Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ Apr 14 2008, 20:51 ) *
συμφωνω απολυτως!!

Ασε ρε λαμογιο τα γλυψιματα και παιξε για την φανελα
την Πεμπτη.

Το νου σου γιατι θα εχω τους ρουφιανους μου εκει
odysseas 1998
[quote name='kostaps3' date='Apr 14 2008, 11:15 ' post='186863']
TA ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΣΦΗΡΗΓΜΑΤΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΦΗΡΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΘΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΠΟΥΣ ΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΕΤΟ .
Μεγάλε εγώ ξέρω μέσα από την ομάδα σου ότι έχεις ήδη κερδίσει 2 από τα 4 ματς που απομένουν στο μιλητό.Και σε αυτά τα 2 ΔΕΝ περιλαμβάνεται το ματς με Άτταλο και έχετε χεστεί μην στραβώσει το ματς αυτό που μάλλον θα κριθεί στο γήπεδο.Και έχεις πάρει τουλάχιστον 2 ματς στο μιλητό φέτος που θα τα έχανες.Να ήταν δεύτερη κάποια άλλη ομάδα όπως οι Κουκουβάουνες η το Ηράκλειο να πω εντάξει.Αλλά εσείς κάνετε λαμογιές προκαλείται κιόλας.Δεν είναι σωστό.Ανέβα όπως θα ανέβεις αλλά μην την λες κιόλας στους άλλους.Φωνάζει και ο κλέφτης?
pcl
ειναι πολυ ευκολο απο μια μονο κινηση ή εκφραση ή ενα post, χωρις να τον ξερεις αυτον που τα κανει , να καταλαβεις ποσο γραφικος ειναι..
ετσι δεν ειναι Οδυσσεα1998?
εχεις και χαιτη και παπι 72αρη?
abalos9
QUOTE(3d-razen @ Apr 14 2008, 16:30 ) *
παρακολουθω την "διαμαχη" που εχει ξεσπασει εδω και καποιες μερες μεσα στο forum και απο μια αποψη χαιρομαι που εγω ειμαι πλεον εκτος διεκδικησης της ανοδου και μπορω να τα διαβαζω ηρεμος και αμετοχος.οταν ομως η μπαλα παιρνει και την ομαδα μου κατα καποιο τροπο,ή οταν διαβαζω κατι που δεν ευσταθει καθολου,δε μπορω να μην απαντησω:
στον αγωνα μεταξυ της ομαδας μου και του Αετου(εκει που ουσιαστικα κρινοταν το αν η ανοδος περναει στα χερια μου,η αν μενω εκτος κολπου)εχασα,οχι μονο τον αγωνα,αλλα και την μεταξυ μας διαφορα.και αυτο συνεβει γιατι 1.η ομαδα μου(παιχτες-προπονητης)δεν διαχειριστηκαν καθολου σωστα το προβαδισμα των 10 περιπου ποντων μεχρι και 8 λεπτα πριν ληξει το παιχνιδι,2.γιατι οι παιχτες του Αετου δεν παρατησαν το παιχνιδι,αντιθετως το πιστεψαν οτι μπορουσαν να το γυρισουν και τα καταφεραν αφου ηταν ακρως αποτελεσματικοι σε αμυνα και επιθεση στα τελ αυτα 8 λεπτα, ΑΛΛΑ ΚΑΙ 3. με την αμεριστη συμπαρασταση της διαιτησιας η οποια σε αυτο το χρονικο διαστημα εδωσε αυτα τα "2-3 σφυριγματα" ,τα οποια ειχα αναλυσει και τοτε οτι ηταν περιπου μια διαφορα +/- 12 ποντων καθως μιλαμε για Τ.Π. και αντιαθλητικο φαουλ σε φασεις που η ομαδα μου ηταν στην επιθεση αντι για οφθαλμοφανες αμυντικο φαουλ που ειχε προηγηθει.ΤΟΝΙΖΩ οτι δεν γνωριζω κατι συγκεκριμενο περι παρασκηνιου στο συγκεκριμενο παιχνιδι,αρα μπορει αυτη η σταση των διαιτητων να οφειλοταν σε ανικανοτητα,ή λαθος αποφασεις της στιγμης πανω στην εκβαση του παιχνιδιου.το γεγονος ειναι ομως οτι ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ μου τα σφυριγματα αυτα ηταν καθοριστικα για την διαμορφωση του αποτελεσματος και οτι ηταν αρκετα ξεκαθαρες φασεις ωστε να μπορει να της σφυριξει σωστα ακομα και ενας διαιτητης μετριας εμπειριας και ικανοτητας.αυτα, σε οτι αφορα το συγκεκριμενο παιχνιδι,για να τελειωνουμε και να ξεκαθαρισει το θεμα.
οσο για την εναλλακτικη που προτεινει ο φιλος με τις 2 κουρτινες εχω να πω το εξης:
στο πρωτο ενδεχομενο που αναφερει ο φιλος,δλδ να πληρωνε τα πετραλωνα,θα μου επιτρεψει να το χαρακτηρισω ως αβασιμο και χαζο.γιατι πολυ απλα αυτο ηταν ενα παιχνιδι που στα χαρτια και στο μυαλο ολων ηταν προφανως υπολογισμενο σαν νικη και το ενδεχομενο της ηττας μαλλον δεν υπηρχε σαν σκεψη.αρα με την λογικη του οτι θα μπορουσε να πληρωσει την οποιαδηποτε ομαδα αντιμετωπιζει για να μην υπαρξει το ενδεχομενο να χαθει κανενα παιχνιδι μεχρι το τελος,μιλαμε για ενα σκανδαλο που πολυ δυσκολα θα μπορουσε να μεινει κρυφο καθως θα βρισκοντουσαν μπλεγμενες πανω απο τις μισες ομαδες του πρωταθληματος.και εκτος του οτι αν ηταν να δαπανηθουν τοσα λεφτα για κατι τετοιο,θα ηταν πιο απλο και προτιμοτερο απλα να αγοραστει μια θεση ομαδας απο υψηλοτερη κατηγορια το καλοκαιρι, σε καποια απο τις συνηθισμενες πλεον τετοιοες περιπτωσεις που εχουμε καθε χρονο.
οποτε φιλε abale στο διλλημα που μονος σου εθεσες η απαντηση ειναι φυσικα η κουρτινα 2,αλλα με καποιες τροποποιησεις.απλα προσεγγιζεις της ομαδες που εχουν και τη μπασκετικη ικανοτητα να κανουν μια ζημια μεσα στο γηπεδο επι του συνδιεκδικητη σου.
και μην ξεχναμε οτι τοτε που δεν επελεξες εσυ την κουρτινα 1 ησουν πιο πανω βαθμολογικα,ενω τωρα εισαι απο κατω.
γενικοτερα παντως,επειδη ολο το θεμα ξεκινησε απο παιχτη της Περα,θα ηθελα να πω οτι η προκαταβολικη μουρμουρα και δημιουργια εντυπωσεων,ενω εισαι καβαλα στο αλογο, ειναι εξισου χαζη συμπεριφορα.θα συστηνα σε ολους να σταματησουν αυτη την κοντρα απο εδω μεσα και ο καλυτερος να αποδειξει μεσα στο γηπεδο οτι αξιζει την ανοδο.αν συμβουν τα οποιαδηποτε παρατραγουδα,εδω ειμαστε να τα συζητησουμε με αποδειξεις,κουβεντες πανω σε γεγονοτα.το να πσαχνεις δικαιολογιες για ενδεχομενη μελλοντικη αποτυχια ειναι ενδειξη ελλειψης εμπιστοσυνης.
ζητω συγνωμη για το μακροσκελες του post μου,αλλα οταν λεω κατι θελω να το αναλυω και να το τεκμηριωνω για να μην αφηνω κανενα περιθωριο παρερμηνευσης της θεσης μου.... peace.gif

φιλε μου τη συζητηση με το μεταξυ μας παιχνιδι την εχουμε ξανακανει και ο καθενας εχει την αποψη του και ειναι σεβαστο.οσον αφορα τις κουρτινες και εδω θα διαφωνησω μαζι σου και αυτο γιατι στη μια περιπτωση δινεις και καθαριζεις ενω στην αλλη δεν υπαρχει καμια σιγουρια και τρεχεις μπας και κανεις κατι.η μονη διαφορα ειναι πως η δευτερη περιπτωση ειναι πιο σωστη.εγω προσωπικα δεν θα διαλεγα καμια κουρτινα και θα εμπαινα σε καθε ματσακι να παιξω για παρτη μου και μετα για ολα τα υπολοιπα.γι'αυτο αλλωστε ειμαστε και σε αυτες τις κατηγοριες ωστε να κανουμε το κομματι μας.σε ολα τα υπολοιπα θα συμφωνησω μαζι σου και μακαρι να μην ειχατε βγει εκτος στοχου γιατι εχετε πολυ καλη ομαδα.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 15 2008, 06:25 ) *
φιλε μου τη συζητηση με το μεταξυ μας παιχνιδι την εχουμε ξανακανει και ο καθενας εχει την αποψη του και ειναι σεβαστο.οσον αφορα τις κουρτινες και εδω θα διαφωνησω μαζι σου και αυτο γιατι στη μια περιπτωση δινεις και καθαριζεις ενω στην αλλη δεν υπαρχει καμια σιγουρια και τρεχεις μπας και κανεις κατι.η μονη διαφορα ειναι πως η δευτερη περιπτωση ειναι πιο σωστη.εγω προσωπικα δεν θα διαλεγα καμια κουρτινα και θα εμπαινα σε καθε ματσακι να παιξω για παρτη μου και μετα για ολα τα υπολοιπα.γι'αυτο αλλωστε ειμαστε και σε αυτες τις κατηγοριες ωστε να κανουμε το κομματι μας.σε ολα τα υπολοιπα θα συμφωνησω μαζι σου και μακαρι να μην ειχατε βγει εκτος στοχου γιατι εχετε πολυ καλη ομαδα.

ρε σεις μην ψαρωνετε και μπαινετε στο τριπακι και μπλεκεστε με αυτα εκανα και εγω τη χαζομαρα και απαντησα.....ολα θα φανουν μεσα στο γηπεδο...πανω απο ολα πιστευω οτι οι πιο πολλοι που παιζουμε μπασκετ παιζουμε επειδη το αγαπαμε και ειναι το μερακι μας....μπορει καποιος να με ενημερωσει παρακαλω για τα παιχνιδια της μςθαυριανης αγωνιστικης?
KOMAS13
QUOTE(pcl @ Apr 15 2008, 06:21 ) *
ειναι πολυ ευκολο απο μια μονο κινηση ή εκφραση ή ενα post, χωρις να τον ξερεις αυτον που τα κανει , να καταλαβεις ποσο γραφικος ειναι..
ετσι δεν ειναι Οδυσσεα1998?
εχεις και χαιτη και παπι 72αρη?

καλα ολη αυτη την εβδομαδα εχουν γραψει τα χειροτερα σχεδον ολοιακομα κι εγω ισως(Πιστευω πως ημουν ηρεμος και αντικειμενικος) και εσυ ασχολεισαι με τον οδυσσεα 98?κριμα το παλικαρι......
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 15 2008, 09:46 ) *
καλα ολη αυτη την εβδομαδα εχουν γραψει τα χειροτερα σχεδον ολοιακομα κι εγω ισως(Πιστευω πως ημουν ηρεμος και αντικειμενικος) και εσυ ασχολεισαι με τον οδυσσεα 98?κριμα το παλικαρι......

αλλοι ασχολουνται με μπασκετ,αλλοι με διατησιες,αλλοι με ''χειροπιαστες αποδειξεις'' και αλλοι με τον οδυσσεα1998.οπως τη βρισκει ο καθενας παιδια,δε παρεξηγουμε εμεις.και ολα αυτα γιατι?επειδη ειπε αληθεια μηπως?μπορει κατι να ξερει και αυτος ρε παιδια,ολα εσεις πρεπει να τα ξερετε?
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ Apr 15 2008, 10:38 ) *
αλλοι ασχολουνται με μπασκετ,αλλοι με διατησιες,αλλοι με ''χειροπιαστες αποδειξεις'' και αλλοι με τον οδυσσεα1998.οπως τη βρισκει ο καθενας παιδια,δε παρεξηγουμε εμεις.και ολα αυτα γιατι?επειδη ειπε αληθεια μηπως?μπορει κατι να ξερει και αυτος ρε παιδια,ολα εσεις πρεπει να τα ξερετε?



αν θελεις ελα απο τη προπονηση της περα να ακουσεις και να δεις τις χειροπιαστες αποδειξεις
εκτιμα το γεγονος οτι δε θελουμε να εκθεσουμε ανθρωπους .
σε περιμενουμε το απογευμα στις 7
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 15 2008, 07:38 ) *
αλλοι ασχολουνται με μπασκετ,αλλοι με διατησιες,αλλοι με ''χειροπιαστες αποδειξεις'' και αλλοι με τον οδυσσεα1998.οπως τη βρισκει ο καθενας παιδια,δε παρεξηγουμε εμεις.και ολα αυτα γιατι?επειδη ειπε αληθεια μηπως?μπορει κατι να ξερει και αυτος ρε παιδια,ολα εσεις πρεπει να τα ξερετ?

mην μπεις καν στον κοπο φιλε abale..τελικα θα μου πει κανεις τους αγωνες?
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ Apr 15 2008, 10:49 ) *
αν θελεις ελα απο τη προπονηση της περα να ακουσεις και να δεις τις χειροπιαστες αποδειξεις
εκτιμα το γεγονος οτι δε θελουμε να εκθεσουμε ανθρωπους .
σε περιμενουμε το απογευμα στις 7

sorry ρε παιδια αλλα εχουμε κι εμεις προπονηση.δε πειραζει θα μου τα πει το φιλαρακι μου ο Χρονης στο χωριο,πες του οτι τον περιμενω.
odysseas 1998
QUOTE(pcl @ Apr 15 2008, 09:21 ) *
ειναι πολυ ευκολο απο μια μονο κινηση ή εκφραση ή ενα post, χωρις να τον ξερεις αυτον που τα κανει , να καταλαβεις ποσο γραφικος ειναι..
ετσι δεν ειναι Οδυσσεα1998?
εχεις και χαιτη και παπι 72αρη?

Σε τσούζει η αλήθεια και άρχισες να δείχνεις πόσο μπούλης είσαι.Αλλά παίζεις εκ του ασφαλούς γιατί έχεις κλειδώσει στο μιλητό 2 από τα 4 ματς που απομένουν.
aionio talento
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 12:37 ) *
Σε τσούζει η αλήθεια και άρχισες να δείχνεις πόσο μπούλης είσαι.Αλλά παίζεις εκ του ασφαλούς γιατί έχεις κλειδώσει στο μιλητό 2 από τα 4 ματς που απομένουν.



Απο το σημερινο post σου : AΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ . . .




ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΕ
odysseas 1998
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 15:51 ) *
Απο το σημερινο post σου : AΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ . . .
ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΕ

Καλά έχεις καεί...για την ουσία δεν λες τίποτα απλά βγάζεις τα κόμπλεξ σου.Από θρανία πέρασα,τόσο από σχολείου όσο και από πανεπιστημίου έτσι για να κόψεις τους παλιμπαιδισμούς.
taper
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 14:51 ) *
Απο το σημερινο post σου : AΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ . . .
ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΕ


τι κρίμας να παίζω στον άλλο όμιλο και να μην έχει έρθει κανένας να με πιάσει smiley.gif
στενοχωριέμαι αφάνταστα

και για να πω και κάτι σοβαρό.πιάσιμο ,ξεπιάσιμο, αν τα νικήσεις όλα δεν σε ενδιαφέρει τίποτα.μπορείς καλώς ανεβαίνεις.δεν μπορείς -κριμα στη διοίκηση που δεν τους έπιασε smiley.gif
aionio talento
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 13:07 ) *
Καλά έχεις καεί...για την ουσία δεν λες τίποτα απλά βγάζεις τα κόμπλεξ σου.Από θρανία πέρασα,τόσο από σχολείου όσο και από πανεπιστημίου έτσι για να κόψεις τους παλιμπαιδισμούς.



πιο κομπλεξ ρε παιδακι ? εμεις τουλαχιστον λεμε ποιοι ειμαστε και σε ποια ομαδα ανηκουμε !

ενω εσυ τις τελευταιες μερες εχεις επανελαβει την ιδια φραση ( θα κερδισετε τα ματς στο μιλητο ) 100 φορες !

πετας μια ανωνυμη ΒΛΑΚΕΙΑ δηλαδη χωρις την παραμικρη αποδειξη και κατηγορεις εμενα για παλιμπαιδισμο ? ?

μαλλον η χρονολογια που αναγραφεται διπλα στο nick name σου ειναι της γεννησης σου οποτε συγχωρεμενος !



ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ !
aionio talento
QUOTE(taper @ Apr 15 2008, 13:09 ) *
τι κρίμας να παίζω στον άλλο όμιλο και να μην έχει έρθει κανένας να με πιάσει smiley.gif
στενοχωριέμαι αφάνταστα

και για να πω και κάτι σοβαρό.πιάσιμο ,ξεπιάσιμο, αν τα νικήσεις όλα δεν σε ενδιαφέρει τίποτα.μπορείς καλώς ανεβαίνεις.δεν μπορείς -κριμα στη διοίκηση που δεν τους έπιασε smiley.gif




Aπο που ρε blue peach ? ? ?
odysseas 1998
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 16:12 ) *
πιο κομπλεξ ρε παιδακι ? εμεις τουλαχιστον λεμε ποιοι ειμαστε και σε ποια ομαδα ανηκουμε !

ενω εσυ τις τελευταιες μερες εχεις επανελαβει την ιδια φραση ( θα κερδισετε τα ματς στο μιλητο ) 100 φορες !

πετας μια ανωνυμη ΒΛΑΚΕΙΑ δηλαδη χωρις την παραμικρη αποδειξη και κατηγορεις εμενα για παλιμπαιδισμο ? ?

μαλλον η χρονολογια που αναγραφεται διπλα στο nick name σου ειναι της γεννησης σου οποτε συγχωρεμενος !
ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ !

100 φορές είναι οι 2 φορές?ρε άμυαλο εσύ ασχολήθηκες μαζί μου και δεν ξέρω που το πες αλλά δεν είσαι του γούστου μου...Όσο για τις ειρωνίες για το nick μου εσύ μάλλον είσαι αιώνιο ταλέντο στα μπουκώματα.
aionio talento
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 13:21 ) *
100 φορές είναι οι 2 φορές?ρε άμυαλο εσύ ασχολήθηκες μαζί μου και δεν ξέρω που το πες αλλά δεν είσαι του γούστου μου...Όσο για τις ειρωνίες για το nick μου εσύ μάλλον είσαι αιώνιο ταλέντο στα μπουκώματα.



το πρωτο κομματι που εχω κανει bold το εκανα γιατι ( ως συνηθως δεν βγαινει νοημα απο την προταση σου )

την τελευταια λεξη του post την εκανα bold για να σου υπανθυμισω που ΕΙΔΙΚΕΥΕΣΑΙ !
abalos9
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 16:30 ) *
το πρωτο κομματι που εχω κανει bold το εκανα γιατι ( ως συνηθως δεν βγαινει νοημα απο την προταση σου )

την τελευταια λεξη του post την εκανα bold για να σου υπανθυμισω που ΕΙΔΙΚΕΥΕΣΑΙ !

φιλαρακι δε μιλας ωραια,χανεις το επιπεδο σου,τα λες και κεφαλαια.εγω πιστευω οτι εννοουσε μπουκωματα με αλατονερο.και δεν ειναι πιστευω σωστο να τη λες στον αλλον επειδη δεν εβγαλες νοημα μια φορα,και σε σενα μπορει να συμβει και δε νομιζω να σου αρεσει η αντιδραση καποιων αλλων στο προσωπο σου.
dm_7
Σαν γκόμενες κάνετε!!! Ηρεμήστε! Και μετά λέτε εμάς κατίνες!!!!
aionio talento...Είσαι μέγιστο Λαγωνικό!!!!!
Αυτό δεν αλλάζει!!!!!! biggrin.gif
aionio talento
QUOTE(abalos9 @ Apr 15 2008, 13:36 ) *
φιλαρακι δε μιλας ωραια,χανεις το επιπεδο σου,τα λες και κεφαλαια.εγω πιστευω οτι εννοουσε μπουκωματα με αλατονερο.και δεν ειναι πιστευω σωστο να τη λες στον αλλον επειδη δεν εβγαλες νοημα μια φορα,και σε σενα μπορει να συμβει και δε νομιζω να σου αρεσει η αντιδραση καποιων αλλων στο προσωπο σου.



Ελα μωρε τωρα δεν βλεπεις τι γραφει για μας ? ? ? εισαι μπουλης - σε τσουζει η αληθεια - εχεις ταλεντο στα

μπουκωματα - στηνετε τα ματς - θα κερδισετε 2 απο τα 4 στο μιλητο - τα ξερω απο μεσα τα πραγματα και αλλες

μ . . . . ιες καποιος επρεπε να τον βαλει στη θεση του ! ! ! και πολυ τον ανεχτηκαμε και οπως βλεπεις και εσυ

επεσε μοκο εδω και αρκετη ωρα . . . αλλο να κανεις πλακα και αλλο ειναι να εισαι προκλητικος ολη την ωρα

γραφοντας ενα σωρο ανυποστατες ασυναρτησιες !
KOMAS13
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 14:26 ) *
Ελα μωρε τωρα δεν βλεπεις τι γραφει για μας ? ? ? εισαι μπουλης - σε τσουζει η αληθεια - εχεις ταλεντο στα

μπουκωματα - στηνετε τα ματς - θα κερδισετε 2 απο τα 4 στο μιλητο - τα ξερω απο μεσα τα πραγματα και αλλες

μ . . . . ιες καποιος επρεπε να τον βαλει στη θεση του ! ! ! και πολυ τον ανεχτηκαμε και οπως βλεπεις και εσυ

επεσε μοκο εδω και αρκετη ωρα . . . αλλο να κανεις πλακα και αλλο ειναι να εισαι προκλητικος ολη την ωρα

γραφοντας ενα σωρο ανυποστατες ασυναρτησιες !

καλησπερα..μην ξεχνας αιωνιο ταλεντο οτι ολα αυτα περι παρασκηνιων τα ξεκινησε εκεινος ο kostasps3 καπωσ τελοσπαντων δε θυμαμαι το ψευδωνυμο....εσυ σε ποια ομαδα παιζειςς?αν θεσ πες μου πριβε.....
bxristos
QUOTE(dm_7 @ Apr 15 2008, 17:25 ) *
Σαν γκόμενες κάνετε!!! Ηρεμήστε! Και μετά λέτε εμάς κατίνες!!!!
aionio talento...Είσαι μέγιστο Λαγωνικό!!!!!
Αυτό δεν αλλάζει!!!!!! biggrin.gif


Πάντα η dm στις δύσκολες στιγμές δείχνει πόσο ΣΟΦΗ και ΛΟΓΙΚΗ είναι..... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τα συγχαρητήρια μας..... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ Apr 15 2008, 21:18 ) *
Πάντα η dm στις δύσκολες στιγμές δείχνει πόσο ΣΟΦΗ και ΛΟΓΙΚΗ είναι..... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τα συγχαρητήρια μας..... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif



xaxaxaxa!! Ευχαριστώ! Ξέρεις, τώρα το παίζω μούρη και Kυρία αλλά αν γινόταν για εμάς όλος αυτός ο χαμός θα είχα βάλεο φωτιά στον server!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
odysseas 1998
Ένας από το Πέρα ξεκίνησε τα περί στησίματος οπότε να τα πεις στον κύριο.Όσο για τα υπόλοιπα σου απάντησα,δεν χρειάζεται να σου πω πάλι τα ίδια.Εξάλλου μπορεί να είσαι και κοπέλα(δεν φαίνεται απ'ο το nick το φύλο σου)και να ασχολείσαι μαζί μου για άλλους λόγους.Όλοι ασχολούνται με τισ μαλακίες που γράφεις κι εσύ ασχολείσαι με μένα.Αυτό είναι κόμπλεξ.Δεν είσαι σωστή απέναντί μου...
assistant
QUOTE(dm_7 @ Apr 15 2008, 21:28 ) *
xaxaxaxa!! Ευχαριστώ! Ξέρεις, τώρα το παίζω μούρη και Kυρία αλλά αν γινόταν για εμάς όλος αυτός ο χαμός θα είχα βάλεο φωτιά στον server!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Μην ανησυχεις,την επομενη αγωνιστικη θα ειμαστε κι εμεις μερος αυτου του χαμου και θα προσπαθουμε ν αποδειξουμε επι ματαιω οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.Μεγαλε Αλεξη εμεις συμπασχουμε με ο,τι εχεις ακουσει και διαβασει για τον αγωνα της Πεμπτης αφου αλλωστε θα το υποστουμε κι εμεις.Και να φανταστει κανεις οτι ο Ατταλος-εστω και μαθηματικα-το θελει το ματσακι.Κατι μου λεει οτι αν εμεις χασουμε απ τον Αετο θα ειμαστε πιασμενοι απ τον Αετο,αν τον κερδισουμε θα μας εχει στησει η Περα.Ω ρε γλεντια.....................

ΥΓ ανακαταταξεις μου μυριζονται στην αγαπημενη μου ομαδα εν οψη της νεας χρονιας.θα τα πουμε ομως αυτα στον καιρο τους.καλο βραδυ σε ολους.
bxristos
QUOTE(assistant @ Apr 16 2008, 00:27 ) *
Μην ανησυχεις,την επομενη αγωνιστικη θα ειμαστε κι εμεις μερος αυτου του χαμου και θα προσπαθουμε ν αποδειξουμε επι ματαιω οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.Μεγαλε Αλεξη εμεις συμπασχουμε με ο,τι εχεις ακουσει και διαβασει για τον αγωνα της Πεμπτης αφου αλλωστε θα το υποστουμε κι εμεις.Και να φανταστει κανεις οτι ο Ατταλος-εστω και μαθηματικα-το θελει το ματσακι.Κατι μου λεει οτι αν εμεις χασουμε απ τον Αετο θα ειμαστε πιασμενοι απ τον Αετο,αν τον κερδισουμε θα μας εχει στησει η Περα.Ω ρε γλεντια.....................

ΥΓ ανακαταταξεις μου μυριζονται στην αγαπημενη μου ομαδα εν οψη της νεας χρονιας.θα τα πουμε ομως αυτα στον καιρο τους.καλο βραδυ σε ολους.


Δίκιο έχεις φίλε assistant...Όσο για τις ανακατατάξεις ενημέρωσε μας και εμάς από κοντά...Να ξέρουμε και εμείς από τώρα...
aionio talento
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 18:33 ) *
Ένας από το Πέρα ξεκίνησε τα περί στησίματος οπότε να τα πεις στον κύριο.Όσο για τα υπόλοιπα σου απάντησα,δεν χρειάζεται να σου πω πάλι τα ίδια.Εξάλλου μπορεί να είσαι και κοπέλα(δεν φαίνεται απ'ο το nick το φύλο σου)και να ασχολείσαι μαζί μου για άλλους λόγους.Όλοι ασχολούνται με τισ μαλακίες που γράφεις κι εσύ ασχολείσαι με μένα.Αυτό είναι κόμπλεξ.Δεν είσαι σωστή απέναντί μου...




1. H ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ !

2. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ! ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑ

ΚΛΟΥΜΠ - ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ? ?

ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ( ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ) ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ IQ ΣΟΥ ! !

3. ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ( ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ 3 )

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ( ΚΙ ΑΛΛΟ )

ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ - ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ

ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΙΟΛΑΣ !



ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ !



P.S. ENA THANKS ΣΤΗΝ d.m GIA THN ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΑΡΑΔΟΧΗ tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Το ματσακι την Πεμπτη θα το καθαρισει ο amboulas.

Του εχω δωσει τα κινεζικα χαπακια που παιρνω κι εγω.

Το ΕΣΚΑΝ να ειδοποιησει καποιος
odysseas 1998
QUOTE(aionio talento @ Apr 16 2008, 02:01 ) *
[/b]
1. H ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ !

2. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ! ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑ

ΚΛΟΥΜΠ - ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ? ?

ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ( ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ) ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ IQ ΣΟΥ ! !

3. ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ( ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ 3 )

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ( ΚΙ ΑΛΛΟ )

ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ - ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ

ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΙΟΛΑΣ !
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ !
P.S. ENA THANKS ΣΤΗΝ d.m GIA THN ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΑΡΑΔΟΧΗ tongue.gif

Αφού έχεις ΚΑΤΑ(όπως γράφεις)να ασχοληθείς,ασχολήσου με το κάτα σου!Συνεχίζεις να είσαι προκλητική πάντως.Και αφού έχεις χόμπι να διορθώνεις την ορθογραφία των άλλων μάθε ότι δεν γράφεται ¨τελίτσες¨, αλλά ¨τελείτσες".Και για να μιλήσουμε και για την ουσία:Αν υποβιβάζονται 4 ομάδες ο Άτταλος δεν έχει εξασφαλίσει την παραμονή του,οπότε έχει δικούς του λόγους να θέλει τη νίκη.Καλημέρα σε όλους!
KOMAS13
QUOTE(aionio talento @ Apr 15 2008, 23:01 ) *
[/b]
1. H ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ !

2. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ! ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑ

ΚΛΟΥΜΠ - ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ? ?

ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ( ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ) ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ IQ ΣΟΥ ! !

3. ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ( ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ 3 )

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ( ΚΙ ΑΛΛΟ )

ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ - ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ

ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΙΟΛΑΣ !
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ !
P.S. ENA THANKS ΣΤΗΝ d.m GIA THN ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΑΡΑΔΟΧΗ tongue.gif

καλημερα μια μερα εμεινε για την αγωνιστικη που θα απασχολησει ολο το φιλαθλο κοσμο και εμας που γραφουμε στο φορουμ οσο για σωστη διατυπωση και αποφυγη παρεξηγησεων η ομαδα λεγεται περακλουμπ απο ΤΟ περα που ειναι περιοχη στην κων/πολη.η ομαδα σαφως ειναι Η περα αλλα πριν λιγο εξηγησα απο που βγαινει αρα φιλε αιωνιο ταλεντο αυτο που λεει δεν ειναι λαθος
odysseas 1998
Έτσι όπως τα λες είναι φίλε μου!Και η γραμματέας μου που είναι από την Πόλη αυτό μου είπε τώρα.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 16 2008, 08:38 ) *
Έτσι όπως τα λες είναι φίλε μου!Και η γραμματέας μου που είναι από την Πόλη αυτό μου είπε τώρα.

καλο θα ηταν αυτη η προσωπικη σας κοντρα να σταματησει καπου εδω και αν θελετε να εξακριβωσετε πραγματα ο ενας για τον αλλον στειλτε pm και κανονιστε να τα πειτε απο κοντα.η κουβεντα ξεκινησε απο τον kostaps3 περι στησιματων και κατεληξε σε εσας.επισης αλλη μια παρατηρηση ειναι πως ο ατταλος χρειαζεται το ματσακι για να καθαρισει τη παραμονη του οποτε ισως να παιξει και για παρτη του,λεμε τωρα...
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ Apr 16 2008, 09:18 ) *
καλο θα ηταν αυτη η προσωπικη σας κοντρα να σταματησει καπου εδω και αν θελετε να εξακριβωσετε πραγματα ο ενας για τον αλλον στειλτε pm και κανονιστε να τα πειτε απο κοντα.η κουβεντα ξεκινησε απο τον kostaps3 περι στησιματων και κατεληξε σε εσας.επισης αλλη μια παρατηρηση ειναι πως ο ατταλος χρειαζεται το ματσακι για να καθαρισει τη παραμονη του οποτε ισως να παιξει και για παρτη του,λεμε τωρα...





Εχετε πλακα!εαν ολα δε γινουν καθαρα μεχρι τελους οπως αξιζει για το μπασκετακι το κακομοιρο τοτε ειναι που θα γελασουμε παρα πολυ κυριοι να ειστε σιγουροι για αυτο
εσεις τωρα καντε τι πλακας σας εγω σταματαω εδω .
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ Apr 16 2008, 09:36 ) *
Εχετε πλακα!εαν ολα δε γινουν καθαρα μεχρι τελους οπως αξιζει για το μπασκετακι το κακομοιρο τοτε ειναι που θα γελασουμε παρα πολυ κυριοι να ειστε σιγουροι για αυτο
εσεις τωρα καντε τι πλακας σας εγω σταματαω εδω .

μαλλον εσυ μας κανεις πλακα ρε φιλε αλλα οπως εχω πει και παλιοτερα καλα κανετε γιατι εμεις οι μαλακες φταιμε που σας δωσαμε δικαιωμα.κι εγω θα σταματησω εδω αυτη τη κουβεντα και θα ασχοληθω με το μπασκετακι και μονο,ουτε για στησιματα ουτε για δικαιολογιες σε περιπτωση ηττας....
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 16 2008, 06:43 ) *
μαλλον εσυ μας κανεις πλακα ρε φιλε αλλα οπως εχω πει και παλιοτερα καλα κανετε γιατι εμεις οι μαλακες φταιμε που σας δωσαμε δικαιωμα.κι εγω θα σταματησω εδω αυτη τη κουβεντα και θα ασχοληθω με το μπασκετακι και μονο,ουτε για στησιματα ουτε για δικαιολογιες σε περιπτωση ηττας....

telika ua moy pei kaneiw thn ayrianh agvnistikh?rvtav o kakomoirhw edv kai 10 ποστ οσο για τα στησιματα κλπ δεν ξαναασχολουμαι βαρεθηκα smiley.gif
dm_7
QUOTE(assistant @ Apr 16 2008, 00:27 ) *
Μην ανησυχεις,την επομενη αγωνιστικη θα ειμαστε κι εμεις μερος αυτου του χαμου και θα προσπαθουμε ν αποδειξουμε επι ματαιω οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.Μεγαλε Αλεξη εμεις συμπασχουμε με ο,τι εχεις ακουσει και διαβασει για τον αγωνα της Πεμπτης αφου αλλωστε θα το υποστουμε κι εμεις.Και να φανταστει κανεις οτι ο Ατταλος-εστω και μαθηματικα-το θελει το ματσακι.Κατι μου λεει οτι αν εμεις χασουμε απ τον Αετο θα ειμαστε πιασμενοι απ τον Αετο,αν τον κερδισουμε θα μας εχει στησει η Περα.Ω ρε γλεντια.....................

ΥΓ ανακαταταξεις μου μυριζονται στην αγαπημενη μου ομαδα εν οψη της νεας χρονιας.θα τα πουμε ομως αυτα στον καιρο τους.καλο βραδυ σε ολους.



Τέλεια!!!! Κι είχα αρχίσει να βαριέμαι!!! Assistant...πάμε για καφέ το μεσημέρι!!! Πολύ το αργήσαμε!!!!!
ethn
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 16 2008, 09:55 ) *
telika ua moy pei kaneiw thn ayrianh agvnistikh?rvtav o kakomoirhw edv kai 10 ποστ οσο για τα στησιματα κλπ δεν ξαναασχολουμαι βαρεθηκα smiley.gif



επειδη δεν το βλεπω να σου απανταει κανεις.... tongue.gif ...here u are

12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 0-0
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
17/04/2008 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
KOMAS13
QUOTE(ethn @ Apr 16 2008, 09:16 ) *
επειδη δεν το βλεπω να σου απανταει κανεις.... tongue.gif ...here u are

12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
17/04/2008 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
17/04/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
17/04/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/04/2008 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 0-0
17/04/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
17/04/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
17/04/2008 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να εισαι καλα που φιλοτιμηθηκες να μου απαντησεις....thanks μηπως εχεισ και προβλεψεις να δωσεις..???
ethn
δυστυχως παρακολουθω β εσκανα φετος οποτε....απλα σε ειδα που βασανιζοσουν απ τους ασπλαχνους του topic σου και ειπα να βοηθησω λιγο.. wink.gif

καλη επιτυχια στις ομαδες σας παντως!!
KOMAS13
QUOTE(ethn @ Apr 16 2008, 11:22 ) *
δυστυχως παρακολουθω β εσκανα φετος οποτε....απλα σε ειδα που βασανιζοσουν απ τους ασπλαχνους του topic σου και ειπα να βοηθησω λιγο.. wink.gif

καλη επιτυχια στις ομαδες σας παντως!!

με σκλαβωσες ευχαριστω σου χρωσταω χαρη
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 16 2008, 14:30 ) *
με σκλαβωσες ευχαριστω σου χρωσταω χαρη



Δεν παλευόμαστε!!!! biggrin.gif
odysseas 1998
Δεν αναγράφεται η ώρα διεξαγωγής του παιχνιδιού Αετός-Χαλάνδρι.Άμπαλε τι ώρα είναι το ματς?
ethn
απ οτι γραφει στο site το παιχνιδι ειναι στις 21.00

επισης ευχαριστω και για τις ευχαριστιες!!οταν δεν πλακωνεστε ειστε πολυ gentlemen τελικα!!!(πλακα κανω..καλοι ειστε)
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ Apr 16 2008, 11:32 ) *
Δεν παλευόμαστε!!!! biggrin.gif

γιατι ρε dm7 δε το ειπα ειρωνικα το εννοουσα αφου κανεις αλλος δεν αξιωθηκε να μου πει... smiley.gif smiley.gif
odysseas 1998
Ευχαριστούμε φιλαράκο ethn...Aύριο έχει ωραίο ματσάκι:Νίκη Αμαρουσίου-Κουκουβάουνες.Κατεβαίνουν κομπλέ οι 2 ομάδες?
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 16 2008, 14:43 ) *
γιατι ρε dm7 δε το ειπα ειρωνικα το εννοουσα αφου κανεις αλλος δεν αξιωθηκε να μου πει... smiley.gif smiley.gif



Το κατάλαβα ότι δεν το είπες ειρωνικά!!! Γι' αυτό δεν παλευόμαστε!! Είχες απηυδήσει και τελικά σου απάντησε ένας από άλλη κατηγορία!!! χαχαχαχαχαχα!!! Οι άλλοι στα @@ τους!!!! ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ!!!
Για να μην έχεις κανέναν ανάγκη να μπαίνεις στο site της ΕΣΚΑ να τα βλέπεις μόνος σου!!! Όλες οι μορφές εδώ μέσα έχουν μαζευτεί!!! biggrin.gif
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 16 2008, 14:48 ) *
Ευχαριστούμε φιλαράκο ethn...Aύριο έχει ωραίο ματσάκι:Νίκη Αμαρουσίου-Κουκουβάουνες.Κατεβαίνουν κομπλέ οι 2 ομάδες?


Οι Κουκουβάουνες μόνο κομπλέ δεν θα κατέβουν!!!!!
KOMAS13
[quote name='dm_7' date='Apr 16 2008, 11:58 ' post='187873']
Το κατάλαβα ότι δεν το είπες ειρωνικά!!! Γι' αυτό δεν παλευόμαστε!! Είχες απηυδήσει και τελικά σου απάντησε ένας από άλλη κατηγορία!!! χαχαχαχαχαχα!!! Οι άλλοι στα @@ τους!!!! ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ!!!
Για να μην έχεις κανέναν ανάγκη να μπαίνεις στο site της ΕΣΚΑ να τα βλέπεις μόνος σου!!! Όλες οι μορφές εδώ μέσα έχουν μαζευτεί!!! biggrin.gif
[/quo
τελικα αυτο θα κανω θα μπαινω στο site απλα ηθελα και προγνωστικα μηπως μου ελεγε κανεις αλλα δυσκολο smiley.gif
οδυσσεα στις 9 ειναι το ματς μου το ειπε και ο σωτηρης
doganos
QUOTE(dm_7 @ Apr 16 2008, 15:00 ) *
Οι Κουκουβάουνες μόνο κομπλέ δεν θα κατέβουν!!!!!

ΕΤΟΙΜΗ Η ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ......dm7 ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ???? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.