Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ
QUOTE(assistant @ Feb 6 2008, 17:12 ) *
φιλε μου αυτος ειναι.το ξερω απο 2-3 διαφορετικες πηγες.Ασ τον να λεει ο,τι θελει οτι ταχα ειναι παιχτης.

Είσαστε τόσο σίγουροι? πρός γνώση και συμμόρφωση είμαι πρώην παίχτης της ολυμπιάδας, δήλ υπήρξα και συμπαίχτης σου κύριε χαβιάρη, αλλά με εσένα είπα θα τά ειπώ το καλοκαίρι, όταν θα είμαι και επίσημα στην διοίκηση.
Παρακολουθώ την ομάδα συστηματικά.Οι γνωρίζοντες θα καταλάβουν.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Βγήκες και μίλησες επικριτικά και δημόσια, ΕΠΩΝΥΜΑ ,για ένα άτομο που εκτιμώ την δουλειά του,τον χαρακτήρα του καθώς και την προσπάθεια αυτών των παιδιών.
Ποιοί είσαστε που σπιλώνεται ονόματα δημόσια και ομάδες? ποια οι άποψη του FORUM.
Οτι λέω εκφράζει προσωπικές απόψεις.Οι πηγές σας θα σας εκθέσουν κύριοι,και μετά τι θα λέτε συγνώμη?,είναι δικαίωμα σας να αναφέρεται ότι θέλετε κύριε assistant(Δάσκαλε),ΝΤΡΟΠΉ ΣΟΥ.
Ποιά η προστασία nike fallin,τιμωρήσατε τον jonny, επανήλθε μετά απο διάστημα απαγόρευσης,αφου πρώτα εξαπόλυσε οχετό και τωρα ξανά τα ίδια.
Οι υπερασπιστές πεθάνανε,αλλα δεν δέχομαι λάσπη,είμαι υποχρωμένος να απαντήσω απο την στιγμή που θίγεται η προσπάθεια αυτών των παιδιών(συμπεριλαμβανομένου και του προπονητή),γιατί κατα βάση αυτή η προσπάθεια είναι που έχει πειράξει,βόλευε η ολυμπιάδα στα τάρταρα,δέν πειράζει κάτι τέτοια μας δυναμώνουν.
Πάντως να ξέρετε ότι ο θιγόμενος έχει ενημερωθεί,δέν πρόκειται να ασχοληθεί.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.
Θα έχει γέλιο όμως όταν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου το καλοκαίρι,σε σένα μόνο JONNY.
tasos5
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Feb 6 2008, 18:33 ) *
Είσαστε τόσο σίγουροι? πρός γνώση και συμμόρφωση είμαι πρώην παίχτης της ολυμπιάδας, δήλ υπήρξα και συμπαίχτης σου κύριε χαβιάρη, αλλά με εσένα είπα θα τά ειπώ το καλοκαίρι, όταν θα είμαι και επίσημα στην διοίκηση.
Παρακολουθώ την ομάδα συστηματικά.Οι γνωρίζοντες θα καταλάβουν.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Βγήκες και μίλησες επικριτικά και δημόσια, ΕΠΩΝΥΜΑ ,για ένα άτομο που εκτιμώ την δουλειά του,τον χαρακτήρα του καθώς και την προσπάθεια αυτών των παιδιών.
Ποιοί είσαστε που σπιλώνεται ονόματα δημόσια και ομάδες? ποια οι άποψη του FORUM.
Οτι λέω εκφράζει προσωπικές απόψεις.Οι πηγές σας θα σας εκθέσουν κύριοι,και μετά τι θα λέτε συγνώμη?,είναι δικαίωμα σας να αναφέρεται ότι θέλετε κύριε assistant(Δάσκαλε),ΝΤΡΟΠΉ ΣΟΥ.
Ποιά η προστασία nike fallin,τιμωρήσατε τον jonny, επανήλθε μετά απο διάστημα απαγόρευσης,αφου πρώτα εξαπόλυσε οχετό και τωρα ξανά τα ίδια.
Οι υπερασπιστές πεθάνανε,αλλα δεν δέχομαι λάσπη,είμαι υποχρωμένος να απαντήσω απο την στιγμή που θίγεται η προσπάθεια αυτών των παιδιών(συμπεριλαμβανομένου και του προπονητή),γιατί κατα βάση αυτή η προσπάθεια είναι που έχει πειράξει,βόλευε η ολυμπιάδα στα τάρταρα,δέν πειράζει κάτι τέτοια μας δυναμώνουν.
Πάντως να ξέρετε ότι ο θιγόμενος έχει ενημερωθεί,δέν πρόκειται να ασχοληθεί.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.
Θα έχει γέλιο όμως όταν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου το καλοκαίρι,σε σένα μόνο JONNY.
ρε μεγαλε για ηρεμησε.... τι θα κανεις το καλοκαιρι??????????
Peritri
Μου φαίνεται ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ, ότι έχεις όρεξη για μανούρα και εκτός γηπέδων, ε; wink.gif

Για να απαντήσω σε δύο παιδιά που είναι πολύ έμπειρα και έχουν φάει με το κουτάλι την ΕΣΚΑ:

Για εμένα είναι διαφορετικό το βρώμικο παιχνίδι (dirty) από το aggressive (επιθετικό). Το να ρίξεις αγκωνιά επίτηδες στον αντίπαλο σου γνωρίζοντας ότι μπορεί να του προκαλέσεις ζημιά για εμένα είναι εγκληματικό και δεν πρέπει να συμβαίνει ειδικότερα στην ΕΣΚΑ (και δη στην Β' που είναι ακόμα πιο ερασιτεχνική από την Α' που ατυχώς την ανέφερε ο παραπάνω αφού εδώ συζητάμε τα της Β'). Επίσης, για ποιο λόγο να ανεχτείς να σου βρίζει την οικογένεια ένας άγνωστος; Θα το δεχτείς εαν σου το κάνει στο δρόμο; όχι βέβαια, θα του ορμήξεις. Οπότε για ποιο λόγο να του δώσεις το χέρι σου στο τέλος του ματς και όλα καλά;

Admiral, αυτά που λες είναι πολύ σωστά και τα έχω ακούσει και από παίκτη που έπαιζε χρόνια Α2, ακριβώς την ίδια συμπεριφορά είχε που περιγράφεις αλλά επιμένω ότι στην Β' ΕΣΚΑ δεν χωράνε ακραίες αντιδράσεις. Θεμιτό το δυνατό και ''έξυπνο'' παιχνίδι αλλά όχι και το επικίνδυνο, ''βρώμικο''. Νομίζω ότι όλοι μας μπορούμε να διακρίνουμε τη διαφορά αυτών των εννοιών.

Χίλιες φορές να δίνω την εντύπωση ενός φλώρου, γκέι κτλ. παρά με το πάροδο των χρόνων να δημιουργήσω έχθρες και να έχω ως σουβενίρ στο μέλλον και αρκετούς τραυματισμούς από υποτιθέμενο μπασκετικό ξύλο.
Johnny
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Feb 6 2008, 18:33 ) *
Είσαστε τόσο σίγουροι? πρός γνώση και συμμόρφωση είμαι πρώην παίχτης της ολυμπιάδας, δήλ υπήρξα και συμπαίχτης σου κύριε χαβιάρη, αλλά με εσένα είπα θα τά ειπώ το καλοκαίρι, όταν θα είμαι και επίσημα στην διοίκηση.
Παρακολουθώ την ομάδα συστηματικά.Οι γνωρίζοντες θα καταλάβουν.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Βγήκες και μίλησες επικριτικά και δημόσια, ΕΠΩΝΥΜΑ ,για ένα άτομο που εκτιμώ την δουλειά του,τον χαρακτήρα του καθώς και την προσπάθεια αυτών των παιδιών.
Ποιοί είσαστε που σπιλώνεται ονόματα δημόσια και ομάδες? ποια οι άποψη του FORUM.
Οτι λέω εκφράζει προσωπικές απόψεις.Οι πηγές σας θα σας εκθέσουν κύριοι,και μετά τι θα λέτε συγνώμη?,είναι δικαίωμα σας να αναφέρεται ότι θέλετε κύριε assistant(Δάσκαλε),ΝΤΡΟΠΉ ΣΟΥ.
Ποιά η προστασία nike fallin,τιμωρήσατε τον jonny, επανήλθε μετά απο διάστημα απαγόρευσης,αφου πρώτα εξαπόλυσε οχετό και τωρα ξανά τα ίδια.
Οι υπερασπιστές πεθάνανε,αλλα δεν δέχομαι λάσπη,είμαι υποχρωμένος να απαντήσω απο την στιγμή που θίγεται η προσπάθεια αυτών των παιδιών(συμπεριλαμβανομένου και του προπονητή),γιατί κατα βάση αυτή η προσπάθεια είναι που έχει πειράξει,βόλευε η ολυμπιάδα στα τάρταρα,δέν πειράζει κάτι τέτοια μας δυναμώνουν.
Πάντως να ξέρετε ότι ο θιγόμενος έχει ενημερωθεί,δέν πρόκειται να ασχοληθεί.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.
Θα έχει γέλιο όμως όταν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου το καλοκαίρι,σε σένα μόνο JONNY.

ρε φιλε καταλαβα ποιος εισαι...ειχες ερθει για 2,3 μηνες και εκανες προπονηση με την Ολυμπιαδα....ειχες κανει την διαφορα στις προπονησεις και γιαυτο μεσα σε λιγες μερες εγινες 5αδατος και αναντικαταστατος. laugh.gif laugh.gif laugh.gif ...μπασκετ παντως και εσυ στην Παλατιανη "εμαθες"....λοιπον καρνταση εχεις ξεφυγει...φαντασου τι παιχταρας που εισαι και απο τα 25 σου γινεσαι μελος της διοικησης 77.gif 77.gifκραζεις εμενα εσυ που αν δεις μια πορτοκαλι μπαλα στο δρομο bball.gif θα την περασεις για μεγαλο μανταρινι και θα ψαχνεις το κοτσανι smiley.gif ....σου στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου Ιlia Ivits της Ολυμπιαδας icon_wave.gif icon_wave.gifπαω στον αλλο ομιλο να ασχοληθω με τον Βασιλη Κλωνατο...το ινδαλμα μου
assistant
QUOTE(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ @ Feb 6 2008, 18:33 ) *
Είσαστε τόσο σίγουροι? πρός γνώση και συμμόρφωση είμαι πρώην παίχτης της ολυμπιάδας, δήλ υπήρξα και συμπαίχτης σου κύριε χαβιάρη, αλλά με εσένα είπα θα τά ειπώ το καλοκαίρι, όταν θα είμαι και επίσημα στην διοίκηση.
Παρακολουθώ την ομάδα συστηματικά.Οι γνωρίζοντες θα καταλάβουν.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Βγήκες και μίλησες επικριτικά και δημόσια, ΕΠΩΝΥΜΑ ,για ένα άτομο που εκτιμώ την δουλειά του,τον χαρακτήρα του καθώς και την προσπάθεια αυτών των παιδιών.
Ποιοί είσαστε που σπιλώνεται ονόματα δημόσια και ομάδες? ποια οι άποψη του FORUM.
Οτι λέω εκφράζει προσωπικές απόψεις.Οι πηγές σας θα σας εκθέσουν κύριοι,και μετά τι θα λέτε συγνώμη?,είναι δικαίωμα σας να αναφέρεται ότι θέλετε κύριε assistant(Δάσκαλε),ΝΤΡΟΠΉ ΣΟΥ.
Ποιά η προστασία nike fallin,τιμωρήσατε τον jonny, επανήλθε μετά απο διάστημα απαγόρευσης,αφου πρώτα εξαπόλυσε οχετό και τωρα ξανά τα ίδια.
Οι υπερασπιστές πεθάνανε,αλλα δεν δέχομαι λάσπη,είμαι υποχρωμένος να απαντήσω απο την στιγμή που θίγεται η προσπάθεια αυτών των παιδιών(συμπεριλαμβανομένου και του προπονητή),γιατί κατα βάση αυτή η προσπάθεια είναι που έχει πειράξει,βόλευε η ολυμπιάδα στα τάρταρα,δέν πειράζει κάτι τέτοια μας δυναμώνουν.
Πάντως να ξέρετε ότι ο θιγόμενος έχει ενημερωθεί,δέν πρόκειται να ασχοληθεί.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.
Θα έχει γέλιο όμως όταν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου το καλοκαίρι,σε σένα μόνο JONNY.

εαν δεν εισαι αυτος που μ εχουν πληροφορησει,τοτε εγω θα ζητησω αμεσως συγνωμη απ τον coach που ανεφερα τ ονομα του.εμενα προσωπικα το προβλημα μου δεν ειναι ποιος εισαι αλλα αυτα που γραφεις που κατα τη γνωμη τη δικη μου αλλα και αλλων εδω μεσα ειναι ακραια κι επικινδυνα για μια κατηγορια σαν τη Β εσκα.Βεβαια ποιο πολυ απ ολα με προβληματιζει οτι βρηκες κι υποστηριξη κι ειδικα απο εμπειρα παιδια(Τσιριδης,Παπαγιαννοπουλος).Αντε να βαστηξεις δηλαδη τα νεα παιδια που βραζει το αιμα τους........................ας κερδιζει λοιπον οποιος βαραει καλυτερα και πιο υπουλα κι οποιος εχει μακρυτερη γλωσσα
assistant
αφού ηθικολογησαμε αρκετα το τελευταιο διημερο, και εν οψη μιας μετα απο καιρο πληρους αγωνιστικης, ας κανω την προβλεψη μου για αυριο.Μου φαινεται παντως αρκετα δυσκολη η αυριανη αγωνιστικη κι εως αδυνατο το 8/8 της προηγουμενες φορας.

ΑΤΤΑΛΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ:ελπιζω και πιστευω 1, λογω του φιλου Αλεξη
ΦΙΛΛΙΠΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ:κι αλλο δυσκολο,βλεπω όμως διπλο.
ΩΡΩΠΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ:κι αλλο δυσκολο, βλεπω όμως διπλο.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΝΙΚΗ:διπλό αλλα δυσκολα.
ΕΣΤΙΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ:δυσκολο διπλο.
ΠΕΡΑ-ΑΕΤΟΣ:ντερμπι ανοδου,βλεπω 1, αλλα ελπιζω διπλο, λογω των φιλων Ράδη και ADMIRAL14.
ΙΡΙΔΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ:ασος
ΜΑΚΡΗ-ΠΟΡΤΟ:ασος

καλο βραδυ
dimitris 888
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ:1
ΦΙΛΛΙΠΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ:1
ΩΡΩΠΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΝΙΚΗ:2
ΕΣΤΙΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ:2
ΠΕΡΑ-ΑΕΤΟΣ:1
ΙΡΙΔΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ:1
ΜΑΚΡΗ-ΠΟΡΤΟ:1
kryono
QUOTE(nikefalin @ Feb 6 2008, 09:14 ) *
Παιδιά γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες, να λείπουν οι χαρακτηρισμοί για κόσμο που δεν γνωρίζετε.

Ο δυναμικός τρόπος παιχνιδιού είναι άλλο πράγμα και άλλο ο βίαιος τρόπος και η έλλειψη σεβασμού για το παιχνίδι με το να προσβάλλεις τον αντίπαλο βρίζωντας τον. Το μπάσκετ δεν είναι πολεμικές τέχνες. Με την ίδια άνεση φίλε kryono που προτρέπεις όσους δε βρίζουν να παίξουν βόλλευ μπορούν να σου πουν να παίξεις πυγμαχία, πάλη , ράγκμπυ (που έχει και κάποιου είδους μπάλα και είναι και ομαδικό άθλημα).
Να θυμάσαι επίσης ότι το βρίσιμο θεωρείται από τον νόμο κολάσιμη πράξη και έχουν υπάρξει και καταδίκες με ποινές φυλάκισης για κάτι που εσένα σου φαντάζει αθώο.
Αν εσύ ο ίδιος το δέχεσαι επί 40 λεπτά και δεν αντιδράς με τον ίδιο τρόπο τότε δείχνεις τον απαραίτητο σεβασμό στον ευατό σου & στο παιχνίδι.

καταλαβα.... τιποτα αλλο για σενα φιλε....
kryono
QUOTE(assistant @ Feb 6 2008, 09:47 ) *
σωστο κι αυτο του κρυωνω.οσοι αγαπανε το μπασκετ αρχων ειναι φλωροι ενω οσοι αγαπανε τη νικη χωρις κανονες κι αρχες ειναι ανδρες.επειδη η ριζα του κακου για μενα βρισκεται στις μικρες ηλικιες πρεπει κατα τη γνωμη μου να απαγορευθει δια νομου να προπονεις μικρα παιδια εαν δεν εχεις πτυχιο τεφαα η καποιας αλλης παιδαγωγικης σχολης.αυτηειναι η προταση μου εμενα κι οχι να κανουν προπονηση στις ακαδημιες παιχτες των ανδρικων τμηματων που καμια φορα δεν εχουν βγαλει ουτε το λυκειο.καλημερα σε ολους

για να μην μπερδευόμαστε... ειμαι πτυχιούχος ΤΕΦΑΑ με ειδικοτητα στο μπασκετ...
ADMIRAL14
QUOTE(assistant @ Feb 6 2008, 19:12 ) *
εμενα προσωπικα το προβλημα μου δεν ειναι ποιος εισαι αλλα αυτα που γραφεις που κατα τη γνωμη τη δικη μου αλλα και αλλων εδω μεσα ειναι ακραια κι επικινδυνα για μια κατηγορια σαν τη Β εσκα.Βεβαια ποιο πολυ απ ολα με προβληματιζει οτι βρηκες κι υποστηριξη κι ειδικα απο εμπειρα παιδια(Τσιριδης,Παπαγιαννοπουλος).Αντε να βαστηξεις δηλαδη τα νεα παιδια που βραζει το αιμα τους........................ας κερδιζει λοιπον οποιος βαραει καλυτερα και πιο υπουλα κι οποιος εχει μακρυτερη γλωσσα

Όσα χρόνια παίζω δεν έχω προκαλέσει ποτέ αντίπαλο με χειρονομία ή λεκτικά, αλλά επίσης δεν έχω αφήσει ποτέ αναπάντητη πρόκληση αντιπάλου, αυτό που λέω λοιπόν είναι ότι αν δεν αμυνθείς θα σε πατήσουν στο λαιμό, ενώ αν το χειριστείς έξυπνα θα βγεις κερδισμένος ατομικά και ομαδικά. peace.gif

Με την ευκαιρεία να ευχηθώ σήμερα να γίνει καλό παιχνίδι στο Γουδί(Πέρα-Αετός), χωρίς παρατράγουδα και να κερδίσει ο καλύτερος. 41.gif
gmbasket
Παιδιά καλησπέρα, σήμερα προβλέπω μόνο δύο διπλά! Νίκη και Ολυμπιάδα!! 41.gif
dimitris 888
τελικο σκορ:προμιθεας-νικη αμαρουσίου:63-71..... 41.gif 41.gif ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ......!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
His Airness
κερδισαν ατταλοσ,ωρωπος,εστια,αετος,μακρη
κατσιαπη εισαι μεγαλο νουμερο
assistant
QUOTE(His Airness @ Feb 8 2008, 00:35 ) *
κερδισαν ατταλοσ,ωρωπος,εστια,αετος,μακρη
κατσιαπη εισαι μεγαλο νουμερο

τι εγινε ρε φιλε;παλι εδρασε σημερα ο κατσιαπης;μεγαλος παιχτης αλλα κατα τη γνωμη μου ο πιο προκλητικος κι απ τους χειροτερους χαρακτηρες του πρωταθληματος.ισως γι αυτο δεν εκανε αλλη καριερα.

Μεγαλη νικη του αετου μες στην περα,συγχαρητηρια στα παιδια,βαζουν φωτια στη υποθεση δευτερη θεση κι ανοδος.στο κολπο και ο ωρωπος που δειχνει εφταψυχος.
stormrider13
Φίλιππος - Ολυμπιάδα αναβολή λόγω χαμηλού φωτισμού 68.gif . Έπεσαν οι διακόπτες. Ούτε ο Ψωμιάδης επί ΑΕΚ δεν έκανε τέτοια πράγματα tongue.gif. Να θέλουν Ολυμπιάδα και διαιτητές να γίνει το παιχνίδι και οι γηπεδούχοι να αρνούνται 68.gif
Johnny πες αλεύρι, ο Ζελιμιρ σε γυρεύει 19.gif 19.gif
alexas10
ATTAΛΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛ. 71-57 (37-27 ημ)

Ti ekane ο κατσιαπης ρε παιδια??? κερδισαν οι ΚΟΥΚΟΥ ?

Συγχαρητηρια στον Αετο που κρατησε ολες τις ομαδες ζωντανες για κ για 1 μηνα minimum ακομη ζεστες.....Αν κερδιζε το περα μετα την ηττα του Ηρακλειου στον ΩΡΩΠΟ το παραμυθι τελειωνε... Σημασια εχει και ποσο κερδισε ομως ? αν πηρε το goal average... ADMIRAL perimeno to post soy
dimitris 888
ολοι ζουμε και αναπνεουμνε να ξαναδουμε το νουμερο 10 να φοραει τη φανελα της νικης!!!!!το μονο που ζηταμε πλεον ειναι την αμεση επιστροφη του στην ομαδα..τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο...και το ονειρο να γινει πραγματικοτητα.. να παει η ομαδα στη γ εθνικη!!!! 77.gif 77.gif 77.gif
keltis 10
alexa 10, οτι και να λες ενα ειναι το σιγουρο..Οτι ο κοσμος της νικης θα σε περιμενει του χρονου να ριχνεις τα γνωστα σου 3ποντα με καμπυλη κ να κανεις τα drive που μονο εσυ ξερεις και παλι στο ναο του ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif (με παρκε πλεον!!)
alexas10
τετοια μου λετε και στο τελος με βλεπω να με ριχνετε..... kelti εσυ ποιος εισαι? οσο για σενα 888 αμα σε εχω να μου πετας πασες στην ομαδα συμφωνω αυριο....
zigolo7
ναιαιαιαιαιαιαιαι ρε καρατζαααααα!!!
keltis 10
ειμαι ενα απο τα πολλα παιδια της Ροδου που ειχα την τιμη να με κοουτσαρεις!!Βεβαια οχι μονο εκει και στην μεγαλη ΝΙΚΗ με ειχες παιχτη... 3 φυντανακια ειχες...το 4, το 8 και το..............(η πριμαντονα σου icon_wave.gif )...νομιζω καταλαβες.. smiley.gif
assistant
QUOTE(alexas10 @ Feb 8 2008, 01:32 ) *
ATTAΛΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛ. 71-57 (37-27 ημ)

Ti ekane ο κατσιαπης ρε παιδια??? κερδισαν οι ΚΟΥΚΟΥ ?

Συγχαρητηρια στον Αετο που κρατησε ολες τις ομαδες ζωντανες για κ για 1 μηνα minimum ακομη ζεστες.....Αν κερδιζε το περα μετα την ηττα του Ηρακλειου στον ΩΡΩΠΟ το παραμυθι τελειωνε... Σημασια εχει και ποσο κερδισε ομως ? αν πηρε το goal average... ADMIRAL perimeno to post soy

6 ποντους κερδισε ο αετος Αλεξη,οσο ακριβως ειχε χασει στον 1ο γυρο.Τελευταιο σουτ για τη διαφορα το πηρε ο Βαγγελης ο Ραδης ααλα δυστυχως για τον αετο το εχασε.
alexas10
της π.... θα γινει τοτε αν το εβαζε θα τον ειχα για φαβορι τον αετο.....(βλεπω να βγαινουν τα κομπιουτερακια...απο τωρα)

Αμεσως καταλαβα..... οποτε αν γυρισεις και συ πριμαντονα, εγω θα καθομαι μετα χαρας στο παγκο και θα σας χειροκροταω....Κ οταν ανοιγετε τη διαφορα θα μπαινουμε κ μεις οι παππουδες λιγο να σας ξεκουραζουμε..... ναι ρε Ρ......α 77.gif

Μεγαλη εντυπωση μου εκανε η νικη της εστιας.... Δειχνει να το παλευει ακομη και αυτο ειναι πολυ κακο για την ομαδα μου... (Γιατι ρε χρησταρα... rolleyes.gif )
xalasmenos
ελα ρε ωρωπαρα τρελανε μας μπες μες το κολπο.
περσι χασαμε μια κατηγορια που δεν χανοταν,λες να ανεβουμε με τον ιδιο απιθανο τροπο.
δυσκολο.δεν ειδα το ματς σημερα αλλα πολλα συγχαρητηρια στα 6 παιδια και στο προπονητη που δινουν τα παντα .πιστευω αν ειχαμε 2 παικτες ακομα οπως ειμασταν στην αρχη ειχαμε ελπιδες αφου στην ουσια 1 ομαδα υπαρχει και αλλες 6-7 πανω κατω τα ιδια ειναι .αν δεν ειχαμε τα προβληματα στην αρχη της χρονιας και ειχαμε παρει 2 ματσακια με εστια και το περα που χασαμε στο ποντο θα ειμασταν σε καλυτερη θεση.
με τα αν δεν ανεβαινεις κατηγορια ομως.
εχουμε εντος και τον αετο και την περα και τις κουκουβαουνες αν παρουμε αυτα τα ματς ολα γινονται.
πανω απο ολα νικη στην δευτερα με την ολυμπιαδα.
ADMIRAL14
QUOTE(alexas10 @ Feb 7 2008, 23:32 ) *
Συγχαρητηρια στον Αετο που κρατησε ολες τις ομαδες ζωντανες για κ για 1 μηνα minimum ακομη ζεστες.....Αν κερδιζε το περα μετα την ηττα του Ηρακλειου στον ΩΡΩΠΟ το παραμυθι τελειωνε... Σημασια εχει και ποσο κερδισε ομως ? αν πηρε το goal average... ADMIRAL perimeno to post soy

Φίλε σόρυ που άργησα αλλά μετά τον αγώνα έπρεπε να κάψω μερικές θερμίδες με σουβλάκια και μπύρες μαζί με τον coach και τους αντιπάλους-μόνο εντός παρκέ-της Πέρα. icon_drunk.gif
Και για όσους δεν το έχουν καταλάβει ακόμα...
ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΠΛΟ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΠΕΡΑ!
Μακράν το καλύτερο φετινό παιχνίδι της ομάδας μου στην άμυνα όπου πολύ ψυχωμένοι και συγκεντρωμένοι δεν αφήσαμε τα ατού της Πέρα να πιάσουν καλή απόδοση-πλην του εκπληκτικού Πανουργιά 77.gif - και με καλή απόδοση στην επίθεση(με κορυφαίους Μελά, Σοφιανόπουλο, Ράδη) στο 4ο δεκάλεπτο καθάρισαμε το ματσάκι. Αν ευστοχούσαμε στην τελευταία επίθεση θα υπερκαλύπταμε και τη διαφορά του 1ου αγώνα(-6), αλλά τελικά κερδίσαμε ακριβώς με 6 και βλέπω να παίζουμε με τα κομπιουτεράκια μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος, καθώς πιστεύω οτι η 2η θέση θα παιχτεί μεταξύ μας μέχρι το τέλος περίπου στις 8 ήττες. Κι επειδή έχουν ακουστεί πολλά στο forum, συγχαρητήρια στην Πέρα για την άψογη συμπεριφορά τους εντός κι' εκτός γηπέδου, κι ακόμα περισσότερα για το γεγονός οτι παλεύουν χωρίς καμία βοήθεια βάζοντας κι από την τσέπη τους για να φτιάξουν αυτή την καλή ομάδα-παρέα και με το σπαθί τους να βρίσκονται στη 2η θέση. 41.gif
dreamtheater
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ-ΑΕΤΟΣ: 67-73 (31-29)
Πράγματι μεγάλο ματς στο Γουδί και όντως μεγάλη νίκη -και δίκαιη- του Αετού. Το παιχνίδι κρίθηκε στις καλύτερες επιλογές του Αετού στα τελευταία 2 λεπτά, καθώς όλο το υπόλοιπο ήταν κλασικό ντέρμπι με καμία ομάδα να μην ξεφεύγει ποτέ πάνω από 4-5 πόντους. Νομίζω ότι η υπεροπλία του Αετού κοντά στο καλάθι ήταν καθοριστική, αλλά και οι ατομικές ενέργειες του Ράδη στο τέλος έφεραν το διπλό, ικανοποιώντας τελικά 6-7 ομάδες που περίμεναν στη ... γωνία!
Δεν πειράζει, ας έχει και λίγο περισσότερο σασπένς το πρωτάθλημα, αφού με νίκη της Πέρα Κλουμπ χθες μάλλον τελείωνε η υπόθεση άνοδος... Τώρα, όλα είναι ρευστά και κάθε ματς αποκτά ιδιαίτερη σημασία, καθώς ακόμα και τα θεωρητικά εύκολα ματς, Πέρα και Αετός πρέπει να τα κερδίζουν με τη μεγαλύτερη δυνατή διαφορά (!!!) για το -πολύ πιθανό πια- ενδεχόμενο ισοβαθμίας. Αρχής γενομένης από τη Δευτέρα, έχουμε πολλά ακόμα να δούμε και να σχολιάσουμε!
Όσο για τα σουβλάκια μετά τους αγώνες είπαμε, είναι θεσμός και παρά τη -δεδομένη- πίκρα δεν αλλάζει με τίποτα, ενώ είναι πάντοτε ευπρόσδεκτοι και όσοι φίλοι-"αντίπαλοι" το θελήσουν, αρκεί να πίνουν Kaiser, έτσι ψηλε!!!!!
His Airness
QUOTE(assistant @ Feb 8 2008, 01:21 ) *
τι εγινε ρε φιλε;παλι εδρασε σημερα ο κατσιαπης;μεγαλος παιχτης αλλα κατα τη γνωμη μου ο πιο προκλητικος κι απ τους χειροτερους χαρακτηρες του πρωταθληματος.ισως γι αυτο δεν εκανε αλλη καριερα.

Μεγαλη νικη του αετου μες στην περα,συγχαρητηρια στα παιδια,βαζουν φωτια στη υποθεση δευτερη θεση κι ανοδος.στο κολπο και ο ωρωπος που δειχνει εφταψυχος.


τι να γινει ρε φιλε για αλλη μια φορα εδειξε το οτι οσο καλος παιχτης και αν ειναι, ειναι πολυ μικρος και κακος σαν χαρακτηρας,καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου δεν σταματησε να βριζει και να προκαλει.για αυτο θα παιζει και σε τετοιες ομαδες.
ARVI
μητσάρα παρακολούθησα δευτερη φορά τη νίκη και μου άρεσε που τα παιδιά το γουστάραν πολύ που παίζουν παρέα...με καλή ενίσχυση η ομάδα του χρόνου θα πρωταγωνιστήσει σίγουρα....άσχετο:μεγάλη διπλούρα κάνατε στον Λαγκαδά...
Thunder
Παρακολουθησα κ εγω το Περα-Αετος.Δικαιη επικρατηση του Αετου σε μια δυσκολη εδρα.Ντερμπυ πραγματικο το ματς απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο λεπτο παντα μεσα σε κοσμια πλαισια...Η υπεροπλια του Αετου μεσα στο καλαθι του εδωσε την νικη σε συνδιασμο κ με την πολυ καλη αποδοση του Ραδη στο δευτερο ημιχρονο.Μελας,Ραδης και Σοφιανοπουλος οι κορυφαιοι του Αετου.Πανουργιας και Βουζας,οι καλυτεροι της Περα.
Τωρα το πρωταθλημα εχει παρει φωτια για την ανοδο.Καθοριστικης σημασιας το ματς της Δευτερας αναμεσα σε Ηρακλειο κ Περα.Αν νικησει εκει η Περα,τοτε ψιλορεφαρει την ηττα της χτες.Αυτααα bball.gif smile.gif
assistant
μιας κι ενας φιλος τα ειχε χθες με τον Κατσιαπη μου ρθε εμενα οτι θα χε ενδιαφερον ενα τοπικ με τις ομαδες που θεωρουμε τις πιο σκληρες-βρωμικες-αντιπαθητικες η τους πιο....................αλητηριους παιχτες.μεσα σε ηρεμα πλαισια εννοειται και χωρις αντεγκλησεις και παρεξηγησεις.


ΜΕΓΑΛΟ παιχνιδι τη δευτερα στο ηρακλειο.προβλεπω γεματο γηπεδο και ματς για γερες καρδιες.καλη τυχη και στις 2 ομαδες.
PETGOS
[Κ]ΟΟΥΤΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ)

ΧΕΙ[Ρ]ΟΤΕΡΟΣ ΔΕΝ

ΠΑ[Ι]ΖΕΙ!!!!!!!

[Μ]ΙΛΑΕΙ

ΚΑ[Ι] ΦΤΥΝΕΙ!!!!!

“[Τ]ΑΛΕΝΤΟ” ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ….ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!

[Ζ]ΕΙ

Κ[Α]Ι

[Κ]ΟΙΤΑΕΙ ΟΧΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ
ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΙΣΩ
[Η] ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ

Ε[Σ]ΚΑΜΑΝΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! evilmonkey.gif
tasos5
QUOTE(PETGOS @ Feb 9 2008, 22:58 ) *
[Κ]ΟΟΥΤΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ)

ΧΕΙ[Ρ]ΟΤΕΡΟΣ ΔΕΝ

ΠΑ[Ι]ΖΕΙ!!!!!!!

[Μ]ΙΛΑΕΙ

ΚΑ[Ι] ΦΤΥΝΕΙ!!!!!

“[Τ]ΑΛΕΝΤΟ” ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ….ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!

[Ζ]ΕΙ

Κ[Α]Ι

[Κ]ΟΙΤΑΕΙ ΟΧΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ
ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΙΣΩ
[Η] ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ

Ε[Σ]ΚΑΜΑΝΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! evilmonkey.gif

ξερεις τιποτα και τα γραφεις αυτα???????
ησουν τιν πεμπτη στην πεταλουδα και παρακολουθησες το σοου?????
dm_7
Είναι η πρώτη φορά που γραφώ κάτι, ως τώρα απλά παρακολουθούσα. ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ, με αφορμή τα σχόλια που ζητάς για την έδρα των Κουκουβαούνων έχω να πω τα εξής:

Συνθήματα που δίνονται στην κερκίδα κατά ένα μεγάλο ποσοστό είναι συνθήματα χωρίς υβριστικό χαρακτήρα.
Αρκετές φορές όμως, δίνονται κ συνθήματα που βρίζουν μανές-μανούλες-θειες-κουμπάρους κ.α.
Αυτό γίνεται μόνο όταν η εξέδρα αντιλαμβάνεται ότι μέσα στο παρκέ κάτι δεν πάει καλά!!! Η εξέδρα έχει σκοπό να ξεσηκώνει την ομάδα της και αυτό κάνει! Όταν όμως βλέπει κανείς συμπεριφορές σαν αυτή του κυρίου Κατσιάπη, προφανώς θα ξεσηκωθεί και θα βρίσει! Επίσης θυμάμαι χαρακτηριστικά στον αγώνα ανόδου τις Γ ΕΣΚΑ, Κουκουβάουνες-Ολυμπιάδα, κάποια ξανθιά κυρία από τους οπαδούς της Ολυμπιάδας βρήκε το σωστό τρόπο να διαμαρτυρηθεί πετώντας στο παρκέ ένα μπουκάλι! Τι ζητάτε ακριβώς? Να βλέπει τέτοιες κινήσεις η εξέδρα και να μην αντιδρά? Λυπάμαι αγαπητέ μου αλλά τότε πρέπει να βρείτε ένα Forum για το κατηχητικό και να γράφετε τις απόψεις σας!
Και μιας κ είπα για την Ολυμπιάδα, να σας υπενθυμίσω ότι στο περσινό αγώνα Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες, ένας μεσήλικας οπαδός της Ολυμπιάδας είχε τόση σοφία που δεν κόλλησε στο να χλευάζει με ηλίθιο τρόπο και στο τέλος να κάνει αγριάδες και τραμπουκισμούς στα "κοριτσάκια" που υποστήριζαν τις Κουκουβάουνες!
Αυτή η εξέδρα είτε χάσει είτε νικήσει πάντα χειροκροτεί τους αντιπάλους και είναι τουλάχιστον ηλίθιο να μην παίρνετε υπόψη σας τέτοια γεγονότα κ απλώς να υποστηρίζετε ότι στη Δράση δεν πρέπει να υπάρχει Αντίδραση!

Συγγνώμη για την... "έκθεση", αλλά ένιωσα ότι με αφόρα!
assistant
QUOTE(dm_7 @ Feb 11 2008, 13:58 ) *
Είναι η πρώτη φορά που γραφώ κάτι, ως τώρα απλά παρακολουθούσα. ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ, με αφορμή τα σχόλια που ζητάς για την έδρα των Κουκουβαούνων έχω να πω τα εξής:

Συνθήματα που δίνονται στην κερκίδα κατά ένα μεγάλο ποσοστό είναι συνθήματα χωρίς υβριστικό χαρακτήρα.
Αρκετές φορές όμως, δίνονται κ συνθήματα που βρίζουν μανές-μανούλες-θειες-κουμπάρους κ.α.
Αυτό γίνεται μόνο όταν η εξέδρα αντιλαμβάνεται ότι μέσα στο παρκέ κάτι δεν πάει καλά!!! Η εξέδρα έχει σκοπό να ξεσηκώνει την ομάδα της και αυτό κάνει! Όταν όμως βλέπει κανείς συμπεριφορές σαν αυτή του κυρίου Κατσιάπη, προφανώς θα ξεσηκωθεί και θα βρίσει! Επίσης θυμάμαι χαρακτηριστικά στον αγώνα ανόδου τις Γ ΕΣΚΑ, Κουκουβάουνες-Ολυμπιάδα, κάποια ξανθιά κυρία από τους οπαδούς της Ολυμπιάδας βρήκε το σωστό τρόπο να διαμαρτυρηθεί πετώντας στο παρκέ ένα μπουκάλι! Τι ζητάτε ακριβώς? Να βλέπει τέτοιες κινήσεις η εξέδρα και να μην αντιδρά? Λυπάμαι αγαπητέ μου αλλά τότε πρέπει να βρείτε ένα Forum για το κατηχητικό και να γράφετε τις απόψεις σας!
Και μιας κ είπα για την Ολυμπιάδα, να σας υπενθυμίσω ότι στο περσινό αγώνα Ολυμπιάδα - Κουκουβάουνες, ένας μεσήλικας οπαδός της Ολυμπιάδας είχε τόση σοφία που δεν κόλλησε στο να χλευάζει με ηλίθιο τρόπο και στο τέλος να κάνει αγριάδες και τραμπουκισμούς στα "κοριτσάκια" που υποστήριζαν τις Κουκουβάουνες!
Αυτή η εξέδρα είτε χάσει είτε νικήσει πάντα χειροκροτεί τους αντιπάλους και είναι τουλάχιστον ηλίθιο να μην παίρνετε υπόψη σας τέτοια γεγονότα κ απλώς να υποστηρίζετε ότι στη Δράση δεν πρέπει να υπάρχει Αντίδραση!

Συγγνώμη για την... "έκθεση", αλλά ένιωσα ότι με αφόρα!
βρεθηκα περυσι στο ντερμπι τοτε Κουκου-Ψυχικο.το γηπεδο ηταν τιγκα με κοσμο πολυ ορθιο,στα καγκελα με κορνες,καραμουζες,τυμπανα κτλ.το παιχνιδι ηταν στον ποντο σ ολο το β ημιχ και τελικα κερδισε το Ψυχικο στην παραταση.τοτε ειδα κατι πρωτογνωρο για μενα.ολο το γηπεδο χειροκροτησε νικητες κι ηττημενους κι οι παιχτες του Ψυχικου κατευθηνθηκαν προς τον κοσμο των Κουκου κι ανταπεδωσαν το χειροκροτημα.επαναλαμβανω οτι το γηπεδο ειχε πανω απο 300-400 ατομα.Συμφωνω απολυτα λοιπον με το φιλο dm7 οτι σε οποιαδηποτε εδρα κι αν παιζεις,αν οι πρωταγωνιστες ειναι προκλητικοι,ο κοσμος θ αντιδρασει,δε γινεται αλλιως.

υγ αν το διαβασει καποιος απ το Ψυχικο κι εχω καπου λαθος για την ατμοσφαιρα που επικρατουσε παρακαλω να με διορθωσει
MOUSKELAS
Καλώ όλη την κοινότητα της Πέρα Κλουμπ σε γενική συσπείρωση ενόψει του αποψινού δύσκολου αγώνα με τον Τυφώνα. Υπενθυμίζω οτι η ομάδα είναι φτιαγμένη μόνο για να κερδίζει και είμαι σίγουρος οτι απόψε θα διαλύσει όποιες αμφιβολίες έχουν κάνει την εμφάνισή τους...

Ήρθε η ώρα να βγουν τα εξάσφαιρα...

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif
shot.gif
dreamtheater
ΕΝ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ-ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: 56-60 (25-37).
Μία ακόμα μεγάλη νίκη για την ομάδα, που έδειξε χαρακτήρα μετά από δύο συνεχόμενες ήττες και πήρε τα διπλό σε μια δύσκολη έδρα. Μόνο αρνητικό η αδράνεια στο τέλος που είχε ως αποτέλεσμα να χαθεί η διαφορά και να υπάρχει άγχος ως το τέλος.
Ένα ακόμα ρεσιτάλ από τους PERA CLUB FANS, που ενίσχυσαν όπως μόνο αυτοί ξέρουν την ομάδα, ενώ ετοιμάζονται ήδη για το επόμενο πάρτι στο Χαλάνδρι...
assistant
Νικη ανοδου πριν λιγο για την περα μες στο ηρακλειο.πιο ευκολα απ ο,τι δειχνει η τελικη διαφορα των 4 ποντων.η περα αποσπαστηκε στο σκορ απ το 2ο 10λεπτο(12-15 ποντους συνεχως)αλλα η σιγουρια της για τη νικη παρολιγο να της κοστισει στο 4ο δεκαλεπτο.ευτυχως για την περα ο Βασιλακης εχασε την ευκαιρεια να δωσει τη νικη στην ομαδα του-που παντως δεν την αξιζε-χανοντας τριποντο νικης στα 12 δευτερα.συγχαρητηρια στν περα που εδειξε να μην επηρεαζεται απ τις 2 συνεχομενες ηττες και παραμενει πρωτο φαβορι για την ανοδο.κορυφαιοι οι Χρονης,Πανουργιας.
lebronjames
Ολυμπιαδα πετρουπολης-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=75-81
hulk
QUOTE(MOUSKELAS @ Feb 11 2008, 18:07 ) *
Καλώ όλη την κοινότητα της Πέρα Κλουμπ σε γενική συσπείρωση ενόψει του αποψινού δύσκολου αγώνα με τον Τυφώνα. Υπενθυμίζω οτι η ομάδα είναι φτιαγμένη μόνο για να κερδίζει και είμαι σίγουρος οτι απόψε θα διαλύσει όποιες αμφιβολίες έχουν κάνει την εμφάνισή τους...

Ήρθε η ώρα να βγουν τα εξάσφαιρα...

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif shot.gif
shot.gif shot.gif
shot.gif


Έκατακτο ανακοινωθέν:

Διεκόπη η κυκλοφορία και στα δύο ρεύματα της Λεωφόρου Ηρακλείου αμέσως μετά το διπλό μέσα στο Ηράκλειο από αλλόφρονες παίκτες και οπαδούς του Πέρα Κλουμπ...

Συγχαρητήρια σε όλους!!!

Είπε ο Μουσκέλας:

"Έτσι...στεγνά και μόνο, χωρίς πέτσα...στην υγειά σας το παγωμένο Chivas, που ρέει άφθονο στο λαρύγγι μου αυτήν την στιγμή...."

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
MOUSKELAS
Αναζητείται επίμονα ο pcl, ο γνωστός καταιγιστικός οχετός του forum...Σιωπά ή να περιμένουμε έκρηξή του χωρίς προηγούμενο στα ιστορικά του ηλεκτρονικού δημόσιου διαβήματος (ευρύτερα γνωστό και ως forum)?

Άντε Παύλο αργείς...

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
zigolo7
Συγχαρητηρια στην περα για την πολυ σπουδαια νικη της μέσα στο Ηράκλειο. έδειξε χαρακτήρα και στόφα ομάδας που θέλει να ανέβει. Ισως πλέον ναι είναι η δεύτερη ομάδα που θα μας ακολουθήσει στην Α`ΕΣΚΑ. οπότε θα τα λέμε και του χρονου.... 41.gif
kolmis
Την Πεμπτη που μας περασε ημουν θεατης ενος περιστατικου που σιγουρα δεν διαφημιζει το αθλημα που αγαπαμε και πιο πολυ εσας κυριε Κριμιτζακη(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ) ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΤΕ ΦΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΗΣΑΤΕ ΝΑ ΓΡΟΘΟΚΟΠΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΑΘΛΗΤΗ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΙΛΙΟΥ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ....ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ.....ΟΛΗ Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ)
dm_7
QUOTE(kolmis @ Feb 12 2008, 16:19 ) *
Την Πεμπτη που μας περασε ημουν θεατης ενος περιστατικου που σιγουρα δεν διαφημιζει το αθλημα που αγαπαμε και πιο πολυ εσας κυριε Κριμιτζακη(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ) ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΤΕ ΦΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΗΣΑΤΕ ΝΑ ΓΡΟΘΟΚΟΠΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΑΘΛΗΤΗ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΙΛΙΟΥ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ....ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ.....ΟΛΗ Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ΚΡΙΜΙΤΖΑΚΗ(ΕΣΚΑΜΑΝΙΑ)


Πλακά κάνεις? Εδώ πριν 2 χρόνια ο συγκεκριμένος κύριος και το σινάφι του, απειλούσαν γυναικόπαιδα, έλεγαν ότι θα φέρουν μπράβους να τους δείρει επειδή λέει τους βρίσανε τις μανούλες! Από απειλές μια χαρά τα πατέ… στη πράξη όμως… πληγωμένα κυκλάμινα!!!
assistant
Ma ολος ο κοσμος να τα χει μαζι σου βρε coach;να πεφτουν αραγε ολοι τοσο εξω;τοσο παρεξηγημενος δηλαδη μωρε coach-αθλητη-eskamania;
dm_7
QUOTE(assistant @ Feb 11 2008, 16:42 ) *
βρεθηκα περυσι στο ντερμπι τοτε Κουκου-Ψυχικο.το γηπεδο ηταν τιγκα με κοσμο πολυ ορθιο,στα καγκελα με κορνες,καραμουζες,τυμπανα κτλ.το παιχνιδι ηταν στον ποντο σ ολο το β ημιχ και τελικα κερδισε το Ψυχικο στην παραταση.τοτε ειδα κατι πρωτογνωρο για μενα.ολο το γηπεδο χειροκροτησε νικητες κι ηττημενους κι οι παιχτες του Ψυχικου κατευθηνθηκαν προς τον κοσμο των Κουκου κι ανταπεδωσαν το χειροκροτημα.επαναλαμβανω οτι το γηπεδο ειχε πανω απο 300-400 ατομα.Συμφωνω απολυτα λοιπον με το φιλο dm7 οτι σε οποιαδηποτε εδρα κι αν παιζεις,αν οι πρωταγωνιστες ειναι προκλητικοι,ο κοσμος θ αντιδρασει,δε γινεται αλλιως.

υγ αν το διαβασει καποιος απ το Ψυχικο κι εχω καπου λαθος για την ατμοσφαιρα που επικρατουσε παρακαλω να με διορθωσει


Αν ήσουν σ’ αυτό το ματς τότε ξέρεις πολύ καλά για τι έδρα μιλάμε!
Έχω βρει κάποιο σχόλιο από παίχτη του Ψυχικού μετά απ αυτόν τον αγώνα
Όποιος θέλεi:
Link: http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...opic=2212&st=45

Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά με λίγες λέξεις φαίνεται τι αίσθηση άφησε η έδρα στην ομάδα του Ψυχικού!
Jabar
Ενα τεράστιο μπράβο στα παιδιά της ΙΡΙΔΑΣ .Εχασαν για το κύπελλο από τον Αρδηττό 60-62 ενώ ειχαν προηγηθεί 55-45 περίπου 4 λεπτά πριν λήξει.Λίγο πιό συγκεντρωμένοι στο τέλος και θα είχαν πετύχει τεράστια
και άξια νίκη.ΜΠΡΑΒΟ
alexas10
το προγραμμα κ τα αποτελεσματα του κυπελλου δεν τα εχει το σαιτ της εσκα η εγω δεν τα βρισκω..?


Αν η Ιριδα μας εκανε τη χαρη μας εβλεπα ΦΑΙΝΑΛ-ΦΟΡ εμας....
assistant
σουπερ επιτυχια για μενα την περασμενη πεμπτη με 4 στις 7 επιτυχιες.κι εις ανωτερα...................

για αυριο βλεπω 7 πιθανους ασους και διπλο της περα με πιθανοτητες ομως να σκασει αλλο ενα διπλο-μπομπα.θα δειξει που................
ADMIRAL14
QUOTE(assistant @ Feb 13 2008, 14:08 ) *
σουπερ επιτυχια για μενα την περασμενη πεμπτη με 4 στις 7 επιτυχιες.κι εις ανωτερα...................

για αυριο βλεπω 7 πιθανους ασους και διπλο της περα με πιθανοτητες ομως να σκασει αλλο ενα διπλο-μπομπα.θα δειξει που................

Εγώ βλέπω 2 πιθανές μπόμπες...
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
Θα δείξει... wink.gif
kotzito
Ξερει κανεις ποσο ηρθε ο Γ.Σ.Χ χθες;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.