Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
odysseas 1998
Εκεί στην Πέρα να ασχολήστε με την ομάδα σας καλύτερα και να μην τα ρίχνετε όλα στους άλλους.Όταν πανυγηρίζατε από τα Χριστούγενα την άνοδο μας δείξατε τις διαθέσεις σας.Και από που κι ως που μέσα στο παρκέ είναι σίγουρα άσος?????Ούτε σίγουρα διπλό είναι μέσα στο παρκέ βέβαια.Αλλά το να λέει κάποιος σε ένα ντέρμπυ ότι μέσα στο παρκέ είναι σίγουρος άσος,σημαίνει ότι δεν το ξέρει το άθλημα.Οπότε ότι και να λέει δε έχει καμία απολύτως αξία.Άντε καλή ματσάρα να δούμε σήμερα εμείς που γουστάρουμε μπασκετάκι,χωρίς τραυματισμούς για τα παιδιά και μην ξεχνάμε ότι παιχνίδι είναι...
abalos9
QUOTE(aionio talento @ May 8 2008, 14:59 ) *
Σε κερδιδαμε στην δικη σου εδρα και ειμαστε ολοι μαγκες φιλε σε διαβεβαιω εγω προσωπικα ! ! !

ειχες την ευκαιρια να μας τελειωσεις στο δευτερο παιχνιδι αλλα δεν το εκανες και μας ξαναεβαλες στο κολπο,αυτο εννοω οχι οτι δεν μας κερδισες.τελος παντων με σενα δεν εχω κανενα προβλημα,αλλωστε τα εχουμε πει οι δυο μας.ουτε για τη μαγκια σας αμφεβαλλα(επειδη το τονισες στο λεω).απλα κατανταει μαλακια οταν επι 3 μηνες ορισμενοι αναφερονται συνεχεια για διαιτησιες και για στησιματα.στο φιναλε εμεις οι παιχτες τι παιζουμε ρε πουστη μου,ταβλι και δεν το ξερω?ειμαστε και ορισμενοι που και μαγκια εχουμε και το ποναμε το αθλημα και δεν ανεχομαστε απο κανεναν να γυρναει και να μας αμφισβητει.οσο για τον kostas ps3 ας αφησει τα στοιχεια του για τον οποιοδηποτε τεφτικη μιας και ειναι τοσο μαγκας...
kostaps3
[quote name='abalos9' date='May 8 2008, 14:52 ' post='195190']
σιγουρος ασσος στο παρκε ε?οσο ασσος ηταν και το μεταξυ μας παιχνιδακι.εισαι πολυ λαθος που βγαινεις και θιγεις προσωπα μεσω του φορουμ χωρις να λες τα στοιχεια σου.αν εισαι μαγκας βγαινεις και λες ειμαι ο ταδε,λεω αυτα ωστε αμα γουσταρει ο τεφτικης η ο καθε τεφτικης να ξερει που να σε βρει για τη μηνυσουλα.τι λες γι'αυτο?
αν δε συμφωνεις καθεσαι στ'αυγα σου και παρακολουθεις τις εξελιξεις αλλιως βγαινεις και μιλας με στοιχεια.δε βαρεθηκατε αυτη τη καραμελα τοσο καιρο?φτειστε τη επιτελους,ολο διαιτησια,ταξιματα.ας ησουν μαγκας να με κερδιζες στην εδρα σου και να τελειωναν ολα...
[/q



εσυ ρε φιλε λοιπον τι εισαι ο συνηγορος του ?
και για να δεις ποσο μαγκας ειμαι, μολις τα παιχνιδια τελειωσουν το βραδυ θα σου ερθει ενα email
για να δεις ποσο ψευτικη ειναι η καραμελα.
odysseas 1998
Ότι και να λες έδειξες ότι δεν το κατέχεις το άθλημα οπότε είσαι αναξιόπιστος.Λέγε ότι θες φίλε!Διασκέδασέ μας!Φεύγουμε σε λιγάκι για το γήπεδο,καλό αγώνα να έχουμε.
odysseas 1998
Καλώς ειδωθήκαμε πάλι.Συγχαρητήτια πολλά στους παίχτες του Αετού για την επικράτησή τους στο ντέρμπυ με τις Κουκουβάουνες!Ένας Σοφιανόπουλος διαστημικός,ο οποίος σκόραρε με όλους τους τρόπους και μια ομάδα που έβγαλε πάθος και τσαμπουκά στο παιχνίδι της είναι οι υπεύθυνοι του αποτελέσματος.Οι διαπληκτισμοί μεταξύ των παικτών συνέχεια στο δεύτερο ημίχρονο ίσως δεν ήταν ότι καλύτερο,αλλά έδωσε άγρια μορφή στο παιχνίδι.Στο +33 πλέον η διαφορά μας μετά την ευρεία νίκη του Πέρα με 23 πόντους.
bxristos
Άιντε να ξαναγράψουμε τίποτα..
Να αναφέρω κάποια συμπεράσματα που έβγαλα μετά τον αγώνα Κούκου-Αετός

1)Τελικά το μπασκετάκι δεν παίζεται πάντα 5-5.Κρίμα τέτοιοι διαιτητές να σφυράνε μπροστά σε μικρά παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα.

2)Κάποιοι άνθρωποι (που θέλουν να λέγονται αθλητές),μπαίνουν στο παρκέ με σκοπό να βγάλουν κάποια κόμπλεξ που έχουν αποκομήσει από άλλες εμπειρίες της ζώης.Όποιος ήταν στο γήπεδο καταλαβαίνει για ποιόν "παίκτη" του Αετού μιλάω.

3)Έχω μάθει,αν και 21 ετών μόλις,να σέβομαι αυτούς που με σέβονται και με εμπιστεύονται.Είδα όμως να δίνω το τηλέφωνο μου σε κάποιον άγνωστο με σκοπό να τον βοηθήσω να βρει το γήπεδο.Είδα κάποιους να μιλάνε για ¨φιλικό αγώνα εξέδρας" πρίν τον αγώνα.Τελικά κύριε odyssea δεν χρησιμοποιήσατε το κινητό μου ούτε για να με γνωρίσετε.Ούτε εμένα ούτε την dm η΄τον assistant.Και τα λέω γιατί εγώ από ΜΟΝΟΣ μου σε άλλους αγώνες έψαξα να γνωρίσω παιδιά όπως ο zigolo,o 3d-razen,ο amboulas και πολλοί άλλοι.Πρίν τον αγώνα πολλά λέγονται.Εκείνη την ώρα όμως....?

4)Τέλος να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά της ομάδας μας,που για άλλη μια φορά έπαιξαν για την καυ.. τους μπροστά σε ένα ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ γήπεδο.Μπράβο ρε μάγκες 41.gif 41.gif

Συγνώμη για το μακροσκελές post μου και καλή τύχη στον Αετό στην Α' ΕΣΚΑ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 04:11 ) *
Άιντε να ξαναγράψουμε τίποτα..
Να αναφέρω κάποια συμπεράσματα που έβγαλα μετά τον αγώνα Κούκου-Αετός

1)Τελικά το μπασκετάκι δεν παίζεται πάντα 5-5.Κρίμα τέτοιοι διαιτητές να σφυράνε μπροστά σε μικρά παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα.

2)Κάποιοι άνθρωποι (που θέλουν να λέγονται αθλητές),μπαίνουν στο παρκέ με σκοπό να βγάλουν κάποια κόμπλεξ που έχουν αποκομήσει από άλλες εμπειρίες της ζώης.Όποιος ήταν στο γήπεδο καταλαβαίνει για ποιόν "παίκτη" του Αετού μιλάω.

3)Έχω μάθει,αν και 21 ετών μόλις,να σέβομαι αυτούς που με σέβονται και με εμπιστεύονται.Είδα όμως να δίνω το τηλέφωνο μου σε κάποιον άγνωστο με σκοπό να τον βοηθήσω να βρει το γήπεδο.Είδα κάποιους να μιλάνε για ¨φιλικό αγώνα εξέδρας" πρίν τον αγώνα.Τελικά κύριε odyssea δεν χρησιμοποιήσατε το κινητό μου ούτε για να με γνωρίσετε.Ούτε εμένα ούτε την dm η΄τον assistant.Και τα λέω γιατί εγώ από ΜΟΝΟΣ μου σε άλλους αγώνες έψαξα να γνωρίσω παιδιά όπως ο zigolo,o 3d-razen,ο amboulas και πολλοί άλλοι.Πρίν τον αγώνα πολλά λέγονται.Εκείνη την ώρα όμως....?

4)Τέλος να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά της ομάδας μας,που για άλλη μια φορά έπαιξαν για την καυ.. τους μπροστά σε ένα ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ γήπεδο.Μπράβο ρε μάγκες 41.gif 41.gif

Συγνώμη για το μακροσκελές post μου και καλή τύχη στον Αετό στην Α' ΕΣΚΑ

Ασε ρε την γκρινια και τραβα να κοιμηθεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 13 2008, 04:14 ) *
Ασε ρε την γκρινια και τραβα να κοιμηθεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Ok my friend...
Επειδή μου το λες εσύ θα το κάνω... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 04:21 ) *
Ok my friend...
Επειδή μου το λες εσύ θα το κάνω... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Κι αυριο μερα ειναι.
Γκρινιαξε οσο θες tongue.gif tongue.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 13 2008, 04:24 ) *
Κι αυριο μερα ειναι.
Γκρινιαξε οσο θες tongue.gif tongue.gif

΄
Είδες πάντως τι καλός δημοσιογράφος που είμαι...???
Μέχρι και όταν γκρινιάζω ωραία τα λέω... 69.gif 69.gif 69.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 04:27 ) *
΄
Είδες πάντως τι καλός δημοσιογράφος που είμαι...???
Μέχρι και όταν γκρινιάζω ωραία τα λέω... 69.gif 69.gif 69.gif

Εσυ και ο Γιωργος Γεωργιου 71.gif 71.gif 71.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 13 2008, 04:38 ) *
Εσυ και ο Γιωργος Γεωργιου 71.gif 71.gif 71.gif


Όχι ρε φίλε... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Τώρα με στενοχώρησες πολύ..
Αυτόν βρήκες να πείς...???
Πάω για ύπνο να ξεχαστώ... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
KOMAS13
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 01:11 ) *
Άιντε να ξαναγράψουμε τίποτα..
Να αναφέρω κάποια συμπεράσματα που έβγαλα μετά τον αγώνα Κούκου-Αετός

1)Τελικά το μπασκετάκι δεν παίζεται πάντα 5-5.Κρίμα τέτοιοι διαιτητές να σφυράνε μπροστά σε μικρά παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα.

2)Κάποιοι άνθρωποι (που θέλουν να λέγονται αθλητές),μπαίνουν στο παρκέ με σκοπό να βγάλουν κάποια κόμπλεξ που έχουν αποκομήσει από άλλες εμπειρίες της ζώης.Όποιος ήταν στο γήπεδο καταλαβαίνει για ποιόν "παίκτη" του Αετού μιλάω.

3)Έχω μάθει,αν και 21 ετών μόλις,να σέβομαι αυτούς που με σέβονται και με εμπιστεύονται.Είδα όμως να δίνω το τηλέφωνο μου σε κάποιον άγνωστο με σκοπό να τον βοηθήσω να βρει το γήπεδο.Είδα κάποιους να μιλάνε για ¨φιλικό αγώνα εξέδρας" πρίν τον αγώνα.Τελικά κύριε odyssea δεν χρησιμοποιήσατε το κινητό μου ούτε για να με γνωρίσετε.Ούτε εμένα ούτε την dm η΄τον assistant.Και τα λέω γιατί εγώ από ΜΟΝΟΣ μου σε άλλους αγώνες έψαξα να γνωρίσω παιδιά όπως ο zigolo,o 3d-razen,ο amboulas και πολλοί άλλοι.Πρίν τον αγώνα πολλά λέγονται.Εκείνη την ώρα όμως....?

4)Τέλος να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά της ομάδας μας,που για άλλη μια φορά έπαιξαν για την καυ.. τους μπροστά σε ένα ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ γήπεδο.Μπράβο ρε μάγκες 41.gif 41.gif

Συγνώμη για το μακροσκελές post μου και καλή τύχη στον Αετό στην Α' ΕΣΚΑ

καλημερα σε ολους μετα απο τοσες μερες που το site ηταν off....
φιλε χρηστο δεν εισαι ενταξει και θα σου πω τους λογους αμεσως....
1)οι διαιτητες κανανε λαθη δε λεω αλλα και απο τις δυο πλευρες και γενικοτερα αφησαν το δυνατο παιχνιδι και τις επαφες
2)εγω δεν καταλαβα για ποιον παικτη λες και αν θες πες μου σε πμ...ωστοσο να σου θυμησω το 15 της δικιας σου ομαδας πωσ αντεδρασε την ωρα του αγωνα αλλα και μετα στα αποδυτηρια
3)επειδη το ξερω το παιδι(τον οδυσσεα) ειναι αληθεια οτι εδωσες το κινητο σου μου το ειπε και μενα αλλα ψιλοντραπηκε για αυτο μην τον κατηγορεις...εξαλλου ρε παιδια εσεις εισασταν περιπου 100 ατομα εμεισ καμια 30αρια ηταν πιο ευκολο να μας βρειτε θεωρω....
4)στην ομαδα σας συγχαρητηρια που επαιξε καλα και σταθηκε μεσα στο γηπεδο με αξιοπρεπεια
5)χαλασατε την ωραια ατμοσφαιρα με το μπουκαλι που πεταξατε δε σας ειχα για τετοιους
KOMAS13
αφου απαντησα στο φιλο μου τοχρηστο τωρα να αναφερθω και στο αγωνιστικο κομματι....οι δυο ομαδες ηταν κοντα στο σκορ με τον αετο να εχει ενα μικρο προβαδισμα σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.καπου στο τριτο δεκαλεπτο ο αετος εκανε ενα ξεσπασμα και καπου εκει δε ξανακοιταξε πισω...με ενα μικροεπεισοδιο να προκαλει αναστατωση στον αγωνιστικο χωρο αλλα μετα απο λιγο τα πνευματα ηρεμησαν...οι κουκουβαουνες προσπαθησαν να εκμεταλλευτουν αυτον τον εκνευρισμο και μειωσαν ομως ενα παλικαρισιο καλαθι απο τον μελα και στα 40 δευτερολεπτα ενα τριποντο τρελο απο τον ακομα πιο τρελο Σοφιανοπουλο που εδειξε οτι ειναι φτιαγμενος για τετοια παιχνιδια η διαφορα πηγε στους 10 και η σεμνη τελετη ελαβε τελος......υπομονη 2 αγωνιστικες εμειναν
bxristos
QUOTE(KOMAS13 @ May 13 2008, 08:05 ) *
καλημερα σε ολους μετα απο τοσες μερες που το site ηταν off....
φιλε χρηστο δεν εισαι ενταξει και θα σου πω τους λογους αμεσως....
1)οι διαιτητες κανανε λαθη δε λεω αλλα και απο τις δυο πλευρες και γενικοτερα αφησαν το δυνατο παιχνιδι και τις επαφες
2)εγω δεν καταλαβα για ποιον παικτη λες και αν θες πες μου σε πμ...ωστοσο να σου θυμησω το 15 της δικιας σου ομαδας πωσ αντεδρασε την ωρα του αγωνα αλλα και μετα στα αποδυτηρια
3)επειδη το ξερω το παιδι(τον οδυσσεα) ειναι αληθεια οτι εδωσες το κινητο σου μου το ειπε και μενα αλλα ψιλοντραπηκε για αυτο μην τον κατηγορεις...εξαλλου ρε παιδια εσεις εισασταν περιπου 100 ατομα εμεισ καμια 30αρια ηταν πιο ευκολο να μας βρειτε θεωρω....
4)στην ομαδα σας συγχαρητηρια που επαιξε καλα και σταθηκε μεσα στο γηπεδο με αξιοπρεπεια
5)χαλασατε την ωραια ατμοσφαιρα με το μπουκαλι που πεταξατε δε σας ειχα για τετοιους


Να σου απαντήσω πριν ξαναπέσει ο server...
1)Μπορείς να μου απαντήσεις πως αφήσανε τις δυνατές επαφές όταν στο 7' το 13 της ομάδας μας είχε 3 φαουλ και όλος ο Αετός 1???

2)Ο παίκτης που αναφέρομαι είναι το 10.Όταν το 15 από μας διαπληκτίστηκε με κάποιον από σας (αυτόν χωρίς νούμερο στην φανέλα),το 10 από σας γιατί τον απώθησε,βρίζοντας τον???

3)Εγώ τι στοιχεία είχα για να γνωρίσω τον Οδυσσέα ανάμεσα από 30 άτομα??Να ερχόμουνα στην μέση του γηπέδου και να φώναζα: "Ποιός είναι ο Οδυσσέας που γράφει στο forum????"??Είχε το τηλ μου.Αν ήθελε να έπαιρνε και θα τον είχα καταλάβει.Εγώ το ξαναλέω δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο του.

4)Πρώτη φορά βλέπεις να πέφτει μπουκάλι??Ήταν ΛΑΘΟΣ μας,και αν και δεν το πέταξα εγώ ζητώ ΣΥΓΝΩΜΗ από το παιδί με το 9 που το χτύπησε.Αλλά και αυτός γιατί "κόπηκε" τόσο να το δώσει στην γραμματεία???
Θα κερδίσει κάτι αν μας τιμωρήσουν την έδρα?
bxristos
QUOTE(KOMAS13 @ May 13 2008, 08:13 ) *
αφου απαντησα στο φιλο μου τοχρηστο τωρα να αναφερθω και στο αγωνιστικο κομματι....οι δυο ομαδες ηταν κοντα στο σκορ με τον αετο να εχει ενα μικρο προβαδισμα σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.καπου στο τριτο δεκαλεπτο ο αετος εκανε ενα ξεσπασμα και καπου εκει δε ξανακοιταξε πισω...με ενα μικροεπεισοδιο να προκαλει αναστατωση στον αγωνιστικο χωρο αλλα μετα απο λιγο τα πνευματα ηρεμησαν...οι κουκουβαουνες προσπαθησαν να εκμεταλλευτουν αυτον τον εκνευρισμο και μειωσαν ομως ενα παλικαρισιο καλαθι απο τον μελα και στα 40 δευτερολεπτα ενα τριποντο τρελο απο τον ακομα πιο τρελο Σοφιανοπουλο που εδειξε οτι ειναι φτιαγμενος για τετοια παιχνιδια η διαφορα πηγε στους 10 και η σεμνη τελετη ελαβε τελος......υπομονη 2 αγωνιστικες εμειναν


Για να μην παρεξηγηθώ,να αναφερθώ στο αγωνιστικό κομμάτι με την σειρά μου.
Ο Αετός έπαιξε έξυπνα,στηριζόμενος σε 2-3 παίκτες που έβαζαν την μπάλα στο καλάθι όταν αυτή έκαιγε.
Εμείς είχαμε την ατυχία να έχουμε τον Στάμο (#6) σε κακή μέρα,αφού κάποια καλάθια που έχασε μπορεί να είχαν αλλάξει την ροή του αγώνα.Συγχαρητήρια στον Αετό για την νίκη και καλή τύχη στα επόμενα παιχνίδια.
Όσο για μας τα πράγματα είναι γνωστά.
Συνεχίζουμε όπως ξέρουμε και του χρόνου ευχόμαστε σε λιγότερες ατυχίες.
dm_7
Το παιχνίδι δεν ήταν καθαρό και οι περισσότεροι το γνωρίζουν!
Δεν έχω λόγο να γκρινιάζω, δεν είχαμε κάποιο όφελος απ' όλο αυτό το " πανηγύρι " το μόνο που θέλαμε ήταν να μη χάσουμε δεύτερο αγώνα μέσα στην έδρα μας! Επίσης θα ήταν απόλαυση να νικούσαμε μια ομάδα που παίζει στην κορυφή του ομίλου!

Τώρα, τι να πρωτοπεί κανείς?! Υπήρξαν κορυφαίες δηλώσεις διαιτητών, υπήρξε τρελό γλείψιμο του ΑΕΤΟΥ σε παίχτες μας πριν το παιχνίδι....και διάφορα άλλα!
Τέτοια άνοδο να τη βράσω! Εγώ δεν θα μπορούσα να τη χαρώ στη θέση σας! Δεν μειώνω την προσπάθεια των παιδιών, αλλά το "ο σκοπός αγιάζει τα μέσα" δεν νομίζω ότι αρμόζει στον αθλητισμό και ειδικά σε μια κατηγορία σαν τη δική μας!
Είναι αλήθεια ότι η Πέρα έδειξε κάποια υπεροψία και αυτό μας ξενέρωσε, αλλά για μένα τώρα πια,1000 φορές καλύτερη ομάδα η Πέρα! Τουλάχιστον, από όσο μπορώ να γνωρίζω, δεν παίζει βρώμικα και το βασικό....ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!

Ωρωπός και Αετός, στεγνά οι πιο "βρώμικες" ομάδες, λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι!

Για το μπουκάλι τώρα, όντως ήταν λάθος και εμείς πατήσαμε γκάζια στην εξέδρα και ελπίζω να μη ξαναγίνει!

Λίγα με τον Λαδικό (15) γιατί δεν σηκώνω πολλά για τον κολλητό μου biggrin.gif !!!

Μπράβο στον Παπαδόπουλο!! (το 'χα υποσχεθεί biggrin.gif ) Όταν λέμε Παπαδόπουλος, στον Σπύρο αναφέρομαι, γιατί έχει κι άλλον η ομάδα! tongue.gif
Το μπράβο πάει για το παιχνίδι και όχι για το ότι με έκανες ντίρλα μετά!!! smiley.gif

Και για το τέλος: "Assistant φτιάξε γρήγορα το internet!!! Σε περιμένει ο λαός σου!!!! 77.gif "


Υ.Γ. Ωραία η αδελφοποίηση παιδιά!! Μια χαρά τα κανονίσατε!! 41.gif
smiley.gif
assistant
QUOTE(dm_7 @ May 14 2008, 22:09 ) *
Το παιχνίδι δεν ήταν καθαρό και οι περισσότεροι το γνωρίζουν!
Δεν έχω λόγο να γκρινιάζω, δεν είχαμε κάποιο όφελος απ' όλο αυτό το " πανηγύρι " το μόνο που θέλαμε ήταν να μη χάσουμε δεύτερο αγώνα μέσα στην έδρα μας! Επίσης θα ήταν απόλαυση να νικούσαμε μια ομάδα που παίζει στην κορυφή του ομίλου!

Τώρα, τι να πρωτοπεί κανείς?! Υπήρξαν κορυφαίες δηλώσεις διαιτητών, υπήρξε τρελό γλείψιμο του ΑΕΤΟΥ σε παίχτες μας πριν το παιχνίδι....και διάφορα άλλα!
Τέτοια άνοδο να τη βράσω! Εγώ δεν θα μπορούσα να τη χαρώ στη θέση σας! Δεν μειώνω την προσπάθεια των παιδιών, αλλά το "ο σκοπός αγιάζει τα μέσα" δεν νομίζω ότι αρμόζει στον αθλητισμό και ειδικά σε μια κατηγορία σαν τη δική μας!
Είναι αλήθεια ότι η Πέρα έδειξε κάποια υπεροψία και αυτό μας ξενέρωσε, αλλά για μένα τώρα πια,1000 φορές καλύτερη ομάδα η Πέρα! Τουλάχιστον, από όσο μπορώ να γνωρίζω, δεν παίζει βρώμικα και το βασικό....ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!

Ωρωπός και Αετός, στεγνά οι πιο "βρώμικες" ομάδες, λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι!

Για το μπουκάλι τώρα, όντως ήταν λάθος και εμείς πατήσαμε γκάζια στην εξέδρα και ελπίζω να μη ξαναγίνει!

Λίγα με τον Λαδικό (15) γιατί δεν σηκώνω πολλά για τον κολλητό μου biggrin.gif !!!

Μπράβο στον Παπαδόπουλο!! (το 'χα υποσχεθεί biggrin.gif ) Όταν λέμε Παπαδόπουλος, στον Σπύρο αναφέρομαι, γιατί έχει κι άλλον η ομάδα! tongue.gif
Το μπράβο πάει για το παιχνίδι και όχι για το ότι με έκανες ντίρλα μετά!!! smiley.gif

Και για το τέλος: "Assistant φτιάξε γρήγορα το internet!!! Σε περιμένει ο λαός σου!!!! 77.gif "
Υ.Γ. Ωραία η αδελφοποίηση παιδιά!! Μια χαρά τα κανονίσατε!! 41.gif
smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 04:42 ) *
Όχι ρε φίλε... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Τώρα με στενοχώρησες πολύ..
Αυτόν βρήκες να πείς...???
Πάω για ύπνο να ξεχαστώ... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Πρεπει να θεωρεις μεγαλη σου τιμη,
που σε παρομοιασα με τον πανμεγιστο Γεωργιου
assistant
QUOTE(dm_7 @ May 14 2008, 22:09 ) *
Το παιχνίδι δεν ήταν καθαρό και οι περισσότεροι το γνωρίζουν!
Δεν έχω λόγο να γκρινιάζω, δεν είχαμε κάποιο όφελος απ' όλο αυτό το " πανηγύρι " το μόνο που θέλαμε ήταν να μη χάσουμε δεύτερο αγώνα μέσα στην έδρα μας! Επίσης θα ήταν απόλαυση να νικούσαμε μια ομάδα που παίζει στην κορυφή του ομίλου!

Τώρα, τι να πρωτοπεί κανείς?! Υπήρξαν κορυφαίες δηλώσεις διαιτητών, υπήρξε τρελό γλείψιμο του ΑΕΤΟΥ σε παίχτες μας πριν το παιχνίδι....και διάφορα άλλα!
Τέτοια άνοδο να τη βράσω! Εγώ δεν θα μπορούσα να τη χαρώ στη θέση σας! Δεν μειώνω την προσπάθεια των παιδιών, αλλά το "ο σκοπός αγιάζει τα μέσα" δεν νομίζω ότι αρμόζει στον αθλητισμό και ειδικά σε μια κατηγορία σαν τη δική μας!
Είναι αλήθεια ότι η Πέρα έδειξε κάποια υπεροψία και αυτό μας ξενέρωσε, αλλά για μένα τώρα πια,1000 φορές καλύτερη ομάδα η Πέρα! Τουλάχιστον, από όσο μπορώ να γνωρίζω, δεν παίζει βρώμικα και το βασικό....ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!

Ωρωπός και Αετός, στεγνά οι πιο "βρώμικες" ομάδες, λυπάμαι που το λέω αλλά έτσι είναι!

Για το μπουκάλι τώρα, όντως ήταν λάθος και εμείς πατήσαμε γκάζια στην εξέδρα και ελπίζω να μη ξαναγίνει!

Λίγα με τον Λαδικό (15) γιατί δεν σηκώνω πολλά για τον κολλητό μου biggrin.gif !!!

Μπράβο στον Παπαδόπουλο!! (το 'χα υποσχεθεί biggrin.gif ) Όταν λέμε Παπαδόπουλος, στον Σπύρο αναφέρομαι, γιατί έχει κι άλλον η ομάδα! tongue.gif
Το μπράβο πάει για το παιχνίδι και όχι για το ότι με έκανες ντίρλα μετά!!! smiley.gif

Και για το τέλος: "Assistant φτιάξε γρήγορα το internet!!! Σε περιμένει ο λαός σου!!!! 77.gif "
Υ.Γ. Ωραία η αδελφοποίηση παιδιά!! Μια χαρά τα κανονίσατε!! 41.gif
smiley.gif

Απιστευτο.ημουν 4 μερες χωρις internet και μολις φτιαχτηκε.
Οσον αφορα το παιχνιδι της Πεμπτης θα ηθελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στα παιδια του Αετου και στους 2 διαιτητες που εκπληρωσαν το στοχο της ανοδου.Ειλικρινα για το μονο που λυπαμαι ειναι πως μπροστα σ ενα τετοιο απιστευτο κοινο παραταχθηκαν 2 αθλιες ομαδες και 2 διαιτητες ιδανικοι για το τσιρκο Medrano.Καλο βραδυ........προς το παρον.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(assistant @ May 15 2008, 00:09 ) *
Απιστευτο.ημουν 4 μερες χωρις internet και μολις φτιαχτηκε.
Οσον αφορα το παιχνιδι της Πεμπτης θα ηθελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στα παιδια του Αετου και στους 2 διαιτητες που εκπληρωσαν το στοχο της ανοδου.Ειλικρινα για το μονο που λυπαμαι ειναι πως μπροστα σ ενα τετοιο απιστευτο κοινο παραταχθηκαν 2 αθλιες ομαδες και 2 διαιτητες ιδανικοι για το τσιρκο Medrano.Καλο βραδυ........προς το παρον.

Μην μου στεναχωριεσαι, θα σε παω στο Κρυσταλ να σου περασει laugh.gif laugh.gif laugh.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 15 2008, 00:03 ) *
Πρεπει να θεωρεις μεγαλη σου τιμη,
που σε παρομοιασα με τον πανμεγιστο Γεωργιου


Yes master... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Λάθος μου..
Και Κώστα Γκόντζο πείτε με... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 00:12 ) *
Yes master... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Λάθος μου..
Και Κώστα Γκόντζο πείτε με... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Για ποιο Γκοντζο μιλας????
Τον ρουφιανο του Τζιγγερ??? 19.gif 19.gif 19.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 15 2008, 00:15 ) *
Για ποιο Γκοντζο μιλας????
Τον ρουφιανο του Τζιγγερ??? 19.gif 19.gif 19.gif


Αυτόν!!!
Και να σκεφτεις οτι για 6 μήνες δούλευα στην κ...φυλλάδα του...
Είδες τι καθηγητές του επαγγέλματος είχα w00t.gif w00t.gif w00t.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 00:19 ) *
Αυτόν!!!
Και να σκεφτεις οτι για 6 μήνες δούλευα στην κ...φυλλάδα του...
Είδες τι καθηγητές του επαγγέλματος είχα w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Ναι το ξερω οτι δουλευες εκει,
οπως επισης ξερω οτι δεν πηρες φραγκο 6 μηνες.
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 15 2008, 00:24 ) *
Ναι το ξερω οτι δουλευες εκει,
οπως επισης ξερω οτι δεν πηρες φραγκο 6 μηνες.
smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Γ...ε τα και άφησε τα...
Ψωμολύσσαξα δίπλα του... 19.gif 19.gif 19.gif
Ακόμα πεινάω... smiley.gif smiley.gif
Ενώ αν είχα πάει για δουλειά στον "Θείο Σωκράτη"???
Ε Λύκε????? smiley.gif
odysseas 1998
Γεια σας ρε παίδες!Όλα καλά???Ρε bxtistos δεν σου ζήτησα εγώ το τηλέφωνό σου,εσύ μου το έδωσες!!!!Ούτε σου είπα ποτέ ότι θα σε πάρω τηλέφωνο!Εγώ το διπλό ήθελα να πάρω,όχι εσένα τηλέφωνο!Σου ζήτησα εγώ κανένα τηλέφωνο?Ήμαρτον!Όσο αφορά το σκηνικό που το 10 μας έσπρωξε το 15 σας έχω να σου πω ότι το 15 από την αρχή του ματς έλεγε "θα σας γα...ε και θα σας δείρουμε!!!!Ε όλα έγιναν αντίστροφα...Όσο αφορά τα φάουλ στην αρχή που λες,ο Αετός έπαιζε άμυνα με τα μάτια.Και όσο αφορά το μπουκάλι που πέταξε κάποιος,αν ήταν άντρας ας έλεγε εγώ το πέταξα!Η ομάδα σας είναι η κλασσική ομάδα που μας φτιάχνει με αυτά που κάνει και ευχαριστούμε για αυτά που κάνατε...Απλά σας στοίχισαν τον αγώνα!Φιλάκια!
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 00:31 ) *
Γεια σας ρε παίδες!Όλα καλά???Ρε bxtistos δεν σου ζήτησα εγώ το τηλέφωνό σου,εσύ μου το έδωσες!!!!Ούτε σου είπα ποτέ ότι θα σε πάρω τηλέφωνο!Εγώ το διπλό ήθελα να πάρω,όχι εσένα τηλέφωνο!Σου ζήτησα εγώ κανένα τηλέφωνο?Ήμαρτον!Όσο αφορά το σκηνικό που το 10 μας έσπρωξε το 15 σας έχω να σου πω ότι το 15 από την αρχή του ματς έλεγε "θα σας γα...ε και θα σας δείρουμε!!!!Ε όλα έγιναν αντίστροφα...Όσο αφορά τα φάουλ στην αρχή που λες,ο Αετός έπαιζε άμυνα με τα μάτια.Και όσο αφορά το μπουκάλι που πέταξε κάποιος,αν ήταν άντρας ας έλεγε εγώ το πέταξα!Η ομάδα σας είναι η κλασσική ομάδα που μας φτιάχνει με αυτά που κάνει και ευχαριστούμε για αυτά που κάνατε...Απλά σας στοίχισαν τον αγώνα!Φιλάκια!


"Χρήστο πλάκα κάνω για τα τύμπανα και τις κόρνες!Στα εκτός μέχρι 15 άντε 20 άτομα πάμε!ωχ,έχετε τύμπανα και κόρνες????Δεν θα ακουγόμαστε δηλαδή ούτε στα χειροκροτήματα εμείς!"

Επειδή μίλησες για άνδρες,σου θυμίζει κάτι αυτό???
Έτσι συμπεριφέρονται οι άνδρες φίλε Οδυσσέα????
Γλείψιμο πριν και τσαμπουκάδες μετά και ειρωνείες του τύπου "ευχαριστούμε για αυτά που κάνατε"??
Απλά είσαι για ΓΕΛΙΑ!!!
Το τηλέφωνο μου το έδωσα για αν δεις οτι εγω δεν κρύβομαι πίσω από ενα pc και δεν φοβάμαι κανέναν που γλείφει πριν από τους αγώνες για να το παίξει καλός στο forum και μετά το παίζει άνετος.Και αν δεν κατάλαβες μιλάω για σένα.
Και για το τι έγινε αντίστροφα μην μιλάς.Αν με ακούμπαγες τότε να μίλαγες για το τι έγινε αντίστροφα.
Και να ξέρεις κάτι:ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μόνο αυτό.Την επόμενη φορά όσο και να μας γλείφεις εσύ την ίδια αντιμετώπιση δεν θα την έχεις.
Και όσο για το μπουκάλι,το παιδί που τα πέταξε είναι 16 χρονών..
Έλα να το κάνεις "ντα" εσυ που μας έθιξες και τον ανδρισμό μας.

Sorry από τους moderator για το ύφος αλλά έχω ακούσει πολλά το τελευταίο καιρό εδώ μέσα προς το πρόσωπο μου.
odysseas 1998
Ποιο γλύψιμο ρε μεγάλε???Και τι ανάγκη είχα να σε γλύψω???θα μου χάριζες τη νίκη????
odysseas 1998
Εσύ όταν μου έλεγες να κάνουμε αδελφοποίηση δεν με έγλυφες?Αυτά που έγιναν στο γήπεδο πόρωσαν τους παίχτες μας και σφράγισαν τη νίκη.Τρελάνατε το 9 μας και άρχισε να πυροβολεί από παντού.Προφανώς τα κάνατε και με άλλους και έπιασαν τόπο.Δεν αμφιβάλω.Τα κάνατε σε λάθος ομάδα όμως...Και είσασταν η ομάδα με την οποία κάναμε τη νίκη που μέχρι στιγμής κάνει τη διαφορά.Αν ανεβούμε θα σας θυμόμαστε...
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 01:13 ) *
Ποιο γλύψιμο ρε μεγάλε???Και τι ανάγκη είχα να σε γλύψω???θα μου χάριζες τη νίκη????


Το γλύψιμο το έκαναν οι παραγοντες της ομάδας σου.
Εσυ έμαθες οτι πας σε ένα γήπεδο με 200 άτομα και λες "κάτσε να το παίξω καλός ,μην φαω και κανα ξύλο".
Και την αδελφοποίηση την είπα για πλάκα,γιατί μετά το pm σου κατάλαβα πόσο ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ ήσουνα.
Η διαφορά σου ξέρεις ποια είναι?
Η δήλωση του ενός από τους δυο διαιτητές σε φίλαθλο μας..
Αλλά δεν θα στην πω έγω.Άλλος θα στην πει.
Και όταν ξαναβρεθούμε σε ίδιο όμιλο,ξαναστείλε τα ίδια pm μήπως και γλιτώσεις τίποτα πάλι..
odysseas 1998
Εντάξει θα το κάνω μπας και γλιτώσω τίποτα!Ακόμα είμαι φοβισμένος βασικά για να σου πω την αλήθεια...
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 01:46 ) *
Εντάξει θα το κάνω μπας και γλιτώσω τίποτα!Ακόμα είμαι φοβισμένος βασικά για να σου πω την αλήθεια...


Το περίμενα να το κάνεις αυτό.
Και εγω όταν δεν έχω τι να πω ειρωνευόμαι.
Με επιβεβαιώνεις φίλε μου για την γνώμη που σχημάτισα για σένα με κάθε post που στέλνεις.
Μπράβο σου.
(Και σε ευχαριστώ εκ μέρους του forum που δεν αναφέρεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ σε αυτά που λέω για τους παράγοντες της ομάδας σου)
odysseas 1998
Μα με αυτά που μου λες δεν μπορώ να σου απαντήσω σοβαρά.Πες μου κάτι σοβαρό για να σου απαντήσω σοβαρά.Εγώ ήρθα στην έδρα σου.Εσύ πέρασες από γκράβα??????????????????????????
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 02:02 ) *
Μα με αυτά που μου λες δεν μπορώ να σου απαντήσω σοβαρά.Πες μου κάτι σοβαρό για να σου απαντήσω σοβαρά.Εγώ ήρθα στην έδρα σου.Εσύ πέρασες από γκράβα??????????????????????????


Κάτσε να θυμηθώ γιατί εμείς από τις Κουκουβάουνες πάμε και ΠΑΝΤΟΥ...
Για ένα γήπεδο με 25 άτομα δεν μιλάς???
Αν ναι,τότε πέρασα..
Αυτό είναι το σοβαρό??
odysseas 1998
Στην μεταμόρφωση σου έριξα 9.Θυμάσαι πόσα σου έριξα στη γκράβα?
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 02:02 ) *
Μα με αυτά που μου λες δεν μπορώ να σου απαντήσω σοβαρά.Πες μου κάτι σοβαρό για να σου απαντήσω σοβαρά.Εγώ ήρθα στην έδρα σου.Εσύ πέρασες από γκράβα??????????????????????????


Γιατί εσύ απάντησες σε κάτι σοβαρά? Όσα είπαμε γαργάρα τα έκανες!
Τελοσπάντων, εγώ δεν έχω διάθεση για ανούσιες ίντριγκες!

Χαρείτε την άνοδο σας και στην έξοδο που θα κάνετε για να το γιορτάσετε πιείτε κι ένα μπουκαλάκι για εμάς,
αφού θα σας μείνουμε αξέχαστοι!
Μόνο αν είναι εφικτό, το συγκεκριμένο μπουκαλάκι μην είναι μπόμπα όμως, γιατί εμείς ακόμα και το ποτό μας το θέλουμε καθαρό! smile.gif
odysseas 1998
Όσο καθαρό ήταν και το μπουκάλι που πέταξε κάποιος???Και δεν χαιρόμαστε καμμία άνοδο ακόμα σαν κάτι άλλους.Στη γκράβα που ήσουνα πόσα σου έριξα είπαμε χρήστο???
bxristos
QUOTE(dm_7 @ May 15 2008, 02:11 ) *
Γιατί εσύ απάντησες σε κάτι σοβαρά? Όσα είπαμε γαργάρα τα έκανες!
Τελοσπάντων, εγώ δεν έχω διάθεση για ανούσιες ίντριγκες!

Χαρείτε την άνοδο σας και στην έξοδο που θα κάνετε για να το γιορτάσετε πιείτε κι ένα μπουκαλάκι για εμάς,
αφού θα σας μείνουμε αξέχαστοι!
Μόνο αν είναι εφικτό, το συγκεκριμένο μπουκαλάκι μην είναι μπόμπα όμως, γιατί εμείς ακόμα και το ποτό μας το θέλουμε καθαρό! smile.gif


76-64.Επειδή το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα και θα μπούν άλλοι και θα μας κράξουν και με το δίκιο σου,κάνε αυτό που σου είπε η φίλη μου η dm.
Κάτσε να χαρείς την άνοδο σου,που πάνω από όλα είναι ΚΑΘΑΡΗ,(είδες?δεν σου χαλάμε χατίρια..καθαρή την θες?καθαρή θα σου λέμε),που δεν έχει καμία σχέση με τα προσπάθεια των παιδιών της ομάδας σου.
Και κάτι ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ:΄
το τηλ μου το έχεις.Επειδή κόσμο δεν έχετε,πάρε με μήπως έρθουμε κάμια 30 άτομα για πλάκα σε κάνα αγώνα και καταλάβεις τι πάει να πει ΕΞΕΔΡΑ
odysseas 1998
Όντως το ξεφτίλισες με αυτά που γράφεις.Αν θέλω εξέδρα πάω στο Καραϊσκάκη μεγάλε!Καλή χώνεψη!
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 02:16 ) *
Όσο καθαρό ήταν και το μπουκάλι που πέταξε κάποιος???Και δεν χαιρόμαστε καμμία άνοδο ακόμα σαν κάτι άλλους.Στη γκράβα που ήσουνα πόσα σου έριξα είπαμε χρήστο???



Μη γίνεσαι γραφικός! είπαμε για το μπουκάλι που έπεσε στο γήπεδο! Ήταν λάθος!
Μάλλον η αλήθεια πειράζει!

Και όσο για το 15....δεν θα υποστηρίξω ότι δεν έλεγε στον παίχτη σας όλα όσα λες....
μπορεί να είναι έτσι...αλλά κάποιος θα τον τσίτωσε για να τα κάνει όλα αυτά, δεν νομίζεις?!
Και αν εσύ δεν καταλαβαίνεις αυτά που λέω, όσοι πρέπει να καταλάβουν...θα καταλάβουν!
Τίποτα παραπάνω για το θέμα............

Καληνύχτα σας
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 02:21 ) *
Όντως το ξεφτίλισες με αυτά που γράφεις.Αν θέλω εξέδρα πάω στο Καραϊσκάκη μεγάλε!Καλή χώνεψη!


Να σε καληνυχτήσω και εγώ με την σειρά μου,αφού σου απάντησα πόσους μου έριξες (όχι εσύ βέβαια από την εξέδρα) στην έδρα σου.
Στην αρχή σε συμπάθησα.
Αλλά είναι πάντα η πρώτη εντύπωση.
Εσύ πάντως μπορείς να αναφέρεσαι ΟΣΟ θές σε μπουκάλια,διαφορές και ότι σε καλύπτει.
Απλά στο ξαναλέω...
ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ...
Τίποτα παραπάνω...
Συγχαρητήρια για την άνοδο και Καληνύχτα... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
KOMAS13
QUOTE(bxristos @ May 14 2008, 23:29 ) *
Να σε καληνυχτήσω και εγώ με την σειρά μου,αφού σου απάντησα πόσους μου έριξες (όχι εσύ βέβαια από την εξέδρα) στην έδρα σου.
Στην αρχή σε συμπάθησα.
Αλλά είναι πάντα η πρώτη εντύπωση.
Εσύ πάντως μπορείς να αναφέρεσαι ΟΣΟ θές σε μπουκάλια,διαφορές και ότι σε καλύπτει.
Απλά στο ξαναλέω...
ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ...
Τίποτα παραπάνω...
Συγχαρητήρια για την άνοδο και Καληνύχτα... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

καλημερα σε ολους και ολες smiley.gif smiley.gif διαβαζω τοση ωρα τι γραφετεολοι στο site μετα απο τοσες μερες που εχει να λειτουργησει και αναλωνεστε τουλαχιστον σε χαζομαρες peace.gif peace.gif ....ο bchristow kai η dm λετε κατι περι παραγοντων και περι εξεδρας και γλυψιματων και ο οδυσσεας ο φιλος μου λεει και αυτος τα δικα του 19.gif 19.gif να παραδεχομαστε μερικα πραγματα.....ηρθαμε μεσα στην εδρα σας και παιξαμε καλυτερα και σας κερδισαμε.η εξεδρα που λετε ηταν πολυ θερμη δε λεω απλα οι περισσοτεροι ηταν πιτσιρικαδες του παιδικοεφηβικου υποψιαζομαι...
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ May 14 2008, 23:24 ) *
Μη γίνεσαι γραφικός! είπαμε για το μπουκάλι που έπεσε στο γήπεδο! Ήταν λάθος!
Μάλλον η αλήθεια πειράζει!

Και όσο για το 15....δεν θα υποστηρίξω ότι δεν έλεγε στον παίχτη σας όλα όσα λες....
μπορεί να είναι έτσι...αλλά κάποιος θα τον τσίτωσε για να τα κάνει όλα αυτά, δεν νομίζεις?!
Και αν εσύ δεν καταλαβαίνεις αυτά που λέω, όσοι πρέπει να καταλάβουν...θα καταλάβουν!
Τίποτα παραπάνω για το θέμα............

Καληνύχτα σας

επισης ηθελα να πω οτι το 15 δε το τσιτωσε κανενας επαιζε ετσι απο το 1 λεπτο...και γραφικος ειναι αυτος που πεταξε το μπουκαλι πρεπει να μαθει τροπους το μονο που τον ψιλοδικαιολογει ειναι η ηλικια του...φιλε bxristo οσο αυτο για το τηλεφωνο που εχει γινει ολοκληρη ιστορια δε λεω καλωσυνη σου που το εδωσες αλλα απο κει και περα οκ τα παραλες λιγο...κι εγω βρηκα την dm στο facebook και την εκανα add αλλα αυτη με εκανε ignore smiley.gif peace.gif evilmonkey.gif τι να κανω τωρα δηλαδη/?
odysseas 1998
Πολύ ασχοληθήκαμε με τις Κουκουβάγιες!Οι παίχτες καθάρισαν και τέλος.Κοιτάμε μπροστά,έχουμε σήμερα εντός τη Νέα Μάκρη και ψάχνουμε πρώτα νίκη και μετά και διαφορά γιατί το Πέρα από εκεί που κέρδιζε τα ματς στον πόντο τώρα άρχισε τις μεγάλες διαφορές,οπότε πρέπει κι εμείς να κάνουμε το ίδιο.
arxiepiskopos
όλοι την Δευτέρα το βράδυ 8.30 στο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ γίνεται το μάτς με ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ και μετά γιορτή για την άνοδο.
odysseas 1998
Ας σταματήσουμε όλοι με πρώτο εμένα τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς...Δώστε τα προγνωστικά σας για τη σημερινή αγωνιστική να πάμε ταμείο!Καλή γιορτή να ευχηθώ στη Νίκη Αμαρουσίου που ήταν η καλύτερη ομάδα του ομίλου.
Jabar
Εστω και μετά από τόσες μέρες να γράψω και γω για το ματς.
1.Το γήπεδο ήταν γεμάτο αλλά είναι μικρής χωρητικότητας. biggrin.gif Παραβρέθηκαν παίκτες προπονητές από Α ΕΣΚΑ,Γ Εθνική ακόμα και Α2.
2.Οι δύο ομάδες ήταν πολύ νευρικές και άστοχες.Πολλά λάθη και κακές επιλογές .Ο Αετός κράτησε το ρυθμό εκεί που τον βόλευε .Επαιξε σωστή άμυνα ,φάνηκε διαβασμένος και νίκησε δίκαια.Τις Κουκουβάουνες πρώτη φορά τις είδα σε τόσο κακή μέρα.Εβγαλαν ενέργεια στα δύσκολα όμως όλοι προσπάθησαν ατομικά να κάνουν το κάτι παραπάνω με συνέπεια να χάσουν την ομαδική λειτουργία.
3.Η διαιτησία δεν ήταν κακή.Σε ένα παιχνίδι με τόσα σφυρίγματα και ένταση στη κερκίδα ,δεν τα πήγε άσχημα.Το κύριο λάθος που έκανε ειναι όταν έπεσαν οι ψηλές και γενικεύτηκε η σύρραξη τους προταίτιους έπρεπε να τους στείλουν και να ρίξουν και τεχνικές.Βέβαια μπορεί να θεώρησαν ότι έτσι θα κρατήσουν καλλίτερα το ματς,αυτά είναι απόψεις αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να ενεργήσουν διαφορετικά.
KOMAS13
QUOTE(Jabar @ May 15 2008, 06:14 ) *
Εστω και μετά από τόσες μέρες να γράψω και γω για το ματς.
1.Το γήπεδο ήταν γεμάτο αλλά είναι μικρής χωρητικότητας. biggrin.gif Παραβρέθηκαν παίκτες προπονητές από Α ΕΣΚΑ,Γ Εθνική ακόμα και Α2.
2.Οι δύο ομάδες ήταν πολύ νευρικές και άστοχες.Πολλά λάθη και κακές επιλογές .Ο Αετός κράτησε το ρυθμό εκεί που τον βόλευε .Επαιξε σωστή άμυνα ,φάνηκε διαβασμένος και νίκησε δίκαια.Τις Κουκουβάουνες πρώτη φορά τις είδα σε τόσο κακή μέρα.Εβγαλαν ενέργεια στα δύσκολα όμως όλοι προσπάθησαν ατομικά να κάνουν το κάτι παραπάνω με συνέπεια να χάσουν την ομαδική λειτουργία.
3.Η διαιτησία δεν ήταν κακή.Σε ένα παιχνίδι με τόσα σφυρίγματα και ένταση στη κερκίδα ,δεν τα πήγε άσχημα.Το κύριο λάθος που έκανε ειναι όταν έπεσαν οι ψηλές και γενικεύτηκε η σύρραξη τους προταίτιους έπρεπε να τους στείλουν και να ρίξουν και τεχνικές.Βέβαια μπορεί να θεώρησαν ότι έτσι θα κρατήσουν καλλίτερα το ματς,αυτά είναι απόψεις αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να ενεργήσουν διαφορετικά.

χαιρομαι που καποιος σχολιαζει χωρις εμπαθεια ακι στεκεται στην ουσια του θεματος και οχι σε διαφορα αλλα...για τη διαιτησια στη φαση της συρραξης εχεις δικιο πρεπε να αποβαλλει τους 2 παικτες αλλα οντως ισως εκαναν καλυτερα γιατι μπορει να επηρεαζε το παιχνιδι προς το χειροτερο
abalos9
QUOTE(bxristos @ May 13 2008, 04:11 ) *
Άιντε να ξαναγράψουμε τίποτα..
Να αναφέρω κάποια συμπεράσματα που έβγαλα μετά τον αγώνα Κούκου-Αετός

1)Τελικά το μπασκετάκι δεν παίζεται πάντα 5-5.Κρίμα τέτοιοι διαιτητές να σφυράνε μπροστά σε μικρά παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα.

2)Κάποιοι άνθρωποι (που θέλουν να λέγονται αθλητές),μπαίνουν στο παρκέ με σκοπό να βγάλουν κάποια κόμπλεξ που έχουν αποκομήσει από άλλες εμπειρίες της ζώης.Όποιος ήταν στο γήπεδο καταλαβαίνει για ποιόν "παίκτη" του Αετού μιλάω.

3)Έχω μάθει,αν και 21 ετών μόλις,να σέβομαι αυτούς που με σέβονται και με εμπιστεύονται.Είδα όμως να δίνω το τηλέφωνο μου σε κάποιον άγνωστο με σκοπό να τον βοηθήσω να βρει το γήπεδο.Είδα κάποιους να μιλάνε για ¨φιλικό αγώνα εξέδρας" πρίν τον αγώνα.Τελικά κύριε odyssea δεν χρησιμοποιήσατε το κινητό μου ούτε για να με γνωρίσετε.Ούτε εμένα ούτε την dm η΄τον assistant.Και τα λέω γιατί εγώ από ΜΟΝΟΣ μου σε άλλους αγώνες έψαξα να γνωρίσω παιδιά όπως ο zigolo,o 3d-razen,ο amboulas και πολλοί άλλοι.Πρίν τον αγώνα πολλά λέγονται.Εκείνη την ώρα όμως....?

4)Τέλος να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά της ομάδας μας,που για άλλη μια φορά έπαιξαν για την καυ.. τους μπροστά σε ένα ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ γήπεδο.Μπράβο ρε μάγκες 41.gif 41.gif

Συγνώμη για το μακροσκελές post μου και καλή τύχη στον Αετό στην Α' ΕΣΚΑ

μετα απο μια αποχη 6 ημερων ηρθε η ωρα να ξαναγραψουμε.φιλε bxristos να σου πω κι εγω την αποψη μου.
1)δε νομζω πως η διαιτησια επαιξε τοσο μεγαλο ρολο στο ματς.εγιναν ορισμενα λαθη εκατερωθεν αλλα μεχρι εκει.και ηταν λογικο γιατι και αυτοι ηταν πιεσμενοι και ειχε και πολυ ενταση το ματς.
2)δε νομιζω οτι υπαρχει κανενας στην ομαδα μου που να λειτουργει ετσι οπως λες.απλα η ατμοσφαιρα ηταν εκπληκτικη,το ματσακι ειχε πολυ μεγαλη ενταση και γι'αυτο εγινε και οτι εγινε.δε νομιζω καποιος παιχτης μας να παρεκτραπηκε τοσο πολυ οσο λες ακομα και την ωρα της φασαριας η οποια ειχε ξεκινησει απο την αρχη του παιχνιδιου με το 15 να λεει συνεχεια στο συμπαιχτη μου το 5 οτι και θα μας γα....ε και θα μας δειρετε.(ωραιος αθλητης και μη μου πειτε ετσι ειναι το παιδι η οτι ειναι μικρος).δεν ειναι σωστο να μιλας για κομπλεξ γιατι αν εχεις παιξει σε γεματο γηπεδο θα ξερεις οτι πολλες φορες η κερκιδα σε παρασυρει χωρις να το καταλαβεις.αφου μιλας για το 10 παει να πει οτι δεν ξερεις τιποτα.ειναι 35 χρονων και δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα.μη πατε να βγαλετε και αγιο παιδι το λαδικο,ημαρτον.οσο φιλος σας και να ειναι δε χρειαζεται να παιρνετε συνεχεια το μερος του γιατι εκτειθεστε κι εσεις.απαραδεκτος για εναν ακομα λογω καθως στο τελος του αγωνα και αφου εχουμε κανει μπανιο ερχεται στα αποδυτηρια δεν μας δινει το χερι και συνεχιζει να λεει για το 4 και για μενα που πανηγυριζα τα καλαθια.λες και θα επρεπε να κατσω κοτα και να μη κανω τιποτα.ποιος ειναι δηλαδη ο λαδικος που θα μας πει και πως θα συμπεριφερθουμε?αντι να κοιταει τον εαυτο του και την απαραδεκτη για αθλητη συμπεριφορα κοιταει τι κανουν οι αλλοι.
3)γι'αυτο δε γνωριζω τιποτα οποτε το προσπερναω.ειναι πολυ καλο παιδι παντως και ειναι λαθος σας ολο αυτο ποθ δημιουργηθηκε απο το πουθενα.
4)συγχαρητηρια και απο μενα γιατι εδειξαν χαρακτηρα ομαδας που δε λογαριαζει τιποτα και παιζει για τη παρτη της.εκπληκτικη ατμοσφαιρα,πραγματικα αξιοζηλευτη που μας τα χαλασε με το μπουκαλι.το θεωρω απαραδεκτο και το οτι τονιζεται την ηλικια του παιδιου ειναι ακομα χειροτερο για εσας γιατι εσεις εισαστε αυτοι που μιλατε για ηθος των πιτσιρικαδων σας σε προηγουμενες σελιδες.επισης δεν βρεθηκε ενας απο εσας να το πλακωσει στο ξυλο και να το βγαλει εξω.οσο για την αντιδραση μου ας εισασταν στη θεση μου να δω τοτε τι θα κανατε.μακαρι να κανατε μονο αυτο!!
και παλι συγχαρητηρια και στην ομαδα και σε εσας στην εξεδρα,μακαρι να παιζαμε σε τετοια ατμοσφαιρα,ηταν πραγματικα εντυπωσιακη!!
ευχαριστουμε για τις ευχες αλλα ακομα δε ξερουμε σε ποια κατηγορια θα παιζουμε καθως εχουμε ακομα 2 ματσακια και ειδικα το σημερινο ειναι πολυ δυσκολο με μια πολυ πληρης ομαδα.
τελικα το αρνακι επεσε βαρυ στα πετραλωνα και απο εκει που το περα κερδιζε ολα τα παιχνιδια με 5-7 ποντους βρεθηκε τυχαια 2 αγωνιστικες πριν το τελος να κερδιζει με 23!ολως τυχαιως τωρα που παιζουν ρολο και οι διαφορες ποντων!εχουμε δει πολλα στην εσκα οποτε αναμενουμε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.