Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
MOUSKELAS
QUOTE(riadis @ Mar 14 2008, 14:53 ) *
Tα παιδια απο το Περα (η αλλιως ψυχη του forum) δεν εξαφανιστηκαν ποτε απλα λιγο καιρο ξαποσταιναν.Βοηθησαν βεβαια λιγο και τα χτεσινα αποτελεσματα.Αλλωστε εμεις εχουμε και το δικο μας ξεχωριστο topic και ειμαστε υποχρεωμενοι να παιζουμε σε δυο ταμπλω. Κατα τα αλλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την εκπληκτικη χτεσινη εμφανιση επι 36 λεπτα και τη μεγαλη εκτος εδρας νικη σε ενα γηπεδο που εβραζε απο τις φωνες των νεαρων οπαδων της Ιριδας.Ευχομαστε καλη συνεχεια στην ομαδα τους.Ενα επι πλεον μπραβο στο μεγιστο Χρονη.


Όντως, respect στον τύπο, είναι κρύος και αιμοσταγής δολοφόνος...
kobra
Κρίμα που έχει μόνο 8 αγωνιστικές ακόμα και δν προλαβαίνουμε την άνοδο....
Αργήσαμε να ρολάρουμε...
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Jabar
QUOTE(Jabar @ Feb 23 2008, 10:41 ) *
Το πρόγραμμα για τη ΠΕΡΑ από εδώ και μπρός στρώνει πολύ αν παραμείνουν ενωμένοι έχουν την δυνατότητα
να κάνουν μία η καμμία ήττα οπότε μπορούν να βάλουν το πύχη πολύ ψηλά.Λίγο λιγώτερη ένταση στο πάγκο και μεταξύ τους δεν θα έβλαπτε αλλά βάση προγράμματος παραμένουν το φαβορί για τη δεύτερη θέση.Τα ίδια σκεφτόμουν βέβαια στην έναρξη του β γύρου για την ΑΕΚ στο ποδόσφαιρο και όλα ήρθαν ανάποδα.

Αυτό έγραφα μετά την ήττα από τις Κουκουβάουνες.Ηταν η τέταρτη φορά που παρακολούθησα Κουκουβάουνες
.Το ημίχρονο έληξε 38-42 κάποια στιγμή ήταν 46-46 και έγινε 49-63 .Πρώτη φορά τους είδα τόσο άνευρους και πρώτη φορά τόσο άνευρο και άστοχο το Στάμο και με λίγη ενέργεια το Λαδικό.Ελεύθερα σουτ έβγαλαν
το τρικ να κατεβάσει μπάλλα ο Παπαδόπουλος οδήγησε σε κάποιους αιφνιδιασμούς και κάποια καλά split .Αμυντικά και ο Παπαδόπουλος δεν ήταν καλός.Λείπει αρκετά ο Κόκαλης ίσως τα έπρεπε να πάρει περισσότερα σουτ ο Τσενές που στην αρχή τά έβαλε.Πάντως ο κόουτς κάνει ακλή δουλειά αλλά προχθές η ομάδα ήταν άτονη.Πρώτη φορά είδα Φίλιππο και απορώ πως κινδυνεύουν έμπειρα παιδιά με σωστή αίσθηση ρυθμού και καλή συγκέντρωση.
dreamtheater
Για την Πέρα Κλουμπ φίλε Jabar, πραγματικά, δεν θα μπορούσε να υπάρξει καλύτερη παρομοίωση από την ΑΕΚ. Ίσως δεν είναι τυχαίο ότι έχουμε κοινές ρίζες! Πέτυχες διάνα! Με τη διαφορά ότι η πρώτη έχει προπονητή... Πάντως, επειδή στη ζωή ποτέ δεν πρέπει να λες ποτέ, πού ξέρεις τι γίνεται; Όσο ζεις ελπίζεις... Κυρίως για την ΑΕΚ ήταν αυτό, αφού η Πέρα Κλουμπ και πιο κοντά είναι, αλλά ούτε και υποχρεωμένη να πετύχει το θαύμα!
Jabar
QUOTE(dreamtheater @ Mar 15 2008, 15:39 ) *
Για την Πέρα Κλουμπ φίλε Jabar, πραγματικά, δεν θα μπορούσε να υπάρξει καλύτερη παρομοίωση από την ΑΕΚ. Ίσως δεν είναι τυχαίο ότι έχουμε κοινές ρίζες! Πέτυχες διάνα! Με τη διαφορά ότι η πρώτη έχει προπονητή... Πάντως, επειδή στη ζωή ποτέ δεν πρέπει να λες ποτέ, πού ξέρεις τι γίνεται; Όσο ζεις ελπίζεις... Κυρίως για την ΑΕΚ ήταν αυτό, αφού η Πέρα Κλουμπ και πιο κοντά είναι, αλλά ούτε και υποχρεωμένη να πετύχει το θαύμα!

Εγώ έγραψα κομψά για την ηρεμία στο πάγκο.Μεγάλα παιδιά είστε έμπειρα και καλοί παίκτες οπότε μπορείτε και τα διαχειρίζεστε μια χαρά.
kobra
QUOTE(Jabar @ Mar 15 2008, 09:30 ) *
Πρώτη φορά είδα Φίλιππο και απορώ πως κινδυνεύουν έμπειρα παιδιά με σωστή αίσθηση ρυθμού και καλή συγκέντρωση.

Δυστυχώς όλη την χρονιά είχαμε προβλήματα με προπονητές και τραυματισμούς και όπως θα είδες έχουμε μείνει 7 μεγάλοι μόνο ενώ ξεκινήσαμε η ίδια ομάδα που πέρυσι τερματίσαμε 3οι..
Γι αυτό κινδυνεύουμε...Κάποια στιγμη είχαμε μείνει 5...Αλλά πιστεύω ότι θα σωθούμε γιατί ρολάρουμε τώρα...
bxristos
Τι έγινε ρε παιδιά??Τι ερημιά είναι αυτή???
MOUSKELAS
QUOTE(bxristos @ Mar 16 2008, 23:56 ) *
Τι έγινε ρε παιδιά??Τι ερημιά είναι αυτή???


Νεκρώσιμη ακολουθία...
kobra
Αναβληθέν παιχνίδι σήμερα στις 9 στη Χωράφα...Φίλιππος-Ολυμπιάδα...
Όσοι πιστοί....
doganos
QUOTE(kobra @ Mar 17 2008, 15:31 ) *
Αναβληθέν παιχνίδι σήμερα στις 9 στη Χωράφα...Φίλιππος-Ολυμπιάδα...
Όσοι πιστοί....

ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΚΟΒΡΑ
kobra
QUOTE(doganos @ Mar 17 2008, 14:25 ) *
ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΚΟΒΡΑ

Πολύ δύσκολο..Καλή ομάδα η Ολυμπιάδα..Μας έκατσε κι άλλος ένας τραυματισμός και δν ξέρω κατά πόσο θα αντέξουμε...
Προσπαθούμε να σωθούμε πάντως και τα παλεύουμε όλα...
Θα είναι ωραίο ματσάκι..
Παίζεις κάπου?
lebronjames
QUOTE(kobra @ Mar 17 2008, 15:31 ) *
Αναβληθέν παιχνίδι σήμερα στις 9 στη Χωράφα...Φίλιππος-Ολυμπιάδα...
Όσοι πιστοί....


Αποτελεσμα??
kobra
QUOTE(lebronjames @ Mar 18 2008, 11:42 ) *
Αποτελεσμα??

77-79 η Ολυμπιάδα..
Πολύ δυνατό παιχνίδι..Κρίθηκε στις λεπτομέρειες...5 δευ πρίν τη λήξη και ενώ χάναμε 77-78 χάσαμε 3 σούτ από κάτω απ'το καλάθι ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif και μετά κάναμε φάουλ,έβαλαν τη 1 και τελείωσε...
41.gif 41.gif 41.gif στους παίχτες της Ολυμπιάδας για τη νίκη και στους συμπαίχτες μου για την προσπάθεια (ειδικά στον Νιάου 77.gif 77.gif 77.gif )..
assistant
Kαλημερα σε ολους φιλες και φιλοι.

Μετα απο την απιστευτη εμπνευση της περασμενης αγωνιστικης(ακομα κοροιδευουν οι φιλοι Περακλουμπιωτες) ας κανω μια προσπαθεια γι αυτην την αγωνιστικη.

Τωρα βλεπω 5 ασους και τρια διπλα.αυτα ειναι Κουκουβαουνες(δεν μπορει θα ορθοποδησουμε αν και θα στενοχωρηθει ο φιλος ο ALEXAS),Nικη και Περα.

Καλη επιτυχια σε ολους χωρις τις ξενερωτικες διακοπες ρευματος.
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 19 2008, 00:42 ) *
Kαλημερα σε ολους φιλες και φιλοι.

Μετα απο την απιστευτη εμπνευση της περασμενης αγωνιστικης(ακομα κοροιδευουν οι φιλοι Περακλουμπιωτες) ας κανω μια προσπαθεια γι αυτην την αγωνιστικη.

Τωρα βλεπω 5 ασους και τρια διπλα.αυτα ειναι Κουκουβαουνες(δεν μπορει θα ορθοποδησουμε αν και θα στενοχωρηθει ο φιλος ο ALEXAS),Nικη και Περα.

Καλη επιτυχια σε ολους χωρις τις ξενερωτικες διακοπες ρευματος.


Άσε αυτά περί φιλίας και μην γκαντεμιάζεις την Πέρα, ειδικά παραμονή αγώνα.
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 19 2008, 11:40 ) *
Άσε αυτά περί φιλίας και μην γκαντεμιάζεις την Πέρα, ειδικά παραμονή αγώνα.


Καλήμερα φίλε MOUSKELA!
MOUSKELAS
QUOTE(dm_7 @ Mar 19 2008, 11:51 ) *
Καλήμερα φίλε MOUSKELA!


Καλώς την υποδηματοπωλήτρια! Δεν έχω φίλους, μόνο εχθρούς.-
mimos8
QUOTE(assistant @ Mar 19 2008, 00:42 ) *
Kαλημερα σε ολους φιλες και φιλοι.

Μετα απο την απιστευτη εμπνευση της περασμενης αγωνιστικης(ακομα κοροιδευουν οι φιλοι Περακλουμπιωτες) ας κανω μια προσπαθεια γι αυτην την αγωνιστικη.

Τωρα βλεπω 5 ασους και τρια διπλα.αυτα ειναι Κουκουβαουνες(δεν μπορει θα ορθοποδησουμε αν και θα στενοχωρηθει ο φιλος ο ALEXAS),Nικη και Περα.

Καλη επιτυχια σε ολους χωρις τις ξενερωτικες διακοπες ρευματος.

πολυ δυσκολα θα περασουν οι κουκουβαουνες απο τον ατταλο!η ομαδα του καρατζα ειναι σε πολυ καλη κατασταση πλεον και θα παρει τη ρεβανς απο την ηττα του πρωτου γυρου στην παραταση.
assistant
QUOTE(mimos8 @ Mar 19 2008, 14:55 ) *
πολυ δυσκολα θα περασουν οι κουκουβαουνες απο τον ατταλο!η ομαδα του καρατζα ειναι σε πολυ καλη κατασταση πλεον και θα παρει τη ρεβανς απο την ηττα του πρωτου γυρου στην παραταση.

Oψομεθα φιλε μου.Πιστευω παντως οτι οσοι ερθουν στο γηπεδο θα δουν ενα ωραιο παιχνιδι απο 2 καλες ομαδες,απαλλαγμενες πλεον απο αγχος καποιου στοχου αφου κι οι 2 ειναι σχεδον αδιαφορες.πρεπει να γινουν θαυματα για να κινδυνευσει ο Ατταλος η να κυνηγησουν ανοδο οι Κουκου.
lebronjames
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΡΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΙΡΙΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ 1
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ 1

Παμε γερα για το 8/8...
zigolo7
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΡΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΙΡΙΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ 2(πολύ δύσκολο)
MOUSKELAS
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΡΗ 2
ΩΡΩΠΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΙΡΙΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ 2 έπειτα από παράταση
aionio talento
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 19 2008, 14:11 ) *
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΡΗ 2
ΩΡΩΠΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΙΡΙΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ 2 έπειτα από παράταση



ΕΝΤΑΞΕΙ ! ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΤΟ ΧΑΠΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ! ! !
MOUSKELAS
QUOTE(aionio talento @ Mar 19 2008, 16:34 ) *

ΕΝΤΑΞΕΙ ! ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΤΟ ΧΑΠΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ! ! !



Είσαι τελείως πρεζάκιας!!!
larry33
QUOTE(assistant @ Mar 19 2008, 17:19 ) *
πρεπει να γινουν θαυματα για να κινδυνευσει ο Ατταλος η να κυνηγησουν ανοδο οι Κουκου.


Alexas10 συμφωνείς?
alexas10
Aδιαβαστος πιαστηκε ο assistant.... αν δει τι βαθμολογια και το προγραμμα 50-50 για παραμονη...
assistant
QUOTE(alexas10 @ Mar 20 2008, 01:53 ) *
Aδιαβαστος πιαστηκε ο assistant.... αν δει τι βαθμολογια και το προγραμμα 50-50 για παραμονη...

Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.
alexas10
Σε ευχαριστω κ μακαρι να γινει ετσι αλλα σε βλεπω υπερβολικα αισιοδοξο ρε φιλε.Αν μας κερδισει η ιριδα υπερτερει στην ισοβαθμια και θεωρω πως η ιριδα εχει τη δυναμικη να κανει νικες.Εξαλλου με το περα εχασε στο τσακ. Εμεις ψαχνουμε μια μεγαλη νικη ελπιζω να γινει αυριο κα 69.gif να σε στενοχωρησω....
assistant
QUOTE(alexas10 @ Mar 20 2008, 02:24 ) *
Σε ευχαριστω κ μακαρι να γινει ετσι αλλα σε βλεπω υπερβολικα αισιοδοξο ρε φιλε.Αν μας κερδισει η ιριδα υπερτερει στην ισοβαθμια και θεωρω πως η ιριδα εχει τη δυναμικη να κανει νικες.Εξαλλου με το περα εχασε στο τσακ. Εμεις ψαχνουμε μια μεγαλη νικη ελπιζω να γινει αυριο κα 69.gif να σε στενοχωρησω....

Aν παιξουμε οπως με Φιλιππο μας κερδιζεις και με το εφηβικο Αλεξη.Αν ειμαστε ομως ξυπνιοι θα δουμε ωραιο ντερμπακι εμεις οι απ εξω............θα τα πουμε μετα το τελικο σφυριγμα.Καλη επιτυχια.
odysseas 1998
Δεύτερη θα βγει η ομαδάρα του αετού...παιχταράδες αύριο δεν θα μπορέσω να έρθω να σας δω λόγω δουλειάς αλλά περιμένω τα ευχάριστα....εμείς κρατάμε το κλειδί της δεύτερης θέσης.Ο τυφώνας ηρακλείου έχει καλή ομάδα και θα μπορούσε να πάει καλύτερα.Εμείς μετά τη νίκη μας στην έδρα της πέρα κλουμπ δείξαμε ότι στο χέρι μας είναι η άνοδος.
dimitris 888
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΡΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΕΣΤΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΙΡΙΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ 2
ΤΥΦΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ 2
MOUSKELAS
QUOTE(alexas10 @ Mar 20 2008, 02:24 ) *
Σε ευχαριστω κ μακαρι να γινει ετσι αλλα σε βλεπω υπερβολικα αισιοδοξο ρε φιλε.Αν μας κερδισει η ιριδα υπερτερει στην ισοβαθμια και θεωρω πως η ιριδα εχει τη δυναμικη να κανει νικες.Εξαλλου με το περα εχασε στο τσακ. Εμεις ψαχνουμε μια μεγαλη νικη ελπιζω να γινει αυριο κα 69.gif να σε στενοχωρησω....


Πιο τσακ ρε φίλε, μη βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος. 25 πόντους είχε πάει στο 'α ημίχρονο και ήμασταν 16 πόντους πάνω 7 λεπτά πριν το τέλος. Μην συγκρίνουμε τις κουρ_ δ _ς με τα διαμάντια...
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 20 2008, 02:15 ) *
Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.


Ωραία, δηλαδή όπως μας τα λες, αν πέφτω (Πέρα) κάθε χρόνο κατηγορία αρχής γενομένης από του χρόνου, σε 4 χρόνια θα 'μαι Α1...

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
kobra
QUOTE(assistant @ Mar 20 2008, 00:15 ) *
Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα

Ας μην είμασταν μόνο 6 άτομα σχεδόν όλη την χρονιά και θα βλέπαμε ποιός είναι καλύτερος από ποιόν..
Θυμήσου και πέρυσι φίλε assistant..Δεν μιλάω για τον Άτταλο μόνο και ούτε ότι θα είμασταν οι καλύτεροι απ'όλους,αλλά...Δεν γίνεται η ίδια ομάδα πέρυσι να χάνει την άνοδο σε ένα ματς και φέτος να παλεύει να σωθεί...Κάτι φταίει..
dm_7
QUOTE(kobra @ Mar 20 2008, 13:49 ) *
Ας μην είμασταν μόνο 6 άτομα σχεδόν όλη την χρονιά και θα βλέπαμε ποιός είναι καλύτερος από ποιόν..
Θυμήσου και πέρυσι φίλε assistant..Δεν μιλάω για τον Άτταλο μόνο και ούτε ότι θα είμασταν οι καλύτεροι απ'όλους,αλλά...Δεν γίνεται η ίδια ομάδα πέρυσι να χάνει την άνοδο σε ένα ματς και φέτος να παλεύει να σωθεί...Κάτι φταίει..


Αλλο πέρυσι κι αλλό φετός! Με τα φετινά δεδομένα μιλάμε
cliff_ac
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 11:14 ) *
Πιο τσακ ρε φίλε, μη βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος. 25 πόντους είχε πάει στο 'α ημίχρονο και ήμασταν 16 πόντους πάνω 7 λεπτά πριν το τέλος. Μην συγκρίνουμε τις κουρ_ δ _ς με τα διαμάντια...



blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Mάλλον σε πείραξε πάαρα πολύ που νικήσατε με Κ..Ω..λ*** φαρδία τα τελευταία δευτερόλεπτα με 3 χαμένα σουτ της ίριδας ... και επειδή σας πήγε 3 + 1 μη μιλάς εσύ για κουρ_δ_ς ...
kobra
QUOTE(dm_7 @ Mar 20 2008, 12:05 ) *
Αλλο πέρυσι κι αλλό φετός! Με τα φετινά δεδομένα μιλάμε

Ίδια ομάδα είμαστε...Όταν ξεκινήσαμε τουλάχιστον..Τεσπά....
Ο καθένας έχει τη γνώμη του..
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 13:25 ) *
Ωραία, δηλαδή όπως μας τα λες, αν πέφτω (Πέρα) κάθε χρόνο κατηγορία αρχής γενομένης από του χρόνου, σε 4 χρόνια θα 'μαι Α1...

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα ,παρε μια φαπα να νοιωσεις τρελα,χαζουλα κατσιβελα.........
Τι ασχετα ειναι αυτα που γραφεις ρε Μουσκελα και τι σχεση εχουν μ αυτα που εγραψα εγω;
Τι πιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
assistant
QUOTE(kobra @ Mar 20 2008, 14:55 ) *
Ίδια ομάδα είμαστε...Όταν ξεκινήσαμε τουλάχιστον..Τεσπά....
Ο καθένας έχει τη γνώμη του..

Iδια ομαδα εισαστε φιλε cobra.O ομιλος ειναι αλλος.Αν ηταν αυτος ο ομιλος περυσι ουτε τα Σπατα θ ανεβαιναν ουτε εσεις θα ησασταν μπαραζ.Δυσκολεψε πολυ ο ομιλος φετος.
MOUSKELAS
QUOTE(assistant @ Mar 20 2008, 15:13 ) *
Απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα ,παρε μια φαπα να νοιωσεις τρελα,χαζουλα κατσιβελα.........
Τι ασχετα ειναι αυτα που γραφεις ρε Μουσκελα και τι σχεση εχουν μ αυτα που εγραψα εγω;
Τι πιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.

Σου υπογράμισσα την παπ_ ρ_ ά σου, όταν ποστάρεις δημόσια θα διπλοελέγχεις αυτά που γράφεις...Έχεις γίνει πολύ κουραστικός και επειδή η ομάδα σου δεν πάει για τίποτα, κούλαρε και γράψε από Σεπτέμβριο πάλι αν είμαστε στο ίδιο έργο τότε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
aionio talento
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 13:55 ) *
Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.

Σου υπογράμισσα την παπ_ ρ_ ά σου, όταν ποστάρεις δημόσια θα διπλοελέγχεις αυτά που γράφεις...Έχεις γίνει πολύ κουραστικός και επειδή η ομάδα σου δεν πάει για τίποτα, κούλαρε και γράψε από Σεπτέμβριο πάλι αν είμαστε στο ίδιο έργο τότε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ ! ! !
dm_7
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 15:55 ) *
Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.

Σου υπογράμισσα την παπ_ ρ_ ά σου, όταν ποστάρεις δημόσια θα διπλοελέγχεις αυτά που γράφεις...Έχεις γίνει πολύ κουραστικός και επειδή η ομάδα σου δεν πάει για τίποτα, κούλαρε και γράψε από Σεπτέμβριο πάλι αν είμαστε στο ίδιο έργο τότε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



Άλλα λεει η θεια μου... άλλα ακουν τ' αυτιά μου!! Ο,τι να 'ναι!
dimitris 888
ηττα της νικης μεσα στο ηρακλειο...καμια δεκαρια ποντους...
bxristos
Άτταλος-Κουκουβάουνες 80-79.Πολύ καλό και ΚΑΘΑΡΟ παιχνίδι από τις 2 ομάδες με τον Άτταλο να είναι πιο εύστοχος.Για άλλη μια φορά το παιχνίδι έγινε άνω-κάτω από 2 κυρίους που περνάγαν έξω από το γήπεδο,δεν είχαν τι να να κάνουν και μπήκαν μέσα να "ντυθούν" διαιτητές.Να τους χαίρονται στην ΕΣΚΑ.Συγχαρητήρια στην ομάδα του ΑlexaS για την σημαντική και ΔΙΚΑΙΗ νίκη.
bxristos
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 15:55 ) *
Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.

Σου υπογράμισσα την παπ_ ρ_ ά σου, όταν ποστάρεις δημόσια θα διπλοελέγχεις αυτά που γράφεις...Έχεις γίνει πολύ κουραστικός και επειδή η ομάδα σου δεν πάει για τίποτα, κούλαρε και γράψε από Σεπτέμβριο πάλι αν είμαστε στο ίδιο έργο τότε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Ρε mouskela,δε νομίζω να είσαι εσύ υπεύθυνος για τα λάθη που κάνει κάποιος.Πάντως συνέχισε να γράφεις,μας διασκεδάζεις...Καλός είσαι...Και όσο για τους στόχους,κοίτα να ανέβεις γιατί αν μείνεις κατηγορία πάλι 2 στα 2 θα κάνουμε με την ομάδα.....πυγμαχίας που έχετε...Τις πυτζάμες σου και ύπνο...
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ιρις=79-64
assistant
QUOTE(MOUSKELAS @ Mar 20 2008, 15:55 ) *
Απ τον ομιλο μας μας θα πεσουν οπως ειναι τωρα τα πραγματα στη Γ Εθνικη 4 ομαδες.Χαλανδρι,Πορτο και Εστια ειναι οι σιγουρες.Ο Ατταλος εχει μια λογικη νικη με Εστια εντος και φτανει τις 10.Για να τον βαλει απο κατω η Ιριδα θελει 3 νικες.δεν βλεπω που θα τις κανει αυτες.

Η γνωμη μου μου ειναι οτι ο Ατταλος ειναι καλυτερη ομαδα κι απο Φιλιππο κι απο Ιριδα και δε θα περιοριστει μονο στη νικη με Εστια.Θα σωθει ευκολα.Γνωμη μου.

Σου υπογράμισσα την παπ_ ρ_ ά σου, όταν ποστάρεις δημόσια θα διπλοελέγχεις αυτά που γράφεις...Έχεις γίνει πολύ κουραστικός και επειδή η ομάδα σου δεν πάει για τίποτα, κούλαρε και γράψε από Σεπτέμβριο πάλι αν είμαστε στο ίδιο έργο τότε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Oι υπολοιποι του forum φανταζομαι καταλαβατε.Ας το ξαναγραψω λοιπον για το φιλο μουσκελα που εχοντας υψηλοτατο IQ δυσκολευεται.
ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ-ΠΟΥ ΜΑς ΑΦΟΡΑ ΑΜΕΣΑ-ΑΠ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ 4 ΟΜΑΔΕς.αν δυσκολευεσαι ακομα μπορω να στο ξαναεξηγησω.ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ.
bxristos
QUOTE(dimitris 888 @ Mar 20 2008, 22:23 ) *
ηττα της νικης μεσα στο ηρακλειο...καμια δεκαρια ποντους...


Ήσουνα στον αγώνα?Αν ναι πες μας τίποτα..
odysseas 1998
Νίκησε και ο αετός 8-9 πόντους μέσα στην πετρούπολη.
dreamtheater
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 60-73 (28-30). Μία ακόμα δύσκολη νίκη για την ομάδα σε εκτός έδρας αγώνα, κυρίως λόγω της συγκέντρωσης στο τέλος. Η συνέχεια αναμένεται ακόμα πιο δύσκολη και απαιτείται μεγάλη προσοχή και αισθητή βελτίωση...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.