Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' EΣΚΑ 2007-08 1ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
taper
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 30 2008, 12:44 ) *
Φίλε και η Νίκη είχε ανέβει πριν τα Χριστούγεννα οπότε αυτό που λες απορρίπτεται.
Εκτός των 3 πρώτων που μόνο σύμπτωση δεν είναι οτι κέρδισαν όλες, ομάδες όπως ο Ωρωπος, το Ηράκλειο, οι Κούκου, η Αναγέννηση, η Ολυμπιάδα χτύπαγαν με αξιώσεις 2η θέση στον όμιλο σας.

δεν νομίζω ότι διαφώνησα ιδιαίτερα.απλώς είπα ότι αμα εχαναν, δεν θα άλλαζε τιποτα
η νικη ήταν σίγουρα μακράν η καλύτερη ομάδα,από την άλλη η κερατέα νομίζω ότι θα ανέβαινε και στον άλλο όμιλο.
η ΕΦΟΑ είναι μια ειδική περίπτωση( παίκτες καλούς - μηδεν προπόνηση, που υπό άλλες συνθήκες θα ανέβαινε περίπατο)
οπότε όλες οι ομάδες που αναφέρεις θα χτύπαγαν με αξιώσεις τη 2η θέση ( το κουκάκι πχ μου φαίνεται το ίδιο ανταγωνιστικό με την Περα με ένα μειονέκτημα την έλλειψη επιλογών)

απλώς είπα ότι από ενα παιχνίδι δεν μπορείς να κρίνεις,ούτε όμως και από τα φιλικά που ενίοτε γινόντουσαν

σαφώς πιο ανταγωνιστικός ο όμιλός σας αλλά μιλάμε υποθετικά

συγχαρητήρια για την άνοδο και μιας και του χρόνου θα παραμείνεις στην κατηγορία ελπίζω να σε βρω ως αντίπαλο να σου ρίξω και μια ταπούλα smiley.gif και να με φορτώσεις μερικά τριποντάκια smiley.gif(να κερδίσω όμως)
loufer
QUOTE(taper @ May 30 2008, 14:05 ) *
δεν νομίζω ότι διαφώνησα ιδιαίτερα.απλώς είπα ότι αμα εχαναν, δεν θα άλλαζε τιποτα
η νικη ήταν σίγουρα μακράν η καλύτερη ομάδα,από την άλλη η κερατέα νομίζω ότι θα ανέβαινε και στον άλλο όμιλο.
η ΕΦΟΑ είναι μια ειδική περίπτωση( παίκτες καλούς - μηδεν προπόνηση, που υπό άλλες συνθήκες θα ανέβαινε περίπατο)
οπότε όλες οι ομάδες που αναφέρεις θα χτύπαγαν με αξιώσεις τη 2η θέση ( το κουκάκι πχ μου φαίνεται το ίδιο ανταγωνιστικό με την Περα με ένα μειονέκτημα την έλλειψη επιλογών)

απλώς είπα ότι από ενα παιχνίδι δεν μπορείς να κρίνεις,ούτε όμως και από τα φιλικά που ενίοτε γινόντουσαν

σαφώς πιο ανταγωνιστικός ο όμιλός σας αλλά μιλάμε υποθετικά

συγχαρητήρια για την άνοδο και μιας και του χρόνου θα παραμείνεις στην κατηγορία ελπίζω να σε βρω ως αντίπαλο να σου ρίξω και μια ταπούλα smiley.gif και να με φορτώσεις μερικά τριποντάκια smiley.gif(να κερδίσω όμως)


Τον πέτυχες πέρσυ με την Άμιλλα, δε νομίζω να του έριξες τάπα, και σου είχε βάλει και 3 τριποντάκια... Φτηνά τη γλύτωσε ο Ναύαρχος...Ας περιμένουμε την Τρίτη για να μάθουμε τον επόμενο προορισμό του (αν υπάρξει... smiley.gif )
dm_7
Τιμή μας να φιλοξενούμε στο topic μας αυτό το super δίδυμο!!!

taper - loufer...RESPECT!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

smiley.gif
taper
QUOTE(loufer @ May 30 2008, 13:09 ) *
Τον πέτυχες πέρσυ με την Άμιλλα, δε νομίζω να του έριξες τάπα, και σου είχε βάλει και 3 τριποντάκια... Φτηνά τη γλύτωσε ο Ναύαρχος...Ας περιμένουμε την Τρίτη για να μάθουμε τον επόμενο προορισμό του (αν υπάρξει... smiley.gif )

αν θυμάμαι καλά ( γιατι η μνήμη μου λόγω καταχρήσεων εξασθενεί μέρα με την μέρα) δεν είχα παίξει στο 1 από τα 2 παιχνίδια ( σε αυτό που συντριβήκαμε), ( στο άλλο δεν μπορεί να είχε γλιτώσει γιατί ζωγράφιζα στους αιθέρες smiley.gif )
abalos9
QUOTE(loufer @ May 30 2008, 14:09 ) *
Τον πέτυχες πέρσυ με την Άμιλλα, δε νομίζω να του έριξες τάπα, και σου είχε βάλει και 3 τριποντάκια... Φτηνά τη γλύτωσε ο Ναύαρχος...Ας περιμένουμε την Τρίτη για να μάθουμε τον επόμενο προορισμό του (αν υπάρξει... smiley.gif )

το κακο ειναι οτι θα υπαρξει καινουργιος προορισμος κατι που σημαινει πως το αθλημα θα συνεχισει να υποφερει. biggrin.gif
admiral14 77.gif
taper
QUOTE(dm_7 @ May 30 2008, 13:19 ) *
Τιμή μας να φιλοξενούμε στο topic μας αυτό το super δίδυμο!!!

taper - loufer...RESPECT!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

smiley.gif


είπαμε μετά την πρωινή ληστεία στη EUROBANK ( ο ψηλός και ο κοντός) να γράψουμε λίγο στο forum για άλλοθι

ωχ δοθήκαμε τώρα ( και μου το λεει ο κοντός ότι είμαι περιορισμένης και όλο τσαντίζομαι) smiley.gif
loufer
QUOTE(taper @ May 30 2008, 14:20 ) *
αν θυμάμαι καλά ( γιατι η μνήμη μου λόγω καταχρήσεων εξασθενεί μέρα με την μέρα) δεν είχα παίξει στο 1 από τα 2 παιχνίδια ( σε αυτό που συντριβήκαμε), ( στο άλλο δεν μπορεί να είχε γλιτώσει γιατί ζωγράφιζα στους αιθέρες smiley.gif )


Στην έδρα μας είχαμε χάσει στην παράταση, ακόμα υπάρχουν οι πινελιές από τις ζωγραφιές σου σε εκείνο το ματς στα ταμπλό του Gerakas Sports Hall (Θεέ μου τι ψωνάρα είσαι...)
Στο γήπεδο του Περιστερίου δεν είχες παίξει, ήταν η περίοδος που ένα παιχνίδι έπαιζες και 3 καθόσουνα λόγω υπερκατανάλωσης αλκοόλ, το μπυροκοίλι σου εκείνο την περίοδο είναι μνημειώδες 69.gif 69.gif 69.gif
assistant
QUOTE(dm_7 @ May 30 2008, 14:19 ) *
Τιμή μας να φιλοξενούμε στο topic μας αυτό το super δίδυμο!!!

taper - loufer...RESPECT!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

smiley.gif

Ειδες μαρη εσυ τη φωτο του loufer στο topic μας,επαθες κοκομπλοκο κι αρχισες τα respect;θελω να δω στο παιχνιδι το μεταξυ μας του χρονου με το Γερακα ποιος θα βαραει το τυμπανο..........
bxristos
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 15:13 ) *
Ειδες μαρη εσυ τη φωτο του loufer στο topic μας,επαθες κοκομπλοκο κι αρχισες τα respect;θελω να δω στο παιχνιδι το μεταξυ μας του χρονου με το Γερακα ποιος θα βαραει το τυμπανο..........


Assistant?????
Και εσύ εδώ?????
Ζεις τελικά???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ενημέρωσε το forum για τις εξελίξεις στην ομάδα μας....
Μην μας αφήνεις με την αγωνία.... wink.gif wink.gif wink.gif
bxristos
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 15:13 ) *
Ειδες μαρη εσυ τη φωτο του loufer στο topic μας,επαθες κοκομπλοκο κι αρχισες τα respect;θελω να δω στο παιχνιδι το μεταξυ μας του χρονου με το Γερακα ποιος θα βαραει το τυμπανο..........


Όχι ρε φίλε...
Μην λες τέτοια...
Απλά η dm είναι πολύ καλή κοπέλα και ξέρει ποιους να σέβεται..
Έτσι δεν είναι dm?? cool.gif cool.gif cool.gif
loufer
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 15:13 ) *
Ειδες μαρη εσυ τη φωτο του loufer στο topic μας,επαθες κοκομπλοκο κι αρχισες τα respect;θελω να δω στο παιχνιδι το μεταξυ μας του χρονου με το Γερακα ποιος θα βαραει το τυμπανο..........


Έπειτα από ενδοεπικοινωνία (intercom) με taper, θέσαμε ως μοναδικό στόχο της ομάδας για του χρόνου την άλωση του κλειστού σας... Θα καταφέρουμε αυτό που δεν κατάφερε κανείς άλλος (σαν το Star Trek ακούγομαι...).

Υ.Γ.1: O taper όταν σοβαρεύει γίνεται πολύ κακός...
Υ.Γ.2: Παράκληση στους moderator του forum να βάλουν εικονίδιο-emoticon με το Smile να ταπώνει σαν φόρο τιμής στο μεγαλύτερο μπλοκέρ που έχει περάσει από τις Εθνικές και τοπικές κατηγορίες...
taper
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 14:13 ) *
Ειδες μαρη εσυ τη φωτο του loufer στο topic μας,επαθες κοκομπλοκο κι αρχισες τα respect;θελω να δω στο παιχνιδι το μεταξυ μας του χρονου με το Γερακα ποιος θα βαραει το τυμπανο..........

ωραίο παιδι και με πολλά προσόντα( μπασκετικά για α μην παρεξηγηθούμε smiley.gif )
loufer
QUOTE(taper @ May 30 2008, 15:22 ) *
ωραίο παιδι και με πολλά προσόντα( μπασκετικά για α μην παρεξηγηθούμε smiley.gif )


Ψηλός παιδαράς, χαμογελαστός πάντα (συνήθως από το αλκοόλ), με τεράστια άκρα ( για αυτό ''ταπώνει'' με μεγάλη συχνότητα)
bxristos
QUOTE(loufer @ May 30 2008, 15:22 ) *
Έπειτα από ενδοεπικοινωνία (intercom) με taper, θέσαμε ως μοναδικό στόχο της ομάδας για του χρόνου την άλωση του κλειστού σας... Θα καταφέρουμε αυτό που δεν κατάφερε κανείς άλλος (σαν το Star Trek ακούγομαι...).


Φέτος το κατάφεραν αυτό 2 όμαδες..
68.gif 68.gif
taper
QUOTE(bxristos @ May 30 2008, 14:27 ) *
Φέτος το κατάφεραν αυτό 2 όμαδες..
68.gif 68.gif


ο στόχος αλλάζει τότε.
πανηγυρική άλωση και συναυλία με το ιστορικό ταμπούρλο smiley.gif
assistant
QUOTE(taper @ May 30 2008, 15:22 ) *
ωραίο παιδι και με πολλά προσόντα( μπασκετικά για α μην παρεξηγηθούμε smiley.gif )

Τα μπασκετικα του προσοντα δε θα τα δουμε γιατι οταν διασταυρωθει η ματια του με της dm7 μονο ορεξη για μπασκετ δε θα χει μετα.......................
assistant
QUOTE(bxristos @ May 30 2008, 15:16 ) *
Assistant?????
Και εσύ εδώ?????
Ζεις τελικά???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ενημέρωσε το forum για τις εξελίξεις στην ομάδα μας....
Μην μας αφήνεις με την αγωνία.... wink.gif wink.gif wink.gif

Φιλε Χρηστο ειμαι στη θεση ν ανακοινωσω στους οπαδους μας οτι μολις κλεισαμε την πρωτη μεταγραφη για τη νεα χρονια που ειναι και για τη θεση που ποναμε(200 ποντους παλικαρι............μη μου λυποθυμησεις dm υψος εννοω).Επεται συνεχεια.................
loufer
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 15:31 ) *
Τα μπασκετικα του προσοντα δε θα τα δουμε γιατι οταν διασταυρωθει η ματια του με της dm7 μονο ορεξη για μπασκετ δε θα χει μετα.......................


Καλώ τον taper να κατονομάσει για τις γυναικείες παρουσίες που έδιναν το παρών στο Gerakas Sports Hall σε κάθε μας παιχνίδι... Και ότι ο Αρχηγός στεκόταν πάντα στο ύψος των περιστάσεων...

Υ.Γ.: Assistant??? Καλού κακού επισύναψε και καμιά φωτό της DM7, να ξέρουμε προς τα που να κοιτάξουμε με τον taper... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
taper
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 14:31 ) *
Τα μπασκετικα του προσοντα δε θα τα δουμε γιατι οταν διασταυρωθει η ματια του με της dm7 μονο ορεξη για μπασκετ δε θα χει μετα.......................

δυστυχώς αυτό ειναι το μειονεκτημά μου...
πάντα κάπου χάνεται η ματιά μου ( αυτό είναι και το μυστικό όπλο των αντιπάλων smiley.gif ) .όταν όμως δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο έρχεται η νέμεσις...
loufer
QUOTE(taper @ May 30 2008, 15:38 ) *
δυστυχώς αυτό ειναι το μειονεκτημά μου...
πάντα κάπου χάνεται η ματιά μου ( αυτό είναι και το μυστικό όπλο των αντιπάλων smiley.gif ) .όταν όμως δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο έρχεται η νέμεσις...


Εσένα τη Νέμεση καλώ,
τη βασίλισσα την πανίσχυρη,
μέσω της οποίας αποκαλύπτονται οι πράξεις των θνητών ανθρώπων,
την αιώνια, την αξιοσέβαστη, με την απεριόριστη όραση,
εκείνη που αγαλιάζει με το ορθό και το δίκαιο
[...]σε κάθε θνητό είναι γνωστή η επιρροή σου,
και οι άνθρωποι βογγούν πίσω από τα δίκαια δεσμά σου,
γιατί κάθε σκέψη καλά κρυμμένη στο μυαλό,
ξεκάθαρα αποκαλύπτεται στη θέα σου.
taper
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 14:36 ) *
Φιλε Χρηστο ειμαι στη θεση ν ανακοινωσω στους οπαδους μας οτι μολις κλεισαμε την πρωτη μεταγραφη για τη νεα χρονια που ειναι και για τη θεση που ποναμε(200 ποντους παλικαρι............μη μου λυποθυμησεις dm υψος εννοω).Επεται συνεχεια.................

παει αρχηγε με πούλησες χωρίς να το ξέρω...
μια πουλάς τον αγώνα
μία μου ξεχνάς το δελτίο
και τώρα με πουλάς....ΚΟΥΚΟΥ

καλο σαββατοκύριακο σε όλους και καλές κρεπάλες για να συντηρούμαστε και σε φόρμα smiley.gif
assistant
QUOTE(loufer @ May 30 2008, 15:37 ) *
Καλώ τον taper να κατονομάσει για τις γυναικείες παρουσίες που έδιναν το παρών στο Gerakas Sports Hall σε κάθε μας παιχνίδι... Και ότι ο Αρχηγός στεκόταν πάντα στο ύψος των περιστάσεων...

Υ.Γ.: Assistant??? Καλού κακού επισύναψε και καμιά φωτό της DM7, να ξέρουμε προς τα που να κοιτάξουμε με τον taper... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Αυτο θα το κανει η dm αν θελει.Αλλα μαλλον θελει.......
ambulas
QUOTE(bxristos @ May 30 2008, 02:45 ) *
Για το γήπεδο ξέρετε τίποτα ρε φίλε?
Θα πάτε στο δικό σας από Σεπτέμβρη?

φιλαρακι μπαινουμε σε δεκα μερες στο παλατακι!!
ambulas
QUOTE(dm_7 @ May 30 2008, 11:35 ) *
Πως σας είπε?? Κολοτούμπες???!!! χαχαχαχαχαχα!!! ΘΕΟΣ!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Δεν πίστευα οτι δεν θα κέρδιζε η Πέρα το Κουκάκι!!! ΜΠΡΑΒΟ κι απο μένα λοιπόν 41.gif

οχι μπροστα μας βρε..καποιο βραδυ σε φιλο-η..
odysseas 1998
QUOTE(ADMIRAL14 @ May 30 2008, 13:36 ) *
Respect στο Σγούρο και για τη φετινή χρονιά, κύριος και στη μάσα.
Του χρόνου σε βλέπω κάτι μεταξύ Will Smith και Axel Foly... icon_drunk.gif
Πάντως απ' έξω φάνηκε οτι σου γλύστρισε η μπάλα.
Όσο για μένα, δε βλέπω να 'χω κανέναν απ' τους 2 σας συμπαίκτη του χρόνου, θα ρίξω μπόμπα τη Τρίτη! wink.gif


Admiral σαν φίλαθλος του μπάσκετ σε παραδέχομαι και σου εύχομαι καλή συνέχεια στην καινούρια σου ομάδα.Ο Αετός χάνει το 4άρι του το οποίο έχει το καλύτερο σουτ της ομάδας από το τρίποντο.Στα 12 χρόνια που παρακολουθώ πρωταθλήματα έσκα νομίζω είσαι ο αθλητής με το μεγαλύτερο ήθος.Αναμένουμε τον νέο σου προορισμό(μάλλον β έσκα λόγω υποχρεώσεων όπως έχεις πει) για να δούμε ποια ομάδα θα ανέβει λογικά κατηγορία τη νέα χρονιά! 41.gif
dm_7
χαχαχαχαχα...το ξεφτιλίσατε το θέμα!!!!

Με συχωρείται που άργησα να απαντήσω αλλά τώρα που σταμάτησα να βαράω ταμπούρλα είπα να γίνω πάλι γυναικά και είχα πάει για μανικιούρ (ΚΡΑΞΤΕ ΚΡΑΞΤΕ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΑΤΗΜΑ!!!!!) 41.gif 41.gif

Assistant ευχαριστώ για το promo, πάμε να σε κεράσω ένα famous το βράδυ icon_drunk.gif
Τον loufer τον έχω δει στη φωτο εδω και καιρό....απλώς περίμενα τη κατάλληλη στιγμή να κάνω το ντου....ξέρεις μη με περάσουν και για λυσσάρα! rolleyes.gif χαχαχαχαχα

Τέλος, από το γήπεδο μας δεν περνάει κανείς...... τουλάχιστον τη μάχη της εξέδρας την κερδίζουμε!!!
Άντε να πάμε στο καινούργιο να το κάνουμε καμίνι!!!!!

Υ.Γ. Πολύ ζήτηση έχει τώρα τελευταία το τύμπανο μας.....!!!! Assistant....φέρε λεφτά να πάμε να του βάλουμε αυτοκόλλητο για να αυξηθεί η ζήτηση του!! Με σήμα τη ΚουκουΜΠάια που λέει και η Πηγή!!!
smiley.gif
dm_7
QUOTE(bxristos @ May 30 2008, 15:18 ) *
Όχι ρε φίλε...
Μην λες τέτοια...
Απλά η dm είναι πολύ καλή κοπέλα και ξέρει ποιους να σέβεται..
Έτσι δεν είναι dm?? cool.gif cool.gif cool.gif




Μπράβο!! Έτσι είναι!!! Είμαι κορίτσι με μπαλέτο, γαλλικά και φυσικά, πιάνο!!!!
Με έχετε παρεξηγήσει!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
bxristos
QUOTE(assistant @ May 30 2008, 15:36 ) *
Φιλε Χρηστο ειμαι στη θεση ν ανακοινωσω στους οπαδους μας οτι μολις κλεισαμε την πρωτη μεταγραφη για τη νεα χρονια που ειναι και για τη θεση που ποναμε(200 ποντους παλικαρι............μη μου λυποθυμησεις dm υψος εννοω).Επεται συνεχεια.................


Ευχαριστώ πολύ φίλτατε assistant... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Περιμένουμε την συνέχεια...
alexas10
οποιο παλικαρακι ενδιαφερεται,εχει προβλημα στην ομαδα του και εχει ορεξη για μπασκετ ας μου στελει ενα πμ...
zigolo7
Εγώ ψάχνω ομάδα αλλά θέλω 1.000 μπροστά και σπίτι. δέχεσαι??
bxristos
QUOTE(zigolo7 @ May 31 2008, 17:55 ) *
Εγώ ψάχνω ομάδα αλλά θέλω 1.000 μπροστά και σπίτι. δέχεσαι??


Που είσαι φιλαράκι???
Σε χάσαμε...

Alexas,δέξου!!!
Είναι μεγάλος παίχτης!!!! 77.gif 77.gif 77.gif
zigolo7
QUOTE(bxristos @ May 31 2008, 14:58 ) *
Που είσαι φιλαράκι???
Σε χάσαμε...

Alexas,δέξου!!!
Είναι μεγάλος παίχτης!!!! 77.gif 77.gif 77.gif


Που να`μαι φίλε μου. Κομοτηνή...διαβάζω 69.gif !!! αρχίζω εξεταστική και είμαι όλη μέρα για........μπάνιο....!
bxristos
QUOTE(zigolo7 @ May 31 2008, 18:05 ) *
Που να`μαι φίλε μου. Κομοτηνή...διαβάζω 69.gif !!! αρχίζω εξεταστική και είμαι όλη μέρα για........μπάνιο....!


Μια χαρά σε βρίσκω...!!!

Και εγώ κούραση ρε παιδί μου...
Τώρα γύρισα από 2ημεράκι στον Ωρωπό... cool.gif cool.gif cool.gif
alexas10
QUOTE(zigolo7 @ May 31 2008, 17:55 ) *
Εγώ ψάχνω ομάδα αλλά θέλω 1.000 μπροστά και σπίτι. δέχεσαι??

αυτοκινητο,γυναικα,και μια τυροπιτα καθε πρωι, αυτα σου δινω
pointguard
ΑΔΕΛΦΕ μου αν και είσαι τηλεγραγίκ εγώ προκειμένου να παίξω Ατταλάρα δέχομαι να πληρώνω 1000 ευρώ τον μήνα χορηγία στην ομάδα.. Με θέλεις??
ambulas
QUOTE(pointguard @ May 31 2008, 20:10 ) *
ΑΔΕΛΦΕ μου αν και είσαι τηλεγραγίκ εγώ προκειμένου να παίξω Ατταλάρα δέχομαι να πληρώνω 1000 ευρώ τον μήνα χορηγία στην ομάδα.. Με θέλεις??

δρακακης ΘΕΟς!!!!!
pointguard
ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ!!!! smiley.gif
zigolo7
QUOTE(alexas10 @ May 31 2008, 16:58 ) *
αυτοκινητο,γυναικα,και μια τυροπιτα καθε πρωι, αυτα σου δινω


αυτοκίνητο έχω, γυναίκα έχω, τυρόπιτα δεν έχω!!! λοιπόν σου φέρνω 3 παίκτες και θέλω ποσοστά. παίκτες Γ`εθνικής.....
alexas10
ολοι στο γηπεδο φαινονται...τιποτα αλλο δεν μετραει..αν θελουν να ερθουν να τους δω πολυ ευχαριστως...
zigolo7
QUOTE(alexas10 @ May 31 2008, 19:23 ) *
ολοι στο γηπεδο φαινονται...τιποτα αλλο δεν μετραει..αν θελουν να ερθουν να τους δω πολυ ευχαριστως...


Με τυρόπιτες δεν παίρνεις παίκτες!!!!
bxristos
QUOTE(zigolo7 @ Jun 1 2008, 00:53 ) *
Με τυρόπιτες δεν παίρνεις παίκτες!!!!


Με ζαμπονοτυρόπιτες όμως??????? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 1 2008, 04:11 ) *
Με ζαμπονοτυρόπιτες όμως??????? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

τα τσουξαμε σημερα φιλαρακι?
bxristos
QUOTE(ambulas @ Jun 1 2008, 04:25 ) *
τα τσουξαμε σημερα φιλαρακι?


Άσε ρε φίλε...
Λιάρδα γίναμε... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Κάτι έγραψα στην Γ' ΕΣΚΑ για ενα παρτάκι στις 19...
Είναι Πέμπτη...

Ασφαλώς και είσαι καλεσμένος!!!
Σε περιμένω!!!

Καληνύχτα φίλε ambula!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 1 2008, 04:38 ) *
Άσε ρε φίλε...
Λιάρδα γίναμε... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Κάτι έγραψα στην Γ' ΕΣΚΑ για ενα παρτάκι στις 19...
Είναι Πέμπτη...

Ασφαλώς και είσαι καλεσμένος!!!
Σε περιμένω!!!

Καληνύχτα φίλε ambula!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

αν δεν εχω το opening εκεινη την μερα θα ερθω..καλη ξεκουραση.
bxristos
QUOTE(ambulas @ Jun 1 2008, 04:45 ) *
αν δεν εχω το opening εκεινη την μερα θα ερθω..καλη ξεκουραση.


Κανόνισε το opening άλλη μέρα!!!

Αν και εκείνη την ημέρα θα έχω την γυναίκα μαζί...
εγγυώμαι για καλό γυναικείο πληθυσμό... cool.gif cool.gif cool.gif

Σε όλες βέβαια θα έχω μοιράσει foto του Λύκου.... w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Καλή ξεκούραση και σε σένα φίλε ambula!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Manos E.S.N.M.
Ο Χαλκουτσακης παραιτιθικε απο προπονητης της Νεας Μακρης..
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 17:44 ) *
Admiral σαν φίλαθλος του μπάσκετ σε παραδέχομαι και σου εύχομαι καλή συνέχεια στην καινούρια σου ομάδα.Ο Αετός χάνει το 4άρι του το οποίο έχει το καλύτερο σουτ της ομάδας από το τρίποντο.Στα 12 χρόνια που παρακολουθώ πρωταθλήματα έσκα νομίζω είσαι ο αθλητής με το μεγαλύτερο ήθος.Αναμένουμε τον νέο σου προορισμό(μάλλον β έσκα λόγω υποχρεώσεων όπως έχεις πει) για να δούμε ποια ομάδα θα ανέβει λογικά κατηγορία τη νέα χρονιά! 41.gif

πραγματι ο νικολας ειναι ενας εξαιρετικος αθλητης,πολυ καλο παιδι και με ηθος.ειναι απο τους καλυτερους συμπαιχτες που ειχα ποτε και αλλωστε αυτος ειναι και ενας απο τους λογους που ολη η παρεα της παλιας κυπριαδου συναντιεται ξανα και ξανα και πραγματοποιει ανοδους.αυτος ειναι που μας επεισε να ξαναστησουμε το παρεακι...σημερα ομως θα μας σκασει τη μπομπα με το καινουργιο του προορισμο.το κακο ειναι πως δεν προκειται να πετυχει ανοδο χωρις εμας οποτε αν θελει να κλεισει τη μπασκετικη του καριερα με ανοδο να φροντισει να παμε παλι ολοι μαζι!! biggrin.gif
odysseas 1998
Όπου πάτε ανεβαίνετε κατηγορία παιχταρά μου,άντε να δούμε που θα πάει ο παπαγιαννόπουλος γιατί είναι μεγάλη μονάδα για την ομάδα.Σας ρούφηξε το Γαλάτσι τότε με την συγχώνευση εκεί στην κυπριάδου,ε?
dm_7
Χρονια πολλά στον φίλο μου assistant!!! 6.gif

Αντε Μητσάκο και τωρα που κλείνεις τα 18 θα σε αφήνουν να πίνεις κανα ποτάκι στα μαγαζιά που βγαίνουμε!! biggrin.gif icon_drunk.gif biggrin.gif

sorry για το off topic....αλλα τι να κάνουμε....ΑSSISTANT είναι αυτος!!! smile.gif
mimos8
ΕΙΔΗΣΗ ΒΟΜΒΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ:ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΑΤΤΑΛΟ icon_wave.gif !!!με συνοπτικες διαδικασιες... 68.gif !μετα τον παιχτη καρατζα που εψαχνε ομαδα τωρα ψαχνει και ο προπονητης καρατζας ομαδα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.