Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
ADMIRAL14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕΤΟΣ 94-92 στην παράταση(κ.α. 86-86). Δεν μου 'χει ξανατύχει να σουτάρει ομάδα 50 βολές σ'ενα παιχνίδι και να με αποβάλλουν με 5 φάουλ ενώ έχω κάνει μόνο 1! Τραγική διαιτησία, ακόμα κι έτσι και στην παράταση και στον κανονικό αγώνα σουτάραμε το τελευταίο τρίποντο αλλά δεν ήμασταν εύστοχοι. Ο Αθηναίος της Αναγέννησης καλός παίκτης,αλλά και ωραίο παλικάρι αλλιώς δεν εξηγείται η "συμπάθεια" της ανεκδιήγητης ξανθιάς διαιτητής που έδινε υπέρ του φάουλ πριν ακόμα τον ακουμπίσουμε(μπορεί να σούταρε 30 βολές κι' έχασε μόνο 2)! Ντροπή γιά τον προπονητή της Αναγέννησης που δήθεν είχε παράπονα απ' τη διαιτησία μετά το τέλος του παιχνιδίου(του τάζω αφιερώσεις στο 2ο γύρο...)! Μετά τη σφαγή που υπέστη η ομάδα στο Φίλιππο και το "λιντζάρισμα" στους διαιτητές στο τέλος λόγω φρηκτών παραπόνων, φαίνεται πως το νέο κυκλοφόρησε μεταξύ των γκρι(δυστυχώς έτσι γίνεται σ' αυτές τις περιπτώσεις) και ελπίζω να μην μας ετοιμάζουν κι' άλλες τέτοιες "εκπλήξεις". Συγχαρητήρια στην Ολυμπιάδα γιά τη μεγάλη νίκη έστω και επί της μισής Νίκης, δυστυχώς παίζει στη Γκράβα την Πέμπτη και θα πληρώσει τα "σπασμένα".
drairfood
kalispera paidia tromeri emfanisi tin olympiadas exthes pou den afise katholou to matsaki an kai exane me 8 podous sto teleftaio dekalepto piran mprosta ta mpistolia kai eidous to apotelesma
arxiepiskopos
QUOTE(drairfood @ Nov 16 2007, 12:47 ) *
kalispera paidia tromeri emfanisi tin olympiadas exthes pou den afise katholou to matsaki an kai exane me 8 podous sto teleftaio dekalepto piran mprosta ta mpistolia kai eidous to apotelesma

Μαλλον θα ησουν σε αλλο γηπεδο φιλαρακο.
dolly12
ρε παιδια ολα καλα με σας τους αντρες αλλα ο εγωισμος σας δεν εχει ορια....

ειδικα εσυ ρε αρχιεπισκοπε νομιζω οτι σε ειχα σχολιασει παλι (δεν ειμαι σιγουρη αν εισαι εσυ) οταν ειχες πει οτι το ματς με τον ατταλο ητανε ευκολο, ενω ποτε δεν ειχατε προηγηθει ποτε με πανω απο 9....

και τωρα του λες οτι ηταν σε αλλο γηπεδο... αυτη τη φορα εχασες καλα θα κανεις να αντιδρασεις οπως ο δημητρης 888 ειπε οτι χασατε και συγχαρητηρια στην ολυμπιαδα... εξαλλου αν οντως εχανε η ολυμπιαδα με 8 και τελικα σας κερδισε με 9 σημαινει οτι κατι εκανε καλα και ισως τα "pistolια" να πηραν μπρος...

δεν εγινε τιποτα για εσας που χασατε, αναμενομενο με τις απουσιες αν 8ες.... ειναι 2 πολυ σημαντικοι παικτες για την ομαδα σας χωρις να υποβιβαζω τους υπολοιπους, αλλα ειναι οι ανθρωποι που τραβανε το σκοραρισμα ειδικα ο κοντογιαννης που μπορει να ειναι μια ομαδα μονος του....


υ.γ. δεν εχω καμια σχεση με την ολυμπιαδα ουτε καν φιλους δεν εχω να υπερασπιστω... αλλα διαβαζοντας συνεχεια για τη νικη (οπου εχω και φιλο στην ομαδα σου να σημειωθει) και την υπεροψια της για τους υπολοιπους καπου.... κουραζομαι

και δεν ειμαι η μονη.....

υ.γ.2 δεν το γραφω για να στην πω προσωπικα αλλα κατανταει απελπισια το φαινομενο..... καλη συνεχεια στα υπολοιπα με υγεια πανω απο ολα
drairfood
arxiepiskope ektos apo to 10 stin omada oloi oi alloi isastan gia ta mpaza....nai re imoun se allo gipedo dipla akrivos kai evlepa ena mats austiros akatalilo itan to olympiada-niki amarousiou ....kai eseis pelates telika...
dimitris 888
drairfood για χαλαρωσε...γτ στον δευτερο γυρο που η ομαδα θα ναι πληρης την ταριφα ουτε εσεις θα τη γλιτωσετε...το ποιος ειναι πελατης θα το δουμε τετοια αγωνιστικη στον δευτερο γυρο που θα δουμε σε ποια θεση θα στε και που θα ναι η νικη.....ελπιζω μην χρειαστει πριν εκεινο το ματς να μιλας καλυτερα....!!!! icon_wave.gif
arxiepiskopos
QUOTE(drairfood @ Nov 16 2007, 14:43 ) *
arxiepiskope ektos apo to 10 stin omada oloi oi alloi isastan gia ta mpaza....nai re imoun se allo gipedo dipla akrivos kai evlepa ena mats austiros akatalilo itan to olympiada-niki amarousiou ....kai eseis pelates telika...

Αν και φαινεσαι απο τα γραφομενα σου ολιγον ασχετος απο μπασκετ θα σου πω δυο πραγματακια.
1.απο αυτά τα μπάζα χανατε μεχρι και το τέλος του 3ου 10λεπτου (39-49).Το αυστηρός ακαταλληλο εργο το ειδες τα 5 τελευταια λεπτα που περασατε μπροστα, οταν πια οι δικοί μας (5 παικτες) δεν αντεχαν άλλο?
2.Η ομαδα σας ειναι απο τις χειροτερες που αντιμετωπισαμε ως σημερα.(προσωπικη μου αποψη.)Μόνο ο Βασιλακος να επαιζε προχθες,(να ειχε ανασες ο ασσος μας) θα χανατε.
Η μπαλλα φιλαρακο ειναι στρογγυλη και οχι τετραγωνη.οκ?
Peritri
Αμ, έτσι είναι, όταν επί 7-8 αγωνιστικές είσαι προκλητικός στο φόρουμ, θα βρεθεί και ένας προκλητικός από την άλλη μεριά και θα στην πει. Για να δείτε λίγο και την άλλη πλευρά, πως κάνετε και νειώθουν τα παιδιά των άλλων ομάδων με αυτά που λέτε εδώ μέσα οι της Νίκης.

Ελπίζω να μη συνεχιστεί η διαμάχη όλων εναντίον της Νίκης και σε αυτό φταιεί το moderating εδώ μέσα που είναι απο χαλαρό εώς ανύπαρκτο. (σόρρυ που το λέω...)
Ha6
QUOTE(Peritri @ Nov 17 2007, 11:48 ) *
Αμ, έτσι είναι, όταν επί 7-8 αγωνιστικές είσαι προκλητικός στο φόρουμ, θα βρεθεί και ένας προκλητικός από την άλλη μεριά και θα στην πει. Για να δείτε λίγο και την άλλη πλευρά, πως κάνετε και νειώθουν τα παιδιά των άλλων ομάδων με αυτά που λέτε εδώ μέσα οι της Νίκης.

Ελπίζω να μη συνεχιστεί η διαμάχη όλων εναντίον της Νίκης και σε αυτό φταιεί το moderating εδώ μέσα που είναι απο χαλαρό εώς ανύπαρκτο. (σόρρυ που το λέω...)

Συμφωνώ μαζί σου και θέλω να συμπληρώσω ότι οι καλές ομάδες πρέπει να σέβονται τους αντιπάλους, πράγμα που εδώ(σε διάφορα topics) αρκετοί δεν το κάνουν.Η έπαρση και η υπεροψία πάντα καταστρέφουν. Ο όρος καλή ομάδα περιλαμβάνει και εξωαγωνιστικά χαρακτηριστικά όπως σεβασμός, ήθος που αφορούν όλα τα κομμάτια (διοίκηση-προπονητές-παίχτες) μιας ομάδας.
Peritri
Και βάζω και στοίχημα ότι ειδικά οι παίκτες της Νίκης σε καμμία περίπτωση δεν θα επικροτούσαν όλες αυτές τις προκλήσεις και τις υπεροπτικές συμπεριφορές.

Έπαιξα αντίπαλος πέρσι (αρκετοί από αυτούς είναι εκεί και φέτος) και ήταν όλοι τους άψογοι σε συμπεριφορά...

Οπότε, συμπερασματικά, μην αδικείται την ίδια σας την ομάδα και τους παίκτες της με την συμπεριφορά σας σε έναν δημόσιο χώρο/φόρουμ που διαβάζεται από πολύ περισσότερους μπασκετανθρώπους από όσους νομίζετε.
ΑΕΚΤΖΗΣ
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΕΙΝΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ;ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΟΙ ΤΣΙΡΛΙΝΤΕΡΣ! wav.gif
loufer
QUOTE(ΑΕΚΤΖΗΣ @ Nov 17 2007, 13:31 ) *
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΕΙΝΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ;ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΟΙ ΤΣΙΡΛΙΝΤΕΡΣ! wav.gif



Το Πόρτο Ράφτη είχε ξεκινήσει το σχεδιασμό της ομάδας του τον Ιούνιο με προπονητή τον Παναγιώτη Αριδά.
Ο Αριδάς είχε σκοπό να κρατήσει Βασιλάκο , Βλαχονάτσιο, γενικά σχεδόν ολόκληρη την περσινή ομάδα, και κινήθηκε να αποκτήσει το νυν play maker του Χολαργού και περσινό του Ωρωπού (μου διαφεύγει το όνομά του), καθώς και κάποιους άλλους παίκτες. Ξαφνικά λίγες μέρες πριν τη λήξη των μεταγραφών, του ανακοινώνουν την απομάκρυνσή του, ανέλαβε κάποιος γνωστός ενός μέλους του Δ.Σ.μ με αποτέλεσμα να φύγουν όλοι οι παίκτες , και να καταντήσει το Πόρτο Ράφτη να παίζει με κάτι παλικάρια που ούτε για Δ΄Έσκα δεν κάνουν, εκτός από τον Κουτρούλη, ο οποίος παλεύει μόνος του...

Ελπίζω να απάντησα φίλε μου στην ερώτησή σου...
cliff_ac
Βασικά πρέπει να κατεβαίνει με εφηβικό + 4-5 που έχουν μείνει από πέρσι..
ADMIRAL14
8η Αγωνιστική
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
aionio talento
QUOTE(ADMIRAL14 @ Nov 21 2007, 12:31 ) *
8η Αγωνιστική
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1



εισαι μεσα στα 7/8 41.gif η μονη διαφωνια ειναι στον ασσο του ΙΡΙΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ !

η ιριδα εχει ουσιαστικα μονο ενα ( πολυ καλο ) παικτη ενω ο προμηθεας εχει καλη ομαδα

και αρκετους καλους παικτες σε διαφορετικες θεσεις ! οποτε πιο πολυ στο 2πλο ειναι αυτο το ματς !
dimitris 888
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
Thunder
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1


Φιλε aionio talento,η Ιριδα ομως εχει κ εδρα περιεργη...Αν τυχον παιζει κ ο αλλος καλος παικτης που ελειπε με εσας,ειναι πιθανος ο ασσος smile.gif
air kostas
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
dimitris 888
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 30-29..με απουσιες παλι η νικη και χωρις κοντογιαννη..πολυ αστοχη η νικη στο 1ο ημιχρονο,το ηρακλειο προηγουνταν με 9...
dimitris 888
ΤΕΛΟΣ 3ου ΔΕΚΑΛΕΠΤΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 46-46.
dimitris 888
5 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 63-48..με ενα ξεσπασμα η ομαδα δειχνει να καθαριζει το ματς...ειδωμεν...
dimitris 888
τελικο νικη-ηρακλειο 76-63..δυσκολη νικη για την ομαδα χωρις κοντογιαννη παλι...καλη ομαδα το ηρακλειο,αλλα στην πορεια μας δεν μπορει να βαλει φρενο κανενας...συγχαρητηρια στην ομαδα κ σε ολα τα παιδια....καλη συνεχεια κ στο ηρακλειο..
xalasmenos
Το ελληνικό μπάσκετ θρηνεί ακόμη ένα παιδί του. Ο 24χρονος παίκτης της Εστίας Φιλίας, Κώστας Μπούμπουλης, έχασε τη ζωή του το πρωί της Πέμπτης, στην παραλιακή σε αυτοκινητικό δυστύχημα.
Ο Μπούμπουλης αγωνιζόταν τα τελευταία χρόνια στην ομάδα της Εστίας Φιλίας, ενώ ήταν προπονητής και στην ομάδα του Γρανικού.

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΩΠΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.
cliff_ac
iris-promitheas 57-62
lebronjames
QUOTE(cliff_ac @ Nov 22 2007, 20:39 ) *
iris-promitheas 57-62


φιλε κερδισαμε 57-65.μετρια εμφανιση απο τον ΠΡΟΜΗΘΕΑ αλλα η νικη ηρθε.



ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ...
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...
cliff_ac
file m fevgodas den koitaksa kai to tablo ... swsti i diorthosi ... metria emfanisi de kserw an kanate padws emeis me apousies parapoles k mas kratisan k oi ref se kapoies fasis de peksame kai ayto pou mporousame ...
kryono
QUOTE(lebronjames @ Nov 22 2007, 23:06 ) *
φιλε κερδισαμε 57-65.μετρια εμφανιση απο τον ΠΡΟΜΗΘΕΑ αλλα η νικη ηρθε.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ...
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΣΦΑΛΩΣ Κ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΡΕ ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ
Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟΙ ΣΕ ΞΕΡΑΜΕ.....
Κ Ρ Ι Μ Α
larry33
QUOTE(xalasmenos @ Nov 22 2007, 23:41 ) *
Το ελληνικό μπάσκετ θρηνεί ακόμη ένα παιδί του. Ο 24χρονος παίκτης της Εστίας Φιλίας, Κώστας Μπούμπουλης, έχασε τη ζωή του το πρωί της Πέμπτης, στην παραλιακή σε αυτοκινητικό δυστύχημα.
Ο Μπούμπουλης αγωνιζόταν τα τελευταία χρόνια στην ομάδα της Εστίας Φιλίας, ενώ ήταν προπονητής και στην ομάδα του Γρανικού.


'Εφυγε το γελαστό παιδί.....όπου κι αν πάς θα ζείς στην σκέψη όλων!
Καλό ταξίδι!
asxeto_username
Νίκη της Πέρα Κλουμπ επί του Πόρτο Ράφτη με περίπου 25 πόντους.
lebronjames
Γ.Σ. Χαλανδριου-Αναγεν. Πετρ.=2
Μακρη-Φιλιππος=1
gate13
καλο ταξιδι στο παλικαρι r.i.p......

οσο για την νικαρα,δυσκολη νικη αλλα μετρανε οι βαθμοι....διαρκεια θελει και θα την πανηγυρισουμε την ανοδο...καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες...
lord7
Το ελληνικό μπάσκετ θρηνεί ακόμη ένα παιδί του. Ο 24χρονος παίκτης της Εστίας Φιλίας, Κώστας Μπούμπουλης, έχασε τη ζωή του το πρωί της Πέμπτης, στην παραλιακή σε αυτοκινητικό δυστύχημα.
Ο Μπούμπουλης αγωνιζόταν τα τελευταία χρόνια στην ομάδα της Εστίας Φιλίας, ενώ ήταν προπονητής και στην ομάδα του Γρανικού.

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΩΠΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.

συλληπητηρια στην οικογενεια του.....ειναι κριμα απο τετοια πραγματα να σκοτωνονται τοσο νεοι ανθρωποι
lord7
κουκουβαουνεσ- ατταλοσ ν φιλαδελφ. 105-104 στην παρατασι...

πολυ ωραιο παιχνιδι...πολλες επαφες.....πολυ καλο...

καμια τεχνικη επρεπε να πεσει παραπανω.....νομιζω επεσαν 3-4 ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Συλλυπητηρια σε ολους τους συγγενεις και τους φιλους του Κωστα.
Να ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει.
Γ.ΕΣΚΑ 1 ομιλος.
alexas10
Συλληπητηρια μου στην οικογενεια του παλικαριου,μεγαλο κριμα...

οτι και να πουμε για μπασκετ νομιζω οτι δεν εχει νοημα..
BASK3TBALL
καλημερα σε ολους

δεν ξερω ποσο καλη μπορει να ειναι βεβαια μαθαινοντας

τοσο ασχημα νεα. απο την πλευρα μου θα στειλω τα συλληπητηρια μου

στην οικογενεια και στους φιλους του ατυχου κωστα

κ πιστευω πως ετσι εκφραζω και την ομαδα μου (Νικη Αμαρουσιου)

δεν ηξερα τον κωστα προσωπικα αλλα δεν εχει καθολου σημασια

ενα νεο παιδι μας αφησε πολυ γρηγορα για την γειτονια των αγγελων.

Φιλε κωστα θα λειψεις σε ολους........ sad.gif
arxiepiskopos
QUOTE(BASK3TBALL @ Nov 23 2007, 06:07 ) *
καλημερα σε ολους

δεν ξερω ποσο καλη μπορει να ειναι βεβαια μαθαινοντας

τοσο ασχημα νεα. απο την πλευρα μου θα στειλω τα συλληπητηρια μου

στην οικογενεια και στους φιλους του ατυχου κωστα

κ πιστευω πως ετσι εκφραζω και την ομαδα μου (Νικη Αμαρουσιου)

δεν ηξερα τον κωστα προσωπικα αλλα δεν εχει καθολου σημασια

ενα νεο παιδι μας αφησε πολυ γρηγορα για την γειτονια των αγγελων.

Φιλε κωστα θα λειψεις σε ολους........ sad.gif


ΚΡΙΜΑ-ΚΡΙΜΑ-ΚΡΙΜΑ. Τον έζησα 2 εβδομαδες το Ιουνιο που εκανε προπονησεις με εμας.Ηθελε να ερθει στη ΝΙΚΗ αλλα καπου στη πορεια σκονταψε η υποθεση.Αλλο ενα χαμογελαστο παληκαρι εφυγε.ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ADMIRAL14
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ. ΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΦΟΡΟ ΤΙΜΗΣ ΣΤΟ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ.






ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1
vaskonos
Συλλυπητηρια στην οικογενεια τους φιλους και συμπαικτες του κωστα. Φιλε θα σε θυμομαστε παντα! Φανταστικο παιδι με το χαμογελο και τη πλακα του μασ ανεβαζε ολους ΚΡΙΜΑ κοντογιαννης βασιλης το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τηρηθει σε ολα τα παιχνιδια ενος λεπτου σιγη
sspetsie
file cliff ac oson afora to paixnidi se diavevaie oti emeis den paixame kalakai den xerw gia tis apousies sas alla gai tous paixtes pou eida sto parke oxi aplws pisate apodosi alla kanate kai poly kalo paixnidi. Me enamisi paixti kathgorias den mporeis na exeis megalyteres apaithseis.panta filika. Syllipitiria se olous gia to palikari kai an mporei kapoios apo tin esti na mou pei to noumero tis fanelas tou?
Giuliana13_fan
QUOTE(sspetsie @ Nov 23 2007, 12:21 ) *
file cliff ac oson afora to paixnidi se diavevaie oti emeis den paixame kalakai den xerw gia tis apousies sas alla gai tous paixtes pou eida sto parke oxi aplws pisate apodosi alla kanate kai poly kalo paixnidi. Me enamisi paixti kathgorias den mporeis na exeis megalyteres apaithseis.panta filika. Syllipitiria se olous gia to palikari kai an mporei kapoios apo tin esti na mou pei to noumero tis fanelas tou?

δεν ειμαι απο την εστια...
ημουν παικτρια του και νομιζω οτι φοραει το 4...
+θα συμφωνησω οτι πρεπει να κανουμε 1 λεπτου σιγη...και εσεις και εμεις... sad.gif
ADMIRAL14
Χθες το απόγευμα στο αναβληθέν το Ηράκλειο κέρδισε μέσα στην Αναγέννηση πολλά με λίγα...(περίπου 25 πόντους)
dreamtheater
'Αλλο ένα αποτέλεσμα που αποδεικνύει για μία ακόμα φορά ότι ο όμιλος είναι εξαιρετικά αμφίρροπος και ότι -πλην Νίκης- λογικά θα γίνουν πολλές ήττες.
ADMIRAL14
QUOTE(dreamtheater @ Nov 26 2007, 19:04 ) *
'Αλλο ένα αποτέλεσμα που αποδεικνύει για μία ακόμα φορά ότι ο όμιλος είναι εξαιρετικά αμφίρροπος και ότι -πλην Νίκης- λογικά θα γίνουν πολλές ήττες.

Συμφωνώ, πολλές ομάδες είναι στο ίδιο επίπεδο με δυνατές έδρες, η 2η θέση θα παιχτεί στις 8 ήττες.
9η Αγωνιστική:
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
xalasmenos
ποτε θα γινει το ματς μεταξυ εστιας-ωρωπου που αναβληθηκε ματα απο αυτο το τραγικο γεγονος ξερει κανεις?
gmbasket
41.gif ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ , ΕΑΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ , ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ , ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΜΦΙΡΟΠΑ!!
alexas10
[quote name='ADMIRAL14' date='Nov 28 2007, 11:54 ' post='133110']


2η θέση θα παιχτεί στις 8 ήττες

Και βαλε....
gmbasket
41.gif ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ 4-5 ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ, ΕΑΝ ΕΞΕΡΕΣΟΥΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ!!
dimitris 888
καλη επιτυχια στην ομαδα(νικη)σημερα..ολα τα ματς θελουν προσοχη γι αυτο δν πρεπει να υποτιμησουμε τον αντιπαλο..ολα τα ματς θελουν σοβαροτητα οπως κ αυτο...
dimitris 888
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ- ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24-44 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.