΛΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΣ ΑΠΟ ΖΕΦΥΡΙ ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
bxristos
QUOTE(kryono @ Mar 7 2008, 21:03 ) *
ΚΡΥΩΝΩ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!
Η διαιτησία ήταν τραγική κ για τι δύο πλευρές αλλα το εχουμε συνηθήσει πια..
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Β' ΕΣΚΑ!!
Κάθε Πέμπτη κ χειρότερα!!!!!!!!!!
Οι άνθρωποι που σφυρίζουν είναι άσχετοι!!!!!!
Απλά δεν υπάρχουν άλλοι... Τέλος!!
Όσο για την νίκη του Ωρωπού η διαφορά ποιότητας μεταξύ των δύο ομάδων είναι μεγάλη...
ου΄τε διαιτησίες ούτε αλλα τέτοια τρελλά...


Την διαφορά ποιότητας στην έδειξα και πρόπερσυ μέσα στην έδρα σου, (που να ευχαριστείς την ΕΣΚΑ που είσαι σε αυτή τη κατηγορία...) και στον 1ο γύρο που έφαγες 20 πόντους στο κεφαλί.Κοίτα να μαζέψεις λίγο κόσμο στο γήπεδο και να λύσεις τα προβλήματα σου και άσε τις διατησίες και τις διαφορές ποιότητας.Ωρωπός είσαι,όχι ΤΣΣΚΑ....
stormrider13
QUOTE(drairfood @ Mar 7 2008, 21:06 ) *
ΛΟΙΠΟΝ LIOSIOTI ΓΙΑ ΧΑΛΑΡςΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΠΟΛΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΣ ΑΠΟ ΖΕΦΥΡΙ ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Άσε τον Λιοσότη και πες μου για που είσαι σήμερα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dm_7
QUOTE(kryono @ Mar 7 2008, 21:03 ) *
ΚΡΥΩΝΩ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!
Η διαιτησία ήταν τραγική κ για τι δύο πλευρές αλλα το εχουμε συνηθήσει πια..
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Β' ΕΣΚΑ!!
Κάθε Πέμπτη κ χειρότερα!!!!!!!!!!
Οι άνθρωποι που σφυρίζουν είναι άσχετοι!!!!!!
Απλά δεν υπάρχουν άλλοι... Τέλος!!
Όσο για την νίκη του Ωρωπού η διαφορά ποιότητας μεταξύ των δύο ομάδων είναι μεγάλη...
ου΄τε διαιτησίες ούτε αλλα τέτοια τρελλά...



Μόλις παρακολούθησα αγώνα Α ΕΣΚΑ και ο Μαλανδρής που μας σφύριζε εχθές σφυριζέ και σήμερα στον αγώνα ΝΑΟ-ΨΥΧΙΚΟ!!! Κι απο ότι ξέρω ο συγκεκριμένος διαιτητής σφυρίζει και σε παραπάνω κατηγορίες! Γι' αυτό ας αφήσουμε τις μπούρδες για διαιτησία Β ΕΣΚΑ!!! Αρκετοί από εμάς ξέρουμε τα μαγειρέματα που έγιναν για το χθεσινό παιχνιδάκι!

Όσο για σένα bxristos... μην προκαλεις τόσο πολύ μ' αυτά που γράφεις γιατι μετά μας βγαίνει το όνομα...!΄
Όπως σου είπα εχθές απο κοντά... έλα σε κανα ματσάκι κι ασε τις κόντρες μέσα στο φορούμ!

Φιλιά!
zigolo7
πόσο ήρθε ΝΑΟ-ΨΥΧΙΚΟ?
dm_7
QUOTE(zigolo7 @ Mar 8 2008, 00:10 ) *
πόσο ήρθε ΝΑΟ-ΨΥΧΙΚΟ?



Δεν θυμάμαι καλά...νομίζω 72-79!
Το Ψυχικό απο το δεύτερο δεκάλεπτο πήρε τα πάνω του και πέρασε μπροστά!
Πέντε λεπτά πριν το τέλος του αγώνα ήταν 20 πόντους μπροστά.
Στο τέλος φάνηκε οτι κάτι πάει να κάνει ο ΝΑΟ αλλά δεν τα κατάφερε!
Αξιζε η νίκη στο Ψυχικό και φάνηκε οτι υπήρξε μεγάλη κοντρά ανάμεσα στις 2 ομάδες!
Νομίζω πως σήμερα το Ψυχικό πήρε εισητήριο ανόδου για Γ Εθνική και μπράβο τους! 41.gif
assistant
Καλησπερα σε ολους σας φιλες και φιλοι

Γραφω 3 μηνες τωρα στο forum και λιγοι εχουν καταλαβει πια ομαδα υποστηριζω γιατι προσπαθω παντα να ειμαι ψυχραιμος κι αντικειμενικος και θεωρω οτι αυτο ειναι ενα βημα που μας δινεται για να μιλαμε για το αθλημα που γουσταρουμε κι οχι για να γινομαστε καφροι και χουλιγκανς ο καθενας για την ομαδα του.

Ακολουθω την ομαδα μου τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ απο το 1990 παντου.Εχω δει την ομαδα οπως καταλαβαινετε σε πανω απο 500 παιχνιδια του ανδρικου τμηματος αλλα και σε αλλα τοσα περιπου των υπολοιπων τμηματων παλιοτερα κυριως που μου επετρεπαν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις(παιδικο,εφηβικο,γυναικειο,κορα
σιδες κι οτι αλλο υπηρχε που ειχε να κανει με τη ομαδα μου).Εχουν περασει απ τα ματια μου 3-4 διοικησεις,7-8 προπονητες(μονο ανδρικου τμηματος) και καμια 300αρια αθλητες(παλι μονο ανδρικου τμηματος).Αυτο που ειδαν χθες ομως τα ματια μου στο γηπεδο του ωρωπου δεν το εχω ξαναδει και ξαναζησει και ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.


Δεν θα μιλησω για τη διαιτησια εντος των 4 γραμμων του γηπεδου.Εχω την κακη συνηθεια να βιντεοσκοπω τα παιχνιδια της ομαδας μου ωστε να τα βλεπω μετα πιο ψυχραιμα και να εχω πιο αντικειμενικη γνωμη.Οποιος αρμοδιος του αθληματος-και μονο αρμοδιος-θελει λοιπον μπορει να απευθυνθει σε μενα για το βιντεο του αγωνα για να διαπιστωσει ιδιοις ομμασοι τα ανθρωπινα λαθη των 2 εθνικης κατηγοριας διαιτητων.


Θα ηθελα ομως να πω 2-3 πραγματα για τη συμπριφορα τους εκτος των 4 γραμμων

Α) Στο 2ο μολις λεπτο του παιχνιδιου ο Α διαιτητης Κος Μαλανδρης γυρισε προς το μερος μου και μου ειπε επι λεξει:ANTE ΓΑΜ.... ΡΕ ΜΑΛ..........μεχρι τοτε δεν τον ειχα βρισει καθολου παρα μονο του ειχα επισημανει 2-3 κατα τη γνωμη μου λαθη του.Γυρω μου υπηρχε κοσμος πολυς, δεν ημουν μονος μου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΥ

Β) Στο 4ο δεκαλεπτο του παιχνιδιου η 2η διαιτητης Κα Γριβα ειπε σε πατεραδες 2 παιδιων τη ομαδας επι λεξει:ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΜΑΛ.......Σ.ΠΕΡΙΜΕΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ.

Γ) Αμεσως μετα τη ληξη του αγωνα η 2η διαιτητης του αγωνα Κα Γριβα κατευθυνθηκε προς τον παγκο της ομαδας του ωρωπου και φιλησε σταυρωτα 1-2 ανθρωπους του παγκου του Ωρωπου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ


για τελειωμα αφησα το post του παρα πολυ καλου αθλητη του kryono.Πραγματι φιλε μου η διαφορα ποιοτητας των 2 ομαδων ηταν εμφανης σ εναν αντικειμενικο παρατηρητη αλλα υπερ της ομαδας των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ.η μια ομαδα ετρεχε(ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ),η αλλη με το ζορι περπατουσε(ΩΡΩΠΟΣ) αλλα δυστυχως οτι και να γινοταν ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΩΡΩΠΟΣ.Για καθε λαθος τν διαιτητων κατα της ομαδας σου μπορω να σου δειξω στο βιντεο10 λαθη κατα της ομαδας μου.Λυπαμαι πολυ γιατι εισαι πολυ εμπειρος παιχτης και ξερεις πολυ καλα τι εγινε χθες.Εγω τα ελεγα παντως απ την αρχη της βδομαδας κι εχω τη συνειδηση μου υσηχη

Καλο βραδυ σε ολους.Συγνωμη γιατο μακροσκελες postαρισμα μου απλα ηθελα μα εκφρασω την πικρα των 70-80 φιλων της ομαδας που ταξιδεψαν στον Ωρωπο για να δουν ενα εργο με προσχεδιασμενο σεναριο.Το χειροκροτημα ολων μας προς τα παιδια της ομαδας μετα τη ληξη του αγωνα τα λεει ολα.Εχουμε ματια και βλεπουμε.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ
dm_7
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 01:17 ) *
Καλησπερα σε ολους σας φιλες και φιλοι

Γραφω 3 μηνες τωρα στο forum και λιγοι εχουν καταλαβει πια ομαδα υποστηριζω γιατι προσπαθω παντα να ειμαι ψυχραιμος κι αντικειμενικος και θεωρω οτι αυτο ειναι ενα βημα που μας δινεται για να μιλαμε για το αθλημα που γουσταρουμε κι οχι για να γινομαστε καφροι και χουλιγκανς ο καθενας για την ομαδα του.

Ακολουθω την ομαδα μου τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ απο το 1990 παντου.Εχω δει την ομαδα οπως καταλαβαινετε σε πανω απο 500 παιχνιδια του ανδρικου τμηματος αλλα και σε αλλα τοσα περιπου των υπολοιπων τμηματων παλιοτερα κυριως που μου επετρεπαν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις(παιδικο,εφηβικο,γυναικειο,κορα
σιδες κι οτι αλλο υπηρχε που ειχε να κανει με τη ομαδα μου).Εχουν περασει απ τα ματια μου 3-4 διοικησεις,7-8 προπονητες(μονο ανδρικου τμηματος) και καμια 300αρια αθλητες(παλι μονο ανδρικου τμηματος).Αυτο που ειδαν χθες ομως τα ματια μου στο γηπεδο του ωρωπου δεν το εχω ξαναδει και ξαναζησει και ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Δεν θα μιλησω για τη διαιτησια εντος των 4 γραμμων του γηπεδου.Εχω την κακη συνηθεια να βιντεοσκοπω τα παιχνιδια της ομαδας μου ωστε να τα βλεπω μετα πιο ψυχραιμα και να εχω πιο αντικειμενικη γνωμη.Οποιος αρμοδιος του αθληματος-και μονο αρμοδιος-θελει λοιπον μπορει να απευθυνθει σε μενα για το βιντεο του αγωνα για να διαπιστωσει ιδιοις ομμασοι τα ανθρωπινα λαθη των 2 εθνικης κατηγοριας διαιτητων.
Θα ηθελα ομως να πω 2-3 πραγματα για τη συμπριφορα τους εκτος των 4 γραμμων

Α) Στο 2ο μολις λεπτο του παιχνιδιου ο Α διαιτητης Κος Μαλανδρης γυρισε προς το μερος μου και μου ειπε επι λεξει:ANTE ΓΑΜ.... ΡΕ ΜΑΛ..........μεχρι τοτε δεν τον ειχα βρισει καθολου παρα μονο του ειχα επισημανει 2-3 κατα τη γνωμη μου λαθη του.Γυρω μου υπηρχε κοσμος πολυς, δεν ημουν μονος μου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΥ

Β) Στο 4ο δεκαλεπτο του παιχνιδιου η 2η διαιτητης Κα Γριβα ειπε σε πατεραδες 2 παιδιων τη ομαδας επι λεξει:ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΜΑΛ.......Σ.ΠΕΡΙΜΕΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ.

Γ) Αμεσως μετα τη ληξη του αγωνα η 2η διαιτητης του αγωνα Κα Γριβα κατευθυνθηκε προς τον παγκο της ομαδας του ωρωπου και φιλησε σταυρωτα 1-2 ανθρωπους του παγκου του Ωρωπου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ
για τελειωμα αφησα το post του παρα πολυ καλου αθλητη του kryono.Πραγματι φιλε μου η διαφορα ποιοτητας των 2 ομαδων ηταν εμφανης σ εναν αντικειμενικο παρατηρητη αλλα υπερ της ομαδας των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ.η μια ομαδα ετρεχε(ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ),η αλλη με το ζορι περπατουσε(ΩΡΩΠΟΣ) αλλα δυστυχως οτι και να γινοταν ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΩΡΩΠΟΣ.Για καθε λαθος τν διαιτητων κατα της ομαδας σου μπορω να σου δειξω στο βιντεο10 λαθη κατα της ομαδας μου.Λυπαμαι πολυ γιατι εισαι πολυ εμπειρος παιχτης και ξερεις πολυ καλα τι εγινε χθες.Εγω τα ελεγα παντως απ την αρχη της βδομαδας κι εχω τη συνειδηση μου υσηχη

Καλο βραδυ σε ολους.Συγνωμη γιατο μακροσκελες postαρισμα μου απλα ηθελα μα εκφρασω την πικρα των 70-80 φιλων της ομαδας που ταξιδεψαν στον Ωρωπο για να δουν ενα εργο με προσχεδιασμενο σεναριο.Το χειροκροτημα ολων μας προς τα παιδια της ομαδας μετα τη ληξη του αγωνα τα λεει ολα.Εχουμε ματια και βλεπουμε.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ



'Εγραψες κολλητέ!!!
drairfood
QUOTE(stormrider13 @ Mar 7 2008, 21:14 ) *
Άσε τον Λιοσότη και πες μου για που είσαι σήμερα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΦΙΛΕ ΣΤΟΡΜ13 ΕΙΧΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΚΑΨΑΜΕ
nikefalin
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 01:17 ) *
Καλησπερα σε ολους σας φιλες και φιλοι

Γραφω 3 μηνες τωρα στο forum και λιγοι εχουν καταλαβει πια ομαδα υποστηριζω γιατι προσπαθω παντα να ειμαι ψυχραιμος κι αντικειμενικος και θεωρω οτι αυτο ειναι ενα βημα που μας δινεται για να μιλαμε για το αθλημα που γουσταρουμε κι οχι για να γινομαστε καφροι και χουλιγκανς ο καθενας για την ομαδα του.

Ακολουθω την ομαδα μου τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ απο το 1990 παντου.Εχω δει την ομαδα οπως καταλαβαινετε σε πανω απο 500 παιχνιδια του ανδρικου τμηματος αλλα και σε αλλα τοσα περιπου των υπολοιπων τμηματων παλιοτερα κυριως που μου επετρεπαν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις(παιδικο,εφηβικο,γυναικειο,κορα
σιδες κι οτι αλλο υπηρχε που ειχε να κανει με τη ομαδα μου).Εχουν περασει απ τα ματια μου 3-4 διοικησεις,7-8 προπονητες(μονο ανδρικου τμηματος) και καμια 300αρια αθλητες(παλι μονο ανδρικου τμηματος).Αυτο που ειδαν χθες ομως τα ματια μου στο γηπεδο του ωρωπου δεν το εχω ξαναδει και ξαναζησει και ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Δεν θα μιλησω για τη διαιτησια εντος των 4 γραμμων του γηπεδου.Εχω την κακη συνηθεια να βιντεοσκοπω τα παιχνιδια της ομαδας μου ωστε να τα βλεπω μετα πιο ψυχραιμα και να εχω πιο αντικειμενικη γνωμη.Οποιος αρμοδιος του αθληματος-και μονο αρμοδιος-θελει λοιπον μπορει να απευθυνθει σε μενα για το βιντεο του αγωνα για να διαπιστωσει ιδιοις ομμασοι τα ανθρωπινα λαθη των 2 εθνικης κατηγοριας διαιτητων.
Θα ηθελα ομως να πω 2-3 πραγματα για τη συμπριφορα τους εκτος των 4 γραμμων

Α) Στο 2ο μολις λεπτο του παιχνιδιου ο Α διαιτητης Κος Μαλανδρης γυρισε προς το μερος μου και μου ειπε επι λεξει:ANTE ΓΑΜ.... ΡΕ ΜΑΛ..........μεχρι τοτε δεν τον ειχα βρισει καθολου παρα μονο του ειχα επισημανει 2-3 κατα τη γνωμη μου λαθη του.Γυρω μου υπηρχε κοσμος πολυς, δεν ημουν μονος μου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΥ

Β) Στο 4ο δεκαλεπτο του παιχνιδιου η 2η διαιτητης Κα Γριβα ειπε σε πατεραδες 2 παιδιων τη ομαδας επι λεξει:ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΜΑΛ.......Σ.ΠΕΡΙΜΕΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ.

Γ) Αμεσως μετα τη ληξη του αγωνα η 2η διαιτητης του αγωνα Κα Γριβα κατευθυνθηκε προς τον παγκο της ομαδας του ωρωπου και φιλησε σταυρωτα 1-2 ανθρωπους του παγκου του Ωρωπου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ
για τελειωμα αφησα το post του παρα πολυ καλου αθλητη του kryono.Πραγματι φιλε μου η διαφορα ποιοτητας των 2 ομαδων ηταν εμφανης σ εναν αντικειμενικο παρατηρητη αλλα υπερ της ομαδας των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ.η μια ομαδα ετρεχε(ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ),η αλλη με το ζορι περπατουσε(ΩΡΩΠΟΣ) αλλα δυστυχως οτι και να γινοταν ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΩΡΩΠΟΣ.Για καθε λαθος τν διαιτητων κατα της ομαδας σου μπορω να σου δειξω στο βιντεο10 λαθη κατα της ομαδας μου.Λυπαμαι πολυ γιατι εισαι πολυ εμπειρος παιχτης και ξερεις πολυ καλα τι εγινε χθες.Εγω τα ελεγα παντως απ την αρχη της βδομαδας κι εχω τη συνειδηση μου υσηχη

Καλο βραδυ σε ολους.Συγνωμη γιατο μακροσκελες postαρισμα μου απλα ηθελα μα εκφρασω την πικρα των 70-80 φιλων της ομαδας που ταξιδεψαν στον Ωρωπο για να δουν ενα εργο με προσχεδιασμενο σεναριο.Το χειροκροτημα ολων μας προς τα παιδια της ομαδας μετα τη ληξη του αγωνα τα λεει ολα.Εχουμε ματια και βλεπουμε.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ


κολλητέ.....αφού αναφέρεις ονόματα κυρίων και κυριών, γράψε και το δικό σου για να ξέρουν σε ποιόν να απαντήσουν εαν θελήσουν
Liosiotis1177
QUOTE(drairfood @ Mar 7 2008, 21:06 ) *
ΛΟΙΠΟΝ LIOSIOTI ΓΙΑ ΧΑΛΑΡςΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΠΟΛΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΣ ΑΠΟ ΖΕΦΥΡΙ ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

καλα θα ειμουν απο ζεφυρι κ θα βαζα λιοσιοτης???λολ.......
εκτος αν νομιζεις οτι μπλοφαρω........τεσπα,δε θα ανοιξω καυγα εδω μεσα ημαρτον!να περναει η ωρα γραφουμε!

χαιρεται!!!
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Mar 8 2008, 00:05 ) *
Μόλις παρακολούθησα αγώνα Α ΕΣΚΑ και ο Μαλανδρής που μας σφύριζε εχθές σφυριζέ και σήμερα στον αγώνα ΝΑΟ-ΨΥΧΙΚΟ!!! Κι απο ότι ξέρω ο συγκεκριμένος διαιτητής σφυρίζει και σε παραπάνω κατηγορίες! Γι' αυτό ας αφήσουμε τις μπούρδες για διαιτησία Β ΕΣΚΑ!!! Αρκετοί από εμάς ξέρουμε τα μαγειρέματα που έγιναν για το χθεσινό παιχνιδάκι!

Όσο για σένα bxristos... μην προκαλεις τόσο πολύ μ' αυτά που γράφεις γιατι μετά μας βγαίνει το όνομα...!΄
Όπως σου είπα εχθές απο κοντά... έλα σε κανα ματσάκι κι ασε τις κόντρες μέσα στο φορούμ!

Φιλιά!


Με σένα θα τα πούμε απο κοντά.Και για το τι θα λέω και για το γήπεδο.Θα μας πεις για το γήπεδο κιόλας παναθεμά σε. Άιντε γιατί πολύ αέρα πήραμε Γιωτούλα.... 68.gif
bxristos
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 01:17 ) *
Καλησπερα σε ολους σας φιλες και φιλοι

Γραφω 3 μηνες τωρα στο forum και λιγοι εχουν καταλαβει πια ομαδα υποστηριζω γιατι προσπαθω παντα να ειμαι ψυχραιμος κι αντικειμενικος και θεωρω οτι αυτο ειναι ενα βημα που μας δινεται για να μιλαμε για το αθλημα που γουσταρουμε κι οχι για να γινομαστε καφροι και χουλιγκανς ο καθενας για την ομαδα του.

Ακολουθω την ομαδα μου τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ απο το 1990 παντου.Εχω δει την ομαδα οπως καταλαβαινετε σε πανω απο 500 παιχνιδια του ανδρικου τμηματος αλλα και σε αλλα τοσα περιπου των υπολοιπων τμηματων παλιοτερα κυριως που μου επετρεπαν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις(παιδικο,εφηβικο,γυναικειο,κορα
σιδες κι οτι αλλο υπηρχε που ειχε να κανει με τη ομαδα μου).Εχουν περασει απ τα ματια μου 3-4 διοικησεις,7-8 προπονητες(μονο ανδρικου τμηματος) και καμια 300αρια αθλητες(παλι μονο ανδρικου τμηματος).Αυτο που ειδαν χθες ομως τα ματια μου στο γηπεδο του ωρωπου δεν το εχω ξαναδει και ξαναζησει και ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Δεν θα μιλησω για τη διαιτησια εντος των 4 γραμμων του γηπεδου.Εχω την κακη συνηθεια να βιντεοσκοπω τα παιχνιδια της ομαδας μου ωστε να τα βλεπω μετα πιο ψυχραιμα και να εχω πιο αντικειμενικη γνωμη.Οποιος αρμοδιος του αθληματος-και μονο αρμοδιος-θελει λοιπον μπορει να απευθυνθει σε μενα για το βιντεο του αγωνα για να διαπιστωσει ιδιοις ομμασοι τα ανθρωπινα λαθη των 2 εθνικης κατηγοριας διαιτητων.
Θα ηθελα ομως να πω 2-3 πραγματα για τη συμπριφορα τους εκτος των 4 γραμμων

Α) Στο 2ο μολις λεπτο του παιχνιδιου ο Α διαιτητης Κος Μαλανδρης γυρισε προς το μερος μου και μου ειπε επι λεξει:ANTE ΓΑΜ.... ΡΕ ΜΑΛ..........μεχρι τοτε δεν τον ειχα βρισει καθολου παρα μονο του ειχα επισημανει 2-3 κατα τη γνωμη μου λαθη του.Γυρω μου υπηρχε κοσμος πολυς, δεν ημουν μονος μου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΥ

Β) Στο 4ο δεκαλεπτο του παιχνιδιου η 2η διαιτητης Κα Γριβα ειπε σε πατεραδες 2 παιδιων τη ομαδας επι λεξει:ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΜΑΛ.......Σ.ΠΕΡΙΜΕΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ.

Γ) Αμεσως μετα τη ληξη του αγωνα η 2η διαιτητης του αγωνα Κα Γριβα κατευθυνθηκε προς τον παγκο της ομαδας του ωρωπου και φιλησε σταυρωτα 1-2 ανθρωπους του παγκου του Ωρωπου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ
για τελειωμα αφησα το post του παρα πολυ καλου αθλητη του kryono.Πραγματι φιλε μου η διαφορα ποιοτητας των 2 ομαδων ηταν εμφανης σ εναν αντικειμενικο παρατηρητη αλλα υπερ της ομαδας των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ.η μια ομαδα ετρεχε(ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ),η αλλη με το ζορι περπατουσε(ΩΡΩΠΟΣ) αλλα δυστυχως οτι και να γινοταν ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΩΡΩΠΟΣ.Για καθε λαθος τν διαιτητων κατα της ομαδας σου μπορω να σου δειξω στο βιντεο10 λαθη κατα της ομαδας μου.Λυπαμαι πολυ γιατι εισαι πολυ εμπειρος παιχτης και ξερεις πολυ καλα τι εγινε χθες.Εγω τα ελεγα παντως απ την αρχη της βδομαδας κι εχω τη συνειδηση μου υσηχη

Καλο βραδυ σε ολους.Συγνωμη γιατο μακροσκελες postαρισμα μου απλα ηθελα μα εκφρασω την πικρα των 70-80 φιλων της ομαδας που ταξιδεψαν στον Ωρωπο για να δουν ενα εργο με προσχεδιασμενο σεναριο.Το χειροκροτημα ολων μας προς τα παιδια της ομαδας μετα τη ληξη του αγωνα τα λεει ολα.Εχουμε ματια και βλεπουμε.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ


Αυτά έπρεπε να τα πείς από προηγούμενες αγώνες.Σωστά μιλάς ρε αδερφέ αλλά θα το βρείς το δίκιο σου?
assistant
QUOTE(nikefalin @ Mar 8 2008, 02:03 ) *
κολλητέ.....αφού αναφέρεις ονόματα κυρίων και κυριών, γράψε και το δικό σου για να ξέρουν σε ποιόν να απαντήσουν εαν θελήσουν

Φιλε μου,ο κυριος και η κυρια που ανεφερα ηταν οι αρχοντες του αγωνα.Το ονομα τους υπαρχει στο φυλλο αγωνα.Δεν ειναι αγνωστοι και τους ξεμπροστιαζω εγω.Ειναι επωνυμοι,ειναι μερος του παιχνιδιου.Δεν ειμαστε το ιδιο.εγω ειμαι ενας απ τους 70-80 που εκανε το ταξιδι.Εαν θελησουν να με διαψευσουν-που δε νομιζω-υπαρχει το forum αλλιως μπορουν να με βρουν την Πεμπτη στο γηπεδο και να μιλησουμε.
dm_7
QUOTE(bxristos @ Mar 8 2008, 03:47 ) *
Με σένα θα τα πούμε απο κοντά.Και για το τι θα λέω και για το γήπεδο.Θα μας πεις για το γήπεδο κιόλας παναθεμά σε. Άιντε γιατί πολύ αέρα πήραμε Γιωτούλα.... 68.gif




Ναι σωστά! Πολύ αέρα πήραμε...πάμε εμείς και τρώμε τα καντήλια κάθε Πέμπτη κ σεις αράζετε στο net cafe και μας υποστηρίζεται διαδικτυακά! 41.gif
Όχι και να μας τη πεις.... "Χρηστάρα"!
Άντε φιλιά
kryono
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 01:17 ) *
Καλησπερα σε ολους σας φιλες και φιλοι

Γραφω 3 μηνες τωρα στο forum και λιγοι εχουν καταλαβει πια ομαδα υποστηριζω γιατι προσπαθω παντα να ειμαι ψυχραιμος κι αντικειμενικος και θεωρω οτι αυτο ειναι ενα βημα που μας δινεται για να μιλαμε για το αθλημα που γουσταρουμε κι οχι για να γινομαστε καφροι και χουλιγκανς ο καθενας για την ομαδα του.

Ακολουθω την ομαδα μου τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ απο το 1990 παντου.Εχω δει την ομαδα οπως καταλαβαινετε σε πανω απο 500 παιχνιδια του ανδρικου τμηματος αλλα και σε αλλα τοσα περιπου των υπολοιπων τμηματων παλιοτερα κυριως που μου επετρεπαν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις(παιδικο,εφηβικο,γυναικειο,κορα
σιδες κι οτι αλλο υπηρχε που ειχε να κανει με τη ομαδα μου).Εχουν περασει απ τα ματια μου 3-4 διοικησεις,7-8 προπονητες(μονο ανδρικου τμηματος) και καμια 300αρια αθλητες(παλι μονο ανδρικου τμηματος).Αυτο που ειδαν χθες ομως τα ματια μου στο γηπεδο του ωρωπου δεν το εχω ξαναδει και ξαναζησει και ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Δεν θα μιλησω για τη διαιτησια εντος των 4 γραμμων του γηπεδου.Εχω την κακη συνηθεια να βιντεοσκοπω τα παιχνιδια της ομαδας μου ωστε να τα βλεπω μετα πιο ψυχραιμα και να εχω πιο αντικειμενικη γνωμη.Οποιος αρμοδιος του αθληματος-και μονο αρμοδιος-θελει λοιπον μπορει να απευθυνθει σε μενα για το βιντεο του αγωνα για να διαπιστωσει ιδιοις ομμασοι τα ανθρωπινα λαθη των 2 εθνικης κατηγοριας διαιτητων.
Θα ηθελα ομως να πω 2-3 πραγματα για τη συμπριφορα τους εκτος των 4 γραμμων

Α) Στο 2ο μολις λεπτο του παιχνιδιου ο Α διαιτητης Κος Μαλανδρης γυρισε προς το μερος μου και μου ειπε επι λεξει:ANTE ΓΑΜ.... ΡΕ ΜΑΛ..........μεχρι τοτε δεν τον ειχα βρισει καθολου παρα μονο του ειχα επισημα τονει 2-3 κατα τη γνωμη μου λαθη του.Γυρω μου υπηρχε κοσμος πολυς, δεν ημουν μονος μου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΥ

Β) Στο 4ο δεκαλεπτο του παιχνιδιου η 2η διαιτητης Κα Γριβα ειπε σε πατεραδες 2 παιδιων τη ομαδας επι λεξει:ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΜΑΛ.......Σ.ΠΕΡΙΜΕΩ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ.

Γ) Αμεσως μετα τη ληξη του αγωνα η 2η διαιτητης του αγωνα Κα Γριβα κατευθυνθηκε προς τον παγκο της ομαδας του ωρωπου και φιλησε σταυρωτα 1-2 ανθρωπους του παγκου του Ωρωπου.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑΣ
για τελειωμα αφησα το post του παρα πολυ καλου αθλητη του kryono.Πραγματι φιλε μου η διαφορα ποιοτητας των 2 ομαδων ηταν εμφανης σ εναν αντικειμενικο παρατηρητη αλλα υπερ της ομαδας των ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ.η μια ομαδα ετρεχε(ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ),η αλλη με το ζορι περπατουσε(ΩΡΩΠΟΣ) αλλα δυστυχως οτι και να γινοταν ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΩΡΩΠΟΣ.Για καθε λαθος τν διαιτητων κατα της ομαδας σου μπορω να σου δειξω στο βιντεο10 λαθη κατα της ομαδας μου.Λυπαμαι πολυ γιατι εισαι πολυ εμπειρος παιχτης και ξερεις πολυ καλα τι εγινε χθες.Εγω τα ελεγα παντως απ την αρχη της βδομαδας κι εχω τη συνειδηση μου υσηχη

Καλο βραδυ σε ολους.Συγνωμη γιατο μακροσκελες postαρισμα μου απλα ηθελα μα εκφρασω την πικρα των 70-80 φιλων της ομαδας που ταξιδεψαν στον Ωρωπο για να δουν ενα εργο με προσχεδιασμενο σεναριο.Το χειροκροτημα ολων μας προς τα παιδια της ομαδας μετα τη ληξη του αγωνα τα λεει ολα.Εχουμε ματια και βλεπουμε.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ

Θα αρχίσω λέγοντας ότι αυτο που είπες για την ποιότητα με βάζει σε σκέψεις για το αν γνωρίζεις πραγματικά το αντικείμενο , έχεις ασχοληθεί ποτέ ή απλώς σ'αρέσει να πηγαίνεις να βλέπεις κάθε βδομαδα την ομαδα σου...
Έκτός από τον Στάμο που είναι ένα από τα καλύτερα point guards της κατηγορίας κ τον Παπαδόπουλο τα άλλα παιδιά δεν μπορούν ή τουλάχιστον όχι ακόμα ... είναι ρολίστες...
Επίσης για το τρέξιμο...
Το μόνο που μπορούν να κάνουν όταν δεν είναι ο Στάμος μέσα να τους οργανώσει λίγο είναι να τρέχουν...
μονο όμως ..Θυμήσου πόσες φορές έχασαν layups μόνοι τους ή με έλαχιστη πίεση ή η μπάλα πήγε μόνο ταμπλό...
Ακόμα υπάρχει ένα πράγμα που ονομάζεται τακτική...κ ίσως να περπατάγαμε επειδή έτσι μας είχε πει ο προπονητής μας....
Όσο για τη διαιτησία που είπες :
α) οι κουκουβάουνες έπρεπε να τελειώσουν τον αγώνα με 4...
έχουν 2-3 παιδάκια τα οποία το μόνο που μπορούν να κάνουν (χωρις αυτό να είναι κακο γιατι είναι μέσα στο παιχνίδι) προς το παρόν είναι να κλωτσάνε κ να βαράνε στην άμυνα να τραβάνε μπλούζες κ να βρίζουν...
Ξαναλέω ότι αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό είναι μέσα στο παιχνίδι...
Βγήκε με 5 φάουλ το 15 μόνο απο την ομάδα σας(λαδικος νομιζω) ο οποίος έπρεπε να έχει βγει από το πρώτο ημίχρονο . Χαρακτηριστηκό είναι ότι τσακώθηκε κ με τον 2ο μας ασσο ο οποίος είναι 15 χρονων!!!!!
δε σου λεώ τι γινόταν μαζί μου γιατι αν ήσουν εκεί μάλλον είναι περιττο....
Το 5 που έπιανε τον Βήχο έπρεπε να έχει βγει κ αυτό από το πρώτο ημίχρονο γιατι απλά δεν μπορεί να μαρκάρει τον Βήχο χωρίς να του κάνει 3 φάουλ σε κάθε φάση γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά ύψους, εμπειρίας κ ποιότητας μεταξύ τους (δεν ξέρω αν όταν μεγαλώσει θα γίνει αντίστοιχος παίκτης)
β) Για να ξέρεις όταν ένα παιχνίδι είναι φτιαχτό δεν το αφήνουν οι διαιτητές να πάει στον πόντο μέχρι το τελευταίο λεπτό...
1,10 πριν το τέλος ο Ωρωπός 1 πόντο μπροστά σουτάρει βολές ο Βήχος βάζει κ τις δύο κ του ακυρώνει τη δεύτερη γιατί πάταγε γραμμή ο Κεράτσας νομίζω που πήδαγε για ριμπάουντ...
Όταν οι διαιτητές είναι πιασμένοι δε σφυράνε τέτοιες αηδίες...
γ)αν ήθελε η διαιτησία έδεινε δύο φάουλ στην άμυνα στον Στάμο κ 2 επιθετικά που θα μπορούσε να δώσει όταν πόσταρε τον μικρό μας (όπως έδωσε 2 στον Βήχο.....) κ να πήγαινε η διαφορά στουν 10 κ τέλος γιατι έπαιζε μόνος του...
Σόρρυ αν κούρασα κ εγώ τους υπόλοιπους αλλα δεν μπορώ να ακούω τέτοια!!!
Μια διαιτησία που δείνει 2-3 σφυρίγματα έδρας δεν είναι πιασμένη.... γιατί απλά οι άνθρωποι του Ωρωπού δεν μπορούν κ δε ξέρουν να πιάσουν τους διαιτητές....
kryono
QUOTE(bxristos @ Mar 7 2008, 21:13 ) *
Την διαφορά ποιότητας στην έδειξα και πρόπερσυ μέσα στην έδρα σου, (που να ευχαριστείς την ΕΣΚΑ που είσαι σε αυτή τη κατηγορία...) και στον 1ο γύρο που έφαγες 20 πόντους στο κεφαλί.Κοίτα να μαζέψεις λίγο κόσμο στο γήπεδο και να λύσεις τα προβλήματα σου και άσε τις διατησίες και τις διαφορές ποιότητας.Ωρωπός είσαι,όχι ΤΣΣΚΑ....

ΚΡΥΩΝΩ!!!!!!!!!!!!
Αυτό για την ΕΣΚΑ δεν το κατάλαβα....
όσο για την διαφορά ποιότητας όποιος ξέρει καταλαβαίνει....επίσης εγώ στην ομάδα ήρθα φέτος κ δεν ξέρω αν θα είμαι του χρόνου... οπότε πες τα σε κανέναν που έπαιζε πρόπερσυ...
όσο για τον κόσμο αυτό δεν είναι δικιά μου δουλειά μεγάλε εμένα είναι να παιζω μπάσκετ...
assistant
QUOTE(kryono @ Mar 8 2008, 11:11 ) *
Θα αρχίσω λέγοντας ότι αυτο που είπες για την ποιότητα με βάζει σε σκέψεις για το αν γνωρίζεις πραγματικά το αντικείμενο , έχεις ασχοληθεί ποτέ ή απλώς σ'αρέσει να πηγαίνεις να βλέπεις κάθε βδομαδα την ομαδα σου...
Έκτός από τον Στάμο που είναι ένα από τα καλύτερα point guards της κατηγορίας κ τον Παπαδόπουλο τα άλλα παιδιά δεν μπορούν ή τουλάχιστον όχι ακόμα ... είναι ρολίστες...
Επίσης για το τρέξιμο...
Το μόνο που μπορούν να κάνουν όταν δεν είναι ο Στάμος μέσα να τους οργανώσει λίγο είναι να τρέχουν...
μονο όμως ..Θυμήσου πόσες φορές έχασαν layups μόνοι τους ή με έλαχιστη πίεση ή η μπάλα πήγε μόνο ταμπλό...
Ακόμα υπάρχει ένα πράγμα που ονομάζεται τακτική...κ ίσως να περπατάγαμε επειδή έτσι μας είχε πει ο προπονητής μας....
Όσο για τη διαιτησία που είπες :
α) οι κουκουβάουνες έπρεπε να τελειώσουν τον αγώνα με 4...
έχουν 2-3 παιδάκια τα οποία το μόνο που μπορούν να κάνουν (χωρις αυτό να είναι κακο γιατι είναι μέσα στο παιχνίδι) προς το παρόν είναι να κλωτσάνε κ να βαράνε στην άμυνα να τραβάνε μπλούζες κ να βρίζουν...
Ξαναλέω ότι αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό είναι μέσα στο παιχνίδι...
Βγήκε με 5 φάουλ το 15 μόνο απο την ομάδα σας(λαδικος νομιζω) ο οποίος έπρεπε να έχει βγει από το πρώτο ημίχρονο . Χαρακτηριστηκό είναι ότι τσακώθηκε κ με τον 2ο μας ασσο ο οποίος είναι 15 χρονων!!!!!
δε σου λεώ τι γινόταν μαζί μου γιατι αν ήσουν εκεί μάλλον είναι περιττο....
Το 5 που έπιανε τον Βήχο έπρεπε να έχει βγει κ αυτό από το πρώτο ημίχρονο γιατι απλά δεν μπορεί να μαρκάρει τον Βήχο χωρίς να του κάνει 3 φάουλ σε κάθε φάση γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά ύψους, εμπειρίας κ ποιότητας μεταξύ τους (δεν ξέρω αν όταν μεγαλώσει θα γίνει αντίστοιχος παίκτης)
β) Για να ξέρεις όταν ένα παιχνίδι είναι φτιαχτό δεν το αφήνουν οι διαιτητές να πάει στον πόντο μέχρι το τελευταίο λεπτό...
1,10 πριν το τέλος ο Ωρωπός 1 πόντο μπροστά σουτάρει βολές ο Βήχος βάζει κ τις δύο κ του ακυρώνει τη δεύτερη γιατί πάταγε γραμμή ο Κεράτσας νομίζω που πήδαγε για ριμπάουντ...
Όταν οι διαιτητές είναι πιασμένοι δε σφυράνε τέτοιες αηδίες...
γ)αν ήθελε η διαιτησία έδεινε δύο φάουλ στην άμυνα στον Στάμο κ 2 επιθετικά που θα μπορούσε να δώσει όταν πόσταρε τον μικρό μας (όπως έδωσε 2 στον Βήχο.....) κ να πήγαινε η διαφορά στουν 10 κ τέλος γιατι έπαιζε μόνος του...
Σόρρυ αν κούρασα κ εγώ τους υπόλοιπους αλλα δεν μπορώ να ακούω τέτοια!!!
Μια διαιτησία που δείνει 2-3 σφυρίγματα έδρας δεν είναι πιασμένη.... γιατί απλά οι άνθρωποι του Ωρωπού δεν μπορούν κ δε ξέρουν να πιάσουν τους διαιτητές....

Mην εκτιθεσαι φιλε kryono γιατι εισαι εμπειρο παιδι και δεν κανει.Εγω ανεφερα στιγμιοτυπα εκτος παρκε για να καταλαβουν καποιοι τη διαθεση των διαιτητων.Για τα εντος παρκε επαναλαμβανω οτι υπαρχει βιντεο διαθεσιμο σε οποιον αρμοδιο το θελει.
Μονο 2 πραγματα θα αναφερωohmy.gif Σταμος επειδη το παιδι ειναι φανταρος και δεν προπονειται ειναι υπερμετρα χαλαρος στην αμυνα(για να εχει δυναμεις μπροστα το παιδι).σε κανενα μεχρι τωρα παιχνιδι δεν ειχε πανω απο 2 φαουλ.προχθες ειχε 4 απ το 3ο δεκαλεπτο και στο τελευταιο εβγαινε εξω απ τις γραμμες για να μην του σφυριξουν το 5ο σε καμια επαφη.

Τον Βηχο τον πιανανε κοντοι γιατι οταν τον ανελαβε ο Παπαδοπουλος χρεωθηκε αμεσως 2 φαουλ στις 2 πρωτες λοξες ματιες που του εριξε................

ΥΓ πραγματι φιλε kryono ειμαι ασχετος με το αθλημα οπως λες.πρωτη μου φορα μπηκα σε γηπεδο μπασκετ προχθες.μεσα στους τοσους σχετικους που μαζευτηκανε στα γηπεδα ας υπαρχει και κανας ασχετος

ΥΓ2 Χαρηκα πολυ που ειδα ξανα με σορτσακι το Βελισσαρακο.Ειλικρινα ευχομαι να επανελθει οπως πριν γιατι ειναι σουπερ αθλητης και πολυ καλο παιδι και δεν του αξιζε αυτο που περασε εναμησι χρονο τωρα
kryono
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 13:17 ) *
Mην εκτιθεσαι φιλε kryono γιατι εισαι εμπειρο παιδι και δεν κανει.Εγω ανεφερα στιγμιοτυπα εκτος παρκε για να καταλαβουν καποιοι τη διαθεση των διαιτητων.Για τα εντος παρκε επαναλαμβανω οτι υπαρχει βιντεο διαθεσιμο σε οποιον αρμοδιο το θελει.
Μονο 2 πραγματα θα αναφερωohmy.gif Σταμος επειδη το παιδι ειναι φανταρος και δεν προπονειται ειναι υπερμετρα χαλαρος στην αμυνα(για να εχει δυναμεις μπροστα το παιδι).σε κανενα μεχρι τωρα παιχνιδι δεν ειχε πανω απο 2 φαουλ.προχθες ειχε 4 απ το 3ο δεκαλεπτο και στο τελευταιο εβγαινε εξω απ τις γραμμες για να μην του σφυριξουν το 5ο σε καμια επαφη.

Τον Βηχο τον πιανανε κοντοι γιατι οταν τον ανελαβε ο Παπαδοπουλος χρεωθηκε αμεσως 2 φαουλ στις 2 πρωτες λοξες ματιες που του εριξε................

ΥΓ πραγματι φιλε kryono ειμαι ασχετος με το αθλημα οπως λες.πρωτη μου φορα μπηκα σε γηπεδο μπασκετ προχθες.μεσα στους τοσους σχετικους που μαζευτηκανε στα γηπεδα ας υπαρχει και κανας ασχετος

ΥΓ2 Χαρηκα πολυ που ειδα ξανα με σορτσακι το Βελισσαρακο.Ειλικρινα ευχομαι να επανελθει οπως πριν γιατι ειναι σουπερ αθλητης και πολυ καλο παιδι και δεν του αξιζε αυτο που περασε εναμησι χρονο τωρα

Μόνο κ μόνο που είπε ότι είπες για τον Αλέξη σου ζητάω συγνώμη αν είπα κάτι που σε έθυξε προσωπικά...
Επειδή είμαι έμπειρος όπως λες ( έχω παίξει σε πολλές ομάδες σε σχεδόν όλες τις κατηγορίες της ΕΣΚΑ) άκου απο μένα ότι τα παιχνιδια δε στηνονται έτσι...Ποτέ δεν πάνε αυτά τα παιχνιδια στον πόντο.
Σου ξαναλέω ότι οι παράγοντες του Ωρωπού δεν ξέρουν να κανουν αυτό το πράγμα..(τουλάχιστον ακόμα)
Thunder
Πραγματικα κ εγω,θελω να εκφρασω τις καλυτερες ευχες μου για την επανοδο του Βελισσαρακου.Μονο κ μονο το οτι ξαναεβαλε εμφανιση κ επαιξε σε αγωνα,δειχνει την θεληση του κ πανω απ'ολα την αγαπη του για το αθλημα...Γερος και δυνατος να'ναι...
assistant
QUOTE(kryono @ Mar 8 2008, 13:33 ) *
Μόνο κ μόνο που είπε ότι είπες για τον Αλέξη σου ζητάω συγνώμη αν είπα κάτι που σε έθυξε προσωπικά...
Επειδή είμαι έμπειρος όπως λες ( έχω παίξει σε πολλές ομάδες σε σχεδόν όλες τις κατηγορίες της ΕΣΚΑ) άκου απο μένα ότι τα παιχνιδια δε στηνονται έτσι...Ποτέ δεν πάνε αυτά τα παιχνιδια στον πόντο.
Σου ξαναλέω ότι οι παράγοντες του Ωρωπού δεν ξέρουν να κανουν αυτό το πράγμα..(τουλάχιστον ακόμα)

Eγω φιλε μου δεν ανεφερα πουθενα τη λεξη στησιμο.συ ειπας.ειμαι πιο μεγαλος απο σενα σε ηλικια και δεν λεω πραγματα τετοια στον αερα χωρις να εχω αποδειξεις.Δεν ειμαι κανα παιδακι.Αλλο τι συζηταω με την παρεα μου.Οταν ενας διαιτητης ομως φιλαει σταυρωτα παραγοντες απο μια ομαδα, αυτο κατι δειχνει.Ισως υπερβολικη συμπαθεια,δεν ξερω δεν το βλεπουμε παντως πολυ συχνα

ΥΓ καπου ειπες οτι δεν ξερεις του χρονου που θα παιζεις.ελα ΚΟΥΚΟΥ για να γουσταρεις
Duke78
QUOTE(assistant @ Mar 8 2008, 14:05 ) *
ελα ΚΟΥΚΟΥ για να γουσταρεις


ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!

Μιλάς για τις Κουκουβάουνες τόσες φορές λες και είναι η ΡΕΑΛ ή η ΤΣΣΚΑ. Σιγά την ομάδα και σιγά την ιστορία. Του κλώτσου και του μπάτσου είσαστε μια ζωή. Πελάτες των γειτονικών ομάδων και περιοχών.

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!

Και όσο για το παιχνίδι με τον Ωροπό, δε σας χάλασε που σας κέδισε μια ομάδα που έχει τόσα προβλήματα στο σχηματισμό ρόστερ, αλλά όσοι παίζουν δίνουν και την ψυχή τους .....

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ......
dm_7
QUOTE(Duke78 @ Mar 8 2008, 14:35 ) *
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!

Μιλάς για τις Κουκουβάουνες τόσες φορές λες και είναι η ΡΕΑΛ ή η ΤΣΣΚΑ. Σιγά την ομάδα και σιγά την ιστορία. Του κλώτσου και του μπάτσου είσαστε μια ζωή. Πελάτες των γειτονικών ομάδων και περιοχών.

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!

Και όσο για το παιχνίδι με τον Ωροπό, δε σας χάλασε που σας κέδισε μια ομάδα που έχει τόσα προβλήματα στο σχηματισμό ρόστερ, αλλά όσοι παίζουν δίνουν και την ψυχή τους .....

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ......
///


...και μετά ήρθε ένα ρακούν...
Duke78
QUOTE(dm_7 @ Mar 8 2008, 15:11 ) *
///
...και μετά ήρθε ένα ρακούν...


Κατατοπιστικότατη η απάντηση σου..... Τι έγινε δυσκολέύεσαι να μας μιλήσεις άλλο για την υπερόμάδα σου με τις τόσες διακρίσεις ???
assistant
QUOTE(Duke78 @ Mar 8 2008, 14:35 ) *
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!

Μιλάς για τις Κουκουβάουνες τόσες φορές λες και είναι η ΡΕΑΛ ή η ΤΣΣΚΑ. Σιγά την ομάδα και σιγά την ιστορία. Του κλώτσου και του μπάτσου είσαστε μια ζωή. Πελάτες των γειτονικών ομάδων και περιοχών.

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!

Και όσο για το παιχνίδι με τον Ωροπό, δε σας χάλασε που σας κέδισε μια ομάδα που έχει τόσα προβλήματα στο σχηματισμό ρόστερ, αλλά όσοι παίζουν δίνουν και την ψυχή τους .....

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ......

Καποιος πελατης εισαι εσυ λογικα που εχει φαει πικρες πολλες.Δεν πειραζει ομως,παρε κανα depon και θα σου περασει ο πονος.αντε γεια
bxristos
QUOTE(Duke78 @ Mar 8 2008, 14:35 ) *
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!

Μιλάς για τις Κουκουβάουνες τόσες φορές λες και είναι η ΡΕΑΛ ή η ΤΣΣΚΑ. Σιγά την ομάδα και σιγά την ιστορία. Του κλώτσου και του μπάτσου είσαστε μια ζωή. Πελάτες των γειτονικών ομάδων και περιοχών.

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!

Και όσο για το παιχνίδι με τον Ωροπό, δε σας χάλασε που σας κέδισε μια ομάδα που έχει τόσα προβλήματα στο σχηματισμό ρόστερ, αλλά όσοι παίζουν δίνουν και την ψυχή τους .....

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ......


Καλά σου είπε ο assistant.Πελατάκος φαίνεσαι και εντελώς άσχετος από μπασκετ. Τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει πολλά στις Κουκουβάουνες. Τα περισσότερα γειτονικά σωματεία παίζουν σε μικρότερες σωματεία και όσα παίζουν στην Β' μαζί μας (Άτταλος, Τυφώνας) είτε κερδίσαμε είτε χάσαμε. Για αυτό πρίν ξαναμιλίσεις κοίτα τα αποτελέσμα γιατί εδώ γράφουν κάποιοι άλλοι από μενα που ττο ξέρουν πολύ καλά το αντικέιμενο.
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Mar 8 2008, 09:43 ) *
Ναι σωστά! Πολύ αέρα πήραμε...πάμε εμείς και τρώμε τα καντήλια κάθε Πέμπτη κ σεις αράζετε στο net cafe και μας υποστηρίζεται διαδικτυακά! 41.gif
Όχι και να μας τη πεις.... "Χρηστάρα"!
Άντε φιλιά


Στα καντήλια πού έφαγες στην Πετρούπολη άλλος μπήκε μπροστά να σε υποστηρίξει. Και κατάλαβε κάτι:ούτε ξέρεις περισσότερα από γήπεδο επειδή πας 2 χρόνια ούτε ξέρεις γιατί εγω είμαι σε ένα net.OK?Kαι οι κουβέντες που γίνονται από κοντά δεν χρειάζεται να ανφέρονται σε ένα forum. Φιλάκαι "Γιωτούλα"..
Duke78
QUOTE(bxristos @ Mar 8 2008, 16:39 ) *
Καλά σου είπε ο assistant.Πελατάκος φαίνεσαι και εντελώς άσχετος από μπασκετ. Τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει πολλά στις Κουκουβάουνες. Τα περισσότερα γειτονικά σωματεία παίζουν σε μικρότερες σωματεία και όσα παίζουν στην Β' μαζί μας (Άτταλος, Τυφώνας) είτε κερδίσαμε είτε χάσαμε. Για αυτό πρίν ξαναμιλίσεις κοίτα τα αποτελέσμα γιατί εδώ γράφουν κάποιοι άλλοι από μενα που ττο ξέρουν πολύ καλά το αντικέιμενο.


Τι είσαι εσυ ???? Είσαι πανάσχετος μάλλον με το αντικείμενο... |Μπορούμε να ξεκινήσουμε λοιπόν από τα βασικά, λέγοντας σου πως αυτό το πορτοκαλί με τα σπυριά είναι μπάλα μπάσκετ... Μάθε το καλά λοιπόν αυτό το πρώτο μαθηματάκι και τα ξαναλέμε...
Όσο για την ομάδα, πελάτης ήσουν και του Περισσού και της Νέας Ιωνίας ΠΑΝΑΣΧΕΤΕ !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.