Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
abalos9
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 02:18 ) *
76-64.Επειδή το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα και θα μπούν άλλοι και θα μας κράξουν και με το δίκιο σου,κάνε αυτό που σου είπε η φίλη μου η dm.
Κάτσε να χαρείς την άνοδο σου,που πάνω από όλα είναι ΚΑΘΑΡΗ,(είδες?δεν σου χαλάμε χατίρια..καθαρή την θες?καθαρή θα σου λέμε),που δεν έχει καμία σχέση με τα προσπάθεια των παιδιών της ομάδας σου.
Και κάτι ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ:΄
το τηλ μου το έχεις.Επειδή κόσμο δεν έχετε,πάρε με μήπως έρθουμε κάμια 30 άτομα για πλάκα σε κάνα αγώνα και καταλάβεις τι πάει να πει ΕΞΕΔΡΑ

ευχαριστουμε που τονιζεις την προσπαθεια που κανουμε μεσα στο γηπεδο.ειδες κι εσυ και ολοι πως παιζουμε καποιο μπασκετ,εχουμε μαγκια και δεν εχει παει ολη κατα περα μερια.δε χρειαζεται να αναλωνεσαι σε τετοιες ειρωνιες.κρατα το κοσμο σου για το γηπεδο σου και ασε μας εμας με 20-30.τουλαχιστον ειμαστε κυριοι.εσυ γιατι συνεχεια τονιζεις το καθαρη?δε σε κερδισα δικαια στην εδρα σου?για ποιο λογο μας ειρωνευεσαι με αυτο το τροπο?ξερεις εσυ στα αλλα ματς τι παρασκηνιο εχει παιχτει?γιατι ολο για μας λετε αλλα για τους αλλους τιποτα!τα πετραλωνα που ενω πηγαιναν τραινο εχασαν με 23?η νεα μακρη σημερα?
τελικα kostasps3 πολυ καλος ο τεφτικης,μας εδωσε το ματσακι μεσα στις κουκου.να σφυριζε κιολας καλα θα ηταν.αλλα οπως σου ξαναειπα,δωσε τα στοιχεια σου στη διαθεση του καθε τεφτικη να δουμε αν μετρας τοσο πολυ!!
dm_7
QUOTE(KOMAS13 @ May 15 2008, 08:25 ) *
επισης ηθελα να πω οτι το 15 δε το τσιτωσε κανενας επαιζε ετσι απο το 1 λεπτο...και γραφικος ειναι αυτος που πεταξε το μπουκαλι πρεπει να μαθει τροπους το μονο που τον ψιλοδικαιολογει ειναι η ηλικια του...φιλε bxristo οσο αυτο για το τηλεφωνο που εχει γινει ολοκληρη ιστορια δε λεω καλωσυνη σου που το εδωσες αλλα απο κει και περα οκ τα παραλες λιγο...κι εγω βρηκα την dm στο facebook και την εκανα add αλλα αυτη με εκανε ignore smiley.gif peace.gif evilmonkey.gif τι να κανω τωρα δηλαδη/?


Καλημέρα! Μπορεί να έπαιζε έτσι από το πρώτο λεπτό! Και ξαναλέω, όσοι πρέπει να καταλάβουν θα καταλάβουν! Και κάτι ακόμα, το ότι η εξέδρα έχει πιτσιρίκια...τι σημαίνει? Είναι αμελητέα ποσότητα?! Εντάξει, του χρόνου θα κανονίσουμε να παίζουμε στο καινούργιο γήπεδο που είναι μεγαλύτερο και θα πρωταγωνιστεί στην εξέδρα ο Μπάμπης ο Σουγιάς! Δεν θα το συνεχίσω το θέμα, απλώς είδαμε πως λειτουργεί το σύστημα! Έτσι είναι τα πράγματα...δυστυχώς! Όσο για το facebook....σου έστειλα pm! Που να ξέρω ότι είσαι εσύ?!
Καλή επιτυχία για σήμερα σε όλες τις ομάδες!
dm_7
Για τελευταία φορά...
δυστυχώς δεν είδα ποιος πέταξε το μπουκάλι, όμως όταν το είδα να πέφτει μέσα στο γήπεδο έκραξα όλους τους πιτσιρικάδες....τους πάτησα γκάζια όποτε μη κρίνεις γιατί δεν ξέρεις τι έγινε στην εξέδρα! Ούτε εμένα μου άρεσε και με ξενέρωσε!
Ο Λαδικός είναι έντονος χαρακτήρας και συχνά βγαίνει εκτός ορίων....αλλά για όλα όσα είπε και έκανε την Πέμπτη, εγώ τον δικαιολογώ! Και όχι επειδή είναι κολλητός μου... αλλά επειδή ξέρω πράγματα τα οποία πολλοί μπορεί να μη γνωρίζουν! Μακάρι να αφορούσε εμένα το θέμα και να μπορούσα να μιλήσω ανοιχτά!
Δεν είστε καθαρή ομάδα και ότι και να πείτε εσείς τώρα.......................
KOMAS13
QUOTE(dm_7 @ May 15 2008, 07:15 ) *
Καλημέρα! Μπορεί να έπαιζε έτσι από το πρώτο λεπτό! Και ξαναλέω, όσοι πρέπει να καταλάβουν θα καταλάβουν! Και κάτι ακόμα, το ότι η εξέδρα έχει πιτσιρίκια...τι σημαίνει? Είναι αμελητέα ποσότητα?! Εντάξει, του χρόνου θα κανονίσουμε να παίζουμε στο καινούργιο γήπεδο που είναι μεγαλύτερο και θα πρωταγωνιστεί στην εξέδρα ο Μπάμπης ο Σουγιάς! Δεν θα το συνεχίσω το θέμα, απλώς είδαμε πως λειτουργεί το σύστημα! Έτσι είναι τα πράγματα...δυστυχώς! Όσο για το facebook....σου έστειλα pm! Που να ξέρω ότι είσαι εσύ?!
Καλή επιτυχία για σήμερα σε όλες τις ομάδες!


πραγματικα δε θελω να σχοληθω αλλο με αυτα..το μονο που εχω να πω ειναι καλη επιτυχια σε ολους σημερα και να ειναι μια αγωνιστικη χωρις τραυματισμους...ακου προγνωστικα....
pepe
Ημαρτον πια!!!εχετε καταντησει κουραστικοι...ολο σταματατε λετε αλλα ολο τα ιδια...μπραβο στην originalθυρα7παλεφιπ εξεδρα των Κουκου και μπραβο στην ανοδο του Αετου οπως και να την πηρε...Αν ειστε μαγκες ανεβειτε και σεις οπως μπορειτε...Να διαβασουμε και τιποτα αλλο???
dm_7
QUOTE(pepe @ May 15 2008, 10:32 ) *
Ημαρτον πια!!!εχετε καταντησει κουραστικοι...ολο σταματατε λετε αλλα ολο τα ιδια...μπραβο στην originalθυρα7παλεφιπ εξεδρα των Κουκου και μπραβο στην ανοδο του Αετου οπως και να την πηρε...Αν ειστε μαγκες ανεβειτε και σεις οπως μπορειτε...Να διαβασουμε και τιποτα αλλο???


Ευχαριστούμε pepe για τα μπράβο! tongue.gif
Όντως έχουμε καταντήσει κουραστικοί και γραφικοί!
Τέλος, καλύτερα να είμαστε φλώροι...αν η μαγκιά κρίνεται από τέτοιες ανόδους!

Peyko speaking smiley.gif
Jabar
Ολες οι απόψεις έχουν ακουστεί και καταγραφεί ας μην επαναλαμβανόμαστε .Υπάρχει αγωνιστική και σήμερα να ακούσω ανάλυση.
abalos9
QUOTE(dm_7 @ May 15 2008, 10:29 ) *
Για τελευταία φορά...
δυστυχώς δεν είδα ποιος πέταξε το μπουκάλι, όμως όταν το είδα να πέφτει μέσα στο γήπεδο έκραξα όλους τους πιτσιρικάδες....τους πάτησα γκάζια όποτε μη κρίνεις γιατί δεν ξέρεις τι έγινε στην εξέδρα! Ούτε εμένα μου άρεσε και με ξενέρωσε!
Ο Λαδικός είναι έντονος χαρακτήρας και συχνά βγαίνει εκτός ορίων....αλλά για όλα όσα είπε και έκανε την Πέμπτη, εγώ τον δικαιολογώ! Και όχι επειδή είναι κολλητός μου... αλλά επειδή ξέρω πράγματα τα οποία πολλοί μπορεί να μη γνωρίζουν! Μακάρι να αφορούσε εμένα το θέμα και να μπορούσα να μιλήσω ανοιχτά!
Δεν είστε καθαρή ομάδα και ότι και να πείτε εσείς τώρα.......................

αυτη ειναι προσωπικη γνωμη του καθενος και δεν θα προσπαθησω να σου την αλλαξω.αλλωστε δεν θα ειχε νοημα και το φορουμ χωρις αντιπαραθεσεις.με το λαδικο για να τελειωνω δεν εχω να χωρισω τιποτα απλα ηταν απαραδεκτος μεσα στο γηπεδο,εξω απο αυτο μπορει να ειναι χρυσο παιδι,δε ξερω.αν αυτα που γνωριζεις ειναι μπασκετικα οκ.αν ομως ειναι προσωπικα τοτε απαντας μονη σου στον bxristos περι κομπλεξ.εμεις παιζουμε μπασκετακι για τη παρτη μας και για τη καυλα μας,οχι για να βγαζουμε τα απωθημενα μας.
εννοειται πως δεν ειχα το νου μου στο τι κανετε στην εξεδρα και μπραβο σου αν τους τα εχωσες.
leonkalf
Παρακαλώ οι προσωπικές αντιπαραθέσεις και οι χαρακτηρισμοί να σταματήσουν!!

Αναφέρομαι σε bxristos, odysseas1998.
Αν θέλετε να το συνεχίσετε, κάντε το με πμ!!!

Ακόμα δεν ξαναλειτούργησε το forum, μετά την διακοπή που υπήρχε και αρχίσατε...
Μην αρχίσουμε και τα warnings...

bball.gif Μιλήστε για μπάσκετ!!! bball.gif
odysseas 1998
Ας δώσουμε κανένα προγνωστικό για σήμερα...

ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ:1 Δύσκολο παιχνίδι,πιστεύω στον άσσο γιατί ο Άτταλος θέλει ένα καλό πλασάρισμα.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ:2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ:1 Η γηπεδούχος μετά τη συντριβή της με 23 πόντους από το Πέρα θα βρει ξανά τον εαυτό της!
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:2 λόγω κινήτρου.Το θέμα είναι η διαφορά.Στον πρώτο γύρο το Πέρα είχε κερδίσει στην έδρα του με 62-60 μόλις 2 πόντους.Τώρα να λέτε να κερδίσει με 25??????Εγώ κάπου εκεί το υπολογίζω!
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ:1 Η Ένωση έχω ξαναπεί ότι είναι η πιο αδικημένη ομάδα με βάση τη βαθμολογία.
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ:1 Η φιέστα θα σπρώξει τους παίχτες σε μεγάλη διαφορά.
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ:1 λόγω κινήτρου και λόγω ομάδας.Βλέπω + 18
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ:2 Ευκαιρία στις Κουκουβάουνες να δείξουν την αξία τους!
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 15 2008, 11:44 ) *
Ας δώσουμε κανένα προγνωστικό για σήμερα...

ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ:1 Δύσκολο παιχνίδι,πιστεύω στον άσσο γιατί ο Άτταλος θέλει ένα καλό πλασάρισμα.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ:2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ:1 Η γηπεδούχος μετά τη συντριβή της με 23 πόντους από το Πέρα θα βρει ξανά τον εαυτό της!
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:2 λόγω κινήτρου.Το θέμα είναι η διαφορά.Στον πρώτο γύρο το Πέρα είχε κερδίσει στην έδρα του με 62-60 μόλις 2 πόντους.Τώρα να λέτε να κερδίσει με 25??????Εγώ κάπου εκεί το υπολογίζω!
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ:1 Η Ένωση έχω ξαναπεί ότι είναι η πιο αδικημένη ομάδα με βάση τη βαθμολογία.
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ:1 Η φιέστα θα σπρώξει τους παίχτες σε μεγάλη διαφορά.
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ:1 λόγω κινήτρου και λόγω ομάδας.Βλέπω + 18
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ:2 Ευκαιρία στις Κουκουβάουνες να δείξουν την αξία τους!

ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ:1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ:2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ:1(δεν παιζει με το περα οποτε...)
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:2 μακαρι να παει μονο 25 αλλα το βλεπω και πιο πολυ.
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ:1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ:1 ευκολος ασσος σε συνδυασμο με φιεστα,οτι καλυτερο..
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ:1 δυσκολο ματσακι αλλα εχουμε τη δυνατοτητα να το καθαρισουμε.
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ:2 χωρις σχολια
bxristos
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 10:11 ) *
ευχαριστουμε που τονιζεις την προσπαθεια που κανουμε μεσα στο γηπεδο.ειδες κι εσυ και ολοι πως παιζουμε καποιο μπασκετ,εχουμε μαγκια και δεν εχει παει ολη κατα περα μερια.δε χρειαζεται να αναλωνεσαι σε τετοιες ειρωνιες.κρατα το κοσμο σου για το γηπεδο σου και ασε μας εμας με 20-30.τουλαχιστον ειμαστε κυριοι.εσυ γιατι συνεχεια τονιζεις το καθαρη?δε σε κερδισα δικαια στην εδρα σου?για ποιο λογο μας ειρωνευεσαι με αυτο το τροπο?ξερεις εσυ στα αλλα ματς τι παρασκηνιο εχει παιχτει?γιατι ολο για μας λετε αλλα για τους αλλους τιποτα!τα πετραλωνα που ενω πηγαιναν τραινο εχασαν με 23?η νεα μακρη σημερα?
τελικα kostasps3 πολυ καλος ο τεφτικης,μας εδωσε το ματσακι μεσα στις κουκου.να σφυριζε κιολας καλα θα ηταν.αλλα οπως σου ξαναειπα,δωσε τα στοιχεια σου στη διαθεση του καθε τεφτικη να δουμε αν μετρας τοσο πολυ!!


Δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς.Λέω αυτά που έχω μάθει.Η προσπάθεια των παικτών δεν έχει σχέση με τις κινήσεις κάποιων από την διοίκηση.Και το ξαναλέω.Κάποιος θα τα πει όσα πρέπει να πεί για το παρασκήνιο του Κούκου-Αετός.Τέσπα.
Όσο για την ειρωνεία,γιατί δεν απευθύνεσαι και στον odyssea από την ομάδα σου?Μήπως και εσύ τώρα υποστηρίζεις τον φίλο σου όπως εμείς τον Λαδικό?
Πραγματικά καλή τύχη και σήμερα και την τελευταία αγωνιστική.
abalos9
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 13:20 ) *
Δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς.Λέω αυτά που έχω μάθει.Η προσπάθεια των παικτών δεν έχει σχέση με τις κινήσεις κάποιων από την διοίκηση.Και το ξαναλέω.Κάποιος θα τα πει όσα πρέπει να πεί για το παρασκήνιο του Κούκου-Αετός.Τέσπα.
Όσο για την ειρωνεία,γιατί δεν απευθύνεσαι και στον odyssea από την ομάδα σου?Μήπως και εσύ τώρα υποστηρίζεις τον φίλο σου όπως εμείς τον Λαδικό?
Πραγματικά καλή τύχη και σήμερα και την τελευταία αγωνιστική.

δεν εχω λογο να υποστηριξω κανεναν.ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει,δεν χρειαζεται κανεναν συνηγορο!απλα δεν καταλαβαινω το λογο που μας ειρωνευεσαι.πως γινεται ομως ολες οι ομαδες να ειναι καθαρες και μονο ο αετος να βρωμαει δεν μπορω να το καταλαβω.και σε σας καλη συνεχεια στα 2 ματσακια.
bxristos
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 12:10 ) *
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ:1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ:2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ:1(δεν παιζει με το περα οποτε...)
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ:2 μακαρι να παει μονο 25 αλλα το βλεπω και πιο πολυ.
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ:1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ:1 ευκολος ασσος σε συνδυασμο με φιεστα,οτι καλυτερο..
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ:1 δυσκολο ματσακι αλλα εχουμε τη δυνατοτητα να το καθαρισουμε.
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ:2 χωρις σχολια


ΑΤΤΑΛΟΣ-ΩΡΩΠΟΣ:1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΦΙΛΛΙΠΟΣ:2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ:1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΕΡΑ:2 (δεν νομίζω τόσο μεγάλη διαφορά)
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ-ΙΡΙΣ:1
ΝΙΚΗ-ΕΣΤΙΑ:1(μεγάλη διαφορά σε πόντους)
ΑΕΤΟΣ-ΜΑΚΡΗ:1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ:2
bxristos
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 13:26 ) *
δεν εχω λογο να υποστηριξω κανεναν.ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει,δεν χρειαζεται κανεναν συνηγορο!απλα δεν καταλαβαινω το λογο που μας ειρωνευεσαι.πως γινεται ομως ολες οι ομαδες να ειναι καθαρες και μονο ο αετος να βρωμαει δεν μπορω να το καταλαβω.και σε σας καλη συνεχεια στα 2 ματσακια.


Χαίρομαι πάντως γιατί με σένα μπορώ να μιλήσω καθαρά και σοβαρά.
Το ότι η ομάδα σου έχει κάποιες καλές "δημόσιες σχέσεις" εσένα δεν πρέπει να σε προσβάλλει.
Εσύ τα καταφέρνεις μια χαρά στο παρκέ. Να σε πείραζε αν λέγανε βρώμικη την ομάδα του Αετού στο αγωνιστικό κομμάτι.
Στο αγωνιστικό κομμάτι έχετε ένα πολύ καλό υλικό για αυτό και είστε στις υψηλότερες θέσεις.
Απλά κάποια συμβάντα που έλαβαν χώρα πριν και μετά τον μεταξύ μας αγώνα,μας έκαναν να αμφιβάλλουμε για την εγκυρότητα του παιχνιδιού και πολλών άλλων.
Και το ξαναλέω.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ!!!
Ότι έγινε έγινε.
Και επειδή τα λέω και τα βλέπω ολα αντικειμενικά,ανέφερα ότι αν ο Στάμος (#6) από εμάς ήταν σε καλή μέρα ίσως άλλαζαν πολλά,έτσι και αν ήταν ο admiral σε καλή μέρα από σας ίσως το παιχνίδι είχε τελειώσει πολύ νωρίτερα.
abalos9
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 13:50 ) *
Χαίρομαι πάντως γιατί με σένα μπορώ να μιλήσω καθαρά και σοβαρά.
Το ότι η ομάδα σου έχει κάποιες καλές "δημόσιες σχέσεις" εσένα δεν πρέπει να σε προσβάλλει.
Εσύ τα καταφέρνεις μια χαρά στο παρκέ. Να σε πείραζε αν λέγανε βρώμικη την ομάδα του Αετού στο αγωνιστικό κομμάτι.
Στο αγωνιστικό κομμάτι έχετε ένα πολύ καλό υλικό για αυτό και είστε στις υψηλότερες θέσεις.
Απλά κάποια συμβάντα που έλαβαν χώρα πριν και μετά τον μεταξύ μας αγώνα,μας έκαναν να αμφιβάλλουμε για την εγκυρότητα του παιχνιδιού και πολλών άλλων.
Και το ξαναλέω.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ!!!
Ότι έγινε έγινε.
Και επειδή τα λέω και τα βλέπω ολα αντικειμενικά,ανέφερα ότι αν ο Στάμος (#6) από εμάς ήταν σε καλή μέρα ίσως άλλαζαν πολλά,έτσι και αν ήταν ο admiral σε καλή μέρα από σας ίσως το παιχνίδι είχε τελειώσει πολύ νωρίτερα.

εγω φιλε μου δεν ασχολουμαι με τα εξωαγωνιστικα,προσπαθω να περναω καλα,να παιζω για μενα και οτι γινει...δε θα πεθανουμε κιολας.συμφωνω οτι δεν ηταν καλο παιχνιδι και οτι δεν εισασταν σε μερα.κι εμεις ειμασταν πολυ αγχωμενοι γιατι παιζοταν ολη η χρονια.οπως και σημερα το ιδιο θα ειμαστε.απλα μετρησε πιστευω οτι το θελαμε το ματσακι περισσοτερο,τιποτα αλλο!
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 10:11 ) *
ευχαριστουμε που τονιζεις την προσπαθεια που κανουμε μεσα στο γηπεδο.ειδες κι εσυ και ολοι πως παιζουμε καποιο μπασκετ,εχουμε μαγκια και δεν εχει παει ολη κατα περα μερια.δε χρειαζεται να αναλωνεσαι σε τετοιες ειρωνιες.κρατα το κοσμο σου για το γηπεδο σου και ασε μας εμας με 20-30.τουλαχιστον ειμαστε κυριοι.εσυ γιατι συνεχεια τονιζεις το καθαρη?δε σε κερδισα δικαια στην εδρα σου?για ποιο λογο μας ειρωνευεσαι με αυτο το τροπο?ξερεις εσυ στα αλλα ματς τι παρασκηνιο εχει παιχτει?γιατι ολο για μας λετε αλλα για τους αλλους τιποτα!τα πετραλωνα που ενω πηγαιναν τραινο εχασαν με 23?η νεα μακρη σημερα?
τελικα kostasps3 πολυ καλος ο τεφτικης,μας εδωσε το ματσακι μεσα στις κουκου.να σφυριζε κιολας καλα θα ηταν.αλλα οπως σου ξαναειπα,δωσε τα στοιχεια σου στη διαθεση του καθε τεφτικη να δουμε αν μετρας τοσο πολυ!!

παρε αυτο και καλες σαμπανιες αbale μαλλον θα καταλαβες απο πιον ειναι αυτο το μυνημα
παρτο και αντε γεια τζαμπα μαγκες!!!


Ούτε έφορος ασχολείται μ΄αυτά, ούτε ο προπονητής, ο πρόεδρος μας κάνει όλη τη "δουλειά" όσον αφορά τη διαιτησία. Και βέβαια κανείς από μας δεν τα γουστάρει αυτά-πόσο μάλλον εγώ ........................................ίδιες συνθήκες με την Πέρα και κόντρα διαιτησίες από τους "αντίστοιχους" Αετόυς - αλλά τελικά δεν μπορεί να λένε όλοι ψέματα κι εμείς να το αρνούμαστε. Πάντως κι ο Άτταλος πλέον κιδυνεύει άμα χάσει από την Πέρα, οπότε θα 'χει κίνητρο ούτως ή άλλως. Μακάρι να 'παιζα σ' εσάς φέτος κι όχι στον Αετό.
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ May 15 2008, 14:23 ) *
παρε αυτο και καλες σαμπανιες αbale μαλλον θα καταλαβες απο πιον ειναι αυτο το μυνημα
παρτο και αντε γεια τζαμπα μαγκες!!!
Ούτε έφορος ασχολείται μ΄αυτά, ούτε ο προπονητής, ο πρόεδρος μας κάνει όλη τη "δουλειά" όσον αφορά τη διαιτησία. Και βέβαια κανείς από μας δεν τα γουστάρει αυτά-πόσο μάλλον εγώ ........................................ίδιες συνθήκες με την Πέρα και κόντρα διαιτησίες από τους "αντίστοιχους" Αετόυς - αλλά τελικά δεν μπορεί να λένε όλοι ψέματα κι εμείς να το αρνούμαστε. Πάντως κι ο Άτταλος πλέον κιδυνεύει άμα χάσει από την Πέρα, οπότε θα 'χει κίνητρο ούτως ή άλλως. Μακάρι να 'παιζα σ' εσάς φέτος κι όχι στον Αετό.

αν σου εστελνα αυτο το μηνυμα θα καταλαβαινες τιποτα?τσαμπα μαγκες παντως δεν ειμαστε αλλοι κρυβονται και κατηγορουνε χωρις να λενε ονοματα.
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 14:40 ) *
αν σου εστελνα αυτο το μηνυμα θα καταλαβαινες τιποτα?τσαμπα μαγκες παντως δεν ειμαστε αλλοι κρυβονται και κατηγορουνε χωρις να λενε ονοματα.




ο μονος μαγκας ειναι αυτος που ειχε τα φρυδια
και το εγραψα αυτο φιλε αβαλε
alexas10
ΕΛΕΟΣ
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ May 15 2008, 14:59 ) *
ο μονος μαγκας ειναι αυτος που ειχε τα φρυδια
και το εγραψα αυτο φιλε αβαλε

συνεχιζω να μη καταλαβαινω αλλα αφου δεν θες να γινεις πιο σαφης τοτε οκ.παντως φιλε δε χρειαζεται να μασας την ιδια καραμελα για διαιτησιες και στησιματα,στο εχω γραψει πολλες φορες.παιζουμε και λιγο μπασκετ και ας μη θες να το δεις εσυ.και οπως σου εχω ξαναπει ειχες την ευκαιρια να με κερδισεις και να με στειλεις αδιαβαστο αλλα εσυ με εβαλες στο παιχνιδι.και εγω ημουν μαγκας και εγραφα ενω εσυ με το που επεσες τριτος κρυφτηκες.αν κανω καπου λαθος μου λες.
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 15:10 ) *
συνεχιζω να μη καταλαβαινω αλλα αφου δεν θες να γινεις πιο σαφης τοτε οκ.παντως φιλε δε χρειαζεται να μασας την ιδια καραμελα για διαιτησιες και στησιματα,στο εχω γραψει πολλες φορες.παιζουμε και λιγο μπασκετ και ας μη θες να το δεις εσυ.και οπως σου εχω ξαναπει ειχες την ευκαιρια να με κερδισεις και να με στειλεις αδιαβαστο αλλα εσυ με εβαλες στο παιχνιδι.και εγω ημουν μαγκας και εγραφα ενω εσυ με το που επεσες τριτος κρυφτηκες.αν κανω καπου λαθος μου λες.






μαλλον κανεις οτι δε καταλαβαινεις
assistant
QUOTE(Jabar @ May 15 2008, 09:14 ) *
Εστω και μετά από τόσες μέρες να γράψω και γω για το ματς.
1.Το γήπεδο ήταν γεμάτο αλλά είναι μικρής χωρητικότητας. biggrin.gif Παραβρέθηκαν παίκτες προπονητές από Α ΕΣΚΑ,Γ Εθνική ακόμα και Α2.
2.Οι δύο ομάδες ήταν πολύ νευρικές και άστοχες.Πολλά λάθη και κακές επιλογές .Ο Αετός κράτησε το ρυθμό εκεί που τον βόλευε .Επαιξε σωστή άμυνα ,φάνηκε διαβασμένος και νίκησε δίκαια.Τις Κουκουβάουνες πρώτη φορά τις είδα σε τόσο κακή μέρα.Εβγαλαν ενέργεια στα δύσκολα όμως όλοι προσπάθησαν ατομικά να κάνουν το κάτι παραπάνω με συνέπεια να χάσουν την ομαδική λειτουργία.
3.Η διαιτησία δεν ήταν κακή.Σε ένα παιχνίδι με τόσα σφυρίγματα και ένταση στη κερκίδα ,δεν τα πήγε άσχημα.Το κύριο λάθος που έκανε ειναι όταν έπεσαν οι ψηλές και γενικεύτηκε η σύρραξη τους προταίτιους έπρεπε να τους στείλουν και να ρίξουν και τεχνικές.Βέβαια μπορεί να θεώρησαν ότι έτσι θα κρατήσουν καλλίτερα το ματς,αυτά είναι απόψεις αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να ενεργήσουν διαφορετικά.

1)πως γινεται μονο στο δικο μας γηπεδο να μαζευονται τοσοι ξενοι ωστε να γεμιζει,δεν καταλαβαινω.οι LAKERS ειμαστε κι ερχονται καθε αγωνιστικη να μας θαυμασουν;και κανουν και θορυβο μαλιστα........
2)Οταν στο 3λεπτο οι 2 μοναδικο μας ψηλοι εχουν απο 3 φαουλ δικαιολογειται ισως η δικη μας νευρικοτητα.Δεν χρεωσαν τους κοντους μας οπου εχουμε καποιες λυσεις παραπανω αλλα κατ ευθειαν τους ψηλους κι αυτο επηρεασε την ομαδα που καταλαβε απο νωρις οτι το ματσακι δεν κερδιζεται.Για να μην παρεξηγηθω παντως πρωτος ανεφερα οτι ημασταν αθλιοι.Απλα αυτο δεεν ειναι τυχαιο,καποιες αιτιες θα υπαρχουν.
3α)Στο ημιχρονο του αγωνα ο εφορος μας πλησιασε το β διαιτητη(που γενικα σαν ομαδα τον εχουμε σε εκτιμηση)και τον ρωταει.Γιατι μας σφυρατε ετσι;τι γινεται;Απαντηση με σχετικο χαμογελακι¨του χρονου θα βοηθαμε εσας,σημερα ειναι σειρα του ΑΕΤΟΥ.............ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
3β)Πριν το παιχνιδι με την Περα παιχτης του Αετου-εκπροσωπωντας προφανως τριτους-επαιρνε παιχτη δικο μας ζητωντας του να τους κερδισουμε κι εταζε ανταλλαγματα σε συγεκριμενους παιχτες μας.Τα ιδια και για να εχουν μειωμενη αποδοση στο μεταξυ μας.............ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
Φυσικα εδω φταιμε κι εμεις που σηκωναμε το τηλ.(ΛΑΘΟΣ) εξου και τα νευρα μες στο παιχνιδι με τους αντιπαλους ωστε να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.
3γ)Νεαρος προπονητης του ομιλου μας εχει στο κινητο του 50 κλησεις απο ανθρωπους του Αετου για αντιστοιχους λογους με το 3β..................ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
3δ)Ο Βαγγελης ο Ραδης ειναι φιλος κι αδερφος μου.Στο συγκεκριμενο παιχνιδι ομως χρησιμοποιησε υπρμετρα τους αγκωνες του σε οποιον τον επαιζε αμυνα χωρις να παρατηρηθει ουτε μια φορα απ τους διαιτητες.Αυτο εκνευρισε πολυ εμας κι εδωσε αερα στους αντιπαλους που ειδαν οτι μπορουν να παιξουν οπως θελουν μενοντας ατιμωρητοι.

Ειχα πει παλιοτερα οτι σ ενα τετοιο πρωταθλημα 30 αγωνιστικων μιαν ομαδα για ν ανεβει πρεπει να ειναι πολυ καλη τοσο εντος οσο εκτος αγωνιστικων χωρων.Ετσι ειναι τα πραγματα και να που δικαιωθηκα.Δε νομιζω οτι η Περα ειναι χειροτερη ομαδα απ τον Αετο(δεν μιλαω για υλικο) απλα δεν προσεξε τις λεπτομερειες.Ελπιζω οτι για το καλο του αθληματος δεν ΗΘΕΛΕ να τις προσεξει κι ηθελε να ανεβει προσεχοντας μονο το αγωνιστικο κομματι.Στο κατω-κατω κι ειδικα σ αυτες τις κατηγοριες προεχει νομιζω κι ο σεβασμος και το μπραβο των αντιπαλων κι ο Αετος δε νομιζω οτι τα εχει κερδισει αυτα.

Καλη συνεχεια σημερα σε ολους και συγνωμη για το μεγαλο post.
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ May 15 2008, 15:24 ) *
μαλλον κανεις οτι δε καταλαβαινεις

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου οπως τα λες.
kostaps3
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 16:05 ) *
ετσι ακριβως ειναι φιλε μου οπως τα λες.







οχι οπως τα λεω εγω οπως τα λεει ο συμπαιχτης σου .
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ May 15 2008, 16:30 ) *
οχι οπως τα λεω εγω οπως τα λεει ο συμπαιχτης σου .

συμπαιχτης μου ε?μπορω να μαθω ποιος ειναι?μαλλον θα τα πηρες τα πραγματα οπως ηθελες να τα παρεις.
cptmorgan
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 16:35 ) *
συμπαιχτης μου ε?μπορω να μαθω ποιος ειναι?μαλλον θα τα πηρες τα πραγματα οπως ηθελες να τα παρεις.


Καλησπέρα.

Μπαίνω και γράφω πρώτη φορά στο forum γιατί με όλα αυτά που διάβασα μου σηκώθηκαν οι τρίχες κάγκελο! Είμαι και εγώ ένα από το θύματα της ομάδας "θρύλος" που έκανε τα πάντα. Εβαλε λυτούς και δεμένους (και όχι μόνο) για να μπορέσει να ανέβει κατηγορία. Ταξανε πολλά αλλά στο τέλος δεν έδωσαν τίποτα! Δεν θέλω να επηρεάσω κανένα αλλά δυστυχως έτσι είναι τα πράγματα.... Όσο και να προσπαθούν να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες δυστυχώς δεν γίνεται γιατί ΕΙΝΑΙ!!!
Jabar
Θα παρακαλούσα ήπιους χαρακτηρισμούς με σεβασμό ο ένας στον άλλο.Οποιαδήποτε καταγγελία επώνυμη.
Ετσι σεβόμαστε και το χώρο που μας φιλοξενεί και τους συνομιλητές τα υπόλοιπα είναι εκ του πονηρού.Οπως
έλεγε και ο Γκαίμπελς σε ελεύθερη μετάφραση πες πες όλο και κάτι μένει.Επίσης οι χαρακτηρισμοί δεν προσθέτουν στα επιχειρήματα τίποτε,αλλά επιστρέφουν σε όσους τους χρησιμοποιούν και αποδυναμώνουν τη θέση σας.
I L S
QUOTE(abalos9 @ May 15 2008, 10:01 ) *
μετα απο μια αποχη 6 ημερων ηρθε η ωρα να ξαναγραψουμε.φιλε bxristos να σου πω κι εγω την αποψη μου.
1)δε νομζω πως η διαιτησια επαιξε τοσο μεγαλο ρολο στο ματς.εγιναν ορισμενα λαθη εκατερωθεν αλλα μεχρι εκει.και ηταν λογικο γιατι και αυτοι ηταν πιεσμενοι και ειχε και πολυ ενταση το ματς.
2)δε νομιζω οτι υπαρχει κανενας στην ομαδα μου που να λειτουργει ετσι οπως λες.απλα η ατμοσφαιρα ηταν εκπληκτικη,το ματσακι ειχε πολυ μεγαλη ενταση και γι'αυτο εγινε και οτι εγινε.δε νομιζω καποιος παιχτης μας να παρεκτραπηκε τοσο πολυ οσο λες ακομα και την ωρα της φασαριας η οποια ειχε ξεκινησει απο την αρχη του παιχνιδιου με το 15 να λεει συνεχεια στο συμπαιχτη μου το 5 οτι και θα μας γα....ε και θα μας δειρετε.(ωραιος αθλητης και μη μου πειτε ετσι ειναι το παιδι η οτι ειναι μικρος).δεν ειναι σωστο να μιλας για κομπλεξ γιατι αν εχεις παιξει σε γεματο γηπεδο θα ξερεις οτι πολλες φορες η κερκιδα σε παρασυρει χωρις να το καταλαβεις.αφου μιλας για το 10 παει να πει οτι δεν ξερεις τιποτα.ειναι 35 χρονων και δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα.μη πατε να βγαλετε και αγιο παιδι το λαδικο,ημαρτον.οσο φιλος σας και να ειναι δε χρειαζεται να παιρνετε συνεχεια το μερος του γιατι εκτειθεστε κι εσεις.απαραδεκτος για εναν ακομα λογω καθως στο τελος του αγωνα και αφου εχουμε κανει μπανιο ερχεται στα αποδυτηρια δεν μας δινει το χερι και συνεχιζει να λεει για το 4 και για μενα που πανηγυριζα τα καλαθια.λες και θα επρεπε να κατσω κοτα και να μη κανω τιποτα.ποιος ειναι δηλαδη ο λαδικος που θα μας πει και πως θα συμπεριφερθουμε?αντι να κοιταει τον εαυτο του και την απαραδεκτη για αθλητη συμπεριφορα κοιταει τι κανουν οι αλλοι.
3)γι'αυτο δε γνωριζω τιποτα οποτε το προσπερναω.ειναι πολυ καλο παιδι παντως και ειναι λαθος σας ολο αυτο ποθ δημιουργηθηκε απο το πουθενα.
4)συγχαρητηρια και απο μενα γιατι εδειξαν χαρακτηρα ομαδας που δε λογαριαζει τιποτα και παιζει για τη παρτη της.εκπληκτικη ατμοσφαιρα,πραγματικα αξιοζηλευτη που μας τα χαλασε με το μπουκαλι.το θεωρω απαραδεκτο και το οτι τονιζεται την ηλικια του παιδιου ειναι ακομα χειροτερο για εσας γιατι εσεις εισαστε αυτοι που μιλατε για ηθος των πιτσιρικαδων σας σε προηγουμενες σελιδες.επισης δεν βρεθηκε ενας απο εσας να το πλακωσει στο ξυλο και να το βγαλει εξω.οσο για την αντιδραση μου ας εισασταν στη θεση μου να δω τοτε τι θα κανατε.μακαρι να κανατε μονο αυτο!!
και παλι συγχαρητηρια και στην ομαδα και σε εσας στην εξεδρα,μακαρι να παιζαμε σε τετοια ατμοσφαιρα,ηταν πραγματικα εντυπωσιακη!!
ευχαριστουμε για τις ευχες αλλα ακομα δε ξερουμε σε ποια κατηγορια θα παιζουμε καθως εχουμε ακομα 2 ματσακια και ειδικα το σημερινο ειναι πολυ δυσκολο με μια πολυ πληρης ομαδα.
τελικα το αρνακι επεσε βαρυ στα πετραλωνα και απο εκει που το περα κερδιζε ολα τα παιχνιδια με 5-7 ποντους βρεθηκε τυχαια 2 αγωνιστικες πριν το τελος να κερδιζει με 23!ολως τυχαιως τωρα που παιζουν ρολο και οι διαφορες ποντων!εχουμε δει πολλα στην εσκα οποτε αναμενουμε...
I L S
ΨΙΤ ΟΜΟΡΦΕ.....ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΣΚΟΡΑΡΑΝ...ΑΠΛΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ...ΟΥΤΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟ FORUM....ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ....ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΛΕΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!
bxristos
QUOTE(assistant @ May 15 2008, 15:34 ) *
1)πως γινεται μονο στο δικο μας γηπεδο να μαζευονται τοσοι ξενοι ωστε να γεμιζει,δεν καταλαβαινω.οι LAKERS ειμαστε κι ερχονται καθε αγωνιστικη να μας θαυμασουν;και κανουν και θορυβο μαλιστα........
2)Οταν στο 3λεπτο οι 2 μοναδικο μας ψηλοι εχουν απο 3 φαουλ δικαιολογειται ισως η δικη μας νευρικοτητα.Δεν χρεωσαν τους κοντους μας οπου εχουμε καποιες λυσεις παραπανω αλλα κατ ευθειαν τους ψηλους κι αυτο επηρεασε την ομαδα που καταλαβε απο νωρις οτι το ματσακι δεν κερδιζεται.Για να μην παρεξηγηθω παντως πρωτος ανεφερα οτι ημασταν αθλιοι.Απλα αυτο δεεν ειναι τυχαιο,καποιες αιτιες θα υπαρχουν.
3α)Στο ημιχρονο του αγωνα ο εφορος μας πλησιασε το β διαιτητη(που γενικα σαν ομαδα τον εχουμε σε εκτιμηση)και τον ρωταει.Γιατι μας σφυρατε ετσι;τι γινεται;Απαντηση με σχετικο χαμογελακι¨του χρονου θα βοηθαμε εσας,σημερα ειναι σειρα του ΑΕΤΟΥ.............ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
3β)Πριν το παιχνιδι με την Περα παιχτης του Αετου-εκπροσωπωντας προφανως τριτους-επαιρνε παιχτη δικο μας ζητωντας του να τους κερδισουμε κι εταζε ανταλλαγματα σε συγεκριμενους παιχτες μας.Τα ιδια και για να εχουν μειωμενη αποδοση στο μεταξυ μας.............ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
Φυσικα εδω φταιμε κι εμεις που σηκωναμε το τηλ.(ΛΑΘΟΣ) εξου και τα νευρα μες στο παιχνιδι με τους αντιπαλους ωστε να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.
3γ)Νεαρος προπονητης του ομιλου μας εχει στο κινητο του 50 κλησεις απο ανθρωπους του Αετου για αντιστοιχους λογους με το 3β..................ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΨΕΜΑΤΑ;
3δ)Ο Βαγγελης ο Ραδης ειναι φιλος κι αδερφος μου.Στο συγκεκριμενο παιχνιδι ομως χρησιμοποιησε υπρμετρα τους αγκωνες του σε οποιον τον επαιζε αμυνα χωρις να παρατηρηθει ουτε μια φορα απ τους διαιτητες.Αυτο εκνευρισε πολυ εμας κι εδωσε αερα στους αντιπαλους που ειδαν οτι μπορουν να παιξουν οπως θελουν μενοντας ατιμωρητοι.

Ειχα πει παλιοτερα οτι σ ενα τετοιο πρωταθλημα 30 αγωνιστικων μιαν ομαδα για ν ανεβει πρεπει να ειναι πολυ καλη τοσο εντος οσο εκτος αγωνιστικων χωρων.Ετσι ειναι τα πραγματα και να που δικαιωθηκα.Δε νομιζω οτι η Περα ειναι χειροτερη ομαδα απ τον Αετο(δεν μιλαω για υλικο) απλα δεν προσεξε τις λεπτομερειες.Ελπιζω οτι για το καλο του αθληματος δεν ΗΘΕΛΕ να τις προσεξει κι ηθελε να ανεβει προσεχοντας μονο το αγωνιστικο κομματι.Στο κατω-κατω κι ειδικα σ αυτες τις κατηγοριες προεχει νομιζω κι ο σεβασμος και το μπραβο των αντιπαλων κι ο Αετος δε νομιζω οτι τα εχει κερδισει αυτα.

Καλη συνεχεια σημερα σε ολους και συγνωμη για το μεγαλο post.


Κοίτα να δεις που όλοι τώρα θα σε βγάλουν ψεύτη και κανένας δεν θα ασχοληθεί με αυτά που λές και όλοι θα λένε για το αγωνιστικό κομμάτι....
Κρίμα πάντως κάποιες προσπάθειες παικτών να αμαυρώνονται από τις κινήσεις των διοικήσεων τους...
dm_7
QUOTE(bxristos @ May 15 2008, 18:38 ) *
Κοίτα να δεις που όλοι τώρα θα σε βγάλουν ψεύτη και κανένας δεν θα ασχοληθεί με αυτά που λές και όλοι θα λένε για το αγωνιστικό κομμάτι....
Κρίμα πάντως κάποιες προσπάθειες παικτών να αμαυρώνονται από τις κινήσεις των διοικήσεων τους...


Aς τελειώσει το πανηγύρι γιατί κουράσαμε.............
nikefalin
QUOTE(dm_7 @ May 15 2008, 18:44 ) *
Aς τελειώσει το πανηγύρι γιατί κουράσαμε.............

Όντως είναι κουραστικό,

.....και αφού εκτονωθήκατε αμφότεροι λέγωντας κάτι "για να έχουμε κάτι να λέμε" και επειδή "τι ? μάγκας είναι ο άλλος να μας τι λέει ?" και όλες αυτές τις ομορφιές που γίνονται συνήθως "για πλάκα" , να επαναλάβω το πόστ του Τζαμπάρ και να τονίσω πως
- πλάκα κάνουμε όταν γνωριζόμαστε μεταξύ μας , μεταξύ αγνώστων η επικοινωνία δια μέσου οθόνης και πληκτρολογίου καταντά μεσημεριανή εκπομπή του alter και του star με τις συνήθεις φραστικές διενέξεις και άλλες ελαφρές κουβέντες.
Ως εκ τούτου βγαίνετε of topic και αρχίζουν οι εκατέρωθεν ειρωνείες, "πλάκα υψηλού επιπέδου" και όλα τα συμπαραμαρτούντα (όλα αυτά παραβιάζουν τον κανονισμό λειτουργίας που οι ιδίοι με την εγγγραφή σας έχετε αποδεχτεί).
Εαν θέλετε αστειάκια, ελάτε στον καφενέ της ΕΣΚΑ και αστειευτείτε όσο θέλετε, καφενές είναι , δε γίνεται σοβαρή κουβέντα.
Ειδάλλως , ποστ τέτοιου χαρακτήρα θα τυγχάνουν διαγραφής και οι χρήστες θα έχουν συνέπειες στην πορεία τους εδώ.
dm_7
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
με καλάθι στη λήξη
lebronjames
πετραλωνα-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=81-82...Μετα απο δευτερη παραταση και τριποντο στη ληξη.
stormrider13
Ολυμπιάδα Πετρούπολης - Πέρα 2 με 4 πόντους στην παράταση. Συγχαρητήρια στην ομάδα μου που έπαιζε με 8 άνδρες και οι υπόλοιποι έφηβοι, λόγω τραυματισμών sad.gif . Κλείσαμε στόματα γιατί πολλοί μιλούσαν για κάτι εξωπραγματικές διαφορές. Κρίμα για την προσπάθεια μας σε ένα πολύ συναρπαστικό παιχνίδι που ισοφαρίστηκε από των μέγιστο Dogano 77.gif 77.gif ΜΕ ΤΡΊΠΟΝΤΟ στην λήξη του 40λεπτου.
alexas10
o αετος ποσο ηρθε ρε παιδια?

AΤΤΑΛΟΣ-ΩΡΩΠΟΣ 83-61(38-24)
bxristos
Όπως ανέφερε και η φίλτατη dm.. Χαλάνδρι-Κουκουβάουνες 75-77 με καλάθι σε νεκρό χρόνο!!
Για την ομάδα μου δεν θα πώ τίποτα.
Συγχαρητήρια στα παιδιά του Χαλανδρίου,που παρόλο ότι έχει υποβιβαστεί η ομάδα τους,έπαιξαν με πολύ όρεξη(και καλά έκαναν..) και βοήθησαν να δούμε ένα πολύ ωραίο ματσάκι.
dreamtheater
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.- ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 78-81 παρ. (70-70), (37-33). Τεράστια νίκη για την ομάδα μας, που απέδειξε για μία ακόμα φορά ότι είναι πολύ σκληρή για να πεθάνει, όσες δυσκολίες κι αν βρίσκει απέναντί της. Τα φοβερά ψυχικά αποθέματα, η ψυχραιμία και η ποιότητα κάποιων παικτών έκριναν το ματς στην παράταση, κόντρα σε μια καλή και ιδιαίτερα παθιασμένη ομάδα, οι παίκτες της οποίας πανηγύρισαν την ισοφάριση με τρίποντο στο τέλος όπως προχθές ο ... Σκούφαλης! Συγχαρητήρια στα παιδιά της Ολυμπιάδας που τα έδωσαν όλα. Μαγκιά τους που έπαιξαν το ματς στα ίσια, έτσι πρέπει να κάνουν όλες οι ομάδες.
Έτσι έκαναν και την περασμένη εβδομάδα τα Πετράλωνα, παρά το τελικό σκορ και τις ειρωνείες κάποιων. Μάλλον δεν έχουν ακούσει την παροιμία "στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί".... Ειλικρινά θα περίμενα κάποιο παιδί της Αναγέννησης να βγει και να τοποθετηθεί, γιατί εγώ στη θέση τους τουλάχιστον θα θιγόμουν.
Όσο για τον φίλο stormrider θα ήθελα να εξηγήσει ποιων ακριβώς τα στόματα έκλεισαν σχετικά με εξωπραγματικές διαφορές, γιατί εμείς στην Πέρα Κλουμπ ποτέ δεν μιλήσαμε ούτε ασχοληθήκαμε με κάτι παρόμοιο.
odysseas 1998
Καλημέρα σε όλους,νίκη για τον Αετό με 23 πόντους διαφορά επί της Νέας Μάκρης στη Γκράβα.Το ημίχρονο 44-40.Στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου η Μάκρη πέρασε μπροστά,όμως είχε ανάψει ήδη το παιχνίδι με μια ψιλομανούρα και τα παιδιά του Αετού αποφάσισαν να τα δώσουν όλα στην άμυνα και σε συνδιασμό με την εκνευριστική τους ευστοχία από παντού καθάρισαν το ματς μετά το 25.Στο πρώτο ημίχρονο οργίασε ο Μπαρδουνιώτης κάτω από το καλάθι και στο β ημίχρονο ο Admiral14 σκόραρε με όλους τους τρόπους και σε συνδιασμό με το πολύ καλό παιχνίδι του Ράδη και του Μελά και την ψυχή των Σοφιανόπουλου,Δρακόπουλου και Καψή πήραμε την ανιούσα μέσα στο παρκέ και νικήσαμε την πολύ ψυχωμένη Νέα Μάκρη που είχε σε πολύ καλή μέρα το 14.Έμεινε ένα παιχνίδι εκτός με Εστία Φιλίας στο οποίο θα πρέπει να εξαργυρώσουμε την πάρα πολύ καλή πορεία του δεύτερου γύρου(μόλις 2 ήττες) και να πάρουμε την άνοδο από την οποία πολλοί είχαν ξεγραμένους.Τα παιδιά του Αετού με αυτά που λέγονται,απλά κάνουν κατάθεση ψυχής στους τελευταίους αγώνες
και κλείνουν στόματα.
Coach71
QUOTE(lebronjames @ May 16 2008, 00:05 ) *
πετραλωνα-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=81-82...Μετα απο δευτερη παραταση και τριποντο στη ληξη.


Καλημερα,
ποτε το προλαβες ρε φιλε ? εγραψες το σκορ 2 ΜΙΝ μετα την ληξη !!! Μπραβο ρεπορταζ !!!
kotzito
QUOTE(bxristos @ May 16 2008, 02:27 ) *
Όπως ανέφερε και η φίλτατη dm.. Χαλάνδρι-Κουκουβάουνες 75-77 με καλάθι σε νεκρό χρόνο!!
Για την ομάδα μου δεν θα πώ τίποτα.
Συγχαρητήρια στα παιδιά του Χαλανδρίου,που παρόλο ότι έχει υποβιβαστεί η ομάδα τους,έπαιξαν με πολύ όρεξη(και καλά έκαναν..) και βοήθησαν να δούμε ένα πολύ ωραίο ματσάκι.

Θα συμφωνησω μαζι σου.Πραγματικα ενα πολυ ωραιο ματς,με τις Κουκουβαουνες να εχουν το προβαδισμα στο μεγαλυτερο μερος του αγωνα και το Χαλανδρι να παιζει με ορεξη,αν και υποβιβασμενο.Με ηγετη τον Κοψιδα προσπαθησαμε για την 4η φετινη νικη αλλα χασαμε με παρομοιο τροπο οπως με την Νεα Μακρη.Μπραβο και στα παιδια των Κουκουβαουνων.
arxiepiskopos
ΚΑΛΗΝΕΡΑ ΣΑΣ.
ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ.
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡςΤΟ ΤΟ ΚΟΟΥΤΣ ΚΑΡΑΤΖΑ!!!!!!
pepe
15/05/2008 20:45:00 ΧΟΛΙΔΗ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 83-61
15/05/2008 21:00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 72-75
15/05/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 81-82
15/05/2008 21:00:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 81-84
15/05/2008 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-43
19/05/2008 20:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 0-0
15/05/2008 21:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 85-62
15/05/2008 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 73-75
soouza
Καλημέρα σας.Η Ολυμπιάδα έχασε στην παράτα από το Πέρα Κλούμπ με τρεις πόντους.Παρακολούθησα το δεύτερο ημίχρονο κι η ομάδα της Πετρούπολης είχε μία φλύαρη υπεροχή η οποία διατηρήθηκε μέχρι το 39.Εκεί το Πέρα έφερε τα πάνω-κάτω αλλά,κατ εμέ,άφησε επίθεση 16 δευτέρων στην Ολυμπιάδα χωρίς να κάνει φάουλ και έτσι το ματς με τρίποντο πήγε στην παράταση.Στο έξτρα πεντάλεπτο οι φιλοξενούμενοι ανώτεροι με ψυχικές δυνάμεις έφτασαν στην νίκη,Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια. bball.gif
ADMIRAL14
Καλημέρα σε όλους, δύσκολη η χθεσινή νίκη για τον Αετό,παρά τους 23 πόντους διαφορά, καθώς στο 29' είμασταν πίσω 1 πόντο από την μαχητικότατη Νέα Μάκρη, στο 4ο δεκάλεπτο ότι σουτάραμε έμπαινε.
1 αγωνιστική έμεινε και τα πράγματα πλέον έχουν ξεκαθαρίσει: με νίκη μας στην Εστία έστω και με 1 πόντο ανεβαίνουμε και η Πέρα μένει 3η. Πριν από 19 αγωνιστικές που είχαμε 5-5 φαινόταν απίθανο κι όμως κάναμε σερί 17-2! Σίγουρα αξίζουν συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου γι' αυτό το σερί, 41.gif άσχετα απ' ότι έχει γίνει στο παρασκήνιο. Ηθικά θεωρώ πως και η Πέρα έχει κερδίσει την άνοδο(που κατά πάσα πιθανότητα θα πάρει ως 3η) καθώς πάλεψε με πολύ λιγότερα όπλα απο μας εντός κι' εκτός γηπέδου. wink.gif
Μετά την επόμενη Πέμπτη ακολουθούν και τα παιχνίδια κατάταξης με ομάδες κι' απ' τους 2 ομίλους:
οι 2 πρώτοι για την 1η θέση, οι 2 δεύτεροι για την 3η θέση και οι 2 τρίτοι για την 5η θέση(με τις συγχωνεύσεις που ακούγουνται μάλλον ανεβαίνουν 6 ομάδες).
assistant
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 16 2008, 12:17 ) *
Καλημέρα σε όλους, δύσκολη η χθεσινή νίκη για τον Αετό,παρά τους 23 πόντους διαφορά, καθώς στο 29' είμασταν πίσω 1 πόντο από την μαχητικότατη Νέα Μάκρη, στο 4ο δεκάλεπτο ότι σουτάραμε έμπαινε.
1 αγωνιστική έμεινε και τα πράγματα πλέον έχουν ξεκαθαρίσει: με νίκη μας στην Εστία έστω και με 1 πόντο ανεβαίνουμε και η Πέρα μένει 3η. Πριν από 19 αγωνιστικές που είχαμε 5-5 φαινόταν απίθανο κι όμως κάναμε σερί 17-2! Σίγουρα αξίζουν συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου γι' αυτό το σερί, 41.gif άσχετα απ' ότι έχει γίνει στο παρασκήνιο. Ηθικά θεωρώ πως και η Πέρα έχει κερδίσει την άνοδο(που κατά πάσα πιθανότητα θα πάρει ως 3η) καθώς πάλεψε με πολύ λιγότερα όπλα απο μας εντός κι' εκτός γηπέδου. wink.gif
Μετά την επόμενη Πέμπτη ακολουθούν και τα παιχνίδια κατάταξης με ομάδες κι' απ' τους 2 ομίλους:
οι 2 πρώτοι για την 1η θέση, οι 2 δεύτεροι για την 3η θέση και οι 2 τρίτοι για την 5η θέση(με τις συγχωνεύσεις που ακούγουνται μάλλον ανεβαίνουν 6 ομάδες).

Χρονια και ζαμανια Νικο μου.Πραγματι ο.τι και να γινε στο παρασκηνιο 17-2 σερι δε γινεται καθε μερα.Οποτε μπραβο και καλη συνεχεια στην α εσκα.Η ταπεινη μου αποψη βεβαια ειναι οτι χρειαζεται ριζικες αλλαγες η ομαδα στην Α γιατι δεν ξερω ποσοι μπορουν να σταθουν επαξια(αλλοι λογω προσοντων,αλλοι λογω ηλικιας και ορεξης).
lebronjames
QUOTE(Coach71 @ May 16 2008, 08:16 ) *
Καλημερα,
ποτε το προλαβες ρε φιλε ? εγραψες το σκορ 2 ΜΙΝ μετα την ληξη !!! Μπραβο ρεπορταζ !!!



Αμεση ενημερωση φιλε.Live Score ugly_tocktock.gif
odysseas 1998
Να δώσω κι εγώ με τη σειρά μου συγχαρητήρια στo Πέρα καθώς έμαθα ότι έχουν πολύ μικρότερο μπάτζετ από του Αετού και το γεγονός ότι ίσως χάσουν την άνοδο στην απόλυτη ισοβαθμία δείχνει ότι η άνοδος κρίνεται σε μικρές λεπτομέρειες.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 16 2008, 06:34 ) *
Καλημέρα σε όλους,νίκη για τον Αετό με 23 πόντους διαφορά επί της Νέας Μάκρης στη Γκράβα.Το ημίχρονο 44-40.Στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου η Μάκρη πέρασε μπροστά,όμως είχε ανάψει ήδη το παιχνίδι με μια ψιλομανούρα και τα παιδιά του Αετού αποφάσισαν να τα δώσουν όλα στην άμυνα και σε συνδιασμό με την εκνευριστική τους ευστοχία από παντού καθάρισαν το ματς μετά το 25.Στο πρώτο ημίχρονο οργίασε ο Μπαρδουνιώτης κάτω από το καλάθι και στο β ημίχρονο ο Admiral14 σκόραρε με όλους τους τρόπους και σε συνδιασμό με το πολύ καλό παιχνίδι του Ράδη και του Μελά και την ψυχή των Σοφιανόπουλου,Δρακόπουλου και Καψή πήραμε την ανιούσα μέσα στο παρκέ και νικήσαμε την πολύ ψυχωμένη Νέα Μάκρη που είχε σε πολύ καλή μέρα το 14.Έμεινε ένα παιχνίδι εκτός με Εστία Φιλίας στο οποίο θα πρέπει να εξαργυρώσουμε την πάρα πολύ καλή πορεία του δεύτερου γύρου(μόλις 2 ήττες) και να πάρουμε την άνοδο από την οποία πολλοί είχαν ξεγραμένους.Τα παιδιά του Αετού με αυτά που λέγονται,απλά κάνουν κατάθεση ψυχής στους τελευταίους αγώνες
και κλείνουν στόματα.

ετσι ακριβως εγιναν τα πραγματα.ποντο ποντο μεχρι και το 29 αλλα μετα μιλησε η ψυχη και η θεληση μας.πολυ καλοι ολοι οι παιχτες,δεν υστερησε κανενας και με μπροσταρηδες τους μπαρδουνιωτη,παπαγιαννοπουλο και καψη καθαρισαμε το ματσακι που ηταν δυσκολο και ετσι τωρα μπορουμε να λεμε οτι ανηκουμε στην α' εσκα.απιστευτη πορεια μετα το 5-5 απο την ομαδα μου με μολις 2 ηττες στο β' γυρο.ισως να ειμασταν και οι μοναδικοι που το πιστευαμε και αυτος ειναι ενας ακομη λογος ωστε να πανηγυρισουμε ακομη πιο εντονα την ανοδο.πολλα εχουν ακουστει και σχεδον ολοι στην κατηγορια μας εχουν αμφισβητησει ομως εμεις καναμε σερι 17-2,δειξαμε χαρακτηρα,μαγκια και πιστευω οτι δικαια παιρνουμε το εισητηριο.δεν γινεται τυχαια τετοιο σερι ουτε μονο με διαιτησιες.αν δεν παιξεις μπασκετ ο διαιτητης δεν μπορει να σε βοηθησει οσα και να εχει παρει.συγχαρητηρια στην ομαδα μου για την υπερπροσπαθεια που εκανε ολη τη χρονια και τελικα δικαιωθηκε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.