Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
arxiepiskopos
και θα σου θυμισω και κατι αλλο φιλε aionio talento.
Το 2001-2002 ανεβηκαμε απο Β΄σε Α΄ με ενα σερι 29-1 και χωρις να ειμαστε νια αναλαμπη παραμειναμε στην Α΄τοσα χρόνια και μαλιστα τις 3 πρωτες χρονιες με πρωταγωνιστικο ρολλο.
Θα σου εκμηστηρευτω και κατι.Μην παραξενευτης αν σε 2 χρονακια η ΝΙΚΗ ειναι στη Γ΄ΕΘΝΙΚΗ. οκ?
αυτο ειναι στοχος στον νεο μας προγραμματισμο τριετιας.
arxiepiskopos
αστειευομενος ανεφερα το "μην ελπιζεις" οκ?
triponter
QUOTE(lebronjames @ Oct 26 2007, 08:28 ) *
ΓΣ Χαλανδριου-Προμηθεας=48-79.Επιτελους ο Προμηθεας επαιξε ελευθερο μπασκετ και εδειξε μερικες απο τις δυνατοτητες του.Αντε να παρει τα πανω της η ομαδα γιατι μας εχουν υποτιμησει.
Εστια ΦΘ-Πορτο Ραφτη=1

Ολυμπιαδα Πετρ-Αναγ. Πετραλ=2 (49-63 νομιζω)


Συγχαρητηρια φιλε μου...εχετε καλους παιχτες και πρεπει να το δειξετε...

τα χαιρετισματα μου σε φωτο, μακ, και σαββουλη...

αληθεια ο φιλος μου ο Σαββουλης πως παει????

ο φωτος ολη την ωρα τρεχει??? ή τον δεσατε smiley.gif smiley.gif
aionio talento
ΣΑΒΒΑΣ ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΛΑ : 77.gif 77.gif 77.gif

μιλαμε για πολυ μεγαλο παικτη εμεινε στον ιδιο συλλογο ( ολυμπιαδα παπαγου ) για 10-12 χρονια προσφεροντας

παρα πολλα μεσα και εξω απο το γηπεδο ! ουτε θυμαμαι ποσες φορες επαιξε τραυματιας ( για την ψυχη της

μανας του ΚΑΙ ΜΟΝΟ ) σε ματς διχως αυριο καθαριζοντας τα σχεδον μονος του ! ο ερχομος του τις περισσοτερες

φορες απο τον παγκο σε συνδυασμο με το παρουσιαστικο του που δεν θυμιζει ακριβως μπασκετμπολιστα . . .

εχει κανει πολυ κοσμο που εκανε το ΜΟΙΡΑΙΟ ΛΑΘΟΣ να τον ειρωνευτει να το μετανοιωσει πικρα ! φετος

αποφασισε να παει σε αλλο συλλογο ( προμηθεα ) για να συνεχισει να κανει αυτο που ξερει ! να μοιραζει

''σακουλες για τον εμετο" . . . σε διαφορες γειτονιες ανα την αθηνα ! ! !


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΒΒΑ ΠΑΙΚΤΑΡΑ
triponter
++++++++++++++++++ σωστος....

αλλα ημαρτονννννννννννννννννννννν tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kobra
Η Νίκη είναι πολύ καλή ομάδα και χθές το απέδειξε απέναντί μας..Αλλά ρε παιδιά δεν σας χρειάζεται αυτό που έγινε..Θα κερδίζατε έτσι κι αλλιώς..Θα ανεβείτε και κατηγορία ,δεν λέω, αλλά έλεος..Πρέπει να βαρέσατε κοντά στις 40 βολές και δεν πέρασε σχεδόν καμμία φάση που να μην την δώσουν υπέρ σας..Μας απέβαλαν και τους 2 προπονητές,συνολικά πρέπει να μας έριξαν 6-7 τεχνικές ποινές..Όχι ότι έφταιγε η διαιτησία για χθές γιατί είμασταν εμείς τραγικοί κι εσείς καλύτεροι απλά το αναφέρω..Πολύ καλή ομάδα αλλά ούτε υπερομάδα ούτε αχτύπητοι..
dimitris 888
καθε φορα τα ιδια ρε ημαρτον...........δλδ καθε φορα που θα νικαμε κατι λετε...40 ποντους κερδισαμε κ μιλατε για διαιτησια δηλαδη ελεος.....
ADMIRAL14
QUOTE(xalasmenos @ Oct 26 2007, 11:36 ) *
τον ωρωπο πως το βλεπεις φετος?σε σχεση με περσι που τον αντιμετωπισες με την αμιλλα?και αν εχουμε ελπιδες να ανεβουμε πραγμα που εγω δεν το πολυβλεπω

Ο Ωρωπός και πέρυσι και φέτος είναι ομάδα με υλικό γιά να πρωταγωνιστήσει, η διαφόρά είναι ότι φέτος δεν υπάρχει το "δέσιμο" που υπήρχε πέρυσι κι' αν προσθέσεις και την κακή ψυχολογία των πολλών μισθοφόρων(Αθηναίων) που είναι απλήρωτοι και τις φήμες γιά ενδεχόμενη διάλυση τότε ίσως να κινδυνέψει ακόμα και να πέσει... 68.gif
Thunder
Nικο να συνεχισω τον χαβα μου να σας παιζω αναποδα,για να κερδιζετε σιγουρα ετσι? biggrin.gif tongue.gif
Morpheus
Κατ'αρχήν ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ/ΕΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ!
Αυτό που θέλω να πω είναι πως η ΝΙΚΗ απέδειξε χθες πως δεν αστειεύεται και πως δεν θα χαριστεί σε κανέναν φέτος.Πολύ καλό ξεκίνημα για την ομάδα που είχε συνέχεια μια διαφορά ασφαλείας και έφτασε εύκολα στη νίκη. Συγχαρητήρια στα παιδιά και στον προπονητή για την πολύ καλή δουλειά που κάνουν. Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι!
Όσον αφορά τη διατησία και τις 40 βολές που σούταρε η ομάδα, ας θυμηθούμε και το παιχνίδι με την ΠΕΡΑ όπου οι γηπεδούχοι είχαν σουτάρει τόσες αλλά δεν βγήκε να πει τίποτα κανένας. Τέλος, κάτι πήρε το αυτί μου στην κερκίδα για τον προπονητή του ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ότι έχει παράδοση να διαμαρτύρεται έντονα και να αποβάλλεται συχά. Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες, χωρίς τραυματισμούς πάνω απ'όλα. Το πρωτάθλημα έχει δρόμο ακόμα.. Ίδωμεν... blove.gif peace.gif
Leon
Παιδιά καλησπέρα!

Γιατι τσακώνεστε? bball.gif
kobra
QUOTE(dimitris 888 @ Oct 26 2007, 14:05 ) *
καθε φορα τα ιδια ρε ημαρτον...........δλδ καθε φορα που θα νικαμε κατι λετε...40 ποντους κερδισαμε κ μιλατε για διαιτησια δηλαδη ελεος.....

Ρε Δημητράκη,όπως είπατε για Φιλιππάκο,χαλάρωσε.Δεν είπαμε τίποτα για την υπερομάδα σου...Ίσα ίσα που είπα ότι δεν τα χρειάζεστε αυτά γιατί είσαστε πολύ καλή ομάδα + το ότι είμασταν πολύ χάλια εμείς..
Αλλά άκου και κάτι,από προσωπική εμπειρία το λέω,που ίσως να σου διαφεύγει..Το ότι μερίδα "φιλάθλων" σας έκραζε προχθές δεν είναι καλό...Και όταν λέω έκραζε εννοώ ότι κορόιδευε τις επιθέσεις μας..Άν μαζευτούνε 10,20,50,100,200,κάφροι από αντίπαλη ομάδα,που κράζατε,στον 2ο γύρο και κοπανάνε τα παιδιά που παίζουν,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,θα φταίτε ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΛΑΛΑΚΙΕΣ ΑΠΟ ΕΞΩ...Οπότε χαλαρώστε όλοι και σκεφτείτε 24 Λαλάκες που τρέχουν και αφήνουν τον ιδρώτα τους στο παρκέ..
Είτε κερδίζουν είτε χάνουν...Είτε ξέρουν να σκάνε την γαμώμπαλα,είτε όχι(συγνώμη και για την έκφραση)..
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΟΛΟΙ...Β ΕΣΚΑ παίζουμε όχι Α1....
Το χόμπι μας είναι...
Άντε ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ...
Κ Α Ι Η Ρ Ε Μ Ι Α .........
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΠ'ΕΞΩ.....
kobra
QUOTE(Morpheus @ Oct 26 2007, 16:43 ) *
Τέλος, κάτι πήρε το αυτί μου στην κερκίδα για τον προπονητή του ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ότι έχει παράδοση να διαμαρτύρεται έντονα και να αποβάλλεται συχά.

Πρώτη φορα αποβλήθηκε ο προπονητής μας....Οπότε τις κακές γλώσσες μην τις ακούς....
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
kryono
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 26 2007, 18:17 ) *
Ο Ωρωπός και πέρυσι και φέτος είναι ομάδα με υλικό γιά να πρωταγωνιστήσει, η διαφόρά είναι ότι φέτος δεν υπάρχει το "δέσιμο" που υπήρχε πέρυσι κι' αν προσθέσεις και την κακή ψυχολογία των πολλών μισθοφόρων(Αθηναίων) που είναι απλήρωτοι και τις φήμες γιά ενδεχόμενη διάλυση τότε ίσως να κινδυνέψει ακόμα και να πέσει... 68.gif
papagiannopoue katse kala giati 8a fao aktinidia!!!kai meta ti 8a exo???
pantos se sou ekana double score k sto 4o 10lepto an katalaves den akoubisa tin bala...
mataxi mas sou eipa ti egine min to paizeis kokoraki... tou xronou 8a se manatzaro na se pao se megali omada...
kobra
QUOTE(kobra @ Oct 27 2007, 05:02 ) *
Ρε Δημητράκη,όπως είπατε για Φιλιππάκο,χαλάρωσε.Δεν είπαμε τίποτα για την υπερομάδα σου...Ίσα ίσα που είπα ότι δεν τα χρειάζεστε αυτά γιατί είσαστε πολύ καλή ομάδα + το ότι είμασταν πολύ χάλια εμείς..
Αλλά άκου και κάτι,από προσωπική εμπειρία το λέω,που ίσως να σου διαφεύγει..Το ότι μερίδα "φιλάθλων" σας έκραζε προχθές δεν είναι καλό...Και όταν λέω έκραζε εννοώ ότι κορόιδευε τις επιθέσεις μας..Άν μαζευτούνε 10,20,50,100,200,κάφροι από αντίπαλη ομάδα,που κράζατε,στον 2ο γύρο και κοπανάνε τα παιδιά που παίζουν,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,θα φταίτε ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΛΑΛΑΚΙΕΣ ΑΠΟ ΕΞΩ...Οπότε χαλαρώστε όλοι και σκεφτείτε 24 Λαλάκες που τρέχουν και αφήνουν τον ιδρώτα τους στο παρκέ..
Είτε κερδίζουν είτε χάνουν...Είτε ξέρουν να σκάνε την γαμώμπαλα,είτε όχι(συγνώμη και για την έκφραση)..
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΟΛΟΙ...Β ΕΣΚΑ παίζουμε όχι Α1....
Το χόμπι μας είναι...
Άντε ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ...
Κ Α Ι Η Ρ Ε Μ Ι Α .........
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΠ'ΕΞΩ.....

Και Συγνώμη για την επίθεση...Δεν είναι προσωπικά για σένα αυτό,μην παρεξηγηθώ,αλλά για όσους κράζουν είτε είναι φίλοι της Νίκης είτε του Φιλίππου..Άντε καλημέρα...
Και όποιος θέλει στείλτε pm να μαζευτούμε για κανένα ποτάκι στο μαγαζί που δουλεύω..
xalasmenos
QUOTE(kryono @ Oct 27 2007, 11:32 ) *
papagiannopoue katse kala giati 8a fao aktinidia!!!kai meta ti 8a exo???
pantos se sou ekana double score k sto 4o 10lepto an katalaves den akoubisa tin bala...
mataxi mas sou eipa ti egine min to paizeis kokoraki... tou xronou 8a se manatzaro na se pao se megali omada...


ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ?ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΦΕΤΟΣ Η ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ
kryono
QUOTE(xalasmenos @ Oct 27 2007, 18:49 ) *
ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ?ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΦΕΤΟΣ Η ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ

ο παπαγιαννοπουλος για να λεει κατι ξερει...
ολα θα τα δουμε στην προπονηση αυριο
ναι παιζω ωρωπο φετος ηρθα...
το 4
zigolo7
QUOTE(kobra @ Jul 13 2007, 18:53 ) *
Οι 2 ήττες θα είναι από την Φιλιππάρα????? cool.gif cool.gif cool.gif
Φιλιππάρα για άνοδο και φέτος....
Πέρυσι ήμασταν άγνωστοι,ανοργάνωτοι και με 3 διαφορετικούς προπονητές..
Φέτος...Υπερδύναμη... shot.gif shot.gif shot.gif



QUOTE(totis @ Jul 17 2007, 13:45 ) *
Δεν ειπα οτι πηραμε τον Jordan αλλα την Νικη θα την κερδισουμε και στα δυο ματς
Χαλαρα icon_wave.gif icon_wave.gif



QUOTE(totis @ Jul 17 2007, 15:59 ) *
Επειδη τους ξερω τους παιχτες σας και γνωριζοντας τους δικους μας πιστευω οτι σας εχουμε
Θα μαθεις τι εστι Καχιοπουλος, Κοντακης και αλλοι πολλοι...... icon_wave.gif icon_wave.gif



QUOTE(mpouxtour @ Sep 8 2007, 10:18 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ,Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕ ΑΓ.ΘΩΜΑ,ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ Η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΟΒΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ FORUM......ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ....ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΠΕΡΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΑΑΑΑ ΖΙΑΓΚΟΣ.


δεν ξεχνω.......΄ 83-46 icon_wave.gif
stratakos
Αααααααααααα τωρα σας φταιει και η διαιτησια!!! δλδ ο προπονητης του φιλιπου ηταν ηρεμος και πανω απο ολα ομολιτικος και κοινονικος... ε??? δικαια αποβληθηκε και αυτος και ο δευτερος.. και επειδη οι διαιτητες σφυριξαν υπερ μας... (ενημερωτικα) δεν μας εδωσαν δυο αντιαθλητικα!! 77.gif κατι αλλο, χαιρομαι που στο γηπεδο ερχονται αρκετοι φιλοι και μας βλεπουν 41.gif 41.gif θερμη παρακληση: ρε κοριτσια οταν βαζω τριποντο απο τα 7,5 μην εισται τοσο εκδηλωτικες... wink.gif ακομη δεν εχετε δει τπτ.. 69.gif
Morpheus
QUOTE(stratakos @ Oct 27 2007, 18:44 ) *
Αααααααααααα τωρα σας φταιει και η διαιτησια!!! δλδ ο προπονητης του φιλιπου ηταν ηρεμος και πανω απο ολα ομολιτικος και κοινονικος... ε??? δικαια αποβληθηκε και αυτος και ο δευτερος.. και επειδη οι διαιτητες σφυριξαν υπερ μας... (ενημερωτικα) δεν μας εδωσαν δυο αντιαθλητικα!! 77.gif κατι αλλο, χαιρομαι που στο γηπεδο ερχονται αρκετοι φιλοι και μας βλεπουν 41.gif 41.gif θερμη παρακληση: ρε κοριτσια οταν βαζω τριποντο απο τα 7,5 μην εισται τοσο εκδηλωτικες... wink.gif ακομη δεν εχετε δει τπτ.. 69.gif

Stratako είσαι Θεός!!!Ήταν να μην αρχίσεις να πυροβολείς 77.gif 77.gif 77.gif Και εσύ και τα τρίποντα σου... wos_sport3.gif
Πληροφορίες λένε πως στο επόμενο εντός έδρας θα μαζευτούνε περισσότερα κορίτσια για να σε δουν επί το έργον... ΘΕΕΕΕΕΕ!!! 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif
cliff_ac
a kala................
basket4ever13
Να μιλήσουμε για το Πόρτο Ράφτη. Γινότανε μέχρι πέρυσι μια καλή προσπάθεια με άνοδο και 2 πολύ καλές
παρουσίες στη Β ΕΣΚΑ . Εξωαγωνιστικά στα ημίχρονα των αγώνων υπήρχαν κληρώσεις δώρων και happenings
(break dance,cheerleaders,). Φέτος αγωνιστικά διελύθη η ομάδα (παραχώρηση Βλαχονάσιου,Βασιλάκου)
νίκη δεν θα σταυρώσει. Και τα 100 παιδάκια που είχαν μαζευτεί οδεύουν στο Μαρκόπουλο.
bomberman7
QUOTE(basket4ever13 @ Oct 29 2007, 21:03 ) *
Να μιλήσουμε για το Πόρτο Ράφτη. Γινότανε μέχρι πέρυσι μια καλή προσπάθεια με άνοδο και 2 πολύ καλές
παρουσίες στη Β ΕΣΚΑ . Εξωαγωνιστικά στα ημίχρονα των αγώνων υπήρχαν κληρώσεις δώρων και happenings
(break dance,cheerleaders,). Φέτος αγωνιστικά διελύθη η ομάδα (παραχώρηση Βλαχονάσιου,Βασιλάκου)
νίκη δεν θα σταυρώσει. Και τα 100 παιδάκια που είχαν μαζευτεί οδεύουν στο Μαρκόπουλο.

den iparxei poythena to porto rafti mono i niki maroysioy yparxei smiley.gif
leonkalf
Καταρχήν bomberman7 καλώς ήρθες στο forum και καλά posts.

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και σαν αρχή (αυτό ισχύει για όλα τα νέα μέλη) να διαβάσεις τους κανονισμούς μας.

Επίσης, ρε παιδιά της Νίκης Αμ. δεν υπάρχει μόνο η ομάδα σας. Ηρεμήστε λίγο και ρίξτε τους τόνους. Δεν χρειάζεται να προκαλούμε...

Φιλικά
bball.gif
ADMIRAL14
QUOTE(kryono @ Oct 27 2007, 08:32 ) *
papagiannopoue katse kala giati 8a fao aktinidia!!!kai meta ti 8a exo???
pantos se sou ekana double score k sto 4o 10lepto an katalaves den akoubisa tin bala...
mataxi mas sou eipa ti egine min to paizeis kokoraki... tou xronou 8a se manatzaro na se pao se megali omada...

Φάε ακτινίδια κι' εγώ θα φέρω πιτσούλα γιά τα λοιπά... icon_drunk.gif
Ευτυχώς που δεν ακούμπησες μπάλα το 4ο δεκάλεπτο γιατί δεν ξέρω αν θα κερδίζαμε...
Μπορεί να μού 'κανες double score αλλά είχα μόλις 4/6 σουτ ενώ εσύ πολύ περισσότερα.
Του χρόνου θα σε μανατζάρω εγώ να παίξουμε συμπαίκτες μπας και σταυρώσεις καμιά άνοδο! wink.gif
Πίου-πίου, θα τα πούμε απέναντι... icon_wave.gif
dimitris 888
Την νικη αμαρουσιου δεν την πειραζει κανεις!!!!!!!!!!!!!!
kryono
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 29 2007, 17:27 ) *
Φάε ακτινίδια κι' εγώ θα φέρω πιτσούλα γιά τα λοιπά... icon_drunk.gif
Ευτυχώς που δεν ακούμπησες μπάλα το 4ο δεκάλεπτο γιατί δεν ξέρω αν θα κερδίζαμε...
Μπορεί να μού 'κανες double score αλλά είχα μόλις 4/6 σουτ ενώ εσύ πολύ περισσότερα.
Του χρόνου θα σε μανατζάρω εγώ να παίξουμε συμπαίκτες μπας και σταυρώσεις καμιά άνοδο! wink.gif
Πίου-πίου, θα τα πούμε απέναντι... icon_wave.gif
kryono
παπαγιανοπουλε!!! ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!
3/6 τριποντα 5/6 διποντα....
τι αλλο να κανω? να τουσ πω να μου κανου λιγοτερες πασες δεν γινεται....
ΚΡΥΩΝΩ!!!!!!!!!!!!
alexas10
Ελατε στη φιλαδελφεια....
arxiepiskopos
QUOTE(alexas10 @ Oct 29 2007, 23:58 ) *
Ελατε στη φιλαδελφεια....

Αλεξη υπονοεις κατι για το παιχνιδι της πεμτης ,με το "Ελατε Φιλαδελφεια" η δεν καταλαβα σωστα?Μαλλον δεν καταλαβα.
Και κατι αλλο.Γιατι δεν εισαι ειλικρινης?Αγαπημενη σου ομαδα ....ο Ατταλος?Τωρα η διαχρονικα?Τωρα μπορει για συγκεκριμενους λογους.Διαχρομικα ομως?Πεστο μη ντρεπεσαι.Να αισθανεσαι περηφανος.
X.A.D.
QUOTE(alexas10 @ Oct 30 2007, 01:58 ) *
Ελατε στη φιλαδελφεια....

Ευχομαι να γινει καλο ματσακι.Χρειαζεται τετοια παιχνιδια η κατηγορια.Και ελπιζω να παιξουν καλο μπασκετακι και οι 2 ομαδες
ADMIRAL14
QUOTE(alexas10 @ Oct 29 2007, 23:58 ) *
Ελατε στη φιλαδελφεια....

ΕΛΛΑΣ-ΕΛΛΑΣ, Αλέξης Καρατζάς! 41.gif
Άντε μπας και χάσει η Νίκη και μας αφήσουν γιά λίγο ήσυχους!(Καλά κάνετε αλλά με μέτρο...)
Καλή επιτυχία πολυθεσίτη της ΕΣΚΑ, πάντως και να χάσετε δεν σας αξίζει η βαθμολογική θέση που έχετε καθώς έχετε βγάλει πολύ δύσκολο πρόγραμμα και την άλλη αγωνιστική έχει και Γκράβα... icon_drunk.gif
X.A.D.
Μονο ο Αετος με εστειλε κουβα την περασμενη εβδομαδα.Πιστευω παντως οτι την Πεμπτη θα σκασει μεγαλη μπομπαρα. cool.gif
dolly12
Κυριε κυριε


να πω να πωωωωω.......???????????? smiley.gif
alexas10
το ΄"ελατε στη φιλαδελφεια"πηγαινε στον παπαγιαννοπουλο(ADMIRAL 14) arxiepiskope.....Εξαλλου αυριο θα παιξουμε στο μενιδι.
Οσο για το αλλο που λες... Ουδεν Σχολιον... rolleyes.gif
zigolo7
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
alexas10
ΣΟΒΑΡΕΣ εξελιξεις σε ομαδα του ομιλου.Αναπροσαρμογη στοχων.... Απο ανοδο σε σωτηρια.... Κριμα γιατι το πρωταθλημα εχει αναγκη απο καλες ομαδες
kobra
QUOTE(alexas10 @ Oct 30 2007, 22:22 ) *
ΣΟΒΑΡΕΣ εξελιξεις σε ομαδα του ομιλου.Αναπροσαρμογη στοχων.... Απο ανοδο σε σωτηρια.... Κριμα γιατι το πρωταθλημα εχει αναγκη απο καλες ομαδες

Αυτό ταιριάζει και σε εμάς(άν δεν εννοείς εμάς)...
Εκτός άν ο φίλος Νίκος κάνει την καλή και δεν παίξει καλά την πέμπτη και κερδίσουμε...
ΚΕΡΝΑΩ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΙΚΟ............
ΑΚΟΥΣ???????????????
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
X.A.D.
Η μπομπα σημερα ειναι ο ασσος του Ατταλου με χαμηλο σκορ.Ευχες για ενα δυνατο αλλα οχι βρωμικο ματς
dolly12
γιατι το ειπες ρε ΧΑΔ.... ασε να εχει ενδιαφερον το παιχνιδι αυριο!!!!

αλλαξε το!!! tongue.gif
ADMIRAL14
QUOTE(kobra @ Oct 31 2007, 02:48 ) *
Αυτό ταιριάζει και σε εμάς(άν δεν εννοείς εμάς)...
Εκτός άν ο φίλος Νίκος κάνει την καλή και δεν παίξει καλά την πέμπτη και κερδίσουμε...
ΚΕΡΝΑΩ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΙΚΟ............
ΑΚΟΥΣ???????????????
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Φίλε λυπάμαι αλλά στο μπάσκετ δεν θέλω να χάνω ούτε απ' την κόρη μου, αν θες όποιος κερδίσει κερνάει σουβλάκια γιά να γλυκάνει το χαμένο, πιστεύω θα γίνει ντέρμπι και περιμένω να δω και το ανακαινισμένο γήπεδο σας.
ADMIRAL14
QUOTE(alexas10 @ Oct 30 2007, 22:22 ) *
ΣΟΒΑΡΕΣ εξελιξεις σε ομαδα του ομιλου.Αναπροσαρμογη στοχων.... Απο ανοδο σε σωτηρια.... Κριμα γιατι το πρωταθλημα εχει αναγκη απο καλες ομαδες

Εγώ πιστεύω οτι λες για τον Ωρωπό, αν είναι έτσι όντως κρίμα γιατί είναι ομάδα με γεμάτο γήπεδο, kryono τι έχεις να πεις?
kryono
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 31 2007, 10:45 ) *
Εγώ πιστεύω οτι λες για τον Ωρωπό, αν είναι έτσι όντως κρίμα γιατί είναι ομάδα με γεμάτο γήπεδο, kryono τι έχεις να πεις?

τα προβληματα φαινεται να λύνονται...και για αυτο εχω ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ
παπαγιαννοπουλε!!!!
Κ Ρ Υ Ω Ν Ω ! ! ! ! ! ! ! !
BABIS8
Μπορεί κανείς να μας δώσει καμία εξήγηση για τα χάλια του φετινού Πόρτο Ράφτη
μας είχε πείσει μέχρι τώρα ότι γινόταν καλή δουλειά και να πρωταγωνιστεί στην κατηγορία τα τελευταία χρόνια .
Κρίμα γιατί το Μπάσκετ χρειάζεται τέτοιες ομάδες αλλά απ΄ ότι καταλαβαίνω την έχει πάρει η κατιούσα και αυτή .
triponter
QUOTE(kryono @ Oct 29 2007, 21:29 ) *
παπαγιανοπουλε!!! ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!
3/6 τριποντα 5/6 διποντα....
τι αλλο να κανω? να τουσ πω να μου κανου λιγοτερες πασες δεν γινεται....
ΚΡΥΩΝΩ!!!!!!!!!!!!


ημαρτον γιδακο......σιγα τα ποσοστα...γερασες...παλιιοτερα εβαζες περισσοτερο...εκτος αν σε επηρεασε η φιλια σου με τον εν λογω παιχτη... tongue.gif tongue.gif

επισης δεν ηξερα οτι σουταρεις και διποντα!!!

ρε πως αλλαζει ο κοσμος!
kobra
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 31 2007, 08:34 ) *
Φίλε λυπάμαι αλλά στο μπάσκετ δεν θέλω να χάνω ούτε απ' την κόρη μου, αν θες όποιος κερδίσει κερνάει σουβλάκια γιά να γλυκάνει το χαμένο, πιστεύω θα γίνει ντέρμπι και περιμένω να δω και το ανακαινισμένο γήπεδο σας.

Ψήνομαι για τα σουβλάκια..
Αλλά που θα πάμε??
xalasmenos
QUOTE(kryono @ Oct 31 2007, 12:51 ) *
τα προβληματα φαινεται να λύνονται...και για αυτο εχω ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ
παπαγιαννοπουλε!!!!
Κ Ρ Υ Ω Ν Ω ! ! ! ! ! ! ! !



ευχαριστα τα νεα για την ομαδαρα μας και αυριο να εχουμε μια ανετη νικη με το χαλανδρι και εσυ κρυωνω απαντα στους επικριτες του φορουμ biggrin.gif
παντως περσι ειχαμε περισσοτερο κοσμο αν η ομαδα ξεκινησει ενα σερι νικων παλι γεματο θα ειναι το γηπεδο
takis 10
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 31 2007, 08:34 ) *
Φίλε λυπάμαι αλλά στο μπάσκετ δεν θέλω να χάνω ούτε απ' την κόρη μου, αν θες όποιος κερδίσει κερνάει σουβλάκια γιά να γλυκάνει το χαμένο, πιστεύω θα γίνει ντέρμπι και περιμένω να δω και το ανακαινισμένο γήπεδο σας.



Φίλε Νίκο καταρχήν χαιρετίσματα σε σένα και στο Γιωργάκη τον Καψή. Σας περιμένουμε αύριο περισσότερο για να τα πούμε παρα να τρελαθούμε με το μπάσκετ. Επειδή δεν θα έχω φάει κατσικάκι, ( παρόλο που κάρφωνα)όπως πέρισυ στο φιλικό με την άμιλλα, θέλω και γω σουβλακια με τον KOBRA.
Kobra αλλάξαμε προπονητή. Ελπίζω να το έμαθες και να σε δούμε σε καμιά προπόνηση. Άντε γιατι να δούμε ποιός θα παίξει αύριο. Πάλι λίγοι θα' μαστε και συ δε θα σε ξέρει ο coach......νίκο σε περίπτωση που δε Θυμάσαι ποός είμαι, είμαι ο Κωστόπουλος με το 10.
ADMIRAL14
QUOTE(takis 10 @ Oct 31 2007, 12:15 ) *
Φίλε Νίκο καταρχήν χαιρετίσματα σε σένα και στο Γιωργάκη τον Καψή. Σας περιμένουμε αύριο περισσότερο για να τα πούμε παρα να τρελαθούμε με το μπάσκετ. Επειδή δεν θα έχω φάει κατσικάκι, ( παρόλο που κάρφωνα)όπως πέρισυ στο φιλικό με την άμιλλα, θέλω και γω σουβλακια με τον KOBRA.
Kobra αλλάξαμε προπονητή. Ελπίζω να το έμαθες και να σε δούμε σε καμιά προπόνηση. Άντε γιατι να δούμε ποιός θα παίξει αύριο. Πάλι λίγοι θα' μαστε και συ δε θα σε ξέρει ο coach......νίκο σε περίπτωση που δε Θυμάσαι ποός είμαι, είμαι ο Κωστόπουλος με το 10.

Σιγά μη δεν σε θυμόμουν ρε φιλαράκι 77.gif , θα ενημερώσω και τον άτριχο γιά τη σουβλακοφαγία(γιά να χωνέψουμε και το ..καταπληκτικό μπάσκετ που θα παίξουμε)! Οπότε βλέπω να πληρώνω πολλά σουβλάκια, αφού είπαμε: πληρώνει ο νικητής γιά να γλυκάνει τους χαμένους... icon_drunk.gif
ADMIRAL14
QUOTE(kryono @ Oct 31 2007, 10:51 ) *
τα προβληματα φαινεται να λύνονται...και για αυτο εχω ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ
παπαγιαννοπουλε!!!!
Κ Ρ Υ Ω Ν Ω ! ! ! ! ! ! ! !

Μακάρι φίλε ώστε να 'χει νόημα και η νίκη μας αφού έχετε πολύ καλή ομάδα και βέβαια ίσως τον καλύτερο σουτέρ τα τελευταία 10 χρόνια στην ΕΣΚΑ 77.gif (ο μόνος που μ' έχει κάνει "πελάτη" του στα τρίποντα...).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.