Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
zigolo7
QUOTE(kobra @ Oct 21 2007, 22:25 ) *
Δεν είπα ότι προκάλεσες τίποτα..Βλέπω τι γράφετε και καλά κάνετε κιόλας στην τελική..Όσο κερδίζετε λογικό είναι..Εγώ καλαμπούρι το βλέπω όλο αυτό και δίνει ένα μεγαλύτερο ενδιαφέρον στα παιχνίδια για την καζούρα μετά..
Θα είσαι στο γήπεδο την πέμπτη?


ναι θα ειμαι! icon_wave.gif
larry33
Καλή επιτυχία την Πέμπτη σε Νίκη, Coach Κωλέτση, Φονιά Billάκο Κοντογιάννη και τεράστιο πρώην Πολιτευτή Δαμιανό "Overdam" Ασημένιο (πέρσι postαρες πού και πού φέτος που είσαι ρε?)

Όλοι την Πέμπτη στο κλειστό του Ηρακλείου για το ντέρμπι γιγάντων: Νίκος Μπιλάλης-Αλέξης Καρατζάς σε ματς full contact....επιτρέπονται και χτυπήματα κάτω από την ζώνη! biggrin.gif
ADMIRAL14
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
stratakos
ρε φιλε aionio taledo ανετη ηταν η επικρατιση της νικης αμαρουσιου στο περα κλουμπ...τι φταιμε εμεις εαν οι αντιπαλοι εχασαν 22 βολες! +εμεις χασαμε βολες αλλα δεν το καναμε θεμα! καλο ειναι να μην λεμε πολλα εδω στο forum και να μιλαμε στο γηπεδο ( μπασκετικα παντα)...φιλακια σε ολους..... smiley.gif
aionio talento
το ποιος λεει πολλα εδω στο forum φαινεται σε αυτην και στις 13 προηγουμενες σελιδες ! αστο . . .
dimitris 888
πρωτα μιλαει η ομαδα μεσα στο γηπεδο κ μετα μιλαμε εμεις...η ομαδα με τα αποτελεσματα της μας εχει δωσει το δικαιωμα να μιλαμε....αντιθετως με αλλους...οσο η ομαδα μεσα στο παρκε δινει απαντησεις στους επικριτες της τοσο θα μιλαμε κ μεις...αυτη η ανοδος θα ερθει ειτε ετσι ειτε αλλιως...
zigolo7
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
xalasmenos
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
kobra
QUOTE(zigolo7 @ Oct 23 2007, 14:26 ) *
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1

Ελπίζω να σου χαλάσουμε το στοίχημα την Πέμπτη.. cool.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
dolly12
Συγνώμη έχει Μπιλαλη - Καρατζά τη Πέμπτη??????? Η εγώ δε κατάλαβα καλα????
δυσκολη απόφαση.... πεθαινω να δω χαιρετουρα προπονητών στο τέλος του αγώνα φυσικά!!!!


Θέλω χαρτη επειγοντως αλεξάκο!!!! smiley.gif
stratakos
ρε παιδια καντε υπομονη......πεμπτη κοντη γιορτη... smiley.gif το party αρχιζει στις 8!
duke10
kali epityxia ston attalo toy maestroy alexh karatza!!!!!!!
kobra
QUOTE(stratakos @ Oct 24 2007, 10:33 ) *
ρε παιδια καντε υπομονη......πεμπτη κοντη γιορτη... smiley.gif το party αρχιζει στις 8!

Ευτύχώς που παίζουμε 8 γιατί έχει και έναρξη ο Πλούταρχος την πέμπτη και δεν θα αργήσω να πάω..
Παίχτης είσαι ή φίλαθλος?
ADMIRAL14
QUOTE(kobra @ Oct 24 2007, 12:10 ) *
Ευτύχώς που παίζουμε 8 γιατί έχει και έναρξη ο Πλούταρχος την πέμπτη και δεν θα αργήσω να πάω..
Παίχτης είσαι ή φίλαθλος?

Αν έχεις την ίδια ευστοχία στο πέταγμα των λουλουδιών όπως και στα τρίποντα τότε βλέπω να 'ρχονται πολλές εθέριες υπάρξεις στο τραπέζι σου... icon_drunk.gif
Καλή επιτυχία την Πέμπτη στις δύσκολες αποστολές σου εντό και εκτός γηπέδων.
X.A.D.
Ηρακλειο - Ατταλος 1
Νικη Αμαρ. - Φιλιππος 1
Αετος - Ωροπος 2
Χαλανδρι - Προμηθεας 2
Κουκουβαουνες - Περα Κλουμπ 1(στην παραταση)
Ν.Μακρη - Ιρις Πετρ. 2
Εστια Θησεας - Π.Ραφτη 1
Ολυμπιαδα 96 - Αναγεννηση Πετρ. 1


Με βλεπω τρελο ταμειο
kobra
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 24 2007, 15:30 ) *
Αν έχεις την ίδια ευστοχία στο πέταγμα των λουλουδιών όπως και στα τρίποντα τότε βλέπω να 'ρχονται πολλές εθέριες υπάρξεις στο τραπέζι σου... icon_drunk.gif
Καλή επιτυχία την Πέμπτη στις δύσκολες αποστολές σου εντό και εκτός γηπέδων.

Πετάω καλύτερα λουλούδια από ότι τρίποντα..Αυτό είναι το μόνο σίγουρο..
Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω..
Α.Α. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Morpheus
QUOTE(X.A.D. @ Oct 24 2007, 18:24 ) *
Ηρακλειο - Ατταλος 1
Νικη Αμαρ. - Φιλιππος 1
Αετος - Ωροπος 2
Χαλανδρι - Προμηθεας 2
Κουκουβαουνες - Περα Κλουμπ 1(στην παραταση)
Ν.Μακρη - Ιρις Πετρ. 2
Εστια Θησεας - Π.Ραφτη 1
Ολυμπιαδα 96 - Αναγεννηση Πετρ. 1
Με βλεπω τρελο ταμειο


Καλά έχεις προβλέψει και παράταση??? ohmy.gif Αυτά είναι ... Έτσι και πετύχεις προγνωστικά εγώ 77.gif Καλό ταμείο!
Καλή επιτυχία στην Νίκη αύριο.Πάμε για το 4 στα 4. blove.gif
Thunder
Ηρακλειο - Ατταλος 1
Νικη Αμαρ. - Φιλιππος 1
Αετος - Ωροπος 2
Χαλανδρι - Προμηθεας 2
Κουκουβαουνες - Περα Κλουμπ 1
Ν.Μακρη - Ιρις Πετρ. 1
Εστια Θησεας - Π.Ραφτη 1
Ολυμπιαδα 96 - Αναγεννηση Πετρ. 1
ADMIRAL14
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΟΥΒΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΞΕΙ 2ο ΤΟΝ ΩΡΩΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΚΡΑΒΑ.
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΟΛΥ-ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΑΣ. evilmonkey.gif
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ(ΑΜΙΛΛΑ) ΣΤΕΡΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ!
kryono
kryono papagiannopoule!!!
X.A.D.
QUOTE(kryono @ Oct 25 2007, 13:45 ) *
kryono papagiannopoule!!!

Ξεκολατε ρε.Εχει δικιο.2 στα 2 εκτος εχει η ομαδα του Παπαγιαννοπουλου.Εγω πιστευω,ταπεινα, πως θα ναι ντερμπυ και θα χασουν δυσκολα.Δεν μιλαω ειρωνικα.Και σεβαστειτε αυτον(εχω παιξει αντιπαλος του,και σας διαβεβαιω ειναι πολυ καλος,με τρομερο σουτ) και καποιους πολυ καλους που εχουν.Αλλα χωρις προπονητη(γιατι στην ουσια δεν εχουν),δεν πανε πουθενα.Με ενα καλο προπονητη θα ηταν απο τα φαβορι.Ετσι ξερω εγω.Και κριμα για την ηττα απο την Περα Κλουμπ.Απορω πως χασαν.Και τωρα ξεκιναει το δυσκολο προγραμμα γι αυτους.Απο σημερα.Οσο για την Νικη Αμαρ. να τους πω πως εχουν πολυ καλη ομαδα,αλλα μην τρελενονται κι ολας.Με τετοιο μπατζετ,λογικο ειναι.Και δεν κερδιζουν και με καμια διαφορα.Ντερμπακια τα κανει.
Αναλογικα,δεν θα πρεπε να ναι ικανοποιοημενοι.Και να ξερουν πως 5-6 ηττες θα τις κανουν.
Οπως πιστευω πως ολες οι ομαδες θα μοιρασουν βαθμους.Και στην ανοδο,μια θεση θα παιχτει σιγουρα μεχρι την τελευταια αγωνιστικη.Αντιθετως, οι ομαδες που θα πεσουν θα ξεκαθαρισουν συντομα.Αυτα εχω να πω,και ειναι ακρως μια προσωπικη αποψη.Τωρα ξεκιναει το πρωταθλημα στην ουσια.Τωρα που μαθατε ο ενας τον αλλον.
Ευχομαι να κερδιζει ο καλυτερος και ο λιγοτερο υποχθονιος.
Σορρυ που δεν δινω ταυτοτητα.Εχω πολλους φιλους που παιζουν μεσα στην ΕΣΚΑ.Απλα παρακολουθω οσο μπορω τις ομαδες.Δυστυχως το χω κοψει εδω κ 1 χρονο λογω χτυπηματος blove.gif icon_wave.gif
v-span
Παιδιά πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι με διαδρομή στο χώρο αξίζουν σεβασμό, ειδικά αν πρόκειται και για ανθρώπους που εκτός από ταλέντο έχουν και ήθος. Respect to Papagiannopoulos. Τον άνθρωπο δεν τον ξέρω προσωπικά, 2 χρόνια είμασταν αντίπαλοι, αλλά μόνο και μόνο το γεγονός ότι είναι στην ηλικία που είναι και είναι αξιόμαχος.... 77.gif 41.gif
X.A.D.
QUOTE(v-span @ Oct 25 2007, 14:31 ) *
Παιδιά πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι με διαδρομή στο χώρο αξίζουν σεβασμό, ειδικά αν πρόκειται και για ανθρώπους που εκτός από ταλέντο έχουν και ήθος. Respect to Papagiannopoulos. Τον άνθρωπο δεν τον ξέρω προσωπικά, 2 χρόνια είμασταν αντίπαλοι, αλλά μόνο και μόνο το γεγονός ότι είναι στην ηλικία που είναι και είναι αξιόμαχος.... 77.gif 41.gif

Συμφωνω απολυτα φιλε.Οπως και σεβασμο σε καποιες ομαδες που εχουν προσφερει στην ΕΣΚΑ.Και ας μην ειναι στα καλα τους τωρα.Υπαρχουν ΄ομαδουλες΄ που εβγαλαν και καποιους καλους παιχτες και παλευουν και για τα φυτωρια.Μην ξεχναμε απο που ξεκινησαν ο Μεγας Παπαλουκας και ο Τζανης Σταυρακοπουλος και τοσοι αλλοι.Οποτε... Respect.Και ας μην κοιτανε μερικοι ποσο καλες ειναι οι ομαδες τους.Αλλα να κοιτανε ποσο αξιζουν να παιζουν στις ομαδες τους.
Thunder
+1 στα λεγομενα του v-span...Ο Νικος ειναι απο τις συμπαθειες μου εστω κ αν εχει καψει τις ομαδες π υποστηριζω κατα καιρους.Αλλα δεν μπορω να παραγνωρισω με τιποτα την αξια του...Respect...Εγω Νικο ξερεις γιατι σε επαιξα αναποδα...Για γουρι! tongue.gif 2 φορες εχω βαλει προγνωστικα κατα της ομαδος σου κ κερδισατε,ενω τη μια υπερ χασατε tongue.gif
dimitris 888
7 λεπτα πριν τη ληξη 3 δεκαλεπτου ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ=59-34....μ αρεσει που μιλαγατε κιολας εσεις του φιλιππου κ μας τη λεγατε οτι βγαλαμε γλωσσα....κ ακομα δν εχει τελειωσει....ο ρε γλεντια.....
dimitris 888
τελος γ δεκαλεπτου νικη-φιλιππος=63-37....με τα δευτερα η ομαδα.....ακομα δν εχετε δει τιποτα....
dimitris 888
TELIKO SKOR ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 83-46 ...ΠΑΡΤΥ Η ΟΜΑΔΑ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΝ ΣΤΑΜΑΤΙΕΤΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ...ΑΠΟ Κ Α Ν Ε Ν Α Ν......ΕΜΠΟΜΕΝΟ ΠΑΡΤΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ.....
dolly12
Προσεχε για τον ατταλο γιατι για 1 δευτερο δεν εκανε κηδεια στο τυφωνα στο ηρακλειο μεσα

ηρακλειο - ατταλος 88-87 στη ληξη μετα απο μια παραταση!!!

πολυ καλυτερος ο ατταλος απο το ηρακλειο, αδικια το αποτελεσμα!!!

δε πειραζει ρε αλεξακο!!!!

smiley.gif
X.A.D.
Κανενα αποτελεσμα κανεις;Αντε ρε.Πειτε κατι wink.gif
Peritri
dimitris 888, νομίζω η ομάδα λέγεται Φίλιππος όχι Φιλιππάκος.
I love this game
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (67-73 νομίζω)!
pointguard
Attalos xoris kosena kai me tragikh diaithsia teutikh epaixe para polu psuxomena kai diavasmenos kai exase me triponto tou xristopoulou sto teleutaio deutero me skandalo! dhmhtrh888 mhn ginesai eristikos giati xereis oti o karatzas sas xerei ap' exo kai isos to klepsei to matsaki kai to hrakleio 3plasio budget exei
Thunder
Παρακολουθησα το παιχνιδι της Νικης με τον Φιλιππο μεχρι το 32' οπου κ εφυγα για Γερακα με το σκορ να ειναι 65-39...Πολυ καλη ομαδα η Νικη με πληρες ροστερ για την κατηγορια...Σιγουρα θα ειναι μια απο τις 2 που θ'ανεβει εκτος συγκλονιστικου απροοπτου...Το ματς ειχε πολυ ενταση κ δυναμη απο την αρχη,αν κ η Νικη ξεφυγε γρηγορα στο σκορ κ συντηρουσε ευκολα μια σεβαστη διαφορα 10+ ποντων.Τα παιδια του Φιλιππου παλεψαν το ματς στην αρχη,αλλα σιγουρα η απουσια του Κιαχιοπουλου ηταν εμφανης,ενω αποβληθηκε κ ο coach Βελεγκας πριν ληξει το ημιχρονο...Απο την Νικη μακραν κορυφαιος (ποιος αλλος?) ο Κοντογιαννης 77.gif ,αφου καθαρισε το ματς με τουλαχιστον 20 ποντους,καθισε στον παγκο γυρω στο 25' με το σκορ να ναι 50-25...


Επισης Κουκουβαουνες - Περα Κλουμπ 1...

Υ.Γ Ρε παιδια μη προκαλειτε κ αρχισετε κ τσακωνεστε παλι... peace.gif
aionio talento
φιλε με τα 3 8ρια δεν ειχα και δεν εχω ουδεμια σχεση με τον φιλιππο αλλα πρεπει να κοψεις τις βλακωδεστατες

ειρωνειες και ψευτομαγκιες σου και να μιλησεις λιγο εδω μεσα σαν ανθρωπος γιατι το εχεις-εχετε παραξηλωσει

μου φαινεται ! δεν μπορει ο καθε ενας να ''κρυβεται'' πισω απο ενα nick name ( kostas 25 ligdas 22 ) και δε

συμαζευεται και να αραδιαζει οτι του κατεβει ! ΜΑΖΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !

Η καθε ομαδα οπου και να παιζει κουβαλαει ενα ονομα και μια ιστορια ! με το να γραφεις εσυ φιλιππακος με

σαφεστατη ειρωνεια μονο και μονο για να ικανοποιησεις τη ματαιοδοξια σου ( αν εχεις αγνωστες λεξεις μεχρι

εδω πες μου να δωσω διευκρινισεις ) μονο και μονο επειδη μια ομαδα Β'ΕΣΚΑ εχει μπατζετ Α2 ( με τα σημερινα

οικονομικα δεδομενα του μπασκετ ) γιατι θα γυρισει ο τροχος και τοτε να δουμε ποοιος θα μπει κατω απο τις

ραγες του ηλεκτρικου στο Σπυρο Λουη μετα !

Αλλωστε επειδη δεν γουσταρω να μιλαω τυχαια και να πεταω μ.....ιες το ( προσφατο ) παρελθον εχει δειξει

οτι ομαδες με τετοιου ειδους οικονομικα ''ανοιγματα'' ( βλεπε ΑΕΦ Περιστεριου μολις 2 χρονια πριν )

την μια χρονια ανεβαινουν με ρεκορ 30-0 με ταριφα 20-30 ποντους σε καθε ματς και σημερα δεν υπαρχουν

ουτε σαν ιδεα και διαλυονται απο την μια μερα στην αλλη


ΕΠΑΝΛΑΜΒΑΝΩ : δεν γνωριζω ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ παικτη απο τον Φιλιππο αλλα εχει και η βλακεια τα ορια της !

Αντε να κοιμηθεις τωρα και οταν το μετρημα στα προβατακια φτασει στο 3.000.522 ονειρεψου οτι σου δινει

πλακετα ο danid stern !
kryono
QUOTE(X.A.D. @ Oct 25 2007, 14:17 ) *
Ξεκολατε ρε.Εχει δικιο.2 στα 2 εκτος εχει η ομαδα του Παπαγιαννοπουλου.Εγω πιστευω,ταπεινα, πως θα ναι ντερμπυ και θα χασουν δυσκολα.Δεν μιλαω ειρωνικα.Και σεβαστειτε αυτον(εχω παιξει αντιπαλος του,και σας διαβεβαιω ειναι πολυ καλος,με τρομερο σουτ) και καποιους πολυ καλους που εχουν.Αλλα χωρις προπονητη(γιατι στην ουσια δεν εχουν),δεν πανε πουθενα.Με ενα καλο προπονητη θα ηταν απο τα φαβορι.Ετσι ξερω εγω.Και κριμα για την ηττα απο την Περα Κλουμπ.Απορω πως χασαν.Και τωρα ξεκιναει το δυσκολο προγραμμα γι αυτους.Απο σημερα.Οσο για την Νικη Αμαρ. να τους πω πως εχουν πολυ καλη ομαδα,αλλα μην τρελενονται κι ολας.Με τετοιο μπατζετ,λογικο ειναι.Και δεν κερδιζουν και με καμια διαφορα.Ντερμπακια τα κανει.
Αναλογικα,δεν θα πρεπε να ναι ικανοποιοημενοι.Και να ξερουν πως 5-6 ηττες θα τις κανουν.
Οπως πιστευω πως ολες οι ομαδες θα μοιρασουν βαθμους.Και στην ανοδο,μια θεση θα παιχτει σιγουρα μεχρι την τελευταια αγωνιστικη.Αντιθετως, οι ομαδες που θα πεσουν θα ξεκαθαρισουν συντομα.Αυτα εχω να πω,και ειναι ακρως μια προσωπικη αποψη.Τωρα ξεκιναει το πρωταθλημα στην ουσια.Τωρα που μαθατε ο ενας τον αλλον.
Ευχομαι να κερδιζει ο καλυτερος και ο λιγοτερο υποχθονιος.
Σορρυ που δεν δινω ταυτοτητα.Εχω πολλους φιλους που παιζουν μεσα στην ΕΣΚΑ.Απλα παρακολουθω οσο μπορω τις ομαδες.Δυστυχως το χω κοψει εδω κ 1 χρονο λογω χτυπηματος blove.gif icon_wave.gif
kryono
mi mou milas re filarako gia ton papagianopoullo
eimaste filoi konta mia dekaetia k mazi anevasame ton gyziako apo b' a' eska to 2001
8a tou milao opos 8elo...
leonkalf
Παιδιά, μην ξεφεύγουμε. Μην χαλάμε την κουβέντα.

dimitris 888 αυτά με τα "Φιλιππάκος" να μην επαναλειφθούν σε παρακαλώ. Τελευταία φορά.
Πιστεύω θα έχεις καταλάβει το λάθος σου.

Συνεχίζουμε..
dreamtheater
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 69-63
Καλό ματς με τους γηπεδούχους συνεχώς μπροστά, την Πέρα Κλουμπ να παλεύει, να ισοφαρίζει 4 λεπτά πριν το τέλος και να χάνει στο τέλος στις λεπτομέρειες. Κουκουβάουνες καλή ομάδα με το Νο10 να ξεχωρίζει όταν η μπάλα "έκαιγε", εμφανώς παίκτης μεγαλύτερης κατηγορίας, και πολύ καλούς το Νο6 και Νο7. Ωραία ατμόσφαιρα, καθαρό παιχνίδι, όμορφο γήπεδο (εκτός από τις μπασκέτες που με το ζόρι φτάνουν τα 2,95μ), αλλά χάλια διαιτησία για μία ακόμα φορά, χωρίς όμως να κρίνει το αποτέλεσμα. Δεν μπορώ όμως να μην σχολιάσω την εγωπάθεια ορισμένων "κυρίων με τα γκρι", οι οποίοι σώνει και καλά πρέπει να τραβήξουν πάνω τους όλα τα βλέμματα.
Ο εις εκ των δύο ref έκρινε σκόπιμο, έπειτα από προκλητικά ανύπαρκτο επιθετικό φάουλ που έδωσε στον Καναβό (το 5ο του), στο ξεμαρκάρισμα σε επαναφορά από άουτ, 52 δεύτερα πριν τη λήξη με το σκορ στο 62-59, θεώρησε σκόπιμο να διακόψει το ματς για 10 λεπτά επειδή ένας (1) φίλαθλος τον έβριζε, ισχυριζόμενος ότι θα περιμένει να έρθει η αστυνομία (!!!!), η οποία προφανώς ήρθε αφού είχε λήξει ο αγώνας, χωρίς να γίνει το παραμικρό. Η στάση του "άρχοντα" είχε ως αποτέλεσμα να διακοπεί το ματς, ο κόσμος να παρακολουθεί τις δύο ομάδες να κάνουν προθέρμανση στις 23:30 το βράδυ (!!!) και ουσιαστικά όλη η προσοχή να έχει στραφεί στο πότε θα νιώσει ξανά εντάξει ο διαιτητής για να διατάξει τη συνέχιση του παιχνιδιού, το οποίο επαναλαμβάνω ήταν από τα πιο ήσυχα που έχω παρακολουθήσει.
Μερικές φορές, όσο και να θέλεις δεν μπορείς να μην ασχοληθείς με τους "κυρίους" αυτούς (όπως θα έπρεπε), αφού σε βγάζουν πραγματικά εκτός εαυτού, όχι τόσο με τα σφυρίγματά τους, όσο με το προκλητικό υφάκι και την κατάχρηση της εξουσίας που τους δίνει για 1,5 ώρα η γκρι φόρμα με τη στάμπα Stella Artois που φοράνε...Δυστυχώς, η βλακεία παραμένει αήττητη.
Συγχαρητήρια στα παιδιά από τους Κουκουβάουνες για τη νίκη τους και την άψογη συμπεριφορά τους και τους περιμένουμε στο Γουδί στο δεύτερο γύρο για ένα ακόμα καλό παιχνίδι.
ADMIRAL14
QUOTE(kryono @ Oct 26 2007, 05:49 ) *
mi mou milas re filarako gia ton papagianopoullo
eimaste filoi konta mia dekaetia k mazi anevasame ton gyziako apo b' a' eska to 2001
8a tou milao opos 8elo...

Έτσι-κάτσε φιλαράκι, δεν σε χάλασε όμως που σε "ζεστάναμε" στη Γκράβα με τη μεγάλη νίκη μας 81-70!
Είσαι και θα είσαι μεγάλος παίκτης και ακόμα μεγαλύτερος πελάτης μου!
Όσον αφορά το ματς Αετός-Ωρωπος ήταν μιά πανδεσία επιθετικού μπάσκετ με πολλά τρίποντα και ωραία καλάθια shot.gif που πήγαινε πόντο-πόντο μέχρι την αρχή του 4ου δεκαλέπτου όπου οι φιλοξενούμενοι ξέφυγαν με 9 πόντους διαφορά. Κάπου εκεί κατάλαβαμε ότι γιά να κερδίσουμε πρέπει να παίξουμε και λίγο άμυνα, ενώ αυτοί του Ωρωπου δεν το κατάλαβαν ποτέ, και μ' ένα τρελό σερί στα τελευταί 6 λεπτά(νομίζω 20-2) πήραν το ματσάκι και μιά καλή διαφορά σε περίπτωση ισοβαθμιών.
Γιά να δούμε λοιπόν τι προβλέψεις θα δώσετε την επόμενη αγωνιστική γιά να βγείτε απ' τον κουβά που σας έριξα?!?! icon_wave.gif
dimitris 888
polu duskolo twra to paixnidi me attalo....duskolh edra paradosiako ntermpi metaksu twn duo omadwn...o monos logos pou isws dextoume thn prwth htta einai o alexhs karatzas...o opoios to ksanalew k to xw ksanapei...dn einai gia edw gi authn thn kathgoria....ALEXHS KARATZAS RESPECT....
lebronjames
ΓΣ Χαλανδριου-Προμηθεας=48-79.Επιτελους ο Προμηθεας επαιξε ελευθερο μπασκετ και εδειξε μερικες απο τις δυνατοτητες του.Αντε να παρει τα πανω της η ομαδα γιατι μας εχουν υποτιμησει.


Εστια ΦΘ-Πορτο Ραφτη=1

Ολυμπιαδα Πετρ-Αναγ. Πετραλ=2 (49-63 νομιζω)
lebronjames
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/2007 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 88-87
25/10/2007 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 83-46
25/10/2007 19:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 81-70
25/10/2007 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 48-79
25/10/2007 21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 69-63
25/10/2007 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 66-72
25/10/2007 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 85-76
25/10/2007 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 49-68



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ 1oς ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8 4 4 0 0 274 214 60
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 7 4 3 1 0 278 234 44
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 7 4 3 1 0 279 258 21
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 7 4 3 1 0 261 261 0
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 6 4 2 2 0 270 273 -3
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 6 4 2 2 0 263 250 13
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 4 2 2 0 264 244 20
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 6 4 2 2 0 273 260 13
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 6 4 2 2 0 289 304 -15
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 6 4 2 2 0 255 265 -10
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 6 4 2 2 0 305 305 0
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 6 4 2 2 0 275 262 13
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 5 4 1 3 0 304 298 6
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 5 4 1 3 0 242 284 -42
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 4 1 3 0 246 299 -53
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 4 4 0 4 0 230 297 -67
mimos8
αδικη ηττα για τον ατταλο χθες μεσα στο ηρακλειο!παρα τη σημαντικοτατη απουσια του κοσσενα ο κοουτς καρατζας παρεταξε μια ομαδα που διψαγε για νικη και πολυ πολυ διαβασμενη πανω στον αντιπαλο!με μαεστρικο κοουτσαρισμα ο ατταλος ηταν μπροστα στο σκορ σε ολο το ματς μεχρι και με 12 ποντους αρχες τεταρτου δεκαλεπτου.μετα με τη βοηθεια του απαραδεκτου τεφτικη επανηλθε το ηρακλειο και πηγε το ματς παραταση.εκει και παλι ο ατταλος ηταν μπροστα αλλα καποια λαθη του στερησαν μια σημαντικη νικη.κοουτς ισως επρεπε να κενεις φαουλ στο τελος για να μην φας το τριποντο...
xalasmenos
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 26 2007, 11:05 ) *
Έτσι-κάτσε φιλαράκι, δεν σε χάλασε όμως που σε "ζεστάναμε" στη Γκράβα με τη μεγάλη νίκη μας 81-70!
Είσαι και θα είσαι μεγάλος παίκτης και ακόμα μεγαλύτερος πελάτης μου!
Όσον αφορά το ματς Αετός-Ωρωπος ήταν μιά πανδεσία επιθετικού μπάσκετ με πολλά τρίποντα και ωραία καλάθια shot.gif που πήγαινε πόντο-πόντο μέχρι την αρχή του 4ου δεκαλέπτου όπου οι φιλοξενούμενοι ξέφυγαν με 9 πόντους διαφορά. Κάπου εκεί κατάλαβαμε ότι γιά να κερδίσουμε πρέπει να παίξουμε και λίγο άμυνα, ενώ αυτοί του Ωρωπου δεν το κατάλαβαν ποτέ, και μ' ένα τρελό σερί στα τελευταί 6 λεπτά(νομίζω 20-2) πήραν το ματσάκι και μιά καλή διαφορά σε περίπτωση ισοβαθμιών.
Γιά να δούμε λοιπόν τι προβλέψεις θα δώσετε την επόμενη αγωνιστική γιά να βγείτε απ' τον κουβά που σας έριξα?!?! icon_wave.gif

τον ωρωπο πως το βλεπεις φετος?σε σχεση με περσι που τον αντιμετωπισες με την αμιλλα?και αν εχουμε ελπιδες να ανεβουμε πραγμα που εγω δεν το πολυβλεπω
stratakos
το party χθες στο σπυρο λουης δεν ειχε καλεσμενους bball.gif bball.gif bball.gif smiley.gif παμε τωρα στον ατταλο του αλεξη καρατζα(προπονητη,συμπεκτη και φιλου) bball.gif bball.gif bball.gif
kwsta$
gia osous theloun na mathoun poios einai o gkolfinopoulos tus plhroforw oti gia 20 xronia htan paikths tou aigalew, na stamathsoun na asxolountai mazi tou opws den asxoleitai ki autos. thn apanthsh tou se autous pou den ton kseroun thn edwse xthes kai tha th dinei kathe pempth sto parke ekei pou prepei na deixnoun oloi thn aksia tous, paiktes kai proponhtes
stratakos
φιλαρακο aionio taledo εισουν στο γηπεδο χθες(στο σπυρος λουης)?εδω στο forum ο καθενας λεει την αποψη του.εσυ το μονο που κανεις ειναι να μιλας κατα της νικης αμαρουσιου,ελεος,αρκετα!εγω δεν εχω προβλημα να παμε και για καφεδακι αν θελεις και εσυ βεβαια να μου πεισ τις αποψεις σου....
arxiepiskopos
QUOTE(aionio talento @ Oct 26 2007, 01:13 ) *
φιλε με τα 3 8ρια δεν ειχα και δεν εχω ουδεμια σχεση με τον φιλιππο αλλα πρεπει να κοψεις τις βλακωδεστατες

ειρωνειες και ψευτομαγκιες σου και να μιλησεις λιγο εδω μεσα σαν ανθρωπος γιατι το εχεις-εχετε παραξηλωσει

μου φαινεται ! δεν μπορει ο καθε ενας να ''κρυβεται'' πισω απο ενα nick name ( kostas 25 ligdas 22 ) και δε

συμαζευεται και να αραδιαζει οτι του κατεβει ! ΜΑΖΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !

Η καθε ομαδα οπου και να παιζει κουβαλαει ενα ονομα και μια ιστορια ! με το να γραφεις εσυ φιλιππακος με

σαφεστατη ειρωνεια μονο και μονο για να ικανοποιησεις τη ματαιοδοξια σου ( αν εχεις αγνωστες λεξεις μεχρι

εδω πες μου να δωσω διευκρινισεις ) μονο και μονο επειδη μια ομαδα Β'ΕΣΚΑ εχει μπατζετ Α2 ( με τα σημερινα

οικονομικα δεδομενα του μπασκετ ) γιατι θα γυρισει ο τροχος και τοτε να δουμε ποοιος θα μπει κατω απο τις

ραγες του ηλεκτρικου στο Σπυρο Λουη μετα !

Αλλωστε επειδη δεν γουσταρω να μιλαω τυχαια και νμεχρια πεταω μ.....ιες το ( προσφατο ) παρελθον εχει δειξει

οτι ομαδες με τετοιου ειδους οικονομικα ''ανοιγματα'' ( βλεπε ΑΕΦ Περιστεριου μολις 2 χρονια πριν )

την μια χρονια ανεβαινουν με ρεκορ 30-0 με ταριφα 20-30 ποντους σε καθε ματς και σημερα δεν υπαρχουν

ουτε σαν ιδεα και διαλυονται απο την μια μερα στην αλλη
ΕΠΑΝΛΑΜΒΑΝΩ : δεν γνωριζω ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ παικτη απο τον Φιλιππο αλλα εχει και η βλακεια τα ορια της !

Αντε να κοιμηθεις τωρα και οταν το μετρημα στα προβατακια φτασει στο 3.000.522 ονειρεψου οτι σου δινει

πλακετα ο danid stern !


Φιλε θα πρεπει να σου επισημανω καποιες αναλήθειες σου.
1.Το μπατζετ της ΝΙΚΗΣ ειναι κατατι μικροτερο απο το περσινο.Δεν εχω κανενα προβλημα να σου πω πως περσυ ηταν 36000+10000 ο προπονητης και φετος ειναι 32000 οι παικτες + 9000 ο προπονητης και ο γυμναστης.οκ μεχρι εδω? Αρα δεν υφισταται μπατζετ Α2.
2.Απο τα μεχρι στιγμης δεδομενα και εκτιμωντας την μεχρι τωρα παρουσια των αλλων ομαδων εχουμε την πληρεστερη ομαδα και πραγματι ανευ συγκλονιστικου απροοπτου θα ειμαστε η πρωτη ομαδα για ανοδο.
3.Δεν ειμαστε απο τα Σωματεια που τα σπροχνουν τη μια χρονια-κερδιζουν κατηγορια και μετα ....αντε γεια και πεφτουν. Μην ελπιζεις σε κατι τετοιο.
4.Και του χρονου με το ιδιο σχεδον μπατζετ και λιγο ισως μεγαλυτερο θα πορευθουμε και στην Α΄ΕΣΚΑ.
5.Να ξέρεις πως χρονια τωρα η ΝΙΚΗ στηριζεται οχι σε εναν αλλα σε πολλους. Καποια χρονικη στιγμη τα χωνει ο ενας, καποιος αλλος την αλλη και καποιοι αλλοι την αλλη και ολοι μαζι την παρααλλη.Εχει φιλους που δεν την αφηνουν να κατρακυλησει.Και μην με ρωτησεισ γιατι την αφησαμε περσυ και επαισε?Ειναι μεγαλη συζητηση.
Αυτα προς αποκατασταση της αληθειας.
aionio talento
η αληθεια ειναι οτι δεν ημουν γιατι οπως θα εχεις καταλαβει ανηκω σε αλλη ομαδα του ομιλου οποτε ειναι

αδυνατον να βρεθω στο λουη ! ! ! απο εκει και περα κανεις λαθος σε αυτο που λες για μενα και τη νικη 100%

2 απο τους παικτες σας ( βλαχονατσιο - κοντογιαννη ) τους ειχα συμφοιτητες ( προ αμνημονευτων ετων smiley.gif)

για την ακριβεια τον προηγουμενο αιωνα . . . και τους εχω σε πολυ μεγαλη εκτιμιση και σαν παικτες και σαν

παιδια ειδικα τον κοντογιαννη επειδη ειναι γενικα παρεξηγημενο παιδι γιατι τον θεωρουν λιγο τρελαμενο κ

ψυχακια και μονο τετοιος δεν ειναι ! ! η ομαδα γενικα μου εκανε εντυπωση που επεσε και τελος παντων δεν

εχω τιποτα με κανεναν σας ! εσεις εχετε μια σχετικη ''επαρση'' που απο πολλους καλως η κακως παρεξηγειται !
aionio talento
QUOTE(arxiepiskopos @ Oct 26 2007, 12:27 ) *
Φιλε θα πρεπει να σου επισημανω καποιες αναλήθειες σου.
1.Το μπατζετ της ΝΙΚΗΣ ειναι κατατι μικροτερο απο το περσινο.Δεν εχω κανενα προβλημα να σου πω πως περσυ ηταν 36000+10000 ο προπονητης και φετος ειναι 32000 οι παικτες + 9000 ο προπονητης και ο γυμναστης.οκ μεχρι εδω? Αρα δεν υφισταται μπατζετ Α2.
2.Απο τα μεχρι στιγμης δεδομενα και εκτιμωντας την μεχρι τωρα παρουσια των αλλων ομαδων εχουμε την πληρεστερη ομαδα και πραγματι ανευ συγκλονιστικου απροοπτου θα ειμαστε η πρωτη ομαδα για ανοδο.
3.Δεν ειμαστε απο τα Σωματεια που τα σπροχνουν τη μια χρονια-κερδιζουν κατηγορια και μετα ....αντε γεια και πεφτουν. Μην ελπιζεις σε κατι τετοιο.
4.Και του χρονου με το ιδιο σχεδον μπατζετ και λιγο ισως μεγαλυτερο θα πορευθουμε και στην Α΄ΕΣΚΑ.
5.Να ξέρεις πως χρονια τωρα η ΝΙΚΗ στηριζεται οχι σε εναν αλλα σε πολλους. Καποια χρονικη στιγμη τα χωνει ο ενας, καποιος αλλος την αλλη και καποιοι αλλοι την αλλη και ολοι μαζι την παρααλλη.Εχει φιλους που δεν την αφηνουν να κατρακυλησει.Και μην με ρωτησεισ γιατι την αφησαμε περσυ και επαισε?Ειναι μεγαλη συζητηση.
Αυτα προς αποκατασταση της αληθειας.


δεν καταλαβα απο που προκυπτει οτι εγω παρακαλω να διαλυθει η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ? ? ?

μηπως πρεπει να το σκεφτεις καλυτερα ? ενα απλο παραδειγμα εφερα που και προσφατο ειναι

και ομαδα αυτης της κατηγοριας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.