Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
dm_7
Έχετε καταλάβει ότι εδω και δύο εβδομάδες μιλάμε μόνοι μας και λέμε όλο τα ίδια και τα ίδια????
bxristos
QUOTE(dm_7 @ May 2 2008, 20:04 ) *
Έχετε καταλάβει ότι εδω και δύο εβδομάδες μιλάμε μόνοι μας και λέμε όλο τα ίδια και τα ίδια????


Δίκιο έχεις ρε πουλάκι μου αλλά τι να κάνουμε???
Ευτυχώς που είμαστε και εμείς αλλιώς...
odysseas 1998
Όντως εσείς από τις Κουκουβάουνες δικαιωματικά είστε η ψυχή του τόπικ από την αρχή.Οι άλλοι μία εμφανίζονται και μία εξαφανίζονται ΚΥΡΙΩΣ ανάλογα με τα αποτελέσματα της ομάδας τους,ενώ εμείς του Αετού μάθαμε για την ύπαρξη του φόρουμ κοντά στα Χριστούγενα(βέβαια από τότε είμαστε πάντα παρόντες).Αφού μαζεύεται κόσμο λογικά πάντα θα κόβουν και εισητήρια στο γήπεδό σας,άρα πάλι 1,5 ευρώ έξοδο!Κομά αυτοί θα φωνάζουν στο γήπεδο υποθέτω,φέρε από την Ύδρα τίποτα ωτοασπίδες γιατί έχω ευθαίσθητα αυτιά!
dm_7
QUOTE(odysseas 1998 @ May 3 2008, 00:37 ) *
Όντως εσείς από τις Κουκουβάουνες δικαιωματικά είστε η ψυχή του τόπικ από την αρχή.Οι άλλοι μία εμφανίζονται και μία εξαφανίζονται ΚΥΡΙΩΣ ανάλογα με τα αποτελέσματα της ομάδας τους,ενώ εμείς του Αετού μάθαμε για την ύπαρξη του φόρουμ κοντά στα Χριστούγενα(βέβαια από τότε είμαστε πάντα παρόντες).Αφού μαζεύεται κόσμο λογικά πάντα θα κόβουν και εισητήρια στο γήπεδό σας,άρα πάλι 1,5 ευρώ έξοδο!Κομά αυτοί θα φωνάζουν στο γήπεδο υποθέτω,φέρε από την Ύδρα τίποτα ωτοασπίδες γιατί έχω ευθαίσθητα αυτιά!


Δεν έχουμε κόψει πότε εισιτήριο! Μάλλον γι αυτό είναι γεμάτο το γήπεδο!!! 69.gif
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 3 2008, 00:37 ) *
Όντως εσείς από τις Κουκουβάουνες δικαιωματικά είστε η ψυχή του τόπικ από την αρχή.Οι άλλοι μία εμφανίζονται και μία εξαφανίζονται ΚΥΡΙΩΣ ανάλογα με τα αποτελέσματα της ομάδας τους,ενώ εμείς του Αετού μάθαμε για την ύπαρξη του φόρουμ κοντά στα Χριστούγενα(βέβαια από τότε είμαστε πάντα παρόντες).Αφού μαζεύεται κόσμο λογικά πάντα θα κόβουν και εισητήρια στο γήπεδό σας,άρα πάλι 1,5 ευρώ έξοδο!Κομά αυτοί θα φωνάζουν στο γήπεδο υποθέτω,φέρε από την Ύδρα τίποτα ωτοασπίδες γιατί έχω ευθαίσθητα αυτιά!


Αν είχαμε εισιτήριο στο γήπεδο,από τα λεφτά που θα μαζεύαμε θα είχαμε πάρει τον Ματσιγιάουσκας στις Κουκουβάουνες!!!!!!!
Οι ωτοασπίδες θα χρειαστούν....
Φέρτε μπόλικες....
odysseas 1998
Δεν σας έρχεται εισπράκτορας για να κόβει εισητήρια στα εντός?Περίεργο.Εμάς συνήθως μας έρχεται και δεν μαζευόμαστε και πολλοί στο γήπεδο.Τι διακρίσεις είναι αυτές???
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 3 2008, 19:26 ) *
Δεν σας έρχεται εισπράκτορας για να κόβει εισητήρια στα εντός?Περίεργο.Εμάς συνήθως μας έρχεται και δεν μαζευόμαστε και πολλοί στο γήπεδο.Τι διακρίσεις είναι αυτές???


Σε μας βαριέται να έρθει...
Που να κάθεται τώρα σε κάθε εντός να κόβει 200 εισιτήρια...?????
amboulas
QUOTE(bxristos @ May 2 2008, 20:12 ) *
Δίκιο έχεις ρε πουλάκι μου αλλά τι να κάνουμε???
Ευτυχώς που είμαστε και εμείς αλλιώς...


bxristos τωρα που γνωριστηκαμε θα ερθετε να βοηθησετε κ τον ατταλο γιατι ειμαστε ψωφιοι απο κερκιδα ειδικα μετα την απωλεια του προκοπη..
bxristos
QUOTE(amboulas @ May 3 2008, 20:15 ) *
bxristos τωρα που γνωριστηκαμε θα ερθετε να βοηθησετε κ τον ατταλο γιατι ειμαστε ψωφιοι απο κερκιδα ειδικα μετα την απωλεια του προκοπη..


Θα έρθουμε φίλτατε amboula...
Άφου λείπει ο Προκόπης θα έρθουμε στην θέση του... wink.gif wink.gif wink.gif
amboulas
QUOTE(bxristos @ May 3 2008, 20:17 ) *
Θα έρθουμε φίλτατε amboula...
Άφου λείπει ο Προκόπης θα έρθουμε στην θέση του... wink.gif wink.gif wink.gif

εισαι αρχηγος!δευτερα θα ερθουμε για φιλικο στην εδρα σας..
bxristos
QUOTE(amboulas @ May 3 2008, 20:22 ) *
εισαι αρχηγος!δευτερα θα ερθουμε για φιλικο στην εδρα σας..


Για σένα και τον Προκόπη έρχομαι...
Δεν μου γνωρίσατε τον alexas όμως..
Τι ώρα είναι το φιλικό??
amboulas
QUOTE(bxristos @ May 3 2008, 20:30 ) *
Για σένα και τον Προκόπη έρχομαι...
Δεν μου γνωρίσατε τον alexas όμως..
Τι ώρα είναι το φιλικό??

7 30.θα στον γνωρισω την δευτερα.
bxristos
QUOTE(amboulas @ May 3 2008, 20:34 ) *
7 30.θα στον γνωρισω την δευτερα.


Ok.Τα λέμε την Δευτέρα!!
KOMAS13
καλημερα σε ολους...τελειωσανε οι διακοπες τα κεφαλια μεσα.μετα απο 20 μερες αγωνιστικης αδρανειας ξεκιναει και παλι το πρωταθλημα με αγωνιστικη φωτια για πολλυς λογους...περιμενω σχολια και προγνωστικα....
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ May 5 2008, 08:18 ) *
καλημερα σε ολους...τελειωσανε οι διακοπες τα κεφαλια μεσα.μετα απο 20 μερες αγωνιστικης αδρανειας ξεκιναει και παλι το πρωταθλημα με αγωνιστικη φωτια για πολλυς λογους...περιμενω σχολια και προγνωστικα....

το ματς της αγωνιστικης γινεται στην μεταμορφωση.ευχομαι καλη επιτυχια στις κουκουβαουνες που σιγουρα θα παλεψει για την αξιοπιστια του πρωταθληματος.επισης ενα μηνυμα στις ομαδες που θα αντιμετωπισουν το περα κλουμπ μεχρι το τελος του πρωταθληματος.παιξτε για την παρτυ σας κμην μασατε με ταλεφτα που ταζει ο αετος.ΑΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.!!κ αφιερωνω ενα τραγουδακι στην διοικηση του αετου΄.ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΗΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΠΕΡΑ.. η ομαδα του περα μην ανησυχει για τις κουκουβαουνες.εχει καθαρη ομαδα κ τιμιο προπονητη!!
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 10:35 ) *
το ματς της αγωνιστικης γινεται στην μεταμορφωση.ευχομαι καλη επιτυχια στις κουκουβαουνες που σιγουρα θα παλεψει για την αξιοπιστια του πρωταθληματος.επισης ενα μηνυμα στις ομαδες που θα αντιμετωπισουν το περα κλουμπ μεχρι το τελος του πρωταθληματος.παιξτε για την παρτυ σας κμην μασατε με ταλεφτα που ταζει ο αετος.ΑΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.!!κ αφιερωνω ενα τραγουδακι στην διοικηση του αετου΄.ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΗΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΠΕΡΑ.. η ομαδα του περα μην ανησυχει για τις κουκουβαουνες.εχει καθαρη ομαδα κ τιμιο προπονητη!!

μην αρχισουμε παλι τα ιδια για στημενα ματσ και τετοια εχει καταντησει κουραστικο..προφανως ο καθενας θα παιξει για να κερδισει η ομαδα του ετσι ειναι αυτα τα πραγματα...και αδιαφοροσ να εισαι δε θα παραδωθεις....μη δημιουργειται ομως εντυπωσεις...
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ May 5 2008, 14:02 ) *
μην αρχισουμε παλι τα ιδια για στημενα ματσ και τετοια εχει καταντησει κουραστικο..προφανως ο καθενας θα παιξει για να κερδισει η ομαδα του ετσι ειναι αυτα τα πραγματα...και αδιαφοροσ να εισαι δε θα παραδωθεις....μη δημιουργειται ομως εντυπωσεις...
δεν μιλησα για στημενα..για υπσχεσεις που δινουν σε ομαδες να κερδισουν αντιπαλους κ δεν μιλαω με υπονουμενα..μιλαω για συγκεριμενα πραγματα.την αληθεια πρεπει να την λεμε οταν γνωριζουμε κατι.
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 11:16 ) *
δεν μιλησα για στημενα..για υπσχεσεις που δινουν σε ομαδες να κερδισουν αντιπαλους κ δεν μιλαω με υπονουμενα..μιλαω για συγκεριμενα πραγματα.την αληθεια πρεπει να την λεμε οταν γνωριζουμε κατι.

δε θελω να μπω σε τεοια διαδικασια τα εχουμε ξαναπει..ολα αυτα ειναι φαυλος κυκλος εξαλλου..οι διαφορες θα λυθουν μεσα στο γηπεδο εγω παντως θα ειμαι στο ματς κουκουβαουνες-αετος και ελπιζω να δουμε ενα καλο ματσ και ο φιλος μου ο odysseas-1998 α ερθει στο γηπεδο να θυμηθουμε τα παλια
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ May 5 2008, 14:24 ) *
δε θελω να μπω σε τεοια διαδικασια τα εχουμε ξαναπει..ολα αυτα ειναι φαυλος κυκλος εξαλλου..οι διαφορες θα λυθουν μεσα στο γηπεδο εγω παντως θα ειμαι στο ματς κουκουβαουνες-αετος και ελπιζω να δουμε ενα καλο ματσ και ο φιλος μου ο odysseas-1998 α ερθει στο γηπεδο να θυμηθουμε τα παλια

εσυ καλα κανεις.απλα ειχα την υποχρεωση να το αναφερω αφου συνεβει στην δικη μου ομαδα κ το μαθαμε εκ των υστερων κ καλα εκανε η διοικηση κ ο προπονητης μας που δεν μας ειπαν τιποτα πριν το παιχνιδι με το περα.δεν ειμαστε λιγουρια να μας ταζουν λεφτα να κερδισουμε.το καναμε για μας κ να σωσουμε την ομαδα.ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με τα παιδια του περα γι αυτο το θεμα.. κ εννοητε οτι δεν μειωνω την προσπαθεια που κανουν οι αθλητες του αετου.δεν εχουν σχεση με το πως φερεται η διοικηση τους..το κλεινω εδω το θεμα.
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 11:43 ) *
εσυ καλα κανεις.απλα ειχα την υποχρεωση να το αναφερω αφου συνεβει στην δικη μου ομαδα κ το μαθαμε εκ των υστερων κ καλα εκανε η διοικηση κ ο προπονητης μας που δεν μας ειπαν τιποτα πριν το παιχνιδι με το περα.δεν ειμαστε λιγουρια να μας ταζουν λεφτα να κερδισουμε.το καναμε για μας κ να σωσουμε την ομαδα.ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με τα παιδια του περα γι αυτο το θεμα.. κ εννοητε οτι δεν μειωνω την προσπαθεια που κανουν οι αθλητες του αετου.δεν εχουν σχεση με το πως φερεται η διοικηση τους..το κλεινω εδω το θεμα.

τελος......λοιπον προγνωστικα κανεις?
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ May 5 2008, 14:58 ) *
τελος......λοιπον προγνωστικα κανεις?

δωσ μου λιγο χρονο γιατι το κοκορεσακι ηταν βαρυ..
KOMAS13
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 12:07 ) *
δωσ μου λιγο χρονο γιατι το κοκορεσακι ηταν βαρυ..

να ταν μονο το κοκορετσακι θα ηταν καλα το θεμαι ειναι οτι και το αρνακι και το τζατζικακι και το κατσικακι κτλ......α και φυσικα οπως λενε και οι φιλοι μου μεσα στο φορουμ και το κρασακι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
amboulas
QUOTE(KOMAS13 @ May 5 2008, 15:12 ) *
να ταν μονο το κοκορετσακι θα ηταν καλα το θεμαι ειναι οτι και το αρνακι και το τζατζικακι και το κατσικακι κτλ......α και φυσικα οπως λενε και οι φιλοι μου μεσα στο φορουμ και το κρασακι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

εκει που προσπαθω να συγκεντρωθω με κοβεις!αν παω κουβα εσυ θα φταις!!
assistant
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 14:43 ) *
εσυ καλα κανεις.απλα ειχα την υποχρεωση να το αναφερω αφου συνεβει στην δικη μου ομαδα κ το μαθαμε εκ των υστερων κ καλα εκανε η διοικηση κ ο προπονητης μας που δεν μας ειπαν τιποτα πριν το παιχνιδι με το περα.δεν ειμαστε λιγουρια να μας ταζουν λεφτα να κερδισουμε.το καναμε για μας κ να σωσουμε την ομαδα.ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με τα παιδια του περα γι αυτο το θεμα.. κ εννοητε οτι δεν μειωνω την προσπαθεια που κανουν οι αθλητες του αετου.δεν εχουν σχεση με το πως φερεται η διοικηση τους..το κλεινω εδω το θεμα.

Αρχισαν και για το δικο μας παιχνιδι τα ταξιματα.Για ενα πραγμα μονο απορω.Δεν καταλαβαινουν καποιοι οτι ετσι μας πωρωνουν και μας δινουν extra κινητρο εκει που δεν ειχαμε..........Τα υπολοιπα την Πεμπτη,εγω παντως το βλεπω ασο το ματσακι.
odysseas 1998
Ας πάρουμε εμείς τα παιχνίδια μας στα παρκέ και ας ασχολούνται όποιοι θέλουν με το παρασκήνιο,αφού με αυτό ασχολούνται.Ο ΣΦΑ(Σύλλογος Φιλάθλων Αετού) ζητά από τους παιχτες την νίκη που είναι πολύ σημαντική για την άνοδο.Μην ξεχνάτε ότι πριν λίγους μήνες ο Αετός ήταν 3 βαθμούς πίσω από το Πέρα και κάποιοι τον είχαν ξεγράψει από την άνοδο και άρχιζαν να πανηγυρίζουν.Τώρα εδώ που φτάσαμε πρέπει να κερδίσουμε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος,εκεί που δεν κέρδισε κανείς από τους πρωτοπόρους,για να δείξουμε ότι έχουμε το κάτι παραπάνω.3 και σήμερα...
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 5 2008, 23:37 ) *
Ας πάρουμε εμείς τα παιχνίδια μας στα παρκέ και ας ασχολούνται όποιοι θέλουν με το παρασκήνιο,αφού με αυτό ασχολούνται.Ο ΣΦΑ(Σύλλογος Φιλάθλων Αετού) ζητά από τους παιχτες την νίκη που είναι πολύ σημαντική για την άνοδο.Μην ξεχνάτε ότι πριν λίγους μήνες ο Αετός ήταν 3 βαθμούς πίσω από το Πέρα και κάποιοι τον είχαν ξεγράψει από την άνοδο και άρχιζαν να πανηγυρίζουν.Τώρα εδώ που φτάσαμε πρέπει να κερδίσουμε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος,εκεί που δεν κέρδισε κανείς από τους πρωτοπόρους,για να δείξουμε ότι έχουμε το κάτι παραπάνω.3 και σήμερα...


Ωραίο το ΣΦΑ.... 41.gif 41.gif
Εμείς είμαστε ο ΣΦΚ..(Σύνδεσμος Φιλάθλων Κουκουβαούνων)..
Την Πέμπτη είναι ευκαρία να αδελφοποιηθούμε... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
amboulas
QUOTE(assistant @ May 5 2008, 15:36 ) *
Αρχισαν και για το δικο μας παιχνιδι τα ταξιματα.Για ενα πραγμα μονο απορω.Δεν καταλαβαινουν καποιοι οτι ετσι μας πωρωνουν και μας δινουν extra κινητρο εκει που δεν ειχαμε..........Τα υπολοιπα την Πεμπτη,εγω παντως το βλεπω ασο το ματσακι.

δυσκολες οι προβλεψεις αυτη την εβδομαδα.πιστευω οτι μετα το πασχα θα δουμε ομαδες υπο διαλυση.φιλε assistant η ομαδα μου ειχε μαυρα χαλια σημερα.δεν ξερω αν θα κερδισετε παντως θα γινει μεγαλο ντερμπυ. ολα τα φωτα πανω σας την πεμπτη!!
KOMAS13
QUOTE(bxristos @ May 5 2008, 21:05 ) *
Ωραίο το ΣΦΑ.... 41.gif 41.gif
Εμείς είμαστε ο ΣΦΚ..(Σύνδεσμος Φιλάθλων Κουκουβαούνων)..
Την Πέμπτη είναι ευκαρία να αδελφοποιηθούμε... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif

φιλαρακι ας σας κερδισουμε και μετα θα γινει και η αδελφοποιηση peace.gif smiley.gif peace.gif .....μη λες ομως τετοια γιατι θα τα ακουνε μερικοι μερικοι και θα λενε παλι τα δικα τους.....στα αγωνιστικα τωρα...δεν εχω πληροφοριες για την αγωνιστικη ετοιμοτητα των παικτων του αετου μετα τις διακοπες πασχα και πρωτομαγιας ελπιζω ομως να εμφανιστουν συγκεντρωμενοι και σοβαροι
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ May 5 2008, 20:37 ) *
Ας πάρουμε εμείς τα παιχνίδια μας στα παρκέ και ας ασχολούνται όποιοι θέλουν με το παρασκήνιο,αφού με αυτό ασχολούνται.Ο ΣΦΑ(Σύλλογος Φιλάθλων Αετού) ζητά από τους παιχτες την νίκη που είναι πολύ σημαντική για την άνοδο.Μην ξεχνάτε ότι πριν λίγους μήνες ο Αετός ήταν 3 βαθμούς πίσω από το Πέρα και κάποιοι τον είχαν ξεγράψει από την άνοδο και άρχιζαν να πανηγυρίζουν.Τώρα εδώ που φτάσαμε πρέπει να κερδίσουμε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος,εκεί που δεν κέρδισε κανείς από τους πρωτοπόρους,για να δείξουμε ότι έχουμε το κάτι παραπάνω.3 και σήμερα...

καλα ρε ιδρυσες μονο σου κλαμπ φιλαθλων?χαχαχα ποιος εισαι ρε μεγαλε...προεδρε....εγω ελπιζω να γινω ενα ταπεινο μελος....θα ψηφισουμε την πεμπτη πριν το ματς με κουκουβαουνες..τα πανο τα ετοιμασες? smiley.gif peace.gif πιστευω οι παικτες να φανουν ανταξιοι των προσδοκιων και να κανουν την υπερβαση που θα σημαινει και την διαφορα μασ απο τις υπολοιπες ομαδες...επισης εχω να πω οτι ελπιζω να μην πεσεις τοσο εξω για το ματσ αυτο οπως και σε εκεινο της δ εσκα χαραυγιακος-κωφοι smiley.gif smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
abalos9
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 14:43 ) *
εσυ καλα κανεις.απλα ειχα την υποχρεωση να το αναφερω αφου συνεβει στην δικη μου ομαδα κ το μαθαμε εκ των υστερων κ καλα εκανε η διοικηση κ ο προπονητης μας που δεν μας ειπαν τιποτα πριν το παιχνιδι με το περα.δεν ειμαστε λιγουρια να μας ταζουν λεφτα να κερδισουμε.το καναμε για μας κ να σωσουμε την ομαδα.ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με τα παιδια του περα γι αυτο το θεμα.. κ εννοητε οτι δεν μειωνω την προσπαθεια που κανουν οι αθλητες του αετου.δεν εχουν σχεση με το πως φερεται η διοικηση τους..το κλεινω εδω το θεμα.

φιλε μου εισαι απο τους λιγους που δεν μειωνουν τη προσπαθεια μας και το κοπο μας μεσα στο γηπεδο.οπως επισης ησουν απο τους λιγους που ειχαν πει πως δεν ειναι κακο να ταξεις πριμ σε καποια ομαδα για να κερδισει.και οπως εχουμε ξαναπει καθε παιχτης οποιασδηποτε ομαδας σε αυτες τις κατηγοριες παιζει για τη παρτη του πρωτα και μετα για τα λεφτα.καλη συνεχεια στην ομαδα σου.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 5 2008, 23:37 ) *
Ας πάρουμε εμείς τα παιχνίδια μας στα παρκέ και ας ασχολούνται όποιοι θέλουν με το παρασκήνιο,αφού με αυτό ασχολούνται.Ο ΣΦΑ(Σύλλογος Φιλάθλων Αετού) ζητά από τους παιχτες την νίκη που είναι πολύ σημαντική για την άνοδο.Μην ξεχνάτε ότι πριν λίγους μήνες ο Αετός ήταν 3 βαθμούς πίσω από το Πέρα και κάποιοι τον είχαν ξεγράψει από την άνοδο και άρχιζαν να πανηγυρίζουν.Τώρα εδώ που φτάσαμε πρέπει να κερδίσουμε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος,εκεί που δεν κέρδισε κανείς από τους πρωτοπόρους,για να δείξουμε ότι έχουμε το κάτι παραπάνω.3 και σήμερα...

ετσι οπως τα λες ειναι τα πραγματα μονο που ο τροχος γυρισε.ελπιζω μονο να μη παραγυρισει και μας παρει μπαλα ολους.θα παιξουμε και για το λαο μας που πιστα θα μας ακολουθησει οπως σε καθε εκτος εδρας αναμετρηση.ελπιζουμε να κανουμε το διπλο που θα σημαινει ανοδο στην α' σε μια εδρα οπου κανεις πλην απο το φιλιππο δεν εχει περασει.
amboulas
QUOTE(abalos9 @ May 6 2008, 09:31 ) *
φιλε μου εισαι απο τους λιγους που δεν μειωνουν τη προσπαθεια μας και το κοπο μας μεσα στο γηπεδο.οπως επισης ησουν απο τους λιγους που ειχαν πει πως δεν ειναι κακο να ταξεις πριμ σε καποια ομαδα για να κερδισει.και οπως εχουμε ξαναπει καθε παιχτης οποιασδηποτε ομαδας σε αυτες τις κατηγοριες παιζει για τη παρτη του πρωτα και μετα για τα λεφτα.καλη συνεχεια στην ομαδα σου.

ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.καλη συνεχεια κ στην δικια σας προσπαθεια..
bxristos
QUOTE(KOMAS13 @ May 6 2008, 08:24 ) *
φιλαρακι ας σας κερδισουμε και μετα θα γινει και η αδελφοποιηση peace.gif smiley.gif peace.gif .....μη λες ομως τετοια γιατι θα τα ακουνε μερικοι μερικοι και θα λενε παλι τα δικα τους.....στα αγωνιστικα τωρα...δεν εχω πληροφοριες για την αγωνιστικη ετοιμοτητα των παικτων του αετου μετα τις διακοπες πασχα και πρωτομαγιας ελπιζω ομως να εμφανιστουν συγκεντρωμενοι και σοβαροι


Και να χάσετε ας γίνει η αδελφοποιήση...
Ελπίζω να φέρεις τον Οδυσσέα μαζί γιατί δεν τον κόβω να το βρίσκει το γηπεδάκι.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
odysseas 1998
Χαρά μας να γίνει η αδελφοποίηση μετά το ματσάκι βέβαια και εννοείται ανεξαρτήτως αποτελέσματος!Εγώ αν δω καλή κερκίδα θα σας πω μπράβο είτε κερδίσουμε είτε χάσουμε!Δεν την ξέρω καλά την περοχή της Μεταμόρφωσης αλλά που θα πάει,με το χάρτη και τον Κομά συνοδηγό θα φτάσουμε!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(odysseas 1998 @ May 7 2008, 00:26 ) *
Χαρά μας να γίνει η αδελφοποίηση μετά το ματσάκι βέβαια και εννοείται ανεξαρτήτως αποτελέσματος!Εγώ αν δω καλή κερκίδα θα σας πω μπράβο είτε κερδίσουμε είτε χάσουμε!Δεν την ξέρω καλά την περοχή της Μεταμόρφωσης αλλά που θα πάει,με το χάρτη και τον Κομά συνοδηγό θα φτάσουμε!

Οταν λετε ''αδελφοποιηση'' πως ακριβως το εννοειται???

Δεν πιστευω με την εννοια του Ψινακη
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
KOMAS13
QUOTE(bxristos @ May 6 2008, 20:49 ) *
Και να χάσετε ας γίνει η αδελφοποιήση...
Ελπίζω να φέρεις τον Οδυσσέα μαζί γιατί δεν τον κόβω να το βρίσκει το γηπεδάκι.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

μαζι θα ερθουμε φιλε χρηστο και οπως τοσα χρονια θα βρουμε και αυτο τογηπεδο....εχω εμπιστοσυνη στον φιλο μου και τον......χαρτη του μια μερα εμεινε ετοιμστειτε......
KOMAS13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 7 2008, 00:00 ) *
Οταν λετε ''αδελφοποιηση'' πως ακριβως το εννοειται???

Δεν πιστευω με την εννοια του Ψινακη
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

αδελφοποιηση με ¨"την καλη εννοια" παντα..........................
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ May 7 2008, 10:42 ) *
αδελφοποιηση με ¨"την καλη εννοια" παντα..........................

21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
21:00:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
amboulas
QUOTE(abalos9 @ May 7 2008, 13:58 ) *
21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
21:00:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΤΤΑΛΟΣ 2/ΩΡΩΠΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1/ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΟΡΤΟ 2/ΠΕΡΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1/ ΙΡΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1/ΕΣΤΙΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2/ΜΑΚΡΗ-ΝΙΚΗ 2/ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΑΕΤΟΣ?????
odysseas 1998
21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
21:00:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2(η έκπληξη της αγωνιστικής)
20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2

Ο Αετός ετοιμάζει μία ακόμα πτήση σε ακόμα μία μαγική Πέμπτη.Φίλοι του από όλη την Ελλάδα αναμένεται να κατακλύσουν από νωρίς το γήπεδο και είναι αμφίβολο αν θα περισσέψουν 10 θέσεις για τους οπαδούς των γηπεδούχων.Γιγαντοοθόνη θα δείχνει το ματς έξω από το γήπεδο για τους φίλους της Μεταμόρφωσης!Άντε 1 και σήμερα!
bxristos
QUOTE(odysseas 1998 @ May 7 2008, 20:51 ) *
21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
21:00:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2(η έκπληξη της αγωνιστικής)
20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
20:30:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2

Ο Αετός ετοιμάζει μία ακόμα πτήση σε ακόμα μία μαγική Πέμπτη.Φίλοι του από όλη την Ελλάδα αναμένεται να κατακλύσουν από νωρίς το γήπεδο και είναι αμφίβολο αν θα περισσέψουν 10 θέσεις για τους οπαδούς των γηπεδούχων.Γιγαντοοθόνη θα δείχνει το ματς έξω από το γήπεδο για τους φίλους της Μεταμόρφωσης!Άντε 1 και σήμερα!


Καλό!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 7 2008, 03:00 ) *
Οταν λετε ''αδελφοποιηση'' πως ακριβως το εννοειται???

Δεν πιστευω με την εννοια του Ψινακη
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif


Ο Ψινάκης μου είπε χθες που τον είδα...ότι έχει δουλειές αύριο και δεν μπορεί να έρθει...
Σύμφωνα με πληροφορίες ο assistant έχει κλείσει τον Κωστέτσο να κάνει την "αδελφοποίηση"..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
kostaps3
QUOTE(assistant @ May 5 2008, 15:36 ) *
Αρχισαν και για το δικο μας παιχνιδι τα ταξιματα.Για ενα πραγμα μονο απορω.Δεν καταλαβαινουν καποιοι οτι ετσι μας πωρωνουν και μας δινουν extra κινητρο εκει που δεν ειχαμε..........Τα υπολοιπα την Πεμπτη,εγω παντως το βλεπω ασο το ματσακι.



αν παιχτει στο παρκε ειναι σιγουρος ασσος φιλε,
δυστυχως ομως ειναι διπλο, θα το καταλαβεις το βραδυ
θυμησου ενα ονομα <ΤΕΦΤΙΚΗΣ >και μετα το ματς τα ξαναλεμε

Το μονο που μου δινει μια μικρη πιθανοτητα οτι μπορει να γινει κανονικο παιχνιδι ειναι
οτι θα στη εξεδρα ανθρωποι που ξερουν ..............................
odysseas 1998
Με την ίδια λογίκή σου λέω ότι αν παιχτεί στο παρκέ είναι σίγουρο διπλό αλλά δυστυχώς πάει για άσσο μετά από ανάμειξη τρίτων με τους διαιτητές.
dm_7
Nice!! Ο καθένας λέει τα δικά του!!! Γι αυτό και εγώ δεν θα πω τίποτα! Αν και μετά απο τις χθεσινές συζητήσεις που έγιναν μετά το ματς στου Ζωγράφου....έχω κι εγώ μια ίδεα για το σημερινό αποτέλεσμα....αλλά.....θα δείξει!!!! Εδώ θα μαστε το βράδυ να συζητάμε! Αντε καλή επιτυχία για απόψε........
KOMAS13
χαιρετε..αυτο μου αρεσει που μπαινει ο καθενας και λεει τα δικα του δε θα ασχοληθω με κανενα λοιπον απλα θα ευχηθω καλη επιτυχια σε ολους μια αγωνιστικη προπαντων χωρις τραυματισμους και φιλε χρηστο και dm7 μη ξεχασετε την αδελφοποιηση.....
abalos9
QUOTE(kostaps3 @ May 8 2008, 11:54 ) *
αν παιχτει στο παρκε ειναι σιγουρος ασσος φιλε,
δυστυχως ομως ειναι διπλο, θα το καταλαβεις το βραδυ
θυμησου ενα ονομα <ΤΕΦΤΙΚΗΣ >και μετα το ματς τα ξαναλεμε

Το μονο που μου δινει μια μικρη πιθανοτητα οτι μπορει να γινει κανονικο παιχνιδι ειναι
οτι θα στη εξεδρα ανθρωποι που ξερουν ..............................

σιγουρος ασσος στο παρκε ε?οσο ασσος ηταν και το μεταξυ μας παιχνιδακι.εισαι πολυ λαθος που βγαινεις και θιγεις προσωπα μεσω του φορουμ χωρις να λες τα στοιχεια σου.αν εισαι μαγκας βγαινεις και λες ειμαι ο ταδε,λεω αυτα ωστε αμα γουσταρει ο τεφτικης η ο καθε τεφτικης να ξερει που να σε βρει για τη μηνυσουλα.τι λες γι'αυτο?
αν δε συμφωνεις καθεσαι στ'αυγα σου και παρακολουθεις τις εξελιξεις αλλιως βγαινεις και μιλας με στοιχεια.δε βαρεθηκατε αυτη τη καραμελα τοσο καιρο?φτειστε τη επιτελους,ολο διαιτησια,ταξιματα.ας ησουν μαγκας να με κερδιζες στην εδρα σου και να τελειωναν ολα...
aionio talento
QUOTE(abalos9 @ May 8 2008, 11:52 ) *
σιγουρος ασσος στο παρκε ε?οσο ασσος ηταν και το μεταξυ μας παιχνιδακι.εισαι πολυ λαθος που βγαινεις και θιγεις προσωπα μεσω του φορουμ χωρις να λες τα στοιχεια σου.αν εισαι μαγκας βγαινεις και λες ειμαι ο ταδε,λεω αυτα ωστε αμα γουσταρει ο τεφτικης η ο καθε τεφτικης να ξερει που να σε βρει για τη μηνυσουλα.τι λες γι'αυτο?
αν δε συμφωνεις καθεσαι στ'αυγα σου και παρακολουθεις τις εξελιξεις αλλιως βγαινεις και μιλας με στοιχεια.δε βαρεθηκατε αυτη τη καραμελα τοσο καιρο?φτειστε τη επιτελους,ολο διαιτησια,ταξιματα.ας ησουν μαγκας να με κερδιζες στην εδρα σου και να τελειωναν ολα...



Σε κερδιδαμε στην δικη σου εδρα και ειμαστε ολοι μαγκες φιλε σε διαβεβαιω εγω προσωπικα ! ! !
assistant
QUOTE(kostaps3 @ May 8 2008, 11:54 ) *
αν παιχτει στο παρκε ειναι σιγουρος ασσος φιλε,
δυστυχως ομως ειναι διπλο, θα το καταλαβεις το βραδυ
θυμησου ενα ονομα <ΤΕΦΤΙΚΗΣ >και μετα το ματς τα ξαναλεμε

Το μονο που μου δινει μια μικρη πιθανοτητα οτι μπορει να γινει κανονικο παιχνιδι ειναι
οτι θα στη εξεδρα ανθρωποι που ξερουν ..............................

Πιστευω στον ασο ξεροντας πολυ καλα οτι το ματσακι δε θα ειναι 50-50.Επειδη ομως το γηπεδο θα ειναι τιγκα στον κοσμο δεν πιστευω οτι θα μπορεσουν να μας σφαξουν κιολας.Ο Αετος θα παρει 5-6 περιεργα σφυρηγματακια αλλα ως εκει.

ΥΓ η αληθεια ειναι οτι η Περα ειναι πιο αντιπαθητικη ομαδα απο τον Αετο,αλλα το ματι των παιδιων θα γυαλιζει σημερα γιατι παιζουν για την παρτη τους και για ολους εμας που θα ειμαστε για αλλη μια φορα εκει για να τους σπρωξουμε προς τη νικη.ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ 6 ΩΡΕΣ.
mimos8
τεφτικης????καλη αναρρωση!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.