Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
GREER
QUOTE(sporting b.c. @ Feb 1 2009, 14:36 ) *
Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΤΟΝ ΑΡΚΑΔΙΚΟ ΜΕ 16 ΠΟΝΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!
αδέρφια δεν βρωμάει η δουλειά ;

Οχι φιλε μου. Δεν νομιζω οτι βρομαει. Απλως τωρα αρχιζει να φαινεται το οτι ο Αρκαδικος δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. Και πιστεψε με οτι εαν εισαστε πληρεις και παιξετε καλα στο μεταξυ σας παιχνιδι, τοτε θα τους κερδισετε και εσεις.
Small Forward
Βλέπω να γίνεται ροντέο o B' Γύρος....
Hayate
Νίκη και για τον ΟΦΗ!
rover6
QUOTE(Hayate @ Feb 1 2009, 18:53 ) *
Νίκη και για τον ΟΦΗ!

ικαρος - απολλωνας 1 +25
sporting b.c.
χασαμε 66-54 και με ηδη γνωστη τη νικη του πιερικου ζορικα τα πραγματα αδερφια...
bionikos
Το Λαύριο ξέρουμε πόσο πήγε?
lebronjames
Πιερικός/Αρχέλαος - Αρκαδικός 77-63
Χαλκίδα - Λαύριο 67-75
ΟΦΗ - Αμύντας 87-80
Ίκαρος Καλ. - Απόλλων Καλ. 84-52
Ίκαροι Σερρών - Π. Φάληρο 89-45
Αίας Ευόσμου - Σπόρτιγκ 66-54
Xainis
ΟΦΗ- Αμύντας 87-80
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο στον Αμύντα.
Πραγματικό ντέρμπι.
Λίγα λόγια για το ματς με το φτωχό μου το μυαλό.
Για μια φορά ακόμα πολλά χαμένα σουτ από την περιφέρεια για τον ΟΦΗ. Σε αντίθεση με τον Αμύντα που έβαζε ό,τι σούταρε από παντού. Από τα 7, από τα 7,5 , με πίεση, στη λήξη του χρόνου, στον αιφνιδιασμό. Και κυριάρχησε και στη ρακέτα. Απίστευτη εμφάνιση.
Τρία φάουλ ο Τσακιρίδης και ο Βαγενάς στο ημίχρονο, τέταρτο φάουλ ο τσακιρίδης στο 21, ο ΟΦΗ έβγαλε 1,5 δεκάλεπτο χωρίς αυτόν και όλο το β ημίχρονο με τον ψηλό του φορτωμένο με φάουλ...
Ο Αμύντας σούταρε αρκετά περισσότερες από τις διπλάσιες βολές από τον ΟΦΗ και είχε εκνευριστική ευστοχία.
Διαμαρτύρεται βέβαια για ένα σφύριγμα που πήρε πίσω ο διαιτητής 2,5 λεπτά περίπου πριν τη λήξη .
Κατακύρωσε καλάθι σε ένα κόψιμο του Βαγενά νομίζω και μετά το πήρε πίσω μετά τη συμβουλή και του δεύτερου που είχε αντίθετη γνώμη.
Γνώμη μου;; Λανθασμένα το κατακύρωσε το καλάθι. Με κάθε ειλικρίνεια.
Μπράβο στο Βαγενά έβαλε 25 πόντους έπαιξε ένα ημίχρονο με 3 φάουλ καθάρισε μόνος ένα ματς με νευρικά τα γκαρντ και αναγκαστικά στον πάγκο τον Τσακιρίδη.
Ό,τι λέγατε για το Βλάχο επαληθεύτηκε έχει εξαιρετική ομάδα και κοουτσάρισμα. Και μετρημένος στον πάγκο.
Μπράβο και στο Δέδα για τη διαχείριση του υλικού του όταν φορτώθηκαν παίχτες-κλειδιά με φάουλ από πολύ πολύ νωρίς.
Μακάρι να γίνουν και άλλα τέτοια ματς στο πρωτάθλημα ήταν συγκλονιστικό.
Πάμε στο Λαύριο χωρίς άγχος. Αν χάσουμε δεν τρέχει τίποτα, αν φέρουμε διπλό θα είναι ανόδου.
Η σημαντικότερη νίκη στο πρωτάθλημα. Αν δεν προσέξουμε θα πάθουμε κι άλλη ζημιά.
sporting b.c.
Δούκας - Αναγέννηση/Φλόγα 99-100 (85-85 κ.α)

όλα ανάποδα για τη σπορτιγκάρα ήμαρτον σήμερα...
team
QUOTE(sporting b.c. @ Feb 1 2009, 20:41 ) *
Δούκας - Αναγέννηση/Φλόγα 99-100 (85-85 κ.α)

όλα ανάποδα για τη σπορτιγκάρα ήμαρτον σήμερα...


Περιμένεις να σωθείτε επειδή πήρατε τον Λυκογιάννη?Η ομάδα σου φίλε δεν προλαβαίνει.Είναι και αγύμναστη.
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Feb 1 2009, 18:59 ) *
ικαρος - απολλωνας 1 +25

Φίλε rover6 συγχαρητήρια εύχομαι νίκη με Αμύντα την κυριακή και άνοδο.Για τον Αρκαδικό είχα πει ήρθε η ώρα της αλήθειας σε συνάρτηση με την αλλάγη τεχνικής ηγεσίας του πιερικού δουλευταράς ο Γαλάνης ήρθε η ήττα. Για τον Πιερικό οσοι πέρασαν απο κει ήταν τύχεροι δυστυχώς οι υπόλοιποι θα είναι άτυχοι.Το κατάλαβαν η Κομοτηνή και ο Αρκαδικός. Ερχεται η σειρά του Αμύντα και του Οφη.Η επόμενη αγωνιστική είναι καθοριστική για την άνοδο.Αμύντας-Καλιθέα,Λαύριο-Οφη,Κομοτηνή-Σέρρες είναι πολύ καθοριστικά ματς.Την Τετάρτη ήττα της Γουμένισσας απο την Κομοτηνή βγάζει την τετραδα του υποβιβασμού.Φάληρο,Χαλκίδα,Σπόρτιγκ,Γουμέν
ισσα.
Φίλοι Λαυριώτες οι επόμενες 2 αγωνιστικές κρίνουν τους στόχους της ομάδας.
Για τον Αρκαδικό πολύ γκρίνια μαθαίνω.Ο δεύτερος γύρος δύσκολος και ο Μάνος έχει πατήσει τα 38 θέλει βοήθεια δύσκολη την βλέπω την άνοδο.
kesariani 4ever
Kαταπληκτικο παιχνιδι πραγματοποιηθηκε στο κλειστο ''ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ'' μεταξυ των ομαδων ΔΟΥΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ.Η ΦΛΟΓΑ προηγηθηκε με διαφορα 23 ποντων στο 3ο δεκαλεπτο αλλα η νεανικη ομαδα του ΔΟΥΚΑ εκανε απιστευτη ανατροποη και παραλιγο να παρει το ματσακι.Πραγματικη διαφημιση του αθληματος και απο τις 2 ομαδες.Μεγαλη εντυπωση απο την ομαδα της Θεσσαλονικης μου εκανε ο ΤΣΑΚΑΛΕΡΗΣ(φοβερο μπασκετικο κορμι με πολυ καλη τεχνικη-νομιζω το παιδι αυτο εχει πολυ μελλον) ο ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ(τεραστια η βελτιωση του σε σχεση με την περσινη σεζον)και ο ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ(στο 1ο ημιχρονο ηταν αλανθαστος με φοβερα ποσοστα).
Απο την ομαδα του ΔΟΥΚΑ ξεχωρισε ο ΑΧΗΣ(πολυ καλος παιχτης μετρημενος σοβαρος και με εμπιστοσυνη στον εαυτο του) ο ΡΟΖΟΛΗΣ(στην παραταση ηταν μια ομαδα μονος του) ο ΓΑΛΙΩΤΟΣ(πολυ καλη παρουσια) και ο ΓΚΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ(ηταν αυτος που ηγηθηκε της ανατροπης).
Μακαρι να βλεπουμε τετοια παιχνιδια.
xarison
QUOTE(GREER @ Feb 1 2009, 14:30 ) *
Αλλαζουν τα κοζα για τον Αρκαδικο κυριοι. Σαν να αρχισε η κατηφορα γι’αυτους!!!! Συγχαρητηρια σε αυτους που το προεβλεψαν. Δεν το περιμενα!!! Λεπτομερειες εχουμε??

τι εγινε ρε παιδια?τωρα δεν εχει την διαιτησια ο αρκαδικος και χανει και οταν κερδιζει τον σπρωχνει η διαιτησια?οση ετι μπαθεια και να εχετε για την ομαδα μου θα ανεβουμε και τον μαη να ειστε εδω ολοι οσοι λετε για κατηφορες και φουσκες.τι νομιζατε οτι θα παει αηττητος με μια ηττα?λετε τον αμυντα ομαδαρα που πηγε στη γουμενισσα και εχασε που εμεις κερδισαμε 20 ποντους.τοτε ομως μας το εδωσε η διαιτησια ε?δεν πειραζει μαγκες οτι και να λετε προχωραμε και παλι πρωτοι ειμαστε.



sporting b.c.
QUOTE(team @ Feb 1 2009, 20:42 ) *
Περιμένεις να σωθείτε επειδή πήρατε τον Λυκογιάννη?Η ομάδα σου φίλε δεν προλαβαίνει.Είναι και αγύμναστη.


πρέπει να κάνουμε 3 παραπάνω νίκες από αία ή πιερικό ή φλόγα...
έχουμε χάσει πολλούς αγώνες που μπορούσαμε να πάρουμε στον πρώτο γύρο, ο Λυκογιάννης είναι ο τρίτος προπονητής της περιόδου (!), ο πιερικός κέρδισε τον αρκαδικό (!), ο Κρίτσαλος έχασε 10 αγωνιστικές ( γιατί άραγε ; ), η ομάδα είναι όντως αγύμναστη και τέλος μένουν 14 αγωνιστικές...

είναι πολύ δύσκολο αλλά δεν έχει τελειώσει η υπόθεση...
ΟΛΑ
QUOTE(xarison @ Feb 1 2009, 22:09 ) *
τι εγινε ρε παιδια?τωρα δεν εχει την διαιτησια ο αρκαδικος και χανει και οταν κερδιζει τον σπρωχνει η διαιτησια?οση ετι μπαθεια και να εχετε για την ομαδα μου θα ανεβουμε και τον μαη να ειστε εδω ολοι οσοι λετε για κατηφορες και φουσκες.τι νομιζατε οτι θα παει αηττητος με μια ηττα?λετε τον αμυντα ομαδαρα που πηγε στη γουμενισσα και εχασε που εμεις κερδισαμε 20 ποντους.τοτε ομως μας το εδωσε η διαιτησια ε?δεν πειραζει μαγκες οτι και να λετε προχωραμε και παλι πρωτοι ειμαστε.
Φίλε μου πολύ δύσκολη την βλέπω την άνοδο ψυχάρα ο Γιάννης ο Μάνος καταπληκτικό παιδί αλλά τα χρόνια πέρασαν θέλει βοήθεια στο δεύτερο γύρο.Εγώ προσωπικά δεν μίλησα ποτε για εύνοια της διαιτησίας
pass
QUOTE(Small Forward @ Feb 1 2009, 17:11 ) *
Βλέπω να γίνεται ροντέο o B' Γύρος....

Μπράβο την ομάδα του Παλαιου Φαλήρου που αγωνίζεται και κατεβαίνει σε όλους τους αγώνες.Τώρα για τις Σέρρες έφτασε ο καθαριστικος αγώνας μέσα στη Κομοτηνή που θα κρίνει την άνοδο της ομάδας.Με νίκη αποκτα τεράστιο πλεονέκτημα έναντι των αλλών διεκδικητών της ανόδου και κρατά την τύχη στα χέρια της.Η κομοτηνή σαν ομάδα έχει πρόβλημα απέναντι στις Σέρρες τις δυο προηγούμενες χρονιες έχασε μεσα στη Κομοτηνή. Επέστρεψε και ο καδής έχει μια λύση ακόμη ο προπονητής
GREER
QUOTE(xarison @ Feb 1 2009, 22:09 ) *
τι εγινε ρε παιδια?τωρα δεν εχει την διαιτησια ο αρκαδικος και χανει και οταν κερδιζει τον σπρωχνει η διαιτησια?οση ετι μπαθεια και να εχετε για την ομαδα μου θα ανεβουμε και τον μαη να ειστε εδω ολοι οσοι λετε για κατηφορες και φουσκες.τι νομιζατε οτι θα παει αηττητος με μια ηττα?λετε τον αμυντα ομαδαρα που πηγε στη γουμενισσα και εχασε που εμεις κερδισαμε 20 ποντους.τοτε ομως μας το εδωσε η διαιτησια ε?δεν πειραζει μαγκες οτι και να λετε προχωραμε και παλι πρωτοι ειμαστε.

Οπα ρε παλικαρι. Ηρεμησε. Κανατε δυο ηττες και βγηκες να μας τα χωσεις επειδη ειπαμε οτι δεν ειναι αυτη η θεση που εχετε, δικαια?? Δεν σου ειπα οτι δεν θα ανεβετε. Και για τη διαιτησια σου ειπα για το μεταξυ μας αγωνα και μονο!!!! Για κανεναν αλλον. Δυο αγωνες εχω δει δικους σας και δεν περιμενα τις δυο ηττες σας, για να σας κρινω. Η ομαδα σας ειναι ο Μανος και αντε και ο Μαναβοπουλος. Τιποτα αλλο. Εχει ψωμι ακομα φιλαρακο μου.
xarison
QUOTE(GREER @ Feb 1 2009, 23:10 ) *
Οπα ρε παλικαρι. Ηρεμησε. Κανατε δυο ηττες και βγηκες να μας τα χωσεις επειδη ειπαμε οτι δεν ειναι αυτη η θεση που εχετε, δικαια?? Δεν σου ειπα οτι δεν θα ανεβετε. Και για τη διαιτησια σου ειπα για το μεταξυ μας αγωνα και μονο!!!! Για κανεναν αλλον. Δυο αγωνες εχω δει δικους σας και δεν περιμενα τις δυο ηττες σας, για να σας κρινω. Η ομαδα σας ειναι ο Μανος και αντε και ο Μαναβοπουλος. Τιποτα αλλο. Εχει ψωμι ακομα φιλαρακο μου.

εγω φιλαρακι δεν κατηγορω εσενα οτι λες για διαιτησια αλλα τοσο καιρο μιλανε οτι ο αρκαδικος εχει το παρασκηνιο και οτι τον σπρωχνουνε.οταν κερδιζουμε λενε οτι το πηραμε με διαιτησια και οταν χανουμε δεν μιλαει κανενας.και εκθειαζουν τον αμυντα και τον βλαχο που στο φιναλε υι αποτελεσματα εχει παρει?στον ικαρο εχασε στην γουμενισσα εχασε μεσα με τον οφη εχασε.στην κομοτηνη εχασε.μονο το λαυριο κερδισε που κερδισα και γω.ειμαι 2 βαθμους απο τον αμυντα πανω και ολοι στο φορουμ υμνουν τον αμυντα.τον οφη τον κερδισα στην τριπολη.τα παιχνιδια να κερδισω μεσα ανεβηκα τριτος.την κυριακη παιζω με γουμενισσα και ο αμυντας με ικαρο.νομιζετε θα κερδισει τον ικαρο?αντε να δουμε.η ο οφη θα κερδισει το λαυριο?με τιποτα και οτι στοιχημα θελεις.
mesportig
QUOTE(sporting b.c. @ Feb 1 2009, 19:01 ) *
χασαμε 66-54 και με ηδη γνωστη τη νικη του πιερικου ζορικα τα πραγματα αδερφια...

και με τον Πιερικό εκτός έδρας που κερδίσαμε, θα είχαμε χάσει, εάν ο Πιερικός είχε προλάβει να κάνει την αλλαγή προπονητή.
fanis christodoulou
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:07 ) *
εγω φιλαρακι δεν κατηγορω εσενα οτι λες για διαιτησια αλλα τοσο καιρο μιλανε οτι ο αρκαδικος εχει το παρασκηνιο και οτι τον σπρωχνουνε.οταν κερδιζουμε λενε οτι το πηραμε με διαιτησια και οταν χανουμε δεν μιλαει κανενας.και εκθειαζουν τον αμυντα και τον βλαχο που στο φιναλε υι αποτελεσματα εχει παρει?στον ικαρο εχασε στην γουμενισσα εχασε μεσα με τον οφη εχασε.στην κομοτηνη εχασε.μονο το λαυριο κερδισε που κερδισα και γω.ειμαι 2 βαθμους απο τον αμυντα πανω και ολοι στο φορουμ υμνουν τον αμυντα.τον οφη τον κερδισα στην τριπολη.τα παιχνιδια να κερδισω μεσα ανεβηκα τριτος.την κυριακη παιζω με γουμενισσα και ο αμυντας με ικαρο.νομιζετε θα κερδισει τον ικαρο?αντε να δουμε.η ο οφη θα κερδισει το λαυριο?με τιποτα και οτι στοιχημα θελεις.

χαλαρωσε γιατι εχεις φανατιστει και δεν ξερεις τι λες μεγαλε!!!!!! κοιταξτε να τα βρειτε μεταξυ σας εκει στη τριπολη τωρα που αρχισαν τα δυσκολα και ασε τι θα κανουν οι αλλες ομαδες!!!
mesportig
QUOTE(team @ Feb 1 2009, 21:42 ) *
Περιμένεις να σωθείτε επειδή πήρατε τον Λυκογιάννη?Η ομάδα σου φίλε δεν προλαβαίνει.Είναι και αγύμναστη.

Συμφωνώ απόλυτα ότι η ομάδα είναι αγύμναστη, αλλά γι´ αυτό φταίει ο Γιάνναρης, που είχε την ομάδα 14 από τις 15 αγωνιστικές του πρώτου γύρου. Και βέβαια περιμένουμε να σωθούμε επειδή πήραμε τον Λυκογιάννη, γιατί είναι πιο έμπειρος και πιο ικανός προπονητής από τον Γιάνναρη. Αλλωστε η μόνη εμπειρία που έχει ο Γιάνναρης στην Β´ Εθνική είναι με τον Ολυμπιακό Βόλου, για ένα και μόνο χρόνο, και βέβαια κι από εκεί παραιτήθηκε μετά την 5η αγωνιστική (1 νίκη 4 ήττες).
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Feb 2 2009, 00:19 ) *
χαλαρωσε γιατι εχεις φανατιστει και δεν ξερεις τι λες μεγαλε!!!!!! κοιταξτε να τα βρειτε μεταξυ σας εκει στη τριπολη τωρα που αρχισαν τα δυσκολα και ασε τι θα κανουν οι αλλες ομαδες!!!

εσυ προς το παρον κοιτα πλατη και ασε το τι θα βρουμε εμεις πονεμενε που δεν λες τι ομαδα εισαι μπασκετικε
fanis christodoulou
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:49 ) *
εσυ προς το παρον κοιτα πλατη και ασε το τι θα βρουμε εμεις πονεμενε που δεν λες τι ομαδα εισαι μπασκετικε

ρε συ χαλαρωσε και μην επαναλαμβανεσαι!!! καθε φορα κανεις επιθεσεις και τα πονεμενε και κοιτα πλατη αστα! θες να μιλας για μπασκετ? μη γινεσαι γραφικος!!!
GREER
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:07 ) *
η ο οφη θα κερδισει το λαυριο?με τιποτα και οτι στοιχημα θελεις.

Με εμας ο ΟΦΗ εαν βαλει τα σουτ τοτε εχει μεγαλη τυχη να κερδισει. Εαν οχι, τοτε θα συντρηφτει κατα τη γνωμη μου. Ρε κοπέλια εκει στο Ηρακλειο, θα εχετε κοσμο με εμας???
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Feb 2 2009, 00:55 ) *
ρε συ χαλαρωσε και μην επαναλαμβανεσαι!!! καθε φορα κανεις επιθεσεις και τα πονεμενε και κοιτα πλατη αστα! θες να μιλας για μπασκετ? μη γινεσαι γραφικος!!!

εγω μιλαγα καθαρα για μπασκετ και μου γραφεις να κοιταω να τα βρουμε εκει κατω και παπαριες.ποιος ειναι ο γραφικος λοιπον.εγω η εσυ που μου γραφεις ερειστικα χωρις να σε εχω προκαλεσει.αν δεν συμφωνεις δικαιωμα σου.
kavatzas4
Καλησπέρα και από μένα!Πολύ ωραίο παιχνίδι σήμερα στο Ηράκλειο!Ο αμύντας μετά το λαύριο είναι η 2η καλύτερη ομάδα που έχουμε αντιμετωπίσει μέχρι στιγμής!Συγκλονιστικός ο Βαγενάς σήμερα και σε απόδοση τον ακολούθησαν Χουλιάρας και Τσακιρίδης!!Το επόμενο παιχνδίδι με το λαύριο είναι το πιο καθοριστικό για τη πορεία μας,αν κερδίσουμε ανεβαίνουμε και ως πρωταθλητές αν χάσουμε που το θεωρώ και το πιο πιθανό η τριάδα που βλέπω να ανεβαίνει είναι ΟΦΗ,λαύριο και σφαγή μεταξύ αμύντα,ίκαρου και αρκαδικού(με τις λιγότερες πιθανότητες γιατί έχει αρχίσει και τον παίρνει η κάτω βόλτα)

QUOTE(GREER @ Feb 2 2009, 00:59 ) *
Με εμας ο ΟΦΗ εαν βαλει τα σουτ τοτε εχει μεγαλη τυχη να κερδισει. Εαν οχι, τοτε θα συντρηφτει κατα τη γνωμη μου. Ρε κοπέλια εκει στο Ηρακλειο, θα εχετε κοσμο με εμας???

Καμμιά πενηνταριά θα υπάρχουν σίγουρα,πάντως δεν πιστεύω στη συντριβή που λες!
fanis christodoulou
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 01:03 ) *
εγω μιλαγα καθαρα για μπασκετ και μου γραφεις να κοιταω να τα βρουμε εκει κατω και παπαριες.ποιος ειναι ο γραφικος λοιπον.εγω η εσυ που μου γραφεις ερειστικα χωρις να σε εχω προκαλεσει.αν δεν συμφωνεις δικαιωμα σου.

μα λες για τις αλλες ομαδες και κανεις προβλεψεις σε υφος φανατισμενο! ενταξει κανατε δυο ηττες και τιποτα περισσοτερο η λιγοτερο! οταν λεω κοιταξτε να τα βρειτε εννοω να διαχειριστειτε την δυσκολη στιγμη καλα και αν γινουν τα πραγματα οπως τα λες ε τοτε θα ανεβετε κιολας!και επιμενω οτι ερειστικος εσυ γινεσαι και φανατιζεσαι και γραφικος γινεσαι χωρις να το καταλαβαινεις! χαλαρωσε!
GREER
QUOTE(kavatzas4 @ Feb 2 2009, 01:09 ) *
Καμμιά πενηνταριά θα υπάρχουν σίγουρα,πάντως δεν πιστεύω στη συντριβή που λες!

Μαλλον δεν το εγραψα σωστα. Εννοουσα οτι θα χασει με πανω απο 10 ποντους. Α, και κατι αλλο. Ο Ψηλεας σημερα εβαλε 4 ποντους. Δεν αναρωτηθηκατε γιατι?? Σας απανταω εγω λοιπον. Ειναι τραυματιας και επαιξε μονο 3-4 λεπτα, μου ειπαν. Ελπιζω το παιδι να γυρισει σιδερενιος με τον ΟΦΗ και να αποδειξει, για ακομη μια φορα, την αξια του. Ο Σακης ο Γιαννακοπουλος, παρεπιπτωντος εχει βαλθει να μας τρελανει. Εχει βαλει 70 ποντους σε 2 παινιδια. ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΑΚΑΡΑ KEEP GOING!!!!
Hayate
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:07 ) *
εγω φιλαρακι δεν κατηγορω εσενα οτι λες για διαιτησια αλλα τοσο καιρο μιλανε οτι ο αρκαδικος εχει το παρασκηνιο και οτι τον σπρωχνουνε.οταν κερδιζουμε λενε οτι το πηραμε με διαιτησια και οταν χανουμε δεν μιλαει κανενας.και εκθειαζουν τον αμυντα και τον βλαχο που στο φιναλε υι αποτελεσματα εχει παρει?στον ικαρο εχασε στην γουμενισσα εχασε μεσα με τον οφη εχασε.στην κομοτηνη εχασε.μονο το λαυριο κερδισε που κερδισα και γω.ειμαι 2 βαθμους απο τον αμυντα πανω και ολοι στο φορουμ υμνουν τον αμυντα.τον οφη τον κερδισα στην τριπολη.τα παιχνιδια να κερδισω μεσα ανεβηκα τριτος.την κυριακη παιζω με γουμενισσα και ο αμυντας με ικαρο.νομιζετε θα κερδισει τον ικαρο?αντε να δουμε.η ο οφη θα κερδισει το λαυριο?με τιποτα και οτι στοιχημα θελεις.


Καλά κάνουνε όλοι και μιλάνε για τον Αμύντα γιατί είναι ομάδα που παίζει και γαμώ τα μπάσκετ, έχει κρατήσει τον κορμό της, έχει μικρο budget(απ' οτι έχω ακούσει), προπονητάρα και χαίρεσαι να την βλέπεις.. Κρίμα που είδα μόνο το δεύτερο ημίχρονο.. Εγώ για την ομάδα σου ήμουν σίγουρος ότι μόλις κάνει μια ήττα θα έκανε πολύ γρήγορα δεύτερη.. Δεν περίμενα από τον Πιερικό βέβαια..


QUOTE(GREER @ Feb 2 2009, 01:22 ) *
Μαλλον δεν το εγραψα σωστα. Εννοουσα οτι θα χασει με πανω απο 10 ποντους. Α, και κατι αλλο. Ο Ψηλεας σημερα εβαλε 4 ποντους. Δεν αναρωτηθηκατε γιατι?? Σας απανταω εγω λοιπον. Ειναι τραυματιας και επαιξε μονο 3-4 λεπτα, μου ειπαν. Ελπιζω το παιδι να γυρισει σιδερενιος με τον ΟΦΗ και να αποδειξει, για ακομη μια φορα, την αξια του. Ο Σακης ο Γιαννακοπουλος, παρεπιπτωντος εχει βαλθει να μας τρελανει. Εχει βαλει 70 ποντους σε 2 παινιδια. ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΑΚΑΡΑ KEEP GOING!!!!


Το παρατήρησα Greer αλλά πίστεψα ότι απλά ήταν εύκολο το ματς.. Ελπίζω κι εγώ να γυρίσει σιδερένιος μετά το ματς με τον ΟΦΗ!!!
smiley.gif smiley.gif
Jabar
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:49 ) *
εσυ προς το παρον κοιτα πλατη και ασε το τι θα βρουμε εμεις πονεμενε που δεν λες τι ομαδα εισαι μπασκετικε

Προκλητικό ποστάρισμα μίας γραμμής,και με χαρακτηρισμό. Δεν έχει τίποτα να κάνει με πολιτισμένη μπασκετική συζήτηση.+1 φάουλ
mesportig
QUOTE(sporting b.c. @ Feb 1 2009, 22:12 ) *
πρέπει να κάνουμε 3 παραπάνω νίκες από αία ή πιερικό ή φλόγα...
έχουμε χάσει πολλούς αγώνες που μπορούσαμε να πάρουμε στον πρώτο γύρο, ο Λυκογιάννης είναι ο τρίτος προπονητής της περιόδου (!), ο πιερικός κέρδισε τον αρκαδικό (!), ο Κρίτσαλος έχασε 10 αγωνιστικές ( γιατί άραγε ; ), η ομάδα είναι όντως αγύμναστη και τέλος μένουν 14 αγωνιστικές...

είναι πολύ δύσκολο αλλά δεν έχει τελειώσει η υπόθεση...

Κάνεις λάθος, στην ουσία ο Λυκογιάννης είναι ο 2ος προπονητής, γιατί ο Μπεκές κοούτσαρε μόνο την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος, και μετά τον απέλυσε η διοίκηση, τις άλλες 14 αγωνιστικές, από το σύνολο των 15 αγωνιστικών του 1ου γύρου, κοούτσαρε ο Γιάνναρης. Κι η ομάδα είναι όντως αγύμναστη μετά από 3 μήνες προπόνησης με τον Γιάνναρη. Σίγουρα έχουμε χάσει πολλούς αγώνες, που μπορούσαμε να είχαμε πάρει στον 1ο γύρο, εάν η διοίκηση δεν επέμενε με προπονητή τον Γιάνναρη έως το τέλος του 1ου γύρου, που φάνηκε ότι είναι άπειρος για τη Β´Εθνική (με λιγότερο από ένα χρόνο κοουτσάρισμα στη Β´Εθνική). Ο Λυκογιάννης είναι έμπειρος και ικανός προπονητής και πάνω απ´όλα αγαπάει και πονάει το Σπόρτιγκ, και πιστεύω ότι θα τον σώσει από τον υποβιβασμό.
ΟΛΑ
QUOTE(xarison @ Feb 2 2009, 00:07 ) *
εγω φιλαρακι δεν κατηγορω εσενα οτι λες για διαιτησια αλλα τοσο καιρο μιλανε οτι ο αρκαδικος εχει το παρασκηνιο και οτι τον σπρωχνουνε.οταν κερδιζουμε λενε οτι το πηραμε με διαιτησια και οταν χανουμε δεν μιλαει κανενας.και εκθειαζουν τον αμυντα και τον βλαχο που στο φιναλε υι αποτελεσματα εχει παρει?στον ικαρο εχασε στην γουμενισσα εχασε μεσα με τον οφη εχασε.στην κομοτηνη εχασε.μονο το λαυριο κερδισε που κερδισα και γω.ειμαι 2 βαθμους απο τον αμυντα πανω και ολοι στο φορουμ υμνουν τον αμυντα.τον οφη τον κερδισα στην τριπολη.τα παιχνιδια να κερδισω μεσα ανεβηκα τριτος.την κυριακη παιζω με γουμενισσα και ο αμυντας με ικαρο.νομιζετε θα κερδισει τον ικαρο?αντε να δουμε.η ο οφη θα κερδισει το λαυριο?με τιποτα και οτι στοιχημα θελεις.

Φίλε μονο με τα εντος δεν ανεβαίνεις χρειάζονται νίκες και εκτος.Γκρίνια στην ομάδα υπάρχει γιατί έχετε μια πολύ ισχυρή προσωπικότητα στην ομάδα που δεν θέλει να χάνει τον Μάνο αλλά ο δεύτερος γύρος θα είναι δύσκολος.
Για το Σπόρτγκ δυστυχώς το πρόβλημα φέτος είναι ότι κυνηγάει ομάδες που είναι καλές όπως πιερικός,Εύοσμος,φλόγα που μπορούν να κερδίσουν τον οποιοδήποτε
zarko8
σχετικα με τον αρκαδικο πιστευω οτι αν κρατησει την εδρα του θα τις βρει κουτσα στραβα τις 2-3 νικες εκτος και θα ανεβει. πιθανοτερες θεωρω ειναι στο δουκα, στη φλογα & στο σπορτιγκ. σε περιπτωση εντος εδρας ηττας μπαινει σε περιπετειες.

πολλη ενδιαφερουσα αγωνιστικη την κυριακη σε οτι αφορα τη 2η θεση. ανοιχτη σε οποιοδηποτε συνδυασμο αποτελεσματων. αν κερδισει καποιος απο τους οφη, ικαρο ειναι με το ενα ποδι α2. αν κερδισει αμυντας, λαυριο μπλεκονται τα πραγματα και θα πανε ως το τελος ετσι. ενα πονηρο παιχνιδι ειναι και το κομοτηνη-σερρες. οι σερρες μαλλον παιζουν το τελευταιο τους χαρτι μεσα σε 2 αγωνιστικες (επομενη με αρκαδικο εντος) για να ξαναμπουν στο κολπο της ανοδου. η κομοτηνη πριν σκεφτει αυτο το παιχνιδι θα πρεπει να βρει τροπο ευκολα ή δυσκολα να κερδισει τη γουμενισσα που ειναι μια αξιολογη και αξιομαχη ομαδα και θελει να παλεψει για την (δυσκολη) σωτηρια της. ομαδα ρυθμιστης με ολη τη σημασια της λεξης ο πιερικος. πλεονεκτημα για οποιον περασει απο εκει (εχει περασει ηδη ο ικαρος).
rover6
QUOTE(ΟΛΑ @ Feb 1 2009, 22:06 ) *
Φίλε rover6 συγχαρητήρια εύχομαι νίκη με Αμύντα την κυριακή και άνοδο.Για τον Αρκαδικό είχα πει ήρθε η ώρα της αλήθειας σε συνάρτηση με την αλλάγη τεχνικής ηγεσίας του πιερικού δουλευταράς ο Γαλάνης ήρθε η ήττα. Για τον Πιερικό οσοι πέρασαν απο κει ήταν τύχεροι δυστυχώς οι υπόλοιποι θα είναι άτυχοι.Το κατάλαβαν η Κομοτηνή και ο Αρκαδικός. Ερχεται η σειρά του Αμύντα και του Οφη.Η επόμενη αγωνιστική είναι καθοριστική για την άνοδο.Αμύντας-Καλιθέα,Λαύριο-Οφη,Κομοτηνή-Σέρρες είναι πολύ καθοριστικά ματς.Την Τετάρτη ήττα της Γουμένισσας απο την Κομοτηνή βγάζει την τετραδα του υποβιβασμού.Φάληρο,Χαλκίδα,Σπόρτιγκ,Γουμέν
ισσα.
Φίλοι Λαυριώτες οι επόμενες 2 αγωνιστικές κρίνουν τους στόχους της ομάδας.
Για τον Αρκαδικό πολύ γκρίνια μαθαίνω.Ο δεύτερος γύρος δύσκολος και ο Μάνος έχει πατήσει τα 38 θέλει βοήθεια δύσκολη την βλέπω την άνοδο.

πρωτα απο ολα σε ευχαριστω φιλε και θελω να τονισω οτι ρισκαραμε γιατι παιξαμε χωρις φαλεκα και υφαντη, για να τους προστατεψουμε επειδη ηταν ψιλο τραυματιες και θελαμε να ειναι ετοιμοι με αμυντα.
αλλα και η καλαμαρια ηταν και αυτοι νοσοκομειο.
ο μαματζιολας μου ελεγε οτι φετος δεν εχουν παιξει καμια φορα πληρεις,παιζουν μεγαλη γκινια εκει στην καλαμαρια και θελω να τονισω οτι οι ανθρωποι της ομαδας ειναι μπασκετικοι και σουπερ.
τωρα οσο αφορα την κυριακη καθε κατεργαρης στον παγκο του.οποια ομαδα κανει διπλο σε ενα απο τα τρια ντερμπυ θα ειναι καβαλα στο αλογο, αν και εχει πολυ δρομο ακομη.
για τον αρκαδικο τα ειχαμε πει με τον greer οτι εχει ευνοειθει απο το προγραμμα.
τελικα η ομαδα ρυθμιστης που δεν θα κινδινευσει σιγουρα ειναι ο πιερικος.

pass
QUOTE(zarko8 @ Feb 2 2009, 10:50 ) *
σχετικα με τον αρκαδικο πιστευω οτι αν κρατησει την εδρα του θα τις βρει κουτσα στραβα τις 2-3 νικες εκτος και θα ανεβει. πιθανοτερες θεωρω ειναι στο δουκα, στη φλογα & στο σπορτιγκ. σε περιπτωση εντος εδρας ηττας μπαινει σε περιπετειες.

πολλη ενδιαφερουσα αγωνιστικη την κυριακη σε οτι αφορα τη 2η θεση. ανοιχτη σε οποιοδηποτε συνδυασμο αποτελεσματων. αν κερδισει καποιος απο τους οφη, ικαρο ειναι με το ενα ποδι α2. αν κερδισει αμυντας, λαυριο μπλεκονται τα πραγματα και θα πανε ως το τελος ετσι. ενα πονηρο παιχνιδι ειναι και το κομοτηνη-σερρες. οι σερρες μαλλον παιζουν το τελευταιο τους χαρτι μεσα σε 2 αγωνιστικες (επομενη με αρκαδικο εντος) για να ξαναμπουν στο κολπο της ανοδου. η κομοτηνη πριν σκεφτει αυτο το παιχνιδι θα πρεπει να βρει τροπο ευκολα ή δυσκολα να κερδισει τη γουμενισσα που ειναι μια αξιολογη και αξιομαχη ομαδα και θελει να παλεψει για την (δυσκολη) σωτηρια της. ομαδα ρυθμιστης με ολη τη σημασια της λεξης ο πιερικος. πλεονεκτημα για οποιον περασει απο εκει (εχει περασει ηδη ο ικαρος).
Οι Σέρρες επειδή στην Αθήνα όταν παίζουν έχουν πρόβλημα, την άνοδο θα την παίξουν στο Βορρά τις επόμενες 3 αγωνιστικές κομοτηνή εκτος,Αρκαδικό εντος,Καλαμαριά εκτος με τρεις νίκες είναι και με τα δύο πόδια στην Α2 ανεξάρτητα τι θα κάνουν οι υπόλοιπες ομαδες
sporting b.c.
Το sporting club 1991 θα κληρώσει στο ημίχρονο του επόμενου αγώνα μας (κυριακή 8/2/09 εναρξη 5μμ) 15 μπλουζάκια στους μικρούς μας φίλους !!!!!!!!!!!!!
menelaos
Μεγαλη εκπληξη η δευτερη συνεχομενη ηττα του Αρκαδικου. Λετε να ξεφουσκωσε? Θα δειξει στη συνεχεια. Το Λαυριο συνεχισε με μια ακομη νικη και ας επαιζε χωρις το ενα απο τα 2 αστερια της. Αλλα ο Σακης ξυπνησε για τα καλα, ή για να ειμαστε πιο δικαιοι χαλαρωσε με το στρατιωτικο του, και αν ξυπνησει και ο Κασαμπαλης τοτε νομιζω πως θα ξαναγινουμε φαβορι. Παμε να δουμε τι θα γινει την κυριακη με τους Κρητικαρους και να δουμε τι θα γινει και στα αλλα 2 ντερμπυ της κατηγοριας και τα λεμε ...................
Και μια συμβουλη προς καποιους εδω που αν δεν αντεχουν το διαλογο αρχιζουν τους τσαμπουκαδες χαλαρωστε και πηγαιντε αλλου να ξεχαρμανιασετε.
gal
QUOTE(menelaos @ Feb 2 2009, 20:45 ) *
Μεγαλη εκπληξη η δευτερη συνεχομενη ηττα του Αρκαδικου. Λετε να ξεφουσκωσε? Θα δειξει στη συνεχεια. Το Λαυριο συνεχισε με μια ακομη νικη και ας επαιζε χωρις το ενα απο τα 2 αστερια της. Αλλα ο Σακης ξυπνησε για τα καλα, ή για να ειμαστε πιο δικαιοι χαλαρωσε με το στρατιωτικο του, και αν ξυπνησει και ο Κασαμπαλης τοτε νομιζω πως θα ξαναγινουμε φαβορι. Παμε να δουμε τι θα γινει την κυριακη με τους Κρητικαρους και να δουμε τι θα γινει και στα αλλα 2 ντερμπυ της κατηγοριας και τα λεμε ...................
Και μια συμβουλη προς καποιους εδω που αν δεν αντεχουν το διαλογο αρχιζουν τους τσαμπουκαδες χαλαρωστε και πηγαιντε αλλου να ξεχαρμανιασετε.

08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 πολύ φορμαρισμένη η ομάδα του πιερικού_ : _
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 1 ο Αμύντας το θέλει πιο πολύ τον αγώνα: _
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1 η γουμένισσα πιο αδύνατη ομάδα: _
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1 ξύπνησε το Λαύριο : _
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :1 αγώνας χωρις αύριο για σπορτιγκ _
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _1,2 η φλόγα είναι ικανή για κάθε αποτέλεσμα : _
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ : 1 η κομοτηνή έχει δυνατή έδρα_

GREER
QUOTE(menelaos @ Feb 2 2009, 20:45 ) *
και αν ξυπνησει και ο Κασαμπαλης τοτε νομιζω πως θα ξαναγινουμε φαβορι.

Εμαθα οτι ηταν καλος τη Κυριακη. Εαν ανεβει και αυτος τοτε θα ειμαστε πολυ καλα!!
ghate
QUOTE(kesariani 4ever @ Feb 1 2009, 22:09 ) *
Kαταπληκτικο παιχνιδι πραγματοποιηθηκε στο κλειστο ''ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ'' μεταξυ των ομαδων ΔΟΥΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ........
........Μακαρι να βλεπουμε τετοια παιχνιδια.


Θα ηθελα να πω οτι γενικοτερα τα ματς του Δουκα ειναι ακρως εντυπωσιακα!!!! πολυ γριγορη ομαδα με εξαιρετικο ταλεντο στο σκοραρισμα!!
rover6
QUOTE(ghate @ Feb 3 2009, 13:13 ) *
Θα ηθελα να πω οτι γενικοτερα τα ματς του Δουκα ειναι ακρως εντυπωσιακα!!!! πολυ γριγορη ομαδα με εξαιρετικο ταλεντο στο σκοραρισμα!!

και θα συμπληρωσω οτι οποιος την υποτιμηση θα την πληρωσει.
basketball lover
QUOTE(ghate @ Feb 3 2009, 13:13 ) *
Θα ηθελα να πω οτι γενικοτερα τα ματς του Δουκα ειναι ακρως εντυπωσιακα!!!! πολυ γριγορη ομαδα με εξαιρετικο ταλεντο στο σκοραρισμα!!

στα προγνωστικα τα πηγα χαλια αυτη την εβδομαδα αλλα χαιρομαι που συμφωνουν πλεον αρκετοι φιλοι εδω σε 2-3 πραγματα που γραφω απο τις πρωτες αγωνιστικες οπως για τον ΔΟΥΚΑ,για τον ΑΜΥΝΤΑ και τον προπονητη του και για το Γιαννακόπουλο του ΛΑΥΡΙΟΥ.
παμε στα προγνωστικα
08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1 αλλα δυσκολα
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 1 οχι ευκολα αλλα 1
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1 ευκολα
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1 καιρος για το ΛΑΥΡΙΟ να ξυπνησει αν και τη ΧΑΛΚΙΔΑ την κερδισε δυσκολα.ευτυχως "ξυπνησε" ο παικταρας που λεγεται ΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ...
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :2 δυστυχως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ δυσκολα θα τα καταφερει απεναντι στα νιατα και τον ενθουσιασμο των παιδιων του ΔΟΥΚΑ
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _2 η Χαλκιδα δεν υπαρχει
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ :2 οχι ευκολα αλλα 2

sporting b.c.
http://www.sportingclub.googlepages.com


ΤΟ SPORTING CLUB 1991 KAΛΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΙΛΑΘΛΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 8-2-09 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ!!!!

ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΥΣ
ΟΛΑ
QUOTE(basketball lover @ Feb 3 2009, 15:55 ) *
στα προγνωστικα τα πηγα χαλια αυτη την εβδομαδα αλλα χαιρομαι που συμφωνουν πλεον αρκετοι φιλοι εδω σε 2-3 πραγματα που γραφω απο τις πρωτες αγωνιστικες οπως για τον ΔΟΥΚΑ,για τον ΑΜΥΝΤΑ και τον προπονητη του και για το Γιαννακόπουλο του ΛΑΥΡΙΟΥ.
παμε στα προγνωστικα
08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1 αλλα δυσκολα
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 1 οχι ευκολα αλλα 1
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1 ευκολα
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1 καιρος για το ΛΑΥΡΙΟ να ξυπνησει αν και τη ΧΑΛΚΙΔΑ την κερδισε δυσκολα.ευτυχως "ξυπνησε" ο παικταρας που λεγεται ΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ...
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :2 δυστυχως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ δυσκολα θα τα καταφερει απεναντι στα νιατα και τον ενθουσιασμο των παιδιων του ΔΟΥΚΑ
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _2 η Χαλκιδα δεν υπαρχει
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ :2 οχι ευκολα αλλα 2
Κάτι άκουσα για οικονομικά προβλήματα στην Καλαμαριά.Δεν ξέρω αν αληθεύει.Μου είπαν ότι οι πολλοί τραυματισμοι κάτι δείχνουν.Δεν το έχω διασταυρώσει.Αν ξέρει κανείς κάτι ας γράψει.Εκτος αν είναι ράδιο αρβύλα.Εύχομαι να είναι μονο φήμες γιατι είνα μια πολύ καλη ομάδα.
menelaos
Και εγω δεν τα πηγα καλα στα προγνωστικα μου την περασμενη κυριακη και με μεγαλυτερη εκπληξη για εμενα η ηττα του Αρκαδικου.
Παμε για νεα προγνωστικα.


08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 Αχ ρε Περρακη δε με ακουσες!!!!
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 1
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1 θεου θελοντος και γκρι επιτρεποντος
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :1 αγώνας χωρις αύριο για σπορτιγκ _
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _1
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ : 1 δυσκολα αλλα νομιζω οτι θα κερδισει.
zigolo7
08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 2
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ 2
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _1
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ : 1
skinspath 4
Ετσι basketball lover,παιζε με κοντρα,εισαι το γουρι μου πλεον...! 41.gif
Φιλε menelaos,τι εννοεις γκρι επιτρεποντως...;μην τρελαθουμε μια στιγμη!!!
pass
QUOTE(zigolo7 @ Feb 3 2009, 20:47 ) *
08.02.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1
08.02.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ 2
08.02.09 12:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _1
08.02.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ _1
08.02.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ 2
08.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _1
08.02.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ : 2_
08.02.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _ : 1
Δεν θα κάνω ακόμη προγνωστικά .Περιμένω σήμερα το αποτέλεσμα της Γουμένισσας που θα κρίνει πολλά τοσο στη κορυφη οσο και στην ουρά. Καιρού επιτρέποντως θα είμαι εκεί να δω την Κομοτηνή και θα σας έχω νέα
GREER
QUOTE(skinspath 4 @ Feb 3 2009, 20:49 ) *
Φιλε menelaos,τι εννοεις γκρι επιτρεποντως...;μην τρελαθουμε μια στιγμη!!!

Ξερει τι λεει... Εαν ειχες δει αυτα που εχουν δει τα ματακια μας απο περσυ, μεσα στο Λαυριο, θα καταλαβαινες...
ΟΛΑ
QUOTE(GREER @ Feb 4 2009, 16:44 ) *
Ξερει τι λεει... Εαν ειχες δει αυτα που εχουν δει τα ματακια μας απο περσυ, μεσα στο Λαυριο, θα καταλαβαινες...
Ημίχρονο Γουμένισσα-Κομοτηνή 51-45
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.