Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
fanis christodoulou
QUOTE(kaukasios @ Jan 19 2009, 14:45 ) *
εγω επαιζα σκακι αλλα το εχω κοψει!!!! tongue.gif tongue.gif εσυ που εισαι τοσα χρονια στο μπασκετ και εχουν δει τοσα τα ματια σου για πες μου ενα ντερμπι που εχει στηθει?οσο για την διαιτησια οποια ομαδα παει για ανοδο προσπαθει να την επηρεασει.αλλες ομαδες το καταφερνουν περισσοτερο και αλλες λιγοτερο.ομως ειναι και καλες ομαδες.γιατι χθες αν διαβασα καλα ο μανος εβαλε 35 και οχι ο διαιτητης!!

ξαναρχισε το το σκακι! το αλλο δε σε παει!!!


QUOTE(xarison @ Jan 19 2009, 14:46 ) *
εγω τις σερρες τις κερδισα φανη που ειναι ευκολο ματσακι οπως λες εσυ εχασες στην κρητη.αλλα και εκει τους διαιτητες τους ειχε στησει ο αρκαδικος και ειχε ριξει υπνωτικο στον δεδα το ξεχασα συγνωμη

καλα εσυ εχεις μπερδεψει να μη σου πω τι!!! σου ειπα δεν ειμαι οφη! στην αθηνα ζω και δεν ειμαι καμμια ομαδα! απλα βλεπω πολυ τη β εθνικη και την α2!!!
xarison
QUOTE(Xainis @ Jan 19 2009, 14:45 ) *
Μάλλον έχεις μπερδευτεί λίγο δε νομίζω να είναι φίλος του ΟΦΗ ο Φάνης. Να κι άλλος ένας (Χάρισον) που κέρδισε τον ΟΦΗ και βγήκε να κάνει στην πιάτσα το σπουδαίο.
Έπρεπε να κερδίσεις τον ΟΦΗ για να βγεις καμαρωτός- καμαρωτός;;
Τόσον καιρό που ήσουνα κι εσύ;;
Τι διάολο, τόσο σπουδαίο πια είναι να κερδίζει κανείς τον ΟΦΗ;;
Αν αισθάνεσαι τόσο βέβαιος ασχολήσου με την προετοιμασία σου για την Α2 και άσε μας εμάς στον αγώνα μας.
Δε νομίζω να ασχολήθηκε μαζί σου κανείς φίλος του ΟΦΗ κράτα τη χολή σου.

εγω χαινι δεν εχω χολη για τον οφη γιατι πιστευω οτι θα ανεβαιτε και ευκολα.αλλα εχω βαρεθει να μιλανε για τις διαιτησιες και να μειωνουν την ομαδα μου γιατι ειναι πρωτη.ουτε το παιζω σπουδαιος να εισαι σιγουρος.αν με διαβασεις προσεχτικα μιλαω μονο για αυτα που βλεπω στα παιχνιδια μονο οταν ειμαι μεσα στο γηπεδο.τωρα αν εχω δικιο η οχι θα αποδειχτει στο γηπεδο.εγω ομαδες σαν τον οφη τις θελω ψηλα γιατι οι παιχτες πληρωνονται στην ωρα τους και οι παραγοντες ειναι κυριοι και οχι λαμογια απεναντι τους τουλαχιστον και τετοιες ομαδες ειναι λιγες σε ολες τις κατηγοριες

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 14:53 ) *
ξαναρχισε το το σκακι! το αλλο δε σε παει!!!



καλα εσυ εχεις μπερδεψει να μη σου πω τι!!! σου ειπα δεν ειμαι οφη! στην αθηνα ζω και δεν ειμαι καμμια ομαδα! απλα βλεπω πολυ τη β εθνικη και την α2!!!

το τι εισαι ουτε που με νοιαζει το τι γραφεις βλεπω.η αληθεια ειναι οτι απο το πολλυ κλαμα εχω μπερδευτει
Xainis
Παρόλα αυτά δε νομίζω να μείωσε κανένας φίλος του ΟΦΗ την ομάδα σου. Τουλάχιστον δεν υπέπεσε στην αντίληψή μου.
Σόρι για τους χαρακτηρισμούς αλλά είχες αδικαιολόγητο υφάκι για τον ΟΦΗ χωρίς να προκληθείς.
Διάβασε πιο προσεχτικά τα προηγούμενα ποστ.
Χάσαμε στην Τρίπολη, ε δε τρέχει και τίποτα, πάμε παρακάτω. Θα χάσουμε κι αλλού.
Συγχαρητήρια για τη νίκη και για την εξαιρετική πορεία του Αρκαδικού, το πρωτάθλημα έχει περισσότερο από ένα γύρο ακόμα.
Επίσης ευχαριστούμε για τη φιλοξενία στην πόλη.
siska_13_
Ρε παιδια ας χαλαρωσουμε λιγο.Μην ασχολουμαστε συνεχεια με την διαιτησια τοτε δεν θα βγει τιποτα.Εξαλου κανει κακο και στην ομαδα να μενει στην διαιτησια αντι να δει τα λαθη που εκανε και εχασε τον αγωνα.
Ειναι κριμα ενα τοσο συναρπαστικο πρωταθλημα,κατα τεκμηριο πιο δυνατο και απο Α2,να υπαρχουν υποψιες οτι στηνονται παιχνιδια.
Ας μην κρυβομαστε.Ο Αρκαδικος παει σιγουρα για ανοδο με την διαφορα που εχει αποκτησει.Και η δευτερη ομαδα κατα την γνωμη μου ειναι ο Ο.Φ.Η.Μια χαρα προπονητης ειναι ο Δεδας.Ισως απο την απειρια του κανει μερικα λαθη αλλα οπως και να το κανουμε το'χει το προπονητηλικη.... wink.gif

kaukasios
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 14:53 ) *
ξαναρχισε το το σκακι! το αλλο δε σε παει!!

εγω θα το αρχισω παλι,αλλα νομιζω οτι ειναι ωρα να το σκεφτεις και εσυ σοβαρα να ξεκινησεις μαζι μου!!!
fanis christodoulou
QUOTE(xarison @ Jan 19 2009, 14:57 ) *
εγω χαινι δεν εχω χολη για τον οφη γιατι πιστευω οτι θα ανεβαιτε και ευκολα.αλλα εχω βαρεθει να μιλανε για τις διαιτησιες και να μειωνουν την ομαδα μου γιατι ειναι πρωτη.ουτε το παιζω σπουδαιος να εισαι σιγουρος.αν με διαβασεις προσεχτικα μιλαω μονο για αυτα που βλεπω στα παιχνιδια μονο οταν ειμαι μεσα στο γηπεδο.τωρα αν εχω δικιο η οχι θα αποδειχτει στο γηπεδο.εγω ομαδες σαν τον οφη τις θελω ψηλα γιατι οι παιχτες πληρωνονται στην ωρα τους και οι παραγοντες ειναι κυριοι και οχι λαμογια απεναντι τους τουλαχιστον και τετοιες ομαδες ειναι λιγες σε ολες τις κατηγοριες


το τι εισαι ουτε που με νοιαζει το τι γραφεις βλεπω.η αληθεια ειναι οτι απο το πολλυ κλαμα εχω μπερδευτει

καλα ουτε εμενα με νοιαζει τι εισαι και το τι γραφεις επισης! αλλα απο τη πολυ χαρα σου εχεις οντως μπερδευτει! και δε βλεπεις τη πραγματικοτητα! γι'αυτο σου συνιστω....βγαλε το γρασο απο τα ματια σου!

QUOTE(kaukasios @ Jan 19 2009, 15:20 ) *
εγω θα το αρχισω παλι,αλλα νομιζω οτι ειναι ωρα να το σκεφτεις και εσυ σοβαρα να ξεκινησεις μαζι μου!!!

μπα εμενα με παει το μπασκετ! το σκακι δε το χω! ο καθενας στο ειδος του γι' αυτο σου λεω παιξε το........σκακι σου!!!
leonkalf
QUOTE (xarison @ Jan 19 2009, 13:36 ) *
οσο και να κλαιτε ψαξτε για τους αλλους 2.πολλυ πονος ρε φανη.σε καταλαβαινω αλλα τι να κανουμε?ο τσακιριδης του τραβαγε την φανελα ενω εφευγε αιφνιδιασμο.με τον δεδα που πατε ρε παλλικαρια?ο!!!! μυρωδιας.γελαει ο κοσμος μαζι του.και εδω ειμαστε εχετε και συνεχεια με τον ασχετο που εχετε στον παγκο.μετα τον καμαρακη και ο σμυρνιωτης τον εκανε χαζο.κοιταξε τους λογους που εχετε 4 ηττες και ασε τις διαιτησιες γιατι αλλιως θα γελασουμε με επομενα αποτελεσματα και τοτε να δω τι θα σου φταιει.ο κοσμος σας ηταν φανταστικος και μπραβο σας αλλα μονο ο κοσμος σας και ο τσακιριδης δεν φτανει.

Παρακαλώ, μην κάνεις προκλητικούς χαρακτηρισμούς!! Εδώ, κάνεις δημόσιο διάλογο με άλλους, προσπάθησε να μιλάς σε πιο ήπιο τόνο.
Ευχαριστώ.

QUOTE (kaukasios @ Jan 19 2009, 13:12 ) *
φιλε μου αν εχεις παιξει μπασκετ θα ξερεις οτι τα ντερμπι δυσκολα στηνονται.τα παιχνιδια που μπορεις να στησεις ειναι αλλα.οπως επισης εχουμε βαρεθει να ακουμε καθε χρονο απο τις ομαδες που ειναι απο την δευτερη θεση και κατω οτι ο πρωτος στηνει ολα τα παιχνιδια.


QUOTE (fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 13:38 ) *
φιλε μου και μπασκετ εχω παιξει και μεσα στο μπασκετ βρισκομαι και ματια εχω και βλεπω και τις διαιτητοκαταστασεις ξερω και το πως μιλεται ενας διαιτητης και απο ποιον ξερω και οτι ο αρκαδικος και οχι μονο αυτος αλλα και αλλες ομαδες..... ψαχνεται και πολυ καλα μαλιστα ξερω και για αυτο ειναι και πρωτος και δεν εχει κανει γκελα στην εδρα του κυριως γιατι δεν εχει παιξει και κανενα δυσκολο εκτος!
(εκτος το λαυριο που ενταξει ειδαμε τι εγινε με τον κυριο μπουσια!!! αλλος ειδικων αποστολων!!!). εσυ δεν ξερω τι εχεις παιξει η........ τι παιζεις!!!


Παιδιά, έχουμε πει... Για στησίματα κλπ. αν θέλετε να μιλήσετε... επώνυμα και με στοιχεία.
Αυτές οι σκιές για ομάδες ότι στήνουν τη διαιτησία κλπ. δεν είναι σωστό να γράφονται!!!
Παρακαλώ πολύ να το λάβετε υπ'όψη για μελλοντικά σας ποσταρίσματα..
Ευχαριστώ
pass
QUOTE(Xainis @ Jan 19 2009, 13:37 ) *
Τέσσερις ομάδες στη δεύτερη θέση και ακόμα δεν έχει τελειώσει ο Α γύρος.
Η ομάδα μου θεωρητικά και μόνο έχει ένα μικρό αβαντάζ καθώς έχει κερδίσει με 25+ την Κομοτηνή, έχει στην έδρα της Αμύντα (στην πρεμιέρα του Β γύρου) τον οποίο κέρδισε και εκτός και τον Ίκαρο Καλλιθέας αλλά και Αρκαδικό στο τέλος. Εκτός τις Σέρρες και το Λαύριο που είναι στο κόλπο στα δυσκολότερα ματς του Β γύρου.


Το πρωτάθλημα έχει πάρει φωτιά και είναι απολαυστικό.
Περιμένω αρκετές εκπλήξεις και ανατροπές καθώς θα φουντώνει και η μάχη της παραμονής.
Κακό για τον ΟΦΗ που έχει να πάει Σπόρτινγκ, Κατερίνη και Χαλκίδα όταν αυτές οι ομάδες θα δίνουν αγώνα υπέρ πάντων.

"Υ.Γ Εκει στο Ηράκλειο σταματήστε να παινευστε και όταν χάνετε.Έναν παίκτη 38 χρονών είχατε να μαρκάρετε και σας έβαλε 35 πόντους. Α ξέχασα είναι Σερραίος και με τις Σέρρες η φετινή σας ομάδα κάτι παθαίνει"

Κι εσύ σταμάτα ν ασχολείσαι με τον ΟΦΗ και κοίτα την ομάδα σου γιατί κατάντησες κουραστικός. Απτη στιγμή που έφερες διπλό στο Ηράκλειο- τη δικαιότητα του οποίου κανείς δεν αμφισβήτησε- ασχολείσαι συνεχώς με τον ΟΦΗ. Ό,τι γουστάρουμε λέμε για την ομάδα μας κερδίζει-χάνει και δεν είναι δουλειά σου. Ομάδα μας είναι. Ασχολήσου κι εσύ με τη δική σου όπως κάνουν όλοι εδώ μέσα. Εκτός κι αν η ενασχόλησή σου με τον ΟΦΗ σε κάνει να νιώθεις σημαντικός. Φαντάσου δηλαδή να καταφέρεις κάποια στιγμή να προσπεράσεις και στη βαθμολογία, που δεν το βλέπω.Και τελικά αφού είσαι τόσο φανατικός Σερραίος γιατί δηλώνεις ΠΑΟΚ;; Ο Πανσερραικός σου πέφτει μικρός;; Στο Πανσερραικός- ΠΑΟΚ με ποιον είσαι, φανταστικέ Σερραίε;;
Γράφε ό,τι θες δε μας ενδιαφέρει κακώς σου έδωσα και σημασία.
Φίλε μου μην χάνεις την ψυχραιμία σου. Πότε δήλωσα ότι είμαι ΠΑΟΚ και δε το ξέρω.Είμαι φανατικός Πανσερραικός.Αλλά απο τότε που ανακάλυψα το Κρητικο site του μπάσκετ (και μπράβο γιατί ειναι πολύ ενημερωμένο)διαβάζω κάτι πράγματα που είναι πέρα απο κάθε φαντασία.Όπως έγινε αγώνας επιπέδου Α1 και διάφορα άλλα.Λίγη μετριοπάθεια δε βλάπτει.Τώρα αν αξίζει η ομάδα σας την άνοδο μπράβο και συγχαρητήρια αν ανεβείτε.Βλέπω όμως οτι σας πόνεσε πολύ
η ήττα μέσα στο Ηράκλειο
leonkalf
fani και kaukasie

σταματήστε την προσωπική σας κοντρίτσα και τα ανούσια ποστς αλλιώς θα πάρετε από ένα φάουλ κι οι δύο..
Hayate
QUOTE(pass @ Jan 19 2009, 17:20 ) *
Φίλε μου μην χάνεις την ψυχραιμία σου. Πότε δήλωσα ότι είμαι ΠΑΟΚ και δε το ξέρω.Είμαι φανατικός Πανσερραικός.Αλλά απο τότε που ανακάλυψα το Κρητικο site του μπάσκετ (και μπράβο γιατί ειναι πολύ ενημερωμένο)διαβάζω κάτι πράγματα που είναι πέρα απο κάθε φαντασία.Όπως έγινε αγώνας επιπέδου Α1 και διάφορα άλλα.Λίγη μετριοπάθεια δε βλάπτει.Τώρα αν αξίζει η ομάδα σας την άνοδο μπράβο και συγχαρητήρια αν ανεβείτε.Βλέπω όμως οτι σας πόνεσε πολύ
η ήττα μέσα στο Ηράκλειο


Στο είπανε ήδη.. Μόνος σου το έχεις γράψει σαν αγαπημένη σου ομάδα..
karaflas
καλησπερα παιδια!μη τσακωνεστε,εδω ειναι ενα τοπικ που συζηταμε μονο για μπασκετικα θεματα!εγω τη κυριακη παρακολουθησα στα πατησια τον σπορτιγκ με την γουμενησα.πολυ καλυτερη ομαδα ο σπορτιγκ.η βασικη του πενταδα(σταμοπουλος,χουμας,κριτσαλος,τσοπη
ς,ευθημιου)ειναι σουπερ!απο εκει κ περα το χαος.....Το ματσακι πηγε πολυ χαλαρα 10-15-20 ποντους μπροστα συνεχεια ο σπορτιγκ!στο τελος βεβαια πηγε να κανει το come back η γουμενησα και 1 λεπτο πριν τη ληξη μιωσε στους 2 ποντους(72-70) αλλα ενα τριποντο του χουμα απο τα 7 μετρα εκανε το σκορ 75-70 και καπου εκει χαθηκαν οι ελπιδες τους για να φυγουν με το ροζ φυλλο.πολυ βελτιωμενος ο σπορτιγκ που κατα τη γνωμη μου στο τελος δεν θα κυνδινευσει!πολυ δυνατη η παρουσια των φιλων του σπορτιγκ που θυμησαν παλιες καλες εποχες και δειχνουν οτι και στα δυσκολα ειναι διπλα στην ομαδα τους!
gal
QUOTE(pass @ Jan 19 2009, 17:20 ) *
Φίλε μου μην χάνεις την ψυχραιμία σου. Πότε δήλωσα ότι είμαι ΠΑΟΚ και δε το ξέρω.Είμαι φανατικός Πανσερραικός.Αλλά απο τότε που ανακάλυψα το Κρητικο site του μπάσκετ (και μπράβο γιατί ειναι πολύ ενημερωμένο)διαβάζω κάτι πράγματα που είναι πέρα απο κάθε φαντασία.Όπως έγινε αγώνας επιπέδου Α1 και διάφορα άλλα.Λίγη μετριοπάθεια δε βλάπτει.Τώρα αν αξίζει η ομάδα σας την άνοδο μπράβο και συγχαρητήρια αν ανεβείτε.Βλέπω όμως οτι σας πόνεσε πολύ
η ήττα μέσα στο Ηράκλειο

Ηρεμήστε φίλοι μου.Το πρωτάθλημα είναι πολύ συναρπαστικό και ωραίο.Κατα την προσωπική μου άποψη θα γίνει μεγάλη μάχη τόσο στη κορυφή όσο και στην ουρά.Ο Αρκαδικός και ο οφη έχουν το πρώτο λόγο ενώ για την τρίτη θέση φαβορί είναι ο Αμύντας και η Καλιθέα.Στην ουρά ο Σπόρτιγκ τάραξε τα νερά και οι επόμενοι δυο αγωνες είναι καθοριστικοί γι αυτόν.
gal
QUOTE(karaflas @ Jan 19 2009, 17:37 ) *
καλησπερα παιδια!μη τσακωνεστε,εδω ειναι ενα τοπικ που συζηταμε μονο για μπασκετικα θεματα!εγω τη κυριακη παρακολουθησα στα πατησια τον σπορτιγκ με την γουμενησα.πολυ καλυτερη ομαδα ο σπορτιγκ.η βασικη του πενταδα(σταμοπουλος,χουμας,κριτσαλος,τσοπη
ς,ευθημιου)ειναι σουπερ!απο εκει κ περα το χαος.....Το ματσακι πηγε πολυ χαλαρα 10-15-20 ποντους μπροστα συνεχεια ο σπορτιγκ!στο τελος βεβαια πηγε να κανει το come back η γουμενησα και 1 λεπτο πριν τη ληξη μιωσε στους 2 ποντους(72-70) αλλα ενα τριποντο του χουμα απο τα 7 μετρα εκανε το σκορ 75-70 και καπου εκει χαθηκαν οι ελπιδες τους για να φυγουν με το ροζ φυλλο.πολυ βελτιωμενος ο σπορτιγκ που κατα τη γνωμη μου στο τελος δεν θα κυνδινευσει!πολυ δυνατη η παρουσια των φιλων του σπορτιγκ που θυμησαν παλιες καλες εποχες και δειχνουν οτι και στα δυσκολα ειναι διπλα στην ομαδα τους!

25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
16 01.02.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
17 08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ : _
18 15.02.08 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ _ : _
19 22.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
20 08.03.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ _ : _
21 15.03.08 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
22 22.03.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ _ : _
23 29.03.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
24 05.04.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _ : _
25 12.04.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
26 26.04.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _ : _
27 03.05.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
28 10.05.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ _ : _
29 17.05.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ _ : _
30 24.05.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
Δύσκολο το βλέπω το προγραμμα του Σπόρτιγκ Αρκαδικό,Αμύντα,Φλόγα,Οφη,Σέρρες εντός και με Γούμενισσα,Χαλκίδα,Εύοσμο,Λαύριο,Καλαμαριά
,Κομοτηνή εκτός θέλει μεγάλη τύχη και μεγάλες νίκες για τη σωτηρία
basketmania
[quote name='xarison' date='Jan 19 2009, 14:36 ' post='263740']
οσο και να κλαιτε ψαξτε για τους αλλους 2.πολλυ πονος ρε φανη.σε καταλαβαινω αλλα τι να κανουμε?ο τσακιριδης του τραβαγε την φανελα ενω εφευγε αιφνιδιασμο.με τον δεδα που πατε ρε παλλικαρια?ο!!!! μυρωδιας.γελαει ο κοσμος μαζι του.και εδω ειμαστε εχετε και συνεχεια με τον ασχετο που εχετε στον παγκο.μετα τον καμαρακη και ο σμυρνιωτης τον εκανε χαζο.κοιταξε τους λογους που εχετε 4 ηττες και ασε τις διαιτησιες γιατι αλλιως θα γελασουμε με επομενα αποτελεσματα και τοτε να δω τι θα σου φταιει.ο κοσμος σας ηταν φανταστικος και μπραβο σας αλλα μονο ο κοσμος σας και ο τσακιριδης δεν φτανει.


Προφανώς δεν έχεις δει κανενα παιχνίδι του ΟΦΗ. Ρώτα οποιον αντίπαλο προπονητή θέλεις αν ο Δέδας είναι μυρωδιάς και αν ο ΟΦΗ είναι ο Τσακιρίδης μόνο. Ποιος προπονητής δε χάνει παιχνίδι? Ζήτα 2-3 dvd του ΟΦΗ και αν επιμένεις στις τοποθετήσεις σου είσαι ασχετος. Μιλάς για εναν 25χρονο που θα έχει δυο συνεχώμενες ανόδους και αφαιρείς από τους υπόλοιπους παίκτες του ΟΦΗ αυτό που τους αναλογεί όπως ο Παναγάκης, ο Χόυλιάρας, ο Βαγενάς, ο Δελατόλας Τσέλιος κτλ.
Δεν είδα το παιχνίδι στην Τρίπολη αλλά μίλησα με ουδέτερους μπασκετικούς από Αθήνα που ήταν εκεί και μου είπαν οτι ο ΟΦΗ έπαιξε καλύτερα και έδειξε καλύτερα στοιχεία από τον Αρκαδικό παρά την ηττα. (στο 39' ήταν ισσοπαλία)
xarison
QUOTE(Xainis @ Jan 19 2009, 15:05 ) *
Παρόλα αυτά δε νομίζω να μείωσε κανένας φίλος του ΟΦΗ την ομάδα σου. Τουλάχιστον δεν υπέπεσε στην αντίληψή μου.
Σόρι για τους χαρακτηρισμούς αλλά είχες αδικαιολόγητο υφάκι για τον ΟΦΗ χωρίς να προκληθείς.
Διάβασε πιο προσεχτικά τα προηγούμενα ποστ.
Χάσαμε στην Τρίπολη, ε δε τρέχει και τίποτα, πάμε παρακάτω. Θα χάσουμε κι αλλού.
Συγχαρητήρια για τη νίκη και για την εξαιρετική πορεία του Αρκαδικού, το πρωτάθλημα έχει περισσότερο από ένα γύρο ακόμα.
Επίσης ευχαριστούμε για τη φιλοξενία στην πόλη.

και εγω αν προσεβαλα την ομαδα σου δεν ειχα προθεση και σου ζηταω συγνωμη.αλλωστε σου το ειπα και πριν οτι θεωρω οτι ειστε 1 απο τις 3 ομαδες που θα ανεβετε α2.
GREER
QUOTE(kaukasios @ Jan 19 2009, 14:12 ) *
φιλε μου αν εχεις παιξει μπασκετ θα ξερεις οτι τα ντερμπι δυσκολα στηνονται.τα παιχνιδια που μπορεις να στησεις ειναι αλλα.οπως επισης εχουμε βαρεθει να ακουμε καθε χρονο απο τις ομαδες που ειναι απο την δευτερη θεση και κατω οτι ο πρωτος στηνει ολα τα παιχνιδια.

Την ΝΗΑΡ ΗΣΤ κανενας δεν την αμφισβητησε περσυ. Αλλα κανεις!!!

QUOTE(kaukasios @ Jan 19 2009, 14:12 ) *
φιλε μου αν εχεις παιξει μπασκετ θα ξερεις οτι τα ντερμπι δυσκολα στηνονται.τα παιχνιδια που μπορεις να στησεις ειναι αλλα.οπως επισης εχουμε βαρεθει να ακουμε καθε χρονο απο τις ομαδες που ειναι απο την δευτερη θεση και κατω οτι ο πρωτος στηνει ολα τα παιχνιδια.

Δεν νομιζω να το λες σοβαρα αυτο. Μαλλον δεν το σκεφτηκες ψυχραιμα, πριν το γραψεις.
menelaos
Πολυ πλακα εχει αυτος ο νεος μας φιλος απο την Τριπολη. Ή δεν εχει παρακολουθησει την πορεια της ομαδας του παλια ή ειναι αποιος παραγοντας και γραφει αυτα που γραφει. Δ ε στεινονται ρε φιλε τα ντερμπυ ε?
Και περυσι στο κρισιμο παιχνιδι σας με την Αγια παρασκευη τι ηταν ???????????
Φετος με το Λαυριο τι ηταν ??????????????? Κανε μας τη χαρη και ασε μας στην πικρα μας. Καλη πορεια στην Α2 να εχετε και αφηστε τους αλλους να καιγονται. Απλα σου λεω κατι, οτι ομαδες που στηνουν - στεινονται κιολας. Αν καταλαβες καταλαβες. Θα το δεις αυτο που σου λεω κρατα το.
fanis christodoulou
QUOTE(menelaos @ Jan 19 2009, 20:17 ) *
Πολυ πλακα εχει αυτος ο νεος μας φιλος απο την Τριπολη. Ή δεν εχει παρακολουθησει την πορεια της ομαδας του παλια ή ειναι αποιος παραγοντας και γραφει αυτα που γραφει. Δ ε στεινονται ρε φιλε τα ντερμπυ ε?
Και περυσι στο κρισιμο παιχνιδι σας με την Αγια παρασκευη τι ηταν ???????????
Φετος με το Λαυριο τι ηταν ??????????????? Κανε μας τη χαρη και ασε μας στην πικρα μας. Καλη πορεια στην Α2 να εχετε και αφηστε τους αλλους να καιγονται. Απλα σου λεω κατι, οτι ομαδες που στηνουν - στεινονται κιολας. Αν καταλαβες καταλαβες. Θα το δεις αυτο που σου λεω κρατα το.

συμφωνω απολυτως!!! και στηνονται οταν παιζουν εκτος εδρας και οταν το πρωταθλημα πια θα ειναι στην τελικη του ευθεια!!! και ο αρκαδικος εχει πολλα εκτος και δυσκολα! ειδωμεν με τους πονηρους απο τη τριπολη!!!

QUOTE(menelaos @ Jan 19 2009, 20:17 ) *
Πολυ πλακα εχει αυτος ο νεος μας φιλος απο την Τριπολη. Ή δεν εχει παρακολουθησει την πορεια της ομαδας του παλια ή ειναι αποιος παραγοντας και γραφει αυτα που γραφει. Δ ε στεινονται ρε φιλε τα ντερμπυ ε?
Και περυσι στο κρισιμο παιχνιδι σας με την Αγια παρασκευη τι ηταν ???????????
Φετος με το Λαυριο τι ηταν ??????????????? Κανε μας τη χαρη και ασε μας στην πικρα μας. Καλη πορεια στην Α2 να εχετε και αφηστε τους αλλους να καιγονται. Απλα σου λεω κατι, οτι ομαδες που στηνουν - στεινονται κιολας. Αν καταλαβες καταλαβες. Θα το δεις αυτο που σου λεω κρατα το.

ο αρκαδικος περσυ δεν εστησε δικο του ματς αλλο ματς που επαιζε ο βασικος αντιπαλος του για την ανοδο ( με την αγια παρασκευη ). κατα τα αλλα ειναι καθαροι!!!
xarison
[quote name='fanis christodoulou' date='Jan 19 2009, 20:40 ' post='263945']
συμφωνω απολυτως!!! και στηνονται οταν παιζουν εκτος εδρας και οταν το πρωταθλημα πια θα ειναι στην τελικη του ευθεια!!! και ο αρκαδικος εχει πολλα εκτος και δυσκολα! ειδωμεν με τους πονηρους απο τη τριπολη!!!


ο αρκαδικος περσυ δεν εστησε δικο του ματς αλλο ματς που επαιζε ο βασικος αντιπαλος του για την ανοδο ( με την αγια παρασκευη ). κατα τα αλλα ειναι καθαροι!!!
[/quotοιπον επειδη ειδικα εσυ εισαι πολλυ ερειστικος και προκαλεις συνεχεια και χωρις λογο εχω να σου πω ενα πραγμα.και πονηροι ειμαστε και κανουμε πλακιτσα σε ατομα σαν και σενα .αντε γεια αντε γεια αντε γειααααααα
fanis christodoulou
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 20:40 ) *
συμφωνω απολυτως!!! και στηνονται οταν παιζουν εκτος εδρας και οταν το πρωταθλημα πια θα ειναι στην τελικη του ευθεια!!! και ο αρκαδικος εχει πολλα εκτος και δυσκολα! ειδωμεν με τους πονηρους απο τη τριπολη!!!


ο αρκαδικος περσυ δεν εστησε δικο του ματς αλλο ματς που επαιζε ο βασικος αντιπαλος του για την ανοδο ( με την αγια παρασκευη ). κατα τα αλλα ειναι καθαροι!!!

σιγα μεγαλε χαλαρωσε λιγακι! και τη πονηραδα σου κρατα την μηπως ερθουν και τα δυσκολα και τοτε θα σε δω ποσο πονηρος εισαι και τι πλακιτσα θα κανεις! τριπολλλλλλλλλλητσωτη πονηρε!!!
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 22:03 ) *
σιγα μεγαλε χαλαρωσε λιγακι! και τη πονηραδα σου κρατα την μηπως ερθουν και τα δυσκολα και τοτε θα σε δω ποσο πονηρος εισαι και τι πλακιτσα θα κανεις! τριπολλλλλλλλλλητσωτη πονηρε!!!

ρε τα παντα ολα σου λεω θυματακι.δες την πλατη μου τωρα και αντε γεια.και αν θες να ξερεις αθηναιος ειμαι και οποτε γουσταρεις συναντιωμαστε και απο κοντα.νοτια προαστια μενω και τις λεπτομερειες να συναντηθουμε τις κανονιζουμε οπως θες εσυ
alexf-5
QUOTE(menelaos @ Jan 19 2009, 20:17 ) *
Πολυ πλακα εχει αυτος ο νεος μας φιλος απο την Τριπολη. Ή δεν εχει παρακολουθησει την πορεια της ομαδας του παλια ή ειναι αποιος παραγοντας και γραφει αυτα που γραφει. Δ ε στεινονται ρε φιλε τα ντερμπυ ε?
Και περυσι στο κρισιμο παιχνιδι σας με την Αγια παρασκευη τι ηταν ???????????
Φετος με το Λαυριο τι ηταν ??????????????? Κανε μας τη χαρη και ασε μας στην πικρα μας. Καλη πορεια στην Α2 να εχετε και αφηστε τους αλλους να καιγονται. Απλα σου λεω κατι, οτι ομαδες που στηνουν - στεινονται κιολας. Αν καταλαβες καταλαβες. Θα το δεις αυτο που σου λεω κρατα το.


Αν σταθούμε στην προϊστορία και γυρίσουμε πίσω το χρόνο όταν ο Αρκαδικός έπαιζε στην Γ' εθνική και έχανε την κατηγορία με υποβιβασμό στα τοπικά για χάρη κάποιων μεγαλύτερων που ανέβαιναν, εκεί να δείτε "σφαγές" που έπεφταν... Τι πρέπει να κάνουμε να λέμε ότι μας έφταιγε η διαιτησία;;;


QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 20:40 ) *
συμφωνω απολυτως!!! και στηνονται οταν παιζουν εκτος εδρας και οταν το πρωταθλημα πια θα ειναι στην τελικη του ευθεια!!! και ο αρκαδικος εχει πολλα εκτος και δυσκολα! ειδωμεν με τους πονηρους απο τη τριπολη!!!


ο αρκαδικος περσυ δεν εστησε δικο του ματς αλλο ματς που επαιζε ο βασικος αντιπαλος του για την ανοδο ( με την αγια παρασκευη ). κατα τα αλλα ειναι καθαροι!!!


Στήθηκε το παιχνίδι για να νικήσει η Αγία Παρασκευή τον Γκυζιακό;; Αν άξιζε το ματσάκι ο Γκυζιακός θα κέρδιζε την "Αγία" και δεν θα μίλαγε κανένας. Αν καθόταν να χάσει η Αγία Παρασκευή τι θα έπρεπε να βγούμε και να πούμε ότι ο Γκυζιακός τα έσκασε στην Αγία για να πάρει το παιχνίδι;;; Δεν είναι πράγματα αυτά...
Α συγγνώμη και εκεί η διαιτησία έφταιγε που ο Γκυζιακός έχασε ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ που είχε στη διάρκεια εκείνου του παιχνιδιού..
fanis christodoulou
QUOTE(alexf-5 @ Jan 19 2009, 23:28 ) *
Αν σταθούμε στην προϊστορία και γυρίσουμε πίσω το χρόνο όταν ο Αρκαδικός έπαιζε στην Γ' εθνική και έχανε την κατηγορία με υποβιβασμό στα τοπικά για χάρη κάποιων μεγαλύτερων που ανέβαιναν, εκεί να δείτε "σφαγές" που έπεφταν... Τι πρέπει να κάνουμε να λέμε ότι μας έφταιγε η διαιτησία;;;




Στήθηκε το παιχνίδι για να νικήσει η Αγία Παρασκευή τον Γκυζιακό;; Αν άξιζε το ματσάκι ο Γκυζιακός θα κέρδιζε την "Αγία" και δεν θα μίλαγε κανένας. Αν καθόταν να χάσει η Αγία Παρασκευή τι θα έπρεπε να βγούμε και να πούμε ότι ο Γκυζιακός τα έσκασε στην Αγία για να πάρει το παιχνίδι;;; Δεν είναι πράγματα αυτά...
Α συγγνώμη και εκεί η διαιτησία έφταιγε που ο Γκυζιακός έχασε ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ που είχε στη διάρκεια εκείνου του παιχνιδιού..

ασε ρε φιλε και συ και ο πονηρος ο αλλος! γελαγε το πανελληνιο με το πως ανεβηκε ο αρκαδικος! τους χαζους κανετε τωρα? ποσα στοιχισε η ανοδος 30000-40000? και ερχοταν ο coach και ο προεδρος μετα στην αθηνα να δουν β εθνικη και καμαρωνανε με την επιτυχια τη μεγαλη! ποιους κοροειδευεται τωρα τους ασχετους? αυτα να τα λετε μεταξυ σας να γουσταρετε!

QUOTE(xarison @ Jan 19 2009, 23:07 ) *
ρε τα παντα ολα σου λεω θυματακι.δες την πλατη μου τωρα και αντε γεια.και αν θες να ξερεις αθηναιος ειμαι και οποτε γουσταρεις συναντιωμαστε και απο κοντα.νοτια προαστια μενω και τις λεπτομερειες να συναντηθουμε τις κανονιζουμε οπως θες εσυ

τι να πω μαζι σου ρε??? αντε κανε πλακιτσα σ αυτους που ειναι απο πισω σου! εγω ειμαι σε κατηγορια πιο πανω απο σενα!!!θυμα ε θυμα!!!
alexf-5
Για να εξηγούμαστε...
δεν θα κάτσω να προσβάλω καμιά αντίπαλη ομάδα εδώ μέσα επειδή κάποιοι κύριοι μπαίνουν στη διαδικασία να "πουλήσουν" πνέυμα σε κάθε τι που γράφουμε. Ξεκίνησα να γράψω κάτι για την ομάδα μου και αρχισαν κάποιοι να εκφράζονται με ειρωνία προς το προσωπο μου ή και κάποιων άλλων όπως και για την ομάδα που υποστηρίζω!!

Δεν ασχολήθηκα με ΚΑΝΕΝΑΝ με σχολιάκια και εξυπναδούλες!! Ούτε μπήκα στη διαδικασία να προσβάλλω την ομάδα του άλλου επειδή έπαιξε καλύτερο από μένα ή με κέρδισε!! Και να το ξέρετε όταν θα έρθουν οι ήττες στην ομάδα γιατί θα έρθουν, πρώτος θα είμαι που δεν θα κλαφτώ για τη διαιτησία!!!

Από την άλλη βγήκα τις προηγούμενες ώρες και έγραψα ότι η ομάδα μου πιστεύω ότι θα κάσει την Κυριακή στην Καλλιθέα γιατί έτσι πιστεύω και βγαίνουν και μου λένε ότι είμαι οπαδός του Αρκαδικού και προκατειλημένος!!!!

Λοιπόν επειδή κάποιοι έχετε πιεστεί πολύ, ηρεμήστε, χαλαρώστε γιατί τα νεύρα δεν κάνουν καλό και το πληκτρολόγιο (πιθανότατα) να μην σας φταίει τίποτα!

Υ.Γ.
α και γράψτε μου ότι είναι να μου γράψετε για απάντηση, ΕΚΤΟΝΩΘΕΙΤΕ να σας περάσει, για να αρχίσουμε κάποια στιγμή να ανεβάσουμε το επίπεδο αυτού του forum κάνοντας τη χάρη κάποιων εδώ μέσα που δεν θέλουν να ακούν την ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...!
Αντε γειά!!
fanis christodoulou
QUOTE(alexf-5 @ Jan 19 2009, 23:46 ) *
Για να εξηγούμαστε...
δεν θα κάτσω να προσβάλω καμιά αντίπαλη ομάδα εδώ μέσα επειδή κάποιοι κύριοι μπαίνουν στη διαδικασία να "πουλήσουν" πνέυμα σε κάθε τι που γράφουμε. Ξεκίνησα να γράψω κάτι για την ομάδα μου και αρχισαν κάποιοι να εκφράζονται με ειρωνία προς το προσωπο μου ή και κάποιων άλλων όπως και για την ομάδα που υποστηρίζω!!

Δεν ασχολήθηκα με ΚΑΝΕΝΑΝ με σχολιάκια και εξυπναδούλες!! Ούτε μπήκα στη διαδικασία να προσβάλλω την ομάδα του άλλου επειδή έπαιξε καλύτερο από μένα ή με κέρδισε!! Και να το ξέρετε όταν θα έρθουν οι ήττες στην ομάδα γιατί θα έρθουν, πρώτος θα είμαι που δεν θα κλαφτώ για τη διαιτησία!!!

Από την άλλη βγήκα τις προηγούμενες ώρες και έγραψα ότι η ομάδα μου πιστεύω ότι θα κάσει την Κυριακή στην Καλλιθέα γιατί έτσι πιστεύω και βγαίνουν και μου λένε ότι είμαι οπαδός του Αρκαδικού και προκατειλημένος!!!!

Λοιπόν επειδή κάποιοι έχετε πιεστεί πολύ, ηρεμήστε, χαλαρώστε γιατί τα νεύρα δεν κάνουν καλό και το πληκτρολόγιο (πιθανότατα) να μην σας φταίει τίποτα!

Υ.Γ.
α και γράψτε μου ότι είναι να μου γράψετε για απάντηση, ΕΚΤΟΝΩΘΕΙΤΕ να σας περάσει, για να αρχίσουμε κάποια στιγμή να ανεβάσουμε το επίπεδο αυτού του forum κάνοντας τη χάρη κάποιων εδώ μέσα που δεν θέλουν να ακούν την ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...!
Αντε γειά!!

συμφωνω μ αυτα που λες και το καλυτερο ειναι να τελειωνει αυτο για να μιλησουμε και λιγο για μπασκετ και ζητω συγνωμη στο forum διοτι εχω παρασυρθει ηδη!
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 23:54 ) *
συμφωνω μ αυτα που λες και το καλυτερο ειναι να τελειωνει αυτο για να μιλησουμε και λιγο για μπασκετ και ζητω συγνωμη στο forum διοτι εχω παρασυρθει ηδη!

ειμαι και γω υπευθυνος παιδια και ζηταω συγνωμη απο ολους οσους προσεβαλα
Xainis
Νομίζω το προφίλ σου είναι ξεκάθαρο φίλε pass:

Ομάδα: Players
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 8-December 08
Αριθμός Μέλους: 5,997
Αγαπημένη Ομάδα: παοκ
Αγαπημένος Παίχτης: κορ
Αγαπημένη θέση: Point Guard

Το θέμα κλείνει εκ μέρους μου γιατί κουράζει.
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 23:42 ) *
ασε ρε φιλε και συ και ο πονηρος ο αλλος! γελαγε το πανελληνιο με το πως ανεβηκε ο αρκαδικος! τους χαζους κανετε τωρα? ποσα στοιχισε η ανοδος 30000-40000? και ερχοταν ο coach και ο προεδρος μετα στην αθηνα να δουν β εθνικη και καμαρωνανε με την επιτυχια τη μεγαλη! ποιους κοροειδευεται τωρα τους ασχετους? αυτα να τα λετε μεταξυ σας να γουσταρετε!

Καλα το συγκεκριμενο γεγονος(αγωνα), ο κοσμος το ειχε τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι. Πολυ γελιο ειχαμε ριξει.

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 19 2009, 23:42 ) *
εγω ειμαι σε κατηγορια πιο πανω απο σενα!!!

Τι ομαδα εισαι ρε Φανη???
pass
QUOTE(Xainis @ Jan 20 2009, 00:12 ) *
Νομίζω το προφίλ σου είναι ξεκάθαρο φίλε pass:

Ομάδα: Players
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 8-December 08
Αριθμός Μέλους: 5,997
Αγαπημένη Ομάδα: παοκ
Αγαπημένος Παίχτης: κορ
Αγαπημένη θέση: Point Guard

Το θέμα κλείνει εκ μέρους μου γιατί κουράζει.
Ναι φίλε μου αν το θέτεις έτσι αγαπημένη ομάδα για μένα ήταν η χρυση ομάδα μπάσκετ του παοκ στη δεκαετία του 80.Όταν όλη Ελλάδα ήταν με τον Αρη του Γκάλη.Αλλος δηλώνει τους Λέηκερς τι παει να πει αυτό. Τώρα για το forum γενικά εμείς οι μπασκετικοί πρέπει να έχουμε ένα επίπεδο.Όλες οι ομάδες είναι της β εθνικής είναι καλές αλλά αξίζουν συγχαρητήρια στά παιδιά του Φαλήρου που κατεβαίνουν και αγωνίζονται καθε κυριακή
kavatzas4
Μετά τη χτεσινή οινοποσία στη Τρίπολη να πω και γω 2 πραγματάκια για το ματσάκι!Καταρχάς η φιλοξενεία των παραγόντων και μόνο των παργόντων ήταν άψογη,όσο για το φίλαθλο πνεύμα που έχουν εκεί οι φίλοι της ομάδας του αρκαδικού και το διατυμπανίζουν παντού το είδα με τα μάτια μου,έβριζαν εν χορώ την Κρήτη για πολύ μεγάλο διάστημα του αγώνα!!Πάμε τώρα στον αγώνα αν η ομάδα μου δεν έχανε τόσα ελεύθερα τρίποντα θα το είχαμε καθαρίσει το ματσάκι, ο Μπαρλάς κάκιστος οπως και ο Χουλιάρας(όσο τον άφησαν οι διαιτητές να παίξει)στο τέλος δεν είχαμε και καθαρό μυαλό και κάναμε λάθη σε κρίσιμα σημεία πήρε και η έδρα τα σφυρίγματά της και πέταξε το ματς!Τώρα για τον αρκαδικό τι να πω ο Μάνος μεγάλη παιχτάρα μας έκανε ότι ήθελε,αν δεν υπήρχε αυτός ο αρκαδικός τώρα θα παλεύε για την παραμονή του!Πολλά μπράβο στους 60-70 οπαδούς μας που δεν σταμάτησαν σε όλο τον αγώνα να στηρίζουν την ομάδα!!
GREER
QUOTE(kavatzas4 @ Jan 20 2009, 01:57 ) *
Μετά τη χτεσινή οινοποσία στη Τρίπολη να πω και γω 2 πραγματάκια για το ματσάκι!Καταρχάς η φιλοξενεία των παραγόντων και μόνο των παργόντων ήταν άψογη,όσο για το φίλαθλο πνεύμα που έχουν εκεί οι φίλοι της ομάδας του αρκαδικού και το διατυμπανίζουν παντού το είδα με τα μάτια μου,έβριζαν εν χορώ την Κρήτη για πολύ μεγάλο διάστημα του αγώνα!!Πάμε τώρα στον αγώνα αν η ομάδα μου δεν έχανε τόσα ελεύθερα τρίποντα θα το είχαμε καθαρίσει το ματσάκι, ο Μπαρλάς κάκιστος οπως και ο Χουλιάρας(όσο τον άφησαν οι διαιτητές να παίξει)στο τέλος δεν είχαμε και καθαρό μυαλό και κάναμε λάθη σε κρίσιμα σημεία πήρε και η έδρα τα σφυρίγματά της και πέταξε το ματς!Τώρα για τον αρκαδικό τι να πω ο Μάνος μεγάλη παιχτάρα μας έκανε ότι ήθελε,αν δεν υπήρχε αυτός ο αρκαδικός τώρα θα παλεύε για την παραμονή του!Πολλά μπράβο στους 60-70 οπαδούς μας που δεν σταμάτησαν σε όλο τον αγώνα να στηρίζουν την ομάδα!!

Η διαιτησια ηταν καλη??? 50-50???
kavatzas4
Θα έλεγα 65-35 !Αλλά τα σφυρίγματα ήταν πολύ πονηρά,όταν ξεκινούσαμε να βρούμε ρυθμό,δεν μας έδωσε και ένα πεντακάθαρο αντιαθλητικό γύρω στα 2 με 2,5 λεπτά πριν τη λήξη!3-4 αντιαθλητικά μας σφύριξαν που ήταν μόνο το 1 ,τεχνική ποινή στο πάγκο μας την ώρα που μετά από 1 τρίποντο που έβαλαν σηκώθηκαν 2 παίκτες τους από τον παγκο(μπροστά στους διαιτητές και μας έκαναν άσεμνες χειρονομίες)
fanis christodoulou
QUOTE(GREER @ Jan 20 2009, 00:54 ) *
Καλα το συγκεκριμενο γεγονος(αγωνα), ο κοσμος το ειχε τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι. Πολυ γελιο ειχαμε ριξει.


Τι ομαδα εισαι ρε Φανη???

πανιωνιος αλλα δεν παω γιατι δεν γουσταρω να βλεπω πια ολους τους βαζελους (ανδριτσο-ιωαννου) στην ομαδα και κυριως το λιανο!ετσι παω και βλεπω τη δαφνη τον ικαρο τη νηαρ τον ηλυσιακο τον αμυντα και εχω αποψη γιατι μ αρεσει η α2 αλλα η β εθνικη περισσοτερο!
jim kom
QUOTE(kavatzas4 @ Jan 20 2009, 01:57 ) *
Μετά τη χτεσινή οινοποσία στη Τρίπολη να πω και γω 2 πραγματάκια για το ματσάκι!Καταρχάς η φιλοξενεία των παραγόντων και μόνο των παργόντων ήταν άψογη,όσο για το φίλαθλο πνεύμα που έχουν εκεί οι φίλοι της ομάδας του αρκαδικού και το διατυμπανίζουν παντού το είδα με τα μάτια μου,έβριζαν εν χορώ την Κρήτη για πολύ μεγάλο διάστημα του αγώνα!!Πάμε τώρα στον αγώνα αν η ομάδα μου δεν έχανε τόσα ελεύθερα τρίποντα θα το είχαμε καθαρίσει το ματσάκι, ο Μπαρλάς κάκιστος οπως και ο Χουλιάρας(όσο τον άφησαν οι διαιτητές να παίξει)στο τέλος δεν είχαμε και καθαρό μυαλό και κάναμε λάθη σε κρίσιμα σημεία πήρε και η έδρα τα σφυρίγματά της και πέταξε το ματς!Τώρα για τον αρκαδικό τι να πω ο Μάνος μεγάλη παιχτάρα μας έκανε ότι ήθελε,αν δεν υπήρχε αυτός ο αρκαδικός τώρα θα παλεύε για την παραμονή του!Πολλά μπράβο στους 60-70 οπαδούς μας που δεν σταμάτησαν σε όλο τον αγώνα να στηρίζουν την ομάδα!!


Δεν κσερω σε πιο γηπεδο ειχεσ παει φιλε μου αλλα απο αυτα που λεσ δεν υπαρχει τιποτα που να ειναι αληθεια!!! η διαιτησια θα ηωελεσ πολυ να σε πεζει ετσι εκτοσ παντα!!! οσο για το φιλαθλο πνευμα οι παιχτεσ του ΟΦΗ προκαλουσαν και τσακονονταν με 13-15 χρονον παιδακια με τον παιχτη σασ το Ν 4 να βρηζει ωεουσ και δεμονεσ!!! και να λεει οτι οταν ωα κατευουμε ΚΡΗΤΗ ωα μασ .........!!!!

Ο Αρκαδικός επικράτησε του ΟΦΗ με 93-88, επεκτείνοντας το σερί του σε 10-0 ενα δυσκολο ματs αλλα η ομαδα τηs Τριποληs καταφερε να παρει τη νικη!!! Απαραδεκτη σιμπεριφορα των παικτων του ΟΦΗ που λογομαχησαν με τουs φιλαθλουs του ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ και αναπσαν τα αιματα στο κλειστο τηs τριποληs.
pass
QUOTE(jim kom @ Jan 20 2009, 11:11 ) *
Δεν κσερω σε πιο γηπεδο ειχεσ παει φιλε μου αλλα απο αυτα που λεσ δεν υπαρχει τιποτα που να ειναι αληθεια!!! η διαιτησια θα ηωελεσ πολυ να σε πεζει ετσι εκτοσ παντα!!! οσο για το φιλαθλο πνευμα οι παιχτεσ του ΟΦΗ προκαλουσαν και τσακονονταν με 13-15 χρονον παιδακια με τον παιχτη σασ το Ν 4 να βρηζει ωεουσ και δεμονεσ!!! και να λεει οτι οταν ωα κατευουμε ΚΡΗΤΗ ωα μασ .........!!!!

Συμφωνώ απόλυτα μ αυτά που γράφεις.Στο Ηράκλειο ο συγκεκριμένος παίκτης αντι να ηρεμήσει τη κατάσταση πρωτοστάτησε στα επεισόδια.Για τον αγώνα με τις Σέρρες εννοώ. Τέλος πάντων περασμένα ξεχασμένα μερικά πράγματα δυστυχώς δεν αλλάζουν.Πρέπει να σταματήσουν οι αντιπαραθέσεις γιατί το πρωτάθλημα είναι πολύ συναρπαστικό και ο καθένας απο το πόστο που έχει ας το απολαύσει.
xarison
QUOTE(pass @ Jan 20 2009, 11:24 ) *
Συμφωνώ απόλυτα μ αυτά που γράφεις.Στο Ηράκλειο ο συγκεκριμένος παίκτης αντι να ηρεμήσει τη κατάσταση πρωτοστάτησε στα επεισόδια.Για τον αγώνα με τις Σέρρες εννοώ. Τέλος πάντων περασμένα ξεχασμένα μερικά πράγματα δυστυχώς δεν αλλάζουν.Πρέπει να σταματήσουν οι αντιπαραθέσεις γιατί το πρωτάθλημα είναι πολύ συναρπαστικό και ο καθένας απο το πόστο που έχει ας το απολαύσει.

ρε παιδια αυτα γινονται σε ολα τα γηπεδα οταν οι αγωνες ειναι τοσο κρισιμοι.ενταξει και οι παιχτες μεσα στα νευρα και στην ενταση πολλες φορες παρασυρονται ανθρωπινο ειναι και αντιδρουν ασχημα.το θεμα ασχετα με αυτα ειναι οτι εγινε ματσαρα διαφημηση για το μπασκετ και κερδισε στο τελος ο πιο τυχερος στα σημεια.φανη την κυριακη στον ικαρο θα καταλαβεις ποιος ειμαι μην ανυσηχεις.θα φοραω ενα κοκκινο σκουφο.ελπιζω και ευχομαι να ερθεις να μου μιλησεις.
kaukasios
QUOTE(menelaos @ Jan 19 2009, 20:17 ) *
Πολυ πλακα εχει αυτος ο νεος μας φιλος απο την Τριπολη. Ή δεν εχει παρακολουθησει την πορεια της ομαδας του παλια ή ειναι αποιος παραγοντας και γραφει αυτα που γραφει. Δ ε στεινονται ρε φιλε τα ντερμπυ ε?
Και περυσι στο κρισιμο παιχνιδι σας με την Αγια παρασκευη τι ηταν ???????????
Φετος με το Λαυριο τι ηταν ??????????????? Κανε μας τη χαρη και ασε μας στην πικρα μας. Καλη πορεια στην Α2 να εχετε και αφηστε τους αλλους να καιγονται. Απλα σου λεω κατι, οτι ομαδες που στηνουν - στεινονται κιολας. Αν καταλαβες καταλαβες. Θα το δεις αυτο που σου λεω κρατα το.

γιατι ηταν στημενο το παιχνιδι με την αγια?επειδη εδωσαν λεφτα στους παικτες της αγιας για να κερδισουν τον γκυζιακο?το ξερεις οτι στην ισπανια υπαρχει νομος που το επιτρεπει?στησιμο θα ηταν αν τους εδινε λεφτα να χασουν.εγω μαθαινω απο παικτες σας οτι δεν παιζεται τιποτα.
menelaos
QUOTE(kaukasios @ Jan 20 2009, 13:18 ) *
γιατι ηταν στημενο το παιχνιδι με την αγια?επειδη εδωσαν λεφτα στους παικτες της αγιας για να κερδισουν τον γκυζιακο?το ξερεις οτι στην ισπανια υπαρχει νομος που το επιτρεπει?στησιμο θα ηταν αν τους εδινε λεφτα να χασουν.εγω μαθαινω απο παικτες σας οτι δεν παιζεται τιποτα.

Oντως ειμαστε αλλου για αλλου και εκ του αποτελεσματος πλεον δε μας βγηκε σχεδον καμια μεταγραφη. Ομως για το παιχνιδι με τον Αρκαδικο γελαγανε και οι πατατες των φιλων μας απο την Τριπολη. Και χωρις καμια φασαρια με τους φιλαθλους απο την Τριπολη μπορουν να στο επιβεβαιωσουν καθομασταν μαζι και κατω στις ξυλινες οποιος εχει ερθει Λαυριο ξερει τι λεω. Απλα στο τελος πλακωσαν τον καλο μουτζαχεντιν γκριζο που εκπληρωσε το εργο που ειχε αναλαβει, που ειχε πληρωθει μαλλον. Αναι και ενα παγκιτη που εκανε μαγκιες και σηκωνε το μεσαιο δακτυλο στους παικτες του Λαυριου. Μετεπειτα μαθαμε οτι ο συγκεκριμενος ειχε παθει αγκιλωση στο δαχτυλακι του τον αμοιρο.
kaukasios
QUOTE(menelaos @ Jan 20 2009, 15:23 ) *
Oντως ειμαστε αλλου για αλλου και εκ του αποτελεσματος πλεον δε μας βγηκε σχεδον καμια μεταγραφη. Ομως για το παιχνιδι με τον Αρκαδικο γελαγανε και οι πατατες των φιλων μας απο την Τριπολη. Και χωρις καμια φασαρια με τους φιλαθλους απο την Τριπολη μπορουν να στο επιβεβαιωσουν καθομασταν μαζι και κατω στις ξυλινες οποιος εχει ερθει Λαυριο ξερει τι λεω. Απλα στο τελος πλακωσαν τον καλο μουτζαχεντιν γκριζο που εκπληρωσε το εργο που ειχε αναλαβει, που ειχε πληρωθει μαλλον. Αναι και ενα παγκιτη που εκανε μαγκιες και σηκωνε το μεσαιο δακτυλο στους παικτες του Λαυριου. Μετεπειτα μαθαμε οτι ο συγκεκριμενος ειχε παθει αγκιλωση στο δαχτυλακι του τον αμοιρο.

ποιοι ηταν οι διαιτητες?ο αγαπητος γιατι δεν παιζει στα τελευταια παιχνιδια?
xarison
QUOTE(menelaos @ Jan 20 2009, 15:23 ) *
Oντως ειμαστε αλλου για αλλου και εκ του αποτελεσματος πλεον δε μας βγηκε σχεδον καμια μεταγραφη. Ομως για το παιχνιδι με τον Αρκαδικο γελαγανε και οι πατατες των φιλων μας απο την Τριπολη. Και χωρις καμια φασαρια με τους φιλαθλους απο την Τριπολη μπορουν να στο επιβεβαιωσουν καθομασταν μαζι και κατω στις ξυλινες οποιος εχει ερθει Λαυριο ξερει τι λεω. Απλα στο τελος πλακωσαν τον καλο μουτζαχεντιν γκριζο που εκπληρωσε το εργο που ειχε αναλαβει, που ειχε πληρωθει μαλλον. Αναι και ενα παγκιτη που εκανε μαγκιες και σηκωνε το μεσαιο δακτυλο στους παικτες του Λαυριου. Μετεπειτα μαθαμε οτι ο συγκεκριμενος ειχε παθει αγκιλωση στο δαχτυλακι του τον αμοιρο.

ρε μενελαε ημαρτον.αυτα που λες ειναι παραπληροφορηση.δεν καταλαβαινω γιατι το κανεις αυτο.δεν πλακωθηκε κανεις.απλως το 4 και ενας δυο φιλαθλοι ηρθαν σε λεκτικη αντιπαραθεση και απειλες για το δευτερο παιχνιδι.που τα ειδες τα υπολοιπα.και γιατι προσβαλεις τον κοσμο της επαρχιας δεν καταλαβαινω.παιχνιδι ειναι 40 λεπτων και τιποτα αλλο ρε παιδια.μην εισαι απαξιωτικοι.αν το κανουμε αυτο τουλαχιστον να λεμε και ποιο ειμαστε και οχι πισω απο ανωνυμιες να προσβαλουμε ο ενας τον αλλον.
jim kom
QUOTE(xarison @ Jan 20 2009, 15:44 ) *
ρε μενελαε ημαρτον.αυτα που λες ειναι παραπληροφορηση.δεν καταλαβαινω γιατι το κανεις αυτο.δεν πλακωθηκε κανεις.απλως το 4 και ενας δυο φιλαθλοι ηρθαν σε λεκτικη αντιπαραθεση και απειλες για το δευτερο παιχνιδι.που τα ειδες τα υπολοιπα.και γιατι προσβαλεις τον κοσμο της επαρχιας δεν καταλαβαινω.παιχνιδι ειναι 40 λεπτων και τιποτα αλλο ρε παιδια.μην εισαι απαξιωτικοι.αν το κανουμε αυτο τουλαχιστον να λεμε και ποιο ειμαστε και οχι πισω απο ανωνυμιες να προσβαλουμε ο ενας τον αλλον.



1.Δεν εχω καμια σχεση με ΑΡΚΑΔΙΚΟ ενασ απλοσ φιλαθλοσ ειμαι.
2.το 4 τσακονοταν μονοσ του με κατι παιδακια!!!
3.οι απηλεs ακουστηκαν και στουs φιλαθλουs..
4.Υπαρχουν και video που διχνουν τη εκαναν οι οπαδοι του αρκαδικου και πωs κσεσικονε τον κοσμο το 4!!!
Η ουσια ειναι οτι η Αρκαδικαρα παιζει πολυ καλο μπασκετ και απο το πουθενα ειναι πρωτη και αυτο ποναει.
jim kom
Εδω υπαρχουν φωτογραφιεs απο το ματs <<http://www.apoel-molaoi.gr/nea.htm>> Μπορει κανειs να δει και να μην λεγοντε μονο αερολογιεs.
geoleonis
QUOTE(jim kom @ Jan 20 2009, 16:01 ) *
1.Δεν εχω καμια σχεση με ΑΡΚΑΔΙΚΟ ενασ απλοσ φιλαθλοσ ειμαι.
2.το 4 τσακονοταν μονοσ του με κατι παιδακια!!!
3.οι απηλεs ακουστηκαν και στουs φιλαθλουs..
4.Υπαρχουν και video που διχνουν τη εκαναν οι οπαδοι του αρκαδικου και πωs κσεσικονε τον κοσμο το 4!!!
Η ουσια ειναι οτι η Αρκαδικαρα παιζει πολυ καλο μπασκετ και απο το πουθενα ειναι πρωτη και αυτο ποναει.

Μάλλον ήσουν σε άλλο γήπεδο φίλε μου.Εκνευρισμός υπήρχε αλλά αυτα που λές δεν υπάρχουν.Καλά κάνεις και στηρίζεις την ομάδα σου αλλα να μην τα ισοπεδώσουμε όλα.Οτι μας έρθει στο μυαλό λεμε εδω μέσα ας ασχοληθούμε λιγάκι με το μπάσκετ..
menelaos
QUOTE(xarison @ Jan 20 2009, 15:44 ) *
ρε μενελαε ημαρτον.αυτα που λες ειναι παραπληροφορηση.δεν καταλαβαινω γιατι το κανεις αυτο.δεν πλακωθηκε κανεις.απλως το 4 και ενας δυο φιλαθλοι ηρθαν σε λεκτικη αντιπαραθεση και απειλες για το δευτερο παιχνιδι.που τα ειδες τα υπολοιπα.και γιατι προσβαλεις τον κοσμο της επαρχιας δεν καταλαβαινω.παιχνιδι ειναι 40 λεπτων και τιποτα αλλο ρε παιδια.μην εισαι απαξιωτικοι.αν το κανουμε αυτο τουλαχιστον να λεμε και ποιο ειμαστε και οχι πισω απο ανωνυμιες να προσβαλουμε ο ενας τον αλλον.

Ρε παιδια μηπως εχετε μπερδεψει τα παιχνιδια ??????????????????? Εγω αναφερομαι στον αγωνα Λαυριου Αρκαδικου και δεν εχω γραψει καμια παραπληροφορηση σε οτι λεω.Μην τρελαθουμαι εντελως.

QUOTE(kaukasios @ Jan 20 2009, 15:37 ) *
ποιοι ηταν οι διαιτητες?ο αγαπητος γιατι δεν παιζει στα τελευταια παιχνιδια?

Διαιτητες στο παιχνιδι ηταν οι Σιορέντας – Μπούσιας
Ο Βασιλης δεν παιζει γιατι δυστυχως το ποδι του δεν ειναι καλα. Μετα τους χιαστους στην ουσια ποτε δε γυρισε δυνατος οπως ηταν.
GREER
Ρε παιδια δεν ειπαμε οτι εχουμε τιποτα με τον Αρκαδικο και τον κοσμο της επαρχειας. Ουτε βεβαια με ποναει οτι ειστε πρωτοι. Εμενα με ποναει που εμεις ειμαστε τραγικοι. Τι με νοιαζει εμενα τι κανει ο Αρκαδικος?? Με νοιαζει ομως, οταν κανει οτι κανει, εις βαρος μου. Και αυτο εκανε στο μεταξυ μας παιχνιδι. Γι'αυτο και εγω και ο Μενελαος καταγραφουμε τα ΓΕΓΟΝΟΤΑ οπως εγιναν στο Λαυριο και χωρις βεβαια να παραπληροφορουμε. Αλλωστε γραφουμε την αληθεια για ολα τα ματς ειτε τα κερδιζουμε ειτε τα χανουμε.

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 20 2009, 10:51 ) *
πανιωνιος αλλα δεν παω γιατι δεν γουσταρω να βλεπω πια ολους τους βαζελους (ανδριτσο-ιωαννου) στην ομαδα και κυριως το λιανο!ετσι παω και βλεπω τη δαφνη τον ικαρο τη νηαρ τον ηλυσιακο τον αμυντα και εχω αποψη γιατι μ αρεσει η α2 αλλα η β εθνικη περισσοτερο!

Ωραιος. Για τη περσυνη σαιζον εχεις αποψη??? Κατα τη γνωμη μου το επιπεδο και γενικα οι ομαδες ηταν πολυ καλυτερες!!!
pass
QUOTE(GREER @ Jan 20 2009, 18:19 ) *
Ρε παιδια δεν ειπαμε οτι εχουμε τιποτα με τον Αρκαδικο και τον κοσμο της επαρχειας. Ουτε βεβαια με ποναει οτι ειστε πρωτοι. Εμενα με ποναει που εμεις ειμαστε τραγικοι. Τι με νοιαζει εμενα τι κανει ο Αρκαδικος?? Με νοιαζει ομως, οταν κανει οτι κανει, εις βαρος μου. Και αυτο εκανε στο μεταξυ μας παιχνιδι. Γι'αυτο και εγω και ο Μενελαος καταγραφουμε τα ΓΕΓΟΝΟΤΑ οπως εγιναν στο Λαυριο και χωρις βεβαια να παραπληροφορουμε. Αλλωστε γραφουμε την αληθεια για ολα τα ματς ειτε τα κερδιζουμε ειτε τα χανουμε.


Ωραιος. Για τη περσυνη σαιζον εχεις αποψη??? Κατα τη γνωμη μου το επιπεδο και γενικα οι ομαδες ηταν πολυ καλυτερες!!!

Φίλε greer αν εννοείς για την περσινη Β εθνική δεν συμφωνώ. Φέτος το πρωτάθλημα είναι πιο δυνατό.Βόλος,Μίλών,Μακεδονικός,Άλιμος είχαν πέσει απο το πρώτο γύρο.Από τις ομάδες που ανέβηκαν εκτος απο τη Νηαρ ηστ που ξεχώριζε Λαγκαδάς, Δράμα,Αίγιο που ανέβηκαν δεν έλεγαν τίποτε ιδιαίτερο. Αντιθετα Λαύριο,Αμύντας και Φλόγα΄έπαιξαν καλύτερο μπάσκετ.Φέτος Αρκαδικός,ΟΦΗ,καλιθέα,Λαύριο,Αμύντας έχουν πολύ δυνατο ρόστερ φλόγα΄,καλαμαριά,Εύοσμος μπορούν να κερδίσουν οποιοδηποτε Κομοτηνή ,Σέρρες παραδοσιακές δυνάμεις Δούκας πολύ δυνατο νεανικό σύνολο πίερικός,σπόρτιγκ πίστευω να ανεβούν ενω μόνο η Γουμένισσα είναι πιο αδύνατη απο πέρσι Χαλκίδα ,φάληρο είναι καταδικασμένες
Ακουγα τον Γιάννη Σαμουρέλη του Οφη το μεσημέρι στο ραδιόφωνο έχρισε φαβόρι για την άνοδο τον Αρκαδικό και μετά Οφη,Καλιθέα,αμύντα και Σέρρες.Σύμφωνώ και εγώ αύτες οι ομάδες θα διεκιικήσουν με μεγάλα φαβορί οφη,Αρκαδικό και τις υπόλοιπες τρεις να παλεύουν για μια θέση με φαβορί την Καλιθέα
GREER
QUOTE(pass @ Jan 20 2009, 18:56 ) *
Φίλε greer αν εννοείς για την περσινη Β εθνική δεν συμφωνώ. Φέτος το πρωτάθλημα είναι πιο δυνατό.Βόλος,Μίλών,Μακεδονικός,Άλιμος είχαν πέσει απο το πρώτο γύρο.Από τις ομάδες που ανέβηκαν εκτος απο τη Νηαρ ηστ που ξεχώριζε Λαγκαδάς, Δράμα,Αίγιο που ανέβηκαν δεν έλεγαν τίποτε ιδιαίτερο. Αντιθετα Λαύριο,Αμύντας και Φλόγα΄έπαιξαν καλύτερο μπάσκετ.Φέτος Αρκαδικός,ΟΦΗ,καλιθέα,Λαύριο,Αμύντας έχουν πολύ δυνατο ρόστερ φλόγα΄,καλαμαριά,Εύοσμος μπορούν να κερδίσουν οποιοδηποτε Κομοτηνή ,Σέρρες παραδοσιακές δυνάμεις Δούκας πολύ δυνατο νεανικό σύνολο πίερικός,σπόρτιγκ πίστευω να ανεβούν ενω μόνο η Γουμένισσα είναι πιο αδύνατη απο πέρσι Χαλκίδα ,φάληρο είναι καταδικασμένες
Ακουγα τον Γιάννη Σαμουρέλη του Οφη το μεσημέρι στο ραδιόφωνο έχρισε φαβόρι για την άνοδο τον Αρκαδικό και μετά Οφη,Καλιθέα,αμύντα και Σέρρες.Σύμφωνώ και εγώ αύτες οι ομάδες θα διεκιικήσουν με μεγάλα φαβορί οφη,Αρκαδικό και τις υπόλοιπες τρεις να παλεύουν για μια θέση με φαβορί την Καλιθέα

Κατα τη γνωμη μου ο φετινος πρωτοπορος, δεν θα ειχε καμμια τυχη, περσυ. Αποψη μου ειναι οτι οι 7 πρωτες ομαδες περσυ ηταν πολυ καλυτερες απο οτι φετος. Η ουρα βεβαια ηταν χειροτερη. Συμφωνω απολυτα. Θα ηθελα τη γνωμη ομως και των υπολοιπων.
basketmania
QUOTE(xarison @ Jan 20 2009, 15:44 ) *
παιχνιδι ειναι 40 λεπτων και τιποτα αλλο ρε παιδια.μην εισαι απαξιωτικοι.αν το κανουμε αυτο τουλαχιστον να λεμε και ποιο ειμαστε και οχι πισω απο ανωνυμιες να προσβαλουμε ο ενας τον αλλον.


Ωραίος είσαι ρε xarison! Λες να μη μιλαμε απαξιωτικά και να μην κρυβώμαστε απο ανωνυμίες και μεσα σε ενα διήμερο έχεις κράξει τους πάντες! Πονάει η κορυφη... Σας κερδίζουμε δίκαια όλους.. Κοιμάστε όλοι οι αντίπαλοι.. Μυρωδιάς ο προπονητής (25 χρονών...?).. έχουμε ομαδάρα κτλ... διάβασε το χαρακτήρα των προηγούμενων σελίδων για να καταλάβεις το ύφος του φόρουμ. Και από μπάσκετ επειδή δεν ξέρεις καλύτερα συμβουλεύσου κανένα μπασκετικό πριν τοποθετηθεις δημόσια.. και δεν υπάρχει ανωνυμία. μπορεί να βρεθεί ο καθένας μας από το ip μας.. προσοσχή και σεβασμό στο άθλημα!
ΟΛΑ
QUOTE(basketmania @ Jan 20 2009, 19:08 ) *
Ωραίος είσαι ρε xarison! Λες να μη μιλαμε απαξιωτικά και να μην κρυβώμαστε απο ανωνυμίες και μεσα σε ενα διήμερο έχεις κράξει τους πάντες! Πονάει η κορυφη... Σας κερδίζουμε δίκαια όλους.. Κοιμάστε όλοι οι αντίπαλοι.. Μυρωδιάς ο προπονητής (25 χρονών...?).. έχουμε ομαδάρα κτλ... διάβασε το χαρακτήρα των προηγούμενων σελίδων για να καταλάβεις το ύφος του φόρουμ. Και από μπάσκετ επειδή δεν ξέρεις καλύτερα συμβουλεύσου κανένα μπασκετικό πριν τοποθετηθεις δημόσια.. και δεν υπάρχει ανωνυμία. μπορεί να βρεθεί ο καθένας μας από το ip μας.. προσοσχή και σεβασμό στο άθλημα!

Δύο μέρες έλειψα απο το forum και βλέπω η κατάσταση έχει ξεφύγει.Πολύ φανατισμός ρε παιδιά.Δύστυχως λόγω ενός προβλήματος δεν πήγα σε κανένα γήπεδο γι αυτο δεν έχω γνώμη. Τώρα την Κυριακή έχουμε το μεγάλο ντερμπυ Καλιθέα-Αρκαδικός Πιστεύω να γίνει καλος αγώνας.Εγώ λόγω rover6 είμαι Καλιθέα.Αρκεί να παίξει η ομάδα καλή άμυνα και να σταματήσει έστω λίγο τον Μάνο.
xarison
QUOTE(pass @ Jan 20 2009, 18:56 ) *
Φίλε greer αν εννοείς για την περσινη Β εθνική δεν συμφωνώ. Φέτος το πρωτάθλημα είναι πιο δυνατό.Βόλος,Μίλών,Μακεδονικός,Άλιμος είχαν πέσει απο το πρώτο γύρο.Από τις ομάδες που ανέβηκαν εκτος απο τη Νηαρ ηστ που ξεχώριζε Λαγκαδάς, Δράμα,Αίγιο που ανέβηκαν δεν έλεγαν τίποτε ιδιαίτερο. Αντιθετα Λαύριο,Αμύντας και Φλόγα΄έπαιξαν καλύτερο μπάσκετ.Φέτος Αρκαδικός,ΟΦΗ,καλιθέα,Λαύριο,Αμύντας έχουν πολύ δυνατο ρόστερ φλόγα΄,καλαμαριά,Εύοσμος μπορούν να κερδίσουν οποιοδηποτε Κομοτηνή ,Σέρρες παραδοσιακές δυνάμεις Δούκας πολύ δυνατο νεανικό σύνολο πίερικός,σπόρτιγκ πίστευω να ανεβούν ενω μόνο η Γουμένισσα είναι πιο αδύνατη απο πέρσι Χαλκίδα ,φάληρο είναι καταδικασμένες
Ακουγα τον Γιάννη Σαμουρέλη του Οφη το μεσημέρι στο ραδιόφωνο έχρισε φαβόρι για την άνοδο τον Αρκαδικό και μετά Οφη,Καλιθέα,αμύντα και Σέρρες.Σύμφωνώ και εγώ αύτες οι ομάδες θα διεκιικήσουν με μεγάλα φαβορί οφη,Αρκαδικό και τις υπόλοιπες τρεις να παλεύουν για μια θέση με φαβορί την Καλιθέα
φαντασου φιλε pass ο σαμουρελης που επαιξε αντιπαλος μας ειπε οτι μας εχει φαβορι μαζι με οφη για α2.αγωνιστικα κατι θα ειδε στον αρκαδικο.εκτος και αυτος δεν ξερει απο μπασκετ και ολι εμεις ξερουμε καλυτερα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.