Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 16 2008, 16:02 ) *
ΕΤΟΙΜΗ Η ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ......dm7 ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ???? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif


Γεια σου ρε dogane!!! Eνταξει το πόδι!!! ΠΕΡΠΑΤΑΩ!!!!! biggrin.gif
Δεν μου λες, δεν έρχεσαι σήμερα απο μαρούσι να κατεβάσεις καμια μπασκέτα?? biggrin.gif
dm_7
Αύριο εννοούσα!!! Αλλά αμα θες πήγαινε και σήμερα! Η μπασκέτα εκεί είναι σε περιμένει tongue.gif
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 16 2008, 13:39 ) *
Γεια σου ρε dogane!!! Eνταξει το πόδι!!! ΠΕΡΠΑΤΑΩ!!!!! biggrin.gif
Δεν μου λες, δεν έρχεσαι σήμερα απο μαρούσι να κατεβάσεις καμια μπασκέτα?? biggrin.gif

τι επαθες χτυπησες?παντως οσο αφορα το ματς δεν ξερω την ομαδα σας αλλα και ο δαυιδ κερδισε τν γολιαθ οποτε........
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 16 2008, 02:43 ) *
Το ματσακι την Πεμπτη θα το καθαρισει ο amboulas.

Του εχω δωσει τα κινεζικα χαπακια που παιρνω κι εγω.

Το ΕΣΚΑΝ να ειδοποιησει καποιος
ετσι οπως ειμαι το ΕΚΑΒ θελω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 16 2008, 18:36 ) *
ετσι οπως ειμαι το ΕΚΑΒ θελω..

Παρε τα χαπακια οπως σου ειπα
και αυριο θα πετας
naughty_d
Κι εγώ έτσι πιστεύω!!!! wink.gif

77.gif


QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 16 2008, 05:13 ) *
Το ματσακι την Πεμπτη θα το καθαρισει ο amboulas.

Του εχω δωσει τα κινεζικα χαπακια που παιρνω κι εγω.

Το ΕΣΚΑΝ να ειδοποιησει καποιος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(naughty_d @ Apr 16 2008, 19:59 ) *
Κι εγώ έτσι πιστεύω!!!! wink.gif
77.gif

Την αληθεια λεω παντα
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 16 2008, 16:41 ) *
Αύριο εννοούσα!!! Αλλά αμα θες πήγαινε και σήμερα! Η μπασκέτα εκεί είναι σε περιμένει tongue.gif

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΣΥ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.......ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
bxristos
QUOTE(doganos @ Apr 16 2008, 16:02 ) *
ΕΤΟΙΜΗ Η ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ......dm7 ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ???? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif


Το πόδι της dm καλά είναι...Το κεφάλι της έχει πρόβλημα.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Καλή ανάρρωση φίλε dogane!!
doganos
QUOTE(bxristos @ Apr 16 2008, 22:28 ) *
Το πόδι της dm καλά είναι...Το κεφάλι της έχει πρόβλημα.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Καλή ανάρρωση φίλε dogane!!

THANKS bxristos ΡΕ dm7 τη σου λεει blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
dm_7
QUOTE(doganos @ Apr 16 2008, 23:45 ) *
THANKS bxristos ΡΕ dm7 τη σου λεει blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif



Kακίες παιδί μου κακίες!!! biggrin.gif Εγω φταίω ρε αλήτη που σε βάζω μέσα στα κόλπα!!! biggrin.gif biggrin.gif
KOMAS13
καλημερα σε ολους καλη αγωνιστικη μερα να εχουμε χωρις τραυματισμους γιατι απο οτι ακουω δεν ειναι και λιγοι οι τραυματιες.....οι καλυτεροι ασ κερδισουν και οποιος παει στα γηπεδα ασ κανει τον κοπο να σγραψει ενα ποστ να μας πει αποτελεσματα.....
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 17 2008, 08:12 ) *
καλημερα σε ολους καλη αγωνιστικη μερα να εχουμε χωρις τραυματισμους γιατι απο οτι ακουω δεν ειναι και λιγοι οι τραυματιες.....οι καλυτεροι ασ κερδισουν και οποιος παει στα γηπεδα ασ κανει τον κοπο να σγραψει ενα ποστ να μας πει αποτελεσματα.....

θα σου γραψουμε φιλε μου μην ανησυχεις,ετσι θα σε αφησουμε?αντε τελευταια αγωνιστικη σημερα και μετα παλι σε 20 μερες.καλη επιτυχια σε ολους,ας κερδισουν οι καλυτεροι και χωρις τραυματισμους.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 17 2008, 06:19 ) *
θα σου γραψουμε φιλε μου μην ανησυχεις,ετσι θα σε αφησουμε?αντε τελευταια αγωνιστικη σημερα και μετα παλι σε 20 μερες.καλη επιτυχια σε ολους,ας κερδισουν οι καλυτεροι και χωρις τραυματισμους.

μου αρεσει ρε φιλαρακι που δε με αφηνεις παραπονεμενο....να σαι καλα περιμενω απο ολους ενημερωση...ευχαριστω προκαταβολικα 77.gif 77.gif
abalos9
QUOTE(ethn @ Apr 16 2008, 12:16 ) *
επειδη δεν το βλεπω να σου απανταει κανεις.... tongue.gif ...here u are

12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 0-0
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
17/04/2008 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
17/04/2008 21:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
σημερα πιστευω πως θα ειναι η μερα των γηπεδουχων με εξαιρεση τον ωρωπο.καλη επιτυχια σε ολους και κυριως στην ομαδα του ατταλου μιας και υπαρχει και το προσωπικο μας συμφερον.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 17 2008, 10:48 ) *
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
17/04/2008 21:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
σημερα πιστευω πως θα ειναι η μερα των γηπεδουχων με εξαιρεση τον ωρωπο.καλη επιτυχια σε ολους και κυριως στην ομαδα του ατταλου μιας και υπαρχει και το προσωπικο μας συμφερον.

αντε να δουμε ποσα θα πετυχεις ρε μεγαλε..προσεχε θα παω να τα παιξω στοιχημα το κριμα στο λαιμο σου...τα λεμε
mouskelas-part 2
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
alexas10
παιδια ελεος.... Οπως ακριβως χτυπησαμε το ματς με τον αετο ετσι ακριβως θα χτυπησουμε και με το Περα.Οσο για τους φιλους-παραγοντες του αετου θα ηταν ασχημο αμα μας ζητουσαν να χασουμε,οχι τωρα που ελπιζουν σε νικη μας. Τους υποσχομαι λοιπον οτι θα κανουμε οτι καλυτερο παντα στα αθλητικα πλαισια και αν το περα μας νικησει μπραβο του. πολυ απλα.
ADMIRAL14
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

Και καλό Πάσχα
alexas10
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 17 2008, 17:30 ) *
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

Και καλό Πάσχα


Δηλαδη μας ριχνεις κατηγορια παλιολαμογιο ε?
assistant
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 17 2008, 17:30 ) *
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

Και καλό Πάσχα

Eγω βλεπω διπλο του Ωρωπου και της Περα κι ισως μια μικρη μπομπιτσα της Μακρης.Καλο παιχνιδι σ ολα τα γηπεδα κυριως χωρις τραυματισμους γιατι ερχονται κι Αγιες μερες.
bxristos
Νίκη-Κουκουβάουνες 71-53.Τα λόγια για το παιχνίδι είναι περιττά.Τεράστιες οι διαφορές των ομάδων.
Αυτό που θα ήθελα να αναφέρω είναι η απαράδεκτη συμπεριφορά πρός τον κόσμο από τον Κοντογιάννη.Είναι κρίμα τέτοιοι πάικτες που κοσμούν τα γήπεδα με το ταλέντο τους να απευθύνουν κουβέντες όπως "Γουστάρετε να χάνετε" σε πατεράδες και κοπέλες παικτών την ομάδας μας. Πραγματικά κρίμα. Φίλε zigolo χάρηκα πολύ για την γνωριμία.
BASK3TBALL
ΠΡΟΣ BXRISTOS.....


ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΞΗΣ..

ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ

ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...

ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒ.

ΒΡΙΖΑΝ <<<<<<

ΣΠΙΤΙΑ <<<< ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ <<<<ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...


ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ .

ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΚΕΡΔΙΣΕΣ...

ΜΑΖΕΨΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ

ΟΠΟΙΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...
Steryios
Καλησπέρα.Η υπέρβαση έγινε.ΑΤΤΑΛΟΣ-ΠΕΡΑ 78-73.
Το προφίλ του παιχνιδιού:ματ στα περισσότερα επίπεδα από τον κόουτς του Αττάλου στον κόουτς του Πέρα,ο οποίος κύριος ήρθε στο γήπεδο και κύριος έφυγε.Μπράβο του.
Αγωνιστικά τώρα ξεκινώντας από τους φιλοξενούμενους.Πολύ καλός ο Βούζας,μέτριος ο Κανναβός από τον οποίο περίμενα περισσότερα στην οργάνωση του παιχνιδιού.Αρκετά άκεφος θα έλεγα ο φίλος μου ο Πανουργιάς από τον οποίο έχω και ένα μικρούλι παράπονο γιατί στο τέλος του παιχνιδιού δε μου έδωσε το χέρι του.Καμία παρεξήγηση όμως γιατί κι εγώ το έχω κάνει αυτό σε πολλά παιχνίδια που έχω χάσει.Δεν ήθελα ούτε στη μάνα μου να μιλήσω.Όταν πέσουν οι σφυγμοί του ίσως μου στείλει ένα "συγχαρητήρια".
Επίσης πολύ κενός αγωνιστικά ο πάγκος του Πέρα στο σημερινό παιχνίδι.
Οι νικητές τώρα οι οποίοι παρέδωσαν ψυχή και σώμα σήμερα,αν και στερήθηκαν σε όλο σχεδόν το 2ο ημίχρονο τις υπηρεσίες του Καρτάνου,ο οποίος αποχώρησε κακήν κακώς από το γήπεδο με φόβο εξάθρωσης της ωμοπλάτης.Πολύ καλός ο Βιδάκης,πολύ καλός ο γεροβροντόσαυρος Πρας.Μαζί τους και όλα τα υπόλοιπα παιδιά που πάλεψαν αξιόμαχα και στα 40 λεπτά.
Καλό βράδυ σε όλους καλή συνέχεια σε νικητές και ηττημένους και συγχαρητήρια ξανά στον Άτταλο.
bxristos
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 17 2008, 23:10 ) *
ΠΡΟΣ BXRISTOS.....
ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΞΗΣ..

ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ

ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...

ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒ.

ΒΡΙΖΑΝ <<<<<<

ΣΠΙΤΙΑ <<<< ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ <<<<ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...
ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ .

[b]ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΚΕΡΔΙΣΕΣ...


ΜΑΖΕΨΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ

ΟΠΟΙΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...[/b]


Καταρχάς ΑΘΛΗΤΗ Κοντογιάννη,την αξία σου δεν την αμφισβήτησε κανένας.Διάβασε στο post μου να καταλάβεις.Επίσης,επειδή δεν κρύβομαι από ΚΑΝΕΝΑΝ,με λένε Χρήστο Μπηλιώνη και είμαι αυτός με την κόκκινη ζακέτα που σου φώναζα να ηρεμήσεις. Όταν 1.00 πριν λήξει το παιχνίδι είσαι 20 πόντους μπροστά και ειρωνεύεσαι την εξέδρα που δεν σου είπε ΤΙΠΟΤΑ τότε το μόνο που δείχνεις είναι ότι σε πείραξε πολύ η ήττα του 1ου γύρου...Δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ άλλο με το θέμα.Τις απόψεις μου θα τις λέω όπου ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ.Καλή συνέχεια στην Α' ή όπου αλλού παίζεις του χρόνου.Απλά να θυμάσαι ότι έχει ο καιρός γυρίσματα.Και κάποιες συμπεριφορές ΑΝΤΑΜΕΙΒΟΝΤΑΙ
dm_7
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 17 2008, 23:10 ) *
ΠΡΟΣ BXRISTOS.....
ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΞΗΣ..

ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ

ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...

ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒ.

ΒΡΙΖΑΝ <<<<<<

ΣΠΙΤΙΑ <<<< ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ <<<<ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...
ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ .

ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΚΕΡΔΙΣΕΣ...

ΜΑΖΕΨΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ

ΟΠΟΙΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...



Εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί τσαντίστηκες! Δεν έβρισκα αιτία να τσαντιστείς τη στιγμή εκείνη! Μεταξύ αθλητών όλοι λίγο πολύ ξέρουμε τι γίνεται, ειδικά σε παιχνίδια που έχουν ιδιαίτερη ένταση! Τα καντήλια πέφτουν σύννεφο, το ίδιο και οι μπουνιές! Οπότε ας επικεντρωθούμε στη κερκίδα! Τι έγινε σήμερα? Τι ειπώθηκε? Σορυ κιόλας, αλλά δεν έπεσε κάτι στην αντίληψη μου! Και έστω και αν έγινε κάτι που εγώ δεν αντιλήφθηκα, εσύ τι δουλεία έχεις να μιλάς στον κόσμο? Ο κόσμος είναι έξω και κάνει αυτό νιώθει εκείνη τη στιγμή! Εσένα οι δουλεία σου είναι στο παρκέ!
Κατά την άποψη μου, έδειξες πολύ κακό πρόσωπο! Μπορεί να τσαντίστηκες, να βγήκες εκτός εαυτού....αλλά το να προκαλείς ή έστω το να απαντάς στους φίλους μιας ομάδας....ε είναι κομματάκι ανόητο(για να το πω κομψά)
Αν προκαλούν άσε τους δικούς σου οπαδούς να απαντήσουν! Εσύ είσαι μέσα και με τέτοιες κινήσεις μόνο καλό δεν σου κάνουν!
BASK3TBALL
ΠΑΛΙΚΑΡΙ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ..
ΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΟΥ ΚΡΑΖΕ ΟΣΟ ΘΕΣ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΛΕΓΕ ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΠΙΛΩΣΕ ΟΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣ ΟΣΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΜΕΙΩΣΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΑΣ ΦΙΛΑΘΛΕ....

ΑΛΛΑ...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ

ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.....

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!


ΥΣΤ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Α ΕΣΚΑ ...

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΙΣ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ...

ΑΝΤΙΟ ΛΟΙΠΟΝ !!!

ΥΣΤ. 2 ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ... ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Α Π Ε Λ Π Ι Σ Τ Ι Κ Α ΑΔΙΑΦΟΡΟ... ΜΕΓΑΛΕ!
BASK3TBALL
ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚ.

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΡΙΑ ΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΦΙΛΕ DM 7 MHN ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!
dm_7
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 18 2008, 00:42 ) *
ΠΑΛΙΚΑΡΙ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ..
ΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΟΥ ΚΡΑΖΕ ΟΣΟ ΘΕΣ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΛΕΓΕ ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΠΙΛΩΣΕ ΟΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣ ΟΣΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΜΕΙΩΣΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΑΣ ΦΙΛΑΘΛΕ....

ΑΛΛΑ...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ

ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.....

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!
ΥΣΤ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Α ΕΣΚΑ ...

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΙΣ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ...

ΑΝΤΙΟ ΛΟΙΠΟΝ !!!

ΥΣΤ. 2 ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ... ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Α Π Ε Λ Π Ι Σ Τ Ι Κ Α ΑΔΙΑΦΟΡΟ... ΜΕΓΑΛΕ!



blink.gif τα λόγια είναι περιττά....


Υ.Γ. Και μετά σας φταίνε τα raccoon μου!
dm_7
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 18 2008, 00:45 ) *
ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚ.

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΡΙΑ ΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΦΙΛΕ DM 7 MHN ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!



E ρε τι έχω πάθει σήμερα με αυτό το "φίλε"!! Αν μου εξηγούσες πάντως θα το εκτιμούσα! Πραγματικά δεν κατάλαβα τι στα κομμάτια έγινε!

Ρε bxristos, μήπως έχεις δίκιο και μεταφέρθηκε το πρόβλημα από το πόδι στο κεφάλι? biggrin.gif
bxristos
QUOTE(BASK3TBALL @ Apr 18 2008, 00:42 ) *
ΠΑΛΙΚΑΡΙ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ..
ΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΟΥ ΚΡΑΖΕ ΟΣΟ ΘΕΣ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΛΕΓΕ ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΠΙΛΩΣΕ ΟΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣ ΟΣΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΜΕΙΩΣΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΑΣ ΦΙΛΑΘΛΕ....

ΑΛΛΑ...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ

ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.....

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!
ΥΣΤ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΑΘΛΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Α ΕΣΚΑ ...

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΙΣ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ...

ΑΝΤΙΟ ΛΟΙΠΟΝ !!!

ΥΣΤ. 2 ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ... ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Α Π Ε Λ Π Ι Σ Τ Ι Κ Α ΑΔΙΑΦΟΡΟ... ΜΕΓΑΛΕ!


Άκου ρε φίλε.Αφού δεν είσαι ο εν λόγω παίκτης κάυσε εκεί που είσαι και κοίτα τους άλλους να μιλάνε.Αυτά που έχω ζήσει εγώ στα γήπεδα εσύ δεν θα τα ζήσεις ούτε στο ΝΒΑ LIVE.Και το όνομα το είπα για να δεις ότι δεν είμαι κανένας σαν εσένα που κάθεται πίσω από ενα pc και γράφει τις ιστορίες του.Πήγαινε στην Α' και μόλις ξαναέρθεις στην Β' τότε θα τα πούμε.Και τυχερός είσαι που ήρθαμε και στο γηπεδό σου και είδες πάνω από 5 άτομα στην εξέδρα.Και το 'Άντε γειά" που δείχνει την ηλικία σου,μεταξύ 15-19 να το πείς εκέι που σε παίρνει.ΟΚ?Καληνύχτα και ονειρέψου να μου την λες...... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
dm_7
Απ' ότι μάθαμε, έχασε και το ηράκλειο!!! Σωστός ο assistant!! 77.gif
3d-razen
QUOTE(dm_7 @ Apr 18 2008, 01:05 ) *
Απ' ότι μάθαμε, έχασε και το ηράκλειο!!! Σωστός ο assistant!! 77.gif


πραγματι εχασε και το ηρακλειο.........
ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην ομαδα λογω συγκυριων και ελπιζω μεχρι το τελος να βελτιωσουμε λιγο την εικονα μας.....
stormrider13
Ολυμπιαδα Πετρούπολης - Εστία 75 - 77
Ήττα για την ομάδα μου με πολλές απουσίες και τραυματισμούς, αλλά και χωρίς καλή απόδοση 68.gif
Εκατέρωθεν τραυματισμοί μέσα στο παιχνίδι με πιο σοβαρό αυτόν του Κατσιαπή (αν θυμάμαι καλά το όνομα), του οποίου γύρισε το γόνατο sad.gif . Περαστικά και καλό Πάσχα σε όλους icon_drunk.gif icon_drunk.gif
kobra
Καλησπέρα σε όλους....
Μετά τη σημερινή νίκη της ομάδας μου (Φίλιππος) και την ήττα της Ίριδας εξασφαλίσαμε την παραμονή μας σε μια άκρως απογοητευτική χρονιά....
Καλό Πάσχα σε όλους και peace.gif peace.gif ....
Γιορτές έχουμε....
kobra
QUOTE(stormrider13 @ Apr 17 2008, 22:20 ) *
Ολυμπιαδα Πετρούπολης - Εστία 75 - 77
Ήττα για την ομάδα μου με πολλές απουσίες και τραυματισμούς, αλλά και χωρίς καλή απόδοση 68.gif
Εκατέρωθεν τραυματισμοί μέσα στο παιχνίδι με πιο σοβαρό αυτόν του Κατσιαπή (αν θυμάμαι καλά το όνομα), του οποίου γύρισε το γόνατο sad.gif . Περαστικά και καλό Πάσχα σε όλους icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Περαστικά στον Κατσιάπη και σε όλους όσους τραυματίστηκαν.....
Γεροί πίσω στα γήπεδα παιδιά..
bxristos
QUOTE(kobra @ Apr 18 2008, 01:22 ) *
Περαστικά στον Κατσιάπη και σε όλους όσους τραυματίστηκαν.....
Γεροί πίσω στα γήπεδα παιδιά..


Σωστός.Περαστικά στον Κατσιάπη και γρήγορη ανάρρωση.
assistant
Συγχαρητηρια στα παιδια της Νικης για την απολυτα δικαιη κι ευκολη νικη τους.Συγχαρητηρια ομως και στην ομαδα μου που αν και αποδεκατισμενη επαιξε με παθος και καταφερε να κρατησει την εκταση της ηττας σε ανεκτα επιπεδα.

Θα θελα να ζητησω μια δημοσια συγνωμη απ τον αθλητη Κοντογιαννη.Ειμαι πολλα χρονια στα γηπεδα και πρωτη φορα μιλαω σε αντιπαλο αθλητη κι αυτο γιατι σεβομαι τον ιδρωτα που χυνει και τους παλμους που εχει ανεβασει.Απλα δυσκολευομαι να καταλαβω τη συμπεριφορα του και το μενος του.Στον πρωτο γυρο δικαιολογησα το να μη μου δωσει το χερι του λογω της ηττας αλλα σημερα γιατι;Κερδιζατε 20 ποντους φιλε Vaskone.Ενας μεγαλος αθλητης πρεπει να ειναι μεγαλος παντου.Τελος παντων συγχαρητηρια στη Νικη,ηταν με διαφορα η καλυτερη ομαδα του ομιλου και δικαιοτατα ανεβαινει.

Τα συγχαρητηρια μου και στον μεγαλο Αλεξη Καρατζα και την ομαδα του που καταφερε να βαλει φωτια στο πρωταθλημα μολις 3 αγωνιστικες πριν απο το τελος του.

ΥΓ 1 γουσταρω που για τις επομενες 3 εβδομαδες θα ειμαστε ρυθμιστες της ανοδου οπως μεχρι σημερα ηταν ο Ατταλος.Παρεπιμπτοντως με τον Αετο θα ειμαστε λογικα πληρεις κι αξιομαχοι,οχι οπως σημερα.

ΥΓ2 dm ισχυει το ποτακι Σαββατο βραδυ στο caliente;αν ναι απαντα για να καλεσουμε και το φιλο mouskela που την προηγουμενη φορα απουσιαζε.Ελπιζω μονο μη μας ποτισουν τιποτα βαρελισιες μπομπες και δε βρισκουμε μετα το δρομο για τις Κουκουβαουνες.

ΥΓ3 καλο Πασχα σε ολους με υγεια.Προσεχτικα στους δρομους.
dimitris 888
τον αρχηγο μας(κοντογιαννης) δεν τον ακουμπαει κανεις......να προσεχετε λοιπον πως αναφερεστε για εκεινον...
bxristos
QUOTE(dimitris 888 @ Apr 18 2008, 01:41 ) *
τον αρχηγο μας(κοντογιαννης) δεν τον ακουμπαει κανεις......να προσεχετε λοιπον πως αναφερεστε για εκεινον...


Δίκιο έχεις.Μας συγχωρείς...Δεν θα το ξανακάνουμε.Απλά όπως βλέπεις ΟΛΟΙ αναγνωρίζουμε το τεράστιο ταλέντο του.Γιατί κάποιοι που δεν λένε καν ποιοί είναι (βλέπε basketball..) νομίζουν ότι θίξαμε το ταλέντο του και την ομάδα της Νίκης.Επειδή μάλλον κάποιοι δεν καταλαβαίνουν με την 1η, η Νίκη ΔΙΚΑΙΑ είναι στην 1η θέση και ο Κοντογιάννης είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ απλά σήμερα δεν συμπεριφέρθηκε σωστά.Οκ basketball?Το κατάλαβες τώρα??
zigolo7
hremiste ligo re paidia. to mono sigouro einai oti h NIKH einai h kalyterh!!!
oso gia ton Basilh, genika diafwnw me to na milane oi paixtes sthn kerkida... kaneis den amfisvhtei oti o Basilhs einai apo tous kalyterous paiktes thw b`eska. lathos tou pou milise... se olous symvainei.(cantona na thimisw mono!!!). kalhnyxta peace.gif
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 18 2008, 01:31 ) *
Συγχαρητηρια στα παιδια της Νικης για την απολυτα δικαιη κι ευκολη νικη τους.Συγχαρητηρια ομως και στην ομαδα μου που αν και αποδεκατισμενη επαιξε με παθος και καταφερε να κρατησει την εκταση της ηττας σε ανεκτα επιπεδα.

Θα θελα να ζητησω μια δημοσια συγνωμη απ τον αθλητη Κοντογιαννη.Ειμαι πολλα χρονια στα γηπεδα και πρωτη φορα μιλαω σε αντιπαλο αθλητη κι αυτο γιατι σεβομαι τον ιδρωτα που χυνει και τους παλμους που εχει ανεβασει.Απλα δυσκολευομαι να καταλαβω τη συμπεριφορα του και το μενος του.Στον πρωτο γυρο δικαιολογησα το να μη μου δωσει το χερι του λογω της ηττας αλλα σημερα γιατι;Κερδιζατε 20 ποντους φιλε Vaskone.Ενας μεγαλος αθλητης πρεπει να ειναι μεγαλος παντου.Τελος παντων συγχαρητηρια στη Νικη,ηταν με διαφορα η καλυτερη ομαδα του ομιλου και δικαιοτατα ανεβαινει.

Τα συγχαρητηρια μου και στον μεγαλο Αλεξη Καρατζα και την ομαδα του που καταφερε να βαλει φωτια στο πρωταθλημα μολις 3 αγωνιστικες πριν απο το τελος του.

ΥΓ 1 γουσταρω που για τις επομενες 3 εβδομαδες θα ειμαστε ρυθμιστες της ανοδου οπως μεχρι σημερα ηταν ο Ατταλος.Παρεπιμπτοντως με τον Αετο θα ειμαστε λογικα πληρεις κι αξιομαχοι,οχι οπως σημερα.

ΥΓ2 dm ισχυει το ποτακι Σαββατο βραδυ στο caliente;αν ναι απαντα για να καλεσουμε και το φιλο mouskela που την προηγουμενη φορα απουσιαζε.Ελπιζω μονο μη μας ποτισουν τιποτα βαρελισιες μπομπες και δε βρισκουμε μετα το δρομο για τις Κουκουβαουνες.

ΥΓ3 καλο Πασχα σε ολους με υγεια.Προσεχτικα στους δρομους.


Το ποτό στο calliente είναι το πιο καθαρό ποτό που έχω πιει!!!!! Οπότε αν γυρίσουμε κουδούνια δύο σκηνικά παίζουν: α) δεν μας τη χαρίζουν....στα @@ τους που παίζουμε με ΑΕΤΟ, αυτοί μας έχουν άχτι
β) θα έχουμε πιει τον Βόσπορο!!!!
Για μένα είναι κάπως απίθανο το δεύτερο, για σένα πάλι...ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ!!!!! χαχαχαχα
Μέσα είμαι λοιπόν, αλλά θέλω MOUSKELA και Παπαδόπουλο μαζί!!!! Τον πρώτο για ευνόητους λόγους και τον δεύτερο γιατί μια έξοδος μαζί του ΠΟΤΕ δεν είναι μία συμβατική έξοδος!!!! Είναι και τραυματίας το παιδί μας! Αμα δεν τον προσέξουμε εμείς, ποιος θα το κάνει? Όχι τίποτε άλλο αλλά έχει δώσει και μια υπόσχεση! Assistant...ξέρεις εσύ!!! biggrin.gif

Περαστικά στον Κατσιάπη κι ας έχουμε μια κόντρα που δεν τελειώνει ποτέ! Δεν έχει να λέει...!

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.....ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΠΛΗΞΗ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
assistant
QUOTE(dm_7 @ Apr 18 2008, 01:53 ) *
Το ποτό στο calliente είναι το πιο καθαρό ποτό που έχω πιει!!!!! Οπότε αν γυρίσουμε κουδούνια δύο σκηνικά παίζουν: α) δεν μας τη χαρίζουν....στα @@ τους που παίζουμε με ΑΕΤΟ, αυτοί μας έχουν άχτι
β) θα έχουμε πιει τον Βόσπορο!!!!
Για μένα είναι κάπως απίθανο το δεύτερο, για σένα πάλι...ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ!!!!! χαχαχαχα
Μέσα είμαι λοιπόν, αλλά θέλω MOUSKELA και Παπαδόπουλο μαζί!!!! Τον πρώτο για ευνόητους λόγους και τον δεύτερο γιατί μια έξοδος μαζί του ΠΟΤΕ δεν είναι μία συμβατική έξοδος!!!! Είναι και τραυματίας το παιδί μας! Αμα δεν τον προσέξουμε εμείς, ποιος θα το κάνει? Όχι τίποτε άλλο αλλά έχει δώσει και μια υπόσχεση! Assistant...ξέρεις εσύ!!! biggrin.gif

Περαστικά στον Κατσιάπη κι ας έχουμε μια κόντρα που δεν τελειώνει ποτέ! Δεν έχει να λέει...!

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.....ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΠΛΗΞΗ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Μωρη τρελη πας καλα;αν παρουμε τον Παπαδοπουλο στο caliente βλεπω να γινεται το μαγαζι cabrio........οσο για τα οινοπνευματωδη ξερεις οτι δεν τα βαζω στο στομα μου...........
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 18 2008, 02:03 ) *
Μωρη τρελη πας καλα;αν παρουμε τον Παπαδοπουλο στο caliente βλεπω να γινεται το μαγαζι cabrio........οσο για τα οινοπνευματωδη ξερεις οτι δεν τα βαζω στο στομα μου...........


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Δεν το σκέφτηκα έτσι! Μάλλον επειδή σήμερα ήταν πολύ ήρεμος!!! Έλα ρε, ο Σπύρος θα είναι Κύριος!!! Το εγγυώμαι εγώ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ)!!!!!!!!!!
Εγώ πάντως τον θέλω τον Σπύρο μαζί μας!!!!! Δεν έχει νόημα αλλιώς!! biggrin.gif biggrin.gif
ADMIRAL14
ΑΕΤΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 περίπου 25 πόντους, σ΄ ένα ματς που κανείς δεν είχε όρεξη να παίξει.
Συγχαρητήρια στον Άτταλο και τον coach 41.gif για την παλικαρίσια και δίκαιη νίκη του απέναντι στην Πέρα, και πλέον αντιστρέφεται το σκηνικό με την Πέρα να περιμένει "στραβοπάτημα" του 2ου στην ισοβαθμία Αετού.
Ραντεβού μετά το Πάσχα για το παιχνίδι, της χρονιάς για μας, που θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό την 2η θέση στις Κουκουβάουνες. wink.gif
dm_7
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 18 2008, 02:28 ) *
ΑΕΤΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 περίπου 25 πόντους, σ΄ ένα ματς που κανείς δεν είχε όρεξη να παίξει.
Συγχαρητήρια στον Άτταλο και τον coach 41.gif για την παλικαρίσια και δίκαιη νίκη του απέναντι στην Πέρα, και πλέον αντιστρέφεται το σκηνικό με την Πέρα να περιμένει "στραβοπάτημα" του 2ου στην ισοβαθμία Αετού.
Ραντεβού μετά το Πάσχα για το παιχνίδι, της χρονιάς για μας, που θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό την 2η θέση στις Κουκουβάουνες. wink.gif


Καλά θα περάσουμε...καλά!!!

Επειδή θα 'ναι καλό ματσάκι, υπόσχομαι super εξέδρα!!
Άντε γιατί είχα αρχίσει να βαριέμαι!!

Καληνύχτα και καλο Πάσχα (στους τυχερούς που θα φύγουν γιατι κατι άλλοι μλκες σαν και μενα δουλευούν όλη μέρα αυτή τη περίοδο) A ρε assistant, η γυναικά σου είναι η καλύτερη του χωριού! Όχι σαν κ εμάς!! icon_drunk.gif
mimos8
Ε Π Ο Σ αυτη ειναι η μονη λεξη που μου ερχεται στο μυαλο απο την ωρα που εφυγα απο το κλειστο του ατταλου!ηρωικη εμφανιση των εναπομειναντων 6 παιχτων του ατταλου,οι οποιοι σε μια επιδειξη αυταπαρνησης και αθλητικου εγωισμου εφτασαν σε μια απροσμενη νικη βαζοντας φωτια στη δευτερη θεση.ειδικη αναφορα στον αθλητη βασιλη τσεκουρα που για μια ακομη φορα ετρωγε σιδερα και διδαξε σε ολους πως γινεται καποιος στα 35 του να βουταει στο παρκε για να σωσει καθε μπαλα χωρις να υπολογιζει τιποτα και κανεναν.ισως καποιοι πιτσιρικαδες που ξεκινουν σιγα σιγα τη πορεια τους στο μπασκετ να πρεπει να διδαχτουν απο το παθος του για νικη και απο το παθος του να προσπαθησει γενικοτερα!!!
ΜΑΕΣΤΡΙΚΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΤΩΝ 6 ΠΑΙΧΤΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΣΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΤΟΥ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΟΟΥΤΣ!ΤΑ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΑ ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΑΠΟΔΩΣΑΝΕ 100% ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΕΜΦΑΝΗ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ,ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΩΣ ΧΑΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΟΥΤΣ ΚΑΡΑΤΖΑ,ΑΠΟΨΕ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ!
δικαιη η αποθεωση των τσεκουρα,καρατζα στο τελος απο τους οπαδους που για 10 λεπτα φωναζαν ρυθμικα τα ονοματα τους.
aionio talento
QUOTE(mimos8 @ Apr 17 2008, 23:44 ) *
Ε Π Ο Σ αυτη ειναι η μονη λεξη που μου ερχεται στο μυαλο απο την ωρα που εφυγα απο το κλειστο του ατταλου!ηρωικη εμφανιση των εναπομειναντων 6 παιχτων του ατταλου,οι οποιοι σε μια επιδειξη αυταπαρνησης και αθλητικου εγωισμου εφτασαν σε μια απροσμενη νικη βαζοντας φωτια στη δευτερη θεση.ειδικη αναφορα στον αθλητη βασιλη τσεκουρα που για μια ακομη φορα ετρωγε σιδερα και διδαξε σε ολους πως γινεται καποιος στα 35 του να βουταει στο παρκε για να σωσει καθε μπαλα χωρις να υπολογιζει τιποτα και κανεναν.ισως καποιοι πιτσιρικαδες που ξεκινουν σιγα σιγα τη πορεια τους στο μπασκετ να πρεπει να διδαχτουν απο το παθος του για νικη και απο το παθος του να προσπαθησει γενικοτερα!!!
ΜΑΕΣΤΡΙΚΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΤΩΝ 6 ΠΑΙΧΤΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΣΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΤΟΥ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΟΟΥΤΣ!ΤΑ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΑ ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΑΠΟΔΩΣΑΝΕ 100% ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΕΜΦΑΝΗ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ,ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΩΣ ΧΑΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΟΥΤΣ ΚΑΡΑΤΖΑ,ΑΠΟΨΕ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ!
δικαιη η αποθεωση των τσεκουρα,καρατζα στο τελος απο τους οπαδους που για 10 λεπτα φωναζαν ρυθμικα τα ονοματα τους.



Που ξερεις ρε γατε τι καταλαβαμε εμεις και τι οχι ? μηπως καθοσουν στον παγκο μας ? η τρυπωσες στα

αποδυτηρια μας και δεν σε πηραμε χαμπαρι ? ? ? καλη η αβαντα στους κολλητους . . . μαζι σου δεν λεω αλλα

σαν πολυ ξανοιχτηκες ! καλο βραδυ.
Thunder
Hμουν κ εγω σημερα στο ματς Ατταλος-Περα.Δικαιη απολυτα η νικη του Ατταλου,κ πολυ καλο κοουτσαρισμα απο τον συν-φορουμιστα alexas wink.gif .Aξιοποιησε στο επακρο κ με τον καλυτερο τροπο τους λιγους παικτες που ειχε στη διαθεση του.Πρας,Τσεκουρας και Βιδακης οι κορυφαιοι των νικητων.Πολυ κακη εμφανιση στην πιο κρισιμη καμπη του πρωταθληματος για την Περα.Βουζας και Χρονης οι καλυτεροι των ηττημενων.Το πρωταθλημα εχει ακομη 3 αγωνιστικες οι οποιες αναμενονται με μεγαλο ενδιαφερον...Τιποτα δεν εχει τελειωσει ακομη smile.gif
amboulas
QUOTE(aionio talento @ Apr 18 2008, 03:15 ) *
Που ξερεις ρε γατε τι καταλαβαμε εμεις και τι οχι ? μηπως καθοσουν στον παγκο μας ? η τρυπωσες στα

αποδυτηρια μας και δεν σε πηραμε χαμπαρι ? ? ? καλη η αβαντα στους κολλητους . . . μαζι σου δεν λεω αλλα

σαν πολυ ξανοιχτηκες ! καλο βραδυ.
ο γατος οπως τον αποκαλεις ειναι ο καλυτερος παικτης στην εσκα . δεν ειπε τιποτα προσβλητικο κ μην ακυρωνεις την μεγαλη νικη μας.ειδες ποσοι ειμασταν..κ η αξια του αντιπαλου την κανει μεγαλυτερη..καλο βραδυ φιλε..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.